Dobra zmiana we Włoszech?


Włochy mają nowy rząd.

Giuseppe Conte stanie na jego czele
Populistyczno-radykalna koalicja uzyskała poparcie prezydenta. Nowy rząd zostanie zaprzysiężony dzisiaj.

Jeszcze rano wszystko wskazywało na to, że choć kompromis pojawia się na horyzoncie, negocjacje w sprawie powołania nowego rządu potrwają co najmniej kilka dni. Przyspieszenia nabrały jednak w drugiej części dnia, gdy do Rzymu przybył lider Ligi Północnej Matteo Salvini. Jego spotkanie z Luigim Di Maio dotyczyło przede wszystkim personaliów nowego gabinetu. Już wcześniej wiadomo było, że obaj liderzy skłonni są poświęcić najbardziej kontrowersyjną nominację – Paolo Savony jako szefa resortu finansów. To właśnie z jego powodu pierwsze podejście do sformowania rządu zakończyło się fiaskiem. Kandydaturę Savony, a w efekcie całego rządu w niedzielę zawetował prezydent Sergio Matterella.

Giuseppe Conte premierem Włoch

Tym razem udało się dojść do porozumienia. Dziś o godz. 16 zaprzysiężony zostanie rząd koalicji Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi Północnej, na którego czele stanie Giuseppe Conte. Ten szerzej nieznany profesor prawa, związany m.in. z uniwersytetem we Florencji i prywatną rzymską uczelnią LUISS, na politycznej arenie pojawił się dopiero na początku tego roku.

———————–

Według polskiej telewizji nowy rząd Włoch to ludzie sceptycznie nastawieni do Brukseli i Berlina, przy czym również niechętni wspólnej walucie euro.

Tak jakby nasza telewizja, nasi politycy z PiS za bardzo się tym nie zmartwili i mają rację. Brukseli wyskoczył znacznie większy kłopot ( miejmy nadzieję ) niż niepokorna Polska.

Już zaczęły się lekkie zgrzyty na linii Bruksela Roma, na razie jedynie słowne.

Dalej czas pokaże, czy Włosi dadzą się złamać, czy zaczną swoją własną politykę,

w tym by anulować im miliardowe długi

Reklamy

170 uwag do wpisu “Dobra zmiana we Włoszech?

 1. Czapka na złodzieju

  Szanowni Państwo!

  Tak zwana „prywatyzacja nieruchomości” wykazała niezbicie, że kiedy złodzieje dochodzą do władzy, robią wszystko, żeby zatrzeć ślady między uczciwymi i nieuczciwymi. W ten sposób czapki przestają na nich goreć. Jakby tego było mało, próbują odwrócić role. Można bowiem karać tych, co kradną, albo tych, co kraść przeszkadzają. Zarządów PO-PSL, to człowiek nieuwikłany w żadne przekręty powinien był się bać. Pochylano się natomiast z troską nad każdym oskarżonym, z wyjątkiem oczywiście tych, którzy rzeczywiście byli niewinni. Dla fałszywie oskarżanych władza była surowa. Obecnie najwyraźniej to się zmienia. Normalność z trudem, próbuje się jednak co raz śmielej przebijać.

  Ale czy miękkość wobec szantażystów wszelkiej maści, rodzimych, albo zagranicznych jest wskazana? Trudno stosować jedno lekarstwo na wszelkie dolegliwości. Cierpliwość wobec niepełnosprawnych chyba się opłaciła.

  Czy jednak da się przeczekać unijne szykany? Postkomuna jest jak potwór zastawiający sidła na przyszłą ofiarę. To właśnie w roli ofiary Polska jest obsadzana i grilowana od czasu, gdy ośmieliła się wybrać w demokratycznych wyborach swoich przedstawicieli, bez uzgodnienia z Berlinem.

  Możemy się jedynie pocieszać, że unijni biurokraci naprzykrzają się wszystkim mieszkańcom euro-kołchozu lawiną głupich przepisów prawnych. Przy totalnej inwigilacji z jednej strony, stosuje się super tajemnicę odnośnie do danych osobowych, którymi ma prawo posługiwać się zwykły obywatel. To na nim właśnie ma czapka goreć nieustannie, bo a nuż robi coś nielegalnego, na przykład nie będzie umiał wytłumaczyć skąd wziął adresy e-mailowe swoich korespondentów?

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 2. Kłamliwy hipokryta, Eskin, który rozpętał histerię na temat nowego polskiego prawa zakazującego sugestii polskiej winy w Holokauście, podczas gdy jego rodacy Żydzi wymuszali na dziesiątkach krajach europejskich prawo zabraniające sceptycyzmu wobec wysoce wątpliwej narracji o Holokauście.

  Eskin jest bliskim powiernikiem i kolegą satanistycznego Dugina i ruchu eurazjatyckiego. Promuje rosyjską ekspansję na Europę Wschodnią, aby zemścić się na potomkach „nazistowskich kolaborantów”.

  Innym znanym Żydem, który popiera projekt eurazjatycki Dugina jest rabin Avrom Szmulevich, który uczestniczył w kongresie założycielskim Eurazjatyckiego Ruchu Politycznego o zasięgu ogólnoeuropejskim (OPOD) w 2001 roku, reprezentując na konferencji głównego rosyjskiego rabina i sojusznika Putina Berl Lazara.

  Szmulevich powiedział, że „udział ludności żydowskiej Rosji w ruchu Eurazji „tłumaczy się umacnianiem relacji między Rosją a Izraelem oraz faktem, że idea eurazjanizmu znajduje aktywne poparcie w społeczeństwie izraelskim.” Powiedział, że ” eurazjanizm daje możliwość zachowania wszystkim narodom, w tym Żydom, ich tożsamości. ”

  Sean Jobst obszernie opisywał żydowskie powiązania Dugina i Żydów z euroazjatyzmem na naszej stronie internetowej, ujawniając, w jaki sposób Eskin mówił o Żydach i Rosjanach przedstawiając ich jako „wybrane narody” oraz o tym, jak Dugin pochwalał krwawą rolę Żydów w rosyjskim bolszewizmie.

  Dugin nie jest białym nacjonalistą, natomiast stwierdzającym, że Rosja „nigdy nie stawiła sobie za cel utworzenia jednolitego etnicznie, jednolitego rasowo państwa”. Putin robił podobne uwagi w przemówieniu z 2013 roku. „Nacjonaliści muszą pamiętać, że Rosja została utworzona właśnie jako kraj wieloetniczny i wielowyznaniowy od samego początku” – powiedział Putin. „Nacjonaliści muszą pamiętać, że podważając nasz wieloetniczny charakter i wykorzystując kwestię rosyjskiego, tatarskiego, kaukaskiego, syberyjskiego lub jakiegokolwiek innego nacjonalizmu czy separatyzmu, oznacza to, że zaczynamy niszczyć nasz kod genetyczny. W rezultacie zaczniemy niszczyć samych siebie. ”

  http://alt-right.com/2018/05/29/dugins-zionist-ally-avigdor-eskin-slanders-poland-ukraine-baltics/
  Alt right również podejrzewane jest o bycie pod wpływem syjonistów.

  Polubienie

 3. „Dugin nie jest białym nacjonalistą, natomiast stwierdzającym, że Rosja „nigdy nie stawiła sobie za cel utworzenia jednolitego etnicznie, jednolitego rasowo państwa”. Putin robił podobne uwagi w przemówieniu z 2013 roku. „Nacjonaliści muszą pamiętać, że Rosja została utworzona właśnie jako kraj wieloetniczny i wielowyznaniowy od samego początku” – powiedział Putin.”

  To chyba normalne jeżeli planuje się stworzenie imperium. W całej historii świata nie było ani jednego imperium monoetnicznego. Hitler chciał takie utworzyć, i jak to się skończyło, każdy wie.

  Chodzi o to, że prawdziwe zdrowe imperium nie znosi lokalnych praw, kultur i obyczajów, nie stara się ujednolicać wszystkich ludzi jak to się robi obecnie w SRACZU (ZACHODZIE).

  Polubienie

 4. ŻARŁO, ŻARŁO I ZDECHŁO!

  Świat traci zaufanie do Włoch. Rynki boją się, że kraj zechce wyjść ze strefy euro

  https://businessinsider.com.pl/finanse/waluty/kryzys-we-wloszech-a-panika-na-rynkach/4be2bny

  CZY ZDECHLAKA MOŻNA JESZCZE BARDZIEJ WYDOIĆ?

  Początek paniki na rynkach. Złoty najsłabszy od lipca, giełda na deskach

  https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/zloty-i-wig-ostro-w-dol-kryzys-we-wloszech-sie-rozprzestrzenia/lwtj5mx

  MOŻE IM TEŻ DORADZAŁ, ,,WIELKI” EKONOMICZNY SZAMAN ZNAD WISŁY?

  Likwidacja 80 tys. firm i 1 mln miejsc pracy od początku kryzysu we Włoszech

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/likwidacja-80-tys-firm-i-1-mln-miejsc-pracy-od-poczatku-kryzysu-we-wloszech/54ykl

  OCZYWIŚCIE, ZA TEN STAN RZECZY, ODPOWIADAJĄ CZERWONE KRASNOLUDKI I SIEROTKA MARYSIA, ZAWSZE DZIEWICA, KTÓRE POBIERAJĄ OGROMNE PIENIĄDZE Z BUDŻETU ZA (NIE)RZĄDZENIE?

  Emigracja kosztuje Włochy aż 14 miliardów euro rocznie

  http://wgospodarce.pl/informacje/48394-emigracja-kosztuje-wlochy-az-14-miliardow-euro-rocznie

  JA, JUŻ DAWNO TEMU, PRZESTAŁEM WIERZYĆ W KRASNOLUDKI I W DZIEWICTWO PEWNEJ SIEROTY WIEDZĄC, ŻE SZMULE SPOD ZNAKU NWO NIE PISZĄ NOWYCH BAJEK!

  Włoscy przedsiębiorcy w Polsce: ponad 2,5 tys. firm i 82 tys. miejsc pracy

  http://naszswiat.it/aktualnosci/wloscy-przedsiebiorcy-w-polsce-ponad-25-tys-firm-82-tys-miejsc-pracy/

  CELOWE MIKSOWANIE, WSZYSTKICH ZE WSZYSTKIMI?

  Odwrócona emigracja. Mieszkańcy Europy Zachodniej jadą za pracą do nas

  http://wyborcza.pl/1,155287,18657668,odwrocona-emigracja-mieszkancy-europy-zachodniej-jada-za-praca.html?disableRedirects=true

  ALEŻ, TO JEST ,,OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ”, ŻE TO JEST KOLEJNE COŚ TAM, COŚ TAM I KAMIENI KUPA, ALBO WIELKIE BURDELLO BUM, BUM, WYMIESZANE Z BUNGA, BUNGA!

  Hej!

  Polubienie

 5. Poland Under the Jewish Messiah

  Fragmenty
  Ta bardzo żydowska postawa jest typowa dla Ameryki w naszych czasach, ponieważ Stany Zjednoczone stały się bardziej żydowskie niż kiedykolwiek była Polska. I teraz odpłaca się Polakom za gościnność w sposób wyjątkowo podły.

  Był to powód praktyczny, a także dyskursywny. Naciskając na Polaków, żydowskie organizacje postępowały zgodnie z planem, który wykorzystali przeciwko Szwajcarom i to z wielkim sukcesem. Chociaż znane aktywa żydowskie w szwajcarskich bankach były dość małe, Szwajcarzy poddali się presji i zapłacili miliardy dolarów organizacjom żydowskim. Teraz podobny plan wyłudzenia został zaplanowany przeciwko Polsce.
  To był praktyczny powód, podczas gdy potrzeby ich walki o dyskurs wzywały Żydów do ochrony ich praw autorskich, tj. do trzymania w swoich rękach upoważnienia do decydowania i rządzenia tym, co jest Holokaustem i kto jest winny tego. Zbuntowana Polska musiała zostać stłumiona.

  Zorganizowane żydostwo wezwało Polskę do zwrócenia im całej własności, która należała do indywidualnych Żydów w Polsce przed II wojną światową.

  Teraz chcą wstrząsnąć Polską, by uzyskać 300 miliardów dolarów, czyli 60% krajowego PKB. Z pewnością pozwoli to wielu żydowskim funkcjonariuszom żyć w stylu, do którego są przyzwyczajeni.

  USA poparły to żądanie, a kilka dni temu, S. 447 stała się prawem, ponieważ prezydent Trump podpisał ją po przegłosowaniu przez Izbę Reprezentantów i Senat, to w solidarności ponadpartyjnej. Teraz Polacy nie mogą po prostu lekceważyć tych roszczeń. Muszą zwrócić każdy dobytek, który kiedykolwiek należał do Żyda, w ręce amerykańskich organizacji żydowskich.

