Co i kto po J. Kaczyńskim?


Warszawa huczy od plotek. J. Kaczyński jest chory i coraz bardziej wyczerpany psychicznie jednoczesnym zarządzaniem konfliktami w partii – które często sam prowokuje – i sprawowaniem ciągłej kontroli nad rządem i prezydentem, który do złudzenia przypomina niesfornego psiaka, szczerzącego kły na swego zagniewanego pana. Dlaczego konflikty polityczne – ulubione narzędzie polityczne prezesa PiS – wzbierają jak tsunami w obozie rządzącym? A. Macierewicz kontestuje publicznie prawomocność swojej dymisji. B. Szydło – także publicznie –  wbrew opinii premiera Morawieckiego, stwierdza, że w 2019 roku będzie możliwe rozszerzenie obecnej formuł programu 500+, także na pierwsze dziecko. Czy te wystąpienia nie są początkiem walki o schedę po J. Kaczyńskim? A. Macierewicz jest popularny. B. Szydło jest lubiana. J. Kaczyński jest chory i załamany własnym kłamstwem smoleńskim.

Wie już, że A. Macierewicz kłamał. Wie, że nigdy nie ukarze „morderców” swego ukochanego brata, co wykrzyczał w szokujących słowach w Sejmie: „Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami.”. To była czysta agresja, która zawsze jest objawem frustracji. Marzenia o zemście trzeba wyrzucić do kosza na śmieci, ponieważ to był warunek postawiony przez premiera Morawieckiego i technokratów, którzy przejęli władzę a państwie – koniec polowania na Tuska.

Do tego dochodzi zacięta walka mafii medialnych wspierających obóz rządzący, bracia Karnowscy z tygodnika „wsieci” rozpoczęli już walkę podjazdową przeciwko „Gazecie Polskiej” T. Sakiewicza wspierającego zdymisjonowanego bohatera narodowego A. Macierewicza. Trup ściele   się gęsto. I nikt – nawet J. Kaczyński – nie jest tej bratobójczej wojny zakończyć. Te konflikty podmywają ślepą wiarę elektoratu PiS, który lada dzień może zdjąć z nosa ideologiczne okulary i zobaczyć rzeczywistość taka jaka ona jest, a nie taka jaką przedstawiają ją PiS – owskie media. Prymitywna ideologia polocentryzmu – szowinizm + mistycyzm – lansowana przez obóz rządzący jest silnie kontestowana przez znaczną część Episkopatu Kościoła Katolickiego, który stale domaga się przyjęcia w Polsce uchodźców z Syrii i stale domaga się od rządu otwarcia tzw. kościoła humanitarnego.

Katolicki rząd PiS –u odmawia Episkopatowi Kościoła Katolickiego otwarcia korytarza humanitarnego. Znowu konflikt. Tylko tym razem nie z „szmalcownikami” i agentami, ale z instytucją, która, jeszcze niedawno, była prezentowana w propagandzie PiS –u jako „tarcza Polski”. Kto atakuje Kościół, ten atakuje Polskę. Kto atakuje Kościół Katolicki w Polsce ten niszczy naszą Świętą Ojczyznę. Ten dogmat kulturowy jest na naszych oczach niszczony przez jego zaciętych wyznawców, co jest szokiem dla centrowych, wierzących, wyborców. PiS bez wahania rozpoczął kampanie oczerniania biskupów, którzy nie klękają przed księdzem Rydzykiem. Nadworny katolicki błazen dworu J. Kaczyńskiego, red. Naczelny tygodnika „Do Rzeczy” P. Lisicki, oskarżył Prymasa Polski o próbę „islamizacji Polski”. Kto chce pomagać uchodźcom z Syrii, jest wrogiem Polski, grzmią PiS –owskie media. Prymas Polski, Przewodniczący Episkopatu arcybiskup Gądecki, arcybiskup Nyczaj są de facto „lewakami w sułtanach”, zdrajcami   katolickiego ludu, który wierzy tylko głosowi Radia Maryja i księdzu Rydzykowi. Prawdziwym Prymasem, Prawdziwym Przewodniczącym Episkopatu, Prawdziwym Papieżem Polskiego Kościoła Katolickiego jest dyrektor Radia Maryja. PiS podmywa swoją polityką fundamenty wiary katolickiej w Polsce, niszczy jedność Kościoła i robi wszystko by go ostatecznie podzielić na „katolicyzm narodowy” czyli „prawdziwy” i „katolicyzm europejski”.

Ta destrukcja chrześcijaństwa jest szokiem dla części elektoratu katolickiego. Ten konflikt przerasta polityków PiS, którzy byli przekonani, że dogmat polaka – katolika jest nadal – po pontyfikacie Jana Pawła II – aktualny. J. Kaczyński czy A. Macierewicz (nie wspominając o dziennikarz „Do Rzeczy” czy w „wsieci”, którym spod klawiatury nie schodzi nazwisko Dmowskiego), nigdy nie przeczytali i nie przestudiowali pism twórców polskiego nacjonalizmu. Gdyby przeczytali to by wiedzieli, że dla endeków wartością absolutną był Naród i dlatego w ideologii nacjonalistycznej nie ma miejsca dla Boga. Religia jest traktowana przez Dmowskiego czysto instrumentalnie, uznawana  jest za coś pozytywnego ale tylko dlatego, ze w warunkach niewoli stymuluje uczucia narodowe.

Dla endeków – szczególnie z lat 1900 – 1904 – nie Bóg jest wartością najwyższą tylko Naród. Bóg jest podporządkowany Narodowi. Naród w myśli endeków ma status Boga.  Więcej jest wartością wyższą niż Bóg. Czy PiS zdaje sobie sprawę, że swoją polityką uśmierca Boga w imię mitycznego – nie istniejącego w rzeczywistości – Narodu? Oczywiście, że tak. PiS walczy o rząd dusz z Kościołem Katolickim, z jego hierarchią. I dzisiaj analizując ten konflikt, to nieuchronne starcie J. Kaczyński podejrzewa, że zginie  od tej broni, której używam sam w walce politycznej, że konflikt z Kościołem przerasta jego siły. Wśród posłów PiS, wśród jego politycznych sojuszników  (np. J. Gowin czy sam premier) narasta chęć wyciszenia tej samobójczej walki, bowiem wszyscy zdają sobie sprawę, że, na dłuższą metę kulturowa walka między katolicyzmem i szowinizmem może skończyć się dla PiS –u bardzo źle.

Tym bardziej, że w łonie partii rządzącej trwa bezpardonowa walka o schedę po J. Kaczyńskim, jej upublicznienie potwierdza hipotezę o ciężkim stanie zdrowia prezesa. Co będzie gdy zabraknie Wodza szepcą po kątach posłowie PiS? Kto będzie wyznaczał miejsca na listach wyborczych? Z punktu widzenia teorii ciekawy jest przede wszystkim problem: czy ruch autorytarny np. sanacja lub totalitarny może istnieć bez kultu wodza? Wódz jest drogowskazem. Gdy Lenin wygłosił na dworcu w Petersburgu swoje przesławne tezy kwietniowe, to żaden z czołowych działaczy bolszewickich (z wyjątkiem A. Kołłontaj i Inessy Armand) ich nie podtrzymywał. Byli nimi przerażeni. Na jawna krytykę czy zerwanie nie pozwalało im przeświadczenie, że bez Lenina partia rozleci się w kilka dni.

Bez Wodza nie ma PiS –u. Kto oprócz J. Kaczyńskiego może nim być?  Tylko A. Macierewicz jest to polityk, który nie waha się tworzyć zrębów totalitarnej ideologii polocentryzmu. Jego formuły przypominają do złudzenia definicje „wroga klasowego” z pism Lenina. A. Macierewicz kilka dni temu powtórzył w TV Trwam i TVP info dwukrotnie prawie identyczne zdanie, cytuje:  „To jest wielka zdobycz, że udało się zebrać społeczeństwie w jednym obozie” oraz „To jest wielka, wielka zdobycz Polaków, którzy zjednoczyli się w jednym bloku patriotycznym.”. PZPR – była czołową siłą narodu. PiS – według A. Macierewicza – jest jedyną siłą narodu. PiS jest Polską. Kto nie jest w PiS lub kto go nie popiera, nie jest Polakiem.

W historii naszego kraju nie było człowieka, który by bardziej podzielił naród na dwie wrogie połówki. Ideologia polocentryzmu jest atrakcyjna dla aparatu partyjnego PiS i dla części jego elektoratu i jednocześnie jest miną podłożoną pod technokratyczny rząd premiera Morawieckiego, który będzie zmuszony przejmować część jej postulatów. A. Macierewicz wie, że on jest Wodzem nr. 2 i dlatego podjął walkę podjazdową o przejęcie władzy po schorowanym  prezesie PiS. Były minister MON udziela prowokujących wywiadów „Gazecie Polskiej” i wznieca konflikty wśród posłów Zjednoczonej Prawicy. Drugą osobą, która może wystartować o walkę o przywództwo jest lekceważona przez wszystkich, była premier B. Szydło, to ona wprowadziła 500+, to ona jest kojarzona z tą reformą. A to nie mało. B. Szydło udzieliła ostatnio wywiadu, który można traktować jako wypowiedzenie wojny podjazdowej premierowi Morawieckiemu. Stwierdziła ona w nim: „niewykluczone, że w 2019 roku uda się poszerzyć obecną formułę programu 500 plus. Jeżeli sytuacja gospodarcza będzie na to pozwalała, to 2019 roku takie zmiany być może zostaną przyjęte.”. Odpowiedź premiera, którą sformułował minister w jego kancelarii Marek Suski (żelazny beton PC) była natychmiastowa: : „To na razie nie było dyskutowane na obradach rządu. To jest indywidualny pomysł pani Beaty Szydło, nie jest on mi znany. Premier Mateusz Morawiecki dowiedział się o tym z mediów.”.

Przez ostatnie dwa lata Beata Szydło musiała się tłumaczyć dlaczego 500+ nie obejmuje pierwszego dziecka i że PiS tego wcale nie obiecywał. Teraz stawia pod ścianą premiera Morawieckiego, który musi znaleźć pieniądze na to, na co przez dwa lata nie znalazła premier Szydło. Beata Szydło skończyła swoje premierowanie jako ofiara i od tego czasu konsekwentnie kreuje się na alternatywę dla obecnego premiera, z niebezzasadną zapewne nadzieją na powrót, jak tylko Morawieckiemu powinie się noga. A powinie się tym łatwiej, jeśli będzie zmuszony do tłumaczenia, dlaczego nie chce dać ludziom tego, co im premier obiecała, czyli 500+ na pierwsze dziecko. Przy czym b. Szydło w wywiadzie stwierdziła – a ta deklaracja jest bardzo ważna -, że jej osobiście bardzo dobrze się współpracowało z ministrem A. Macierewiczem: „Mogę ocenić że z ministrem Macierewiczem dobrze mi się współpracowało w moim rządzie. Zresztą wszyscy ministrowie z którymi miałam zaszczyt współpracować tworzyliśmy dobrą drużynę i wszyscy którzy odeszli w tej chwili, minister Waszczykowski, Macierewicz, Radziwiłł to byli dobrzy fachowcy, ministrowie i zrobili bardzo dużo dobrego w ciągu tych dwóch lat.”.

Sojusz polityczny zdymisjonowanej premier i zdymisjonowanego ministra MON, jest faktem, który na pewno niepokoi premiera Morawieckiego. Żelazny elektorat PiS –u czuje się oszukany zmianą kursu i jego niezadowolenie będą – wspólnie – podgrzewać  B. Szydło o A. Macierewicz. W PiS – owskim kotle wrze od konfliktów i paradoksalnie im lepsze sondaże ma partia rządząca, tym ich więcej, tym więcej kandydatów do rozszarpywania na strzępy „czerwonego sukna” Rzeczpospolitej. Władza upija. Piszę to po to, że w takiej sytuacji każda inicjatywa zjednoczeniowa lewicy zostanie przyjęta z entuzjazmem przez zdezorientowany centrowy elektorat. Czy przywódcy SLD i Partii Razem tego nie rozumieją?

Tym bardziej, że obóz rządzący nie kryje swoich zamiarów i piórem swego nadwornego pismaka red. Lisickiego zdradza swoje prawdziwe intencje:

„Widząc, że opozycja znajduje się pod kontrolą radykałów i że w związku z tym jest coraz większa przestrzeń w politycznym centrum, prezes dokonał zaskakującego manewru zmieniając faktycznie charakter rządu PiS z prawicowo-konserwatywnego, na prawicowo-centrowy. Najpierw wprowadził do gry Mateusza Morawieckiego, zastępując „naszą Beatę”, a potem, rzecz jeszcze trudniejsza, pozbył się „nieusuwalnego” ministra obrony narodowej. Stawką tej gry jest walka o zdobycie większości konstytucyjnej.”.

Zjednoczenie lewicy jest konieczne by chronić nas przed demokratyczną dyktaturą PiS –u. Zjednoczenie jest historyczną powinnością lewicy w Polsce anno domini 2018.

