Przepowiednia starego generała?


Od kilku lat po Moskwie i po Petersburgu krąży przepowiednia starego generała, że jak….

Ale o samej przepowiedni nieco później.

Najpierw o ciekawej pogadance w telewizji Trwam.

Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej, a obecnie szef komisji smoleńskiej, co tydzień w swoim felietonie „Głos Polski” w TV Trwam zabiera głos na sprawy bieżące. Tym razem połączył dwa święta: Konstytucji 3 maja i Matki Boskiej Królowej Polski. Połączył dwie uroczystości, w związku z którymi miał, jak sam mówił, trzy refleksje.

Jedna z nich dotyczyła związków Polski a kultem maryjnym, który w jego ocenie był „najbardziej widoczny i uzewnętrzniony” w 1920 roku, gdy polskie wojska pokonały sowietów pod Warszawą (Cud nad Wisłą). Macierewicz stwierdził, że mimo tego, iż to „największe polskie zwycięstwo”, to dotąd to wydarzenie jest „lekceważone”. – Nawet więcej, w jakimś wymiarze – proszę się za to słowo nie obrażać – bezczeszczone – dodał.

Wtedy rzucił pomysłem, który miałby odmienić tę sytuację. Na celownik wziął Warszawę i symbol miasta, czyli Pałac Kultury i Nauki (co jakiś czas zresztą powraca temat wyburzenia go).

morawiecki-chce-burzyc-palac-kultury_28516107

– Jak inaczej nazwać fakt, że w centrum Polski symbolem Warszawy, bohaterskiej stolicy, która zatrzymała bolszewików i uratowała Europę przed zagładą, stoi symbol sowieckiej władzy – Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina. Tam powinna stać Kolumna Chwały Wojska Polskiego zwieńczona figurą Matki Boskiej Hetmanki Polski

– skwitował Macierewicz. Podkreślił, że dopiero wtedy, w centrum Warszawy, stanąłby „prawdziwy symbol Polski”

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23354343,plany-macierewicza-dla-warszawy-zamiast-palacu-kultury-kolumna.html#Z_BoxMTPPush

Rosyjski generał Wasiliew miał powiedzieć pod koniec swojego długiego żywota, że przyjdzie czas, że Polacy i elity nimi rządzący staną się znów jak onegdaj w czasach miedzy wojennych wrogami Rosji i zburzą pałać imienia Józefa Stalina w Warszawy.

Kiedy ten pałac Polacy wyburzą miał powiedzieć Wasiliew, narodzi się w Rosji nowy Stalin i uczyni z Rosji ponownie mocarstwem a pomniki żołnierzy radzieckich znów staną na cokołach w Warszawie, Berlinie, Wiedniu a czołgi rosyjskie nad brzegami Renu.

Taka sobie legenda o pewnym ruskim generale i o tym co mu się przyśniło.

Ale kto ich tam wie co im ( ruskom) po głowie chodzi.


Aleksandr Filippowicz Wasiljew (ros. Алекса́ндр Фили́ппович Васи́льев, ur. 11 września 1902 we wsi Staroje Riachino w guberni nowogrodzkiej, zm. 5 lipca 1984 w Moskwie) – radziecki generał porucznik, oficer wywiadu. Zmarł w wieku 82 lat w roku 1984

ul Kozia

Reklamy

79 uwag do wpisu “Przepowiednia starego generała?

 1. a co o tym myślą czytelnicy?
  Jak niżej komenty z podanej strony gazeta.pl

  klamtusek 22 minuty temu Oceniono 9 razy 9
  Postawi sobie coś takiego z plasteliny, jak już w Tworkach zakwaterowanie dostanie

  Odpowiedz
  ochujek 23 minuty temu Oceniono 7 razy 7
  Nareszcie coś z sensem wymyślił ten Antek. Żydówka na cokole będzie symbolem ofiar polskich szmalcowników. No i kolejny pomnik smoleński trzeba tam obok przytulić.

  Odpowiedz
  sailor2016 18 minut temu Oceniono 6 razy 6
  Proponuję aby kasę na to przedsięwzięcie zbierał niejaki Rydzyk z Torunia. Ma wprawę.

  Odpowiedz
  dorianamanda1 23 minuty temu Oceniono 6 razy 6
  Antonio – jak najszybciej do psychiatry .

  Odpowiedz
  goodwater1 23 minuty temu Oceniono 4 razy 4
  A funkcje oświatowo-kulturalne z jakich od lat słynie pałac to dla ciebie nic gamoniu..

  Odpowiedz
  lcf7519 18 minut temu Oceniono 3 razy 3
  1. Jeżeli wynurzenia Antoniego Tchórza Smoleńskiego to głos Polski to współczuje Polsce
  2. Bezczeszczeniem bitwy z 1920 roku jest nazywanie jej cudem i mieszanie w to mityczne postacie.
  3. Nie jestem miłośnikiem PKiN, ale zastępowanie jednego symbolu zniewolenia drugim jest objawem fiksacji umysłowej.

  Odpowiedz
  szaja25 20 minut temu Oceniono 3 razy 3
  A może pomnik Matki Boskiej po Trzykroć Przedziwnej, a nad głową nadajniki gsm.

  Odpowiedz
  popis.pasozyty 20 minut temu Oceniono 3 razy 3
  Co to za zwyczaje, żeby psycholi cytować jak kogoś o zdrowych zmysłach.

  Odpowiedz
  jacekczewa 25 minut temu Oceniono 3 razy 3
  Macierewicz ma przemyślania…..:)

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  justas32godzinę temuOceniono 27 razy23
  Błagam – zabierzcie stąd tego wariata …

  Odpowiedz
  buk.humor.dziczyznapół godziny temuOceniono 24 razy22
  W III / a może w IV / Rzeczpospolitej należy wszystkie ulice nazwać imionami tzw. świętych, wyburzyć szkoły, osiedla rodem z PRL-u , zniszczyć resztę przemysłu, zlikwidować PRL-owski Kodeks Pracy, zaorać drogi, cofnąć reformę rolną, nacjonalizację, na bieżąco IPeNizować historię, zabrać dyplomy i świadectwa do podstawówki włącznie – te wszystkie pozostałości PRL – wszystkich urodzonych przed 1989 wysłać na Antarktydę oraz przywrócić feudalne stosunki z II RP, było przecież tak pięknie , ludzie mieli pracę nawet po 12 godzin dziennie. 75 % ludności żyło w zgodzie z naturą razem z bydlątkami pod jednym dachem. Nikt sobie nie zawracał głowy takimi fanaberiami , jak nauka czy kultura. Należy w końcu uświadomić ciemnemu społeczeństwu, brygada świętokrzyska wypędziła hitlerowców i zdobyła Berlin, a nie jakaś Armia Czerwona. Trzeba bezsprzecznie wprowadzić codzienne modlitwy dziękczynne za zdrowie naszych dobroczyńców z Usslanii, za kościół katolicki, który nienawistnicy nazywają watykańskim zbrodniczym okupantem. Nie trzeba zawracać głowy jakąś służbą zdrowia, przecież wystarczą modły i ekologiczna woda święcona , a nie chemia i szczepionki. Należy bezwzględnie zakazać kontaktów z komunistycznymi Chinami. Wtedy to nastąpią czasy wielkiej szczęśliwości -pozdrawiam – George Orwell / kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą – dr J. Goebbels / .

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  goodwater1godzinę temuOceniono 22 razy22
  A funkcje oświatowo-kulturalne z jakich od lat słynie pałac to dla ciebie nic gamoniu..

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  dziadekjamgodzinę temuOceniono 22 razy20
  „Zamiast „symbolu sowieckiej władzy”, czyli Pałacu Kultury i Nauki – Kolumna Chwały z figurą Matki Boskiej. Antoni Macierewicz w TV Trwam podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak powinna wyglądać Warszawa.”
  =========================
  Antek przeszedł na wyższy stopień „zasmolenienia”.

  Odpowiedz
  Michał Kokotgodzinę temuOceniono 24 razy20
  antonio juz czas wyjechac do holandii i poddac sie eutanazji

  Odpowiedz
  jacekczewagodzinę temuOceniono 20 razy20
  Macierewicz ma przemyślania…..:)

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  ax-les-thermesgodzinę temuOceniono 22 razy18
  Wystrzelcie tego idiote w kosmos i to jak najszybciej.

  Odpowiedz
  dawnyprezesgodzinę temuOceniono 18 razy18
  Panie Macierewicz !. Tak jak Mercedes nie jest symbolem niemieckiego nazizmu, czarna wołga symbolem kidnapingu, General Motors symbolem kapitalistycznego przepychu, tak PKiN nie jest symbolem komunizmu !. Jest gmachem użyteczności publicznej !. Jeżeli zostanie na swoim miejscu po wsze czasy może stać się symbolem czego, kto zapragnie. Ustawić na iglicy Matkę Boską – każdego imienia i po kłopocie !.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  Jan Janickigodzinę temuOceniono 19 razy17
  Patrząc na tą ,, inteligentną” twarz to normalnie ręce opadają.Taka mała rozbudowa to nic,wyburzyć pół Warszawy i na końcu postawić łuk triumfalny na cześć!!!!!!!,i tu już pozostawiam wolne miejsce dla twórczości troli pisowskich.Nie napisałem pole do popisu dla twórczości,bo to jak płachta dla byka,dla wyżej wymienionych.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  mikwagodzinę temuOceniono 19 razy17
  Maryja Królową Polski, królem jej mąż (Józef), Jezus królewiczem (delfinem) a wszyscy powinni mieć olbrzymi pomnik po zburzeniu Pałacu Kultury. A może zamiast burzyć – obrzucić PKiN betonem a na szczycie tej betonowej góry ustawić w/w patronów w skali oczywiście XXXXXL.

  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23354343,plany-macierewicza-dla-warszawy-zamiast-palacu-kultury-kolumna.html#Z_BoxMTPPush

  Polubienie

 2. Jestem przekonany że Pałac zostanie wyburzony tylko w drugiej lub trzeciej kadencji PIS .W najwyższych gremiach PISuaru juz trwają przygotowania do tego skoro osoba nr 2 w PIS Antek ” wariat ” o tym mówi .Wyburzenie tak czy inaczej nastąpi przy oklaskach szabasgojstwa ,częsci ogłupionych gojów a waldek popełni sepuku
  ha ha ha
  Swoją drogą ja Antka „wariata” nie słucham . Wylądowałbym w Tworkach gdybym chociaż 3 sekundy posłuchał jego pierd… u ojczulka w TV Trwam.
  ssssssssssss
  ha ha ha .

  Polubienie

 3. Rosja zaostrza sankcje wobec BTC

  Bitcoin przeżywa ostatnio swoje dramatyczne chwile, ponieważ jego kurs znacząco spadł. Na pewno nie pomógł tej technologii fakt, że Rosja zaostrza swoje represje wobec kryptowalut. W tamtym kraju istnieje istytucja nadzoru telekomunikacyjnego zwana Roskomnadzor i właśnie ona niedawno zablokowała kilka stron związanych z bitcoinem.

  Wszystko odbyło się w świetle prawa bowiem na podstawie wyroku sądu okręowego z miasta Nevyansk w obwodzie swierdłowskim zablokowano trzy strony (bitcoinorg, bitcoin.it oraz BTCsec.com). Dołączono do tego kilka stron na rosyjskich serwerach: coinspot.ru, hasbitcoin.ru oraz bitcoin.ru.

  Logo Roskomnadzoru

  Wcześniej wspomniano, że rok 2015 może być w Rosji przełomowy pod tym względem, jako iż istnieje możliwość pełnego zablokowania kryptowalut tj. ich delegalizacji. Mówił o tym zastępca Ministra Finansów, Aleksey Moiseev.