  Jest to wyraźne szaleństwo: za kilka lat organizacje żydowskie staną się bogatsze niż Rothschild i Rockefeller.

  Najważniejszym i najgorszym elementem tego programu (lub oszustwa?) nie jest finansowy plan. Jest to przywrócenie porządku feudalnego, kiedy Żydzi byli poddanymi Żydostwa, quasi-państwowego ciała rozciągającego się na wiele krajów.
  Wolność Żydów nie trwała zbyt długo: teraz Żydzi są na drodze do stawania się poddanymi Żydostwa, rządzonego przez żydowsko-amerykańskie organizacje. Chcą z mocą wsteczną włączyć wszystkich Żydów do członków Światowego Żydostwa, aby ich własność pozostała w rękach żydowskich, jeśli umrą oni bezpotomnie. Jest to roszczenie państwa, a nie kościoła ani wspólnoty, ani diaspory.

  Tak więc, obok dwóch żydowskich polityk, Izraeal i USA , powstaje trzeci organizm, Żydostwo, quasi-państwo, którego istnienie jest często zaprzeczane, ale gdy chodzi o pieniądze, zaciemnianie jest nie na miejscu. Stany Zjednoczone zdecydowały, ogłaszając Akt 447, że polski Żyd nigdy nie był obywatelem Polski; był członkiem Żydostwa, a jego własność powinna powrócić do Żydostwa, a nie do gojowskiego państwa polskiego. Jest to dość niezwykłe roszczenie; mogło być zrozumiałym w średniowieczu, kiedy Żydostwo tworzyło odrębny majątek, ale obecnie jest znakiem rozpoznawczym żydowskiej epoki mesjanistycznej.
  Nie zaczęło się to dzisiaj – Niemcy już uznały Żydostwo (lub światowych Żydów) za podmiot prawa międzynarodowego: „Konferencja w sprawie żydowskich roszczeń materialnych przeciwko Niemcom lub Konferencja Roszczeń, reprezentuje światowych Żydów w negocjacjach o odszkodowanie i restytucję dla ofiar prześladowań nazistowskich i ich spadkobierców „. Teraz dotarło to do Polski, a potem jest lista czterdziestu krajów, które zamierzają okrasić, od Estonii po Maroko. Wszyscy będą musieli uznać, że ich żydowscy obywatele byli w rzeczywistości cudzoziemcami, członkami obcego ciała. W przeciwnym razie znajdą się na czarnej liście administracji USA.
  To ironiczny zwrot wydarzeń dla Polski. Polska jest najbardziej proamerykańskim i antyrosyjskim krajem w Europie. W Polsce są amerykańskie czołgi i amerykańskie bazy oraz amerykańskie wyrzutnie pocisków; Polska jest bramą na wschód i przednią bazą Imperium. W przypadku ostrej wojny z Rosją Polska będzie najbardziej niezbędnym ogniwem w zachodnim łańcuchu dowodzenia. Polacy nawet wyrąbali stare dęby prastarej Puszczy Białowieskiej na granicy z Białorusią, aby otworzyć drogę na wschód dla amerykańskich czołgów (oficjalnie były inne wyjaśnienia). Żydowska chciwość lobby i samozadowolenie amerykańskiej klasy politycznej mogą jeszcze osiągnąć to, czego nie udało się Putinowi.
  A może nie. Polacy od zawsze powtarzają ten sam kosztowny błąd: sprzymierzanie się z Zachodem przeciwko Rosji. Raz za razem zostawali zdradzeni przez swoich zachodnich sojuszników i musieli zapłacić cenę.
  Każdego można raz zdradzić, ale Polskę zdradzano tyle razy, że Polacy powinni zrewidować swoje nastawienia. Polska nie ma przyszłości jako przednia baza przeciwko Moskwie, ale to rozumowanie nie przeniknęło jeszcze do głowy Polaków.

  Żydzi kontynuują swoją ofensywę przeciwko Polsce.

  Czy interesy imperialne USA i żydowskiego lobby w USA są zbieżne? Zniszczenie Iraku i Syrii oraz wspieranie Saudyjczyków było w interesie Izraela, jasne, ale można się spierać, czy było to w interesie amerykańskim, czy nie. Teraz mamy rzadki, jasny przypadek, w którym amerykańskie lobby żydowskie działa przeciwko amerykańskim „interesom imperialnym”, a cały amerykański establishment polityczny zaakceptował żądanie lobby, zamieniając supermocarstwo w najpotężniejszego egzekutora dla Żydów.

  http://www.unz.com/ishamir/poland-under-the-jewish-messiah/

  Polubienie

 6. Po oświadczeniach majątkowych posłów za 2017 r. zaczęły pojawiać się oświadczenia majątkowe samorządowców. Sprawdziliśmy, jak wygląda zasobność portfeli prezydentów miast
  Oto wybrana pozycja.

  Hanna Gronkiewicz-Waltz: miliony na koncie, mieszkanie za 1,5 mln
  Hanna Gronkiewicz-Waltz w 2017 r. zgromadziła na swoim koncie ponad 3 mln zł, 985 euro, tysiąc dolarów i 90 funtów. Do tego należy doliczyć ponad 664 tys. zł w papierach wartościowych.

  Ponadto prezydent stolicy może pochwalić się 200-metrowym domem o wartości 1 mln 100 tys. zł oraz mieszkaniem o powierzchni 78 mkw., wartym 1,5 mln zł.

  W 2017 r. Hanna Gronkiewicz-Waltz zarobiła ponad 118 tys. zł brutto pracując na Uniwersytecie Warszawskim, natomiast ponad 161 tys. zł to jej roczne wynagrodzenie z urzędu miasta. Do tego należy doliczyć 5170 zł, które prezydent Warszawy otrzymała z tytułu praw autorskich. 

  Gronkiewicz-Waltz ma w garażu volvo xc 90 z 2004 r. oraz łódź żaglową sasanka.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23486702,sprawdzilismy-oswiadczenia-majatkowe-prezydentow-miast-to-pioro.html#Z_MT#Z_BoxMTPPush
  ———————-
  Dużo to czy mało?

  Polubienie

 7. Edward ty zamozny na emeryturze wojskowej ale gdzie tobie do naszej kochanej Haki Grundbaum .No i gdzie im będzie lepiej jak nie w judeopolonii .
  Nawet na koszer USA bardzo się skarzą bo według badań żydowskich na terenie USA doszło w 2017 roku do największej liczby wybryków antysemickich od 1995 roku .
  Ukarany został nawet amerykański policjant który nieżle ich zbluzgał ale zaraz potem po naganie przeprosił.
  Jejku jak się tym martwię .Zaraz się popłaczę
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 8. sssssssssssssssssssssssss seba
  3 czerwca 2018 o 9:09 AM

  Co, szkoda Ci, że mam emeryturę?
  Nędzny mały człowieczku, dlaczego kierują Tobą tak niecne pobudki?
  Widzę, że tańczysz, jak żydki Ci zagrają, bowiem oni wprowadzają te konflikty pokoleniowe.

  Znów dzisiaj ze mną zaczynasz?

  Weź się lepiej za robotę leniu patentowany, zamiast rozmyślać o czyichś emeryturach.
  Trzeba było w młodości myśleć, a nie latać z wywieszonym językiem i do kolan qtasem po próżnicy.

  Jak zmarnowałeś swoje życie i się nie ustawiłeś to do kogo masz pretensję?
  Idź teraz do najbliższego Ci miejscowo biura poselskiego o poradę, miast o mnie tu zęby zahaczać.

  Pozdrawiam … .
  Edward

  Polubienie

 9. sssssssssssssssssssssssss seba
  3 czerwca 2018 o 9:09 AM

  Miałeś już skończyć z pisaniem na blogach, jak wszędzie to oznajmiłeś?
  I co – znów wróciłeś?

  Widzę, że Twoje słowo jest tyle warte, co papier do du-py!

  Pozdrawiam … .

  Ps. Ja niestety razem z kolegą planujemy wyjazd na Bahamy w listopadzie, kiedy w Polsce będzie pogoda pod przysłowiowym psem.

  A to dla Ciebie cwaniaczku … .

  Polubienie

 10. Edziu ja się nie ustawiłem ? Zapraszam na moje rancho .Oko ci zbieleje i weż sobie nerwosol
  Kiedy do mnie przyjedziesz zobaczyć moją wille ?
  ha ha ha .
  Edziu idz się poopalaj .Super pogoda jest ja juz byłem

  Polubienie

 11. Edzio trzeci raz tą pioseneczkę wklejasz .Tak ci się podoba ?
  chłopie Fu… YOU było modne w latach 90 .Dziś to stara płyta a ty się usmańskim FU… you podniecasz w 2018 roku? .
  Oj opóżniony zapłon masz Edziu ha ha ha .

  Polubienie

 12. Edziu ostatnia moja prośba do ciebie . Zero u ciebie poczucia humoru .Miej sobie tą emeryturkę nawet 100 tys mam to w żopie i błagam cię o jedno .
  Nie pozdrawiaj mnie fałszywie bo twoje pozdrowienia mnie zabiją a jednak tego byś nie chciał co ?
  ZEGNAM BEZ POCZUCIA HUMORU ZGREDZIKU !!!!!!!!!!.
  A pracować ?
  ja Edziu pracować nie muszę .Mam taki luksus bu bu ha ha ha .

  zegnam i piateczka stary zgredziku z drużyny APA
  ha ha ha .

  Polubienie

 13. Coś na koniec na pozegnanie dla naszego edzia gwiazdę tego portalu siedzącego tu 24 H / 24 H bo co innego on ma do roboty .Tylko sieć i portale.
  bu bu ha ha
  Edzio specjalnie dla ciebie twój imiennik

  Polubienie

 14. Sołtysie a zebyś ty wiedział jakie to dobrze płatne zajęcie ty w swojej pipidówce przez 10 lat bys nie zarobił jako sołtys tyle co ja tygodniówki miałem .Tak sołtysie z psiej wólki .
  andrzej przyjął nick sołtys super.
  KOŃCZĘ DOSYĆ PIERDÓŁ

  WONSZ

  I ty się tego wszystkiego dorobiłeś, co tu zapodajesz Edkowi opiekując się jakimś głupkiem w Anglii?

  Polubienie

 15. WONSZ

  Gdzie Ty kuźwa masz honor i ambicję, żeby z Polski wyjeżdżać po to tylko, żeby w Anglii opiekować się jakimś psychicznym niedorajdą?

  Tfu!
  Ty podcieraj dupo, nawet ręki bym Ci nie podał!

  A choj z takimi pieniędzmi bez honoru zdobytymi!

  Polubienie

 16. WONSZ

  Ja nie wyjeżdżałem nigdzie by dupy podmywać i w Polsce trzy domy pobudowałem, dla siebie i dla dzieci. I nie na zadupiu gdzieś, tylko na przedmieściach Warszawy.

  Polubienie

 17. TY WONSZ!

  Nie przejmuj się tymi domami, które tu nam wklejasz, bowiem w nie za długim czasie wrócą one do prawowitych właścicieli, czyli do Twoich braci we wierze.

  Polubienie

 18. WONSZ TY TO PISZESZ GDZIE INDZIEJ – TAK?

  „Jeżeli nie wiesz to ci wyjaśnię że szperają u ciebie APA na blogu ale jak mądrze piszą i wklejają zdjęcia Indian jest ok ja bym jednak na nich uważał .Monitorują i czytają twój blog dokładnie ha ha ha .”

  TO CI POWIEM, ŻE CHYBA ZARAZIŁEŚ SIĘ W TEJ ANGLII OD TEGO NIEDORAJDY, CO TO MU DOOPĘ PODMYWAŁEŚ!
  TY KAPUSIU – DRUGI W POLSCE PO ŚLIMAKU BOONIM

  TY KUŹWA GŁUPCZE

  WĘŹ I LEPIEJ SIĘ LECZ!

  Polubienie

 19. Moja emerytura tego durnia kłuje w doopę.

  Zarty, zarty panie Edziu – ja mam gdzieś Twoje żarty.
  Niskie, prostackie pobudki, typowe dla zazdrosnego polaczka ze ściany wschodniej.
  Niech lepiej weźmie się za dobrą i pożyteczną dla Polski robotę leń patentowany!

  Polubienie

 20. Adminku musisz wiedzieć że moja willa nie jest do oglądania dla pisowców .Im wstęp wzbroniony .

  Adm 3 czerwca 2018 o 11:59 AM
  sssssssssssssssssssss
  A mnie byś nie zaprosił? Chętnie zobaczę twoją willę, ale nie znam adresu.

