Zamiast kitu, gliny, plasteliny, to z „JUDEOsłowiaństwa” same kpiny w „Slovanska Praha – 2018”


Nie zaczął się jeszcze sezon ogórkowy (choć w truskawkach i czereśniach mieliśmy istotne „przyspieszenie”), a już Adm nam kit z plasteliny wciska na swym portalu (w którego „zagławiu” wciąż tkwi moje nazwisko, choć „klucz” do przydzielonej mi strony już przed laty zgubiłem, a Kontroler nie potrafi nowego doń dorobić).

Tak więc wciąż co nieco ruszam się po „bliskim Zachodzie” (co po czesku sraczyk oznacza). Dwa tygodnie temu byłem w UPALNEJ Pradze (turyści przed słońcem do metra się chronili!) i stąd mój poniżej, wczoraj wieczór dokończony, reportaż „z najbardziej ateistycznego” państwa w Europie. (Przed blisko 400 laty, w ramach REKATOLIZACJI, ludność Czech w ciągu zaledwie 25 lat zmniejszyła się z 3 milionów do 800 tysięcy tylko; ale ile przy tej okazji powstało nowych, barokowych kościołów!) Już mnie za poniższy reportaż pochwalił i prezes stowarzyszenia Słowian na Białorusi i ktoś z „Komitetu 100” w Moskwie i organizacji „Żubr” w Kijowie i oczywiście szef „Domu Rosji” w Mariańskich Lazniach (d. Marienbadzie).

A oto co ciekawsze zdjęcia i filmiki z poniższego, AGRESYWNIE ANTY PANJUDAISTYCZNEGO reportażu, głównie z Pragi, ale także z World Public Forum Dialogue of Civilizations (DOC) na wyspie Rodos i oczywiście z Placu Wielkiej Rewolucji Październikowej w Mińsku (wciąż Białoruskim):

Na zdjęciu poniżej dr Mateusz Piskorski i dr Marek Głogoczowski (pierwsi od prawej) na spotkaniu w Mińsku, na placu (Wielkiego) Października, w maju roku 94 W(P)RP.

Czytać więcej, jak ktoś jeszcze sylabizuje bukwy:

Глобальная Сверхкультура Техники, Денег и Жопы – и в ней Славянская Варшава 2015 и Прага 2018 (98 и 101 г.г. ВПР): http://markglogg.eu/?p=2226

Wewnątrz dwa fajne filmiki. Jeden fachowy pod względem artystycznym, ewidentnie przygotowany przez anglojęzyczne „polskopatriotyczne” służby „Wielkiego Boga Manitou” znad prasłowiańskiej rzeki Potomac za Wielkim Jeziorem, nt. „słowiańskich obchodów” 11 listopada 98 r. W(P)RP w Warszawie:

https://youtu.be/C_BjPy19bYs

A drugi z „dziejowych obrad” Naszych Starszych Braci w Wierze w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningradzie):

https://youtu.be/TG_ViIncdVw

A w Tatrach znowu ZIMA, po dwumiesięcznej WCZESNO LETNIEJ przerwie!

 

Reklamy

102 uwagi do wpisu “Zamiast kitu, gliny, plasteliny, to z „JUDEOsłowiaństwa” same kpiny w „Slovanska Praha – 2018”

 1. Panie Marku skąd ten optymizm.
  Skoro tak dobrze, to dlaczego tak źle
  ?
  Najbardziej ateistyczne państwo w Europie, to Czechy i dlatego kocham mądrych Czechów.

  Szkoda tylko pana Mateusza – to już dwa lata. Ile dobrego mógłby w tym czasie zrobić. Mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie na marne.

