Putin & Co – Na ostatniej Linii….


Igor Striełkow: Nasi „drodzy partnerzy” zagonili Putina i jego gnomów do kresu. Po 4 latach mega głupoty, realizowanej przez władców kremlowskich (starających się półśrodkami wpółzałatwić półproblemy), FR, kraj, my wszyscy…

… (żeby kto nie myślał „odcinać się”- my wszyscy).. znajdujemy „na ostatniej linii „. Za którą – albo nieodwracalne staczanie się w kapitulację, albo wojna.

„Na  ostatniej linii”

Nasi „drodzy zachodni partnerzy” zagonili Putina i jego gnomów do punktu, za którym, nie ma już możliwości, odwlekania ostatecznej decyzji. Pytanie teraz, to już tylko „albo – albo”. Albo poddawać się (w próżnej nadziei na to, że uda się uciec z tonącego statku , lub „pokuta ” za „ciężkie grzechy” przed „partnerami”) – albo walczyć na poważnie, i nie na słowa. W tym, metodami wojennymi.

Co lepsze, a co gorsze dla Putina osobiście i całego „umownego Kremla” (Spółdzielni „Jezioro”*1., itp.) charakteryzuje  wyrażenie – „oba złe”.
Z jednej strony, poddać się i powtórzyć „błyskotliwą karierę” Miloszewicza (w najlepszym przypadku) – to zupełnie „nie comme il faut”. A w rezultacie, oni natychmiast spadną z finansowego i politycznego „olimpu” w kloakę, gdzie ich radośnie zadziobią (w tym prawdopodobnie fizycznie) „partnerzy”, wrogowie, nieprzyjaciele i zdrajcy (перебежчики) wszystkich rodzajów.

Z drugiej – sama ich istota, protestuje przeciwko realnej walce z tymi, których poglądy na życie w całości i w pełni podzielają. – Przez ćwierć wieku, ci chłoptasie (osobliwy konglomerat bandytów-„gopników”*2., żulików klasy międzynarodowej, małych „wydrwigroszy”, bezdusznych urzędników-karierowiczów i najemnych błaznów) – ” zwijali i wywozili”. „Zwijali” tutaj, a wywozili (wraz z rodzinami i obsługą) – „tam”. I teraz walczyć przeciwko tym, którzy im tak drodzy i bliscy sercu? I  jeszcze z perspektywą utraty dużej części tego, co wywieziono? – Przed nimi dylemat, najlepiej opisany w baśni o „burydanowym ośle”, zdychającym z głodu między dwoma stogami siana… tylko zamiast siana – przepaść z przodu i z tyłu…
Perspektywa tej, z naszego punktu widzenia (nacjonalistów i patriotów wszystkich „kolorów”) – walki jest jednoznacznie korzystna, choć jej konsekwencje trudne do przewidzenia  a szlak walki z pewnością nie będzie usłany różami i zwieńczony laurami.

A co oni?
Walczyć na poważnie, to oni sami nie potrafią (i w ogóle nie chcą). A zlecać komuś „walczyć za siebie” – poskutkuje tym, że ten „ktoś” – w trakcie walki, już po otrzymaniu poważnej władzy i pełnomocnictw – zada im jedynie szorstkie pytanie: „A wy
nam na co potrzebni – zbędni durnie? Sami sprowadziliście ruinę, a teraz za naszymi plecami chowacie się”? I będą- li, wywiedzione przez „kogoś” „konkluzje”, znacznie lepsze od tych, którymi grozi kapitulacja, przed „partnerami”?

W sumie przerażające i nieprzyjemne… a byłoby nieźle, jeszcze 6 lat pociągnąć  – jak wcześniej – w nadziei,”na jakieś wybawienie”.

Ale „drodzy partnerzy” wzięli się za sprawę poważnie. Z częstotliwością karabinu maszynowego  wylatują kolejne prowokacje, zarzuty, sankcje… „Na nos” – atak ukrów na Donbas, od którego nie odwrócić się i nie zrobić wrażenia, że „nie mamy z tym nic wspólnego ” (bo dalej – Krym). W Syrii też wszystko ” nie sława Bogu” – sytuacja dojrzewa do rychłego „bicia naczyń”.
Zachód całą swoją postawą demonstruje (aż do „dobrych policjantów” – Merkel i Macron’a) – że nie wybaczy niczego –  a przy kapitulacji przyjdzie wszystko oddać, a potem płacić i kajać się”. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że portrety tych, którym wcześniej „cześć oddawano, płacono i korzono się” – praktycznie od razu, ozdobiono żałobną wstążką…

Wszystkie „wektory”, o których mówiłem z rok temu, zbliżyły się do „punktu bez powrotu”. Toteż podjąć decyzje, należy jak najszybciej.

To, że Smuta*3. nieunikniona – okazało się, jeszcze 2 lata temu.
Ale ona może przebiec według różnych scenariuszy

A jeżeli żadna decyzja nie zostanie podjęta – wydarzenia potoczą się same, i po prostu „rozjadą” tych, którzy przez tyle lat, starali się ich nie widzieć i ignorować.

————–

Przypisy:

*1.”Кооператива Озеро”
– „kooperatywa Jezioro”:” —  spółdzielnia konsumencka „daczników” na brzegu Jeziora Komsomolskiego ( Комсомольского) na środku Przesmyku Karelskiego, w pobliżu miejscowości Sołowiowka (Соловьевка). Powołana w dniu 11 listopada 1996 roku przez Władimira Putina i jeszcze siedmiu udziałowców . Po wyborze Putina na prezydenta,”Jezioro” stało się znaczącym źródłem kadr dla administracji i najbliższego otoczenia.

(„Кооператива Озеро”:«Озеро» — дачный потребительский кооператив на берегу Комсомольского озера посреди Карельского перешейка, близ посёлка Соловьёвка. Учреждён 11 ноября 1996 года Владимиром Путиным и ещё семью пайщиками. После избрания Путина российским президентом «Озеро» стало значимым источником кадров для его администрации и ближайшего окружения.

https://www.yandex.ru/search/?text=%D0%BA%D0%BE%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%20%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BE&lr=21210

*2.”гопник” -Gopnik – slangowe słowo w języku rosyjskim, określające przedstawicieli miejskiej niewykształconej warstwy o niskim statusie społecznym, agresywnie nastawionej młodzieży (podrostki), z cechami zachowań kryminalnych ( zbliżonych do świata przestępczego), często pochodzących z rodzin patologicznych…
— Wikipedia

*3. „смута” -Smuta w prawnym rozumieniu – to działania władców lub poszczególnych osób w państwie, które naruszają bezpieczeństwo wewnętrzne kraju, nie niszcząc przy tym istnienia samego państwa. W Rosji „Смутой” zwykło się nazywać okres historyczny od 1598 do 1613 roku.

Więcej: https://www.kakprosto.ru/kak-81332-chto-takoe-smuta#ixzz5Gg7hSOzo


——————————

Striełkow na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=bBw_eq07120
Игорь Стрелков сбываются худшие прогнозы
Igor Striełkow: spełniają się najgorsze prognozy

____________________

|Źródło:

https://kv-journal.su/content/nashi-dorogie-zapadnye-partnery-dognali-putina-i-ego-gnomov-do-tochki
Наши „дорогие западные партнеры” догнали Путина и его гномов до точки
Игорь СТРЕЛКОВ
пятница, 25 мая, 2018

———————-

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.

Reklamy

176 uwag do wpisu “Putin & Co – Na ostatniej Linii….

 1. Striełkow to wojskowy
  Striełkow to wojskowy i jak typowy wojskowy niewiele rozumie, bo w zasadzie to jest do bicia się tylko szkolony do coraz nowszych metod, ale polityki już nie obejmuje, nie może, nie rozumie, nawet nie zna uwarunkowań jakie musi uwzględniać Pan Putin przy podejmowaniu istotnych decyzji.
  A teraz moje zdanie.
  Rosja poczyniła ogromny postęp i to w każdej dziedzinie licząc od czasu końca ery Jelcyna.
  Rosja z kraju upadłego, rozgrabionego przez międzynarodowe gangi z trudem podnosi się z upadku, wielkiej smuty i poniżenia. Robi to na swój sposób – zapewne uwarunkowany wieloma aspektami, ale podnoszenie się Rosji i Rosjan z upadku jest widoczne z każdym dniem. Natomiast co do postępowania USA i spółki to było wiadomym, że jeżeli nie uda im się rozgrabić Rosji, rozparcelować jej bogactw wśród swoich metodami wojny ekonomicznej i informacyjnej, a władzy uczynić marionetkami wykonującymi zalecenia z Tel Awiwu czy Waszyngtonu to zacznie się siłowe osaczanie Rosji utrzymując stan przed atakiem. To po prostu stary schemat działania USA i spółki, więc Rosja nie dając się rozgrabić wpłynęła tym na następny ruch USA, ale czy to jej wina? Życząc dobrze Rosjanom, można mieć nadzieję, że czas spokoju jaki mieli dobrze wykorzystali na wypracowanie metod działania i przygotowanie się.
  Spokojnie i powoli, a tym razem to USA i spółka może nie wytrzymać ekonomicznie zwłaszcza utrzymywania setek baz wojskowych w świecie i wielu małych konfliktów, zwłaszcza jak zmniejszają się wpływy z ograbiania państw wskutek odchodzenia od USD w handlu nośnikami energii.
  nadużycie link skomentuj
  Henryk Kreuz 27.05.2018 10:24:08 z Neon24

  Polubienie

 2. IZRAELSKA ARMIA JUŻ W ROSJI

  1. Udział izraelskich służb specjalnych w strzelaniu do członków Rady Najwyższej w 1993 r.
  2. Izraelska firma ochroniarska GLS uzyskała kontrakty na setki milionów dolarów na ochronę Soczi 2014 i piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku. Ta sama agencja przygotowywała również gruzińskie siły specjalne do wojny w 2008 r.. Oto, co mówi raport: „Rosja zapłaci setki milionów dolarów Izraelowi za bezpieczeństwo”
  3. Warto zwrócić uwagę na to, kto kontroluje firmy ochroniarskie w Rosji. I tu pojawia się Mossad.
  4. Utworzenie Gwardii Narodowej podporządkowanej Putinowi (!!!), w którym uczestniczyli i są obecni także izraelscy specjaliści.
  5. Kompletne związanie interesów wojskowych obecnej władzy Rosji i Izraela.
  „Materiały amerykańskiej agencji wywiadowczej Stratfor zawierają informacje, że Rosja przekazała Izraelowi wojskowe kody systemów rakietowych typu tor-M1 dostarczanych do Iranu. Dzięki temu Izrael zyskuje cenną przewagę w przypadku ataku na państwo irańskie, z którym ma bardzo napięte stosunki ”
  6. Dostawa sprzętu wojskowego z Izraela do Rosji.
  7. To zabawne jak agenci CIA, MOSSAD, FSB, MI-6 serdecznie się witają a po wyproszeniu dziennikarzy za drzwi przystępują do omawiania wspólnych tajnych operacji.
  8. Wiece opozycji w Rosji rozpędzają siły specjalne Izraela. Omon jest posłuszny i pomaga im w tym.
  https://wowavostok.livejournal.com/11102364.html

  Polubienie

 3. Grzanek oj bo waldi cię zatłuczę
  ha ha ha

  grzanek
  27 Maj 2018 o 19:39
  Może ten cały Jacques Fresco zerżnął swój Projekt Venus od Bocheńskiego? 😉

  Polubienie

 4. ,

  Partnerem projektu Trumpa w Soho był Felix Sater, obywatel Izraela.
  Ojciec Satera, Michaił, został mianowany porucznikiem rosyjskiej żydowskiej mafii, Siergieja Mogilewicza.
  Według doniesień prasowych, Mogilewicz wziął udział w spotkaniu ukraińskich przestępców zwołanym w Tel Awiwie w 1995 roku przez rosyjskiego oligarchę Borgego Birshteina.
  Birshtein nawiązał współpracę z Trumpem w projekcie budowlanym w Toronto.

  Polubienie

 5. JHWH-UUUUUU AKBAR!

  Przybywa synagog w Warszawie. Nowa powstała w Śródmieściu

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20052703,przybywa-synagog-w-warszawie-nowa-powstala-w-srodmiesciu.html

  H-ALLAH-UUUUUU AKBAR!

  Meczet już prawie gotowy. Protesty nie przyniosły efektów

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,15942922,Meczet_juz_prawie_gotowy__Protesty_nie_przyniosly.html

  Meczet w Warszawie (Wilanów)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_w_Warszawie_(Wilan%C3%B3w)

  BOH-UUUUUU AKBAR!

  Powstaje nowa cerkiew przy Puławskiej. Ma być gotowa do końca roku

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21560768,powstaje-nowa-cerkiew-przy-pulawskiej-ma-byc-gotowa-do-konca.html

  BOG-UUUUUU AKBAR

  W archidiecezji warszawskiej powstaje 15 nowych kościołów

  https://ekai.pl/w-archidiecezji-warszawskiej-powstaje-nowych-kosciolow/

  Q… MAĆ, MOŻE WYSTARCZY!?

  AAAAAAAAAAAAAAAMEN!

  Polubienie

 6. @ kika22
  To dowód na to, że te nurty religijne wywodzą się z jednej sekty – mafii grającej do jednej bramki.