  Zwolennicy bitcoina nie byli dłużni w odpowiedzi w stosunku do władz. Igor Chepkasov (przewodniczący Rosyjskiej Fundacji Kryptowalut) w wypowiedzi dla CoinTelegraph dał mocno do zrozumienia, że ostatnie decyzje władz mają charakter jawnie polityczny i Roskomnadzor zachowuje się niepoprawnie jak na taką instytucję. Nie potrzeba tu chyba uruchamiać kolejnej dyskusji na temat demokracji w Rosji, ale posunięcie to może paradoksalnie utwierdzić uzytkowników BTC, że to dobry pomysł na ucieczkę od rubla.

  Polubienie

 4. Prawda o bitcoinie

  Ostatnio przeczytałem dosyć sceptyczny artykuł o bitcoinie, który chyba przeżywa obecnie swoją drugą, jeśli nie trzecią młodość. Głośno stało się w interenecie za sprawą wywiadu.

  In bitcoin we trust – tę grę słowną można potraktować nazbyt poważnie.

  Mark Karpeles z MT Gox
  Zauważa pewien jeden ciekawy wniosek. Użytkownicy bitcoina, to w wielki odsetku fanatycy, którzy przypominają nieco fascynatów gorączki złota, którzy napędzili poniekąd wzrost jego wartości. Bitcoinowcy podobnie cechują się niemal ślepą religią w stosunku do swojej waluty. I nawet ostatnie jawne banki spekulacyjne napędzane przez Chiny, wielkie banki lub bóg wie kogo. Bitcoinowcy upierają się, że bitcoin to nie tyle co cyfrowa waluta, ale wręcz rozwiązanie ich wszystkich problemów.

  Główny i najsmutniejszy wydźwięk wywiadu jest jednak taki, że bankierzy nie oddadzą świata bez walki, a bitcoin jest realizacją ich najgorszych snów. “Skoro byli w stanie zatopić Titanica (?)”, to dlaczego w obronie swoich interesów nie mieliby zrobić większych rzeczy w obronie obecnego “porządku świata”. Cel uświęca przecież środki.

  Polubienie

 5. Jak bitkoń spadł to waz dostał nerwicy. To było dwa dni temu

  Teraz zacznie szaleć z radości bo prezes w szpitalu.

  W piątek 4 maja gruchnęła wiadomość, że prezes trafił do szpitala. „Wygląda na to, że pobyt będzie nieco dłuższy — o czym świadczyć ma sporej wielkości walizka, którą przynieśli ochroniarze prezesa” — spekulują dziennikarze. — „Jarosław Kaczyński najprawdopodobniej przejdzie operację chorego kolana, po której przez pewien czas będzie musiał zwolnić tempo, choć prezes już od jakiegoś czasu znacząco ograniczył swoją aktywność zawodową”.

  Ludzie mediów spekulują już, czy PiS bez Kaczyńskiego jest możliwy i czy ten projekt ma przyszłość. W partyjnym obozie w ciągu ostatniego roku nastąpiły poważne przetasowania. Jeszcze latem 2017 nikt nie miał wątpliwości, że schedę po prezesie przejmie Andrzej Duda. Nawet prawicowi politycy typowali go na „następcę tronu”.
  — Dopóki Jarosław Kaczyński jest „I sekretarzem” i rządzi tą partią, to mam zaufanie, że do jakichś strasznych rzeczy nie dojdzie. Chociaż ostatnie jego wypowiedzi mogą budzić pewne podejrzenia, bo było widać, że emocje zaczynają brać górę. Natomiast każdej chwili może Kaczyńskiego zabraknąć i ten aparat terroru wpadnie w ręce nie wiadomo kogo. I wtedy mogą dziać się rzeczy straszne — wieszczył Janusz Korwin-Mikke, chwaląc przy tym prezydenta.

  Wówczas odbył się również sondaz instytutu Pollster dla „Super Expressu”. Wynikało z niego, że16 proc. wyborców PiS nie zagłosowałoby na partię, gdyby Jarosław Kaczyński odszedł z polityki.
  Stanisław Pięta przyznał zaś wprost: tylko pod kierownictwem prezesa partia może się rozwijać i utrzymać władzę w Polsce.
  W tej chwili „kolejka do dziobania” zwiększyła się. Na miejsce po Kaczyńskim czatują Mariusz Błaszczak i Joachim Brudziński czyli ludzie z jego najbliższego otoczenia. Oni też dokładają wszelkich starań, by zmarginalizować Kancelarię Prezydenta — co widać po ostatnich zgrzytach wokół referendum konstytucyjnego. Naturalnym rywalem Dudy w tym wyścigu jest też Zbigniew Ziobro, a także rosnący w siłę żółtodziób polityczny Morawiecki.

  Jedno jest pewne: bez wodza PiS prawdopodobnie podzieli się na kilka mniejszych ławic, które będą zjadały się nawzajem.

  Polubienie

 6. Źle to widzę Adminie.
  Sierżant Jonny Daniels zaczął w terenie inspekcję prowadzić.

  I jeszcze ad bitcoina to:

  Polubienie

 7. OSOBIŚCIE TA JA MAM W DUPIE PREZESA I JEGO POBYT W SZPITALU . MNIE TYLKO DZIWI TO ZE JAK BOLKA NIE ZABRALI GO GDZIEŚ DO LUKSUSOWEGO HOSPITAL W USRAJU NP DO NEW YORK TYLKO LECZY SIĘ W TAKIEJ DZIADZIZNIE JAK TUTAJ .
  PREZES I JEGO OPERACJA WISI MI JAK KILO KITU NA AGRAFCE I NAWET CAŁEJ DURNOTY KTÓRĄ T. DYL. ADMINEK ZAMIEŚCIŁ NIE PRZECZYTAŁEM .

  CO DO BITCOINA . WIDAĆ ZE POJĘCIE ADMINKU MASZ O RYNKACH JAK KALKSTEIN W KWESTII KOBIET BO JAK TERAZ BITCOIN SPADŁ TO TRZEBA POCZEKAĆ I NIEBAWEM CENA WZROŚNIE ZRESZTĄ JA TERAZ INWESTUJE W DASCOINA I ZARABIAM .

  A WY DALEJ PODNIECAJCIE SIĘ POBYTEM PREZESA W SZPITALU . KTO WIE MOZE POZNA JAKĄS FAJNĄ STARSZĄ PIELĘGNIARKĘ I BĘDZIE JESZCZE W JUDEOPOLONII SLUB NA CZTERY FAJERKI
  HA HA HA . ZYCZĘ MU TEGO . 70 LAT TO JESZCZE NIE STAROŚĆ .
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 8. Adminie, wyrzuć proszę ten wpis:
  andrzej
  4 Maj 2018 o 11:00 AM
  i oczywiście ten, w którym teraz piszę (czyli razem dwa), jakieś problemy tu u siebie miałem.
  Dziękuję i przepraszam za śmiecenie!

  Polubienie

 9. UZUPEŁNIENIE
  O TYM MARZYŁEM
  HA HA HA
  BU BU BU
  SSSSSSSSS

  Jedno jest pewne: bez wodza PiS prawdopodobnie podzieli się na kilka mniejszych ławic, które będą zjadały się nawzajem.

  Polubienie

 10. Estetę Antka najwyraźniej gryzie to, że PKiN jako symbol rzekomej sowieckiej władzy, kładzie się cieniem na osaczające go zewsząd wysokie karykaturalne potworki (zapewne z biurami w/w „podatników”) ze szkła, stali i betonu – czyli symbol wolnorynkowej okupacji Polski.

  Polubienie

 11. Im PKiN przypomina historię ich ojców jak to cztery litery całowali Uncle Joe dlatego chcą go wysadzić w zaświaty a może w kolejną rocznicę 966 roku pragną podarować go świętemu Piotrowi .Będzie dużo miejsca w niebie dla nowych świętych i aniołków Charliego .

  Polubienie

 12. No cóż, miał rację profesor. Często bywa to bardzo irytujące gdy zbyt młody i ze zbyt ubogą wiedzą wypowiada swoje ,,mądrości” taki czy inny ważny gość, ważny, bo go ktoś posadził na stołek.
  Zdarzyło mi się kiedyś w USA, zjawił się facet, przedstawił jako ekspert i zaoferował swoje eksperckie usługi.
  Zapytałem go ile lat ma praktyki w zawodzie
  –Trzy– odpowiedział.
  Niby na to by być ekspertem w zasadzie wystarczy. Jednakże podziękowałem mu nie przyjmując jego oferty.
  Zapytał – Czemu?
  –Bo ja już mam trzydzieści lat pracy w tym zawodzie i w tym biznesie. –Odparłem
  Podobnie z profesorem z filmu. Trzeba jednak wiedzieć szczególnie gdy się piastuje urząd premiera do kogo się mówi i co się mówi, a nie pier..olić farmazony jak mały Kazio.

  Polubienie

 13. Adm czemu ty nie możesz jednej rzeczy zrozumieć .Rządzący koszerni i nie tylko również szabasgoje spędzają setki godzin na kursach u swoich kumpli gdzie uczą się rozwoju osobistego , wysokiej samooceny pewności siebie aż za bardzo się tego uczą w dodatku każdy koszerny będąc premierem ma tak wysoką pewność siebie co równa się już narcyzmowi stąd takie pierd…. premiera .
  Te koszerne matoły nawet nie wiedzą co to pewność siebie i poczucie własnej wartości myląc to niemalże z nieomylnością czy kreowaniem się na wszystko wiedzącego Boga
  także nie ma w tym nic nadzwyczajnego jak jeden mądrzejszy profesor spośród tysiąca innych debili profesorów się wkur…. nie wytrzymując słuchania pierdziszewa jakiegoś młokosa wybranego na premiera na szabasowej kolacji czy zatwierdzonego tam na premiera po powiedzeniu YES przez rabinów z New York .
  Radzę się do tego przyzwyczaić bo żadnych zmian nie będzie w jakości władzy przez najbliższe 50 lat a my upadku koszernych nie doczekały ze względów biologicznych .

  NOWOŚĆ ADMINEK KRYTYKUJE BARDZO LIGHTOWO PREMIERA PIS ALE BARDZO LIGHTOWO OSTRZEJ SIĘ BOI .
  ADMINEK NIE BÓJ NIC . KALKSTEIN W SZPITALU .RĘCINY CI NIE ZABIORĄ ANI PORTALU NIE ZAWIRUSUJĄ . SPOKOJNIE !!!!!!!!!
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 14. Bajki Trzeciomajowe.
  Czytałem na Neon24.
  Też autor tekstu bajki pisze i to bez znajomości samej konstytucji wówczas uchwalonej.
  Pamiętam gdy ją parę lat temu czytałem, uderzył mnie w niej fragment, w którym powoływano na tron polski jakiegoś nienieckiego księcia.
  Król urzęduje, a ci powołują na jego miejsce Niemca.
  Jeśli to nie zamach i zdrada, to kompletny idiotyzm.
  Przy czym wyglądało to także na innego rodzaju zamach. Mianowicie mieszczaństwo chciało zawłaszczyć dotychczasową polityczną pozycję magnaterii i szlachty.
  W tym układzie, ci którzy się temu sprzeciwili nie widzą mi się jako zdrajcy, a jako ludzie broniący jakby to dziś powiedzieć, konstytucyjnego porządku prawnego.
  Zatem zaczęło się zdradą, skończyło rozbiorami i nie ma czego tu świętować.

