I kto tu rzadzi? Prezes rządzi.


Kaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody, senatorowie i posłowie z pensją mniejszą o 20 proc.
Ministrowie konstytucyjni, sekretarze stanu, którzy są politykami, zdecydowali się oddać nagrody do połowy maja na cele społeczne, do Caritasu – oznajmił Jarosław Kaczyński. Oprócz tego zapowiedział, że pojawią się ustawy obniżające pensje posłom i senatorom o 20 proc.

Pracowity czwartek w PiS. Najpierw doszło do spotkania premiera Mateusza Morawieckiego i ministrów (zabrakło m.in. szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego, który przebywa we Wrocławiu) z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, które odbyło się w gabinecie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (także się pojawił).

Później w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie spotkał się komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości. Po tych wydarzeniach odbyła się konferencja prasowa Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej.

Swego czasu, przed wyborami, powiedziałem, że dla polityki nie idzie się dla pieniędzy. Społeczeństwo najwyraźniej to zapamiętało, stąd ta reakcja na nagrody, oczekiwanie na skromność w życiu publicznym. Wiemy, że jesteśmy dla społeczeństwa i że celem polityki nie jest zarabianie pieniędzy – zaczął Kaczyński
Później prezes PiS oznajmił, że ministrowie i sekretarze stanu zwrócą premie, które otrzymali w latach 2016-2017 i oddadzą je na Caritas.

– Ministrowie konstytucyjni, sekretarze stanu, którzy są politykami, zdecydowali się oddać nagrody do połowy maja na cele społeczne, do Caritasu- powiedział.
Podsekretarze stanu natomiast mają być „poproszeni” o to, by zwrócić nagrody. – Ministrowie podjęli te decyzje sami, dzisiaj było takie spotkanie, nikt nie protestował – wskazał Kaczyński.

Reklamy

308 uwag do wpisu “I kto tu rzadzi? Prezes rządzi.

 1. Adresat/Adresaci petycji: Pan Mateusz Morawiecki – Prezes Rady Ministrów

  Apeluję do Pana o niezwłoczne:
  •Wstrzymanie sprzedaży Kopalni Węgla Kamiennego „Krupiński”.
  •Podjęcie przez ekspertów rządowych debaty publicznej z ekspertami społecznymi, reprezentowanymi przez p. Krzysztofa Tytko, n/t strategii eksploatowania i ochrony złóż naturalnych Polski (w tym węgla kamiennego).

  Zgodnie z WNIOSKIEM z 29 marca 2018.

  Z poważaniem,
  [Imię i nazwisko]

  http://www.citizengo.org/pl/signit/159730/view

  Polubienie

 2. TWÓJ PODPIS JEST NA WAGĘ ZŁOTA!

  http://www.citizengo.org/pl/signit/159730/view

  Dlaczego?

  Kopalnia ta jest jedną z najcenniejszych w Polsce. Znajduje się tu obecnie ponad 700 mln ton węgla, w tym surowca najwyższej jakości, co – przy wdrożeniu technologii zgazowywania węgla pod ziemią – mogłoby przynieść w przyszłości dochód wartości ok. 2 bilionów złotych.
  (Wartości te zostały potwierdzone przez ekspertów z Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych oraz Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych).
  Dla porównania cały dług publiczny Państwa Polskiego wynosi nieco ponad 1 bilion złotych.

  KWK „Krupiński” wg ekspertów jest obecnie najcenniejszą kopalnią w Polsce, ponieważ posiada najdogodniejsze warunki zarówno do wydobycia metodami tradycyjnymi, jak i do wprowadzania technologii podziemnego zgazowywania, co w przyszłości pozwoli generować olbrzymie zyski.

  Tymczasem w marcu 2017 roku na skutek skandalicznej decyzji Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego kopalnia „Krupiński” została przekazana do likwidacji. W świetle udokumentowanych faktów, można z najwyższym prawdopodobieństwem podejrzewać, że miało to na celu przygotowanie kopalni do obecnej sprzedaży obcemu kapitałowi, po uprzednim „oczyszczeniu” jej z nieproduktywnych aktywów ludzkich i majątkowych. Aktualnie prowadzone są rozmowy w sprawie zakupu Kopalni „Krupiński” przez Tamar Resources LTD (podpisano już w tej sprawie list intencyjny). Tamar Resources to brytyjska firma założona niespełna rok temu przez Georga Rogersa – finansistę z 30-letnim doświadczeniem, związanego wcześniej z Deutsche Bankiem (1995-2002), który swoją karierę rozpoczął w Rothschild & Co (1987-1995).

  Jeżeli kopalnia rzeczywiście nie ma wartościowego potencjału, jak utrzymuje strona rządowa, to z jakich pobudek zabiega o nią Georg Rogers? Będąc doświadczonym finansistą w branży surowcowej, z pewnością potrafi on dobrze oszacować opłacalność inwestycji.

  5 kwietnia br. ma się odbyć spotkanie przedstawicieli kierownictwa Ministerstwa Energii z reprezentantami Tamar Resources ws. przejęcia kopalni przez Tamar (więcej >).

  W tym samym dniu odbędzie się PIKIETA PROTESTACYJNA POD MINISTERSTWEM (więcej >)

  Premier Rządu RP, Pan Mateusz Morawiecki, powiedział niedawno:
  „[…] spróbujcie kupić niemiecką firmę, ważną systemowo […], nawet jeżeli ona jest prywatna – niemożliwe, absolutnie”.
  Jest to logiczne, a zarazem sprawiedliwe. Czy coś stoi na przeszkodzie, aby tak oczywiste standardy mogły nareszcie zacząć obowiązywać w Polsce?!

  Obecnie podejmujemy intensywną akcję informacyjną w celu uświadomienia szerokich rzesz społeczeństwa polskiego o zagrożeniu utratą dobra narodowego o tak wielkim znaczeniu strategicznym, jakim jest Kopalnia „Krupiński”. Jeżeli żądanie powstrzymania sprzedaży nie zostanie spełnione, będziemy zobowiązani do podjęcia akcji protestacyjnej na szeroką skalę – w obronie sprawiedliwego interesu KAŻDEGO OBYWATELA PAŃSTWA POLSKIEGO.

  KWK „Krupiński” to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ukryta przed społeczeństwem bitwa toczy się o gigantyczne zasoby naturalne Polski, których wartość – rzędu setek bilionów złotych – wielokrotnie przewyższa wszystkie dotychczasowe malwersacje (po 1989 roku) razem wzięte.

  PODPISZ SIĘ,

  RAZEM DAMY RADĘ!

  (dowiedz się więcej >)

  Polubienie

 3. Kolejny przekręt sprzedajnej dziewki spod znaczku ,,S”?

  http://www.tamarresources.com/

  http://nettg.pl/news-tag/7737/tamar-resources

  Komuś się bardzo spieszy, żeby przeprowadzić szybki deal! Firma ledwo co powstała, a już chce kupować kopalnię!

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10831091/officers&prev=search

  Jutro rozmowy z Tamar o kopalni Krupiński

  http://biznesalert.pl/jutro-rozmowy-z-brytyjska-firma-tamar-ws-kopalni-krupinski/

  U siebie nie znaleźli ciężkich frajerów do tyrania za michę ryżu dziennie?

  W Wielkiej Brytanii zamknięto ostatnią kopalnię węgla kamiennego. Memento dla polskich kopalń?

  https://wpolityce.pl/swiat/275543-w-wielkiej-brytanii-zamknieto-ostatnia-kopalnie-wegla-kamiennego-memento-dla-polskich-kopaln

  Nowy sposób na zarabianie dużych pieniędzy przez zblazowanych kapitalistów.

  Private equity

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Private_equity

  https://pl.wiktionary.org/wiki/zblazowany

  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Kaczyński, klasa sama w sobie.

  Być prezesem to jedno, umieć podjąć właściwą decyzję to drugie.
  To co ostatnio zrobił pan prezes J. Kaczyński zapewne wielu zaskoczyło.
  Z dnia na dzień zdyscyplinował i doprowadził do porządku podległych sobie polityków i ministrów. Wytrącił opozycji argument jakim mogła się posłużyć w krytyce rządu i partii rządzącej.
  Zagrał szybko i skutecznie. Dokonał zwrotu na jaki stać tylko polityka tej klasy co Jarosław Kaczynski.
  Dobra zmiana bazowała na dawaniu i to dało PiSowi sukces wyborczy.
  To fakt bezsporny niedający się podważyć.

  B. Szydło dając sobie i innym wysokie nagrody, przegięła i nawet jej późniejsze słowa o 500+ także na pierwsze dziecko nie były zbyt mądre, bo jeśli ktoś chce dostawać te 500zł na dziecko to niech że się postara o drugie maleństwo, wszak w tym chodzi by się rodziło więcej, a nie by więcej wydawać z budżetu.

  Kaczyński odwrócił sytuację o 180 stopni i zamiast dawać więcej, poszedł w kierunku odwrotnym, zabrał.
  Zabrał i to bardzo słusznie, bo większość tych co bierze sejmowe uposażenia, wcale z resztą nie małe, bierze te pieniądze za nasiadówki, za obecność, za, delikatnie mówiąc pierdzenie w stołek. Można by jeszcze wspomnieć o opozycji i o tym jak ta opozycja pracuje.

  Trzeba by zapytać, praca to, czy kij w szprychy, bo to co wyprawia to destrukcja, donosicielstwo najgorszego sortu, bo donosy do obcych i wrogich nam ośrodków zagranicznych.

  Tym by należało odebrać uposażenie w całości jako pierwszy krok przed kolejnymi czynnościami w postaci postępowania karnego
  .
  Obniżka o 20% pensji paniom i panom posłom należy się jak psu buda i takie posunięcie spotka się z aprobatą społeczeństwa.

  Kaczyński zagrał im na nosie i ę praca jest ich obowiązkiem.
  Na tym przykładzie widzimy, że politykę można też uprawiać w dobrym stylu.
  A głosy niechętne, krytyczne takiej decyzji prezesa, a pies im mordę lizał.

  Polubienie

 5. TAK TAK ADMINKU A ŚWISTAK ZAWIJA W SREBERKA HA HA HA
  WYBORY SIĘ ZBLIZAJĄ TO TRZEBA CIEMNY LUDEK TROCHĘ W CH…. ROBIĆ ABY DOJŚĆ DO 50 % I BYC JUŻ CYSARZEM NARODU POLSKIEGO .
  ZRESZTĄ TO WSZYSTKO TO JEST JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA USTALONA JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU PRZY KAWIE W KNESEJMIE A ADMINEK SIĘ NABIERA .
  TAKI DOBRY? CZEMU ROK CZY DWA LATA TEMU NIE POBLOKOWAŁ PREMII CZY TO W RZĄDZIE CZY W KNESEJMIE ?
  MOŻE PREMII NIE BYŁO .
  ADMINEK JAK BĘDĄ WYBORY NIE ZAPOMNIJ O 6 RANO GŁOSOWAĆ NA SWOJĄ DULCYNEĘ A MOŻE BY CIĘ ZATRUDNILI W KOMISJI TO OD 6.00 -DO 22.00 POSIEDZISZ SKOSISZ 300 ZŁOTY I NA LEKI BĘDZIE BU BU HA HA NO I JESZCZE ZOSTANIE NA KAWAŁEK PASZTETOWEJ W BIEDRZE
  BU BU HA HA HA .

  SPECJALNIE DLA ADMINKA ŻEBY NIE POMYSLAŁ ZE ON JEST AUTOREM PROPAGANDY . WCZEŚNIEJ TEZ TO STOSOWANO
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 6. TAK TAK ADMINKU A ŚWISTAK ZAWIJA W SREBERKA HA HA HA
  WYBORY SIĘ ZBLIZAJĄ TO TRZEBA CIEMNY LUDEK TROCHĘ W CH…. ROBIĆ ABY DOJŚĆ DO 50 % I BYC JUŻ CYSARZEM NARODU POLSKIEGO .
  ZRESZTĄ TO WSZYSTKO TO JEST JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA USTALONA JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU PRZY KAWIE W KNESEJMIE A ADMINEK SIĘ NABIERA .
  TAKI DOBRY? CZEMU ROK CZY DWA LATA TEMU NIE POBLOKOWAŁ PREMII CZY TO W RZĄDZIE CZY W KNESEJMIE ?
  MOŻE PREMII NIE BYŁO .
  ADMINEK JAK BĘDĄ WYBORY NIE ZAPOMNIJ O 6 RANO GŁOSOWAĆ NA SWOJĄ DULCYNEĘ A MOŻE BY CIĘ ZATRUDNILI W KOMISJI TO OD 6.00 -DO 22.00 POSIEDZISZ SKOSISZ 300 ZŁOTY I NA LEKI BĘDZIE BU BU HA HA NO I JESZCZE ZOSTANIE NA KAWAŁEK PASZTETOWEJ W BIEDRZE
  BU BU HA HA HA .

  SPECJALNIE DLA ADMINKA ŻEBY NIE POMYSLAŁ ZE ON JEST AUTOREM PROPAGANDY . WCZEŚNIEJ TEZ TO STOSOWANO
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 7. Za onet.pl
  Będziemy starali się, aby Muzeum Warszawskiego Getta powstało w ciągu najbliższych trzech-czterech lat. Jak tylko wydzierżawimy od samorządu województwa mazowieckiego zabytkowy budynek Szpitala Bersohnów i Baumanów w Warszawie (…) ruszamy z przetargami – zapowiedział minister kultury.

  – Pracował tam m.in. Janusz Korczak, więc uważamy, że to jest doskonałe miejsce na tego typu placówkę – podkreślił. – Szkoda tylko, że mimo złożonej przez nas oferty dzierżawy tego nieużywanego budynku marszałek województwa jak na razie na nią nie reaguje – powiedział Gliński.

  Jednym słowem obniżka uposazeń posłów to przymusowe czy też może dobrowolne opodatkowanie się posłów na rzecz żydowskich przedsięwzięć w Polsce.

  Polubienie

 8. Ad Adm-inka

  ,,… Kaczyński odwrócił sytuację o 180 stopni i zamiast dawać więcej, poszedł w kierunku odwrotnym, zabrał..”

  Szanowny Adm-inku, znowu się niezdrowo podniecasz. Kwaczusia robi sobie poPiSówkę, a Ty od razu mu wierzysz jak dziecko. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, w tym przypadku o trzynastą pensję, wypłacaną biurokratom do 31 marca, każdego roku, bo tak mają ustalone w Kodeksie Pracy przeznaczonej wyłącznie dla administracji.

  Trzynastka, czyli dodatkowe wynagrodzenie roczne

  http://www.infor.pl/prawo/zarobki/zarobki-i-prawo/325389,Trzynastka-czyli-dodatkowe-wynagrodzenie-roczne.html

  Oni bardzo ciężko tyrają, dostają odcisków na mózgu, przekładając papierki z jednej kupki na drugą.

  ,,Trzynastki” w 2018 r. Oto, kiedy i ile miasta wydadzą na dodatkowe pensje dla urzędników

  http://www.portalsamorzadowy.pl/praca/trzynastki-w-2018-r-oto-kiedy-i-ile-miasta-wydadza-na-dodatkowe-pensje-dla-urzednikow,103446.html

  Pierwsze ,,trzynastki” wypłacone. Samorządy już wydały ponad 26 mln zł

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pensje-urzednikow-trzynastki,241,0,2397425.html

  Oni mogą tylko sobie pomarzyć o trzynastej pensji, bo w Konstytucji jest napisane, że są świnie równe i równiejsze:

  Art. 32

  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

  2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  Robol nie może zarobić za dużo

  http://prawy.pl/8291-robol-nie-moze-zarobic-za-duzo/

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 9. Jak podaje radio RMF FM, to była szefowa Kancelarii Premiera w rządzie Beaty Szydło opracowała system comiesięcznych nagród.
  O sprawie poinformował reporter RMF FM Patryk Michalski. Twierdzi on, że choć Beata Szydło zaakceptowała system, to nie była jego autorką i „nie przywiązywała do niego większej uwagi”.

  Gdy sprawa zrobiła się głośna, była premier zdała sobie sprawę, że to na nią spadnie odpowiedzialność. Zdaniem Michalskiego, dlatego Szydło zdecydowała się na emocjonalne przemówienie w Sejmie.

  Ministrowie i wiceministrowie otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze im się po prostu należały
  – grzmiała Beata Szydło z sejmowej mównicy

  Polubienie

 10. W gazecie Rydzyka gotowy wniosek do prokuratury. „Nasz Dziennik” poleca donos na opozycję

  Do „Naszego Dziennika” dołączono wzór zgłoszenia akcji do prokuratury. Wystarczy ją wyciąć z gazety:

  Uprzejmie informuję, że przygotowanie oraz prezentowanie w miejscach publicznych oraz w mediach billboardu, na którym w sposób bezprawny zamieszczono wizerunek Ojca dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja, oraz nieprawdziwe i krzywdzące informacje o treści: „Tadeusz Rydzyk wziął 94 mln zł dotacji. Wstyd. Oddajcie kasę”, może stanowić czyn karalny. Mając na uwadze powyższe, wnoszę o zajęcie się sprawą.

  Polubienie

 11. bu bu ha ha ha
  BENNY HILL
  CIĘZKA PRACA ? GDZIE CHYBA ŻE PIERDZENIE W KRZESŁA PO ZJEDZENIU OBIADU W STOŁÓWCE W URM TO CIĘZKA PRACA !!!!!!!!!!!

  HA HA HA
  Ministrowie i wiceministrowie otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze im się po prostu należały
  – grzmiała Beata Szydło z sejmowej mównicy

  Polubienie

 12. komentarze
  chi-neng 3 godziny temu Oceniono 128 razy 116
  BRAWO DLA „KONWOJU WSTYDU”!
  TAK TRZYMAC I KONTYNUOWAC!

  Pokaż odpowiedzi (38) Odpowiedz
  krynolinka 3 godziny temu Oceniono 88 razy 82
  „Normalne konkursy” ? Jasne. A Misiek studiuje normalne prawo. Antoni po powrocie z obiadku nie rozpierniczył paru autek. Geotermia Tadka ogrzewa już pół Polski. Takie tam bajeczki. . I stocznia odbudowana rękoma pana Rydzyka buduje miliony okrętów rocznie.

  Pokaż odpowiedzi (8) Odpowiedz
  dyst2 3 godziny temu Oceniono 67 razy 63
  Rydzyk to plugastwo z watykanskiej mafii. Ale ci z PO tez spaprali bo gdy sprawowali wladze nie ukrocili swobod slugusow Watykanu, tak bardzo sie bali bycia „wrogami Polski” i „kosciola”. Wytykac teraz pazernosc KK jest zalosne. 8 lat mieli aby zlikwidowac przywileje pedofilskich pijawek ale stchorzyli.

  Pokaż odpowiedzi (7) Odpowiedz
  antropoid 3 godziny temu Oceniono 58 razy 56
  Od lat FORTUNA z budżetu płynie do dziada, który majaczy o „geotermii” – a sprawdził ktoś, czy choć szpadel w ziemie wbił?
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114884,23232773.html

  Polubienie

 13. Tabloidy żyją decyzją prezesa PiS. „Fakt”: „Rozkaz Kaczyńskiego: Oddawać nagrody!”. Zobacz, ile stracą ludzie władzy. Jarosław Kaczyński ogłosił wielkie cięcie pensji polityków. Ministrowie mają przekazać swoje nagrody na cele społeczne, uposażenia parlamentarzystów spadną o 20 proc. Prezes PiS zapowiedział prace nad ustawą wprowadzającą obniżki. Akt prawny ma zostać uchwalony w ciągu dwóch miesięcy.

  Będzie dużo, dużo skromniej. Głos ludu głosem Boga zapowiedział prezes PiS na czwartkowej konferencji w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

  Tabloidy szeroko piszą o decyzji Jarosława Kaczyńskiego. „Fakt” podaje ile stracą politycy. Uposażenia parlamentarzystów zmniejszą się o 2004 zł, prezes gdańskich wodociągów straci 6 tys. zł, prezes PKN Orlen 65 tys. zł. Cięcia płac czekają także władze spółek państwowych. Zwykle zasiadają w nich działacze PiS lub ich zaufani ludzie pisze „Fakt”.

  Jeżeli ustawa wejdzie w życie nastąpi wielka obniżka zarobków ludzi władzy. Obniżki ominą jednak premiera, ministrów i wiceministrów. 0 20 proc. mają zmniejszyć się miesięczne uposażenia parlamentarzystów. Spadną również pensje, na razie nie wiadomo o ile, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, marszałków i starostów i ich zastępców. Z zapowiedzi prezesa PiS wynika również, że osoby kierujące spółkami Skarbu Państwa stracą wszystkie dodatkowe świadczenia poza pensją. Dotknie to nie tylko osoby zasiadające w największych spółkach jak PKN Orlen, ale również zasiadających w spółkach samorządowych.

  ems/”Fakt”/”Super Express”

  Ps..Szach i mat. Aferzyści i złodzieje z PO kwiczą jak wieprze. Słychać w całej Polsce !!! No i niech tak jest i będzie! Chcą przywrócić sprawiedliwość społeczną i to jest dobry dla Polaków kierunek ! Karawana pójdzie dalej, choć psy szczekają…Francja rezygnuje z 30 proc. parlamentarzystów – a jakby tak to u nas przeprowadzić, to… GW wpadłaby we wszystkie postacie delirium.

  kula Lis 67

  Polubienie

 14. adminku brac przykład z dziadka u góry .Nie podniecać się prezesem bo on i tak ma cię w żopie ani o tobie nie słyszał nigdy .Dieta , cwiczenia i do 100 dojdziesz .Ponjał adminek ?

  Polubienie

 15. Chcą wprowadzić na stacjach kontroli pojazdów całkowity monitoring w czasie badania technicznego; nad tym ponoć debatują teraz osłowie w sejmie.

  Obecnie musisz zapłacić za badanie z góry, niezależnie czy dostaniesz pieczątkę czy nie. Do tej pory krzywda się tym mechanikom nie działa i kasowali po stówie od samochodu. A teraz nawet chcą im polepszyć i dać władzę nad biednym ludem, co zmuszony jest używać starego samochodu bo go zwyczajnie na lepszy nie stać.

  Taki oseł, gdy bierze na rękę 20 tysięcy, to może sobie pozwalać na nówki, ale normalny obywatel, zarabiający ok. 2-3 tysiące kupuje to, na co go stać, bo kredytu na samochód nie dostanie przy takich zarobkach.

  Więc osłowie się zebrali i postanowili dowalić biednym, bo przecież bogatszym to obojętne, gdzie go monitorują i czy nagrywają, jak pan kontroler bada hamulce.

  Idioci oczywiście wysunął tu argument, że stare samochody to zagrożenie na drogach.

  Pierdoły!

  Zagrożeniem na drogach są od zawsze tylko i wyłącznie nieodpowiedzialni kierowcy. Ktoś, kto ma stary samochód jeździ nim z reguły ostrożniej i nie tak szybko, jak idioci w nowych brykach – bo ci muszą zaszpanować i uważają, że drogi należą do nich.

  Ludziom biednym należy pomagać i ich wspierać, a nie skazywać na jeszcze gorszą wegetacją odbierając im szansę dojazdu do pracy niechby starym samochodem – nie ma już PKSu i ludzie nie mają innego wyjścia niż jakiś samochód.

  A osłowie szykują ludziom to, że biedniejsi będą płacić mandaty za brak aktualnego badania technicznego (bo przecież taki nagrany kontroler to zechce wypaść jak najlepiej i nie dopuści co starszych samochodów do ruchu), będą im dawać punkty karne i zabierać prawa jazdy.
  Ci osłowie, którzy chcą taką ustawę przepchnąć, chyba działają w interesie różnych obcych firm (tu można zaznaczyć, że przed II. wojną 100% folkswagena należało do amerykańskiego forda) i chcą dobić biednych Polaków.
  Teraz niemcy wyzbywają się masowo samochodów z silnikami diesla, to pewnie zaleją one polski rynek .I by niemcy na tym mogli zarobić, no to konieczne jest jakieś przymuszenie Polaków do kupowania tego niemieckiego złomu, choćby niedopuszczaniem starszych samochodów posiadanych obecnie przez Polaków.
  I jak zwykle padło na tych biedniejszych.
  Niewykluczone, że uruchomiona zostanie na ten cel specjalna linia kredytowa – to nie dosyć, że Polacy od niemców złom przymusowo odkupią, to jeszcze płacąc odsetki (dziś jest to kredyt + co najmniej jego połowa jako odsetki i „opłaty”; czyli bierzesz 5 tys. oddajesz 7, 5tys) znowu napędzą im gospodarkę jak było to tuż po 1989 roku.

  Wiadomo, lepiej być bogatym i zdrowym niż biednym i chorym. Ale nie każdego na to stać.

  Polubienie

 16. Site in Danger — Survival Prospects Bleak
  Admin April 5, 2018 Articles

  Friends,

  The Darkmoon site appears to be in its death throes and will probably have to be shut down soon. The writing is on the wall. Due to a clutch of unforeseen circumstances of a most unfortunate and sinister nature, I cannot see how we can survive much longer. We may limp on a little bit longer, but our survival prospects now look bleak.

  I want to thank you for your valued contributions and wish you all well.

  Kind regards and blessings,

  Lasha

  John de Nugent has been seriously attacked many times but always returned because he has some very good technical help (from a man in South Africa, if I remember correctly). I think such help goes all via the Internet, without the need of a personal encounter.
  You need not to despair, good technical help for such cases does exist. Try.

  Polubienie


 17. Kot prezesa
  Wstał i nogą tupnął głośno
  Aż się po sejmie rozniosło
  Płaczą po kątach z PO posłowie
  Posłowie Nowoczesnej drapią się po głowie
  Z czego za banery zapłacimy ?
  Może od biznesmenów wyłudzimy!
  Widmo głodu zagląda w oczy
  20% od pensji odskoczy

  Polubienie

 18. JA PIERDZIELE ALE UTYŁ Z TEJ KIEŁBASY Z CAREFOURA . NA DWÓR GO NIECH POBIEGA KOT PREZESA BU BU HA HA HA . OGLĄDANIE KOBRY Z PREZESEM POD PIERZYNĄ TO POZNIEJ BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 19. ADM PRZECIEŻ JA PISAŁEM ZE MAM VOLVO PRODUKCJI SZWEDZKIEJ CO TY Z TYM PLASTIKIEM DO MNIE . KOTÓW NIE ZNOSZĘ A JESTEM SZCZĘŚLIWYM WLAŚCICIELEM CUDNEGO OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO . PONJAŁ ADMINEK KOCHANEK PISOWY ?

  Polubienie

 20. tak wygląda pożywienie kota prezesa codzienne .
  A ja jaj .Sam bym zjadł .
  Slinka cieknie ale takie rarytasy to jada kot prezesa bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 21. A TAKIE PRZYSMAKI JADAŁ KOT PREZESA NA ŚWIĘTA
  NO NORMALNIE MI Z MORDY SLINKA CIEKNIE .
  TEN KOT MA RAJ BU BU HA HA HA

  Polubienie

 22. BO TO ZŁA KOBIETA BYŁA PONIEWAŻ WYZYWAŁA ADMINKA OD WARIATÓW BO PRACUJE ZA MNIEJ NIŻ 6000 PLN NA MIESIĄC DLATEGO TAK ADMINEK TAK PO – JEBÓW NIE ZNOSI .
  RZUCILI SIĘMU NA GÓL
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 23. Andrzej Pucyn
  To ty masz owczarka podhalańskiego i dopiero teraz o tym piszesz.
  Karmisz go oczywiście wędzonką.
  A podhalańskie uwielbiają oscypki i baraninę w sosie grzybowym.

  Polubienie

 24. SIEMANECZKO APUNIU .
  JAK ŻYJESZ? .
  CZEMU SIĘ NIE CHWALISZ ZE DO KAMANDY PRZYJELIŚCIE NOWĄ CZŁONKINIĘ .
  APACZKA ŁADNIE TAŃCZY JAK NA WASZĄ NOWĄ CZŁONKINIE .
  BRAWA BIS .
  OTO NOWY CZŁONEK KAMANDY APUNI .
  Z TAKĄ BABECZKĄ TO MOŻNA DESANT NA GARBATE NOSY ROBIĆ
  BU BU HA HA HA
  A JAK WYSZKOLONA HA HA HA

  Polubienie

 25. APUNIA ZEBYŚCIE JUŻ NIE WCHODZILI DO PRZEMKA OGLĄDAĆ W GRATISIE DANUTĘ MACIE TUTAJ TYLKO DZIADKI NA WIDOK TAK CUDOWNEGO CIAŁKA NIE PADNIJCIE NA ZAWAŁ.
  OGLĄDAĆ WARTO APUNIU
  HA HA HA

  Polubienie

 26. APUNIU ROZUMIEM ŻE CHCECIE SIĘ WYBRAĆ DO TEGO SKLEPU I KUPIĆ FAJNE AUTKO . POWODZENIA .TYLKO WYBIERAJCIE TAKIE Z KLIMĄ I HAMULCAMI TAK DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA .
  MIŁEGO WYBORU .
  COŚ TAM ZA TYSIAKA ZNAJDZECIE
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 27. A OTO CZŁONEK APUNI APACZY W SWOIM NOWYM NABYTKU .
  WYGODNY ?
  ILE DUTKÓW DAŁEŚ ?
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 28. Andrzeju wężowaty!
  Dziś mam dobry humor i piję wódkę z kaktusa, więc nie będę się z Tobą przekomarzał.
  Z miłą chęcią zaprosiłbym Ciebie do popijawy.