  Polubienie

 7. Brawa Andrzej .Taka prosba andrzej do ciebie bo widzę że ty najbardziej ludzki z kamandy APA .
  Weż trochę uspokój swoich wojaków na emeryturach bo się przyczepili do mnie jak wielki Szu Nowicki do swoich głupich pokerowych ofiar .
  Gramy w jednej drużynie a dziadki z APA się mnie przypierd…
  Wy wszędzie koszer widzicie nawet wsród przyjaciół i to jest kur… wasz problem
  Pozdrowienia dla chorego Zenka .

  Polubienie

 8. grzanek powiedz to gąsienicy .Juz jesteś na cenzurowanym wszak gąsienica nisi slipy za 2 pln i jeżdzi samochodem prawie 20 letnim
  Mama mija
  ha ha ha .
  Grzanek może ty pejsacz?

  grzanek
  28 Maj 2018 o 15:25
  Ależ „techniki i technologii” nikt tu absolutnie nie absolutyzuje 😉
  Za to pewien jestem, że pytuś, mimo deklarowanej rustykalności, jednak lubi jak w jego „dworku” światło zapala się za naciśnięciem włącznika (a nie np. po zapaleniu lampy naftowej), pewnie też lubi bieżącą i ciepłą wodę w kranie, wannie czy automatycznej pralce, a i utwardzoną drogą nie pogardzi. Nie mówiąc już o wspomnianym Internecie. No i przypuszczalnie nie załatwia się w sławojce.

  Polubienie

 9. O czymś zapomniałem!

  GOTT MIT UNS AKBAR!

  Kościół Św. Trójcy w Warszawie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Awi%C4%99tej_Tr%C3%B3jcy_w_Warszawie_(w_%C5%9Ar%C3%B3dmie%C5%9Bciu)

  MOŻE TO ŚWIĘTA TRÓJCA W NIEBIE, POWINNA DAWAĆ KASZKĘ MANNĘ – TFU, KASKĘ NA REMONCIKI KOŚCIÓŁKÓW, A NIE PAN MINISTER OD KOSZERNEJ KULTURY? KIEDYŚ, BOZIA/BOZIE HOJNIE DAWAŁ/DAWAŁY NIE TYM CO TRZEBA – DZISIAJ NIE BYŁOBY ZNIMI, ŻADNYCH PROBLEMÓW!

  Minister Gliński dał pół miliona złotych na remont ewangelickiego kościoła

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19867198,minister-glinski-dal-pol-miliona-zlotych-na-remont-ewangelickiego.html

  WSZYSTKIE PIĘKNIE WYSTROJONE…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_protestanckie_w_Warszawie

  AKBAR, AKBAR, AKBAR… A ON NIE JEST JEZUS, TYLKO ESUS, AESUS, HESUS I ZNOWU 1 + 2 = 3!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Esus

  BARAN NA KRÓLA POLSKI – GORZEJ NIE BĘDZIE, JAK JEST OBECNIE!

  https://synonim.net/synonim/baran

  Hej!

  Polubienie

 10. Zacznijmy odżydzanie Polski od nie nadawania dzieciom i nie pozwalanie własnym dzieciom na nadawanie potomstwiu imion pochodzenia semickiego

  Imiona męskie pochodzenia hebrajskiego, popularne w Polsce
  Adam
  Bartłomiej
  Daniel
  Dawid
  Gabriel
  Jakub
  Jan, Janusz
  Józef
  Jeremiasz, Jarema, Jeremi
  Maciej
  Mateusz
  Michał
  Rafał
  Szymon
  Tadeusz (aramejskie)
  Tomasz (aramejskie)

  Żeńskie imiona pochodzenia hebrajskiego, popularne w Polsce
  Aneta
  Anita
  Anna
  Elżbieta, Eliza
  Hanna
  Izabela
  Joanna
  Judyta
  Magdalena
  Maria (Miriam)
  Marta (aramejskie)
  Michalina
  Tamara
  Zuzanna

  Wiecej imion pod hasłem : imiona pochodzenia hebrajskiego

  Polubienie

 11. w sumie coś w tym jest na rzeczy bo nasz adminek na rządzących mówi męzowie stanu i patrioci pisowi .Takze coś na rzeczy jest .
  Adminek gotowy do odżydzania ?

  Polubienie

 12. Grzanek jak baba twoja urodzi dziecko najlepiej dziewczynę to w ramach odżydzania nazwij ją Pipunia .Katabasowi dasz flaszkę to ochrzci z takim imieniem .
  Nie bój nic
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 13. W Czechach popularne dla dziewczynek jest imię Biba czysto słowiańskie .Można by to imię do Polski przeflacować ha ha ha bu bu bu .

  Polubienie

 14. Poj…ów w Polsce nie brakuje

  Chciałbym poza takimi zbawiennymi radami i naukami światłych kapłanów, dotyczącymi zdrowego życia duchowego i fizycznego, jak: częste korzystanie z Sakramentów Świętych (Spowiedzi, Eucharystii, Namaszczenia Chorych); częste chodzenie do kościoła i uczestniczenie we Mszy św.; czytanie Psalmów, uświęcających naszą duszę i odpędzających chorobotwórcze działania upadłych duchów; życie według Przykazań Bożych; pielęgnowanie w sobie cnót chrześcijańskich (modlitwy, postu, jałmużny i in.); znoszenie chorób z cierpliwością i dziękczynieniem; uświęcanie naszej natury wodą święconą i przaśnym chlebem, przyjmowanymi rano na czczo; korzystanie z poświęconej lub egzorcyzmowanej wody, soli i oleju do spożywania, święcenia domu; korzystanie z kąpieli w świętych źródłach; namaszczanie poświęconym olejem, pobranym z cudownych mirotoczących ikon – gorąco polecić jeszcze korzystanie z mocy Znaku naszej Wiary – KRZYŻA. Znak Krzyża uświęca, zabija zarazki, przemienia własności wody i pokarmów, uzdatnia je nawet wtedy, gdy są zatrute. Przed spożyciem jakichkolwiek pokarmów czy napojów odmówmy krótką modlitwę dziękczynną za nie do Pana Boga, prosząc Go o ich pobłogosławienie, a następnie wykonajmy nad nimi znak Krzyża.

  I jeszcze jedno: po przyniesieniu do domu zakupionych produktów lub czegokolwiek musimy natychmiast usunąć (zdrapać…) naniesione na nie kody kreskowe, zawierające znak bestii – liczbę 666, a następnie artykuły te lub przedmioty pokropić wodą święconą i przeżegnać znakiem Krzyża. Niech to stanie się naszym codziennym przyzwyczajeniem. Trzeba się bronić!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tych-produktow-jesc-juz-nie-wolno-chroncie-zdrowie-2018-05

  Polubienie

 15. „Meczet już prawie gotowy. Protesty nie przyniosły efektów”

  Wygląda jak jakieś centrum handlowe. Pewnie dlatego autor „wyborczej” tak się zachwyca, że meczet wpisuje się w architekturę Warszawy.

  Polubienie

 16. @ LuK

  Żydom okupującym intratne stanowiska w Warszawie i naczelnym sukienkowym kk nie przeszkadza meczet w Warszawie.
  To dlaczego miałby przeszkadzać owcom. Owce mają za zadanie zanosić kasę, modły oraz słuchać kazań w oparach kadzidła i nic więcej.

  Widocznie ktoś pomyślał, że teraz meczet dobrze wkomponowuje się w miejską architekturę Warszawy i zarazem obiekt ten tak bardzo podoba się żydom. Reszta się nie liczy, więc czego Pan oczekuje?

  Polubienie

 17. a Stiopa może być ? to chyba słowiańskie jak ci sie grzanek chłopak urodzi tak go mozesz nazwac w ramach odżydzania Stiopa
  Ludzie nie popadajmy w paranoję ?
  Julius co ty dzis wąchał ?
  jakie ziolo ?
  ha ha ha .

  Polubienie

 18. Pochodzenie imienia Lech
  Lech to imię męskie pochodzenia staropolskiego. Prawdopodobnie wywodzi się od słowa lścić (działać chytrze, podstępnie) a pierwotną jego formą było imię Leszek oznaczające: sprytny, umiejący zwieść innych.

  Pochodzenie imienia Jarosław
  Jarosław to imię pochodzenia starosłowiańskiego wywodzące się od słów jaro (ostry, surowy) i sław (sława, chwała). Imię oznacza: ten, który słynie z porywczości i siły, gwałtownego usposobienia.

  Lech potrafił zwodzić Polaków, szkoda, że nie innych a czy Jarek jest porywczy i silny? Może udowodni to nokautując Jonnego Danielsa.

  Polubienie

 19. „Widocznie ktoś pomyślał, że teraz meczet dobrze wkomponowuje się w miejską architekturę Warszawy i zarazem obiekt ten tak bardzo podoba się żydom. Reszta się nie liczy, więc czego Pan oczekuje?”

  W obecnych czasach wszystko jest podporządkowane dojeniu innych.

  Tutaj jest kilkuczęściowy dobry film o tym jak prywatne biznesy i korupcja wysysały życiowe soki z jednej z największych cywilizacji świata:

  Polubienie

 20. Hmm, co my tu mamy? Prasłowiańska rzeka?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_(rzeka)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_(gmina)

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wiktionary.org/wiki/Licus&prev=search

  On LECH, a ona LECHIA? Jakieś jaja, dziewczynek, nikt nie nazywa imieniem LECHIA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lechia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBe%C5%84skie_imiona_s%C5%82owia%C5%84skie

  Jak LECH-A przeczytamy po szmulowsku to…! Aj waj!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Heli

  Literkami ,,H” (he) i ,,CH” (chet), nie przejmuję się wcale, bo u szmuli w alfabecie, wyglądają podobnie, świszcząco/charczące, a u nas nie ma wcale różnicy jak je czytamy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/He_(litera)

  ,,W transkrypcji zapisywana jako ,,ch” dla odróżnienia od słabego, świszczącego h. Wraz z literą כ odpowiada za ,,charczące” brzmienie języka.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chet

  Hej!

  Polubienie

 21. a Stiopa może być ? to chyba słowiańskie jak ci sie grzanek chłopak urodzi tak go mozesz nazwac w ramach odżydzania Stiopa

  Wąż ssss nie nazwę bo jeszcze na bandziora wyrośnie 😀

  Polubienie

 22. Oglądam sobie telewizję, a konkretnie program da Vinci Kids, w którym występują pary : rodzic + dziecko. Pary losują kategorie wiedzy, z których otrzymują pytania. Ojciec i córka wylosowali geografię i pytania z niej o najwyższe szczyty ameryki południowej i północnej. Ojciec odpowiedział że najwyższym szczytem amer. płn. jest Mount McKinley, a prowadzący programu napomknął, że obecnie używa się dawnej rdzenno amerykańskiej nazwy Denali. Na koniec zaznaczył, że pierwszym Polakiem, który go zdobył był… MAREK GŁOGOCZOWSKI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Denali

  Nawet anglosaskie tuby propagandowo naukowe TV nie są w stanie zataić osiągnięć ich najbardziej zajadłego krytyka !

  Polubienie

 23. BITCOIN WYSTRZELIŁ JAK Z PROCY .jEST WZROST DUŻY .jEST ZAROBEK .CUDOWNIE.
  SPEKULACJA DZIALA!!!!!!!!
  DZIŚ BĘDZIE CHLANIE CAŁĄ NOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 24. BITCOIN WYSTRZELIŁ JAK Z PROCY .jEST WZROST DUŻY .jEST ZAROBEK .CUDOWNIE.
  SPEKULACJA DZIALA!!!!!!!!
  DZIŚ BĘDZIE CHLANIE CAŁĄ NOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 25. waz sssssssssssssssssssssss
  z rana znowu zbudzisz się z mokrymi bokserkami, w mokrym łóżku z kałuża pod łóżkiem.

  Polubienie

 26. @ Admin
  waz sssssssssssssssssssssss
  z rana znowu zbudzisz się z mokrymi bokserkami, w mokrym łóżku z kałuża pod łóżkiem.

  Albo jeszcze gorzej będzie i się zesra w bokserki z tej całej uciechy!

  Polubienie

 27. Ad Snake

  Ty, SSSSSSSSSSS, masz już nowych kumpli? Chi, chi, chi…

  Rosyjski robotnik pije spirytus na delirce

  Korkociąg (1971), dir. Marek Piwowski

  Hej!

  Polubienie

 28. waz sssssssssssssssssssssss
  DZIŚ BĘDZIE CHLANIE CAŁĄ NOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Dzień piękny się zaczął i słonko świeci
  A wąż zachlany śpi dalej
  Nie budźcie go dzieci.
  Gdy wąż sssssssssss w południe wstanie
  Będzie po piciu miał długie, długie, w bokserki sikanie.

  Polubienie

 29. Adm znalazł się abstynent ha ha ha
  Aby tylko zonka nie widziała to adminek dziubek do denaturatu a tu udaje świętego .
  Grzanek co ty taka kapusta na tym WPS jesteś ?

  Polubienie

 30. I podobno jesteś narcyzem jak cię prezes nazwał ha ha ha czy takim co myśli ze wszystko wokół niego się kręci .

  Polubienie

 31. to ja cię wspieram pomagam w walce z Pytusiami a ty mi taka wdziecznosć .
  Grzanek łączy nas jedno .Też mam starą Nokię .smartfona nie mam a po co mi ?

  Polubienie

 32. Wężyk, ja to jedno piwo piję trzy dni, czwartego wylewam to co zostało w butelce.
  Dobrą wódkę, jeden kieliszek do obiadu, ale może dwa razy w miesiącu.
  Ale i to się skończyło, biorę leki na okrągło, rano i na noc.