  Polubienie

 15. ADMINEK IDZ DO KOSCIOLA I DAJ KATABASOWI STÓWKĘ NA MSZĘ ABY PREZES WYZDROWIAŁ . TY BIEDAKU ŻADNEJ NOCY NIE PRZEŚPISZ SPOKOJNIE BEZ POTÓW DOPÓKI CHROBRY NIE WYZDROWIEJE
  BU BU HA HA HA
  .

  Polubienie

 16. SOCJALISTYCZNY PAŁAC, W SOJALIŹMIE RZECZ NIEPOJĘTA!

  CZEMU TRUPY CHOWALI W POLSCE, A NIE W ROSJI?

  Ofiary Pałacu Kultury i Nauki. Byli stawiani za wzór do naśladowania, dziś leżą na cmentarzu prawosławnym

  http://natemat.pl/192301,ofiary-palacu-kultury-i-nauki-byli-stawiani-za-wzor-do-nasladowania-dzis-leza-na-cmentarzu-prawosławnym

  PLATFUSY TEŻ MIAŁY PORĄBANY POMYSŁ NA PAŁAC I WIELKIE G… Z TEGO WYSZŁO!

  22 lipca 2015 – Dziękujemy ci PLATFORMO za samobójczy gest autodestrukcji! Naprawdę nie mogliście zrobić Polakom lepszego prezentu na 22 lipca! Ośrodek Słowiańszczyzny i Muzeum Historii Polski – Pałac Kultury i Nauki! (Propozycja dla wszystkich Słowian – Polaków)

  https://bialczynski.pl/wielka-zmiana-w-polityce/protest-przeciw-usunieciu-historii-ze-szkol-srednich/01-11-2014-muzeum-osrodek-slowianszczyzny-i-polski-palac-kultury-i-nauki-propozycja-dla-wszystkich-slowian-polakow/

  PROPONUJĘ ANTKOWI SMOLEŃSKIEMU, WYPAD NA EMERYTURĘ, BO JUŻ CZAS NAJWYŻSZY, (ur. 3 sierpnia 1948 w Warszawie) ALBO NIECH SIĘ ZABIERZE ZA BURZENIE INNEGO PAŁACU! CZY JEZUITA JEZUS MIESZKAŁ W PAŁACU U HERODA ALBO W ,,SKROMNEJ” ŚWIĄTYNI W JEROZOLIMIE? JEZUSEK BETLEJEMSKO/NAZAREŃSKI, BYŁ CZĘSTYM BYWALCEM W RZYMIE I POMIESZKIWAŁ W WATYKANIE?

  Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%85tynia_Opatrzno%C5%9Bci_Bo%C5%BCej_w_Warszawie

  ZBURZĄ RELIKT SOCJALIZMU I TADAM… PRZECIEŻ JESTEŚMY BARDZO BOGATYM KRAJEM I STAĆ NAS NA TAKIE FANABERIE!

  Odbudowa pałacu Saskiego, czyli jak fałszuje się historię

  http://www.newsweek.pl/kultura/odbudowa-palacu-saskiego-w-warszawie-to-historyczny-falsz,artykuly,423417,1.html

  Propozycja Prezydenta RP

  http://saski2018.pl/2018/04/19/propozycja-prezydenta-rp/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. „Radzę się do tego przyzwyczaić bo żadnych zmian nie będzie w jakości władzy przez najbliższe 50 lat a my upadku koszernych nie doczekały ze względów biologicznych.”

  A może to nam pan SS-man bardziej wyjaśnić, skąd taką wiedzą dysponuje, czy tylko jedynie defetyzm zasiewa wśród innych, bo tak kazali?

  A gdzie pana lista płac jest zatwierdzana – co, może w:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Tel_Aviv ?

  Bo ta pana archeologia to jakoś mnie nie przekonuje, którą rzuca pan na lewo i prawo – panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

  Polubienie

 18. SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

  to musi być co najmniej kompania eSSSSSeSSS manów
  wonsz już im stodołę rychtuje na koszary na co najmniej 50 lat
  wonsz nie mów że ten remont opłacisz z bitconów…

  Polubienie

 19. Po prostu jestem realistą i czy to ten sam Edward co wkleja na WPS chrabi ? ha ha ha .

  To nie jest żaden defetyzm a po prostu jestem realistą a nie marzycielem Dyziem na łące który patrzy na chmury i widzi nowego Mercedesa .
  Koszerni już rządzą praktycznie 40 lat od upadku Gierka i cos się zmieniło ?
  gdzie?
  Posłuchaj szanowny Edwardzie tych ludzi i po wysłuchaniu sam dojdziesz do wniosku czy to pokolenie coś zmieni ?
  Na pewno nie

  PO DRUGIE ADMINEK NIE BADZ ZAKLAMANĄ ISTOTKĄ PO TO TYLKO ABY MI DOWALIĆ BO ZARAZ TU WKLEJE SETKI TWOICH WPISÓW
  GDZIE kALKSTEINA I SZYDŁO NAZYWASZ MĘŻAMI STANU I PATRIOTAMI DLA KTÓRYCH NIE MA INNEJ ALTERNATYWY I ZACHWALASZ PIS W NIEBO GŁOSY .
  WKLEIĆ ?
  MOZE NIECH SZANOWNY EDWARD POCZYTA APOLOGETE PISU

  KTO MI PLACI ?. ODPOWIEM TO SAMO CO GRYPIE
  PŁACI MO GARBATY NOS BITCOINAMI PRZELEWAJĄC JE NA MOJ PORTFEL RAZOR .
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  PS ZBIERAM NA REMONT STODOŁY I KOMORKI .
  AKTUALNIE BRAKUJE MI JESZCZE ĆWIERĆ BITCOINA
  ILE TO BEDZIE SATOSHI MOZE NASZ KIKA BABOCHLOP ODPOWIE .

  Polubienie

 20. JESZCZE JEDNO EDWARDZIKU . NIE OBRAŻAJ PISZĄC TAKIE TEKSTY JAK
  SS-man

  BO CZŁONKOWIE MOJEJ RODZINY LEŻĄ NA CMENTARZU ZABICI PRZEZ NIEMCÓW TAKZE SPOKOJNIE CZŁOWIEKU .WEŻ NERVOSOL I BEDZIE DOBRZE .
  WYRAZIŁEM SWOJE ZDANIE . TY MASZ SWOJE . TAKŻE NIE OBRAŻAJ WYZYWAJĄC OD SS-MANOW BO NIC ANI O MNIE NIE WIESZ ANI O MOJEJ RODZINIE BO JAK JA CIĘ ZACZNĘ WYZYWAĆ TO BEDZIE TEŻ NIECIEKAWIE TYLKO PO CO ? ANI TOBIE TO NIEPOTRZEBNE ANI MI . Z PRZEDSZKOLA JUZ WYROSŁEM I TY CHYBA TEŻ .

  Polubienie

 21. JEZELI TO TY JESTEŚ TEN EDWARD TO KILKA MIESIĘCY TEMU PAZIU JUZ CIĘ UPOMINAŁ W DŁUGIM WPISIE ZA ZBYT OSTRY JEZOR . WEZ JEGO DŁUGI WPIS DO SERCA I WYCIĄGNIJ WNIOSKI BO OBCYCH SOBIE LUDIZ SIE NIE OBRAZA .
  W DODATKU CO WY MACIE Z TĄ LISTĄ PŁAC?

  WEJDĘ NA NIEZALEZNĄ FORUM . DOBRE SLOWO NAPISZE O PUTINIE TO ZARAZ 20 PISOWCÓW Z PYTANIEM ILE CI PUTIN CI PŁACI AGENCIE RUSKI ?
  WEJDĘ TUTAJ TO ZARAZ PYTANIE ILE CI ZYDZI PŁACĄ ?

  TO ISTNE SZALEŃSTWO I JAK TU ZYDEK MA NIE RZĄDZIĆ .

  A JA TYLKO BIDAK ZBIERAM NA REMONT STODOŁY I KOMÓRKI
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 22. sssssssssssssA JA TYLKO BIDAK ZBIERAM NA REMONT STODOŁY I KOMÓRKI

  wąż a ja myślałem, że ty magnat. Tak o sobie pisałeś, że jesteś bogaty, że jesteś magnat, a teraz piszesz że jesteś biedak.
  Co się stało w tak krótkim czasie, że z magnata zrobiłeś się biedak.
  Ogolili cię na tym twoim bitconie?
  Musiałeś stracić fortunę.
  A mówiłem, nie wierz w żadne krypto waluty.
  To jest robione po to by golić frajerów z kasy, a nie by kogokolwiek uszczęśliwiać kasą.
  A esssesmanem się nie martw.
  W Internecie każdemu się dostaje, jak nie od ruskich trolli to od żydów, jak nie od żydów to od kacapów, agentów, ruskich walonek, onuc, debili itd. itp.
  Sorry, taką mamy pogodę.

  Polubienie

 23. ADMINKU TO TY NIE WIESZ CO TO ŻART HA HA HA ALBO SARKAZM ?

  wąż a ja myślałem, że ty magnat. Tak o sobie pisałeś, że jesteś bogaty, że jesteś magnat, a teraz piszesz że jesteś biedak.

  Polubienie

 24. Wiesz co wężu ci powiem.
  Jak samochód trzeba reklamować dupami to ten samochód musi być do dupy.
  Przepraszam za dosadność określenia.
  Nie mogę na takie debilne reklamy patrzeć bez wstrętu.

  Polubienie

 25. ADMINKU ZOBACZ ILE ZARABIAM .
  MOJE KRYPTO TO :
  GDZIE IDZIE W DÓŁ BITCOIN? . ZOBACZ WYKRES
  ZAROBEK JAK SIĘ PATRZY.

  1. BITCOIN

  2 ETHEREUM

  3. RIPPLE

  4. BITCOIN CASH

  WSZYSTKO IDZIE W GÓRE NAPYCHAJĄC MI PORTFEL .
  TAKZE KOLEGO JEST OK
  https://coinmarketcap.com/

  OCZYWIŚCIE MOGĘ STRACIĆ ALE BEZ RYZYKA NIE MA ZABAWY A JAK ZONCE TWOJEJ ODBIJE TO CI JAJ NIE URWIE PO ORGAZMIE JAK MAWIA WALDI POWOŁUJĄC SIĘ NA ” NAGI INSTYNKT ”
  BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKÓW I ZABAWY .
  TAKIEGO WYJADACZA MAM TEGO UCZYĆ .

  Polubienie

 26. ADMINEK JAK TAKIE DUPCIE KOBIECE NAPAWAJĄ CIĘ WSTRĘTEM .TO CUD NATURY . TYŁECZKI , PIERSIĄTKA PRIMA SORT JAK W KLUBIE GO – GO A CIEBIE NAPAWA TO WSTRĘTEM ?

  ADMINEK GDYBY NIE TO ŻE ZAMIESCILEŚ NA PORTALU ZDJĘCIE TWOJEJ CUDNEJ ZONY NA 100% BYM STAWIAŁ U BUKMACHERA STS ZE TY GEJ HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Adm 4 Maj 2018 o 8:31 PM
  Wiesz co wężu ci powiem.
  Jak samochód trzeba reklamować dupami to ten samochód musi być do dupy.
  Przepraszam za dosadność określenia.
  Nie mogę na takie debilne reklamy patrzeć bez wstrętu.