  Polubienie

 2. Edward wygrają dawać jeszcze druga połowa .Ja pierdziele dawać bo inaczej ponad tysiak w błoto .Dawać i do przodu . Szampan miałem otwierać no kurde !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. No toś mnie Panie Marku zasmucił. Mam nadzieję, że biały puch wytopi się do mojego przyjazdu. Na całe szczęście wiele tego nie ma 🙂

  Polubienie

 4. Edward wiem ze mnie nie znosisz także kolego masz swoje 5 minut .Rób sobie jaja z takiego durnia jak ja ile chcesz .Pozwalam bo ja jestem debil i dureń i przyznaje się uczciwie .
  Mam odwagę się przyznać .
  Kur…… tysiąc złotych poszedł do bukmachera .Patałachy totalne .Szampan dam jutro jakiemuś zulikowi jak bedę szedł po zakupy .Niech ma
  ale ja jestem debil !!!!!!!!!!!!!!
  Koniec kur… oglądania tej piłki i 11 amatorów .Ja pierdziele .Dramat .

  Polubienie

 5. Polacy!
  Nic się nie stało!
  A Ciebie Wężu bardzo lubię.

  Z Ciebie nie będę kpił, bo Ty jesteś porządnym Polakiem, ta banda kopaczy – dziadów nie warta Twojego zdrowia.
  Hej!

  Polubienie

 6. Panie Marku.
  Pańska strona, co sprawdziłem przed momentem, ma status Publiczny i nie jest zabezpieczona hasłem. Widać to po prawej stronie na obrazku.
  Zatem powinien pan mieć do niej dostęp bez jakiegokolwiek hasła.
  Ja dla odmiany, swoje strony z treścią podręczników, ale na innym blogu mam zabezpieczone hasłem i jeśli chcę je przeglądać, to muszę wklejać hasło.
  Hasło stosuje się wówczas gdy treści zawarte na stronie udostępnia się za opłatą

  Polubienie

 7. W sporcie, szanowni państwo, powinien wygrać najlepszy.

  No, chyba że nie mamy do czynienia ze sportem ale przetargami/przepychankami nacjonalnymi i wówczas nikomu nie sprawia przyjemności gra, lecz boi się przegranej i potem powrotu do domu i linczu społecznego.

  Wczoraj Loew biegał z obłędem w oczach bo Niemcy przegrywali jakiś czas. To jest chore. I nie ma ze sportem nic wspólnego.

  Za czasów Polski Ludowej, gdy sportowcy chcieli jedynie osiągać jak najlepsze wyniki i nie musieli się bać powrotu do kraju i pogardy rodaków, piłka nożna – i nie tylko – była sportem wysokiej klasy, gra sprawiała piłkarzom przyjemność więc jest zrozumiałe, że osiągali znaczące sukcesy.

  Dziś, gdy chodzi o dużą kasę, tak zwani sportowcy wypruwają sobie żyły by pozostać przy korycie i dlatego nie jest to już żadnym sportem.

  Ja akurat dziś narwałam wierzbówki kiprzycy na herbatkę znaną jako „Iwan czaj” i osmykując łodygi oglądałam tą imprezę z udziałem polskiej drużyny piłki nożnej.

  Nie czuję się zawiedziona, nie jest mi przykro, że Polacy przegrali. Taki mieli dzień, taką kondycję i takie sytuacje na boisku. Nic wielkiego.

  Jak wiemy, we wszelkich rozgrywkach jest ten pierwszy ale jest i ten ostatni. I wcale miejsce ostatnie nie jest w niczym gorsze od tego pierwszego, jako że bez miejsca ostatniego nie byłoby i miejsca pierwszego.

  Nasi piłkarze zakwalifikowali się do rozgrywek mundialowych, co było i jest w dalszym ciągu dużym sukcesem.
  Dlatego ja, ze swojej strony, wyrażam Polskim Piłkarzom wdzięczność za ich pracę, za ich wysiłek i za dwie godziny emocji, jakich w pocie czoła dostarczyli dziś widzom.

  Szacun, Panowie Piłkarze, szacun!
  I jak to mawiają: po meczu jest zawsze przed meczem, kolejnym. Powodzenia!

  Polubienie

 8. „Jak wiemy, we wszelkich rozgrywkach jest ten pierwszy ale jest i ten ostatni. I wcale miejsce ostatnie nie jest w niczym gorsze od tego pierwszego, jako że bez miejsca ostatniego nie byłoby i miejsca pierwszego.”

