Dzisiaj 200-letnia rocznica urodzin Karola Marksa. Oto kilka cytatów z jego prozy:


Marx przemilczany

Przemilczane osobiste poglądy Żyda K.Marksa na żydostwo:

(…)
„Szukajmy tajemnicy Żyda nie w jego religji, tylko szukajmy tajemnicy religji w rzeczywistym Żydzie. Jakąż jest światowa podstawa żydostwa? Oto praktyczne potrzeby, egoizm. A jaki jest jego Bóg świecki? Pieniądz.

Emancypacja Żydów w jej ostatecznym sensie jest to wyzwolenie się ludzkości od żydostwa. Sam Żyd już się na swój sposób wyzwolił.

W Wiedniu na przykład jest ledwo tolerowany, a w gruncie rzeczy, dzięki potędze swego złota, decyduje o losach całego państwa 1).

Żyd, który w najmniejszem państewku niemieckiem jest poza prawem, w gruncie rzeczy decyduje też o losach Europy.

Gdy cechy i korporacje średniowiecza zamknęły się przed żydami, zuchwałość przemysłowej i handlowej inicjatywy tych ostatnich kpiła sobie z samoobrony średniowiecznych instytucyj (B. Bauer: „Kwestja żydowska”).

I to nie jest odosobnionym faktem. Żydostwo istotnie wyzwoliło się na swój sposób, nie tylko skupiwszy w swych rękach całą potęgę złota 2), ale przez żydostwo także i poza niem pieniądz stał się potęgą wszechświatową, a duch praktyczności żydowskiej stał się praktycznym duchem chrześcijańskich ludów 3).

W tej mierze bowiem Żydzi się wyempancypowali, w jakiej chrześcijanie zżydzieli (r. 1843!)

Wierzący i wolny politycznie obywatel angielski (mówi pułk. Hamilton) jest odmianą Laokona, który już nie robi żadnego wysiłku, aby się uwolnić ze splotów wężów, które go oplatają 4).

Mamon jest ich bożyszczem, do niego modlą się nietylko wargami, ale wszystkimi siłami swojego ciała i ducha.

Dla Żydów jest glob ziemski jedną wielką giełdą, stąd przekonanie, że nie mają tu nic więcej na ziemi do spełnienia, jak tylko zostać bogatszymi od swych sąsiadów.

Oszustwo opanowało wszystkie ich myśli i jedyne, co ich podnosi wzwyż, to urozmaicanie sobie objektów tego oszustwa (Schacher)…

Organizacja któraby przedyspozycje oszustwa, a więc możliwości oszustwa usunęła, rozbroiłaby także żydów 5).

Jeżeli Żydzi podróżują, to mają na swych plecach cały swój kram czy kontuar i rozmawiają ze sobą tylko o czynszach, o procentach, o zyskach. Jeżeli zaś przez chwilę milczą, to tylko na to, aby wywąchiwać coś u innych.

Praktyczne panowanie Żydów nad światem 6) chrześcijańskim osiągnęło w Ameryce Północnej tak już niedwuznaczny, normalny stopień, że nawet głoszenie ewangelji, kaznodziejstwo stało się tam artykułem handlu. Zbankrutowany kupiec „robi” tam w ewangeljach, tak jak wzbogacony ewangelik robi w interesach.

Żydostwo utrzymało się obok chrześcijaństwa nietylko jako religijna krytyka chrześcijaństwa, ale w tej samej mierze dlatego, że duch praktyczno-żydowski, czyli żydostwo utrzymało się w samem, społeczeństwie chrześcijańskiem i nawet osiągnęło tam (w Ameryce) wysokie wydoskonalenie.

Industrja jest czuwającym Bogiem Izraela, przy którym żaden inny Bóg nie może się ostać; przemysł poniża wszystkie bóstwa ludzkości, degraduje i zamienia je w towar.

Bóg Żydów stał się świeckim, stał się bogiem wszechświata, Bogiem Żydów właściwych jest weksel; ich Bóg jest tylko iluzorycznym wekslem.

Nawet stosunek płciowy, stosunek mężczyzny do kobiety staje się u nich przedmiotem handlu; frymarczy się tam i kobietą (Das Weib wird verschachert).

Pozbawione podstaw i gruntu żydowskie prawodawstwo jest karykaturą religji, pozbawionej podstaw i gruntu moralności i wogóle prawa, a streszcza się tylko w tych formalnych obrządkach, jakiemi otaczają świat własnych korzyści”.
(…)

http://retropress.pl/mysl-narodowa/marx-przemilczany/

Myśl Narodowa/ 07.05.1933/ Warszawa/ Rok 13, Nr 21

Oto dostępny w polskich bibliotekach tekst rzeczonego artykułu Karola Marksa:

Karol Marks
W kwestii żydowskiej
Napisano: w jesieni 1843 r.
Po raz pierwszy opublikowano: „Deutsch-Franzôsische Jahrbücher”, 1844 r.
Tytuł oryginału: Tytuł oryginału: Zur Judenfrage
W języku polskim opublikowane po raz pierwszy: Londyn 1896, Związek Zagraniczny Socyalistów Polskich Poprawiony przedruk: Warszawa 1938, ,,Renaissance”
Źródło: Karol Marks, Ryderyk Engels, „Dzieła Wszystkie” tom I, str. 420-458, Książka i Wiedza, Warszawa 1962 r.
I jego puenta:

Gdy społeczeństwu uda się znieść empiryczną istotę żydostwa, handel i jego przesłanki, z tą chwilą Żyd stanie się niemożliwy, ponieważ zabraknie przedmiotu dla jego świadomości, ponieważ subiektywna baza żydostwa – praktyczna potrzeba – nabędzie cech ludzkich i zniesiony zostanie konflikt między indywidualnym, konkretnym bytem człowieka a jego bytem gatunkowym.

Społeczna emancypacja Żydów jest emancypacją społeczeństwa od żydostwa.

 

Reklamy

152 uwagi do wpisu “Dzisiaj 200-letnia rocznica urodzin Karola Marksa. Oto kilka cytatów z jego prozy:

 1. Szanowne ćwiercmózgi z pewnego ministerstwa ustalili że od każdej transakcji mamy chodzić do US i się rozliczać z każdej pojedyńczej transakcji a jeżeli ktoś dziennie robi masę transakcji czy mam bota który robi dziennie przykładowo 1000 transakcji czyli co taki goj ma chodzić 1000 razy w ciągu dnia do US bo żyd ma taki kaprys ?
  napisał SSSSSSSSSS

  To ja się grzecznie zapytuję, czy taki ktoś, kto dziennie robi masę transakcji, czy ma bota który robi dziennie przykładowo 1000 transakcji to jest jeszcze goj czy Żyd całą gębą i duszą?
  Czy to jeszcze SSSSSSSSSSSSSSS….?
  Czy już $$$$$$$$$$$$$$$$$$$…..?

  Polubienie

 2. Admineczku czy ty nie rozumiesz ze sobie jaja .
  Czemu ty jako Polak bronisz zydowskich i szabasgojskich głupków .
  Gdyby tak było ze po 1 transakcji iśc do urzedu to jak to zrobić . Przecież wiadomo że na jednej się nie kończy .
  Bot może mieć otwarte np 17 pozycji .
  Wysmiewam głupotę pejsatych a ty ich bronisz admineczku .
  Nie bój żabki .Podatki płacę takze pieniązki z ZUS ci przyjdą na konto bankowe .
  A umiesz obsługiwać bankomat bo twoj prezes zdaje się nie
  ssssssssss
  ha ha ha
  Pozdrawiam admineczka .

  Polubienie

 3. Banko mata?
  nie mata
  to znaczy nie mam, karty.
  Ostatnio chciałem wsiąść do autobusu, czekam, czekam a drzwi się nie otwierają.
  Nie wiedziałem, że teraz trzeba nacisnąć przycisk.
  Wszystko idzie w gorszą stronę. Chyba ten system mi nie będzie odpowiadać i zacznę krytykować tych co rządzą i wszystko zmieniają na nowoczesne i gorsze.

  Polubienie

 4. „Nie bój żabki .Podatki płacę takze pieniązki z ZUS ci przyjdą na konto bankowe .”

  A ty czasem w niemczech nie płacisz?

  Polubienie

 5. a za Forex , krypto , programy partnerskie itp to pies ?
  o innych rzeczach nie wspominając gdzie tu łupią człowieka z kazdej strony
  ha ha ha
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 6. ADMINKU NO TO SERDECZNIE POLECAM GOSPODARKĘ BEZPIENIĘZNĄ , ZBIOROWE ZYWIENIE , WYWALENIE SAMOCHODU W PIZ… U I TYM PODOBNE SPRAWY :

  Adm 5 Maj 2018 o 7:16 PM
  Banko mata?
  nie mata
  to znaczy nie mam, karty.
  Ostatnio chciałem wsiąść do autobusu, czekam, czekam a drzwi się nie otwierają.
  Nie wiedziałem, że teraz trzeba nacisnąć przycisk.
  Wszystko idzie w gorszą stronę. Chyba ten system mi nie będzie odpowiadać i zacznę krytykować tych co rządzą i wszystko zmieniają na nowoczesne i gorsze.

  Polubienie

 7. A podobno modelki to tylko chudziutkie jak mowi Waldek a tutaj kobitki tłuściutkie i tyż modelki ha ha ha
  ssssssssssssssssss
  ADMINEK SWOJĄ DROGĄTO TY ICH KARMIŁEŚ TYM PTASIM MLECZKIEM PROMOCYJNYM Z BIEDRONKI ?
  EFEKTY WIDAĆ .DUPCIE WYPASIONE JAK WIEJSKIE SZOPY .
  ALE TO PTASIE MLECZKO MA POWER
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 8. „Gdy społeczeństwu uda się znieść empiryczną istotę żydostwa, handel i jego przesłanki, z tą chwilą Żyd stanie się niemożliwy, ponieważ zabraknie przedmiotu dla jego świadomości, ponieważ subiektywna baza żydostwa – praktyczna potrzeba – nabędzie cech ludzkich i zniesiony zostanie konflikt między indywidualnym, konkretnym bytem człowieka a jego bytem gatunkowym.
  Społeczna emancypacja Żydów jest emancypacją społeczeństwa od żydostwa.”

  Na razie nie zanosi się na to, by żyd stał się niemożliwy!

  Oto przykład!

  Bitcoin- Jaka przyszłość czeka kryptowaluty?

  Luźne przemyślenia na temat przyszłości kryptowalut na przykładzie bitcoina. Co będzie za 5, 10, 15 lat? Czy kryptowaluty czeka upadek?

  Bitcoin w ostatnim czasie osiąga kolejne szczyty, było 2000 dolarów, teraz jest około 3000. Czy to jest prawdziwa cena czy bańka spekulacyjna?

  Na rynku obecnie krąży około 15 000 000 bitcoinów, z tego prawie 6 000 000 jest w TOP-100 najbogatszych portfeli. Można spokojnie założyć że 10 000 000 jednostek znajdzie się w TOP-1000 😀 Do tego należy doliczyć martwe portfele, zgubione klucze i mamy 4 000 000 bitcoinów w rękach ludzi którzy chcą zarobić.

  Spójrzmy na tzw. ,,grube ryby’’- czyli profesjonalnych inwestorów. Czy taki inwestor będzie kisić bitcoiny z nadzieją na 1000% zwrotu? Ci ludzie się już wyprzedali z zyskiem 20-100%, przy cenie 1200$. Dlaczego nie więcej? Otóż właśnie kiszenie. Inwestor nie kisi, inwestor ma zaplanowany realny zysk, jak go osiągnie to go realizuje. Żaden inwestor nie planuje zwrotów 10000% bo to bajki. Obecnie ludzie którzy obracają np. 10 000 bitcoinów raczej wrzucają bitcoin na giełdę na chwilę, żeby kurs zmienił się o 2% i realizują zysk. Nikt nie żyje marzeniami, że będzie miał miliard dolarów.

  Teraz popatrzmy na jeszcze grubsze ryby, państwa, grupa bilderberg, NWO itp 😀 Dlaczego żaden poważny inwestor nie zainteresuje się bitcoinem? Bitcoin się wacha i jest podatny na spekulację. Cechą dobrej waluty, czy lokaty środków jest stabilność. Dlatego nikt poważny się tym nie zainteresuje na naprawdę grubszym poziomie, jak możemy mieć wachania po 50% w ciągu godziny.

  Te 4 000 000 wolnych bitcoinów które krążą na wolnym rynku, posiadają ludzie którzy mają nadzieję. Mają oni nadzieję że wzrośnie do 100 000 $ itp. Co potrzeba żeby taka cena została osiągnięta? Bitcoin musi przejść do powszechnego użytku. No właśnie, tu mamy kolejny problem. Żeby tak było muszą się nim zainteresować tacy zwykli ludzie, którzy chodzą do pracy, potem telewizor, chcą mieć własne mieszkanie, ale nie jako metoda na szybki zarobek, tylko narzędzie do codziennej płatności. Idę do sklepu po bułki i płacę bitcoinem, potem idę oglądać telewizję, jadę na wakacje i płacę bitcoinem itp.

  Tutaj bitcoin nie ma żadnych zalet. Są karty płatnicze, bankomaty, przelewy ekspresowe, paypal, dotpay itp. Wypłaty też nie dostajemy w bitcoinach. Bitcoin jest niewygodny. Konwertowanie zarobionych pieniędzy jest niewygodne, odkonwertowywanie ich itp.

  Spójrzmy na głębokość rynku BTC. Kupujących wcale nie jest tak dużo. Sprzedanie 10 000 bitcoinów zmienia kurs o 2000$ 😀 Inwestorów na bitcoinie już nie ma, tamci wyprzedali się jak osiągnęli 1200$. Obecnie na bitcoinie są tylko ludzie którzy mają nadzieję. Żaden inwestor teraz nie wejdzie bo prawdopodobieństwo że jego cena wzrośnie o 50% jest bardzo niewielkie.

  Myśląc krótkoterminowo- czeka nas korekta na kryptowalutach. Myśląc globalnie- bitcoin nie ma przyszłości.

  Nie mówię że bitcoin teraz upadnie, czeka nas jeszcze kilka baniek spekulacyjnych, bitcoin osiągnie niewiarygodne kwoty, jednak wcale się nie zdziwię jak jego wartość spadnie do 10$ za kilkanaście lat.

  Bitcoin nie ma żadnego zastosowania i żadnej wartości. Jedyna rzecz która trzyma cenę bitcoina to chciwość. Nie żadna technologia czy coś. Ludzie go kupują bo są chciwi na zarobek. Chciwość to zła cecha inwestora, a budowana na niej inwestycja jest skazana na porażkę. Spróbuj sprzedać 10 000 BTC a zobaczysz czy cena się utrzyma i ile jest na prawdę warty.

  Może Admin odpowie (skomentuje), czy żyd jednak stanie się niemożliwy?
  Bo jak czytam wywody tego młodego sekso-archeologa, to dochodzę do wniosku, że żyd nie szybko stanie się niemożliwy.

  Polubienie

 9. Oddajcie cezarowi to, co należy do cezara, a Bogu to, co należy do Boga (Mt 22, 15-21)

  Królowa liczy złoto!

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/krolowa-elzbieta-ii-dokonala-inspekcji-skarbca-banku-anglii-zobaczyla-tam-4600-ton/fzsnd12

  http://www.orygenes.pl/oddajcie-cezarowi-to-co-nalezy-do-cezara-a-bogu-to-co-nalezy-do-boga-mt-22-15-21/

  Wielka nierządnica i jej łupy zdobyte z nierządu, (czytaj z HANDLU) przy pomocy szmuli – to się wie!

  Hej!

  Polubienie

 10. Powstaje nowa „konstytucja” dla ogłupiałych gojów. Odtąd będzie podstawowym „aktem prawnym” dla owieczek watykańskich.
  W 70. rocznicę powstania państwa Izrael Żydzi przepisali historię i wydali nową Biblię dla gojów!