  ALE ADMINEK TO TWÓJ PORTAL I JAK CIEBIE TAKIE CUDNE PUPCIE 8 CUD SWIATA OBRZYDZAJĄ TO WYKASUJ .
  WIDAĆ ZE JUZ STARY GRZYB Z CIEBIE .A Z DRUGIEJ STRONY OGLĄDAJ . NIE BÓJ SIĘ ZONKI . TO NIE ZBRODNIA
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 27. ADMINKU JA TO ROZUMIEM ALE JAK RODZINA LEZY NA CMENTARZU ( PRABABKA DOSTAŁA KULĘ W GŁOWĘ Z BLISKIEJ ODLEGLOŚCI OD SS NAZYWANO ICH PO WSIACH TRUPIMI GŁÓWKAMI ) MOJA BABCIA WIDZIAŁA JAK KOZACY URYWALI GŁOWĘ MALUTKIEMU DZIECKU TYLKO DLATEGO ZE PŁAKAŁO A POTEM GRALI SOBIE TĄ GŁOWKĄ W PILKĘ NA ULICY TO CHYBA MNIE ROZUMIESZ
  ZRESZTĄ MNIE JUZ PRZY OKAZJI MAJDANU NA NIEZALEZNEJ Z MILION RAZY WYZYWANO OD RUSKICH TROLLI JAK JESZCZE TU NIE PISAŁEM TAKZE JESTEM PRZYZWYCZAJONY .

  A esssesmanem się nie martw.
  W Internecie każdemu się dostaje, jak nie od ruskich trolli to od żydów, jak nie od żydów to od kacapów, agentów, ruskich walonek, onuc, debili itd. itp.
  Sorry, taką mamy pogodę.

  Polubienie

 28. /*Wiesz co wężu ci powiem.
  Jak samochód trzeba reklamować dupami to ten samochód musi być do dupy.
  Przepraszam za dosadność określenia.*/

  Jedna z tych lasek powinna się zesrać na tej reklamówce a druga mieć obfity okres, dużo krwi i śluzu…. Albo jeszcze lepiej, kilku narąbanych drabów zarznelo by świnie na masce tego auta /dużo krzepnacej krwi, mięsa i wylewajacych się flakoww/
  Ale by wtedy ślinka poleciała .. razem ze sztresem

  Polubienie

 29. Ad Snake

  ILE TO BEDZIE SATOSHI MOZE NASZ KIKA BABOCHLOP ODPOWIE .

  Chodzą plotki w necie, że Wonsz to agent Icka Mosada! Chi, chi, chi, ale koszerne jaja, cha, cha, cha…

  Na SATOSHI, to ja chyba się nie znam ale:

  https://abcwaluty.pl/currencies/pairs/10-bitcoin-btc-to-israeli-new-sheqel-ils.html

  Ty, SSSSSSS, co Ty wyprawiasz na schodach w Knesejmie? Robisz za Wonsza miedzianego Mosze?

  W Sejmie ruszyły prace budowlane. Będzie nowy gmach

  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1164447,W-Sejmie-ruszyly-prace-budowlane-Bedzie-nowy-gmach

  Cała prawda o Wonszu plus grzechotka!

  CZY WĄŻ KŁAMIE?

  ,,Są tacy, którzy twierdzą, że wąż nigdy nie mówi prawdy. Znamy z Biblii węża z Edenu, węża Mojżesza … i na przestrzeni wieków jest utożsamiany z takimi osobami jak: Neron, Judasz, Hitler… mówi się o nich, że byli złymi ludźmi, którzy nigdy nie mówili prawdy i krzywdzili innych…”

  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_czy_waz_klamie.html

  Bywaj SSSSSSSSS jak pejSSSSSSS… Chi, chi, chi…

  Polubienie

 30. KTO WINIEN POLSCE ODSZKODOWANIE ZA STRATY WYNIKŁE Z tzw. „TRANSFORMACJI”? CZAS NA POZWY!

  Czarna-ksiega-prywatyzacji

  Skoro nastała moda na odszkodowania, to dlaczego Polska nie miałaby podporządkować się tym trendom i również zgłaszać swoje roszczenia odszkodowawcze?

  Powinniśmy jako kraj, żądać odszkodowań od firm doradczych, które od roku 1988, ogromnie się wzbogaciły na doradztwie przy prywatyzacji polskiego majątku narodowego oraz na doradztwie rządowi, doprowadzając jednocześnie, swoimi radami do: ruiny przedsiębiorstw, ruiny gospodarki, ruiny naszego kraju. Z pewnością nie takiego rezultatu oczekiwaliśmy, zatrudniając „światowych ekspertów od finansów i prawa”! Powinni oni zatem wziąć odpowiedzialność za efekty swoich działań.

  Tych którzy jeszcze nie wiedzą, informuję, iż jednym z głównych beneficjentów tzw. „transformacji”, były KONKRETNE ZAGRANICZNE FIRMY DORADCZE czyli, konkretni ludzie, konkretnej narodowości, konkretne firmy, konkretne korporacje, którzy w latach tzw. „transformacji” zarobili niewyobrażalne sumy na doradztwie w Polsce. Efekty ich doradztwa znamy: likwidacja przedsiębiorstw, ich sprzedaż za marne grosze, bezrobocie, zniszczenie polskiej bankowości, przejmowanie przedsiębiorstw za nic, całkowite zrujnowanie gospodarki itd. Jednym słowem jakość ich usług doradczych, która doprowadziła nasz kraj do ruiny, pozostawia wiele do życzenia.

  Te firmy doradcze, paradoksalnie określane jako „najwyższej klasy światowi eksperci finansowi i prawni”, zadziałały na niekorzyść klienta czyli Polski, doprowadzając nas do ruiny!

  Czy nie powinniśmy zatem, starać się o odszkodowania z ich strony?

  Moim zdaniem MAMY PRAWO ŻĄDAĆ ODSZKODOWAŃ! Za działalność na szkodę klienta czyli w tym przypadku na szkodę Polski!

  Tych którzy chcieliby rozgryźć tę sprawę i przygotować takie akty oskarżenia z żądaniem odszkodowania za powstałe szkody w narodowym majątku Polski, odsyłam do notariuszy oraz do dokumentu historycznego tj. do książki pt. „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994” autorstwa Ryszarda Ślązaka. W wymienionej książce znajdziecie Państwo listę prawie wszystkich firm doradczych, czyli głównych benficjentów (tych których udało się autorowi znaleźć) które brały udział w doradztwie transformacyjnym. Bardzo dobre źródło z wieloma tabelami, które pokazują, które firmy doradcze zajmowały się którymi przedsiębiorstwami i ile za to wzięły. Na końcu tego artykułu wklejam fragmenty listy firm doradczych z w/w książki.

  Mam wielką nadzieję, że pokolenie naszej młodzieży, a szczególnie młodych studentów, przyszłych prawników, wywalczy dla Polski odszkodowania za to, co bezprawnie zabrano naszym ojcom, tj. wypracowane podczas PRLu bogactwo w postaci majątku narodowego, zagarniętego po 1989 roku przez OBCYCH. Oczywiście, jeśli w międzyczasie nie zostaniemy wchłonięci w jakieś inne państwo:

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/30/legalny-przyczolek-obcych-na-terenach-polskich/

  Należałoby też utworzyć w Warszawie MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ DS. ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ GOSPODARCZYCH PRZECIWKO POLSCE I LUDZKOŚCI!
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/zadajmy-trybunalu-dla-zlodziei-a-nie-obcych-wojsk-do-pilnowania-ich-lupow/

  MŁODZIEŻY DO DZIEŁA! W wolnym czasie analizujcie po kolei konkretne przypadki tych firm, abyście byli gotowi do ataku prawnego kiedy nadejdzie czas! Mam nadzieję że już wkrótce!

  Prywatyzacja 19

  DO RZĄDU POLSKIEGO:

  W żadnym wypadku nie wolno Wam zatrudniać na stałe posady, kolejnej bandy prawników pod pretekstem odzyskiwania odszkodowań! BO NIGDY TEGO NIE ZROBIĄ!

  Dajcie otwarte ogłoszenie do wszystkich, w którym to, wyszczególniacie dokładnie za którą sprywatyzowaną po komunie firmę, chcecie walczyć o odszkodowanie. Możecie też wskazać w tym ogłoszeniu, od kogo konkretnie spodziewalibyście się odszkodowań.

  Zaznaczcie jednak, że płatność danej firmie czy prawnikowi (proponuję kilka procent od odzyskanej kwoty), nastąpi po REALNYM wpłynięciu odzyskanej kasy do banku.

  Nie wolno Wam dawać prawnikom ani firmom prawniczym, wyłączności na żadne sprawy. Bo znowu zaryzykujemy że tych pieniędzy nigdy nie zobaczymy.

  TAK WIDZĘ TĘ AKCJĘ ODZYSKIWANIA ODSZKODOWAŃ:

  Państwo daje ogłoszenie, że jest zainteresowane odzyskaniem odszkodowania np. za prywatyzację firmy: Fabryka obuwia „Alka” SA w Słupsku.
  2. Prawnik lub firma prawnicza, zainteresowani zarobkiem, sami, na własny koszt analizują sprawę tej prywatyzacji, kto ją przeprowadzał, kto brał kasę za doradztwo itp. Szukają winnych, oszustw, jeśli takowe były. Firma prawnicza lub prawnik, na własny koszt poszukują odpowiednich rozwiązań dla konkretnego przypadku.
  3. Po tym jak prawnik lub firma prawnicza, bardzo dokładnie sprawę przeanalizowali, i są pewni, że sprawę mogą wygrać, to wtedy, mając już wszystko gotowe, podpisują umowę z rządem polskim, na odzyskanie odszkodowania. Umowa nie ma charakteru wyłączności, tzn. że na odzyskanie kasy odszkodowawczej z prywatyzacji np. Fabryki obuwia „Alka”, rząd może podpisać umowę kolejno z kilkoma firmami prawniczymi lub z prawnikami. Umowa ta jest tylko po to, aby rząd mógł wypłacić firmie prawniczej pieniądze tj. określony procent od odzyskanej kwoty. Rząd płaciłby TYLKO pierwszej firmie, której udało się odzyskać odszkodowanie, i TYLKO po otrzymaniu przez państwo pieniędzy odszkodowawczych na konto NBP.
  Założę się, że jeśli postawi się w taki sposób tę sprawę, to uzyskanie odszkodowań, będzie bardziej realne niż nam się wydaje. Bo w ruch pójdą wszystkie agentury, przedsiębiorczość młodych, gromady bezrobotnych prawników… oraz… „specjaliści” z przeszłego okresu, którzy sami znajdą sposób na to, jak odzyskać te kasę, bo pewnie wielu z nich było świadkami niezłych szwindli w przeszłości.

  Poniżej wklejam przykładowe fragmenty tabel zawierających dane firm doradczych. Ze względu na obowiązujące prawa autorskie nie mogę zamieścić więcej. Po więcej odsyłam do książki pt. „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autorstwa Ryszarda Ślązaka.

  prywatyzacja-doradztwoprywatyzacja-doradztwo-2prywatyzacja-doradztwo-3

  TG

  Opublikowano za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

  Izrael dogadał się z Polską ?? w sprawie wypłaty 1 BILIONA ZŁ !?

  jack caleib Opublikowany 15 kwi 2018
  ( znaczna część zniekształcona przerwami przez rządową cenzurę ale napisy są widoczne )

  Polubienie

 31. WITAMY APA ORAZ NASTĘPNEGO CZŁONKA NASZEJ CUDNEJ DRUŻYNY CZYTELNIKA .
  NIE BYLO WAS 2 LATA U ADMINKA ALE TERAZ DAJECIE CZADU I RURY ZE HO HO .

  WAS TO CHYBA JAKAŚ STARA PANNA WIEDZMA W STYLU I ZACHOWANIU SAŁATKOWEJ KNESEJMU MUSIAŁA KIEDYŚ ZGWAŁCIĆ I WSADZIĆ WACKA DO WRZĄTKA ŻE TAKICH PIĘKNYCH KOBIET NIE LUBICIE .