  Ostatni będą pierwszymi ;D Z powrotem w domu ;p

  „Za czasów Polski Ludowej, gdy sportowcy chcieli jedynie osiągać jak najlepsze wyniki i nie musieli się bać powrotu do kraju i pogardy rodaków, piłka nożna – i nie tylko – była sportem wysokiej klasy, gra sprawiała piłkarzom przyjemność więc jest zrozumiałe, że osiągali znaczące sukcesy.”

  PRL miał tę dobrą stronę, że w walce sport-pieniądze to sport dominował, teraz niestety jest na odwrót.
  Ale istnieją też wyjątki od tej reguły: Niektórzy pilkarze zachodni jak np Ronaldo zarabiają krocie i jednocześnie nie przeszkadza im to w osiąganiu coraz lepszych wyników. Tutaj większą rolę gra chyba mentalność, w której u Polakow pierwsze skrzypce gra pełna micha i osobiste poczucie zadowolenia z siebie, a raczej z tego, co się ma. Taki skrajny personalizm, egozim, dbanie tylko i wyłącznie o swoją wlasną dupę, a reszta niech się wali ;p Qrwy działacze dostali swoje udziały i cała reszta traci znaczenie.

  Polubienie

 9. Edward 24 czerwca 2018 o 9:11 PM
  Polacy!
  Nic się nie stało!
  A Ciebie Wężu bardzo lubię.

  Z Ciebie nie będę kpił, bo Ty jesteś porządnym Polakiem, ta banda kopaczy – dziadów nie warta Twojego zdrowia.
  Hej!

  TO CO PISZE NANA NAWET NIE KOMENTUJE BO ZNOWU SIKAŁEM ŻE SMIECHU ALE DOBRZE ŻE TAKA WSZYSTKOWIEDZĄCA I ZNAJĄCA SIĘ NA WSZYSTKIM KOBIETA PISUJE . NIE TRZEBA WŁĄCZAĆ BENNY HILLA.

  EDWARD DZIĘKI ZA WPIS . POWIEM SZCZERZE PODBUDOWAŁEŚ MNIE TYM WPISEM .
  WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE NAPRAWDĘ WIELKI .

  CO DO TYCH KOPACZY .
  RONALDO TEZ ROZPIESZCZONY FACET CZUPRYNA NA KANCIK ALE JUŻ STRZELIŁ 4 BRAMKI .
  JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY NIM A NASZYMI KOPACZAMI ?
  RONALDO PRZEZ OSTATNI ROK OSTRO ZAPIERDZIELAŁ TRENUJĄC I PRZYGOTOWUJĄC SIĘ NA MUNDIAL GDY W TYM CZASIE KOPACZE BAWILI SIĘ W ARŁAMOWIE A NAWET MIELI DO DYSPOZYCJI DELFINARIUM I WYSOKIEJ KLASY INNE LUKSUSY. Z TEGO NIE MOGŁO WYJŚĆ NIC DOBREGO ALE CZŁOWIEK MA ZAWSZE NADZIEJĘ .
  DNO . TOTALNE DNO . GDYBY PADŁ TEN GOL PIĘTKĄ TO JUZ BY BYŁA TOTALNA KOMPROMITACJA . ANI POLOTU ANI WIGORU , ANI SZYBKOŚCI ANI ŚWIEZOŚCI PO PROSTU KALECTWO .

  MECZU Z JAPONIĄ JUZ NIE OGLĄDAM BO SZKODA CZASU NA DZIADOSTWO .

  WIELKI SZACUNEK DLA EDWARDA . CIEBIE TEZ EDWARD MAM ZA PRAWDZIWEGO POLAKA .

  PS BUTELECZKĘ SZAMPANA NIE TAKIEGO ZA 10 PLN ALE NAPRAWDĘ WYSOKIEJ JAKOŚCI JUZ Z RANA ODDAŁEM SINIAKOWI . NIECH MA
  HA HA HA .