  Polubienie

 29. ZENEK W SUMIE TEŻ MAM DOBRY HUMOREK BO MOJA ULUBIONA BARCA WYGRYWA MECZYK NA ELEVEN SPORTS DO TEGO POPIJAM SOBIE PIWECZKO TAKŻE NAWET CIĘ ZENUŚ LUBIĘ A POKOCHAŁBYM CIĘ JAKBYŚ NAPISAŁ JAKIŚ WIERSZYK KOLEGO PORUCZNIKU A MOŻE MAJORZE ?

  Polubienie

 30. Francuskie media: słaba ekonomia Rosji jest mitem, to trzecia gospodarka świata
  „W ciągu ostatnich trzech-czterech latach”, – pisze popularna francuska gazeta Boulevard Voltaire. „Mieszkańcy Europy, i w szerszym sensie – Zachodu, regularnie spotykają się ze stwierdzeniem, że ekonomia naszego wschodniego sąsiada jest słaba. W rzeczywistości wszystko jest zupełnie odwrotnie.”

  „Zachód, w obliczu upokarzających dla siebie wyzwań, które jedno po drugim zademonstrowała w ciągu ostatnich kilku lat Rosja, po prostu wymyślił ten mit aby poprzez własną prasę pokrzepić siebie. Dopingować, jeśli być uczciwym, jest po co, przecież Władimir Putin nie tylko odtrąbił triumfalne zwycięstwo w wyborach, ale też osiągnął wielki sukces w Syrii, zademonstrował zaawansowany sprzęt wojskowy, wytrzymał skonsolidowany nacisk NATO, i pokazał pełną wyższość Rosji nad sojuszem poprzez tarczę strategiczną (w Syrii) i wielu innych obszarach. „Rosja jest silna”, tak można powiedzieć, ale czy dotyczy to również gospodarki? Boję się, że zmartwię tym wielu z was, ale tak – dotyczy. Weźmy chociażby najnowsze oświadczenie naszych (Francuskich) władz, że gospodarka rosyjska jest tak słaba, że znajduje się na tym samym poziomie co hiszpańska. Zaraz tą tezę wyjaśnijmy.

  Według badań tak poważnych zachodnich organizacji, jak FMI (centrum zlokalizowanego w Waszyngtonie), w 2017 roku PKB Hiszpanii wyniosło 1 768 miliardów dolarów, podczas gdy w Rosji prawie taki sam wskaźnik jak w Niemczech – 4,149 miliarda dolarów. Oznacza to, że nawet zgodnie z tym kryterium Rosja jest piątą lub szóstą gospodarką świata. Ale to nie wszystko. Rosja zajmuje trzecie miejsce w świecie po względem konsumpcji energii elektrycznej. Od czasu dojścia Putina do władzy w 2000 roku, dobrobyt Rosjan potroił się. A wzrost gospodarczy teraz, spadając od 2013 r., pomimo wszystko – wyniósł 1,5%, czyli tyle samo, co we Francji. A co z bezrobociem? W Rosji jest znacznie niższe niż tutaj – tylko 5%. Ponadto wspomniany powyżej spadek wzrostu gospodarczego nie wynikał z sankcji zachodnich, lecz z obniżenia cen ropy naftowej. Sankcje, cały ten głupi i archaiczny protekcjonizm, wręcz przeciwnie, przyczyniły się do powstania silnej i bardziej dochodowej gospodarki krajowej w Rosji.

  I tutaj eksperci z Zachodu wynaleźli inny mit – podobno Rosja jest całkowicie uzależniona od zysków z eksportu gazu i ropy. Ale liczby mówią dokładnie co innego! Zyski z ropy naftowej na dzień dzisiejszy wynoszą 29% rosyjskiego PKB – to dużo, tak, ale wciąż jest to mniejsza część! Pozostałe 71% PKB nie ma nic wspólnego z ropą naftową. Porównywać Rosję z Wenezuelą, jak to pewnego razu zrobił minister spraw zagranicznych Francji jest całkiem bezsensowne.

  A co z budżetem? Dług narodowy w Rosji wynosi 22 procent PKB w porównaniu do 96 procent we Francji! Podatki w Rosji są kilkakrotnie niższe, co potwierdza nawet amerykański think tank Heritage Foundation. I nie zapominajmy o dewaluacji kursów! Z tej ewidencji możemy dorzucić PKB Rosji jeszcze minimum trzecią część.

  Innymi słowy, czy to się komuś podoba czy nie, Rosja jest niewątpliwie drugą lub trzecią gospodarką świata po Chinach i Stanach Zjednoczonych. A jeśli Putinowi (który osiągnął takie sukcesy) brakuje „wizji strategicznej” według naszych władz, to co możemy powiedzieć o Francji, a nawet o Stanach Zjednoczonych, pogrążonych w szalonych długach i wojnach handlowych?

  Jak zwykle, rzeczywistość nie jest taka, jaką przedstawiają nam nasi politycy …

  Elity Francji znów ukrywają prawdę … ”

  źródło

  źródło2

  Polubienie

 31. Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?

  Powszechnie znana historia przyczyn spowodowania i przebiegu II wojny światowej jest jak bajka dla małych dzieci. Historię piszą bowiem zwycięzcy. Ale zapewne wielu dorosłych odrzuci poniższą prawdę historyczną i zachowa się jak małe dzieci, które nie chcą zburzyć swojej „betonowej kapliczki” światopoglądowej.

  Skuteczność zafałszowania przyczyn, faktycznych programatorów i sprawców II wojny światowej, zaowocowała wykorzystywaniem tych samych metod propagandowych i politycznych do rozprawiania się z niepokornymi krajami w czasach współczesnych.

  Na początek należy postawić kilka pytań i udzielić syntetycznych odpowiedzi, aby rozbić stereotypy stworzonych przez mendia Zachodu legend ( czyli bajek) historycznych:

  Dlaczego Hitler doszedł do władzy w Niemczech ?

  W rezultacie uznania Niemców za jedynego winnego wybuchu wielkiej wojny zw. później I wojną światową i nałożenia na nich gigantycznych kontrybucji wojennych, nastąpiła w Republice Weimarskiej wielka hiperinflacja oraz kryzys gospodarczo-społeczny.

  Sytuacja ta doprowadziła do zniszczenia niemieckiej klasy średniej i pozbawienia 90 % Niemców posiadanego majątku. Mniejszość żydowska opanowała urzędy.

  Żydzi stanowiąc zaledwie ok. 1 % populacji całych Niemiec zajmowali: ok. 50 % stanowisk lekarzy i prawników w całych Niemczech, w tym w Berlinie ponad 90%. Żydzi stali się właścicielami 80% akcji na giełdzie berlińskiej i 150 banków, podczas gdy w rękach niemieckich było ich tylko 11.

  Żydzi kontrolowali także główny Bank Reichsbank, byli dyrektorami w 50% niemieckich teatrów, w tym w 80 % w samym Berlinie. Kontrolowali większość wydawnictw, gazet i kinematografii.

  Berlin stał się w tym czasie światową stolica homoseksualizmu, prostytucji, narkomanii, pedofilii i innego rodzaju patologii i demoralizacji. W administracji centralnej liczebność żydów wzrosła 20 krotnie w stosunku do 1918 r.

  To nie Aryjczycy dyskryminowali w tym czasie mniejszość żydowską , to mniejszość żydowska, bez używania przemocy, stosowała skrajnie rasistowską dyskryminację Niemców. To było przyczyną dojścia Adolfa Hitlera do władzy.

  Podobną sytuację jak w Republice Weimarskiej mamy obecnie w Polsce.

  Dlaczego Niemcy poparły Hitlera ?

  Ponieważ odsunął od władzy większość żydów, zwłaszcza w administracji rządowej, w sferze finansowo bankowej, wymiarze sprawiedliwości, mediach i innych dziedzinach oddziaływania na opinię publiczną.

  A jednocześnie tworząc własny system pieniądza, w oparciu o nieoprocentowane bony pracownicze, niezależny od wielkiej finansjery, spowodował szybki rozwój gospodarczy, co bardziej szczegółowo omawiają poniższe teksty.

  Dlaczego Hitler ma stworzony wizerunek największego zbrodniarza wszechczasów ?

  Hitler i Niemcy, a także Japonia są odpowiedzialni za miliony ofiar wojny, tylko że współodpowiedzialność za jej zaplanowanie ( jeszcze podczas Traktatu Wersalskiego) i doprowadzenie do jej wybuchu ponoszą żydo-anglosasi ( USA i Wielka Brytania). Wyjaśniają to poniższe teksty.

  Największą „zbrodnią” jaką popełnił Adolf Hitler, było uniezależnienie systemu pieniądza w Niemczech od globalnych bankierów ( po dojściu do władzy, wcześniej był przez nich finansowany) i spowodowanie gwałtownego rozwoju gospodarczego w ciągu kilku lat.

  To było wielkim zagrożeniem i gdyby się upowszechniło w innych krajach odebrałoby władzę nad nimi globalnym banksterom.

  Podobnie największą „zbrodnią” Japonii było zastosowanie doktryny kredytu społecznego Duglasa co spowodowało gwałtowny rozwój Japonii w latach 30-tych.

  Te „zbrodnie” musiały spowodować wojnę i zniszczenie tych krajów wraz z nowatorskimi prospołecznymi rozwiązaniami finansowymi w zakresie pieniądza.

  Dlaczego Stalinowi stworzono wizerunek największego obok Hitlera zbrodniarza wszechczasów odpowiedzialnego z eksterminację kilkudziesięciu milionów Rosjan i innych narodowości ?

  To, że żydo-Zachód, w tym głównie żydowska finansjera przygotowała rewolucje żydo-bolszewicka w Rosji, powodując od 1917 r wymordowanie 66 milionów ludzi, głównie Rosjan, (według Aleksandra Sołżenicyna obywatela rosyjskiego pochodzenia żydowskiego), nie ma znaczenia.

  Odpowiedzialność za to próbuje się przypisać Stalinowi, który wbrew żydowskim plotkom, żydem nie był, a był Gruzinem, lub Rosjanom. To fałszowanie historii usilnie realizowała i realizuje w Rosji organizacja „Memoriał” ( zdelegalizowany niedawno za realizacje tych działań ze środków pochodzących od ośrodków prowadzących dezinformację i przeinaczanie faktów historycznych dotyczących Rosjan i Rosji ).

  „Memoriał” w Rosji podobnie jak w Polsce państwowa Instytucja – IPN, fałszują historie przypisując zbrodnie żydowskie Rosjanom i Polakom.

  IPN czyli Instytut NiePamięci Narodowej za fałszowanie historii, powinien mieć wymieniony cały skład osobowy na Polaków.

  Podobnie powinien być wymieniony cały skład osobowy Muzeum Oświęcimskiego, łącznie ze sprzątaczkami i ochroną oraz przywrócony Klasztor Karmelitanek. Odwołanie dyrektora tego Muzeum to o wiele za mało. To jest terytorium Polski, a nie Izraela i powinni tam pracować wyłącznie Polacy, a nie prawie wyłącznie żydzi udający Polaków !!!

  Największą „zbrodnią” Stalina było systematyczne wprowadzanie Rosjan i obywateli innych rodzimych narodowości w miejsce żydów do wszelkich szczebli władzy i uniezależnienie systemu bankowego od międzynarodowej finansjery.

  Dlaczego Sadamowi Husainowi w Iraku stworzono wizerunek tyrana i zbrodniarza, posiadającego broń masowego rażenia i porównywanemu z Hitlerem i Stalinem ?

  Sadam Husain bardzo rozwinął gospodarczo Irak, wprowadził równe obywatelskie prawa dla kobiet, świeckie państwo i przede wszystkim miał niezależny Bank Centralny kraju od Rothschildów.

  Dla przykładu Husain w Iraku zbudował więcej autostrad niż polskie władze. Inwestycje te prowadził bez kredytów zagranicznych.

  Irak za Husaina był obok Libii najbardziej rozwiniętym krajem arabskim, o najwyższej stopie życiowej.

  Do tego odmówił udostępnienia terytorium Iraku dla działalności, jak i finansowania organizacji AL-Kaida, założonej, finansowanej i wspieranej przez CIA za aprobatą Prezydenta Reagana i kolejnych Prezydentów USA.

  To były „zbrodnie” nie do wybaczenia. Irak musiał być „rzucony o ścianę” zgodnie z doktryną neokonserwatystów (kryptożydów) w USA, sformułowaną przez żyda Wolfowitza.

  To, że później okazało się , że oskarżenie Sadama o posiadanie broni masowego rażenia było kłamstwem, nie miało już żadnego znaczenia.

  Prezydent USA George Busch i Sekretarz Stanu USA oraz inni ważni funkcjonariusze Federalnych władz USA, nadzorowali wykonanie egzekucji na Saddamie Husajnie, prowadząc i wspierając równocześnie ludobójcze działania wobec Irakijczyków oraz eksterminację chrześcijan w Iraku.

  Działania te są kontynuowane przez założoną, finansowaną i wspieraną przez USA i jej sojuszników organizację tzw. „Państwa Islamskiego”.

  Dlaczego Muammarowi Kaddafiemu w Libii stworzono wizerunek tyrana i zbrodniarza, porównywanemu z Hitlerem i Stalinem ?

  Muammar Kaddafi niezwykle rozwinął gospodarczo Państwo Libijskie, dzięki eksploatacji posiadanych złóż ropy, ale przede wszystkim dzięki niezależności własnego banku centralnego i systemu finansowego z niezależnym pieniądzem od Finansjery Wall Strett z Nowego Jorku i Londyńskiego City.

  Libia stała się najlepiej rozwiniętym krajem i o najwyższej stopie życiowej w Afryce i wśród krajów Arabskich. Więcej na ten temat na linku http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/testament-kadafiego/ .

  Imigracja Kadafi ostrzegał

  Ale Kaddafi popełnił niewyobrażalną „zbrodnię” – wprowadził dla Libijczyków powszechny dobrobyt -bezpłatną oświatę, lecznictwo i użytkowanie mieszkań, zrealizował program samodzielnego mieszkania dla każdej rodziny.

  Jednocześnie przystąpił do realizacji niewyobrażalnej „superzbrodni” w postaci Unii Walutowej dla kontynentu Afrykańskiego i wspólnej waluty dla Afryki w oparciu o nową walutę – dinara – opartego na złocie.

  To uniezależniło by ludność Afryki od finansowej kolonialnej eksploatacji przez system oparty na dolarze i dominacji rynków finansowych.

  Dlaczego Prezydentowi Baszar Al-Assadowi w Syrii usilnie tworzy się wizerunek tyrana i zbrodniarza, porównywanemu z Hitlerem i Stalinem ?

  Syria była kolejnym krajem na liście do „rzucenia o ścianę”. Podobnie jak Irak i Libia nie chciała oddać na własność i zarządzanie swojego Banku Centralnego oraz podporządkować całego systemu finansowego Finansjerze z Wall Street z Nowego Jorku i Londyńskiego City.

  Ponadto Syria posiadała wśród krajów arabskich wysoki poziom rozwoju gospodarczego i życia, jak i też wielowyznaniowe i bezkonfliktowe społeczeństwo, oraz ogólnodostępny system oświatowy.

  Syria nie poddawała się Izraelskiemu dyktatowi, terrorowi politycznemu i militarnemu, żądając realizacji Rezolucji Narodów Zjednoczonych nakazującej zwrot terytorium określanego Wzgórzami Golan, zagrabionemu przez Izrael przy Wsparciu USA i Wielkiej Brytanii .

  Toteż Prezydentowi Baszar Al-Assadowi stworzono wizerunek tyrana i zbrodniarza.

  Dlaczego wreszcie Prezydentowi Władimirowi Putinowi usilnie próbuje się stworzyć wizerunek despoty, tyrana porównywalnego z Hitlerem i Stalinem ?

  Z tworzeniem Putinowi wizerunku despoty, a wręcz tyrana porównywalnego z Hitlerem i Stalinem jest ten sam problem co z Husainem, Kaddafim, czy Assadem.

  Putin podniósł Rosję z upadku w okresie rządów pijanicy Borysa Jelcyna – kiedy władze sprawowała finansjera z Wall Street i Londyńskiego City za pośrednictwem wszelkiego rodzaju liberałów, jak i neoliberałów, oraz struktur tzw NGO -realizując wobec Obywateli Rosyjskich pochodzenia nie żydowskiego, program ludobójstwa instrumentami ekonomicznymi.

  Celem tego programu było zmniejszenie populacji tych narodowości poprzez ograniczenie lub pozbawienie dostępu do żywności. Efektem tego ludobójczego procederu była śmierć z głodu w ilości co najmniej 15 milionów obywateli Rosji, wskutek nie płacenia przez ponad dwa lata wynagrodzeń, rent i emerytur.

  Prezydent Putin systematycznie rozwijał kraj, podnosząc stopę życiową i popełnił niewybaczalną „zbrodnię” odebrał zarządzanie Centralnym Bankiem Rosji najważniejszej Rodzinie Banksterskiej – Rotschildom.

  Tylko, że Rosja to nie Irak czy Libia, którą można „rzucić o ścianę” ale jest supermocarstwem jądrowym i posiada inne rodzaje broni, których nie ma nikt na świecie, co oświadczył Władimir Putin kilka lat temu na Krymie.

  Arcymistrz heksagonalnych szachów politycznych Władimir Putin wraz z rozwijającą się Rosją i przy wsparciu krajów BRICS z Chinami na czele, stanowi największą przeszkodę w budowie Nowego żydowskiego Porządku Świata i to jest niewyobrażalną „zbrodnią” !!!

  Na podsumowanie należy stwierdzić, że ludobójstwo dokonane w ciągu 5 wieków podbojów kolonialnych w: Ameryce, Afryce, Azji i Australii przez kraje europejskie: Portugalię, Hiszpanie, Włochy, Niderlandy (Holandię), Belgię, Francję, Watykan, a w szczególności Wielką Brytanię i USA, wyniosło co najmniej kilkaset milionów istot ludzkich. Dokumentują to m.in. książki Noama Chomsky’ego pt. „ Rok 501. Podbój trwa. Na przełomie wieków.” I Williama Bluma „PAŃSTWO ZŁA. Przewodnik po mrocznym imperium.”

  W zestawieniu z ludobójstwem krajów kolonialnych, w szczególności żydo-anglosasów, dokonania Niemiec i ZSRR są nieporównywalne, tym bardziej, że planistami i współsprawcami zarówno I i II wojny światowej oraz rewolucji bolszewickiej w Rosji były: żydo-Anglia i żydo-USA.

  Ale w czasach współczesnych ludobójstwo na wielką skalę jest bez przerwy kontynuowane, tylko ukrytymi metodami: zatrutą żywnością, w szczególności GMO ( jako bronią biologiczną), chemtrails, farmaceutykami i konwencjonalną medycyną oraz wieloma innymi sposobami. OSKARŻENIE W IMIENIU NARODÓW ŚWIATA O ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA SETEK MILIONÓW LUDZI POPEŁNIONE W ZWIĄZKU Z FARMACEUTYCZNYM PROCEDEREM ROBIENIA INTERESÓW NA CHOROBACH złożył dr med. Matthias Rath, Fundacja Zdrowia dra Ratha i inni do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze w dniu 14 czerwca 2003 r. Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu. Więcej na ten temat na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

  W związku z powyższym wstępem polecamy przeanalizowanie poniższych tekstów, które m.in. wskazują na konieczność napisania historii II wojny światowej i okresu do chwili obecnej od nowa.

  Redakcja KIP

  Dlaczego Niemcy poparły Hitlera ? Komentarz jacek38

  Przypuszczam ze dla wielu Polaków to co mówisz to swego rodzaju nowość. Twoja wypowiedz sugeruje ze Hitler współpracował z żydami jako krypto żyd.

  Otóż należy to wyraźnie skorygować. Bogaci żydzi również ginęli w obozach koncentracyjnych byli pozbawiani majątków. I bynajmniej nie lądowali w Izraelu.

  Należy rozróżnić w Historii Narodowego Socjalizmu 2 etapy, jeden do lat 40 tych i drugi od roku 40 tego.

  Pierwszy etap był taki jak mówisz. W Niemczech na fali Narodowego Socjalizmu odrodzenia narodowego powstała ideologia rasistowska doskonale współpracująca z rasizmem żydowskim.

  Te dwie ideologie świetnie się uzupełniały, ale siebie wzajemnie wykluczały. Hitler nie miał zamiaru wszystkich żydów eksterminować.

  W zasadzie chciano rozwiązać problem w sposób humanitarny. Wysłać żydów z Niemiec do Izraela czy na Madagaskar. Powstał bank niemiecko żydowski w Haifie.

  Udzielano kredytów, wspomagano emigrantów w narzędzia rolnicze prowadzono obozy instruktażowe dla młodzieży. Tolerowano ośrodki nacjonalistów żydowskich w Niemczech. Eichman wyjeżdżał do Palestyny prowadził rozmowy.

  Wrogiem tych rozwiązań była żydo-Anglia i USA. Powody były takie jak podajesz. Niechęć do żydowskiej biedoty podtrzymywana przez warstwę oświeconych Żydów i finansjerę. Powstał problem dla samych Niemiec. Skoro zaczęto na wszelkie sposoby utrudniać emigrację Żydów z Niemiec (utrudnienia stwarzane przez Anglików kierujących podówczas protektoratem Palestyny).

  Mało tego żydzi zadeklarowali oficjalnie wojnę przeciwko Niemcom. Oficjalnie ogłosiła ją prasa angielska w 1933 roku.

  Nie była to tylko wojna papierowa, ale konkretna wojna gospodarcza w postaci narzucanych embargo na handel.

  Za ta wojną gospodarczą stało dążenie Anglii do zniszczenia Niemiec konkurenta gospodarczego.

  Niemcy Hitlera odniosły w ciągu dosłownie kilku lat niebywały na skale światową sukces gospodarczy. Za tym sukcesem stanęło publiczne poparcie partii hitlerowskiej.

  Żeby tylko wymienić kilka elementów tej potęgi gospodarczej wystarczy powiedzieć:

  zlikwidowano bezrobocie,
  zlikwidowano element kryminalny – po wielu latach Niemiec mógł czuć się bezpiecznie na spacerze;
  udzielono bezprocentowych kredytów na budowę domków jednorodzinnych,
  określono 8 godzinny dzień pracy,
  ustalono obowiązkowe urlopy pracownicze,
  opracowano powszechnie dostępny samochód dla świata pracy,
  Niemcy Narodowego Socjalizmu zbudowały statki pasażerskie dla świata pracy ( m. innymi Gustloff),
  po raz pierwszy Niemiec – pracownik mógł jechać na wczasy zagraniczne,
  wskutek współpracy z Palestyną na stołach Niemca pojawić się mogły pomarańcze z Haiffy,
  wprowadzono powszechną opiekę lekarską dla świata pracy,
  stworzono szkoły młodzieży Hitler Jugend w której młodzież korzystała z parków i natury na obozach harcerskich podejmując się nauki zawodów praktycznych,
  dziewczynki uczyły się opieki nad dziećmi, gotowania krawiectwa;
  chłopcy uczyli się zawodów praktycznych męskich,
  proszę zrozumieć to stało się w ciągu…3 lat od objęcia władzy przez Hitlera,
  Niemcy wystąpiły z Banku centralnego i stworzyły własna monetę niezależną od giełdy w Londynie i Nowym Yorku. To ostatnie stało się przyczyna wojny,
  Churchill podziwiał Hitlera. Anglicy byli przerażeni tym sukcesem, który zagrażał wyzyskowi ich klasy robotniczej,
  do tego stopnia byli tym przerażeni że…. zakazali wpływania Gustloffa do portów brytyjskich – nie chcieli aby robotnik widział jak można wprowadzić reform pracownicze w kraju bez kliki żydowskiej,
  Hitler zdecydowanie odsunął żydów od banków, sektora finansowego i od prasy,
  odpowiedzią na blokadę gospodarczą Anglików i finansjery żydowskiej wobec Niemiec była tzw. Noc Kryształowa jako reakcja na te wrogie posunięcia,
  Narodowym socjalistom zarzuca się „palenie książek” mój Boże, jakie to były książki niech raczą wspomnieć propagandziści lewaccy – była to literatura propagandy bolszewickiej, która rujnowała Niemcy Republiki Weimarskiej, dziela Marxa; pornografia, która zalewała Niemcy. Bibuła partii bolszewickiej; sztuka tzw. dekadencka, w której celowali Żydzi rujnując tkankę społeczna.
  zakazano aborcji, prostytucji, marksizm był tępiony, jako ideologia nihilistyczna społecznie,
  przede wszystkim Narodowi Socjaliści znieśli „walkę klas” rdzeń ideologii Marksa.
  przeciwnie NSDAP zmusiła pracodawców kapitalistów do przestrzegania praw pracowniczych,
  skończyło się utrapienie ery współczesnej – rozwarstwienia społecznego,
  kapitaliści mieli obowiązek współpracować z robotnikami dla wspólnego dobra jakim było DOBRO KRAJU……
  Niemcy stały się w ciągu kilku lat krajem ludzi autentycznie szczęśliwych – czego nie mogą Niemcom wybaczyć do obecnych czasów wszelkiej maści propagandowe urzędasy..
  powstawały ośrodki wypoczynkowe nie dla elity, ale świata pracy.
  młodzież z ubogich rodzin otrzymała szanse darmowej edukacji na uczelniach ze statusem akademickim.
  w domach robotniczych pojawiły się pralki…lodówki.
  Standardu życia w Niemczech mogli pozazdrościć Anglicy i Amerykanie nękani kryzysem i głodem połączonym z brakiem pracy. Tak było do lat 40.
  Żydów nie aresztowano pozwalano im emigrować, mogli wywozić swoje rzeczy i zachować… swoje konta bankowe nawet na emigracji,
  niestety wojna na kontynencie, która w rzeczywistości sprowokowali Anglicy stała się główna przeszkodą wobec „rozwiązania kwestii żydowskiej”.
  Palestyna stała się zamknięta, USA zablokowały możliwość imigracji Żydów z Niemiec.
  Warunki wojny spowodowały, że większość młodzieży męskiej została powołana do wojska. Nie miał kto pracować w przemyśle.
  Stworzono wiec Obozy Koncentracyjne celem zatrudnienia ich pensjonariuszy w przemyśle. Taka była idea. Ale realia życia nie są idealne. Pojawiły się nadużycia dowództwa w tych obozach, początkowo surowo karane. W każdym razie sadyści jacy stanowią zawsze pewien procent społeczeństwa znaleźli obszar na którym mogli się wyżywać.
  To że były to początkowo Obozy Pracy stanowił napis na bramach obozowych „Arbeit macht Frei”.
  Okrucieństwa wojny, braki w zaopatrzeniu, ruina systemu transportu, doprowadziły do tego, że obozy stały się obozami śmierci – z powodu braku żywności; leków; środków higieny.
  Większość ofiar śmiertelnych zbierała zaraza tyfusu z powodu wszy.
  Trzeba wspomnieć ze istniały różne klasy obozów. Obozy pracy tzw. korekcyjne – wychowania przez prace, ale także obozy zagłady, gdzie prace stosowano jako środek wyniszczenia biologicznego. Do takich należał Mauthausen (kamieniołom w Austrii)
  Liczba ofiar żydów zamordowanych w obozach jest znacznie przesadzona przez propagandę.
  Istniały zbiorowe mordy; rozstrzeliwania ale…. nie było nigdzie na terenie 3 Rzeszy komór gazowych, w których by truto ludzi. Cyklon B był stosowany do odwszawiania ubrań i rzeczy więźniów. Załogi obozów bały się zarazy tyfusu.
  Opublikowano za: jacek38 1 dzień temu (edytowany)

  Plan podziału świata na 16 państw – a mit drugiej wojny światowej

  gomberg mapa – świat po II Wojnie 2Mapa Gomberga z 1941 r.

  Interesujący tekst, jaki podział świata planowano po wywołanej II Wojnie Światowej. Jednak nie podzielamy dychotomicznego oglądu świata ( czarne albo białe), że to wszystko obecnie to jest socjalizm, a kapitalizm daje możliwość, że „Kowalski jest kowalem swego losu”. To jest niestety istotne zniekształcenie, ponieważ jest bardzo wiele możliwości w zależności od ludzkiej kreatywności skondensowanej wśród dużych grup narodowych i ponadnarodowych, aby zaistniały możliwości wielu systemów ustrojowych. Tym nie mniej tekst wart zainteresowania, ponieważ pokazuje ukryte planowanie geostrategiczne, które na szczęście nie udaje się zrealizować. Ale obecnie mamy ciąg dalszy realizacji tego planu i od zmiany świadomości ludzi w dużej światowej skali zależy, czy one będą zrealizowane. Analizę tego tekstu należy połączyć z dokładnym przestudiowaniem, co najmniej dwóch następujących publikacji na naszej stronie:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

  Redakcja KIP

  Ten artykuł powstaje jako zemsta za zablokowanie mojego artykułu o holokauście (tutaj jego wznowienie: Holokaust – blokada).