  JA WAM JEDNAK PROPONUJĘ WIZYTĘ U UROLOGA I OPERACJĘ W STYLU ” PANOWIE DOKTORZY ODSTAWMY JAJKA NA BOK „.
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  czytelnik 4 Maj 2018 o 9:30 PM
  /*Wiesz co wężu ci powiem.
  Jak samochód trzeba reklamować dupami to ten samochód musi być do dupy.
  Przepraszam za dosadność określenia.*/

  Jedna z tych lasek powinna się zesrać na tej reklamówce a druga mieć obfity okres, dużo krwi i śluzu…. Albo jeszcze lepiej, kilku narąbanych drabów zarznelo by świnie na masce tego auta /dużo krzepnacej krwi, mięsa i wylewajacych się flakoww/
  Ale by wtedy ślinka poleciała .. razem ze sztresem

  APA ZA DUZO W USA OGLĄDASZ TAKICH HORRORÓW .ALEZ TO NIEZDROWE .

  MILEGO GOLĄDANIA

  Polubienie

 32. KIKA NO TO W TRZECIEJ RP MASZ 99 , 9% TAKICH WĘZY OCZYWIŚCIE OPRÓCZ CIEBIE HA HA HA .

  A JA CI MOGĘ ZAGWARANTOWAĆ ŻE SĄ FAJNE , MĄDRE WĘZĘ MIŁE W DOTYKU NIE JADOWITE MOŻESZ JE SOBIE PRZYTULIĆ . ONE POCAŁUJĄ CIĘ W BUZIĘ , POPIESZCZĄ NIE UGRYZĄ W WACKA I NIE MAJĄ JADU SA NIEJADOWITE I PELNE MIŁOŚCI
  TAKIM WEŻUSIEM JESTEM JA ALE STANOWIĘ MNIEJSZOŚC BO 0,01 PROCENTA A RESZTA TO JADOWITE BESTIE NIE PRZYTULAJ ICH DO CIEBIE . SZKODA TWOJEGO WACKA BO CI TAK GO POGRYZĄ ZE ZOSTANIE Z NIEGO GALARETA PYCHA :
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 33. Prawo a logika

  Szanowni Państwo!

  Myślę, że nadszedł czas pociągnięcia do odpowiedzialności tych, którzy osądzali nas za winy popełnione i niepopełnione. Gołym okiem widać, że sądy w znacznej mierze przeszły na ciemną stronę mocy. Może na początek, utworzyć ranking najbardziej kuriozalnych uzasadnień wyroków?

  Nie wiem od kogo by zacząć. Tuleja, mimo że powinien na zawsze zaniemówić, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a znając jego rodowód, możemy się niejednego spodziewać. Inna pani sędzia uważa, że sędzia-złodziej, to tylko człowiek roztargniony i nie widzi nic zdrożnego w tym, żeby sam nadal kradł a surowo osądzał „prawdziwych” złodziei. W przypadku odpowiedniego uzasadnienia wyroku za rzekome zabójstwo, to tylko koleżeńska przysługa. Cóż takiego się stało, że niewinny człowiek skazany został na 25 lat więzienia, jeśli to ocaliło prawdziwego zabójcę, syna miejscowego kacyka?

  Sąd jest co prawda niezawisły, ale nie do tego przecież stopnia, żeby podważać wiarygodność dokumentu, określającego wiek darczyńcy kamienicy. Jeśli wynika z owego, że sygnatariusz podpisując go miał 140 lat, to kwestionowanie tego przez niezawisły sąd byłoby, zdaniem tego sądu, naruszeniem prawa.

  Nic to wszystko jednak przy uzasadnieniu wyroku angielskiego sędziego. Mały, bardzo ciężko chory pacjent nie mógł być transportowany z Liverpoolu do Rzymu, bo to mogłoby zagrozić jego zdrowiu, należało go więc po prostu pozbawić życia na miejscu. Tej logiki już nic nie jest w stanie przebić. Najwyraźniej prawa z logiką pogodzić się nie da.
  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 34. cóż jak rządzą żydzi to i mamy takie jajca i nie tylko w sądownictwie ale w każdej dziedzinie życia np podam kryptowaluty.
  Szanowne ćwiercmózgi z pewnego ministerstwa ustalili że od każdej transakcji mamy chodzić do US i się rozliczać z każdej pojedyńczej transakcji a jeżeli ktoś dziennie robi masę transakcji czy mam bota który robi dziennie przykładowo 1000 transakcji czyli co taki goj ma chodzić 1000 razy w ciągu dnia do US bo żyd ma taki kaprys ?
  Były protesty .Poskutkowało na szczęscie ale debilizm szabasgojów w pogoni za mercedesem czy mieszkaniem za kredytem który trzeba płacić lat 40 dawno już osiągnął Mount – Everest .

  Pan Todd chyba jednak tego nie widzi . ha ha ha
  sssssssssssssssssssss

  Polubienie

 35. sorry przykleiłem pani Todd Wacka oczywiście nie pan a pani Todd
  Serdecznie przepraszam wszak rybki mają pipki a karasie po
  KUTA…….. IE
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 36. SPECJALNIE DLA ADMINKA ABY SIĘ JUŻ NIE MARTWIŁ O SWOJEGO PREZESA .ADMINKU Z PREZESEM BĘDZIE OK . PTASIEGO MLEKA MU W SZPITALU NIE ZABRAKNIE .
  BĘDĄ TAM OBOK TEGO VIPA W SZPITALU CHODZIĆ JAK OBOK MILIONA DOLARÓW CO CHWILKĘ MU KACZKĘ PRZYNOSZĄC DO KACZUSIA BĘDZIE CHCIAŁ SIĘ WYSIUSIAĆ I KOPKĘ ZROBIĆ .
  TAKŻE ADMINKU BĘDZIE OK .
  NIE MARTW SIĘ BO OSIWIEJESZ .

  PRZY TEJ OKAZJI PRZYPOMINA MI SIĘ SYTUACJA Z BOLUSIEM JAK SZEDŁ BIDACZYSKO ZE SPOWIEDZI W KOSCIÓŁKU PRZEWRÓCIŁ SIĘ NA ZIEMIE BO BYŁO SLISKO ZIMA ZWICHNĄŁ RĄCIE I TRAGEDIA NARODOWA !!!!!!!!!!!!!!!!
  WSZYSTKIE KOSZERNE MEDIA PIAŁY 24 H NA 24 H JAK NASZ BOHATER SIĘ CZUJĘ I JAK SPEDZA CZAS W SZPITALU .
  NAWET SAMA KOPACZOWA GO ODWIEDZIŁA . TO TA OD ” JAKIE PYSZNE JABŁUSZKA SA W BIEDRONCE ”
  WCZESNIEJ JAKIEŚ KILKA LAT BOLUŚ MIAŁ TEŻ PODOBNY WYPADEK . STUKNĄŁ SIĘ RĄCZKĄ O DRABINĘDOSTAŁ SINIAKA A KOSZERNE MEDIA PRZEZ TYDZIEN INFORMOWAŁY JAKA TO TRAGEDIA NARODOWA BO BOLUŚ MA SINIACZKA NA RĄCZCE . HA HA HA SSSSSSSSSSSSS

  PODOBNIE JEST JEST TERAZ WYPISZ WYMALUJ Z KALKSTEINEM ALE JAK MA BYĆ INACZEJ SKORO PREZES TV WIADOMO Z JAKIEJ OPCJI W DODATKU PODOBNO LUBIŁ JAK BYŁ MŁODY SZYBKĄ JAZDĘ ALE TO PODOBNO
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSS
  JAK MI PRZYKRO .LECH ZDROWIEJ . MASZ ZYC 100 LAT A NAWET I WIECEJ
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  KABARETON PEŁNĄ GĘBĄ
  SSSSSSSSSSSSS
  HA HA HA

  Polubienie

 37. MOŻNA POWIEDZIEĆ PODSUMOWUJĄC
  STAROŚĆ NIE RADOŚĆ PANOWIE A JAK SIĘ ŻRE KASZANKI , SŁONINKI , SALCESONY I BOCZUSIE W TAKIM NADMIARZE TO POTEM SZPITAL.
  JA NATOMIAST SPOZYWAM JOGURTY I GRACHANKI UNIKAM HAMBURGERÓW I INNEGO GÓWNA I CZUJĘ SIĘ JAK GRECKI APOLLON.
  DZIŚ CISNIENIE 140 / 85 A WIĘC WYBORNE GDYBYM WYPIŁ PIWKO BYLOBY 150 /90 JUZ GORZEJ ALE WIADOMO PIWKO JAK DOBRY SEX PODNOSI WYSOKOSĆ CISNIENIA
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 38. TA JAKAŚ PIELĘGNIAKRA BOLKA Z TRZECIEGO SORTU JEZELI CHODZI O URODĘ . CIEKAWE JAKIE PODESLĄ KALKSTEINOWI
  NA PEWNO W TYM STYLU


  WSZAK ON TERAZ RZĄDZI A BOLEK W OPOZYCJI KODOWEJ BU BU HA HA HA TO TRZEBA MU DAWAĆ MNIEJ URODZIWE
  BU BU HA HA HA
  A TAKIE PIELĘGNIARECZKI BĘDZIE MIAŁ NASZ PREZES NUMER 1 W CZASIE POBYTU W SZPITALU .WSZAK ZASŁUŻYŁ DAJĄC 500 PLUS DLA KAŻDEGO BU BU BU HA HA HA I ROZLICZAJĄC RZĄDY PO I TUSIA
  HA HA HA

  WSZAK ON TERAZ RZĄDZI A BOLEK W OPOZYCJI KODOWEJ BU BU HA HA HA TO TRZEA BOLKOWI DAWAĆ MNIEJ URODZIWE .
  BU BU HA HA HA
  A TAKIE PIELĘGNIARECZKI BĘDZIE MIAŁ NASZ PREZES NUMER ONE W CZASIE POBYTU W SZPITALU .WSZAK ZASŁUŻYŁ DAJĄC 500 PLUS DLA KAŻDEGO BU BU BU I ROZLICZAJĄC RZĄDY PO I TUSIA
  HA HA HA

  PATRZ FILMIK U GÓRY

  Polubienie

 39. https://wiernipolsce.wordpress.com/2018/05/04/przepowiednia-starego-generala/#comment-133710

  nie przeszło nana 18.35h 04.05.18

  Polacy nie rozumieją w dalszym ciągu o co chodzi. Łapią się słówek bez znaczenia i smarkastycznie rozdmuchują temat nie stanowiący wcale istoty zagadnienia.

  Nie Macierewicz budował Pałac Kultury i Nauki i nie Macierewicz ma prawo decydować, co ma czy miałoby się stać z tą budowlą.

  Dzieją się u nas dziwaczne rzeczy: na przykład normalnie byłoby, gdyby ludzie wytypowali sami, spośród siebie kogoś, komu by chcieli powierzyć władzę, także tą lokalną.

  Ale w Polsce są osobniki, które CHCĄ RZĄDZIĆ narzucając ludziom swoją wolę i swoje koślawe wizje, a ludzie niczym zaczadzeni niemrawo na to reagują albo wcale, jakby to ich nie dotyczyło.

  Rozważmy więc choć pokrótce zagadnienie:

  W przypadku, gdy ludzie wybrali by spośród siebie swojego przedstawiciela, by ten sprawował władzę, fakt podporządkowania się temu wybranemu człowiekowi byłby aktem dobrowolnym ze strony ludzi, którzy go wybrali.

  Natomiast w przypadku, gdy mamy do czynienia z kreaturami chcącymi ludźmi rządzić mamy do czynienia z dyktatorami udającymi demokratów, których rzekomo ludzie wybrali do rządzenia nimi i krajem.