Dzisiaj już wiemy, że kulisy dymisji Macierewicza były zupełnie inne, że A. Macierewicz broniąc się przed dymisją szantażował zarówno prezesa jak i partię tajnymi informacjami SB – które najprawdopodobniej dostarczył mu premier J. Olszewski (patrz artykuł Teczki premiera Olszewskiego?)  na K. Morawieckiego i tylko dlatego został zdymisjonowany. J. Kaczyński zadaje sobie dzisiaj pytania – jakie teczki przygotował Macierewicz na niego? Prezes PiS, który zna na pamięć wszystkie dialogi z trzech części „Ojca chrzestnego” wie doskonale, że zdradza cię zawsze ten, którego jesteś najbardziej pewien.

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Karol Kuraś

No to podajemy jak niżej:

http://sila-lewicy.pl/info-dnia/40-co-i-kto-po-j-kaczynskim


Zjednoczenie lewicy jest konieczne by chronić nas przed demokratyczną dyktaturą PiS –u. Zjednoczenie jest historyczną powinnością lewicy w Polsce anno domini 2018.

————

Jaka tam z nich lewica. Rzekłbym gu….o, nie lewica

 

Reklamy

153 uwagi do wpisu “Co i kto po J. Kaczyńskim?

 1. Za Macierewiczem specjalnie nie przepadam, choć ze zdziwieniem muszę stwierdzić, że ma sporo zwolenników. Beata Szydło natomiast z pewnością będzie walczyć o pożycię lidera, a jest to typ wojownika z najtęższą w PiSie głową. No i ma to poczucie, że jest więcej warta niż Duda i Morawiecki razem wzięci.
  Ten ostatni ma jedynie w głowie uszczelnianie, ściąganie i podnoszenie podatków. To się nikomu nie będzie podobało.
  O Dudzie można powiedzieć, że broni interesów nie tych co potrzeba. Zatem jaki powód miałby Naród by miał na niego głosować?
  A lewica?
  Jaka lewica?
  Żeby to była lewica, to można by się zastanawiać. Jaki program, jakie perspektywy, jakie szanse na ich realizację.
  Mieli swój czas i zmarnowali go na maksa
  Dawno przegrani i w odstawce.

  Polubienie

 2. ADMINKU MI SIĘ WYDAJE ŻE PREZESOWI NR 1 CZAS NA EMERYTURKĘ . DOBIEGA JUŻ DO 70 . NA JEGO MIEJSCU RZUCIŁBYM TO W CHOLERĘ I POJECHAŁ GDZIEŚ NA FLORYDĘ OPALAĆ DUPĘ NA SŁOŃCU ALE ŻE PREZES KOCHA WŁADZĘ TO MYŚLĘ ŻE PRZED 90 Z POLITYKI NIE ODEJDZIE .
  W SUMIE MYŚLĘ ŻE PIS JESZCZE SPOKOJNIE 16 LAT PORZĄDZI I TO BEZ PROBLEMU CHOĆBY DLATEGO ŻE INNEJ ALTERNATYWY NIE MA I CO NAJMNIEJ PRZEZ NAJBLIŻSZE 30 LAT NIE BĘDZIE .
  ZGADZASZ SIĘ ADMINKU ZE MNĄ ?

  Polubienie

 3. ADMINKU DAJ SPOKÓJ Z DYWAGACJAMI PREZES NIE ODEJDZIE CHYBA ŻE POWAŻNIE ZACHORUJE I NIE BĘDZIE MIAŁ WYJŚCIA .
  MOIM ZDANIEM PEWNIAK W PISIE ABY PRZEJĄĆ TAM SCHEDĘ TO ZIOBRO .

  ADMINKU JAKA SZYDŁO FAWORYTKA ? WIEM ŻE LUBISZ SWOJĄ DULCYNEE ALE NIE RÓB SOBIE JAJ .
  TYLKO ZIOBRO . PEWNIAK 100% . MOŻE MORAWIECKI .
  ANTKA RÓWNIEŻ NIE WYKLUCZAM ALE ON TEŻ JUŻ STARY DZIADEK I RACZEJ MU NA EMERYTURKĘ ALE ZDROWIE MA JAK KOMBAJN TO KTO WIE .

  MOŻE MISIEWICZ ?
  TYLKO TRZEBA BY BYŁO W PISIE ZA JEGO PREZESURY ROBIĆ DUŻE ZAPASY BANANÓW , GUMY BAMBY , CZEKOLADY I INNYCH FRYKASÓW I KUPIĆ JE OCZYWIŚCIE W CAREFOUR
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 4. Wężu, masz rację, Ziobro to gwiazda nr 1, szeryf pełną gębą i bat na kastę ludzi zupełnie wyjątkowych, ale wyszedł z PiS i musiałby do niego wrócić. Z Jaki tworzyliby mocną paczkę.
  Podobno nie za bardzo się lubią B. Szydło z Ziobro.
  Kaczyński przy swoim trybie życia do 90 lat niedożyte.
  Jest jeszcze jeden problem, bardzo brutalne wtrącanie się w sprawy personalne w polskiej polityce amerykańców. To oni narzucili Kaczyńskiemu Morawieckiego i Dudę.

  Polubienie

 5. Podstawowy problem w polskiej polityce kadrowej stanowią naciski z zewnątrz, Niemiec, Izraela, USA. Tego nie można lekceważyć i zapewne J. Kaczyński został ,,przekonały” by wytypować Dudę na prezydenta a Morawieckiego na premiera.
  Patrz artykuł RAM
  Bolton, Kissinger, Pieczenik: „dyplomacja” a’la Meyer Lansky
  Śmierć brata tu mogła też mieć znaczenie, jako ostrzeżenie, że w polityce stosuje się różne środki.

  Polubienie

 6. Jest jeszcze jeden problem, bardzo brutalne wtrącanie się w sprawy personalne w polskiej polityce amerykańców. To oni narzucili Kaczyńskiemu Morawieckiego i Dudę.

  ADMINKU Z TYM SIĘ AKURAT ZGODZĘ ALE CZY TAKIE BRUTALNE . TAKI BYŁ WYBÓR ROBOTNIKÓW TRZYMAJĄCYCH RÓŻAŃCE W DŁONIACH I RAZEM Z KATABASAMI MODLĄCYCH SIĘ O UPADEK PRL .
  CHCIELIŚMY ZMIANY METROPOLII Z MOSKWY NA USA NO TO JĄ MAMY I DO KOGO PRETENSJA ŻE RABINI Z NEW YORK O WSZYSTKIM DECYDUJĄ .
  PRZECIEŻ ADMINKU TY CHŁOPISKO WYKSZTAŁCONY ZDOLNY TO DOBRZE WIESZ ŻE METROPOLIA DECYDUJE CO SIĘ DZIEJE W JEJ KOLONII I ROBI SOBIE Z KOLONII RYNEK ZBYTU DYMAJĄC JEJ TYŁEK NA MAXA BEZ LITOŚCI . TAKIE PRAWA STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH .
  W CZASIE ZIMNEJ WOJNY BYŁ SPOKÓJ BO ZSRR DYMAŁ DUPĘ KOLONIOM W SWOJEJ STREFIE WPŁYWÓW A USA DYMAŁO W SWOJEJ . BYŁA RÓWNOWAGA I BYŁO OK .

  ZRESZTĄ NIE MYSLISZ CHYBA ŻE JARUZEL BY USUNĄŁ GIERKA BEZ ZGODY MOSKWY .
  TAKŻE MY ZAWSZE MIELIŚMY METROPOLIE KTÓRE ZA NAS DECYDOWAŁY . SAMI ŻADNEJ DECYZJI NIE POTRAFILIŚMY PODJĄĆ A TO BEZ ZGODY ZSRR A TERAZ USA TO NIE DZIW SIĘ ŻE JESTEŚMY KALEKAMI KTÓRZY UGRZĘŻLI W SWOJEJ STREFIE KOMFORTU I NIE POTRAFIĄ Z NIEJ WYJŚĆ .

  PAMIĘTAM JAK PO 89 ROKU PRZYJECHALI AMERYKAŃCE DO POLSKI A NASZE DZIENNIKARZYNY PYTAJĄ SIĘ ICH CO MYŚLĄ O ZMIANIE SZEFA POLSKICH SŁUZB SPECJALNYCH .
  AMERYKANIE ZOBACZYLI KAMERKI BO ONI PRZY KAMERKACH UDAJĄ WIELKICH DEMOKRATÓW I TAK DO POLSKICH DZIENNIKARZYN :
  ” A CO NAS TO OBCHODZI .RÓBCIE O CHCECIE . W KOŃCU U WAS JEST DEMOKRACJA ”
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 7. I to jest wężu prawda.
  Jak mawia nasz wróg Putin, amerykanie to nasi zapadny partniory.
  Wężu ty jesteś całkowicie obeznany z polityką światową i tylko nie wiem czemu ty chcesz do Kanady się przenieść, czy do Toronta?
  Taka plotka poszła, że ty chcesz z Polski nawiać.

  Polubienie

 8. Adm 2 kwietnia 2018 o 3:24 PM
  I to jest wężu prawda.
  Jak mawia nasz wróg Putin, amerykanie to nasi zapadny partniory.
  Wężu ty jesteś całkowicie obeznany z polityką światową i tylko nie wiem czemu ty chcesz do Kanady się przenieść, czy do Toronta?
  Taka plotka poszła, że ty chcesz z Polski nawiać.

  ADMINECZKU Z DRUGIEJ JEDNAK STRONY CZY TAKI WYBÓR NIE BYŁ RACJONALNY POLSKICH ROBOLI .
  CHYBA KAŻDY CHCE MIEĆ METROPOLIE KTÓRA DAJE COCA – COLĘ I PYSZNE CHEESBURGERY I HAMBURGERY ( OPRÓCZ APACZY – IM WYSTARCZY GÓWNO DO ZJEDZENIA ) A NIE METROPOLIE KTÓRA OFERUJE PIECIOGODZINNE STANIE W KOLEJCE ZA PAPIEREM DO DUPY A BYWA TAK ŻE PAPIERU NIE MA TO SIĘ UŻYWAŁO TRYBUNY LUDU .
  TAKŻE UWAŻAM WYBÓR METROPOLII USA MIAŁ ELEMENTY RACJONALNOŚCI BO JAK CZŁOWIEK WYTRZYMA 5 GODZIN STANIA W KOLEJCE ABY KUPIĆ PAPIER DO PODTARCIA DUPY BEZ GWARANCJI ŻE GO KUPI . NO NIE WYTRZYMA
  A TRYBUNA LUDU SZORSTKA I PODCIERANIE NIĄ DUPY DO PRZYJEMNOŚCI NIE NALEŻAŁO .
  PONADTO METROPOLIA USMAŃSKA GWARANTOWAŁA DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH GOŁYCH PANIENEK JAKIE TYLKO SĄ .
  PATRZ HEFNER:

  A METROPOLIA Z MOSKWY JEDYNIE KIEPSKIEJ JAKOŚCI TROSZKĘ GOŁEJ KOBIETKI NA OSTATNIEJ STRONIE GDZIE NAWET NIE BYŁO WIDAĆ PIERSIĄTEK KOBITKI .
  PAMIETASZ ADMINKU TYGODNIK ” RAZEM ”
  NA OSTATNIEJ STRONIE ZDJECIE GOŁEJ KOBITKI LEDWO WIDOCZNE .A ŻEBY MIEC PLAYBOYA TRZEBA BYŁO JECHAĆ DO WARSZAWY NA BAZAR RÓŻYCKIEGO .

  W KAZDYM RAZIE JA WYBIERAM METROPOLIĘ USA BO DAŁA MI TAKIE CUDNE PANIENKI
  BRAWA HEFNER

  Polubienie

 9. ADMINECZKU OBLICZYŁEM ZE PIS BEDZIE RZĄDZIŁ JAKIEŚ 16 – 20 LAT . MOJE ZDROWIE TEGO NIE WYTRZYMA I JAK KAZ WYJEDZIE DO PÓŁNOCNEJ KANADY MNIE NA PEWNO SCIĄGNIEDO SIEBIE.
  TY SIĘ ADMINECZKU NIE NABIJAJ BO JAK BĘDZIESZ MIAŁ DOŚĆ GŁUPOTY PISU TO JESZCZE BĘDZIESZ BŁAGAŁ ABY CIĘ WĄŻ DO PÓŁNOCNEJ KANADY SCIĄGNĄŁ
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 10. UWAGA UWAGA trolle

  Warning!

  Troll Detected!

  Andrzej has been banned!

  cytat:

  andrzej 2 kwietnia 2018 o 3:52 PM

  WONSZ
  OD KIEDY TY ZNAWCA KACZYZMU?

  Warning
  Troll detected
  Andrzej has been banned!

  Polubienie

 11. UWAGA UWAGA TROLLE NA PORTALU .
  CYTAT:

  andrzej 2 kwietnia 2018 o 5:02 PM

  WONSZ
  ILE RAZY DZIENNIE SIĘ SPUSZCZASZ?
  BO ZENEK OBLICZYŁ, ŻE RAZ.

  PODJĘTE DZIAŁANIA :

  Warning!

  Troll Detected!

  Andrzej has been banned!