  Z tego artykułu dowiesz się, że:

  W szkole Cię okłamano: To nie Stalin wymyślił, że Polska będzie komunistyczna, a USA.
  USA planowało, by Polska była częścią ZSRR (jak np. Litwa czy Ukraina).
  W szkole Cię okłamano: Na konferencjach w Teheranie, Jałcie i Poczdamie nic nie ustalano, a już na pewno nie ustalano, że Polska będzie w obozie wschodnim.
  W szkole Cię okłamano: To nie Izrael powstał w konsekwencji Holokaustu, a Holokaust wymyślono po to, by powstało państwo Izrael.
  W szkole Cię okłamano: To nie atak na Pearl Harbor spowodował przystąpienie USA do wojny, a USA planowało udział w wojnie wcześniej. Pearl Harbor to tylko pretekst sprowokowany przez USA.
  USA zaplanowały światowy komunizm jeszcze przed wojną, dlatego teraz prawie cały świat jest komunistyczny.
  USA zaplanowały rozbrojenie społeczeństw, by zapobiec buntom, dlatego w większości państw świata posiadanie broni jest nielegalne. Posiadać broń po wojnie mogły tylko USA, BCN/UK i ZSRR. W efekcie wynalezienia broni atomowej, układ ten zmodyfikowano. Po prostu uznano, że Ci co nie posiadają takiej broni w konsekwencji są zdemilitaryzowani.
  Nie będę tu knuł różnych teorii spiskowych, bo po co. Dowody są jawne, tylko po prostu przemilczane. Nie dowiesz się o nich w szkole, gazecie czy telewizji. Po prostu tak, jak do polskich kronik, tak i do amerykańskich bibliotek nikt nie zagląda.

  Komu zależy na prawdzie, może wybrać się do Biblioteki Kongresu USA i odszukać tam tzw. Mapę Maurycego Gomberga (Żyda z pochodzenia). Komu nie chce się chodzić, może tę mapę obejrzeć online na stronie Library of Congress (www.loc.gov). A link do samej mapy to: https://www.loc.gov/resource/g3200.ct001256/. ( druga mapa powyżej)

  Mapa nazywa się: Outline of Post-war new world map (Schemat powojennej mapy nowego świata).

  Aleosohozi?

  Dlaczego ta mapa jest tak ważna? Otóż mapa powstała około października 1941, a opublikowano ją 25 lutego 1942. Na mapie widnieje data publikacji (25 lutego 1942) oraz pieczątka “COMPLETED OCTOBER 1941″.

  No i co to ma do rzeczy?

  Otóż to, że:

  Powstała PRZED atakiem na Pearl Harbor (7 grudnia 1941)!
  Powstała PRZED powstaniem tzw. Endloesung den Judenfrage (Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej) (20 stycznia 1942). Z Wikipedii: “Wykonywanie tego zbrodniczego planu rozpoczęło się w tym obozie na wiosnę 1942 r.”
  Powstała kiedy Niemcy i Japończycy wygrywali wojnę. Zaczęli przegrywać dopiero w zimie 1942-1943.
  Wojna II 1942 r.Europa 1942

  Co z tego wynika?

  Pewnie pamiętacie szkolną propagandę, że biedne USA zostały wciągnięte do wojny przez złych Japończyków, którzy zaatakowali bazę biednych Amerykanów, więc Amerykanie musieli przystąpić do wojny przeciwko Japonii, a później Hitler wypowiedział wojnę USA.

  Otóż z mapy Gomberga wynika, że USA już w październiku 1941 planowały, że będą brać udział w wojnie. Mało tego wiedziały już, że będą walczyć przeciw Niemcom i Japonii. A do tego wiedziały już, że wygrają.

  Na mapie wyraźnie widać, że zaplanowano istnienie tylko 16 powojennych państw. Wśród tych państw nie ma np. Polski, Niemiec czy Francji, ale jest… Izrael!

  Na mapie nazywa się on Hebrewland i zajmuje terytorium współczesnego Izraela, Jordanii/Palestyny i skrawków Arabii Saudyjskiej czy Syrii. Jak to się ma w takim razie do retoryki, że państwo Izrael powstaje dlatego, by Holokaust nigdy się nie powtórzył? Holokaust zaczął się na wiosnę 1942 (czyli już po powstaniu mapy) i dotyczył przede wszystkim Słowian (ponad 1/3 ofiar) i Chińczyków (prawie 1/3 ofiar), Żydów w holokauście zginęło stosunkowo niewielu (1-2mln z 73mln, w tym Słowian 30 mln – szczegóły w artykule o Holokauście).

  To nie koniec państw żydowskich na mapie. Otóż Mandżuria (dziś Chiny) według mapy miała zostać wcielona do ZSRR, ale część tej Mandżurii miała zostać Birobidżańskim Dystryktem Żydowskim! (Zobacz też: Birobidżan)

  Na mapie wyraźnie również widać Stany Zjednoczone Ameryki Południowej (obecnie Unia Narodów Południowoamerykańskich), Stany Zjednoczone Europy (obecnie Unia Europejska), Unię Republik Afrykańskich (obecnie Unia Afrykańska), Sfederowane Republiki Arabskie (obecnie Liga Arabska).

  Z ciekawszych smaczków najbardziej zwracają uwagę: Kanada i Ameryka Środkowa w USA, Indonezja w BCN/UK (w tym czasie podlegała pod Holandię), Iran i Mongolia w ZSRR (rewolucja islamska nastąpiła tam dopiero w 1979 r.), Niemcy, Włochy i Japonia to strefy kwarantanny odpowiednio ZSRR, Unii Europejskiej i USA. Niepodległe: Turcja, Grecja czy Irlandia. Europejska część Turcji w ZSRR. Ciekawe są też Kuryle leżące w ZSRR!!! A to z ich powodu Rosja i Japonia są nadal w stanie wojny (Rosja zajęła je dopiero we wrześniu 1945).

  Co ciekawe, nie przewidziano rozpadu Hindustanu (na Indie, Pakistan, Bangladesz itd.) czy powstania ASEAN (na mapie rozdzielone między Chiny i BCN/UK).

  Na mapie widać wyraźnie, że USA planowały Polskę jako jedną z sowieckich republik z obwodem królewieckim po stronie polskiej, ale zachodnimi ziemiami po stronie niemieckiej.

  Nie planowano też rozdziału Niemiec i Austrii. Tak, więc pitolenie o złym Stalinie i dobrym wujku Samie (w tym kontekście) jest wyssaną z palca propagandą.

  Wywołanie ataku na Pearl Harbor

  Ach te biedne USA, prawda? Tyle okrętów, tyle samolotów i tyle żołnierzy zamordowanych bestialsko przez Japończyków… Hollywood jest bezwzględne… ale po kiego grzyba Japończyki miałyby ten Pearl Harbor atakować? Przecież to jasne jak słońce, że przegrają, prawda? Byli niespełna rozumu, czy jak?

  Otóż odpowiedź jest i prosta i skomplikowana na raz… tą odpowiedzią jest geografia… generalnie jest to temat na zupełnie inny wykład/artykuł. W skrócie: Japońce dokonały samobójczego ataku na USA z dokładnie takiej samej przyczyny z jakiej Niemce zaatakowały ZSRR. Embargo i blokada morska.

  W wielkim skrócie:

  Świat dzieli się na jeden superkontynent (Eurazja i Afryka) i wyspy okalające (większe nazywane są dla prestiżu kontynentami). Dzieciom naszym nawet się wciska, że Europa to oddzielny kontynent, a przecież to półwysep.

  Gdyby to był kontynent to Hindustan i Turkoarabia też powinny być kontynentami, bo też są oddzielone od Azji tak samo jak Europa. Ale propaganda to propaganda i albo się pewnie rzeczy widzi, albo jest się lemingiem :).

  Kontrolę nad światem ma ten, kto rządzi superkontynentem.

  Ten superkontynent dzieli się na tych co mają brzeg i tych, co nie mają brzegu.

  Ci co mają brzeg – kontrolują morza. Ci co nie mają brzegu – kontrolują lądy i powietrze (bo latać trzeba nad nimi).

  Transport morski jest najtańszy na świecie i to kilkukrotnie albo kilkudziesięciokrotnie od każdego innego – czyli ten kto kontroluje morze, ten ma kasę. Najbogatszym krajem świata zawsze będzie potęga morska i ona zawsze rozdaje karty:

  Kolejno odkąd znamy historię:

  Sumerowie
  Egipt
  Grecja
  Rzym
  Arabia
  Francja
  Anglia
  USA
  ~Chiny
  Wszystkie pozostałe państwa na brzegu muszą się dostosować do mocarstwa morskiego, bo jak nie, to się nakłada embargo (blokuje wybrzeże) i mają pozamiatane, aż się nie dostosują. Które z nich zostanie potęgą decyduje również geografia np. Klimat, Demografia itd.

  Państwa bez brzegu lub odcięte cieśninami rządzą się innymi prawami. One zawsze są biedniejsze, ale mają podstawową zaletę – nie można im narzucić embargo – idealny przykład: Rosja. Możesz nałożyć im embargo na wszystko, ale ich to nie rusza, bo i tak są biedni i i tak sobie poradzą.

  Embargo na taki kraj jak Francja spowodowałby jego bankructwo praktycznie natychmiastowe. Rosja, Kazachstan czy Turkmenistan przeżyją nawet jak wstrzymasz z nimi handel całkowicie, bo one po prostu z handlu nie żyją.

  Z tego też wynika, że wszystkie centra finansowe świata położone są w zasadzie nad morzem: Londyn, Nowy Jork, Tokio, Pekin, Sydney, Rio de Janeiro itd.

  W efekcie – w przypadku wojny między państwami morskimi nie ma znaczenia ilość czołgów. Tylko statki się liczą. Co z tego, że masz milion czołgów, jak żarcie/ropa/złoto nie przypłynie? A jak nimi się dostaniesz do wroga skoro on ma więcej statków? Sterowcem przewieziesz?

  W drugiej wojnie światowej, co z tego, że Niemcy miały czołgi i armie jak na morzu królowała Wielka Brytania i mogli jej naskoczyć.

  Nie przewiozą czołgów na wyspę, bo zostaną zatopione, stąd cyrki z rakietami.

  Kiedy Wielka Brytania zrobiła embargo na Niemcy, te musiały zaatakować ZSRR, by mieć dostęp do surowców. Nie ma bata.

  Amerykanie wiedzieli, że jeśli nałożą embargo na Japonię, to ma ona zasadniczo dwa wyjścia:

  Poddać się

  Zaatakować USA

  W obu przypadkach USA wygrywa, więc postanowiło wprowadzić embargo.

  Z Wikipedii:

  “The United States embargoed scrap metal shipments to Japan and closed the Panama Canal to Japanese shipping.[7]“

  “The U.S. froze Japanese assets on July 26, 1941, and on August 1 established an embargo on oil and gasoline exports to Japan.[11][12] The oil embargo was an especially strong response because oil was Japan’s most crucial import, and more than 80% of Japan’s oil at the time came from the United States.[13]“

  W skrócie: ponad 80% ropy w Japonii pochodziło z USA. 26 lipca 1941 USA zamroziło japońskie środki, a 1 sierpnia nałożyło embargo na ropę. Jakiś czas Japonia negocjowała, ale negocjacje nie przyniosły rezultatu, a Amerykanie celowo zostawili Pearl Harbor odsłonięte, by je zaatakować (by mieć pretekst do wojny). Nie trzeba było długo czekać: 7 grudnia 1941 doszło do zaplanowanego przez USA ataku. Amerykanie nawet odebrali informacje od szpiegów, że atak nastąpi, ale nic nie zrobili:

  Wikipedia: “Only one message from the Hawaiian Japanese consulate (sent on 6 December), in a low level consular cipher, included mention of an attack at Pearl; it was not decrypted until 8 December.[54]“

  Atak na Pearl Harbor był już planowany wcześniej:

  Wikipedia: “In 1924, General William L. Mitchell produced a 324-page report warning that future wars (including with Japan) would include a new role for aircraft against existing ships and facilities. He even discussed the possibility of an air attack on Pearl Harbor, but his warnings were ignored. Navy Secretary Knox had also appreciated the possibility of an attack at Pearl Harbor in a written analysis shortly after taking office. American commanders had been warned that tests had demonstrated shallow-water aerial torpedo attacks were possible, but no one in charge in Hawaii fully appreciated this.”

  No to jak? Biedne Amerykany zostały zaatakowane i MUSIAŁY przystąpić do wojny, czy może Amerykany planowały przystąpić do wojny, ale potrzebna była wersja dla podręczników. No bo jak to tak, wojna bez obrony demokracji?

  Globalny Komunizm

  Jak jeszcze nie macie dość, to pod mapą można znaleźć bardzo ciekawe dalekosiężne plany dla świata.

  Przypis zaczyna się od standardowego pitolenia o miłosierdziu USA czyli: My USA, we współpracy z naszymi sojusznikami…

  W punkcie piątym jest napisane, że wszystkie państwa poza USA, BCN/UK i ZSRR zostaną po wojnie zdemilitaryzowane.

  W punkcie szóstym jest napisane, że po wojnie nastąpi ~Pax Americana.

  W punkcie siódmym jest napisane, że cała zachodnia półkula będzie pod całkowitą kontrolą USA.

  W punkcie dwunastym jest napisane, że wszystkie państwa mają się wyrzec kolonii i wysp strategicznych (oczywiście poza USA, BNC/UK i ZSRR)

  W punkcie piętnastym jest napisane, że powstanie Światowa Liga Narodów (obecnie ONZ).

  W punkcie szesnastym jest napisane, że powstanie Sąd Światowy (obecnie Rada Bezpieczeństwa ONZ oraz Trybunały w Hadze i Kuala Lumpur)

  W punkcie osiemnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Europy (obecnie mamy zdemilitaryzowaną Unię Europejską)

  W punkcie dziewiętnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Skandynawii (dziś są częścią UE/UZE)

  Punkt dwudziesty szósty wymiata i mówi wprost: Teren ziemi świętej antycznych Hebrajczyków znany dziś jako Palestyna i Transjordania (…) ze względów historycznych i BEZWGLĘDNEJ KONIECZNOŚCI ZŁAGODZENIA POWOJENNEGO PROBLEMU UCHODŹCÓW będzie zjednoczony jako zdemilitaryzowana niepodległa republika hebrajska. – Wyraźnie zakładano emigrację Żydów do Palestyny z powodu Holokaustu, który jeszcze się NIE ZACZĄŁ!

  W punkcie trzydziestym trzecim jest napisane, że imigracja z Niemiec, Japonii i Włoch na zachód zostanie wstrzymana.

  W punkcie trzydziestym czwartym jest napisane, że Nadrenia i Prusy Wschodnie (województwo Warmińsko Mazurskie i obwód królewiecki) zostaną opróżnione z Niemców i permanentnie zdegermanizowane. – Co faktycznie się stało!

  W punkcie trzydziestym piątym – dedykowanemu pani Eryce Steinbach – jest napisane, że wszystkie osoby narodowości niemieckiej, włoskiej i japońskiej zostaną permanentnie wypędzone z podbitych terenów, a ich majątki skonfiskowane na poczet reparacji wojennych.

  Punkt 39 jest absolutną gwiazdą i błyszczy nam po dziś dzień. To ten punkt zmienił wiek XX w wiek niekończącego się komunizmu światowego. Podpunkty idą tak:

  Nacjonalizacja wszystkich zasobów naturalnych

  Nacjonalizacja bankowości, inwestycji, kolei i elektrowni na całym świecie

  Nacjonalizacja fabryk broni

  Rządowa kontrola handlu i dostaw

  Ustanowienie globalnego systemu monetarnego

  Światowy limit odsetek do 2% rocznie (tu chyba chodzi o inflację, bo wszystkie państwa sztucznie kreują ją do 2,5% rocznie)

  Więcej na linku: http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/mit-drugiej-wojny-swiatowej/

  II wojna światowa – odwrotna strona medalu

  Prawdziwy powód ataku Japończyków na Pearl Harbour

  Gigantyczny łańcuch zbrodni amerykańskich

  Wstęp

  W wielu wydaniach MICHAELA publikowaliśmy artykuły objaśniające, w jaki sposób Międzynarodowi Bankierzy podżegają do wojen, finansując obie strony tej samej wojny. W rzeczywistości to oni osiągają z tych wojen korzyści w postaci oprocentowania długu narodowego wszystkich państw wmieszanych w wojnę. Wojny nie wybuchają same. Są zaplanowane wiele lat wcześniej przez tych, którzy mają nadzieję na zysk.

  W czasopiśmie „The Journal of Historical Review”, w artykule „Pearl Harbour Attack No Surprise” („Atak na Pearl Harbour nie był żadną niespodzianką”) autorstwa Rogera A. Stolley’a, (vol. 12, nr 1, wiosna 1992 r., s. 119-121) natrafiłem na szereg informacji na temat ataku na Pearl Harbour. Autor cytuje wypowiedzi LTC[1] Cliforda M. Andrew, byłego oficera wywiadu wojska amerykańskiego (US Army), tymczasowego zastępcy szefa wywiadu wojskowego sztabu generalnego armii USA.

  Relacjonuje on, jak kapitalne znaczenie miało niedopuszczenie informacji do lokalnych dowódców, aby „niespodziewany” atak miał charakter możliwie najbardziej spektakularny. Oto jak Roger Stolley cytuje LTC Andrew:

  „Za to, co stało się w Pearl Harbour odpowiedzialnych jest pięciu mężczyzn. Ja jestem jednym z nich… Wiedzieliśmy dużo wcześniej, że Japończycy nas zaatakują. Wiedzieliśmy to przynajmniej dziewięć miesięcy przed atakiem na Pearl Harbour. Zostałem wyznaczony, żeby się do tego przygotować.

  Działałem na bezpośredni rozkaz prezydenta Stanów Zjednoczonych i dostałem rozkaz nie przekazywania ważnych informacji dotyczących miejsca stacjonowania japońskiej floty naszym dowódcom polowym.

  Złamaliśmy japoński kod… Monitorowaliśmy całą ich łączność na wiele miesięcy przed atakiem. To kłamstwo, że nie mieliśmy bezpośredniej łączności z Waszyngtonem”.

  W konkluzji Stolley powiedział: „Myślę z żalem o ludziach w Stanach Zjednoczonych, tych obecnych i tych w przeszłości, że byli tak wprowadzani w błąd, że byli tak okłamywani i że tak wierzyli w te kłamstwa”.

  Wojna 5

  Nikt nie zaprzeczy, że czasami bardzo trudno odróżnić prawdę od fikcji, że mamy kontrolowane media, jak również kontrolowany jest system edukacyjny, w którym prawda jest wielokrotnie poważnie zniekształcana. Ale pytanie jest wciąż aktualne: Co skłoniło Japończyków do ataku na Pearl Harbour?

  Interesujący artykuł Stephena M. Goodsona zatytułowany „II wojna światowa – odwrotna strona medalu. Prawdziwy powód ataku Japończyków na Pearl Harbour” rzuca światło na rzeczywisty powód wybuchu II wojny światowej. Artykuł został opublikowany w wydaniu Barnes Review z listopada/grudnia 2008 r., P.O.Box 15877, Washington, D.C. 20003 (www.barnesreview.org).

  Poniższy tekst jest przewodnim wątkiem artykułu Goodsona. Nasi Czytelnicy, a zwłaszcza Kredytowcy Społeczni, którzy pracują nad reformą monetarną, po przeczytaniu tego artykułu będą mogli przyznać, że Międzynarodowi Bankierzy są odpowiedzialni za wiele zła istniejącego w obecnych czasach.

  Melvin Sickler

  Geneza konfliktu

  Stephen M. Goodson

  Pogląd kół rządzących, że Stany Zjednoczone zostały wplątane w II wojnę światową wskutek niespodziewanego ataku na Pearl Harbour 7 grudnia 1941 r. jest odrzucany przez poważnych historyków. Nowe informacje wskazują, że źródło konfliktu sięga daleko głębiej.

  W latach 1930-tych nastąpił gwałtowny rozwój przemysłu w Japonii, podczas gdy reszta świata, z wyjątkiem Niemiec, pozostała w tyle.

  W 1941 r. Japonia stała się ekonomiczną siłą przewodnią w Azji Wschodniej, z rosnącym eksportem wypierającym produkty Ameryki i Anglii.

  Japonia ma bardzo niewielkie zasoby naturalne. Jaki był więc sekret tego sukcesu?

  Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wrócić do roku 1929, kiedy to jeden z największych reformatorów monetarnych XX wieku, major Clifford Hugh Douglas, pojechał do Japonii z serią wykładów.

  Tajemnica sukcesu Japonii

  Ekonomiczna teoria Douglasa zalecała przeniesienie procesu kreowania pieniędzy z banków prywatnych, które tworzą pieniądze z niczego, jako dług obciążony procentem, w ręce rządu. Pieniądze tworzone przez rząd nazwał on Kredytem Społecznym. Douglas proponował także wypłacanie każdemu mieszkańcowi podstawowego dochodu – dywidendy narodowej, która wzmacniając siłę nabywczą konsumentów, pomogłaby zakupić dobra pochodzące z całej bieżącej produkcji, w sposób eliminujący inflację.

  Finansowe propozycje Douglasa utworzenia uczciwego systemu monetarnego, opartego na rządowej emisji nieoprocentowanego narodowego pieniądza i kredytu zostały entuzjastycznie przyjęte przez japońskich przemysłowców i rząd. Wszystkie książki i broszury Douglasa zostały przełożone na język japoński. W Japonii sprzedano więcej ich egzemplarzy niż we wszystkich krajach świata razem wziętych.

  Od założenia Banku Japonii (Nippon Ginko) w 1882 r., największym jego akcjonariuszem był Japoński Dwór Cesarski. Jego przekształcenie w bank państwowy, co zostało zarządzone wyłącznie dla realizacji narodowego interesu, dokonało się w 1932 r.

  Ustawa o Reichsbanku w Niemczech z 1939 r.

  Reforma banku centralnego została zakończona w lutym 1942 r., kiedy prawa Banku Japonii zostały przerobione według ustawy z 1939 r. o Reichsbanku w Niemczech.

  Stwierdzono, że bank był specjalną korporacją o charakterze narodowym. Bank „bierze na siebie zadanie kontroli waluty i finansów oraz będzie popierać i promować system kredytowy w zgodzie z polityką państwa, aby zapewnić całkowite wykorzystanie potencjału narodowego”. A następnie „kierować realizacją narodowych celów, co jest jego wyłączną przewodnią zasadą” (artykuł 2).

  Jeśli chodzi o obowiązki banku, prawo zniosło starą zasadę dotyczącą pierwszeństwa finansowania handlu, upoważniając bank do nadzorowania udogodnień dla finansowania przemysłu. Prawo upoważniało również bank do nieograniczonych pożyczek dla rządu bez poręczenia, a także do subskrypcji i absorbcji rządowych obligacji. Co do emisji banknotów, zatwierdzono prawnie system limitu maksymalnych emisji. W ten sposób bank mógł wprowadzić nieograniczone emisje pieniędzy, odpowiednie dla zaspokojenia potrzeb przemysłu zbrojeniowego i rządu.

  Z drugiej strony, nadzór rządu nad bankiem został wyraźnie wzmocniony. Rząd mógł nominować, kontrolować i dawać instrukcje prezesowi i dyrektorom.

  Była także klauzula dająca rządowi więcej uprawnień do wydawania bankowi tzw. „zleceń funkcjonalnych”, skierowanych na wykonywanie różnych zadań niezbędnych do realizacji celów banku.

  Co więcej, prawo zagwarantowało szeroki zakres spraw bankowych do zatwierdzenia przez rząd, włączając takie kwestie jak zmiana stóp bankowych, emisja pieniędzy i konta bankowe.

  Postępy w ekonomii japońskiej

  Kiedy jarzmo lichwy zostało zdjęte, Japonia zaczęła się rozwijać ekonomicznie.

  W latach 1931-41, produkcja fabryczna i przemysłowa wzrosły kolejno o 140% i 136%, podczas gdy dochód narodowy i Produkt Krajowy Brutto (PKB) wzrosły kolejno o 241% i 259%.

  Ten nieprawdopodobny przyrost znacznie prześcignął rozwój ekonomiczny reszty świata przemysłowego.

  Na rynku pracy bezrobocie zmalało z 5,3% w 1930 r. do 3% w 1938 r. Przemysłowe spory zmalały wraz z liczbą przestojów z 998 w 1931 r. do 159 w 1941 r.

  Bank Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych

  W odróżnieniu od Japonii, Ameryka miała prywatny, w większości mający właścicieli zagranicznych, bank centralny zwany Bankiem Rezerwy Federalnej.

  Od jego założenia, 23 grudnia 1913 r. w nader podejrzanych okolicznościach, bank ten ciągle naruszał konstytucję Stanów Zjednoczonych i niszczył wolność i dobrobyt mieszkańców Ameryki.

  Ówczesne oskarżenie Rezerwy Federalnej USA możemy znaleźć w cytacie ze wstępnego paragrafu przemówienia wygłoszonego przez Louisa T. McFaddena, przewodniczącego Komisji Bankowości i Waluty Izby Reprezentantów (1920-1931). Przemówienie to zostało wygłoszone w Kongresie USA 10 czerwca 1932 r. i przyjęte hucznymi oklaskami obecnych na sali kongresmenów.

  Przemówienie Louisa T. McFaddena

  Louis McFadden: „Panie Przewodniczący, mamy w kraju jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji na świecie. Mówię o Radzie Rezerwy Federalnej i bankach Rezerwy Federalnej. Rada Rezerwy Federalnej, ministerstwo rządowe, oszukała rząd Stanów Zjednoczonych i ich mieszkańców na sumę wystarczającą, aby spłacić narodowy dług. Grabież i nikczemność Rady Rezerwy Federalnej i banków Rezerwy Federalnej wspólnie działających, kosztowały ten kraj sumy pieniędzy mogące kilkakrotnie spłacić dług narodowy. Ta szkodliwa instytucja zubożyła i zrujnowała mieszkańców Stanów Zjednoczonych, sama zbankrutowała i praktycznie zbankrutowała nasz rząd. Zrobiła to poprzez defekty prawa, na podstawie którego funkcjonuje, przez błędne zastosowanie tego prawa przez Radę Rezerwy Federalnej i poprzez skorumpowane praktyki bogatych sępów, którzy kontrolują tę instytucję.”

  Niektórzy myślą, że banki Rezerwy Federalnej są instytucjami rządowymi Stanów Zjednoczonych, a one są prywatnymi monopolami kredytu, żerującymi na mieszkańcach USA dla własnych korzyści i swoich zagranicznych klientów: zagranicznych i krajowych spekulantów i złodziei oraz bogatych i grabieżczych lichwiarzy.

  „Gigantyczny łańcuch zbrodni”

  Następnie Louis McFadden ukazał, w jaki sposób Bank Rezerwy Federalnej kupuje głosy w poszczególnych stanach, aby kontrolować prawodawstwo stanowe oraz, w jaki sposób korzystają oni z olbrzymich zasobów finansowych, aby utrzymać „międzynarodową propagandę”, kryjącą ich przestępstwa, przygotowując jednocześnie grunt pod przyszłe okazje do ich „gigantycznego łańcucha zbrodni”.

  Według niego, tych 12 prywatnych monopoli kredytowych było „oszukańczo i nielojalnie” podrzuconych niczego nie podejrzewającemu społeczeństwu przez zagranicznych bankierów, którzy w 1904 r. dali Japonii olbrzymie sumy pieniędzy na prowadzenie wojny z Rosją.

  Ci sami bankierzy sfinansowali w 1917 r. polityczny program Trockiego w Ameryce, płacąc także za jego podróż do Rosji.

  Międzynarodowi bankierzy, z pomocą ich banków w Szwecji, „podżegali i podjudzali do rosyjskiej rewolucji”, której rezultatem był „upadek imperium rosyjskiego”.

  Jak widzimy, Bank Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych był bezpośrednio zaangażowany w ukartowanie i sfinansowanie upadku imperium rosyjskiego. Kneblując media i stanowiąc większość na najwyższych szczeblach władzy państwowej w 1941 r., bank miał idealne warunki do prowokacji i manipulacji wojną z Japonią.

  Powstrzymać rząd od emisji nieoprocentowanego pieniądza

  Bank Japonii i niemiecki Reichsbank, przyjmując system rządowej emisji pieniędzy z zerowym procentem – a system ten byłby niechybnie zaadoptowany przez inne kraje, zwłaszcza te w proponowanej Wielkiej Wschodnioazjatyckiej Strefie Wspólnego Dobrobytu – stanowiły tak wielkie niebezpieczeństwo dla prywatnych inwestorów banku Rezerwy Federalnej USA, że zadecydowano, iż jedynym sposobem przeciwstawienia się temu będzie wojna światowa.

  W lipcu 1939 r. Stany Zjednoczone jednostronnie zniosły porozumienie handlowe z 1911 r., powodując restrykcje w japońskim imporcie podstawowych surowców. Te poczynania były jawne z powodu wojny w Chinach.

  Następnie, w czerwcu 1940 r. zostało nałożone embargo na paliwo do samolotów oraz zakaz eksportu żelaza i stali w listopadzie 1940 r.

  W lipcu 1941 r. wszystkie japońskie aktywa w Anglii, Holandii i Ameryce zostały zamrożone wskutek pokojowej okupacji Indochin przez Japonię (za zgodą francuskiego rządu Vichy). Celem okupacji było zablokowanie południowych szlaków zaopatrzenia Chin. W tym samym czasie nałożono embargo na ropę naftową, bez której byt Japonii był zagrożony.

  Stany Zjednoczone udaremniają plany Japonii

  Generał Hideki Tojo, premier Japonii (październik 1941 – lipiec 1944), wyjaśnia w swoim dzienniku jak Stany Zjednoczone ustawicznie udaremniały wysiłki Japonii w utrzymaniu pokoju.

  Pokojowe handlowe relacje Japonii były stale podkopywane przez rząd Stanów Zjednoczonych i stanowiły poważne zagrożenie dla przyszłego jej istnienia. Ekonomiczne blokady Japonii były stryczkiem na jej szyi. Presję ekonomiczną wywierały nie tylko Stany Zjednoczone, Anglia, Chiny i Holandia.

