Było do przewidzenia


 Podaję za Neon24: http://antykomunista.neon24.pl/post/144081,mamy-kolejnego-meczennika
Szanowni Państwo, ( pisze Paweł Ziemiński)

informuję, że dzisiaj 8.06.2018 r., ok. godz 6:15 zjawili się u mnie, w miejscu zamieszkania w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wręczając mi Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu, podpisane przez prokuratora rejonowego Warszawa- Praga Północ, Macieja Młynarczyka, prowadzącego postępowanie o syg. PR 4 Ds.624.2018 o czyny z art. 256 par.1 kk i art.257 i na podstawie art.93 par.3 kpk. art 217 kpk, art.219 par.1 i 2 kpk oraz art.220 par 1 kpk.
Zażądali wydania użytkowanych przeze mnie aparatów telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych( ich zdaniem- PZ) do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018 r. i 1 maja 2018 opublikował w serwisie internetowym pod adresem URL wiernipolsce1.WordPress.com teksty pod tytułem ” Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem”, ” Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem”, ” Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów” i ” Minął 1 Maja…”- wraz z towarzyszącymi im grafikami.
Zarekwirowano przy tej okazji także sprzęt elektroniczny należący do mojej córki pomimo, że informowałem o tym, że stanowi jej własność łącznie z danymi. Odmówiłem składania zeznań, czy wyjaśnień do protokołu, gdyź takie prawo mi przysługuje, a szczególnie wobec naruszenia miru domowego, najścia rozbójniczego i przywłaszczenia sobie rzeczy cudzych, nie stanowiących mojej własności, a ponadto faktu, iż w pouczeniu pod Postanowieniem widnieje klauzula o zażaleniu w terminie 7 dni na treść Postanowienia, a zatem i na będące jego skutkiem czynności.
W związku z tym, że wszystkie przytoczone w Postanowieniu artykuły na stronie wiernipolsce1.WordPress.com miały podpis ich autora, sugestia, że podstawą zajęcia mienia i przeszukania jest ustalenie kto opublikował materiały mające swego autora, a także wobec konstytucyjnej wolności do głoszenia poglądów – jest kpiną, gdyż taką informację można było zasięgnąć wprost u autora lub administratora serwisu.
Zabór mienia i przeszukiwanie mieszkania prywatnego( zresztą stanowiącego własność mojej córki pod jej nieobecność i bez jej zgody oraz powiadomienia) jest praktyką państwa totalitarnego, bezprawiem i terroryzmem prawniczo- policyjnym wobec działaczy politycznych oraz niezależnych publicystów i dziennikarzy politycznych.

 

 

dr Paweł Ziemiński
Administrator portalu
wiernipolsce1.wordpress.com
Prezes stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej
Wiceprezes stowarzyszenia
Bastion Dialogu
Przewodniczący partii
Polska Patriotyczna


Można nie lubić polityków, można nie lubić premiera, ministrów, posłów, wszystkich lub tylko niektórych, ale pisać non stop w stylu i w formie tak jak pisał Dariusz Kosiur na stronie wiernipolsce1, to już nie tylko obraza dla tych polityków i posłów, ale to wręcz szkalowanie całego naszego narodu, podważanie dobrego imienia i także bicie bez opamiętania w Polskę.

Ja już pisałem, kto na Polskę pluje, kto twierdzi że Polski już nie ma bo jest polin, ten jest świadomym lub nieświadomym wrogiem Polski lub co najwyżej szkodnikiem.

Tak jak onegdaj mówili Polacy – Polska jest naszą matką o matce mówić źle nie można.

Tego motta, tej prawdy nie wszyscy rozumieją, czy zrozumieć nie chcą.

Polską rządzi obecnie partia Jarosława Kaczyńskiego, jej obecny program jest najbardziej propolski i pro społeczny i to trzeba zauważyć i docenić. Nie można tego rządu i tej formacji politycznej w czambuł totalnie krytykować, bo z takim działaniem krytykujący ustawia się w jednym szeregu z wrogami Polski, służy wrogom.

Czy służby polskie mogą na to przymykać oczy?

Długo nie reagowały, ale kiedyś w końcu zareagować musiały.

I tu na ich działanie nie ma co się obruszać.

Czas zauważyć, że żyjemy w konkretnym świecie, w konkretnych uwarunkowaniach politycznych i w tych warunkach politycy PiS prowadzą jak najbardziej racjonalną politykę.

Głupi tego nie zauważy, mądry winien to docenić.

Reklamy

275 uwag do wpisu “Było do przewidzenia

 1. „Przyjaciel” Jarosława Kaczyńskiego Lejb Fogelman, stwierdził : Nie ma jagiellońskiej Rzeczypospolitej Dwojga, a w rzeczywistości wielu Narodów. Dziś Polak to etniczny Polak-Słowianin. I takim Polakiem oczywiście nie jestem, ale w znaczeniu obywatelskim tak – powiedział Fogelman. Czy zatem prawdą jest, że w Polsce rzadzą Polacy. Rządzą obywatele z szabesgojami (akurat teraz trafiło na zmianę „patriotów bogoojczyźnianych”) a ci realizują cele całkiem innych sił a bogoojczyźniany patriotyzm i socjalne rozdawnictwo nie swoich pieniędzy służy całkiem innym celom niż wmawia się to Polakom.

  Polubienie

 2. Ad Adm-inka

  Głupi tego nie zauważy, mądry winien to docenić.

  Głupi nie chce tego zauważyć, a mądry już dawno wie, że żydłaki wespół w zespół z KRÓLAMI ZIEMI, stworzyli sobie bezprawnie RAJ na ZIEMI, w którym goj ma być ich bezwarunkowym niewolnikiem, a oni są jego panami, niepodlegającymi żadnym osądom czy krytyce, bo ich może tylko sądzić sam Bóg albo ich historia, spisana na kolanie, a głupi goj w to powszechne badziewie ma wierzyć i już!

  UKRYTA PRAWOWITA WŁADZA, KTÓRA POWINNA RZĄDZIĆ ŚWIATEM, ALE JEST BARDZO LENIWA I NIE RZĄDZI, WYSŁUGUJĄC SIĘ WSZCHOBECNYM SZMULEM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dynastia

  To nie jest pan Kaczyński + kot i jego śmieszna partia, idź pan w PiS-du!

  Dynastie panujące (ale nie rządzące – dlaczego?)

  http://blueblood-royals.blogspot.com/p/blog-page_13.html

  Nie jedna korona współcześnie noszona, czyli o Europejskich rodzinach królewskich

  http://www.gosiarella.pl/2015/05/europejskie-rodziny-krolewskie.html#

  12 APOSTOŁÓW I 12 MONARCHI RODOWYCH?

  Monarchia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Monarchia

  Monarchie w Europie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Monarchie_w_Europie

  OTO JEDEN Z PRZYKŁADÓW JAK PEJSATY KUNDEL STAŁ SIĘ WIELKIM PANEM, UWIĄZANY DO CESARSKIEJ SMYCZY.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rothschildowie

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 3. ADMINEK SAM WIESZ ZE PISZESZ TOTALNE BREDNIE WIĘC PO CO TE IDIOTYZMY PISZESZ . NIE BÓJ NIC ZA 2 LATA NOWE ROZDANIE . JAKIMŚ DYREKTOREM DEPARTAMENTU ZOSTANIESZ . NIE WIEM ADMINEK PO CO TY TEN ROWEK TAK LIZESZ ALE MASZ PRAWO .

  Polubienie

 4. 08.06.2018
  Wśród sił specjalnych Rosji popularne staje się pogaństwo

  Kiedy zaczęliśmy otrzymywać informacje, że pogańskie poglądy zyskują popularność wśród sportowców, początkowo uważaliśmy to za rodzaj obcości, jako wyjątek od zasad. Ale po zebraniu wielu informacji zdaliśmy sobie sprawę, że w środowisku sportowym i wśród personelu wojskowego, szczególnie tych oficerów zaangażowanych w specjalne operacje zagrożone życiem, popularne stają się idee wynikające z pogańskiego stosunku do człowieka. – Patriarcha Cyryl (Gundajew), szef Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, martwi się na posiedzeniu Patriarchalnej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu. – Nie można na to patrzeć z obojętnością, ponieważ zarówno sportowcy, jak i obrońcy Ojczyzny, zwłaszcza ci, którzy uczestniczą w niebezpiecznych operacjach wojskowych, potrzebują wsparcia duchowego. Jeśli motywują się pogańskim światopoglądem, nic dobrego z tego nie wyniknie. Nawet jeśli bierze udział w najniebezpieczniejszych operacjach wojskowych, człowiek nigdy nie powinien zatracić własnego ludzkiego wymiaru. Osoba nie może zmienić się w bestię – tym prawosławny wojownik zawsze różnił się od pogańskiego wojownika.

  Komentarz „APN North-West”: Jak strasznie jest żyć! Ten stary poplecznik Putina Alexander Shumsky ryczy, że ateizm rośnie w siłę w Rosji. Teraz sam patriarcha jest przerażony pogańskimi komandosami. Może powinniśmy zastanowić się, co stanie się z RKP, jeśli będzie traktowana tak jak Komunistyczna Partia przed upadkiem Związku Radzieckiego?
  http://www.apn-spb.ru/opinions/article28384.htm

  Polubienie

 5. Czytać, po rosyjsku, Andrej Fursov, 30.03.2018 „50 famili kotorye upravlajet mirom”. To samo co Kosiur. tylko bardziej oględnie.

  Polubienie

 6. Do pewnego stopnia można przyjąć, że te 50 familii rzeczywiście rządzi światem. A jeśli tak jest, jeśli ani Trump, ani Putin, ani lider Chin nie mają odwagi z nimi wojować, to tym bardziej żaden z nas tego niech nie robi, ze względu na własne dobro i dobro swojej rodziny.
  Prawda wężu?
  Bo może się skończyć, że takiemu wojownikowi przysądzą że 100 tyś grzywny jako zadość uczynienie za obelgi i poniżanie dla gminy żydowskiej, zamkną do domu wariatów, albo wsadzą do więzienia z podejrzeniem, że w ten sposób próbował obalić legalny demokratyczny rząd.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Komentarz z zapodanego powyżej linku

  Dla nas ważniejsza jest kwestia rodzin rządzących Rosją. Rosja rządzona jest przez 80 rodzin przywódców podmiotów federacji. Ponieważ Rosja jest duża, a Putin jest sam i nie może śledzić tego, co dzieje się w jakiejś wiosce. Dlatego podzielił Rosję na 80 części i przekazał ją gubernatorom. I każdy gubernator ma swoją własną rodzinę, więc wszystkie przetargi na najbardziej dochodowe kontrakty państwowe wygrywają rodziny gubernatorów. Tak więc koncentracja biznesu w rękach rodzin gubernatora. Dodatkowo, prawdziwą elitą Rosji są bandyci, tacy jak wory w zakonie. Zauważ, że ISIL jest nielegalną organizacją, a Wory w świetle tego nie są nielegalną organizacją. W ten sposób państwo oficjalnie uznaje, że Wory w zakonie są nietykalni, to jest rzeczywista elita Rosji. Pomagają gubernatorom odebrać własność i poddać ją kontroli rodzin gubernatorów. A gubernatorzy tworzą tym Worom parasol ochronny państwa. Niższy poziom to burmistrzowie miast – i tam wszystko jest takie samo. Przypomnę burmistrza Machaczkały, członka Jednej Rosji, który został skazany za terroryzm. Odrębną gałęzią elity są szefowie różnych urzędów, spółek państwowych i tym podobnych, i mają ten sam model. Reguła elity to tylko jedno: „Nie sprawiaj kłopotu Carowi”. Gdyby członkowie Jedynej Rosji zabili nie 12 osób, ale zabijaliby co dzień trzy osoby – rządziliby tam do tej pory. Ponieważ w tym systemie jest się ukaranym nie za morderstwo, ale za złamanie głównej zasady – za niepokój Cara. … Problem polega na tym, że w takim systemie Rosja nie może się rozwijać, ponieważ 99% ludności jest w położeniu „parobków rolnych”. Dlatego nie ma nikogo, kto poradziłby sobie z substytucją importu. Elita – nie jest to dla niej konieczne, ponieważ jest już skąpana w miliardach, a parobkowie(zwykli ludzie) nie mają na to szansy. A jeśli ktoś nawet może coś stworzyć, odleci natychmiast albo gubernatorzy z gliniarzami, czekami, sądami wezmą wszystko zgodnie z prawem, albo złodzieje – przez bezprawie. W sądach nie ma sensu się do nich zwracać, ponieważ w Rosji nie ma podziału władzy, a tylko jedna gałąź władzy nazywana jest pionem władzy. … Ten złodziejski system musi zostać zmieniony. … Rozumiem, że o wiele bardziej niebezpieczne jest mówienie o rodzinach rządzących Rosją niż o rodzinach rządzących światem. Ale jeśli o tym nie porozmawiasz, skończy się to tak jak w siedemnastym roku, cała ta elita zostanie unicestwiona, ale Rosja będzie musiała przejść kolejną kąpiel w krwi.

  Polubienie

 8. Ad Adm-inka

  Jedynie jeszcze prostytutki wykonują swój zawód jak na leży.

  Kobiety się nie rodzą jako prostytutki! Gdy nie ma pracy, znajdzie się zawsze taki ktoś, bardzo ,,życzliwy”, który z uczciwej kobiety zrobi ździrę!

  Handel żywym towarem w XXI wieku. „Sekswięzienia są wszędzie”

  https://www.focus.pl/artykul/handel-zywym-towarem-w-xxi-wieku-seksualne-niewolnice

  Ble, ble, ble…

  Niewolnictwo to nie przeżytek! W Polsce handel żywym towarem ma się świetnie

  https://www.kryminalnapolska.pl/2017/06/01/niewolnictwo-przezytek-polsce-handel-zywym-towarem-sie-swietnie/#

  Lydia Cacho – najbardziej znana dziennikarka śledcza i obrończyni praw kobiet w Meksyku walczy z niewolnictwem seksualnym

  http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,13763175,Lydia_Cacho___najbardziej_znana_dziennikarka_sledcza.html

  Bardzo opłacalny handel ludźmi

  ,,… Jego ofiary nie widzą, że są sprzedawane jak bułka czy chleb – podkreśla naczelnik Wydziału do Walki z Handlem Ludźmi Biura Służby Kryminalnej KGP Monika Sokołowska…”

  http://www.newsweek.pl/swiat/jak-wyglada-handel-ludzmi-newsweek-pl,artykuly,349980,1.html

  Niewolnice są wszędzie – handel kobietami na świecie

  https://turystyka.wp.pl/niewolnice-sa-wszedzie-handel-kobietami-na-swiecie-6044400329499265a

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 9. Oj, Trampeczek miej się na baczności! Frau Makrela już po części ,,łupy wojenne” odebrała, a teraz zgadnij, co jeszcze może tobie zabrać!

  To zdjęcie obiegło świat po szczycie G7. Donald Trump kuli się przed Angelą Merkel? To nie takie proste

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/to-zdj%c4%99cie-obieg%c5%82o-%c5%9bwiat-po-szczycie-g7-donald-trump-kuli-si%c4%99-przed-angel%c4%85-merkel-to-nie-takie-proste/ar-AAyrzc0?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  MOWA CIAŁA.

  Krzyżowanie rąk. Co oznacza? O czym świadczy?

  http://niewerbalni.blogspot.com/2013/08/krzyzowanie-rak-co-oznacza-o-czym.html

  Kto ukradł złoto nazistów?

  http://www.tunguska.pl/kto-ukradl-zloto-nazistow/

  Niemcy sprowadzili do kraju część rezerw złota. Sztabki ważyły 674 tony

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rezerwa-zlota-niemiec-sztabki-wrocily-do-kraju/xsbhwsz

  Hej!

  Polubienie

 10. Poniżej przekład z W. Brytanii w jaki sposób żydowska okupacyjna władza niszczy jakiekolwiek formy oporu przeciw niej.

  Akcja Narodowa: Sześciu domniemanych członków tej grupy neonazistowskiej aresztowanych pod zarzutem przestępstw terrorystycznych.

  „Akcja Narodowa to nikczemni naziści, którzy używają islamofobii, antysemityzmu, homofobii i groźby przemocy, aby zastraszyć wszystkich, którzy sprzeciwiają się ich chorym ideologiom. Są one maleńką częścią rosnącego zagrożenia terroryzmem, skrajnie prawicowym ruchem, który musi być traktowany priorytetowo i pokonany. ”
  https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/national-action-arrests-neo-nazi-terror-offences-uk-suspicion-latest-news-woman-man-midlands-police-a8139276.html

  Polubienie

 11. „Akcja Narodowa to nikczemni naziści, którzy używają islamofobii, antysemityzmu, homofobii i groźby przemocy, aby zastraszyć wszystkich, którzy sprzeciwiają się ich chorym ideologiom. Są one maleńką częścią rosnącego zagrożenia terroryzmem, skrajnie prawicowym ruchem, który musi być traktowany priorytetowo i pokonany. ”

  W sraczu (zachodzie) nie ma już żadnej opozycji przeciwko systemowi. Jeżeli łapią tam jakieś planktonowe grupki, to z dużą pewnością można twierdzić, że chodzi o organizacje, które tworzą same służby specjalne po to, by uwiarygadniać ciągłe polowania na czarownice.

  Polubienie

 12. Nie można twierdzić, że każda nacjonalistyczna organizacja zakładana jest przez służby specjalne. Pewne jest tylko to, że umieszczają w nich swoje wtyki ale jest to nie do unikniecia bez posiadania własnych i pewnych, sprawnych komórek kontrwywiadowczych. Przez analogie można postawić tazę, ze portale takie jak WPS, WPS1, Neon24 itp zostały utworzone przez współpracowników służb.

  Polubienie

 13. Część aresztowanych jest żołnierzami armii brytyjskiej i na pewno w kazdej armii dowolnego kraju służą jeszcze ludzie, którzy wiedzą co to jest honor i bycie tym prawdziwym patriotą a nie żydowskim najemnikiem.

  Polubienie

 14. Kiedyś późnym jesiennym wieczorem idę sobie ulicą, a że była mgła no to nieco zabłądziłem. Ale idę dalej, idę, idę staram się jakość wyjść na główną arterię a tu się okazuje, że tunel. No to ja w ten tunel. Idę, idę i końca nie widać. Ciemno, mglisto, macam po ścianach, trafiłem na drzwi, zmacałem klamkę nacisnąłem i wchodzę. Korytarz długi oświetlony, czerwony dywan, typu chodnik. Na końcu korytarza znów drzwi a na drzwiach tabliczka ,,Służby Specjalne”.
  Czort z nimi, nie jestem strachliwy więc wchodzę bez pukania.
  Duży pokój, jedno biurko, za biurkiem stara chuda baba.
  Ja patrzę a nią ona na mnie. W końcu pyta się
  –Pan jako kandydat?
  –Może.
  –Są tylko przyjmowani do kaprala w dół. Wyższe szarże obsadzone w całości. –Odpowiada oschle.
  –Marszałka macie? –Pytam
  –Nie.
  –No to ja na marszałka.
  I kućwa nie przyjęli.
  A taką im ofertę złożyłem.
  Teraz to pewnie plują sobie w brodę.
  Mieli by wtykę na Wierni Polsce, a tak nie mają.

  Polubienie

 15. Stany Zjednoczone przeniosły na Ukrainę wojskowe samoloty-cysterny. W radiu Sputnik dyrektor Fundacji Postępowej Polityki Oleg Bondarenko wyraził opinię, że fakt ten potwierdza najgorsze obawy.

  Ale po co? Chyba sami tego nie wiedzą.
  A może do ewakuacji Poroszenki za ocean, w razie gdyby przegrał.

  Polubienie

 16. Gorszy sort Europejczyka

  Szanowni Państwo!

  Biedni czytelnicy GW i widzowie TVN czują się niedowartościowani. Jeżdżą za granicę i tam mówią po polsku, bo żadnych innych języków nie znają, wstydzą się więc ojczyzny, ale nie nieuctwa. Wstydzą się obrazu Polaka jaki udało się stworzyć ich ukochanej gazecie i telewizji. Dzięki bezprecedensowej nagonce na Polskę rozpętaną przez wraże Polsce, polskojęzyczne media, zdaje im się, że są postrzegani przez „prawdziwych Europejczyków”, jako ten gorszy sort. Czują się napiętnowani jako faszyści, ksenofoby i antysemici.

  Cóż za dziejowa niesprawiedliwość! Oni zrobiliby przecież wszystko, żeby przywrócić tej zacofanej Polsce ducha Marksa, który znowu krąży nad „postępową” Europą. A tu takie niezrozumienie! Biedna Anna K. taka była dumna z męża skaczącego po fotelu w japońskim parlamencie, czy plotącym coś o bigosie na forum ONZ, a teraz musi się wstydzić. Lokajskie jaśniepaństwo nie wie, że jak się smrodu narobiło, to nie można się dziwić, że ludzie się odwracają.

  Wstydu natomiast nie czują tak zwani „polscy” deputowani, którzy głosowali w parlamencie europejskim za zmianami uderzającymi w polskie interesy. Może słusznie, bo oni przecież wykonywali tylko rozkazy płynące z Berlina. Dlaczego mieliby się tłumaczyć przed rządem w Warszawie? No dobrze, niech to będzie taka niby pomyłka.
  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 17. Szanowny Adminie,

  Rzuciłam od niechcenia okiem tu i tam i widzę, że gawiedź u nas już opracowana pod kątem przydatności na mięsko armatnie i chcą walczyć „o wolność i suwerenność”.
  No dobrze, chcą, niech walczą, ale dlaczego chcą w to wciągnąć normalnych ludzi?

  Ma Pan rację twierdząc, że należy doceniać spokój w Polsce, bo przecież nie jest to nic trwałego i można ten spokój w moment zamienić w piekło wojny domowej, majdany i co tam kto zechce z nami, Polakami zrobić.

  Gębowanie, że jest się chojrakiem można stosować na własny użytek, ale nie w skali kraju.

  Wyobraźmy sobie, że taki WPS, czy jak to się tam nazywa, zdobywa władzę. I co dalej?

  – banki ich blokują=w Polsce nie ma pieniędzy w obiegu, jest czarny rynek i szaleje spekulacja

  – nie ma wymiany handlowej=nakładają na nas embarga i kary a my nie możemy nic przeciw temu zrobić

  – administracja przestała by działać, a więc i nie działały by urzędy i szpitale

  – unia zablokowała by „dopłaty”

  – w tydzień zlikwidowane mogą być te supermarkety, a więc zero towaru i widmo głodu przed ludźmi

  – brak policji – nowej nie będzie jeszcze a stara już będzie pozbawiona uprawnień, czyli strach wychodzić na ulice

  – samowola stałaby się powszechna, ponieważ obecne prawo przestało by obowiązywać i z braku nowego prawa konieczne byłoby wprowadzenie stanu wyjątkowego – ale przy pomocy czego i kogo? Nie ma u nas wojska, a policję WPS pozbawiłby mandatu

  – rolnicy posiadający żywność dyktowali by ceny, ludzie nie mieli by na żywność pieniędzy, a więc złodziejstwo i rozboje byłyby na porządku dziennym

  – prywatne firmy nie miałyby kapitału na wypłacanie pensji pracownikom, a poza tym kto by je do płacenia zmusił i czym? Tzw. biznesmeni ewakuowali by się razem z gotówką za granicę a u nas biedacy wyrywali by sobie skórki od chleba znalezione na śmietniku

  – załamał by się zbyt na polskie produkty poza granicami, a w kraju nie byłoby właściwie zorganizowanej dystrybucji; nie ma u nas już PSS/WSSów, nie ma ogólnopolskiej sieci handlowej zajmującej się rozprowadzaniem i sprzedażą towarów

  – zagranica wymuszała by na nas realizację podpisanych umów więc jedyną możliwością by zaspokoić roszczenia byłoby oddawanie polskiej ziemi w obce ręce, bo kasy w polskim skarbcu nie ma

  – itd. itd

  Czym innym jest sobie poteoretyzować, a czym innym mieć świadomość odpowiedzialności za Naród i Kraj.

  Ten WPS, czy jak to się tam nazywa, nie ma żadnych struktur, nie ma żadnych organizacji mogących przejąć sterowanie państwem by zapewnić ludziom spokój, pracę i wynagrodzenie za nią, nie ma wsparcia społecznego w takim stopniu jaki konieczny byłby do przejęcia rządów w Polsce.

  Ja jestem zadowolona, że jest spokój, bo akurat czas wolny od internetu poświeciłam na wypchanie wsypy kaczymi piórami, które zbierałam przez ostatnich kilka lat na kołdrę.
  Zrobiłam gustowną drabinkę dla powoju, który bujnie mi rośnie.
  Zadbałam o rabatki kwiatowe i zrobiłam parę słoików dżemu truskawkowego.
  Uszyłam nawet dość przyjemny dla oka obrusik na stolik.
  I pomyśleć, że musiałabym się uzbroić w buzdygan by bronić piwonii i fasoli oraz dżemu przed szabrownikami, którzy z braku pracy i pieniędzy w wyniku przewrotu państwowego wykonanego przez WPS – czy jak to tam się nazywa – nachodzili by mnie by mieć co do garnka włożyć.

  Tak więc, Szanowny Adminie, ma Pan rację zachowując zdrowy rozsądek i nie dając się ponosić fałszywym emocjom nieodpowiedzialnych osób.

  Nie może być jedynym pomysłem na Polskę „odsunięcie żydów od władzy”, bo właściwie najważniejsze jest – CO DALEJ.

  Jeżeli są chętni by stać się martwymi bohaterami, no to nikt im nie broni. Ale resztę naszego Narodu niech zostawią w spokoju, ponieważ nie mają oni prawa niszczyć nas i naszego kraju jedynie z powodu własnych, nierealnych mrzonek.

  Polubienie

 18. „Ale po co? Chyba sami tego nie wiedzą.
  A może do ewakuacji Poroszenki za ocean, w razie gdyby przegrał.”

  Saakaszwili też był ich człowiekiem, a zostawili go osamotnionego na pożarcie.

  Polubienie

 19. Szanowny Panie Adminie ___

  Nijaki komentator – używający na stronie WPS pseudonimu Alann to tutejszy komentator używający ksywki wąż.

  Proszę przeczytać (można przecież to sprawdzić na rzeczonej stronie – ostatni wpis), jakie zdanie wygłasza ten osobnik o nas – komentujących na tej stronie.
  Uważam, że nie powinno to mieć miejsca.

  Niżej zapodaję fragment tekstu tego pana pod rozwagę, w którym ów internauta podsumował ostatni – dwuletni okres naszego udzielania się – NAZWAŁ NAS BARANAMI i jeszcze cieszy się z tego u innych!

  Tekst nieco poprawiłem, a ksywki i imiona celowo zakreśliłem.

  Powyższe i poniższe pozostawiam ocenie Pana Administratora

  Z poważaniem!