  Jest tak to dziś skonstruowane, że właściwie nie ma wyjścia, jako że mamy narzucony system zachodni, w którym nikt nikogo tak naprawdę nie wybiera, ale jedynie idzie do urny by zatwierdzić zaproponowane osoby.

  Dlatego nie ma dziś żadnego powiązania „wyborcy” z „wybranymi”. Wyborcy albo wierzą, że „wybrali” albo chcą zemsty na poprzednikach za to, że nie spełnili oczekiwania „wyborców”. Jest to chore podejście do obowiązku obywatelskiego, które czyni z naszego (i każdego innego kraju rządzonego tą metodą) jedynie folwark prywatny do realizacji celów kreatur ogarniętych żądzą władzy i nie posiadających właściwego człowiekowi poczucia odpowiedzialności za własne słowa i czyny.

  Macierewicz dlatego tak pożąda wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponieważ jest to jego widzi mi się i gdyby miał możliwość to zrealizować to nie byłyby z tym dla niego związane żadne konsekwencje. On zachowuje się z jakiegoś powodu niczym udzielny pan na włościach, traktując Polskę jak swoją własność a Polaków jak podległych mu chłopów pańszczyźnianych.
  Dlaczego Polacy się na to godzą? Ot, tajemnica, co?

  Rozważyć można by i taką kwestię, dlaczego komuś jednemu się wydaje, że jego poglądy na cokolwiek są ważniejsze, lepsze czy słuszniejsze od poglądów kogoś innego, będące poglądami odmiennymi od poglądów tego kogoś jednego.

  Tym sposobem przeszedł „numer z Inką”, która uważała, że ma prawo mordować Polaków mających inny sposób widzenia powojennego świata niż ona.
  Stosuje to od wieków np. ussa, a to ogłaszając, że „Indianie to dzikusy” i rabując im ziemię a ich mordując, albo napadając na Irak/Libię/Afganistan/Wietnam/Koreę/itd. itd. dokładnie na tej samej zasadzie, na podstawie której owa „Inka” „działała słusznie”.

  Polacy wciąż poddawani są procesowi skłócania z bzdurnych powodów, ale dzięki Bogu
  naszym wrogom się nie udaje przeprowadzić tego w całości.
  Małe grupki dają się nabrać na „wolność” i „słuszną historię” ale większość zaczyna doceniać spokój życia codziennego.

  Należy pamiętać, że gdy u nas „zmieni się partia rządząca” to wcale nie będzie Polak wstawał inaczej z łóżka niż wstaje, nie będzie inaczej się mył czy sikał, nie będzie inaczej jadł i nie będzie wkładał majtek przez głowę…

  Dlaczego?

  A no dlatego, że każde państwo funkcjonuje na określonych zasadach i te są niezmienne, niezależnie od „systemu politycznego” czy „rządu”.

  Zaledwie „uchwalane prawa” są mniej lub bardziej restrykcyjne, ale też może to być posunięte tylko do pewnego punktu, bo potem to przecież nic by nie działało. Więc badają, ile ludzie są w stanie wytrzymać niedogodności i tej granicy nie przekraczają.
  Tak było nawet pod niemiecką okupacją.

  Radzieckiej okupacji nigdy nie było co jest oczywiste, więc tu nie może być dwóch zdań.
  Chorym umysłowo i tak nic nie pomoże przedstawianie faktów, bo nie dyskusja jest dla nich właściwą formą terapii a jedynie odpowiednie leczenie.

  Ogłupieni Polacy wyobrażali sobie, że można mieć dużo czasu i dużo pieniędzy.

  TAK TO NIE DZIAŁA !!!

  W Polsce Ludowej życie społeczne było tak skonstruowane, że ludzie mieli co prawda ograniczone środki finansowe, ale za to DUŻO WOLNEGO CZASU.

  Dziś mają Polacy rzekomo więcej pieniędzy, ale nie mają czasu wolnego.
  I mimo to nie chcą Polacy zrozumieć, że aby towar był w sklepach to ludzie, ci sami ludzie! muszą go przedtem wyprodukować. I jeżeli chcą mieć więcej towaru, to muszą więcej wytworzyć, bo nie ma nikogo, kto by to za nich zrobił. A więc muszą poświęcić na pracę więcej czasu. I wszędzie tak jest – poza zależnościami pańszczyźnianymi i niewolniczymi, bo tu ludzie nie są brani pod uwagę.

  Z jakiegoś powodu Polacy nie chcą przyjąć do wiadomości, że dla jednego kupić taniej oznacza dla drugiego dostać mniej pieniędzy za wytworzony produkt. Czyli kupowanie taniej to forma wyzysku tych, co zmuszeni są swoje wyroby oddać za grosze.
  Inna sprawą jest, że NA CHOLERĘ KOMU TYLE TEGO BADZIEWIA????? Które i tak ląduje z reguły na śmietniku !!!!!!!!!!!!
  Ograniczanie potrzeb dawało by ludziom więcej możliwości kształtowania własnego życia dzięki posiadaniu czasu wolnego.

  Ja mam w pamięci obraz likwidacji gospodarstwa domowego pewnej starej kobiety, która zmarła. Jej dzieci niemal wszystko, co ona oszczędzała „na lepsze czasy” zwyczajnie wyrzucili na śmietnik. Były to meble, wyposażenie domu – jak naczynia, garnki, pościel, bielizna pościelowa, ręczniki i „ubrania na od święta”. Tych używanych na co dzień, noszących ślady zużycia, było bardzo mało. Reszta niemal nowa ale nikomu do niczego nie potrzebna!

  Sama miałam koleżankę, która „pokój stołowy” zwany dziś szumnie salonem miała zamknięty na klucz i tylko czasami tam sama wchodziła – by posprzątać dla wyimaginowanych gości, dla których ona oszczędzała meble, dywan i zastawę stołową. Jej dzieci mają własne mieszkania, wyposażone i nic po niej nawet by nie chciały – mają lepsze u siebie!

  To kojarzy mi się z informacją w polskich wiadomościach, które usłyszałam niedawno. Jakiś jeden ktoś, malarz obrazów, tylko dlatego określony był jako „ważny”, ponieważ jacyś francuzi nawet zorganizowali mu wystawę jego dzieł.

  DO DIASKA!!!

  Czy człowiek nie jest w stanie mieć wiedzy o sobie samym?

  Dlaczego nasz malarz, Polak, miałby dopiero wtedy być ważny, gdy go jacyś francuzi pochwalą? Czy my nie mamy rozeznania w tym, co wartościowe i ładne? – co dla nas ważne i co chcemy mieć? – co chcemy zachować jako część naszej tożsamości i naszej KULTURY?!?

  Dlaczego jakiś Macierewicz uzurpuje sobie prawo decydowania, jak ma wyglądać Warszawa, jakie budowle mają w niej być a jakie już nie? Za kogo się ten 0s0bnik uważa?

  I jak jest to możliwe, że Polacy sobie żartują na ten temat nie zdając sobie nawet sprawy, że nic śmiesznego w tym nie ma a przeciwnie: jest to aspekt decydujący o tym, czy Polacy to obywatele własnego kraju czy najemnicy na macierewiczowym folwarku w najlepszym razie?

  Zrujnowana po wojnie Warszawa nie miała żadnej budowli mogącej pełnić role reprezentacyjne, a tym samym przyjmować zagraniczne delegacje zgodnie z wymogami protokołu dyplomatycznego. Dlatego Józef Stalin podjął decyzję, by szybko podarować Polakom budowlę na miarę światowych standardów i tak się stało.
  Związek Radziecki, zniszczony wojną aż po Ural, jednak dał Polakom sygnał solidarności i wysłał nie tylko materiał na budowę ale i Radzieckich Fachowców.

  Cham i zaprzaniec tego nie rozumie, ale czy naprawdę wszyscy Polacy to chamy i zaprzańcy?

  Nie mogę w to uwierzyć, bo mam w pamięci szczęśliwe lata młodzieńcze, gdy Polska należała do Polaków, młodzież mogła auto-stopem zwiedzać nasz piękny kraj za grosze a wszędzie były przygotowane dla niej tanie noclegi w schroniskach młodzieżowych. Można było jechać na Mazury i tam sobie pobyć tydzień czy dwa poznając takich samych ciekawych świata ludzi. Można było jechać nad Bałtyk i tam chodzić plażą godzinami nie martwiąc się o nic. Można było „wsiąść do pociągu byle jakiego” i pojechać za parę złotych do Szczecina czy stolicy i tam się powłóczyć zwiedzając zabytki, i mając nocleg w schronisku (czasem zrobionym na ten cel z akademika). Można było Polskę Ludową uważać za swój kraj, można było ją poznawać i się nią zachwycać budząc w sobie miłość do Ojczyzny. Młodzież cieszyła się z możliwości zwiedzania zabytków ocalałych z wojny i cieszyła się z nowych dzielnic zrujnowanych niegdyś miast.

  A Pałac Kultury i Nauki był ponad wszystkim, był najlepszy, najnowocześniejszy, był nasz, nas wszystkich.

  Zamach na Pałac Kultury i Nauki to zamach na naszą, polską tożsamość, to zamach na naszą polską świadomość, na młodość milionów Polaków dumnych ze swojej odbudowanej po wojnie Ojczyzny.

  Tyle już z polskiego i z polskości oddaliśmy wrogom walkowerem.

  Żal nic tu nie pomoże.

  Możemy ratować to, co nam jeszcze zostało.
  Został nam Pałac Kultury i Nauki, budowla prześwietna, nowoczesna do dziś, spełniająca doskonale swoje zadanie od lat, zrośnięta z Warszawą podniesioną z gruzów naszymi rękami i przy pomocy współpracy z Krajami Socjalistycznymi.

  Nic nie mieliśmy inaczej w Polsce Ludowej niż ci na zachodzie: spaliśmy jak oni spali, jedliśmy jak oni jedli, wydalaliśmy jak oni wydalali i żyliśmy prawie jak oni żyli – z tym że u nas życie było bardziej beztroskie, ponieważ nasz kraj należał do nas, do nas wszystkich.
  Więc mieliśmy LEPIEJ:
  Nasze były kopalnie i nasze były huty, nasze były fabryki i nasze były uzdrowiska, nasze stocznie i nasze statki w nich budowane. Nasza była ziemia i nasza była Warszawa a w niej nasz Pałac Kultury i Nauki.

  Naszych fabryk już nie ma. Nie ma naszych hut, naszych uzdrowisk, nie ma stoczni i nie ma kopalń.

  Ale mamy wciąż NASZ Pałac Kultury i Nauki.

  Kto i dlaczego chce nam go odebrać, chce nam go zniszczyć?!?

  Ale przede wszystkim: dlaczego jesteśmy niemal gotowi się na to zgodzić?!??

  Polubienie

 40. SSSSSSSSSSSSSSS
  No to żeś mnie zmobilizował do zmierzenia sobie ciśnienia.
  Pierwszy wynik 140 na 72, puls 67, lampka świeci na żółto
  Po minucie drugi wynik.
  139 na 70, puls 64, lampka świeci zielono.
  Wężu, puls jest bardzo ważny, musi być miarowy i w naszym wieku 60 do 70 na minutę.
  Jak miałem 42 albo 37 i dłuższe przerwy w rytmie pracy serca, to pani doktor wręczając żonie skierowanie do szpitala powiedziała.
  – Niech pani nie jedzie do domu po piżamę dla męża, tylko od razu z nim do szpitala.
  Jak ci puls nagle skoczy na 127 to też od razu kładź się i czekaj , będzie zawał czy wróci do normy. W tym momencie żadnego wysiłku, nawet nie kichnij, bo to może być twoje ostatnie kichnięcie.