  JEZELI CHODZI O DRUZYNĘ GÓRSKIEGO TO SZACUNEK ALE TAM TEŻ MYSLANO O KASIE . WCALE CI ZAWODNICY NIE BYLI TAKIMI ANIOŁAMI A ZE PRL ZA BARDZO NIE CHCIAŁ DUZEGO HAJSU PŁACIĆ TO JUZ INNA BAJKA .
  KIEDYŚ CZYTAŁEM CZY TO PRAWDA NIE WIEM ALE GÓRSKI NIBY MIAL OD GIERKA WYDĘBIĆ PO 200 DOLCÓW NAGRODY DLA GRACZY ZA TO 3 MIEJSCE A JAKA Z TEGO POWODU BYŁA RADOŚĆ HA HA HA .

  Polubienie

 10. SZKODA TYLKO TEGO 1100 ZLOTYCH BO BUKMACHERZY NA MNIE ZAROBILI PRZEZ TE PIŁKARSKIE KALEKI ALE JAKOŚ TO ODROBIE .

  Polubienie

 11. TAK JUZ NA KONIEC PODSUMOWUJĄC TO DZIADOSTWO Z SZAMPONAMI , KIEŁBASKAMI NA REKLAMACH I NICZYM INNYM .
  MAM JUZ TAKIE DOŚWIADCZENIE ZE TYCH KOSZERNYCH WSZĘDZIE POZNAM. NA KAZDYM FORUM SPORTOWYM .
  A ŁATWO ICH POZNAĆ .
  BRONIĄ TE FUTBOLOWE KALEKI NIEMIŁOSIERNIE HASBARYCI A JEDYNY ICH ARGUMENT TO TAKI ŻE ” TO BYŁO SAMEMU GRAĆ ”
  INNYCH ARGUMENTÓW KOSZERNI BO JAKIE MOGĄ MIEĆ NIE MAJĄ . ZADNYCH .
  ANI MI ZA TO NIE PŁACĄ ANI ZE MNIE PIŁKARZ ABYM TO JA GRAŁ . RÓBMY TO CO KAZDY POTRAFI NAJLEPIEJ INTERNETOWA HASBAROWA . NIE WIECIE O TYM ?.

  NAWET TAKA ARABIA SAUDYJSKA POTRAFIŁA PO KARACH FINANSOWYCH ZAGRAĆ NASTEPNY MECZ SUPER I NAPSUĆ KRWI SWOJEMU PRZECIWNIKOWI PRZEGRYWAJĄC TYLKO JEDEN ZERO .

  ZAJRZAŁEM Z RANA NA NIEMIECKIE FORA .PO PROSTU SMIECH TAM JEST .

  TYLE PODSUMOWAŃ

  DZIEKI EDWARDZIE JESZCZE RAZ ZA MILE SŁOWA

  Polubienie

 12. Jezeli Polaki sa takie, jak pisze LuK, to po co Polakom robic dorze? Niech maja zydowskiego rozwoja i takichze wodzow. Dla mie zakladanie partii z motywacja, by sie bogacic, jest oznaka gnojstwa. Polskiego w tej gnojskiej motywacji nie ma a zakompleksiony prymityw narodowy ze swoja obluda nie moi kolesie.
  Zapewe adresat za glupi, by zakapowac, ze o nim mowa.

  Polubienie

 13. Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać Radosława Sikorskiego za wypowiedzi przypisujące byłemu ministrowi spraw zagranicznych „zdradę dyplomatyczną” w związku z działaniami po katastrofie smoleńskiej.

  W pozwie, który wpłynął do Sądu Okręgowego w Warszawie w grudniu 2016 roku, Radosław Sikorski domagał się od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego przeprosin oraz 30 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz Fundacji dla Polski. Przewodnicząca składu sędziowskiego sędzia Anna Ogińska-Łągiewka ogłosiła oddalenie pozwu w całości.

  Jak informuje Radio ZET,  Sikorski musi zapłacić Kaczyńskiemu 4350 zł kosztów zastępstwa procesowego.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23591601,jest-wyrok-w-sprawie-ktora-sikorski-wytoczyl-kaczynskiemu.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 14. Zwracamy wam uwagę GOYIM, będziemy tylko raz informować!