  Także siły marynarki wojennej w regionie Filipin, Singapuru i Malajów były przerzucane i wzmacniane. Amerykański admirał twierdził, że flota japońska może być zatopiona w ciągu kilku tygodni, podczas gdy premier Churchill deklarował, że Anglia dołączy do Ameryki w ciągu 24 godzin.

  Japonia starała się wydostać z zastawionej na nią zasadzki drogą negocjacji dyplomatycznych i mimo, że czyniła wiele koncesji w nadziei znalezienia rozwiązania na drodze obustronnego kompromisu, jej starania nie przynosiły żadnych rezultatów wskutek nieprzejednanego stanowiska Stanów Zjednoczonych.

  W końcu Stany Zjednoczone postawiły żądania, których Japonia nie mogła zaakceptować: kompletnego wycofania wojsk z Chin, nieuznawania rządu Nanking i wycofania się z Paktu Trójstronnego.

  Japonia straciła nadzieję na rozwiązanie problemu drogą negocjacji dyplomatycznych. Było oczywiste, że ewolucja wydarzeń prowadzi do katastrofy. W obronie narodu i w celu likwidacji przeszkód, jakie stanęły na jej drodze, Japonia odwołała się do walki zbrojnej.

  Wojna została wypowiedziana

  O rozpoczęciu działań wojennych zadecydowano na Konferencji Imperialnej 1 grudnia 1941 r. Ale nawet przygotowując się do wojny, plany operacyjne były tak prowadzone, że pozwalały na ewentualne kontynuowanie negocjacji dyplomatycznych i Japonia była przygotowana do odwołania działań w ostatnim momencie, na jaki pozwala technologia komunikacyjna.

  Innym bodźcem dla pozbawionych skrupułów liderów amerykańskich do podżegania do wojny z Japonią był Pakt Trójstronny z 21 września 1940 r.

  Było to defensywne militarne przymierze, zobowiązujące związanych nim kontrahentów do udzielenia pomocy zaatakowanej stronie. W tym przypadku Niemcy powinny wypowiedzieć wojnę Stanom Zjednoczonym.

  Po wielu dyplomatycznych zabiegach, włączając propozycje konferencji na szczycie z 8 sierpnia 1941 r., która się nie powiodła, Japonia była zmuszona zaatakować Amerykę, aby zapewnić pomyślność i zabezpieczyć suwerenność swojego kraju.

  W wyniku tej rzezi 2,3 miliona Amerykanów i Japończyków straciło życie. Dziesiątki tysięcy sprzymierzonych żołnierzy – jeńców wojennych – było poddanych w obozach zniewagom i cierpieniom.

  Szczytem hipokryzji był sąd nad najwyższym dowództwem japońskim pod zarzutem dokonania „zbrodni wojennych”. Te trybunały oparte były na prawie ex post facto i obaliły 2000-letnie prawodawstwo zachodnie.

  Zasada „tu quoque” („ty też” – obłudne oskarżenie) była cynicznie zignorowana, pomimo brutalnego ataku nuklearnego na Hiroszimę i Nagasaki, gdzie zginęło 239 000 mieszkańców.

  Restrukturyzacja japońskiego systemu bankowego

  Jedno z pierwszych działań amerykańskich sił okupacyjnych we wrześniu 1945 r. dotyczyło restrukturyzacji japońskiego systemu bankowego, naginając go do norm Międzynarodowych Bankierów, tj. lichwy. Zniesiono nieograniczone finansowanie rządu przez Bank Japonii, a wielkie przemysłowe kartele, zaibatsu[2], zostały zdemontowane. Finansami kierował Joseph Dodge, bankier z Detroit, finansowy doradca najwyższego sprzymierzonego dowódcy, generała Douglasa MacArthura.

  Podczas 50. i 60. rocznicy, upamiętniających koniec II wojny światowej, japońscy dygnitarze wraz z premierem Junichiro Koizumi, prosili o przebaczanie. A przecież nie mieli za co przepraszać.

  To my [Amerykanie] powinniśmy przeprosić Japończyków za sprowokowanie ich do bezsensownej i niepotrzebnej wojny, w której – według alianckiej propagandy – walczono o bezpieczeństwo świata i demokrację.

  W rzeczywistości II wojna światowa była walką o świat bezpieczny dla lichwy, dla zagwarantowania trwałego zniewolenia ludzkości poprzez dług i oprocentowane pieniądze.

  Stephen M. Goodson

  [1] LTC – lieutenant colonel – w armii amerykańskiej stopień podpułkownika (przyp. red.).

  [2] zaibatsu – japoński termin oznaczający „rodzinny kartel finansowy”, syndykat, konglomerat. Zaibatsu często są określane jako plutokracja (przyp. red.).

  Od Redakcji KIP na podsumowanie trzy komentarze z youtube:

  Monika Zalewska

  Żyd który był dyrektorem obozów przesiedleńczych po wojnie w Niemczech – dla żydów mówił że zginęło ich 826 tys. ! on był w tej” komisji” wyliczał ile zginęło!

  Władymir Władymirowicz

  Ciekawe cytaty o żydach:

  «… Państwo pan-żydowskie jest jedynym państwem, które może praktykować światowe rządzenie, podczas gdy wszystkie inne państwa mogą praktykować tylko rządzenie narodowe … Pan-judaizm jest tutaj. Przedsiębiorstwa się zmieniają. Żyd jest taki sam przez wieki … »

  Henry Ford

  «… Z pewnością Żyd jest wcieleniem diabła …»

  William Shakespear

  «Żydzi są naszym nieszczęściem.»

  Heinrich Van Treitschke

  «Żyd jest z natury odporny na działanie …»

  Pierre Proudhon

  «Marks jest Żydem i jest otoczony tłumem małych, mniej lub bardziej inteligentnych, sprytnych, zwinnych, spekulujących Żydów, tak jak Żydzi są wszędzie, agentami komercyjnymi i bankowymi, pisarzami, politykami, korespondentami w gazetach wszystkich odcieni; krótko mówiąc, brokerzy literaccy, podobnie jak brokerzy finansowi, z jedną nogą w banku, a drugą w ruchu socjalistycznym, a ich osły siedzą w prasie niemieckiej. Złapali wszystkie gazety i można sobie wyobrazić, co jest z tego powodu mdłą literaturą. »

  Mikhail Bakounin

  « Jaka jest świecka podstawa judaizmu? Praktyczna potrzeba, własny interes. Jaki jest światowy kult Żydów? Targować się. Jaki jest jego światowy bóg? Pieniądze! … Co jest zawartego abstrakcyjnie w żydowskiej religii – pogarda dla teorii, dla sztuki, dla historii, dla człowieka jako celu samego w sobie. »

  Karol Marks

  Jaroslaw Czujko

  Watykan to okupant ma we władzy 3 religie katolicyzm, judaizm i islam TO POTRZEBNE NARZĘDZIA.

  W 966 narzucili nam ta religie, kto się nie podporządkował był mordowany.

  Polubienie

 32. A mój wnuczek odnotował w piątek porażkę. Zespół pływaków w którym startował przegrał wyścig z innym zespołem.
  Najszybsza w zespole jest dziewczyna o dwa lata starsza i sporo większa od wnuczka, ale wnuczek zapowiada, że jeszcze kilka treningów i ją też pokona.
  Na pływalni, w drugiej części filmu. (ten mały w okularach w środku)

  Polubienie

 33. ADMINKU CO ZA TRAGEDIA . TWÓJ WNUCZEK PRZEGRAŁ Z KOLEŻANKĄ .
  CZYLI Z NAGRODY W POSTACI HAMBURGERA I COCA – COLI DLA WNUSIA NIE BUDIET .
  LUDZIE JAK WY WYCHOWUJECIE WNUCZKÓW JAK ONI JUŻ Z KOLEŻANKAMI ZBIERAJĄ BATY .
  TO W DOROSŁYM ŻYCIU BĘDZIE JESZCZE GORZEJ . BO TO TAKI MAMINSYNEK WYROŚNIE UTUCZONY NA PIZZACH Z 500 PLUS MAMUSIA GACIE WYPIERZE , UGOTUJE OBIADEK PO GŁÓWCE POGŁASZCZE WYBIERZE ŻONĘ ZAŁATWI PRACĘ BO W PIS SZYSZKA , KUPI MIESZKANIE
  A CHŁOP W SKÓRZE DZIECKA CO DA?
  DOSTANIE JESZCZE KOPA OD ŻONY BO W ŁÓZKU GÓWNO WART
  HA HA HA
  ADMINEK GDZIE TE CHŁOPY
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 34. Andrzeju vel wężu.

  Ja widać na fotce zapodanej przez Admina, to jeszcze dziecko, więc wszystko jeszcze przed nim.
  Oby nie zrobiono z niego ministranta lub jakiegoś innego religijnego, bojaźliwego niewolnika. Myślę że, Admin już tu będzie miał pole do popisu!

  Polubienie

 35. ZENEK JA WIEM ZE TO DZIECKO ZGODA ALE MASA JEST PRZYPADKÓW ZE Z TAKICH DZIECI RODZĄ SIĘ KALEKI ZYCIOWE . MASZ RACJĘ ADMIN MA TU POLE DO POPISU CHOCIAŻ CZY JA WIEM JAKO DZIADEK MA GÓWNO DO GADANIA W KWESTII WYCHOWANIA WNUSIA .
  WAŻNE ZEBY WNUSIO NIE WYRÓSŁ NA KORPORACYJNEGO BIO CZŁOWIEKA CO TO PRACA – PIERDZENIE PO SMIECIOWYM ŻARCIU – SRANIE – JEDZENIE I RUCHANIE A POZA TYM ŻADNYCH INNYCH WARTOŚCI .
  DYL MIAŁ RACJĘ ZE 500 PLUS MA NA CELU PRODUKCJĘ TAKICH BIO LUDZI NA BANKSTERÓW . CZYTAJ JAKICH TU BANKSTERÓW SPROWADZILI OD 2018 DO NAS .

  ZRESZTĄ JAK MOŻE BYC INACZEJ JAK DASZ DZIECKU KLAPSA W PUPĘ LECIUTKO WYCHOWAWCZO A ONO CI SIĘ WYGRAZA POLICJĄ .
  PROSTA DROGA DO ZYCIOWEGO KALECTWA .

  Polubienie

 36. JA OD OJCA DOSTAŁEM NIERAZ W DUPĘ JAK ZASLUZYŁEM I TO PASEM HARCERSKIM I JESTEM MU ZA TO WDZIĘCZNY .
  GDZIE BY MI PRZYSZŁO DO GŁOWY KRZYCZEĆ ZE PÓJDĘ NA POLICJĘ .
  DOSTAŁBYM DRUGIE TYLE .HA HA HA .
  CO CI KOSZERNI Z TYM KRAJEM ZROBILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 37. WIDZĘ ANDRZEJ ZE ZDROWO DAJESZ NA WPS CZADU ALE JAK WPISY MĄDRE TO SUPER ALE Z RANA DAŁEŚ CZADU HA HA HA .

  Polubienie

 38. Ad Andrzeja

  ,,Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie?…”

  Tutaj jest potrzebna znajomość sztuki kryminalnej pt. ,,APOKALIPSA”, napisanej przez jakiegoś kamieniarza, Jaśka z Patmos.

  Oto niektórzy reżyserzy, wszystkich wojenek światowych, którzy w XX w. zapadali na dziwną, cesarsko/królewską chorobę, zwaną ABDYKACJĄ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Abdykacja

  Ludwik III Wittelsbach

  Luis, ot tak, po prostu abdykował, a jego 13. potomków nie mogło przejąć sterów władzy – bardzo dziwne! Z przejęciem władzy nie miał problemów, bardzo krzykliwy Adolf bawarski z charakterystycznym wąsikiem.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_III_(kr%C3%B3l_Bawarii)

  Wilhelm II Hohenzollern

  On też abdykował, wystraszył się czerwonej rewolucji i żył sobie spokojnie w Holandii do 1941 r. – a jego potomkowie nie mogli zasiąść na tronie, który się zamienił w krzesło elektryczne pod wysokim napięciem.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_II_Hohenzollern

  Fryderyk August III Wettyn

  Frycek też dostał sraczki pedalskiej po czerwonej rewolucji, ze strachu totalnie obsrał tron, że później żadna jego latorośl nie chciała na nim zasiąść.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fryderyk_August_III_Wettyn

  Karol I Habsburg

  Biedny Lolek też został zmuszony przez czerwoną zarazę, zwaną pieszczotliwie socjalistyczną sraczką, zwinąć swój ,,mały” interesik w Wiedniu i Budapeszcie, a cała rodzinka musiała się udać na banicję.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_I_Habsburg

  Alfons XIII Burbon

  Hiszpanie nie brali udziału w światowych wojenkach, ale musieli odpokutować swoje w domowej wojence w latach 1936-1939. Oczywiście króliczek z rodzinką, też uciekł z podkulonym ogonem, tam gdzie pieprz rośnie, czyli abdykował.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Alfons_XIII_Burbon

  Czemu oni nie rządzą, tylko się wysługują szmulowskimi szubrawcami, którzy udają, że czymś i kimś rządzą? Dlaczego stare królestwa zostały pozmieniane na socjalistyczne republiki, rządzone przez partie i pejsów? W I RP rządził król do Sejmu była obierana SZLACHTA, a nie jakieś przypadkowe pospólstwo tworzące jakieś partie, kierowane przez smakoszy czosnku. Szlachta nigdy nie tworzyła pejsatych partii, które są obecnie, siedliskiem wszelkiego zła!

  KRÓL

  ,,Król (łac. rex) – tytuł osoby sprawującej NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ w państwie o ustroju monarchicznym…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3l

  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. OTO WYPOWIEDZ JEDNEGO Z AMERYKANÓW I TO DOŚĆ RACZEJ INTELIGENTNEGO CZŁOWIEKA .DO PRZEMYŚLEŃ
  SSSSSSSSSSSSSSSS

  CYTAT Z JEDNEJ Z KSIĄZEK MARKA ANASTASIEGO ” LAPTOPOWY MILIONER ”

  „Coraz więcej przedsiębiorców internetowych wybiera życie w Tajlandii,
  na Filipinach, w Ameryce Południowej , na Cyprze czy w innych krajach,
  gdzie koszt utrzymania wynosi od 10 do 30 dolarów dziennie.
  Mogą cieszyć się wspaniałym stylem życia, równocześnie każdego
  miesiąca oszczędzając tysiące dolarów, funtów czy euro i gromadząc
  majątek (często wolny od podatku).
  Istnieją kraje – Tanzania, Tajlandia, Kambodża, Ekwador – w któ-
  1ych koszt życia jest niewyobrażalnie niski. Na przykład Chile w Ame-
  1yce Południowej – stabilne i bezpieczne państwo, w którym koszty
  utrzymania są o około 40 procent niższe niż w Europie.
  Wielu spośród znanych mi przedsiębiorców z laptopami, jak David
  Cavanagh, Mitch Sanders, Greg Jacobs, Jim Graham i Aaron Darko,
  przeprowadziło się do Tajlandii, gdzie – zgodnie ze słowami jednego”

  Polubienie

 40. TUTAJ JESZCZE KILKA MĄDRYCH ZDAŃ ANASTASIEGO :
  CYTAT;
  „Świat się zmienia. Rządy upadają. Wyprzedają swoje aktywa, by spłacić
  gigantyczne długi (wspaniały eufemizm na określenie „prywatyzacji”),
  obniżają wartość waluty (poprzez infla cję) i podnoszą podatki.
  Poprzez dodrukowywanie dużych ilości pieniędzy – więcej niż wa1te
  są produkty i usługi – banki centralne doprowadzają do obniżenia wartości
  waluty i sprawiaj ą, że wszystko staje się znacznie, znacznie droższe
  dla Ciebie, konsumenta!
  W rezultacie przeciętny pracownik wpada do bezustannie kręcącego
  się kołowrotka, w którym wciąż musi biec szybciej i szybciej, by się nie
  przewrócić (to też wspomniany wyścig szczurów).
  W wielu krajach Zachodu stale spada siła nabywcza pracowników
  przy równoczesnym wzroście cen dóbr i usług oraz podatkach poże rających
  coraz więcej i więcej przychodów. Szybko zorientujesz się, że
  posiadanie biznesu internetowego to nie żaden wydumany pomysł,
  a prawdziwa konieczność! Wiele osób zaj mujących się marketingiem
  internetowym zakłada biznesy w Singapurze, a konto bankowe w Singapurze
  lub Hongkongu. W odpowiednich okolicznościach – proszę
  Cię jednak, byś zasięgnął porady zawodowego doradcy podatkowego, zanim
  podejmiesz dalsze działania – można dzięki temu nie płacić podatków!”

  Polubienie

 41. I CYTAT KOLEJNY:
  Czy wiedziałeś o tym, że na Seszelach stawka podatku dochodowego
  od osób fizycznych wynosi zero, stawka podatku dochodowego
  od osób prawnych wynosi zero, podobnie jak stawka podatku od zysków
  Wprowadzenie
  kapitałowych? Nie ma tam też podatku VAT ani PTU, nie trzeba skladać

  Polubienie

 42. Adminku nima bo w normalnych krajach węzy nie budiet . kupa węży tylko w krajach mało normalnych co wąż udowadnia słowem i czynem i adminek też
  bu bu ha ha ha

  Polubienie

 43. W CALEJ KOSZER UE . TAM WĘŻY DOSTATEK .
  JEDYNY KRAJ BEZ WĘŻY TO IZRAEL Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 44. wąz
  chłopak ma dopiero 12 lat a wygrywa na każdym dystansie ze swoimi starszymi o kilka lat kolegami z grupy pływackiej.

  a ty wężu wygrywałeś czy przegrywałeś?

  Polubienie

 45. ADMINECZKU TO SIĘ BARDZO CIESZĘ .BĘDZIESZ MIAŁ W RODZINIE NOWEGO KORZENIEWSKIEGO .TYLKO ZAZDROŚCIĆ .
  SWOJĄ DROGĄ WNUSIO MUSI TROCHĘ UROSNĄĆ I MIEĆ WIEKSZE BARY I KLATĘ BO FAKTYCZNIE TERAZ TAKI CHUDERLACZEK . DAJ MU TROSZKU KFC I BIC MACA ORAZ COLI ABY NABRAŁ KSZTAŁTÓW BU BU HA HA HA . . NADWAGA RACZEJ W PŁYWANIU NIE PRZESZKADZA . ZA PRL BYŁEM RATOWNIKIEM TAK SOBIE ZARABIAŁEM A PRACA GŁÓWNIE POLEGAŁA NA PIERDZENIU W KRZESŁO TAKŻE ADMINKU POJĘCIE O PŁYWANIU MAM
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 46. ADMINECZKU Z INNEJ BECZKI .
  TY PODOBNO JESTEŚ CZŁONKIEM PIS . ILE PŁACISZ NA MIESIĄC SKŁADKI ?
  BU BU HA HA HA .
  CHYBA ZE NIE JESTEŚ W PIS HA HA HA .

  Polubienie

 47. WĄŻ SSSSSSSSSSSS Chce wstąpić do PiS, ze pyta o wielkość składki?
  Wężu ciebie stać na taki wydatek, ty przecież magnat.
  A ja, wolę samopas, spacer nad jeziorem, dziś było słoneczko a na horyzoncie białe żagle.

  Polubienie

 48. Andrzeju vel wężu!
  Dobrze byłoby dla nas, gdyby wszyscy posiadacze kont w rajach podatkowych równie wyjechali stąd i nigdy nie wrócili. Problemem jest to, że tam trzymają, a nas niszczą i rabują. Po to są te raje, którymi się tak nakręcasz. Pomyśl lepiej, jak te świnie odpędzić od koryta, a nie spierdalać samemu.

  Polubienie

 49. ADMINEK JA BYM CI RADZIŁ POCZYTAĆ ROBERTA KIYOSAKIEGO PARĘ JEGO KSIĄZEK ZOBACZYL BYŚ ZE NIECO SIĘ MYLISZ .
  ZRESZTĄ JA NIC NIE PISAŁEM O POLSCE A CYTOWAŁEM FRAGMENTY KSIĄZKI AMERYKANINA I PRAWDĘ NAPISAŁ .
  PO DRUGIE ADMINKU RZĄDZĄ TWOI IDOLE MĘZOWIE STANU JUZ TRZECI ROK A TY TAKIE RZECZY PISZESZ :
  Problemem jest to, że tam trzymają, a nas niszczą i rabują. Po to są te raje, którymi się tak nakręcasz.

  ADMINKU NIEŁADNIE HA HA HA .

  Polubienie

 50. SORRY ADMINA Z ANDRZEJEM POMYLIŁEM . ANDRZEJ SWIETNA ROBOTA NA WPS I U PRZEMKA Z FILMAMI O INDIANACH . MOJ SZACUNEK

  Polubienie

 51. oto co wypisuje żydowska szumowina w politico

  Fragment
  Engelgard to redaktor „Myśli polskiej” o wyraźnie prorosyjskim nachyleniu, Adam Wielomski to redaktor strony „konserwatyzm.pl,” Jan Andrzej Zapałowski geopolityk inspirujący się między innymi Aleksandrem Duginem, którego sylwetkę opisał w szczegółach znany troll-hunter Marcin Rey, Włodzimierz Osadczy konsultant nowelizacji ustawy IPN, a Dawid Hudziec to polski obywatel, który jest rosyjskim najemnikiem przebywającym na terenie okupowanego Donbasu.

  Enuncjacje tej grupy przyjaciół z Facebooka współbrzmią na ogół z treściami „Sputnika”, niszowej strony oficjalnie będącej organem kremlowskim propagandy. Konrad Rękas na portalu „Wierni Polsce suwerennej” stwierdza: „Dzięki temu, co dzieje się na Wschodzie – być może uda się przełamać katastrofalne skutki tzw. »upadku komunizmu« dla Polski i to bez jego formalnego przywracania. Nowe czasy wymagają nowych odpowiedzi – ale mechanizmy przeważnie pozostają bez zmian. Czasami tylko to, czym burzono – należy użyć do odbudowy. I na tym będzie polegać »sprawiedliwość dziejowa« – że »KGB-ista Putin« naprawi to, co zepsuli KGB-ista Andropow z Gorbaczowem i Jelcynem.”
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

  Polubienie

 52. Według doniesień rosyjska grupa w Syrii już osiągnęła zwiększoną gotowość bojową, w tym kompleksy systemu antyrakietowego S-400. Patrolowanie syryjskiego nieba przez myśliwce Su-30SM w Khemyime zostało zintensyfikowane. Bombowce Su-24M wykonują loty obserwacyjne na małych wysokościach podążając za ugrupowaniem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych we wschodniej części Morza Śródziemnego.

  Nikita Kovalenko

  Polubienie

 53. W Syrii znów prowokacja pejsatych z wall street. Te kurwy tak szybko nie odpuszczają. Trza biznes kręcić, a do tego najepiej nadaje się wojna. Ciekawe czy kościół ich potępi, czy da milczącą aprobatę. Franek coś tam pobąkuje o tym, ale tak naprawdę to nie przywołuje bandytów po imieniu – tylko głupiego struga.
  Widać, że to jedna sitwa, jak na dłoni, a z owcami na ten temat nie pogadasz – brak jakiejkolwiek refleksji! Jakbyś kurwa do słupa prawił, a słup stoi i słucha, jak dupa!

  Polubienie

 54. Trzeba przyznać, że zwykli ludzie już nie idą tak ochoczo ginąć o żydowskie interesy.
  Pozostają im jeszcze tylko psychopatyczni najemnicy, których żyd wszędzie znajdzie.
  Na przykładzie Polski – trzeba być niespełna rozumu, aby iść walczyć o jakieś obce galerie, markety, montownie, banki, jadłodajnie i tym podobne pompy ssąco – tłoczące, albo za pasibrzuchów w kiecach, którzy poprzez udawaną apolityczność biorą udział w grabieży.

  Polubienie

 55. Notuje się tysiące spraw sądowych przeciwko żydowskiej korporacji Monsanto z tytułu obrażeń ciała i śmierci.

  Wysłuchano w sądzie analizy naukowej, opisującej rakotwórczość Roundup. Wylewają się opinie ekspertów, dotyczących toksyczności glifosatu zawartego w Roundup. Pierwsza rozprawa w sporze Roundup, została wyznaczona na 18 czerwca 2018 r. w Sądzie Najwyższym dla okręgu San Francisco.

  Kto oskarża Monsanto? Setki rodzin zajmujących się rolnictwem, oskarża Monsanto o śmierć swoich bliskich. Uważają, że chemiczny związek glifosat, znajdujący się w Roundup, wywołał u nieżyjących osób nowotwór układu chłonnego, chłoniak. Ponad 365 spraw sądowych czeka na rozpatrzenie przez Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych w San Francisco. Łącznie ponad 3500 spraw czeka na przesłuchanie w sądach stanowych.

  Oskarżający twierdzą, że herbicyd Roundup firmy Monsanto, spowodował raka u nieżyjących osób. Sąd zobowiązał się do zajęcia tymi sprawami tylko wtedy, gdy zaistnieją wystarczające dowody na rakotwórczość glifosatu.

  W drugim tygodniu marca, sąd poświęcił cały tydzień słuchając naukowej oceny glifosatu, głównego składnika Roundup. Epidemiolodzy, toksykolodzy i biomedyczni analitycy statystyczni, zeznawali przed sądem. Wyrazili opinię i dostarczyli dowody na szkodliwość glifosatu dla ludzi. Sędzia Vince Chhabria przewodniczył sprawie i musi teraz zdecydować, czy rozpocznie procesy przeciwko Monsanto.

  Akcja jest bardzo skomplikowana. Wszyscy twierdzą, że Monsanto ukrył ryzyko zachorowania na raka, podczas używania Roundup. Materiały wideo z postępowania sądowego zostały upublicznione i są dostępne na stronie: USCourts.gov.

  Kłamliwa propaganda Monsanto, setki reklam sprawiły, że społeczeństwo było przekonane o bezpieczeństwie Roundup. Obecnie, ich szeroko stosowany herbicyd jest w końcu kwestionowany przez ekspertów, rodziny i, co najważniejsze, przez sądy. Największe dowody pochodzą od dr Chadi Nabhan, onkologa z 17-letnią praktyką kliniczną i akademickimi badaniami nad chłoniakami.

  Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) zaklasyfikowała glifosat jako: „prawdopodobny czynnik rakotwórczy”. Dr Nabhan twierdzi, że odkrycia IARC są przekonujące i pacjenci powinni być świadomi tego zagrożenia. Jest to bardzo ważna kwestia dla Monsanto, ponieważ nie ujawniają oni rakotwórczości glifosatu. Prawie jedna trzecia przychodów Monsanto, pochodzi z produktów opartych o glifosat.

  Jeśli megakorporacja zostanie uznana za winną, rolnictwo zostanie zrewolucjonizowane na całym świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, w których genetycznie modyfikowane nasiona Monsanto są wszechobecne.

  Należy uważać, aby polscy rolnicy nie stosowali żadnych produktów Monsanto. Zwarty w nich glifosat to trucizna, czynnik rakotwórczy dla ludzi.

  Jeśli Monsanto zostanie uznany za niewinnego w obliczu rosnących dowodów, to śmiertelność osób na nowotwory drastycznie wzrośnie. Glifosat będzie stosowany nie tylko w tradycyjnych uprawach, ale również w uprawach ekologicznej żywności.

  Autorstwo: Lance D Johnson
  Tłumaczenie: Kasia Brzoza
  Źródło oryginalne: NaturalNews.com
  Źródło polskie: OnaLubi.pl

  Działający link to rozprawy sądowej:

  http://www.uscourts.gov/cameras-courts/re-roundup-products-liability-litigation

  Polubienie

 56. Święto inwazji

  Przeciętny Aborygen prawdopodobnie do dzisiaj nie pojmuje, jak to się stało, że przez postawienie stopy na australijskim lądzie kapitan Cook automatycznie zajął cały kontynent dla korony brytyjskiej, nie pytając nikogo o zdanie. Chociaż miał wyraźny rozkaz, „jeżeli spotkasz tam krajowców, twoim obowiązkiem jest uzyskać ich zgodę tak na lądowanie, jak i na waszą obecność na tamtym lądzie”. Jednakże rozkazy rozkazami, a życie życiem. Na przywitanie były strzały z muszkietów, a potem już nikt o nic nikogo nie pytał. Ten precedens występuje do dziś i przestał być precedensem — jest po prostu kolonialną, postkolonialną i neokolonialną rzeczywistością.

  W styczniu 1788 roku kapitan Artur Phillip przywiózł do Australii pierwszy transport zesłańców i utworzył pierwszą kolonię karną w miejscu, gdzie obecnie jest Sydney. Rocznica wetknięcia przez niego brytyjskiej flagi 26 stycznia 1788 roku jest do dziś świętem narodowym Australii. Świętujemy moment rozpoczęcia masowej eksterminacji Aborygenów oraz rabunku i eksploatacji ich kraju.

  Kapitan Cook nie tylko zaanektował Australię, ale również jej odwiecznych mieszkańców, którzy od tego momentu stali się poddanymi brytyjskiej korony. Prawo brytyjskie mówiło, że każdy Aborygen ma być traktowany na równi z białym kolonistą, a za jego zabicie groziła kara śmierci tak samo jak za zabicie białego. Jednakże prawo było w Londynie, a jego odległe echa w Sydney, i jeśli nawet gubernatorzy angielscy go nie przestrzegali, cóż można powiedzieć o zesłańcach i osadnikach, którzy chcieli coraz więcej ziemi i coraz więcej pieniędzy, oraz zwykłych kowbojach wywodzących się na ogół z byłych zesłańców i różnych innych mętów?