  Ps. Pełny zapis – sygnowany datą: 11 czerwca 2018 o 18:06 został skopiowany
  do dalszego, ewentualnego wykorzystania.

  ===========================================================

  Alann
  11 czerwca 2018 o 18:06

  Gxxxxxx masz rację, że coś temu wordpresowi może nie pasić jakiś wyraz.
  Ja pierdzielę, ale w moim przypadku kogoś nieźle wkurzyłem.
  Zobacz co za typy. Nawet żarty antypisowe im przeszkadzają.

  Z drugiej strony, aż dwa lata sobie jaja robiłem z baranów pisowych. Czyli mają cierpliwość.

  Txxxxx akurat był w porządku, bo jako pisowiec nie dał mi bana.

  ===========================================================

  Dziękuję za uwagę!

  ppłk Gawron

  Polubienie

 20. Ad Na na na

  Wyobraźmy sobie, że taki WPS, czy jak to się tam nazywa, zdobywa władzę. I co dalej?

  Nie wiem, czy Na na na czytała mądre książeczki historyczne, w których jest napisane co należy zrobić po zdobyciu władzy?
  Przede wszystkim trzeba wyrzucić na śmietnik historii, obecny szmulowski system, który zniewala wszystkich i wszystko, dobrze służąc tylko nielicznym. Koniecznie trzeba odbudować RODOWE DRZEWA, które zostały zniszczone przeszło 300 lat temu, przez ówcześnie rządzących, a obecnie ich potomkowie czerpią z tego geszeftu ogromne korzyści jako pasożyty ludzkości.

  Drzewo genealogiczne

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Drzewo_genealogiczne

  DRZEWO GENEALOGICZNE – POZNAJ SWOICH PRZODKÓW

  https://www.odkrywamyzakryte.com/drzewo-genealogiczne/

  RODZINA – RÓD – NARÓD – NARODY – TAK POWINNA WYGLĄDAĆ KOLEJ RZECZY!

  Na na na, z powrotem ludzie muszą ,,wskoczyć” na drzewo, zapominając o małpoludzie i jego fałszywych naukach!

  Karykatura z 1871 po publikacji The Descent of Man, and Selection in Relation to Sex była jedną z wielu ukazujących Darwina jako małpę człekokształtną, identyfikując go w kulturze masowej z teorią ewolucji.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Charles_Darwin

  Hej!

  Polubienie

 21. Przeleciałem dziś rano po komentarzach pod ostatnimi dwoma notkami na WPS ale z braku czasu bez ich czytania.
  Czego szukałem?
  Potwierdzenia tego co wyczytałem na Neon 24 i co przekleiłem na tej stronie o najściu na mieszkanie Pawła Z. i zabraniu komputerów, telefonów komórkowych, innych nośników elektronicznych, potwierdzenia w sensie fotografii bądź skanu jakiegokolwiek dokumentu że miało to zdarzenie faktycznie miejsce, zatem zdjęcia lub skanu pokwitowania, że sprzęt został zabrany przez policję, kopi pisma prokuratury nakazującej taką czynność, albo kopię pisma nakazującej taki sprzęt wydać policji.
  Zero potwierdzenia, natomiast widziałem komentarze paziema, znaczy się, czy już mu ten sprzęt zwrócili, a może wcale nie zabrali, a może skoro nie zamieścił żadnej kopi, żadnego skanu to wszystko zostało zmyślone i nie miało miejsca w rzeczywistości?
  Mniejsza z tym. Nie moje podwórko, nie moja zabawa, nie mój biznes.
  Nana ma rację w swoim wpisie.
  Ja też uważam, że rządzenie państwem to nie taka prosta sprawa.
  Nie dość że mnóstwo wewnętrznych spraw do rozwiązania, to jeszcze opozycja, mniej lub bardziej wrednie sobie poczynająca, to także naciski zewnętrzne. W końcu to konieczność uwzględniania układów i sytuacji międzynarodowej.
  Podskakiwać to sobie można na skakance, ale nie przy obecnych globalnych układach. Tu się nie podskoczy. Ci co nie poszli na kompromis, ci co nie uwzględnili układów na globalnej szachownicy poszli do piachu i to nie był jedynie Milasenowicz.
  Jakim durniem trzeba być by tego nie zauważyć?
  ,,Do póki nie miałem internetu to nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”.
  Prawda że trafne spostrzeżenie.

  Polubienie

 22. Muszę dodać że politycy PiS to uwzględniają i muszą uwzględniać, by zachować pokój i ten skromny rozwój jaki jednak mamy, a przy tym potrafili nas ochronić przez zalewem emigracji z Afryki. To przecież dla nas ważne. Dali dzieciom, rodzinom 500+ podnieśli kwotę wolną od podatku, starają się coś tam z tańszym budownictwem, uszczelnili ściągalność podatku VAT z dużych firm a to wszystko firmy zagraniczne, teraz dają 300 zł na szkolne wyprawki. Poruszyli sprawę bestialskiej polityki mieszkaniowej warszawskiego ratusza i choć nieudaną to jednak próbę uporządkowania i zdyscyplinowania środowisk sędziowskich i wielu innych spraw.
  To są fakty.
  A jeśli ktoś nazywa mnie z tego tytułu że wyrażam takie poglądy, baranem, czy innymi epitetami, to dowodzi jedynie braku merytorycznych kontrargumentów które by te fakty podważały.

  Polubienie

 23. Ktoś kiedyś powiedział kadry, kadry i jeszcze raz kadry a dzięki tym które teraz mamy Polska w ciągu najbliższych 20-tu, 30-tu lat zniknie z mapy świata. Było takie powiedzenie: Za króla Sasa jedz pij i popuszczaj pasa. Co się wydarzyło później wszyscy wiemy.

  Polubienie

 24. Ad LuK

  Kika sugerujesz że teoria ewolucji jest błędna?

  Luczek, teoria nie jest błędna tylko jest SZTUCZNA tak jak PLASTIK, który też został stworzony przez człowieka nie wiadomo po co i teraz z nim są same problemy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dob%C3%B3r_hodowlany

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BCowanie

  Tworzenie gruszek na wierzbie przez człowieka – z nudów czy z szaleństwa nierozumnego tworzenia.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczepienie_(ogrodnictwo)

  Ktoś to przewidział i był szybszy od ludzkiej głupoty.

  http://drzewapolski.blogspot.com/2014/08/gruszki-na-wierzbie.html

  Podświadomie ludzie tego nie akceptują co im narzuca wściekła pseudonauka.

  https://synonim.net/synonim/szufladkowanie

  Na koniec cytat z mądrego Tao:

  ,,Czy myślisz, że możesz wziąć w swe ręce wszechświat i go ulepszyć?
  Nie wierzę, aby to było możliwe.
  Wszechświat jest święty.
  Nie możesz go poprawić.
  Jeśli próbujesz zmienić go, to go zniszczysz.
  Jeśli próbujesz go utrzymać, to go stracisz.

  Tak więc czasem coś jest w przodzie, a czasem z tyłu;
  Czasem oddychanie jest trudne, a czasem przychodzi łatwo;
  Czasem jest siła, a czasem słabość;
  Czasem ktoś jest na górze, a czasem w dole.

  Dlatego mędrzec unika skrajności, nadmiaru i błogości. (XXIX)

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 25. GLOBALIŚCI, PSIA ICH MAĆ!

  Od dzisiaj ,,czerwone żółtka” mają pokochać bez wzajemności, ,,dobrego” wujcia Donalda z US-raju!

  Co znalazło się w porozumieniu Kim-Trump?

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/co-znalazlo-sie-w-porozumieniu-kim-trump/n40r0zm

  Podpis ,,do góry” i ponad 4 metrowy stół. Protokolarne tajemnice spotkania Trumpa z Kimem

  https://businessinsider.com.pl/polityka/spotkanie-trumpa-i-kim-dzong-una-protokol-dyplomatyczny/lb7eeth

  Świat popada w histeryczne szczytowanie?

  Świat reaguje na historyczny szczyt Trump – Kim

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiat-reaguje-na-historyczny-szczyt-trump-kim/yy4e26e

  Perskie koty, też muszą pokochać od zaraz, innego ,,dobrego” wujcia, który chce im zrobić dobrze!

  Premier Izraela Netanjahu złożył ,,bezprecedensową propozycję” Irańczykom. Chodzi o wodę

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23526174,premier-izraela-netanjahu-zlozyl-bezprecedensowa-propozycje.html

  Psia jego mać (Gdy na wojnę wyruszałem…)

  Hej!

  Polubienie

 26. //Podskakiwać to sobie można na skakance, ale nie przy obecnych globalnych układach. Tu się nie podskoczy […]Jakim durniem trzeba być by tego nie zauważyć?//

  Toteż właśnie, Szanowny Adminie.
  Jaką my mamy dziś sytuację wyjściową? – brak własnego przemysłu, czyli totalne uzależnienie od towarów importowanych (traktory, telewizory, lodówki, odkurzacze, szklanki, dzbanki, łyżeczki do herbaty i nawet obuwie letnie oraz zimowe plus cała reszta) a Polacy w dodatku masowo kupują importowaną żywność tacy cięci na te cytryny i pomarańcze przez cały rok!

  Za obce towary konieczne jest płacić w tzw. dewizach, czyli walucie obcej.
  Skąd ma się ona u nas brać, jeżeli nie mamy polskiego przemysłu, a więc nie sprzedajemy polskich towarów – mam na myśli na poważną skalę, a nie jakieś drobiazgi w granicach kilku śmiesznych milionków. Co prawda jest liczone jako eksport to, co my wysyłamy do Niemiec, ale jeżeli niemiecka firma znajdująca się na terenie Polski wysyła swoje produkty do Niemiec, to nie jest to przecież żaden eksport.

  No więc na te dobra zagraniczne pożądane przez Polaków rząd bierze kredyty. Na zbójecki procent, ale co lepsze: zbójecki procent czy masowe protesty i paraliż i tak już sparaliżowanego państwa? (można tu przyjąć, że kraje zachodnie w trosce o zyski czerpane z pracy Polaków w Polsce będą w takiej sytuacji interweniować, i kto wie, czy nie zbrojnie? Dorobić do tego można byle co, wersję dowolną rozdmuchaną medialnie, bo kto to sprawdzi? I nie tylko czwarty rozbiór Polski będzie oficjalnie przyklepany, ale też Polacy zgodnie z tym odpowiednio chwyceni za twarz.)

  Więc mniejszym złem jest kredyt, bo przynajmniej jakieś dzieci się rodzą – POLSKIE DZIECI – i tym samym jest zapewniona choć minimalna zstępność pokoleń u nas w kraju. A dodatkowo jeszcze zapewniamy tanią siłę roboczą naszym zagranicznym „dobroczyńcom”.

  Tu nie ma co się bezpodstawnie bulwersować, ponieważ każdy kij ma końce dwa, jak to mówią. A więc taki angol, przyzwyczajony do inteligentnego i pracowitego Polaka nie zechce zatrudniać u siebie swojego angielskiego rodaka – osobnika mało kumatego i niezbyt pracowitego, za to przekonanego o swojej wyższości, czyli debila. Pozycja Polaka w wielkiej brytfanii tylko z pozoru jest słaba. Ale też z drugiej strony nie ma co roli Polaków przeceniać, bo to nic nie da. Po prostu konieczne jest się zaaranżować tak, by stopniowo polepszać swoją sytuację i na ile się da uniezależniać się. Polak potrafi. Co do tego nie powinniśmy mieć złudzeń.

  Z tym, że ten Polak, który potrafi, to nie zechce mieć polskiego obywatelstwa, ponieważ przyjęcie obywatelstwa obcego daje lepsze szanse na awans społeczny. I dlaczego by z tego nie korzystać. Tu można rozważyć, czy tylko dziad myjący angolom sracze i trzymający się bezsensownie polskiego obywatelstwa jest właściwym patriotą, a człowiek dostosowujący się do sytuacji i korzystający z nadarzających się szans na polepszenie losu to już żaden patriota czy nawet wręcz żaden Polak.

  Więc z jednej strony mówi się, że istnieje liczna polonia, ale z drugiej strony to ta polonia musi dbać głównie o własne inte

  Polubienie

 27. o własne interesy i być lojalna wobec nowej ojczyzny. Inaczej po prostu się nie da. I tak jest w dodatku dobrze.

  No to zostają rodacy żyjący w granicach naszego kraju.
  Tu można by się zastanowić, jakie potrzeby ma człowiek.
  Otóż, człowiek ma potrzeby nieograniczone, wciąż nowe choć jednocześnie wciąż te same.
  I tak, gdy jedne potrzeby zostaną zaspokojone, natychmiast pojawiają się potrzeby nowe i tym sposobem każda grupa społeczna może być przez macherów sprytnie wyodrębniona i wykorzystana do rozwalenia naszego kraju (w każdym innym kraju jest tak samo).

  A więc osobom kalekim można wmówić, że mają one „prawo do godnego życia” przy czym dla jednego godne życie to mieć co jeść i w co się ubrać, a dla innego i majbach to samochód za mały, a urlop w balkonii to potwarz której taki poszkodowany przez los nie może znieść, bo muszą być Karaiby albo choćby tańsza Bułgaria czy Turcja.
  Niepełnosprawność staje się tym sposobem sprawą publiczną żądającą wsparcia głównie finansowego, a biedacy żyjący z przegrzebywania śmietników mają los, na jaki sami sobie zasłużyli, czyż nie?

  Ja uważam, że ktoś usiłował wykorzystać osoby kalekie by zdestabilizować sytuację w naszym kraju. Akurat te osoby nadawały się do zrobienia zamieszania, no to posłużono się nimi. I w tym wszystkim o „godne życie” chodziło akurat najmniej.
  Owo „godne życie” dla nich mogło być finansowane bądź z nowych kredytów – kto i kiedy miałby je spłacać? – bądź kosztem np. dofinansowania rodzin biedniejszych, z licznym choć zdrowym potomstwem, które środków na życie miałyby mniej. Bogatsi wiedzą, jak się bronić i tym nie zabiera się praktycznie nigdy i nic.

  Więc skoro nie udało się z niepełnosprawnymi, to można przyjąć, że nagle objawi się następna grupa niezadowolonych, którzy będą również „godnego życia” pożądać.

  Rozgrywano już pielęgniarki, rolników, lekarzy, nauczycieli i kolejno całą resztę przeciw Polsce, która to Polska nie chce im dawać więcej niż oni mają.

  Ale czy ktoś pamięta jeszcze, że Polska to my? My wszyscy?

  Czyli narodowy system naczyń połączonych, funkcjonujących tylko wówczas dobrze, gdy wszyscy ze sobą współpracujemy. Na wspólny dobrobyt musimy wszyscy pracować i to od nas zależy – a nie od jakiegoś tam rządu ! – jak nam się w Polsce powodzi.
  Czekając tylko na pieniądze, by za nie coś kupić skazujemy się na biedę albo życie na kredyt.
  Wiele rzeczy można zrobić własnym sumptem i tym sposobem swoje życie wzbogacić.
  Pozwala to nie tylko rozwinąć własne umiejętności, ale także daje satysfakcję z osiągniętych dokonań.

  Kiedyś czytałam o żydach, że oni zajmując się tylko „liczeniem pieniędzy” zatracają wiele wrodzonych człowiekowi cech i stają się ograniczeni umysłowo. Rozleniwienie fizyczne powoduje dodatkowo liczne choroby, które są dziedziczne i tym samym potomstwo słabsze, czyli ród wymiera.

  Dlaczego wiele osób marzy o tym, by nic nie robić ale mieć dużo pieniędzy? Przecież to głupota! Co to za sztuka wziąć trochę kasy i wydać ją w jakimś

  Polubienie

 28. w jakimś sklepie? Ale wykonać coś własnymi rękami to już sztuka, tego konieczne jest się nauczyć, czyli człowiek zdobywa nowe umiejętności, rozwija się.
  Najlepiej nie mieć za dużo, ale też nie za mało, czyli w sam raz – na daną okoliczność i wymóg chwili. Wszystko ponad to jest zbędnym balastem, ograniczającym ludzką aktywność.

  Dlatego w Polsce Ludowej, gdy Polacy częściowo byli zmuszeni do robienia własnym sumptem czy to drobnych mebli dla dzieci czy naprawy fiacika korzystając z pomocy sąsiada, mogliśmy jako naród zwiększyć nasz potencjał umysłowy. A dodatkowo przecież podźwignęliśmy nasz kraj z ruin, czyli pracowaliśmy własnymi rękami i rozwijaliśmy nasze mózgi by osiągnąć rozwiązania optymalne.

  To procentowało i procentuje dziś. Dlatego wszczepiana jest Polakom bierność, postawa roszczeniowa i ustawianie się na biegunie przeciwnym niż nasz kraj. Nasz kraj to dziś nie my sami, lecz jakiś element obcy, który ma wobec nas zobowiązania, a my wobec niego żadnych zobowiązań nie mamy. Ludzie myślą, że jeżeli jest jakiś „rząd” no to „niech ten rząd daje, gdy ludzie chcą”. Jest to kompletne oderwanie od rzeczywistości.
  Leniwym i głupim narodem łatwo manipulować, jako że nie jest on w gruncie rzeczy żadnym narodem, lecz przypadkowym zbiorowiskiem przypadkowych ludzi.

  Są u nas osobniki, które mają polityczne ambicje i grają na tzw. uczuciach patriotycznych.

  Po II. wojnie zrobiono u nas wojnę domową, bo zachód nie chciał zrezygnować z wpływów jakie osiągnął po 1918 roku. Sytuację udało się opanować, kraj ustabilizować, bank upaństwowić, przemysł odbudować, demografię poprawić.

  Po 45 latach Polacy ponoć chcieli zmian. I zmienili.
  Zlikwidowano polski przemysł.
  Zdestabilizowano sytuację i ludzie w latach dziewięćdziesiątych bali się wychodzić na ulicę wieczorem czy jeździć pociągami, bo było zwyczajnie niebezpiecznie.
  Bank polski przeszedł w obce ręce i nie mamy możliwości emisji polskiego pieniądza na polskie potrzeby.
  Miliony bezrobotnych Polaków wyjechało za pracą, demografia w Polsce się załamała.

  Po 35 latach sytuacja zdaje się stabilizować.
  Oczywiście nie sama z siebie i o tym należy pamiętać.
  Nie ma żebrzących dzieci, wsparcie osób bez środków do życia ze strony państwa funkcjonuje (oczywiście, tu lepiej, tam gorzej, bo czynnik tzw. ludzki to zawsze najmniej pewny element każdej polityki socjalnej i nie tylko) i Polacy pomału zaczynają dochodzić do siebie.
  Stopniowo gospodarka staje się coraz bardziej polska a Polacy dostosowali się do obecnych warunków i sobie z nimi radzą.
  Czyli mamy gdzie mieszkać, mamy co jeść i mamy gdzie zarobić pieniądze na życie.

  Ale według niektórych jesteśmy nie suwerenni i za mało patriotyczni.

  Na czym więc miała by polegać ta suwerenność?
  Czy możemy mieć własny kapitał na rozwój własnego, polskiego przemysłu? A skąd ???
  Przed II. wojną byliśmy ponoć tacy mocno suwerenni, a i tak bez obcego kapitału nic się nie dało u nas ani zbudować ani zrobić.
  Czyli w ramach tej suwerenności, rozumie się – po zmianie obecnego rządu na inny – kapitał musiałby być również zagraniczny, by cokolwiek mog

  Polubienie

 29. by cokolwiek mogło u nas funkcjonować.
  Co to więc za suwerenność ???

  A teraz patriotyzm.
  Co to jest patriotyzm? Kiedyś tam nas uczono, że patriotyzm to umiłowanie Ojczyzny.
  A co to jest ta ojczyzna? Jest to ziemia, na której przyszliśmy na świat, są to ludzie, którzy na tej ziemi pracowali i jest to nasza mowa ojczysta, która nas łączy.
  Więc patriotyzm to umiłowanie ziemi, która nas zrodziła, ludzi żyjących na tej ziemi i mowy, która nas łączy.

  Ale dziś Polacy o polskiej ziemi nie myślą, Polacy myślą o pieniądzach – od świtu do nocy i niezależnie od tego, ile tych pieniędzy mają, chcą mieć ich coraz więcej.
  Nie myślą też Polacy o innych Polakach z miłością, lecz jedynie w kategoriach ich przydatności do zrobienia interesu, albo myślą o nich jako sile roboczej, którą można wykorzystać.
  A co z polską mową?
  Otóż, mówienie po polsku nie jest niczym nadzwyczajnym, ale za to władanie językiem obcym to dopiero szpan! Zastępowanie polskich wyrazów obcymi to dopiero nobilitacja! A na przykład śpiewanie piosenek pop po angielsku to niemal obowiązek, bo ponoć po angielsku lepiej daje się śpiewać.
  Polskie towary są z reguły traktowane gorzej od towarów zagranicznych i to jest jakimś polskim zwyczajem.
  Taki to mamy patriotyzm.

  Kiedyś, przy pieleniu marchewki, zastanowiłam się nad językiem angielskim, dlaczego tam wszystko pisze się inaczej, niż się mówi.
  Co to jest pismo?
  Otóż, pismo to jest kod, odzwierciedlający mowę.
  Kod, czyli szyfr.
  I teraz – jeżeli po polsku niemal wszystko tak się mówi jak się pisze, to nasz kod mowy narodowej jest rzetelny.
  Ale taki angielski, to już nie.
  O ile po polsku można samemu nauczyć się czytać, to po angielsku jest to praktycznie niemożliwe, jeżeli nikt nie powie nam, co jak się czyta.
  Moje dziecko samo nauczyło się czytać po polsku; raz zapytało mnie: r/z to co? Ja na to: to jest rz. A s/z to co? Ja – to sz. I to była cała nauka czytania, bo od tamtego momentu moje dziecko samo czytało książki; rozumie się, zanim poszło do szkoły.
  Wychodzi na to, że angielski został tak wykoncypowany, by gawiedź nie miała możliwości się tym kodem posługiwać. Dla niewtajemniczonych napisane było niedostępne.
  U nas w tym celu językiem urzędowym była łacina albo francuski, ludowi niedostępne.

  Czasem mam wrażenie, że jakiś element prometejski w Polakach istnieje, ale niestety, nie rozumiemy go właściwie, a więc i nie możemy go właściwie wykorzystać.

  Polubienie

 30. Mój wnuczek, lata temu, jeszcze przedszkolak, zapytał mnie któregoś razu jak się pisze literkę ,,dzi’
  Wprawiło mnie to w mały ambaras, po chwili zapytałem –a co chcesz napisać?
  –dziadek– odpowiedział.

  Polubienie

 31. Referendum Andrzeja Dudy – pytania

  Czy jest pan/pani za uchwaleniem nowej konstytucji RP, bądź zmian w obowiązującej konstytucji?
  Czy jest pan/pani za wprowadzeniem do konstytucji obowiązku przeprowadzenia referendum zatwierdzającego zmiany konstytucji? 
  Czy jest pan/pani za wprowadzeniem do konstytucji obowiązku przeprowadzenie referendum w sprawach istotnych dla państwa i narodu, jeśli z takim żądaniem wystąpi co najmniej milion obywateli? 
  Czy jest pan/pani za odwołaniem się w preambule konstytucji do ponad 1000-letniego chrześcijańskiego dziedzictwa Polski i Europy, jako ważnego źródła naszej tradycji, kultury i tożsamości narodowej? 
  Czy jest pan/pani za konstytucyjnym zagwarantowaniem szczególnego wsparcia dla rodziny, polegającego na wprowadzeniu zasady nienaruszalności praw nabytych, takich jak świadczenia 500 plus?
  Czy jest pan/pani za zagwarantowaniem w konstytucji RP szczególnej ochrony prawa do emerytury dla kobiet od 63 r.ż. i dla mężczyzn od 65 r.ż.?
  Czy jest pan/pani za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa RP w Unii Europejskiej?
  Czy jest pan/pani za zapisaniem w konstytucji RP gwarancji suwerenności Polski w UE oraz wyższości konstytucji nad prawem międzynarodowym i europejskim.
  Czy jest pan/pani za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa Polski w NATO?
  Czy jest pan/pani za zagwarantowaniem w konstytucji RP szczególnej ochrony polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego Polski?
  Czy jest pan/pani za wzmocnieniem w konstytucji pozycji rodziny, z uwzględnieniem ochrony obok macierzyństwa, także ojcostwa?
  Czy jest pan/pani za konstytucyjną ochroną pracy jako fundamentu gospodarki rynkowej?
  Czy jest pan/pani za wzmocnieniem kompetencji wybieranego przez naród prezydenta w sferze polityki zagranicznej i zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi RP?
  Czy jest pan/pani za przyznaniem w konstytucji RP gwarancji szczególnej opieki zdrowotnej kobietom ciężarnym, dzieciom, osobom niepełnosprawnym i w podeszłym wieku?
  Czy jest pan/pani za zagwarantowaniem w konstytucji RP podziału jednostek samorządu terytorialnego na gminy, powiaty i województwa?
  —————————————–
  Więcej (durnych) pytań nie pamietam.
  Ale powinno znaleźć się pytanie/a
  Czy jesteś za odwołaniem obecnego prezydenta?
  Czy jesteś za rozwiązaniem parlamentu i wcześniejszymi wyborami?
  Czy jesteś z a delegalizacją PO, Nowoczesnej, SLD i PSL, jakiej partii jeszcze?
  ——————-
  witaj Kwik

  Polubienie

 32. Czego szukałem?
  Potwierdzenia tego co wyczytałem na Neon 24 i co przekleiłem na tej stronie o najściu na mieszkanie Pawła Z. i zabraniu komputerów, telefonów komórkowych, innych nośników elektronicznych, potwierdzenia w sensie fotografii bądź skanu jakiegokolwiek dokumentu że miało to zdarzenie faktycznie miejsce, zatem zdjęcia lub skanu pokwitowania, że sprzęt został zabrany przez policję, kopi pisma prokuratury nakazującej taką czynność, albo kopię pisma nakazującej taki sprzęt wydać policji.

  Niewiernym Tomaszom:

  Polubienie

 33. Auuuuuuuu, już jest PRL-BIS, auuuuuuuuu, hau, hau, hau…!

  To nie jest fake news. Rządzący chcą wprowadzić kartki na żywność

  https://crowdmedia.pl/to-nie-jest-fake-news-rzadzacy-chca-wprowadzic-kartki-na-zywnosc/

  To PiS czy PRL-bis? Poseł Prawa i Sprawiedliwości wpadł na „nowatorski” pomysł. Wrócą kartki na żywność?

  http://nczas.com/2017/10/16/to-pis-czy-prl-bis-posel-prawa-i-sprawiedliwosci-wpadl-na-nowatorski-pomysl-wroca-kartki-na-zywnosc/

  W PRL-u były potrzebne dewizy więc wszystko wysyłali na eksport, a dzisiaj, czemu wywożą z kraju jak PLN jest wymienialną dewizą.
  Pismaki zawsze wynajdą jakieś absurdalne przyczyny, usprawiedliwiając patologię wolnorynkową.