  Żydzi są bardzo poważni, nawet przecinek nie może być zmieniony w tekście Tory, ale „produkt dla chrześcijan” nazywany „Biblią”, już pierwotnie był „łgarstwem”, więc można w nieskończoność wprowadzać poprawki, zastępować słowa, a nawet możesz zmieniać narrację!

  Czy byliśmy wcześniej wrogami? Teraz nie ma problemów! Wydajemy dla Ciebie, Goju nową „Biblię”, zaczynamy wprowadzać ją masowo w obieg i wszystko, będziemy teraz przyjaciółmi! Brawo, towarzysze!

  Polubienie

 11. Edward
  Warte podwójnego podkreślenia
  cenę bitcoina to chciwość.
  Nie żadna technologia czy coś. Ludzie go kupują bo są chciwi na zarobek. Chciwość to zła cecha inwestora,…
  wężu wpadłeś w hazard a to cię zrujnuje, zgubi.
  Wyłazi na to że kierujesz się chciwością jak każdy hazardzista, nie rozumem a chciwością.

  ,, Może Admin odpowie (skomentuje), czy żyd jednak stanie się niemożliwy?
  Bo jak czytam wywody tego młodego sekso-archeologa, to dochodzę do wniosku, że żyd nie szybko stanie się niemożliwy.”…

  Chcecie coś z tym zrobić?
  Na pewno handlu zlikwidować się nie da, a żyda?
  Przejmijmy handel wyrzucając z niego żyda i po sprawie.

  Wonsz wyrażał wielokrotnie opinię, że jak ZUS padnie to admin zostanie na lodzie i bez pieniędzy.
  Admin jest stary i niedługo nawet miski nie wytoczy, więc jakby ZUS przestał wypłacać emerytury, to miałby dwa wyjścia, umrzeć z głodu, albo ponownie wejść do biznesu, ale nie jako rzemiocha, a na przykład w handel.
  Admin ma opanowany komputer i różne ciekawe i niektóre mocno rozbudowane programy komputerowe, otwiera dziesięć e– sklepów, zna angielski więc dociera do manufaktur na całym świecie i zaczyna sprzedawać ich towar.
  Po pół roku typuje z tych dziesięciu e–sklepów dwa najbardziej dochodowe i dwa najmniej dochodowe. Te ostatnie zamyka i otwiera dwa nowe z branży zbliżonej do tych które generują największy dochód.
  Na koniec ma milionowe obroty i kokosowe zyski.
  Czemu tego nie robi?
  Bo nie jest chciwy, ceni sobie to co ma, słoneczko, ławeczka, świeże powietrze, kwiatki tam gdzie się kończy strzyżony ( przez żonę) trawniczek, majsterkowanie w garażu, albo pod wiatą. Chce resztę życia spędzić w taki właśnie sposób, a nie żyłowanie się dla pieniędzy których i tak do grobu nie zabierze.
  W poniedziałek idę na łódkę popływać.
  Popłynę na drugi brzeg jeziora Kortowskiego gdzie uczelnia warmińsko mazurska ma swoje mola, gdzie opalają plecki młode ładne studentki.
  Jak będę miał ochotę, to jedną czy dwie zaproszę na łódkę.
  Jestem dziadek, ale dziadek przystojny, wysoki, z wąsem, podobno nawet inteligentny, ale nie na tyle, by interesowały mnie krypto waluty i tym podobne szachrajstwa.

  A z tymi panienkami na łódce. Nie po to by je wozić, lecz by uczyć wiosłowania. One wiosłują, ja sobie się opalam i miła pogawędka w trakcie.
  W końcu na starość coś się człowiekowi od życia też należy.

  Polubienie

 12. Na temat Karola Marksa świetny tekst historyka Andrieja Fursova – niestety po rosyjsku..

  Kończy się uwagą iż: „W niektórych momentach Marks nie tylko jest aktualny, ale jego wywody mają jakość naukowych prognoz.

  Но из «primitive accumulation» постоянно рождается капитал, и он начинает взаимодействовать с мировыми капиталами, это борьба не на жизнь, а на смерть, потому что процессы нелинейные, неравновесные, отсюда — и нынешнее противостояние Кремля с «коллективным Западом»… Так что в некоторых моментах Маркс не только актуален, его выводы обладают качествами научного прогноза.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2018/05/04/824269-andrei-fursov-my-v-rossii-perevernuli-marksa-s-nog-na-golovu

  Polubienie

 13. Nie znam tego nicku .W hajfie nie byłem .Może Edzio był .
  WPS nie czytałem od czwartku gdy zostałem opierdzielony razem z Kojakiem .
  Edziowi proponuję to samo czyli leczenie na odżydzanie umysłu w klinice . Podobno Michael Duglas leczył się w takiej klinice w USA bo cierpiał na sexoholizm .

  Aktualizacja najnowsza w sprawie drużyny APA
  doszedł nowy członek i nowy nick a wiec :
  1.Edward
  2. Zenek
  3 APA
  4. Emeryt
  5 Czytelnik

  Druzyna się rozrasta gratuluję .

  Teraz ide na grilla i piwo także APA nie zawracac mi czterech liter .

  WAZNE INFO
  PRAWIE JUŻ MAM PIENIADZE NA REMONT STODOŁY . BRAKUJE TYLKO 10000 SATOSHI . JUTRO PRZYJDZIE PRZELEW I ZACZYNAM REMONT
  BU BU HA HA HA
  APA PISAĆ DALEJ . PILNIE POTRZEBUJĘ KABARETU
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 14. BOICIE SIĘ TAM NAPISAĆ JAKO APA BO PAN PREZES PAWEŁ W CIĄGU SEKUNDY KOPA I APA NIE MA JAK TO BYWA DRZEWIEJ W PRZESZŁOŚCI .

  Polubienie

 15. adminek możesz tak z leciutka drużynę z Appalachów upomnieć aby nie nazywano mnie żydem bo zrobię badania jak postuluje Waldi a zresztą dla nich wszyscy są żydami oprócz
  .Falcone.
  José Alberto Mujica
  Gandhiego
  Gomułki
  Gierka
  Bieruta to już ksywka ale nie żydowska tylko słowiańska Rosenschwanz
  I to by było na tyle nie żydów
  Podobno nawet gąsienica jest podejrzany ale dowodów brak
  bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssss

  ZA CO KOCHALIŚYM DRUŻYNĘ A ?

  ZA TO ŻE NIE BYŁO W NIEJ ZYDA

  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 16. Panie SS – men, czy jesteś seksoholikiem przekona się pan wypełniając zapodany tu link do [QUIZ].
  Proszę wypełnić i podać nam wynik.
  Z niecierpliwością prawie tu wszyscy czekamy.
  Pozdrawiam
  Waldi

  Polubienie

 17. Coś chyba pan kręci, panie SS – men.
  Edward ma nosa, rzadko pisze, ale na rzeczy.
  Ten Alann – ek pisze w pana stylu.
  Jeszcze jedno – dlaczego zmienił pan ksywę waz na SS (źle to się kojarzy, wie pan)?

  Polubienie

 18. Szanowny Edward APA takie brednie że nawet nie będę się ustosunkowywał ale odniosę się do jednego bo nóż się w kieszeni otwiera jak to się czyta
  Cytat:
  „Teraz popatrzmy na jeszcze grubsze ryby, państwa, grupa bilderberg, NWO itp 😀 Dlaczego żaden poważny inwestor nie zainteresuje się bitcoinem? Bitcoin się wacha i jest podatny na spekulację. Cechą dobrej waluty, czy lokaty środków jest stabilność. Dlatego nikt poważny się tym nie zainteresuje na naprawdę grubszym poziomie, jak możemy mieć wachania po 50% w ciągu godziny.

  Chłopie weż sobie poczytaj chociaż parę stron na temat krypto aby mieć jakąś chociaż 10% wiedzę .
  Zacznij od tej:
  https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty
  ZASADA TEN PROŚCIUTKA JAK BUDOWA WIEJSKIEGO CEPA .
  TAKI BUFFET ZOBACZ CO PISZE .
  Warren Buffett ostro o kryptowalutach. Bitcoina porównał do trutki na szczury.
  PO TAKICH SŁOWACH BITCOIN MUSI DOSTAĆ PO DUPIE . BITCOIN SPADA BUFFET KUPUJE OGROMNE ILOŚCI CZEKA KURS BITCOINA ROSNIE BUFFET SPRZEDAJE Z OGROMNYM ZYSKIEM . PONIMAJESZ TO ? BO CHYBA DURNIEM NIE JESTEŚ .
  PODOBNIE PÓŁ ROKU TEMU ZROBIŁ J.P MORGAN SPROWADZONY DO POLSKI
  SPRAWDZ JAK NIE WIERZYSZ .
  OPLUŁ BITCOINA POTEM GDY BITCOIN SPADŁ KUPIŁ OGROMNE ILOŚCI POCZEKAŁ BITCOIN POSZYBOWAŁ W GÓRĘ I J.P MORGAN KUPIŁ ZARABIAJĄC WAGONy PIENIĘDZY .

  TAKIEGO TU RZNIESZ CWANIAKA A PROSTYCH ZAGRYWEK NIE ROZUMIESZ .

  INWESTORZY KTÓRZY ZAINWESTOWALI DUŻY PIENIĄDZ W KRYPTO .

  1 ANNA HEJKA – POTĘZNY PIENIĄDZ W INFRASTRUKTURĘ DASCOINA .

  2.TU SOBIE POCZYTAJ:

  https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/bank-goldman-sachs-wejdzie-na-rynek-kryptowalut/7sc97q4

  RESZTĘ INWESTORÓW SAM ZNAJDZ .

  TO DLA PAZIA NA POLEPSZENIE HUMORU .
  CO TA JEGO MIŁOŚĆ PUTIN WYPRAWIA
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 19. jeżeli nie napiszesz grubych ryb inwestorów którzy zainwestowali w dascoina np ja to zrobię w poniedziałek na razie sobie Event oglądaj bu bu ha ha ha
  ssssssssssssss

  Polubienie

 20. Kto zaczyna tego wina
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM

  Czy sędzia ma „wymierzyć karę”, czy przywrócić sprawiedliwość?

  Co za sens mówić o prawie czy sprawiedliwości jeżeli rabuś czy zbrodniarz, agent, kłamca, manipulator czy zdrajca może pozostać bezkarnym, a zło które wyrządził nienaprawionym?

  Czy sąd ma ukarać przestępcę wyznaczając tym samym cenę za jego zbrodnię, dając mu narzędzie do kalkulacji kolejnych przestępstw, czy raczej wybić mu z głowy pasożytniczy sposób życia ucząc pracy i współpracy społecznej, a przy tym egzekwując naprawę wszystkiego co zepsuł, i to jeszcze z nawiązką za tych mu podobnych którzy zepsuli więcej jak są w stanie naprawić?

  Jaki jest sens sądzić według litery praw kiedy zaburzona jest sprawiedliwość? Jaki jest sens sądzić według praw lub sprawiedliwości tam gdzie się już rozpanoszyła nieprawość, wynaturzenie, demoralizacja czy bestializacja? Czyż tu coś mogą zmienić jakiekolwiek sądy, czy tu już koniecznie głos musi dać sam moralny z natury w swojej zbiorowej duchowości Naród?

  Czy da się ustanowić realne środki przywrócenia sprawiedliwości bez udział autentycznych elit Narodu? Ich trzon wymordowała żydokomuna (po części i hitlerowcy), ale przecież się odradzają.

  A sądy przysięgłych (jeżeli gdzieś jeszcze są?) – czyż starczy orzeczenie winny-niewinny, czy trzeba orzekać dalej – zwłaszcza kto winny a kto pokrzywdzony, kto krzywdził, a kto się bronił? Przecież sprawiedliwość nie może orzekać o dzieleniu winy, ani procesów w danej sprawie prowadzić w nieskończoność.

  Czy traktat pokojowy ma być międzypaństwowy czy międzynarodowy?

  Czy układać mają się władze państwowe czy elity narodów? A może układać mają się „sędziowie rozjemcy” i tak wykoncypować traktat „pokojowy” żeby wystarczył na czas przygotowań do następnej wojny umożliwiającej osiągnięcie wcześniej zaplanowanych celów agresora i grabieżcy?

  Czy traktat pokojowy ma wybić agresorowi zęby czy przemienić go w baranka (i na jak długo się tak da?)?

  Czy nie grozi że będzie głoszony pokój, a faktycznie będzie trwał pokój fałszywy, gorszy jak otwarta wojna – ta z bombami lecącymi na głowy, ścielącym się trupem, zburzonymi fabrykami i domami, pola nie wydadzą plonów, a fabryki produktów społecznie użytecznych – bo ten najgorszy wróg będzie wewnątrz. – Najgorszy wróg – ten wewnętrzny – kłamca i manipulator, zdrajca, przeniewierca, sabotażysta i wrogi agent. Granice będą nieszczelne, nie chronione, nawet otwarte dla tych co prawdziwie najgroźniejsi. Nadto i władze państwowe (choć wybierane przez tłumy naiwniaków) będą zdradzieckie czy agenturalne, a może i już namiestnicze wroga zewnętrznego. Fałszywy pokój – przegrana wojna bez wojny.

  Czyż nie grozi już że nie będzie już warunków do życia i wychowania potomstwa, a krew będzie się lała strumieniami – głównie tych nienarodzonych, posypywanych chemtrailsami, karmionych GMO i chemią, faszerowanych „szczepionkami”; że jeszcze będzie postępowało zniewolenie przez rozdęte podatki i faktyczne „kontrybucje wojenne” z tytułu „długów”, albo „prywatyzacji zysków a uspołeczniania strat i kosztów”, pożyczek państwowych bezzwrotnych czy finansowania innych inicjatyw wspierających naszych wrogów, a wobec nas antynarodowych?

  Czy sąd ma ukarać agresora, czy ustanowić sprawiedliwe warunki dalszego pokojowego współżycia narodów?

  Jak mają się podnieść narody skoro to one, nie złe rządy są celem faktycznej i wciąż trwającej agresji z zaangażowaniem dysponujących środkami przymusu i terroru faktycznie okupacyjnych władz państwowych?

  Czy trzeba wytępić najpierw awanturnicze władze, czy najpierw demoralizatorów i ich ideologie zwłaszcza szowinistyczne (zaczynając od satanizmu, genderyzmu i feminizmu, bo to też szowinizmy)?

  Czy można przejść do moralnego ład życia narodu bez radykalnego wytępienia zdemoralizowanych i demoralizatorów?

  Czy ktoś zdemoralizowany może się nawrócić na dobrą drogę, czy już pozostaje na zawsze niewolnikiem swojej demoralizacji, albo fanatykiem swojej obsesji, swojego opętania, swojej ideologii, swojego egoizm i indywidualizmu, swojej zachłanności i uzurpacji?

  Czyż nie czas, aby narody się otrząsnęły z wszelkich narośli zewnętrznej agentury politycznej i gospodarczej, w tym firm kolonialnych (tu nie tylko że bez „odszkodowań”, ale z żądaniami i egzekucją zwrotu tego co nagrabione), partyjniactwa i ideologii, i same się wzięły za porządkowanie życia politycznego?

  Czy jastrzębie wojenne – zwykle banksterzy, właściciele i szefowie przemysłów zbrojeniowych oraz wielkie firmy, zwłaszcza mające aspiracje bycia globalnymi monopolistami zawsze mają być po wojnie ukarani śmiercią a ich firmy zlikwidowane i zamienione w użyteczne wyłącznie w działalnościach pokojowych bez względu na wynik wojny, czy nie zawsze?

