Pięć punktów od Morawieckiego


Mamy prawdziwego Włodarza Polski

( no, powiedzmy że to prawda)

W sobotę w samo południe w Warszawie rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

„Polska jest jedna”.

Zapowiedzi konwencji PIS:
– darmowe leki dla kobiet w ciąży
– obniżka CIT z 15% na 9%
– 300 zł dla każdego dziecka na wyprawkę szkolną
– emerytura dla kobiet które wychowały co najmniej 4 dzieci a nie pracowały zawodowo.

Dzisiejsza zapowiedź programu PO:
– odsunąć PIS od władzy.

 

W TVN-ach burza mózgów.
Jak wytłumaczyć lemingom, że KonwencjaPiS była nieudana, słaba i nudna.
A w dodatku Prezes miał przekrzywiony krawat…

Uczcie się totalna opozycjo! Tak wygląda konwencją poważnej partii! A wy, choćbyście wysłali do boju tysiąc oszustów i dokleili milion fake newsów – nie przykryjecie tym swojego nieuctwa i nieudacznictwa! Bo co wy potraficie poza wrzeszczeniem o walce z PiS-em? NIC!

 

Polska Jest Jedna

 

W sobotę w samo południe w Warszawie rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. „To spotkanie ma szczególne cechy. Coś dzisiaj zaczynamy. Zaczynamy wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami” – powiedział prezes PiS. „Musimy robić wszystko, by nic nie można było nam zarzucić. Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania dla tych, którzy będą sobie te ręce brudzić” – podkreślił Kaczyński. Z kolei premier premier zapowiedział „Piątkę Morawieckiego”, a Beata Szydło szereg obietnic socjalnych.

Kaczyński: Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania
„To spotkanie ma pewne szczególne cechy. Coś dzisiaj zaczynamy. Zaczynamy wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami. (…) Trwa ‚dobra zmiana’, ale ją trzeba nieustannie podtrzymywać, także poparcie dla niej. Trzeba nieustannie pracować, tym bardziej, że zdarzyły nam się potknięcia. Oczywiście nie bierzcie pod uwagę sondaży” – zaczął prezes PiS.
„Chcemy dotrzeć do 600-700 punktów. Chcemy dotrzeć do wszystkich województw, powiatów. Do wielu miast i wsi” – zapowiedział.
Prezes PiS zaznaczył, że bohaterami konwencji nie będzie on, ale kolejni mówcy.
„Polacy powinni wiedzieć, że my ciągle myślimy i o nich pamiętamy. Ciągle chcemy zapewniać Polakom nową pomoc, coś co ich wzmocni. Coś, co będzie dowodem, że władza robi, co do niej należy. Dba o obywateli” – mówił.

„Jedziemy, żeby słuchać tego, co nam powiedzą, ci którzy przybędą na spotkania” – stwierdził.
„Pozwolę sobie, by przypomnieć to, co mówiłem wielokrotnie. Otóż nie działamy dla siebie. Działamy dla Polaków. Do polityki nie idzie się dla polityki” – podkreślił.

„My musimy być w polityce ludźmi bez skazy. To jest trudne, bo człowiek jest z natury grzeszny. Ale musimy robić wszystko, by nic nie można było nam zarzucić. Musimy być partią czystych rąk. Nie będzie żadnego zmiłowania dla tych, którzy będą sobie te ręce brudzić. (…) Musimy w ocenach różnych ludzi, przywódców naszej partii, brać pod uwagę zasługi i błędy” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.


Wystąpienie premiera Morawieckiego

Polska musi być bardziej sprawiedliwa, to jest część naszego programu” – podkreślił Morawiecki. „Wcześniej rządzili ci, którzy mieli kamień zamiast serca dla polskich przedsiębiorców. Ich program nazywa się „antyPiS”, a nasz program nazywa się „Polska” – dodał.
„W 2019 roku ma być w budowie 100 tys. mieszkań z programu Mieszkanie plus” – zapowiedział premier.

„Za chwilę ruszymy w Polskę, by słuchać ludzi. By wiedzieć czego od nas oczekują. Możemy to zrobić tylko działając zgodnie i pracując razem w ramach Zjednoczonej Prawicy” – rozpoczął swoje wystąpienie premier Mateusz Morawiecki.

„Naszą pierwszą propozycją jest niższy ZUS” – powiedział szef rządu.

„Dla nas wieś, rolnicy są kluczowym priorytetem. Chcemy poszerzyć zakres ustawy o handlu detalicznym, by rolnicy mogli sprzedawać bezpośrednio swoje płody, by wyższe marże były dla nich” – zaznaczył Morawiecki. „Minister Jurgiel zaprezentuje wkrótce kompleksowy program dla rolników” – dodał.
„Pokazaliśmy, że można zupełnie inaczej prowadzić politykę społeczną i gospodarczną. Nasz obóz polityczny jest po to, żeby dawać społeczeństwu coraz więcej bezpieczeństwa w różnych wymiarach” – mówił.

„Budujemy Polskę równych szans, równych możliwości, dla każdego. Zrobimy wszystko, by prawo było równe dla każdego, Polska ma być krajem takich samych możliwości i równych szans dla wszystkich” – zaznaczył.

„Polska nie może być ‚Polską nie da się’. Musimy dalej kontynuować nasz program. Mamy jeszcze wiele do zrobienia” – mówił.
Premier zapowiedzial projekt „Wyprawka”. „Chcemy, żeby każde dziecko otrzymywało wyprawkę w wysokości 300 złotych”– mówi o nowym projekcie Morawiecki. „byłaby przyznawana na początek roku szkolnego dzieciom” –

Obniżymy podatek CIT z 15 proc. do 9 proc –

„Dostępność plus”, skierowany dla seniorów. „Zagwarantujemy na ten program 23 miliardy złotych po to, żeby poprawić warunki życia seniorom, osobom słabszym, osobom niepełnosprawnym”
Zaproponujemy minimalną emeryturę dla pań, które urodziły przynajmniej czwórkę dzieci –

Chcemy powołać specjalny fundusz. Przeznaczamy półtora miliarda złotych na drogi gminne i powiatowe. Także będzie fundusz o wysokości 5 miliardów złotych na najbliższe 18 miesięcy, także na drogi gminne i powiatowe

Chcę Polski najlepeszej z możliwych, takiej nie dostanie się za darmo. Ją można tylko okupić ciężką pracą, jednością, dyscypliną” – powiedział. „Polska jest jedna. Wierzę w jej zwycięstwo. Zwyciężymy!” – zakończył swoje wystąpienie premier Mateusz Morawiecki.
PAP

Interia.

wPolityce

DoRzeczyj

Reklamy

124 uwagi do wpisu “Pięć punktów od Morawieckiego

 1. Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie sekretarz generalny i poseł PO Stanisław Gawłowski – zdecydował w niedzielę wieczorem szczeciński sąd.

  Poseł Platformy został zatrzymany w piątek; tego dnia usłyszał też w prokuraturze pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Dotyczą okresu, kiedy Gawłowski był wiceministrem ochrony środowiska w rządach PO-PSL. Miał wówczas przyjąć jako łapówkę co najmniej 175 tysięcy złotych w gotówce, a także dwa zegarki o wartości prawie 25 tysięcy złotych.
  ———————
  A co z resztą?
  Kiedy resztę POsadzą?

  Polubienie

 2. Po powrocie do domu poczytałem sobie wpisy i doszedłem do wniosku, że myszy tu nieźle sobie harcowały. Wąż zadeklarował nawet skrzynkę piwa harnaś dla admina, że Amerykanie na Syrię nie uderzą.
  Wąż, amerykanie uderzyli więc skrzynka piwa mi się należy.
  Chyba że się wycofasz rakiem.
  Pisałeś że chciałbyś M. Piskorskiego na prezydenta a paziema na premiera. Czy to prawda czy tylko tak dla jaja?
  Myślisz że dali by więcej niż J. Kaczyński i M. Morawiecki?

  Polubienie

 3. Drogi Rabbi,
  Chciałbym podziękować za twój artykuł w Jerusalem Post i za wszystkie miłe słowa. Mam również najlepsze wspomnienia z naszego spotkania w twoim domu w Nowym Jorku. Pamiętam naszą dyskusję na temat historii naszych krajów – zajęliśmy się wszystkimi delikatnymi i trudnymi tematami. Tak powinien wyglądać dialog.
  Doceniam twoją szczerość i chęć pośredniczenia między Polską a Izraelem. Jestem głęboko wdzięczny za wszystkie pozytywne przykłady twoich osobistych doświadczeń z Polski. Uważam, że twoja opinia przedstawiona w artykule jest bardzo wyważona i obiektywna. Takie głosy są niezwykle ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
  Napięcia między Izraelem a Polską głęboko mnie zasmucają. Niefortunny brak właściwej komunikacji i niezamierzonych nieporozumień odegrał tu kluczową rolę. Polska jest silnym sojusznikiem Izraela, a wśród rosnącej fali antysemityzmu w Europie nasz kraj jest znów bezpieczną przystanią dla społeczności żydowskiej – tak jak to było przez 8 wieków przed II wojną światową.

  Mateusz Morawicki
  Premier
  całość
  http://www.tabletmag.com/scroll/256845/a-letter-from-the-polish-prime-minister

  Polubienie

 4. I JAK TAM ADMINEK/ . OBMACAŁEŚ SOBIE FAJNE PIELĘGNIARKI . KAWIOR CI W PISOWYM SZPITALU DAWALI Z MOICH PODATKÓW Z NFZ?
  HA HA HA
  ZDRÓWKA ŻYCZĘ I ADMINEK WIĘCEJ RUCHU . MNIEJ KASZANKI I KIEŁBASY Z BIEDRONKI MNIEJ SCHABOWYCH I HAMBURGERÓW I SŁONINKI Z CEBULKĄ I CHLEBKIEM TO BĘDZIESZ ZDROWY JAK KOMBAJN HA HA HA

  Polubienie

 5. Amerykanie na Syrię nie uderzą.
  Wąż, amerykanie uderzyli więc skrzynka piwa mi się należy.
  Chyba że się wycofasz rakiem.