  1. Żydzi są faworyzowani przez Boga, nie wy, więc zastanówcie się mocno, czy następnym razem odważycie się kwestionować wszystko, co robią Żydzi czy Izrael.

  2. Żydzi są prześladowani przez GOYIM od tysiący lat, bez wyraźnego powodu lub przyczyny, tylko dlatego, że są Żydami i jesteście wrednymi, nienawistnymi, mściwymi GOYIM.

  3. Wasi przywódcy, zarówno w Waszyngtonie, jak i Brukseli, są po to, aby służyć Żydom i Wielkiemu Państwu Izrael. Więc przestańcie mieć halucynacje, że są waszymi urzędnikami. Są naszymi.

  4. Nie przejmujcie się pogarszającym się stanem strukturalnym waszych narodów. Cieszcie się, że część pieniędzy jest przekazywana Izraelowi, aby mógł mieć naród pierwszej klasy, a reszta jest używana do ochrony Izraela przed egzystencjalnymi wrogami.

  5. Nie marnujcie czasu, zastanawiając się, dlaczego Żydzi kontrolują MSM, Hollywood, Departament Skarbu USA i FED, Departament Stanu i WH. Martwienie się o to przyniesie tylko smutek, ponieważ opór jest daremny. Cieszcie się póki jeszcze macie czas.

  6. Ponieważ znajdujecie się pod okupacją żydowską, musicie zapoznać się z tymi zasadami i stosować je surowo, ponieważ niewykonanie tego spowoduje aresztowanie, ukaranie grzywną i więzienie.
  http://careandwashingofthebrain.blogspot.com/

  Polubienie

 15. ALEZ TY ADMINEK DUPĘ TRUJESZ JA PIERDZIELE . NO I CO BĘDZIESZ ŚWIĘTOWAŁ ŻE TWÓJ CHROBRY NIE MUSI POWIEDZIEĆ SORRY BYŁEMU SZEFOWI MON .

  ZWRACAM SIE DO EDWARDA I APA .
  BOJKOTOWAĆ TEN PORTAL . NIE MA TU DLA NAS MIEJSCA . JEDYNIE WPS I BLOG PRZEMKA JEST W PORZĄDKU .

  PANOWIE Z APA DLA NAS PIS CZY PO RYŻEGO TO JEST NIC . PRZESTAŃMY CZYTAĆ TEN PORTAL . TAKA PROŚBA . MY JESTEŚMY PATRIOCI .
  MUSIMY SIĘ JEDNOCZYĆ A NIE KŁÓCIĆ PANOWIE . WIELE NAS ŁĄCZY .

  Polubienie

 16. Co zawsze robił wróg Polski?
  Podważał zaufanie do swojego króla, do władzy. Skłócał, wyśmiewał, wprowadzał zamęt, namawiał do bojkotów, nieposłuszeństwa, rewolucji i tym podobne działania.

  APEL DO EDWARDA Z DRUŻYNY APA vel wonsz, daj dobry przykład i nie czytaj tej strony, nie komentuj a inni tobie podobni z pewnością zrobią to samo…
  Czy ktoś jeszcze oprócz wensza bierze niemiecką emeryturę, ma niemieckie obywatelstwo, sika na okrągło w majtki, pije hektolitrami piwo, zajmuje się spekulacjami na foreksie i bitcoin?

  Uczciwi Polacy pozostaną

  Polubienie

 17. Adminku aż żal dupę ściska że ty się dałeś na te jajca nabrać .
  Ja i bitcoin , ja i forex ja i niemiecka emerytura .
  Edward zna prawdę i my się obaj smiejemy z tych jaj jakie tu robiłem przez 2 lata .

  Mi z pisdzielcami nie po drodze dlatego namawiałem Edwarda i apelowałem .Co on zrobi .Jego decyzja .
  Pozdrawlaju adminku .

  PISdziawica . PO – jeby . SLDowcy zasrańcy i wszystkie pookrągłostowe dziadostwo . Mi z tym nie po drodze .Tyle .