  Na „pograniczu”, tzn. tam, gdzie mordowano Aborygenów, wiedziano tylko tyle, że prawo istnieje i trzeba tak manipulować faktami, żeby o masakrach nikt się nie dowiedział. Chociaż kowboje faktycznie uważali Aborygenów za „ruchomy cel”, do którego strzelało się dla wprawy, zawsze fabrykowano uzasadnienie dla zorganizowania karnej wyprawy oraz zaniżano liczbę ofiar, które zostały zastrzelone zawsze „w obronie własnej”.

  Już w 1770 roku uczeni przybyli na żaglowcu Cooka uznali, że nowoodkryty kraj doskonale nadaje się do brytyjskiego osadnictwa i kolonizacji. Ich raporty spowodowały fale osadników, które od końca XVIII wieku nieprzerwanie płynęły aż do pierwszych dekad XX wieku. Australia została początkowo podzielona na olbrzymie latyfundia nadawane szczodrze odkrywcom, a następnie kolonialnym dygnitarzom, które później były dzielone na mniejsze farmy. Jednocześnie dawano ziemię każdemu kto chciał i tyle ile chciał. Pod koniec XIX wieku w Australii nie było już ani piędzi, która nie należałaby do jakiegoś białego, poza terenami pustynnymi, których nikt nie chciał. Wszystkie te ziemie były wcześniej własnością Aborygenów i odbierane były brutalnie różnymi sposobami, w tym przy pomocy masakr grup plemiennych, trucia i zakażania śmiertelnymi chorobami.

  Jak wiadomo, Australię skolonizowano z dwóch powodów. Pierwsze raporty odkrywców podsunęły brytyjskiej koronie pomysł rozładowania angielskich więzień i wysłania więźniów do pracy w koloniach karnych na Antypodach. Pomysł nie był nowy, bo już od połowy XVII wieku i przez cały wiek XVIII angielscy więźniowie byli wysyłani do kolonii brytyjskich na Wyspach Karaibskich i w południowej części Ameryki Północnej, gdzie pracowali na plantacjach bawełny i trzciny cukrowej ramię w ramię z czarnymi niewolnikami przywiezionymi z Afryki. Jednakże intensywny, brytyjski handel afrykańskimi niewolnikami w końcu XVIII wieku spowodował, że w tamtym rejonie świata zaczęło brakować miejsc pracy dla białych. Brytyjski farmer wolał czarnych niewolników, ponieważ jako legalny właściciel nie był w stosunku do nich związany żadnymi prawami i mógł ich traktować jak chciał.

  Biały zesłaniec był obywatelem brytyjskim, co samo przez się ograniczało samowolę jego właściciela i pracodawcy. Poza tym wielu przybyszów z Wielkiej Brytanii było recydywistami, którzy nie cofali się przed niczym i gdy nadarzyła się okazja, zabijali farmera i jego rodzinę, okradali dom i uciekali na Dziki Zachód. Murzyni byli pokorni i spokojni, można ich było zatem zaprząc do każdej roboty, bez obawy, że wystąpią takie problemy.

  Odkrycie Australii otworzyło zatem nowe możliwości. Brytyjskie więzienia dosłownie pękały w szwach od więźniów skazywanych za szeroki wachlarz wykroczeń. Rodzący się szybko brytyjski kapitalizm charakteryzował się wyzyskiem, który nie miał sobie równego w Europie i całym ówczesnym świecie, zaś skrajna nędza osiągnęła apogeum. Ten rozdział brytyjskiej historii znalazł swoje odzwierciedlenie zwłaszcza w powieściach Dickensa i innych autorów tamtego okresu, który został zakwalifikowany do najbardziej mrocznych okresów w dziejach całej ludzkości. Brytyjska burżuazja osiągała niebotyczne zyski kosztem klasy średniej, która coraz bardziej spadała do statusu klasy najbiedniejszej, z której rekrutowały się coraz liczniejsze grupy marginesu społecznego. W tej sytuacji brytyjskie prawa stawały się z roku na rok coraz surowsze. Wieloletnie więzienie groziło dosłownie za wszystko — kradzież rzeczy o wartości kilku pensów karana była więzieniem, ale już za kradzież rzeczy o wartości wykraczającej ponad jeden szyling groził stryczek. Ludzie trafiali do więzień za niespłacenie w terminie jakiegoś drobnego długu lichwiarzowi, kradzież bochenka chleba itp.

  Ten kto przeżył trwający kilka miesięcy transport z Anglii, stawiał stopę na australijskim gruncie z uczuciem ulgi. Po mrocznych, zimnych i wilgotnych kamiennych więzieniach i podróży żaglowcem w warunkach trudnych do opisania, Australia jawiła się zesłańcom jako „ziemia obiecana”, na której panował istny raj na Ziemi. Mało kto zdawał sobie sprawę, że zesłanie do Australii oznacza dożywocie — że nigdy już nie zobaczy mglistego Albionu. Jeśli nawet jego wyrok opiewał na parę lat, nikt sobie nie zadawał trudu, żeby go odwieźć do domu po odbyciu kary. Zresztą, mało kto chciał wracać.

  Na statkach kapitana Cooka było paru botaników i innych uczonych, którzy wysłali do Anglii pierwsze raporty na temat wspaniałych warunków klimatycznych oraz bogatej gleby i roślinności. Ich odkrycia zostały potwierdzone przez następnych uczonych, którzy przybywali w ciągu następnych paru lat i zapuszczali się coraz dalej. Zachwycali się bogactwem tego lądu, na którym można było otrzymywać dwa lub trzy plony rocznie i wypasać tysiące owiec. Przedstawiony przez nich obraz był fałszywy, bo dotyczył niewielkiego skrawka Australii na południowym wschodzie, ale w tamtych czasach wystarczył, żeby podniecić chciwość kapitalistów. Oczami pożądliwej wyobraźni widziano już te olbrzymie bele wełny i bawełny napływające do brytyjskich fabryk włókienniczych, ładownie statków wypełnione pszenicą, skrzynie złota, pereł i drogich kamieni. Drugim zatem powodem kolonizacji była rabunkowa gospodarka polegająca na doszczętnym odarciu Australii ze wszystkiego, co mogło stanowić jakąś materialną wartość. Oczywiście o przyszłości tego lądu nikt nie myślał. Sposób myślenia kolonizatorów jest prosty — wyciągnąć wszystko co się da jak najmniejszym kosztem, zostawić po sobie gołą ziemię i niebo, po czym szukać następnych terenów do skolonizowania.

  Od niechlubnego początku w 1788 roku do dzisiaj „biała” Australia nie może się pozbyć „czarnego” problemu. Wymyślono setki sposobów, w tym „rozbielanie aborygeńskiej rasy” poprzez masowe gwałty w XIX wieku; poprzez odbieranie dzieci od końca XVIII wieku do lat 70′ XX w. — zwłaszcza niemowląt — aborygeńskim rodzicom i wywożenie ich w nieznanym kierunku do „instytucji” (sierocińców i domów „opieki”), gdzie nabywały anglosaskich manier, uczyły się czytać i pisać oraz bywały chrzczone przez różne odłamy chrześcijaństwa. Na koniec, w II połowie XX wieku, wprowadzono metodę polegającą na zachęcaniu białych, samotnych matek, przyznając im pokaźne dodatki rodzinne za każde dziecko spłodzone z Aborygenem.

  Najgorszym procederem było odbieranie dzieci siłą. Na grupę aborygeńskich rodzin napadał w nocy oddział policji i odbierał wszystkie dzieci, które udało się policjantom złapać. Dzieci były uprowadzane do najbliższego miasteczka, gdzie przeprowadzano ich selekcję i odsyłano do „instytucji” czasami na drugim końcu Australii. Ponieważ początkowo nie prowadzono żadnej ewidencji, a później papiery były fałszowane lub „ginęły”, bardzo niewiele rodzin miało szanse odnaleźć się po latach.

  Istnieją dziesiątki tysięcy raportów Aborygenów pochodzących z tych policyjnych „łapanek”, którzy próbują odnaleźć rodziny. Jednakże raporty nie podają żadnych nazwisk poszkodowanych poza imieniem i inicjałem nazwiska. W raporcie jednej kobiety, która dzieciństwo i okres nastoletni spędziła w „misji” Sióstr Katarzynek, była bita i maltretowana, a nawet gwałcona co noc przez farmera i jego kowboja, nie ma nazwiska siostry przełożonej, choć w tamtej miejscowości była tylko jedna taka misja i dom opieki, i nie powinno być żadnych problemów z ustaleniem, kto wtedy wychowywał dzieci. Nie ma również nazwisk farmera i jego pomocnika oraz adresu farmy, gdzie ją gwałcono od 12 roku życia za wiedzą i przyzwoleniem siostry przełożonej. Dlaczego? Bo biała Australia nie chce, aby ktokolwiek rzucił jakikolwiek cień na jej kolonialną i neokolonialną przeszłość. Australia nie chce wywlekania brudów swoich białych obywateli, na których postępowanie patrzyła przez tyle lat przez palce niszcząc lub fałszując dokumenty, które mogłyby rzucić więcej światła na tamte wydarzenia i jeśli to możliwe postawić przed sądem sprawców.

  Biali badacze aborygeńskiej historii i gnozy narzekają, że Aborygeni milczą na temat swojej historii i tego co wiedzą. Powodów może być wiele. Najbliższym jest oczywiście brak zaufania do białych, czemu absolutnie nie można się dziwić. Biali zabrali im ziemię. Biali zniszczyli ich kulturę. Biali zbezcześcili ich miejsca sakralne. Biali w bestialski sposób wymordowali co najmniej 100 tys. Aborygenów (wg oficjalnych szacunków), w tym kobiety, dzieci i starców. Biali masowo siłą odbierali im dzieci, aby je następnie wynaradawiać i maltretować. Biali zamknęli ich w rezerwatach. Biali rozbielali im skórę gwałcąc ich kobiety. Biali próbowali im zabrać ich wierzenia w procesie zimnej i automatycznej chrystianizacji. Biali wpędzili ich w alkoholizm, narkomanię i choroby, których Australia nigdy przedtem nie znała. Biali wprowadzili na lądzie australijskim rasizm i nienawiść, wojnę, przemoc i strach. Biali do dzisiejszego dnia traktują Aborygenów jak bydło. Już ten jeden powód wystarczy, żeby trzymać białych z daleka od odwiecznej, świętej dla Aborygenów gnozy.

  Czytając takie rzeczy, zawsze powinniśmy pamiętać, że Aborygeni nie zapraszali na ten ląd nikogo — ani brytyjskich odkrywców i kolonizatorów, ani XIX-wiecznych osadników z prawie całej Europy, ani emigrantów przybywających tłumnie od zakończenia drugiej wojny światowej aż do dzisiaj. Nie zapraszali w międzyczasie Chińczyków, Wietnamczyków i innych Azjatów, którzy z różnych względów otrzymali azyl w Australii. Nie zapraszali również Japończyków, którym australijski rząd od ponad 30 lat sprzedaje co bardziej atrakcyjne kawałki Australii. Nie zapraszali wielkich firm kopalnianych, które dewastują oddane im wspaniałomyślnie przez rząd obszary pustynne, stepowe i dżunglę, kopiąc uran, żelazo, boksyty, złoto i dziesiątki innych minerałów. Nie zapraszali brytyjskiej i amerykańskiej armii, która na ich terenach zrobiła sobie poligony, między innymi do prób broni nuklearnej, chemicznej i biologicznej, nie bacząc, że na tamtych terenach koczują ludzie. Aborygeni zostali najechani i wbrew ich woli skradziono im ich tereny, które dla nich są święte. Aborygeni stali się na swojej ziemi niechcianą i prześladowaną mniejszością narodową, która nie ma nic do gadania w obliczu praw i zasad ustalonych przez białych głównie po to, aby ich wynarodowić, a następnie doszczętnie zlikwidować.

  W wiekach XIX i XX biali osadnicy rozgrabili ich ziemie, początkowo otrzymując ją darmo od brytyjskiej monarchii, a następnie od australijskiego rządu. Ani jedna, ani druga instancja nie miała na nie legalnego prawa własności, ale łatwo było bezprawnie rozdawać to co nie swoje. Lecz tysiąchektarowa farma leżąca na obrzeżach wielkiego miasta, najpierw skradziona Aborygenom, a następnie przechodząca z rąk do rąk w białym społeczeństwie, dziś jest warta miliony dolarów, bo na koniec kupują ją deweloperzy, dzielą na działki, budują domy i sprzedają od 350 do 750 tys. dolarów za sztukę. Czy ktoś kiedyś pomyślał, żeby choć jeden procent tych sum trafił do kieszeni potomków prawowitych właścicieli tej ziemi? Cóż za absurd! — zawołałby biały Australijczyk na takie pytanie.

  27 stycznia 2018 r. Australia celebrowała 229. rocznicę początku (białej) historii. Śmiechu warte! Dwieście z okładem lat historii to dużo i zarazem niewiele. Dużo, bo w tym czasie z dnia na dzień, z roku na rok ta ziemia coraz bardziej przesiąkała krwią tubylców i znojem ciemnych osadników, ogarniętych szaleństwem gromadzenia więcej, coraz więcej — o wiele więcej niż można było zagospodarować samemu. Niewiele dlatego, że odbyło się to zaledwie w czasie kilku pokoleń. Prawdziwa historia Australii opisująca kolonialną zachłanność, jest niewygodna, bo do dziś żyją potomkowie brytyjskich zesłańców i europejskich (głównie brytyjskich) osadników, którzy bez pardonu eksterminowali Aborygenów, zabierając im posiadane od niepamiętnych czasów terytoria i spychając na tereny pustynne, skazując tym samym na pewną śmierć z głodu, chorób i braku wody. Choć oczywiście nikt nie pociągnie do odpowiedzialności za tamte zbrodnie dzisiejszych potomków zbrodniarzy, ale niedobrze jest mieć w papierach takich przodków, zwłaszcza gdy potomek zajmuje obecnie wysokie stanowiska w australijskim systemie rządzenia. Gdyby prześledzić drzewa genealogiczne obecnych ministrów, premierów i innych u steru australijskiej elity, prawie w każdym z nich znaleźlibyśmy ludzi-bestie, którzy wtedy, przy pomocy karabinów, trucizny i gwałtów, budowali to, co nazywamy współczesną Australią.

  Autorstwo: Piotr Listkiewicz
  Na podstawie niewydanej książki autora pt. „Australia — przeklęta ziemia obiecana”
  Źródło: pl.SputnikNews.com

  Polubienie

 57. Byłem dziennikarzem przez 25 lat i byłem szkolony w kłamstwie, zdradzie, a nie w tym, aby ludziom przekazywać prawdę.
  (…)
  Niemieckie i amerykańskie media starają się wywołać wojnę z Rosją. Tego nie da się odwrócić, ale zamierzam wstać i powiedzieć, że to co robiłem w przeszłości nie jest dobre. Manipulowałem ludźmi, głosiłem propagandę przeciwko Rosji. Nie jest dobre to, co moi koledzy robią i robili w przeszłości. Oni są przekupieni, by zdradzać ludzi nie tylko w Niemczech, ale i w całej Europie.
  (…)
  Bardzo boję się nowej wojny w Europie i nie chciałbym, by sytuacja się powtórzyła. Wojna nigdy nie wybucha sama, zawsze są ludzie, nie tylko politycy, ale również dziennikarze, którzy popychają do wojny. Zdradziliśmy naszych czytelników (…) Nie chcę już tego robić, mam dość tej propagandy. Żyjemy w republice bananowej, a nie w państwie demokratycznym, gdzie jest wolność prasy.
  (…)
  Liczni dziennikarze, których widzisz zagranicą, europejscy albo amerykańscy, jak ja w przeszłości, są tzw. nieoficjalnymi przykrywkami. Co oznacza nieoficjalny? Że pracujesz dla agencji wywiadu. (…) Wstydzę się że zostałem przekupiony przez miliarderów, przez Amerykanów, żeby nie pisać prawdy.
  (…)
  Wszyscy dziennikarze z szanowanych niemieckich dzienników, czasopism i stacji radiowych są członkami lub gośćmi wielkich organizacji transatlantyckich, które proszą, żebyś stał się proamerykański, one zapraszają cię do zwiedzania Ameryki, płacą za to, ponoszą wszelkie koszty, płacą za wszystko. Zostajesz przekupiony, stajesz się coraz bardziej skorumpowany, bo oni nawiązują z tobą dobry kontakt. Zaprzyjaźniasz się z nimi, myślisz że oni są twoimi przyjaciółmi i współpracujesz z nimi. Proszą cię ‚zrób mi przysługę’, ‚zrób mi przysługę’, a twój mózg jest coraz bardziej wyprany.
  [Dr Udo Ulfkotte, FAZ]

  Polubienie

 58. PiS – wroga Polsce partia idzie do obalenia – koniec tej organizacji grającej na patriotyzmie Polaków!
  Nie pomoże wyborcza kiełbasa: pt. „Kaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody, senatorowie i posłowie z pensją mniejszą o 20 proc”, nie pomoże kiełbasa o nazwie 500+!
  TO JUŻ KONIEC TEJ ORGANIZACJI!

  Polubienie

 59. BRAWO ANDRZEJ .
  CHOCIAŻ CHŁOPIE DAJ SOBIE TROCHĘ LUZU Z TYM PISANIEM .CHCESZ MIEĆ NAJAZD MIŚKÓW I ADMINEK CI NIE POMOŻE O 6 RANO . PODOBNO ONI TAM W KAZDYM POKOJU MAJĄ ZDJĘCIE DUDY , MORAWIECKIEGO , SZYDŁO I KOCIARZA A KIEDYŚ TAK SIĘ ŚMIALI Z PRL ŻE FOCIE SWEET GOMUŁKI BYŁY W KAŻDYM URZĘDZIE BU BU HA HA HA

  PO CO MY KUZWA ZESMY SIĘ KŁOCILI TO NIE WIEM SKORO IDZIEMY W TYM SAMYM KIERUNKU .

  CYTAT:
  Nie pomoże wyborcza kiełbasa: pt. „Kaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody, senatorowie i posłowie z pensją mniejszą o 20 proc”, nie pomoże kiełbasa o nazwie 500+!

  Polubienie

 60. Także Andrzej uważaj na takie antypisdzielcze wpisy żeby nie było czegoś takiego bu bu ha ha ha

  Polubienie

 61. Sojusznik i przyjaciel J. Kaczyńskiego wygrywa

  Wybory na Węgrzech wygrała partia Fidesz – wynika ze wstępnych wyników wyborów parlamentarnych. Ugrupowanie Viktora Orbana zdobyło prawie połowę głosów. Frekwencja była bardzo wysoka – zagłosowało blisko 70 proc. uprawnionych. Jeszcze po godz. 19, kiedy lokale wyborcze miały zostać zamknięte, stały do nich długie kolejki.
  Po podliczeniu blisko 70 procent głosów oddanych na listy krajowe w wyborach parlamentarnych na Węgrzech, zdecydowanie wygrywa rządząca partia Fidesz-KDNP, która otrzymała 49,51 proc. głosów. Na kolejnych miejscach znajdują się:

  prawicowy Jobbik 19,9 proc.
  Węgierska Partia Socjalistyczna (MSZP) i Partia Dialog 11,85 proc.
  partia zielonych Polityka Może Być Inna (LMP) 6,4 proc.
  lewicowa Koalicja Demokratyczna (KD) 5,32 proc.
  Według serwisu Europe Elects wstępne wyniki dają partii Orbana 134 mandaty, czyli o trzy więcej niż dotychczas. Jobbik miałby uzyskać 26 mandatów, MSZP-Dialog 20 mandatów (o 9 mniej), DK 9 mandatów, a LMP 7 mandatów.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23243320,fidesz-orbana-wygrywa-wybory-rekordowa-frekwencja.html#Z_BoxMTPromo

  Kaczyński przyszłe wybory wygra w równie pięknym stylu

  Polubienie

 62. Orban: Dziękuję prezesowi Kaczyńskiemu
  Jak podaje TVN24, pierwsze podziękowania za wyborczy sukces Orban skierował do Jarosława Kaczyńskiego. – Chciałbym podziękować naszym polskim przyjaciołom, prezesowi Kaczyńskiemu i premierowi Morawieckiemu, że przyjechali i nas poparli – powiedział.

  Polubienie

 63. I BĘDZIE BALANGA ORBAN – PREZES NA KOSZT BIEDNEGO JAK MYSZ KOŚCIELNA ADMINKA . ADMINEK DOBRA BYŁA PASZTETOWA Z PROMOCJI Z BIEDRY ? OBY NIE ZA TŁUSTA ?
  BU BU HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 64. TY ADMINEK JAK MASZ WIĘCEJ WNUCZKÓW JAK JEDEN TO JEDEN TWÓJ WNUCZEK BIERZE 500 PLUS NA COLĘ I FRYTKI ORAZ KFC
  NO TO JUŻ WIADOMO DLACZEGO ADMINEK PIS KOCHA .
  ADMINKU A JAK WNUSIOWI ZACZNĄ SIĘ PSUĆ ZĄBKI TO ZASPONSORUJESZ PRYWATNĄ WIZYTĘ U STOMATOLOGA.?
  ADMINKU TYLKO NIE PCHAJ WNUSIA NA WIZYTĘ DO DENTYSTY Z NFZ ( KTÓRY TAK KOCHASZ ) BO CI DZIECIAK ZOSTANIE SZCZERBATY JUŻ W WIEKU 14 LAT
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 65. JAK NIE CHCESZ TEGO TO WYCIĄGAJ KASĘ NA PRYWATNEGO STOMATOLOGA A NIE KOCHAJ NFZ BU BU HA HA HA .
  INACZEJ WNUSIO SKOŃCZY Z TAKIMI ZĘBAMI :

  Polubienie

 66. PISZĘ TO TUTAJ BO NASZ PISOWY ADMINEK NA TEJ STONIE CHWALIŁ NFZ NIEPRZECIĘTNIE A JA MÓWIĘ PIS JESTEŚCIE DUPAMI BO NIE DOTRZYMUJECIE WASZYCH OBIETNIC WYBORCZYCH .
  GDZIE LIKWIDACJA NFZ ?
  NIE MA
  GDZIE PROGRAM OCHRONY ZĘBÓW POLSKICH DZIECI ?
  NIE MA

  PISDZIATELE TO DNO I WODOROSTY .

  Polubienie

 67. NFZ
  Ja sobie chwalę.
  Dwa razy w ostatnim czasie byłem po kilka dni w szpitalu. Żadnych rachunków po 100 tyś. jak w USA.
  W środę mam mieć w szpitalu zapuszczane w żyły jakieś kabelki z kamerką i do serduszka, ponoć zabieg bezpieczny i bezbolesny.
  Czy się boję(?), nie, ale siadam na wszelki wypadek i piszę testament. Wszystko przepisuję na żonę, jedynie maszyny i narzędzia na wnuczka.

  Polubienie

 68. BRAWO ANDRZEJ .
  CHOCIAŻ CHŁOPIE DAJ SOBIE TROCHĘ LUZU Z TYM PISANIEM .CHCESZ MIEĆ NAJAZD MIŚKÓW I ADMINEK CI NIE POMOŻE O 6 RANO . PODOBNO ONI TAM W KAZDYM POKOJU MAJĄ ZDJĘCIE DUDY , MORAWIECKIEGO , SZYDŁO I KOCIARZA A KIEDYŚ TAK SIĘ ŚMIALI Z PRL ŻE FOCIE SWEET GOMUŁKI BYŁY W KAŻDYM URZĘDZIE BU BU HA HA HA

  Andrzej
  Na kogo mam uważać?
  Przecież to wszystko, co zapodałem – znajdziesz w necie, jak tylko się nieco postarasz.
  Nawet pejsata TV nadaje to wszystko po 23,00! Wystarczy słuchać i czytać ze zrozumieniem.
  Co do rudego, to już sondują telefonicznie nastroje w jego sprawie. Ja sam i moi znajomi otrzymali takie SMS-y. Rudy bada sytuację, czy może wrócić. AK-74 też stoi u mnie w pokoju. Jak pewnie domyślasz się kont w rajach podatkowych nie posiadam, więc nie mam nic do stracenia. A jak ktoś chce iść do piachu za złodziei, to zapraszam do siebie. Latwo skóry nie oddam.

  Polubienie

 69. ADMINECZKU KOCHANY ZYCZĘ CI ZDRÓWKA . NIE RÓB TESTAMENTU NIE PIEŚĆ SIĘ . TY DO SETKI DOJEDZIESZ JAK BĘDZIESZ STOSOWAŁ SIĘ DO MYCH RAD I ODRZUCISZ BIGOS , SLONINKĘ I SALCESON Z BIEDRY ORAZ NAUCZYSZ SIĘ ODDYCHAĆ PRZEPONĄ .

  ADMINKU ZRESZTĄ TAKICH PISOWCÓW JAK TY PIESZCZĄ W SZPITALACH JAK 2 LETNIE DZIECI TAKZE NICZEGO SIĘ NIE OBAWIAJ W SZPITALU BĘDZIESZ MIAŁ JAK U MAMY ZA PIECEM.
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 70. ANDRZEJ MI CHODZIŁO O TE WPISY ANTYPISDZIELCZE TWOJE TYPU :
  „PiS – wroga Polsce partia idzie do obalenia – koniec tej organizacji grającej na patriotyzmie Polaków!”

  MI SIĘ ONE PODOBAJĄ ALE TO SĄ NIEOBLICZALNI LUDZIE KTOŚ CIĘ PODPIERDZIELI I ZEBY CIĘ NIE WZIELI ZA KOGOŚ KTO SZYKUJE ZAMACH STANU . WTEDY DOŁĄCZYSZ DO PISKORSKIEGO KTÓRY JUŻ DWA LATA SIEDZI NIE WIADOMO ZA CO .MOŻE ZA DOSTARCZENIE DZIKIM LUDOM Z AMAZONII SCHEMATU ZŁOMU F – 16 .

  DZIŚ ADMINEK MOŻE SOBIE WKLEJAĆ WKLEJKI ZE PO Z RYŻYM TO ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA I UDAWAC GIEROJA BO PRACUJE NA SWÓJ IMAGE W CZASIE RZĄDÓW PISU.

  ZAPYTAJ SIĘ GO CZEMU TAKICH WKLEJEK NIE DAWAŁ JAK RYŻY BYŁ PREMIEREM .CHYBA ODWAGI MU JEDNAK WTEDY BRAKOWAŁO BO CÓŻ TO ZA ODWAGA DZIŚ WKLEIĆ NA PORTAL ZDJECIE Z NAPISEM PO – ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA .
  DZIŚ DO TEGO NIE TRZEBA MIEC ODWAGI .

  ANDRZEJ PROPONUJĘ POKÓJ A NIE WOJNĘ .JESTEŚMY PO TEJ SAMEJ STRONIE .A WPIS BYŁ DO PRZEMYSLEŃ DLA CIEBIE .

  Polubienie

 71. JA TEŻ SIANKA NIE MAM W RAJACH PODATKOWYCH MOŻE DLATEGO ŻE JESTEM BEZPARTYJNY I UCZCIWY A NA TO CO MAM ZAROBIŁEM CHOLERNIE CIĘŻKĄ PRACĄ
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 72. NO TO TU ZEŚ ANDRZEJ POJECHAŁ . NIE WCHODZ W TYŁEK ADMINOWI . MAMY SWOJE ZDANIE NA TEMAT PIS I TYLE W TEMACIE A ON NIECH IM TUTAJ STAWIA POMNIKI . TO JEGO PORTAL .
  JEŻELI MA RACJĘ ADMINEK TO W TEMACIE PO I RYZEGO . NIE NEGUJĘ TEGO ALE DLA MNIE PODSTAWOWA ZASADA JEST TAKA :

  PO = PIS = SLD I CALA TA SZARAŃCZA POOKRĄGŁOSTOŁOWA ZARAZA I TO WEŻYKIEM JASIU SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 73. ADMINKU NA TYM MEMIE WKLEILEŚ ZDJĘCIA KILKUNASTU MAFIOSÓW A TWÓJ PIS RZĄDZI PRAWIE 3 LATA I ŻADEN Z TYCH OJCÓW CHRZESTNYCH W PIERDLU NIE SIEDZI .
  PSZPIADEK ADMINEK ?
  KOCHANKU PISOWY .

  Polubienie

 74. Adminie

  Za tak zwanej komuny, jak kościół mordę darł w imię jakiejś wyimaginowanej wolności, jak jakiegoś żydka za szwindle przymknęli.
  A dzisiaj cicho siedzi. Vide M. Piskorski.
  Jak pytam kurwa owce o to, to mówią, że tak widocznie musi być, skoro siedzi, to widocznie są ku temu dowody. Tak mi kurwa prawią.
  Nóż w kieszeni sam się otwiera.

  Polubienie

 75. ANDRZEJ MI CHODZIŁO O TE WPISY ANTYPISDZIELCZE TWOJE TYPU :
  „PiS – wroga Polsce partia idzie do obalenia – koniec tej organizacji grającej na patriotyzmie Polaków!”

  Andrzej
  Widocznie nie słuchałeś dobrze tego filmiku.
  Przecież tam mówią, że w czerwcu czekają PiS manifestacje. Albo w lewo, albo w prawo.
  Ja sam PiSu nie obalę, ale potężny zryw Polaków może to zrobić w sposób pokojowy oczywiście.