  ADMINEK TO BYŁO CAŁE GÓWNO A NIE UDERZENIE . GDYBYM BYŁ Z PLATFORMY …UJÓW TO BYL NAPISAŁ CHU… DUPA I KAMIENI KUPA A NIE UDERZENIE .
  JEŻELI USMAŃCY ZBOMBARDUJĄ SIEDZIBĘ ASADA I ZROBIĄ Z NIM TO SAMO JAK TU WIDZISZ JAK Z HUSAJNEM A PUTIN NASRA ZE STRACHU W GACIE I ZWIEJE WTEDY ZARAZ WYSYŁAM CI DWIE SKRZYNKI PIWA TYLKO PODASZ ADRES .
  TO CO BYŁO TO BYŁ CALY CH… A NIE ATAK . ASAD JEST DALEJ . WSZYSTKO JEST OK A TEN ATAK BARDZIEJ PROPAGANDA NIZ ODNIÓŚŁ JAKIŚ SKUTEK .

  Polubienie

 6. TO MI TROCHĘ PRZYPOMINA PRĘŻENIE MUSKUŁ USMAŃCÓW W KOREI A JAK DOSTALI ŁUPNIA TO POTEM TRUMPEK BŁAGAŁ NA KOLANACH KIMA ABY SIĘ Z NIM SPOTKAŁ NA KAWIE HA HA HA .

  Polubienie

 7. Pisałeś że chciałbyś M. Piskorskiego na prezydenta a paziema na premiera. Czy to prawda czy tylko tak dla jaja?
  Myślisz że dali by więcej niż J. Kaczyński i M. Morawiecki?

  TO PISAŁ ANDRZEJ NIE JA . JA MU ODPISAŁEM ZE W NAJBLIZSZYCH LATACH BEDZIE Z TEGO CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA . MARZENIA SĄ ZA FREE PRAWDA ADMINEK ?

  Polubienie

 8. Pisałeś że chciałbyś M. Piskorskiego na prezydenta a paziema na premiera. Czy to prawda czy tylko tak dla jaja?
  Myślisz że dali by więcej niż J. Kaczyński i M. Morawiecki?

  TO PISAŁ ANDRZEJ NIE JA . JA MU ODPISAŁEM ZE W NAJBLIZSZYCH LATACH BEDZIE Z TEGO CH… DUPA I KAMIENI KUPA . MARZENIA SĄ ZA FREE PRAWDA ADMINEK ?

  Polubienie

 9. GRZANEK GDZIE ZEŚ TY BYWAŁ CZORNY BARANIE PRZEZ 2 MIESIĄCE JAK CIĘ NIE BYŁO . POCHWAL SIĘ . PODOBAŁY CI SIĘ NA URLOPIE PANIENKI NA RURZE . NO TO ZEŚ SIĘ WYBAWIŁ HA HA HA . WACKA ZAPRZĄGŁEŚ DO ROBOTY ALE TERAZ MUSISZ ODPOCZĄC BO CI SPUCHNIE . GRZANEK AZ TAK NIE WOLNO SIĘ EKSPLOATOWAĆ
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 10. Myślisz że dali by więcej niż J. Kaczyński i M. Morawiecki?

  ADMINEK TU NIE JEST KWESTIA DANIA SIANA CZY NIE DANIA . CHODZI O TO ABY RZĄDZILI POLACY I PATRIOCI I KIEDYŚ RZĄDZIĆ BEDĄ BO KRES KOSZERNEJ WŁADZY ZBLIZA SIĘ NIEUCHRONNIE . NIESTETY NIE BĘDZIE TO ANI PAZIEM ANI PISKORSKI ALE POMNIKI BĘDĄ IM STAWIANE . TEGO JESTEM PEWNY NA 100% ADMINKU .

  Polubienie

 11. Z przemówienia „prezydenta” Dudy w Oświęcimiu podczas tzw. marszu żywych

  Szanowny Panie Prezydencie! Szanowni Państwo!

  Pamięć i prawda o Zagładzie sprawiają, że oba nasze narody tak mocno, jak może nikt inny, rozumieją konieczność posiadania silnego państwa, które jako jedyne może zapewnić nam bezpieczeństwo, pomyślność i swobodny rozwój.
  My, Polacy, wiele razy walczyliśmy o wolną Polskę ramię w ramię z naszymi żydowskimi współobywatelami. Tak było też przed stu laty, kiedy wolna Polska odrodziła się po latach zaborów.
  Dzisiaj patrzymy z szacunkiem, podziwem i sympatią na Państwo Izrael, które za miesiąc obchodzić będzie 70. rocznicę proklamacji niepodległości. Jego istnienie, siła i suwerenność to ostateczny dowód klęski niemieckich zbrodniarzy. Nazistowski plan Zagłady nie powiódł się. Naród żydowski ocalał. I niechaj nigdy więcej nikt nie ośmieli się podnieść na naród żydowski ręki.

  Polubienie

 12. Ten sznur to powinien zostać założony na szyję Clintona, Busha, Obamy, Trampa, kukiełek z UE etc., a nie Husajnowi. Sam z przyjemnością bym to im zrobił.🌝🌚🌝
  To te kurwy w pełni zasługują na szubienicę, a nie, żeby zaraz robić sobie pośmiechujki z czyjejś śmierci. To KURWY!

  Polubienie

 13. wężu … .
  Brakuje słów, żeby robić sobie pośmiechujki z czyjejś śmierci. Mam nadzieję, że kiedyś spotka ich to samo.

  Polubienie

 14. i piekne rosyjskie kobiety ładniejsze od pielegniarek które opiekowały się naszym adminiem i robiły mu pasaze .
  pychota rosyjskie kobiety . pycha .

  Polubienie

 15. Wężu zapodałeś ten filmik z Husajnem, a ja to skomentowałem.
  Widocznie moj koment był politycznie niepoprawny i wleciał Adminowi do kosza. Jak ja mam tu pisać budyniowe komenty, to spadam stąd!
  Co do Morawieckiego, to podjął on już specjalną decyzję odnośnie płatności ludowi Izraela wydumanych należności. To, czym podnieca się tu Admin, to ochłapy dla nieświadomego ludu goim. Posłuchaj, jak o tym mówi Jack C.

  Polubienie

 16. Wężu wrzuć tu ten filmik Jacka C., w którym jest mowa o decyzji p. M.M. Teraz nie mogę ja tego zrobić, gdyż jestem w podróży i korzystam z mobile.

  Polubienie

 17. andrzej słuchałem już caleiba a adminek mnie nie dziwi bo to pisowiec . On kiedyś jak wrócił ze szpitala to wychwalał tamtejsze żarcie że takie pyszne bo to dzieki temu ze PIS – da rządzi .
  W sumie adminek to pisuarczyk mega pisuar ale fajny chłopisko .

  Polubienie

 18. Andrzej chodzą słuchy dziś mówił o tym waldek że ma informacje że od 24 maja mają wypierd… takie strony jak caleiba , WPS , Waldka w powietrze za szerzenie mowy nienawiści .Jest coś naprawdę na rzeczy .
  Adminka zostawią nie musi płakać ha ha ha

  Polubienie

 19. JP Morgan ma beznadziejną opinię nawet w USA a tutaj wita się go chlebem i solą a adminek bije prawo .Czy ten naród jeszcze istnieje? .Oto jest pytanie .

  Polubienie

 20. Wężu … .
  Powstaje nowa medialna platforma.
  Andrzej, słuchaj!
  Nawet i u Przemka nic nie napiszemy krytycznie na katabasów. Podobno episkopat domaga się do blokowania takich stron.
  Będziesz miał do wyboru: onet, interię, wirtualną polskę, blog naszego Admina (wp wo), radio maRyja, etc.
  Ha, ha, ha!

  Polubienie

 21. Wąż co do tych dwóch skrzynek piwa. Rezygnuję, niech sobie Assad żyje długo i szczęśliwie i tak sporo nerwów stracił żyjąc pod ciągłą presją. To twardy chłop.
  Na jedzenie w szpitalu nie ma co narzekać, chleb, masło, szynkowa, sałata, twarożek, zupki mleczne, ziemniaczki, mięsko pieczone w sosie.
  Tyle, że nuda, ale pielęgniarki, szczególnie jedna, zgrabna, ładna, miła.
  Lekarz też w porządku gość, młody, uprzejmy, sympatyczny.

  Polubienie

 22. Tak może być andrzej Cenzura na 100% .Przejdzie się do caleiba .Też wolę zapłacić parę złotych niz słuchać szamba .
  Adminek ty tu uważaj z żartami w kwestii ojczulka toruńskiego i pisaniem ze zamienisz Kościoły w kina i spichlerze żboza bo 24 maja za taką pisaninę ci co ci dają pyszne jedzenie w szpitalu na koszt twojego kochanego NFZ czyli z moich podatków to ci sami zamkną cię w Kiejkutach Starych także uważaj na tych swoich męzów stanu abys się nie przejechal
  bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssss

  Polubienie

 23. Wężu … .

  Od 24 maja – info o narodzie wybranym przez demona pustynnego Jahwe tylko poprawne politycznie.

  Pamiętaj wężu.

  Polubienie

 24. Tyle, że nuda, ale pielęgniarki, szczególnie jedna, zgrabna, ładna, miła.
  Lekarz też w porządku gość, młody, uprzejmy, sympatyczny.