  Dlaczego w Polsce drożeje żywność? To wina Chińczyków i Amerykanów. A będzie jeszcze gorzej

  http://nczas.com/2017/11/02/dlaczego-w-polsce-drozeje-zywnosc-to-wina-chinczykow-i-amerykanow-a-bedzie-jeszcze-gorzej/

  Masło mocno podrożało. Wyjaśniamy, skąd wzięły się takie ceny (Analiza)

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Maslo-mocno-podrozalo-Wyjasniamy-skad-wziely-sie-takie-ceny-Analiza-7532966.html

  Hej!

  Polubienie

 34. Wielkie brawa dla Anonima .Jesteś mi kolego bratem .Zapraszam do mnie na grilla i super piwko .Termin ustalimy telefonicznie ewentualnie podam ci mój telefon .Dobre piwo , grill .Będzie miło pogaworzyć razem .
  Adminek ciągle po złej stronie mocy .Ciągle służy złym duchom ale cóż jego decyzja .Adminek jesteś już na śmietniku historii tylko sam o tym nie wiesz.
  Nawet mój przyjaciel grzanek ma cię adminek w żopie za twoje wpisy a szkoda chłopie że odwalasz taką kaszanę i ogłupiasz czytelników .

  Polubienie

 35. Adminek tak szczerze bo po dwóch latach obecności u ciebie mi się odpowiedzi nalezą jak psu miska na pytania poniżej :
  1. W ilu szkoleniach medialnych brałeś udział ?
  2. Dlatego piszesz takie herezje ? Co tobą kieruje ? . Przecież ty już jesteś stary chłop . Awans ? nie dostaniesz . Na BMW i domku z basenem ci nie zależy więc po jakiego diabła uprawiasz taką propagandę rodem z kronik filmowych z lat końca 40 i początku 50 . Tylko nie argumentuj mi tak jak nana bo mi jedno sranie wczoraj że śmiechu wystarczy .
  Wiem że mnie szanujesz ja ciebie też za poczucie humoru więc odpowiedz szczerze adminku .
  Pozdrawiam grzanka .
  Grzanek jesteś wielki kolego .Szacunek dla ciebie .

  Polubienie

 36. Wiesz że adminek cię szanuje i zawsze będę szanował za humor i ludzkie traktowanie u ciebie na portalu ale za cholerę nie rozumiem co ty odwalasz tak słodząc PIS .Po prostu tutaj nie ma logiki żadnej . Może zapisz się do PIS .Bierz udział aktywny na ich forach wtedy jakiś to sens będzie miało i dam ci spokój . Tak naprawdę nawet najlepszy koszer psychiatra czy kołcz osobisty który bierze za godzinę po 3 stówki i których tu na kopy i więcej pierd… głupoty nie wytłumaczyłby logicznie twojego postępowania .

  Polubienie

 37. „Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów….”???
  Jakieś dowody na to, panie Kosiur?

  Niektórzy myślą, że tego rodzaju plucie w „kubeł” jest prawem obywatela do wyrażania własnych poglądów i
  dziennikarskim przywilejem. Podziwiam delikatność prokuratora, który zaproponował umieszczenie przeprosin na stronie WPS. Jak można było się spodziewać oskarżeni po takiej propozycji jeszcze bardziej zhardzieli. Już im się marzy kariera więźniów politycznych.

  Niestety, powstania narodowego w obronie Panów z WPS nie będzie. A ci, co ich kiedyś namawiali do frontalnego ataku teraz się szyderczo śmieją. A są jeszcze inni, którym WPS-owskie żydo-to i żydo-tamto
  całkiem już obmierzło. Nosił wilk razy kilka…. A na celę obok Piskorskiego to bym nie liczył.

  Polubienie

 38. Anonim
  Taki skan uwiarygodnia temat w zupełności.
  Dopiero teraz sprawę można traktować jako oczywistą.
  Przyczepiłbym się do samego pisma prokuratora.
  Co się rozumie przez wydanie?
  Czy mamy pojmować wydanie jako zabranie z mieszkania wymienionych przedmiotów i przeniesienia ich na komendę względnie do prokuratury, czy jedynie wydanie do sporządzenia kopi na miejscu?
  Również czepiłbym się sformułowania ,,Policji odbierających urządzenia” i słowa ,,niezwłocznie”
  Jakie odbieranie, skoro mowa tylko o wydaniu, a nie przekazaniu?
  Niezwłocznie, to znaczy konkretnie kiedy może być to niezwłocznie?

  Polubienie

 39. wielkie brawa . Adm po zjedzeniu pycha schabowego w końcu myśli i zadaje konkretne pytania .Schabowy dobry na szare komórki

  Polubienie

 40. Adm ostatnie pytanie .opaliłeś się trochę bo fajne slońce ? a może w siatę grałeś i komu kibicujesz .Damy radę Senegalowi ?. Wczoraj z Litwą było 4 bramki .Brawa chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!
  Borubar będzie dobrze u nas bronił?
  Sorry pomyliłem epoki ha ha ha .

  Polubienie

 41. boa-…za cholerę nie rozumiem co ty odwalasz tak słodząc PIS ….
  I nie zrozumiesz kolego.
  Ty sobie uprawiałeś tytoń, później nosiłeś worki z mąką. Oba zajęcia fajne, nie wymagały specjalnego wysiłku umysłowego, była monotonia, dzień jak co dzień, a jedyne zmartwienie by deszczyk suszu tytoniowego nie zmoczył.
  Mnie się zdarzyło kierować przedsiębiorstwem budowlanym, jednym słowem ludźmi, robotnikami pracowitymi i pijakami, nierobami, kłótliwymi kobietami w biurze.
  Kierowanie państwem to kłopot znacznie większy, to nie tylko podlegli pracownicy nie zawsze wypełniający swoje obowiązki należycie, to także opozycja i jej wrogie działania, to zagranica i różnego rodzaju naciski i szantaże.
  Jeśli uważasz, że PiS jest zły, to spróbuj sobie wyobrazić, czy ty byłbyś w stanie rządzić lepiej. Co zrobiłbyś na miejscu Kaczyńskiego czy Morawieckiego, jak rozwiązałbyś na przykład sprawę okupacji sejmu przez matki niepełnosprawnych?
  Albo żądania podwyżki przez pielęgniarki mając i tak horrendalnie zadłużenie państwa i dziurę budżetową na 40 czy 50 mld zł
  Odpowiedz wężu boa czy byś potracił rządzić lepiej, czy jedynie pił piwko i obszczywał swoim zwyczajem bokserki za 80 zł ze śmiechu.
  Pytasz 1. W ilu szkoleniach medialnych brałeś udział ?
  Jedni udają że szkolą, inni udają że się edukują. Mnie się wydaje że nie potrzebuję szkoleń. Posługuję się własną oceną bazując na tym co mam w głowie, na rozumie.
  Mam co jeść, mam lekarstwa, mam dach nad głową, mam emeryturę i nie mam ochoty pluć tylko dla tego że inni plują nie wiedząc że niczego innego nie potrafią prócz tego plucia.
  U ciebie objawia się to obsikiwaniem swoich bokserek, prawda wężu boa?

  … jedno sranie wczoraj że śmiechu wystarczy ….
  No i to był cały wąż boa.

  Polubienie

 42. trifle
  …A są jeszcze inni, którym WPS-owskie żydo-to i żydo-tamto
  całkiem już obmierzło…..

  Potwierdzam słusznośc tego spostrzeżenia.

  Polubienie

 43. za jakieś dwa tygodnie bysmy się umówili wyjasnisz co i jak na tym skype . Nie ma co się burzyć ja antypis ty pisowiec ale pomóc możesz chyba nie . Jeszcze dogadamy szczegóły .Zgłoszę się z konkretami za 2 tygodnie .
  Nie nerwujsia adminek . wiem że argumenty masz słabe a to jakiś tytoń wypominasz a to mąkę .Ot argumenty a ja licze na pomoc adminka w kwestii kanału .
  co to jest raz adminek ma humor a raz nie ?
  A co to kot prezesa myszy przestał łapać ?
  A dawać go na dietę .Odciąć od kaszanki z Lidla
  to od razu zacznie być łowny kotek taki jak Kargula
  ha ha ha .
  i to jest kot ale trzeba go przegłodzić aby miał ochotę na myszki
  ha ha ha .

  Polubienie

 44. Powiem ci adminku jestem pod wrażeniem .Gdzieś ty kurde dzwonił że ci podyktowali taką ripostę .
  Muszę przemyśleć co mam odpisać bo nie wiem .
  Trzeba przyznać .Zdrowo mi przypierdzieliłeś .Trzeba się zastanowić nad ripostą bo adm tak mi przywalił że ledwo żyję .
  Grzanek .Wzywam grzanka na pomoc .Może coś pomoże bo ja tylko zwykły chłop kiedyś zajmujący się tytoniem i mąką i za cholerę nie wiem jak na taką ripostę odpowiedzieć .
  No normalnie .
  Ucho od sledzia .
  Vabank nie miał lepszej riposty .

  Polubienie

 45. ADMINEK NA POWAZNIE JA NIE ASPIRUJE DO RZĄDZENIA PIS UWAŻAM ZA KABARET I MAM NADZIEJĘ ZE KIEDYŚ MOŻE ZA 50 LAT BĘDZIE TU NORMALNOŚĆ I RZĄDY PATRIOTÓW CZEGO TOBIE CIĘZKO ZROZUMIEĆ ADMINKU .
  GRZANEK NA POMOC BO ADMINEK MNIE TAK PRZYGWOŻDZIŁ ZE NIE WYDOL E .

  Polubienie

 46. bzite a kamerkę kupiłeś?

  JADĘ W PIĄTEK DO LUBLINA TO KUPIĘ ALBO W SIECI KUPIĘ . ZOBACZĘ ALE BEDE MIAL . JAKBYM MIAL TO JUZ DZIS BYSMY N SKYPE GADALI ALE ADMINECZKU PRZED ROZMOWĄ NA SKYPE ZAPARZ SOBIE MELISY MOZNA KUPIĆ PO 5 ZŁOTY W PSS SPOŁEM ZA TE 2 TYGODNIE ABY NIE BYŁO NERWOWO OK? .

  Polubienie

 47. ADMINECZKU OSTANTIA SPRAWA TYLKO NIE NERWUISIA SIĘ .
  CO TY ADMINKU MI Z TYM PIWEM CIĄGLE .
  A CZY TO MOJA WINA ŻE TOBIE ZONA NIE POZWALA WYPIĆ PIWKA TYLKO RAZ NA MIESIĄC KUPI CI KARMI I DLATEGO TAKI WSCIEKŁY JESTEŚ .
  JAK MASZ CHĘCINY IDZ DO KNAJPY NAPIJ I NIE PATRZ NA ŻONĘ CO CI BABA BĘDZIE MÓWIĆ CO MASZ ROBIĆ .
  TY ZE WSI I NIE WIESZ ŻE BABĘ TRZEBA TRZYMAC KRÓTKO .

  Polubienie

 48. boa
  Ja ci wcale nie dowaliłem.
  Zaproponowałem byś pomyślał czy lepiej potrafiłbyś rządzić niż PiS no i cytat z twojego komentarza.
  To wszystko. Żadnych nerwów.
  Proponuję kamerę Sony ( na pewno jest duży wybór) i program do edycji Video deluxe Magix
  Cyber Link Power Director na zwykłym komputerze nie działa, wymaga drogiej karty graficznej. Sony Vegaz jest znacznie trudniejszy do opanowania. Corel Video Studio to raczej średniak nie do polecenia
  Adobe After Efect, za drogi na moją kieszeń, więc programu nie znam

  Polubienie

 49. ZAPISAŁEM I TO KUPIĘ . W PIĄTEK BEDĘ MIAŁ TO JAKBY CO ZGŁOSZĘ SIĘ NA KANAŁ TO POGADAMY .
  OCZYWIŚCIE ZA DARMO POMOCY NIE CHCĘ . JAK BEDĘ MIAL KANAŁ PODAM CI ADMINKU MOJEGO EMAILA I WYSLESZ MI SWOJE DANE
  ADRES
  NUMER KONTA
  TO CI Z PKO BP INTELIGO WYSLE WYNAGRODZENIE .
  OD RAZU MÓWIĘ ZA DARMO POMOCY NIE PRZYJMUJE .

  Polubienie

 50. Rozumiem grzanku ale wazne są chęci . Faktycznie do tego borubara zapomniałem dodać ale ty mnie uzupełniłeś czyli kibic z ciebie .
  Z naszych juz robią mistrzów dziennikarzyny zakichane a będzie z
  Senegalem 4 do bani
  z Kolumbią 3 do bani
  z Japonią 1 do bani .
  Okrzyki Polacy nic się nie stało jak zwykle .
  Nawałka dymisja .
  Boniek zibi zacznie szukać nowego trenera
  płacz i szlochanie bo drużyna to kamieni kupa .
  A KTO BEDZIE MIAŁ NAJWIĘKSZĄ RADOŚC OCZYWISCIE NASZ WALDEK
  HA HA HA
  CO 4 LATA TAK JEST .

  no chyba ze wygrają bo cuda się zdarzają nie ma bata .

  Polubienie

 51. a wczorajsza Litwa ot poziom naszej okregówki a dziennikarzyny sikają ze szczęścia . Po co mi kobieta ja włączę TV to mam orgazm ze smiechu jak to tałatajstwo oglądam .Wystarczy 5 minut dziennie
  ha ha ha .

  Polubienie

 52. Niemcy powoli uwalniają się spod amerykańskiego buta. Żydzi przez ostatnie paredziesiąt lat wydrenowali z nich kasę jako zapłatę za „zbrodnie na narodzie żydowskim”. Teraz amerykański but robi krok na wschód aby dopilnować aby ci co wyssali antysemityzm z mlekiem matki(Polacy, Ukraińcy, Litwini, Łotysze, Estończycy) i w pojęciu żydowskim mordowali w czasie ostatniej wojny ten biedny naród, zapłacili również za swoje niecne uczynki. I tego ma dopilnować waleczna US Army.

  Polubienie

 53. Jezeli się Niemcy uwalniają od USA to dobra wiadomość chociaż mam duze wątpliwości co do tego uwolnienia . Tam ciągle jest fascynacja takimi duperelami jak Hollywood czy gwiazdeczki hollywodzkie ..Brisant zdaje się lub cała fura podobnych programów zdominowanych przez takie pierdołu a to ilu kochanków ma dana gwiazda filmowa z kim sypia jaki ma rozmiar buta .U nas zresztą jest tka samo .
  Chociaż zdaje się Brisant to bardziej poważne rzeczy . Od stycznia na hot bird nie ma nic niemieckojęzycznego to nie oglądam .

  Polubienie

 54. spokojnie spokojnie jednak plan Marshalla i trochę sianka jednak dostali Niemiaszki i nie tylko oni .Zresztą Bierut też zabiegał o pomoc z planu Marshalla ale Stalinu gawarit veto i z planu wyszło kamieni kupa za to Bierut drenował kasę z wyniszczonego wojną kraju na pomoc dla komunistów greckich . Pomoc ta szła w mln dolców dla Greków a czy nam po wojnie sianko nie było potrzebne ale to podobno Rosenschwanz . Inny kumpel ten od przemysłu Minc udekorowany orderami jak choinka to czemu się właściwie dziwić .
  Gdy to waldiemu napisałem jak on mnie skurwiał . Jakby Waldek miałby jakiś KBKS i umiał strzelać pewnie niezła dziurę by mi w dupie zrobił ale ja jestem jajcarz i mam zabawę z Waldka .

  Polubienie

 55. Na dzisiejsze sianko to jest prawie 108 mld dolców a więc nie mały hajs a że Usmańcy nie robili tego bezinteresownie i zarobili furę kasy na wojnie to już zupełnie inna bajka .

  Polubienie

 56. AGENDA! NWO! AGENDA! NWO! AGENDA! NWO! AGENDA! NWO!… KOLEJNE TERE FERE GLOBALISTÓW, MASKUJĄCYCH STARE G… NOWYM ŁAJNEM!

  AGENDA 21 / 2030 – PODSTĘPNY PLAN ZNISZCZENIA LUDZKOŚCI

  https://www.tajemnice-swiata.pl/agenda-21-2030/

  Agenda 2030: W tym miesiącu ONZ z pomocą papieża wprowadza plan Nowego Porządku Świata.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/agenda_2030_w_tym,p182593966

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cele_Zr%C3%B3wnowa%C5%BConego_Rozwoju_2030

  https://sjp.pl/tere+fere

  Ad Juliusa

  Oto lista najliczniejszych grup etnicznych w USA

  http://forsal.pl/galerie/606861,duze-zdjecie,2,oto-lista-najliczniejszych-grup-etnicznych-w-usa.html

  MAŁE CO NIECO DLA MYŚLĄCYCH INACZEJ!

  USA, Niemcy, Polska. Baraki nowego obozu socjalistycznego

  http://naszeblogi.pl/52828-usa-niemcy-polska-baraki-nowego-obozu-socjalistycznego

  Hej!

  Polubienie

 57. Ad LuK

  Luczek, coś przegapiłeś w komentarzach w podpiętym linku!

  @Muniek 2 godziny temu

  CZY TO LOTNISKO NA OKĘCIU LOT. wiec dlatego LOT SPONSEROWAL PARADĘ w USA z flagami Izraela

  Musisz to wiedzieć (316) LOT wspiera paradę Izraela w Nowym Yorku! Wiedzieliście?

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 58. PROŚBA DO ADMINKA .
  ADMINEK SPRAWDZAJ TAM CZASAMI TWÓJ FILMIK KOT PREZESA BY TYLKO NASZ KONTAKT Z TAMTEGO KANAŁU W SPRAWIE POMOCY . TAM SZCZEGÓLY USTALIMY . TU NIE BĘDĘ ŚMIECIŁ . TY ZDAJE SIĘ ADMINEK WCALE NIE ODWIEDZASZ SWOJEGO KANAŁU . JAK KUPIĘ SPRZĘT DAM CI TAM ZNAĆ .

  Polubienie

 59. Tam ktoś Adminkowi pod filmie o banksterach rozumnie odpowiedział (czy to nie był Szczypior?):

  Problemem w dzisiejszym świecie jest TWORZENIE „pieniędzy” z powietrza na procent. Pieniędzy które nie istnieją i nie mają w niczym pokrycia. Czyli, jeśli przychodzi do pana klient to pan jako ten bankowiec idzie na zaplecze i włącza drukarkę i drukuje walutę i następnie oczekuje od klienta zwrotu pożyczonej sumy plus procent (dzisiaj są to zapisy w komputerze). Jednak ten % faktycznie, fizycznie nie istnieje (klient nie może sobie tego wydrukować bo to jest kryminał) więc suma wszystkich zobowiązań jest zawsze wyższa od całkowitej ilości pieniądza znajdującego się w obiegu. Jeśli pan zauważył to mechanizm ten przypomina dokładnie piramidę jaką stosowali wszyscy oszuści od Amber Gold czy też Bezpieczny Bank Oszczędności. Te piramidy po pewnym czasie musiały się zawalić z wiadomych względów (nie mogły uruchomić „drukarki”). Cały dzisiejszy system bankowy to zwykłe oszustwo oparte na tym mechaniźmie. W konsekwencji suma wszystkich długów w dzisiejszym świecie przekracza wielokrotnie wartość dóbr jakie faktycznie istnieją na kuli ziemskiej.

  Polubienie

 60. grzanek charakter pisma szczypiora ale z drugiej strony wątpię przynajmniej ja szczypiora np na WPS nie wiedział z 4 miesiace .Wyparował po tej kłótni w kwestii szczepionek .

  Polubienie

 61. boa
  Bez obaw, ja mam tak ustawiony kanał You Tube, że jak ktoś zamieści tam komentarz to z automatu dostaję o tym informację na e –mail Twój komentarz pod kotem prezesa czytałem, ale prosiłeś bym go nie umieszczał na stronie WP.
  Inna sprawa.
  Tu masz stronę media Markt w Lublinie i kamery Sony

  https://mediamarkt.pl/search?query%5Bmenu_item%5D=&query%5Bquerystring%5D=kamery+sony

  przejrzyj je sobie nim pojedziesz do sklepu.
  Jedna uwaga więcej.
  Te kamery bez wizjera są dużo tańsze niż z wizjerem.
  Którą wybrać i po co wizjer skoro jest duży panel?

  Otóż jak świeci słoneczko, a ty filmujesz mając je za sobą, to na tym panelu g…o widać, więc filmujesz po omacku, na ślepo.
  Jak masz kamerę z wizjerem, to przykładasz wizjer do oka i masz pełną kontrolę tego co filmujesz.
  Druga uwaga, dziesięć minut filmowania i masz na karcie pamięci 4 giga materiału. Więc zafunduj sobie kartę co najmniej 64 giga, żebyś mógł bawić się z kamerką cały dzień bez jej przeładowania. Inna sprawa, że akumulatory sprzedawane z kamerą starczają na ok. dwie godziny pracy.
  Trzecie, ważne by kamera miała optyczny stabilizator obrazu, jest dużo lepszy od Steady shot, czyli od stabilizacji zwykłej.

  Polubienie

 62. Makow np ale nie tylko grzanku czy cos tam w trawie piszczy u nich czy nie .?

  Adm dzięki . za dwie godziny odpalam volvo i jadę na zakupy .Chłodno mozna te 80 km pzrejechać .

  Polubienie

 63. tak myslałem ze czytaleś tylko jakos dziwnie juz go nie ma a ja nic nie ruszałem . Grunt ze czytałeś bo tam takie powiadomienia się powinni ukazywać na górze . Od poniedzialku z tydzien mnie nie będzie może dlużej to ewentualnie potem się skontaktujemy adminku .Jeszzce jak kupię sprzęt tez sie z nim trzeba oswoić .

  Polubienie

 64. No co ty wonsz, Makow miałby pisać o WPS? Przecież to tylko nasze lokalne podwórko, nawet nie wiem czy sprawę można nazwać ogólnopolską. Nie sądzę, żeby poza sympatykami WPS i czytelnikami paru narodowych portali ktokolwiek o zajściu wiedział.

  Polubienie

 65. Admineczku wróciłem .Towar zakupiony .najwyższej jakości .Nawet go nie będę rozpakowywał bo tak jestem zmęczony zakupami w Lublinie że ledwo dojechałem do domu .
  Wziąłem babę z sobą . Jak mi zaczęła zawracać dupę a to do carefoura wstąpmy a to do Rosmanna po perfumy i szampony i płyny do kąpieli a to do leclerca . Tak mnie baba wymęczyła że nie mam siły towaru rozpakować .Potem restauracja bo baba głodna .Siły już nie mam .
  Poszło kupę kasy ale nie ma nic za darmo .
  Admineczku czytałeś mój wpis to wiesz że od poniedziałku będę poza domem do dwóch tygodni .Także nie ma co zaczynać nauki .
  Gdy tylko wrócę do domu .Zaraz się z tobą kontaktuję przez skype.

  Grzanku ja to wszystko rozumiem ale myślałem że skoro pisujesz do Makowa to mu wyślesz odpowiednią informację na temat WPS po angielsku .Przecież Makow się może tym zainteresować skoro zna Polskę i orientuje się w temacie .
  Przecież po niemiecku nie wyślę mu informacji w temacie WPS . Grzanek napisz do Makowa i opisz co się dzieje w temacie WPS po angielsku .Zobaczymy czy odpisze .
  W kwestii Piskorskiego ukazywały się artykuły na zachodzie .
  Włączam sobie TV aby odpocząć .A tutaj co ? na TV info ? jakaś komisja w sprawie Amber Gold .Co za ludzie to oglądają i po co oni to transmitują ha ha ha .
  Szkoda słów.
  Adminek ty oglądacz posiedzenie komisji w sprawie Amber Gold wszak ty fan PIS
  .
  Tylko się nie denerwuj . Grzecznie pytam .
  .

  Polubienie

 66. Przez 10 dni była blokada .Teraz juz mogę pisać ale pisać juz nie bedę .Z tobą kontakt adminku tylko jak juz pisałem na twoim kanale Youtube .

  Polubienie

 67. STRONA PRAWICA . NET .ZOSTALA ZAMKNIĘTA . UKAZUJE SIĘ NAPIS :
  ” STRONA ZAMKNIĘTA ”
  I CO ADMINEK NA TO ?
  ALE SZCZERZE .

  Polubienie

 68. boa
  Prawicę net czasami czytywałem. Z roku na rok było tam coraz mniej piszących i komentujących. Kilka lat temu prosili o datki bo dług mieli coś ponad 1200 zł za domenę.
  Może i tym razem kasy własnej nie chcieli wyłożyć i się wyłożyli. Nie zapłacili za domenę to ich wyłączyli.
  Tak to jest z płatnymi domenami. Płacisz i nic z tego nie masz.
  Boa, jak zabierasz żonę ze sobą to trzeba jej wymagania spełniać i się cieszyć, że je ma, że jest z tobą, że umila ci życie. Mnie dzisiaj żona opieprzyła bo włączyłem gaz żeby zagotować wodę na herbatę i zapomniałem.
  Ale wczoraj zapłaciła za trzy metry pięknego dębu i buku i nie żądała zwrotu kasy. To się nazywa dobry układ. Ona płaci za drzewo, ja kasuję za miski, moździerze, tłuczki do kapusty.
  Jaką kamerę kupiłeś?. Podaj jej symbol.
  Podobno Rosja ograła Arabów 5:0

  Polubienie

 69. grzanek….TWORZENIE „pieniędzy” z powietrza na procent. Pieniędzy które nie istnieją i nie mają w niczym pokrycia…..

  Ja znam nieco j. angielski i stąd wiem, że bywają takie sytuacje, że jakiś ,,oświecony” guru najczęściej w USA coś sobie ubzdura i zaraz odwala artykuł z serii spiskowe teorie dziejów, albo w stylu odkrycia, że białe jest czarne a czarne białe.
  Taki artykuł ktoś tam z naszych mędrków oświeconych przetłumaczy na nasze, czyli na j. polski i nasi znawczy przedmiotu, samoistni eksperci już głoszą prawdę absolutną, że ….w tym przypadku, że pieniądz przez tak zwanych bankierów tworzony jest z niczego, że go nie ma, albo że jest tylko bez pokrycia w towarze, bo tak właśnie wyczytali taką mądrość.
  Zatem według ich sensacyjnych odkryć, klient dostaje pieniądz z powietrza, pieniądz wirtualny, którego bank po prostu nie ma.
  Tylko kurza twarz i w mordę jeża, jak ten klient ten pieniądz wirtualny bez pokrycia bierze w garść i kupuje za niego samochód, dom, jacht, działkę za miastem, albo opłaca wakacje. I tu się okazuje, że towar jest, ale tego ci od teorii spiskowych i prawd objawionych jakby nie dostrzegają. I temu się nie należy dziwić bo to są najzwyczajniejsi w świecie gołodupce umysłowi.
  Tak naprawdę to obawiam się, że kasy na świecie jest więcej niż lodu na biegunach, podobnie i towarów, w sklepach, w magazynach, składach przyfabrycznych.
  Że zbankrutował Lechman Broders?
  A może chodziło tylko o to by zatrzymać sobie te dolary które zdeponowali łatwowierni klienci wspomnianego banku? A przy okazji by Obama dał też kasę z rządowego portfela?
  Inna ewentualność. Banki zdzierają nas odsetkami, ale same też nierzadko padają ofiarą.
  Była duża fabryka mebli w Olsztynie, kupili ją Niemcy, kilka lat później sprzedali Duńczykom, Duńczycy wzięli 150 mln na jej modernizację i…. i fabrykę wyburzyli.
  Nie ma fabryki, nie ma 150 mln, nie ma Duńczyków.