  Polubienie

 76. ANDRZEJ SŁUCHAŁEM FILMIK A ŻADNYCH MANIFESTACJI NIE BĘDZIE CHYBA ŻE KODZIARZY Z WNUCZKIEM GOMUŁKI NA CZELE
  HA HA HA .
  MANIFESTACJE BY BYŁY WTEDY GDYBY PIS ZABRAŁ 500 PLUS DZIECIAKOM NA COLĘ , PEPSI CZY FRYTKI ALE NA TO SIĘ NIE ZANOSI .
  ZALOŻE SIĘ O SKRZYNKĘ DOBREGO PIWKA WYSOKIEJ JAKOŚCI ŻE ŻADNYCH MANIFESTACJI ANTYPISDZIELCZYCH NIE BEDZIE OCZYWIŚCIE OPRÓCZ KODZIARZY ALE TEGO SYFU NIE BIORĘ POD UWAGĘ .

  MASZ MARZENIA – ZRYW PRZECIW PIS HA HA HA . ONI SPOKOJNIE JESZCZE 16 LAT PORZĄDZĄ KU CHWALE ADMINKA .

  Polubienie

 77. ANDRZEJ SŁUCHAŁEM FILMIK A ŻADNYCH MANIFESTACJI NIE BĘDZIE CHYBA ŻE KODZIARZY Z WNUCZKIEM GOMUŁKI NA CZELE
  HA HA HA .
  MANIFESTACJE BY BYŁY WTEDY GDYBY PIS ZABRAŁ 500 PLUS DZIECIAKOM NA COLĘ , PEPSI CZY FRYTKI ALE NA TO SIĘ NIE ZANOSI .
  ZALOŻE SIĘ O SKRZYNKĘ DOBREGO PIWKA WYSOKIEJ JAKOŚCI ŻE ŻADNYCH MANIFESTACJI ANTYPISOWYCH NIE BEDZIE OCZYWIŚCIE OPRÓCZ KODZIARZY ALE TEGO SYFU NIE BIORĘ POD UWAGĘ .

  Polubienie

 78. MASZ MARZENIA ANDRZEJ . WEDLUG MNIE 16 LAT RZĄDÓW PIS BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU KOLEGO
  Ja sam PiSu nie obalę, ale potężny zryw Polaków może to zrobić w sposób pokojowy oczywiście.

  Polubienie

 79. NO TO TU ZEŚ ANDRZEJ POJECHAŁ . NIE WCHODZ W TYŁEK ADMINOWI . MAMY SWOJE ZDANIE NA TEMAT PIS I TYLE W TEMACIE A ON NIECH IM TUTAJ STAWIA POMNIKI . TO JEGO PORTAL .
  JEŻELI MA RACJĘ ADMINEK TO W TEMACIE PO I RYZEGO . NIE NEGUJĘ TEGO ALE DLA MNIE PODSTAWOWA ZASADA JEST TAKA :

  No właśnie!
  Ale zdrówka Adminowi życzyć nie zaszkodzi i Tobie Andrzeju też wypada. Niech chłop żyje jak najdłużej.
  Admin ma czasem wiele racji, ale też przemyca tu dużo propagandy pisowskiej, na którą jestem odporny. Nie ma co się nakręcać Andrzej, szkoda zdrowia.

  Polubienie

 80. MASZ MARZENIA ANDRZEJ . WEDLUG MNIE 16 LAT RZĄDÓW PIS BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU KOLEGO
  Ja sam PiSu nie obalę, ale potężny zryw Polaków może to zrobić w sposób pokojowy oczywiście.

  Pełna zgoda,
  Andrzej ja stąpam twardo po ziemi.
  Nawet gdyby coś tu między Bugiem a Odrą zaiskrzyło, to od czego w końcu te wojska NATO (USA) są tu.
  Byłaby druga Jugosławia z próbami oderwania niektórych regionów. MŻ nie cofnie się przed najbardziej haniebnym rozwiązaniem.
  Pasożyt ma w dupie żywiciela.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 81. dlaczego taka Haka Grubenbaum chodzi na wolności i jeszcze ludziom w oczy się śmieje,……………
  …………….
  Już raz odpowiadałem.
  Bo Duda zawetował ustawę autorstwa Ziobry o sądach.
  Właśnie ta zawetowana ustawa pozwalała wziąć sędziów w karman i kazać im sądzić zgodnie z kodeksem karnym, każdego złodzieja także złodziei w togach sędziowskich.

  Julius
  Wymienieni przez ciebie panowie i ich opinie o małym Wałodi z KGB i jego możliwościach tak się mają do rzeczywistości jak Wańka wstańka do Nawalnego
  Cały wysiłek Wałodzi pójdzie na to by się utrzymać na stołku, by nie zrobiono w Moskwie majdanu i kłopot który go może przerosnąć to Syria, w którą wdepnął mając nadzieję na szybkie i spektakularne zwycięstwo. Tym czasem już ponoć Izrael odpalił z samolotów osiem rakiet w kierunku Syrii, próbując ośmielić amerykańców by zrobili to samo.
  Bo skoro użyta została broń chemiczna to trzeba ukarać Assada i jego rosyjskich przyjaciół.

  Wąż
  Ciekawa opinia w pierwszym komentarzu pod artykułem paziema wel Stanisław
  http://wps.neon24.pl/post/143199,mysl-jak-balon-nadeta-winnicki-na-prezydenta
  co ty na to?

  Polubienie

 82. Andrzej vel wężu!

  Ale z PiS też Ciebie coś łączy, choćby kwestia scypionek.
  PiS jest najbardziej proszczepionkowy ze wszystkich dotychczas zarządzających Polin (Polską) agencji, zwanymi dla niepoznaki partiami.
  Pamiętam, jak zaatakowałeś mnie wulgarnie za odmienne od Twojego zdanie w tej sprawie, aż PAZIEM nas rozdzielał. Stąd to moje dokuczanie Tobie.

  Polubienie

 83. adminku napisze tak neonowego 24 syfu nie czytuję .Szkoda czasu czytać tamte komy . Niech sobie je koszerni czytają .
  Kosiura i Ziemińskiego uważam za wielkich patriotów a ze czasami robią głupotki i spotykają się z chrabiami cóż każdy błędy popełnia ale niewątpliwie są to wielcy polscy patrioci a durniów którzy na nich plują olać ciepłym żóltym moczem .Tyle . Świat bez durniów którzy gnoją wybitne jednostki byłby nudny .

  Polubienie

 84. ANDRZEJ CAŁKOWITA ZGODA I ZE JA STRACILEM TYLE ENERGII ABY SIĘ TU WYKŁÓCAĆ Z MOIM ZIOMALEM TO JUŻ MÓJ CZYSTY IDIOTYZM A PEJSATEK Z TEGO KORZYSTA .
  JEZELI WALDEK NAKRĘCI NOWY FILM ZARAZ GO TU UMIESZCZĘ .

  No właśnie!
  Ale zdrówka Adminowi życzyć nie zaszkodzi i Tobie Andrzeju też wypada. Niech chłop żyje jak najdłużej.
  Admin ma czasem wiele racji, ale też przemyca tu dużo propagandy pisowskiej, na którą jestem odporny. Nie ma co się nakręcać Andrzej, szkoda zdrowia.

  Polubienie

 85. Jak ktoś znieważa Polaka to ląduje w koszu.
  Słowo Polin jest obrazą dla Polaka.
  Z tym słowem komentarze lądują koszu.
  Oczywiście ostatni komentarz Adama z kosza wyciągnąłem ale ostatni raz.

  Polubienie

 86. WONSZ HA, HA, HA!
  TU APA!

  Andrzeju vel wężu!
  Ale z PiSem też Ciebie coś łączy, choćby kwestia scypionek.
  PiS jest najbardziej proszczepionkową agencją, jakie administrowały Polską.
  Pamiętam jak wulgarnie zjechałeś mnie za to, że miałem odmienne zdanie od Twojego, aż PAZIEM nas rozdzielał. I stąd potem moje odgrywki do Ciebie.
  Myślę, że Ciebie tym razem nie obraziłem? Pozdrawiam.
  Wyluzuj – szkoda zdrowia. Ciśnienie leci i do tego wzrok od ciśnienia.

  Polubienie

 87. Ja wiem że macie odmienne zapatrywania, ale waląc w PiS pomagacie Platformie
  Amerykanów w Polsce nie dałoby się uniknąć, jakby ich nie zaprosić to sami by przyszli tylko z takim samym skutkiem i w taki sam sposób jak w Iraku czy Afganistanie, albo rozbili nas na kawałki jak Jugosławię.
  To chyba rozumiecie.
  Wężu rozumiesz, że lepiej dać haracz i dostać złom zwany ,,patrioty” niż mieć za darmo kilka set tomahawków zrzuconych na nasze miasta.
  Tego twoi wielcy patrioci z WPS nie kumają. Ty chyba też nie.

  Polubienie

 88. Adminie
  Nie zbyt to logiczne wytłumaczenie zaproszenia tu żołdaków USA przez PiS.
  To jest zdrada Polski.
  Za to najwyższa kara i nie ma przeproś.

  Polubienie

 89. Adminie

  Chętnie wziąłbym udział w plutonie egzekucyjnym.
  Wiesz, że nawet ręka by mi nie zadrżała. To jest zdrada.

  Polubienie

 90. ANDRZEJ CHŁOPIE POPIERAM SZCZEPIONKI BO MOI WNUCZKOWIE ( DWOJE WNUCZKÓW JEDNA WNUCZKA ) A MAM ICH TRÓJKĘ BRAŁY SZCZEPIENIA I SĄ ZDROWIE .
  ANDRZEJ PROSTA PIŁKA .
  POWINNO BYĆ TAK . NIE CHCESZ NIE DAWAJ DZIECIOM SZCZEPIONEK A KTO CHCE NIECH DAJE .ZA PRL MIAŁEM WSZYSTKIE MOZLIWE SZCZEPIONKI I ŻYJĘ .
  ANDRZEJ NIE JESTEM TWOIM WROGIEM UWIERZ MI . TWOIMI WROGAMI SĄ TYLKO PISOWCY JAK ADMINEK TEGO PORTALU . SZKODA BO TO RÓWNY CHŁOP A SZABESGOJ KTÓRY PISZE TUTAJ ŻE DLA DLA NIEGO WYBITNI MĘZOWIE STANU TO KALKSTEIN , SZYDŁO CZY MORAWIEW . ZAL TO CZYTAĆ ALE ONI SKONCZĄ W SZAMBIE HISTORII TAK CZY OWAK .
  ANDRZEJ LĄCZY NAS WIELE . NIE DAWAJMY SOBIE W GĘBĘ NAWZAJEM .

  Polubienie

 91. ANDRZEJ POWIEM CI SZCZERZE JAK NA PEJSATEJ SPOWIEDZI . DŁUGO JUŻ NIE POŻYJĘ TAK CZUJĘ .UWIERZ MI ŚMIERCI SIĘ NIE BOJĘ A ŻONĘ ZABEZPIECZYŁEM ABY ŻYŁA W LUKSUSIE DO KOŃCA ŻYCIA .ANDRZEJ UWIERZ MI JAK TRAFIĘ DO SZPITALA NIKT MNIE TAM NIE BĘDZIE PIEŚCIŁ JAK PISOWEGO ADMINKA .TAKŻE ADMINEK NASZ KOCHANY DOŻYJE SETKI A JA RACZEJ NIE ALE CH… W DUPĘ KOSZERNYM . JESTEM PATRIOTĄ I ZAWSZE BYŁEM A NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĄ BYŁA KŁÓTNIA Z TOBĄ ANDRZEJ WYBACZ PRZYJACIELU BŁAGAM NA KOLANACH .

  Polubienie

 92. ANDRZEJ UWIERZ MI MY I TAK WYGRAMY A TAKIE ADMINKI SKOŃCZĄ NA ŚMIETNIKU HISTORII . WIELE RAZY TO PISAŁEM
  PIS TO PODŁOTA PODOBNIE JAK SYF KTÓRY WYWODZI SIĘ Z POOKRĄGŁOSTOŁOWEGO GÓWNA JAK PO CZY SLD CZY INNA DZUMA .
  TYLKO ZMIANA .
  ZMIANY SĄ NIEUNIKNIONE I ŻADNE 500 PLUS CZY INNA ŁAPÓWKA KOSZERNYM NIE POMOŻE .
  ONI JUŻ PRZEGRALI .

  Polubienie

 93. BRAWA PREZES ZIEMIŃSKI .TAK Z DEBILAMI NALEŻY POLEMIZOWAĆ . O TO CHODZI :

  paziem
  9 kwietnia 2018 o 13:49
  Ależ ja w ogóle nie skreślam nikogo tylko z powodu przynależności do PZPR, bo była to sprawnie działająca organizacja o bardzo dużych zasługach dla rozwoju suwerennej Polski. A że były tam także kanalie? A gdzie ich nie ma, ale chyba w sumie mniej i o mniejszej hipokryzji niż w tzw. Solidarności Wałęsowskiej i tych wasalnych partyjkach okrągłostołowych typu UW,ZChN,AWS, SLD, PO, PiS itd. włącznie z tym tzw, Ruchem Narodowym…tylko ku…a jakiego narodu zapomnieli dopisać srule!
  A pana żadna zasługa, że pana ojciec był w AK, i że się urodził we Lwowie. Zresztą samo urodzenie we Lwowie wybaczy pan, ale nie jest żadną wystarczającą legitymacją na to , że się było, czy też, że się jest Polakiem i porządnym człowiekiem ( np. taka arcypsychopatka Julia Brystygierowa urodziła się w Stryju, a dzieciństwo i młodość spędziła we Lwowie ).
  Z pana do tego jest nygus, bo zamiast skakać do mnie z ” ręcami” w obronie Winnickiego i jego dziadka, to powinien pan po prostu siedząc wygodnie swoim tyłkiem w fotelu wpisać w google hasło ” Robert Winnicki” , a potem prześledzić wpis i przypisy do niego i zamiast mnie suszyć głowę, to robić taki wzniosłe wykłady niejakiemu Wojciechowi Szackiem, autorowi artykułu z 21 kwietnia 2016 r. pt. ” Wieczny student obala republikę”,

  Polubienie

 94. wąz…GŁUPOTĄ BYŁA KŁÓTNIA Z TOBĄ ANDRZEJ WYBACZ PRZYJACIELU BŁAGAM NA KOLANACH ….

  wężu, …a to cię kościelne klechy wyćwiczyły….na kleczkach.
  Oj wężu, wężu, wstań kolego z kolan i przestań błagać o litość.
  Biegnij raczej po pół litra, to i ja ci wybaczę te twoje pisaniny w stylu ,,Wszyscy kochamy Komitet Obrony Demokracji, pan Frasyniuk będzie na wiecu….
  Takich pierdół to się nie zapomina, ale wybaczyć można.

  Polubienie

 95. admineczku kochanku pisowy nie obracaj kota ogonem .Jajca sobie robiłem z ciebie i tyle a że ty pisowy kochanek to przecież wiemy ale to twoja sprawa .Masz prawo .
  Wy pisowcy macie super taktykę .
  jeżeli ktoś was krytykuję od razu go szufladkujecie do dzumy kodowej . Co to jest? taktyka waszego kociarza gów… wam z tego wyjdzie .
  Każdy kto popiera syf pookrągłostołowy nie zasługuje na szacunek i to adminek wbij sobie do główki . Jeżeli popierasz koszerny PISdziatel to jesteś szabasgojem czy to ci się podoba czy nie .Musisz się z tym zmierzyć i napluć sobie w twarz .

  Polubienie

 96. admineczku kochanku pisowy nie obracaj kota ogonem .Jajca sobie robiłem z ciebie i tyle a że ty pisowy kochanek to przecież wiemy ale to twoja sprawa .Masz prawo .
  Wy pisowcy macie super taktykę .
  jeżeli ktoś was krytykuję od razu go szufladkujecie do dzumy kodowej . Co to jest? taktyka waszego kociarza gów… wam z tego wyjdzie .
  Każdy kto popiera syf pookrągłostołowy nie zasługuje na szacunek i to adminek wbij sobie do główki . Jeżeli popierasz koszerny PISuar to jesteś szabasgojem czy to ci się podoba czy nie .Musisz się z tym zmierzyć i napluć sobie w twarz .

  zyczę zdrówka chociaż niczego się nie obawiaj .Was pisowców traktują w szpitalach jak Bogów .

  Polubienie

 97. adminek jedziesz jutro na uroczystości 10 kwietnia .Zdaj relacje jak będzie .Chętnie poczytamy twoje relacje i zrób sobie parę sweet foci z tymi od ojczulka z Torunia .Będzie z czego się posmiać
  sssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 98. Nie jadę, obejrzę w dzienniku wieczorem.

  Dziś po raz pierwszy poszedłem na działkę.
  Żeby tam dojść na skróty muszę przejść przez tory, most jest około 200 m dalej.
  I popatrz wężu co się dzieje, jaki ten nasz PiS kochany, jak dba o starszych ludzi.
  Widziałem wkopany przy torach potężny słup z czterema wielkimi gwintowanymi stalowymi prętami o średnicy co najmniej fi 4 cm.
  Z drugiej strony torów taki sam słup czekający na wkopanie.
  Wygląda na to, że robią mi kładkę nad torami i to o co najmniej 10 metrów bliżej niż moja prowizoryczna kładka nad rowem melioracyjnym przy szynach.
  Czy to nie piękne, że PiS tak dba o emeryta, który na niego ma zamiar zagłosować?
  A ja myślałem że będę musiał ze względu na pendolono, by mnie nie rozjechało na torach, dreptać aż do mostu oddalonego o całe 200m.
  Nawet o to prezesa nie prosiłem, znajomego wiceministra infrastruktury tu z naszego miasta, który kiedyś tam dostał ode mnie na pamiątkę z autografem moją powieść ,,Miecz króla Jana’ też nie prosiłem. Sami musieli na to wpaść, że taka kładka by w tym miejscu mi się przydała.
  Są dobrzy ludzie na tym świecie i są to ludzie z PiS, co trzeba podkreślić.
  Tylko wężu nie rób z tego afery, bo to byłoby nieładnie.
  Od afer to jak wiesz, jest Po i PSL.
  A na działce jeszcze nic nie rośnie, ale żadnej łódki mi nie ukradli, żaglówka też czeka aż wnuczek skończy siódmą klasę, wówczas zakupię nowe ożaglowanie i na wodę. Niech pływa.

  Polubienie

 99. ADMINECZKU KOCHANKU PISOWY ZOBACZ ŻABEŃKO JAKI CI TEN PIS ZROBIŁ RAJ NA ZIEMI I TO W ZALEDWIE TRZY LATA . PO PROSTU CUD .
  W SZPITALU JAK ROK TEMU BYŁEŚ TO PISALEŚ ŻE BYŁO CI JAK U MAMY ZA PIECEM .CUDNE PIELĘGNIARECZKI OBCIERAŁY TWOJĄ KLATĘ PIERSIOWĄ OWŁOSIONĄ CUDNYM BIUSTEM , ŻARCIE SUPER – OPIEKA SZPITALNA SUPER ŻYĆ NIE UMIERAĆ JAK SAM PISALEŚ .
  SWOJĄ DROGĄ JAKBYŚ BYŁ MŁODSZY TO BYŚ SPOKOJNIE JAKĄŚ PIELĘGNIARECZKE BZYKNĄŁ TAKI DOBROBYT DAŁ CI PIS W SZPITALU .
  BU BU HA HA HA
  CHWALISZ NFZ BO CUDNIE FUNKCJONUJE POD RZĄDAMI PIS .
  TY JESTEŚ WIĘKSZY JAJCARZ ODE MNIE HA HA HA

  ADMINKU IDZIESZ DO SZPITALA NIEBAWEM . SPOKOJNIE BĘDZIE OK . W KOŃCU PREZES RZĄDZI A JAK JESZCZE TAKA PIELĘGNIARKA CIĘ OBMACA TO JUŻ BĘDZIE
  PISOWY SZPITALNY COOLLLLLLLLLLLLLLL
  BĘDZIESZ MIAL LEPIEJ W SZPITALU JAK BOLEK MOŻE NAWET SAM PREZES CIĘ ODWIEDZI
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 100. BOLEK ODSTAWIONY PRZEZ KOSZER NA BOCZNY TOR TO I PIELĘGNIARKI MU PRZYDZIELAJĄ TRZECIEGO SORTU ALE TY ADMINEK NIE BÓJ NIC TOBIE W SZPITALU TAKIE PIELĘGNIARKI PRZYDZIELĄ :
  BOLEK ODSTAWIONY PRZEZ KOSZER NA BOCZNY TOR TO I PIELĘGNIARKI MU PRZYDZIELAJĄ TRZECIEGO SORTU ALE TY ADMINEK NIE BÓJ NIC TOBIE W SZPITALU TAKIE PIELĘGNIARKI PRZYDZIELĄ :
  MNIAM MNIAM .
  ADMINEK JAK BĘDZIESZ JUZ W SZPITALU TO UWAŻAJ NA WACKA NIE BIERZ VIAGRY BO PIĘLĘGNIARKI NIE WYTRZYMAJĄ CISNIENIA CHŁOPIE
  BU BU HA HA HA

  MNIAM MNIAM .
  ADMINEK JAK BĘDZIESZ JUZ W SZPITALU TO UWAŻAJ NA WACKA NIE BIERZ VIAGRY BO PIĘLĘGNIARKI NIE WYTRZYMAJĄ CISNIENIA CHŁOPIE
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 101. BRAWA ANDRZEJ

  andrzej
  9 kwietnia 2018 o 23:20
  Jest też trzeci aspekt zakupu Patriotów – praktyczno-ekonomiczny. Czy rzeczywiście warto wydawać tyle pieniędzy na sprzęt amerykański?

  Dalej tak zwani wybrańcy narodu zadłużają Polskę – ratując tym samym bankruta.
  Kupowanie tego szajsu, którego nawet dotychczas zagorzały wspólnik – Arabia Saudyjska nie chce już kupować jest zdradą stanu, która będzie srogo kosztować następne pokolenia Polaków.
  Zwłaszcza tworzenie zagrożenia dla bytu Narodu Polskiego w postaci włączenia jego terytorium w strefę bezpośredniego zgniotu w imię wyimaginowanego zagrożenia ze strony Słowiańskiego sąsiada musi zostać rozliczone z całą stanowczością przez przyszłe pokolenia – włącznie z konfiskatą mienia całych rodzin.
  Ten cały K. Wóycicki jest umysłowo chory na rusofobię i powinien natychmiast być leczony w Tworkach.

  Polubienie

 102. BRAWA ANDRZEJ

  andrzej
  9 kwietnia 2018 o 23:20
  Jest też trzeci aspekt zakupu Patriotów – praktyczno-ekonomiczny. Czy rzeczywiście warto wydawać tyle pieniędzy na sprzęt amerykański? ….. itd

  Nie warto
  BRAWA ANDRZEJ

  Ile to ja bym ciekawych rzeczy za te pieniądze kupił, fabryk pobudował, ludzi zatrudnił.
  Zróbcie mnie do cholery prezesem.
  bo jak nie to się wku…..ę

  Polubienie

 103. NIE WIEM ADMINEK CZY TO TY CZY GĄSIENICA KTOŚ Z WAS ALE NA TYM PORTALU JESTEM ZBANOWANY A NIE CHCE MI SIĘ JUZ ZMIENIAĆ IP NA BRAMCE ABY NAPISAC PARĘ ZDAŃ.

  Polubienie

 104. łysek 10 kwietnia 2018 o 10:26 AM

  @ andrzej
  I robi to PiS,
  gdzie jego obietnice przedwyborcze?

  ŁYSEK Z TYMI PYTANIAMI TO DO ADMINKA BO JAK ON WYPIJE SETĘ I POOGLĄDA WYGIBASY PIĘKNYCH KOBITEK NA RURZE W KLUBIE GO – GO TO TWIERDZI ŻE RZĄDZĄCY PISOWCY TO MĘZOWIE STANU I WSZYSTKIE OBIETNICE SPEŁNILI NA 100%
  ALE MA ODJAZDY NASZ ADMINEK PO PASZTETOWEJ Z BIEDRY
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 105. admin na ławeczce przed domem się w słonku wygrzewa i myśli co by to było jakby wąż się skrzyżował z owczarkiem podhalańskim.
  Jaszczurka, czy jamnik?

  Polubienie

 106. ……
  Tymczasem prowokacje panstw zachodu doprowadzaja tylko do eskalacji napiecia ,Te fakty dotycza nas bezbosrednio,niestety polskie sojusze satakie a nie inne jako konsekwencjatzw wolnosci i demokracji,
  Ze strony

  KODŁUCH | Subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami
  https://kodluch.wordpress.com/
  Subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami.

  Rosja prowadzi armię w pełnej gotowości bojowej
  Oleg Soloviev – 17:00, 9 kwietnia 2018 r

  Россия приводит свою армию в полную боевую готовность

  Rosyjski dowództwo wojskowe ogłosiło nagły alarm we wszystkich jednostkach sił lądowych, wojskowych sił kosmicznych i siłach obrony powietrznej. Ponadto, w ramach manewrów szkoleniowych, statki rakietowe Floty Czarnomorskiej zabrały się do morza w celu wykonania przydzielonych im zadań.

  Praktycznie w całym kraju istnieje ruch sprzętu wojskowego, w tym taktycznych i operacyjnych systemów rozmieszczania. Aktywność jednostek i odrębnych jednostek Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej jest najbardziej zauważalna w zachodniej części Rosji, w pobliżu granic z Ukrainą i Republiką Białorusi, a także w Trans-Bajkalskim Okręgu Wojskowym i na Dalekim Wschodzie.

  W dniach 8-9 kwietnia sprowadzono do morza dużą liczbę okrętów wojennych. Obserwuje się rozwój pojazdów opancerzonych, systemów rakietowych Iskander, a także batalionów obrony powietrznej z miejsc stałego rozmieszczenia.

  Oddzielne źródła zgłaszają rozmieszczenie stanowisk dowodzenia i kontroli w głównych bazach marynarki wojennej i lotniskach. Rosyjskie Ministerstwo Obrony odmówiło komentarza w sprawie informacji o nagłych ruchach jednostek.

  Niektórzy eksperci wojskowi wyjaśniają te działania przygotowując się do możliwej inwazji wojsk amerykańskich i NATO na Syrię po nieuzasadnionych oskarżeń Zachodu o oficjalny Damaszek za pomocą broni chemicznej. Opinię tę potwierdzają również słowa prezydenta Rosji Władimira Putina , który stwierdził, że Rosja nie porzuci swojego sojusznika, z którym zawarto odpowiednie umowy.

  Przypomnijmy, że minister obrony Ukrainy Stepan Poltorak powiedział w wywiadzie, że armia rosyjska skoncentrowała 19 grup batalionowo-taktycznych, w tym ponad 77 000 żołnierzy w pobliżu granic tego kraju, rzekomo przygotowujących się do agresji. Ta grupa jest uzbrojona w dużą liczbę czołgów, systemów rakietowych i samolotów bojowych. Jednak takie wypowiedzi wielokrotnie brzmiały z ust ukraińskich polityków, ale wszystkie z nich okazały się później bezpodstawne i bez podstaw.
  Podziel się wiadomościami ze swoimi przyjaciółmi!
  nadużycie link skomentuj
  jan 10.04.2018 08:41:56
  @jan 08:41:56
  Cóż. Pisałem, że afera ze Skripalem jest przygotowaniem do większej chryji. Teraz był atak chemiczny i atak samolotów izraelskich na bazę w Syrii.

  Wniosek jest jeden. Widocznie czynione są stosowne przygotowania i ich stan wskazuje na bliską możliwość ataku.

  Czarno widzę.
  nadużycie link skomentuj
  Krzysztof J. Wojtas
  ———————————
  Trump twierdzi, że ma wiele opcji militarnych. A mnie się wydaje, że tylko dwie, jeszcze trochę pożyć, albo szybko spłonąć na stosie atomowym.
  My chyba też je mamy.

  Polubienie

 107. Jak Andrzej napisał, że ma w domu w kącie Kałacha, to wąż od razu padł na kolana i zaczął jęczeć, –wybacz Andrzej, a teraz udaje jego przyjaciela.
  Wężu, ale ty strachliwy.
  Wężu ja mam na podwórku T-34 i dwa Topole
  Boisz się?

  Polubienie

 108. ADMINKU NIE BOJĘ SIĘ ANDRZEJA ALE JAK PRZEGNĘ ZAWSZE PRZEPRASZAM .
  BĘDĄC NA BANI NAJECHAŁEM NA NIEGO ZA OSTRO NA WPS PRZY SZCZEPIONKACH ZA CO PRZEPROSIŁEM ALE WYKASOWANO WPIS . POTEM JESZCZE RAZ GO PRZEPROSIŁEM
  WCZORAJ TEZ U CIEBIE NA PORTALU ANDRZEJ MNIE PRZEPROSIŁ .
  PRZYBILIŚMY PIATKĘ BO LĄCZY NAS TO ŻE PLUJEMY NA OKRĄGŁY ŻŁOB I W WIELU KWESTIACH MAMY ZBIEZNE POGLĄDY .

  DRUŻYNA APA ROBI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY NA WPS I TUTAJ U CIEBIE ADMINKU CZY U PRZEMKA
  TAK PANOWIE TRZYMAĆ .