  ADMINEK JAKA NUDA W SZPITALU ?. TO TY ZADNEJ PIELEGNIARCE CYCATEJ CYCA NIE POSSAŁ CHŁOPIE WARUM?
  JAKBYŚ POSSAŁ NIE MIAŁBYŚ NUDY A JAKIE PRZEZYCIE TYLKO TRZA CI BYŁO SZUKAĆ PANIENKI OBY NIE TAKIEJ BO JAKBY CYCE MA SFLACZAŁE
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 25. DZIŚ WALDEK MÓWIŁ ŻE POZEGNA SIĘ Z WIDZAMI A ZRESZTĄ I JULIUSA I PRZEMKA I MNIE ZAMKNĄ W KIEJKUTACH STARYCH I SZLUS . OPOLCZYKOWI SIĘ TYLKO UPIECZE BO ON MIESZKA W REICHU .

  Polubienie

 26. ADMINEK ALE CI ZAZDROSZCZE . CYCUSZKI , NÓZKI , DUPECZKA PIERWSZA KLASA .KTÓRY TO SZPITAL ZARAZ WYPIJE Z 10 KAW CISNIENIE MI SKOCZY NA 190 / 115 I NIECH MNIE ZAMYKAJĄ NA TYDZIEŃ
  UFFFFFFFFFFFFF ALE MIALEŚ SUPER KOBITKI I JAKIE NUDY ZYC NIE UMIERAĆ !!!!
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 27. Adminek żartujesz ? ja mam łabędzia oglądać .Dawaj na twój kanał jakieś gołe baby cycate z fajnymi dupeczkami to zaraz masz suba .No Adminek to ześ pociągnął łabędzia mi kazesz oglądać ha ha ha
  sssssssssssssssssssss

  Polubienie

 28. No dobra boa, myślałem że jako węża drób cię interesuje, ale jeśli nie, to udaj się na poszukiwania naszego Kiki.
  Znikł nam na horyzoncie, porzucił, wyjechał na Bermudy czy odszedł w siną dal?
  Czy jego nieobecność nie wzbudza w tobie podejrzeń i obaw?
  A może masz o nim jakieś bliższe informacje?

  Polubienie

 29. KikI nie ma dopiero 3 dni .Może ma urlop a może jak Soros znalazł sobie babeczkę o poŁowę młodszą i postanowił sobie pobzykać .Kice się cos od zycia należy facet tez chce sobie zrobić przerwę na ruchanie possać cyca a nie tylko wklejać tu codziennie antypejsate memy .

  INFO Z OSTATNIEJ CHWILI
  SOROS PO RAZ KOLEJNY SIĘ OŻENIŁ . WYBRANKĄ JEST 42 LETNIA KOBITKA TAMIKO BOLTON .
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 30. INFO Z OSTATNIEJ CHWILI
  SOROS PO RAZ KOLEJNY SIĘ OŻENIŁ . WYBRANKĄ JEST 42 LETNIA KOBITKA TAMIKO BOLTON .
  SSSSSSSSSSSSSS

  TO PO CHÓJU FEST BĘDZIE NOC POŚLUBNA!!!
  HA, HA, HA!

  Polubienie

 31. Znaleziono

  50 000 ludzi w samej tylko Warszawie wyleciało z mieszkań na bruk?
  I nie było zamieszek? – No nie wierzę!
  Przypomnę, za PRL-u były strajki i zamieszki – UWAGA! – za podniesienie ceny za mięso o 20 gr za kilogram!

  Jacek, takie same epitety otrzymywałam przed wyborami, kiedy wołałam o opamiętanie i sprawdzenie co PiS wyprawiał, kiedy był przy władzy. Wcale mi teraz nie jest lepiej, że miałam rację, bo widzę jak na moich oczach rozpada się mój kraj.

  Polubienie

 32. Andrzej wazne ze jest 500 plus i dzieci cudnie rosną na hamburgerach i coli a wnusio adminka trochę popływa a jak bedzie starszy to i tak mu dupa od frytek urośnie a skończy w tym kraju jako dziad bo po studiach ( które tak adminek nie znosi ) nie znajdzie żadnej pracy chyba ze na kasie w Biedrze ha ha ha.
  Ale tutaj na pomoc przychodzi adminek .
  Mając i w przyszłości również bedzie miał ( 16 – 20 lat rządów PIS ) kumpli w randze wiceministrów w rządzie a adminek sam się tym chwalił z pewnością załatwi wnusiowi super fuchę aby tylko nie przy sprzedaży telewizorów w Neonecie którą pracę tak bardzo chwalił i polecał młodzieży nie tak dawno pewnie z zarobkami 2500 pln na miech .
  Nasz adminek załatwi wnusiowi fuchę za ponad 6000 pln czyli 8000 bo jak mówiła Bieńkowska ta od ale jaja tylko debil w Polsce robi za 6 tys pln na miesiąc a wnuczek adminka to inteligentny świetnie pływający wnusio
  Życzę zdrowia i adminkowi i wnusiowi

  Adminek fajny twoj kanał na youtube .Całkiem przyzwoity .Troche przyrody .Pochwaliłeś się wnusiem . cooolll

  Polubienie

 33. ANDRZEJ CZY CIEBIE JAKIŚ GORYL W ZOO GUĆWIŃSKICH WYDYMAŁ ŻE PROPONUJESZ NASZEMU PISIORKOWEMU ADMINKOWI POSŁUCHANIE CALEIBA . TO JAKBYŚ WALDKOWI PROPONOWAŁ SŁUCHAĆ RYŻEGO .
  ANDRZEJ . DAJ SPOKÓJ SZKODA CZASU . ADMINEK TO STARY PISOWIEC . ZYJE MU SIĘ W POLSCE SUPER . MA FAJNY DOM , RĘCINKE Z ZUS CO MIESIĄC NA KONCIE BANKOWYM ( RACZEJ TAK JAK JEGO GIEROJ PREZES NIE UMIE OBSŁUGIWAĆ BANKOMATU HA HA HA ) .
  FAJNĄ ŻONKĘ CO MU OBIAD UGOTUJE . GATKI WYPIERZE . UPRASUJE KOSZULE . OPŁATY ZROBI A ADMINEK SOBIE TOCZY NA TOKARCE CZY FREZARCE UTOCZY MISKI I GARKI TO SPRZEDA JE NIEMCOM ZA EUROSY KTÓRYCH TAK OPLUWA BO PIENIĄDZ NIE ŚMIERDZI A NAWET SPRAWIA ZE ZYCIE JEST CUDNE I BEZPROBLEMOWE JAK MAWIAJĄ KOSZERNI SPECE OD BIZNESU I FINANSÓW W TYM KRAJU . TAKŻE ADMINKOWI NIEMIEC SIĘ NIE PODOBA JEDZIE PO NIM JAK PO ŁYSEJ KOBYLE ALE JUŻ NIEMIECKIE EURO SA OK
  BU BU BU HA HA HA .
  TERAZ ZNOWU OD RANA NA WPS WISI FILMIK Z CHRABIĄ I PEANY POCHWALNE . JAKAŚ MENDA JEDZIE PO CALEIBIE BO TO NIBY SB BYŁY A JAK SIĘ PYTAM I CO Z TEGO ? PRL BYŁA LEGALNYM PAŃSTWEM TO I PRACA W SŁUZBACH BYŁA LEGALNA .
  WAZNE ZE TERAZ CALEIB ROBI DOBRĄ ROBOTĘ .
  PROMUJE SIĘ JAKIS JABŁONOWSKICH I CH… WIE JESZCZE KOGO .
  ANDRZEJ PISAŁEŚ PAZIEM NA PREMIERA . ZGODA DUŻO ROBI ALE TEN FILMIK MOCNO OBNIŻYŁ MOJE ZAUFANIE DO NIEGO I MUSISZ TO SAMO PRZYZNAĆ

  I TAKIE SĄ FAKTY KOLEGO ANDRZEJU .
  OPRÓCZ ZMIANY JA TU NIKOGO GODNEGO ZAUFANIA NIE WIDZĘ NIESTETY .

  JEŻELI CALEIB WPROWADZI OPŁATY PIERWSZĄ OPŁATĘ BIORĘ NA SIEBIE I CI OPŁACAM NA MIESIĄC U NIEGO ABONAMENT TO TAKI MOJ PREZENT DLA CIEBIE .

  Polubienie

 34. MOJA PROPOZYCJA DLA ADMINKA AKTUALNA :
  JEZELI ASAD PODZIELI LOS HUSAJNA A PUTIN ZWIEJE Z SYRII WYSYŁAM NATYCHMIAST TRZY ZGRZEWKI HARNASIA JAK TO SIĘ MÓWI SUBITO HA HA HA . PISZĘ POWAŻNIE . BEDĘ POTRZEBOWAŁ TYLKO ADRES ADMINKA .

  Polubienie

 35. PODSUMOWUJĄC . PANOWIE RÓBMY SWOJE JA MÓJ POTĘZNY OGRÓDEK ADMINEK MISKI A TY ANDRZEJ SWOJA ROBOTĘ BO TU NIC PRZEZ 20 LAT SIĘ NIE ZMIENI . SZKODA NASZYCH NERWÓW I PIEPRZENIA NAWET SŁUSZNEGO ANDRZEJU PODOBNIE PIERDOL… O JAKIMŚ ERILO KTÓRY TYLKO ZNA JAKO JEDYNY NA ŚWIECIE WALDEK .
  WALDEK MA WIEDZĘ , DOŚWIADCZENIE . ZNA TO WSZYSTKO OD PODSZEWKI . MOZNA GO POSŁUCHAĆ ALE TEŻ MA SWOJE SCHIZY JAK CAŁOWANIE PORTRETU STALINA – KOBY PO POLICZKU CZY CIĄGLE PIERDL.. O SEXIE ALE TU SIĘ NIE DZIWIĘ . KOBITY NIE MA . DAWNO TEGO NIE ROBIŁ TO CHOCIAZ SOBIE NA YOUTUBE O SEXIE POGAWORZY
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 36. waz
  BEDĘ POTRZEBOWAŁ TYLKO ADRES ADMINKA ……

  wyślij na Berdyczów, adres znasz

  teraz jestem zajęty, w piątek do niedzieli targi rolne.
  Żona kazała mi przygotować jak najwięcej moździerzy, misek, tłuczków do kapusty, tłuczków do maselniczki i czego się jeszcze da, może wystrugam jakąś rybkę, też jest na to popyt.