  Po co są ONZ i inne organizacje międzynarodowe jak wciąż pracują przemysły zbrojeniowe, trute jest środowisko naturalne, w zbrodniczych intencjach trucizny są rozpylane z samolotów (podobno NATO-wskich, i nad Polską – np. nad Niemcami już nie), a lichwa nie jest z całą surowością karana jako zbrodnia? Czy to nie budowa iluzji że coś się dzieje pozytywnego a tymczasem stwarzanie pozorów dla ogłupienia naiwnych – faktycznie po to żeby dać czas wiadomym siłom czas na przygotowanie następnej wojny umożliwiającej osiągnięcie zaplanowanych celów agresora i grabieżcy tego co poprzednio, a nadto i tego co zawsze?

  Czyż można mieć nadzieję na pokojowy ład międzynarodowy tam gdzie władze państwowe nie muszą być moralne i podległe nieustannej kontroli swoich wolnych narodów; gdzie mogą bezkarnie wchodzić w tajne układy i zmowy z władzami innych państw i biznesami wrogimi naszej krajowej przedsiębiorczości; gdzie same narody nie układają swoich pokojowych relacji z sąsiadami?

  Tagi: pokój fałszywy pokojowe współżycie narodów traktat pokojowy pokój jastrzębie wojenne pasożytnictwo zło naprawa złych skutków przestępstwa wina kara zbrodnia przestępstwo zbiorowa duchowość narodu elity narodu naród moralność prawość sprawiedliwość prawo sądy

  Odsłon: 828 | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.plGoogle BookmarksSitehoover
  skomentuj
  1
  2
  3
  4
  5
  Średnia ocena: 5.0 (7 głosów)
  KOMENTARZE
  skomentuj

  Czyli za 20 baniek $
  ten bank łaskawie zgodził się być POśrednikiem dla żydohucpy w transferze 300 mld $ na jakieś prywatne konta żydozłodzieji ?
  nadużycie link skomentuj
  provincjał 05.05.2018 20:32:27
  @provincjał 20:32:27
  To bank bazujący na korupcji. Tu już każdy przekręt jest możliwy, i nawet nie będzie wiadomo gdzie pieniądze poszły.
  nadużycie link skomentuj
  miarka 05.05.2018 21:02:30
  @provincjał 20:32:27
  Sorry, 20 mln zł „dotacji” !
  nadużycie link skomentuj
  provincjał 05.05.2018 21:09:18
  @provincjał 21:09:18
  „…”dotacji” !”

  Można się uśmiać. Bank który nie przynosi zysku jego posiadaczom. Bank bez lichwy. Bank non profit. Bank który funkcjonuje tylko dzięki wspomaganiu dobroczyńców…

  Może by zacząć od tego żeby mu zrobić kontrolę Urzędu Skarbowego?
  nadużycie link skomentuj
  miarka 05.05.2018 21:49:08
  Autor
  System sprawiedliwosci to gnoj i patologia gdzie za kapital mozna sobie kupic „sprawiedliwosc” przez wplyw na stanowienie prawa(parlamenty) i jego interpretacje(sady)
  nadużycie link skomentuj
  mac 06.05.2018 02:46:16
  @mac 02:46:16
  „System sprawiedliwosci to gnoj i patologia gdzie za kapital mozna sobie kupic „sprawiedliwosc” …”

  Oczywiście. Właśnie o to chodzi że trzeba coś z tym zrobić, bo i na codzień i systemowo, i nawet dla naszej pokojowej przyszłości mamy stan patologii i fikcję sprawiedliwości. – Że sądy skupiają się na literze prawa, a i z niej jeszcze robią sobie żarty, a nadto jeszcze i urzędnicy potrafią swoimi interpretacjami prawa zniekształcać samo prawo ku jego literalnej fikcji już zupełnie nie mającej nic wspólnego ze sprawiedliwością, nawet rozumianą jako mityczny „duch prawa”, czy „intencja prawodawcy”.
  – Do tego to wszystko jeszcze z najwyższą bezczelnością komentować: „prawo się nie zmieniło, zmieniła się interpretacja” (mimo że chyba i idiota tu pojmie, że skoro zmieniają się skutki dla obywatela to właśnie prawo się zmieniło, mimo że bez ruszania literalnych zapisów).

  Całe najgorsze zło bierze się tu z talmudyzacji prawa, z fikcji jego tworzenia, wykonywania i interpretacji pod konkretne interesy władz, czy tych, którzy potrafią się wkupić w łaski sędziów, albo tych, których sędziowie chcą w sobie znanych intencjach uprzywilejowywać. I to trwa, mimo iż w demokracji nikt nie może być uprzywilejowywany ani dyskryminowany.
  Talmudyzacja prawa to w efekcie nic trwałego, nic solidnego, nic konstruktywnego, to do końca próbowanie co sędziowie jeszcze mogą w danej sytuacji ugrać dla siebie. To do końca ręczne sterowanie systemem prawodawstwa, a sam sposób sądzenia nazywanie „wymiarem sprawiedliwości”, choć to ze sprawiedliwością nie ma zupełnie nic wspólnego.
  Przywrócić sprawiedliwość to najpierw wyzbyć się wszelkich naleciałości prawa talmudycznego zupełnie niespójnego z systemami sprawiedliwości i demokracji.
  Najgorszą zdradę tu zaliczył Duda, który zablokował na jeszcze dwa lata swojej kadencji proces uzdrawiania wymiaru sprawiedliwości. To dużo, bo za ten czas to może już wiele z Polski nie zostać.

  Chodzi o to że w faszyźmie który w tej chwili mamy za ustrój „polityczny” (przy demokracji fasadowej) prawo nie musi być służebne obywatelom. – Nie bierze się z potrzeb sprawiedliwości i potrzeb innych ludzkich wartości, którym sprawiedliwość normalnie służy, tylko z widzimisię aktualnych kacyków, czy spiskowych „układów trzymających władzę”, z partyjniactwa i prywaty, oraz korupcji tak materialnej jak politycznej – zwłaszcza z lobbingów tych co sobie „prawo kupują”, czyli go sobie korumpują i naginają.
  Cała UE to jeden wielki bandycki lobbing i terrorystyczne rozbójnicze wymuszenie.

  Demokracja ma swoje wady, ale gdyby się jej trzymać to da się z nią żyć – w dzisiejszej faszystowskiej patologii się nie da. Demokracja to i bieżąca, a nie tylko przy urnach wyborczych kontrola narodu nad władzami państwowymi.
  To dlatego w notce piszę:

  „Jaki jest sens sądzić według litery praw kiedy zaburzona jest sprawiedliwość? Jaki jest sens sądzić według praw lub sprawiedliwości tam gdzie się już rozpanoszyła nieprawość, wynaturzenie, demoralizacja czy bestializacja? Czyż tu coś mogą zmienić jakiekolwiek sądy, czy tu już koniecznie głos musi dać sam moralny z natury w swojej zbiorowej duchowości Naród?”.
  nadużycie link skomentuj
  miarka 06.05.2018 05:57:50
  @miarka 05:57:50
  Swego czasu KK zaczął dominować w Europie, a później nawet na świecie, i, co ciekawe, inne „strony” to były gotowe zaakceptować – ulegając doktrynie KK.
  Dlaczego?
  Bo KK proponował swoje zasady współżycia oparte na nauce Chrystusa i wynikającego zeń personalizmu.

  Obecnie (należy to sobie z żalem uświadomić), ta idea jest tylko przykrywką dla coraz większej materializacji i odrzucania personalizmu. Częstym tłumaczeniem kleru przy „folgowaniu sobie” względem tych zasad było twierdzenie – „przecież jako przedstawiciel KK robię tyle dobra, że to małe odstępstwo można pominąć”.

  Pyta Pan o zasady dialogu (umów – miedzy państwami, czy narodami).
  Te zasady powinny być tworzone między cywilizacjami.
  I jako przykład: czy judaizm (USA, UE z Polską), zawarł pakt z Rosją?
  Jest wojna – nie ma określonych zasad. Krytykuje się Rosję z punktu widzenia judaizmu, a nie bierze pod uwagę rosyjskiej specyfiki.

  Układy w ramach systemu cywilizacyjnego – dotyczą już tylko regionalnych relacji.

  Obecnie, celowo, pomija się samo istnienie cywilizacji po to, aby mieszać w głowach, a władzę mają mieć sądy (złożone ze specjalnej kasty (żydowskiej), gdzie prawo będzie dowolną ich interpretacją; prawo będzie dostosowywane do uzasadnienia stanowień tej „nadzwyczajnej kasty narodu specjalnie po temu wybranego”.

  Reszta jest już tylko wynikiem tych ustaleń.
  nadużycie link skomentuj
  Krzysztof J. Wojtas 06.05.2018 07:32:28
  @Krzysztof J. Wojtas 07:32:28
  A jeszcze dodam.

  Uważam, że rola KK wcale nie była zła. Bardzo korzystnie wpłynęła na kierunki rozwoju myśli społecznej.
  Tyle, że degeneracja idei postąpiła zbyt daleko.

  Czy judaizm jest zły?
  Gdyby przyjąć pierwotną jego wersję (mozaizm) – nie byłby gorszy od doktryny KK.
  Tyle, że judaizm ewoluuje i o ile w doktrynie KK widać odstępstwa i błędy realizacyjne, to judaizm jest systemem , gdzie jego zasadą jest dostosowanie idei do błędów. Stąd każda haggada jest prawem.
  nadużycie link skomentuj
  Krzysztof J. Wojtas 06.05.2018 07:38:08
  @Krzysztof J. Wojtas 07:32:28
  „Pyta Pan o zasady dialogu (umów – miedzy państwami, czy narodami).
  Te zasady powinny być tworzone między cywilizacjami.
  I jako przykład: czy judaizm (USA, UE z Polską), zawarł pakt z Rosją?
  Jest wojna – nie ma określonych zasad. Krytykuje się Rosję z punktu widzenia judaizmu, a nie bierze pod uwagę rosyjskiej specyfiki”.

  Oczywiście. Odrębności cywilizacyjne musza być podkreślane a nie zacierane. Każda umowa to rodzaj prawa, a wiec musi wynikać z jednolitego system wartości i to cywilizacji wyższej a przynajmiej nie dopuszczających interpretacji zapisów.
  nadużycie link skomentuj
  miarka 06.05.2018 07:44:55
  @miarka 07:44:55
  Kiedyś umawiał się król z królem… a naród i kraj były własnością królów.
  Król kierował się wyłącznie własnymi korzyściami jako właściciel absolutny określonych zasobów (ziemia, niewolnicy…terytorium).
  Świat był „sprywatyzowany” do monarchów różnej maści.
  Kraje były rodzinnymi geszeftami.

  To pełna analogia do dzisiejszej sytuacji gdy właściciele koncernów są odpowiednikami dawnych królów a własność tych koncernów jest rozproszona pomiędzy różne kraje.
  Właściciel koncernu podobnie jak kiedyś monarcha decyduje o wszystkim na swoim „terytorium”.
  Prezes koncerny jest jak zarządca majątku w dawnych monarchiach.
  Prezes reprezentuje wyłącznie interesy właściciela i ma w d.. inne interesy.. jemu płac właściciel.

  Globalne żydostwo właśnie taki model powrotu do średniowiecza buduje od lat.
  Tradycyjne państwa terytorialne rządzone najczęściej już jakoś „demokratycznie” nie będące niczyja własnością prywatną (jak w średniowieczu) są zwalczane przez globalną mafię żydowską a a ich miejsce wchodzi globalna mafią w postaci „prywatnych zasobów” globalnych koncernów.

  To jest budowa systemu średniowiecznego (niewolnictwo całych narodów i nieograniczona władza rodzin właścicielskich)
  Dzisiaj koncerny są silniejsze od Państwa nawet w USA które jako państwo jest tylko zasobem ekonomicznym na którym tuczą się prywatne rodziny właścicieli koncernów.

  To systemowa ślepa uliczka ludzkości.
  Konieczne jest nacjonalizacja koncernów i oddanie ich pod zarząd w interesie całych narodów a nie tylko wybranych rodzin.

  Pokój na ziemi przyniesie nacjonalizacja największych koncernów
  oraz częściowa nacjonalizacja tych mniejszych koncernów … a całkiem prywatne może pozostać to co stosunkowo niewielkie.

  ZSRR poszedł za daleko (wszystko znacjonalizowali) czyli komunizm
  globalna mafia poszła za daleko (wszystko sprywatyzowali pod siebie) czyli neoliberalizm.
  To są dwie skrajne „ściany”, to ekstrema.

  System optymalny jest gdzieś po środku.
  Pisałem już o tym wielokrotnie.
  Im większa działalność tym większe udziały Państwa. To prosta zasada
  i łatwa do wprowadzenia ustawowego.
  Prywaciarz który zbudował firmę która się mocno rozwija powinien tracić udziały w tej firmie na rzecz Państwa ale nie tracić dochodów (mniejsze udziały w większej firmie) Taki twórca mógłby nadal być prezesem firmy.
  albo nie gdy państwo uzyska ponad 50% głosów i zmieni prezesa.

  To powinno działać jak podatek progresywny zawsze jest wzrost dochodów netto choć coraz mniejszy.

  To jedyna racjonalne rozwiązanie.
  Prywaciarzowi udział Państwa powinien się opłacać bo wprawdzie traci trochę władzy w firmie ale zyskuje dostęp do kapitału państwowego, do rynku, do eksportu, zyskuje obroty skalę działalności no i zarobki netto.

  Tylko w kwestii dziedziczenia majątku powinno być ograniczenie od góry .. nie więcej niż…tu kwota…
  nadużycie link skomentuj
  Oscar 06.05.2018 08:49:29
  @Oscar 08:49:29
  dodam
  że obie skrajne formy niesprawiedliwości czyli komunizm i neoliberalizm zostały stworzone przez żydów i żydzi byli beneficjentami tych zdegenerowanych systemów władzy i własności

  Wniosek jest jeden. żydów powinno się ustawowo odsunąć od jakiejkolwiek władzy (poza ich władzą plemienną).

  A Świat powinny budować narody samodzielnie wg zasady że optimum jest gdzieś po środku między komunizmem a neoliberalizmem.
  Każdy naród ma swoje tradycje i swoje preferencje i każdy naród powinien realizować własną wizję sprawiedliwości społecznej.prosty

  Polubienie

 21. Panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  PRZESTAŃ PAN WCISKAĆ TU NAM TALMUDYCZNĄ EKONOMIĘ.
  BO RZYGAĆ JUŻ SIĘ CHCE!

  Polubienie

 22. No to dopisujemy kolejna aktualizację druzyny APA uni
  1. WALDEMAR
  2. EMERYT
  3. CZYTELNIK
  4. ZENEK
  5 EDWARD
  6. CZYTELNIK BIS
  ROZRASTACIE SIĘ NIE SŁUCHAJĄC RAD WALDKA I NIE IDZIECIE TROPEM KOSTARYKI KTÓRA NIE MA ARMII . OJ NIEŁADNIE PANOWIE WOJSKOWI HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 23. Sorry kolejna aktualizacja członków APA

  1. sołtys .

  2. WALDEMAR
  3. EMERYT
  4. CZYTELNIK
  5. ZENEK
  6 EDWARD
  7. CZYTELNIK BIS

  sołtys a czy Putin tez koszer ? zobacz filmik wkleiłem jak czule przyciska do serca bitcoina
  bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 24. Byłby zapomniał jeszcze Mony nick na WPS czyli
  Eureka w końcu wszyscy członkowie ufffffffffffffffffffffffff

  Mony
  sołtys .
  WALDEMAR
  EMERYT
  CZYTELNIK
  ZENEK
  EDWARD
  CZYTELNIK BIS

  Polubienie

 25. Ad Snake

  KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA SSSSSSSSSSS.