  Polubienie

 33. ADMINEK NIECH CI ZONA KUPI KARMI I SPRAWA JEST ZAŁATWIONA . W PSS JEST PROMOCJA HA HA HA
  A JA MYSLAŁ ZE TY DENATURAT WALISZ ALE JEŻELI NIC NIE PIJESZ TO SZACUNEK .

  Adm 30 Maj 2018 o 8:18 AM
  Wężyk, ja to jedno piwo piję trzy dni, czwartego wylewam to co zostało w butelce.
  Dobrą wódkę, jeden kieliszek do obiadu, ale może dwa razy w miesiącu.
  Ale i to się skończyło, biorę leki na okrągło, rano i na noc.

  Polubienie

 34. ADMINEK TO GOLONKI , BIGOSU I SCHABOWYCH TEŻ NIE JADASZ . LUDZIE JAK ŻYĆ JAK TO KRZYCZAŁ KIEDYŚ PISOWY PAPRYKARZ .
  ADMINEK ŻONA CIE TĄ GOTOWANĄ MARCHEWKĄ I PIETRUSZKĄ WYKOŃCZY .
  TY KONIECZNIE MUSISZ ZMIENIĆ BABĘ .NIE MA BATA .
  ŁEP NA KARKU MASZ . TROCHĘ DOLCÓW W SKARPECIE ODLOŻYLEŚ . MISKI UMIESZ TOCZYĆ . MASZ DAR SPRZEDAWANIA . NIEMCY OD CIEBIE MICHĘ ZA 50 DYCH KUPUJĄ .
  SKORO ŁAPICKI MÓGŁ SOBIE ZNALEŻĆ MŁODSZĄ BABĘ O 40 LAT A KONDRATOWI URODZIŁO SIĘ DZIECKU W WIEKU GDY MA 72 LATA TY TEŻ ADMINEK MOŻESZ ROBIĆ TAKIE CUDA.
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 35. SPOKOJNIE RÓWNY Z CIEBIE GOŚĆ . MOGLEŚ NIE WIEDZIEĆ ALE MOJE WPISY DO JASKINIOWCA PYTUSIA FAJNE , JAJCARSKIE I TO MUSISZ PRZYZNAĆ .

  Polubienie

 36. SWOJĄ DROGĄ TO NIE WIEM CZEMU SIĘ WALDI UCZEPIŁ TEJ POZYCJI LOTOSU I ŻE ONA W CHINACH TAK U WODZÓW POPULARNA .
  KUZWA CO ON ŻAŁUJE ZE ON SAM TEGO NIE STOSOWAŁ? .
  JESZCZE MŁODY CHŁOP . SĄSIADEK W JEGO BLOKU PEWNIE KUPA WIĘCEJ JAK SKWARKÓW W DOBREJ KASZY .
  PEWNIE JAKAŚ ZNAJDZIE ABY SOBIE LOTOS POPRÓBOWAĆ .
  CO ODCINEK TO WALDI O LOTOSIE
  HA HA
  NO MOZE CO TRZECI ODCINEK
  HA HA

  Polubienie

 37. Mój Stary z sentymentu rzuca czasem okiem na tzw. portal pt. neon24, na którym jestem zbanowana i wszyskie moje komentarze są usunięte – czyżbym miała rację w tym, co pisałam i to jest dla tego „portalu” niewygodne?
  Nic to.

  I mi powiedział, żebym też tam zajrzała.
  Więc tym swoim okiem też rzuciłam, acz nie na wszystko, bo na byle co to szkoda czasu. Ale jakieś tam poczucie obowiązku patriotycznego mam, więc się to jednego z tematów odniosę. Na przykład pod

  http://jeznach.neon24.pl/post/143962,antysemityzm-na-ukrainie

  ANTYSEMITYZM: Na łamach Sputnika omówiono ciekawy dokument izraelski nt. antysemityzmu

  jest komentarz o treści:

  „Zgadzam się
  Zgadzam się z Ukraińcami i Rosjanami. Na Ukrainie rządzą Żydzi, idzie im słabo i to normalne, że Ukraińcy mają do nich pretensje.
  nadużycie link skomentuj
  Murzynio 30.05.2018 08:04:57 „

  O ŻESZ DURNI LUDZIEEEEEE!!!!!!!!!!!!

  Czy wy nie rozumiecie, że nędza na Ukrainie jest działaniem celowym tych owych?
  I że wasze politykierowanie jest również w interesie tych owych? Pogadacie sobie, trochę wam ulży.

  Nie ma to żadnego oddźwięku, a tym bardziej znaczenia, no to nieco się zniechęcicie i to też jest celem tych owych.

  Wasza para pójdzie w gwizdek; waszą frustrację wyładujecie na obiekcie zastępczym czy to w postaci jakiegoś komentatora, czy dyżurnego chłopca do bicia pod postacią Rosji i Prezydenta Putina i to zabierze wam czas.

  Więc na szybko coś tam w domu zrobicie oszukując się, że wasze internetowe działanie ma jakiś sens i dlatego na pranie gaci, skarpetek, pomoc w myciu okien żonie czy zwykłe wyniesienie śmieci czasu już mieć nie będziecie. Jakość waszego życia będzie/jest byle jaka, sterowana zdalaczynnie właśnie internetowymi tematami i im bardziej one bzdurne, tym więcej wyciągną one z was energii, którą moglibyście spożytkować gdzie indziej dla własnego dobra i ku chwale Ojczyzny.

  Ale tego nie robicie bo już wam się w głowie tak nasrało, że uważacie się za ekspertów, szczególnie od polityki.

  A przecież wiadomo, że nawet Prezydent Putin żadnym ekspertem od polityki być nie może, ponieważ polityka to stała zmienna i nie ma tam żadnych pewników. Ktoś, kto się na to nabiera, na te pewniki, przegrywa zawsze, jako że w polityce należy być czujnym i możliwie elastycznym.
  Przykładem tego jest nasza godna pożałowania ojczyzna, która stała się papierem toaletowym wielokrotnego użytku dla naszych ussamerykańskich p r z y j a c i ó ł.

  Zamiast zająć się pracą nad sobą, nad własnym charakterem tak, by obywatelami Polski były osoby szlachetne, uczciwe, niepodatne na machlojki „żyda”, no to polaczkowie chcą zostać jakimi są, winę za stan rzeczy zwalając na obiekty zastępcze, a w usunięciu „żyda” widzą jedyne rozwiązanie problemów.
  Nigdy, przenigdy żaden „żyd” nie był dla kogoś problemem, lecz ludzka sprzedajność, nieuczciwość, załganie, chęć urządzenia się kosztem nędzy bliźniego itd.

  Więc w końcu ludzie powinni zrozumieć, że „żyd” jest produktem ich niegodziwości, ich zakłamania, ich chciwości. Bez tych cech w człowieku żaden „żyd „ nie miałby nawet najmniejszych podstaw do egzystencji.

  Czyli ludzie chcą zwalczyć tego „żyda zewnętrznego” ale zachować w sobie tego „żyda wewnętrznego” i uważają, że coś się mogłoby w takim przypadku zmienić na dobre!
  Daremne nadzieje!!!
  Bowiem tego „żyda zewnętrznego” zastąpi natychmiast ten „żyd wewnętrzny” stając się „żydem zewnętrznym”, czego przykłady mamy w nieskończonej ilości w historii bliższej i dalszej.

  Wyobraźmy sobie, że usuwamy nie lubianego/niechcianego np. burmistrza. I co dalej? A no, wybieramy sobie innego. Czy ten będzie pracować za darmo? ależ nie! Każdy kolejny burmistrz jak wiemy zwołuje posiedzenie miasta/gminy, na którym odwdzięcza się zwolennikom bliższym, np. radnym i uchwalą sobie natychmiast wyższe apanaże.
  Durni ludzie się na to godzą, bo chęć zemsty na poprzednim burmistrzu jakoś łagodzi ich szok, że nowi grabią do siebie jeszcze więcej.

  I tak to się toczy po równi pochyłej a ludziska zawsze po jakimś czasie się godzą, akceptują, bo przecież te gacie i te skarpetki jednak kiedyś wyprać trzeba, śmieci wynieść też no i choć przed świętami pomóc żonie powiesić wyprane świeżo firanki.

  Można by w końcu zrozumieć, że kolejność rzeczy musi być odwrotna: najpierw pranie tych skarpet i gaci, mycie okien i wynoszenie śmieci, a potem – jako człowiek spełniający swoje obowiązki – można byłoby się zabrać za politykę.
  W usranych gaciach, ledwo widząc świat przez brudne szyby, jaką można uprawiać politykę? Jaką ma się świadomość? Jaką ludzką jakość?

  Dziś widzimy, że co prawda mamią nas jakimś ogólnopolskim patriotyzmem, ale nic takiego w nas nie ma. Nie stanowimy JEDNOŚCI jako NARÓD.

  Jesteśmy zlepkiem zwalczających się przypadkowych mieszkańców tego kraju, DOBRO WSPÓLNE jest dla nas wartością zbyt odległą, by według niej działać, ale za to mamy „własne zdanie” na każdy temat, choć przecież jest już od dawna widoczne, że nie jest to nasze zdanie, bo takiego nie mamy i mieć nie możemy z braku podstaw, natomiast z wielkim zapałem realizujemy obce dyrektywy uważając je po prostu za własne.

  I jeżeli jesteśmy zbyt słabi, by sami o sobie stanowić, to powinniśmy być wdzięczni za to, że są chętni by być naszym panem, czy jest nim „żyd” czy „ussamerykański przyjaciel”.

  Jeżeli jest dla nas ważniejsze – obojętnie z jakiego powodu, choć głównie „politycznego” czyli żadnego! – obsrywać naszą chlubną przeszłość powojenną, w czasie której dźwignęliśmy się i nasz kraj z ruin

  – a zamiast tego przyłączyliśmy się do „walki z komuną” której nigdy nie było i dlatego nie było możliwe jej zwalcz/a/y/ć! – no to do kogo pretensje?

  Czy do „garbatego ‘żyda’ że ma proste dzieci”?

  Polubienie

 38. NANA NAJMĄDRZEJSZA , NAJWYBITNIEJSZA , NAJCUDOWNIEJSZA I JESZCZE WIELE NAJ PARĘ MIESIECY TEMU WYSYŁANA DO LEKARZA OD GŁOWY NA WPS .
  A RESZTA ?
  SZKODA GADAĆ .
  PIJĄ PIWSKO , BEKAJĄ , DŁUBIĄ W NOCHALU , RZUCAJĄ KOZY NA DYWAN I NIE UŻYWAJĄ KOSMETYKÓW .
  PAPRYKARZU JAK TU ŻYĆ ?
  WPIS NANY NA WPS O FACETACH Z OKAZJI 8 MARCA DNIA KOBIET SPRZED DWÓCH LAT .

  Zamiast zająć się pracą nad sobą, nad własnym charakterem tak, by obywatelami Polski były osoby szlachetne, uczciwe, niepodatne na machlojki „żyda”, no to polaczkowie chcą zostać jakimi są, winę za stan rzeczy zwalając na obiekty zastępcze, a w usunięciu „żyda” widzą jedyne rozwiązanie problemów.
  Nigdy, przenigdy żaden „żyd” nie był dla kogoś problemem, lecz ludzka sprzedajność, nieuczciwość, załganie, chęć urządzenia się kosztem nędzy bliźniego itd.

  Polubienie

 39. IDF(Izraelskie) będzie bronić państw bałtyckich przed Rosją

  od autora – wydaje się, że sprawa z budową nowego Izraela na terytorium Ukrainy, Donbasu, Rosji weszła w kompletny ślepy zaułek.
  Z powodu „dziwnej” wojny w Donbasie cztery projekty budowy nowego Izraela / Chazarii już napotkały kłopoty.
  Teraz jest realizowany projekt nr 5 tzw. „Niebiańska Jerozolima” z hasłem, jeśli Vakarchuk (ten z Oceanu Elzy) nie zostanie prezydentem Ukrainy, to wybory są sfałszowane. Ten slogan i przesłanie, że Żydzi stawiają na Wakarczuka, zostały ogłoszone przez I. Berkuta wiosną ubiegłego roku. Wakarczuk był szkolony w USA przez Żydów od neokonserwatystów. Czekamy, gdy IDF odpowie na prośbę Żydów z Ukrainy, aby uchronić ich przed „dzikimi” Żydami-Ukraińcami (Ukraińcy dzicy Żydzi takiego określenia użył I. Berkut w swoim filmie).
  Siły Zbrojne Izraela wysyłają swój kontyngent wojskowy do udziału w manewrach wojskowych Sojuszu Północnoatlantyckiego na granicach naszego kraju, mających na celu „powstrzymanie Rosji”, to znaczy przeciwko nam.
  Izraelski Portal Obronny, poświęcony wiadomościom wojskowym, poinformował o zbliżających się ćwiczeniach, które odbędą się na terenie Polski i krajów bałtyckich. Chodzi o manewry wojskowe Saber Strike (2018), które rozpoczną się 3 czerwca i potrwają nieco mniej niż dwa tygodnie.
  Ale główną „atrakcją” manewrów nie jest ich skala, ale udział armii izraelskiej.
  Pojawienie się Izraelczyków w Europie na granicy Rosji jest nieco nieoczekiwane. Zwłaszcza w świetle faktu, że Izrael, mimo swojego prozachodniego kursu, zawsze podkreślał szczególne stosunki z Rosją.
  Tel Aviv przyłącza się do wydarzenia z wyraźnie prowokującym wydźwiękiem, w rzeczywistości rozpoczynając konfrontację z naszym krajem w Europie? Wydaje się, że w ten sposób Izrael płaci Trumpowi za przeniesienie ambasady do Jerozolimy.
  Możemy założyć, że pojawienie się IDF na ćwiczeniach europejskich jest swego rodzaju ostrzeżeniem dla Moskwy przed uczestnictwem w konflikcie, który wybuchł w Izraelu i wokół niego oraz od wspierania Palestyńczyków.
  Ale tak czy inaczej, jest oczywiste, że stosunki między Rosją a Izraelem zaczynają przybierać nowe formy.
  https://wod-1958.livejournal.com/5926015.html

  Polubienie

 40. Grzanek tu nie chodzi o kąsanie a walkę z ciemnotą . Koleś nazywa mnie żydem co mnie akurat nie dziwi .mój ostatni wpis wiesz gdzie jest może bys mnie poparł wpisem bo jeżeli już to mnie ciągle gryziesz w dupę na WPS
  .Grzanek gdzie ja piszę nieprawdę ?
  Chyba się ze mną zgadzasz co piszę .
  Podejrzewam że to jest wywrotowa robota koszernych pytusiów itp .
  Zauważ masz inne zdanie to zaraz żyd , cygan itp .