  Polubienie

 18. Ad Juliusa

  1. Żydzi są faworyzowani przez Boga, nie wy, więc zastanówcie się mocno, czy następnym razem odważycie się kwestionować wszystko, co robią Żydzi czy Izrael.

  Aha, naród zasrany czeka na kolejny wpierdol od JHWH, a później znowu będzie…! Chi, chi, chi…

  https://sjp.pl/lament

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=694

  Żyd – a co to takiego?

  ,,Wymyślenie żydowskiego narodu” – rozmowa z prof. Szlomo Sandem

  http://www.bibula.com/?p=59583

  Widać, że znowu potrzebna jest powtórka z rozrywki koszernej zarazie!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 19. COŚ EKSTRA DLA WONSZA! Chi, chi, chi…

  My płakaliśmy, a oni się nachapali! Tyle zarobili piłkarze na mundialu

  https://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/mundial-2018-w-rosji-reprezentacja-polski-dostanie-35-mln-zl-premii/jqhx916?utm_source=fakt_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

  Polska – Japonia Zakłady Bukmacherskie

  http://darmowezaklady.pl/polska-japonia-zaklady-bukmacherskie/

  Ty, SSSSSSSSS, a znasz to? Cha, cha, cha…

  Zasady gry w cymbergaja

  Hej!

  Polubienie

 20. KIKA ALE MASZ UBAW Z TAKIEGO DURNIA JAK JA TYLKO NIE PRZESADZAJ BO DOSTANIESZ SRACZKI ZE SMIECHU .
  W TYM KRAJU TO WSZĘDZIE CZŁOWIEKA W CH… ROBIĄ I CI RZĄDZĄCY I CI KOPACZE OD SIEDMIU BOLEŚCI – SPORT NARODOWY JUDEOPOLONII BU BU HA HA
  A MI POSZŁO W DIABŁY 1100 PLN GDZIE BUKI NA MNIE ZAROBILI PRZEZ MOJ DEBILIZM A MOGŁEM NA CO INNEGO SIANKO WYDAĆ CÓŻ GŁUPICH NIE SIEJĄ SAMI SIĘ RODZĄ .

  W CZWARTEK KIBICUJE JAPONII .
  SAMURAJE DOPIER … CHOĆBY Z 10 GOLI TYM DREWNOM CHOĆBY Z ZEMSTY JAK TO KIEDYŚ KTOŚ MĄDRY Z JUDEOPOLONII BIEGAŁ PO KRZESŁACH WASZEGO PARLAMENTU .
  A MOŻE TO BYL BUL ?
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie


 21. Nóż się w kieszeni otwiera. Nie życzę sobie, żeby pieniądze z moich podatków szły na sponsorowanie pałacu lub jachtu jednego czy drugiego metroseksualnego, cierpiącego na neotenię umysłową ‚wiecznego dzieciaka’. Nie korzystam z ich usług, gówno mnie obchodzą ich występy. Niech sobie srulowata JudoRP opodatkuje ‚kibiców’ podatkiem od ich bożyszcz i idoli. I potem jeszcze jeden z drugim biadoli, że państwo zabiera mu kasę na KRK, z którym nie ma nic wspólnego. Hipokryzja…

  Polubienie

 22. Grzanku tak gwoli ścisłości ty za ich zabawy i pierdzenie po zjedzeniu ośmiorniczek w Soczi nie płacisz ani grosza bo to sponsorują leśne dziadki które dostają kasę od FIFY . To nie jest budżetówka .

  Kwestia delfinarium i Arłamowa i tam luksusy wycieczki helikopterami i pyszne jedzonko , baseny .Tutaj nie wiem ale to mogło być za nasze bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 23. kłania się wąz który stracił w niedziele na tych pinokiach z drewna prawie 1100 pln u bukmacherów sts i fortuna .I to jest dramat i mój pusty łeb .

  Polubienie

 24. Grzanku tu się naprawdę mylisz .PZPN nie dostaje ani centa z polskiego budżetu .Ich sianko pochodzi tylko z FIFY np za awans na MŚ , sprzedają licencję na mecze itp sprawy . Tutaj budżet Judeopolonii nic do tego nie ma także ani centa koszernego do tego nie dopłacasz .