  SKÓRA, FURA, KOMÓRA, WIARA W BOŻKA BITKONIA, W OSZUKAŃCZE, SZMULOWSKIE RYNKI FOREX I OCZY ZAROŚNIĘTE PEJSATĄ P… (wyraz niecenzuralny).

  https://pl.wiktionary.org/wiki/sk%C3%B3ra,_fura_i_kom%C3%B3ra

  OTO ,,KOSZERNE” MIZMATY WONSZA, KTÓRE NAM, STARYM ZGREDOM, PRÓBUJE NARZUCIĆ/ZARAZIĆ! WONSZ, NIE Z NAMI TAKIE NUMERY, NAM OCZY NIE ZAROSŁY KUDŁATĄ P… (wyraz niecenzuralny) SALCI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mammon

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miazmaty

  GRA W CZERWONE I CZARNE, MIĘDZYNARODOWA SZMULOWSKA SZULERNIA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Forex

  https://synonim.net/synonim/szulernia

  JEST JEDEN RATUNEK NA PEJSATE DOLEGLIWOŚCI WONSZA, ALE SZANOWNY ADM-INEK, JAKO BYŁY JUBILER, MUSIAŁBY ,,ODPALIĆ” TYGIELEK I WRZUCIĆ MARNE CIAŁKO SSSSSSSSSS, ABY WYPALIĆ TEN PEJSAT SYF, KTÓRYM SIĘ ZARAZIŁ… Chi, chi, chi…

  ,,… A oto i trzeci powód. Bóg pragnie was doświadczyć jak złoto w tyglu. Ogień bowiem pochłania wszelkie domieszki, złoto zaś pozostaje, a jego wartość staje się większa. W taki sam sposób Bóg postępuje z dobrym sługą, który trwa w Nim i ufa pomimo utrapień. Takiego sługę wspiera i za wszystko, co dla miłości Bożej opuścił, stokroć więcej oddaje na ziemi, a życiem wiecznym darzy w przyszłym wieku…”

  http://www.brewiarz.pl/indeksy/pokaz.php3?id=6&nr=224

  Sorry, pobłądziłeś pełzająca ,,ruro”, ktoś musiał napisać gorzką prawdę o Tobie. Bardzo ubolewam, że padło to na mnie! Cha, cha, cha…

  Hej!

  Polubienie

 26. Panowie
  Miejcie się na baczności bo SSSSSSSSSSSSSSS nie jest sam, też ma swoją drużynę, ma węża, wonsza, boa, kiedyś był Barbarą, a nawet kochasiem demokracji podpisującym się ,,Wszyscy kochamy Komitet Obrony Demokracji”, no i był Zyga. Ten ostatni za Gomułki był w wojsku polskim i trenował boks. Miał wówczas 64 kg wagi czyli to była waga kogucia, teraz zaś utył na grylach piwkach i jogurtach do 76 kg? Wonsz musi być zdrowo wypasiony.
  Ale nie dręczmy za bardzo węża, bo to też człowiek.

  Polubienie

 27. adm co ty za berbeluche dziś wypił ? ja połowę tych ludzi nie znam . adm tylko jutro nie pij bo utoniesz na tej łódce i wez na tę łódke jakąs fajną kobitkę jak pisaleś tylko jak mówię nic nie pij bo nie tylko łódka sie wywali z toba a i ochota na sex ci najdzie a to pachnie zdradą hha ha ha ssssssssssssssssssss
  bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssss

  Polubienie

 28. ADM TY JUZ ZDZIADZIAŁ DO KOŃCA ŻE PIJESZ DENATURAT I MASZ TAKIE SCHIZY . CHŁOPIE MOZE CI PODESLE KASĘ NA DOBRĄ WÓDECZKĘ BU BU HA HA HA

  Polubienie

 29. Adminie
  Podobno Zyga nie żyje, taką informację czytałem na Blogu Polskim Opolczyka?

  Czyżby ta śmierć to tylko ustawka Zygi vel Węża?

  Polubienie

 30. Nie mam pojęcia kim jest niejaki zyga zresztą Przemek nie raz mi mówił że go przypominam a co to mało jajcarzy u nas bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssss
  Zresztą moge podać swoje IP .Problemu nie ma .

  Polubienie

 31. Widocznie to był jakiś inny Zyga, ten nasz, co pobiera niemiecką euro–emeryturę, obsikuje sobie co rusz bokserki (pisze że ze śmiechu) ma się za żywego. Ostatnio stracił na bitcoinie przez co musiał przerwać remont stodoły. Teraz spekuluje na innych krypto walutach.

  Polubienie

 32. Panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  Obaj dobrze wiemy, że takich IP to na pęczki można na produkować.
  Nie ściemniaj mi tu pan.

  Polubienie

 33. Te sołtysku jaki znowu Zyga ?. u nas na wsi nikt takich imion nie ma u nas popularne to Walenty , Waldek i Michał a poza tym gdzie ja noszę normalne białe slipki .
  bu bu ha ha ha

  Polubienie

 34. Zyga, też pracował w reichu, mieszkał na wsi, no i lubił kobitki w stylu, jak Wąż.
  Ciekawe to wszystko.

  Polubienie

 35. U mnie na wsi pół chłopów pracowało w Niemczech . 90% lubi kobitki a jeszcze więcej zdradza swoje zony a już chyba 99,9 % ogląda erotyki niemieckie w stylu :
  w windzie : ja ja weiter , weiter !!!!!!!!!
  najgorzej to trafić na zgredzików co to nawet stanika by nie rozpieli kobiecie jakby trzeba było nie mówiąc o pieszczotkach i się tak dziwią normalnym rzeczom
  cyrk
  bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 36. wybaczcie APA ale gra Atlletico Madryt i nie mam czasu na pierdoły a potem cymes Real – Barca klasyk
  mniam mniam
  bu bu
  ha ha ha
  sssssssssssssss

  Polubienie

 37. Panie
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Zauważyłem, że to pan najwięcej z nas wszystkich ogląda koszerną TV i jej programy dla bałwanów.
  Ciągle jakieś pejsate mecze – ustawki lub ta archeologia na żydoforexie.
  Albo jakieś baby na JewTube przy piwku z korporacji Jerónimo Martins Polska.
  Z panem toczyć tu dyskusje, to jakby z koniem się kopać (nie mylić z bitkoniem).
  Pewnie królem jest pan swojej wsi, bo ma talerz do TV!
  A te białe majtki, to jakiej firmy pan nosi?

  Polubienie

 38. A przy okazji: Karol Marks proponował przyszłej Wolnej Polsce, Rygę i Mitawę (https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozejm_w_Mitawie), w zamian za kompletnie (wtedy, w 1852 roku!)) zniemczały Gdańsk i Królewiec!

  Also sprach Karol Marx.

  A teraz jeszcze w jednej sprawie pogląd marksowski.

  Po roku 1850 radykali niemieccy planowali (pod wpływem Bunsena) odbudowanie państwa polskiego po przeprowadzeniu wojny z reakcyjną, Mikołajewską Rosją. I wtedy to Marx z Engelsem, zastanawiając się nad granicami przyszłej Polski i nad jej dostępem do morza, dawali jej jako rekompensatę za Gdańsk i Królewiec, Rygę i Mitawę. Z planem tym wypowiedzieli się w korespondencji do «New York Tribune” z lutego r. 1852, zaznaczając przy tej okazji, że w tych krajach pogranicznych, gdzie stykał się element germański z polskim, wytwórczość przemysłowa była w rękach Niemców, wymiana zaś tej wytwórczości na artykuły rolnicze stała się monopolem żydów. Ci to żydzi: „lichwiarz”, „szynkarz”, „handlarz”, mówiący strasznie zepsutym językiem niemieckim, przez swoją językową asymilację do Niemców wpłynęli 7) w „spornej sferze wpływów polsko-niemieckich” na „charakter miast”, na ich zgermanizowanie, gdyż „jeśli można już żydów zaliczyć do jakiejkolwiek narodowości, to raczej do niemieckiej, aniżeli do słowiańskiej”. Also sprach Karl Marx. 1852.

  Stąd też widocznie szło rewizjonistyczne nastawienie w stosunku do „korytarza” całej lewicy niemieckiej i całego niemieckiego żydostwa.

  ADOLF NOWACZYŃSKI

  http://retropress.pl/mysl-narodowa/marx-przemilczany/

  Polubienie

 39. Sołtys 6 Maj 2018 o 6:45 PM
  Posłuchaj panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  co ma do powiedzenia o panu naczelny psychiatra kraju:

  http://jackcaleib.com/medium/367aff

  Posłuchaj panie sołtysie to ja może w rewanżu przedstawię naczelnego pacjenta zakładu psychiatrycznego który o panu też miałby duzo do powiedzenia .
  Mam nadzieję że ta osoba z którą on rozmawia to nie pan bu bu ha ha ha
  ssssssssssss
  Panie sołtysie duzo pracować , biegać , odżywiać się dobrze tak ja to robię to nigdy pan nie zajmie miejsca tego pacjenta którego pan na filmiku u dołu będzie oglądał .
  Pobyt w takim zakladzie to nic przyjemnego i nigdy panu nie zyczę aby pan tam trafił ale warunki powyższe o których pisałem musi pan spełnić czego panu życzę
  ha ha ha bu bu bu
  sssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 40. A zapierdalaj pan dalej przy burakach u Niemca!
  Tacy, jak pan to już straceni dla naszej Ojczyzny.
  Nic – tylko buraki k–wa pielić i biadolić, że to, że tamto, że żyd i tak w kółko.
  Wyłączam się na kilka dni, żeby odpocząć od pana!
  Już mam pana dość!

  Polubienie

 41. Chwała najwyższemu .Chyba dam jakiś datek na kościół z powodu odejścia Edwarda z portalu .
  Dzięki ci panie
  bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssss

  A zapierdalaj pan dalej przy burakach u Niemca!
  Tacy, jak pan to już straceni dla naszej Ojczyzny.
  Nic – tylko buraki k–wa pielić i biadolić, że to, że tamto, że żyd i tak w kółko.
  Wyłączam się na kilka dni, żeby odpocząć od pana!
  Już mam pana dość!

  Polubienie

 42. Edward z ciebie rolnik jak z Kalksteina pracuś .
  Dopiero maj buraków jeszcze nie ma
  bu bu ha ha
  ssssssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 43. Kim jest troll zyga alias waz alias sssss?
  Odpowiadam. Podstarzały kawaler samotnie mieszkający w starym domu po rodzicach.
  Hazardzista, prawdopodobnie przepierniczyl „mamine hektary” a komornik siedzi mu na pensji.
  Telemaniak, onanista I uzależniony od komputera frustrat. Generalnie wiejski glupek.

  Polubienie

 44. „Kim jest troll zyga alias waz alias sssss?
  Odpowiadam. Podstarzały kawaler samotnie mieszkający w starym domu po rodzicach.
  Hazardzista, prawdopodobnie przepierniczyl „mamine hektary” a komornik siedzi mu na pensji.
  Telemaniak, onanista I uzależniony od komputera frustrat. Generalnie wiejski głupek”

  Oj dużo w tym prawdy, co tu prawisz nam Czytelniku, oj dużo … .

  Polubienie

 45. „Kim jest troll zyga alias waz alias sssss?
  Odpowiadam. Podstarzały kawaler samotnie mieszkający w starym domu po rodzicach.
  Hazardzista, prawdopodobnie przepierniczyl „mamine hektary” a komornik siedzi mu na pensji.
  Telemaniak, onanista I uzależniony od komputera frustrat. Generalnie wiejski głupek”

  Oj dużo w tym prawdy, co tu prawisz nam Czytelniku, oj dużo … .

  Polubienie

 46. no to przy okazji SSSSSSSSSSSSSS, którego słowo-gówno-ze slipek toku nie udaje mi się tutaj powstrzymać, coś na temat obchodów 200 lecia Karola Marksa:

  1. W Trewirze w Niemczech Zjednoczonych

  2. W Pekinie

  gdzie tysiące bardzo bogatych obecnie czynowników śpiewają unisono, że poniosą idee K. Marksa (np. za pomocą Nowego Jedwabnego Szlaku) po krańce Ziemi. co pracowicie robią.

  Chińczyki obłudnie nie zwracają uwagi, że K. Marks uważał, że:

  Industrja jest czuwającym Bogiem Izraela, przy którym żaden inny Bóg nie może się ostać; przemysł poniża wszystkie bóstwa ludzkości, degraduje i zamienia je w towar.

  (Nb. To jest wersja NARODOWO POLSKA 1938; w innych wersjach tego stwierdzenia jest mowa o tym, że chodzi nie INDUSTRIĘ ale PIENIĄDZ; centralny człon Trójcy TPD: Technika-Pieniądz-Dupa, której potrzeby tak namolnie reklamuje nam tutaj nasz
  (?) WĄŻSSSSSS:

  „Pieniądz jest tym żarliwym bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może. Pieniądz poniża wszystkich bogów człowieka i zamienia ich w towar. (…) Pogląd na przyrodę, zrodzony pod panowaniem własności prywatnej i pieniądza – to prawdziwa pogarda, faktyczne poniżenie przyrody,

  Polubienie

 47. Ops, znikła możliwość korekty komentarza, W Trewirze tak odsłaniają pomnik Karola Marksa:

  I co na to ANTYKOMUNISTYCZNI NARODOWCY POLSCY, wszelkich pro-amerykańskich odmian?

  Znowu będą śpiewać idąc z USrakami na podbój Świata DAŁ NAM PRZYKŁAD BONAPARTE JAK PRZEGRYWAĆ MAMY?

  Polubienie

 48. Miało być, że zgadzam się z Panem czytelnikiem odnośnie wpisu z dnia 7 Maja 2018 r. o 4:57 AM.

  Polubienie

 49. Wysłałam to już wcześniej (18.35h 04.05.18):
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2018/05/04/przepowiednia-starego-generala/#comment-133710
  ale się nie pokazało

  no to daję jeszcze raz

  Polacy nie rozumieją w dalszym ciągu o co chodzi. Łapią się słówek bez znaczenia i smarkastycznie rozdmuchują temat nie stanowiący wcale istoty zagadnienia.

  Nie Macierewicz budował Pałac Kultury i Nauki i nie Macierewicz ma prawo decydować, co ma czy miałoby się stać z tą budowlą.

  Dzieją się u nas dziwaczne rzeczy: na przykład normalnie byłoby, gdyby ludzie wytypowali sami, spośród siebie kogoś, komu by chcieli powierzyć władzę, także tą lokalną.

  Ale w Polsce są osobniki, które CHCĄ RZĄDZIĆ narzucając ludziom swoją wolę i swoje koślawe wizje, a ludzie niczym zaczadzeni niemrawo na to reagują albo wcale, jakby to ich nie dotyczyło.

  Rozważmy więc choć pokrótce zagadnienie:

  W przypadku, gdy ludzie wybrali by spośród siebie swojego przedstawiciela, by ten sprawował władzę, fakt podporządkowania się temu wybranemu człowiekowi byłby aktem dobrowolnym ze strony ludzi, którzy go wybrali.

  Natomiast w przypadku, gdy mamy do czynienia z kreaturami chcącymi ludźmi rządzić mamy do czynienia z dyktatorami udającymi demokratów, których rzekomo ludzie wybrali do rządzenia nimi i krajem.

  Jest tak to dziś skonstruowane, że właściwie nie ma wyjścia, jako że mamy narzucony system zachodni, w którym nikt nikogo tak naprawdę nie wybiera, ale jedynie idzie do urny by zatwierdzić zaproponowane osoby.

  Dlatego nie ma dziś żadnego powiązania „wyborcy” z „wybranymi”. Wyborcy albo wierzą, że „wybrali” albo chcą zemsty na poprzednikach za to, że nie spełnili oczekiwania „wyborców”. Jest to chore podejście do obowiązku obywatelskiego, które czyni z naszego (i każdego innego kraju rządzonego tą metodą) jedynie folwark prywatny do realizacji celów kreatur ogarniętych żądzą władzy i nie posiadających właściwego człowiekowi poczucia odpowiedzialności za własne słowa i czyny.