  Polubienie

 37. ADMINEK NAPISZ ZE CI ZONKA PIWKA NIE POZWALA PIĆ BO CI CISNIENIE ROSNIE I BOI SIĘ O TWOJĄ PIKAWKĘ PO CO UZYWASZ JEZYKA GIMNAZJALISTÓW Z LAT 90 W STYLU NA BERDYCZÓW .
  TO JUZ STARE I NIEMODNE JAK FAKOLEC USMAŃSKI Z LAT 90
  HA HA HA .
  A TAK CHCIALEM BYC MILY DLA ADMINKA ALE SIĘ NIE DA
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  POZDRAWIAM .

  Polubienie

 38. CYTAT ADMINEK

  czego się jeszcze da, może wystrugam jakąś rybkę, też jest na to popyt.

  ADMINEK TO TY NIE WIESZ ZE WSZYSTKIE RYBKI MAJĄ PIPKI A KARASIE…….. I TAK DALEJ . NO TO ADMINEK CIEZKIE ZADANIE PRZED TOBĄ . STRUGAJ STRUGAJ TYLKO NIE ZAPOMNIJ O PUNKCIE G ZGODNIE Z TYM PRZYSŁOWIEM BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 39. Współzałożyciel zespołu rockowego Pink Floyd, brytyjski muzyk Roger Waters podczas koncertu w Barcelonie oskarżył Białe Hełmy o propagandę, która propaguje działalność ekstremistów i terrorystów. Ochotnicza formacja Białe Hełmy do swoich głównych zadań zalicza ochronę Syryjczyków. Deklaruje neutralność polityczną i brak zaangażowania w działania zbrojne. W internecie coraz częściej publikowane są materiały wideo, na których ludzie w białych hełmach ratują dzieci spod gruzów. Pojawiają się też filmy, jak „Białe Hełmy” kręcą inscenizowane widea, robią charakteryzację, dyktują, co „ofiary” powinny mówić. Ponadto syryjscy dziennikarze rozpowszechniają materiały z „ratownikami” w mundurach i bronią.

  „Osobiście uważam, że organizacja Białe Hełmy jest fałszywą organizacją, która istnieje tylko po to, aby tworzyć propagandę na użytek dżihadystów i terrorystów” – powiedział Waters. Jak podkreślił, taka propaganda zachęca ludzi do popierania ataków na Syrię. Muzyk apelował, aby brać pod uwagę rezultaty niezależnych śledztw. „Co musimy zrobić, to przekonać nasze rządy, aby nie zrzucały bomb na ludzi. I na pewno (nie zrzucać ich), dopóki nie przeprowadzimy pełnego dochodzenia, które jest konieczne, by mieć pełny obraz tego, co się tam dzieje” – dodał.

  Polubienie

 40. JEŻELI CALEIB WPROWADZI OPŁATY PIERWSZĄ OPŁATĘ BIORĘ NA SIEBIE I CI OPŁACAM NA MIESIĄC U NIEGO ABONAMENT TO TAKI MOJ PREZENT DLA CIEBIE.

  Dzięki Wężu!

  Myślę, że Jack C. poda jakieś konto, bo do przelewów internetowych nie mam zaufania, niestety!

  Dobrze wiesz Wężu, że zrzuta musi być, aby to dobrze działało!

  Ostatnio słuchałem jego nagrania na temat MM i prywatyzacji na terenie poza Warszawą – szok. Chciałem to zapodać tu, ale nie mogę tego znaleźć, czyżby PejsTuba zachachmęciła to?

  Polubienie

 41. bu bu ha ha ha .
  BRAWO KAZ

  przemex pisze:
  Kwiecień 17, 2018 o 8:40 pm
  https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.pb.pl/soros-znow-sie-zeni-729920&ved=2ahUKEwit0sGGlMLaAhVTyKYKHefLCNUQFjAAegQICBAB&usg=AOvVaw1omw5AFL911aqNfTeBJz9T

  Soros znów się żeni

  Do trzech razy sztuka mówi stare polskie porzekadło. Ciekawe czy zna je też George Soros, znany miliarder i inwestor, który właśnie w ten weekend po raz trzeci staje na ślubnym kobiercu.

  Być może, jego najnowsza wybranka okaże się tą prawdziwą miłością do „grobowej deski”. Zważywszy na wiek pana młodego…

  Jak informuje Reuters, mający węgierskie korzenie miliarder, którego osobisty majątek oceniany jest na około 20-23 mld USD na swoją partnerkę życiową wybrał Tamiko Bolton, konsultantkę z branży opieki zdrowotnej i edukacji.

  Trzydniowa uroczystość weselna rozpoczęła się w piątek obiadem, a następnie przyjęciem w Muzeum Sztuki Nowoczesnej na Manhattanie, które było równocześnie zapowiedzią nowej wystawy „Magritte: Tajemnice zwyczajności 1926-1938” dzieła belgijskiego malarza Rene Magritte.

  W sobotni poranek miał miejsce ślub w Bedford pod Nowym Jorkiem, w nieruchomości, którą Soros kupił w 2003 r. od Michaela Crichtona, autora m.in. bestsellera „Park Jurajski”. Ceremonia miała charakter bezwyznaniowy i oprócz rodziny obu małżonków uczestniczyło w niej pięcioro dzieci miliardera.

  Samo przyjęcie weselne ma odbyć się w sobotni wieczór w centrum sztuki w Katonah i ma w nim wziąć udział ponad 500 gości. Wśród zaproszonych person znajdują się m.in. Jim Yong Kim, prezes Banku Światowego, kilku zagranicznych przywódców w tym Toomas Ilves, prezydent Estonii, Ellen Johnson Sirleaf, prezydent Liberii oraz Edi Rama, prezydent Albanii.

  Oczekiwana jest też obecność dwóch gigantów rynku funduszy hedgingowych Paula Tudora Jones’a i Juliana Robertsona. Zaproszenie otrzymała też liderka mniejszości demokratycznej w Izbie Reprezentantów Nancy Pelosi.

  To trzeci ślub dla 83-letniego miliardera i filantropa, który znany jest również z mocno liberalnych poglądów. Z kolei dla 42-letniej Bolton to drugie zamążpójście. Jest córką pielęgniarki i emerytowanego oficera marynarki. Ukończyła University of Utah i posiada dyplom MBA na University of Miami.

  W 1983 r. Soros rozwiódł się z Annaliese Witschak, zaś w 2005 r. z Susan Weber Soros.

  Miliarder, który założył jeden z pierwszych funduszy hedgingowych w 1996 r. zrobił się słynny po spektakularnym i co najważniejsze, bardzo zyskownym ataku na brytyjskiego funta w 1992 r.

  Spekulując o umowie przedślubnej, agencyjne źródła, powołujące się na Williama D. Zabela, prawnika Sorosa, donoszą, że miliarder przeznacza większość swojego majątku na cele charytatywne, ale zamierza też zapewnić hojne życie małżonce.

  Poznał on Bolton na przyjęciu w 2008 r., zaś w sierpniu 2012 r. para ogłosiła zaręczyny.

  Zamiast prezentów „młoda para” poprosiła gości o przekazanie darowizn na cele charytatywne, w tym dla Global Witness, Harlem’s Children Zone, National Dance Institute, Planned Parenthood i Roma Education Fund.

  © ℗
  Podpis: Tadeusz Stasiuk

  Polubienie
  Odpowiedz
  canassatego pisze:
  Kwiecień 17, 2018 o 10:36 pm
  Ceremonia ślubna będzie połączona z równie uroczystą ceremonią 20. rocznicy ostatniego wzwodu Sorosa.

  Polubienie

 42. Wężu – ciekawe, jak tam noc poślubna u Dżordża S?
  Ha, ha, ha!

  Ps. Viagra nie wchodzi w grę, więc co?

  ODP
  ANDRZEJ TEN CZŁOWIEK MU POMOŻE NIEJAKI ADEPT GWIAZDA TVN.
  ON POTRAFI Z WACKA 2MM ZROBIĆ WACKA 1 METROWEGO BEZ CHEMII I PRZEDŁUZYĆ CZAS STOSUNKU 5 KROTNIE JEDYNIE ZA 199 PLN ZA KURS
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  Wężu – ciekawe, jak tam noc poślubna u Dżordża S?
  Ha, ha, ha!

  Ps. Viagra nie wchodzi w grę, więc co?

  Polubienie

 43. „Gigantyczna afera”. Opozycja zawiadamia CBA i prokuraturę ws. kolekcji Czartoryskich
  dbd 18.04.2018 14:17

  Kancelaria adwokacka ściśle związana z PiS brała udział w transakcji kupna kolekcji Czartoryskich – twierdzą posłowie PO i zawiadamiają prokuraturę oraz CBA. – Mamy do czynienia z gigantyczną aferą – przekonują.

  Posłowie PO poinformowali w środę związkach gdańskiej kancelarii GKK z transakcją, podczas której doszło do zakupu kolekcji Czartoryskich. Według nich to właśnie ta kancelaria opiniowała zmiany w statucie fundacji.