  Polubienie

 12. TROLLU JUŻ WAS BLOKOWAŁ GĄSIENICA .
  A CO DO TWOJEJ PROPOZYCJI .
  SKORO TAKI WYPOSZCZONY JESTEŚ . KOBIECEGO CIAŁA ŻEŚ NIGDY NA OCZY NIE WIDZIAŁ I TAK MNIE ŁADNIE PROSISZ TO JA DO GRY WSTĘPNEJ BYM CI NAJPIERW ZAOFEROWAŁ TAKIE COŚ ABYŚ SOBIE PRZYPOMNIAŁ O CO W TYM CHODZI BO TY DZIADKU W TYM TEMACIE ZIELONY JAK SZCZYPIOREK W MAJU .

  A JAK SIĘ SPRAWDZISZ BĘDZIE NAGRODA W POSTACI TEGO :

  A W KWESTII MOJEJ ZONY
  NIE DLA PSA KIEŁBASA .

  A PONADTO GDZIE TY CHCESZ STARTOWAĆ ? Z TWOIM PRZYRODZENIEM JAK KOLIBEREK 1MM HA HA HA .

  Polubienie

 13. DZIADKU A STAĆ CIĘ NA VIAGRĘ BO JA SZCZERZE WĄTPIĘ BO TY DZIAD JESTEŚ .
  PRZYPOMINAM JESZCZE ZE JEDNA TABLETKA VIAGRY TO 90 PLN PLUS RECEPTA PLUS ZDROWE SERCE .
  TY DZIATECZKU WARUNKÓW TAK OSTRYCH NIE SPEŁNIASZ A ZE SWOIM KOLIBERKIEM STARTUJ DO SEX – LALECZEK .
  W USA PODOBNO KOSZTUJĄ OD SZTUKI 300 USD ALE GDZIE CIEBIE STAĆ SKORO TY KUPUJESZ SALCESON I PASZTETOWĄ PLUS SMALEC W HIPERMARKECIE ZA TALONY OD OPIEKI SPOŁECZNEJ BU BU HA HA HA .

  NO DZIADEK MA ZAJAWKI I FATA MORGANY HA HA HA .

  Polubienie

 14. WONSZ
  WIESZ, ŻE CORAZ BARDZIEJ DOCHDZĘ DO JEDNEGO WNIOSKU, ŻE W TEJ STOCZNI PRZECIW RAKOWSKIEMU SŁAŁ TEŻ CHxxJE DZISIEJSZY OPOLCZYK!

  opolczykpl pisze:
  Kwiecień 1, 2018 o 9:06 am
  Andrzeju, spokojnie! To co myślę o panach z WPS mogę im powiedzieć prosto w oczy, nawet przy lecącej kamerze. Gdybym tu u Przemka nie oświadczył kiedyś, że więcej u nich na stronie nie będę pisał komentarzy, u nich napisałbym to samo. A to że ich trole nasze wypowiedzi o nich kopiują i u nich wrzucają – to dobrze. Bo i czytelnicy ich strony dowiedzą się, co o nich myślimy.

  Polubienie
  Odpowiedz
  przemex pisze:
  Kwiecień 1, 2018 o 10:24 am
  Olejmy tych „komandosów” z Apallachów. 😛
  DZIECINADA, ALE JAJA!

  Polubienie

 15. TY ABY KOLEGO KORZYSTAJĄC JESZCZE ZE ŚWIĄT GRUDNIOWYCH 24 GRUDNIA I Z PRZEPUSTKI KILKUDNIOWEJ Z OKAZJI ŚWIAT NIE WRÓCIŁEŚ OD TAMTEJ PORY DO TWOREK I CIĄGLE TU ŚMIECISZ ZAMIAST WRÓCIĆ DO ZAKŁADU BO JAK CZYTA SIĘ TWOJE WPISY TAKIE MYŚLI NACHODZĄ ŻE TY UCIEKINIER Z TWOREK .
  TRZEBA BY DAĆ ZNAĆ ” GĄSIENICY ” NIECH PODZWONI GDZIE TRZEBA I TO SPRAWDZI .

  JA KOŃCZĘ A TY DALEJ ŚMIEĆ TROLLU .

  Polubienie

 16. WONSZ CO TO?

  przemex pisze:
  Marzec 31, 2018 o 8:04 pm
  Z tego co widzę, ów Zenek piszący u Admina to po prostu osławiony toronto vel mars. „Spadochroniarz” z USA. 🙂

  Polubienie
  Odpowiedz
  Andrzej Pucyn pisze:
  Kwiecień 1, 2018 o 6:00 am
  To nie jest toronto . On ma jednak rozum dużo większy i tak nie pieprzy przemku .
  Te zenki , andrzeje , sołtyse . To jest po prostu to :

  cytat:
  APA
  31 marca 2018 o 2:07 PM
  Nędzny, bezrobotny żuliku.
  Kupiłeś klawiaturę nędzna kreaturo?
  Zapomniałeś już baty od pana Metro.

  Polubienie

  APA
  31 marca 2018 o 2:10 PM
  Codzienie napierdalałbym ciebie nachajkiem i słuchał, czy żyjesz podła gnido.

  MONITORUJĄ TWÓJ BLOG JUŻ OD DAWNA I ONI STOJĄ TUTAJ ZA AWANTURAMI .TY PRZEMEK DOBRZE WIESZ O CO CHODZI TO CO MAM PISAĆ .
  DLA NICH NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE TO TAKIE KTÓRE WCZORAJ ZASTOSOWAŁEŚ ;
  TROLL BAN
  WYWALILI ICH JUŻ Z WPS . KIEDYŚ ICH EM POGONIŁ NO TO PRZYCZEPILI SIĘ JESZCZE FORUM admina ALE PEWNIE NIEBAWEM GĄSIENICA DA IM BANA BO JAK MOŻESZ TAM NA PORTALU ZAUWAŻYĆ TROLUJĄ NA POTĘGĘ .

  TORONTO VEL MARS VEL WARSZAWA VEL SZCZECIN KULTURALNIE STOI DUŻO WYŻEJ . TO NIE JEST TAKA CHAMÓWA . JEZELI SIĘ POJAWI U ADMINA A POJAWI TO DZIADKI SOBIE ŁBY URWĄ BO JEDEN TORONTO BĘDZIE PLUŁ NA JARUZELA NAZYWAJĄC GO ŻYDEM MARGULISEM A DRUGI DZIADEK BĘDZIE GO NAZYWAŁ PATRIOTĄ .
  TYLE PRZEMKU WYJAŚNIEŃ

  JEŻELI SIĘ GDZIEKOLWIEK POJAWIĄ TO TYLKO
  UWAGA TROLL – BAN .
  TO JEST JEDYNE ROZWIĄZANIE . ALEŻ ONI TU U CIEBIE PRZEMKU BUSZOWALI ALE W KOŃCU ZOSTALI ODKRYCI I BĘDZIE SPOKÓJ .

  PRZEPRASZAM ZA TE DRUKOWANE . ZNOWU COŚ Z TA KLAWIATURĄ .

  Polubienie
  Odpowiedz
  Andrzej Pucyn pisze:
  Kwiecień 1, 2018 o 6:04 am
  SWOJĄ DROGĄ ANDRZEJ SZUBERT MÓGŁBY O NICH KSIĄŻKĘ NAPISAĆ I TO ANDRZEJ MA O NICH NAJWIĘKSZĄ WIEDZĘ .

  Polubienie
  Odpowiedz
  Andrzej Pucyn pisze:
  Kwiecień 1, 2018 o 6:09 am
  APEL DO KAZA , ANDRZEJA SZUBERTA , PRZEMKA I INNYCH CZYTELNIKÓW BLOGU PRZEMKA .
  UWAŻAJCIE PANOWIE CO PISZECIE BO TO JEST WSZYSTKO MONITOROWANE PRZEZ TYCH TROLLI . ONI TO POTEM KOPIUJĄ I WKLEJAJĄ NP NA WPS JAK O WPS TUTAJ I PZ DYSKUTUJEMY .
  PAMIĘTACIE SYTUACJĘ SPRZED PÓŁ ROKU GDY PZ OPIERDZIELIŁ PRZEMKA I NAS ZA TO NAZYWAJĄC NUDZĄCYMI SIĘ DZIADKAMI .
  TO TAKI MÓJ APEL .
  ZASTANAWIALIŚMY MY SIĘ PRZEMKU KTO TO .
  TO TERAZ MAMY ODPOWIEDZ .

  Polubienie
  Odpowiedz
  WONSZ NIE POPUŚĆ W BOKSERKI!

  Polubienie

 17. I tak to się ludzie dzięki Internetowi poznają, przyjaźnie nawiązuję, serdeczności wymieniają, aż miło poczytać. Nawet telewizji nie trzeba, by życie było ciekawe i pełne wrażeń.

  Polubienie

 18. Apel do adminka portalu .
  Adminku jak sam wiesz wczoraj w tym ciekawym temacie jaki założyłeś na portalu była między nami merytoryczna dyskusja dopóki smród tych trolli tego nie zepsuł ( wszystko widoczne jest we wpisach ) .
  Oni wszędzie mają bany i przyssali się tutaj do ciebie .
  Każdą umiejętność trzeba się nauczyć także żartowania a nie uprawianie chamskiego prymitywizmu na poziomie pitekantropa .
  Oto przykład:
  Totalny prymitywizm myślowy i poziom dzieci z najgorszego gimnazjum .
  cytat:

  „andrzej 2 kwietnia 2018 o 5:10 PM

  WONSZ
  JA TWOJĄ KOBITĘ, TO MOGĘ NA NOC PRZYGARNĄĆ, SKORO TY W ODSTAWCE!”
  Koniec cytatu.

  Adminku Przemkowi też smrodzili na blogu ale Przemek w ciągu sekundy zastosował taką broń bardzo skuteczną na takich chamskich trolli :

  „cytat:

  Troll Detected!
  has been banned!
  przemex”

  Doktor ich zbanował ale nic to nie dało .
  Jeżeli adminku ci to nie wadzi twój portal i twoja sprawa . Tylko tak ci sygnalizuje .

  Dziś wtorek .Święta katolickie się skończyły .Na moim ranczo czeka mnie ciężka praca i nie mam już ochoty czytać debilizmów trolli u ciebie na portalu .
  Również tobie adminku życzę dobrej pracki czy to na frezarkach , tokarkach , piłach mechanicznych czy przy twoim ogrodzie .
  Odezwe się w czerwcu .Wtedy mam trochę luzu .
  Pozdrawiam adminka .

  Polubienie

 19. Apel do adminka .
  Adminku jak sam wiesz wczoraj w tym ciekawym temacie jaki założyłeś na portalu była między nami merytoryczna dyskusja dopóki smród tych trolli tego nie zepsuł ( wszystko widoczne jest we wpisach ) .
  Oni wszędzie mają bany i przyssali się tutaj do ciebie .
  Każdą umiejętność trzeba się nauczyć także żartowania a nie uprawianie chamskiego prymitywizmu na poziomie pitekantropa .
  Oto przykład:
  Totalny prymitywizm myślowy i poziom dzieci z najgorszego gimnazjum .
  cytat:

  „andrzej 2 kwietnia 2018 o 5:10 PM

  WONSZ
  JA TWOJĄ KOBITĘ, TO MOGĘ NA NOC PRZYGARNĄĆ, SKORO TY W ODSTAWCE!”
  Koniec cytatu.

  Adminku Przemkowi też smrodzili na blogu ale Przemek w ciągu sekundy zastosował taką broń bardzo skuteczną na takich chamskich trolli :

  „cytat:

  Troll Detected!
  has been banned!
  przemex”

  Doktor ich zbanował ale nic to nie dało .
  Jeżeli adminku ci to nie wadzi twój portal i twoja sprawa . Tylko tak ci sygnalizuje .

  Dziś wtorek .Święta katolickie się skończyły .Na moim ranczo czeka mnie ciężka praca i nie mam już ochoty czytać debilizmów trolli u ciebie na portalu .
  Również tobie adminku życzę dobrej pracki czy to na frezarkach , tokarkach , piłach mechanicznych czy przy twoim ogrodzie .
  Odezwe się w czerwcu .Wtedy mam trochę luzu .
  Pozdrawiam adminka .

  Polubienie

 20. A WIĘC
  DO TWOJEGO NASTĘPNEGO TU ARTYKUŁU WONSZU!

  MY BUDIET CZEKAĆ NA CIEBIE W CZERWCU.
  NIEZAPOMNIJ PRAĆ BOKSEREK WENSZU!
  PA!