  Macierewicz dlatego tak pożąda wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponieważ jest to jego widzi mi się i gdyby miał możliwość to zrealizować to nie byłyby z tym dla niego związane żadne konsekwencje. On zachowuje się z jakiegoś powodu niczym udzielny pan na włościach, traktując Polskę jak swoją własność a Polaków jak podległych mu chłopów pańszczyźnianych.
  Dlaczego Polacy się na to godzą? Ot, tajemnica, co?

  Rozważyć można by i taką kwestię, dlaczego komuś jednemu się wydaje, że jego poglądy na cokolwiek są ważniejsze, lepsze czy słuszniejsze od poglądów kogoś innego, będące poglądami odmiennymi od poglądów tego kogoś jednego.

  Tym sposobem przeszedł „numer z Inką”, która uważała, że ma prawo mordować Polaków mających inny sposób widzenia powojennego świata niż ona.
  Stosuje to od wieków np. ussa, a to ogłaszając, że „Indianie to dzikusy” i rabując im ziemię a ich mordując, albo napadając na Irak/Libię/Afganistan/Wietnam/Koreę/itd. itd. dokładnie na tej samej zasadzie, na podstawie której owa „Inka” „działała słusznie”.

  Polacy wciąż poddawani są procesowi skłócania z bzdurnych powodów, ale dzięki Bogu
  naszym wrogom się nie udaje przeprowadzić tego w całości.
  Małe grupki dają się nabrać na „wolność” i „słuszną historię” ale większość zaczyna doceniać spokój życia codziennego.

  Należy pamiętać, że gdy u nas „zmieni się partia rządząca” to wcale nie będzie Polak wstawał inaczej z łóżka niż wstaje, nie będzie inaczej się mył czy sikał, nie będzie inaczej jadł i nie będzie wkładał majtek przez głowę…

  Dlaczego?

  A no dlatego, że każde państwo funkcjonuje na określonych zasadach i te są niezmienne, niezależnie od „systemu politycznego” czy „rządu”.

  Zaledwie „uchwalane prawa” są mniej lub bardziej restrykcyjne, ale też może to być posunięte tylko do pewnego punktu, bo potem to przecież nic by nie działało. Więc badają, ile ludzie są w stanie wytrzymać niedogodności i tej granicy nie przekraczają.
  Tak było nawet pod niemiecką okupacją.

  Radzieckiej okupacji nigdy nie było co jest oczywiste, więc tu nie może być dwóch zdań.
  Chorym umysłowo i tak nic nie pomoże przedstawianie faktów, bo nie dyskusja jest dla nich właściwą formą a jedynie odpowiednie leczenie.

  Ogłupieni Polacy wyobrażali sobie, że można mieć dużo czasu i dużo pieniędzy.

  TAK TO NIE DZIAŁA !!!

  W Polsce Ludowej życie społeczne było tak skonstruowane, że ludzie mieli co prawda ograniczone środki finansowe, ale za to DUŻO WOLNEGO CZASU.

  Dziś mają Polacy rzekomo więcej pieniędzy, ale nie mają czasu wolnego.
  I mimo to nie chcą Polacy zrozumieć, że aby towar był w sklepach to ludzie, ci sami ludzie! muszą go przedtem wyprodukować. I jeżeli chcą mieć więcej towaru, to muszą więcej wytworzyć, bo nie ma nikogo, kto by to za nich zrobił. A więc muszą poświęcić na pracę więcej czasu. I wszędzie tak jest – poza zależnościami pańszczyźnianymi i niewolniczymi, bo tu ludzie nie są brani pod uwagę.

  Z jakiegoś powodu Polacy nie chcą przyjąć do wiadomości, że dla jednego kupić taniej oznacza dla drugiego dostać mniej pieniędzy za wytworzony produkt. Czyli kupowanie taniej to forma wyzysku tych, co zmuszeni są swoje wyroby oddać za grosze.
  Inną sprawą jest, że NA CHOLERĘ KOMU TYLE TEGO BADZIEWIA????? Które i tak ląduje z reguły na śmietniku !!!!!!!!!!!!
  Ograniczanie potrzeb dawało by ludziom więcej możliwości kształtowania własnego życia dzięki posiadaniu czasu wolnego.

  Ja mam w pamięci obraz likwidacji gospodarstwa domowego pewnej starej kobiety, która zmarła. Jej dzieci niemal wszystko, co ona oszczędzała „na lepsze czasy” zwyczajnie wyrzucili na śmietnik. Były to meble, wyposażenie domu – jak naczynia, garnki, pościel, bielizna pościelowa, ręczniki i „ubrania na od święta”. Tych używanych na co dzień, noszących ślady zużycia, było bardzo mało. Reszta niemal nowa ale nikomu do niczego nie potrzebna!

  Sama miałam koleżankę, która „pokój stołowy” zwany dziś szumnie salonem miała zamknięty na klucz i tylko czasami tam sama wchodziła – by posprzątać dla wyimaginowanych gości, dla których ona oszczędzała meble, dywan i zastawę stołową. Jej dzieci mają własne mieszkania, wyposażone i nic po niej nawet by nie chciały – mają lepsze u siebie!

  To kojarzy mi się z informacją w polskich wiadomościach, które usłyszałam niedawno. Jakiś jeden ktoś, malarz obrazów, tylko dlatego określony był jako „ważny”, ponieważ jacyś francuzi nawet zorganizowali mu wystawę jego dzieł.

  DO DIASKA!!!

  Czy człowiek nie jest w stanie mieć wiedzy o sobie samym?

  Dlaczego nasz malarz, Polak, miałby dopiero wtedy być ważny, gdy go jacyś francuzi pochwalą? Czy my nie mamy rozeznania w tym, co wartościowe i ładne? – co dla nas ważne i co chcemy mieć? – co chcemy zachować jako część naszej tożsamości i naszej KULTURY?!?

  Dlaczego jakiś Macierewicz uzurpuje sobie prawo decydowania, jak ma wyglądać Warszawa, jakie budowle mają w niej być a jakie już nie? Za kogo się ten 0s0bnik uważa?

  I jak jest to możliwe, że Polacy sobie żartują na ten temat nie zdając sobie nawet sprawy, że nic śmiesznego w tym nie ma a przeciwnie: jest to aspekt decydujący o tym, czy Polacy to obywatele własnego kraju czy najemnicy na macierewiczowym folwarku w najlepszym razie?

  Zrujnowana po wojnie Warszawa nie miała żadnej budowli mogącej pełnić role reprezentacyjne, a tym samym przyjmować zagraniczne delegacje zgodnie z wymogami protokołu dyplomatycznego. Dlatego Józef Stalin podjął decyzję, by szybko podarować Polakom budowlę na miarę światowych standardów i tak się stało.
  Związek Radziecki, zniszczony wojną aż po Ural, jednak dał Polakom sygnał solidarności i wysłał nie tylko materiał na budowę ale i Radzieckich Fachowców.

  Cham i zaprzaniec tego nie rozumie, ale czy naprawdę wszyscy Polacy to chamy i zaprzańcy?

  Nie mogę w to uwierzyć, bo mam w pamięci szczęśliwe lata młodzieńcze, gdy Polska należała do Polaków, młodzież mogła auto-stopem zwiedzać nasz piękny kraj za grosze a wszędzie były przygotowane dla niej tanie noclegi w schroniskach młodzieżowych. Można było jechać na Mazury i tam sobie pobyć tydzień czy dwa poznając takich samych ciekawych świata ludzi. Można było jechać nad Bałtyk i tam chodzić plażą godzinami nie martwiąc się o nic. Można było „wsiąść do pociągu byle jakiego” i pojechać za parę złotych do Szczecina czy stolicy i tam się powłóczyć zwiedzając zabytki, i mając nocleg w schronisku (czasem zrobionym na ten cel z akademika). Można było Polskę Ludową uważać za swój kraj, można było ją poznawać i się nią zachwycać budząc w sobie miłość do Ojczyzny. Młodzież cieszyła się z możliwości zwiedzania zabytków ocalałych z wojny i cieszyła się z nowych dzielnic zrujnowanych niegdyś miast.

  A Pałac Kultury i Nauki był ponad wszystkim, był najlepszy, najnowocześniejszy, był nasz, nas wszystkich.

  Zamach na Pałac Kultury i Nauki to zamach na naszą, polską tożsamość, to zamach na naszą polską świadomość, na młodość milionów Polaków dumnych ze swojej odbudowanej po wojnie Ojczyzny.

  Tyle już z polskiego i z polskości oddaliśmy wrogom walkowerem.

  Żal nic tu nie pomoże.

  Możemy ratować to, co nam jeszcze zostało.
  Został nam Pałac Kultury i Nauki, budowla prześwietna, nowoczesna do dziś, spełniająca doskonale swoje zadanie od lat, zrośnięta z Warszawą podniesioną z gruzów naszymi rękami i przy pomocy współpracy z Krajami Socjalistycznymi.

  Nic nie mieliśmy inaczej w Polsce Ludowej niż ci na zachodzie: spaliśmy jak oni spali, jedliśmy jak oni jedli, wydalaliśmy jak oni wydalali i żyliśmy prawie jak oni żyli – z tym że u nas życie było bardziej beztroskie, ponieważ nasz kraj należał do nas, do nas wszystkich.
  Więc mieliśmy LEPIEJ:
  Nasze były kopalnie i nasze były huty, nasze były fabryki i nasze były uzdrowiska, nasze stocznie i nasze statki w nich budowane. Nasza była ziemia i nasza była Warszawa a w niej nasz Pałac Kultury i Nauki.

  Naszych fabryk już nie ma. Nie ma naszych hut, naszych uzdrowisk, nie ma stoczni i nie ma kopalń.

  Ale mamy wciąż NASZ Pałac Kultury i Nauki.

  Kto i dlaczego chce nam go odebrać, chce nam go zniszczyć?!?

  Ale przede wszystkim: dlaczego jesteśmy niemal gotowi się na to zgodzić?!??

  Polubienie

 50. powyższe zdanie preszlo, żeby głupki myślały, że ja się ośmieszam, bo przecież działą. Ale nie mogę wysłać żadnego tekstu

  Polubienie

 51. spróbuję ponownie
  Wysłałam to już wcześniej (18.35h 04.05.18):
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2018/05/04/przepowiednia-starego-generala/#comment-133710
  ale się nie pokazało

  no to daję jeszcze raz

  Polacy nie rozumieją w dalszym ciągu o co chodzi. Łapią się słówek bez znaczenia i smarkastycznie rozdmuchują temat nie stanowiący wcale istoty zagadnienia.

  Nie Macierewicz budował Pałac Kultury i Nauki i nie Macierewicz ma prawo decydować, co ma czy miałoby się stać z tą budowlą.

  Dzieją się u nas dziwaczne rzeczy: na przykład normalnie byłoby, gdyby ludzie wytypowali sami, spośród siebie kogoś, komu by chcieli powierzyć władzę, także tą lokalną.

  Ale w Polsce są osobniki, które CHCĄ RZĄDZIĆ

  Polubienie

 52. TADAM – NEO-MARKSIZM! JEST ŹLE, A BĘDZIE JESZCZE GORZEJ! TADAM!

  Neomarksizm jako propozycja samobójstwa cywilizacji – jak „to” odrzucić?

  http://jow.pl/neomarksizm-jako-propozycja-samobojstwa-cywilizacji-jak-odrzucic/

  Neomarksizm chce zniszczyć ludzkie sumienie! Witold Gadowski o ataku na odróżnianie dobra i zła

  https://www.pch24.pl/neomarksizm-chce-zniszczyc-ludzkie-sumienie–witold-gadowski-o-ataku-na-odroznianie-dobra-i-zla,57297,i.html

  TADAM – NEO-RAJ NA ZIEMI! Q… MAĆ, TO NIE BĘDZIE NEO-SAMOBÓJSTWA SYFILIZACJI? TADAM!

  Neochrześcijaństwo

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Neochrze%C5%9Bcija%C5%84stwo

  Było budowanie kapitalizmu…

  Industrializacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Industrializacja

  … później nastał POST…

  Post-industrializm

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spo%C5%82ecze%C5%84stwo_postindustrialne

  … i znowu powtórka z rozrywki RE, coś tam!

  Re-industrializacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Reindustrializacja

  Oooooooooo, q… mać, przecieram kaprawe oczęta ze zdziwienia!

  Reindustrializacja Europy zaczyna się w Polsce

  https://wpolityce.pl/polityka/367174-reindustrializacja-europy-zaczyna-sie-w-polsce

  Hej!

  Polubienie

 53. „Neomarksizm jako propozycja samobójstwa cywilizacji – jak „to” odrzucić?”

  Gdy występuje pandemia chorób zakaźnych to przede wszystkim stosuje się izolację osob chorych od zdrowej reszty. Dlatego w interesie każdego kraju europy środkowej i wschodniej jest odchodzenia od wspólnych projektów z (rako)tworami typu USA, UE i przeorientowanie się na współpracę lokalną z krajami byłego bloku wschodniego, czy z niektorymi spoza tego regionu: Chiny, Indie, Brazylia, Iran, Turcja, kraje arabskie nie będące w aliansie z wyżej wymienionymi rakotworami. Niech się taplają sami w swoim neokomunistycznym gównie.

  Polubienie

 54. „Ops, znikła możliwość korekty komentarza, W Trewirze tak odsłaniają pomnik Karola Marksa:”

  To teraz pytanie na inteligencję do doc MG: Dlaczego w krajach pod dyktaturą USA i nawet w samym USA można bez większych przeszkód stawiać pomniki Marksowi, Leninowi i innym czerwonym, a nimożliwym jest postawienie pomnika Hitlerowi, Mussoliniemu, czy nawet mocno umiarkowanemu, w porownaniu do tych dwoch faszystów Franco?

  Polubienie

 55. ” Czy to wtedy zaczęła rozpadać się jego przenajświętsza trójca trzech C ? Do tej pory święcie wierzył, że kolonializm usprawiedliwiają: CRISTIANISM, CIVILIZATION, COMMERCE.”

  Rozterki głównego bohatera jednej z książek M. V. Llosy. Młodego pracownika-idealisty potężnego konsorcjum Wolnego Państwa Kongo pod koniec XIX wieku, po tym jak stał się naocznym świadkiem niepohamowanej żądzy białych kolonistów, którzy dla osiągnięcia swych korzyści, dopuszczali się gwałtu tak na rdzennych mieszkańcach, zwierzętach jak i ziemi, którą eksploatują w sposób rabunkowy.

  Polubienie

 56. LuK, cyt.:
  „Dlaczego w krajach pod dyktaturą USA i nawet w samym USA można bez większych przeszkód stawiać pomniki Marksowi, Leninowi i innym czerwonym (…)”

  Z tego co ja zauważyłem w mym rodzinnym mieście Słupsk, to takie ‚czerwone pamiątki’ od lat są systematycznie usuwane. No chyba, że jeden z drugim zdążył tuż przed śmiercią „NAWRÓCIĆ” się na jedyną słuszną i dopuszczalną przez USA – „WIARĘ w 3xC”…

  Polubienie

 57. Polska to kiepski przykład z tego względu, że jest krajem o specyficznej historii, i to ona, a nie żaden lobbing usa dyktuje to, co się dzieje z czerwonymi pomnikami. Zresztą jest to walka nie tyle z symbolami ideologii komunistycznej jako takiej (mimo że próbuje nam się wmówić że tak właśnie jest), tylko z symbolami zależności od obcego państwa. Identyczna sytuacja była za czasów bodajże Piłsudskiego, który kazał zburzyć cerkiew w Warszawie, do której chodzili lokalni carscy notable.