  Polubienie

 41. Ad Na na na

  Na na na, do kogo te GORZKIE ŻALE? Lepiej pisz swoje teksty na Berdyczów, efekt będzie podobny – porażająco/powalający! Ci, co potrafią złożyć sylaby do kupy, tak jak np. WONSZ, po twojej ,,lekturze” dostają małpiego rozumu, albo kosmicznego orgazmu, a o reszcie szkoda pisać i gadać. Na na na, już wiele razy dawałem Ci wskazówki jak należy pisać dla zwyczajnych ludzi, a Ty dalej swoje – EX CATHEDRA, to się później nie dziw dziewczynko, że u administratorów portali dostajesz bana. Oni też nie lubią długich ,,tyrad”, bo im kontekst ulata i później dostają intelektualnej sra… (czytaj laksacji).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ex_cathedra

  ,,Gadał dziad do obrazu, (a) obraz do niego ani razu”.

  Językoznawcy alarmują: Polacy nie rozumieją polityków

  https://wiadomosci.wp.pl/jezykoznawcy-alarmuja-polacy-nie-rozumieja-politykow-6031560081867905a

  Połowa Polaków nie rozumie, co czyta

  ,,… Z badań przeprowadzonych przez socjologów w ubiegłym roku wynika, że 42% Polaków nie rozumie niemal nic z tego, co czyta, a 35% rozumie niewiele.”

  http://cia.media.pl/polowa_polakow_nie_rozumie_co_czyta

  Na na na, to są smutne fakty, o których nic nie wiesz!

  Badanie OECD: Polacy nie czytają ze zrozumieniem i mają problemy z krytycznym myśleniem

  https://pikio.pl/badanie-oecd-polacy-nie-czytaja-ze-zrozumieniem-i-maja-problemy-z-krytycznym-mysleniem/

  Hej!

  Polubienie

 42. a chu go wie ile on tam dzieci narobił z takim 10 metrowym kuta….

  grzanek 30 Maj 2018 o 2:13 PM
  Może to jakaś rodzina Waldka

  Polubienie

 43. KIKA BRAWA . NANA TO ZGORZKNIAŁA KOBIETA . UWIERZ MI KIKA .
  SAMA NIBY NAJMĄDRZEJSZA A JAK DOCHODZI DO KŁÓTNI DO UZYWAŁA W STOSUNKU DO JAGIENKI NA WPS KNAJACKIEGO JĘZYKA OPLUWAJAC JĄ .
  NANA TO JEST DOPIERO MODEL
  WYBANOWANA WSZEDZIE JEDYNIE U ADMINKA POPIERDUJE BO JEJ POZWALA

  kika22 30 Maj 2018 o 2:35 PM
  Ad Na na na

  Na na na, do kogo te GORZKIE ŻALE? Lepiej pisz swoje teksty na Berdyczów, efekt będzie podobny – porażająco/powalający! Ci, co potrafią złożyć sylaby do kupy, tak jak np. WONSZ, po twojej ,,lekturze” dostają małpiego rozumu, albo kosmicznego orgazmu, a o reszcie szkoda pisać i gadać. Na na na, już wiele razy dawałem Ci wskazówki jak należy pisać dla zwyczajnych ludzi, a Ty dalej swoje – EX CATHEDRA, to się później nie dziw dziewczynko, że u administratorów portali dostajesz bana. Oni też nie lubią długich ,,tyrad”, bo im kontekst ulata i później dostają intelektualnej sra… (czytaj laksacji).

  Polubienie

 44. Ja też zaczynam powoli zaliczać się do tych co czytając nie wiedzą o co chodzi. Przykładowo dostałem taki e–mail i nie wiem czy to ja zgłupiałem czy ktoś chce ze mnie zrobić głupca, czy też ktoś robi z siebie głupca.
  nowoczesne studia PODYPLOMOWE w Gdyni

  • Administracja Publiczna

  • Agent Celny – nowość – tylko u nas!

  • Akta Stanu Cywilnego – nowość – tylko u nas!

  • Analiza Biznesowa

  • Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe – nowość – tylko u nas!

  • Cyberbezpieczeństwo – nowość – tylko u nas!

  • HR Business Partner

  • Kryminalistyka z kursem detektywistycznym – nowość – tylko u nas!

  • Life & Business Coaching

  • Logistyka z elementami Zarzšdzania Produkcjš

  • Managing Business Globally – nowość

  • Marketing i PR w Internecie

  • Mediacje Gospodarcze, Pracownicze i Administracyjne

  • NeuroBiznes

  • Rachunkowość i Podatki

  • Social Media Manager – nowość

  • Trener Biznesu i Facylitator Grup

  • Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

  • Zarządzanie BHP

  • Zarządzanie i Przedsiębiorczość – Startup – nowość

  • Zarządzanie Jakością

  • Zarządzanie Projektem – Menedżer Projektu

  • Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie – nowość

  • Zintegrowane Zarządzanie w IT

  • Studia MBA Project Management

  Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

  58 660 74 28
  podyplomowe@wsaib.pl
  wsaib

  Polubienie

 45. KIKA NIE WIEDZIAŁEM ZE MNIE TAK DOCENISZ .PROPONUJE BIZNES . WCHODZISZ W RIPPLE CZY DASCOINA A ZA ROK OPALASZ DUPĘ NA FLORYDZIE JAK BOLEK I MASZ DO DYSPOZYCJI NAJDROŻSZE DZIWKI ŚWIATA . WCHODZISZ W TO ?
  HA HA HA .
  A MASZ CZYM JESZCZE BZYKNĄĆ CZY TWÓJ WACEK ZAMROZONY . JAKBY CO NA MÓJ KOSZT KUPIĘ CI VIAGRĘ I OPŁACĘ WIZYTY U SEXUOLOGA.
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 46. ADMINEK ALE O CO CI CHODZI .ZYD PROPONUJE CI DOKSZTAŁCANIE KOSZERNE A TY WYBRZYDZASZ .TO NAGRODA ZA TWOJĄ PROPISDZIELCZĄ DZIAŁALNOŚĆ
  HA HA HA

  Polubienie

 47. Agent Celny – nowość – tylko u nas!

  ADMINEK TU COŚ DLA CIEBIE .ZAŁOŻYSZ MUNDUR I BEDZIESZ CELNIKIEM .ILE KUZWA MOZNA ŻYĆ ZA KIESZONKOWE OD BABY ?
  OGARNIJ SIĘ
  WYJDZ ZE STREFY KOMFORTU JAK MAWIAJĄ KOSZERNI KOŁCZKOWIE
  BU BU HA HA HA .
  ALE PO CO ADMNEK CIĄGNIE SZMAL OD BABY I DOBRZE MU Z TYM . HA HA HA .

  Polubienie

 48. DO GRZANEK
  IMIĘ SŁOWIAŃSKIE O IMIENIU STIOPA NIE MUSI BYĆ ŻULEM .ZOBACZ JEST STUDENTEM . TAKŻE W RAMACH ODŻYDZANIA SWOJEGO PRZYSZŁEGO SYNA NAZWIJ STIOPA .
  CO TY GRZANEK NA TO ?

  Polubienie

 49. Na ten przykład ja mam aż dwa dyplomy
  Jeden czeladnika ( chyba gdzieś zgubiłem)
  Drugi mistrza ( mocno wypłowiał i jest nieczytelny
  I kilka innych dyplomów w tym jeden nawet amerykański.
  Czytałem wspomnianego e–maila, czytałem i nie zrozumiałem, z jakim dyplomem mam wystartować i jaki dyplom po nadmienionych studiach dostanę i co z nim później mam zrobić?
  A mój wnuczek, sześciuklasista, o ten, to co roku po kilka dyplomów hurtem dostaje.
  Ciekawe czy dostanie dyplom, czy tylko świadectwo kursu pływania. A może to nie kurs, a Wyższa Akademia Pływania w basenie?

  Polubienie

 50. Syn mnie dziś zapytał czy warto hodować konie. Kupić źrebaki i na zimę sprzedać na kiełbasy.
  Mogę i ja wejść w ten biznes, ale czy się opłaca?
  Wonsz imieniem Andrzej P. co radzisz?

  Polubienie

 51. Powiem ci tak mam sąsiada . Kupił sobie kilka koni ale cholernie drogich . Trzymał je trzymał .Ludzi zatrudniał aby je wyprowadzali i aby dawali zarcie i chu… na tym zarobił .
  Co do takich zwykłych koni na kiełbasę .Łatwo obliczyć . Rzeżnia zapłaci ci za takiego że 3 – 3, 5 kawałka czyli czy się opłaca? .
  Niech syn policzy ile w to właduje i jakie będzie miał zyski .
  jeżeli mu wyjdzie że właduje przykładowo 10 tysięcy a zarobi 30 tys to się opłaca bo stosunek wynosi tu jeden do trzech
  w przeciwnym wypadku ja bym się w to nie bawił .
  adminek powiedz synowi niech kupi ripple , Dasha to zarobi pierdząc w krzesło a nie jakieś jebane końskie biznesy .

  Polubienie

 52. i trzeba policzyć żarcie dla konia .
  A robota przy koniach cholernie cięzka .Musisz wyprowadzać , sprzątać gówna o innych rzeczach nie pisze .
  ja kurwa znałem kurwa masy ludzi .
  a to chcieli robić biznesy na strusiach a to winko robić czy sadzić ogromne połacie truskawek .
  wychodziło z tego chu… dupa i kamieni kupa .
  Czemu adminku ?
  bo każdy u nas mocny w gębie a leniwy od chu…. a co leń może osiągnąc ?
  Ja tam pierd… takie biznesy .
  Działam na forexie , kopie , i na krypto .Siano zarabiam i pierdzę w krzesło .Piweczko , grill , kiełbaska , baba na rurze w Lublinie .Czego mi wiecej potrzeba ?
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 53. Ponadto muszą być warunki aby te konie trzymać pzrecież w domu nie bedziesz ich trzymał . Najlepiej aby też był parnik .

  Polubienie

 54. widziałem robote przy koniach i to nie wygląda kolorowo chyba ze się kogoś zatrudni do roboty przy koniach za pieniadz ale u mnie by chetnych nie było
  bo lenie patentowane wyskoczyliby z gadką :
  ” a po co nam pracować .Nam wszystko gmina daje ”
  Jebane nieroby .

  Polubienie

 55. Podsumowując.
  BIZNES PRZY KONIACH MOŻE WYJSĆ ALE TZREBA ZAPIERD… I ZNAC SIĘ NA KONIACH . MOZNA KUPIĆ Z 5 KSIĄZEK I POCZYTAĆ O KONIACH CZY JAK TAKI BIZNES WYGLĄDA .
  JEŻELI KTOŚ SIĘ WEZMIE ZA TEN BIZNES A NIE MA POJĘCIA JAK WYGLĄDAJĄ KOŃSKIE JAJA TO WTOPA W TYM BIZNESIE NA 100% PEWNA NIESTETY .

  Polubienie

 56. Andrzej Pucyn
  Chyba mnie przekonałeś, że nie warto.
  Może w króliki?
  Kiedy Gomułka zrobił podwyżki na jedzenie kupiłem trzy króliki samiczki i jednego byczka. W rok rozmnożyłem do setki. Trzy mioty rocznie przeważnie po 9 szt w miocie. Smacznego żarcia było na całą zimę.
  Zobaczę co syn powie na króliki. Na giełdzie warzywnej zawsze dwa, trzy kontenery zieleniny tej co klient nie kupił. Wystarczy załadować i przywieść na działkę.
  Dziesięć samiczek, jeden samiec licząc po osiem w miocie razy trzy w roku to wychodzi 240 szt. po 25 zł za sztukę średnio, to ma 7 tyś zł dodatkowego zarobku w roku,
  Co o tym myślisz?
  Nie lepsze to niż konie?

  Polubienie

 57. Wieś to jest w tej chwili chu… dupa i kamieni kupa .Nie ma w co inwestować .
  Pozostały tylko domy wybudowane za Gierka którego ci durnie tak dziś opluwają .Towarzycho się rozleniwiło .Robić im się już nie chce .
  A łakome a skąpe to jak jasny chu…
  Pójść tylko wieczorem do Bierdy .Nawpierda… się pączków z promocji kupionych wieczorem i tyle .Dupy towarzystwu rosną i TAKI Z TEGO FINAŁ .Co ja tego nie widzę .
  Biznes .
  Może duża ilość lubczyku , kozła czy mleczu .Tylko trzeba mieć miejsce na suszenie i trochę popracować .Wykopac , przywieżć , nawlec na drut .
  Gdy dobra cena można zarobić i jak ma ktoś dużo .Kwestia tylko jaKa cena będzie .
  .Jak ktoś ma trochę buraków to dla krowy .
  Króliki .być może
  Gdy miałem króliki sporo młodych matek do mnie przychodziło .Kupowało na zupkę dla dzieci .Mozna zarobić .