  Polubienie

 21. Ostatni mój wpis przed zaprzestaniem czytania tej strony brzmi krótko

  NO COMMENT ŚMIERDZIELU W KWESTII TWOJEGO WPISU :

  Zarty, zarty panie Edziu – ja mam gdzieś Twoje żarty.
  Niskie, prostackie pobudki, typowe dla zazdrosnego polaczka ze ściany wschodniej.
  Niech lepiej weźmie się za dobrą i pożyteczną dla Polski robotę leń patentowany!

  Polubienie

 22. Jak ja z kolegą będziemy w listopadzie rozkoszować się słońcem na Bahamach, to WONSZ będzie w tym czasie zbierał opieńki i nosił do skupu.

  Polubienie

 23. Widzę, że poleciałeś do Przemka wypłakać się w mankiet. Aj, waj!

  Przemek to powinien kopnąć Ciebie dobrze w dupę, aż będzie bolało, gdyż nie raz tyłek mu obrabiałeś!

  Polubienie

 24. ZNAKOMITE PODSUMOWANIE WYBRYKÓW NANY .BRAWA . TU SIĘ NALEŻĄ :
  CYTAT :
  paziem
  4 czerwca 2018 o 11:47
  Proszę zająć się działką. Bo tak jak pani pisze, szkoda pieknej pogody i utraconych chwil.

  Polubienie

 25. Z tym słoneczkiem w maju i obecnie to już lekka jak dla mnie przesada. Już mam go dość. Dziś znów temperatura 32 stopnie. Gdzie te czasy gdy było zimno, pochmurno, deszczowo, jak to bywało o tej porze na Warmii i Mazurach?

  Polubienie

 26. Ja też w dł. weekend przeżywałem gehennę, wszędzie dookoła w miastach codziennie burza, a tutaj przez bite pół tygodnia nic :/ Jak na złość. Ugotowany na miękko.

  Polubienie

 27. Gdzie ty moje kochanie grzaneczku tu piszesz .Widzę że ty bezrobotny facet .Strasznie cię nudy biorą z poniedziałku i pierd… jak poparzony .
  Grzaneczku przyjeżdzaj do mnie na rancho .Mam dla ciebie robotę .Płacę dniówką 100 złotych .Dam ci mój adres . Narobisz się zdrowo .Będziesz srał ze zmęczenia ale zarobisz i przestaniesz głupoty na mój temat pisać .
  Skarżysz się u PAZIU na forum że jesteś biedaczyna na dorobku i nie stać cię aby na WPS zapłacić 5 złotych miesięcznie ale wymagać od PAZIA nowych audycji to możesz .
  Grzanek to ty kur… nie wiesz że pieniądz jest Bogiem w koszer kapitalizmie i bez niego ani rusz .Wymagasz od PAZIU nowych audycji jak on żebrze na WPS bo nie ma siana aby zapłacić na domenę na nowe 12 miesięcy .
  Człowieku ogarnij się i przestań mnie obrażać bo czego ja się dorobiłem cięzką pracą ty się nie dorobisz za 100 lat .
  Ponjał to dziad grzanek czy nie ponjał ?
  Grzaneczki smaczne pyszne bu bu ha ha ha

  Tylko że dużo mądrzejsze niż grzanek piszący na forach .
  Obrażasz szczypiora wyzywając go od proniemców ale ty jesteś grzanek gorszy od szczypiora bo taki fałszywy kuta…….. s

  Polubienie

 28. Wenszu o co ci chodzi?

  Człowieku ogarnij się i przestań mnie obrażać bo czego ja się dorobiłem cięzką pracą ty się nie dorobisz za 100 lat .

  W którymże miejscu ja cię niby obrażam? Że wkleiłem twoją podobissssnę ? 😉 No co ty wonsz nie masz za grosz poczucia humoru? Na twoje szekle leję ciepłym moczem.
  A co do pazia – wonsz, litości, DARMOWE konto na YT może założyć każdy, a ‚syntezator mowy’ dzięki któremu można nagrać taką paziową audycję ma każdy system Windows. Jeśli cokolwiek generuje więc WPS koszty to na pewno nie audycje.

  Polubienie

 29. Wonsz serio o co ci chodzi z tymi wyzwiskami? Może znowu się ktoś pode mnie podszył? Czy to po prostu słonko za mocno przygrzało? Uprzejmie zakładam, że jednak to drugie.

  Polubienie

 30. Co do nany .Dwa miesiące temu PAZIU we wpisie wysyłał ją do lekarza od głowy .Mam ten wpis .Nana się uspokoiła że swoimi idiotyzmami na dwa miesiące ale po dwóch miesiącach zaczęła znowu pisać pierdziszewa na WPS obrażając Przemka .
  Masz ty nana jakąś godność babo ?
  Jeżeli ktoś cię wysyła do lekarza od głowy .Nie chce cię na swoim portalu bo dla niego jesteś psychiczna to znowu tam wracasz i piszesz swoje durnoty obrażając Przemka .
  Na co liczyłaś ?
  Na pochwałę od PAZIA.?
  Kobieto zrozum w końcu . Na wszystkich forach w Polsce masz bana .Każdy cię ma za świruskę .Daj spokój ze swoja debilną pisaniną .
  Idż na swój ogród . Załóż rękawicę i walcz z chwastami i to będzie super robota zamiast pierd… na forum PAZIA i obrażania Przemka .
  Dla nich jesteś nikt .
  Czy to zrozumiałaś w końcu czy nie kobieto? .
  Tutaj adminek cię pochwali . Kika robi z ciebie jaja a gąsienica raz cię pochwali raz sra ze śmiechu z twoich wpisów .Takie są fakty Nano .
  Nana ty jesteś Benny Hill do potęgi trzeciej .
  Zegnam .
  Wracam na forex bo wykres daje mi pieniądz. .

  Polubienie

 31. Grzanek obrażasz człowieku i nie pierdziel a ja zawsze cię wspierałem . słonko mnie nie przygrzało . Nie bój nic . Zwykła szuja z ciebie i tyle .

  Polubienie

 32. Wklejasz głupie memy i piszesz że mnie nie obrażasz? .Zawsze człowieku miałeś moje wsparcie nawet jak szczypior na ciebie srał wyzywając od agentów Mossadu . Taką mam teraz wdzięczność z twojej strony .
  Rób sobie co chcesz .Obrażaj dalej .Mam to w dupie ale tobie życzę jak najlepiej bo inteligentny z ciebie koleś i jak się zmarnujesz w Judeopolonii będzie żal . Naprawdę będzie żal .

  Polubienie

 33. No przecież to tak z sympatii wężu, naprawdę nie masz powodu do wyzwisk. 😦
  Niewinny obrazek w wonsz wpada w szał. Co się dzieje. O tempora, o mores!

  Polubienie

 34. Grzaneczku kochany ja mam swoich wrogów i oni mogą srać po mnie ile wlezie .Naprawdę mam to w dupie ale ciebie miałem za przyjaciela i chciałem całkiem poważnie zaprosić do mnie na fajny grill i dobre piwo ale skoro ty mnie opluwasz ?
  Nigdy ciebie grzanek nie obrażałem .Zawsze cię popierałem .Zawsze byłem po twojej stronie a takimi wpisami wpisałeś się tylko po stronie głupków APA ale to twoja decyzja .
  Trzymaj się jednak i musisz wiedzieć że zawsze takich inteligentnych ludzi będę popierał .Masz potencjał .

  Polubienie

 35. A co do pazia – wonsz, litości, DARMOWE konto na YT może założyć każdy, a ‚syntezator mowy’ dzięki któremu można nagrać taką paziową audycję ma każdy system Windows. Jeśli cokolwiek generuje więc WPS koszty to na pewno nie audycje.

  GRZANEK TAK SZCZERZE CZY TOBIE PAZIU NIE ODPISAŁ JAKIE TO SĄ KOSZTA ? PRZECIEŻ ODPOWIEDZIAŁ CI DOKŁADNIE ILE POTRZEBA PIENIĘDZY ABY NAGRAĆ NOWĄ AUDYCJĘ . PRZECIEŻ MASZ JEGO WPIS GDZIE CI PISZE MM PO MM ILE PŁACĄ ZA KAŻDĄ NOWĄ NAGRANĄ AUDYCJĘ I FAKTYCZNIE PAZ MÓWI PRAWDĘ . TAK JEST TO O CO CI CHODZI? .
  TAKIE PROSTE TO JEST ?
  ZAŁÓŻ SOBIE SWÓJ KANAŁ NA YOUTUBE JAK INŻYNIER WALDEK I NADAWAJ .KTO CI BRONI ?
  TYLKO SŁUCHAĆ CIĘ BĘDZIE OKRĄGŁE ZERO BO WALDIEGO SŁUCHA PRZYNAJMNIEJ 6 OSÓB .

  Polubienie

 36. JEDNA Z TYCH OSÓB JEST ŚCIGANA PRZEZ POLICJĘ PODOBNO FACET MOŻE NIE BĘDĘ MÓWIŁ JAK SIĘ NAZYWA ALE MOŻNA POCZYTAĆ NA KANALE WALDKA .TO JAKIŚ ZNAJOMY WALDKA . ZAWODOWY KIEROWCA . ZADZWONIŁ DO WALDKA POGADALI W KNAJPIE WYPILI PIWO POTEM FACET WYKONAŁ FACET PARĘ TELEFONÓW DO WALDIEGO I SKARZY SIĘ TERAZ NA KANALE WALDKA ZE SŁUŻBY GO WZIĘLI ZA DUPĘ I NIE DAJĄ MU SPOKOJU . PODOBNO CIĄGLE JEST WYZWANY NA PRZESŁUCHANIA GDZIE MUSI SIĘ TŁUMACZYĆ DLACZEGO I W JAKIM CELU SPOTYKAŁ SIĘ Z WALDKIEM. PRZYNAJMNIEJ FACET TAK NA KANALE WALDKA PISZE. OGÓLNIE PRZEJEB… MA JEŻELI PISZE PRAWDĘ .

  Polubienie

 37. TROCHĘ TO DZIWNE WALDIEGO NIE RUSZAJĄ A BIORĄ ZA DUPĘ TYCH CO DO NIEGO DZWONIĄ I SOBIE Z NIM GAWORZĄ . DZIWNA SYTUACJA .

  Polubienie

 38. TU JEGO WPIS CYTAT:

  e komentarze
  Łukasz Sidło
  Łukasz Sidło1 dzień temu (edytowany)
  Witam. Poziom perfidii żydowskich służb sięga zenitu!!!! Po wymianie korespodencji mailowej z Panem Waldkiem operator telefonii komórkowej od poniedziałku odciął mi internet w telefonie (rzekomo na wniosek organów ścigania!!!!), co będąc w trasie skutecznie odcina mnie od świata. Mało tego, nie mogę odczytać treści smsów od Pana jak również wysłać odpowiedzi. Nie wspomnę już o zakłócaniu szumami i piskami rozmów telefonicznych. Aż ciężko w to uwierzyć!

  Polubienie

 39. sssssssssssss i gryziem w żope 4 czerwca 2018 o 2:12 PM Edytuj
  Grzanek obrażasz człowieku i nie pierdziel a ja zawsze cię wspierałem . słonko mnie nie przygrzało . Nie bój nic .
  Zwykła szuja z ciebie i tyle .
  ————————
  sssssssssssss i gryziem w żope 4 czerwca 2018 o 2:27 PM Edytuj
  Grzaneczku ,,,,,,,
  …..
  Nigdy ciebie grzanek nie obrażałem .

  Polubienie

 40. Admineczek szpera i szpera szuka jakiś moich cytatów .Adm nudzi ci się ? weż żonkę do łózka a nie będziesz szukał tego co ja rok temu powiedziałem .
  Ulzyło ci admineczku bo mu cytat znalazleś ?
  Napić się browarka zabaw się trochę chłopie .Szkoda życia .

  Polubienie

 41. albo admineczku moze byś pochodził po Krościenku .Tam małe góry . Jezdzę tam czesto a admineczek kaszaneczka , słoninka , schaboszczak , smalec , goloneczka a potem o la Boga muszę do szpitala bo ejstem chory .Ruchu chłopie trochę a nie marnowania czasu na szukanie tego co rok temu napisałem .

  ADM KOMU KIBICUJESZ NA MISTRZOSTWACH W ROSJI ?
  JA ARGENTYNIE .

  Polubienie

 42. Dam w częściach, bo może długie i mi skasuje

  Na niemieckim zdfinfo od 15h do 15.45 (02.06.18) było o krzyżakach.
  Zawsze to dobrze dowiedzieć się od wroga, co on sam myśli na temat własnej, haniebnej historii.
  Było wcześniej na tym kanale o Maladze i krzyżowych bandytach masakrujących muzułmanów, bo dziś mówią o zamkach i twierdzach średniowiecza.