  TWORZENIE „pieniędzy” z powietrza na procent…….itd itp. i bum bum

  Polubienie

 70. @Admin
  Tylko kurza twarz i w mordę jeża, jak ten klient ten pieniądz wirtualny bez pokrycia bierze w garść i kupuje za niego samochód, dom, jacht, działkę za miastem, albo opłaca wakacje. I tu się okazuje, że towar jest, ale tego ci od teorii spiskowych i prawd objawionych jakby nie dostrzegają
  On jest bez pokrycia, w sensie takim, że jest fiducjarny, nie jest oparty na parytecie np. złota czy srebra.
  Przyznam, że zaskoczyła mnie apologia p. Admina banksterskiej lichwiarskiej międzynarodówki.
  Problem z lichwą jest taki, że w obrocie gospodarczym fizycznie nie istnieją pieniądze potrzebne do spłaty długu, nb. długu, który powstaje w dość osobliwy sposób, a który o dziwo nie budzi podejrzeń pana Admina – za wstukanie w komputer paru znaków (tak się obecnie kreuje pieniądz, M1 czyli baza monetarna to zaledwie ułamek ogółu waluty krążącej w gospodarce; przemożna większość pieniądza to elektroniczne zapisy na kontach bankowych) nalicza sobie lichwę – dla przykładu weźmy typowy kredyt hipoteczny – w wysokości dajmy na to 400% (efektywnie, pamiętajmy że po tych 25-30 latach oraz „magii” procentu składanego, klient finalnie, oprócz kapitału, zwraca włącznie z lichwą w sumie średnio kilkaset % pożyczonej kwoty). Czy to jest wg pana Admina normalne?

  Po więcej odsyłam do antologii niezawodnego w tych przypadkach Szczypiora – wszystko już zostało napisane, temat dokumentnie rozwałkowany na drzazgi, dlatego nie ma sensu tego powielać.
  Spokojnie można pominąć inne posty, skupić się tylko na postach Szczypiora: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21647

  Polubienie

 71. Zresztą Szczypior sam prochu nie wymyślił – on się głównie powoływał na zachodnich autorów, a jako że p. Admin sam przyznaje, że czyta po angielsku, to odsyłam wprost do źródła: blog Anthony Migchelsa z Holandii wspaniale tłumaczy zawiłości i meandry zagadnienia związane z lichwą. Jak Admin nie rozumie, dlaczego koszerna międzynarodówka powinna być rozstrzelana to proszę czytać.
  https://realcurrencies.wordpress.com/2013/04/01/is-there-enough-money-to-pay-off-debt-plus-interest-a-closer-look/
  Przy okazji: wykres pokazujący ile % podaży pieniądza stanowi realny fizyczny i elektroniczny pieniądz, a ile to $zekle drukowane (wirtualnie) przez banki inwestycyjne na użytek bandytów-spekulantów z koszer nostra do zabawy w bański spekulacyjne, handelek derywatami itp. pejsate szwindle.

  Polubienie

 72. Adminku w temacie pomocy tylko twój kanał .

  GRZANEK BRAWA
  A JA MAM DO ADMINKA TAKIE PYTANIE .
  ADMINECZKU KOCHANY ADMINU NU NIU NIU SKARBEŃKU TY MÓJ .
  OPLUWASZ TY TAK BITCOINA ZE TO WIRTUAL CASH A TY WIESZ TY MOJA SKARBEŃKO , ZA MAJĄC BITCOINA W PORTFELU MOGĘ ZA NIEGO WSZYSTKO KUPIĆ CO CHCĘ .MOGĘ WYMIENIĆ BEZ PROBLEMU NA USD , EURO .
  ADMINKU I CO MOCNO ZDZIWIONY ?
  WCZORAJ DOSTAŁEM POCZTĄ PO TRZECH TYGODNIACH CZEKANIA KARTĘ WIREX? .CAŁKOWICIE LEGALNA NA 100% W JUDEOPOLONII .
  CZY WIE ADMINEK DO CZEGO ONA SŁUŻY NIECH SOBIE POCZYTA
  BU BU HA HA HA

  https://app.wirexapp.com/register

  PS NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM KRYPTO JA TYLKO ZARABIAM NA TRADINGU . CHYBA TO JASNE NIE?

  GRZANEK PIWO DLA CIEBIE A SZCZYPIOR W TYM TEMACIE FACHURA

  ADMINEK POLECAM ZAKUPIENIE NA http://WWW.EBOOKPOINT.PL KILKU KSIĄZEK O EKONOMII ALE TYCH AUTORÓW W MIARĘ NORMALNYCH . ONI COS NIE COŚ TAK NA 10% PROCENT PISZĄ TO CO SZCZYPIOR.

  SZCZYPIOR PISZ EBOOKA .CHĘTNIE KUPIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 73. Panowie.
  Lichwa to lichwa, ja mówię o normalnym banku, takim z jakiego korzystałem w PRL lub w USA
  Moja audycja była o tym że bankom za ich usługi pewien procent się należy. Nagrałem swoją wypowiedź w tym temacie, by wytłumaczyć poniektórym znawcom i ,,ekspertom” twierdzącym iż banki nie powinny pobierać procentów od pożyczek jak by to sobie wspomniani życzyli. Nagrałem tą wypowiedź by pokazać że ich żądania są idiotyczne i szkodliwe nie tylko dla banków ale też dla innych, tych którzy nie biorą pożyczek.

  A teraz proszę o odpowiedź, czy banki mają prawo do odsetek, czy winne pożyczać pieniądze bez oprocentowania ?

  Polubienie

 74. boa
  14 czerwca 2018 o 2:15 PM

  Admineczku wróciłem .Towar zakupiony .najwyższej jakości .Nawet go nie będę rozpakowywał bo tak jestem zmęczony zakupami w Lublinie że ledwo dojechałem do domu .
  Wziąłem babę z sobą .


  Adm:

  Jaką kamerę kupiłeś?. Podaj jej symbol.

  Dajesz ściemniaczu, dalej..

  Polubienie

 75. A Admin dalej swoje. Jeden komentarz spod tego filmu już wczoraj wkleiłem. Ten drugi też trafny:

  Rezerwa bankowa w Polsce to 3% udzielonych kredytów. Nie możemy mówić o 8% prowizji bo wkład może być „pożyczony|” 30x. Co oznacza zysk 8%x30 w skali roku.240% calkiem nieżle. Jak jeszcze przyjmiemy że pożyczek na 8% nie ma tylko raczej na 18% to latwo sobie policzyć ile lichwiarze na nas zarabiają. Grube kilkaset procent.

  Odpowiedź: nie, bankom nie należy się lichwa. W krajach muzułmańskich banki jakoś funkcjonują bez lichwy i nie zdychają. Abstrah ując już od moralnych aspektów procederu lichwiarzy, pragnę zauważyć, że wcale nie ma powodu, dla którego to banki miałyby emitować walutę i udzielać kredytów. Ba! to jest wręcz kuriozum, że prywatny kartel finansowy z niczego tworzy pieniądze, którym sankcję ważności daje państwo i musi się nimi posługiwać całe społeczeństwo, np. płacąc podatki.
  Ale o tym wszystkim pisał już Szczypior, dużo lepiej ode mnie, dlatego po raz wtóry zachęcam Admina do lektury jego postów.

  Polubienie

 76. Grzanku info do ciebie od Przemka z blogu:

  przemex pisze:
  Czerwiec 15, 2018 o 6:19 am
  Widzę że grzanek troszkę zgasił towarzystwo na WPS. Przy okazji powiedz grzankowi że szczypior pisze u opolczyka .

  Adminku dziś juz jestem od 12.00 do 20.00 zajęty dlatego jeszcze dzis postaram sie nocą albo jutro postaram się wysłać dane kamery .Przecież ja sam nic nie ponimaju dlatego na początek muszę to poczytać o co w tym zacz a to trochę potrwa.

  Polubienie

 77. Adminku nie znam się na twiterze ale czy jest taka opcja aby mi nie przychodziły powiadomienia na email o takich info bo nie chce tego czytać a smieci mi to skrzynkę :

  Nie chcę tego badziewia na skrzynkę dostawać bo ciągle tracę czas na kasowanie tego badziewia .Pomoze adminek albo grzanek jak nie dostawać tych powiadomień .

  cytat:
  avatar
  Zbigniew Hołdys
  @ZbigniewHoldys
  Zasalutował Himmlerowi. twitter.com/cnni/status/10…
  reply
  2
  retweet

  Moze grzanek pomoże ?

  Polubienie

 78. A właśnie, gdzie się ten nasz Przemko zapodział? Już chyba od miesiąca nic na WPS nie napisał.

  NIEDAWNO ZOSTAŁ ZDROWO OPIERDZIELONY PRZEZ PZ PONADTO NANA GO WKUR…. I SIĘ NIECO OBRAZIŁ .

  Polubienie

 79. Zobaczcie jak mu dymia zwoje. BOA nie wie co kupil. Buchacha

  Powiedzmy sobie szczerze, Po co ta bezplodna gimnastyka slowna, przecie nie ma i nie bedzie zadnej kamery.
  Ale kanal.
  Hmm zaraz wkleji nam tu jakies dane z sieci

  Polubienie

 80. Szanowny Adminie,

  //Tylko kurza twarz i w mordę jeża, jak ten klient ten pieniądz wirtualny bez pokrycia bierze w garść i kupuje za niego samochód, dom, jacht//

  – jeżeli pieniądze były wzięte z banku, by zbudować ten samochód, ten dom czy ten jacht, no to wówczas z tą mordą jeża by się zgadzało.
  – W Polsce Ludowej, gdy chciano zbudować Polską Miedź i to od podstaw, wydrukowano w tym celu pusty pieniądz, by mógł on być przeznaczony na tą inwestycję. W momencie, gdy Polska Miedź była gotowa, ten pusty pieniądz miał już częściowe pokrycie w tym kombinacie, a resztę, by nie było inflacji, sukcesywnie wycofywano z obiegu aż do momentu finansowej równowagi.
  – Co do oprocentowania, to przecież konieczne jest z czegoś opłacić personel banku, wyposażenie, ,lokal, muszą być pieniądze na prąd i usługi komunalne no i tzw. akumulacja, czyli jakiś grosz na wszelki wypadek.
  – Więc całkiem zerowo oprocentowana ta pożyczka być nie może.
  – Może więc problem polega na tym, że banki kasują więcej, niż muszą, to znaczy tyle, ile się da, bo kto im zabroni? przecież ludzie się na to godzą! A że narzekają? No to co? Niech sobie gadają co chcą, a interes się przecież kręci. Bez ludzi chętnych do brania pieniędzy na lichwę żadnej lichwy by nie było.

  To jak z wojnami: wojny robią państwa, które mogą wojny robić. Wszystkie inne żadnych wojen nigdy nie robiły i nie robią. Wyjątek stanowi tu Rosja – może robić wojny ale ich nie robi, ponieważ Rosjanie rozumieją swoją rolę w Ewolucji. Poza tym Rosja ma wszystko i niczego od obcych nie potrzebuje.

  Czyli z tym ussa to jest tak, że konieczne jest pozbawić ich możliwości robienia wojen. A więc dolec musi być przywrócony do parteru i będzie dobrze. Ale by tak się stało, to kraje, których na robienie wojen nie stać, muszą się uniezależnić. By mogły się one uniezależnić, obywatele tych krajów muszą zrozumieć, że siła ich kraju leży w pracy ich rąk i nie jest zależna od dolara.

  Jednakże nie ma takiej twierdzy, której nie zdobyłby osioł obładowany złotem.

  U nas Polacy zapomnieli szybko, skąd im wyrastają nogi w momencie, gdy załapywali się na dolarowe dotacje dystrybuowane przez katolickich księży w latach osiemdziesiątych.
  To, co kościół katolicki Polakom wtedy „dał” odebrał sobie to po wielekroć, a nie tylko z nawiązką.
  Ale tak to jest, jeżeli ludzie zdradzają swoją Ojczyznę dla pieniędzy i to w dodatku obcych pieniędzy.

  Co to jest za kapitalizm u nas, jeżeli Polacy nie żądają PRACY – jak miało to od zawsze miejsce w zachodnich krajach kapitalistycznych, lecz Polacy żądają PIENIĘDZY OD RZĄDU, od kapitalistycznego rządu!

  Więc ten „homo sovieticus” jest czymś trwałym i niezniszczalnym w ludzkiej świadomości, jeżeli Polacy nie wierzą, że Polskę Ludową zabili na śmierć i odwrotu nie ma.
  Po prostu, jeżeli weszło się na wyższy poziom świadomości, to nie jest możliwe zepchnąć ludzi niżej.
  Dlatego nie jest możliwe ujarzmić Polaków przy pomocy zachodniego kapitalizmu. My wiemy, mamy to już w genach, że możliwe jest, by wszyscy w naszym kraju mieli co jeść, gdzie mieszkać i by każdy miał pracę a rząd musiał się liczyć z opinią obywateli.
  My rozumiemy już, że protest musi mieć sens, musi osiągnąć zamierzony skutek.
  Tak zostaliśmy przez socjalistyczne władze nauczeni. Na wielu przykładach.
  Natomiast ludzie na zachodzie są przyzwyczajeni, że mają prawo wyłącznie do takich protestów, które nigdy nic nie przyniosą. Więc siadają oni tam na szynach kolejowych by protestować przeciw odpadom radioaktywnym i robią to już od kilkudziesięciu lat niezmiennie! A transporty idą jak szły!
  To samo z bezrobociem: od pół wieku każdy kolejny rząd tam z tym bezrobociem walczy, a ono jak było tak jest. By móc taki stan utrzymać, wypracowano warstwę społecznych pasożytów żyjących kosztem reszty społeczeństwa. Bo przecież na nich nie pracuje ani rząd, ani tym bardziej żaden kapitalista! Mają system kontroli i szykan, ale te dotykają wyłącznie ludzi uczciwych, chcących faktycznie pracować ale nie mogących znaleźć miejsca pracy.
  Mają też tam takie coś, jak ogłoszenia w prasie, że wolne miejsca pracy są. Na papierze są. Ale zatrudniani są tam głównie naiwni „na okres próbny” i potem won z nimi. I znowu ktoś „na okres próbny” jest zatrudniany, więc idąc szukać pracy z ogłoszenia jest niemal pewne, że żadnych wolnych miejsc pracy tam po prostu nie ma! Oni zgłaszają takie miejsce, ponieważ np. restauracja ma w związku z posiadana powierzchnią przypisane, ile ma mieć personelu. No to zatrudniają albo na próbę albo na czarno i ogłaszają na okrągło, że mają wakat. I kto im udowodni?
  Przykre jest, że Polacy przejmują od zgniłego i śmierdzącego zachodu takie niegodziwe praktyki i stosują je u nas w kraju. Hańba!!!!
  Temat mi się rozwija, ale muszę jechać tankować bo nie lubię jeździć na rezerwie, więc kończę.

  Kapitał każdego człowieka jest w jego głowie i w jego rękach. Wszystko inne to uzależnianie się od czynników zewnętrznych, czy to pod postacią pieniędzy czy usług świadczonych przez inne osoby. Kto tego nie rozumie, jest niewolnikiem i słusznie. Należy mu się to jak psu miska. Pełna miska.

  Polubienie

 81. @ boa krztusiciel – nie zakładam kont na twitterach, pejsbukach itp. dlatego niestety nie mogę pomóc 😦
  Z tym opierdzielem Przemka przez PZ to nie widziałem. Dzięki za cynk.

  Polubienie

 82. BANKA/BANK – A JAKA JEJ/JEGO RASA?

  STOJĄCY W PARKU BANK, KAŻDY PIES MOŻE OBSIKAĆ CIEPLUTKIM MOCZEM!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81awka_(ma%C5%82a_architektura)

  https://pl.bab.la/slownik/niemiecki-polski/bank

  POCZĄTKI BYŁY BARDZO SKROMNIUTKIE, BO KONFRATRZY TWÓRCY JEZUSA, TEŻ CIERPIELI NA SKRAJNĄ BIEDĘ I UBUSTWO, WIĘC POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW STARYCH JAK ŚWIAT, KTÓRE BYŁY ZAPOMNIANE PRZEZ LUDZKOŚĆ NA PRZESTRZENI WIEKÓW.

  Odgrzane przez braciszków śmierdzące kotleciki.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_pobo%C5%BCny

  PICU, PICU, MÓJ KSIĘŻYCU! JEZUSEK ,,CHYTRUSEK” TEŻ UWIELBIAŁ ŁAWECZKI (czytaj banki) STOJĄCE W ŚWIĄTYNI, TYLKO LECIUTKO BYŁ WK…WIONY NA PANIĄ LICHWĘ!

  Dlaczego Jezus przybywszy do świątyni powywracał kupcom stoły?

  http://niepoprawni.pl/blog/956/dlaczego-jezus-przybywszy-do-swiatyni-powywracal-kupcom-stoly

  BYŁ I SIĘ ZMYŁ – JAKIE TO PROSTE! CZY TO ŚW. KREMÓWKA GO UŚMIERCIŁA?

  Banco Ambrosiano

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Banco_Ambrosiano&prev=search

  CZY TO JEST POWTÓRKA Z ROZRYWKI? NOWA NAZWA WATYKAŃSKIEJ ŁAWECZKI – MOŻNA ZRYWAĆ BOKI ZE ŚMIECHU!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Dzie%C5%82_Religijnych

  Hej!

  Polubienie

 83. Wczoraj jak sobie poczytałem komentarze grzanka i węża na WPS to połowa jest o mnie a nie w temacie notki. Jak się prezes WPS wnerwi za takie plotkowanie komentowanie to was na zbity ….( zbitą buzię ) wyrzuci i zbanuje.
  A dziś czytam tu węza same słodkości i się zastanawiam co mu odbiło, wszak rok temu chciał mnie lewym sierpowym na szczękę uraczyć.

  Polubienie

 84. Adminku wybacz kolego ale ześmy się wczoraj z grzankiem jakiejś berbeluchy napili chyba stara była grzanek zaczął świrować że chce koniecznie gołą babę zobaczyć no i tobie się oberwało .Nie miał gdzie chłopak agresji wyrzucić .
  A ja co ja ?
  Adminku ja doszedłem do wniosku że z tobą lepiej żyć w zgodzie i ciebie pokochałem . Ponadto masz mi pomagać przy robieniu kanału . Napiszę kiedy dokładnie pogadamy na skype ale ty też musisz mieć czas.
  W TRYBIE PILNYM DOJECHAŁA JUŻ GRZANKA KOBIETA . CHŁOPAK SOBIE WCZORAJ PODZIUBDZIAŁ I ZOBACZ JAKIE MA DZIŚ SUPER WPISY NA WPS BEZ ATAKU ADMINKU NA CIEBIE .

  ZROZUM NAS I SERDEŃKO BARDZO CIĘ PRZEPRASZAMY .

  SPECJALNIE DLA ADMINKA ODE MNIE I GRZANKA W RAMACH PRZEPROSIN .

  ADMINKU KOCHAMY CIĘ .
  ADMINKU CZEKAJ COS MNIE GRZANEK WOŁA BO JESTEŚMY W ZAKOPCU .

  CO ON TAM GADA ?

  GRZANEK CHŁOPIE ZNOWU CHCESZ DZIUBDZIAĆ ? ILE MOŻNA . zARAZ SKOCZĘ DO APTEKI PO BROM .
  NIEWYTRZYMANIE Z TOBĄ GRZANEK .
  HA HA HA

  Polubienie

 85. NO, CÓŻ, WONSZE TAK JUŻ MAJĄ!

  TY, SSSSSSSSSSSSS, CZY NA BAZARZE JUŻ SOBIE KUPIŁEŚ ZWIERZĄTKO (nie kamerkę), KTÓREGO ZAKUP ZAPROPONOWAŁ CI PAN PYTUŚ, ABYŚ WYLECZYŁ SWOJE KOMPLEKSY? Chi, chi, chi…

  [085] Baran

  Hej! Cha, cha, cha…

  Polubienie

 86. ADMINECZKU W RAMACH UZUPEŁNIENIA ALE PRZECIEŻ JA WSZYSTKO PISAŁ W SAMYCH SUPERLATYWACH O TOBIE ZE TY CHŁOP Z POCZUCIEM HUMORU I ZAWSZE BĘDĘ CIĘ DOBRZE WSPOMINAŁ NO WEŻ POCZYTAJ . TO JA PZRECIEŻ CIEBIE CHWALIŁ I PISAŁEM ZE TY OGÓLNIE SUPER CHLOP JESTEŚ .
  GRZANEK POWIEDZIAŁ ZE COŚ NAPISZE ALE POTEM . TERAZ JEST SWOJĄ KOBIETĄ ZAJĘTY . SWOJĄ DROGĄ NIE WIEDZIAŁEM ŻE GRZANEK MA TAKI TEMPERAMENT . GRZANEK TO WULKAN W KONTAKTACH Z KOBIETAMI . JESZCZE WIELE MOGLBYM SIĘ OD NIEGO NAUCZYĆ .
  A JAK WYPIJE TO GRZANEK JUŻ WŁOSKI CASANOWA NA 100% NAWET LEPSZY BO CASANOWA NIE MIAŁ ZEBÓW A GRZANEK MA PIEKNE ZĘBY BIALUTKIE BO SOBIE WYBIELIŁ . CUDNIE TO WYGLĄDA .

  Polubienie

 87. TY, SSSSSSSSSSSSS, CZY NA BAZARZE JUŻ SOBIE KUPIŁEŚ ZWIERZĄTKO (nie kamerkę), KTÓREGO ZAKUP ZAPROPONOWAŁ CI PAN PYTUŚ, ABYŚ WYLECZYŁ SWOJE KOMPLEKSY? Chi, chi, chi…

  KIKUNIA A TY MNIE Z PEWNYM SŁONCEM KARPAT NIE MYLISZ JA I KOMPLEKSY ? ZADEN Z CIEBIE FREUD SIGMUND WIELEBNY KIKUNIU .

  Polubienie

 88. NO KURZA TWARZ . WALDEK NAWET MECZÓW NIE LUBI . NIEWIARYGODNE !!!!!!!!!!
  ALE ZA TO LUBI DAWAĆ BUZIAKI PORTRETOWI STALINU HA HA HA
  !!!!!!!!!!!!!
  TO TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ

  BRAWA URUGWAJ !!!!!!!!
  DZIŚ WYGRA HISZPANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 89. Ad Snake

  TEN MISTER ALANN NA WPS TO NIE SSSSSSSSSSS BEZ GRZECHOTKI? WONSZ, JA BARDZO DUŻO CZTAM, A JAK CZTAM TO TEŻ ANALIZUJĘ, NO I WIESZ…

  Analiza w sensie niematerialnym (abstrakcyjnym)

  ,,Oznacza najczęściej szczegółowe badanie właściwości z naciskiem na rozkład na części składowe”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Analiza

  https://pl.wiktionary.org/wiki/analityk

  PATRZ WONSZ I PODZIWIAJ! JAKBY MNIE NIE BRZDZIŁ SZMULOWSKI HANDELEK, TO MÓGŁBYM ZARABIAĆ OGROMNE KOKOSY!

  Najbardziej poszukiwany zawód przyszłości – analityk internetowy

  http://semahead.pl/blog/najbardziej-poszukiwany-zawod-przyszlosci-analityk-internetowy.html

  Bywaj Wonsz i tradycyjnie musi być polskie porzekadło!

  Polubienie

 90. ADMINECZKU WIDZIAŁEŚ TĄ BRAMECZKĘ DLA MAROKA W OSTATNIEJ MINUCIE MECZU 95 . IRAŃCZYK Z GŁÓWKI PRZYPIERDZIELIŁ DO WŁASNEJ BRAMKI I GOL
  SZKODA IRANU . ALE KUŻWA PECH A TAK KIBICOWAŁEM IRANOWI I MIAŁEM U BUKMACHERA DO WYCIAGNIECIA TYSIAKA JAKBY IRAN WYGRAŁ.
  DRUŻYNO Z IRANU . NIC SIĘ NIE STAŁO . JEDZIEMY DALEJ DO PRZODU !!!!!!!!!
  IRAN MA DOBRĄ DRUZYNĘ ALE NA PECH NIC NIE PORADZI .

  Polubienie

 91. 4 mln jajek kurzych mają zostać wycofane z obrotu. To decyzja inspekcji weterynaryjnej po tym, jak w jajkach wykryto pozostałości antybiotyku lazalocyd.

  I co dalej z tymi jajami?
  Kto je ma skonsumować, bo przecież do Wisły ich nie wrzucą?
  A może by zrobić z nich taki wielki olbrzymi omlet i nakarmić nim zbliżającą się ,,Anakondę 2018″

  PORTUGALIA – HISZPANIA?
  Kto kogo bardziej skopał?

  Słonko znów świeci i grzeje, a ja jeszcze w tym roku nie byłem ani na działce ani na jeziorze.
  Dziwne i niezrozumiałe dla mnie samego.
  A żona wczoraj wróciła z działki z wiaderkiem czereśni i oznajmiła że ma 72 lata i już więcej na drzewo wspinać się nie będzie.
  Jasne, lata robią swoje.

  Polubienie

 92. BU BU HA HA HA

  JA U SIEBIE MAM KURCZAKA .COŚ KULEJE . CHĘTNIE ODDAM ZA DARMO ZA FREE TYM OD ANAKONDY 2018 . TAKIEJ SRAKI PO TYM KURCZAKU DOSTANĄ ŻE NIE MA BATA ANAKONDA 2018 MUS BYĆ ODWOŁANA .ALE POMIMO TEGO MOJ KURCZAK LEPSZY PO PODOBNO OD TYCH Z AMERYKAŃSKICH ZAPASÓW WOJSKOWYCH JAKIEMUŚ FACETOWI CUDNE PIERSIATKA WYROSŁY W BIAŁYMSTOKU PO SPOŻYCIU W SKLEPIE MNIAM MNIAM .
  CO NAWET BYŁO WSPOMNIANE W KOSZERNYCH KIEPSKICH .
  BU BU HA HA HA

  PORTUGALIA – HISZPANIA 3 : 3 .WSZYSTKIE BRAMKI RONALDO . CUDO MECZ .