  Kancelaria od Solvere
  – Spośród tysięcy kancelarii wybrano do obsługi transakcji wybrano kancelarię GKK z Gdańska – powiedział podczas konferencji poseł Krzysztof Brejza. Według polityków kancelaria GKK prawnie związana jest z PiS, ponadto w siedzibie kancelarii zarejestrowana została spółka Solvere.

  – PiS bardzo wiele mówi o tym, że pieniądze różnych korporacji wypływają za granicę, ale PiS dopuścił do sytuacji w której 500 mln zł popłynęło do fundacji w Liechtensteinie – dodał Brejza.

  Składają zawiadomienie

  Paweł Olszewski zapowiedział złożenie zawiadomień w sprawie transakcji. – Jedno zawiadomienie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego, drugie zawiadomienie do prokuratury. Mamy do czynienia z gigantyczną aferą, z grabieżą majątku narodowego na kwotę pół miliarda złotych na rzecz jednej rodziny.

  Brejza: Chcemy zbadać rolę Glińskiego
  Platforma, jak powiedział poseł Brejza, chce teraz „zbadać rolę wicepremiera Glińskiego, który skierował do księcia Czartoryskiego specjalną propozycję zakupu”.  – Chcemy zbadać, dlaczego Gliński naciskał na sąd w celu przyspieszenia transakcji – dodał powiedział poseł PO.

  Arkadiusz Myrcha: Kolekcji i tak nie można było wywieźć
  Z kolei Arkadiusz Myrcha stwierdził, że kolekcja, którą państwo odkupiło od rodziny Czartoryskich i tak nie mogła opuścić kraju. – Te przepisy, dotyczące listy skarbów dziedzictwa wicepremier Gliński odziedziczył i miał do dyspozycji od samego początku. Te przepisy nakładają bardzo rygorystyczne obowiązki na właściciela kolekcji, czy danych nieruchomości, dotyczące przechowywania, konserwowania, ale także nakładające praktycznie zakaz wywożenia tych dóbr bez zgody ministra – powiedział Myrcha.

  Gliński odpowiada
  Gliński odniósł się do zarzutów posłów. – Jest to sprawa bulwersująca, że z wydarzenia które miało miejsce 1,5 roku temu, które było przejrzyste i transparentne robi się jakąś pigułę polityczną – stwierdził Gliński. – To świadczy o polskiej opozycji, opozycji specjalnej troski, która musi wyszukiwać jakieś absurdalne historie – dodał. Według wicepremiera sprawa transakcji „wygląda sensacyjnie z punktu widzenia dziennikarstwa tabloidowego”.

  Gliński zapewnił podczas konferencji, że „resort kultury zabezpieczył interes polskiego podatnika doprowadzając do transakcji w szczególnych okolicznościach”. – Szczególnych ponieważ mogliśmy to zrobić tylko pod koniec roku budżetowego z pieniędzy zaoszczędzonych w polskim budżecie – poinformował. – Środki te mogliśmy wydać do końca roku kalendarzowego 2016 r. Pieniądze te można było wydać na jednorazowy zakup – poinformował.

  O tym, że w sprawie uczestniczyła kancelaria GKK, która obsługiwała prawnie Prawo i Sprawiedliwość, pisała już w ubiegłym roku „Gazeta Wyborcza”. Jak informowała wówczas „GW”, jeden z adwokatów był pełnomocnikiem Jarosława Kaczyńskiego lub Prawa i Sprawiedliwości w procesach sądowych.

  Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23286159,gigantyczna-afera-opozycja-zawiadamia-cba-i-prokurature-ws.html#Z_MT
  ———————————-
  10 mld., pan minster chyba upadł na głowę

  Polubienie

 44. werner53 2 godziny temu Oceniono 53 razy 53
  1. Grozba, szanaz, falszowanie podpisow, poswiadczenie nieprawdy, oklamywanie kontrachentow, nieplacenie podatkow to sa czyny karalne, wiec Tamara Czartoryska ma racje upubliczniajac wszelkie machinacje w fundacji. Tu potrzebny jest prokurator, sad i urzad skarbowy.
  2. Tamara Czartoryska angazuje sie w dzialalnosc charytatywna i z pewnoscia na takie projekty pragnela przekazac fundusze z fundacji, a nie na zycie miliarderow tatusia i macochy.
  3. Adam Czartoryski nienawidzi Polakow, bo na wolnym rynku sztuki obraz Leonarda da Vinci pobilby wszystkie mozliwe rekordy, do tej pory najdrozszym sprzedanym kiedykolwiek obrazem jest obraz rowniez Leonarda da Vinci pt Salvator Mundi sprzedany przez Christie za 450,3 mln dolarow w listopadzie 2017. A mowa tu o jednym tylko obrazie.
  4. Adam Czartoryski nienawidzi Polakow, bo zamiast do jego prywatnej kieszeni pieniadze wplynely na konto fundacji i machinacje trzeba, aby wplynely do jego prywatnej kieszeni. Nienawidzi Polakow, bo zycie multimiliardera uniemozliwilo mu polskie prawo.
  5. Czatoryscy prywatnie sprzedali skarbu panstwa zamek w Gluchowie za 20 min, wiec zycie milionera, nawet w €, Adam Czartoryski ma zapewnione.
  6. Fundatorka kolekcji Izabella Czartoryska ku ironii historii zapisala swoja kolekcje Narodowi Polskiemu, a nie zstepnym potomkom.

  jacmenos 2 godziny temu Oceniono 43 razy 43
  od takich transakcji zwyczajowa prowizja to min 10 % …
  brawo PO! nie odpuście złodziejom!!!

  marten 2 godziny temu Oceniono 39 razy 39
  Ten Brejza wygra wam wybory bo reszta najwyraźniej nic nie robi. Jedynie maca się z Nowoczesną.

  jacmenos2 godziny temu
  Partyjni bonzowie PIS maja tylko 2 lata aby zgarnąć miliardy ! I robią to ! A głupie Pisiorki w ekstazie wołają Jarosław, Jarosław …….!
  Zygać się chce – banda debili …

  doktorfreeman2 godziny temu
  Ta cała „magnateria” to pasozyty, które najpierw doiły Polskę, a na końcu ją sprzedały. To przez nich mieliśmy rozbiory i ciemnote feudalną.
  Wałkiem smierdzi na kilometr.

  Odpowiedz
  konigin2 godziny temu
  Srebrna, Fozz, Ruch, SKOK-i, Fundacja Czartoryskich i pare mniejszych (jak Solvere). Skromnie, uczciwie, bo wystarczy nie krasc. I sutener, mordy w kubel, trzy stowki dostaniecie na wyprawki, pazeroty.

  jarozak2 godziny temu
  Proponuję aby pójść dalej i sprawdzić czy Gliński nie ma konta bankowego,
  np. w Liechtensteinie.

  dareek10002 godziny temu
  A może państwo kupi mosty w Warszawie? Może i we Wrocławiu. Sens podobny,

  cynamon_102 godziny temu
  „ależ dobra zmiana” powiedział Gliński patrząc na wyciąg bankowe ze swego konta w Lichtensteinie.

  xsawer2 godziny temu
  „Brejza: Chcemy zbadać rolę Glińskiego”
  -Gliński to tylko słup. Nie wierzę, że Czartoryscy lekką rączką dostali pół miliarda bez odpowiedniej gratyfikacji dla … No ktoś tym interesem zarządza będąc formalnie nikim.

  pan.szklanka2 godziny temu
  To wariacja przekrętu „na wariata”, czyli przekręt „na idiotę”.
  Mam na myśli Glińskiego, a wcześniej Macierewicza.
  Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze.

  wadim.murski2 godziny temu
  a kiedy to arystokracja była uczciwa?

  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23286159,gigantyczna-afera-opozycja-zawiadamia-cba-i-prokurature-ws.html#Z_MT

  Polubienie

 45. DZIĘKI ANDRZEJ!

  Pierwszy raz zapodałem u nich pana z Sosnowca, jak to tamtejsi admini go nazywają. Chodziło zupełnie o co innego, a mianowicie o odniesienie do roli pana centa w sprawie poległych w tak zwanej II wś Żołnierzy Polskich, którzy walczyli u boku Armii Czerwonej.
  Im to się nie spodobało (ten wklejfilmik), pewnie nawet nie słuchali, tylko w ramach alergii na pana WP wyrzucili ten filmik. Trudno – więcej już tam nie napiszę ani też wkleję. Koniec moich występów na tamtej stronie. Przy okazji i Adminkowi tej strony oberwało się.

  ANDRZEJ … .
  Kogo tam nie wkleisz, to zaraz bee!
  Jak Edzio lub Franio zapodają swoje objawienia maryjne, to jest wszystko ok!
  A teraz ponownie zapodano tam hrabiego Potockiego – prezydenta II RP.
  To już jest nie do zniesienia!
  Czy oni już kpią ze wszystkich?

  Pozdrawiam!
  Ps. Jeszcze czasem tu coś zapodam, szkoda zdrowia.