  ADMINKU TY NIE PITOL TAKA WAŻNA UROCZYSTOŚĆ DZIŚ A TY SIEDZISZ NA SŁONKU NA ŁAWECZCE I PIERDZISZ W ŁAWECZKĘ PO ZJEDZENIU MIELONEGO Z KARTOFLAMI KTÓREGO ZROBIŁA CI ZONA

  NIE NO NIE WIERZĘ
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSS

  PODOBNO WIDZIANO W TŁUMIE ADMINKA
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 109. Naczelny Sąd Administracyjny orzekł, że komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji musi oddać Hannie Gronkiewicz-Waltz 9 tys. zł grzywny. Na tę kwotę złożyły się trzy kary, które nałożono na prezydent Warszawy za jej niestawiennictwo na posiedzeniach.
  „Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji musi zwrócić prezydent Warszawy trzy razy po 3 tys. zł grzywny” – podał portal Rp.pl. Tak orzekł we wtorek Naczelny Sąd Administracyjny.
  Więcej: http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,23251963,komisja-reprywatyzacyjna-musi-oddac-pieniadze-gronkiewicz-waltz.html#Z_BoxMTPromo

  Polubienie

 110. Patryk Jaki podczas konferencji prasowej w piątek zapowiedział, że 28 marca odbędzie się pierwsza rozprawa na zasadach „ogólnych”. Na tę rozprawę zostaną przekazane wezwania dla prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz przewodniczącej Rady Miasta – Ewy Malinowskiej-Grupińskiej.

  Do tej pory prezydent Warszawy odmawiała stawienia się przed komisją. Nowelizacja ustawy o komisji, która została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę 14 lutego, miała służyć właśnie temu, aby doprowadzić na przesłuchanie osoby, które w sposób uporczywy unikają przesłuchania.

  Kara do 30 tys. zł
  Nowela przewiduje zwiększenie kar grzywny do 10 tysięcy złotych za pierwsze niestawiennictwo przed komisję weryfikacyjną i do 30 tysięcy za kolejne, a także możliwość zatrzymania i doprowadzenia na rozprawy świadków decyzją prokuratora okręgowego.

  Komisja weryfikacyjna ma też uzyskać możliwość nałożenia kary grzywny do 1 miliona złotych na osobę, która dopuściła się pozaprawnych działań wobec danej nieruchomości.

  Będziemy decydować, jak wpłynie wezwanie

  Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz stawi się przed komisją? Agnieszka Kłąb, rzeczniczka ratusza, odpowiada wymijająco: Wezwania jeszcze nie mamy. Jest tylko wypowiedź przewodniczącego Jakiego z konferencji prasowej.

  Jak dodaje Kłąb, ustawa została zmieniona pod dyktando komisji. – W ustawie jest wiele zapisów, które mogą powodować dalsze kłopoty natury prawnej. Wiceprezydent Witold Pahl wystosował pismo do ministra Ziobry z różnymi wątpliwościami i pytaniami, jak postępować w związku z tą ustawą – mówi.

  Polubienie

 111. Grupa uderzeniowa z lotniskowcem „Harry Truman” wyruszy w środę z bazy morskiej w Norfolk w Wirginii w celu dyslokacji na Bliskim Wschodzie i w Europie – podała gazeta. „Stars & Stripes”.

  Z jej informacji wynika, że grupa składa się z krążownika rakietowego „Normandia”, niszczycieli rakietowych „Arleigh Burke”, „Bulkeley”, „Forrest Sherman” i „Farragut”.

  Później dołączy do niej niszczyciel „Jason Dunham” oraz „Sullivans”. W sumie na okrętach służy około 6,5 tys. żołnierzy.

  Do grupy ma się również przyłączyć niemiecka fregata „Hesja”.

  Nie poinformowano o celach i zdaniach, jakie wyznaczono okrętom.

  Polubienie

 112. APA SPOKOJNIE ZYDKI NIC NIE ZROBIĄ CZY Z USA CZY BEZ CZY Z JEWROUNIĄ CZY BEZ DOPÓKI ASSADA CHRONI MOSKWA I PEKIN .
  GDYBY TEJ OCHRONY NIE BYŁO ASSADA DAWNO BY JUŻ GRYZŁY ROBAKI A NASZ ADMINEK PIŁ BY SZAMPANA WSZAK TO PISDZIATEL I PROAMERYKANIEC BO JAK JESTEŚ PISDZIATELEM I WIDZISZ W NICH ADMINKU MĘŻÓW STANU TO BĄDZ UCZCIWY I PRZYZNAJ
  JESTEM PROUNIOJERWEJSKI PRONATOWSKI I PROUSMAŃSKI
  WTEDY BĘDZIESZ UCZCIWY !!!!!!!!!!

  Polubienie

 113. APA TO CO TU WKLEJASZ TO MISTYFIKACJA . TAK NAPRAWDĘ TO SĄ TCHÓRZE . PODOBNE STRASZONKO BYŁO W PRZYPADKU KIMA . POSTRASZYLI A POTEM TEN ICH TRUMPEK PROSIŁ KIMA O SPOTKANIE .

  DO TĘPYCH PEJSATYCH GŁÓW W USA NIE MOŻE DOJŚĆ ŻE POTĘGA ICH PRZEMINĘŁA . JAK SAMI ALARMUJĄ ŻYDKI I JAK SAMI ODNOTOWUJĄ W USA BYŁO W 2017 ROKU NAJWIĘCEJ INCYDENTÓW ANTYSEMICKICH OD 20 LAT . UPADŁO DETROIT , UPADAJĄ INNE MIASTA , HRABSTWA ITP . TEN KRAJ JEST JUŻ NIEWYPŁACALNYM BANKRUTEM ZADŁUZONYM W CHINACH NA POTĘZNE SIANKO
  HA HA HA .

  CÓŻ A JAK KOSZERNY WKURWIONY TO ZŁY
  HA HA HA .

  Polubienie

 114. NAWET TROCHĘ MI TEGO DURNEGO USA SZKODA CÓŻ ALE JAK NARÓD NIEZBYT KUMATY TO TAK KOŃCZY . U NAS JEST PODOBNIE .

  Polubienie

 115. ZGADZAM SIĘ ŻE NALEŻY UZYWAĆ ICH PRAWDZIWYCH NAZWISK ALE NAWET NA WPS TEGO NIE ROBIĄ .
  NIGDY TAM NIE SŁYSZAŁEM ABY MÓWILI KALKSTEIN TYLKO KACZYŃSKI .
  ZADAŁEM IM KIEDYŚ TO SAMO PYTANIE TO MI ODPOWIEDZIELI ZE ONI UZYWAJĄ NAZWISK POWSZECHNIE ZNANYCH A KALKSTEIN NIKT NIE WIE KTO TO JEST .
  UWAŻAM JAK APA ZE NALEZY UZYWAC ICH NAZWISK PRAWDZIWYCH WTEDY BĘDZIE WIĘKSZA ŚWIADOMOŚĆ KTO TU RZĄDZI I ZAPISZE SIĘ TO W PODŚWIADOMOŚCI

  Proszę używać prawdziwych imion i nazwisk w stosunku do osób publicznych, zatem
  nie żadna Hanna Gronkiewicz-Waltz tylko Haka Grund­baum.

  Polubienie

 116. APA TAKA CIEKAWOSTKA DLA CIEBIE
  ADMINEK NIGDY PRZENIGDY NIE UZYŁ NAZWISKA KALKSTEIN . NIGDY NA TYM FORUM I O TYM PAMIĘTAJ .

  Polubienie

 117. Jeden pisze, że Jaruzelski to Margulis a inni piszą że to Wolski
  Dla mnie jak ktoś się podaje za wensza to uznaję że to wonsz a nie Pipi Lamstrum
  Co do tego, że amerykanie nie zaatakują, nie byłbym taki pewny.
  Jeśli im się to marzy to, to zrobią. Mają nadmiary broni w magazynach zbrojeniówka domaga się kolejnych dużych zamówień, kongresmeni którzy biorą w łapę zgodzą się na wszystko, Trumpek przyciśnięty do ściany z jednej strony groźbami, że może skończyć jak Kennedy, a z drugiej łechtany dużą kasą która może stać się jego, da zgodę i walki się zaczną.
  W końcu co to za strata dla tych z Kapitolu, jak zrzucą na Syrię tysiąc czy dwa tysiące rakiet?
  Żadna. Zbrojeniówka zrobi zaraz następne.
  A jak zostanie zatopiony jeden Donald Cook czy dziesięć podobnych okrętów, to też da się odrobić taką stratę.
  Więc bądźmy gotowi na newsy z Syrii.
  Będzie drugi Wietnam tylko w innej scenerii i innymi zabawkami.
  Oby nie było takiej nawalanki na Ukrainie, Estonii, Łotwie, na przesmyku Suwalskim.

  Polubienie

 118. – Nie wiem, kto ich zabił, wiem, co ich zabiło. Przyczyną śmierci (…) pasażerów były eksplozje, niszczące najpierw lewe skrzydło, a następnie centropłat – mówi w wywiadzie dla „Gazety Polskiej” szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz. Zarzuca też Millerowi sfałszowanie raportu ws. katastrofy, a prokuraturze, że ta odmawia mu dostępu do dowodów.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23253697,nie-wiem-kto-ich-zabil-wiem-co-ich-zabilo-macierewicz.html#Z_MT2
  ————————-
  Domyślam się, że jak się Macierewicz i Kaczyński dowiedzą się kto zabił, to albo wypowiedzą wojnę Rosji, albo posadzą Tuska z dożywociem i bez przedterminowego zwolnienia

  Polubienie

 119. ADMINEK W WOJNIE CELNEJ CHINY NIE ODPUSZCZAJĄ I IDĄ NA CAŁEGO .

  USA STRASZY JAK W PRZYPADKU KIMA I GŁOWĘ DAJĘ ŻE ZACHOWAJĄ SIĘ JAK STRUŚ CZYLI SCHOWAJĄ GŁOWĘ W PIASEK GDY SIĘ PRZEKONAJĄ ŻE KONFLIKT MILITARNY Z ROSJĄ I CHINAMI MOŻE BYĆ DLA NICH ZABÓJCZY.
  TAK JAK PISAŁEM TO SĄ TCHÓRZE KTÓRZY JAK WYCZUJĄ ZE MAJĄ DO CZYNIENIA Z MOCNYM PRZECIWNIKIEM PO STRASZONKU KTÓRE NIC IM NIE DA SPIERDA…. GDZIE PIEPRZ ROŚNIE .

  ONI MOGĄ TYLKO ATAKOWAĆ KRAJE MILION RAZY OD NICH SŁABSZE JAK GRENADA , AFERY Z OLIVEREM NORTHEM , WIETNAM I SETKI INNYCH CHOCIAŻ W WIETNAMIE I TAK DOSTALI W DUPĘ OD WIETNAMSKICH KRETÓW TAK ZE LIZALI RANY WIELE LAT A NAWET DO DZIŚ LIŻĄ .

  STAWIAM ADMINKOWI SKRZYNKĘ HEINEKENA KTÓRĄ MU WYSLĘ JAK CI TCHÓRZE ZAATAKUJĄ SYRIE . NIE MA TAKIEJ OPCJI .

  CHYBA ZE KOSZERNI W USA POSTRADALI ROZUM I FAKTYCZNIE CHCĄ ROZWALIĆ TEN ŚWIAT WTEDY MOGĄ ZAATAKOWAĆ .

  Polubienie

 120. BU BU BU HA HA HA
  DOBRE .WIDZĘ ŻE ADMINEK OD RANA NA ŁAWECZCE WALI BIEDRONKOWE PIWO
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Domyślam się, że jak się Macierewicz i Kaczyński dowiedzą się kto zabił, to albo wypowiedzą wojnę Rosji, albo posadzą Tuska z dożywociem i bez przedterminowego zwolnienia

  Polubienie

 121. – Nie wiem, kto ich zabił, wiem, co ich zabiło.

  Czy ich ktoś ukatrupił? A może gdzieś sobie grzecznie siedzą w jakimś obozie pod palmami, popijając drinki na koszt państwa czyli nasz?

  Kto poleciał tutką do Smoleńska w dniu 07.04.2010 r.? Film nie pokazuje kto wysiada z samolotu!

  07-04-2010 Smoleńsk Siewiernyj lądowanie TU-154

  Och, co za pech, 07.04.2010 r. nie było żadnego tutkowego latania!

  Tu-154 nie poleciał do Smoleńska 7. kwietnia!

  https://www.salon24.pl/u/clouds/227496,tu-154-nie-polecial-do-smolenska-7-kwietnia

  Oooooo, 9 kwietnia, tupolew był w Smoleńsku, a dwa dni wcześniej, ryży Don Pedro fruwał na Casie!

  Tu-154 był w Smoleńsku 9.04, a 7.04 Tusk poleciał Casą

  https://www.salon24.pl/u/clouds/246980,tu-154-byl-w-smolensku-9-04-a-7-04-tusk-polecial-casa

  Justysia szybuje wysoko w chmurach

  https://bialystok.onet.pl/justysia-szybuje-wysoko-w-chmurach/enmj9

  W Polsce, kaczusia i spółka bez żadnej odpowiedzialności prawnej, od ośmiu lat, robią tornado fałszywą flagą!

  Smoleńsk to fałszywa flaga Tak jak WTC 911 Przygotowania do III wojny światowej.

  Wstyd i hańba panie kwa, kwa! Czy kurduple nie wiedzą co to oznacza?

  Polska zapomina o zbrodni katyńskiej? Świdnica pamięta

  http://swidnica24.pl/polska-zapomina-o-zbrodni-katynskiej-swidnica-pamieta/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 122. TO NIE ŻARTY, ŻÓŁTKI ZNOWU SIĘ ZBROJĄ!

  Japonia: Wodowanie drugiego śmigłowcowca… a może lotniskowca

  http://www.defence24.pl/japonia-wodowanie-drugiego-smiglowcowca-a-moze-lotniskowca

  ,,Potężny i trwały sojusz”. Japoński śmigłowcowiec dołącza do Amerykanów

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wspolne-cwiczenia-japonii-i-usa,789239.html

  TUREK TEŻ SIĘ ZBROI.

  Turcja buduje lotniskowiec. ,,Zachwiana regionalna równowaga”

  http://www.defence24.pl/sily-zbrojne/turcja-buduje-lotniskowiec-zachwiana-regionalna-rownowaga

  WIELKA NIERZĄDNICA BUDUJE DWA PŁYWAJĄCE PLATFUSY.

  Ostatnia sekcja lotniskowca „Prince of Wales” skompletowana

  http://www.defence24.pl/ostatnia-sekcja-lotniskowca-prince-of-wales-skompletowana

  O, W MORDĘ JEŻA, (przepraszam wszystkie sympatyczne jeżyki) WIELKI SEN O PŁYWAJĄCEJ CZERNEJ POTĘDZE!? Chi, chi, chi, cip, cip, taś, taś, cha, cha, cha…

  Lotniskowiec ORP Jan Paweł II

  P.S. To teraz powinno być wszystko jasne, po co był wywołany sztuczny kryzys ekonomiczny w 2008 r.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 123. ANDRZEJ MYSLAŁEM ZE MIĘDZY NAMI ZGODA ALE PROWOKUJESZ DO WINY BĘDZIESZ JĄ MIAŁ

  andrzej 11 kwietnia 2018 o 10:51 AM
  Wężu, czy AK-74 kupiłeś już, czy coś nowszego masz?
  Ukraińcy wszystko przywożą, czego dusza tylko zapragnie.

  Polubienie

 124. POSŁUCHAJ ANDRZEJ JA IDĘ WEDŁUG ZALECEŃ PASTUSZKI I MAM TO WSZYSTKO W DUPIE . BRONI ŻADNEJ NIE POTRZEBUJE ANI JEBANYCH UKRAIŃCÓW A RZĄDZĄCY TO DLA MNIE BENNY HILL .
  DZIŚ SOBIE ZROBIŁEM GRILLA POPIŁEM PIWKO WYSOKIEJ KLASY OGRÓD SKOPAŁEM POSIEJE WARZYWA MAM MALINKI I TRUSKAWKI TAKŻE SOKU SOBIE NAROBIĘ . PIENIĘDZY MAM DO CHOLERY I CO MI WIĘCEJ POTRZEBA .?
  CHYBA ZE KABARETU W POSTACI RZĄDÓW PISOWCÓW ?
  SMIECH POTRZEBNY ABY DŁUŻEJ ŻYĆ .
  TAKŻE APA TEKSTY O UKRAIŃCACH KTÓRYCH MAM W DUPIE I ICH BRONI TO NIE DO MNIE .
  ADMINEK NIECH SIĘ SZYKUJE NA WOJNĘ . JEGO ANTEK WARIAT Z PEWNOŚCIĄ POWOŁA . ON MA DUZO DO STRACENIA – RENTĘ ZUSOWSKĄ – CZYLI PIELĘGNIARKI KTORE NIEBAWEM BĘDĄ GO OBMACYWAĆ W SZPITALU . MNIE NIE BĘDĄ JA NIE PISOWIEC .

  Polubienie

 125. WĘŻU

  WIDOCZNIE ŹLE MNIE ZROZUMIAŁEŚ, ALBO NA ŻARTACH JEDNAK SIĘ NIE ZNASZ?
  WIĘCEJ JUŻ NIE BĘDĘ Z TOBĄ ŻARTOWAŁ WĘŻU.
  BYWAJ WĘŻU!
  POZDRAWIAM

  Polubienie

 126. ADMINIE

  JAKBY TAK USA DOSTAŁY WPIERDOL, TO PO IZRAELU I PISIE W POLSCE. TYLKO WŁADZĘ BRAĆ W POLSCE PRZEZ POLAKÓW I TU JEST JAKAŚ NADZIEJA DLA POLAKÓW.

  Polubienie

 127. ANDRZEJ KOLEGO ZNAM SIĘ NA ZARTACH A JESZCZE JAKBYŚ NAPISAL KTO TĄ WŁADZĘ MIAŁBY BRAĆ .?
  CZY UPADEK USA FAKTYCZNIE DOPROWADZIŁBY DO UPADKU PISU ?

  ANDRZEJKU ONI W CIĄGU MINUTY PRZEKIERUJĄ SWOJĄ FAJCHĘ O 360 STOPNI I BEDĄ PUTINOWI ROBIĆ LODA JAK TO ROBIĄ TERAZ USA A O LODACH MÓWIŁ SIKOR PO BUTELCE WINA .
  ZACZNIJ DOCENIAĆ ICH PRZEBIEGŁOŚC
  A PUTIN SIĘ NA TO ZGODZI BO JAKĄ INNĄ BEDZIE MIAL ALTERNATYWĘ .
  CHYBA ZE WASZA DRUŻYNA PRZEJMIE WŁADZĘ A WĘŻA WTEDY UKATRUPICE
  HA HA HA

  Polubienie

 128. ANDRZEJKU ONI W CIĄGU MINUTY PRZEKIERUJĄ SWOJĄ FAJCHĘ O 360 STOPNI I BEDĄ PUTINOWI ROBIĆ LODA JAK TO ROBIĄ TERAZ USA A O LODACH MÓWIŁ SIKOR PO BUTELCE WINA .
  ZACZNIJ DOCENIAĆ ICH PRZEBIEGŁOŚC
  A PUTIN SIĘ NA TO ZGODZI BO JAKĄ INNĄ BEDZIE MIAL ALTERNATYWĘ

  TEŻ TAKĄ EWENTUALNOŚĆ BRAŁEM I BIORĘ POD UWAGĘ!
  BO POLACY JEDNAK LUBIĄ BYĆ ZARZĄDZANI.

  CHYBA ZE WASZA DRUŻYNA PRZEJMIE WŁADZĘ A WĘŻA WTEDY UKATRUPICE
  HA HA HA

  NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ DRUŻYNY – PROSZĘ TO ZAPAMIĘTAĆ!

  A WĘŻA NIE ZAMIERZAM KATRUPIĆ, CHYBA, ŻE UPIĆ!

  ANDRZEJ KOLEGO ZNAM SIĘ NA ZARTACH A JESZCZE JAKBYŚ NAPISAL KTO TĄ WŁADZĘ MIAŁBY BRAĆ .?

  SĄ TACY POLACY – TYLKO WĄŻ NIE WIDZI!
  NA PRZYKŁAD: P. MATEUSZ PISKORSKI NA PREZYDENTA!
  P. PAZIEM NA PREMIERA.

  Polubienie

 129. WIDZĘ I WIEM ANDRZEJKU ALE PÓKI CO FAKTY TAKIE :
  1. PISKORSKI SIEDZI W PIERDLU JUZ 2 LATA PEWNIE ZA PRZEKAZANIE SCHEMATÓW ZŁOMU F 16 DZIKIM LUDOM .NA POCZĄTKU ZMIANA ORGANIZOWAŁA JAKIEŚ PROTESTY TERAZ NAWET JEDNEGO PROTESTU NIE MA ANI WIDU ANI SŁYCHU .
  2. WOKÓŁ ZMIANY KRĘCIŁ SIĘ JAK SMRÓD PO GACIACH DOBRY GLINA III ZYDO RP IKONOWICZ . OGÓLNIE ANDRZEJKU WIESZ KTO TO JEST . PISAĆ CI NIE BĘDĘ .
  3. POPARCIE DLA ZMIANY – 0, 001 % . POLACY OGÓLNIE MAJĄ ZMIANIE W TORBIE WACKOWEJ A JAK JESZCZE DOSTAJĄ 500 PLUS TO JUZ W OGÓLE .
  4. POPARCIE DLA PAZIA W GRANICACH 0, 0000001 PROCENTA CHOCIAŻ ROBI ON SUPER ROBOTĘ .

  TEŻ BYM CHCIAŁ PISKORSKIEGO JAK PREMIERA CZY PAZIA JAKO PREZYDENTA ALE PRĘDZEJ GRODZKIEJ WACUŚ METROWY ODROSNIE JAK TO SIĘ STANIE.
  SMUTNE ALE PRAWDZIWE A MARZENIA SĄ SA FREE
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 130. ANDRZEJU

  JA NIE PISAŁEM O SZANSACH OBU PANÓW, ALE ODPOWIEDZIAŁEM NA TWOJE PYTANIE, CZY TACY POLACY SĄ?
  NATOMIAST ROKOWANIA, TO JUŻ INNA SPRAWA I WIEM, ŻE WIESZ O CO CHODZI!

  A TERAZ ZOBACZ!
  TO JUŻ POZAMIATANE!

  Polubienie

 131. Może damy coś od pana Waldka bo się mocno produkuje :

  EriloTV5 dni temu
  No ten American Dream już minął ale jeszcze niektórzy śpią.
  Proszę państwa taka sama Fantazja w tej chwili jest z nienawiścią do Rosji otumaniali i żydzi sami padli ofiarą tej prowokacji bo byli zawsze pieszczochami komuny.
  No weźmy Bareja Tym Kieślowski Głowacki Wajda czy Tuwim I Bardini co wyrzucili się z Polski do ukochanego Izraela i później wrócili czy Holoubek nikt mu nigdy krzywdy nie zrobił Chociaż każdy wiedział że to jest oczywiste żyd. Tyszkiewicz dzisiaj narzeka że ma małą emeryturę bo nie ma kapitału na który się zawsze powoływali. Ty pindo niedomyta, to chciwość ci zrobiła krzywdę a nie PRL.
  ale proszę państwa nawet na te maleńkie socjalistyczne emeryturki wracali jak na przykład Krafftówna, jak wrócił jej rozum.
  A jeżeli nie no to jak zagubiony jak Deyna czy Klenczon, to Popełniali samobója.
  sobie weź innych na przykład Ford jaką on to miał karierę czy Tyrmand; pluli spierdalali, czy Kosiński – to to takie malowane ptaki z gówna i ze sraki.
  czy weźmy Rulewski kaczory Bujak Frasyniuk czy Bugaj nawet Małachowski mieli stanowiska mieli wykształcenie ale dzisiaj nawet Białczyński przecież Słowianolog, inni, dalej plują, nie znają jakby historii i ekonomii chociażby jak Szewczak, Kwaśniewski przecież i wtedy był szefem redakcji i tutaj był prezydentem, czy weźmy Rodowicz, zrobił ktoś jej krzywdę? baranowa młodzież rozbijała się porsche cały czas. w latach 60. czy Wojtyła: studia Niemcy Francja Włochy, oni dostawali zawsze paszporty, bo rządzili zawsze podskórnie po to żeby zniszczyć Polskę a teraz to oni nienawidzą w ogóle każdego dobra, dlatego powinni być wycięci w pień i nad tym się zastanów.
  jak nie możesz wyciąć to przynajmniej nie nie bądź konfidentem i kolaborantem tej przegranej sprawy.
  nie bój się wygramy tylko słuchaj rozumu

  Polubienie

 132. ANDRZEJ – ZENEK – SOŁTYS PRZECIEŻ WY JESTEŚCIE Z APA .CZEGO TO UKRYWACIE ? SKORO JUZ WAS ODKRYŁEM NIE MA SIĘ MASKOWAĆ .
  W SUMIE APA PORZADNE CHŁOPY .

  Polubienie

 133. ANDRZEJ

  A TY ZNÓW SWOJE?

  ZNÓW ZACZYNASZ, JAKI APA < JAKI ZENEK < JAKI SOŁTYS?

  JA JESTEM ANDRZEJ!

  JUŻ WIECEJ NIE BĘDĘ Z TOBĄ KONWERSOWAŁ, DAJ TY MI KURWA SPOKÓJ!
  ŻEŚ SIĘ UCZEPIŁ MNIE, JAK SOŁTYS ZENKA O PODATEK OD GRUNTU!

  A TAK NA POWAŻNIE, TO PAMIĘTAM, ŻE JAKAŚ TU DRUŻYNA PISYWAŁA – ZWANA APĄ.

  MOŻE LuK lub kika22 WIECEJ POWIEDZĄ NA TEN TEMAT.
  PRZECIEŻ ONI TO STARE WYGI NA TYM BLOGU.

  JA TYLKO CZYTYWAŁEM NA TYM BLOGU OD 2013 R.

  ZACZĄŁEM TU PISAĆ ZARAZ PO TYM, JAK MI NAUBLIŻAŁEŚ NA WPS.
  MÓWIĄC INACZEJ – PRZYSZEDŁEM TU PISAĆ ZA TOBĄ.
  ALE NA WPS ZACHOWAŁEŚ SIĘ W STOSUNKU DO MNIE PONIZEJ PASA W SPOSÓB NIETAKTOWNY (CHAMSKI). A PRZECIEŻ WCZEŚNIEJ NIE ZACHOWYWAŁEM SIĘ W STOSUNKU DO CIEBIE ŹLE!
  POZDRAWIAM!

  Polubienie

 134. Andrzejek wyluzuj przeprosiłem cię nawet trzy razy a ty dalej to ciągniesz .W sumie to jest ok kolego . poglądy mamy takie same .
  Czemu przyczepiłem się APA bo było 5 wpisów tutaj z takim samym de funesem i był podpis APA a nie andrzej stąd skojarzenie .
  Bracie nie nerwujsia .Szkoda zdrowia .

  Polubienie

 135. A jeszcze takie pytanko ty nie mialeś na WPS awataru z wilkiem .Nie nerwujsia .Tylko pytam .W sumie dobrze spotkać kumpla o tych samych poglądach .
  Ale jajca z tym sądem to też odwalałeś na WPS .Straszyć sądami , prawnikami .Też nieładnie .Ty Andrzejek nigdy na bani nie był i nie krzyknął ze komuś dasz w ryło ale zeby zaraz adwokatem straszyć . Szkoda ze PAZIO wykasował moje przeprosiny .
  Wejdzmy w sojusz i nie straszmy się . Po co ?

  Polubienie

 136. OPINIA PRZEMKA W KWESTII SYRII:

  przemex pisze:
  Kwiecień 11, 2018 o 9:24 pm
  Gówno z tego wyniknie. Tak będą się przerzucać tymi pogróżkami wzajemnie jeszcze długo, ale nikt nie pociągnie za spust. Za duże ryzyko dla obu stron.

  Polubienie

 137. I OPINIA DOKTORA AMERYKANISTYKI MIESZKAJACEGO W USA KAZA NA PYTANIE KTÓRE ZADAŁEM .

  „canassatego pisze:
  Kwiecień 12, 2018 o 3:55 am
  „Jak myslisz dostaną usmańce w dupę w Syrii?”

  Pytanie jak najbardziej wskazane. Ale nikt z nas nie wie wszystkiego, co się dzieje za kulisami wojny w Syrii. Faktem jest, że „Pomarańczowa Małpa” (jak nazywają Trumpa niektórzy Amerykanie) kazała wystrzelić 59 pocisków manewrujących Tomahawk na teren Syrii w zeszłym roku, zabijając 9 żołnierzy Syryjczyków jak i również kilku cywili, w tym 4 dzieci. To kolejna masowa zbrodnia wojenna popełniona przez USA, za którą jak zwykle ani „Pomarańczowa Małpa” ani nikt z Pentagonu i Białego Domu nie był pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

  Dysponując w Syrii systemami S-300 a szczególnie S-400 (obecnie najlepszymi na świecie rakietowymi systemami obronnymi), Rosjanie technologicznie i teoretycznie poradziliby sobie z przechwyceniem pocisków typu Tomahawk jak i ze zniszczeniem platform, z których te pociski zostaną wystrzelone, głównie z okrętów amerykańskich, ale także brytyjskich i francuskich. (Zakładając oczywiście, że USA znowu użyją Tomahawków, a na to się zanosi, choć oczywiście można tylko spekulować.)