  Polubienie

 93. TO ONA MAJĄC 7 2 LATA JESZCZE SIĘ WSPINA NA DRZEWO . ADMINEK WSTYD . TO TY JESES FACET Z JAJAMI ?
  TYLKO NIE MÓW ŻE TWOJA ZONA USZCZELKĘ WYMIENIA JAK SĘ ZEPSUJE ALBO SRACZ NAPRAWIA JAK HYDRAULIK GDY SIĘ ZEPSUJE BO NIE UWIERZĘ BU BU HA HA HA

  JAJCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 94. Takie kobiety to mi przypominają typowe kobity z dawnego ZSRR .Co one nie robiły kużwa na traktorach jeżdziły , domy budowały , były hydraulikami , robotnikami .
  A chłop co ?
  Zwykła pipa nawet w łożu
  ha ha ha .

  Polubienie

 95. Adminek chcesz się nauczyć grać w 3 kartki to masz lekcję tylko jak się nauczysz to jakieś z Torunia nie ogól z kasy bo pójdziesz siedzieć i znajomi vice z rządu ci nie pomoga
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 96. I TO SĄ KOBITY . TO MI SIĘ PODOBA A NIE TYLKO TAKIE CO TO ŁAZĄ PO BIEDRONKACH , CAREFOURACH LIDLACH I JAK KUPIĄ COŚ W PROMOCJI JAKIEJŚ GÓWNO DOSTAJĄ ORGAZMU .
  TO SĄ KOBITY:

  NIESTETY PRL NIE MA I SKOŃCZYŁY SIĘ TAKIE KOBITY OPRÓCZ ZONY ADMINKA BO TO WYJĄTEK .KOBITA JESZCZE STAREJ DATY .

  Polubione przez 1 osoba

 97. Polacy!
  gdyście ubożeli, żyd
  dorabiał się fortuny.
  Dr. Stanisław Szaja, wyraźnie Stanisław
  Szaja (św. Stanisławie módl się za nami), Ru-
  binłicht wystąpił przeciwko Eljaszowi Tenen-
  baumowi o zwrot 90000 rb. pożyczonych w ro­
  ku 1912 na 8 proc., domagając się spłaty w peł­
  nej wartości złota wraz z odsetkami co po prze-
  rachowaniu czyni 32.585 złotych.
  Pozwany jest jednym z najbogatszych
  „królów tytoniowych” w Polsce, współwłaści-
  celem fabryki „Syrena” oraz dawnej fabryki
  „Braci Polakiewiczów”, której ma 65 proc. u-
  działów. Dr. Rubinlicht w powództwie swem
  dowodzi, iż słuszną jest rzeczą, aby należność
  zwrócił Tenenbaum w pełnej wartości, bowiem
  wojna bynajmniej nie zubożyła go, przeciwnie,
  nawet przyczyniła się raczej ,do wzrostu bo­
  gactwa, jak wnocić można choćby z liczby do­
  mów, kupionych przez pozwanego. W samej
  tylko Warszawie Eljasz Tenenbaum nabył pod­
  czas wojny następujące nieruchomości: Baga­
  tela 13, Bagatela 15, Klonowa 1, Podwale 1, Al.
  Ujazdowska 23 (pałac Natansonów), Elekto­
  ralna 5, Elektoralna 7, Świętokrzyska 23, Kró­
  lewska 43, Senatorska 23, Natolińska 6, Miodo­
  wa 4, Senatorska 4, Krochmalna, Orla 2, pl. Na-
  i poleona 4, Waliców 12, 36, 6, 10. Nieruchomości
  te, to zaledwie cząstka przyrostu majątku poz­
  wanego, który nabył domy motylka w kraju,
  lecz
  i
  zagranicą, a majątek lokował nietylko w
  nieruchomościach. Przed wojną Tenenbaum
  miał tylko jeden dom na Dzikiej.
  Mniejsza o wyrok jaki zapadł. „Warsza­
  wianka” podając powyższe jako „niezmiernie
  ciekawy spór o „waloryzację” przechodzi nad
  tem do porządku.
  My nieS Kupcy, przemysłowcy, rzemieślni­
  cy, który z Was przez czas wojny dorobił się
  20 kamienic? Odpowiedzcie! Możeście tylko za
  granicą kupili? Polacy palący papierosy pana
  Tenenbaumai komu to dawaliście pieniądze?
  Oto skutek bezmyślności polskiej | Oto
  kpienie z haseł „swój do swego”!
  Jeden żyd przy pomocy Waszej kupił w
  czasie wojennym, w czasie dewaluacj, inflancj,
  i t. p. katastrof gospodarczych aż 20 kamienic

  Polubienie

 98. Paweł Kukiz od trzech lat nie oddał laptopa z sejmiku. „Zapłaciłem, pomyliłem konta”

  Paweł Kukiz złożył mandat radnego sejmiku, ale nie oddał urzędowego laptopa – już od trzech lat. Sprawa trafiła do sądu. Polityk deklaruje, że zapłaci za komputer z odsetkami.

  Paweł Kukiz został posłem w 2015 roku i w związku z tym musiał przestać pełnić funkcję radnego sejmiku województwa dolnośląskiego. Od tego czasu minęły już prawie trzy lata. W tym czasie polityk – pomimo próśb – nie zwrócił do sejmiku laptopa, z którego mógł korzystać jako radny – podaje portal „Super Expressu”.

  Urząd podkreśla, że wielokrotnie prosił posła o zwrot sprzętu. Kukiz miał odpowiedzieć, że ma na nim ważne dane i oddać go nie chce. Za to miał komputer wykupić. Jego wartość wyceniono na 500 zł. Tyle, że urząd pieniędzy nie dostał i skierował sprawę do sądu.

  Kukiz wyjaśnił „SE”, że za laptopa zapłacił, ale pomylił konta, a później sprawa mu umknęła. Tłumaczył to natłokiem codziennych spraw. Choć nie pojawił się na pierwszej rozprawie przed sądem, to wie o niej. Spodziewa się, że sąd nakaże spłatę wraz z odsetkami – co szacuje na ok. 1500 zł – i po uiszczeniu kwoty sprawa będzie zamknięta.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23549612,pawel-kukiz-od-trzech-lat-nie-oddal-laptopa-z-sejmiku-zaplacilem.html#BoxMTPPush
  ——————————-
  Fajnie Pawełku się tłumaczysz, jak na polityka tej klasy przystało.

  Polubienie

 99. ADMINEK SKORO JEST FANEM KUKIZA TO SPECJALNIE DLA ADMINKA ZAPODUJE MU TAKIE PIERDZISZEWO DO POSŁUCHANIA .
  ADMINEK MIŁEGO SŁUCHANIA A POTEM BIAŁY KAFTAN
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 100. JEZELI TO JEST AKTUALNE ZDJECIE TO CHYBA NAM PIOSENKARZ WYBITNY PLUS JESZCZE NAUCZYCIEL KTÓRY UCZY ANGIELSKIEGO PIEKNĄ PANIĄ W CIĄGU PARU TYGODNI ( JAK ZWYKLE CUDA NA KIJU ) NIECO PRZYTYŁ W TYM SEJMIE JAKO POSEŁ . BRZUSZEK JAKBY WYSTAJE – PUCUŁOWATA PIĘKNA OPASIONA BUZIA .
  W SUMIE KTO NIE LUBI SCHABOWYCH Z KAPUSTĄ , GOLĄBKÓW CZY PYCHA BIGOSIKU Z KIEŁBASKĄ ZE STOŁÓWKI SEJMOWEJ A TAM PODOBNO JEST BARDZO TANIO
  BBU BU HA HA HA . .

  ALE PRZECIEŻ MOGĘ SIĘ MYLIĆ .ZDJECIA KŁAMIĄ
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 101. Świadomość polakatolika na jednym punkcie jest szczególnie załgana: na punkcie jego „umiłowania wolności”. Tym się nasz naród ma rzekomo wyróżniać wśród innych w społeczności europejskiej, gdzie o umiłowaniu wolności przez takich Niemców czy Anglików nic nie słychać. Polakatolik miłuje wolność. Tej jego prawdy nic nie podważy. I to, że długo płacił coroczny haracz chanowi tatarskiemu; wmówił sobie, że to nie haracz, nie, to słane po sąsiedzku upominki dla Jego Mości Chana i dla Jej Mości Chanowej; i to, że mimo tych „upominków”: „Przez dwieście lat z rzędu, co roku małe hordy tatarskie, po kilka tysięcy koni, łupiły ziemie polskie i świeciły pożogami w niebo – bo użycie ważniejsze było niż życie, bo pokolenia całe więcej ceniły zacisze własnego domu, niż przyszłość wspólnego państwa.”1)
  I to, że miłujący wolność naród bez większego oporu, prawie bez walki dał sobie nałożyć na szyję jarzmo niewoli, tę wolność utracił. I wreszcie ta arogancja Napoleona, który upominkowym rycerzom propugnaculi Christianitatis rzucił w twarz, że jeśli okażą się godni własnego państwa, to będą je mieli (z łaski tegoż Napoleona). Polakatolika umiłowanie wolności to nieprawda, którą czas już wreszcie nazwać czym jest: załganiem.
  http://toporzel.pl/teksty/wacyk4f.html

  Polubienie

 102. Jarosław Kaczyński bohaterem tekstu „New York Times”. „Podejrzliwy bliźniak przekształca naród”
  Słowa o zdradzieckich mordach były „rzadkim publicznym wybuchem ze strony człowieka, który Polską woli rządzić zza kulis”. Obszerny artykuł o Jarosławie Kaczyńskim i Polsce ukaże się w najbliższym wydaniu „New York Timesa”.
  „W dzień pojawiał się na wiecach politycznych, prowadząc kampanię w żałobie jako zastępca swojego brata bliźniaka… W nocy zdejmował czarny krawat, szedł do łóżka chorej matki i mówił jej kłamstwa… Wydawał nawet fałszywe artykuły z gazet dokumentujące fałszywą podróż” – przypomina wydarzenia sprzed ośmiu lat publicysta „New York Times” Marc Santora. Tekst zatytułowany „Po szokującej śmierci prezydenta podejrzliwy bliźniak przekształcił naród” to próba przybliżenia amerykańskim czytelnikom metamorfozy, którą przeszedł prezes PiS w czasie kilku lat od katastrofy smoleńskiej.
  Osiem lat po katastrofie Kaczyński jest dominującą postacią polityczną w Polsce, „enigmatycznym człowiekiem działającym głównie w cieniu” – pisze Santora. Jego partia podkopała demokratyczne swobody i osłabiła rządy prawa w Polsce, jednocześnie wpychając kraj w coraz ostrzejsze spory z Unią Europejską – podkreśla.

  „Konfrontacja Warszawy z Brukselą jest kolejnym poważnym wyzwaniem dla Unii oblężonej już przez antypartyjne, populistyczne partie na kontynencie” – zwraca uwagę autor artykułu. Podkreślając, że „Kaczyński zawarł sojusz z Węgrami i jego populistycznym przywódcą, Victorem Orbanem”, a „ich nacjonalistyczną retoryką interesują się sąsiednie kraje”.

  Kiedy w tym miesiącu europejscy przywódcy spotkają się w Brukseli, aby przedyskutować, czy Polska powinna zostać ukarana za zmiany w systemie sądowym, które zdaniem wielu ekspertów podważają praworządność, inne kraje będą uważnie obserwować
  – pisze Santora, wskazując na Słowację i Rumunię, które flirtują z własnymi wersjami „nieliberalnej demokracji”.

  Sytuację komplikuje fakt, że Kaczyński w wyjątkowy sposób połączył to, co osobiste z tym, co polityczne.

  Od chwili śmierci brata pielęgnował on mitologię męczeństwa i nacjonalizmu wokół katastrofy smoleńskiej, wykorzystując tragedię jako narrację, próbując przekształcić polską tożsamość, nawet gdy dwa niezależne śledztwa jako przyczyny tragedii wskazały złą pogodę i ludzki błąd
  – czytamy w artykule, w którym dość dokładnie streszczono wszystkie „dowody” na przeprowadzenie zamachu smoleńskiego. 

  A wszystko po to, by, jak przypomina autor tekstu, użyć Smoleńska jako „pretekstu do aresztowania politycznych wrogów przed wyborami w 2020 roku”. Choć według innych opinii Kaczyński pogrążony w „bólu zemście i paranoi” ciągnie w dół za sobą cały kraj.

  Dla Kaczyńskiego debata publiczna nie jest już polityczna – między ludźmi o różnych wartościach; to eschatologiczna wojna między dobrem a złem
  – mówi cytowany w tekście Marek Migalski, były polityk związany z PiS. 

  Santora przypomina słynną wypowiedź Kaczyńskiego z Sejmu, w której padły słowa o zdradzieckich mordach. 

  Był to rzadki publiczny wybuch ze strony człowieka, który najwyraźniej woli rządzić zza kulis. Zajmuje miejsce w parlamencie, ale nie jest ani premierem, ani prezydentem. Nie używa maila ani nie ma własnego telefonu komórkowego czy portfela. Rzadko uczestniczy w czymś, co przypomina konferencję prasową, a większość wiadomości jest filtrowanych przez doradców”
  – stwierdza autor.

  Ostatni przykład to miesięczny pobyt prezesa PiS w szpitalu. „Większość naglących interesów narodu była załatwiana przy jego łóżku” – przypomina Santora. Dlatego niezwykle ważna staje się odpowiedź na pytanie, w jakim kierunku podąży partia i kraj, kiedy Kaczyńskiego w polityce już nie będzie. 
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23552100,podejrzliwy-blizniak-przeksztalca-narod-new-york-times.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 103. A co będzie gdy Kaczyńskiego zabraknie?
  Po krótkiej walce władza przejdzie w ręce, Brudzyńskiego Ziobro, Jaki, Szydło i obecnego ministra obrony ( nazwisko zapomniałem) no i zacznie się dyktatura i zamykanie wrogów klasowych i POlszewików i całej reszt.

  Polubienie

 104. ” i obecnego ministra obrony ( nazwisko zapomniałem)”

  ADMINKU KOCHANKU TY MÓJ .tY PISOWY ZWOLENNIK ZAPOMNIAŁ JAK NAZYWA SIĘ PISOWY MINISTER OBRONY NARODOWEJ .
  WSTYD ADMINKU .
  NO TY SZYKUJ SIĘ JUZ DO TIURMY . NIE MA BATA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!

  TO JA PRZECIWNIK PISOWCÓW WIEM ŻE NAZYWA SIĘ BŁASZCZAK A TY NIE WIESZ .
  OJ GRABISZ SOBIE ADMINEK CORAZ BARDZIEJ U SWOICH MĘŻOW STANU .

  TY WEŻ CHŁOPIE NA POCZICE KWIATOWEJ KUP KWIATY.

  I WYSLIJ TEMU PANU PRZEPROSINY ;

  TO MOŻE CI W TYM DURNOWATYM PIS TEN AFRONT WYBACZĄ
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 105. Zakończmy anegdotą z galicyjskiego folkloru: „Pewien ksiądz, mówiąc kazanie w kościółku wiejskim, wzmiankował mimochodem, że Matka Boska była Żydówką. Uraziło to pobożnych słuchaczów. Zebrali się więc pod kościołem na naradę, a kiedy ksiądz wychodził po nabożeństwie, zaczepili go groźnie:
  – A co to ta jegomość gadał, że Najświętsza Panna była Żydówką. My ta nie pozwolimy na taką poniewierkę.
  – Ależ, moi kochani, ja tylko chciałem wypróbować waszą wiarę. Uspokójcie się. Najświętsza Panna nie była wcale Żydówką, ale tylko kasztelanką Łęczycką.”

  Ulicą idzie para wyrostków. Są czymś wyraźnie podnieceni, żywo gestykulują. Nagle z ust jednego pada zniecierpliwione „Jezus Maria!” Tego jezusmaria nie nauczyła chłopców PRL-owska szkoła. Czekało na nich w chwili ich urodzin w domu rodzicielskim. Tam, w polskim domu zagnieździło się to palestyństwo przed wiekami, przyniesione przez czarnych roznosicieli cudowności obcych naszemu krajowi. Bezmyślny, automatyczny odruch warunkowy trwa z pokolenia na pokolenie i wyskakuje przy lada okazji i wszędzie. To jezusmaria, świadczące o wiekowej tresurze bezmyślnego polakatolika, usłyszeć można z ust chirurga, policjanta, inżyniera, nie mówiąc już o naszych kobietach, wśród których taki automatyzm móżdżków jest codziennością.

  Polubione przez 1 osoba

 106. To nie w PiS będą walczyli o schedę po Kaczyńskim ale Chabad Lubavitch zadecyduje kto będzie następcą „ludzkiego pana”. i jaka będzie forma tej władzy. Głupim gojom wszystko można wmówić i przyjmą to bezkrytycznie.

  Polubienie

 107. Adm 17 czerwca 2018 o 2:46 PM
  A co będzie gdy Kaczyńskiego zabraknie?

  NASZ ADMINEK WYŁYSIEJE I ZROBI MU SIĘ STRÓP NA ZOPIE HA HA HA .

  Polubienie

 108. „WOLNY JAK KONIK POLNY NA GLOBALNEJ ŁĄCE! Chi, chi, chi…”

  Prawdziwie wolny, na wskroś przesiąknięty wolnością OD MYŚLENIA liberalny cielak.

  Polubienie

 109. Idzie ulicą w Tel Awiwie dwóch żydków, Mosiek i Icek
  A wiesz – odzywa się Mosiek do Icka – że Polski już nie ma
  Jak to nie ma– dziwi się Icek
  –A nie ma– potwierdza Mosiek
  – A co w takim razie tam jest– zapytuje Icek
  – Polin – odpowiada Mosiek
  –Polin– dziwi się Icek– a skąd ci to przyszło do głowy?
  –I nie przyszło, tylko tak jest– zarzeka się Mosiek
  –A skąd to wiesz – dopytuje się Icek
  – Czytałem w Internecie –odpowiada Mosiek
  –No to musi to być nieprawda – stwierdza Icek
  – Prawda Icuś, sama prawda, sami Polacy to piszą.
  I piszą że Żydy rządzą

  Polubienie

 110. WIELKIE BRAWA DLA MEKSYKU . KU NIEZADOWOLENIU DURNYCH DZIENNIKARZYN Z JUDEOPOLONII KREUJĄCYCH NIEMCÓW NA BOGÓW FUTBOLU TAKA SURPRISE !!!!!!!!!!!!!
  MAŁY MEKSYK SKOPAŁ NIEMCÓW .
  BRAWA MEKSYK . MEKSYK JEST WIELKI .
  I TAK SIĘ GRA !!!!!!!!!!!!!!
  JESZCZE PRZEGRANA Z BRAZYLIĄ I NIEMIASZKI GO HOME !!!!!!!!!!!!!
  CUDOWNIE
  A DZUENNIKARZYNY Z JUDEOPOLONII BĘDĄ BECZEĆ I ANALIZOWAĆ JAK TAKA WIELKA DRUŻYNA PRZEGRAŁA .
  ENGEL DO ANALIZY MARSZ W TVP SPORT I BECZEĆ
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 111. Stwierdzenie faktu a nie dowcip. I nie ma sie z czego smiac, bo odbudowa Polski bedzie zacznie mozolniejsza, anizeli byla po II wojnie, zniszczenia sa wieksze.

  Polubienie

 112. ADMINEK CHŁOPIE NO PRZECIEŻ ZYDY I SZABASGOJE RZĄDZĄ . CZY TY JUŻ CAŁKIEM OCZADZIAŁ ŻE TEGO NIE WIDZISZ ?
  CZEGO TY SIĘ BOISZ? . TEJ ZUSOWSKIEJ RĘCINY NIKT CI NIE ZABIERZE . UCZCIWIE ZAPRACOWAŁEŚ . W DODATKU MASZ JESZCZE DOLCE W SKARPECIE ZAROBIONE W USA . DODATKOWO ZONA CI DAJE KIESZONKOWE .
  CHŁOPIE CZEGO TY SIĘ BOISZ ? PRAWDY SIĘ BOISZ ?
  MASZ CZYTAJ:
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

  Polubienie

 113. Adm 17 czerwca 2018 o 5:08 PM
  Tak myślałem, Płaszczyk czy Płaszczak, ale nie byłem pewien.

  ADMINEK ALEZ TY MOZOLNIE NA TA TIURMĘ PRACUJESZ . NAJLEPIEJ W KIEJKUTACH STARYCH . WBIJ SOBIE DO GLOWY.
  MINISTER MON – PEWNIE TAKI FACHURA OD WOJSKOWOŚCI JAK ZE MNIE ASTRONOM NAZYWA SIĘ BŁASZCZAK !!!!!!!!
  PONIMAJESZ BŁASZCZAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  BO JESZCZE RAZ SIĘ POMYLISZ I MASZ TIURME NA BANK
  BU BU HA HA HA .
  JAJCA!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 114. „CHYBA O CZYMŚ ZAPOMNIELI, ALBO TEN RARYTAS IM SIĘ PRZEJADŁ?”

  Kicia gdybym ja miał do wyboru tylko takie mackowate gluty jak to z twojej fotki to też bym głodował.

  Polubienie

 115. ….I piszą że Żydy rządzą….
  – I Polacy tak piszą? – dziwi się Icek.
  –No wiesz Icek, najpierw to musieli pisać nasi kuzyni, ci co sobie nazwiska pozmieniali na polskie, ale później podchwycili to Polacy i teraz nic innego u nich jak – Żydy rządzą, Polski już nie ma jest Polin. Tak Icek, jak wszyscy w to uwierzą to i my będziemy mogli wrócić i swoje kamienice odzyskać.
  Tam nawet węże tak piszą, że ci zacytuję takiego co się podpisuje ,,wąż wspaniały”. Ten to ostatnio tak napisał.
  ,, ADMINEK CHŁOPIE NO PRZECIEŻ ZYDY I SZABASGOJE RZĄDZĄ . CZY TY JUŻ CAŁKIEM OCZADZIAŁ ŻE TEGO NIE WIDZISZ ?”
  Taka prawda Icek. Tam ludzie zupełnie podurnieli i w to wierzą w co piszą.

  Polubienie

 116. profesorze Kika
  ,,Zamówili kawior i krewetki”
  Moim skromnym zdaniem to tylko snobizm, snobów.
  Prawdziwym przysmakiem są ruskie pierogi, barszcz ukraiński, kołduny litewskie, karp po grecku i śledź po żydowsku w śmietanie z cebulką. Także placki ziemniaczane również ze śmietaną. Moja żona oprócz śmietany dodaje sobie powidła z wiśni.
  Ptasie mleczko i biały wermut LaTorina na podwieczorek jako deser do rogalików z masłem i z dżemem.
  Na śniadanie jajecznica z kiełbasą, pomidor, szczypior, albo ogórek z własnej działki i chleb z masłem. Muszę dodać, że mamy najlepsze masło pod słońcem i najlepszy chleb na świecie.

  Polubienie

 117. Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel złożył rezygnację ze stanowiska
  ———————-
  Może nadmiar słońca mu zaszkodził.

  Polubienie

 118. Kopertówy do łapek księdzu i jego podziękowanie.

  Ksiądz- „Daj to chłopie, porażka jakaś”

  I komentarze pod filmem ( na You Tube)

  Polubienie

 119. Roman Giertych dla Gazeta.pl: Patryk Jaki naruszył dobra Donalda Tuska w sposób rażący i oczywisty
  Roman Giertych w rozmowie z Gazeta.pl podkreśla, że wolą Donalda Tuska jest, by pieniądze od Patryka Jakiego wpłynęły na konto WOŚP. Mecenas dodaje, że kandydatowi PiS na prezydenta Warszawy zostało mało czasu.

  Donald Tusk zdecydował się pozwać Patryka Jakiego za przeróbkę zdjęcia z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka; ta ukazała się na profilu kandydata PiS na prezydenta Warszawy. O decyzji przewodniczącego Rady Europejskiej poinformował jego mecenas, Roman Giertych.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23559305,giertych-dla-gazeta-pl-jaki-naruszyl-dobra-tuska-i-schetyny.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 120. Anonim 19 czerwca 2018 o 8:09 AM
  Po lin potrzebuje takiego węża stanu! Wąż na preż ydęta
  ——————
  masz nadzieję że wygra?

  Polubienie

 121. OCZYWISCIE WTEDY TYLKO GDY PISOWY NASZ WIELKI MĄZ STANU ULUBIENIEC ADMINKA JAKI PRZEGRA BO KTO WIE MOŻE WYGRA?
  ADMINEK TY UWAZAJ . NIE PSIOCZ TUTAJ NA PO BO JESZCZE CIEBIE MECENAS BYLY LIDER LPR POZWIE . ON W KOALICJI Z LEPPEREM JAK ICH KACZYŃSKI WYWALAŁ BYLI JEDNYM CIALEM HA HA HA .

  Polubienie

 122. Ad Juliusa

  Wszystkie drogi prowadzą do ,,,,,,,, Tel Avivu. Z Waszyngtonu, Moskwy, Warszawy etc. etc. (Pekinu również)

  Julius, czy ta żelazna droga prowadzi prosto na manowce? Z …, Gdańska do Wenecji, a później gdzie będą przemycać węglową ,,truciznę”?

  Magistralą węglową z Gdańska do Wenecji

  http://popierambydgoszcz.pl/2014/07/magistrala-weglowa-z-gdanska-do-wenecji/

  Magistrala węglowa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Magistrala_w%C4%99glowa

  Kolejowy szlaczek BURSZTYNOWY czy CARBONOWY? Jewropa tego chce, a czy obywatele Po—–lin tego pragną? Czy ich ktoś pytał, co o tym myślą?

  Europa środkowa chce „bursztynowego” korytarza towarowego

  http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/europa-srodkowa-chce-bursztynowego-korytarza-towarowego-75949.html

  Kolejowy Korytarz Towarowy nr 11 – nowe połączenie ze Słowacją, Węgrami i Słowenią

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/v4Komunikat.xsp?documentId=97171ABD4E3808D9C125820B0039A8BE

  P.S. Chyba CHIŃSKI SMOCZEK potrzebuje dużo węgla, aby sobie podymić?