  W moim pytaniu chodziło o kraje ZACHODU, a nie o Polskę, czy jakąś tam Ukrainę. Ale rozumiem, że gdybyś musiał się do tego odnieść, to byś zwyczajnie nie potrafił z tego wybrnąć i wytłumaczyć, dlaczego tak jest bez dojścia do konkluzji, że liberalizm i komunizm to dwie kolaborujące od dawna ze sobą ideologie.

  Polubienie

 58. Luk napisał:

  nie żaden lobbing usa dyktuje to, co się dzieje z czerwonymi pomnikami. Zresztą jest to walka nie tyle z symbolami ideologii komunistycznej jako takiej (mimo że próbuje nam się wmówić że tak właśnie jest), tylko z symbolami zależności od obcego państwa.

  Jakie obce państwo? Gdy walono, w 1990 roku na obecnym (nomen omen) Placu Bankowym, pomnik Feliksa Dzierżyńskiego, to przecież niszczono pamięć jednego z największych Polaków jakich wydał nasz naród. (Gigantyczne popiersie Dzierżyńskiego do dzisiaj stoi na Białorusi przy wjeździe do miasteczka Sołbce, 80 lat temu miasteczka granicznego II RP.)

  A pomnik Marszałka Obojga Narodów, Konstantego Rokossowskiego ( z rodziny arystokratycznej, jego brat był wyższym oficerem policji II RP, siostra mieszkała w PRL-u w Warszawie, do końca życia) to nie Polacy – wyraźnie niechętni rodakowi, któremu marszałek von Paulus osobiście oddawał swą szablę oficerską po klęsce pod Stalingradem – ale znienawidzone Ruskie ufundowały niedawno pomnik gdzieś w Moskwie.

  A Polacy, w ramach IMPORTOWANEJ Z USA miniaturyzacji umysłowej nadwiślańskiego kraju, z zapałem stawiają setki pomników lokalnym DURNIOM I SZUBRAWCOM (to była opinia XIX socjalisty angielskiego Richarda Owena o pomnikach jakie za jego wiktoriańskich czasów masowo stawiano w Anglii).

  Polubienie

 59. Krwawe felicità, czerwone jak socjalizm, który ma ,,wypisane” barwy krwi na szmacie, zwanej flagą lub sztan-darem!

  Феликс Эдмундович Дзержинский. Часть 1. В начале славных дел

  Феликс Эдмундович Дзержинский. Часть 2. Первые ходки

  Феликс Эдмундович Дзержинский. Часть 3 Из зека в ЧК

  https://pl.glosbe.com/it/pl/felicit%C3%A0

  Szczęsne to są czasy dla pejsatego w 100% socjalizmu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Edomici

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Edom_(kraj)

  Hej!

  Polubienie

 60. „Jakie obce państwo? Gdy walono, w 1990 roku na obecnym (nomen omen) Placu Bankowym, pomnik Feliksa Dzierżyńskiego, to przecież niszczono pamięć jednego z największych Polaków jakich wydał nasz naród. (Gigantyczne popiersie Dzierżyńskiego do dzisiaj stoi na Białorusi przy wjeździe do miasteczka Sołbce, 80 lat temu miasteczka granicznego II RP.)”

  II RP jaka była, taka była, ale nie było innej Polski. Podobnie jest z obecnym „euroatlantyckim dominium” III/IV RP. Czyli zgodnie z logiką podhalańską najlepszymi z Polaków są ci, którzy dążą do likwidacji państwowości polskiej, brawo.

  Polubienie

 61. Tutaj mamy przykład prawdziwego polskiego bohatera, moment odtwarzania 9:59

  To żart oczywiście. Nie jestem idiotą.

  Polubienie

 62. No a tutaj mamy marsz tysięcy Polaków w Wilnie, mieście nie należącym obecnie do państwowości polskiej, ale już bardzo wyraźnie – podobnie jak III RP – do ANGLO-AMERYKAŃSKIEJ:

  Oto w Wilnie wielka – i w istocie imponująca – demonstracja polskości. (A jak tam byłem przed 12 laty, to w restauracji nie udawało mi się, z młodą obsługą, inaczej dogadać jak po angielsku, ani rosyjskiego, ani polskiego nikt z młodzieży już nie znał – Polacy na Litwie są skupieni tylko w podwileńskich „ludowych” okręgach:

  Polubienie

 63. Ad LuK

  Co Ty na to Luczek? Tego nie uczyli w szkółce dla grzecznych dzieci?

  Władysław Dzierżyński

  https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Dzier%C5%BCy%C5%84ski

  Jadwiga Dzierżyńska

  http://feliksdzierzynski.pl/1_188_jadwiga-dzierzynska.html

  Aldona Dzierżyńska

  http://feliksdzierzynski.pl/1_182_aldona-dzierzynska.html

  Józek P. i krwawy Feluś, znali się, jak łyse konie. Wołodia I. Lenin, też był ich dobrym znajomym.

  Saga Piłsudskich

  ,,… Pan Antoni Jerzy Bułhak, obywatel polski, syn Giedymina i Aldony, z domu Dzierżyńskiej, urodził się w Zawołoczycach, w powiecie Nowogródzkim, 3 marca 1898 roku. Pan A. J. Bułhak żonaty jest z Wandą z domu Juchniewiczówną, urodzoną w Wilnie 8 marca 1901, córką Cezarego i Marii z domu Piłsudskiej. Małżeństwo zostało zawarte 11 kwietnia 1923 roku w Wilnie, w Polsce – poświadczyła w 1940 roku konsularna sekcja polskiej ambasady w Vancouver w Kanadzie…”

  http://pilsudski.jcom.pl/index.php/component/content/article/110-saga/97-saga-pilsudskich?i=1

  Zamach petersburski na cara Aleksandra III

  ,, – planowany zamach na cesarza Rosji Aleksandra III Romanowa, który został udaremniony 1 marca 1887 roku. Spiskowcy tuż przed zamachem zostali na skutek rutynowych działań policji aresztowani. W przygotowaniu zamachu uczestniczyli m.in. Bronisław Piłsudski, jego brat Józef Piłsudski oraz Aleksandr Uljanow (starszy brat Włodzimierza Lenina)…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_petersburski_na_cara_Aleksandra_III

  https://pl.wiktionary.org/wiki/zna%C4%87_si%C4%99_jak_%C5%82yse_konie

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 64. Jonny Daniels
  ‏ @MrJonnyDaniels
  52 min.52 minuty temu

  After a wonderful meeting, on his ‘Name Day’ with a good friend of mine and the Jewish people, Speaker of the Senate of Poland @StKarczewski

  Po spotkaniu imieninowym z moim dobrym przyjacielem i przyjacielem Żydów, Marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim.

  Polubienie

 65. no to może dziś przejdzie całość?

  Polacy nie rozumieją w dalszym ciągu o co chodzi. Łapią się słówek bez znaczenia i smarkastycznie rozdmuchują temat nie stanowiący wcale istoty zagadnienia.

  Nie Macierewicz budował Pałac Kultury i Nauki i nie Macierewicz ma prawo decydować, co ma czy miałoby się stać z tą budowlą.

  Dzieją się u nas dziwaczne rzeczy: na przykład normalnie byłoby, gdyby ludzie wytypowali sami, spośród siebie kogoś, komu by chcieli powierzyć władzę, także tą lokalną.

  Ale w Polsce są osobniki, które CHCĄ RZĄDZIĆ narzucając ludziom swoją wolę i swoje koślawe wizje, a ludzie niczym zaczadzeni niemrawo na to reagują albo wcale, jakby to ich nie dotyczyło.

  Rozważmy więc choć pokrótce zagadnienie:

  W przypadku, gdy ludzie wybrali by spośród siebie swojego przedstawiciela, by ten sprawował władzę, fakt podporządkowania się temu wybranemu człowiekowi byłby aktem dobrowolnym ze strony ludzi, którzy go wybrali.

  Natomiast w przypadku, gdy mamy do czynienia z kreaturami chcącymi ludźmi rządzić mamy do czynienia z dyktatorami udającymi demokratów, których rzekomo ludzie wybrali do rządzenia nimi i krajem.

  Jest tak to dziś skonstruowane, że właściwie nie ma wyjścia, jako że mamy narzucony system zachodni, w którym nikt nikogo tak naprawdę nie wybiera, ale jedynie idzie do urny by zatwierdzić zaproponowane osoby.

  Dlatego nie ma dziś żadnego powiązania „wyborcy” z „wybranymi”. Wyborcy albo wierzą, że „wybrali” albo chcą zemsty na poprzednikach za to, że nie spełnili oczekiwania „wyborców”. Jest to chore podejście do obowiązku obywatelskiego, które czyni z naszego (i każdego innego kraju rządzonego tą metodą) jedynie folwark prywatny do realizacji celów kreatur ogarniętych żądzą władzy i nie posiadających właściwego człowiekowi poczucia odpowiedzialności za własne słowa i czyny.

  Macierewicz dlatego tak pożąda wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponieważ jest to jego widzi mi się i gdyby miał możliwość to zrealizować to nie byłyby z tym dla niego związane żadne konsekwencje. On zachowuje się z jakiegoś powodu niczym udzielny pan na włościach, traktując Polskę jak swoją własność a Polaków jak podległych mu chłopów pańszczyźnianych.
  Dlaczego Polacy się na to godzą? Ot, tajemnica, co?

  Rozważyć można by i taką kwestię, dlaczego komuś jednemu się wydaje, że jego poglądy na cokolwiek są ważniejsze, lepsze czy słuszniejsze od poglądów kogoś innego, będące poglądami odmiennymi od poglądów tego kogoś jednego.

  Tym sposobem przeszedł „numer z Inką”, która uważała, że ma prawo mordować Polaków mających inny sposób widzenia powojennego świata niż ona.
  Stosuje to od wieków np. ussa, a to ogłaszając, że „Indianie to dzikusy” i rabując im ziemię a ich mordując, albo napadając na Irak/Libię/Afganistan/Wietnam/Koreę/itd. itd. dokładnie na tej samej zasadzie, na podstawie której owa „Inka” „działała słusznie”.

  Polacy wciąż poddawani są procesowi skłócania z bzdurnych powodów, ale dzięki Bogu
  naszym wrogom się nie udaje przeprowadzić tego w całości.
  Małe grupki dają się nabrać na „wolność” i „słuszną historię” ale większość zaczyna doceniać spokój życia codziennego.

  Należy pamiętać, że gdy u nas „zmieni się partia rządząca” to wcale nie będzie Polak wstawał inaczej z łóżka niż wstaje, nie będzie inaczej się mył czy sikał, nie będzie inaczej jadł i nie będzie wkładał majtek przez głowę…

  Dlaczego?

  A no dlatego, że każde państwo funkcjonuje na określonych zasadach i te są niezmienne, niezależnie od „systemu politycznego” czy „rządu”.

  Zaledwie „uchwalane prawa” są mniej lub bardziej restrykcyjne, ale też może to być posunięte tylko do pewnego punktu, bo potem to przecież nic by nie działało. Więc badają, ile ludzie są w stanie wytrzymać niedogodności i tej granicy nie przekraczają.
  Tak było nawet pod niemiecką okupacją.

  Radzieckiej okupacji nigdy nie było co jest oczywiste, więc tu nie może być dwóch zdań.
  Chorym umysłowo i tak nic nie pomoże przedstawianie faktów, bo nie dyskusja jest dla nich właściwą formą a jedynie odpowiednie leczenie.

  Ogłupieni Polacy wyobrażali sobie, że można mieć dużo czasu i dużo pieniędzy.

  TAK TO NIE DZIAŁA !!!

  W Polsce Ludowej życie społeczne było tak skonstruowane, że ludzie mieli co prawda ograniczone środki finansowe, ale za to DUŻO WOLNEGO CZASU.

  Dziś mają Polacy rzekomo więcej pieniędzy, ale nie mają czasu wolnego.
  I mimo to nie chcą Polacy zrozumieć, że aby towar był w sklepach to ludzie, ci sami ludzie! muszą go przedtem wyprodukować. I jeżeli chcą mieć więcej towaru, to muszą więcej wytworzyć, bo nie ma nikogo, kto by to za nich zrobił. A więc muszą poświęcić na pracę więcej czasu. I wszędzie tak jest – poza zależnościami pańszczyźnianymi i niewolniczymi, bo tu ludzie nie są brani pod uwagę.

  Z jakiegoś powodu Polacy nie chcą przyjąć do wiadomości, że dla jednego kupić taniej oznacza dla drugiego dostać mniej pieniędzy za wytworzony produkt. Czyli kupowanie taniej to forma wyzysku tych, co zmuszeni są swoje wyroby oddać za grosze.
  Inną sprawą jest, że NA CHOLERĘ KOMU TYLE TEGO BADZIEWIA????? Które i tak ląduje z reguły na śmietniku !!!!!!!!!!!!
  Ograniczanie potrzeb dawało by ludziom więcej możliwości kształtowania własnego życia dzięki posiadaniu czasu wolnego.

  Ja mam w pamięci obraz likwidacji gospodarstwa domowego pewnej starej kobiety, która zmarła. Jej dzieci niemal wszystko, co ona oszczędzała „na lepsze czasy” zwyczajnie wyrzucili na śmietnik. Były to meble, wyposażenie domu – jak naczynia, garnki, pościel, bielizna pościelowa, ręczniki i „ubrania na od święta”. Tych używanych na co dzień, noszących ślady zużycia, było bardzo mało. Reszta niemal nowa ale nikomu do niczego nie potrzebna!

  Sama miałam koleżankę, która „pokój stołowy” zwany dziś szumnie salonem miała zamknięty na klucz i tylko czasami tam sama wchodziła – by posprzątać dla wyimaginowanych gości, dla których ona oszczędzała meble, dywan i zastawę stołową. Jej dzieci mają własne mieszkania, wyposażone i nic po niej nawet by nie chciały – mają lepsze u siebie!

  To kojarzy mi się z informacją w polskich wiadomościach, które usłyszałam niedawno. Jakiś jeden ktoś, malarz obrazów, tylko dlatego określony był jako „ważny”, ponieważ jacyś francuzi nawet zorganizowali mu wystawę jego dzieł.

  DO DIASKA!!!

  Czy człowiek nie jest w stanie mieć wiedzy o sobie samym?

  Dlaczego nasz malarz, Polak, miałby dopiero wtedy być ważny, gdy go jacyś francuzi pochwalą? Czy my nie mamy rozeznania w tym, co wartościowe i ładne? – co dla nas ważne i co chcemy mieć? – co chcemy zachować jako część naszej tożsamości i naszej KULTURY?!?

  Dlaczego jakiś Macierewicz uzurpuje sobie prawo decydowania, jak ma wyglądać Warszawa, jakie budowle mają w niej być a jakie już nie? Za kogo się ten 0s0bnik uważa?

  I jak jest to możliwe, że Polacy sobie żartują na ten temat nie zdając sobie nawet sprawy, że nic śmiesznego w tym nie ma a przeciwnie: jest to aspekt decydujący o tym, czy Polacy to obywatele własnego kraju czy najemnicy na macierewiczowym folwarku w najlepszym razie?

  Zrujnowana po wojnie Warszawa nie miała żadnej budowli mogącej pełnić role reprezentacyjne, a tym samym przyjmować zagraniczne delegacje zgodnie z wymogami protokołu dyplomatycznego. Dlatego Józef Stalin podjął decyzję, by szybko podarować Polakom budowlę na miarę światowych standardów i tak się stało.
  Związek Radziecki, zniszczony wojną aż po Ural, jednak dał Polakom sygnał solidarności i wysłał nie tylko materiał na budowę ale i Radzieckich Fachowców.

  Cham i zaprzaniec tego nie rozumie, ale czy naprawdę wszyscy Polacy to chamy i zaprzańcy?