  Jedynie podejrzewam że to delfinarium , wylegiwanie się w Arłamowie pierdzenie tam , drinki , piwko , wycieczki helikopterem , dobre żarcie i pływanie oraz opalanie się na basenie .To mogło być za kasę Judeopolonii ale to tylko hipoteza .Pewny nie jestem .

  Polubienie

 25. Wonsz, nie wmówisz mi, że na utrzymanie tej całej – jak by nie było jednak polskiej – ‚reprezentacji’, te wszystkie treningi, turnusy, wyjazdy – że na to nie idą nasze podatki. 🙂

  Polubienie

 26. Nawet jak im coś płacą przyjmując twój pogląd to raczej tak mało że im nawet na coca – colę i hamburgery nie starczy aby sobie dupy utuczyć .

  Polubienie

 27. Grzanek przeciez napisałem:
  Jedynie podejrzewam że to delfinarium , wylegiwanie się w Arłamowie pierdzenie tam , drinki , piwko , wycieczki helikopterem , dobre żarcie i pływanie oraz opalanie się na basenie .To mogło być za kasę Judeopolonii ale to tylko hipoteza .Pewny nie jestem .

  Natomiast niech ci bedzie 20 % z koszernego budżetu reszta 80% z FIFY . Przecież niebawem zaraz po mistrzostwach FIFA wysyła im wagony sianka za awans a to są naprawdę wagony sianka i z tego te zabawy tych 22 drewnianych pinokiów futbolu .

  Polubienie

 28. Waldka już nie słucham grzanku .Już mnie ten facet znudził .Ostatnio tylko co włączyłem to było o babciach które zamiast chodzić do Kościółka powinni się zdrowo z chłopami dla swojej zdrowotności ruchać .
  Dosłownie 2 dni temu włączyłem waldek opowiadał o łechtaczce .
  Potem o pozycji lotosu i jak w Chinach wodzowie chińscy to lubią .
  Nawet mnie to nudzi .ile kuzwa można pierd… o tym samym !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 29. własnie dostałem powiadomienie o najnowszym filmiku .ciekawe co będzie . Pewnie zamiast babcie do koscioła to won do łóżek chłopów , pozycja lotosu , o jego córce która zna pięć jeżyków i mieszka za granicą o wnuczce której paproch wleciał do oka o rodzinie która jest skatoliczona o władzach Sosnowca o basenie niepotrzebnie wybudowanym .Ja to wszystko wiem
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 30. Nawet jak im coś płacą przyjmując twój pogląd to raczej tak mało że im nawet na coca – colę i hamburgery nie starczy aby sobie dupy utuczyć .

  Wężuś, to i tak za dużo 🙂 A Waldka obejrzyj koniecznie, tego powyżej też bo co rusz jakieś nawiązania do węża robi 🙂 Może cię czyta, taki cichy wielbiciel 🙂 Ha ha ha Ssssss

  Polubienie

 31. Powiedział w Sejmie pruskim dnia
  15 ma­ja 1847 r. Bismark:
  „Sądzę, że osiedleni w Poznańskiem ży­dzi , chociażby im dozwolono, nie pójdą
  wielką masą do prowincji niemieckich, gdyż
  bezmyślność charakteru polskiego pod
  względem dóbr doczesnych czyniła zawsze
  z Polski Eldorado dla żydów”

  Polubienie

 32. MOJA HIPOTEZA JEST TAKA A PRZYSZŁA MI ONA DO GŁOWY JUŻ DAWNO .
  COŚ Z NIM MOZE BYĆ NIE TAK POD WZGLEDEM UMYSŁOWYM MOŻE ZÓŁTE PAPIERY ? JEŻELI JE MA WYSTARCZY ZE POKAŻE I MOGĄ GO CO NAJWYZEJ POCALOWAĆ GO W DUPĘ . ZLIKWIDUJĄ MU KANAŁ ZALOŻY DRUGI W KONCU TO INZYNIER POJĘCIE MA .