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 123. No proszę! Durne ludzie walczą na oślep z kim popadnie, łapią bezmyślnie przypadkowe osoby i się nad nimi pastwią, a tu co my widzimy na załączonym obrazku?
  Rzuciłam okiem w tekst zamieszczony na Sputnik Polska (linku nie daję, bo się może coś znarowić) i się nieco do tego odniosę, bo kto wie? Może komuś to się do czegoś przyda a mnie zbytnio nie zaszkodzi..?
  Dam najpierw rzeczony tekst, a potem to swoje:
  // Minęły dwa lata od historycznego spotkania papieża Franciszka z patriarchą Cyrylem na Kubie. W tym okresie oba kościoły podjęły serię kroków w kierunku zbliżenia. Jak rozwiną się relacje pomiędzy Watykanem i Moskwą w nadchodzących latach? I gdzie odbędzie się drugie spotkanie Papieża z Patriarchą?
  W wywiadzie dla Sputnik Italia o tym opowiedział don Stefano Caprio, były misjonarz w Rosji, profesor historii i kultury rosyjskiej w Papieskim Instytucie Wschodnim w Rzymie:
  – Jak ocenia Pan dialog między Kościołami, jakie znaczenie ma to zbliżenie?
  – Stosunki między naszymi Kościołami utknęły w martwym punkcie w roku 2000, za Jana Pawła II, gdy Rosyjska Cerkiew Prawosławna zaczęła oskarżać katolików o prozelityzm (chęć nawrócenia na swoją wiarę — red.). Za Franciszka przesunęliśmy się w kierunku znacznie bardziej akceptowalnych przez Patriarchat Moskiewski stosunków, nie wpływających na kwestie doktrynalne i nie dążących do sztucznej jedności, ale szanujących siebie i pracujących razem na rzecz najważniejszych wspólnych zagadnień.
  – W ubiegłym roku, Sekretarz Watykanu Pietro Parolin przybył do Moskwy, aby „budować mosty, aby zrozumieć siebie nawzajem i zaangażować się w dialog”. Czym można wyjaśnić takie zainteresowanie papieża Franciszka Rosją i nową „polityką wschodnią” Watykanu?
  — Inny aspekt odnowionego porozumienia między Rosjanami i katolikami ma charakter polityczny. Na spotkaniu w Hawanie w 2016 roku Syria stała się jednym z głównych tematów. Papież Franciszek postanowił oprzeć się amerykańskim planom i „błogosławić” Rosję. Patriarcha Cyryl powiedział, że głównym powodem, który skłonił go do spotkania na Kubie, była chęć uniknięcia katastrofy humanitarnej, a nawet nowego konfliktu światwego. Odtąd polityka zagraniczna Rosji i Watykanu są bardzo bliskie w większości spraw, jak zauważył niedawno ambasador Rosji przy Stolicy Apostolskiej Aleksander Awdiejew. To naprawdę nowa watykańska „Ostpolitik”, gdzie przywódcy Kościoła katolickiego postanowili wesprzeć linię polityczną Rosji na rzecz wielostronności, która nie podlega pra

  Polubienie

 124. podlega prawom merkantylnej globalizacji finansowej, aby wypracować nową równowagę międzynarodową.
  Ponadto, podczas wizyty Parolini zalegalizowano prawa na istniejące w Rosji majątki Kościoła katolickiego, który wcześniej zredukował swoją obecność w Rosji na skutek nalegań Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i obiecał nie rozwijać się w przyszłości.
  Papież Franciszek zaprosił wszystkich chrześcijan ze wschodnich krajów 7 lipca do miasta Bari, aby wspólnie modlić się o pokój. Oczekuje się, że w modlitwie weźmie udział patriarcha Konstantynopola Bartłomiej i a Rosyjską Cerkiew Prawosławną będzie reprezentować metropolita Iłłarion, choć wielu spodziewa się, że przybędzie sam patriarcha Cyryl. Cyryl sam wiele razy był w Bari i w randze mnicha, i biskupa, i metropolity. Jest więc prawdopodobne, że prędzej czy później odwiedzi Bari jako patriarcha.
  – Wielu uważa wojnę na Ukrainie za „otwartą ranę” w stosunkach między Moskwą a Watykanem. Jak rozwinie się ten konflikt?
  – Konflikt rosyjsko-ukraiński dotyka nie tylko Kościół, ale także Europę: w końcu Ukraina znajduje się na granicy wschodniej i zachodniej Europy. I ta konfrontacja między Słowianami zachodnimi i wschodnimi trwa od średniowiecza. Krym — symbol tego konfliktu — wielokrotnie był przyczyną starć zbrojnych. Był kolonią Greków, Tatarów, Genui, Turcji. W Chersonezie książę Włodzimierz został ochrzczony, a po nim wszyscy mieszkańcy starożytnej Rusi zostali ochrzczeni w Kijowie. Jeszcze wcześniej Cyryl i Metody przywieźli do Rzymu z Krymu relikwie papieża Klemensa I. Sardyński król Wiktor Emanuel II brał udział w wojnie krymskiej w latach 1853-1856 w sojuszu z Napoleonem III przeciwko Rosji, a potem zaczął zjednoczenie Włoch. Widzimy więc, że kwestia krymska dotyczy całego kontynentu.
  – We włoskich mediach mówi się, że Białoruś może stać się możliwym miejscem spotkania dla papieża Franciszka i patriarchy Cyryla. Dlaczego Białoruś?
  — We wrześniu papież Franciszek odwiedzi kraje nadbałtyckie, a przy tej okazji pielgrzymują tam białoruscy katolicy. Katoliccy biskupi Białorusi wielokrotnie zapraszali papieża Franciszka do Mińska, a prezydent Aleksander Łukaszenko powiedział, że chętnie to zaakceptuje. Ponadto na Białorusi mieszkają prawosławni i katolicy, ale nie ma problemu z greckokatolickimi unitami, jak na Ukrainie. To dobra okazja, by spotkać się dość blisko z historycznymi rosyjskimi ziemiami, choć na razie wydaje się, że jest na to za wcześnie. Prawdopodobnie znajdzie się bardziej „neutralne” rozwiązanie, ale nie tak egzotyczne jak Hawana: być może będzie to Europa lub Bliski Wschód. A spotkanie papieża i patriarchy byłoby naprawdę prorocze, jeśli odbyłoby się na Ukrainie.//

  ===
  Otóż, widzimy, drodzy państwo, że całość składa się z małych jasiów – zarządzających jeszcze mniejszymi jasiami – a nad nimi są dwa jany. Od tysiąclecia, czy może dłużej, kto to wie?
  Co może omawiać papież z patriarchą? Przecież nie ujednolicenie tekstów pieśni i modlitw, lecz – no? czyż to faktycznie możliwe??? – podział wpływów..?..!..?
  Tu, gdzie jest linia konfliktu – a tę ustalają jak widać ci panowie między sobą, bo kto im zabroni, jeżeli gawiedź łapie się na każdą przynętę nie patrząc kto ją łowi – ludzie płacą za to życiem. Ale ile warte jest życie ludzkie, jeżeli chodzi jak zwykle w religijnych dogmatach o „życie wieczne”? nie wiadomo, dlaczego Bóg Wszechmogący dał ludziom w ogóle życie doczesne, bo wydaje się ono zupełnie do niczego nie potrzebne. Do niczego, oprócz szachowych rozgrywek tych obu panów. I to życie doczesne przynosi cierpienia, łzy i tragedie, i wszystko to po nic. Jako żart! Jako dowcip ze śmiertelnymi skutkami dla śmiertelników.
  Tu rzuca się na kolana Słowian, tam czyni ofiarę całopalną z żydów, gdzie indziej wspierani są „ateiści” i ci prześcigają się w perwersjach mając za głównego wroga – Boga. A wszystko to jako widowisko, przedstawienie teatralne bez żadnego znaczenia, któ

  Polubienie

 125. znaczenia, które tu i ówdzie jest podreżyserowane przez wtajemniczonych.
  Gawiedź rzuca się a to na cyklistów, a to na żydów, a to na „uchodźców” a to na byle kogo, kto gawiedzi zostanie posunięty jako ofiara nadająca się do napaści…
  No ale dlaczego, do diaska!!! dlaczego???
  A no, chodzi może o to, że ludzie nie mają żadnego rozróżnienia, nie mają wiedzy ani o sobie samych ani tym bardziej o CAŁOŚCI, nie mają ludzie żadnych relacji z Bogiem, bo przyuczeni są bądź do milczącego cierpienia, bądź do rezygnacji jednoznacznej ze stagnacją, czyli śmiercią.
  Czy więc ci panowie sobie tak pogrywają, bo im to sprawia radochę?
  Uważam, że niekoniecznie. Ludziom nie można powiedzieć PRAWDY, ponieważ ludzie nie mogą jej zaakceptować i będą ją traktować jako sobie wrogą. Więc konieczne jest dalsze oszukiwanie gawiedzi, dozowanie jej to tu to tam jakichś ochłapów, które ludzki mózg może przyswoić bez eksplozji samozniszczenia.
  Wszystko na świecie to jest wyłącznie forma energii, mniej lub bardziej spowolnionej – do formy materii, czy też przyspieszonej do formy dla ludzi nieodbieralnej. Ludzie spekulują, że są światy równoległe niewidoczne dla ludzkiego oka i na wszelki wypadek się ich boją, a niektórzy to nawet chcą z tymi niewidzialnymi światami walczyć : ) : ) : ))))))
  Zamiast zwyczajnie zająć się swoim życiem w świecie dla ludzkiego oka widzialnym!
  Głupi ludzki mózg uważa siebie za koronację wszystkiego, a jest tymczasem zepsutą maszyną elektroniczną, którą demony zaprogramowały na samozniszczenie. Stąd choroby głównie psychiczne (czyli odchylenia od normy – czegoś, co człowieka trzyma przy zdrowych zmysłach) i wynikające z nich choroby na poziomie fizycznym, wyrażające się coraz częściej deformacjami ciała; stąd zniszczenie środowiska naturalnego i przekonanie ludzi, iż uczestniczą w rozwoju jakiejś cywilizacji. Czysta paranoja. Ale ludzie nie znając PRAWDY uważają ową paranoję za coś normalnego i nawet inaczej nie mogą zrobić. Bo jak?

  Każda religia początkowo miała „dobre zamiary” do czasu, gdy jakieś osobniki będące ich przywódcami całkowicie odchodziły od początkowych założeń i religia stawała się zwykłym systemem politycznym kierującym materią ludzką przy pomocy fałszywych przesłanek „duchowych”.

  Bóg uczynił człowieka wolnym, dał człowiekowi wolną wolę i nie wiadomo w którym momencie człowiek bardziej uwierzył ludzkim „przywó

  Polubienie

 126. ludzkim „przywódcom” niż Bogu. I to jest zasadniczy szkopuł.
  Jest to poniekąd naturalny proces, ale wynikający z ludzkiego działania. Czyli mamy dokładnie to, co jest odzwierciedleniem stanu, poziomu duchowego ludzi jako całości i jako każdego indywiduum ludzkiego oddzielnie.
  Groteską jest, że ludzie chcą zmieniać całość nie zmieniając się sami. Ale to jest przecież niemożliwe, ponieważ ludzie stanowią część tej całości i tym samym jakość każdego człowieka decyduje o tym, jaka ta całość jest. Więc ta całość może się zmieniać wyłącznie poprzez zmianę jej czynników składowych.
  Tu widzimy wyraźniej, że mózg ludzki jest zepsutą maszynerią wcale nie służącą człowiekowi lecz przeciwnie: niszczącą człowieka.
  Chciwość – czyli jakiś tam algorytm, kilka bioprądów zakodowanych w mózgu – powoduje, że ludzie gromadzą materię choć na świat przyszli nadzy i nic z tego świata ze sobą w zaświaty nie zabiorą. Ale z powodu chciwości toczone są wojny; miliony ludzi głodują gdy jednocześnie miliony ludzi niszczą swoje organizmy bezrozumnym obżarstwem.
  Żądza władzy – również śmieszny bioprądzik, algorytmik zakłócający, zwykły szkodnik w systemie – powoduje, że jeden człowiek chce koniecznie zdominować innego człowieka. Po nic!!! Zamiast samemu się doskonalić, chce taki obłąkaniec mieć służbę na swoje rozkazy. I to daje temu obłąkańcowi satysfakcję i poczucie ważności. Problemem są tu włazidupcy, gotowi za ochłapy służyć obłąkańcowi. Bez włazidupców nie byłoby tych obłąkańców, bo musieli by oni wejść na ludzki poziom i sami dla siebie pracować – prać, sprzątać i gotować…
  Tak zwane zarabianie pieniędzy spowodowało odejście człowieka od własnego przeznaczenia i ludzie zgodzili się być narzędziami w rękach innych ludzi. Czyli człowiek to towar, a nie istota wyższa, OŻYWIONA TCHNIENIEM BOGA.
  I czy odbywa się to z powodów religijnych, czy finansowych, czy innych materialnych nie ma znaczenia. Człowiek przestał być istotą stworzoną przez Boga i stał się ofiarą losu świata materialnego.
  Cóż mogą więc ci dwaj panowie tak skrycie omawiać? Czy to, co już można ludziom powiedzieć? Ale po co? Prawda w każdej swojej postaci byłaby zagrożeniem dla posiadanej przez tych panów władzy.
  Z drugiej strony motłoch nie może być puszczony samopas, bo się sam wykończy w walkach bratobójczych – o nic i po nic, zważywszy tę nagość w jakiej się rodzimy i to, że nic z tego świata w zaświaty nie zabierzemy ze sobą. Nawet do trumny mogą nas ubrać w trampki i bikini, a my będąc nieboszczykiem nie będziemy mieć na to żadnego wpływu.
  Można więc przyjąć, że utrwalone zostaną strefy wpływu, odkryte zostaną przez tych panów przed sobą wzajemnie karty przetargowe, dające ewentualne poszerzenie obszarów tu czy tam, ale zasadniczo nie zmieni się nic. Każda większa zmiana to przelewanie krwi jednej strony „wiernych” będących dla drugiej strony „niewiernymi” i na odwrót. Czyli w każdym przypadku gawiedź byłaby przegrana. A tych dwóch panów niewiele by to ruszyło, wszak chodzi i tak o „życie wieczne”.
  Niektórzy utożsamiają „życie wieczne” – czyli to, należące do wieczności, z „życiem wietrznym” czyli takim związanym z wiatrem, wietrzną pogodą i może nie jest to aż tak – bo kto to wie? – bezpodstawne?
  Jeżeli więc „spotkanie papieża i patriarchy byłoby naprawdę prorocze, jeśli odbyłoby się na Ukrainie” oznacza to, co oznacza, no to wiemy, kto tam ten konflikt naprawdę sprowokował i po co.
  Czy powinniśmy ruszyć na barykady? A jakie? Przecież w tym celu musielibyśmy się sami przed sobą barykadować.
  Więc co? A, no nic. Żyć na ile się da uczciwie, a reszta będzie faktycznie W RĘKACH BOGA. I w Jego rękach nasze życie będzie pewne i dobre.

  Polubienie

 127. Anonim 19 czerwca 2018 o 12:07 PM
  Ło matko śwynto, weściez tegó wodoleja!

  NO FAKT KOLEGO NANA TO WODOLEJ I MARUDA NR 1 W SIECI ALE CÓŻ KOLEGO NA OGRODZIE WSZYSTKO UROSŁO OBIAD UGOTOWANY TO TEGO WODOLEJSTWA BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ
  BU BU HA HA HA AŻ DO JESIENI !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 128. Ad Anonima

  Anonim, co to jest ta/ten WODOLEJ? Wielka nauka o niej, o nim milczy!

  http://sjp.pwn.pl/slowniki/wodolej.html

  Cosik znalazłem pod słowem ,,gaduła”, ,,plotkara” i…! Chi, chi, chi…

  https://synonim.net/synonim/gadu%C5%82a

  https://synonim.net/synonim/plotkara

  https://www.miejski.pl/slowo-m%C4%99czydupa

  Na na na na na na na…

  ,,Chodzi o to, żeby w tym, co złożone, szukać prostoty, zamiast niepotrzebnie komplikować i tak już skomplikowane.”

  Prostota – klejnot czystej wody

  http://www.sluzebniczki.pl/news,prostota_%E2%80%93_klejnot_czystej_wody,20.html

  Szmulowskie urządzenie do uprawiania przy nim MAGII towarzyskiej? To jest MAGI-EL, w którym Na na na wszystko i wszystkich MAG-LUJE!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiel

  https://pl.wikipedia.org/wiki/El

  Hej!

  Polubienie

 129. Anonim 19 czerwca 2018 o 1:14 PM
  Nie, tylko nie to! Znowu będzie o brudnych nogach i kozach z nosa!

  NIE NO FAKTYCZNIE JAJCA WTEDY BYŁY JAK DWA LATA TEMU NANA PISAŁA NA WPS W DNIU 8 MARCA DZIEN KOBIET ŻE FACECI PO BROWARZE BEKAJĄ PO ZJEDZENIU OBIADU RZUCAJĄ KOZY NA DYWAN I SMIERDZI IM POD PACHAMI .
  MOJA ZONA SIKAŁA ZE ŚMIECHU A PAWEŁ ZIEMIŃSKI ZE SMIECHU DOSTAŁ CZKAWKI .
  BU BU HA HA HA !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 130. SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  Kiedyś miałem okazję poznać faceta, o którym mógłbym powiedzieć, że to głupszy egzemplarz swojego ojca.

  Polubienie

 131. Ad. Kika22.A może o takiego wodoleja chodziło ?

  http://www.bogowiepolscy.net/bogowie-jan-sobotkowy.html

  Oj Ty Janie Sobótkowy.
  Ty studnie kopiesz
  Wody nie masz.

  Przybyła wody odrobina.
  To ja wypiła mała – dziecina.
  Przybyła wody okruszyna.
  To ja wypiła – mała ptaszyna.

  Poleciał święty pod niebiosa.
  Przyczepił wiadro do pasa.
  Wiadro huczało i brzęczało.
  Ludzie na niego spoglądali.
  Majowej wody wyglądali.

  Z dedykacją dla Nana🤗

  Polubienie

 132. durniom ku rozwadze:

  Cytaty z babskiego forum
  http://www.eioba.pl/a/1z2o/cytaty-z-babskiego-forum
  Mój mąż:
  1. Pierdzi cały czas, najbardziej wieczorem i w nocy pod kołdrą, fuuuuujjjj i ja musze spać w tym smrodzie.
  2. W nosie dłubie też i potem te gile wyrzuca za łóżko (jak mu o tym mówię to się wypiera, aż raz mnie tak wkurwił że mu pokazałam jego suszki i kazałam je zamiatać, mimo, ze zaraz i tak miałam zamiar odkurzać).
  3. Brudne skarpetki zostawia gdzie popadnie. I w ogóle mnie wkurwia od dłuższego czasu
  ————————————————————————–
  Na początku było miło i kulturalnie… a teraz jesteśmy prawie dwa lata po ślubie i po czterech latach znajomości i mój mąż potrafi:
  Pierdnąć bez żenady – niby niechcący ale wcześniej mu to się nie zdarzało a teraz bardzo często.
  – Dłubie cały czas w nosie – to już bez krępacji – muszę się drzeć na niego żeby przestał i to na chwilę pomaga, a jak tylko się nie patrzę dłubie znowu.
  – Miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku długo i namiętnie). –
  Rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia.
  – Nie myje zębów wieczorem tylko rano.
  – Rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz na tydzień). Nie wiem czy mój facet jest jakimś wyjątkiem czy wszyscy tak z czasem mają że przestają dbać o siebie i o to czy są przyjemni dla otoczenia…
  ————————————————————————–

  Ja też mieszkałam ze śmierdzielem przed ślubem ale wtedy tak nie grzał pod kołdrą.

  ————————————————————————–

  Mój facet jest zabawnym luzakiem. Kiedy jesteśmy na zakupach w dużym supermarkecie zdarza mu się takie zachowanie:

  Polubienie

 133. Mój facet jest zabawnym luzakiem. Kiedy jesteśmy na zakupach w dużym supermarkecie zdarza mu się takie zachowanie:
  Nagle zrywa się z wózkiem i szepce do mnie:
  – Zwiewamy stąd, pierdnąłem.

  ————————————————————————–

  Kolega mojego faceta ma manię puszczania bąków zawsze i wszędzie. Ostatnio wybraliśmy się do klubu z nim i jego dziewczyną, ale nie wpuścili nas, bo impreza była zamknięta, to na odchodnym ów kolega odwrócił się i puścił
  ochroniarzowi na pożegnanie bąka, którego chyba słyszeli i poczuli wszyscy ludzie w promieniu 10 metrów.

  ————————————————————————–

  A moje Kochanie ostatnio pierdnęło w ubikacji jak robiło siusiu.
  Że zrobił to bardzo głośno to się uśmiałam, a on na to:
  -Prawdziwy facet jak sika to pierdzi.

  ————————————————————————–

  Mój mąż to już w ogóle niezły talent.
  – Ślini się w nocy strasznie, wymieniałam już mu 3 poduszki.
  – Zostawia pod poduszka zaschnięte kozy, fuuuuj!
  – Śpi w koszulce, w której chodził cały dzień (rąbał drzewo, grzebał przy aucie itp) Rano go zrypałam o to, że się nie wykąpał i na dodatek poszedł spać w tej koszulce. Często mu się to zdarza.
  – Jak ściąga skarpetki to wygrzebuje nimi bród między paluchami.
  – Drapie się po głowie strzepując łupież z głowy.
  – Zapomina do czego służy szczoteczka i pasta do zębów, często ma resztki jedzenia na zębach ten biały nalot.
  – Na tyłku ma dziury na slipkach, dość często muszę kupować nowe, chociaż on woli te z dziurami.
  – Jak już idzie się wykapać to zostawia po sobie dużo włosów i tych i tamtych.
  Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

  ————————————————————————–

  Mój miał zwyczaj chować skarpetki pod fotel. Jak przychodzili znajomi, zawsze cosik im waniało. Nie dawał się zreformować, w końcu ułożyłam jego brudne skarpetki na klawiszach pianina i zamknęłam klapę.
  Właśnie przyszli goście i poprosili o muzykę. Szybciej zamknął piano, niż je otwierał. Od tej pory miałam spokój – wrzucał skarpetki za lóżko.

  ————————————————————————–

  Ja jestem mężatka od roku ale jeszcze przed ślubem mój mąż zaczął sobie bekać.
  Na jego brudne skarpetki porozrzucane po domu (na szczęście ich nie wącha) znalazłam fajny sposób:
  Wrzucam mu je do aktówki i potem się musi wstydzić; zaczęło działać bo coraz rzadziej je zostawia.
  Przyznam wam się, że mi też się czasem zdarza pierdnąć, tak jak jemu, ale tylko sporadycznie i zawsze obracamy to w żart.
  A jak on nie umyje zębów to wtedy pozwalam mojemu psu wejść do łózka i do
  niego się przytulam. Jak on tego nie lubi!!!
  Zawsze wtedy wstaje i idzie umyć zęby, no a ja muszę wyrzucać psa z łóżka.

  ————————————————————————–

  E tam. Przesadzacie szanowne Panie. Ja pierdzę, żona pierdzi.
  A od niedawna mamy psa Labradora – samca i tez wali zdrowo.
  I nikt nie narzeka ani ja, ani żona ani pies. Więc dajcie spokój.
  Swojski smrodek nie zaszkodzi. A nie bądźcie zbyt wymagające,
  bo Enriqe Iglesias by nawet na was nie spojrzał.
  Więc cieszcie się waszymi pierdziszami i módlcie się, żeby nie zamienili was na młodsze
  egzemplarze, bo zabiorą ze sobą kasę i będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  ————————————————————————–

  Ja przed każdym pierdem wsuwam sobie palec w okrężnice i sprawdzam czy jest pusto, ostatnio chciałem puścić pierdka a puściłem kupacza.

  ————————————————————————–

  Mój niedoszły narzeczony poczęstował mnie herbatą w słoiku po dżemie który właśnie się skończył (!!!)
  Mamusia wyjechała i wszystkie naczynia były brudne w zlewie.
  To mnie zmusiło do myślenia. A zaproponowałam że może fajniej by było jakby ją wlał do jednej z puszek po piwie stojących licznie na stoliku . Nic nie załapał.
  Po chwili zastanowienia powiedział ze do puszki się kiepsko nalewa…

  ————————————————————————–

  Mój mąż chodzi po domu w bokserkach i kiedy siada, przynajmniej połowa klejnotów wypada mu z nogawki (bokserki są odpowiednio rozciągnięte).
  Wieczorem ma rewolucję w żołądku i odgłosy z jego trzewi nie pozwalają mi zasnąć.
  Godzinami zajmuje WCet, musi czytać siedząc na tronie, jak zabiorę z kibelka wszystkie gazety, to czyta naklejki na środkach czystości.

  Polubienie

 134. Jak tam Twuj kanal?

  APULEŃKO A CIEBIE NIE NAUCZYLI ZE TWOJ PISZE SIĘ PRZEZ TAKIE Ó A NIE U .NIEŁADNIE . CHĘTNIE CI UDZIELE LEKCJI POLSKIEGO ZA FREE HA HA HA .
  ADMINEK POMOŻE W ORTOGRAFII DLA NASZEGO KOCHANEGO APUNI ?

  Polubienie

 135. jA PIERDZIELE .PATAŁACHY DO POTEGI TRZECIEJ .LEWY STRZELA W BAYERNIE NA FULL WYPAS GOLI TUTAJ DNO .
  MECZ Z SENEGALEM DUPA I KAMIENI KUPA .
  ALE JESZCZE SZANSA JEST
  W NIEDZIELE KOLUMBIA .
  KUR…. MAĆ TAK GŁUPIO STRACIĆ BRAMKI . WSZEDŁEM NA NIEMIECKIE FORA . NIEMCY SRAJĄ ZE SMIECHU PO TYM MECZU BO OGLĄDALI A SAMI WTOPILI HA HA HA .

  Polubienie

 136. PO JAKIEGO GROMA KUPIŁEM PIWKO TO NIE WIEM . SMUTEK I NAWET NIE BEDĘ JUZ PIŁ . ZAL DUPĘ SCISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 137. „jA PIERDZIELE .PATAŁACHY DO POTEGI TRZECIEJ .LEWY STRZELA W BAYERNIE NA FULL WYPAS GOLI TUTAJ DNO .”

  A czy ktoś mu podawał? Od pierwszych minut oddali kontrole nad meczem rywalowi bez jakiejkolwiek walki.

  Polubienie

 138. NO TAK LUK JAK TEMU DREWNIAKOWI DO NOGI NIE PODASZ TO NIE STRZELA . ZOBACZ JAK GRAJĄ INNI NAPASTNICY . CAŁY MECZ OGLĄDAŁEM . DNO I TYLE .
  PIWO I SZAMPAN POZOSTAJE NA 24 CZERWCA NIEDZIELA .

  Polubienie

 139. PEWNIE ZE ON SAM MECZU NIE WYGRA . TAKICH MA PARTACZY . BAYERN TO JEDNAK BAJKA ALE JAK SIĘ BIERZE POTĘZNY PIENIADZ ZA GRANIE W REPRZE TO TEZ TAKIE TLUMACZENIE TO TAK NIE PODALI MI DO NÓZKI O DO MM TO NIE STRZELAM .
  POWINNI SOBIE ZOBACZYĆ JAK GRAŁA REPRA GÓRSKIEGO . MOZE BY SIĘ CZEGOS NAUCZYLI TE NIEROBY .