  Nie mogę w to uwierzyć, bo mam w pamięci szczęśliwe lata młodzieńcze, gdy Polska należała do Polaków, młodzież mogła auto-stopem zwiedzać nasz piękny kraj za grosze a wszędzie były przygotowane dla niej tanie noclegi w schroniskach młodzieżowych. Można było jechać na Mazury i tam sobie pobyć tydzień czy dwa poznając takich samych ciekawych świata ludzi. Można było jechać nad Bałtyk i tam chodzić plażą godzinami nie martwiąc się o nic. Można było „wsiąść do pociągu byle jakiego” i pojechać za parę złotych do Szczecina czy stolicy i tam się powłóczyć zwiedzając zabytki, i mając nocleg w schronisku (czasem zrobionym na ten cel z akademika). Można było Polskę Ludową uważać za swój kraj, można było ją poznawać i się nią zachwycać budząc w sobie miłość do Ojczyzny. Młodzież cieszyła się z możliwości zwiedzania zabytków ocalałych z wojny i cieszyła się z nowych dzielnic zrujnowanych niegdyś miast.

  A Pałac Kultury i Nauki był ponad wszystkim, był najlepszy, najnowocześniejszy, był nasz, nas wszystkich.

  Zamach na Pałac Kultury i Nauki to zamach na naszą, polską tożsamość, to zamach na naszą polską świadomość, na młodość milionów Polaków dumnych ze swojej odbudowanej po wojnie Ojczyzny.

  Tyle już z polskiego i z polskości oddaliśmy wrogom walkowerem.

  Żal nic tu nie pomoże.

  Możemy ratować to, co nam jeszcze zostało.
  Został nam Pałac Kultury i Nauki, budowla prześwietna, nowoczesna do dziś, spełniająca doskonale swoje zadanie od lat, zrośnięta z Warszawą podniesioną z gruzów naszymi rękami i przy pomocy współpracy z Krajami Socjalistycznymi.

  Nic nie mieliśmy inaczej w Polsce Ludowej niż ci na zachodzie: spaliśmy jak oni spali, jedliśmy jak oni jedli, wydalaliśmy jak oni wydalali i żyliśmy prawie jak oni żyli – z tym że u nas życie było bardziej beztroskie, ponieważ nasz kraj należał do nas, do nas wszystkich.
  Więc mieliśmy LEPIEJ:
  Nasze były kopalnie i nasze były huty, nasze były fabryki i nasze były uzdrowiska, nasze stocznie i nasze statki w nich budowane. Nasza była ziemia i nasza była Warszawa a w niej nasz Pałac Kultury i Nauki.

  Naszych fabryk już nie ma. Nie ma naszych hut, naszych uzdrowisk, nie ma stoczni i nie ma kopalń.

  Ale mamy wciąż NASZ Pałac Kultury i Nauki.

  Kto i dlaczego chce nam go odebrać, chce nam go zniszczyć?!?

  Ale przede wszystkim: dlaczego jesteśmy niemal gotowi się na to zgodzić?!??

  Polubienie

 66. Jonny Daniels został szarą eminencją „polskiej(żydowskiej) polityki”

  Jonny Daniels
  ‏ @MrJonnyDaniels
  2 maj
  Jonny Daniels podał/a dalej Sławomir Cenckiewicz
  I absolutely support the Katyn memorial in Jersey City and believe there should be more around the world.
  Jonny Daniels dodał/a,
  Sławomir Cenckiewicz
  @Cenckiewicz
  W odpowiedzi do @MrJonnyDaniels
  Panie Jonny proszę o wsparcie dla Pomnika Katyńskiego w Jersey City!

  Polubienie

 67. Ad opinii „Henry Makow rozwiał wątpliwości nt. Marksa:” to ja czytałem coś wręcz przeciwnego: że pod koniec ich życia, zarówno K. Marks jak i F. Engels zaczęli się uczyć rosyjskiego, jako że się dowiedzieli, że w Imperium Carów przetrwała ‚obszczina’, kolektywna gospodarka ziemią na wsiach, coś co znikło w Anglii już w XVII/XVII wieku, w ramach masowej prywatyzacji ziemi, znanej jako ‚fencing („grodzenia”) na których temat jest cały rozdział w „Kapitale”.

  Jako Amerykaniec Henry Makow po prostu pier…. . Marksizm był zrobiony po to, aby różnych Rotszyldów wyzuć z ich własności, etc. Co się udało na obszarze w którym władzę przejęli sowieci, maoiści, Kubańczycy, i cały rząd innych krajów socjalistycznych, w ostatnich dekadach pracowicie mordowanych przez USraków.

  Polubienie

 68. Panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS VEL DRUGI PO JOSZUE ZMARTWYCHWSTAŁY ZYGA

  Bądź pochwalony i spierdalaj na swoją gazetę.pl i nie zapodawaj tu tego szajsu nam!

  Polubienie

 69. No to widzę ze członkowie APA pozamieniali kut…. na pipki . super bu bu ha ha ha
  wojsko z pipkami jest w Izraelu takze gratuluje wzorów z tamtego regionu .

  Polubienie

 70. „Jako Amerykaniec Henry Makow po prostu pier…. . Marksizm był zrobiony po to, aby różnych Rotszyldów wyzuć z ich własności, etc. Co się udało na obszarze w którym władzę przejęli sowieci, maoiści, Kubańczycy, i cały rząd innych krajów socjalistycznych, w ostatnich dekadach pracowicie mordowanych przez USraków.”

  I dlatego ta kolorowa rewolucja wybuchła tam, gdzie kapitalizmu nigdy nie było – w carskiej Rosji.

  Polubienie

 71. Ad LuK

  ,,I dlatego ta kolorowa rewolucja wybuchła tam, gdzie kapitalizmu nigdy nie było – w carskiej Rosji.”

  Oj, Luczek, chcesz nam swój ,,naukowy” punkt widzenia wcisnąć?

  Rosja za Mikołaja II

  ,,… W okresie od końca XIX wieku do I wojny światowej gospodarka Rosji charakteryzowała się szybkim rozwojem w wielu dziedzinach wytwórczości. Następowała monopolizacja przemysłu, będącego w dużej mierze w rękach zachodnich koncernów i rozwój kapitalizmu finansowego. Po pierwszych kilku latach kryzysu ekonomicznego na początku XX wieku, do 1913 r. produkcja przemysłowa uległa podwojeniu, a liczba zatrudnionych w przemyśle wzrosła do 3 mln. Rozrastały się szybko miasta. Natomiast sytuacja w rolnictwie rosyjskim była niezmiennie zła. Ludność wiejska stanowiła 3/4 ogółu ludności imperium, choć trwała jej ciągła migracja do miast. O pomyślnym zaopatrzeniu w żywność decydowały dobre urodzaje. Gdy były złe, zwykle z powodu nieprzewidywalnych warunków pogodowych, dochodziło niejednokrotnie do głodu w niektórych regionach kraju…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rosja_za_Miko%C5%82aja_II

  Luczek, opamiętaj się: KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA, KOMUNA, COMMUNA…

  ,,W moim pytaniu chodziło o kraje ZACHODU, a nie o Polskę, czy jakąś tam Ukrainę. Ale rozumiem, że gdybyś musiał się do tego odnieść, to byś zwyczajnie nie potrafił z tego wybrnąć i wytłumaczyć, dlaczego tak jest bez dojścia do konkluzji, że liberalizm i komunizm to dwie kolaborujące od dawna ze sobą ideologie.”

  http://odmiana.net/odmiana-przez-przypadki-rzeczownika-komuna

  http://odmiana.net/odmiana-przez-przypadki-rzeczownika-komunizm

  Dzisiaj w szkole, z tym pytaniem, miałbyś ogromne problemy.

  – Wymień państwa obozu socjalistycznego (pełne ówczesne nazwy państw)

  https://brainly.pl/zadanie/4614192

  Obóz socjalistyczny to … ZSRR i kraje socjalistycznego obozu

  http://nextews.com/70261985/

  Może byś się podciągnął w nauce i spróbował to w dostatecznym stopniu opanować?

  http://odmiana.net/odmiana-przez-przypadki-rzeczownika-socjalizm

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 72. Re: markglogg ad vocem

  Jako Amerykaniec Henry Makow po prostu pier…. . Marksizm był zrobiony po to, aby różnych Rotszyldów wyzuć z ich własności, etc. Co się udało na obszarze w którym władzę przejęli sowieci, maoiści, Kubańczycy, i cały rząd innych krajów socjalistycznych, w ostatnich dekadach pracowicie mordowanych przez USraków.

  Sprostowanie, Makow to kanadyjski („samo-nienawidzący się”) Żyd, chyba ochrzczony. On na swoim blogu często wrzuca „gościnnie” artykuły innych publicystów, nawet takich z którymi się jakoby nie zgadza (ale wtedy zazwyczaj zastrzega ten fakt w nagłówku). Widzę, że chyba pomerdały mu się linki, ale z tego co rozumiem, to tekst został popełniony jako streszczenie hasła z Metapedii: http://en.metapedia.org/wiki/Karl_Marx
  Związki Marksa z Rotszyldami, zdaje się, zostały już dowiedzione, więc ten fakty nie powinien budzić kontrowersji. Generalną przesłanką zdaje się być teza, jakoby za stworzeniem marksizmu stało to samo towarzystwo, które odpowiada za kapitalizm – judejscy banksterzy, którzy w ramach koszernego pilpulu (judejska wersja heglowskiej dialektyki) – by zacytować wybitnego przedstawiciela tej nacji, Otto Kahna –
  [za pomocą marksizmu i kapitalizmu w swoje łapska pchają] dwa bieguny tej planety pozwalają nam być jej osią. Te dwie sprzeczności, jak bolszewizm i my, mają swoją tożsamość w Międzynarodówce.”*
  tudzież wypełniają przykazanie Włodzimierza Iljicza, które mówi że „najlepszy sposób, bykontrolować opozycję, to stanąć na jej czele”.

  * – Cyt. za: https://prawda2.info/viewtopic.php?p=249803#249803
  Pełen cytat:
  “Mówisz że marksizm jest antytezą kapitalizmu który jest dla nas (Money Power) świętością. To właśnie z tego powodu one są dokładnymi przeciwnościami, w nasze ręce pchają one dwa bieguny tej planety pozwalają nam być jej osią. Te dwie sprzeczności, jak bolszewizm i my, mają swoją tożsamość w Międzynarodówce.”

  P.S. Który tom Kapitału poleciłby Gąsienica takiemu jak ja leniowi, jako najbardziej esencjonalny / reprezentatywny dla kwintesencji idei Marksa?

  Polubienie

 73. Szmul i antysemita! To wtedy, jaka jego rasa – NORDYCKA? Nie, on był popaprańcem z czerwonego EDOMU i szmulem ASZKA-NAZYJSKIM, czyli w skrócie NAZISTĄ.

  Karol Marks pochodził z rabinackiej rodziny, był Żydem i antysemitą.

  http://gdansk.naszemiasto.pl/archiwum/karol-marks-pochodzil-z-rabinackiej-rodziny-byl-zydem-i,1438776,art,t,id,tm.html

  O Karolu Marksie i Fryderyku Engelsie bez stereotypów

  http://przeglad-socjalistyczny.pl/opinie/ideologie/1319-owczarz

  Zięć Lolka…

  Paul Lafargue

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Lafargue

  … i jego przemyślenia naukowe.

  Prawo do lenistwa (książka w formacie PDF)

  http://bc.radom.pl/dlibra/docmetadata?id=24550&from=pubindex&dirids=80&lp=1847

  Hej, socialismus/communismus, hej!

  Polubienie

 74. TEORETYK SOCJALIZMU NAUKOWEGO, NAPISAŁ MANIFEST KOMUNISTYCZNY!? CZEMU NIE NAPISAŁ MANIFESTU SOCJALISTYCZNEGO – CZYŻBY ZAPOMNIAŁ?

  MANIFEST KOMUNISTYCZNY.

  ,,… Wyłożone zostały w niej zasady tzw. socjalizmu naukowego…” – Q… mać, tutaj moja logika jest bezradna!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_komunistyczny

  Ale są ,,GOD-NI” następcy, którzy nie zapominają o SOCJALIŹMIE!

  Manifest Socjalistyczny Jarosława Kaczyńskiego. Co PiS sądzi o państwie, własności, rynku…

  http://wolnosc24.pl/2017/02/13/manifest-socjalistyczny-jaroslawa-kaczynskiego-co-pis-sadzi-o-panstwie-wlasnosci-rynku/

  Czy to koszerne hasełko, nie było przypadkiem, adresowane do kapitalistów, którzy też musieli rano wstać, iść do pracy, aby dopilnować swój pejsaty burd-el (czytaj manufakturę)?

  ,,Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Proletariusze_wszystkich_kraj%C3%B3w,_%C5%82%C4%85czcie_si%C4%99!

  Manufaktura

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manufaktura

  Ach, och, co za przedziwny zbieg okoliczności, połączyli się i udają, że jest inaczej!!!

  DZIESIĘCIU GLOBALNYCH MONOPOLISTÓW, TAK SAMO JAK, DZIESIĘĆ ZAGINIONYCH PLEMNIKÓW SZMULI! W NATURZE NIC NIE GINIE, TLKO… ZNOWU ŚMIERDZI CZERWONYM EDOMEM!

  Dziesięć globalnych korporacji kontroluje handel na świecie

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziesiec-globalnych-korporacji-kontroluje-handel-swiecie

  SAMI SWOI CZYLI NAZIŚCI – SZMULE ASZKA-NAZI.

  Wstydliwe dziedzictwo. Oto globalne koncerny, które współpracowały z nazistami

  http://forsal.pl/galerie/1070827,zdjecie,1,wstydliwe-dziedzictwo-oto-globalne-koncerny-ktore-wspolpracowaly-z-nazistami.html

  Hej, socialismus/communismus, hej!