  Ale nas ma prawo interesować, co Niemcy mówią o krzyżakach.
  Otóż, zakon ten założono ponoć w czasie wypraw krzyżowych do Palestyny.
  Widać, że gdy już nie miał on tam co robić, został skierowany gdzie indziej i padło na Polskę.
  Widać sfingowano problemy między Mazowszem i kim tam było korzystne te problemy sfingować, więc książę mazowiecki ponoć poprosił owych krzyżaków o pomoc. Na ile było w tym nacisku ze strony papieża, możemy sobie łatwo wyobrazić. W końcu coś musieli ci krzyżacy jeść i jakieś nowe łupy papieżowi dostarczyć. No więc niby pogańskie Prusy. Co temu papieżowi Prusowie przeszkadzali? Pewnie tak samo, jak muzułmanie na Bliskim Wschodzie.
  Ale nic, lećmy dalej.

  Otóż, ci krzyżacy to był „niemiecki zakon maryjny”. NIEMIECKI.
  I tenże zakon zbudował sobie niby twierdzę w Malborku.
  Ale z czego sobie ją zbudował? Miliony cegieł zużyto do tej budowy, ale wokół Malborka tylko bagna i nic więcej. Skąd brano glinę? Kto ją kopał? Kto formował cegły i to w takiej ilości??? Kto je wypalał i gdzie? Drewno było, więc z opalaniem pieców problemu nie było, ale to jednak ogromna ilość cegieł i sposobem chałupniczym tego zrobić się nie dało.

  Więc tu nas jawnie kantują, że krzyżacy sobie Malbork zbudowali. Niemożliwe!

  No i sami, ci krzyżacy, własnymi rękami tego przecież nie robili. Było ich w końcu niewielu w porównaniu z ogromem pracy koniecznej do wykonania przy budowie zamku malborskiego.
  Więc i tu nas jawnie kantują, że ten zamek zbudowali krzyżacy. Jeżeli odbyło się to pod ich batem, no to pracę całą wykonali słowiańscy niewolnicy, porywani przez krzyżaków i zmuszani do pracy przy budowie.
  Ale i tak to nie wyjaśnia, skąd brali tyle cegieł i to takiej dobrej jakości.
  Ponieważ ci „rycerze maryjni” byli bojówkami papieża, to i wszystko, co robili było z tym papieżem uzgadniane i z nim dzielili się krzyżacy łupami poczynionymi na Słowianach.

  Bandytyzm krzyżacki chciał ukrócić polski król Jagiełlo, który w unii z Wielkim Księciem Litewskim poszedł pod Malbork wygonić tych niemieckich bandytów, gnębiących ludy słowiańskie.
  Podali w tym programie, że Polscy mieli 39 tys. wojska.
  Ale potem, że 27 tysięcy, czyli resztę stanowili Litwini.
  Polacy na polach Grunwaldu szli szykiem uporządkowanym, a Litwini w szyku dowolnym.
  Ten wielki mistrz krzyżacki widząc, że krewa, wysłał swoich bandytów, by ci zamordowali Jagiełłę. Ale Polacy nakryli tych bandytów niemieckich i zrobili z nimi, co się z takimi bandytami zwykle robi. I po sprawie. Ponoć bitwa pod Grunwaldem była największą bitwą w średniowieczu.
  Na polu bitwy padło 8 tysięcy krzyżaków.
  Wojska Jagiełły ruszyły na Malbork, bo tego wymagała strategia wojenna, jeżeli ta wygrana bitwa miała by mieć znaczenie zarówno polityczne jak i militarne.

  Teren, przez jaki wojska nasze się przedzierały był trudny, więc pokonywały one tylko 15 km dziennie. Dotarły w okolice Malborka po tygodniu, zdobywając po drodze trzy krzyżackie twierdze. One były budowane jedna od drugiej o 1 dzień marszu! i było ich na Mazurach odwiecznie słowiańskich wiele, bo wszędzie gdzie krzyżacy wleźli, to natychmiast budowali twierdze.
  Znowu nie wiadomo, skąd brali na to cegły i kto im je budował i znowu sugerują, że niby to oni sami sobie to budowali.

  Według tego, co można było niegdyś przeczytać w internecie, ale teraz tego ponoć już nie ma, były to budowle słowiańskie, Wielkich Rodów Słowiańskich i ci owi krzyżacy zdobywali je pods

  Polubienie

 43. podstępem skłócając słowiańskie Rody. Ale także „niosąc chrześcijaństwo”, czyli mordując Słowian – głównie słowiańskich przywódców i słowiańskich kapłanów – i paląc ich wsie zmuszając ich głodem do posluszeństwa.

  Tu konieczne jest zaznaczyć, że Jezus nigdy nigdzie nie mówił o mordowaniu kogokolwiek z powodu różnicy wiary!!!!!!!!!!!!

  No więc tak to miało wyglądać, jakby to krzyżacy te ziemie „cywilizowali” i stąd było ich stać by takie zamki pobudować. Co ciekawe, podobną strukturę miały katolickie klasztory, gdziekolwiek były one budowane. I też niby było to tak, że dwóch kamedułów bosych się skrzyknęło i po kilku latach już mogli zamieszkiwać w ogromniastym klasztorze, też ponoć samodzielnie wybudowanym i to z własnych środków! Co to były za środki i skąd się one brały możemy wydedukować na podstawie Malborka. W końcu zleceniodawca był niezmiennie ten sam od wieków.

  Ale wracając do Jagiełły. Malbork okrążyli. Ale w środku byli rycerze krzyżowi także z innych twierdz krzyżackich, więc luda do obrony nie brakowało.
  Jak wiemy, na grunwaldzkim polu padł niechlubnie także wielki mistrz krzyżacki. Na zamku malborskim władzę przejął niejaki Heinrich von Plau, czy jakoś tak podobnie się nazywał. Czyli był z tych „vonów” a więc nie jakiś tam parweniusz.
  W obrębie Malborka krzyżacy uprzednio spalili wszystkie zapasy żywności, a więc i wsie czy też i miasteczka.
  Jagiełło ostrzeliwał tylko Malbork z armat kamiennymi kulami. Efekt był mierny, bo odległość z racji ukształtowania terenu zbyt duża.
  W tym czasie krzyżacy wysyłali listy do swoich ziomów w stolicach europejskich z żądaniem przysłania pomocy.
  Czyli okrążenie Malborka było nieszczelne, lub też Jagiełło nie brał tego okrążenia zbyt poważnie. Albo mieli krzyżacy podziemne przejścia i sobie chodzili jak chcieli.
  Ten ów wielki mistrz słał również pisma do króla Jagiełły i obiecywał, że gdy on zakończy oblężenie to mistrz krzyżacki gwarantuje mu zatrzymanie zdobytych na krzyżakach ziem. Jagiełło na to nie przystał.

  W każdym razie, dwory kórlewskie zareagowały niby, bo poszła fama, że idą na pomoc owemu von Plauowi.
  Polakom kończyły się zapasy żywności.
  A w wojskach litewskich szerzyła się sraczka w postaci czerwonki i Książę Witold zdecydował wracać na Litwę.

  Po 57 dniach oblężenia Malborka król Jagiełło postanowił je zakończyć.
  Tym sposobem sraczka wiążąca siły litewskie głównie w krzakach i chaszczach oraz groźba napadu na Polskę przez kraje europy zachodniej przyczyniły się do tego, że zdobyte na krzyżakach ziemie Polacy ponownie stracili i zwycięstwo pod Grunwaldem nie mogło być spożytkowane ani militarnie ani politycznie.

  Wejście krzyżaków na ziemie Słowian było wynikiem krzyżackiej wyprawy krzyżowej, jak wszystkie inne „błogosławionej” przez papieża.

  Dzisiejszy upadek Ukrainy to również dalsza część owych krzyżowych wypraw, a Polska została wzięta bez żadnego sprzeciwu ze strony Polaków, walących tłumnie do katolickich kościołów.

  W niemieckiej tv był kiedyś wywiad z jakimś księdzem wyższej rangi. I on powiedział, że ludzie myślą czy też planują w kategoriach dni, miesięcy czy najwyżej lat. Ale kościół katolicki prowadzi politykę w kategoriach wieków i tysiącleci.

  Wygląda na to, że dziś mamy do czynienia z kolejną wyprawą krzyżową na Wschód. Napadnięta jest Syria, wcześniej Irak, przymierzają się do Iranu ale jak zwykle na celowniku jest Rosja i Rosjanie! ! !

  To, że wszystko prowadzone jest w „nowoczesny sposób” nie powinno nikogo zwodzić.
  Tak zwana II. wojna światowa to też była krucjata, również z inicjatywy papieża i również przez niego „błogosławiona” – czego dowodem „Gott mit uns” na pasach hitlerowskich żo

  Polubienie

 44. hitlerowskich żołdaków.

  Dlatego Polacy są tak intensywnie szczuci na naszych Braci Rosjan, dlatego historia II. wojny jest tak zakłamana, dlatego „alianci” przystąpili do wojny dopiero wówczas, gdy było jasne, że Słowian nie da się w tej krucjacie pokonać i ci „alianci’ ratowali co się dało.

  Dlatego światły Józef Stalin dał Polakom własne państwo i dlatego ze świadomości Polaków Polska Ludowa usuwana jest brutalnie i na wszelkie sposoby.

  A nam wszystkim machają przed nosem enigmatycznym „żydem”, który ponoć jest taki omnipotentny i tak nam wszędzie zagraża, choć żydów jako takich jest na całej kuli ziemskiej co najwyżej kilkadziesiąt milionów!

  A ludności na Matce Ziemi jest ponad 7 miliardów. SIEDEM MILIARDÓW a żydów kilkadziesiąt milionów.

  Bóg Wszechmogący w swojej aktywnej postaci Adi Shakti był na Ziemi.
  Rozpoznało Go tylko niewielu ludzi, ponieważ tak niska jest ludzka jakość, tak wszechobecny upadek moralny i tak niewielkie zainteresowanie ludzi rozwojem duchowym.

  Ale ci, którzy Boga rozpoznali, otrzymali Wiedzę Uniwersalną i Wiedza ta działa poprzez zwiększanie wibracji i tym samym percepcji szerokich mas ludzkich. Pozornie niby nic się nie dzieje, ale ludzie są już inni niż byli wczoraj, inni niż tydzień temu.
  Ewolucja działa niezauważalnie, ale stale i efekt będzie widoczny po jakimś czasie. To tak jak z rosnącą trawą: nie widać jak rośnie, ale widać że jest większa.

  Więc jeżeli nie wydarzy się nic gwałtownego i drastycznego, ludzkość będzie miała szansę wejść na wyższy stopień rozwoju i ludzkie życie nabierze lepszej, nowej jakości.
  Zachowajmy spokój, żyjmy na ile się da uczciwie, a będzie dobrze.

  Polubienie

 45. Wężulku naprawdę nie wiem, co ci się porobiło w tę syczącą łepetynkę, ale zapewniam cię, że nie chciałem cię bynajmniej pognębić czy obrazić. Przypominam ci też, że swojego czasu również wypisywałeś na mój temat jakieś głupoty, jakobym się w Zakopanem alkoholizował i k***ił. I jakoś nie mam żalu, bo wiem że to tylko głupie żarty. A ty się o niewinną wenszo-lamę obrażasz? 😐 Ale dziecinada…
  A co do pazia i audycji: właśnie, Waldi to może być słuszny punkt odniesienia: zobacz na niego – on napirza felietony z prędkością automatu Kałasznikowa, popełnił ich już tysiące i jakoś nie biadoli na koszty. Pisałem u pazia wyraźnie: że co innego wyjazdy w teren, reportaże i wywiady, a co innego taka zwykła szara pogadankowa audycja. Także jęczenie nt. kosztów audycji to totalne nieporozumienie albo i celowe mydlenie oczu. Zapewne WPS ponosi koszta, ale raczej nie na audycje.

  Polubienie

 46. Sorry grzanek upał jak diabli wypiłem 7 butelek piwka i wiesz jak to jest w dodatku miałem jeszcze dobre hameryckie wino za stówkę .
  Na promile nie ma rady ale teraz mnie puściło kolego .Nawet cholera zapomniałem co pisałem .Powaznie nie pamiętam .Jakbym gdzieś coś cię obraził to sorry .
  Dobrze ze stronkę WPS zablokowałem bo jakbym jeszcze PAZIA owalił to by jutro PAZ szedł na skargę do niebieskich .
  Koncżę to picie ale winko hameryckie dobre .
  Swoją droga Waldiemu coś na głowę siadło .Dzis chyba ze 4 filmiki nagrał .
  Trza sobie trochę do Krościenka pojechać .Po górach połazić . Przyłączysz się grzanku ?.
  ale szczypiorowi na WPS dowaliłeś . I dobrze . uważaj ze by cię PAZ za to nie opierdzielił .
  Jeszcze raz sorki kolego .