  Polubienie

 21. Jeszcze jedno adminku .
  Dziś od rana szaleje Toronto od EM na WPS .
  Mozna łatwo go poznać bo vice i prezesa nazywa towarzyszami i jest silnie antykomunistyczny . Nie cierpi PRL , LWP ani wszystkiego co jest z PRL związane .
  No jeżeli dziadek Toronto wejdzie do ciebie zobaczysz jaka tu będzie spelunka i kłótnie o Jaruzela .

  cytat :
  „joedoe
  3 kwietnia 2018 o 08:27

  Towarzysze: Kosiur i Piętka ,

  Trzymajcie sie faktow historycznych.
  To co powstalo w ZSRR w latach 1943/1944 nazywalo sie „LWP” (ludowe wojsko polskie) i powstalo z inicjatywy ZPP (polska z nazwy organizacja zydowska i komunistyczna – Lampe, Wasilewska etc) , ktora byla agentura Moskwy, podobnie jak agentura Moskwy byla PPR (tez polska z nazwy).
  W lipcu 1944r ZPP zostal przeksztalcony w PKWN (polska z nazwy organizacja zydowska i komunistyczna oraz agentura Moskwy).
  LWP bylo obsadzone sowieckimi oficerami i zydowskimi politrukami, a dowodzil nimi agent sowiecki Z.Berling mianowany przez J.Stalina na „generala” , ktory w okresie II RP zostal zdegradowany z podpulkownika do stopnia szeregowca.
  W sklad LWP wchodzili glownie polscy jency wojenni, czyli zolnierze wrzesnia 1939r oraz Polacy z Kresow wschodnich II RP zeslani przez J.Stalina do obozow koncentracyjnych pracy przymusowej w glab ZSRR i byla to dla nich deska ratunku przed smiercia i poniewierka na nieludzkiej ziemi w ZSRR.

  W miare jak armia czerwona zblizala sie do Warszawy to szeregi LWP byly uzupelniane przez zolnierzy AK, ktorzy byli wcielani sila do LWP, w przeciwnym wypadku grozila im Syberia lub rozstrzelanie, poniewaz armia czerwona, NKWD i Smiersz zwalczaly zolnierzy polskiego podziemia niepodleglosciowego od momentu pojawienia sie nowego sowieckiego okupanta Polski na Kresach wschodnich II RP w styczniu 1944r.
  W planach J.Stalina byla likwidacja reprezentantow oraz wladz Polskiego Rzadu na uchodztwie w Londynie i ich przedstawicieli w Polsce, a takze likwidacja polskiego ruchu oporu przeciwko sowieckiemu okupantowi.
  W tym celu armia czerwona, NKWD i Smiersz urzadzaly oblawy i polowania na zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego i polska ludnosc cywilna wspolpracujaca z polska partyzantka.
  Ponadto zolnierze armii czerwonej rabowali Polske i wywozili wszystko co mialo jakakolwiek wartosc do ZSRR oraz masowo gwalcili Polki w przedziale wiekowym 10-70 lat, a gdy Polki stawialy opor sowieckiej dziczy to byly dotkliwie bite lub mordowane.
  Zolnierze armii czerwonej okradali rowniez Polakow i Polki z rzeczy osobistych, zarowno z bizuterii, jak i odziezy oraz z przedmiotow domowego uzytku.

  J.Stalin przesunal przedwojenna granice II RP na zachod po Odre i Nyse Luzycka, zeby miec wieksze wplywy w nowej strefie okupacyjnej, jaka stala sie Polska po 1945r. Natomiast Kresy wschodnie II RP zostaly wcielone do ZSRR wraz z zamieszkala na nich polska ludnoscia cywilna.
  Zbrodnie sowieckie i UB-ckie w powojennej Polsce trwaly do 1956r.
  Natomiast dyktatura komunistyczna trwala do 1989r.
  „Okragly Stol” byl porozumieniem pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci, i dzieki temu zydostwo jako calosc zapewnilo sobie ciaglosc wladzy w Polsce i rzadza do dzis.”

  Koniec cytatu .

  Polubienie

 22. A kto Apeluje do Adminka?
  Ja wiem co to jest Apel. Byłem na apelu na koloniach letnich jak miałem dziesięć lat.
  Z Apelem apelującego do Adminka też się zgadzam, tylko kto to jest troll i jak go rozpoznać?
  Wujek Antoni mawiał – Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

  Polubienie

 23. CZY KTOŚ JESZCZE MA JAKIEŚ GŁUPIE ZŁUDZENIA, CO TEN (NIE)RZĄD POPAPRAŃCÓW, MOŻE ZROBIĆ COŚ DOBREGO DLA OBYWATELI? DLA NICH SIĘ LICZY TYLKO OBFITE KORYTO+, BO OBOWIĄZUJE CAŁY CZAS STARA ZASADA TKM! CZY 500+, PRZYPADKIEM NIE JEST KORUPCJĄ POLITYCZNĄ, ZASTOSOWANĄ WOBEC CZĘŚCI SPOŁECZŃSTWA?

  PiS chce zmian w 500+! To ma dać Morawieckiemu zwycięstwo w wyborach

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/partia-szuka-paliwa-na-kampanie-wyborcza/zjtr8qn

  Nowy rząd Austrii wprowadza swoje „500 plus”, ale zrobili to dużo mądrzej niż PiS

  http://nczas.com/2018/01/16/nowy-rzad-austrii-wprowadza-swoje-500-plus-ale-zrobili-to-duzo-madrzej-niz-pis/

  Nie 500+, ale obniżka VAT. Metoda Rumunii daje lepsze efekty

  https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/500-plus-vat-rumunia,245,0,2341621.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 24. kika daj żyć człowieku . To ty nie wiesz że Rumunii widząc jak ich koszerni dymają zagrozili rok temu masowymi protestami które doprowadziłyby koszernych do ucieczki na Madagaskar stąd w Rumunii są lepsze efekty rządzenia koszer.
  W Bułgarii wszyscy lekarze spierdolili na zachód bo Bułgaria to chu… dupa i kamieni kupa po obaleniu rządów Żiwkowa i rządach tam pejsatych .
  Niestety ale my jesteśmy krajem najbardziej ogłupionych durniów i kto ostatni zgasi światło w syfie koszernym oczywiście Polak ale jeżeli chodzi o mnie mam to w dupie .Żyję sobie jak magnat i dobrze mi z tym .
  Wy dziady walczcie aby w Judeopolonii nie zdechnąć z głodu i mieć na kawałek chleba i pasztetowej z biedronki . Moja żywność pochodzi z targów gdzie za bochenek chleba płacę 20 pln a za pomidory 25pln .A co stać mnie a wy mnie gówno obchodzicie . Obaliliście PRL to teraz niech was koszerni dymają ja mam ubaw debile .

  Polubienie

 25. Wąż oj nieładnie, nieładnie tak wyzywać innych od dziadów i debili
  Panie magnat, a może to pana magnata zbanujemy za obrażanie nas wszystkich za obelżywości serwowane pod naszym adresem?
  Chcesz mieć Troll detected, wężu, czy się poprawisz?

  Kika
  Z tą przedstawioną nam Rumunią jest tak pięknie i tak słodko, że aż trudno mi w to uwierzyć.
  Widzi mi się to raczej bajka.

  Polubienie

 26. Niestety adminku ale wiesz że piszę o faktach .Napisz gdzie kłamię to będzie super . W kwestii Rumunii adminku kika napisał prawdę .Takie są fakty .
  Niestety adminek tolerujesz trollnie a gdy ja piszę prawdę to mnie opierdzielasz .
  Gdzie napisałem nie prawdę? .Prosze o fakty .
  Gdy apacze mnie wyzywali od najgorszych oraz moją zonę zero było twojej reakcji .
  Takie fakty adminku .
  deszczyk przestaje padać ide do roboty ale pamiętaj druzyna apaczy zacznie cię niebawem gnoić .Nie licz na moją pomoc .

  Polubienie

 27. Adminku zazdrościsz mi ze ja sobie kupuje na targach bochenek chleba za 20 pln a wy po 2zł w biedronce .Nie bądz zazdrosny i tak cię lubię cóż ja jestem facet inteligentny i rozumny i takie fakty .Nie zazdrość mi adminku fajnego zycia . To nieładnie .
  Tyle co mnie tu ta trollnia gnoiła .Żadnej twojej reakcji nie było .Wysmiewaleś się ze mnie a gdy ja napisałem prawdę nawet tych trolli nie dotykając ty tak ostro do mnie . adminku myślałem że jesteśmy kumplami .

  Polubienie

 28. WONSZ MAGNACIE

  MIAŁEŚ DO CZERWCA BYĆ GRZECZNY, CO ZNÓW ZACZYNASZ?
  A MOŻE CHCESZ PRACOWAĆ, JAKO ORGANISTA, CO? TO CI ZAŁATWIĘ.

  Polubienie

 29. TY ANDRJUSZA VEL ANDRZEJ A NIE CZAS MOŻE WRÓCIĆ DO TEGO MIEJSCA NA LECZENIE WSZAK POZA OŚRODKIEM DLA PSYCHICZNYCH JESTEŚ JUZ OD GRUDNIA 2017 ROKU I JAKOŚ CI TO NA ZDROWIE NIE WYSZŁO .
  LEKÓW NIE BIERZESZ . RELANIUM JUZ OD GRUDNIA NIE BRAŁEŚ A EFEKTY TEGO STANU RZECZY U ADMINKA WIDOCZNE .
  ANDRJUSZA WRACAJ DO OŚRODKA INACZEJ WYSLĄ ZA TOBĄ ŁAPACZY . W BIAŁY KAFTAN CIĘ WSADZĄ I SKOŃCZY SIĘ PISANIE U TADZIUCHNY .
  ANDRJUSZA WRACAJ DO TWOREK I LECZYĆ SIĘ !!!!!!!!!!! TO MOŻE WYJDZIESZ NA LUDZI I CIĘ ZATRUDNIĄ NA KASIE W LIDLU . 1700 NA MIESIAC ZAROBISZ BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 30. TYLKO PROBLEM JEST TAKI ŻE TO TY JESTEŚ TĄ JUSTYNĄ ALE SKORO LUBISZ SOBIE ZMIENIAĆ PŁEĆ TO TWOJA SPRAWA .
  PRZEBIJ PIĄTKĘ Z TA PANIĄ . TO TWOJA CIOCIA ?

  ALE JAJA APACZE POZBAWILI SIĘ WACKÓW
  I JAK ONI TERAZ BĘDĄ WALCZYĆ Z GARBATYMI NOSAMI
  JUŻ ŻEŚCIE PRZEGRALI HA HA HA .

  Polubienie

 31. DRUŻYNA APACZY PO ZMIANIE PŁCI NA KOSZT NFZ . ODDAWAĆ MI MOJE PIENIADZE APACZE JA WASZYCH FANABERII NIE BĘDĘ SPONSOROWAŁ ZA MOJE PODATKI .
  OTO DRUŻYNA APACZY JUŻ BEZ WACKÓW BU BU BU HA HA HA

  Polubienie

 32. Czy to bajki?

  Oficjalne dane: Rumunia z największym wzrostem PKB w EU w 2016 roku

  http://www.wrumunii.pl/index.php/component/tags/tag/ekonomia?start=20

  Polska niezbyt prędka w podnoszeniu płacy minimalnej

  https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/polska-niezbyt-predka-w-podnoszeniu-placy-minimalnej/

  Rumunia nowym tygrysem gospodarczym. Po obniżce podatków kolejne miesiące fenomenalnych wyników. Wyprzedzili Chiny

  http://nczas.com/2017/11/14/rumunia-nowym-tygrysem-gospodarczym-po-obnizce-podatkow-kolejne-miesiace-fenomenalnych-wynikow-wyprzedzili-chiny/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 33. APACZE MAM DLA WAS ZŁE WIEŚCI .
  TORONTO WYRZUCONY Z WPS PRZEZ PAZIA :
  paziem
  3 kwietnia 2018 o 14:56
  Toronto zwanemu także Autostradą do żydowski nieba wstep wzbroniony na tę stronę – niezależnie od nicku!

  PRZED CHWILĄ Z NIM ROZMAWIAŁEM . OBIECAŁ MI ŻE SIĘ U ADMINA POJAWI ABY W MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI WAS OSMIESZAĆ TAKŻE MÓWIĘ POWAZNIE UCIEKAJCIE OD ADMINA PÓKI CZAS BO TORONTO WAS TU BEDZIE TAK OSMIESZAŁ ŻA SAM ADMIN BĘDZIE W PORTKI SIKAŁ
  TO TAKA DOBRA RADA OD ADAMA .

  Polubienie

 34. Wężu, jeżeli nie przestaniesz kpić i obrażać na tym blogu, to nie licz na pobłażanie ze strony drużyny Sołtysa: Andrzej & Zenek

  Polubienie

 35. KAŻDY WASZ ATAK I GŁUPIE ZACZEPKI TROLLE JAK WCZORAJSZEGO DNIA GDY WTRĄCILIŚCIE SIE DO POLEMIKI MIĘDZY MNĄ ADMINKIEM ZAŚMIECAJĄC PORTAL BĘDZIE ODPOWIEDZ Z MOJEJ STRONY O ILE BĘDĘ MIAŁ CZAS . NA RAZIE CZEKAM . NIE BEDZIECIE GNOIĆ MNIE I MOJEJ ZONY TO MACIE SPOKÓJ TUTAJ Z WPISAMI .

  Polubienie

 36. Wąż najpierw pisze, cytuję:
  ,,Wy dziady walczcie aby w Judeopolonii nie zdechnąć z głodu ……. was koszerni dymają ja mam ubaw debile .
  a w kolenbym komentarzu napisał cytuję:
  cóż ja jestem facet inteligentny i rozumny i takie fakty…..
  ….. adminku myślałem że jesteśmy kumplami

  magnat, intelifentny i z dziadami i debilami się koleguje.
  wężu, magnacie i intelifencie, jestem zaszczycony.