  Polubienie

 41. ADMINECZKU POWIEM TAK PIERWSZE MASZ DOBRE DRUGIE ZA NISKIE NIECO ALE TO NIE PROBLEM OGÓLNIE U CIEBIE OK NAWET LEPIEJ NIZ U MNIE .
  JEDNAK SĄ TEZ JAJA TEGO TYPU
  WIELU LUDZI PODCZAS POMIARU SIĘ DENERWUJE BYWA NORMALNA RZECZ CISNIENIE IM SKACZE DO 180 / 110 A CI IDIOCI ZARAZ DO SZPITALA APLIKUJĄ LEKI ZAMIAST NA SPOKOJNIE DAĆ KARTECZKĘ PACJENTOWI I CZAS 30 DNI NA POMIAR CISNIENIA RANO I WIECZÓR NA CZCZO ABY MIEĆ JAKIEŚ POJECIE .
  KTO TO TOWARZYCHO NA LEKARZY KSZTAŁCI ?
  MOŻE 30% JESZCZE MYSLI I TAK BY KAZALO PACJENTOWI ZROBIĆ RESZTA OD RAZU SZPITAL I LEKI A PACJENT ZDROWY JAK KOMBAJN PGROWSKI W LECIE NA ZNIWACH
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 42. ALE TYLKO JEDNO ADMINKU WYŁĄCZNIE FIRMY WEDEL RACZEJ UNIKAJ PROMOCYJNE BIEDRONKOWE PAMIĘTAJ ADMINKU JA NATOMIAST O 13.00 MECZYK HISZPANSKA LIGA GIRONA – EIBAR I POTEM DO ROBOTY DO 19.00 A POTEM CHĘTNIE JAKĄS KOBITKĘ BYM NA RURZE ZOBACZYŁ ALE PLANUJE WYJAZD DO LUBLINA DOPIERO ZA 3 TYGODNIE
  POZDROWIENIA !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 43. Od poniedziałku jak będzie dobra słoneczna pogoda to mnie nie ma.
  Mam na działce ponoć nową fajną łódkę, nie moją, syna kolegi, już zwodowaną, a wiosła i klucz do łódki oczywiście w moim domku, więc od poniedziałku do piątku łódka do mojej dyspozycji. Wiosłowanko to lepsza zaprawa siłowa niż bieganie jak zając po lesie.
  Nie straszna nam głębi toń
  Więc wiosła w dłoń
  I niech łódź pruje błękitne fale
  Pod kilem wody dwa cale.
  A na pokładzie dziewica wesoła
  Bo cała goła.
  Hej wiosła w dłoń
  Nie straszna nam głębi toń
  i augustowskie noce
  noce parne gorące
  za dnia chmurka i słońce
  a przed nami toń
  Więc wiosła w dłoń.

  Chłopcy na nas już czas….

  Polubienie

 44. Ad LuK

  Z tymi łuskowatymi poręczami w sejmie to ciekawa sprawa, bo estetycznie nie ma w tym żadnego sensu, więc może jakaś symbolika???

  LuK, to jest wszystko pejsata symbolika.

  KNESEJM, TO JEST FABRYKA do PRODUKCJI KOSZERNYCH USTAWEK, A NIE PRAWA, KTÓRE SŁUŻY SZMULOM DO ZNIEWOLENIA WSZYTKICH GOIM!

  Q… MAĆ, ONI CIĘŻKO PRACUJĄ, AŻ NA MÓZGACH DOSTALI ROZLEGŁYCH NAGNIOTKÓW/ODCISKÓW!

  Ciężkie życie Polaków. Nadprodukcja prawa w Polsce dusi przedsiębiorców i konsumentów

  https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/ile-powstaje-w-polsce-przepisow-rocznie-grant-thornton-2017/33v5fex

  Pośpiech i nadprodukcja prawa w Polsce? – ciekawy raport

  http://www.politykazdrowotna.com/29273,pospiech-i-nadprodukcja-prawa-w-polsce-ciekawy-raport

  Stachanowcy legislacji

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1695574,1,produkujemy-coraz-wiecej-prawa-w-2016-r-powstalo-ponad-dwa-tysiace-ustaw-i-rozporzadzen.read

  TOTALNY ,,BURD-EL” TO PEJSATE SŁOWO, KTÓRE DOKŁADNIE OPISUJE MENTALNOŚĆ SZMULI!

  ,,Im większy nieład w państwie, tym liczniejsze ustawy”
  — Tacyt

  Inflacja prawa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_prawa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mentalno%C5%9B%C4%87

  USTAWA – USTAWKA – USTAWIĆ SIĘ… DOBRZE SIĘ USTAWIĆ NA CAŁE ŻYCIE!

  pot. ,,pokierować swoimi sprawami tak, by osiągnąć korzyści”

  https://sjp.pwn.pl/sjp/ustawic-sie;2533602.html

  TO JEST PRZYKŁAD SZMULOWSKIEJ USTAWKI, WMAWIAJĄCYM GOJOM, ŻE TO JEST AKT (AKT, to słowo, chyba jest zapożyczone od golasów lub nagusów) PRAWNY I MA PORAŻAJĄCĄ MOC SPIRYTUSU CZYLI BEZPRAWNĄ!

  ,,Konstytucja (od łac. constituo – urządzać, ustanawiać, regulować) – akt prawny, określany także jako USTAWA ZASADNICZA, która zazwyczaj ma najwyższą moc prawną w systemie źródeł prawa w państwie…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 45. /*APA ZA DUZO W USA OGLĄDASZ TAKICH HORRORÓW .ALEZ TO NIEZDROWE .

  MILEGO GOLĄDANIA
  [Video] */

  Nie matołku. Za bardzo znam życie, żeby podniecać się głupawymi filmami.
  Niezdrowo, to jest siedzieć tak jak ty przed kompem, uprawiać hazard, wpieprzać mięcho i tani cukier garściami, a potem w przerwie dla tzw relaksu zlizywać śluz waginalny trzepiac konia.

  Polubienie

 46. Nie ma to jak z soboty się pośmiać .Wiecej takich wpisów bardzo bym APA prosił bo naprawdę mam zabawę i to całkiem za free .
  Wielkie podziękowania .Niebawem się odezwę i proszę może tym razem o wierszyk pana zenka .Naprawdę jego wiersze były cudowne .
  Czytelniku oddaj PC Zenkowi niech nam coś fajnego napisze .Potem on ci znowu odda komputer .Może tak być ?
  PC wam nie zabiorą .To wasz element życia .

  Polubienie

 47. Dobrze że dziś weekend .Na forexie przerwa .Można się wyluzować i pośmiać dzięki naszej APAuni .To lepsze niż amerykańska komedia .
  APUNIU jeżeli nie lubisz pił mechanicznych rodem z Teksasu chodz myslałem że lubisz to może coś takiego ? Z soboty polecam .
  ha ha ha
  sssssssssssssssss

  na razie sie zegnam .Leci meczyk na eleven sport potem praca około 20 zaglądnę po nowa dawkę śmiechu ze strony naszej drużyny .mozecie uzywac nicku APA bardzo mi się podoba .
  Kocham was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! love
  sssssssssssssssssssssssssssssssssssss i APA ugryziem lecuitko w dupeczkę
  ha ha ha
  sssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 48. ADMINKU JA ŁÓDKI NIE MAM DLATEGO MUSZĘ BIEGAĆ UTRZYMUJĄC WAGE 76 KG .
  ZAZDROSZCZĘ ADMINKU

  ADMINKU PRZEBIŁEŚ ZENKA Z APA TYM WIERSZYKIEM . BARDZO DZIĘKUJĘ . POLAĆ CI ŻYWCEM!!!!
  PIĘKNY WIERSZYK .
  ZENEK PODEJMIE REKAWICĘ Z DRUZYNY APA ?

  MUSZĘ WIERSZYK ADMINKA ZACYTOWAĆ JESZCZE RAZ TAKI COOOOOOOOOOLLLLLLLLLL

  Nie straszna nam głębi toń
  Więc wiosła w dłoń
  I niech łódź pruje błękitne fale
  Pod kilem wody dwa cale.
  A na pokładzie dziewica wesoła
  Bo cała goła.
  Hej wiosła w dłoń
  Nie straszna nam głębi toń
  i augustowskie noce
  noce parne gorące
  za dnia chmurka i słońce
  a przed nami toń
  Więc wiosła w dłoń.

  Polubienie

 49. MNIAM MNIAM ADMINKU . TEN FRAGMENCIK NAJLEPSZY PYCHA !!!!!!!!!!!
  ADMINEK A ZONA WIE ZE TY TAKIE PORNO UPRAWIASZ ?

  NIE MA BATA . JESTEŚ SUPER
  BU BU HA HA HA

  A na pokładzie dziewica wesoła
  Bo cała goła.
  Hej wiosła w dłoń

  Polubienie

 50. Zestawienie odszkodowań wypłaconych przez Państwo Polskie w ramach umów indemnizacyjnych za nieruchomości w województwie lubelskim

  Reprywatyzacyjna Komisja 2

  Publikujemy zestawienie 432 nieruchomości, z adresami położenia w województwie lubelskim, za które Państwo Polskie wypłaciło odszkodowania po wojnie w ramach zawartej polsko-amerykańskiej umowy indemnizacyjnej.

  Często te nieruchomości są zwracane po raz kolejny lub wypłacane są odszkodowania różnym oszustom, krajowym i międzynarodowym.

  Prosimy czytelników o rozpoznanie adresów tych nieruchomości , często według nazw powojennych ulic i nadsyłanie informacji:
  zdjęć nieruchomości tuż po wojnie i aktualnie po ich odbudowie przez Polaków,
  podanie nazwisk osób, którzy przejęli te nieruchomości lub uzyskali odszkodowania z tego tytułu;

  i przesyłanie na adres: kontakt@klubinteligencjipolskiej.pl

  Z góry dziękujemy wszystkim Szanownym Czytelnikom za przesyłanie wszelkich informacji jakimi dysponują w tym temacie.

  Autorem zestawienia jest dr Ryszard Ślązak.

  Redakcja KIP

  fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-0 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-1 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-2 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-3 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-4 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-5 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-6 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-7 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-8 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-9 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-10 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-11 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-12 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-13 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-14 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-15 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-16 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-17 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-18 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-19 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-20 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-21 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-22 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-23 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-24 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-25 fc53d85c8c8642b29535da706392ef1a-26Autor zestawienia dr Ryszard Ślązak

  Autor jest najlepszym w Polsce specjalistą od spraw umów indemnizacyjnych zawartych z 12 państwami Zachodu i wypłaconych odszkodowań za mienie w 90 procentach pożydowskie i w zakresie prywatyzacji, co dokumentuje m.in. wydana obecnie książka pt „CZARNA KSIĘGA PRYWATYZACJI 1988-1994″. Dokumentuje to wiele artykułów na powyższe zagadnienia, w tym wiele jest zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

  Autor jest pracownikiem naukowym warszawskich uczelni

  PS od redakcji KIP:

  1. Jak udało się nam ustalić, wykazy te i w układzie wojewódzkim były w przeszłości, nawet parokrotnie, rozsyłane przez Ministerstwo Finansów do poszczególnych wojewodów i do prezydentów głównych miast kraju, a do Prezydenta Warszawy nawet parokrotnie.Tak więc wszyscy byli o tym dobrze poinformowani i nie powinno być zaskoczenia obecnym stanem tych spraw.