  TERAZ TO JA TO WSZYSTKO PIERD… ZARABIAM NA KRYPTO , KOPANIU I PIERD… TE BIZNESY , KRÓLIKI , NUTRIE I INNE GÓWNO JAK JA ZARABIAM BEZ PRACY I MAM JUZ DOCHÓD PASYWNY .

  Polubienie

 58. myślę ze króliki to jest dobra opcja bo gdy je miałem naprawdę był zarobek .Na full wypas młode matki kupuja dla dzieci a ile ja miałem dziadków , babć które dla wnusiów u mnie króliki kupowały .
  To były dawne czasy .Teraz to mam to w dupie . z głodu nie umieram aby wracać do tego .

  Polubienie

 59. jak człowiek jest młody to się może brac za biznesy i jak ma troche kapitału na inwestycje .Teraz to ja mam to w dupie ale synowi życzę powodzenia adminku .

  Polubienie

 60. Nie wiem ale coś mi się zdaje że teraz jeden królik to w granicach chyba 20 – 30 pln kosztuje .

  Polubienie

 61. w Lidlu żona kupowała po 22 zł za szt. ale młodziutkie, może po 1 kg wagi.
  ja mieszkam na osiedlu 7 tyś. luda, dosyć zamożnego, kiedyś była tu wiocha, jest komu sprzedawać,
  Ja jak bym był młody zahodował bym ze 3 tyś szt., ale młody nie jestem.

  Polubienie

 62. takie coś, daje się doić i to regularnie i co dziennie, niezła sprawa.
  Mleko, zsiadłe mleko, maślanka, twarożek, śmietana, serek topiony, ser żółty i masło.
  Ponoć jedna krowa jest w stanie wykarmić jedną rodzinę
  Nie pamiętam czy to było jedno wiadro mleka rano i jedno wieczorem, czy tylko jedno wiadro dziennie.
  Zaraz po ślubie zawsze na kolację robiłem z dwóch litrów mleka budyń czekoladowy. Dzieliłem się rzecz jasna z żoną.

  Polubienie

 63. I co na tej krowie zarobisz ? a z mleka adminek to tylko wiatrów dostaniesz będziesz puszczał bąki jak chu… 20 lat juz nie masz .
  Żona cię z łózka wypieprzy i będzie maiła rację
  ha ha ha .

  Polubienie

 64. ale nie takie fermy co tym kurom po naciśnięciu jajko spada z dupy .
  Kur… jebane przekupy .
  Dwa tygodnie temu kurwiszon na targu sprzedał mi jakieś hiszpańskie czy wloskie truskawki kłamiąc mi prostu w oczy ze są polskie jakbym nie umiał rozróznić .
  Dwie dyszki dałem .
  Sucz oddała pieniądze jak ją przycisnąłem i udowodniłem oszustwo .
  i taki babski kurwiszon wezmie w niedzielę komunię .Głowę daję .

  Polubienie

 65. i babka nie robi biznesu .
  takie hiszpańskie czy włoskie truskawki w Lidlu czy Biedrze albo Carefour sucz jebana stara zapłaciła 6 pln za kilo a ode mnie chciała cipa wydębić 20 pln .

  Polubienie

 66. Najlepsza to jest koza.
  Trawę wygryzie, że nie trza kosiarki, gałązki obgryzie, ze nie trza nożyc, mleka zdrowego da, no i jeszcze tego, no jak to ładnie wąż robił w Zakopanem, może on podpowie?

  Polubienie

 67. Pan Andrzej Pucyn

  Podobno szykują dużą obławę na Pana na WPS za to jajcarzenie z nich?
  Oj w końcu przebierze się Panu miarka i oberwiesz Pan po jajach!
  Oj nie będzie wtedy bzykania w Zakopanem, chyba że palcem w bucie.
  Bo w końcu jak tu z babą spać z przetrąconymi jajami?

  Polubienie

 68. EDZIU TY IDZI ODWIEDZ ZENKA W SZPITALU JAK ROBI TO ANDRZEJ A TY MARUDZISZ MARUDZI . GORZEJ JAK STULETNIA BABA . SWOJĄ DROGA TO JA JUZ TWOICH WPISÓW . TAKŻE KOMU TO PISZESZ I PO CO TWOJE DURNOTY TO NIE WIEM ALE TO TWÓJ CZAS I JAK GO TAK TRWONISZ TO TWÓJ PROBLEM A JA WRACAM NA FOREX BO FAJNA FORMACJA MI SIĘ NA WYKRESIE RYSUJE ABY DOBRZE PŁATNA .
  MOZE PODESLĘ TU TORONTO OD EM JAK CIĘ EDZIU TORONTO ZBLUZGA TO ZOBACZYSZ WE SNIE NIEBO . TY DOBRZE WIESZ ZE TORONTO SIĘ NIE PATYCZKUJE Z WAMI OD APA I ZE WĄŻ PRZY NIM TO DZIECIAK 2 LETNI .

  Polubienie

 69. ,,niech syn kupi z 500 kur .Jajka drogie i zdrowe i tu jest biznes .”

  w ten biznes to ja wpakowałem jakiś czas temu 3000 zł , żona 17 tysięcy na zakup młodych kurek i g… z tego mamy.
  Wyrzucili mnie ze spółki po kilku miesiącach i jak tu żyć panie premierze?
  Kasa przepadła.
  No ale niech im tam będzie. Nie zbiednieje.
  Żona niby dalej w spółce, ale tylko na papierze u weterynarza i w urzędzie.

  Stadko po odmłodzeniu

  Polubienie

 70. Andrzej Pucyn
  Konie nie, króliki też trzeba dzień w dzień karmić, a co z tytoniem?
  Ile z hektara na tytoniu można by wyciągnąć?
  Czy ktoś dzisiaj w Polsce jeszcze tytoń skupuje?
  Warto w uprawę tytoniu zainwestować czy też nie ?

  Polubienie

 71. Adminek w tej kwestii to juz się pytaj twoich patriotów z okragłego żłoba bo oni jak szarancza ten biznes zniszczyli .To pytanie nie do mnie .
  Biznes trzeba umieć robić a jak nie umiesz to ci nie wyjdzie . U mnie robili biznesy na kurach i nikt nie narzekał kolego .
  Ja mam teraz inny biznes tzw laptopowy i juz sa pierdołami w stylu kury , króliki , konie głowy nie zawracam .

  teraz zaczynam grillowanie .Biała kiełbaska jest inne frykasy są piwko jest takze żegnam .

  Polubienie

 72. Andrzej Pucyn
  ,,Biała kiełbaska jest inne frykasy są piwko jest takze żegnam”

  ty sie robisz leń, panisko, magnat i obzaruch.
  oj niezrowo, niezdrowo.

  Sprawdziłem dziś 31 maja 2018r godzina 10:00 temperatura za oknem w cieniu 32,5 stopni Celsjusza, na słońcu 46,5 stopni C.
  tak chyba jeszcze nigdy nie było. Tylko patrzeć, a zaczną nam palmy wyrastać.

  Polubienie

 73. Oj nie ładnie Panie wężu kablować na Edzia. Miałem coraz lepsze zdanie o Panu, a Pan od razu z siekierą na mnie. Ostatnio na WPS też ładnie czyta się Pana teksty pod ps. wiadomym. Wszystko Pan teraz burzy jednym posunięciem. Żeby aż zaraz pisać do moich znajomych takie odrażające teksty, to strach.

  Polubienie

 74. Edziu nigdy pan nie miał o mnie dobrego zdania .Wyzwiska od żydów , koszernych .To u pana norma .Andrzej pojechał w odwiedziny do Zenka jak wróci to może przywróci pana do pionu .jad się panu zmniejszy.
  Andrzej to równy facet .To wiem na pewno .
  Jak to się mówi członkowie APA są rózni .Całkiem fajni jak andrzej i mniej fajni jak pan .

  Polubienie

 75. Panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Ja już mam swoje lata, bo jestem już po kopie, a jak po kopie to po chłopie!

  Ptak na kołek i kropka, oby wysikać się jeszcze można było spokojnie.

  Ale po co Pan zaraz tak agresywne na moje jajcarzenie z Panem. Pan nie zna się na żartach wcale.
  Żeby zaraz kapować na Edzia?

  Polubienie

 76. Szanowny Panie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  Proszę teraz odwołać u tamtejszego Adminia ten paszkwil, co to szanowny Pan raczył na mnie napisać.

  Polubienie

 77. a jak tam panie Edzio sprawa z K.P .Czekam czekam bo chciałbym z nim sobie fotkę zrobić a tu nic no kurcze juź chyba ze 3 miesiace czekam .
  Swoją droga jaki paszkwil ?
  Jest apel tylko u Przemka aby pana Andrzej doprowadził do pionu i tyle . W sprawie paszkwili to miej pan Edzio pretensję do Toronto bo to on was nie lubi ha ha ha

  Polubienie

 78. dla mnie jesteście jajcarze a w sumie tylko polubiłem Andrzeja . Równy gościu w sumie no i zyczę aby Zenek wyzdrowiał ale co tam na was wszyscy piszą paszkwile , sami żydzi wszędzie . Kali obrażać to dla was dobrze jak Kalego obrażać to dla was żle .

  ADMINEK IMPREZA ODWOŁANA .GORĄCO OD CH….. PIWKO I GRILL MOGŁYBY ZASZKODZIĆ HA HA HA .POSZEDŁEM SOBIE DO SKLEPU POMIMO ŻE WIELKIE SWIĘTO U MNIE SKLEPY CZYNNE PRYWATNE A OTWORZYLI CI CO NAJBARDZIEJ ŚPIEWAJĄ W KOSCIELE W NIEDZIELE PIOSENECZKI RELIGIJNE .
  KUPIŁEM SOBIE ZSIADŁEGO MLEKA LITRĘ ZA 2. 50 PLN PLUS KARTOFELKI MŁODE .

  ADMINKU ZYĆ NIE UMIERAĆ .

  A SŁYSZAŁEM ADMINEK ZE TOBIE DZIŚ ZONA POFOLGOWAŁA I Z RACJI WIELKIEGO DZIŚ SWIETA W DNIU 31 MAJA PO TYLU MIESIĄCACH WPIERDZIELANIA GOTOWANEJ MARCHEWKI .
  W KOŃCU ZROBIŁA CI DZIŚ
  PYSZNE KOTLETY SCHABOWE Z SURÓWECZKĄ I PYSZNĄ POLEWANĄ SŁONINKĄ .

  ADMINKU . PYCHA BYŁO
  NO WEZ TY ZEŚ SIĘ POCHWAL .

  Polubienie

 79. Czuję, że Pan doprowadzi do tego, abym zrezygnował z dalszej aktywności.
  Pan wyznaje moralność Kalego. Panu to wolno jajcarzyć z tutejszego Admina, a jak z Pana ja jajcarzę, to aj, waj. Jeszcze jedno, Pańska ksywka Alann, to jakby żydowska, co?

  Polubienie

 80. Muszę przyznać Alannku, że dzisiejszy artykuł na WPS, to pierwsza klasa. No i Ty też zdrowo niektórych atakujesz. Super. Także teraz pisz o sprostowanie, tego coś u innych na mnie powypisywał.

  Polubienie

 81. Edwardziku daj chlopie spokój bo padnę ze śmiechu .Weż przykład z Andrzeja .A rób sobie jaja ile chcesz kto ci broni a teraz wybacz bo na eleven sports mecz towarzyski leci i trza zobaczyć .
  Pozdrowienia zgredziku i wyluzuj chłopie .Zenek dojdzie do siebie .Nie ma co się denerwować .

  Polubienie

 82. Pańska ksywka Alann, to jakby żydowska, co?

  Ksywka Allan ta zydowska .Edzio może od bobra a świstak zawija w sreberka
  bu bu ha ha ha

  Edzio a świstak czy bóbr to tez koszerny .Sprawdzimy mu jajka
  bu bu ha ha ha

  Polubienie

 83. Sport to dla ciemnego ludu.
  Może dla Ciebie jestem zgredem, ale jakbym Ci przypierdolił to musiałbyś kanapki wziąć na drogę, by z głodu nie umrzeć.

  Polubienie

 84. Wężu
  Żonę żeś wygonił na procesję, nam tu dyrdymały prawisz, jaki to Ty nie koszerny jesteś.
  Nie poszedłeś z żoną, teraz będziesz miał szlaban na seks, a że Ty jeszcze młody byk, to walenie konia Ciebie czeka, chyba, że masz na działce kozę?

  Polubienie

 85. Jak teraz do Lublina ściągną na stałe dragoni, to do lepszego burdelu nie dobijesz się wężykiem Panie wężu.

  Polubienie

 86. Panowie, o czym Wy gaworzycie? Cały czas nie rozumiecie co to jest GLOBANY KOŁCHOZ i kto go, cały czas po cichu buduje. Ekologiczne, kurki, kaczuszki, gąski, indyki etc., a będziecie je karmić ,,ekologiczną” paszą GMO. Nie zdajecie sobie z tego sprawy, że wszystkie podstawowe zboża już zostały genetycznie zmodyfikowane, a inne mniej ważne, czekają w kolejce na modyfikację. To globalne q… nie zna granic i we wszystkich światowych laboratoriach są prowadzone prace pełną parą!