  Polubienie

 75. najnowsze komy w kwestii pobytu Chrobrego w szpitalu :

  taroudant godzinę temu Oceniono 9 razy 9
  Kto by pomyślał, że na proktologii leczą kolana ?
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  h.a.l godzinę temu Oceniono 9 razy 9
  Kaczor nie nabawił się kontuzji w Karpatach, tylko na miesiączkach wchodząc po drabince. Straż pożarna jest państwowa to dostaną prikaz i będą tego miernotę wywyższać na podnośniku.
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  antekpociecha godzinę temu Oceniono 9 razy 9
  No dalej rolnicy, stoczniowcy i górnicy na msze uroczyste państwowe o wyzdrowienie wodza i aby czasami nie został niepełnosprawny jak ci co go proszą o wsparcie i obowiązkowa zbiórka na melexa oczywiście i to ładniejszy niż miał papież. Przypominam o dyżurach przy drugiej głowie w tym kraju, kocie.
  Odpowiedz
  jedynytakivip godzinę temu Oceniono 9 razy 9
  szkoda,że nie ma tam lekarzy z podpisaną klauzulą sumienia może odmówiliby mu leczenia…
  Odpowiedz
  grzels pół godziny temu Oceniono 8 razy 8
  Nie mam w zwyczaju modlenia się ale w intencji prezesa zwroce się do opatrzności… „o szybkie odejście do domu ojca” 😉
  Pokaż odpowiedzi (3) Odpowiedz
  brenya78 pół godziny temu Oceniono 10 razy 8
  Od kiedy choroba kolana wymaga hospitalizacji??
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  Jan Kowalski godzinę temu Oceniono 8 razy 8
  „Jadłem, nieraz twarz mi wykrzywiało, ale jadłem” – tak Kaczyński powiedział o posiłkach w bufecie premiera. To ciekawe jak bardzo twarz mu musi wykrzywiać przy posiłkach szpitalnych. E tam, wątpię, by je zjadał. Na pewno dyrektor instytutu mu donosi żarcie z miasta 🙂
  Odpowiedz
  benzyl godzinę temu Oceniono 8 razy 8
  Leczyć jak w „Szwejku” lewatywa.
  Odpowiedz
  alexcomp godzinę temu Oceniono 8 razy 8
  A Suski już zaczyna przygotowywać ciemny lud, że trzeba będzie usunąć z Wawelu Piłsudskiego, żeby miejsce dla prezesa uszykować.
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  Rajmund Ptasiu godzinę temu Oceniono 8 razy 8
  Czy wszyscy gienerałowie już na stanowiskach?
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  munaciello godzinę temu Oceniono 12 razy 8
  Tak się kończy pełne animuszu wstawanie z kolan.
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  grzegbaaaa godzinę temu Oceniono 8 razy 8
  Czy w pisie mają utworzoną operacje valkiria?
  Odpowiedz
  wawiak57 pół godziny temu Oceniono 7 razy 7
  Pieprzenie z tą jego chorobą. Jak u Szwejka, zawijanie w mokre prześcieradło i lewatywa. Prezes natychmiast odstawi kule i ozdrowieje.
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  zerozer52 pół godziny temu Oceniono 9 razy 7
  Nie potrafię życzyć mu dobrze.
  Odpowiedz
  religijnych.uczuc.obraza pół godziny temu Oceniono 7 razy 7
  Od kiedy to kolana leczą na oddziale gastrologii i endokrynologii?
  Odpowiedz
  lodomeria godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  Boże, ile tego cukru…
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  teo-fano godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  Tchórz się schował do szpitala, bo głosowania w Sejmie nakazał nad zmniejszeniem uposażenia posłów i samorządowców, żeby potem było „ja za tym nie głosowałem!”. I ma pretekst, żeby nie porozmawiać z niepełnosprawnymi w Sejmie, bo to nie jego wyborcy, więc mu się nie opłaca. Biedni, żałośni, bez kręgosłupa moralnego posłowie PiSu (i Kukiza), którzy dla pieniędzy skundlą się do dna.
  Odpowiedz
  kosim godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  A dlaczefgo ja czekam na operację kręgosłupa rok? Równi i równiejszi?
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  magbyt1 godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  Jeżeli dwie osoby podkreślają, że pobyt w szpitalu związany jest jedynie/wyłącznie z kolanem to musi to być coś poważniejszego niż tylko kolano :))
  Odpowiedz
  antropoid godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  A ten w białym kiltu to jedna z kul?
  Odpowiedz
  jxl82 godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  Kisiel? Kisiel w majtkach to mają działacze Pis, co będzie jak Breżniew zejdzie.
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  matylda1001 godzinę temu Oceniono 7 razy 7
  >na obiad – krupnik i pieczeń>Co je Jarosław Kaczyński w szpitalu? 

  Jaroslaw Kaczynski je chory.
  Odpowiedz
  matylda1001 pół godziny temu Oceniono 6 razy 6
  Będzie operacja chorego kolana a w TVPis bezpośrednia transmisja z sali operacyjnej.
  Pokaż odpowiedzi (3) Odpowiedz
  MACIEKR76 pół godziny temu Oceniono 6 razy 6
  Ucieczka w chorobę żeby tylko nie spotkać w Sejmie protestujących kobiet i ich dzieci! Bohater!
  Odpowiedz
  rozterka47 pół godziny temu Oceniono 6 razy 6
  Matko , ileż można diagnozować kolano , chyba że jest tylko objawem cięższej choroby.
  Odpowiedz
  ruter77 godzinę temu Oceniono 10 razy 6
  Wolałbym sie nie urodzić niz gdyby pod koniec życia ludzie mnie opluwali jak teraz Kaczyńskiego.
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  maks1956 godzinę temu Oceniono 8 razy 6
  wow no nie wiedziałem ze na gastrologii leczą kolana
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  eclipse23 godzinę temu Oceniono 8 razy 6
  kontynuacja trylogii smoleńsk w szpitalu
  Odpowiedz
  marc.pl 15 minut temu Oceniono 5 razy 5
  Kolana króla Polski wysiadają od tego ciągłego „wstawania z kolan”.
  Odpowiedz
  jakub13579 17 minut temu Oceniono 5 razy 5
  Ale po co takie teksty ? Żeby wzbudzić współczucie pisich wyznawców ?
  Ci, którzy chętnie robią mu łaskę, i tak dalej będą robić.
  Ci, którzy pokazują środkowy palec dalej będą pokazywać.
  Mnie ciekawi natomiast, czy kaczyński ma próbowacza do tej mamałygi i czego tam jeszcze ,który chętnie popełni samobójstwo dla wodzusia i pisiej partii ?
  Odpowiedz
  kruk6666 21 minut temu Oceniono 5 razy 5
  Qrwa pokażcie co dostają normalni pacjenci, śniadanie: pół serka topionego i dwie kromki chleba. Ten mlaskający chu.j opływa w luksusy.
  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  johnparr1 21 minut temu Oceniono 5 razy 5
  Skoro wejście na Koziarz i spacer po Borach Tucholskich dały taki efekt,
  szkoda że Brudziński nie wymyślił wejścia na Kasprowy i spaceru po Puszczy Białowieskiej.
  Swoją drogą ciekawe jaki jest w tym udział Brudzińskiego?
  Może to już spisek ???????
  Komisję śledczą trzeba powołać jak nic.
  смерть шпионам
  Odpowiedz
  norbertrabarbar pół godziny temu Oceniono 5 razy 5
  Żadna noga tylko du*a go boli.
  Odpowiedz
  Zdzisiu Malina pół godziny temu Oceniono 7 razy 5
  ale halo, jakto tak szybko? ja po skręceniu kolana nie miałem zrobionych żadnych badań oprócz rentgena. ściagnęli mi krew i do domu. Wizyta u ortopedy na cito 60 dni, rezonans 8 miesięcy czekania (ciekawe co by znaleźli po 8 miesiacach) a tutaj pobolało i prosze miejsce już jest…..równi i równiejsi.
  Odpowiedz
  liczygrosz pół godziny temu Oceniono 7 razy 5
  Jak smiecie pisac, ze Morawiecki zastapil Jaroslawa ?! Jaroslaw jest niezastapiony !
  Odpowiedz
  deszczpluszczewpuszczy godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Do licha! Mnie kolano boli już wiele lat, a odmówiono mi nawet rezonansu, do operacji zniechęca, tylko wysyła się ciągle na zabiegi rehabilitacji, które pomagają tylko na jakiś czas. Oczywiście na wszystko trzeba masakrycznie długo czekać. Pracuję tymczasem normalnie, bez asysty, służby i nadskakujących dyrektorów klinik. Do lekarza i na rehabilitację muszę dojechać samodzielnie. Nikt się nade mną nie lituje i nie robi z tego afery na całą Polskę, bo kolanko boli.
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  zalogujsie00 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Na obiad proponuje potrawkę z kaczki.
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  bob_59 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  W starożytnej Grecji takich chorych na władzę osobników leczono zupą z cykuty…
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  harddy godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Zdecydowanie za dużo cukru, ale jakoś widać musi sobie osłodzić to nędzne życie.
  Odpowiedz
  optymus58 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Slyszalem,ze przy chorym kolanie to najczesciej PODAJE SIE KACZKE…NAWET kilka razy dziennie…jak on KACZOR MUSI SIE CIESZYC…
  Odpowiedz
  blahblah69 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  W szpitalu? To jest ingerencja w prawa boskie ! Że boli? Musi bolec, tak jak poród. Tylko bog moze decydowac o zdrowiu, od naturalnego poczecia do naturalnej smierci. PS- Panie Prezesie, prosze sie trzymac z daleka od sprzetu WOŚP, to dzieło szatana !
  Odpowiedz
  magbyt1 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  „lewatywa z kwasu solnego” i do domu – jak mawiał dr Kidler z Daleko od noszy :))
  Odpowiedz
  kraken1981 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Menu? W pierdlu podobno serwują niezłą owsiankę.
  Odpowiedz
  stefa555 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Hahaha. Prezes i wspinaczka. Dobry dowcip. Na zdjęciach widać czyściutkie buty „wspinacza” i jego kompanów. Nawet , gdyby nie dało sie podjechać samochodem na szczyt. to jego pieski wynieśliby kurdupla na własnych plecach.. A to co mówi mazurek o chorobie prezesa, to kolejka pisia ściema. Pisiory nie powiedziały do tej pory ani słowa prawdy. Więc na pewno jest coś na rzeczy.
  Odpowiedz
  magbyt1 godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  Swoją drogą to jakim desperatem trzeba być, żeby na wakacje jeździć z podwładnymi przydupasami i szczytować we trzech 😀
  Zdarzają się przypadki, że można z szefem pojechać na wakacje bo i mi się zdarza ale nasze rodziny się przyjaźnią, zapraszamy się na uroczystości rodzinne, wspólnie psy wyprowadzamy, robimy wspólnie browary i inne trunki również;)) A w tym konkretnym przypadku dwóch facetów jeden przez drugiego usiłują wejść Kaczorowi w dupę bez mydła :))
  Odpowiedz
  tedj godzinę temu Oceniono 7 razy 5
  a propos skromności pana prezesa:
  Dwa cytaty z jednego wydania Newsweeka.
  Wywiad Teresy Torańskiej z Bielanem o Jarosławie Kaczyńskim:
  „B: W szpitalu rozmawialiśmy krótko. Może z pół godziny.
  T: W jakim, przepraszam szpitalu?
  B: Na Szaserów. Oni mieli tam z Leszkiem swój pokój. Naprzeciwko sali, w której leżała mama. Mogli w nim odpocząć, zdrzemnąć się i nie stojąc na korytarzu, pozałatwiać państwowe i partyjne sprawy.
  T: Oni tam mieszkali?
  B: Dyżurowali na zmianę”
  —————————————-

  Kilka stron dalej wywiad z Joanną Rajkowską, której córeczka ma nowotwór obu oczu.
  „JR: Onkologia nie ułatwia rodzicom opieki nad dzieckiem. Na pytanie, jak mam spać, ktoś z personelu powiedział: Musi pani przynieść sobie leżak. Szpital nie ma pieniędzy, żeby zapewnić miejsce do spania dla rodziców. Ci więc koczują na leżakach. Niektórzy mieszkają w szpitalu miesiącami. Jest jedna łazienka na mniej więcej 90 osób. Jeden prysznic. I dwie dość śmierdzące toalety.
  N: Pani przyjeżdża z Różą tylko na chemię. Inni z dziećmi mieszkają w
  Więcej:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23373230,jaroslaw-kaczynski-w-szpitalu-stan-zdrowia-prezesa.html

  Polubienie

 76. ssssssssssssssssssssssssssss
  a ty się oczywiście cieszysz.
  Jest z czego, prezesa rozbolało kolano, a SSSSSSSSSSSSS
  sssskacze z radości.

  Polubienie

 77. Podobno operację Chrobrego ma na zywo transmitować TV Trwam .ma być 100% oglądalność wśród moherów i adminek będzie oglądał
  BU BU BU HA HA HA
  ALE JAJA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 78. ADMINEK NIE OBGRYZAJ PAZORÓW BĘDZIE OK WUNDERBAR !!!!!!!
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 79. Michał Królikowski, były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL i współpracownik kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, został zatrzymany na wniosek białostockiej prokuratury. Sprawa ma dotyczyć wyłudzeń podatku VAT.

  Polubienie

 80. BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSS
  TO ZDANIE FAJNE:
  Michał Królikowski, były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL i współpracownik kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, został zatrzymany na wniosek białostockiej prokuratury. Sprawa ma dotyczyć wyłudzeń podatku VAT.

  CZY TO JEST JUŻ MAFIA CZY TO JESZCZE NIE JEST MAFIA MOŻE NASZ ADMINEK TADZIUNIU ODPOWIE .

  Polubienie

 81. BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSS
  TO ZDANIE FAJNE:
  Michał Królikowski, były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL i współpracownik kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, został zatrzymany na wniosek białostockiej prokuratury. Sprawa ma dotyczyć wyłudzeń podatku VAT.

  CZY TO JEST JUŻ MAFIA CZY TO JESZCZE NIE JEST MAFIA MOŻE NASZ ADMINEK ODPOWIE

  Polubienie

 82. WALDEK CZYŃMY CZARY TRZA NA GWAŁT KLONOWAĆ W JUDEOPOLONII SĘDZIEGO FALCONE . NAM GO BARDZO POTRZEBA TUTAJ PRZY TAKICH SĄDACH I SĘDZIACH I TAKICH SPRAWUJACYCH WŁADZĘ CHU… CZY PO CZY PIS
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 83. SĘDZIO FALCONE PRZYBYWAJ DO JUDEOPOLONII . NAM CIĘ TU SILNIE POTZREBA
  BU B U HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS

  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 84. Pierdu pierdu .W poniedziałek bylo 3 filmiki dziś był na basenie caly dzien dlatego nic nie kręcił chcoiaż ostatnio przytył bo widac na filmikach w końcu kazdy lubi schabowego z bigosem i słoninkę z cebulką ze swiezo ubitej swinki sloninka na 3 palce
  bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 85. APA CO WY OCIPIELIŚCIE JUZ CAŁKIEM – NICKI KOBIECE W DODATKU WYSKAKUJECIE Z JAKIMŚ FUCK – YOU MODNYM W uS – SRACE W LATACH 90 .
  APA MAMY 2018 ROK . TE HASŁA TO JUŻ NAWET FERDEK KIEPSKI NIE UZYWA NIE MÓWIĄC O BOCZKU .
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 86. PEJSATY ,,KOMUNISTA”, CZERWONY JAK SOCJALIZM, WSPÓŁTWÓRCA SOCJALNEJ ZARAZY W POLSCE I W JEWROPIE.

  Stanisław (Salomon Naftali) Mendelson, ps. „Aleksander Messin”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Mendelson

  PIERWSZA MAŁŻONKA, TEŻ ,,CZERWONA KOMUNISTKA”. Chi, chi, chi…

  Maria Jankowska-Mendelson ps. Emma Bielawska

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Jankowska-Mendelson

  TATE DRUGIEJ ŻONY, WYZNAWCA SYJONIZMU.

  Nahum ben Josef Samuel Sokołow

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nahum_Soko%C5%82ow

  ON BYŁ SZLACHCICEM, A JA JESTEM PEJSATĄ ZAKONICĄ. Cha, cha, cha…

  Kazimierz Radosław Elehard baron Kelles-Krauz

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Kelles-Krauz

  TAK POWSTAWAŁ W POLSCE ,,KOMUNIZM” – SORRY, W PARYŻU.

  Związek Zagraniczny Socjalistów Polskich

  http://www.wikiwand.com/pl/Zwi%C4%85zek_Zagraniczny_Socjalist%C3%B3w_Polskich

  Hej, socialismus/communismus, hej!

  Polubienie

 87. Do Adminka
  Adminku fajnie było przez te 2 lata tutaj sobie żartować na portalu z tobą z człowiekiem podobnie jak ja z ogromnym poczuciem humoru żegnam sie na dłuzej zycząc ci zdrówka .

  Polubienie

 88. Oho, SSSSSSSSSSSSS poleci koszernymi liniami TELAFIUT, na wycieczkę pod ścianę wiecznego lamentu i będzie beeeeeeeeczał, jak zarzynany baran!

  Ty, Wonsz, a masz takie coś, zrobione z toruńskiego moheru? Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 89. KIKA JA ZAROBIŁ NA REMONT STODOŁY I KOMÓRKI . WLASNIE ROBOTNICY PRACUJĄ A ZOSTALO MI JESZCZE TROCHE PIENIEDZY TO LECE DO JEROZOLIMY .
  SZALOM KIKUNIU
  W SUMIE 4 BITCOINY JAM ZAROBIŁ TAKZE NIE JEST ZLE
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS
  SZALOM

  Polubienie

 90. JA NA TYM FILMIKU TO TEN Z NAJMNIEJSZA BRODĄ
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSS
  TERAZ JAK KLOSS SIĘ MOGE UJAWNIĆ .
  MOJE IMIĘ TO :
  SZLOMA
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s