  2. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty na temat zapłaconych przez Polskę odszkodowań, wykazu spłaconych nieruchomości, oszustw na mieniu spłaconym i zwiększających się roszczeń żydowskich. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

  dr Ryszard Ślązak – POWOJENNE ODSZKODOWANIA POLSKI WOBEC ZACHODU

  Wywiad z dr Ryszardem Ślązakiem o reprywatyzacji i odszkodowaniach

  WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE

  POWOJENNE ODSZKODOWANIA ZAPŁACONE WIELKIEJ BRYTANII.

  dr Ryszard Ślązak – KAMIENICE DLA OSZUSTÓW

  Wykaz nieruchomości w Warszawie za które Polska wypłaciła odszkodowania dla USA

  Jakub Zawadzki: Bierutowskie odszkodowania dla żydów niemieckich

  Wyłudzane powtórnie odszkodowania

  W kategorii: Gospodarka i ekonomia, Redakcja, Społeczeństwo i ekosystem, Sprawiedliwość
  Oznaczony jako: dr Ryszard Ślązak, mienie pożydowskie, polsko-amerykańska umowa indemnizacyjna, wjewództwo lubelskie.

  Polubienie

 51. Poniżej wklejam przykładowe fragmenty tabel zawierających dane firm doradczych. Ze względu na obowiązujące prawa autorskie nie mogę zamieścić więcej. Po więcej odsyłam do książki pt. „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autorstwa Ryszarda Ślązaka.

  Opublikowano za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

  Polubienie

 52. BĘDĄ WIDZIEĆ I NIE ZOBACZĄ, PARKĘ SPLECIONYCH WĘŻÓW ,,SS” (PARA-GRAF), UDAJĄCYCH PRAWO!

  S-EJM i S-ENAT – czy te dwa wyrazy nie zaczynają się na wężową literkę S?

  S-NAKE, S-ERPENT, SER-PENTYNA…

  SEJM, to jest anagram słowa MESJ-ASZ/MESJ-AS, do którego się zlatują wybrane przez głupich gojów ANIOŁKI zwane POSŁAMI/POSŁAŃCAMI.

  Przyrostek -as, jak Tom-as, Tom-asz, Tobi-as, Tobi-asz, Mesj-as, Mesj-asz, mecen-as…

  ,,… Sufiks -as był używany w tworzeniu polskich nazw osobowych pochodzących od imion chrześcijańskich oraz w apelatywach (przezwiskach, też gwarowych), np. Fran-as (od Franciszek), Goł-as (od goły), Biał-as (od biały)…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bienias

  ANIOŁ CZYLI BOSKI POSEŁ/POSŁANIEC, ZIEMSKI, WYBRANY PRZEZ PLEBS, PEJSATY ZASRANIEC!

  ,,… Wyraz anioł przeniknął do polszczyzny z języka czeskiego, który zawdzięcza go misji Cyryla i Metodego. Pierwotnie pochodzi on od greckiego słowa ἄγγελος (ángelos, według wymowy bizantyjskiej ánhielos), oznaczającego oryginalnie „posłaniec”. W biblijnym Starym Testamencie analogiczne byty duchowe są nazywane w języku hebrajskim מלאך, mal’ach – co również znaczy „posłaniec”. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno gr. angelos jak i hebr. mal’ach oznaczają posłańca w ogóle, bez przesądzania o jego ludzkiej bądź duchowej naturze (por. Malachiasz). Różnica na poziomie językowym pojawia się dopiero w łacińskim tłumaczeniu Biblii: gdy mal’ach bądź angelos ma oznaczać posła ludzkiego, tłumacz używa słowa nuntius lub legatus – gdy zaś ma oznaczać posłańca boskiego, pojawia się słowo angelus, będące oczywiście zlatynizowaną formą gr. angelos…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anio%C5%82

  SEN-AT, to izba SPANIA/KIMANIA, a jak się przebudzą, to troszeczkę podumają. Nie wiem, czy przyrostek AT od małpy pochodzi. ŚPIĄCE/KIMAJĄCE MAŁPY!?

  https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/at

  SEJM i SENAT to jest zusammen PAR-L-AMEN-T.

  PAR jak PAR-CHY, PAR-ALIŻ, albo świnie, które są równe i równiejsze.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Par_(tytu%C5%82_brytyjski)

  Później nastąpi WIELKI LAMENT, a na końcu L-AMEN-T – AMEN i krzyż na drogę w postaci litery T.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tren_(literatura)

  BUDOWLANE FANABERIE SZMULI, PANOSZĄCYCH SIĘ W PO—–LIN!

  Łódzki ,,paragraf” zwycięzca plebiscytu ,,ArchiTOPTEN – Najpiękniejsze Polskie Uczelnie”

  https://www.infoarchitekta.pl/artykuly.architekt/4-projekty/7730-lodzki-paragraf-zwyciezca-plebiscytu-architopten-najpiekniejsze-polskie-uczelnie.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 53. Widocznie otrzymał nowe kody i dobrze nam znany Alann-ek znów nadaje na wps-esie. Pip – SS, pip – SS, pip – SS – do czasu, aż go obrzygają.
  A potem będzie giewałt.

  Polubienie

 54. ja bym zagłosował za uniwer. warm. maz .OLsztyn

  ma własne molo i trochę wody do pływania, a ile ładnych i młodych dziewczyn

  Polubienie

 55. a ile ładnych i młodych dziewczyn

  Adminek takie kobitki tam są .To super .Zaraz tam jadę
  ha ha ha
  sssssss

  Polubienie

 56. cyt. andrzeja:
  „Mam wielką nadzieję, że pokolenie naszej młodzieży, a szczególnie młodych studentów, przyszłych prawników, wywalczy dla Polski odszkodowania za to, co bezprawnie zabrano naszym ojcom, tj. wypracowane podczas PRLu bogactwo w postaci majątku narodowego, zagarniętego po 1989 roku przez OBCYCH.
  (…)
  TAK WIDZĘ TĘ AKCJĘ ODZYSKIWANIA ODSZKODOWAŃ:

  Państwo daje ogłoszenie, że jest zainteresowane odzyskaniem odszkodowania np. za prywatyzację firmy: Fabryka obuwia „Alka” SA w Słupsku.
  2. Prawnik lub firma prawnicza, zainteresowani zarobkiem, (…)”

  Akurat przytoczona wyżej – Fabryka obuwia „Alka” SA w Słupsku, nie jest tu najlepszym przykładem do demonstracji w/w Akcji. Jako, że to nie żadni „OBCY” – tylko ‚SAMI SWOI’, jako pracownicy firmy, późniejsi jej właściciele, odpowiedzialni za finanse, długoterminowe projekty, inwestycje, świadomie doprowadzili ją wpierw do bankructwa, następnie zamienili majątek firmy w tzw. ‚masę upadłościową’, by w końcu po cenie złomu, za przysłowiowe grosze, następnie nabyć całe jej wyposażenie.
  Firma jako tako wcale się nie rozpłynęła. Państwowa do niedawna słupska firma „Alka”, zmieniwszy lokalizację, oraz działając pod nowym z włoska brzmiącym szyldem – Gino Rosi, zgodnie z duchem nowych czasów, stała się firmą PRYWATNĄ. Tyle w temacie.

  Polubienie

 57. /*ADMINKU JA ŁÓDKI NIE MAM DLATEGO MUSZĘ BIEGAĆ UTRZYMUJĄC WAGE 76 KG .
  ZAZDROSZCZĘ ADMINKU*/

  Parę miechy nazad chwalił się że waży 60+, teraz już 70+.. hahaha widzę chlopie że bieganie Ci służy . Na koniec mała dygresja. Może że względu na rosnący trend warto skorzystać z oferty towarowej dla matek ciężarnych… tutaj siakaś koszulka naten przyklad albo sukienka…yyyy?

  Polubienie

 58. Polska ANTYROSYJSKOŚĆ może mieć swoje historyczne uzasadnienie.
  Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIE ŚWIATA.Nie można przy tym zapominać o ŻYDOBOLSZEWIZMIE,oraz procesie do ŻYDOBANDERYZMU w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

  Polubienie

 59. Witam, Szanownego Pana Mieczysława Sylwestera Kazimierzaka.

  Szanowny Panie Mieczysławie, proszę sobie przemyśleć, kto w Rosji wprowadził ŻYDOREWOLUCJĘ, ŻYDOBOLSZEWIZM, ŻYDOSOCJALIZM I ŻYDOKOMUNIZM.

  ŻYDOREWOLUCJA W ROSJI MIAŁA WIELU ŚWIATOWYCH ,,TATUSIÓW”, KTÓRZY SIĘ DO NIEJ PRZYCZYNILI. GARSTKA CZERWONYCH SZMACIARZY, NIE BYŁA W STANIE, ZAPROWADZIĆ NOWYCH PORZĄDKÓW NA TAK OGROMNYM TERYTORJUM, WIĘC MUSIAŁA BYĆ PRZEPROWADZONA SKUTECZNA INTERWENCJA Z ZEWNĄTRZ, ABY ROSJA, MOGŁA SIĘ ZMIENIĆ W ZWIĄZEK SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK RADZIECKICH (ZSRR). PRAWDOPODOBNIE, BYŁA TO II WOJNA ŚWIATOWA, PRZEPROWADZONA NA OBSZARZE ROSJI W LATACH 1918-1923.

  Bardzo dziwne, w tej międzynarodowej, ,,antybolszewickiej” krucjacie, Polska nie brała udziału?

  Wojna domowa w Rosji

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

  W tym samym czasie, nasza dzielna armia brała udział w innej wojence, gdzie mały Dawidek dawał wpierdol dużemu Goliatowi, bez pomocy obcych.

  Wojna polsko-bolszewicka (wojna polsko-sowiecka, wojna polsko-rosyjska 1919–1921, wojna polsko-radziecka)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-bolszewicka

  Bardzo skuteczna, polska Wunderwaffe na czerwoną zarazę.

  Ale co tam, nam myśleć nie kazano, w szkołach dobrze wyprali mózgi w proszku IXI, OMO albo POLLENA 2000.

  Ojciec Prać

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 60. Sorry!

  Bardzo dziwne, w tej międzynarodowej, ,,antybolszewickiej” krucjacie, Polska nie brała udziału?

  Polska jest wyszególniona na pierwszym miejscu, w tabelce pod słowem Decentraliści. Brak ikonki z biało-czerwoną flagą zmylił moją czujność starego czekisty. Polska flaga nie wyświetla się w ramce graficznej, bo plik graficzny jest przyklejony do pliku tekstowego. Po kliknięciu myszką w ramkę z flagą, dopiero wtedy można zobaczyć grafikę.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

  https://pl.wikipedia.org/wiki/II_Rzeczpospolita

  DECENTRALIŚCI – NIE WIEM Z CZYM TO SIĘ JE?! KAŻDA PEJSATA WŁADZA LUBI ZASIADAĆ W CENTRUM I BYĆ NA ŚWIECZNIKU (czytaj na menorze).

  http://definicja.net/co-to-jest-Decentralizm

  Czy pejsata władza, ten obyczaj przestrzega?

  http://www.aib.org.pl/byc-na-swieczniku.htm

  Polscy czekiści – kim byli?

  https://histmag.org/Polscy-czekisci-Dzierzynski-Mienzynski-9522

  Drugie sorry – to się tak pisze – TERYTORIUM.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 61. Kolego czytelniku wadą piwa jest to że ma duzo kalorii stąd przytycie .Z biegami to nie ma nic wspólnego za to wy już APA pewnie wazycie po 120 z tego żarcia za talony z opieki społecznej w USA .Nie ma dziwne .Zresztą jak zauważyłem to coraz więcej wojaków wazy po 100 kg .Jak oni testy sprawnościowe zdają
  ha ha ha
  sssssssssssssssssss

  nowy czlonek druzyny APA
  apolinary .
  Witamy

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s