  Polubienie

 47. ja to wenszo lamę widziałem rano i nawet się smialem dopiero po browarach mi odwaliło .trza się cholera pilnować . dobrze za APA nie było bo bym go obraził ze chłopina wojak już by dzwonił do swojego wujka prokuratora wojskowego jak mi kiedyś pisał
  ha ha ha
  jajcarze .

  Polubienie

 48. ZGADZAM SIĘ ALE JA JUŻ TEGO ICH PIERD… NIE SŁUCHAM PO TYM JAK NANA ZAATAKOWAŁA WCZORAJ PRZEMKA . ZABLOKOWAŁEM WYŚWIETLANIE TEJ STRONY I JUZ TEGO PIERDZIELENIA CO TAM PISZĄ NIE CZYTAM A TYM BARDZIEJ NIE BEDĘ SŁUCHAL ICH AUDYCJI.

  A co do pazia i audycji: właśnie, Waldi to może być słuszny punkt odniesienia: zobacz na niego – on napirza felietony z prędkością automatu Kałasznikowa, popełnił ich już tysiące i jakoś nie biadoli na koszty. Pisałem u pazia wyraźnie: że co innego wyjazdy w teren, reportaże i wywiady, a co innego taka zwykła szara pogadankowa audycja. Także jęczenie nt. kosztów audycji to totalne nieporozumienie albo i celowe mydlenie oczu. Zapewne WPS ponosi koszta, ale raczej nie na audycje.

  Polubienie

 49. Zapewne WPS ponosi koszta, ale raczej nie na audycje.

  NA DOMENE POTRZEBOWALI NIEDAWNO TYSIAKA . CZYTALEŚ TO HA HA HA .

  Polubienie

 50. JA ZROBIŁEM STAŁY PRZELEW TYDZIEN TEMU MIALEM PO 100 PLN PŁACIĆ NA ICH DZIALALNOŚĆ Z AUTOMATU BO WIESZ ZAPEWNE GRZANEK NA CZYM POLEGA STAŁY PRZELEW . PŁATNOSĆ IDZIE Z AUTOMATU .
  ALE JAK NA MNIE PAZ NASKOCZYŁ ZA KRYTYKĘ PEWNEGO AKTORA ZRESZTĄ SŁUSZNĄ TO ANULOWAŁEM TEN PRZELEW W PKO BP .

  SWOJĄ DROGA TO PAZ ROBI WSZYSTKO ABY WYPŁOSZYĆ STAMTĄD KOMENTATORÓW .
  OPOLCZYK KILKA TYGODNI TEMU NAPISAL MI TEŻ ZE ON JUZ TAM NIGDY ZADNEGO KOMENTARZA NIE UMIEŚCI .

  Polubienie

 51. GRZANEK NIE WIEM CZY SIĘ ZGODZISZ ALE TEN PAZ PRZYPOMINA TAKIEGO OCHRONIARZA Z ROSMANA NA TYM PORTALU . CIĄGLE SIĘ WPIERDZIELA DO TEGO CO KTO NAPISZE A TO MU TO NIE PASUJE A TO TAMTO MU NIE PASUJE
  NIE WIEM CZY TO GRZANEK ZAUWAZYŁEŚ .
  CO INNEGO NASZ ADMINEK FAJNY CHŁOPINA .

  Polubienie

 52. grzanek nick
  Rumcajs, Cypisek i Haneczka to szczypior jak piszesz .No komedia faktycznie . Weszłem tam na minutę i od razu pierwsze skojarzenie szczypior .Jego styl wszędzie rozpoznawalny ha ha ha .

  Polubienie

 53. A nie nie nie, ja to pisałem w nawiązaniu do szczypiorowego (Metro) tekstu, co to go D.K. wkleił. O tym cypisku to nic nie wiem, musiałbym poczytać.
  P.S. Panie Ta dziu, może Pan odblokować mój wczorajszy wpis?

  Polubienie

 54. religjny fanatyk ale like od Dariusza zbiera jak szczypior dlatego myslałem ze to on zresztą podobnie pisze . waldi nowy filmik juz walnał . mam chłop zdrowie

  Polubienie

 55. No i widzę, że wąż i grzanek się pojednali, pogodzili i miłość między nimi zakwitła i przybija piątkę (piąchą w) grzechotnika
  Aż miło poczytać.
  Co do nagrywania.
  Grzanek ma rację, żadne to koszta. Trzeba mieć oczywiście mikrofon, te nagrywające czystszy dźwięk kosztują kilkaset złotych. Trzeba ściągnąć sobie program do edycji audio by eliminować wszelkie przerwy i dźwięki typu eeee. Do filmów kamerka internetowa lub inna, statyw, i znów program do edycji materiału video, darmowy lub płatny.
  To wszystko można sobie zgromadzić powiedzmy 150 zł jednorazowy wydatek albo za 10 tyś zł bo np. taki program jak Adobe After Efect był kiedyś za 5700 zł, Sony Vegas 11 za 1000 zł ale też można mieć dobry polskojęzyczny program Magix video de luxe (2014 Plus) z Media Markt za 329 zł
  Problem w tym , że te programy są dosyć skomplikowane i jak napisał jeden z internautów
  – Mam Sony Vegas już pół roku i nijak nie mogę go ugryźć.
  Ale są kursy i te też kosztują, niektóre nawet 3000zł i są na YT filmy jak z tych programów korzystać.
  Czy można nauczyć się pracować z tymi programami?
  Można, oczywiście że można. Tylko trzeba chcieć, mieć czas, no i odrobinę … to znaczy nie być głąbem.
  Wąż kiedyś się pochwalił, że zrobi 72 lekcje j. niemieckiego.
  Oj wężu, to by była gigantyczna robota.
  Ale jak byś chciał się czegoś nauczyć to masz to na filmie poniżej.
  A jak się już nauczysz, to możesz konkurować z Waldim i też robić za filmową gwiazdę.

  Polubienie

 56. Ech, też bym się musiał do czegoś podobnego przymierzyć. Noszę się z zamiarem zakupu jakiejś „action camera” z dolnej półki (pewnie chińczyk), coby móc kręcić takie filmy:

  Może Gąsienica by coś polecił, jak się orientuje? Nie chciałbym wyrzucać kilkuset $zekli w błoto 🙂

  Polubienie

 57. W związku z czym, przed wrzuceniem takiego zapisu na YT również musiałbym to jakoś obrobić. Może się obejdzie bez zaawansowanego kursu i podstawowe funkcje wystarczą.

  Polubienie

 58. ODPOWIEDZ DO ADMINKA
  ADMINKU A CO JA PORADZĘ ŻE JA TAKI GŁĄB I NIE POTRAFIĆ ZAŁOZYĆ KANAŁU NA YOUTUBE . DOBRZE ZE SIĘ U CIEBIE NAUCZYŁEM PISAĆ
  WYKSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO NIE MAM JAK NAJWIĘKSZY ANTYPEJSACZ W SIECI TO NIE MAM I SWOJEGO KANAŁU .

  ADMINKU PO ZNAJOMOŚCI . JESTEM JUZ U CIEBIE 2 LATA ZAPYTAM JAK GIEREK POMOŻECIE ALBO DACIE LINKI JAK TAKI KANAŁ ZROBIĆ .
  ZNALAZŁEM KNIGĘ NA http://WWW.EBOOKPOINT O TYM JAK OD A DO Z ROBI SIĘ TAKI KANAŁ .MOŻE JĄ KUPIĘ JAK ADMINEK WYPNIE NA MNIE PUPE
  ADMINEK TAKI KANAŁ MA TO WIE JAK GO SPŁODZIĆ .
  TO JAK ADMINEK POMOŻECIE
  HA HA HA

  Polubienie

 59. ADMINEK JAK GĄSIENICA MNIE BANUJE NIECH TO NAPISZE BEDĘ MIAL JASNOSĆ . MUSZĘ WCHODZIĆ NA BRAMKĘ ABY COKOLWIEK WYSLAĆ . ZBANOWAŁ MNIE .NIECH NAPISZE . NIE BĘDĘ PISAL JAK GĄSIENICA TAKI CIETY NA MNIE .

  Polubienie

 60. JESTEM ZBANOWANY NA 100% A JEŻELI TO ADMINKU TY TO NAPISZ ZBANOWAŁEJ CIĘ KOLEGO I BĘDĘ MIAL JASNOSĆ . MYSLAŁEM ADMINKU ZE MNIE TROSZKU LUBISZ JEDNAK . PZRECIEŻ TROCHĘ ZABAWY TU WNIOSŁEM A TY BAN ALBO DOKTOR MNIE WYWALA .

  Polubienie

 61. @Admin

  Jaką kwotę chcesz wydać na kamerę?

  Z tego co widziałem to można już za 200-400 PLN kupić taką action cam. Na jakieś GoPro czy inne horrendalnie drogie nie mam zamiaru wydawać, bo w górach bywam raz (w porywach dwa razy) do roku, więc przez 99% czasu kamerka będzie leżeć i się kurzyć. Poza tym nie wiadomo jak długo będzie miała okazję mi służyć, bo choć montowana do kasku, to jego wytrzymałości niestety nie zwiększa, więc w razie W będzie jak u Demisa Roussosa 😀 (vide 3:47 na powyższym nagraniu).

  Polubienie

 62. Cały problem polega na tym, że ludziom demony wszczepiły algorytm, według którego można samemu decydować, co jest prawdą a co nie. Ludzie więc wybierają sobie „prawdę”, jaka im pasuje.

  Można byłoby to nawet traktować jak zabawę, gdyby nie poważne konsekwencje, jakie niesie ze sobą takie postępowanie. Ludzie na skutek tej „wybieralnej prawdy” stracili zupełnie orientację i przy „wyborze prawdy” kierują się a to sympatią, a to wspólnym interesem, a to zwyczajnie nienawiścią by kogoś zgnoić.
  Do takich decyzji nie potrzebują oni żadnych realnych podstaw. Im wystarcza, że mają taki kaprys, że tak chcą – bo mogą chcieć i kto im zabroni?

  W wyniku tego świat zamieszkują dziś osobniki zaburzone umysłowo i to jest bardzo poważna sprawa.
  Nie jest możliwe tak z dnia na dzień tych biednych kreatur zresocjalizować, przywrócić im właściwą percepcję, ponieważ oni bazują na wolnej woli, dającej każdemu prawo do samodzielnych decyzji. By tych pomyleńców naprawić, konieczne byłoby odebranie im praw obywatelskich i zmuszenie ich do nauki logicznego myślenia, opartego na prawdzie.

  Wolna wola dana ludziom przez Boga została przykrojona tak, by pasowała pod pojęcie „demokracji” i w ten sposób ludzie wyzbyli się hamulców moralnych i etycznych, i stosują samowolę.
  Czasami, niektórych konieczne jest przykrócić, ale reszta może brykać dowolnie bezkarna.

  Wszystkie normy budowane od pokoleń i przekazywane z pokolenia na pokolenie – normy umożliwiające ludziom życie społeczne – zostały podstępnie usunięte z ludzkiej świadomości i zastąpione ową „demokracją” i „prawami człowieka”, „wolnością osobistą” i co tam kto chce.

  A przecież ludzie od dawna zadawali sobie pytanie: gdzie kończy się moja wolność a zaczyna twoja? Kto jest władny wyznaczać te granice, komu to służy i dlaczego jest takie ważne?

  Można więc zaobserwować, że ludzkość poważnie się uwsteczniła schodząc na poziom zwierzęcy.
  Jeden z internetowych dupków w dyskusji o tzw. seksie argumentował, że nekrofilia (spółkowanie z trupem) nie jest niczym złym, bo on sam ponoć widział, jak gąsior wszedł na martwą gęś i z niej korzystał.
  To samo odnośnie wolności seksualnej; tu inny dupek uzasadniał, że skoro małpy bonobo robią to dla przyjemności to i ludzie też mają takie prawo.
  Są to przykłady świadczące o tym, iż ludzie dobrowolnie wyzbywają się cech stanowiących o ich człowieczeństwie i chętnie wracają do poziomu zwierzęcego, poziomu niższego niż ten człowieczy.

  Czy może więc dziwić, że byle szczyl, nie rozumiejący nawet tego, co sam napisał, nie ma szacunku dla osób starszych, nie rozumie kogoś, kto jest od niego mądrzejszy (według niego niemożliwe, bo skoro jest demokracja to wszyscy są „jednakowo mądrzy”!!!) i zachowuje się jak debil?

  Światu grozi zagłada o wiele gorsza niż od bomby atomowej! Jakie bowiem perspektywy nie tylko rozwoju ale i samego istnienia ma człekokształtna kreatura pozbawiona cech ludzkich?