  Polubienie

 37. kika
  Wzrost płacy minimalnej w walutach narodowych…
  To wiele mówi i daje do myślenia, mnożenia wątpliwości
  A inflacja. A jak by to wyglądało w realnym wzroście płac?

  Polubienie

 38. Admineczku wypowiedz nie dotyczyła ciebie .Ty bogacz jesteś z wypasionym domem , autem i ziemią plus sam robisz frezareczki .
  Bez emocji przeanalizuj moją wypowiedz czysto racjonalnie wyłącz emocje czy nie miałem racji ?
  Przecież takie są fakty a jeżeli się mylę to mnie oświeć ale merytorycznie .

  Polubienie

 39. Admineczku sam wiesz że jest bieda jak cholera nie ma się co czarować że tu jest Księstwo Monaco . W grudniu idę z PSS z zakupów zaczepia mnie jakaś starsza kobieta i płacząc prosi mnie o pieniądze na leki bo ona musi je wziążć bo inaczej może umrzeć a pieniędzy nie ma bo ma małą rencinkę .
  Pokazała mi tą receptę .Poszedłem do apteki zapłaciłem o ile dobrze pamiętam prawie 180 złotych z własnej kieszeni .
  Kobiecinka złapała mnie za rękę z trudem ją zabrałem aby mnie w nią nie całowała .
  Leki jej się skończą i będzie znowu problem a kobiety nie znam .Pierwszy raz na oczy widziałem .
  a czy to ja adminku rządzę w tym kraju aby zbawiać świat i dbać o moich ziomali .Czy mi ktoś dał za darmo chociaż bułkę za 50 groszy? .Nigdy .Nigdy też nie żebrałem w opiekach społecznych .
  Jak można do takich sytuacji dopuszczać .
  Także adminek weż oddychaj przeponą wyłącz emocję a zobaczysz że napisałem z sensem a wyzwiska faktycznie nie były konieczne .
  człowiek coś za dużo napisze ale to wynika z faktu bezsilności na biedę jak tu jest w XXI wieku .

  Polubienie

 40. No to ,,Apel do…” jest człowiekiem z sercem, jak kobiecie leki wykupił, to nie można o nim złego słowa powiedzieć.
  Leki wykupił, starszą kobietę poratował.
  Z takich rzeczy się nie żartuje.
  Chyba że węży nam bajki wciskasz, ale o to cię nie posądzam.
  Sam też mniej więcej taką kwotę co miesiąc na leki wydaję, ale mam z czego, dostałem dodatek pielęgnacyjny dwie stówki, to leki kupuję, żebrać nie muszę.

  Polubienie

 41. Admineczku skoro nie wierzysz mi to co ja poradzę .Takich rzeczy nie filmuje i nie puszczam na youtube bo skurwy…. nie jestem także dowodów nie mam że taka sytuacja była .

  Polubienie

 42. Ad Adm-inka

  A inflacja. A jak by to wyglądało w realnym wzroście płac?

  A, inflacja Proszę Pana, to w US-raju nadal Murzynów biją i nie mają zamiaru przestać! Sorry, Afrousrajców.

  https://pl.tradingeconomics.com/romania/inflation-cpi

  https://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Murzyn%C3%B3w_bij%C4%85!

  Inflacja znów opanowała całą Unię Europejską

  2017-09-18 11:32

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inflacja-znow-opanowala-cala-Unie-Europejska-7543783.html

  A u nas, zawsze panuje klęska urodzaju, albo siedem plag egipskich!

  W 2018 roku wydarzy się coś, czego nie było od lat. Będzie zamieszanie w portfelach Polaków

  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-2018-roku-prognozy/vxt5xn7

  Chi, chi, chi…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 43. WONSZU, TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE.
  JA U PRZEMUSIA DZIŚ NIE PISAŁEM, CO BYM TAM CHŁOPU GŁOWĘ ZAWRACAŁ, JAK MA MNÓSTWO ROBOTY W POLU, OJ WĘŻU – ŻARTOWNIŚ TY JESTEŚ. WĘŻU WYLUZUJ I IDŹ WCZEŚNIEJ SPAĆ.
  PA NASZ FAJNY WONSZU.

  Polubienie

 44. PRZEDSTAWIAM DRUŻYNĘ APUNI PO NAJNOWSZYCH ZMIANACH CZYLI TZW RESECIE .
  ANDRZEJEK – CHIP
  ZENEK – DALE .
  WIELKIE BRAWA SUPER KAMANDA .
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 45. ADMINECZKU BARDZO CIEKAWA LEKTURKA .
  BĘDZIE KOBIETA PREZYDENT ?
  JAK TO SIĘ MÓWI PIŁKA W RĘKACH PREZESA A JAKI ON TAM CHORY DO SETKI PODCIĄGNIE A DO 90 W POLITYCE JAK NIC HA HA HA
  NO TO ADMINKU WĄŻ CI DZIŚ HUMOR POPRAWIŁ
  JUŻ NIEBAWEM TWOJA DULCYNEA WYŚNIONA PREZYDENTEM .
  HA HA HA
  JAK ADMINEK CIESZYSZ SIĘ ?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23223450,pis-nie-chce-prezydenta-dudy-nieoficjalnie-maja-nowa-kandydatke.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96#Z_MT2

  Polubienie

 46. Wąż, właśnie siadałem do stołu by napisać nową notkę
  ,,Czas zmienić prezesa”
  Nie nasz prezydent, nie nasz premier i jeśli prezes jest tak słaby, że ulega wrażym naciskom i serwuje nam tych których nie chcemy, to czas i na prezesa by go wymienić. Polskę by naprawić, trzeba radykalnych zmian personalnych. Zacząć trzeba w takim układzie od prezesa. On decyduje, on podejmuje złe decyzje my go usuwamy. Dość jego dyktatury i złych wyborów.
  Beata Szydło na prezesa, Beata szydło na prezydenta a na premiera ktoś rzutki, młody z technicznym wykształceniem i biznesową, menadżerską wielostronną praktyką.
  Ale jak widzę ludzie w PiS myślą podobne. Tak trzymać. Albo prezes wystawi B. Szydło na prezydenta, albo wystawić prezesa za drzwi.
  Kurza twarz, inaczej być nie może.
  —————————————————-
  Ale okazuje się że:

  PiS nie chce prezydenta Dudy? Nieoficjalnie: mają nową kandydatkę. „Ludzie ją uwielbiają”

  Według „Super Expressu” część ludzi z PiS nie chce, by Andrzej Duda kandydował na prezydenta w 2020 r. Miałaby go zastąpić Beata Szydło. – Usunęła się w cień, jest lojalna. A i ludzie ją uwielbiają – twierdzi polityk PiS.

  Według „Super Expressu” Duda zawetowaniem ustawy degradacyjnej rozsierdził część obozu władzy do tego stopnia, że pojawił się plan, by wystawić innego kandydata w wyborach prezydenckich w 2020 r.

  Szydło zamiast Dudy?
  A raczej kandydatkę. Anonimowi rozmówcy z PiS, na których powołuje się gazeta, na najwyższym stanowisku w państwie widzieliby bowiem Beatę Szydło. – Duda coraz bardziej idzie z nami na wojnę. Nie możemy już o nim powiedzieć, że to nasz prezydent. A Beata Szydło jak najbardziej. Usunęła się w cień, jest lojalna. A i ludzie ją uwielbiają. Miałaby mocne poparcie – mówi „Super Expressowi” polityk PiS.

  Macierewicz: powraca „gruba kreska”
  Komentarze ludzi z PiS po piątkowym ogłoszeniu decyzji o wecie sugerują, że prezydent zaszedł za skórę wielu osobom ze swojego obozu. We wtorek Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera przyznał, że weto zaskoczyło wielu ludzi z PiS. – Dla wszystkich ta decyzja była pewnym zaskoczeniem. Dla mnie również, pracowałem nad tą ustawą, uważam, że taka ustawa jest bardzo potrzebna – stwierdził.

  Znacznie ostrzej komentował sprawę piątkowego weta Marek Suski. – Być może są osoby, które ze stanu wojennego pamiętają tylko to, że nie było wtedy „Teleranka”. Może z tego pokolenia właśnie jest prezydent – stwierdził w Radiu Zet.

  Z kolei Antonii Macierewicz w Telewizji Republika stwierdził, że Andrzej Duda „powrócił do formuły grubej kreski, wynikającej z Okrągłego Stołu”. – Pewne osoby, pewna formacja polityczna, będą do śmierci chronione. Obecnie decyzję podejmą PSL oraz Platforma Obywatelska, choć na język ciśnie się Unia Wolności – powiedział.

  Prezydent zawetował tzw. ustawę degradacyjną. PiS nie odbierze stopnia Jaruzelskiemu
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23223450,pis-nie-chce-prezydenta-dudy-nieoficjalnie-maja-nowa-kandydatke.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96#Z_MT2

  Polubienie

 47. DO WONSZA!

  Wężu to Ty już jesteś tylko małym wężykiem, kto Ciebie tak zdegradował – Macierewicz?
  Przecież Ty nie jesteś sprawcą stanu wojennego, Ty tylko kłóciłeś się z rodzicami o to, dlaczego w TV nie nadają teleranku!

  WONSZ
  A ja teraz z Zenkiem popijamy gorzałkę i oglądamy dziewczyny, zerknij WĘŻYKU.

  Polubienie

 48. WĘŻYKU,
  CO WKURZYŁEŚ PRZEMKA!
  OJ TERAZ BĘDZIESZ MIAŁ NA PIEŃKU.
  A NIE MÓWIŁEM CI, ŻEBYŚ NIE WKLEJAŁ TU TREŚCI Z BLOGU PRZEMKA
  I POTEM ZRZUCAŁ TO NA MNIE? OJ WEŻYKU, WĘŻYKU – POPRAW SIĘ!

  Polubienie

 49. Kiedyś jak byłem młody, pracowałem kilka dni w lesie. Poszerzali lotnisko i dawali drewno za darmo, ale trzeba było je w określonym kwadracie samemu wyciąć. Oczywiście w tamtych latach spalinowych pił nie było. To była wyjątkowo ciężka robota. Szczęściem rosły tam same świerki i jodły, zatem drewno miękkie.

  Polubienie

 50. WĘŻYKU!
  PODOBNO FIRMA SOLARIS IDZIE DO „PRYWATYZACJI”?
  SŁUCHAJ NO WĘŻYKU
  ZAŁÓŻMY SPÓŁKĘ W TRZECH I WYKUPMY SOLARIS!
  JA Z ZENKIEM DAJEMY KASĘ A TY, JAKO KUPUJĄCY POŚWIĘCISZ SWÓJ NAPLETEK.
  TO, ŻE MASZ NAPLETEK TO Z ZENKIEM WIEMY Z BLOGU PRZEMKA.
  WĘŻYKU – TWÓJ NAPLETEK BĘDZIE PRZEPUSTKĄ DO WYKUPIENIA TEJ FIRMY – PODOBNIE, JAK FOTKI Z BOLKIEM NA POCZĄTKU LAT 90 UBIEGŁEGO WIEKU!

  Polubienie

 51. WĘŻYKU, CO TO?

  Polubienie

  Odpowiedz

  przemex pisze:

  Kwiecień 4, 2018 o 7:35 am

  Wężu, dlaczego używasz mojego imienia na Wierni Polsce bez autoryzacji?


  Polubienie

  Odpowiedz

  NO WĘŻYKU – JEDNYM SŁOWEM SZACH – MAT!

  Polubienie

 52. ADMINKU WIESZ ŻE CIĘ LUBIĘ I SZANUJĘ ALE CO TY SIĘ NAWĄCHAŁEŚ ŻE PISZESZ TAKIE BREDNIE .
  DOPÓKI KACZYŃSKI BĘDZIE W POLITYCE ZAWSZE BĘDZIE CESARZEM W PIS I NIKT MU TAM NIE PODSKOCZY ANI GO NIE WYMIENI NA LEPSZY MODEL .
  PAMIĘTASZ PRÓBOWAŁ WSPÓŁZAŁOŻYCIEL PC DORN I JAK SKOŃCZYŁ ?
  ZA JAJA I POZA PIS I NIKT SIĘ ZA DORNEM NIE WSTAWIŁ .
  TAKŻE PÓKI KACZYŃSKI BĘDZIE W POLITYCE JEGO POZYCJA W W PIS JEST NIEZAGROŻONA . TO ON JEDNOOSOBOWO DECYDUJE KTO BĘDZIE KANDYDATEM NA PREZIA W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH I KTO BĘDZIE PREMIEREM TAKŻE TWOJA PISANINA ADMINKU O POZBAWIENIU PREZESA PIS WŁADZY JEST BEZ SENSU .
  KACZYŃSKI MOŻE ODEJŚĆ TYLKO WTEDY GDY ZACHORUJE ALBO BĘDZIE TO MIAŁ WSZYSTKO W DUPIE . PÓKI CO NA TO SIĘ NIE ZANOSI BO ON KOCHA WŁADZĘ JAK TY TOKARKI I MISKI KTÓRE SPRZEDAJESZ NIEMCOM ABY MIEĆ NA CHLEBEK .
  TAKŻE ADMINKU DAJ SOBIE SPOKÓJ Z WYPISYWANIEM DZIWACTW .