  Polubienie

 140. Szmul ze szwabem tresuje wam gen niewolnika a wy jak te szczury laboratoryjne gapicie sie bezmyslnie w ta – jak to mowia – skrzynke z fekaliami w kolorze. APA nie posiada telewizora juz przeszlo 5 lat i niczego nie zaluje

  Polubienie

 141. Ad Snake

  PO JAKIEGO GROMA KUPIŁEM PIWKO TO NIE WIEM . SMUTEK I NAWET NIE BEDĘ JUZ PIŁ . ZAL DUPĘ SCISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ty, SSSSSSSSS, wypij piwko za zdrówko i pomyślność BOGA BAAL-ONIKA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baal

  https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/ball

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Balon

  Czujesz bluesa SSSSSSSSSSSS…? Oh, wie schade!

  https://pl.bab.la/slownik/niemiecki-polski/ball

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Blues

  http://context.reverso.net/t%C5%82umaczenie/niemiecki-polski/Oh%2C+wie+schade

  Bywaj SSSSSSSSSSS, zrobiony w mundialowego BAAL-ONA. Chi, chi, chi… BALL, cha, cha, cha…

  Polubienie

 142. WIESZ CO KIKUNIU TAK PO ZASTANOWIENIU CHYBA PIERWSZY RAZ SIĘ Z TOBĄ ZGODZĘ . FAKTYCZNIE KTOŚ MNIE TU NIEZLE W CH….. ROBI !!!!!!!!!

  Polubienie

 143. Za pomocą ukrytego kodu językowego semicki bóg Baal (którego świątynia została zrównana z ziemią przez ISIS) nakierowuje wężyka na kupowanie browca, a potem następnego browca i następnego… i tym samym na wspieranie polskiego przemysłu browarniczego.

  Niezbadane są ścieżki rozumowania kiki, (RA)men.

  Polubienie

 144. Ad Anonima

  NANA JAK ŻYĆ Z TYMI CHŁOPAMI ? JAK ŻYĆ?

  Na na na na na na… Chi, chi, chi…

  Na na na na na na… Cha, cha, cha…

  Na na na na na na… Chi, chi, chi…

  Hej! Cha, cha, cha….

  Polubienie

 145. Ad LuK

  Niezbadane są ścieżki rozumowania kiki, (RA)men.

  Luczek, a gdzie jest logika i sen rozumowania w języku polskim?

  TO JEST PIŁKA DO…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C5%82ka_do_metalu

  NA TO WOŁAJĄ PIŁA, A NIE PIŁECZKA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C5%82a_(narz%C4%99dzie)

  ONA TEŻ COŚ PIŁA/WY-PIŁA…, CZYLI JEST PIŁECZKĄ, A NIE PIJACZKĄ!?

  SZMACIANKA – TO JEST TO!

  https://synonim.net/synonim/futbol%C3%B3wka

  PIŁKA JEST RODZAJU ŻEŃSKIEGO, W KTÓRĄ BARDZO DŁUGO, POGRYWALI SAMI FACECI, KOPIĄC JĄ Z KAŻDEJ STRONY. (360 coś tam).

  Luczek, a co to takiego? Czy to kolejna piłka, czy mnie się tylko… Chi, chi, chi… wielkie mądrale twierdzą, że ,,piłeczka” jest płaska, cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Globus

  Hmm!!!???

  воздушный шар – BALON

  земной шар – GLOBUS też BALON

  мяч – PIŁKA

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 146. TY ADMINEK A CO TY NAM TU WKLEJASZ TEGO MAZGAJA I PŁACZKA CO TO PO KAZDYM PRZEGRANYM MECZU BECZAŁ .
  STRZELIŁ BRAMĘ RĘKĄ A PIERDO….. ŻE TO BYŁA RĘKA BOGA ZAMIAST SIĘ JAK CZŁOWIEK PRZYZNAĆ TAK STRZELIŁEM RĘKĄ .
  WSZĘDZIE RĘKA BOGA HA HA HA .
  TO BYŁ DOPIERO WIRTUOZ FUTBOLU . 1000 GOLI STRZELONYCH . STRZELIŁ KTOS TYLE ?
  HA HA HA .

  Polubienie

 147. ALBO CI . MIELI JAJA I PASJE A NIE CI DZISIEJSI SZCZYLE Z WYZELOWANYMI WŁOSKAMI I FRYZURĄ A LA KIM . ZEBY ICH BABY PODCHODZIŁY ABY IM POT WYCIERAĆ Z TWARZY W CZASIE TRENINGU .
  NO KUR… JAJA CAŁKOWITE JAK I CAŁA JUDEOPOLONIA HA HA HA .
  POCZEKAM DO 24 CZERWCA
  SZANSE JESZCZE SĄ .
  SZAMPAN SIE GRZEJE I DOBRE PIWKO .

  Polubienie

 148. SAUDOWIE JEDNAK POTRAFIĄ .
  ARABIA SAUDYJSKA NALOŻYŁA BARDZO WYSOKIE KARY FINANSOWE DLA GRACZY PO PRZEGRANYM MECZU Z ROSJĄ .

  A U NAS TAK BY UKARAĆ TYCH NIEROBÓW W JUDEOPOLONII ?
  ALE BYŁBY AJ WAJ WSRÓD DZIENNIKARZYN
  BU BU HA HA HA
  ALE CÓŻ NAWAŁKA REKLAMUJE PARÓWKI BERLINKI I JEST COLLLLLLLL . PYCHA PARÓWKI . POLECAM NA GORĄCO Z PIWEM
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 149. Grzanku a czy parówkami Berlinkami da się nawalić? . Byłem dziś w biedrze kupiłem dwa opakowania pycha .Pycha bu bu ha ha ha .
  Kużwa daliby tych trochę Berlinek tym biednym Senegalczykom bo to bidny kraj ale nie sami je żrą bez opamietania cos czuję że po wczorajszym meczu ugotowali sobie na gorąco cały kocioł tych parówek Berlinek pycha .!!!!!!!!!!!!!
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 150. tylko czy lewy przyzwyczajony do frykasów będzie do gęby brał jakieś parówki ? Trzeba by mu z bankę usd zapłacić to by może ugryzł .
  jak zobaczyłem te jego fryzurę a la Kim wiedziałem że mecz będzie do bani
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 151. A największy ból dupy dostaje ” Antek ” bo jak to to tak .Mistrzostwa na wysokim poziomie w Rosji , oprawa super , otwarcie XXI wiek stadiony the best !!!!!!!!!!!
  No jak to to tak .Nie może być . „Antek tego nie wytrzyma ”
  Grzanek a nie słyszałeś tam może aby w kręgach wiadomo jakich pólgłówków nie mówiono ze Putin rozpylił wczoraj na stadionie jakąs niewidzialna mgłę która powoduje srakę dlatego Polacy out .
  Wszystko mozliwe bu bu ha ha ha .
  Komisja sledcza będzie ?
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 152. Wężu nie płacz, bo jak dalej tak pójdzie to Ty do pięćdziesiątki nie dożyjesz mój przyjacielu!

  Swoją drogą mam satysfakcję ze względu na te durne dziennikarzyny! Znafca SzpaKOSKI wydziwia: „a mówiono – taki Senegal!” – kto tak mówił? Oczywiście, że znafca SzpaKOSKI i reszta.

  Nadmuchali ten rachityczny balonik do granic możliwości! Nadawali reportaże niemal z kibla piłkarzy, zżymali się, że Trener robi tajemnice, bo pewnie by chcieli wiedzieć na którym boku śpi Kuba, co się śni Robertowi i ile bąków zasadził NIE-Szczęsny!

  I jeszcze te nadęte pseudo-patriotyczne tony! Cieszę się, że ta cała zgraja debilnych „zachwytków” dostała w pysk. Może się trochę uspokoją, bo już miałem wymioty!

  Ps. Sam widzisz, że Robercik w dojczlidze chodzi, jak zegarek, a na Mundio, jak ślimak. Nie każdy dorasta do pieniędzy. Tfu!

  Pa wężu, skup się lepiej na przygotowaniach do otwarcia swojego bloga o krypto.
  Potrzeba Ci teraz dużo spokoju!

  Emeryt Edzio

  Ja już zarezerwowałem Bahamy w październiku (dwa tygodnie) i to dla mnie najważniejsze.
  Razem z Sołtysem lecimy. Zenek zostaje w domu, bo wciąż chory.

  Polubienie

 153. No i chyba niedługo Nawałka team będzie musiał wrócić Z ziemi Ruskiej do Wolski. Ale rodacy jak zwykle zamiotą zmarnowanie przez III RP milionów PLN radośnie szczebiocząc: Nic się nie stało, Wolacy nic się nie stało!

  Polubienie

 154. Katarzyna Bosacka znana z propagowania zdrowego stylu życia. Dlatego posty, jakie publikowała na swoim Facebooku w trakcie i po meczu Polski z Senegalem, dotyczyły żywności. A konkretniej – produktów, jakie reklamują polscy piłkarze.

  „A nie mówiłam? Napój energetyczny Turbogrosik wykończył Grosika, chipsy Lays Błaszczykowskiego, a parówki Nawałkę. Trzeba było jeść zdrowo” – napisała z przymrużeniem oka.

  Dziennikarka zwróciła też uwagę na Grzegorza Krychowiaka. „A Krychowiak nie reklamuje śmieciowego jedzenia, więc strzela! Brawo panie Grzegorzu!” – dodała.

  Polubienie

 155. Co napisali inni:

  BILD: „Lewandowski, jak zwykle, na wielkiej scenie był cieniem samego siebie”

  Sport1: „Polacy przegrali z samymi sobą”

  BBC: „Polacy rozczarowali pod każdym względem”

  Daily Mail: „Polacy podarowali wygraną Senegalowi”

  L’Equipe: „Senegal zdominował Polaków”

  Robert Lewandowski (jak przystało na multi-milionera) gra zupełnie bez zaangażowania emocjonalnego. JEMU TO WSZYSTKO WISI. Jak się patrzy np: na grę Mohameda Salaha, który wypruwa z siebie żyły na każdym meczu. to pan Robert (a raczej Don Robert) wygląda na inspektora nawierzchni boiskowej a nie na piłkarza.

  Polubienie

 156. NO, TAK, TO JEST OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ, ŻE SŁOWIANIE I BORUSSY OD ZAWSZE PIŁECZKĘ KOPALI, NAWET PIAST KOŁODZIEJ DOBRZE ,,GŁÓWKOWAŁ”, BĘDĄC CAŁY CZAS W ATAKU SZAŁU ALBO W NAPADZIE NA BANK, LUB ŚWIATŁO BRAMKI.

  TO JEST SZMACIANKA ZROBIONA ZE SZMAT I DLATEGO KAŻDY ,,DOBRY” BRAMKARZ, WPUSZCZA SZMATY W OKIENKO…

  Piąty świat

  https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/piaty-swiat/te44nzj

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Borussia_Dortmund

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Borussia_M%C3%B6nchengladbach

  https://sjp.pl/g%C5%82%C3%B3wkowa%C4%87

  http://www.sfd.pl/Gra_w_napadzie%21%21-t161614.html

  https://pytamy.pl/kat,22,title,gdzie-w-bramce-znajduje-sie-swiatlo,pytanie.html

  PÓŹNIEJ SIĘ COŚ POROBIŁO Z KMIOTKAMI I WSZYSCY RAPTOWNIE ZAPOMNIĘLI O KOPANIU PIŁECZKI, PRZERZUCAJĄC SIĘ NA KOPANIE WILCZYCH DOŁÓW, RÓWNOCZEŚNIE NIE ZAPOMINAJĄC O COROCZNYCH POLNYCH WYKOPKACH.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilczy_d%C3%B3%C5%82_(fortyfikacja)

  Hej!

  Polubienie

 157. TADAM – ,,ORŁY GÓRSKIEGO!

  Sukces piłkarzy sukcesem I sekretarza… Powrót „Orłów Górskiego” z mundialu

  https://histmag.org/Sukces-pilkarzy-sukcesem-I-sekretarza…-Powrot-Orlow-Gorskiego-z-mundialu-1837

  BMW 1802 1974 – SPRZEDANE

  ,,… BMW 1802 oferowane przez Ardor Auctions ma wyjątkową pochodzenie. Samochód został najprawdopodobniej sprowadzony do Polski jako nowy w 1974 roku przez jednego z “Orłów Górskiego”. BMW stworzyło bowiem specjalną ofertę rabatową dla medalistów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej rozgrywanych w RFN. Wówczas co najmniej kilku piłkarzy legendarnej polskiej drużyny skorzystało z okazji i zakupiło model E10. Dzięki źródłom prasowym, a także pomocy działaczy klubu Wisła Kraków, ustalono że dwa takie auta poruszały się po Krakowie kierowane przez lokalnych zawodników. Jedno z nich było w kolorze cytrynowym i należało do Adama Musiała, drugie w odcieniu “Inka Orange” do Antoniego Szymanowskiego. Musiał uczestniczył w głośnym wypadku i rozbił swoje auto, więc z dużym prawdopodobieństwem mamy do czynienia z samochodem Szymanowskiego.”

  http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-1802-1974-warszawa/

  ŁASKA PAŃSKA NA PSTRYM KONIU JEŹDZI!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%82aska_pa%C5%84ska_na_pstrym_koniu_je%C5%BAdzi

  ,,Orły Górskiego” poddano dezubekizacji. Piłkarzom ze złotej jedenastki lub ich bliskim obniżono emerytury

  http://natemat.pl/218207,orly-gorskiego-poddano-dezubekizacji-pilkarzom-ze-zlotej-jedenastki-lub-ich-bliskim-obnizono-emerytury

  Hej!

  Polubienie

 158. PANI AGO . PANI WGOLE OGLĄDAŁA MECZ CZY PIERDZIELI PANI ABY PIERDZIELIĆ FARMASONY .
  kRYCHOWIAK GRAŁ BIDA Z NĘDZĄ . SPROKUROWAŁ UTRATĘ GOLA A ZE PRZYPADKOWO STRZELIŁ ?
  KURA I ZLOTE ZIARNO .
  TAK TAK . ONI SIĘ ZDROWO ODŻYWIAJĄ A JA JESTEM PAPIEŻ .

  Polubienie

 159. Dziennikarka zwróciła też uwagę na Grzegorza Krychowiaka. „A Krychowiak nie reklamuje śmieciowego jedzenia, więc strzela! Brawo panie Grzegorzu!” – dodała.

  TAK TAK . BABA JAK ZACZNIE KOMENTOWAĆ MECZ TO MASAKRA . GÓWNO GRAŁ . PZREZ NIEGO UTRATA GOLA . STRZELIŁ PRZYPADKIEM A ODŻYWIA SIĘ SAMYM JOGURTEM BEZTŁUSZCZOWYM I BROWARA W ŻYCIU NIE WYPIŁ .
  JUZ PRZESTAŃCIE KUZWA OGŁUPIAĆ TYCH GŁUPICH GOJÓW . ILE MOŻNA ?

  Polubienie

 160. „TO JEST PIŁKA DO…”

  Mowmy na to brzeszczot i ból głowy minie ;p

  „Luczek, a co to takiego? Czy to kolejna piłka, czy mnie się tylko… Chi, chi, chi… wielkie mądrale twierdzą, że ,,piłeczka” jest płaska, cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Globus

  O ile pamiętam Ziemia nie jest idealną kulą, tylko raczej w kształcie zbliżonym do jaja, ale mogę się mylić, nie chce mi się sprawdzać.

  pzdr

  Polubienie

 161. I WIDZISZ EDWARDZIE I TU SIĘ ZGADZAMY CAŁKOWICIE A JA TEN GÓWNIANY LEP KUPIŁEM ALE JESZCZE KOLUMBIA TAKZE DO BOJU .
  CHOCIAŻ MASZ DUŻO RACJO KOLEGO . PIERWSZY RAZ SZACUNEK DLA APA .

  Edward 20 czerwca 2018 o 10:51 AM
  Wężu nie płacz, bo jak dalej tak pójdzie to Ty do pięćdziesiątki nie dożyjesz mój przyjacielu!

  Swoją drogą mam satysfakcję ze względu na te durne dziennikarzyny! Znafca SzpaKOSKI wydziwia: „a mówiono – taki Senegal!” – kto tak mówił? Oczywiście, że znafca SzpaKOSKI i reszta.

  Nadmuchali ten rachityczny balonik do granic możliwości! Nadawali reportaże niemal z kibla piłkarzy, zżymali się, że Trener robi tajemnice, bo pewnie by chcieli wiedzieć na którym boku śpi Kuba, co się śni Robertowi i ile bąków zasadził NIE-Szczęsny!

  I jeszcze te nadęte pseudo-patriotyczne tony! Cieszę się, że ta cała zgraja debilnych „zachwytków” dostała w pysk. Może się trochę uspokoją, bo już miałem wymioty!

  Ps. Sam widzisz, że Robercik w dojczlidze chodzi, jak zegarek, a na Mundio, jak ślimak. Nie każdy dorasta do pieniędzy. Tfu!

  Polubienie

 162. Koniec Internetu ?

  Parlament Europejski przegłosował zmiany w prawie autorskim. Jeśli w obecnym brzmieniu zostaną one przyjęte przez państwa UE, może to oznaczać rewolucję. – Tych przepisów nie da się wprowadzić w życie bez wywracania internetu do góry nogami – mówi nam szef serwisu Wykop.
  Według krytyków przepisy, które wkrótce mogą obowiązywać zbliżone, są do zawartych w ACTA. Warto przypomnieć, że Anti-Counterfeiting Trade Agreement, czyli umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi, sześć lat temu wyprowadziła na ulice europejskich, w tym polskich miast, tysiące protestujących.

  Głosowanie w PE nie oznacza wprowadzenia przepisów w życie. Teraz odbędą się negocjacje z przedstawicielami wszystkich państw. Europarlamentarzyści przyjęli jednak dwa rozwiązania, z których wycofać się będzie trudno. 
  Dwie rewolucje
  Pierwsza zmiana to filtrowanie treści. Artykuł 13 wprowadzi bowiem odpowiedzialność portali internetowych czy innych serwisów za to, co publikują internauci.

  Zanim  – chociażby pod tym artykułem –  pojawi się jakiś komentarz, trzeba będzie sprawdzić, czy nie łamie on np. praw autorskich. A to może prowadzić do sporych opóźnień w publikowaniu komentarzy. Lub je po prostu zablokować.

  Portale będą musiały stworzyć mechanizmy filtrowania treści – zatrudnić do tego pracowników albo powierzyć zadanie sztucznej inteligencji. Każde z tych wyjść może oznaczać wzrost kosztów. I to niemałych – w serwisach takich jak Facebook pojawiają się przecież miliony wpisów. Ich autorami są osoby spoza Unii.

  Druga zmiana również może znacząco zmienić obraz internetu. Art. 11 zakłada wprowadzenie tzw. „podatku od linków”. W praktyce nie jest to podatek, bo ten należałby się państwu. Chodzi o to, że właściciel danego portalu mógłby zażądać opłaty za publikowanie najmniejszego fragmentu swojego dzieła. A to sprawiałoby, że nawet tytuł artykułu, książki, płyty nie mógłby pojawić się gdzie indziej bez odpowiedniej zgody. Efekt? Agregatory wiadomości, takie jak Google News, nie będą mogły wyświetlać listy najistotniejszych wiadomości. Recenzenci będą musieli zasłaniać okładki omawianych płyt. 

  Co może się zmienić w praktyce?
  Twórcy serwisów takich jak saveyourinternet.eu czy antyart13.pl wyliczają, co oznacza przyjęcie nowego prawa.

  Dla użytkowników:

  Komentarze będą musiały przejść obowiązkową kontrolę jeszcze przed publikacją. Treści kontrowersyjne lub potencjalnie groźne będą blokowane,

  publikowanie treści –  np. dzielenie się memami czy linkami – będzie mogło być uznane za łamanie prawa autorskiego,

  wyszukiwanie treści może być znacznie utrudnione. 

  Dla właścicieli portali: 

  Konieczność zbudowania mechanizmu wykrywania treści pirackich i potencjalnie kontrowersyjnych,
  odpowiedzialność za wszelkie treści publikowane przez Internautów,
  konieczność ponoszenia opłat dla właścicieli stron do których prowadzą linki z publikacji.
  Czytaj też: Hakerzy nie przejmą się regulacjami. Najpotężniejszych wspierają rządy. 

  Zmiany mogą więc w praktyce ograniczać wolność wypowiedzi w internecie i w znacznym stopniu go stłamsić. 

  „To wywrócenie internetu do góry nogami”
  Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23567622,parlament-europejski-przeglosowala-przyszlosc-internetu-komentowanie.html#BoxMTPPush
  Komentarze

  oczy_argusa 3 godziny temu Oceniono 11 razy 9
  Drodzy Europejczycy, w trosce o wasze bezpieczeństwo i zdrowie założymy wam kaganiec.
  ======================================================================
  Drodzy posłowie do parlamentu UE, walcie się!

  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz
  invest_pl 3 godziny temu Oceniono 8 razy 8
  Jakby w XV wieku istniał Internet to wpis Kopernika „Odkryłem że Ziemia kręci się wokół Słońca” nie ukazałby się jako potencjalnie groźny i kontrowersyjny”. Jak mogą się przebić nowe idee, pomysły, prądy kulturowe, zmiany polityczne i społeczne? Takie rzeczy wkłądają knebel w gębę ludu który ma być rządzony przez RZĄDZĄCYCH. Ci drudzy chcą mieć święty spokój i gwarancję reelekcji. I jak tu nie nazywać EU EUROKOŁCHOZEM???
  Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23567622,parlament-europejski-przeglosowala-przyszlosc-internetu-komentowanie.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 163. ADMINKU CZY POWYŻSZE CIĘ DZIWI ? BO MNIE NIE HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  JAK TAM ADMINEK KUPIŁEŚ SOBIE WZOREM SELEKCJONERA KIEŁBASKI PARÓWECZKI .mOGĄ BYC DA SIĘ JEŚĆ ? HA HA HA .

  Polubienie

 164. Węgry zmieniają konstytucję. Zakaz bezdomności, osiedlania „obcych” i kary za pomoc uchodźcom
  Pakiet ustaw nazywany na Węgrzech „STOP Soros” i poprawki do konstytucji zostały przyjęte przez parlament w Budapeszcie. Karana będzie pomoc nielegalnym imigrantom, a osiedlanie się „obcej ludności” będzie zakazane, tak samo jak bezdomność. Ustawy, o ironio, zostały przyjęte w… Światowy Dzień Uchodźcy.

  Węgry. Kary za pomaganie uchodźcom
  Parlament uchwalił również antymigracyjną ustawę Stop Soros, na podstawie której wspieranie nielegalnej migracji będzie przestępstwem. Nowe przepisy mają być wymierzone w organizacje związane z amerykańskim finansistą George’m Sorosem.

  Według nowych przepisów kodeksu karnego wspieranie i finansowanie nielegalnej migracji może być karane pozbawieniem wolności. Została zmieniona też ustawa o udzielaniu azylu. Od teraz zostanie odrzucony wniosek o azyl osoby, która przybyła na Węgry przez kraj, gdzie nie jest prześladowana lub nie jest poważnie zagrożona.

  Rządowe Centrum Informacyjne w komunikacie przekazanym agencji MTI napisało, że według rządu poprawki do konstytucji oraz ustawa „Stop Soros” zatwierdzają wolę Węgrów oraz stanowią silną ochronę przed nielegalną migracją i wzmacniają suwerenność Węgier.

  Guy Verhofstadt, szef frakcji ALDE w Parlamencie Europejskim stwierdził, że decyzje, które zapadły w Budapeszcie oznaczają jedno: „Europa ma swojego małego, mini-
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23571808,wegry-zmieniaja-konstytucje-zakaz-bezdomnosci-osiedlania-obcych.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 165. TRZEBA JASNO SOBIE POWIEDZIEĆ .TE ZMIANY SA PO TO ABY POWYPIERDZ… TAKIE PORTALE JAK ADMINKA CZY IM PODOBNE . NIHIL NOVI . MNIE TO W OGÓLE DZIWI ŻE KOSZER UE JEWROUNIA TYLE WYTRZYMAŁA BEZ TYCH OBOSTRZEŃ.
  PRÓBOWALI JUZ Z ACTA ALE GOJE ZACZĘLI W BARAKU UNIJNYM PROTESTOWAĆ GŁÓWNIE NIEMCY NO I NA JAKIŚ CZAS SIĘ TRZEBA BYŁO WYCOFAĆ ALE CO SIĘ ODWLECZE TO NIE UCIECZE .
  LATWIEJ BYLO DAWNYMI CZASY TWORZYĆ HIPISÓW JAKIEŚ DZIECI KWIATY SCHIZY PO PALENIU MAGICZNYCH ZIÓŁ .
  DZIS DUŻO TRUDNIEJ ROBIĆ RÓZNE JAJCA . NIE TE CZASY HA HA HA .

  Polubienie

 166. I JAK TU MA BYC DOBRE GRANIE . BABY WYCIERAJĄ POT Z CZOŁA W CZASIE TRENNIGU PATRZĄ ABY MAŁZONEK ZA BARDZO NIE BIEGAŁ BO ZEMDLEJE Z WYSIŁKU I ZAPOCI KOSZULKĘ .
  POTEM CAŁUS BO IM MURZYNY DOWALIŁY A NAJLEPIEJ T PRZEZ 34 H NIE WYCHODZIĆ Z ŁÓZKA TYLKO UPRAWIAĆ SEX.
  JAJCA TOTALNE . I PO CO BENNY HILL ? ZAPYTA MADRY CZŁOWIEK
  https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/reprezentacja-polski/mundial-2018-polska-senegal-anna-lewandowska-pociesza-meza-roberta-wideo/jjhpe76

  Polubienie

 167. Alann
  Daj już spokój z tym sportem.
  Pomyśl o jakimś urlopie, ale nie z żoną. Po co Ci drewno do lasu nosić chłopie. Wyluzuj. Zobacz, jak fajnie ciepło. Żyć, nie umierać. Tylko rozmodlonej Nany nie zabierz czasem ze sobą.

  Polubienie

 168. Kochany Edwardziku lubo ty moja .u mnie dziś na slońcu 34 a nawet zaraz dojdzie do 35 takze zycie mi mile i nigdzie nie wychodzę a sport i krypto to moje hobby.
  a ty jakie masz hobby?
  nana ? ja nanę kocham i czekam na jej wpisy bo jak mówią kołczowie śmiech to zdrowie
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 169. Edward skad taka zmiana .Przeciez wy nane zawsze lublliście
  hej zgredziku !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 170. Edwardzie jak oglądam ten film jakbym ciebie w wyobrazni widział .
  taki z ciebie słodki miły jak cukierek zgredzik .
  Dzięki !!!!!!!!!!

  Polubienie

 171. Ad Snake

  JAJCA TOTALNE . I PO CO BENNY HILL ? ZAPYTA MADRY CZŁOWIEK

  SSSSSSSSSSS, mądrzy to już dawno wiedzą, a inni ciągle wierzą w bożków: MAMMONA, BAALA, i DUCHA SPORTOSA, chlejąc bez umiaru browary, czekają przed BOGINIĄ TV na szmulowskie pokrętne CUDA!