  Polubienie

 63. Grzanek
  200– 400zł na kamerę to strata kasy.
  Jeśli już, to jednak polecam kamery Sony, z rozdzielczością full HD (1900×1080) zbliżeniem optycznym 25x i z optyczną stabilizacją obrazu. Oczywiście wydasz więcej ale to będzie dobry zakup.
  Te 200–400zł na jakieś kamery mocowane do kasku to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
  Jak już, to może kup kamerę szpiegowską za 200 zł wmontowaną w okulary, albo internetową i nadawaj tak jak Waldi.

  Polubienie

 64. ssssssssssssssssss
  przeczytaj pod adresem:
  https://zapytaj.onet.pl/Category/007,025/2,20064429,Jak_zalozyc_wlasny_kanal_na_YouTube.html

  ale nim zaczniesz zakładać, najpierw pomyśl jak nazwiesz swój kanał.
  Lepiej niech będzie to jakaś sensowna nazwa.
  Sam kanał na You Tube ma sens wówczas jak masz jakieś filmiki które chcesz tam umieścić.
  Materiał video jaki wgrasz na YT warto by był zaopatrzony w tytuł, czasami trzeba także umieścić jakieś napisy, dodać podkład muzyczny, poprawić dźwięk, coś wyciąć, coś dokleić itp.
  Więc potrzebujesz kamerę i program do edycji.
  Ponieważ jak piszesz masz kasę, to polecam z kamer kamerę Sony, może cię stać nawet na takie cacko z rozdzielczością K4, to wydatek około 3500zł i program do edycji materiału jaki nagrasz, wspomniany już Magix Video DeLux pełną wersję czyli Plus, albo platinium i oczywiście ostatnie wydanie, nie wiem czy to będzie 2017 czy 2018
  https://www.dobreprogramy.pl/MAGIX-Movie-Edit-Pro-Premium,Program,Windows,66703.html

  Ale naukę edycji filmów zacznij od darmowego Windows Movie Maker, jest bardzo prosty, bardzo ubogi i przez to łatwy do nauczenia i zorientowania się jak takie programy są skonstruowane i jak się na nich pracuje. Inaczej nie załapiesz i się szybko zniechęcisz.
  https://www.topwin-movie-maker.com/
  więcej info jak będziesz potrzebował gdy już będziesz chciał robić filmy, to jestem zawsze do usług, ale już za kasę. Jakiś datek na moje hobby by się przydał.
  Jasne, że najlepiej jak bym nagrał film i wytłumaczył wszystko pokazując palcem co i jak nacisnąc na ekranie monitora, tak by nie zamącić w głowie i by dało się wszystko zrozumieć, ale to już jest dzień, dwa pracy na taki film instruktażowy
  trzymaj się wężu.

  Polubienie

 65. TRZEBA NAPISAC ZE SIĘ KOMUS BANA DAJE A MYSLAŁEM ZE MNIE ADMINKU LUBISZ . DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ NAPRAWDĘ JESTEM WDZIECZNY
  CHYBA RACZEJ GĄSIENICA MNIE ZBANOWAŁ BO NIE WIERZE ZE TY ADMINKU .
  POZDRAWIAM SERDECZNIE .

  Polubienie

 66. ADMINEK JESZCZE RAZ DZIEKI ZA POMOC . NA PEWNO SIĘ ZGŁOSZĘ NAWET CI ZAPŁACĘ ZA POMOC . PISZE Z BRAMKI BO CHYBA GĄSIENICA DAŁ MI BANA .
  POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE.

  Polubienie

 67. Tu nikt nikogo nie banuje, ale są pewne wyrazy które są zakazane. Twarde wulgaryzmy, moje imię i nazwisko, no i przekleństwa typu PiSxxxa i tym podobne.
  Każdy zwykły tekst powinien przechodzić bez problemu. Teksty zbyt długie lub z wieloma odnośnikami modą być zatrzymywane przez system wordpress jako spam. Proszę wówczas o info by je odblokować.

  Samych spamów mamy tysiące, w większości anglojęzyczne i dobrze że są blokowane.

  Polubienie

 68. Grzanek ja jestem zdania że warto mieć kamerę.
  Jaką wybierzesz to twój wybór, kieruj się tym, by była w miarę dobra i tu zwróć uwagę na to jaka rozdzielczość, full HD w zupełności wystarczy by nawet na dużym domowym telewizorze wyświetlać swoje filmy w dobrej jakości.
  Jaki zoom, czyli powiększenie, istotne jeśli chcesz także filmować odległe krajobrazy.
  Jaka stabilność obrazu, elektroniczna czy optyczna , ta ostatnia pozwala na nagrywanie gdy idziesz, poruszasz się.
  Jaka wielkość kamery, też ważne, czy możesz ją na przykład nosić w kieszeni koszuli czy w dużej torbie.
  Grzanek kamera i filmowanie to fajna sprawa. Możesz to robić by mieć dla siebie i dla rodziny pamiątki, ale też możesz robić filmy na You Tube.
  Na YT można nawet zarabiać, ale to już inna dziedzina. Info na YT

  Polubienie

 69. adminek jestem zbanowany a zbanował mnie gąsienica .Nawet jeden wyraz nie przechodzi .Jedynie gdy pisze z bramki ale się w to bawić nie bedę .
  adm podaj link do twojego kanału .Ewentualnie stamtąd jak bedzie potzreba sie z toba skontaktuje .

  Polubienie

 70. grzanek tu masz film z aparatu Sony z zoomem 50x zrobiony późnym wieczorem.

  pucyn sprawdzę w ustawieniach
  jak chcesz się ze mną skontaktować to pisz w koment na przykład pod powyzszym filmem na You Tube

  Polubienie

 71. No fajne fajne, Panie Adminie, chociaż osobiście preferuję takie klimaty 🙂

  Tyle, że tu chodzi konkretnie o typ kamerki zwany sportową (ang. action cam) – montuje się toto np. na kasu, żeby mieć wolne ręce podczas wspinu, o np. takiego:

  A ten kot prezesa wstrętny (ale zakładam, że pożyteczny) – męczył mysz dla zabawy, przykro było patrzeć; ale podobno wszystkie koty to tacy sadyści 😀 U moich dziadków nie ma kota, za to jest kundelek: raz dwa i po sprawie, mysz przegryziona na pół i przynajmniej się nie męczy.

  Polubienie

 72. grzanek t był kot prezesa ale upadłych zakładów mięsnych dlatego taki chudy .Kot prezesa numer 1 myszy nie ruszy .On przyzwyczajony do frykasów typu kaszaneczka , rybka z lidla i gruby jak cholera.
  U konkurencji koszernej że prezes leczy kolano rehabilitacja i kraj stanął umiera bez prezesa
  bu bu ha ha ha .
  Co to bedzię ?
  Dziady Mickiewicza bedą i wywływanie duchów .

  Polubienie

 73. Haha, wężulku, jak Prezes doprowadził do upadku zakładów mięsnych, to może dla przykładu zrobić z nim to co z ojcem niejakiego Wawrzeckiego w latach 60.? Tylko kto by miał to zrobić, bo „niezawisłych sądów” jakoś nie podejrzewam o skłonność do skazania Prezesa (swoją drogą, z takim nazwiskiem to powinien przynajmniej branżę drobiarską wydźwignąć, w końcu noblesse oglige, a on co?) Brunon K. już próbował i wyszło jak wyszło. 😐

  Polubienie

 74. Haha, wężulku, jak Prezes doprowadził do upadku zakładów mięsnych, to może dla przykładu zrobić z nim to co z ojcem niejakiego Wawrzeckiego w latach 60.?

  GRZANECZKU KOCHANY NIE DO WYKONANIA . GOMUŁKI NIE SKLONUJESZ A ZEBY BYŁO SMIESZNIEJ NIEJAKI SĘDZIA KRYŻE KTÓRY WYDAWAŁ WYROKI NA WAWRZECKIEGO PO 89 ROKU BYŁ WICEMINISTREM SPRAWIEDLIWOŚCI I CO TYDZIEŃ POKAZYWAŁ SIĘ Z ZIOBRĄ NA KONFERENCJACH PRASOWYCH W KOSZER TV W NAJLEPSZEJ OGLADALNOŚCI .
  TAKICH JAJ TO BY NAWET BENNY HILL NIE WYMYŚLIŁ
  WIELKIE AJ WAJ BO GOMUŁKA SKAZAL NA SMIERĆ JEDNEGO ZŁODZIEJASZKA
  STOSUJĄC DZIŚ TE STANDARDY TO BY DZIŚ WSZYSTKICH PARTYJNYCH POWIESIĆ NA DRZEWIE NALEŻAŁOBY BO TERAZ TO ZLODIZEJ NA ZLODZIEJU SIEDZI I ZLODZIEJEM POGANIA
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 75. GRZANECZKE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ U PAZIA . CHOLERA SZKODA BO JA PO ANGIELSKU NI W ZĄB PO ERILAŃSKU TEŻ HA HA H POSŁUCHAŁBYM MAKOWA . SRPÓBUJE MOZE TRANSLATOR GOOGLE ALE TAM JAJCA PRZY TŁUMACZENIU WTCHODZA .

  Polubienie

 76. No niestety, ale czasem tak z grubsza można coś niecoś zrozumieć, jeśli nie ścisły sens to chociaż kontekst. 😉

  Polubienie

 77. Swoją drogą że z nim coś jest nie tak to nietrudno się domysleć .A swoją drogą PAZIOWI się obrywa ciągle .On i Kosiur to u Waldka największe nagominne żyd pejsatki ha ha bu bu
  .
  Mnie tydzien temu na filmiku nazwał agentem Mossadu bo chciałem aby mi pokazał żółty papier
  ha ha ha .

  Polubienie

 78. ja bym nawet nie wykluczam że Waldek tam pisze na WPS pod jakimś nickiem .Znając PAZIA wrażliwość na wpisy mogl najechać na Waldka a Waldek włączył kamerkę i uzył sobie na PAZIU
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 79. GRZANKU NIE UMIESZCZAJ FILMÓW WALDKA ZRESZTĄ CI TO NA WPS NAPISAŁEM . TAKA PRZYJACIELSKA RADA BO WIESZ ZE CIĘ LUBIĘ KOLEGO .

  Polubienie

 80. Adminek ale do kogo masz pretensje w kwestii Janowa?
  Przecież rządzi twój luby PIS to pretensje adminczku do garbatego masz ?
  bu bu ha ha ha .
  Już krytyka adminek PIS totalna .Nie ma adminek bata .Subito!!!!!!!!!!

  Polubienie

 81. bez bramki nawet jeden wyraz nie przechodzi . Adm jakby co to wejde do ciebie na kanal bo bramek nie chce juz mi sie używać .

  Polubienie

 82. Seba

  Jest dobry PiS i jest zły PiS ( z Janowa)
  Są ci co mają zdrowe kolana i są ci co mają chore kolana.
  Jest czekolada czarna gorzka i jest mleczna słodka i jest jeszcze z orzechami.
  Jest dobre piwo i jest byle jake.

  Polubienie

 83. ADMINEK TO NASZ PREZES NASZ LUBY CHROBRY Z WIELKIMI JAJAMI JAK ZOŁEDZIE NIE POTRAFI ODDZIELIĆ PLEW OD ZIARNA , DOBRYCH PICZEK OD ZŁYCH PICZEK .
  TAKI BEZRADNY .
  A TEMU DAŁ JAKOŚ RADĘ A TO NIE BYŁ BYLE KTO . WSPÓŁTWÓRCA PC .
  BU BU HA HA HA .
  TO ON MÓWIŁ ZE PREZES RZĄDZI W PIS JAK CYSORZ A TU PARU ZŁYM PICZKOM NIE MOŻE DAĆ RADY ?
  BU BU HA HA HA

  Adm 6 czerwca 2018 o 5:02 PM
  Seba

  Jest dobry PiS i jest zły PiS ( z Janowa)
  Są ci co mają zdrowe kolana i są ci co mają chore kolana.
  Jest czekolada czarna gorzka i jest mleczna słodka i jest jeszcze z orzechami.
  Jest dobre piwo i jest byle jake.

  Polubienie

 84. Seba
  A nie pamiętasz
  –Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem/
  To samo dotyczy cesarza.
  Jakby tych złych chciał wyrzucać, to kto by mu został?
  ????????????????????????
  Beata !!!!!!!

  Polubienie

 85. Panie LuK

  Odnośnie wpisu

  Wężyk masz niezdrową obsesję na punkcie ludzi z internetu

  Prawdopodobnie to ja tego kolesia trochę znam. On pochodzi z naszej wsi Rońsko pod Krasnymstawem.
  Teraz zdaje się, że mieszka w Krasnymstawie, a co on tam robi, to nie wiem.
  U nas ludzie mówią, że podobno pracował jakiś czas u Niemca czy Anglika.
  Mówią, że podobno niezły z niego hulaka za młodu był, a i pięścią potrafił w głowę przyłożyć.
  Osobistej opinii o nim nie mam, ale widać, że to gościu postrzelony przez internet.
  Jak dowiem się o nim coś więcej, to napiszę tu.