  Polubienie

 53. NIEBAWEM JUZ WAS APUNIE W KITEL BIAŁY WŁOŻĄ HA HA HA

  WĘŻYKU!
  PODOBNO FIRMA SOLARIS IDZIE DO „PRYWATYZACJI”?
  SŁUCHAJ NO WĘŻYKU
  ZAŁÓŻMY SPÓŁKĘ W TRZECH I WYKUPMY SOLARIS!
  JA Z ZENKIEM DAJEMY KASĘ A TY, JAKO KUPUJĄCY POŚWIĘCISZ SWÓJ NAPLETEK.
  TO, ŻE MASZ NAPLETEK TO Z ZENKIEM WIEMY Z BLOGU PRZEMKA.
  WĘŻYKU – TWÓJ NAPLETEK BĘDZIE PRZEPUSTKĄ DO WYKUPIENIA TEJ FIRMY – PODOBNIE, JAK FOTKI Z BOLKIEM NA POCZĄTKU LAT 90 UBIEGŁEGO WIEKU!

  Polubienie

 54. A OTO APACZE PO ZMIANIE PŁCI . APACZE FAJNE Z WAS KOBITKI WOJSKOWE
  BU BU HA HA HA .
  ZATANCZYCIE NA RURZE ?
  HA HA HA

  Polubienie

 55. TY ANDRZEJ ALE SOBIE PUPCIE WYHODOWAŁEŚ PO ZMIANIE PŁCI W TYM USA . TO Z ŻARCIA Z TYCH TALONÓW CO JE DOSTAJESZ OD OPIEKI SPOŁECZNEJ .
  BU BU HA HA

  Polubienie

 56. WĘŻYKU WIELKI!

  CIENKIE TO TWOJE NASTĘPNE BYŁO POSUNIĘCIE, OJ CIENKIE, A PRZEMEK TU CZYTA WĘŻYKU!

  Polubienie
  Odpowiedz
  Andrzej Pucyn pisze:
  Kwiecień 4, 2018 o 1:15 pm

  „sorry Przemek wybacz bo traktuje cię jak przyjaciela ale to gówno tak mnie wkurwiło że inaczej nie mogłem . Po prostu chamstwa Przemku nie lubię a twoje imię wzmocni działanie i będzie większym batem dla tych trollów . Kto by przypuszczał że ćwok pod nickiem andrzej który cię tu strofował to apacze ja to szarańcze zdemaskowałem i chociaż tyle dobrego . Sorry Przemek ale mam 50 butelek piwa do wybicia także jakiś czas nie będę się odzywał i mam kupę roboty na moim ranczo .W końcu na jesieni muszą być malinki aby robić sok .”

  WĘŻYKU WIELKI, DOBRZE ŻE NIE NAZYWASZ MNIE CZARNA DUPA, GÓWNO CZY ĆWOK TO JESZCZE PRZEJDZIE!

  CZYŻBYŚ ABSTYNENCJĘ ZAPROWADZIŁ U SIEBIE, BO CHCESZ WYBIĆ AŻ 50 BUTELEK PIWA.
  NA PUSTYNNEGO DEMONA JAHWE, CO TY WYPRAWIASZ MALINIAKU?

  Polubienie

 57. andrzej
  Mam wieloczynnościową maszynę do drewna, niewielką, dosyć poręczną, do tej pory ubywałem jej jako heblarka, wczoraj nałożyłem na nią blat i zamontowałem z boku na wale piłę i zaczęły się kłopoty. Brak spasowania, śrub, piła tarła o plastykowe łoże, samo mocowanie tarczy piły też zajęło mi trochę czasu bo zapomniałem jak to powinno być zrobione. Wczoraj i dzisiaj do popołudnia byłem tym zajęty, ale na tą chwilę wszystko gra.
  Jakiś klient dopytywał się żony czy mogę dorobić winogrona do jego mebelka, winogrona które odpadły i zapewne zaginęły. To musi być antyk(?), więc muszę jeszcze wstawić do warsztatu biurko, uruchomić nabyte jeszcze w USA Maxgrawer firmy GRS, transformator prądu 220 na 110Vat i sprężarkę powietrza.

  Przy okazji pytanie do węża.
  Ta kobieta której wykupiłeś lekarstwa, ile według ciebie może mieć lat?
  Bo widzisz, moja żona ma 72 i jeszcze robi biznes i zarabia pieniądze, wykupuje za swoje pieniądze moje leki i jeszcze dziś dała mi stówę, upominając bym na głupoty pieniędzy nie wydawał.
  A mnie chodzi po głowie wyrzynarka do drewna, tylko nie wiem jaką wybrać. Wiem, że musi być dobra, nie koniecznie tania.

  Polubienie

 58. OTO ANDRZEJEK Z APUNI W KOLEJCE PO TALONY ZYWNOSCIOWE W HAMERYCKIEJ OPIECE SPOŁECZNEJ OCZYWIŚCIE PO OPERACJI ZMIANY PŁCI HA HA HA

  Polubienie

 59. Przy okazji pytanie do węża.
  Ta kobieta której wykupiłeś lekarstwa, ile według ciebie może mieć lat?
  Bo widzisz, moja żona ma 72 i jeszcze robi biznes i zarabia pieniądze, wykupuje za swoje pieniądze moje leki i jeszcze dziś dała mi stówę, upominając bym na głupoty pieniędzy nie wydawał.

  ADMINEK TO SIĘ CIESZ ŻE MASZ TAKĄ OBROTNĄ ZONĘ .JA WIDZIAŁEM KOBIETY W WIEKU 72 LAT WRAKI CZŁOWIEKA .
  ADMINKU NIE PYTAŁEM O WIEK BO TO GŁUPIO TAK PYTAĆ ALE MOŻE MOGŁA MIEĆ PRZEDZIAŁ 82 – 85 LAT
  ADMINKU Z LUDZMI RÓZNIE BYWA .TWOJA ZONA OBROTNA I CIĘ UTRZYMUJE A INNE KOBIETY NIE RADZĄ SOBIE . NIC DZIWNEGO .
  JEDNA KOBIETA W WIEKU 72 LAT MOŻE NIEZLE POBARASZKOWAĆ W ŁÓŻECZKU A DRUGA DĘTKA . TAK TO JUŻ BYWA .

  Polubienie

 60. ADMINEK ZONKA DAŁA CI STÓWKĘ ?
  A CO TO ZA PIENIĄDZE . TYLE TO JA DZIŚ NA PIWO W PSS WYDAŁEM !!!!!!!!!!!!!!

  1 KWIETNIA MIAŁEM IMIENINY ZONY .POJECHALISMY DO LUBLINA DO ROSSMANA I CHŁOPIE MÓJ PREZENT BYŁ TAKI ŻE DAŁEM TYSIAKA NA ZAKUPY NA DAMSKIE KOSMETYKI I TO JEST ADMINKU PREZENT . ZONA ZADOWOLONA ZE HA HA !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 61. ANDRZEJ Z APACZY PODCZAS POBYTU W TWORKACH .
  CHŁOPIE ALE CI WSPÓLCZUJE ALE NIE BÓJ NIC LEKI WEZMIESZ TO CI URLOP NA 24 GRUDNIA ANDRZEJKU DADZĄ
  HA HA HA

  Polubienie

 62. A TUTAJ ANDRZEJEK Z APACZÓW ĆWICZY SWOJĄ KONDYCJĘ I ROBI PRZYSIADY ABY SPALIĆ KILO SŁONINY , CAŁY GARNEK BIGOSU I 20 SCHABOWYCH KTÓRE WPIERDZIELIŁ A CO BYŁO PRZEZNACZONE DLA CAŁEJ DRUŻYNY APACZY APUNI
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 63. TY ANDRZEJEK CO SIĘ TAK DOPYTUJESZ O SPRAWY INTYMNE . CO TY UROLOG JESTEŚ ? TO PODCZAS OPERACJI JAJEK KRZYKNIJ ” KOLEDZY DOKTORZY ODŁOZMY JAJKA NA BOK ” TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CZY MAM NAPLETEK CUDAKU .

  CYTAT:
  WĘŻYKU WIELKI!

  TO W KOŃCU MASZ TEN NAPLETEK, CZY NIE?

  Polubienie

 64. ANDRZEJEK PO OPERACJI ZMIANY PŁCI OCZYWIŚCIE NA KOSZT NFZ CZYLI ZA MOJE PIENIĄDZE BU BUHA HA I WIDAĆ OPERACJA SPARTOLONA . WSPÓLCZUCIE WIELKIE ANDRZEJEK .
  ANDRZEJEK APACZU DOBRZE CI W NOWYM WCIELENIU . WIDZĘ ŻE FAJKI LUBISZ , NA ZDROWIE HA HA HA

  Polubienie

 65. Andrzej wężyka lepiej nie pytać o napletek bo jak się wnerwi…
  Kiedyś napisał mi, że mnie, już nie pamiętam, czy lewym czy prawym sierpowym znokautuje, bo trzeba ci wiedzieć, że wąż w młodości w wojsku ćwiczył boks.
  Ważył wówczas 64 kg więc to była waga piórkowa, czy wężykowa czy jakoś tak, ale z latami jak sobie podjadał własnej roboty pyszne boczki, szyneczki, kiełbaski to utył do 300LB to jest coś tak ze 159 kg albo i więcej no i co rusz to kupuje sobie bokserki po 80 zł za sztukę, bo to wymiar 4 razy maxi plus, więc drogie.
  Jak myślisz po co je kupuje?
  Bo dalej boksuje i widać z niego bokser heavy weigh, no i nie patyczkuje się tylko wali i nokautuje raz za razem.
  Popatrz tylko co on wyrabia. Aż ciarki po krzyżu chodzą.

  wonsz jest wielki

  Polubienie

 66. ADMINEK CZEMU TY TAKI ZAZDROSNY I ZAJADŁY POLAK . BOKSEREK MI ZA STÓWKĘ ZAZDROŚCISZ . POWIEDZ ŻONCE NIECH CI SPREZENTUJE NA ALLEGRO . ZONKĘ MASZ OBROTNĄ CO TO DLA NIEJ ZASPONSOROWAĆ CI GATKI ZA STÓWKĘ DO TEGO JESZCZE FAJNE SKARPETKI JAK TE
  http://allegro.pl/skarpety-henderson-red-line-10-par-r43-46-promocja-i5623520955.html

  I NIE BĘDZIESZ CHODZIŁ JAK OSTATNI DZIAD FARMAZOŃSKI ADMINKU ALE NA TO PIENIĄZKI MUSI DAC CI JUŻ ZONKA INACZEJ JAK PEWIEN PREZYDENT ZE WSCHODU BĘDZIESZ CHODZIL W DZIURAWYCH SKARPETACH
  POPROSISZ ZONĘ O TAKIE FAJNE CIUSZKI ?
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 67. ADMINEK TAKICH ZDJĘC NIE POWINNO SIĘ POKAZYWAĆ NA FORUM PUBLICZNYM UWAŻAJ ABY TE ŚWIRY CI PROBLEMÓW NIE NAROBILI . PRAWA NIE ZNAM ALE CHYBA TAKIE ZDJĘCIA SĄ ZABRONIONE . ZEBYŚ POTEM NIE MIAŁ PROBLEMÓW .

  Polubienie

 68. ADMINEK DOBRZE ŻEŚ WYKASOWAŁES SYF JAKI TE ŚWIRUSY WKLEIŁY BO NAPRAWDĘ MOGŁEŚ MIEC PROBLEMY . TO TYLKO TAKA MOJA RADA BO CIĘ LUBIĘ . TERAZ CHYBA WIDZISZ JAK CI TROLLE APACZE SZKODZĄ PORTALOWI .

  Polubienie

 69. ADMINEK PO WKLEJENIU TYCH ZDJĘC POWINIENEŚ DAC BANA W CIĄGU SEKUNDY . TAKIE COS NIE POWINNO MIEC MIEJSCA . ŻARTY ŻARTAMI ALE TUTAJ CI DURNIE PRZEHOLOWALI .
  W KAZDYM INNYM MIEJSCU MIELIBY ZA TE ZDJECIA BAN W CIĄGU SEKUNDY .
  TU NIE JEST PORTAL EROTYCZNY A TY ADMINKU DOBRZE ZE JESTES WYCZULONY NA TAKIE SPRAWY I GŁUPOTĘ .
  BRAWA .