  Przy okazji: Tomahawk jest już dość przestarzałym pociskiem, dość wolnym, bo nieprzekraczającym ok. 900 km na godzinę. Obecnie jest kilka innych, bardziej nowoczesnych, o wiele szybszych pocisków manewrujących: Są to np. pociski Oniks, Kalibr (rosyjskie) i szczególnie BrahMos (hindusko-rosyjski)–wszystkie ponad 2 razy szybsze od Tomahawkow.

  Dla Rosjan nie jest to problem techniczny, jest to natomiast bardzo trudny problem polityczny. Putin apelował ostatnio o zdrowy rozsadek, ale obecny rząd amerykański nie wie, co to jest zdrowy rozsadek.

  Polubienie

 138. Andrzej

  Przemek ma dużo racji.
  To, że wklejam info dot. obecnej sytuacji wokół Syrii nie znaczy, że wierzę w to, że dojdzie do starcia na globalną skalę.
  Nie ukrywam, że bliższa jest mi opcja KAZ-a.
  Osobiście, to chciałbym, żeby Rosja i Persowie wpierdolili zachodnim zbójom – chociaż w skali lokalnej.
  A przy okazji ten mały koszerny kraik może usiadłby na dupie, na długie lata, a Palestyńczycy stali by się panami u siebie.🌝

  Polubienie

 139. Andrzej vel wąż … .

  Ale tego wpisu KAZ-a nie ma u Przemka?
  Czyżby KAZ na pewno to napisał?
  Co zatem stało się z tym wpisem?

  A tak przy okazji zauważyłem tam wężu, że jedziesz po APA, czyli po mnie – nadal!
  Raz przepraszasz tu na tym blogu, to znów gdzie indziej napierdalasz na mnie, taki z Ciebie kolega wężu!
  Pozdrawiam!

  Polubienie

 140. Andrzej nieprawda .Po APA już nie jadę od tygodnia nigdzie i na blogu Przemka też złego slowa o nich od tamtego czasu nie napisałem .
  Ja juz nie wiem czy tu jest dwóch Andrzejów chyba tak bo Andrzej z avatarkiem Funesa odpisał mi że on APA nie kojarzy .
  Także nie ma nigdzie na blogu Przemka wpisów gdzie opluwałem APA chyba że trafiłeś na starsze wpisy .

  A WPIS KAZA MASZ TUTAJ I TO ON JEST AUTOREM
  ZAJRZYJ DO UWAG
  KAZ UZYWA TEZ NICKU
  CANASSATEGO
  https://przemex.wordpress.com/about-2/comment-page-1/#comment-5828

  pozdrawiam kolego i piąteczka .

  Polubienie

 141. Andrzej nieprawda .Po APA już nie jadę od tygodnia nigdzie i na blogu Przemka też złego slowa o nich od tamtego czasu nie napisałem .
  Ja juz nie wiem czy tu jest dwóch Andrzejów chyba tak bo Andrzej z avatarkiem Funesa odpisał mi że on APA nie kojarzy .
  Także nie ma nigdzie na blogu Przemka wpisów gdzie opluwałem APA chyba że trafiłeś na starsze wpisy .

  A WPIS KAZA MASZ TUTAJ I TO ON JEST AUTOREM
  ZAJRZYJ DO UWAG
  KAZ UZYWA TEZ NICKU
  CANASSATEGO
  https://przemex.wordpress.com/about-2/comment-page-1/#comment-5828

  Polubienie

 142. Za dużo mają do stracenia, żeby ryzykować przegraną (moim zdaniem to pewną).
  Przegrana syjonu na Bliskim Wschodzie mogłaby przyczynić się do upadku niektórych rządów syjonistycznych w Europie!
  Admin może teraz spać spokojnie i dalej planować swoje nowinki techniczne w stolarni!

  Polubienie

 143. Admin może teraz spać spokojnie i dalej planować swoje nowinki techniczne w stolarni!

  Ponieważ jego ulubiony PiS jeszcze długo porządzi!

  Polubienie

 144. „prawda dla Polaka”

  „atakuje mnie, atakuje pana, tak więc MUSI pracować dla obcych wywiadów”

  I wszystko wyjaśnione. Ktoś kto cię krytykuje musi należeć do obcych wywiadow, no q**a nie ma innej opcji. Zaraz obczaję, co to za świry, haha.

  Polubienie

 145. Luk co ty się piwa upił z biedronki .Myślałem że to Aaron Paz czy tam Pazik ch…. tam ale jednak nie . Szerzej o PAZ czy Paziku u Caleiba .

  Polubienie

 146. ANDRZEJ CHOIDZIŁO MI O AARONA PAZA VEL PAZIKA CZY CH… WIE JAK JESZCZE .
  GDZIE TAM BYŁ PYTAŁ O PZ .

  andrzej 12 kwietnia 2018 o 9:04 PM
  Andrzej pytanko. To nie jest aby PAZ bo nie jestem pewny.

  Odpowiadam:

  NIE JEST TO NASZ PAZIEM!

  Pozdrawiam!

  Polubienie

 147. Andrzeju vel wężu … .

  Ten cały hrabja już zdążył zainfekować głowy masie durniów.
  To na kilometr przecież śmierdzi ustawą.
  Czy już tam aż tacy idioci pracują, czy uważają, że naród jest tak głupi, że można wciskać mu objawionych hrabjanów. He, he!

  Polubienie

 148. andrzeju mam zdanie takie same i popieram to co pisał w tym temacie szczypior vel metro ale jezeli mówi tak chrabia zle o PIS – dach to czemu nie posłuchać .Co to szkodzi ?

  Polubienie

 149. ussa ostrzelały Syrię z powdu „użycia przez Assada broni chemicznej”?????????????

  A prxecież specjalistą od broni chemicznej jest właśnie ussa!!!!!

  https://www.history.com/topics/vietnam-war/agent-orange

  Agent Orange

  Article
  Videos
  Speeches
  Shop

  Agent Orange, Vietnam War, Herbicide Orange
  0:00 02:28

  Agent Orange

  Agent Orange was a chemical herbicide used during the Vietnam War that had a devastating impact long after the conflict ended.

  Contents

  Print
  Cite

  Agent Orange was a powerful herbicide used by U.S. military forces during the Vietnam War to eliminate forest cover and crops for North Vietnamese and Viet Cong troops. The U.S. program, codenamed Operation Ranch Hand, sprayed more than 20 million gallons of various herbicides over Vietnam, Cambodia and Laos from 1961 to 1971. Agent Orange, which contained the deadly chemical dioxin, was the most commonly used herbicide. It was later proven to cause serious health issues—including cancer, birth defects, rashes and severe psychological and neurological problems—among the Vietnamese people as well as among returning U.S. servicemen and their families.
  History Vault Promo
  Operation Ranch Hand

  During the Vietnam War, the U.S military engaged in an aggressive program of chemical warfare codenamed Operation Ranch Hand.

  From 1961 to 1971, the U.S. military sprayed a range of herbicides across more than 4.5 million acres of Vietnam to destroy the forest cover and food crops used by enemy North Vietnamese and Viet Cong troops.

  U.S. aircraft were deployed to douse roads, rivers, canals, rice paddies and farmland with powerful mixtures of herbicides. During this process, crops and water sources used by the non-combatant native population of South Vietnam were also hit.

  In all, American forces used more than 20 million gallons of herbicides in Vietnam, Laos and Cambodia during the years of Operation Ranch Hand. Herbicides were also sprayed from trucks and hand-sprayers around U.S. military bases.

  Some military personnel during the Vietnam War era joked that “Only you can prevent a forest,” a twist on the U.S. Forest Service’s popular fire-fighting campaign featuring Smokey the Bear.
  What Is Agent Orange?

  The various herbicides used during Operation Ranch Hand were referred to by the colored marks on the 55-gallon drums in which the chemicals were shipped and stored.

  In addition to Agent Orange, the U.S. military used herbicides named Agent Pink, Agent Green, Agent Purple, Agent White and Agent Blue. Each of these—manufactured by Monsanto, Dow Chemical and other companies—had different chemical chemical additives in varying strengths.

  Agent Orange was the most widely used herbicide in Vietnam, and the most potent. It was available in slightly different mixtures, sometimes referred to as Agent Orange I, Agent Orange II, Agent Orange III and “Super Orange.”

  More than 13 million gallons of Agent Orange was used in Vietnam, or almost two-thirds of the total amount of herbicides used during the entire Vietnam War.
  Dioxin in Agent Orange

  In addition to Agent Orange’s active ingredients, which caused plants to “defoliate” or lose their leaves, Agent Orange contained significant amounts of 2,3,7,8-tetrachlorodibenzo-p-dioxin, often called TCDD, a type of dioxin.

  Dioxin was not intentionally added to Agent Orange; rather, dioxin is a byproduct that’s produced during the manufacturing of herbicides. It was found in varying concentrations in all the different herbicides used in Vietnam.

  Dioxins are also created from trash incineration; burning gas, oil and coal; cigarette smoking and in different manufacturing processes such as bleaching. The TCDD found in Agent Orange is the most dangerous of all dioxins.
  Effects of Agent Orange

  Because Agent Orange (and other Vietnam-era herbicides) contained dioxin in the form of TCDD, it had immediate and long-term effects.

  Dioxin is a highly persistent chemical compound that lasts for many years in the environment, particularly in soil, lake and river sediments and in the food chain. Dioxin accumulates in fatty tissue in the bodies of fish, birds and other animals. Most human exposure is through foods such as meats, poultry, dairy products, eggs, shellfish and fish.

  Studies done on laboratory animals have proven that dioxin is highly toxic even in minute doses. It is universally known to be a carcinogen (a cancer-causing agent).

  Short-term exposure to dioxin can cause darkening of the skin, liver problems and a severe acne-like skin disease called chloracne. Additionally, dioxin is linked to type 2 diabetes, immune system dysfunction, nerve disorders, muscular dysfunction, hormone disruption and heart disease.

  Developing fetuses are particularly sensitive to dioxin, which is also linked to miscarriages, spina bifida and other problems with fetal brain and nervous system development.
  Veteran Health Issues and Legal Battle

  Questions regarding Agent Orange arose in the United States after an increasing number of returning Vietnam veterans and their families began to report a range of afflictions, including rashes and other skin irritations, miscarriages, psychological symptoms, type 2 diabetes, birth defects in children and cancers such as Hodgkin’s disease, prostate cancer and leukemia.

  In 1988, Dr. James Clary, an Air Force researcher associated with Operation Ranch Hand, wrote to Senator Tom Daschle, “When we initiated the herbicide program in the 1960s, we were aware of the potential for damage due to dioxin contamination in the herbicide. However, because the material was to be used on the enemy, none of us were overly concerned. We never considered a scenario in which our own personnel would become contaminated with the herbicide.”

  In 1979, a class action lawsuit was filed on behalf of 2.4 million veterans who were exposed to Agent Orange during their service in Vietnam. Five years later, in an out-of-court-settlement, seven large chemical companies that manufactured the herbicide agreed to pay $180 million in compensation to the veterans or their next of kin.
  Did You Know?

  The controversy over Agent Orange and its effects has persisted for more than four decades. As late as June 2011, debate continued over whether so-called „Blue Water Navy” veterans (those who served aboard deep-sea vessels during the Vietnam War) should receive the same Agent Orange-related benefits as other veterans who served on the ground or on inland waterways.

  Various challenges to the settlement followed, including lawsuits filed by some 300 veterans, before the U.S. Supreme Court confirmed the settlement in 1988. By that time, the settlement had risen to some $240 million including interest.

  In 1991, President George H.W. Bush signed into law the Agent Orange Act, which mandated that some diseases associated with Agent Orange and other herbicides (including non-Hodgkin’s lymphoma, soft tissue sarcomas and chloracne) be treated as the result of wartime service. This helped codify the VA’s response to veterans with conditions related to their exposure to Agent Orange.
  Legacy of Agent Orange in Vietnam

  In addition to the massive environmental devastation of the U.S. defoliation program in Vietnam, that nation has reported that some 400,000 people were killed or maimed as a result of exposure to herbicides like Agent Orange.

  In addition, Vietnam claims half a million children have been born with serious birth defects, while as many 2 million people are suffering from cancer or other illness caused by Agent Orange.

  In 2004, a group of Vietnamese citizens filed a class-action lawsuit against more than 30 chemical companies, including the same ones that settled with U.S. veterans in 1984. The suit, which sought billions of dollars worth of damages, claimed that Agent Orange and its poisonous effects left a legacy of health problems and that its use constituted a violation of international law.

  In March 2005, a federal judge in Brooklyn, New York, dismissed the suit; another U.S. court rejected a final appeal in 2008, causing outrage among Vietnamese victims of Operation Ranch Hand and U.S. veterans alike.

  Fred A. Wilcox, author of Scorched Earth: Legacies of Chemical Warfare in Vietnam, told the Vietnamese news source VN Express International, “The U.S. government refuses to compensate Vietnamese victims of chemical warfare because to do so would mean admitting that the U.S. committed war crimes in Vietnam. This would open the door to lawsuits that would cost the government billions of dollars.”
  Sources

  The extent and patterns of usage of Agent Orange and other herbicides in Vietnam. Nature.
  Facts About Herbicides. Department of Veterans Affairs.
  Veterans Exposed to Agent Orange. Department of Veterans Affairs.
  Learn about Dioxin. EPA.
  Veterans and Agent Orange: Update 2012. National Academies Press.
  Report to the Secretary of the Department of Veterans Affairs on the Association Between Adverse Health Effects and Exposure to Agent Orange. Department of Veterans Affairs.
  Spectre orange. The Guardian.
  Out of sight, out of mind: Vietnam’s forgotten Agent Orange victims. VN Express International.
  Dioxins and their effects on human health. World Health Organization.
  Dioxins. National Institute of Environmental Health Sciences.

  Tags
  Vietnam War
  Vietnam War Tech
  Vietnam War Weapons

  Fact Check We strive for accuracy and fairness. But if you see something that doesn’t look right, contact us!

  by Taboola
  Promoted Links
  You May Also Like
  If you’re over 25 and own a computer, this game is a must-have!Throne: Free Online Game
  You’ll start speaking a new language in 3 weeks thanks to this app made in GermanyBabbel
  Play this for 1 minute and see why everyone is addictedVikings: War of Clans
  U.S Green card lottery registration open! Check if you can apply!USA – Live, Work and Study
  Shoppers Are Getting Unbelievable Deals With This Little-Known SiteTophatter
  They Took The Same Picture For 40 Years. Don’t Cry When You See The Last One!Womens24x7
  The U.S. Government’s Zombie Apocalypse Plan
  Agent Orange
  Postmortem Photography

  Home
  Topics
  Vietnam War
  Agent Orange

  A+E Networks

  Contact Us Copyright Policy Privacy Policy Terms of Use Ad Choices Closed Captioning

  © 2018, A&E Television Networks, LLC. All Rights Reserved.
  Learn the history behind today’s headlines with the History Made Every Day newsletter.
  Sign me up
  By submitting your information, you agree to receive emails from HISTORY and A+E Networks. You can opt out at any time. More details:

  Privacy Policy | Terms of Use | Contact Us

  Polubienie

 150. Jeśli Rosjanie nie rozprawią się zdecydownie z V kolumną żydowsko anglosaską we własnych strukturach władzy i gospodarki skazani są na ponowne wasalizowanie swojego kraju. Wszystko to co do tej pory czyni Putin wygląda na próbę buntu wasala w stosunku do swego pana, żeby wynegocjować lepsze warunki podległości. Brak zdecydowanych odpowiedzi na działania Żydoanglosasów spowoduje tylko kolejne ataki na Rosję co zresztą zapowiedział Pompeo, że Putin przez całą swoją następną kadencję nie zazna spokoju.

  Polubienie

 151. @Julius Walczy się tak jak przeciwnik na to pozwala. Nam latwo przychodzi „walka” o „lepszy świat” z fotela przed komputerem, ale w rzeczywistości to musi być nieludzko trudna rzecz 😉

  Polubienie

 152. Luk zapomniałeś dopisać że walka nasza idzie o lepszy swiat przed PC pierdząc w fotel po zjedzeniu sobotniego obiadku mielonego z surówką i kopcem kartofli . wszystko z GMO to potem pierdzenie jest na maksa i smierząco jak cholera plus smieciowe żarcie z Biedry i masa gazowa nie pomoże a jak zapierdzisz się jeszcze podczas sexu to ci baba Luk jaja urwie .Nie ma zmiłuj się ha ha ha .
  syria syrią a my się martwy żeby nas koszerni tak nie wydymali że za miesiąc czy dwa nie bedziemy miec sianka na chleb

  a adminek pisowy madry .Polozył się w szpitalu i obmacuje tam codziennie piekne pielęgniarki .Ten to ma życie ha ha ha
  ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 153. Komuś się nudzi i minusuje tematy… Pewnie hakerzy Putina hybrydowo oczyszczają przedpole przed zbliżającą się inwazją hahah.

  Polubienie

 154. LuK
  14 kwietnia 2018 o 6:21 PM

  „Walczy się tak jak przeciwnik na to pozwala. Nam latwo przychodzi „walka” o „lepszy świat” z fotela przed komputerem, ale w rzeczywistości to musi być nieludzko trudna rzecz”

  – też tak myślę, LuK. Poza tym, jeżeli media są „ w rękach żydów” no to jakie my możemy mieć informacje? A to, co sobie z tego wykoncypujemy, wcale nie musi być akurat prawdą.

  Poza tym, to wcale nie jest takie najważniejsze, komuś przywalić robiąc wojnę, bo właściwie najważniejsze jest to, CO POTEM.

  Rosja nie chce brać odpowiedzialności za to, co potem, bo ważniejsze jest utrzymać w kraju stabilizację i jakiś rozwój. Co z tego, że Rosji przybyło by kilkaset tysięcy nowych Bohaterów, skoro byliby oni martwi.

  U nas w dzienniku tv przed chwilą powiedzieli, że „wojska koalicji” uderzyły w takie cele w Syrii, w których produkowana była broń chemiczna. Może ussamerykanin się z tego by ucieszył, ale normalnie rozwinięty umysłowo Polak rozumiał by powagę sytuacji – mianowicie, chemikalia znajdujące się w odpowiednich pojemnikach są z natury rzeczy nieszkodliwe, natomiast w momencie, gdy te pojemniki są rozwalane i chemikalia mogą się ulatniać/rozlewać, no to normalnego człowieka ogarnia trwoga.

  Jak więc mogliby ussamerykanie „bronić trutych przez Asada Syryjczyków” rozwalając fabryki/laboratoria produkujące te trucizny i tym samym powodując ich rozprzestrzenienie? Oni nam mówią takie absurdalne rzeczy celowo, ale widać że i tak jest wielu durniów łapiących się na takie humanitarne rewelacje. Rozwalenie takich laboratoriów to przecież żadna pomoc dla ludności cywilnej, a przeciwnie: zagrożenie życia wzrasta niepomiernie. Kto i jak miałby usuwać skutki przedostawania się na skutek ataków rakietowych takich trucizn do środowiska?

  Prezydent Asad będąc głową państwa z całą pewnością nie jest zainteresowany zniszczeniem Syrii i obróceniem miast w ruinę.

  Na ziemiach zajmowanych obecnie przez Polaków poległo 600.000 Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej. Dlaczego tak wielu? A no dlatego, że Stalin rozkazał, by nie atakować miast artylerią czy lotnictwem przygotowując tym pole dla piechoty, lecz walki o każde polskie miasto były walkami wręcz – zdobywano mozolnie dom po domu i dlatego aż tylu Czerwonoarmistów zapłaciło za to życiem. W ten sposób Stalin chciał uratować życie możliwie największej ilości Polaków wycieńczonych wojną i sześcioletnią okupacją.

  No więc Armia Czerwona nie bombardowała polskich miast i nie używała artylerii by ułatwić sobie zadanie.

  Natomiast ussa i anglosysi (ci pierwsi latali w dzień, ci drudzy w nocy) bombardowali Niemcy nie zastanawiając się, ilu ludzi przy tym straci życie. Na Drezno zrzucali także bomby fosforowe, zapalające i pożary były tak potężne, że na skutek gwałtownego ruchu gorącego powietrza do góry wytwarzało się potężne „ssanie” wciągające w ogień nie tylko wszystko ruchome ale i nawet ludzi, którzy jakimś cudem to piekło chwilowo przeżyli.
  Straty w ludziach mieli więc „alianci” niewielkie.
  I stali się przyjaciółmi Niemców,

  a Polacy wymyślają głupoty i mają do Rosjan pretensje.

  I analogicznie: ussa atakując rakietami Syrię twierdzi, że działa w interesie Syryjczyków i ich chce chronić. W odpowiedzi na rzekome stosowanie broni chemicznej przez Prezydenta Asada wobec ludności syryjskiej ussa rozwala laboratoria chemiczne, by więcej tych trucizn rozeszło się po Syrii.
  Widzimy, że wobec ludzi stosowany jest specjalny rodzaj „logiki”, czyli jej przeciwieństwo. Dlaczego ludzie to akceptują?

  W dzienniku tv była też inna ciekawa rzecz. Otóż, biskup wynosił pod niebiosa kolejnego „żołnierza wyklętego”, ponoć „zamordowanego przez komunę” . Już pomijając, że w Polsce Ludowej nikt nigdzie nie widział na oczy żadnej „komuny”, to rzecz jest oczywista. Rząd Polski Ludowej ograniczył wpływy kościoła katolickiego i tenże doszedłszy do władzy po 1989 roku mści się za to, bo „stracił” 45 lat nie mogąc ekspandować na Wschód i ograniczając siłą rzeczy swoje wpływy do linii rzeki Bug.
  Ci „żołnierze wyklęci” nie byli sądzeni i skazywani za działalność polityczną, lecz za działalność kryminalną jak morderstwa, napady i rabunki oraz gwałty. To przemilczają ale to prawda.
  A Polacy z jakiegoś powodu uważają, że jak z Polski wygoni się „żydów” to od razu wszystko będzie lepiej.

  Niedawno pokazywany był drastyczny filmik, na którym rzekomo syryjskim dzieciom porażonym bronią chemiczną rozpylano jakiś aerozol w usta i łapiąc te dzieci za kark polewano je wodą z węża gumowego.
  Na Boga! Czy tak traktuje się kogoś, kto uległ zatruciu jakąś trucizną? !?
  Normalnie, to powinny te dzieci być traktowane niezwykle ostrożnie, delikatnie; powinno się im podłączyć kroplówkę z preparatami wzmacniającymi i detoksem. Ale przecież nie przemocą wlec ponoć poszkodowane dzieci, brutalnie chwytać je za karki, wtryskiwać im do ust jakieś substancje po których było im niedobrze, a następnie polewać tym dzieciom głowy wodą ze szlauchu.

  Rosjanie powiedzieli, że do syryjskiego szpitala wpadła znienacka grupka osób z kamerą, zrobili zamieszanie i wyłapując kilka osób zrobili tą mistyfikację nagrywając ją po czym po chwili osoby te gdzieś znikły.
  Ale większość Polaków miała pretensje do Prezydenta Asada. I teraz Polacy uważają, że rozwalanie przez „siły koalicji” rakietami laboratoriów chemicznych zwiększa bezpieczeństwo ludności cywilnej w Syrii.

  Boże, widzisz i nie grzmisz! Ale z powodu ludzkiej głupoty i bezmyślności…

  Polubienie

 155. Nana wyluzuj, bo nerwy urodzie – zwłaszcza kobiecej szkodzą!

  Żebyś nawet i pękła to owce i tak w innym świecie żyją.
  Może sukienkowi im coś niecoś jutro powiedzą? He, he!

  Polubienie

 156. andrzej a jak jeszcze nany nie znasz to ja poznasz bo ja z sieci ją znam wiele lat .Bluzgała kilka lat temu na WPS Jagience ile wlezie bo tamta ośmieliła się mieć inne zdanie .
  PAZ jakiś czas temu we wpisie wysyłał ją do lekarza specjalisty od głowy .
  Raz nanunia pisze ze chrzest to be aby za 5 minut pisać że jest on super.Typowa religijna paplanina polana ostrym sosem new age .Tyle bo szkoda już na to czasu .
  sssssssssssss

  Polubienie

 157. Z tymi owcami to tez róznie bo chodzi do Kościółka i daje się golić jakieś 27% a to też z tą najbardziej gównianą wełną od Torunia .Także spokojnie .Ludzie mądrzeją .
  Jak kiedyś ministranci chodzili po domach i zbierali na jakąś pomoc kasę to jakis młody człowiek jak do niego zastukali zbluzgał to towarzycho ile wlezie .Potem katabas zapluwał się na kazaniu jaki to cham jakiś był ze zbluzgał ministrantów .Także spokojnie .coraz więcej ludzi mysli i nie daje się dymać kolego andrzeju .

  Polubienie


 158. Pani Anders „godnie” reprezentuje Polskę latając na koszt podatnika po całym świecie bratając się wszędzie z Żydami.

  Polubienie

 159. Julius co w tym dziwnego .
  Pani Anders wykonuje świetną robotę bo to do niej należy a jak głupi goj chce to sponsorować i kocha panią Anders coż może przyszłe pokolenie Polaków będzie mądrzejsze bo to jest całkiem stracone .

  Polubienie

 160. Andrzej ona jest senatorem a sama się nie wybrała .Pewnie wybrali ją ci co Kalksteina którzy go wiążą z Chrobrym .Sam Andrzej dobrze wiesz tu już ratunku nie ma .Jedynie naturalna śmierć dla tych urodzonych po 45 roku w większości .Trochę jest teraz ogłupionej młodzieży ale nie aż tyle .

  Polubienie

 161. Podobno Michałkiewicz w szpitalu a rebe, o pardon, „pastor” Chójecki wielce z tego faktu kontent 😀 Cyrki normalnie żydy się tłuką między sobą.

  Polubienie

 162. witam grzaneczka .
  Grzanku moze to ty jesteś ten nasz premier uzurpator zgodnie ze stolzmanową konstytucją bo Waldek zniknął na 30 dni i ty w tym samym czasie zniknąłeś .Wcięło cię gdzies z sieci .
  Waldek wraca i jednoczesnie ty GRZANKU wracasz na fora.
  Pszpiadek ? jakby powiedział koszerny satyryk .

  Tak na poważnie .Waldi ma dużą wiedzę .Duzo mówi prawdy czasami jednak odjeżdza jak gada o Smoleńsku i całuje portret Stalina ale każdy ma wady grzanku .

  GRZANEK TAK NA POWAŻNIE .PRZEZ TEN MIESIĄC CHYBA ZDROWO SOBIE POBZYKALEŚ PANIENKI W ZAKOPCU PLUS DO TEGO PIWO I ZYC NIE UMIERAĆ .
  CHYBA SOBIE TEZ POJADĘ NA DWA TYGODNIE DO ZAKOPCA .
  GRZANECZKU
  NASZ ADMINEK W SZPITALU . TEN TO DOPIERO SOBIE TAM PIELĘGNIARECZKI OBMACUJE . MA CHŁOP RAJ NA ZIEMI HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 163. GRZANECZKU PAMIĘTASZ JAK SIE TŁUKLI MIĘDZY SOBĄ RYWINEK I SZECHTER TO DOPIERO BYŁY JAJKA .
  MICHALKIEWICZ W SZPITALU ? ZLEGO DIABLI NIE BIORĄ . ZRESZTĄ NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ . FACET PRZY KOŚCI DUPECZKA ZAOKRĄGLONA OD SCHABOWYCH I BIGOSU CZY KASZANECZKI . ZERO RUCHU TO NIE MA DZIWNE ZE GO DO KOSZERNEGO SZPITALA ZABRALI .
  GRZANEK A MOZE ON W KLINICE RZADOWEJ LEŻY ?
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 164. GRZANECZKU WŁASNIE O TO CHODZI ŻE OD :
  PTASIEGO MLECZKA
  BOCZKU W NADMIARZE
  KASZANKI
  KIEŁBASKI
  MIELONYCH , SCHABOWYCH
  PULPETÓW
  MASŁA W NADMIARZE
  I GŁÓWNIE BRAKU RUCHU .

  ALE SPOKOJNIE . ADMINEK MA JAKIŚ ZABIEG ZWIĄZANY Z SERCEM . JAK SAM PISAŁ NIC TO TRUDNEGO PROSTA SPRAWA NIC POWAZNEGO . TO CHYBA POLEGA NA OCZYSZCZANIU ŻYŁ ZE ZŁOGÓW I CHOLESTEROLU .
  JAK ADMINEK GRZANKU PISAL ŻE MA WIELU ZNAJOMYCH W RZADZIE W RANDZE WICEMINISTRÓW TAKŻE W SZPITALU PIESZCZĄ GO JAK KOCHANEK PIPKĘ SWOJEJ KOCHANKI . TAKZE SPOKO .
  ZA TYDZIEŃ ADMINEK WRÓCI ZDROWIUTKI A ILE PIELĘGNIAREK W SZPITALU WYMACA TO JUZ JEGO KORZYŚC
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 165. WALDEK UMIEŚCIŁ NOWY FILMIK TAKŻE IDĘ OGLĄDAĆ . WCZORAJ W CIAGU DNIA BYLO TRZY . TRZA NADRABIAĆ ZALEGŁOŚCI . ROBIENIE FILMIKÓW TO GORSZY NAŁÓG OD SEXU . ZROBISZ SOBIE MIESIĄC PRZERWY OD SEXU TO POTEM STUKASZ KOBITĘ CZTERY RAZY DZIENNIE.
  PODOBNIE Z WALDKIEM TYLKO U NIEGO TO ROBIENIE FELIETONÓW . ZROBIŁ SOBIE 30 DNI PRZERWY TO TERAZ WALI TRZY FILMIKI DZIENNIE . JAK Z KOBIETĄ HA HA HA
  SSSSSSSSSS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s