  Polubienie

 46. MASZ RACJĘ ANDRZEJ . NIE ROZUMIEM CO ONI WIDZĄ W TYM CHRABI . JESZCZE PÓŁ ROKU TEMU PZ ZDROWO PO NIM JECHAŁ I CAŁKIEM SŁUSZNIE WE WPISACH A TERAZ WSPÓLNA KAWKA CZY WCZORAJ KOLEJNY FILMIK ZAPODANY PRZEZ PREZESA Z CHRABI .
  NIE WIEM O CO TU CHODZI W KWESTII TAK NAGŁEJ MIŁOŚCI DO CHRABI .
  NIE MA JUZ ŻADNEJ GWARANCJI ZE JUZ NIEBAWEM PODOBNIE NIE BĘDZIE Z PRZEBIERAŃCEM JABŁONOWSKIM CZY KIMŚ INNYM .
  FAKT TOLERUJĄ PIERDOŁY FILMIKI WKLEJANE PRZEZ NIEJAKIEGO FRANZA O JOSZUE I NIBY O TYM JAK ZYDZI WALCZĄ Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM TAKŻE TOLERUJĄ WKLEJKI JABŁONOWSKIEGO KTÓRYMI BOMBARDUJE WPS TEŻ NIEJAKI FRANZ TEN OD JOSZUE ITP. A WKURW… SIĘ NA WALDKA CHOCIAŻ TRZEBA OBIEKTYWNIE PRZYZNAĆ ZE JAK WALDEK NIE WEZMIE RELANIUM TO NA FILMIKACH TROCHĘ SZALEJE JAK W TYCH OSTATNICH .
  TU TAKI FILMIK TROCHĘ DZIAMOLENIA ZE POPIERANIE CHRABIEGO TO BŁĄD

  TO NIE PRZYPADEK ZE OPOLCZYK OD ROKU TAM JUŻ NIE PISUJE ZRESZTĄ ON MI ODPISAŁ JAK ON ROZUMIE NAGŁE ZAINTERESOWANIE WPS CHRABIĄ .
  TO SIĘ NIE MOZE PODOBAĆ ALE PÓKI MAJA TE TEMATY CIEKAWE WARTO POCZYTAĆ . NIC TO NIE SZKODZI ALE NIE WIEM CO MI PACHNIE TAM CORAZ BARDZIEJ CZOSNKIEM
  NAPRAWDĘ OBYM SIĘ MYLIŁ BO BYŁOBY TO ROZCZAROWANIE
  KIEDYŚ WILK ” WYKUTY ” NAPISAŁ ŻE TAM MU SMIERDZI NIECO .
  MAM CIĄGLE ZE WPS SIĘ WYPROSTUJE BO TO ZAWSZE BYLA OD DAWNA JAKIEŚ OPARCIE PRZECIWKO DZICZY CHAZARSKIEJ CZEGO IM ZYCZĘ .

  Polubienie

 47. ZAPRASZAM NA WPS . WPISY METRO VEL SZCZYPIOR GDZIE SZCZYPIOR PRZEZ TYDZIEŃ PISAŁ MM PO MM O CHRABIM .
  DUZO UWAGI POŚWIĘCIŁ PAZ VEL PAZIKOWI CZY CH… JAK MU TAM . TRZEBA TYLKO POSZUKAĆ W ODPOWIEDNIM TEMACIE .
  SZCZYPIOR OSTATNIO BYŁ WIDZIANY NA WPS CHYBA Z 6 TYGODNI TEMU W TEMACIE SZCZEPIONEK .BYŁO OSTRO JAK ANDRZEJ WIESZ . TEZ MAM W TEJ KWESTII ODMIENNE ZDANIE I KAZDY NIECH MA JAKIE MA .
  SZCZYPIOR ZDROWO SIĘ WKURW…. NAZWAŁ WPS KOSZERNYMI I OD TAMTEJ PORY ZNIKŁ
  A GRYPA TO JUŻ SZALAŁ NA CALEGO HA HA HA .
  MNIE NAZWAŁ …. UJEM KOSZERNYM CO BIERZE KASĘ OD PEJSATYCH TO MU ODPISAŁEM ” TAK GRYPA BIORĘ WŁASNIE NA SKRILA I PAYPAL WYSŁALI 2000 USD I WYREMONTUJE SOBIE STODOŁĘ A JAK COS ZOSTANIE POJADĘ DO LUBLINA POOGLĄDAĆ PANIENKI NA RURZE W GO – GO”.
  ALE WYBACZAM GRYPIE BO TO NERWUS STRASZNY .

  Polubienie

 48. FRAGMENT BLOGU OPOLCZYKA
  „Po opublikowaniu przeze mnie poprzedniego wpisu (https://opolczykpl.wordpress.com/2018/03/12/turbolechickiej-szajby-bieszka-ciag-dalszy/) na stronie WPS miała miejsce dyskusja, a raczej „zapasy” przedstawicieli dwóch obozów – zwolenników Bieszka i Imperium Lechii i ich przeciwników.
  Niestety zostałem zaczepiony przez sprawcę zamieszania, Pawła Ziemińskiego, który wymysły Bieszka zamieścił, po czym, zamiast stuknąć się palcem w głowę i wycofać jakoś z kłopotliwej sytuacji niepotrzebnego nagłaśniania turbolechickiego świra, idzie w zaparte, a nawet mnie kopie po kostkach.
  P. Ziemiński napisał taki komentarz:

  „Przemex, odpowiedz najpierw, czy przeczytałeś książki Bieszka, i które podane przez niego źródła kwestionujesz? Które poglądy uważasz za legendy i dlaczego ( tzn. co dajesz jako podstawy uznania tych poglądów za legendy i fantazje, tylko proszę cię żebyś za jedyny argument nie podawał, że tak twierdzi Andrzej Szubert, bo wtedy należałoby zapytać tegoż o źródła i ich krytyczną ocenę i jego metodologię, a przecież A.Szubert jest takim samym ” niezawodowym historykiem” jak p. Bieszk, jeśli się nie mylę ?”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/12/janusz-bieszek-badacz-ktorego-nie-mozna-ignorowac/comment-page-1/#comment-77525

  .

  Nie wiem, dlaczego się Ziemiński mnie czepia! Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że jestem „badaczem” czy historykiem. Jestem piewcą kultury słowiańskiej. Tylko tyle i aż tyle. A

  ODPOWIEDZI NIE BYŁO .

  Polubienie

 49. ai zydek z na anku ani raciszek jedwanego kurdupla do zeszmacenia Polaka oczernieniem nieistniejaca wina nie sa zadnymi wlodarzami a zydkami pomniejszymi na uslugach u zyda wiekszego.

  A tu uwaga do proputinowskich srali-mondrali, co to tekstow podwarzajacych ich czolobitnosc na tapete nie wpuszczaja:

  Jaki cel ma to glucenie o dupie Maryni? Jaki moral z opowiadania o wysludze tego typa? Odda teraz Putin ukradzione narodowi rosyjskiemu, czy dalej bedzie na drapane liczyl az mu zydy zagranicze zabiora, wewnetrze w tym pomoga, a narod rosyjski smakiem sie obejdzie i do roli chlopa panszczyznianego na trwale wroci, razem z innymi niezydowskimi narodami? To na tym polegac bedzie ta wielkosc Putina i jego zasluga?
  Jak byscie namawiali do demokratyczego a nie partyjniackiego sprawowania wladzy poprzez ludowe wybory mieszane a nie partyjniackie i powrotu do socjalizmu jako formy najskuteczniej zabezpieczajacej narod przed zlodziejstwem jego majatku narodowego, wspolym przeciez wysilkiem wypracowywanego, to byliyscie goscie a tak jestescie tylko pierdziuchy pustym farmazonem tak, jak i te caly zydowskie rzady, co se przetransformowaly polskie-narodowe do wlasnej kieszeni i do kieszei pasera.

  Polubienie

 50. @ WAZ

  Dzięki za odpisanie!

  Ja zawieszam tam (WPS) swoje pisanie (oczywiście odbywało się to pod różnymi pseudonimami), ponieważ staje się to niebezpieczne dla komentujących.
  Ograniczę się tylko do czytania i nic więcej. Szkoda zdrowia na branie udziału w dyskusjach na tamtej stronie. Na razie STOP!
  Muszę przyznać, że poziom WPS pojechał do dołu, od kiedy to znani blogerzy i inni komentujący odeszli od nich z pisaniem.

  Co tam mam czytać wężu?
  1.Objawienia maryjne Franka, jak to krześcijaństwo jest ok. i uratowało świat (zwłaszcza autentycznych mieszkańców Australii, Afryki i obu Ameryk) przed zniszczeniem.

  2. Raz nawet czytałem, jak Frank mocno był wkurzony i pouczał tam niekrześcijan!

  3. Albo nasz Edłardo, który ciągle sadzi tam jabłonki lub zapodaje niedoszłego prezydenta II/III RP.
  Wczoraj to się uśmiałem, jak Edłardo, który ma tam eldorado zapodał hrabiego – część I, a zaraz po nim paziem zapodał hrabiego – część II.

  Wężu … .

  Może coś im obiecał, jak zostanie prezydentem III RP i stąd tak ostra promocja.

  To wszystko staje się coraz bardziej podejrzane (jak niektórzy piszą: coraz bardziej pachnieć czosnkiem).
  Jak widzisz!
  Smród staje się tam nie do zniesienia!

  A przecież pana WP wkleiłem dlatego, bo akurat w tym filmiku mówił ok., co nie znaczy, że ze wszystkimi jego dyskusjami się zgadzam.
  Zauważyłem wężu, że Tobie niektóre wypowiedzi pana WP też odpowiadają i co mam ja zaraz okrzyczeć Ciebie fanem pana WP!

  Pozdrawiam!
  a

  Polubienie

 51. Andrzej całkowicie się zgadzam z twoją wypowiedzią .To już naprawdę nic dodać niż ująć .
  Co do Pastuszki .
  Nigdy nie pisałem że to jakiś tępak .Ma wiedzę .Fakt faktem ale kur…. jak bierze ze ściany portret Koby i go całuje to szlag człowieka trafia a jak jeszcze pierd…. o tym że ci ze Smoleńska żyją w luksusach w Izraelu pod opieką Mossadu to już czasami myślę czy on nie jest posiadaczem żółtych papierów i dlatego do tej pory nie miał nalotu miśków i youtube i nikt mu kanał nie blokuje .
  za mniejsze pierdoły ludzie mieli problemy i blokowano im youtube .Ostatnio zablokowano kanał który pokazywał dowody że PIS usunął z listy pedofilów katabasów .Kanał wystrzelono w kosmos .
  Też tylko WPS czytam ale nie wiem jak jeszcze długo . jeżeli PAZ wypije kawę z pzrebierańcem w mundurze moja przygoda z WPS się zakończy a nie można tego wykluczyć .
  Ten facet pod nickiem na gluty tak identyczny wpis umieścił na WPS .Nie jestem pewny ale styl pisania wskazuje na znanego proamerykańca z forum suwerenność EM .
  Jeżeli jesteś Tomasz Wykuty z awatarem wilka możesz się przyznać .Trochę zesmy się ścieli ale czytałem twoje wpisy .Pełna zgoda .W zasadzie nie ma polemiki bo zgadzam się ze wszystkim co piszesz .