  Polubienie

 86. Skąd u niego tyle pieniędzy, że nie pracuje, bo przecież żeby wypisywać tyle bzdur po różnych portalach, to trzeba mieć mnóstwo czasu.
  Ale żeby to pisał sensownie, ale to same głupstwa. Szkoda tylko czasu na czytanie tych trollerskich herezji kogoś, kto wiedzę czerpie tylko z internetu.
  Moim skromnym zdaniem to jego wiedza jest nic nie warta. Pisze tylko, aby pisaś i odstraszać innych od czytania i pisania.

  Polubienie

 87. W Błaszkach na 100-lecie niepodległości mieli odnowić popiersie Piłsudskiego. Ale zmienili zdanie i postawią krzyż. Najwyższy w Polsce.
  – Kiedy zadzwonił do mnie proboszcz i opowiedział o stumetrowym krzyżu, zaniemówiłem – opowiada „Wyborczej” Karol Rajewski, burmistrz Błaszek.

  Budowa zostanie sfinansowana z datków przekazywanych przez indywidualnych darczyńców. Zbiórka pieniędzy ma być ogólnopolska, a nawet międzynarodowa. Jak udało nam się ustalić, pomysłodawcy chcą zainteresować projektem amerykańską Polonię.

  a może wieś Rońsko postawi jeszcze wyższy?
  kto się dołoży?

  Polubienie

 88. Ostatnio jakiś ksiądz powiedział, że ci, co popierają czarny marsz, powinni być ekskomunikowani. Pomogę im i wypiszę się sam
  Katarzyna Knapik, 32 lata, slawistka, tłumaczka, pracuje w międzynarodowej korporacji, rzeczniczka prasowa łódzkich Obywateli RP

  Na przyjęcie pierwszej komunii trzeba się przygotować. Nauczyć modlitw i piosenek, kiedy i jak siadać, klękać, wstawać. Jak roli w teatrzyku. Szło mi nieźle. Wykułam na pamięć wszystko, choć niewiele rozumiałam. Rodzina też się szykowała. Mama biegała za najładniejszą sukienką, wiankiem, kwiatkami. Układała jadłospis, prasowała obrusy, liczyła krzesła.

  Szłam w śnieżnobiałej sukni do kościoła św. Józefa przy Ogrodowej, a po drodze mijałam fabryki Poznańskiego. Wtedy rudera z powybijanymi oknami, dziś Manufaktura. Był kamerzysta. Dostaliśmy pierwszą rodzinną kasetę VHS.

  Mama była wierząca, tata unikał tematu. Mama wpajała bogobojność, tata w kościele pojawiał się od wielkiego dzwonu

  a gdzie indziej?

  Polubienie

 89. Barbarzyństwo 😐
  Sukienkowi sukienkowymi, ale gotyckie zabytki niszczyć? Tym zapadnikom już się pejsy na mózg rzuciły ostro.

  Polubienie

 90. TEN Z ROŃSKO . GDZIE TO JEST NIE WIEM ROZBAWIŁ MNIE Z RANA PO PACHY .DZIĘKUJE KOLEGO ZA WYWOŁANIE DARMOWEGO SMIECHU .
  ADMINEK JESTEM ZABLOKOWANY TAKZE JESTEŚMY W KONTAKCIE PZREZ TWOJ KANAL YOUTUBE JAK BEDE POTRZEBOWAŁ POMOCY W KWESTII KANAŁU NA YOUTUBE.

  Polubienie

 91. W RAZIE CZEGO SKONTAKTUJE SIĘ Z TEGO MOŻE WYMIENIMY TELEFONY TO BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO OMÓWIMY TEMAT CO I JAK .

  Polubienie

 92. WITAM
  GRZANKU
  NAPRAWDĘ NIE UMIESZCZAJ WALDIEGO NA WPS BO MOŻE BYĆ ZDROWY OPIERDZIEL TAK COŚ CZUJĘ NAPRAWDĘ .
  W OSTATNIM FILMIKU WCZORAJSZYM DOSTAŁ LIST Z IRLANDII Z POPARCIEM I ZA RSDOŚCI TROCHĘ PRZYTYŁ .

  Polubienie

 93. Haha przytył z radości, dobre. A patrz wąż tutaj jakie zdolności aktorskie, kto by podejrzewał 😀 Wzorcowo się wcielił w Bolka/Kobrzyńskiego

  Polubienie

 94. Z tymi lisami poparcia to mi się wydaje, że ludzie po prostu sobie robią jaja, żeby Waldka nakręcić. Waldziu się potem pieni w nagraniach o oni mają uciechę, że go podpuścili.

  Polubienie

 95. Grzanek uważam ze nie i widzę dwie opcje .ten kanał z każdej częsci globu możesz oglądać .Także dlaczego Polak w Irlandii mógł go nie ogląda?ć . Pewnie oglądał .spodobały mu się jego felietony i tyle .Jak człowieka wywalisz z ojczyzny na poniewierkę to czemu programy Waldiego mają się nie podobać .
  Druga opcja tak jak piszesz .Ktoś moźe sobie z niego robić komedię .

  Polubienie

 96. Grzanek ale Kobrzyński to z czasów jak pracował dla wywiadu wojskowego ? Chłopie gdzie waldek i wywiad wojskowy ha ha ha

  Polubienie

 97. grzanek wybacz kolego ze wklejam ale bardzo ciekawy wpis i twoj nick wpisze

  grzanek
  7 czerwca 2018 o 08:28
  grzanek
  4 czerwca 2018 o 20:26

  Izrael Szamir popełnił wpis nt. ustawy 447(1226), ale trochę (niechcący?) się zagalopował, pisząc, że teraz, tj. po ratyfikowaniu jej przez Trumpa, Polacy nie będą już mieli wyjścia, i Polska będzie musiała zapłacić organizacjom przemysłu holokaustu.
  Now the Poles can’t just disregard these claims. They have to transfer every asset that ever belonged to a Jew into the hands of American Jewish organizations
  https://www.henrymakow.com/2018/06/Jewish-Shakedown-of-Poland-De-Emancipates-Jews%20.html
  W dalszej części artykułu Szamir pisze, że casus Polski nie jest precedensem – że wcześniej w podobny sposób żydostwo ‚ogoliło’ już Niemcy. Roztargiony (?) Szamir zapomniał jednak poczynić stosowne rozróżnienie, że słuszne roszczenia żydowskie pod adresem Niemiec nijak mają się do roszczeń pod adresem Polaków, którzy byli taką samą (a w wyjąwszy oficjalną wykładnię ‚historii’ – nawet większą) ofiarą Niemiec hitlerowskich.
  W kolejnej części tekstu – odnoszę takie wrażenie – Szamir skupia się głównie na tym, że diaspora żydowska, bez pytania jej o zdanie, przeszła jakoby pod „trzecią” żydowską władzę (oprócz USA i Izraela) – „(międzynarodowe) Żydostwo”, czyli coś na kształt Sanhedrynu. Szamir odmalowuje tu żydów niemal jako ofiary (i to najpierwsze!) S. 447 JUST Act. Szamir taktownie przemilcza fakt, iż choć – jak pisze – „zywkli czy ponadprzeciętni Żydzi nie zgodzili się, nie głosowali i nie wyrazili zgody w jakikolwiek sposób na taki obrót wydarzeń„, ci „zwykli Żydzi” są ogromnymi beneficjentami przewałek takich jak ustawa 447 i jakoś nie słyszy się, by podobne ruchy władz oprotestowywali…

  This is the end of Enlightenment, and Jews, liberal or conservative, have been transformed from free persons and citizens of their countries into subjects of Jewry. This is done without Jewish consent. Ordinary or extraordinary Jews did not agree, didn’t vote, didn’t express their agreement in any way for this turn of events.

  Krótką mówiąc: ten cały Szamir, mimo konwersji na prawosławie, mocno trąci Gefillte Fisch i radziłbym na niego uważać.

  https://zygmuntbialas.wordpress.com/2018/06/02/literatura-zydzi-i-my-02-06-2018/#comment-17085

  Polubienie

 98. Wężu a co ty się tak chowasz za tymi pseudonimami. Co rusz nowy nick. Zdrowy wonsz nie zrzuca skóry co chwila 😛 Powinieneś dumnie nosić emblemat (np. ugryziona żopa :D) dla 1-go komika/satyryka WPS, a nie ukrywać się pod jakimiś sebami czy Alanami. Nie masz się czego wstydzić. Ssss 😉

  Polubienie

 99. Piotrze
  Do paneli administracyjnych maja dostęp różne osoby o których nic nie wiemy.
  Ktoś tym zarządza, jacyś anonimowi moderatorzy, tak na hostingach serwerach jak i z poczną e–mailową i także z YT czy z wordpress
  To nie dzieje się z poziomu tych co zrobili sobie taki czy inny potalik czy stronką internetową i na pewno nie zrobił tego pan Marek G.
  Ostatnio czytałem że zlikwidowano kanał na YT Piotrkowi Konczarowskiemu z Łodzi , jego e–misję.
  Był czas, że jak załadowałem jakiś film na You Tube to dostawałem taki e–mail
  –Tak trzymać.
  Raz wycięli mi cały podkład muzyczny jaki umieściłem do filmu z programu w jakim edytowałem film i jaki legalnie zakupiłem z dodatkami muzycznymi.
  Kiedyś kilka lat temu zlikwidowali stronę WPS i dopiero po pisemnej interwencji do administratorów wordpress w USA ją przywrócili.
  Tak że tak to jest. Ktoś to śledzi, analizuje i czuwa.
  Stąd wąż może ma problemy.
  Któremuś z tych moderatorów się nie spodobał i ma do tyłu.

  Waldiego nie słucham, za cicho mówi, a ja mam już spory problem ze słuchem.
  Dla tej samej przyczyny nie podaję swojego nr telefonu.

  Polubienie

 100. grzanek

  lub tak

  Można kupić opuszczony kościół za 1 dolara w USA, tylko problem polega na tym, że podatek od takiego budynku to prawdopodobnie kilka tysięcy dolarów co roku. Więc nikt z małą kasą na to nie leci.

  Polubienie

 101. No przykra sprawa. Dla mnie to nie nowina, że na Zachodzie w byłych kościołach urządzają supermarkety czy baletownie. Swoją droga Waldi by się chyba ucieszył, bo on od dawna postuluje żeby katedry pozamieniać w ścianki wspinaczkowe.
  Z tym podatkiem to chyba nic się nie da zrobić, Kościołowi w Jerozolimie, kiedy skutecznie odparli żydowską próbę podniesienia podatku gruntowego, udało się tylko ze względu na lokalizację – zagrozili po prostu że zamkną Bazylikę Grobu Pańskiego i żyd od razu zwietrzył, że mu to zrujnuje turystyczny geszeft.
  P.S. To wąż ma na imię Piotr? Wąż Piotrek 🙂

  Polubienie

 102. Czy Wąż ma na imię Piotr tego nie wiem, pod takim imieniem wpisał się na YT i chyba nie jest to jego imię, bo przy imieniu podał nazwisko ale napisał je z błędem, zatem i jedno i drugie musi być z sufitu.
  Chyba ma kłopot z kimś kto dobrze zna się na komputerze i utrudnia mu pisanie. Inna możliwość to sam tak się zaplątał, że sam siebie blokuje.

  Polubienie

 103. Jeszcze przed jesiennymi wyborami samorządowymi rząd chce sypnąć seniorom więcej pieniędzy. W grę wchodzi trzynasta emerytura albo dodatki od 100 do 500 zł. PiS rozważa też zwolnienie emerytów z PIT-u.
  Rząd rozważa kilka wariantów wypłaty dodatków.
  Projekt ustawy ma być przegłosowany tuż przed jesiennymi wyborami samorządowymi, a wypłata pieniędzy ma nastąpić przed świętami Bożego Narodzenia.

  Polubienie

 104. adm problemu nie mam .ktoś mnie zdrowo blokuje i tyle ale teraz jedyny z tobą kontakt adminku to twój kanał .Słowo daje to moje prawdziwe dane .może któregoś dnia pogadamy przez telefon w sprawie mojego kanału a tak może na wrzesień chciałbym już mieć .
  Jakby co zapłacę ci za pomoc ale to pozniejsze ustalenia .

  Polubienie

 105. Ten wpis u góry to z PC sąsiada .Praktycznie juz nic nie napisze także adminek tylko jakby co jak pisałem tylko twój kanał youtube jako kontakt z tobą .