  Polubienie

 70. ADMINKU TU NIE CHODZI O WAGI CZY PRZECIWWAGI . WIEM ZE TYM MASZ Z TEGO UBAW ALE ZA TAKI WYBRYK CI TROLLE WSZĘDZIE MIELIBY BANA ALE SKORO TY MASZ UBAW TO TWÓJ PORTAL TWOJA SPRAWA . TYLKO ZADAJ SOBIE PROSTE PYTANIE TAK NA SPOKOJNIE :
  CZY KTOŚ NORMALNY LOGICZNIE MYŚLĄCY WKLEJA TAKIE ZDJĘCIA .MOIM ZDANIEM NIE A JAK WKLEJA MUSI MIEĆ FIKSUM DYRDUM W GŁOWIE .
  I TO CI DAJE DO PRZEMYSLENIA BO CO INNEGO JAJCA I ZABAWA CO WYNIKA Z MOJEGO POCZUCIA HUMORU A CO INNEGO DURNOTA TYCH KILKU TROLLI .
  PRZEMYSL TO !!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 71. I ZASTANÓW SIE CZY BAT JAKI ZASTOSOWAŁ PRZEMEK NA SWOIM BLOGU DO TYCH TROLLI NIE BYŁ SŁUSZNY A GNOILI ONI JEGO BLOG STRASZNIE SMIECIAMI .
  TAKZE ADMINEK DO PRZEMYSLEŃ

  Warning!

  Troll Detected!

  Andrzej has been banned!
  przemex

  Polubienie

 72. Adminie!
  Dobrze, że wykasowałeś!
  Dzięki!

  Cel został osiągnięty – wąż wydział i o to chodziło!
  Założę się teraz, że wąż gdy to zobaczył, to szybko zajrzał w swoje bokserki.
  Dlatego teraz tak wąż szaleje.
  A dlaczego – to już wszyscy wiedzą!

  WONSZ

  POCAŁUJ A—-A W DUPĘ!
  TO DARMO ZOBACZYSZ … .

  Polubienie

 73. Jeszcze jedno . Durnotę tych trolli trzeba leczyć i ich banować ale to adminek decyduje .Według mnie oni coś mają z rycerza i tyle ode mnie .

  Polubienie

 74. WONSZ!

  POCZYTAJ SOBIE U PRZEMKA W POGADUCHACH OD SAMEGO POCZĄTKU, CO O TOBIE PISZĄ INNI, AŻ STRACH!

  O MNIE SIĘ NIE MARTW!

  ALE TY JUŻ MASZ U MNIE WSZĘDZIE PRZEJECHANE!!!
  WYDŁUBIĘ CIEBIE I Z STĄD!

  Polubienie

 75. WYWALONO WAS Z KAŻDEGO PORTALU W POLSCE NA BLOGU PRZEMKA KOŃCZĄC A JA TAM MAM BARDZO DOBRE OPINIE U OPOLCZYKA , KAZA I WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW A WY MACIE TO :

  Warning!

  Troll Detected!

  Andrzej has been banned!
  przemex

  I TYLE W TEMACIE . CZASU JUZ NIE MAM . TAKZE SOBIE PISZCIE TROLLNIO NA BERDYCZÓW .

  Polubienie

 76. WONSZ!

  Andrzej Pucyn pisze:

  Kwiecień 4, 2018 o 3:14 pm

  Swoją drogą pierwszy raz spotykam się z takimi świrami w sieci . Nigdy przedtem nie miałem okazji poznać uciekinierów z Tworek także zawsze jakaś nowość .Dwa dni temu błagali mnie abym skontaktował się z tobą abyś im odwiesił ban. Przemek w żadnym razie .Trzymać na mordzie kaganiec w żadnym razie nie odwieszać bana .

  WONSZ, JAK MAWIAŁA MOJA CIOTKA!
  Nic, tylko w rakietę go i na Księżyc!
  A JA POWIEM KRÓTKO, ŻE TY NAWET NA KSIĘŻYC NIE NADAJESZ SIĘ!

  TYLKO SŁUCHAĆ WĘSZA!

  Polubienie

 77. Panowie szlachta, może to już najwyższa pora na długi wypoczynek w kurortach specjalnej troski?

  Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza – szpital utworzony w 1891 pod Warszawą.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szpital_Tworkowski

  Kontakt:

  http://tworki.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=90&Itemid=131

  Wonsz, będzie mile widziany w kurorcie Abramowice.

  Do wyboru, do koloru…

  ABRAMOWICE – TWÓJ PRZYJAZNY SZPITAL

  http://www.snzoz.lublin.pl/index.php?s=2&l=1

  Życzę bardzo dużo, zdrówka psychicznego! Chi, chi, chi…

  Polubienie

 78. nie wiadomo, czy się tam wpis utrzyma, no to daję i tu:

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/panstwo-bez-liderow/#comment-25132
  nana
  4 kwietnia, 2018, 11:51

  „Polityka to nie jest zajęcie dla durniów wyciąganych z partyjnego kapelusza.”
  – lepiej z kapelusza niż skąd indziej.

  „Tak można skwitować sytuację, w jakiej znalazła się partia rządząca.”
  – partia rządząca jest dokładnie w takiej sytuacji, jaką stworzyli dla niej ci, co pociągają za sznurki, czyli „zakulisa światowa”. Nie zrobi tego ta partia, to zrobi to inna partia. I nie ma tu znaczenia, czy politycy tej partii są wyciągani z kapelusza czy się dobrowolnie zgodzili na ten dil.

  „Świat pędzi w takim tempie, że nadążanie za nim wymaga ogromnych kwalifikacji. Pędzi, bo ma liderów z wyobraźnią i sztaby sprawnych realizatorów.”
  – no tak, wiedział o tym hycler i popędzał ludzi by szli szybciej do gazu. Czy posiadanie wyspecjalizowanych kwalifikacji w kwestii poganiania ofiar to taki znowu dla ludzi plus?

  „A my? Jesteśmy państwem fenomenem. Bez liderów i bez sprawnej administracji rządowej.”
  – fenomenem bez wątpienia jesteśmy, ale dlatego, że jesteśmy państwem bez obywateli. Polacy czują się odpowiedzialni tylko za własne korytko, a ojczyzna potrzebna im jest okazjonalnie do wyłącznie słownych, pustych ekspiacji. Liderów natomiast mamy i administracja działa mniej lub bardziej sprawnie, w zależności od jakości danego urzędnika.

  „Marnujemy ogromny potencjał tkwiący w ludziach, ich ambicje i marzenia.”
  – nic się nie marnuje! Ludzie tak się zachłysnęli zachodnią wolnością, że do tej pory nie złapali normalnego oddechu, co nie przeszkadza im osrywać 45 lat powojennych, w czasie których Polska stała się krajem liczącym się na arenie międzynarodowej.
  – Polacy chcieli podporządkować się różnym niemcom i angolom i to za papier toaletowy w kwiatki i motylki. I co ważne – niemcy i angole w tym przypadku słowa dotrzymali i papier w motylki jest w wielkiej obfitości w każdym sklepie.
  – Można było mieć własny kraj i myć tyłek wodą darmową z socjalistycznych kranów ale Polacy nie chcieli i sprzedali nasz kraj za papier w motylki i kwiatki. I jeszcze czują się z tego powodu dumni.
  – Marzeniem Polaka w Polsce Ludowej było mieć jak najwięcej dolarów. I marzenie to Polak zrealizował jak widzimy i ma teraz nie tylko dolary, ale i funty oraz inne franki szwajcarskie. Gdyby dla Polaka była ważna Polska, to Polak by o Polskę dbał, a nie pożądał obcej waluty we własnym kraju, bo rozumiał by, co to dla krajowej gospodarki oznacza.
  – Ambicją Polaka było mieć przechodzonego folkswagena i takie rzęchy oferowane są Polakom na każdym niemieckim złomowisku za kilkaset ojro.
  – Czyli widzimy, że Polacy swoje „ambicje i marzenia” zrealizowali. Zachodzi tylko pytanie: dlaczego mimo wysiłków władz socjalistycznych pozostała w Polakach mentalność czworakowych parobków?
  „ A miejsce na partię potrafiącą wykorzystać umiejętności Polaków ciągle jest puste.”
  – Polacy zrobili i zrobią wszystko, by „umiejętności Polaków” nie były wykorzystane dla pomyślności i rozwoju naszej Ojczyzny, ponieważ Polacy gardzili i gardzą polską złotówką a za dolary z zapałem rozwijają umiejętne mycie sraczy u obcych i zmywanie im garów. Mając złotówki Polak czuł się paniskiem zobowiązanym do osrywania własnego kraju, ale za parę dolców Polakom mięknie kręgosłup i pokornie zginają karki dla obcych pracodawców.

  „Po tym jak rządziły już wszystkie opcje, a skutki znamy, pojawia się naturalna tęsknota za normalnością. „
  – żeby móc tęsknić za normalnością trzeba wiedzieć co to jest normalność i samemu być normalnym.
  – Normalne by było, gdyby Polacy pracowali na rzecz własnego kraju i szanowali własną walutę.
  – Normalne byłoby, gdyby Polacy bronili własnego kraju przed obcymi wpływami.
  – Normalne byłoby, gdyby Polacy byli dumni z własnych osiągnięć.
  Ale co my widzieliśmy?!?
  Polak starał się w pracy nie przemęczać i tolerował nawet sabotaż o ile sam nie był sabotażystą niszczącym mienie społeczne.
  Polak nie chciał złotówek, Polak pożądał dolarów i był skłonny przy pomocy cinkciarzy i czarnego rynku rozwalić naszą narodową gospodarkę.
  Polak słuchał obcych rozgłośni bandyckich z faszystowskich niemiec zachodnich i radia zdrajców o nazwie bibisi, a z polskich wiadomości Polak szydził.
  Polak gardził doskonałymi, polskimi produktami, ale za to modlił się do używanych szmat przysyłanych przez krewnych z zachodu; Polak chciał się leczyć bajerowską aspiryną, bo mu polska polopiryna była zbyt dziadowska. Polak wyśmiewał się – sam z siebie! – z syrenki i pożądał samochodów marek zachodnich.
  Za czym to więc mógłby tęsknić Polak? Dostał on wszystko, czego chciał, skąd więc jeszcze te tęsknoty?
  „Za fachowością.”
  – nasza socjalistyczna Ojczyzna była zarządzana bardzo dobrze, stanowiska były obsadzone fachowcami wysokiej klasy – i tymi jeszcze przedwojennymi i tymi przez tych przedwojennych fachowców wykształconymi już po wojnie. Dowodem na to jest, że wszystko działało sprawnie, choć propaganda wroga głosiła co innego i tej akurat wierzyli Polacy a nie własnym oczom i rozumowi.
  „Za elementarną uczciwością w ocenach historii Polski.”
  – uczciwie może oceniać człowiek uczciwy. Polacy nie byli uczciwi w stosunku do własnego kraju a więc i nie mogą nic ocenić uczciwie. Wymagać od Polaków uczciwej oceny czegokolwiek z powojennej przeszłości to jak zmuszać konia do śpiewania sopranem, czyli porażka zaprogramowana już z góry.
  „Za bezstronnością w ocenie urzędników, dyplomatów, wojskowych, prokuratorów i wszystkich, którzy zależą od sobiepańskiej władzy polityków.”
  – nie będąc samemu urzędnikiem nie mamy pojęcia, co to jest taki urzędnik a więc nie możemy go rzetelnie ocenić a jedynie osądzić według własnych możliwości. To samo w stosunku do dyplomatów i reszty. Ci z zewnątrz mają mylne wyobrażenie o tym, co się dzieje w administracji. A tyle „sobiepaństwa” co jest na zgniłym i śmierdzącym zachodzie to u nas nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Inny materiał ludzki.
  „Tak przecież funkcjonują państwa, które cywilizacyjnie nas wyprzedzają.”
  – a co to są za państwa ?– oprócz Rosji.
  – Cała reszta tego światowego galimatiasu ma problemy znacznie większe niż my obecnie i tam ludzie też mimo wszystko sobie z tym radzą. Po co więc jojczyć?
  – Nie ma państw – oprócz Rosji – które by nas wyprzedzały w czymkolwiek. Oszukują nas one, rabują nas one, ale i tak nas w niczym nie wyprzedzają. Trzeba patrzeć i widzieć, a nie zamknąć oczy i sobie wyobrażać na podstawie tego, co ktoś opowiada.

  „Państwa, które nie muszą się podpierać polityką godnościową czy wstawaniem z kolan.:
  – one nie są na kolanach, te państwa, bo one już od dawna leżą. Więc drogę do wstawania z kolan mają dalszą niż my.

  „Polityka godnościowa mogłaby mieć zresztą jakiś sens, gdyby nie głosili jej ludzie, o których niegdyś mówiono, że nie mają zdolności honorowej.”
  – czy jest Pan, Panie Domański pewny, że posiada Pan zdolność honorową?
  – Po co wymagać od innych czegoś, nad czym samemu należy popracować?
  „ Dziś nazywa się ich politycznymi kombinatorami, nieukami i pasożytami na państwowej kasie.”
  – w takim systemie organizacji państwa jaki jest praktykowany, musi być warstwa pasożytnicza i ta na pasożytów pracująca. Doły społeczne nie marzą o żadnej sprawiedliwości, one chcą być tymi na górze u koryta głównego i tylko dlatego plebs narzeka, że koryto to jest dla niego niedostępne.
  – Dla wszystkich i tak nie starczy miejsca u koryta głównego, więc w sumie to obojętne, kto tam ma dostęp. Zmiana obsady koryta nie oznacza poprawy losu dla nikogo.
  „Wyeliminowanie ze struktur państwa tych, którzy nie akceptują tej polityki, takich metod i tych ludzi, jest w gruncie rzeczy wypowiedzeniem wojny większości społeczeństwa. I mogłoby się udać tylko wtedy, gdyby władza miała siłę, by zdławić opór społeczeństwa.”
  – ludzi trzeba trzymać w ryzach, bo w przeciwnym razie będzie permanentna wojna. Nigdy nie będzie sytuacji, że wszyscy będą zadowoleni, więc wystarczy tym niezadowolonym dać możliwość rozwalenia państwa i oni to zrobią. Za każdym razem inni niezadowoleni, ale za każdym razem to samo państwo byłoby niszczone.
  – Dla ludzi optymalne byłoby móc wybrać takich przywódców, którym by się chcieli podporządkować, wówczas stosowanie przymusu nie miało by miejsca. Ale biorąc pod uwagę, że ci niezadowoleni istnieją zawsze i wszędzie niezależnie od okoliczności i systemu sprawowania władzy, wyjściem z tej sytuacji jest rozsądny przymus w interesie pracującej większości.