  A NASZ ADMINEK NA TARGACH ZYWNOŚCI ABY TYLKO SRACZKI PO TYM KOSZERNYm ŻARCIU NIE DOSTAŁ . JAK WRÓCI W SOBOTĘ TO BĘDZIE PIAŁ ŻE JAK RZADZI PIS TO U NAS JEST NAJZDROWSZA ZYWNOSC ŚWIATA .
  WCZORAJ KUPOWAŁEM JAJKA BO KURW… NIE OPŁACA SIĘ TRZYMAĆ KUR SAMEMU
  PONADTO MAJĄ WEJŚC JAKIES PRZEPISY ZE ABY KURA NA PODWÓRKU MOGŁA SKUBAC TRAWKĘ I JEŚĆ POSYPANĄ PSZENICĘ TRZEBA ZROBIC SPECJALNE JAKIEŚ OBUDOWY ZABEZPIECZENIA ABY CHRONIĆ KURKI OD GÓWIEN PTASICH BO TO NIBY TAKIE NIEZDROWE .
  JEBANE PRAWO KOSZERNE . ZA PRL NIC TAKIEGO NIE BYŁO KURKI SKUBAŁY TRAWKĘ I NIKT NIE ZACHOROWAŁ .
  NIE WIEM CZY TO PRAWDA CZY TAKIE COS PRZYGOTOWUJĄ ALE TAKIE PLOTY CHODZĄ .
  A WIĘC KUPIŁEM SOBIE 10 JAJ WYRAZNIE NAPISANE BEZ GMO KOSZT 8.50 PLN
  BYLY INNE PO 4.50 TAM JUZ NAPISU NIE BYLO ZE BEZ GMO . TAKIE JAJECZKA DLA BIEDAKÓW . TAKA TO ZDROWA ZYWNOSC WEDŁUG PISOWEGO ADMINKA .
  ALE LUBIĘ TĄ STRONE BO MAM UBAW JAK ADMINEK SIĘ SPUSZCZA NA SAMO SŁOWO PIS CZY PREZES A W SUMIE FAJNY Z NIEGO CHŁOP .
  POZDRAWIAM.

  Polubienie

 52. Wczoraj to się uśmiałem, jak Edłardo, który ma tam eldorado zapodał hrabiego – część I, a zaraz po nim paziem zapodał hrabiego – część II.

  TEŻ TO WCZORAJ ZAUWAŻYŁEM ALE PO PROSTU NIE WIERZYŁEM ZE TO PRAWDA .PZ ZAMIESZCZA FILMIKI Z CHRABIĄ ZARAZ ZA CHU .. JSTWEM TEGO EDWARDA . JA PIERD… KONIEC ŚWIATA . WIDZIAŁEM TEN FILM ZDAJE SIĘ ZE TO O JEGO PARTII COS W TYM STYLU .

  Polubienie

 53. PRAWA KACZUSIA I BARDZO SPRAWIEDLWA DLA SAMEGO SIEBIE!

  Kaczyński wziął 30 tys. zł odprawy

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kaczy%c5%84ski-wzi%c4%85%c5%82-30-tys-z%c5%82-odprawy/ar-AAw1CiC?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  WÓDZ MAŁA STOPA, HODOWCĄ ,,PISONÓW” NA RODEO?

  Jarosław Kaczyński pobiera emeryturę w wysokości 38 255 złotych! Starczy na rodeo i hodowlę byków?

  https://www.pudelek.pl/artykul/111361/jaroslaw_kaczynski_pobiera_emeryture_w_wysokosci_38_255_zlotych_starczy_na_rodeo_i_hodowle_bykow/

  Co Kaczyński będzie robił na emeryturze? ,,Myślałem o tym, żeby mieć swoją hodowlę byków i rodeo”

  https://www.pudelek.pl/artykul/93735/co_kaczynski_bedzie_robil_na_emeryturze_myslalem_o_tym_zeby_miec_swoja_hodowle_bykow_i_rodeo/

  CZY TO, BARDZO PODSTĘPNE URZĄDZONKO, ZOSTAŁO WYKONANE NA TOKARCE NUMERYCZNEJ W MIEJSCOWOŚCI OOOOOO…? Chi, chi, chi…

  Wabik na kaczki DONALD

  Pozdrawiam

  Polubienie

 54. Jarosław Kaczyński pobiera emeryturę w wysokości 38 255 złotych! Starczy na rodeo i hodowlę byków?

  JA PIERD… TO TEN JEGO KOT MUSI SAME FRYKASY Z CAREFOURA JEŚĆ . POLECAM PREZESOWI DLA KOTKA SUPER KIEŁBASKĘ ŻYWIECKĄ HA HA HA . SSSSSSSSSSSS
  A ADMINEK MA Z ZUS 1300 NA MIESIĄC I MUSI JAKOS ZYĆ . ZONA MU KASĘ WYDZIELA NA PIWKO CZY KAWAŁEK PASZTETOWEJ ZYC NIE UMIERAĆ HA HA HA .
  A PREZES JEGO GIEROJ TAKI BOGACZ .
  ADMINEK NAPISZ DO PREZESA MOZE CI KUPI NOWĄ FREZARKĘ . NALEZY CI SIĘ JAK NIC ZA TE PROPISOWSKIE NASTAWIENIE I WCHODZENIE PIS – DZIE W DUPĘ HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 55. WITAMY KIKĘ PO PRZERWIE .JAK TAM FAJNE BYŁY KOBITKI NA RURZE KIKA ? ZABAWIŁEŚ SIĘ TROCHĘ NA URLOPIE .
  KIKA SZPERACZU . NAPISZ LEPIEJ ILE NAJBARDZIEJ TŁUSTE KATABASY TE Z PIERWSZEJ LIGI POBIERAJĄ EMERYTURKI CO MIESIĄC KTÓRA IM ZDAJE SIĘ KOCHANA WŁADZUNIA PRZYZNAJE .
  PONIUCHASZ TROCHĘ I PODZASZ DANE BU BU BU
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS

  ADMINEK PŁAKAL ZE TAK DŁUGO CIĘ NIE MA NA PORTALU KIKUNIU TO MU ODPISAŁEM ŻE KIKA NIE BĘDZIE 24 H / 24 H WKLEJAŁ TU MEMÓW .MUSI SIĘ TEŻ ZABAWIĆ – POCIUPCIAĆ – PODZIUBDZIADZ PIEKNE KOBITKI .
  NIE MA BATA . NIE KIKA .
  VIAGRA POMOGŁA KIKA ?
  BYŁ ODJAZD NA PEJSATY WENUS Z KOBITKAMI ?
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSS

  Polubienie

 56. widziałem to grzanku zdaje się wczoraj czy dwa dni temu ale tak to jest jak waldek nie wezmie relanium . Gdy wezmie to jest spokojny jak trusia i można go posłuchać .
  Gdybym ja takie cos nakręcał najazd bym miał miśków za 5 minut a on gada gada i nic .Nie wierzę ze koszerni nie wiedzą o jego kanale .Oni to wszystko monitorują .W dodatku Waldek to nie byle kto .W przeszłości wielki opozycjonista pijący kawkę z Walentynowicz przyjmujacy obrazy w domu chodzący z różancem a dzis taki Sławianin .
  jak to się ludzie zmieniają
  bu bu ha ha ha
  ale zony nie zmienił . Miała pogrzeb katolicki .

  Polubienie

 57. Gdybym ja takie cos nakręcał najazd bym miał miśków za 5 minut a on gada gada i nic

  Dokładnie, przecież on z nazwiska nieraz wymienia: tego za%#^ać, tego up#$^43ić, temu łeb siekierą, itp. I nic się nie dzieje. Dlatego ja sądzę, że teza o żółtych papierach jest uprawiona, a nawet prawdopodobna.

  Polubienie

 58. PiS już zaczęło straszyć Tuska aresztowaniem. „Gawłowski też się uśmiechał. Do czasu”
  Od kilku dni politycy PiS straszą Donalda Tuska aresztowaniem. Obwiniają byłego premiera za Smoleńsk i twierdzą, że „robi z siebie męczennika”. „Jeżeli wolny sąd wyda wyrok, to trafi do aresztu” – to jedno z kilku zdań jakie padło z ust polityków PiS. W poniedziałek szef Rady Europejskiej ma się stawić na przesłuchanie w Warszawie.
  Małgorzata Wassermann w rozmowie z portalem wPolityce.pl stwierdziła, że były premier „robi z siebie męczennika”. Dodała, że „musi odpowiedzieć za podejmowanie decyzji sprzecznych z prawem”.

  Tusk robi polityczne show i chce pokazać siebie jako męczennika. Często podejmował decyzje sprzeczne z prawem i bez akceptacji rządu. Musi za to odpowiedzieć i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Zawsze powtarzał, że w kontekście Smoleńska bierze za wszystko odpowiedzialność. Oczekuję, że zostanie z tego rozliczony
  – powiedziała Wassermann.

  PiS straszy Tuska aresztowaniem
  Z kolei we wtorkowym programie „Minęła 8” w trakcie rozmowy na temat Tuska Dominik Tarczyński powiedział, że przewodniczącego RE „polskie prawo dotyczy tak samo, jak każdego obywatela”.