  Polubienie

 106. Jeśli chcesz rozmawiać to nie przez telefon a raczej przez skype, lepiej słychać, a przy okazji mogę wówczas pokazywać ekran i wyjaśniać co i jak zacząć z edycją filmów, bo same YT to nie ma co wyjaśniać, jest proste.

  Polubienie

 107. Adminek odpowiedz mi jeszcze pytanie .
  co kogo obchodzi twoje forum? .Ty jesteś administratorem .Pojecia nie mialem że tak to jest monitorowane .Ot demokracja . Może jakiejś radiomaryjnej babci nie spodobały się cycki Ciccioliny ha ha ha .

  Pozdrawiam.

  Polubienie

 108. dobra , umówimy się u ciebie na kanale na szczegóły .Konczę bo nie pisze ze swojego domu .
  Odezwe sie na kanale chyba ze i tam coś wymyślą aby mnie blokować .

  Adm 7 czerwca 2018 o 11:55 AM
  Jeśli chcesz rozmawiać to nie przez telefon a raczej przez skype, lepiej słychać, a przy okazji mogę wówczas pokazywać ekran i wyjaśniać co i jak zacząć z edycją filmów, bo same YT to nie ma co wyjaśniać, jest proste.

  Polubienie

 109. W sobotę jadę do Lublina specjalnie po ta kamerkę . Ten wpis wydrukowałem co adminku pisaleś takze wiem o co chodzi .W Lublinie jest duży wybór i jakieś promocje można żlapać .
  kończę bo głupio pisać z Pc sąsiada.

  Piotr
  a co z kamerą?
  Masz kamerkę, czy dopiero przymierzasz się do zakupu?

  Polubienie

 110. Kamery Sony mają najbardziej logiczny panel sterowania. To jest ważne, bo szybko można się nauczyć z niego korzystać.
  Każ sobie w sklepie pokazać na kamerze panel i sposób jego obsługiwania
  Zapytaj także czy kamera nagrywa filmy poklatkowe.
  Pozwala to nagrywać np. wschód słońca który trwa przykładowo 30 minut i pokazać w kilkanaście sekund, jak niżej:

  Polubienie

 111. Ostrzeżenie Władimira Putina o skutkach militarnych prowokacji Ukrainy w Donbasie zostało również skierowane do Stanów Zjednoczonych. Tak stwierdził dyrektor Instytutu Studiów Politycznych Siergiej Markow w programie NTV.
  Władimir Putin podczas „gorącej linii” odpowiedział na pytanie pisarza i majora milicji DNR Zahara Prilepina o możliwych prowokacjach w Donbasu przed i podczas mundialu w Rosji. Putin odpowiedział, że w przypadku prowokacji militarnych, Kijów czekają „poważne konsekwencje dla całego państwa ukraińskiego” i wyraził nadzieję, że tak się nie stanie.
  „Ale Putin powiedział bardzo wyraźnie i stanowczo. Rozumiem jego odpowiedź, ze jeśli Kijów spróbuje to zrobić to mówimy nawet o całkowitym upadku Ukrainy, armia Donbasu jest w stanie pokonać APU i wyzwolić znaczną część terytorium Ukrainy od banderowskiego rażimu”- powiedział analityk.
  „Myślę, że Amerykanie przyjmą te fakty do wiadomości i uświadomią sobie, że jeśli będą starali się zakłócić mundial za pomocą wojny, stracą swój marionetkowy reżim” – powiedział ekspert.
  https://rueconomics.ru/330916-marionetkam-pridet-konec-politolog-pereadresoval-ssha-preduprezhdenie-putina-o-posledstviyakh-nastupleniya-vsu-v-donbasse-vo-vremya-chm-2018
  Czy Amerykanie powiedzą: sprawdzam ?

  Polubienie

 112. Ha ha ha wężu patrz na Waldka jaki załgany hipokryta: „nie należy jeść hamburgerów, nie należy pić coli (…) nie wiem dlaczego wpadłem w cukrzycę”. Kaban ze 110 kg i jeszcze się dziwi dlaczego chory 😀

  Polubienie

 113. Abp Sławoj Leszek Głódź przez co najmniej sześć lat miał być wykorzystywany jako nieświadomy informator wywiadu wojskowego PRL – ustaliła „Rzeczpospolita” i Onet.pl. Informacje miały być zbierane w latach 80., kiedy Głódź pracował w Watykanie. Kontakty z Głodziem nawiązywał m.in. płk Franciszek Mazurek ps. Barcz, który oficjalnie pracował jako kierownik przedstawicielstwa PLL LOT. Pierwsza notatka na temat Głodzia pojawiła się w teczkach w czerwcu 1983 r. Głódź w rozmowach z Mazurkiem miał m.in. odnosić się do kontaktów kard. Józefa Glempa z gen. Wojciechem Jaruzelskim i Janem Pawłem II.

  Ostrożnie i umiejętnie prowadzone z nim rozmowy pozwoliły mi na uzyskanie w latach 1983–1985 wielu cennych i wiarygodnych informacji, zwłaszcza w okresie II wizyty papieskiej w Polsce. Ks. S. G. darzył mnie dużym zaufaniem, czego zresztą nie omieszkał podkreślić kilkakrotnie podczas spotkań dwustronnych
  – pisał pułkownik w sprawozdaniach. Jednak już w 1986 r. Sławoj Leszek Głódź miał stać się w „kontaktach jakby nieco ostrożniejszy i unikający przekazywania wręcz niektórych ważnych, często delikatnych informacji”. Według dziennikarzy „Rzeczpospolitej” i Onet.pl duchowny mógł się domyślić, że ma do czynienia z wojskowym wywiadem. W raportach brak informacji o tym, by arcybiskup miał otrzymywać za współpracę mniej lub bardziej świadomą jakiekolwiek pieniądze lub upominki.

  Sławoj Leszek Głódź odpowiada
  Autorzy tekstu próbowali skontaktować się z abp. Sławojem Leszkiem Głodziem, bezskutecznie. Duchowny za pośrednictwem portalu Niezalezna.pl opublikował oświadczenie. Stwierdził, że padł ofiarą systemu, „który podstępnie osaczał pracujących w Kurii Rzymskiej Polaków, często pod pozorem przygodnych rozmów z przedstawicielami Ambasady Polskiej w Rzymie, Konsulatu i LOT-u”. Głódź podkreślił:
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23509826,abp-slawoj-leszek-glodz-byl-wykorzystywany-jako-informator-wojskowy.html#Z_BoxMTPPush

  ….padł ofiarą systemu……………………i został kapelanem wojska RP

  Polubienie

 114. komentują ,,katolicy” z podanej strony
  fakiba 2 godziny temu
  Za flaszkę to ten pijak własną matkę by sprzedał a co dopiero Papierza

  pemu 2 godziny temu Oceniono 39 razy 37
  Moczymorda.

  andree111111 2 godziny temu Oceniono 41 razy 33
  Większość kleru donosiła.

  Tworzywa 500 2 godziny temu Oceniono 33 razy 31
  Temu pułkownikowi to medal za niszczenie wątroby się należy. Jak rannemu na polu bitwy.

  hamsterx 2 godziny temu Oceniono 36 razy 30
  oczywiście żaden z funkcjonariuszy kk nigdy nie był TW
  i tej wersji się trzymajcie a ciemny lud to kupi

  prawdziwyklecha godzinę temu Oceniono 29 razy 29
  Czy ten pospolity pijak i moczymorda wogóle coś pamięta?
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23509826,abp-slawoj-leszek-glodz-byl-wykorzystywany-jako-informator-wojskowy.html#Z_BoxMTPPush
  ——————
  jak widać biskup ma ,,dobrą” opinię u internautów

  Polubienie

 115. Adminek swoją drogą bo ciebie zaczną blokować za te cytaty .Swoją drogą to ten Głódz chyba wiecej wypił piwka niż ja ha ha ha
  ale ktoś się uwziął 15 bramek i nie przechodzi . ta 16 zobaczymy ha a ha .
  Oni naprawdę mają nudy ze takie głupoty monitorują .

  Polubienie

 116. Adminek swoją drogą bo ciebie zaczną blokować za te cytaty .Swoją drogą to ten Głódz chyba wiecej wypił piwka niż ja ha ha ha
  ale ktoś się uwziął 15 bramek i nie przechodzi . ta 16 zobaczymy ha a ha .
  Oni naprawdę mają nudy ze takie głupoty monitorują .

  Polubienie

 117. julius
  Amerykanie już wiedzą, bo to sprawdzili, że Putin coś gada, jego generały coś gadają a później okazuje się, że żaden nie odważy się wcześniejszych pogróżek realizować.
  Czy ten piłkarski mundial w Rosji odbędzie się w tym samym czasie co kolejna Anakonda w Polsce? Czy to ma jakiś związek?

  Polubienie

 118. Obecnie Wołodia ma ogromne zmartwienie czy się uda uzbierać, górę szmalu dla piłkarskiej mafii i ile jeszcze będzie musiał dorzucić pieniędzy z budżetowej kasy.

  Ruszyła kolejna tura sprzedaży biletów na mistrzostwa świata w Rosji. Bilety na mundial Rosja 2018

  http://www.gazetawroclawska.pl/sport/a/ruszyla-kolejna-tura-sprzedazy-biletow-na-mistrzostwa-swiata-w-rosji-bilety-na-mundial-rosja-2018,13008156/

  Czy w Rosji będzie podobnie? Może być jeszcze lepiej jak się Putana dołoży do ,,kopanego” interesu!

  Rekordowy zarobek FIFA na mundialu w Brazylii

  http://caipiroska.pl/rekordowy-zarobek-fifa-na-mundialu-w-brazylii/

  Co Brazylia zyskała na mundialu?

  https://www.polskieradio.pl/130/2791/Artykul/1176956,Co-Brazylia-zyskala-na-mundialu

  Mundial w Brazylii. Słupek czy samobój?

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/mundial-w-brazylii-slupek-czy-samoboj/cszmz

  Czy to dalej można nazywać sportem, gdy nim rządzą panie: mafia, korupcja i komercja?

  MŚ 2018 w Rosji mogą być dla FIFA prawdziwym koszmarem

  http://www.sport.pl/mundial/56,154361,22842990,ms-2018-w-rosji-moga-byc-dla-fifa-prawdziwym-koszmarem.html

  Hej!

  Polubienie

 119. PREZES WYSZEDŁ W PIATEK ŻE SZPITALA . ŚWIETO NA WSI . HURA HURA HURA .BĘDZIEM BIĆ PROSIAKA I PIĆ SZAMPANA .
  PREZES ZDROWY HURA HURA HURA .
  GNOJE , NIC NIE WOLNO . MONITORUJĄ I BANUJĄ . WY JESTEŚCIE GORSI OD PRL CHŁYSTKI .
  WIWAT NAM PAN PREZES ZE ZDROWYM KOLANEM , NIECH RZĄDZI DO KOŃCA ŚWIATA .

  Polubienie

 120. „MŚ 2018 w Rosji mogą być dla FIFA prawdziwym koszmarem”

  Biorąc pod uwagę jak wielką pijawką jest FIFA, i ile sobie każe płacić za „pozwolenia” na organizacje mistrzostw, to koszmar może mieć co najwyżej Rosja.

  Polubienie

 121. Kijów, 7 czerwca. Deputaci do Rady Ukrainy mówią o utracie „pro-ukraińskiej kontroli” w Odessie i zażądali od sekretarz RBNiO Ołeksandra Turczynowa podjęcia w tym zakresie, pilnych działań.
  „Tracimy Odessę tym samym scenariuszem jak Donbas” – napisał poseł Jurij Łucenko na swojej stronie na Facebooku.
  Według niego, w Odessie, władze wspierają prorosyjskie działania i wspierają lokalne organizacje anty-ukraińskie. Podkreślił, że Odessa jest „trzecim co do wielkości historycznym miastem ukraińskim”, a jej strata jest zagrożeniem dla interesów narodowych Ukrainy.
  https://riafan.ru/1064977-po-scenariyu-donbassa-kiev-obyavil-o-potere-odessy

  Polubienie

 122. Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala po miesięcznym leczeniu. Szpital wojskowy w specjalnym komunikacie informuje o chorobie prezesa. Kiedy wróci do czynnej polityki? – pytamy rzeczniczkę PiS…….

  Szybko podjęta celowana interwencja medyczna oraz pełna współpraca Pacjenta, pozwoliły na sprawne ukończenie etapu leczenia szpitalnego oraz zaplanowanie kontynuacji terapii ambulatoryjnej.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23511742,jaroslaw-kaczynski-opuscil-szpital-prezes-pis-przebywal-w-nim.html#Z_BoxMTPPush

  z tego wniosek że na mundialu w Moskwie nie zagra .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s