  Żywnościowi potentaci rosną w siłę

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/rolnictwo-na-swiecie-najwieksze-firmy-rosna-w-sile/y007g6

  Ktoś tu wyraźnie kłamie!

  Modyfikowane nasiona odpowiedzialne za kataklizm w pasiekach?

  https://www.agropogoda.pl/modyfikowane-nasiona-odpowiedzia

  Śmierć jak kolba kukurydzy

  Publikacja z 8 listopada 2012 r.

  ,,… Monsanto utworzył i zakupił wiele firm – spółek córek – rosnąc w siłę, tworząc koncern o skali, jakiej jeszcze nie było. Ten koncern opanował już około 80% światowego rynku żywności. Jedna ze spółek córek koncernu Monsanto, firma Cargill, wykupiła w Polsce ponad 80% centrali nasiennych oraz wiele paszarni. Za chwilę nie będzie czego ratować…”

  ,,… I choć Kampania z uporem maniaka forsuje hasło KTO KONTROLUJE ŻYWNOŚĆ TEN KONTROLUJE WSZYSTKO, politycy zdają się tego nie zauważać. A może mają w tym swój interes? Może należy sprawdzić jakie korzyści uzyskują z forsowania aktów prawnych ułatwiających koncernowi Monsanto władanie światem?…”

  https://www.ppr.pl/rolnictwo/pasze/smierc-jak-kolba-kukurydzy-172532

  Teraz się odbędzie wielkie trucie świata pod zmienioną flagą! Przecież oni posiadają największe światowe osiągnięcia przy utylizacji szmuli! To są bardzo wybitni fachowcy w tej branży!

  Unia Europejska oficjalnie dała pozwolenie na przejęcie Monsanto przez Bayer

  https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/bayer-przejmie-monsanto-zgoda-unii-europejskiej/f2ske7c

  Jest w pejsatej książce napisane, że jak ON tworzył świat i stwierdził, że wszystko jest dobre, to co stworzył, to co te ateistyczne, szmulowskie q… kombinują? O jakiej walce z głodem oni pier…olą? Cały czas walczą i walczą, a głodu na świecie nie ubywa, tylko jest coraz więcej!

  Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych_do_spraw_Wy%C5%BCywienia_i_Rolnictwa

  Potrafią tylko tworzyć kolejne raporty i brać ogromną kasę, za te nic nieznaczące, biurokratyczne pierdoły!

  Codziennie niemal miliard ludzi cierpi z powodu głodu

  http://www.newsweek.pl/swiat/glod-na-swiecie-ktore-kraje-najbardziej-dotkniete-sa-glodem-raport,artykuly,377357,1.html

  Wojny powstają jak grzyby po deszczu, za które w 100% odpowiedzialni są MARSJANIE, przecież MARS to jest BÓG WSZYSTKICH WOJEN. Bajać to my, ale nie nas – biurokratyczne, szmulowskie ścierwa!

  Głód na świecie powraca

  ,,… Główny winowajca to wojna

  60 proc. chronicznie niedożywionych mieszka w rejonach objętych konfliktami zbrojnymi, co pokazuje głównego winowajcę. Szczególnie zagrożone głodem są obecnie Sudan Południowy, północno-wschodnia Nigeria, Somalia i Jemen. Brak na tej liście Syrii jest efektem ogromnej mobilizacji organizacji humanitarnych, które niosą pomoc milionom syryjskich uchodźców…”

  http://wyborcza.pl/7,75399,22390058,glod-na-swiecie-powraca.html?disableRedirects=true

  Wystarczy!

  Hej!

  Polubienie

 87. @kika22
  a będziecie je karmić ,,ekologiczną” paszą GMO. Nie zdajecie sobie z tego sprawy, że wszystkie podstawowe zboża już zostały genetycznie zmodyfikowane, a inne mniej ważne, czekają w kolejce na modyfikację. To globalne q… ”

  nasiona nie sa najlepszym pozywieniem dla ludzi, dlatego że zawierają tzw inhibitory enzymatyczne (takich jakby bio-ochroniarzy ) i kwas fitowy, co sprawia że praktycznie nie zawiele da się z nasion przyswoić substancji odzywczych
  na ten przykład orzechy ,slonecznik, pestki dyni itd powinno się moczyć na całą noc przed zjedzeniem ,bo inaczej wyżej wymienione substancje aktywne obciążą nam pęcheżyk żółciowy i trzustke, oraz przyczynią się do gorszego wchłaniania w jelitach reszty pożywienia.
  PS. mój pradziadek ,żyjący jeszcze w czasach przedwojennych, zainspirowany biblią postanowił odżywiać się chlebkiem. Piekł też sobie na blachach takie placuszki z mąki i wody … i wiecie co , dożył tylko 40-stki przyczyna – niedrożność jelit
  ps. na temat jajek, mięsa i mleka też mam wyrobione zdanie :))

  pozdrawiam

  Polubienie

 88. aha, zapomniałbym jeszcze o Akrylamid(zie) niefajnej substancji powstającej w temperaturze powyżej 120st jakby kogo naszła ochota zabić te enzymy w piekarniku

  Polubienie

 89. Andrzej Pucyn
  Na obiad nie było luksusów, rosołek z makaronem jeden talerz i dwa deka mięsa wołowego bo reszta to była kość i łój.
  Sąsiad zza płota pali cygara po dwie dychy za sztukę, to ja się wensza pytam – a ile można mieć z hektara liści tytoniu i ile na tym interesie można stracić?

  Polubienie

 90. „A wy na maratończyków w Warszawie narzekacie. Ci się rozsiedli na środku ulicy i mszę odprawiają. Policja właśnie prysnęła. Radiowóz 919. Zamiast dopilnować przejazdu, bo korek już długi, odbiła w pole i ślad po nich zaginął” – napisał, publikując jednocześnie zdjęcie na Twitterze, poseł Tomasz Cimoszewicz (PO).

  A czasu na napisanie posta poseł miał sporo, ponieważ w tym czasie stał w korku. Rzymskokatolicka procesja z okazji Bożego Ciała zablokowała drogę w miejscowości Krypno. – Policja najpierw przechodziła z wiernymi, potem zniknęła. A kierowcy stali w korku – mówi poseł Cimoszewicz w rozmowie z portalem tokfm.pl.

  Polubienie

 91. Adm,tak naprawdę zjesz gówno+wiele innych związków chem nie oboj dla zdrowia, którego jakaś część (mam nadzieje że calość) wyleci z tyłka a reszta, no cóż, odłoży się w postaci kamieni kałowych.

  Polubienie

 92. zdoskoku a ty co jadasz pewnie frykasy cwaniaku po których wogóle nie srasz .
  Nie życzę ci kolego abyś po operacji jelit chodził dwa lata w worku srając i pierdząc do niego czekając na kolejną operację zamknięcia .
  Filozofuj dalej cwaniaczku .

  Polubienie

 93. dziś jest boże ciało

  Istota tego kultu ma swoje źródła znacznie wcześniejsze, sięgające kultów fetyszystycznych i praktykowana była w większości religii. Grecy szczycili się gliną, z której Prometeusz ulepił pierwszego człowieka, przechowywano i czczono lirę Orfeusza, który nie istniał i wiele innych. Niemniej jednak do kultu tego Kościół wniósł swoiste cechy – nade wszystko handel na olbrzymią skalę, i co było tego efektem – rozdęcie do monstrualnych rozmiarów i różnorodności. Było to jak najsprzeczniejsze z charakterem chrześcijaństwa, który wyłania się z Biblii, gdzie Jezus mówi, że już nie będzie się Boga czcić inaczej jak tylko w duchu i w prawdzie, jednak tym przejmowano się najmniej.

  Obok handlu odpustami, sprzedaż tzw. relikwii, urasta do rangi pomnika ludzkiej głupoty z jednej strony, a bezgranicznej pazerności i obłudy – z drugiej. Dla protestantów był to haniebny targ, dla „biznesmenów” duchownych – bazar cudowności i świętości. Dziś jawi się jako żywy dowód tego, że ludzka głupota nie ma bynajmniej żadnych granic.

  Najwięcej świętych części różnych zmarłych pojawia się w średniowieczu. Odnajdują się nagle takie święte eksponaty jak szczeble drabiny jakubowej, kawałki ramy okiennej, w której archanioł Gabriel zwiastował Marii Pannie, fragmenty stołu i obrusu z ostatniej wieczerzy, a także palec Ducha Świętego.

  Prawdziwym ewenementem okazów były schody po których stąpał Jezus, idąc na spotkanie z Piłatem,czy domek, w którym mieszkała Matka Boska, Werona szczyci się relikwiami osiołka na którym Jezus dokonał wjazdu do Jerozolimy. Klasztor Gräfrath pod Kolonią posiadał nawet ususzone ekskrementy tegoż zwierzęcia

  Najważniejsze jak wiadomo jest wszystko to, co pozostło po Jezusie, jak np. pieluchy, sianko z betlejemskiej stajenki, a nawet jego pot. W wielu kościołach znajduje się niezliczona ilości odłamków krzyża, a gwoździe, którymi przybito do niego Chrystusa jsą podobno w 30 kościołach. 150 kościołów popsiada ciernie z korony którą włożono Jezusowi na krzyżu.
  Takich kuriozalnych świętych relikwii jest o wiele więcej. W zbiorach kościoła kat. są anielskie pióra i mleko Matki Boskiej. No i oczywiście święty napletek Jezusa Chrystusa.

  Właśnie. Jednym z zabawniejszych świętości kościelnych jest kult napletka Jezusa Chrystusa, którego posiadaniem jako relikwii szczyci się kilkanaście miejsc. Oczywiście każdy posiadał autentyk. Do tego świetego szczatka Jezusa pielgrzymował nawet papież. Wsród tych kilkunastu świątyń, które posiadają tę świętość jest bazylika św. Jana na Lateranie

  Żyjąca na przełomie XVII i XVIII wieku pewna zakonnica z Wiednia Agnes Blannbekin miała objawienie. Ojciec Pez, benedyktyn tak opisuje jej przeżycia: ,,Zawsze na święto obrzezania serdecznie i z głębi serca opłakiwała utratę krwi, na która zgodził się Chrystus już tak wcześnie i u progu dzieciństwa i zgubioną skórkę z penisa Pana. I pewnego razu podczas takiego święta tuż przed komunią, gdy zastanawiała się gdzie się ów napletek podział, poczuła na języku kawałek skórki, pełen ogromnej słodyczy. Połknęła go. Napletek jednak pojawił się znowu. Jeszcze raz go połknęła. I tak zabawa’ trwała podobno ze 100 razy”. (Seksualizm w życiu Kościoła, K. Deschner)

  http://www.eioba.pl/a/2pls/swiety-napletek

  Polubienie

 94. Nikt nikomu na silę do jedzenia gówna nie daję .Wczoraj przechodziłem obok biedry . na parkingu w chu… samochodów .Ludzie wychodzą z 10 siatami .
  a ja się smieje .
  mam swoją ziemie .Tam super warzywka i owoce .Zrobię sobie kiełbaski , boczusie , szyneczki sam świnkę sobie kupię z pewnego zródla i wiem co jem
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 95. Adminek się nawrócił .pisze elaborat o bozym ciele .
  Adminek po co ? Nie bój nic przy następnym rozdaniu masz jak w banku jakąs fuchę w ministerstwie . juz nie liż PIS rowka .Nie musisz .

  Polubienie

 96. Oczywiście adminek zartuje ale to jest dziwne taki antychryst a popiera PIS . Adminku trzymaj się z dala od nich bo jak ci zafundują egzorcyzmy za free to nie będzie zmiluj się .Inaczej na fuchę w ministerstwie w następnym rozdaniu nie licz .
  Adminek warta jest dobra fucha egzorcyzmów ?
  Wszak kilka lat temu jak preziem był Komorowski japoński samuraj przed siedziba prezia robiono egzorcyzmy .Fajnie to nie wyglądało.
  bu bu ha ha ha

  Polubienie

 97. A.Pucyn „zdoskoku a ty co jadasz pewnie frykasy cwaniaku po których wogóle nie srasz .”

  Debilu, poprzez sranie oczyszczają się jelita. regularne stolce , przynajmniej raz dziennie, to podstawa zdrowia. Naturalny Błonnik mówi ci to coś? mala podpowiedz,rozrózniamy 2 – jeden rodzaj odżywia tzw flore jelitową, a drugi stanowi pdst budulec kału
  PS. a życzenia to se zachowaj dla najbliższej rodziny

  Polubienie

 98. Ad zdoskoku

  ,,… nasiona nie sa najlepszym pozywieniem dla ludzi, dlatego że zawierają tzw inhibitory enzymatyczne (takich jakby bio-ochroniarzy ) i kwas fitowy, co sprawia że praktycznie nie zawiele da się z nasion przyswoić substancji odżywczych…”

  No, popatrz Pan, że ja tego nie zauważyłem! A ten BIO-OCHRONIARZ to jest Alfa i Omega w każdej sprawie? Kiedyś było wszystko przyswajalne przez żywe organizmy, a dzisiaj już nie?

  Czy te koszerne laboratoria, przypadkiem nie eliminują z pożywienia składników odżywczych, potrzebnych każdemu żywemu organizmowi, w zamian dostarczają na rynek nic nie warte, śmieciowe GMO?

  Raptownie większość światowych społeczeństw, zaczęła zapadać na dziwne choroby, których kiedyś nie było, albo istniały w śladowych ilościach.