  Jeżeli jest winny, jeżeli będą zarzuty, jeżeli prokuratura je postawi, jeżeli sąd, wolny sąd, je potwierdzi i wyda wyrok, to trafi do aresztu. To jest oczywiste. Jego tak samo dotyczy polskie prawo, jak każdego innego obywatela
  – powiedział polityk PiS.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23290430,pis-straszy-tuska-aresztowaniem-gawlowski-tez-sie-usmiechal.html#Z_BoxMTPromo

  Polubienie

 59. GŁODOWA EMERYTURA GENERAŁA-ARCYBISKUPA SŁAWOJA LESZKA ,,FLASZKI” GŁÓDZIA!

  Generalska emerytura Głodzia. Z naszych podatków

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/arcybiskup-glodz-ma-10-000-zl-emerytury/hdcbc2d

  EREM TO SPECJALNE MIEJSCE ZAMIESZKANIA PRZEZ UBOGIEGO PASTUSZKA, PASĄCEGO TRZÓDKĘ.

  Arcybiskupowi wyremontowali, a ludziom nie! Zobacz

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/siedziba-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia/35z0lnh

  TFU! CÓŻ ZA KNAJACKIE PODEJRZENIA: ,,Co ty, k…, nawet nalać nie potrafisz!”

  Oto pałac Głodzia. Czy tu urządza libacje?

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/siedziba-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia/9zykvdl

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Erem

  Pensje księży w Polsce. Biskup zarabia mniej niż wikary?

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/456340,pensje-ksiezy-w-polsce-biskup-zarabia-mniej-niz-wikary,id,t.html

  P.S. Specjalnie dla Wonsza erotomana, który gustuje w starych antykach, a w jego mózgu buszują, babskie cyce, zady i pice, czyli kudłate myśli!

  UWAGA! DOZWOLONE TYLKO OD LAT +100!

  Sabrina Nichole – więcej wizualnych atrakcji na kanałach filmowych z dopiskiem NUDE!

  NIE PODGLĄDAJ! Chi, chi, chi…

  Bywaj SSSSSSS… Uważaj na napletek…! Cha, cha, cha…

  Polubienie

 60. Węży na targi sobota niedziela nie pójdę. Odpoczywam, po szpitalu, ręka boli, puchnie, czernieje, nic nie jestem w stanie zrobić.
  Kurza twarz, miało nie boleć, a boli. W sumie takie żyłowanie sprężyną podobną do tej jaką używają hydraulicy do przepychania kanalizacji, to nic przyjemnego.
  Co do hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego. Po pierwsze nie chrabia a hrabia, przez samo ha.
  Po wtóre, jak pisałem hrabia nie ma głowy swych poprzedników,i wszedł na salony sieci internetowej od razu paląc przed sobą wszelkie możliwe mosty i blokując wszystkie inne furtki ze swoimi pretensjami że niby prezydent RP to ON a nie Duda. Po trzecie wali w te same nuty co takie ,,gwiazdy” medium internetowego jak Olszański vel Jabłonowski, Braun, a nawet Waldi.
  Hrabia, że może za mało zorientowany w sprawach polskich nie wie, że PiS ma nie tylko władzę i może sadzać tych co mu wadzą, ale też ma poparcie w największej grupie wyborców i nikt na dzień dzisiejszy PiSowi nie podskoczy.
  Gdyby od początku jechał po PO i totalnej opozycji to byłby dla PiS do strawienia i może by coś dla siebie ugrał, może wcisnął by się nawet do sejmu jak Kukiz, ale hrabia tego nie pojął i ma szlaban i takich sojuszników jak Jabłonowski i WPS
  Pan hrabia zamknął sobie skutecznie drogę na salony polityczne i już jest w wielu miejscach mielony, co widać po komentarzach pod filmami z jego osobą.
  A że ci panowie z WPS dostrzegli w nim szansę dla siebie, to też tylko z tej racji, że nie są w stanie zrozumieć, że pod prąd to można jedynie w sadzawce błotko mieszać, bo każdy żeglarz wie, że pod wiatr i pod prąd trzeba albo lewym albo prawym halsem płynąc, bo inaczej się nie da.
  Trochę szkoda, bo hrabia chłop postawny, wysłowić się potraci, kultur magnata mu z twarzy bije i tylko rozumek zawodzi.

  Polubienie

 61. PiS już zaczęło straszyć Tuska aresztowaniem. „Gawłowski też się uśmiechał. Do czasu”

  ADMINEK TY PRZESTAŃ TAKIE BREDNIE PISAĆ BO UWIERZE ŻE MASZ ŻÓŁTE PAPIERY JAK WALDEK . JA PIERDZIELE .
  GDYBY RZADZIŁ PISKORSKI PEWNIE BY TAK BYŁO ALE CZY TY NAPRAWDĘ MASZ TAKI ODJAZD WE ŁBIE ŻE WIERZYSZ ŻE PREZES POSADZI RYŻEGO
  CZŁOWIEKU DAJ ŻYC I NIE PIEPRZ GŁUPOT ALBO NIE JEDZ TYLE SALCESONU Z BIEDRDONKI
  OJ ADMINKU WARTO TAK Z SIEBIE DURNIA ROBIĆ ZA TE 13 STÓWEK Z ZUS ?
  JA PIERDZIELE TUSK W PIERDLU
  HA HA HA DOBRE.
  MASZ ADMINKU OGLĄDAJ

  TYLKO NIE WIERZ W BAJKI TAKIE JAK TE BO TY CHŁOP Z JAJAMI OBROSNIĘTYMI A NIE ŁYSYMI JAK KOLANO W STYLU 5 LETNIEGO DZIECKA
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 62. ADMINKU UKARAŁ SIĘ PERUN ZA CHWALENIE PISOWYCH SZPITALI A MOŻE ZJADLEŚ TAM NA OBIAD ZEPSUTEGO SCHABOWEGO Z KAPUSTĄ DLATEGO ZLE SIĘ CZUJESZ OT ŻARCIE ZA RZĄDÓW PIS
  HA HA HA
  NA POWAZNIE
  ŻYCZĘ ZDRÓWKA .

  CYTAT ADMINEK:
  Węży na targi sobota niedziela nie pójdę. Odpoczywam, po szpitalu, ręka boli, puchnie, czernieje, nic nie jestem w stanie zrobić.
  Kurza twarz, miało nie boleć, a boli. W sumie takie żyłowanie sprężyną podobną do tej jaką używają hydraulicy do przepychania kanalizacji, to nic przyjemnego.

  Polubienie

 63. ADMINKU JESZCZE PÓŁ ROKU TEMU TAK ZEŚ CHWALIŁ TE PISOWE SZPITALE JAKI TAM RAJ JAKIE PYSZNE JEDZONKO A TU ZOBACZ SURPRISE
  BYŁEŚ PARĘ DNI W SZPITALU I JAK PISZESZ CHU… DUPA I KAMIENI KUPA TE SZPITALE ZA RZADÓW PIS BO WEDŁUG CIEBIE :

  1. NUDA JAK CHOLERA TAM.
  2.ZABRANIAJĄ OGLĄDAĆ TV
  3.ZABIEG BYŁ NIEPRZYJEMNY .
  4.PIELĘGNIARECZKI BRZYDKIE PIERSIATKA MAŁE . NIE MA ZA CO ZŁAPAĆ NIE MÓWIĄC JUZ O POSSANIU .
  ZA PRL BYŁO DUŻO LEPIEJ ADMINKU PRAWDA ?
  SAM WIESZ ZE TAK .

  NIE CHCESZ TRAFIĆ DO SZPITALA ZA RZĄDOW PIS ADMINKU TO:
  BIEGAJ
  I NIE ŻRYJ SŁONINY Z CEBULA
  TYLKO TYLE
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 64. Wężu to o Tusku to nie ja pisałem, to było info. z gazeta.pl. Posadzą nie posadzą, mam wrażenie że tak sobie po cichutku coś tam planują, a czy się odważą, to już inna sprawa.

  Polubienie

 65. WSZYSCY ZYCZYMY NASZEMU ADMINKOWI PISOWEMU ZDRÓWKA WSZAK ZA 2 LATA NOWE ROZDANIE I MUSI BYC ZWARTY I GOTOWY ABY ZOSTAĆ WICEMINISTREM .NALEŻY MU SIĘ JAK PSU BUDA
  HA HA HA .

  Polubienie

 66. A TO SORRY ADMINKU NIE WIEDZIALEM ZE CZYTUJESZ TAKIE KLIMATY :

  Wężu to o Tusku to nie ja pisałem, to było info. z gazeta.pl. Posadzą nie posadzą, mam wrażenie że tak sobie po cichutku coś tam planują, a czy się odważą, to już inna sprawa.

  Polubienie

 67. ADMINEK TU NIE CHODZI O ODWAGĘ . NA TO WSZYSTKO MUSZĄ DAC ZIELONE ŚWIATŁO RABINI Z USA INACZEJ NICI Z TEGO .
  OJ ADMINKU SŁUCHAJ CALEIBA BO MASZ BRAKI NIESAMOWITE .
  PREZES W TYM TEMACIE MOZE SOBIE JEDYNIE ZROBIĆ BABKĘ W PIASKOWNICY ALBO DAĆ SWOJEMU KOTU MLECZKO . TYLE MA DO GADANIA
  ADMINEK SŁUCHAĆ CALEIBA BO BRAKI U CIEBIE WIĘKSZE NIZ NASZE ZADŁUŻENIE .

  Wężu to o Tusku to nie ja pisałem, to było info. z gazeta.pl. Posadzą nie posadzą, mam wrażenie że tak sobie po cichutku coś tam planują, a czy się odważą, to już inna sprawa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s