  Ile zarabiają trenerzy uczestników MŚ 2018? Adam Nawałka jest na szarym końcu

  https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/735828/ile-zarabiaja-trenerzy-uczestnikow-ms-2018-adam-nawalka-jest-na-szarym-końcu

  MŚ 2018. 4 miliony złotych premii dla Adama Nawałki

  https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/735828/ile-zarabiaja-trenerzy-uczestnikow-ms-2018-adam-nawalka-jest-na-szarym-końcu

  Wielka kasa za awans! Polacy dostaną dwa razy więcej niż przy poprzednim mundialu

  https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/reprezentacja-polski-dostanie-10-mln-zlotych-za-awans-do-mistrzostw-swiata-2018/lc8ptsd

  FIX jak FIKSACJA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fiksacja

  Ustawione mecze

  Definicja ustawionego meczu: Fix — jest to mecz ustawiony na zwycięzcę spotkania, dokładny wynik lub określony scenariusz. Najczęstszą korzyścią jest korzyść majątkowa. Powodem ustawionego meczu może być też jednak awans do wyższej ligi, europejskich pucharów, ochrona przed spadkiem itp.

  https://spryciarz.com/poradnik-typera/ustawione-mecze,58

  Media: cały świat oszukuje, ustawianie meczów na gigantyczną skalę, Europa skorumpowana

  https://sport.onet.pl/pilka-nozna/media-caly-swiat-oszukuje-ustawianie-meczow-na-gigantyczna-skale-europa-skorumpowana/dyevw

  Setki ustawionych meczów? Mafia azjatycka? Nic nowego – tak naprawdę jest dużo gorzej

  http://jakubradomski.natemat.pl/49609,setki-ustawionych-meczow-mafia-azjatycka-nic-nowego-tak-naprawde-jest-duzo-gorzej

  Bywaj Alann vel SSSSSSSSS, wrobiony bez udziału mydełka FA w szmulowskiego GOLA. Chi, chi, chi…

  Polubienie

 172. Wężyku
  A może jakbyś tak Nanę zabrał ze sobą i poprzewracał ją nieco na różne boki, to może by tych głupot nam tu nie wklejała.

  Polubienie

 173. Edward 21 czerwca 2018 o 11:38 AM
  Wężyku
  A może jakbyś tak Nanę zabrał ze sobą i poprzewracał ją nieco na różne boki, to może by tych głupot nam tu nie wklejała.

  odp
  KOLEGO EDWARDZIKU LUBO TY MOJA . TO CO PISZESZ NIE DO REALIZACJI Z NASTEPUJĄCYCH POWODÓW :
  1. NANA MA MĘZA .

  2. NIC BY Z TEGO NIE WYSZŁO BO JA PIJE PIWO – BEKAM I NOGI MI SMIERDZĄ .

  3. PONADTO JUZ PODPADLEŚ ADMINKOWI KTÓRY NANĘ ZAWSZE POPIERA I NANĘ KOCHA SKRYCIE BU BU HA HA HA

  Polubienie

 174. @Edi
  Tylko rozmodlonej Nany nie zabierz czasem ze sobą.
  Bo nana jest nieprzerobiono. Ostatnio przypadkiem na TVP Kultura obejrzałem Ród Gąsieniców, i w jednej scenie pewien gorol tłumaczy Franciszkowi Pieczce (tzw. postaci przezeń kreowanej, wnukowi Jędrka Gąsienicy Krwawego) że aby z babą był spokój, to babę należy przerobić. Wkleiłbym video ale niestety niczego na YT nie znalazłem, więc muszę cytować z pamięci:
  -Biere siy tedy takóm sporom sajdke, obyrtnie siy babe na lewy bok i sie jom porządnie wyuonacy; pote siy biere na drugi bok i tom sajdkom znowu dobrze wymaści; wtej jes baba przerobiono 😀

  Polubienie

 175. OJ ADMINKU OBRAŻASZ MNIE BO CI WCZORAJ ŻONKA NIE ZROBIŁA GOŁĄBKÓW Z PYSZNYM SOSEM I GROCHÓWKI Z GRZANKAMI ALE CZY TO MOJA WINA ?
  WIDZISZ ADMINKU JAK TAM WOLĘ MIEĆ KOBIETĘ KTÓRA ZARÓWKI NIE PRZYKRĘCI , USZCZELKI NIE WYMIENI JAK TWOJA ALE ZA TO JEST CIEPŁA I KOBIECA
  HA HA HA .

  Polubienie

 176. Szu Szu wężu nie gniewaj się, ja tylko żartowałem. doskonale wiem, że twoja żona z tobą się nie rozstaje, że drugiej takiej nie ma pod słońcem i pod gwiazdami, że ona i ty to jedno,. jak niżej

  Polubienie

 177. Doniesiono mi właśnie, że prostactwo sobie pozwala za dużo.
  Rzuciłam więc okiem i niestety, to prawda. Człowiek zawsze ma złudzenia, że ma do czynienia z ludźmi, ale prostactwo to nie ludzie.

  Jeden, jak widać, z mentalnością gwałciciela, zaleca innemu z nie wiadomo jaką mentalnością, ale też pewnie aberrant, żeby ten „nanę zabrał do lasu” i tam „na boku” czy co tam ten ktoś napisał.

  Czy zbocznoście nie rozumieją, że „nana” musiała by się na taką wycieczkę zgodzić?
  Dysponowanie człowiekiem bez jego zgody podlega pod kodeks karny.

  Więc wyjaśnijmy i kwestię kolejną:
  Ponoć „nana” taka zgwałcona to nie pisała by już nic „nam tu” jak to się wyraził ów z – jak widać – mentalnością gwałciciela.
  „nam tu”? a czyj to jest portal? Do tej pory należał on do Admina i p.Głogoczowskiego.
  Czy to się zmieniło w międzyczasie?

  Dlaczego „nana” miałaby cokolwiek pisać czy czegokolwiek nie pisać według oczekiwań jakichś osobników?

  Czy „nana” cokolwiek, kiedykolwiek dla nich pisała? Mogę powiedzieć z całą pewnością, że nigdy.

  Dlaczego więc owe kreatury czytają to, co nie dla nich przeznaczone, a potem chcą „nanie” pisania zabronić? Czy dlatego, że ich poziom umysłowy uniemożliwia im całkowicie zrozumienie czytanego tekstu „nany”? I to wywożenie do lasu i gwałcenie to z zemsty za brak elementarnego wykształcenia humanistycznego umożliwiającego zrozumienie pisanego słowa?

  Czy dlatego, że intelektu im nie starcza to osobniki z mentalnością gwałcicieli chcą ograniczyć wolność słowa i wypowiedzi „nanie”? I co dalej? Czy poczucie pewności daje im fakt, że i tak są na dnie i niżej spaść nie mogą? I to, że jako stado zwyrodnialcy mogą czuć się bezkarni?

  W świetle powyższego ograniczenie wolności słowa via internet jest jak najbardziej zasadne. Danie małpie brzytwy zawsze kończy się tragedią i to nie tylko dla małpy. Prymitywne kreatury nie rozumieją, co to jest wolność a więc i nie potrafią z niej korzystać. Szkody przez nich wyrządzane są tak duże, że nawet chwycenie wszystkich gremialnie za twarz by te kreatury wziąć pod kuratelę będzie aktem jak najbardziej uzasadnionym społecznie – pro publico bono.
  Mądry i tak ma w swojej głowie wiedzę, a durnie zostaną pozbawieni szansy rozwoju na własne życzenie.

  Jeżeli komuś się wydaje, że jest w necie anonimowy i może czuć się bezkarnie to jest w błędzie. Niechże wezmą to pod uwagę osobniki z mentalnością gwałcicieli.
  Ja jestem przyjacielem wszelkiego człowieka. Czemu daję i tu wyraz.

  Polubienie

 178. Hilik Bar
  ‏Konto zweryfikowane @HilikBar
  20 cze
  Great meeting with Polish Minister of Entrepreneurship and Technology Mrs. @JEmilewicz
  Great meeting! We spoke about the importance of building and strengthening our ties for the future, whilst remembering and staying honest to our past.

  Polubienie

 179. CYTAT NANA
  Czy zbocznoście nie rozumieją, że „nana” musiała by się na taką wycieczkę zgodzić?
  Dysponowanie człowiekiem bez jego zgody podlega pod kodeks karny.

  SZANOWNEJ NANIE DONOSZĘ ŻE DO SZANOWNEJ NANY NIC NIE MAM I NIC SZANOWNEJ NANIE NIE PROPONOWAŁEM BO MAM SWOJĄ ŻONĘ CZY NANA TO ZROZUMIAŁA A PROPOZYCJĘ EDWARDA STANOWCZO ODRZUCIŁEM.

  NO EDWARD DOIGRALEŚ SIĘ KOLEGO . NANA CIEBIE PODA OD SĄDU ZA WIADOME WPISY I BEDZIESZ BULIŁ KOLEGO CIĘZKI PIENIADZ ZA NAMAWIANIE DO NIERZĄDU ALE CIEBIE STAĆ MASZ WYSOKĄ EMERYTURĘ
  BU BU HA HA HA .
  NANA ODPUSĆ EDWARDOWI WSZAK ON CIEBIE ZAWSZE CHWALIŁ I STAL ZA TOBA MUREM
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 180. JAK ZNAM ŻYCIE TO MĄŻ NASZEJ NANUNI PRZECZYTAŁ CO PISAŁ EDWARD OCZYWIŚCIE ŻARTY SOBIE ROBIŁ PRZEKAZAŁ TO NANIE A NANA SIĘ WŚCIEKŁA .
  NANUNIU PRZECIEŻ EDWARD TYLKO ŻARTOWAŁ .NIE ZNASZ SIĘ NA ŻARTACH ?.

  SWOJĄ DROGĄ TO DAWNO NIE CZYTAŁEM ABY EDWARDA Z DRUŻYNY APA KTOS TAK OPIERDZIELIŁ .
  TAK NA MARGINESIE CZUJĘ ŻE EDWARD Z DRUZYNY APA ZROZUMIAŁ ZE WIECEJ NAS ŁĄCZY NIŻ DZIELI .
  EDWARD PRZYSYŁA NANIE PRZEPROSINY .
  OTO ONE .

  NANA KOCHAMY CIĘ .
  THE POWER OF LOVE

  Polubienie

 181. I seldom agree with Florida’s Senator Marco Rubio. However, because he wants to give Israel more access to China’s markets and investment funds (by blocking direct interaction) he correctly points out that the reprieve will stop ZTE from trading with Iran and North Korea…but will NOT prevent ZTE from complying with orders from Chinese intelligence to eavesdrop on Americans.(3)

  The Chinese can always pay Israel to act as a proxy for it to acquire what’s needed from America as well as to provide eavesdropped intelligence (since Israelis reportedly have back doors into data and communications systems worldwide) but it’s much cheaper to get it directly.

  Israel has also been careful to position itself to benefit from any actual U.S. trade war. In addition to strong Chinese and Russian connections, it has free trade agreements with the U.S., Canada, the EU, Australia and other countries. With the GMEI (Greater Middle East Initiative as discussed in my 2004 article “Behold the Zone”)(4) and the coming New Mid East, Israel will have a large population of surplus Arabs that can be put to work adding minimal content for re-export to the U.S. and vice versa to other countries, thereby skirting any trade barriers. Do you think more than a handful of U.S. Congressmen and Senators would make even a peep about this if it were to transpire?

  In recent articles I pointed out the visceral interest of the Israelis in getting North Korea to “roll over” on Iranian nuclear and chemical-biological weapons work in that country.(5) In this regard, John Bolton is correct in observing parallels with the Libyan situation. Muammar Gaddafi gave up his nuclear program in return for economic normalization but, importantly, also tattled on Arab and other states he had reportedly done such work with. And he gave details…burning his bridges in return for the eternal friendship of the U.S. and the likes of Tony Blair.(6) So Trump’s behavior with regard to “persuading” the Chinese to facilitate such a process is fully understandable.

  With regard to the other countries mentioned above, recall that Mr. Trump went so far as to tweet that he would even consider big tariffs on European cars—one that could effectively block them from U.S. markets. And then recall that Israeli PM “Bibi” Netanyahu (Mileikowski) visited many of the impacted countries shortly thereafter to push his sanctions plan to destabilize Iran.

  Anyone familiar with organized crime might be tempted to view Trump’s actions and statements in close proximity to Mr. Netanyahu’s travels as a form of extortion. Much as store owners in my old neighborhood in Brooklyn might be offered “broken window insurance” by extortionists. If they didn’t pay? Their business could expect vandalism or burglary.

  What disturbs me is that Mr. Trump seems to be using his office and the prestige of the U.S. to overturn international law to benefit a foreign power (Israel.) At the same time, Mr. Trump seems to confuse the well-being of average Americans with the wellbeing of large corporate entities, banks, arms manufacturers, Israel and the super wealthy 1% (a caste he is a member of.) He seems (much like Obama) to whistle past 90-million+ unemployed working-age Americans and the under-employed who are counted as 3 employees when they have to work 3 part-time slave-labor jobs just to get by. And the unemployed not counted as unemployed when they give up looking for a decent job after a year.

  Polubienie

 182. Nano, wyluzuj, bo złość Twojej urodzie zaszkodzi, a to że jesteś kobietą piękną to nikt w to niewątpi, nawet Pan grzanek.

  Polubienie

 183. witam pana Edwarda i pozdrawiam APA zycząc Zenkowi zdrowia .
  Edward nana jest mocno nerwowa .Poczytaj sobie jej polemikę z Jagienką na WPS .Tam dopiero iskry szły i nana wychodziła z siebie a Jagienka pełna kultura luz blues punktowała nanę krok po kroku merytorycznie .

  Edward a skad wiesz że nana jest piekna a może tak wygląda ?

  Polubienie

 184. oczywiscie szuramy to waż ale pokojowo do Edwarda i APA usposobiony .Edward możesz mnie poglaskać w dupę cię nie ugryzę .
  Czy gdybym ja nie lubiał APA to bym im wysyłał na WPS kondolencje po smierci majora w grudniu raczej nie a wysłałem .

  Polubienie

 185. Nie twój smutny interes, edward, jak ja wyglądam i czy w ogóle.

  Nic mi nie wiadomo o jakimś „panu grzanku” więc jego brak wątpliwości w cokolwiek też mnie nie dotyczy. Nie dałeś rady sam, osobiście stawić czoła problemowi, który niepotrzebnie chcesz sobie zrobić?

  Pisałam wielokrotnie, że bliżej mi do siedemdziesiątki i jestem prostą, wiejską babą. Twoje asocjacje są mocno chybione i nierozumnie się do mnie przyczepiasz.
  Jakiś intelekt – niechby szczątkowy, ale przecież własny – masz i dla ciebie byłoby korzystniej na tym budować.

  Co do złości, to doprawdy nie miewam do tego niemal żadnych powodów, jako że kocham życie z wzajemnością.
  Zwróciłam ci uwagę na to, co robisz z czystej, ludzkiej życzliwości. W innych okolicznościach mógłbyś mieć faktycznie poważne problemy, a na co ci to?

  A ty, szurany, przestań rozpowszechniać kłamstwa.

  Do tej „polemiki z jagienką na wps” daj może link, co? Czy uważasz, że edward jasnowidz tak sam z siebie znajdzie to sprzed lat? To owa jagienka, amerykańska zdalaczynna „patriotka polska” na mnie napadała, choć ja usiłowałam się z nią nawet zaprzyjaźnić wirtualnie. Ale jak to mają odpryski wiary mojżeszowej – kłamiesz z natury, szurany. Ten ów paziem, czy jak mu tam, napisał swego czasu, że nie chce mu się szukać wymiany zdań między ową jagienką i naną, ale wie na pewno, że to nana napadała na jagienkę a nie odwrotnie. To są argumenty, co?

  Nnie napadłam na nikogo jako pierwsza. A więc praktycznie nigdy nie napadłam na nikogo a jedynie się broniłam, do czego mam pełne prawo.

  O ile napastnik ma wybór i może z ataku zrezygnować, o tyle napadnięty wyjścia nie ma i bronić się musi przy pomocy dostępnych środków. A że jakieś paziemy może z demencją i inne szurane elementy mają problemy z pamięcią i prawda nie jest dla nich wiążąca, to przecież nie mój problem.

  Owa jagienka to była najprawdopodobniej jagienka z wąsami i na etacie. Zaraz potem, gdy przestałam na jakiś czas pisać, owa jagienka była najwyraźniej oddelegowana gdzie indziej i na wps już się nie udzielała. Ale czy durny jest w stanie zrozumieć nawet takie proste sprawy?

  Qsobnik o wielu pseudonimach, między innymi szuranym, ma już najwidoczniej zaburzenia jaźni. Czy to ty donosiłeś na mnie do właścicieli sklepu sprzedającego żywność rosyjską i namawiałeś ich do zrobienia mi sprawy o zniesławienie zarzucając mi coś, czego nie napisałam? Wtedy zdaje się byłeś „kurwaś” czy jakoś tak, to ty?
  Z historii wiemy, że każdy …… i ……….. sam sobie los wybiera.
  Dla mnie temat jest skończony.

  Polubienie

 186. NANA ALE Z CIEBIE TO JEST NERWUS JA PITOLE WYLUZUJ KOBIETO .

  NIE BĘDZIE ŁATWĄ SPRAWĄ ZNALEZIENIE TWOJEJ POLEMIKI Z JAGIENKĄ ALE SPRÓBUJE TO NA WPS ZNALEŻĆ I WKLEJE . MOZE EDWARD POMOZE I ON SZYBCIEJ ZNAJDZIE .
  NANA TY BYŚ NIE BYŁA NANĄ JAKBYŚ NIE OBRAŻAŁA
  JAGIENKA PAN Z WĄSAMI WEDŁUG CIEBIE .PRZECIEŻ TO 100% KOBIETA JEST .

  SPRAWA SKLEPU ROSYJSKIEGO .
  KOBIETO CO TY ZA BREDNIE PISZESZ . KTO ICH NAMAWIAŁ ZEBY ONI CI SPRAWĘ ZAKŁADALI ZE NIBY ICH OPLUWASZ .
  PO PROSTU PO TWOIM WPISIE NAPISAŁEM DO SZEFOWEJ SKLEPU ABY MI WYTŁUMACZYŁA O CO CHODZI SKORO JESTEM STAŁYM KLIENTEM .
  ODPISAŁA .
  A TO POWOŁYWAŁA SIĘ NA PRZEPISY UE I TYM PODOBNE .
  WYJAŚNIENIA DLA MNIE BYŁY MĘTNE I ZREZYGNOWAŁEM Z ZAKUPU W TYM SKLEPIE DZIĘKUJĄC NANIE ZA OPINIE .
  NA WPIS ODPOWIEDNI WPIS JEST ALE NANA JUZ TEGO NIE ZAUWAŻYŁA

  NANA JEST JESZCZE W SIECI WIĘKSZY NERWUS OD CIEBIE . NAZYWA SIĘ TORONTO OD EM . ON JECHAŁ PO TOBIE NA WPS JAK PO ŁYSEJ KOBYLE .
  MOŻE GO TU SPROWADZIĆ TO MOŻE WYLUZUJESZ I SIĘ TROCHE USPOKOISZ .
  BO Z CIEBIE ZAŻARTOWAĆ JAK ZROBIŁ TO EDWARD TO ZARAZ OBRAZA MAJESTATU .
  EDWARD MA RACJĘ
  WYLUZUJ NANA ALBO ZLUZUJ MAJTY !!!!!!!
  OSTATNIA RZECZ .
  CO CIEBIE OBCHODZI ILE MAM NICKÓW . MNIE JUZ OBRAZASZ NAGMINNIE PRZEKRĘCAJAC MOJE NICKI ABY MNIE OBRAŻAĆ .

  NANA A TERAZ Z INNEJ BECZKI
  JAK U CIEBIE OGÓRECZKI NA OGRÓDKU NANA BO U MNIE SUPER.
  SEZON OGÓRKOWY SIĘ ZBLIZA .
  TROCHĘ CHRZANIKU , KOPRU ,LISCI TY MI DASZ SWOJ PRZEPIS JA CI DAM SWÓJ PRZEPIS NA KISZENIE OGÓRKÓW I MOZEM RAZEM JAKIEŚ FAJNE OGÓRECZKI UKISIĆ .
  CO TY NA TO ?
  BU BU HA HA HA
  MOJE OGÓRECZKI W SŁOIKACH ZAWSZE PYCHA BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 187. Internet miał być platformą ogólnej WYMIANY INFORMACJI, co by umożliwiało ludziom poszerzanie świadomości i wejście na wyższy poziom rozwoju ludzkości.

  Tymczasem Internet stał się centralą rozpowszechniania DEZ-INFORMACJI i stało się to z wielką szkodą dla ludzkości grzęznącej coraz bardziej w szambie wyprodukowanych przez szumowiny nieczystości.
  Ludzie stracili rozpoznanie, nie mają już na czym się oprzeć i są bezwolną masą w rękach demonów. Dlatego świat zdąża ku zagładzie.

  I dlatego zwalczany jest każdy, kto temu chce przeciwdziałać – jak np. ja, osoba używająca pseudonimu „nana” – a dla demonów każdy środek do celu: unicestwienia ludzkości, jest dobry.

  Internet wyrządza więcej szkody niż pomaga, więc należy te szkody jak najszybciej ograniczyć, nawet za cenę „odcięcia” ludzi od „źródła informacji” będącego przecież – co każdy już sam widzi – jedynie źródłem dezinformacji.

  Internet to była wielka szansa dla ludzi. Ale niestety, ludzie nie potrafili jej właściwie wykorzystać.

  Polubienie

 188. owa jagienka była najwyraźniej oddelegowana gdzie indziej i na wps już się nie udzielała.

  JAGIENKA SIĘ NIE UDZIELAŁA BO ZEŚ JĄ PRZEPĘDZIŁA SWOJĄ PEŁNĄ MIŁOSCI POKOJOWĄ I OBRONNĄ RETORYKĄ . PO PROSTU ZREZYGNOWAŁA Z POLEMIKI Z TOBĄ BO MIAŁA DOŚĆ CIEBIE I TAKIE FAKTY .
  DZIWNE NANA ŻE TYM MASZ WSZĘDZIE BANY . GDZIE SIĘ TYLKO POJAWISZ ZARAZ WSZĘDZIE MASZ BANA . NAWET POKOJOWY PRZEMEK ZE SWOJEGO BLOGU CIĘ PRZEPĘDZIŁ BO KAŻDY CIĘ TAM MIAŁ DOŚĆ WŁĄCZNIE Z KAZEM.

  ALE TUTAJ ADMINEK CIE LUBI TO MOZESZ PISAĆ NA BERDYCZÓW . EWENTUALNIE KIKA POPRZEZ MEMY TU SOBIE Z CIEBIE JAJCA POROBI .
  POZDRAWIAM I PROSZĘ WYLUZOWAC MAJTY .
  NANA A BADANIA CHĘTNIE ZROBIĘ ABY CI POKAZAĆ ZE NIE JESTEM Z NARODU WYBRANEGO BO CIAGLE MNIE OBRAŻASZ .

  Polubienie

 189. Edwardzie ty mój drogi ty widzę wiekszy jajcarz ode mnie .
  A co widzisz złego w robieniu zakupów w sklepie z rosyjskimi produktami ?
  Co ty drugi Antek ?
  Tobie też polecam sklep .Bardzo dobre mydełka , szampony , pasty itp
  http://kalina-sklep.pl/

  widzę że cię nana zdrowo przestraszyła bo mogła ci narobić za głupie żarty faktycznie koło pióra .
  EDWARD ZAPAMIĘTAJ NA PRZYSZLOŚĆ
  NIE ŻARTUJ Z NANY BO ONA NA ŻARTACH SIĘ NIE ZNA . CO INNEGO ZE MNĄ . ZE MNIE ZARTUJ ILE WLEZIE
  NIE CHCĘ UMRZEĆ ZE ŚMIECHU CZYTAJĄC TEN PORTAL TAKZE ROBIĘ SOBIE PRZERWĘ dłuższą CZYTAJĄC TYLKO BLOG PRZEMKA
  POZDRAWLAJU EDWARD KOCHASIU
  HA HA HA .

  Polubienie

 190. NANA ZADANIE DLA CIEBIE
  KIBICUJ JUTRO ZA POLSKĄ . NIE MA BATA WYGRAJĄ JAK NANO BĘDZIESZ TRZYMAC KCIUKI HA HA HA .

  Polubienie

 191. Wężu
  Ja mam 71 lat, a więc dla pani Nany za stary jestem.
  Co dopiero Ty młody 46 letni byczek –
  sama doba do kochania kobiet.

  Polubienie

 192. Edwardzie drogi przecież nana nasz ma męża co pisała wiele razy na forach .
  Zasada działania jest prosta :
  mąż nany przegląda fora czyta je prześwietla jak rentgen a gdy coś jest nie po nany mysli daje sygnał zonie i nana daje ostro do pieca .
  Klasyczny przykład .Twój przypadek ale nie tylko .
  Edward nana pisała że ma prawie 70 ty 71 to jak za stary jesteś ? W sam raz ale nic z tego bo nana kocha męża a ja mam zonę bu bu ha ha ha .
  Zresztą gdyby nawet nana nie miała drugiego półdupka to by nas wykosił adminek bo on do nanuni ma słabość jak sam Edwardzie wiesz ha ha ha .

  Polubienie

 193. Pani Nana, pisze wiele ciekawych i mądrych komentarzy, dających do myślenia, czasami zmuszających do zadumy. Stąd wielki do niej szacunek.
  A węża też szanuję, choć często jedynie pisze, że sika ze śmiechu, albo że pije po osiem piw. Jutro pewnie też będzie popijał i kibicował na próżno naszej drużynie, bo znów przegrają. A może wygrają?

  Polubienie

 194. JA ADMINKA TEZ SZANUJĘ CO WIELE RAZ PISAŁEM A W JEGO POGLĄDY PROPISOWE NIE WIERZĘ . TO ZWYKŁA ŚCIEMA BO JAK TAKI FAJNY CHŁOP JAK ADMINEK MOŻE POPIERAĆ PIS . RACJONALNIE TEGO NIE WYTŁUMACZY .
  TAK TAK ZARAZ ZACZNIE ADMINEK PISAC O 500 PLUS I JAKI TO CHROBRY TO MĄZ STANU .TO TYLKO SCIEMA NASZ ADMINEK TAK NIE MYŚLI .

  CO DO MECZU .
  ZONY NIE MA WYJECHAŁA DO SIOSTRY A WIĘC JUTRO JAK WYGRAJĄ TO ZABAWA NA CZTERY FAJERKI . PIWKO , SZAMPAN , PARÓWKI BERLINKI TE SAME KTÓRE SA REKLAMOWANE NASZYKOWANE .
  ALE JAK PRZEGRAJĄ ?
  TO TEGO GÓWNA JUZ OGLĄDAĆ NIE BĘDĘ .
  PRZYSIĘGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s