  PRZECIEŻ BIAŁKO JEST NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ W NASZYM ŻYCIU – TAK PIER…LILI W SZKOŁACH NAWIEDZENI MĘDRCY. PÓŹNIEJ PODZIELILI BIAŁKO NA ROSLINNE I ZWIERZĘCE TWIERDZĄC Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ, ŻE BIAŁKO ZWIERZĘCE JEST BEEEEEEE!

  Skaza białkowa

  http://www.skazabialkowa.pl/

  ILE DZISIAJ JEST MLEKA W MLEKU? OBECNIE PIJEMY NIC NIE WARTE PŁYNY MLEKOPODOBNE I NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY Z TEGO FAKTU JAKIE TO MA SKUTKI ZDROWOTNE!

  Ile jest mleka w mleku? Napój UHT z tłuszczem roślinnym

  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/894028,ile-jest-mleka-w-mleku-napoj-uht-z-tluszczem-roslinnym-sprawdz-co-pijesz,id,t.html

  NAWET CIELAKI MAJĄ PRZECHLAPANE, NIGDY NIE ZAZNAJĄC, SMAKU MLEKA MATKI!

  Ile mleka w mleku?

  http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/ile-mleka-w-mleku,29279.html

  0,00000000000001% MĄKI W CHLEBIE? TYLKO PROSZĘ SPOKOJNIE, TO SĄ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ!

  Ile mąki jest jeszcze w chlebie?

  https://naszdziennik.pl/mysl/62473,ile-maki-jest-jeszcze-w-chlebie.html

  Gorące pieczywo w markecie? Warto to przemyśleć

  http://ulicaekologiczna.pl/umysl-i-cialo/gorace-pieczywo-w-markecie-warto-to-przemyslec

  Panie zdoskoku proszę nie puszczać kolorowych pawików, po bardzo smacznych chlebkach z marketów.

  Hej!

  Polubienie

 99. Ad. Kika22
  zrozum czlowieku że kiedyś, mimo słabej wiedzy na temat dożywiania, organizm miał czas się pozbywać toksyn i niestrawionych resztek , bo był niedobór żywności. bo były posty, przednówki, takżei oszczędzano na jedzeniiu. Nawet bogaci potrafili powstrzymywac się od obżarstwa. Dzisiaj jest niestety inaczej. Dlatego teraz tyle chorób

  Polubienie

 100. @ Andrzej Pucyn

  A nie mówiłem pierdzielu, że doigrasz się kiedyś, każdemu radę chcesz dać, a sam guzik wiesz młody byku!
  Lepiej swojej kozy na działce pilnuj, bo Ci ucieknie.

  Polubienie

 101. Zaczęło się!

  Alarm! Roszczenia żydowskie przed Sądem Rejonowym w Bochni – 24.05.2018 r.

  W dniu 24.05.2018 r. w Bochni odbyła się kolejna rozprawa przed Sądem Rejonowym w Bochni (małopolska), gdzie rozpatrywano zaskarżenie kancelarii prawnej z Krakowa reprezentującej grupę Żydów (domniemanych właścicieli nieruchomości w Żegocinie).

  Dzięki lokalnym mediom takim jak czasbochenski.pl materiał zostaje tak szybko wysłany. Mimo prawniczego charakteru wydarzenia zawiera ono cenne fakty.

  Najistotniejszy to fakt, że kancelaria zgłosiła spadkobierców o których od 2 lat nie wiadomo kim są, gdzie mieszkają?

  A Polacy niech dalej modlą się do żydówki Miriam o złote gruszki na wierzbie!

  Polubienie

 102. ,,… (d) chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; (e) i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; (f) i nie wódź nas na pokuszenie,…”

  … ABY SPUŚCIĆ WIELKI ŁOMOT/WPIERDOL, WSZYSTKIM PARCHOM, RAZEM Z ICH UKRYTYMI MOCODAWCAMI, ZA TO WSZYSTKO, CO ONI WYPRAWIAJĄ Z LUDŹMI NA ZIEMI!

  Celownik – Ile chleba w chlebie?

  Szok! Gips, mydło, sierść i kopyta w pieczywie? Podaj dalej!

  Czym jesteśmy truci 1/3

  Amen!

  Polubienie

 103. https://external-frx5-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQC45yop2miiTJJ1&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Focdn.eu%2Fpulscms-transforms%2F1%2FObiktkqTURBXy8zODkwYWIxNjAyNDA0ZDVmODQyMDc1ODM5Y2JjNjE3My5qcGVnkpUDAGrNDADNBsCTBc0B4M0BaA&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_eui2=AeFti2Hpwwy-wubN3uGOI21ZeyQpvPqaCpmqWaS_gATaX-1sBavq8KMcxkRgaGuVxzexTQsSoSTZGtULoG0rKDOoTnWVQJ2_s0te2A1I9dPQYg&_nc_hash=AQCFbuayitGk51KN

  Papież do biskupów: nie można głosić ubóstwa i żyć jak faraon

  A więc nie tylko Żydzi potrafią robić geszeft na pośrednictwie. Katabasom żyje się doskonale, bo owieczki wierzą w gruszki na wierzbie, czyli w Raj po śmierci, do którego bilety sprzedaje im żydo-katolicki Kościół indoktrynując (w czyim interesie?) żydo-chrześcijańską religią, której najważniejszy symbol stanowi rzymska szubienica z trupem żydowskiego nauczyciela (rabina). Jak dotychczas interes jest kwitnący.

  Polubienie

 104. Fragment artykułu, który ukazał się dziś na stronie WPS.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/30/dzieje-glupoty-w-polsce-nieskonczona-ksiega/#comments

  Nie sposób także komukolwiek zabronić wiary w gruszki na wierzbie, bo tym jest w istocie wiara w pośmiertny Raj w żydo-chrześcijaństwie i w podobnych religijnych tworach ludzkiej fantazji.

  Niestety mało popularna jest świadomość, że jedyne realne trwanie po śmierci zapewnić może istnienie własnego narodu, którego cząstkę stanowiliśmy. A to przecież w narodzie przechowywany jest wspólny materiał genetyczny i cząstka pracy każdego z nas, jako współtwórcy szeroko pojętej kultury narodu w całych jego dziejach.

  W religijnej tradycji żydo-chrześcijaństwa, które jest w Polsce religią panującą, istotną rolę odgrywa genealogia, wspólny rodowód wszystkich postaci związanych z powstaniem, tworzeniem, tej religii – wszyscy są Żydami. Narodem wybranym, wybranym przez Boga, wedle tej wyrosłej z korzenia judaizmu biblijnego religii są Żydzi. Ilu z nas zastanawia się jak to się stało i dlaczego, że religia związana wyłącznie ze światem i ludem żydowskim stała się powszechną religią Europejczyków?

  Dla ułatwienia odpowiedzi może należałoby najpierw postawić inne pytanie: co w minionych wiekach musiałoby się stać, żeby Europejczycy byli wyznawcami taoizmu, konfucjanizmu, czy buddyzmu, tak jak niewiele brakowało, żeby w znacznej części Europy panował islam?

  Polubienie

 105. Fragment artykułu, który ukazał się dziś na stronie WPS.

  Nie sposób także komukolwiek zabronić wiary w gruszki na wierzbie, bo tym jest w istocie wiara w pośmiertny Raj w żydo-chrześcijaństwie i w podobnych religijnych tworach ludzkiej fantazji.

  Niestety mało popularna jest świadomość, że jedyne realne trwanie po śmierci zapewnić może istnienie własnego narodu, którego cząstkę stanowiliśmy. A to przecież w narodzie przechowywany jest wspólny materiał genetyczny i cząstka pracy każdego z nas, jako współtwórcy szeroko pojętej kultury narodu w całych jego dziejach.

  W religijnej tradycji żydo-chrześcijaństwa, które jest w Polsce religią panującą, istotną rolę odgrywa genealogia, wspólny rodowód wszystkich postaci związanych z powstaniem, tworzeniem, tej religii – wszyscy są Żydami. Narodem wybranym, wybranym przez Boga, wedle tej wyrosłej z korzenia judaizmu biblijnego religii są Żydzi. Ilu z nas zastanawia się jak to się stało i dlaczego, że religia związana wyłącznie ze światem i ludem żydowskim stała się powszechną religią Europejczyków?

  Dla ułatwienia odpowiedzi może należałoby najpierw postawić inne pytanie: co w minionych wiekach musiałoby się stać, żeby Europejczycy byli wyznawcami taoizmu, konfucjanizmu, czy buddyzmu, tak jak niewiele brakowało, żeby w znacznej części Europy panował islam?

  Polubienie

 106. Tymczasem rozłam UE-Polska rośnie. Polexit to możliwość. Europa buntuje się przeciwko dominacji USA. Ze względu na ambicje i marzenia o sile, Warszawa szuka własnego kawałka globalnego tortu, marząc o tym, aby stać się wierzchołkiem władzy, w błędnym przekonaniu, że taniec do amerykańskiej melodii jest drogą do osiągnięcia tego celu. Może skończyć się zerwaniem z Europą, tylko po to, by ostatecznie dostać zimny prysznic ze strony Stanów Zjednoczonych, gdy Polska nie będzie już potrzebna. Wtedy Warszawa będzie musiała poradzić sobie z Rosją – relacje z tym krajem, które poświęcili dla przytulenia się do Ameryki. Aby cieszyć się wysoką międzynarodową pozycją, trzeba mieć niezależną politykę zagraniczną, a nie kłaniać się innym państwom, bez względu na to, jak potężne mogą być.
  https://www.strategic-culture.org/news/2018/05/31/poland-wants-us-military-presence-permanent-and-ready-pay.html

  Polubienie

 107. Kuchnia Królewska (aryjska) to surowe owoce i warzywa czyli to co ludzkość jadala niegdyś i od zawsze.
  Kuchnia niewolników czyli skrobia + mięso = nieuniknione kłopoty, wcześniej lub później

  Ale rozumiem, nie każdy dorósł do bycia Królem, więc nikogo nie zmuszam 😎

  Polubienie

 108. durniu jeden z doskoku .
  I TERAZ DRUKOWANE ABY DO TAKIEGO PLATFUSA DOSZŁO .
  ( MOŻE KOLEJNY NICK DRUŻYNY APA? NIE WYKLUCZAM .

  MOJA WIEDZA OPARTA JEST NA KSIĄZCE BESTSELERZE
  ” DROGA DO ZDROWIA ” – MICHAŁA TOMBAKA .
  KORZYSTAM Z RAD TEJ KSIĄZKI I ZAWSZE CUDOWNIE NA TYM WYCHODZĘ A ZDROWIE MAM JAK KON POCIĄGOWY .
  TOMBAK PODAJE SZEŚĆ SPOSOBÓW OCZYSZCZANIA JELIT ZE ZŁOGÓW KAŁOWYCH .
  PIERWSZY NAJBARDZIEJ TRUDNY SAM SOBIE GRZEBIESZ W ZADKU ALE TRZEBA TO UMIEĆ BO SOBIE KUKU ZROBISZ A SMRÓD TAKI Z TEGO BEDZIE ZE PIESZCZOCHU SAMEGO SMRODU NIE WYTRZYMASZ .
  JA TO UMIEM ROBIĆ .
  INNE SPOSOBY SKUTECZNOSĆ TAKA SOBIE NA 50% TYPU KURACJA KEFIREM CZY SUSZONYMI SLIWKAMI .
  ZLOGI KALOWE MOGA DOPROWADZIĆ DO TEGO ZE CI ZATKAJĄ JELITO I OPERACJA A POTEM CHODZENIE W WORKU DWA LATAI SRANIE DO TEGO WORKA . NA NIC NIE MASZ WPŁYWU TAKŻE WOREK CI MOŻE PIERDZIEĆ JAK BĘDZIESZ NA WESELU ITP IMPREZACH .
  PRZESTAŃ DZWOŃCU UDAWAĆ EKSPERTA BO PISZESZ BREDNIE I UCZ SIĘ
  POLECAM KAZDEMU :
  http://allegro.pl/michal-tombak-droga-do-zdrowia-i7378607765.html

  EDZIU JUZ PRZESTAŃ TE SWOJE DURNOTY PISAĆ BO ZAL JAK SIĘ TEGO CZYTA . ILE TY MASZ LAT ?
  PIĘC
  HA HA HA

  Polubienie

 109. Pan Andrzej Pucyn

  durniu jeden z doskoku.
  I TERAZ DRUKOWANE ABY DO TAKIEGO PLATFUSA DOSZŁO.
  (MOŻE KOLEJNY NICK DRUŻYNY APA? NIE WYKLUCZAM).

  Panie, odpieprz się Pan od nas!
  Co nowy nick, to zaraz APA.
  Na głowę już Panu padło od tego ciepła?
  Zalecam okłady na głowę mokrą i chłodną ściereczką.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 110. Do Pana Andrzeja Pucyna

  Dziadki z APA mają inne cele, jak w kółko chandryczyć się z młodym bykiem w Polsce!

  Dziadki teraz popijają chłodne piwo i planują urlop – może w tym roku na Bahamy!

  Polubienie

 111. Andrzeju Pucyn

  Jeszcze przed wyjazdem dziadki pojadą na hydrokolonoterapię, oby dziadkom nic się nie przytrafiło, jak będą rozkoszować się życiem na plaży w cieniu palm.

  Taki zabieg robią młode pielęgniareczki i jest na co popatrzeć, na te biuściki, na te pośladeczki, ach! A Ciebie jak nie stać to musisz sam sobie lewatywkę robić na działce.