  „A na to po tylu błędach i niedotrzymanych obietnicach nie ma szans. PiS uległo własnej propagandzie.”
  – no to przecież lepiej, bo to by znaczyło, że obiecanki wyborcze nie były tylko pustymi słowami.
  – Wiedząc, że nie ma znaczenia jaka partia jest u władzy, należy docenić to, że za rządów PiS jest woda w kranie, prąd w gniazdkach, spokój na ulicach, administracja jakoś funkcjonuje i sprawy publiczne są regulowane, a biedne Matki dostając 500+ mogły spłacić długi i wyszły na prostą. Oszuści są wszędzie i zawsze, ale to nie jest winą rządu. To oszust musi sam chcieć przestać oszukiwać; przymus zastosowany przez władzę jest tu koniecznością dla zachowania porządku społecznego.
  „Oglądanie TVP i czytanie rządowych tygodników puchnących od ogłoszeń państwowych spółek nie daje rzetelnej wiedzy o Polsce ani o nastrojach Polaków.”
  – skoro nie mamy niezależnego, polskiego rządu, więc i propaganda z tamtej strony jest w interesie nie Polski i nie Polaków. Kto chce, rozumie.
  – Polacy sami powinni wiedzieć, jakie mają „nastroje”, a nie czekać, by się o tym dowiedzieć z obcych publikatorów.
  „Prawicowe media upojone wszechwładzą matki partii i ogromnymi pieniędzmi odleciały w stronę tak prymitywnej propagandy, że bardziej już ona śmieszy, niż irytuje.”
  – taka mała partia jak PiS nie ma żadnej „wszechwładzy” bo i jak miało by to być możliwe? Pieniędzy ta partia też własnych nie ma, bo i skąd? Bank jest obcy, wpływy do kasy państwowej raczej umowne, ale przynajmniej zapewniony jest obrót pieniądza, by miał on jakąś wartość. I dlatego jest nam łatwiej żyć.
  – Człowiek nie może nawet zdecydować, jak urządzić swoje życie, ponieważ uruchomionych musi być w tym celu wiele nieprzewidywalnych komponentów, a tu możemy wyczytać, że partia licząca w porywach 30 tys. członków jest w stanie rządzić 30mln krajem opanowanym przez element obcy. Toż to niepoważne.
  „Jeśli los będzie dla nich i tej władzy łaskawy, to mają jeszcze 20 miesięcy.”
  – raczej: jeżeli los będzie dla nas, Polaków, łaskawy. Przecież im, tym z PiSu będzie wszystko jedno, bo żyć będą mieli za co, a spadnie z nich choćby teoretyczna odpowiedzialność za cokolwiek.

  „Później politycy zmienią partie i garnitury i będą udawać nowo narodzonych.”
  – wszędzie tak jest w „demokracji” więc dlaczego u nas miało by być inaczej, skoro Polacy tak tej zachodniej „demokracji” pożądali?

  „A po mediach PiS zostaną materialne dowody kłamstw i manipulacji.”
  – nie większe, niż po wszystkich innych partyjkach będących u polskiego korytka po 1989 roku.
  „No i pisane na kolanach teksty o politykach, których geniusz miał im gwarantować wieloletnie dojenie naszej ojczyzny.”
  – doić można gdy jest co doić. Co można u nas doić, co może u nas doić PiS, jeżeli wszystko należy do „zachodniego kapitału”? czy PiS to „zachodni kapitał”? Cóż więc takiego ten PiS doi?
  – I jakim cudem PiS miałby nas „doić wieloletnio” jeżeli ma najwyżej 20 miesięcy rządzenia w perspektywie?
  POLSKA JEST KRAJEM BEZ OBYWATELI.
  W Polsce są mieszkańcy, mniej lub bardziej identyfikujący się z miejscem zamieszkania.
  ALE W POLSCE NIE MA OBYWATELI, czyli ludzi świadomych posiadania własnego państwa i dbających o to własne państwo.
  PS
  Nie jestem zwolenniczką PiS. Jestem zwolenniczką zdrowia, szczęścia i spokoju. Czego wszystkim życzę jeśli tego chcą.

  Polubienie

 79. @ kika22

  Kikunia, Ty wiesz, że do Tworek mam 30 min. średniej jazdy.
  Z racji mojej pracy często przejeżdżam tamtędy.

  Polubienie

 80. Ad Na na na

  – żeby móc tęsknić za normalnością trzeba wiedzieć co to jest normalność i samemu być normalnym.

  No właśnie, trzeba wiedzieć, a jak się już wie, to jest wtedy ,,coś tam, coś tam i kamieni kupa”. Jak każe polski odwieczny obyczaj, po normalność udajemy się z pustym wiaderkiem do pobliskiego psychiatryka.

  Jak można trafić do psychiatryka?

  https://zapytaj.onet.pl/Category/004,001/2,15388987,Jak_mozna_trafic_do_psychiatryka.html

  Polska jest 52 stanem Stanów Zjednoczonych

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-52-stanem-stanow-zjednoczonych-2014-09

  Polska 51. stanem USA? W Polsce Amerykanie są postrzegani równie korzystnie, co w… Rosji

  http://natemat.pl/97495,polska-51-stanem-usa-w-polsce-amerykanie-sa-postrzegani-rownie-korzystnie-co-w-rosji

  POLSKA – 52. STAN USA?

  https://dzismis.com/2017/09/07/polska-52-stan-usa/

  Nikt nas nie pytał demokratycznie, gdzie chcemy walić stolce, w Po—-lin, czy US-raju! Jewrokołchozowe referendum w Polsce, to był pic na wodę, fotomontaż?

  Będzie nowy stan w USA? Mieszkańcy wyspy zagłosowali

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/USA.-Referendum-w-Portoryko.-Wyspa-chce-stac-sie-51-stanem

  https://pl.wiktionary.org/wiki/pic_na_wod%C4%99,_fotomonta%C5%BC

  Hej dziewczynko hej! Chi, chi, chi…

  Polubienie

 81. Ad Na na na

  POLSKA JEST KRAJEM BEZ OBYWATELI.

  TO SĄ WATYKAŃSCY OKUPAŃCI POLSKI, A JEDNOCZEŚNIE OBYWATELE POLSKI, PIERWSZEJ KATEGORII!

  Specjalne pozdrowienia dla Na na na… Chi, chi, chi….

  Polubienie

 82. Adminku zobacz twoja Dulcynea i inni członkowie pisowego rządu będzie musiała oddać premie które pobrała i inni bo dziś prezes number 1 tak zarządził .
  no i adminku co adminku a tak prezesa krytykowałeś .
  Brawo prezes .Tak trzymać .
  Ależ on ma tu władzę .Jedno jego pierdnięcie a cały rząd rezygnuje z premii .
  Oj jak mi przykro bu bu ha ha ha
  Nie będzie kaski na obiady w luksusowych restauracjach bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 83. Adminku zobacz twoja Dulcynea i inni członkowie pisowego rządu będzie musiała oddać premie które pobrała i inni bo dziś prezes number 1 tak zarządził .
  no i adminku co adminku a tak prezesa krytykowałeś .

  Polubienie

 84. kika
  Won plebsie
  Klasyczny przykład jak można się tuczyć na ludzkiej głupocie.
  Z drugiej strony można rzec, skoro są takimi durniami to czemu nie.
  A pokaż takiej babinie ten obrazek to jeszcze cię wyzwie od szatanów.

  Polubienie

 85. WIADOMOŚCI Z ZIELONEGO LASU – GRÜNWALDU.

  KUKU, KUKU, KUKU NA MUNIU!

  Poproszę dwa nagie miecze do ,,masowania” pogan. Co, nie macie? Historii swojej też nie macie? Q…, ale pejsatą, czerwoną gwiazdę posiadacie i o tym pamiętacie!

  Zakon Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą

  ,,… Początki zakonu są niejasne. Przyczyniły się do tego liczne klęski i wojny, podczas których utracono dużą część archiwów zakonnych…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Krzy%C5%BCowc%C3%B3w_z_Czerwon%C4%85_Gwiazd%C4%85

  Krzyżowcy z Czerwoną Gwiazdą

  http://zakonnicy.blogspot.com/2010/08/krzyzowcy-z-czerwona-gwiazda.html

  Obecny Wielki Mistrzuniu, strzegący pejsatych tajemnic.

  Josef Šedivý

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=cs&u=https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_%25C5%25A0ediv%25C3%25BD&prev=search

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.wgsebald.de/pragturm/141.html&prev=search

  OBŁĄKANY PEJSATY RYCERZYK, BUSZUJĄCY PO LESIE, WYPATRUJĄCY POGAN?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 86. Żelazny dowód na to, że pożar w Kemerowo to zamach terrorystyczny!!! Drzwi sal kinowych zablokowano bezpośrednio przed pożarem!!!

  W oficjalnym wydawnictwie Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej „Парламентская газета” opublikowano materiał z wywiadem przeprowadzonym z nastolatkiem, który zdołał się uratować podczas pożaru jednej z sal kinowych.

  Ktoś specjalnie i z premedytacja zaryglował ludzi z przeznaczeniem na straszną i męczeńską śmierć. Pożarniczy system alarmowy został wyłączony na 15 min. przed wybuchem pożaru.

  W związku z tym istnieją wszelkie podstawy do stwierdzenia, że w Kemerowie dokonano najprawdziwszego zamachu terrorystycznego, którego celem było spalenie ludzi żywcem!

  W naszej opinii i przekonaniu było to wcześniej przygotowane rytualne spalenie dzieci, było to złożenie ofiary zorganizowane przez satanistów z sekty Chabad Lubavitch z okazji ich święta Pesah (pascha).

  Więcej na ten temat pod linkiem:
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zelazny-dowod-ze-pozar-w-kemerowo-to-zamach-terrorystyczny-drzwi-sal-kinowych-zablokowano-bezposrednio-przed-pozarem-2018-03

  Rosja – Kermerowo

  Masowe składanie ofiar na święto talmudycznych satanistów Pesah

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-kemerowo-masowe-skladanie-ofiar-na-swieto-talmudycznych-satanistow-pesah-2018-04

  Polubienie

 87. kika
  Ilekroć widzę tych śmiesznych przebierańców, tylekroć mam przed oczyma cyrkowych klaunów. Jeszcze im tylko brakuje na nosie czerwonego pomponika.

  Polubienie

 88. KIKA TY TU NIE PIERDZIEL ŻE KSIĘŻA MAJĄ TAKIE WIELKIE BRZUCHY – BANDZIOCHY .TO JEST NIEMOZLIWE .
  ONI ZAKŁADAJĄ SOBIE PRZY BRZUCHU GRUBĄ PODUSZKĘ ŻEBY IM W JAJKA BYŁO CIEPŁO .NIEDAWNO SIĘ ZIMA SKOŃCZYŁA
  ZA TAKIEJ WKLEJKI SKOŃCZYSZ W GUANTANAMO .

  Polubienie

 89. CYTAT ADMINEK :

  „Wyślij jeszcze Dudę na wakacjie na Madagaskar.”

  OJ ADMINKU ZA TAKĄ KRYTYKĘ NASZEGO PREZYDENTA TO MASZ KIEJKUTY STARE NA BANK . SZYKUJ JUŻ SZCZOTECZKĘ I PASTĘ DO ZUBÓW
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 90. Ad Snake

  KIKA TY TU NIE PIERDZIEL ŻE KSIĘŻA MAJĄ TAKIE WIELKIE BRZUCHY – BANDZIOCHY .TO JEST NIEMOZLIWE.

  Co ten SSSSSSSSS za brednie wyPiSuje? Pewnikiem znowu żłopie siki świętej Weroniki, kupione w Biedronce, za ostatni wdowi grosz i Mu czerep buzzzzzzzzzuje!

  PAD NA MADAGASKAR, A XSIĘŻA NA XSIĘŻYC!

  ,,Szczęść Boże,
  Dlaczego niektórzy księża zamiast pisać normalnie w skrócie ks. to piszą x? Czy to pochodzi z innego języka?…”

  http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=342923&t=342914

  CO ŁASKA…

  http://www.metro.nysa.pl/index.php?p1992,naszywka-rzuc-na-tace

  XIĄDZ B.HEMOT SZUKA MIESZKANIA DLA RYDZYKA

  Bywaj S

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s