  Polubienie

 112. APA TO SKĄD WY MACIE TAKIE SIANKO NA TAKIE LUKSUSY . JA TU WIDZĘ ŻE DUPĘ OPALACIE JAK BOLEK NA HAWAJACH A JA MUSZĘ CIĘZKO PRACOWAĆ ABY COŚ NA FOREXIE WYDĘBIĆ I KRYPTO LUB KOPANIU

  EDWARD I APA
  TAKA PROSBA .
  ILE PŁACICIE PIELĘGNIARCE ZA ZROBIENIE WAM LEWATYWY BO KOBITA SIĘ MUSI NA TYM ZNAĆ I TANIE RZECZY TO NIE SĄ .
  A ROBI TO U WAS W MASCE GAZOWEJ CZY NA SUCHO BEZ ?
  APA I EDZIO ANTYZYDZI A STAĆ ICH NA TAKIE LUKSUSY .
  JELITA IM OCZYSZCZA WYKWALIFIKOWANA PIELĘGNIARKA A TO TANIE RZECZY NIE SĄ WSZAK ROBOTA CIĘZKA I TRZA SIĘ SMRODÓW NAWĄCHAĆ .
  I OPALAJĄ SIĘ APA W LUKSUSOWYCH KURORTACH .
  APA SKĄD WY NA TO MACIE JAK WY NIE ŻYDZI ?
  HA HA HA .

  Polubienie

 113. 598 Brygada Transportowa US Army podpisała umowę z firmą Bałtycki Terminal Kontenerowy na przekazywanie towarów wojskowych w polskim porcie w Gdyni. Zgodnie z dokumentem, widzianym przez RT, obejmuje towary, których rozmieszczenie zajmie od 25 tys. do 30 tys. m kw. Wartość kontraktu wynosi 841 tysięcy USD i będzie ważna przez rok – do 14 maja 2019 roku. Warto zauważyć, że w dokumencie celowo określono cel przeniesienia sprzętu wojskowego do Polski.

  „Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania na rzecz 598 Brygady przeładunków, transportu i związanych z tym usług portowych niezbędnych do wykonywania ruchów wojsk USA, do wsparcia (fraza jest ukryta. – RT) nie później niż od 15 maja 2018 roku” – powiedziano w umowie.
  Usługa ta jest niezbędna do przemieszczania ładunków wojskowych przez port morski w Gdyni (Polska) w celu wsparcia narodowych / strategicznych interesów wojskowych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej „- czytamy w dokumencie.
  Umowa nie określa, jaki ładunek zostanie przetransportowany do Polski.
  Jednak do przygotowania przyczółka USA w Polsce może być potrzebny ładunek wojskowy – powiedział profesor Akademii Nauk wojskowych, politolog Siergiej Sudakow.
  „Teraz będzie to praca przygotowawcza. Ładunek, który nadejdzie, będzie, moim zdaniem, systemem przeciwrakietowym i ładunkiem technicznym. Zaawansowany system rakietowy zostanie wykorzystany w możliwej bitwie o wiele bardziej niż czołgi. Kiedy tworzysz bazę, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zamknąć niebo nad tą bazą. Następnym etapem są ofensywne kompleksy i wyposażenie „- powiedział ekspert w rozmowie z RT.
  Według Sudakowa Stany Zjednoczone będą opierały sie na stworzeniu bazy wojskowej w Polsce, w przeciwieństwie do krajów Europy Środkowej.
  „Europa stała się zbyt niekontrolowana dla Stanów Zjednoczonych. Uważam, że taka intensyfikacja działań w Polsce jest prowadzona wyłącznie w celu stworzenia z Warszawy, zgodnie z ideami Trumpa, lidera Europy Wschodniej. Tworzenie infrastruktury w Polsce -tak aby USA zawsze mogły pokazać kartę atutową. To bardzo szybki i mobilny transfer dużych jednostek wojskowych na granice Rosji „- powiedział ekspert.
  https://russian.rt.com/world/article/517964-ssha-polsha-port-voennaya-tehnika

  Polubienie

 114. Ad Lubomira

  CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OBA GATUNKI?

  To jest grzyb borowik, ale nieprawdziwy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Borowik_szata%C5%84ski

  To jest plantacja starych grzybów. Na ich widok, też mam odruchy wymiotne!

  Grzybki są pomalowane na podobne kolory. Mam jakieś dziwne podejrzenia, że oba gatunki stworzył sam maestro Belzebub.

  Pan much i komarów – KARMAZYNOWY KRÓL.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Belzebub

  NAZYWANI SĄ RÓWNIEŻ CZARNYMI PIJAWKAMI, PASOŻYTUJĄCYMI NA LUDZKIEJ KRWI?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Karmazyn

  WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

  Boże Ciało. Ksiądz przewodził procesji… jadąc czerwonym kabrioletem

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bo%c5%bce-cia%c5%82o-ksi%c4%85dz-przewodzi%c5%82-procesji-jad%c4%85c-czerwonym-kabrioletem/ar-AAy5KFp?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Aaaaaaaaaaaaamen!

  Polubienie

 115. Andrzej Pucyn

  Koszt czyszczenia organizmu nie jest taki drogi.

  My dziadki robimy to dwa razy do roku (po zimie i przed zimą), aby długo w zdrowiu żyć i jeszcze raz na dwa tygodnie kobietę poobracać na różne strony.

  Jak ktoś źle się odżywia, to musi i częściej.

  My dziadki byle czego nie ruszamy.
  Piwo tylko czeskie, wódki polskie (najlepiej z ziemniaka). Raz w tygodniu dzienna głodówka. Chipsów, słodyczy i innego badziewia wcale nie dotykamy. Mleka na słodko wcale. Nabiał tylko kwaśny i ostrożnie. Mięsa – tylko ryba, sporadycznie z kurki lub królika. Jaja – dwa razy w tygodniu plus do tego przepiórcze na surowo – 3 razy w tygodniu po 5 jaj. Do tego dużo warzyw – raczej na surowo i owoce. Kropka.
  Tak żyją dziadki Panie wąż.
  A teraz planujemy dwutygodniowy pobyt na Bahamach.
  Żyje się Panie wąż.
  Pan niech w Polsce dalej walczy, może coś z tego i będzie kiedyś dla Pana dzieci.

  Polubienie

 116. Edziu jak to się mówi życie jak w Madrycie za wojskowe emeryturki macie .Tylko gratulować . Andrzej jak sam pisał bierze 6 tysi na miesiac .Mozna się bawic
  bu bu ha ha ha .

  A macie może jakieś info o glosnej sprawie sprzed dwóch latach gdzie paru wyzszych wojaków robiło sobie jaja w pubie .Wezwano policję i policjantom dali po pysku .
  Edziu jak to dalej bedzie z tymi wojakami w Judeopolonii bo ty bardziej w temacie zgłębiony .Pójdą na wcześniejsze ciepłe emeryturki po 8 tysi na miesiac czy bedzie sąd i ich skażą .
  Jak myślisz Edzio bo sprawa ucichła jak cholera .
  Za Jaruzela z racji tego że to wyżsi wojaki to milicja mogłaby im naskoczyć .Wzywano odpowiednie sluzby do takich wojaków i po dupie lano .
  Czy byłoby inaczej i nic by nie było ?
  Jak myślisz Edzio .
  W wojsku to mi się podobali ci co znali się tylko na czyszczeniu konia i po flaszce opowiadali o sexie .Nie mieli gdzie ich upchnąć to się tak szwendali po wojsku . to chyba była jedyna wada PRL armii
  jak się nazywali ?
  ZUPAKI
  HA HA
  JOŁOPSTWO TOTALNE DO CZYSZCZENIA KONI
  HA HA HA .

  Polubienie

 117. Panie Andrzeju Pucyn

  Trzeba było się ustawić, czyli myśleć, a nie za dziewuchami latać, jak kot za świńskim pęcherzem.

  Polubienie

 118. Panie edziu jestem ustawiony .A co pan ma do dziewuch ? chyba gejem nie jesteś ?
  chłopie naprawdę proponuję szczerze pokój .Byłem jedyny który zlozył wam kondolencje jak umarł major w grudniu całkiem szczere zenkowi życzę zdrowia u Przemka a ty chłopie masz radochę .
  Idz na WPS
  tam mnie paz owalił za krytykę Englerta .Nie zgadzasz się z tym co o nim napisałem .dla ciebie mało wazne ze ktoś mi dokopie nawet ze pisze prawdę .
  Koniec juz tego .Nie ma juz chęci na kłótnie . Obsrywanie przez ludzi których szanowałem .
  Żegnam ale propozycja pokoju miedzy nami aktualna kolego .
  Trzymaj się .
  wejdz do Przemka .Poczytaj moje wpisy . bedziesz wiedzial kim jestem naprawdę .
  Trzymaj się i zdrówka .

  Polubienie

 119. widzisz panie Edwardzie chodz raz bys mnie jakims poparł wpisem który mówi prawdę a nie tylko radość bo ktoś mnie tam kopnął .
  Merytorycznie gdzie napisałem nieprawdę a jako aktor to on mnie gów… obchodzi .
  Poczytaj i pomysl .Tak bez emocji .

  Polubienie

 120. It seems the Patriot missiles come with two flight modes, Random and Return To Base. Still selling the Patriot is like Russia still selling the S-200 System. I hope Poland kept their old slings and arrows.
  Bet the Polish are glad they spent so much money on missile systems that won’t protect against Russia’s advanced missiles.
  Good thing everything is perfect on Poland and that money couldn’t be better spent on roads, hospitals, education, or just about anything else. Such is the way in a country with no sovereignty.
  The Polish goyim, haven’t a clue ?? They were, they are a ZOG country ??
  He he he. What a nice strategy: destroy the economies of the Eastern European countries, take them into the war club, arm them, start a war with Russia and watch the expendables die. Nice plan. I wonder if it will work. So… the bombs will be falling in Poland, Romania, Hungary, Bulgaria, Slovakia, Lithuania, Latvia and Estonia and not in London, Paris and Berlin or Hell Aviv, neither in Washington. He he he. Putin has another plan.
  We know that the Patriot system cannot defend Saudi Arabia against Yemen’s missiles. But it certainly should be able to defend Poland against Russia’s missiles.
  I think that’s known as „reverse Polish logic”.

  Polubienie

 121. FAKTYCZNIE . JA PIERDZIELE ALE TEN WALDEK WYPOSZCZONY .
  ADMINEK PROŚBA TAKA DO CIEBIE .
  WEŻ TAM ZNAJDZ CHŁOPU JAKĄS BABĘ ŻEBY SOBIE PODZIUBDZIAŁ BO SIĘ CHŁOPINA ZAMĘCZY ALBO DAJCIE MU BROM .
  JA PIERDZIELE .
  GORĄCO UPAŁ JAK CHOLERA A WALDKA NA BABY WZIEŁO
  HA HA HA

  Polubienie

 122. JUŻ NAWET JA U ADMINKA BABECZEK Z MAJTECZKAMI NIE WKLEJAM BO KTO NORMALNY W TAKI UPAŁ MYSLI O KOBIECYCH KSZTAŁTACH .

  Polubienie

 123. Andrzej Pucyn
  Przecież Waldi to twoje bożyszcze, twój wynalazek, twoja maskota.
  Masz kasę, zafunduj mu jakąś profesjonalistkę z Monachium.

  Polubienie

 124. ADMINEK WALDEK DOBRZE GADA A ZE TOBIE TO NIE W SMAK BOŚ PISOWY . MYSLAŁEM ŻE CI SIĘ CHŁOPINY ŻAL ZROBI I COŚ MU KONKRETNEGO FAJNEGO ZNAJDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA A TY MI DLA NIEGO KAŻESZ SZUKAĆ DZIWEK .
  WSTYD ADMINEK .
  WALDEK BIERZE RENTE Z ZUS TO TAK W SOSNOWCU NA NOCKĘ BY ZNALAZŁ ALE TU CHODZI O KOBITE NA CALE ZYCIE .
  SPYTAM SIĘ JAK GIEREK
  ADMINEK POMOŻECIE ?

  Polubienie

 125. Panie Andrzeju Pucyn … .

  Nie wiem, na jakiej podstawie nazwał mnie Pan gejem, Panie Andrzeju?
  Przecież pisałem Panu, że my lubimy też ładne kobiety i raz na dwa tygodnie każdy z nas lubi poobracać sobie kobietkę. Pan myśli, że jak Pan młody, to dziadkom już nie wolno. Ja mam dopiero 71 lat Panie Andrzeju.

  Polubienie

 126. Panie Andrzeju Pucyn … .

  Panu to jeszcze mogę coś seksownego podesłać, ale Zenkowi to już nie, bo jeszcze by się wkurzył na mnie.
  Zenek chory i nieciekawie z nim, choć ma 58 lat. Mógłbym go tylko zabić wysyłając mu jakieś laseczki. Nie wiem, jak on z tego wszystkiego wyjdzie?

  Polubienie

 127. Miałem już nie pisać szanowny Edwardzie ale więcej wiary .Zenek jeszcze będzie zdrowy .
  Swoją obecność na takich forach jak WPS czy to kończę .Szkoda czasu i męczyć komputer szkoda ogólnie czasu szkoda i zdrowia .
  Najlepsza rzecz to bieganie . Patrzenie na fajny ogródek czy oglądanie meczyków a nawet piwko wieczorem .
  Żegnam i jak czujesz się panie Edwardzie obrażony to przepraszam .
  Wam APA zalecam .Rzuccie w cholerę te fora Nawet dla własnego zdrowia .
  Trzymajcie się .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s