  JEDNO JEST PEWNE GDYBYM JA ALBO GRZANEK ROBIŁ TAKIE FILMIKI O 6.15 MAMY NAJAZD GLINIARZY I INFORMATYKA A GLINA ODCZYTUJE PISMO OD PROKURATORA ZE MAM PRZEPROSIĆ KOŚCIÓŁ I BABCIE DO NIEGO CHODZĄCE TO MI ODPUSZCZĄ .

  CO NIE GRZANEK ?

  Polubienie

 33. Szanowny Adminie, Oświat,
  Bardzo proszę, by Pan zamieścił poniższy mój komentarz u Jeznacha o mordowaniu fok (Wojna z fokami).

  Sprawa ważna dlatego o to proszę.

  Foki i kormorany nie są własnością ludzi. Są własnością Boga.
  Domem fok jest morze, w tym przypadku Bałtyk.
  Bałtyk nie jest własnością ludzi, jest własnością Boga.
  Więc foki nie zjadają ludziom żadnych ryb, lecz jedzą to, co dla nich Stwórca zrobił do jedzenia.

  Najsmutniejsze jest w tym to, że tzw. rybacy przeliczają „swoje straty”!!! a ile to można stracić z czegoś, co nie jest twoją własnością???????????

  I jeszcze smutniejsze jest, że złowione ryby ci „rybacy” sprzedają i z tego robiona jest karma dla kotów i psów!!!!!!!

  Ci „rybacy” łowią nawet małe szprotki masowo i tym powodują niedożywienie ryb większych żywiących się szprotami, zakłócają cały ekosystem dla zaspokojenia chciwości, dla mamony!!!!!!!!!!

  A dorsze bałtyckie są już tak chude, że nie ma na nich prawie mięsa.

  Niech ci „rybacy” się zastanowią, co zrobią, gdy już tych ryb w morzu nie będzie, bo zrabują wszystko.

  CZY PRZERZUCĄ SIĘ NA POŁÓW PLASTYKOWYCH RYB W PLASTYKOWYCH MORZACH??????

  Czym innym jest łowić by móc zaspokoić głód i móc przeżyć, czym innym jest rabować by mieć coraz więcej pieniędzy, które nigdy i tak nie zaspokoją ludzkiej chciwości.

  Człowiek nie jest właścicielem Matki Ziemi. Człowiek jest na Niej gościem. I jeżeli człowiek zachowa się niewłaściwie, zostanie z Matki Ziemi zwyczajnie usunięty.
  Wszystko w Kosmosie oparte jest na równowadze. Człowiek ją zakłóca nie licząc się z nikim i niczym. Już teraz ekosystem jest na krawędzi totalnej zapaści.
  Mordowanie zwierząt z chęci zysku jest zbrodnią, za którą będzie bolesna kara. DLA WSZYSTKICH.

  Polubienie

 34. WONSZU, WONSZU – CZYM JEŹDZISZ NA ZAKUPY DO BIEDRONKI?

  Czy to jest Twój wypasiony ,,maybach”, bez napędu, rocznik 1967 p.n.e? W ofercie brakuje dwóch koni napędzanych owsem, siankiem lub obrokiem z popitką wody zamiast oleju.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przed_nasz%C4%85_er%C4%85

  Wonsz popatrz, czym syfilizowany świat ,,pędzi” do Lidla, Kauflandu, Tesco czy Carrefoura!

  KOLEKCJE BRYCZEK ZA 11 STÓWEK, (1.100 PLN) CZY JAKOŚ TAK!

  Robert Lewandowski – KOLEKCJA SAMOCHODÓW za 7 100 000 zł

  Zobaczcie, czym jeżdżą piłkarze polskiej reprezentacji

  http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/zobaczcie-czym-jezdza-pilkarze-polskiej-reprezentacji,4264849,galop,t,id,tm.html

  Tylko SSSSSSSSSSS…

  TOP 10 NAJDROŻSZE SAMOCHODY ŚWIATA

  Hej!

  Polubienie

 35. Szanowna Pani Nano
  Ma Pani rację w tej kwestii i tu popieram Panią.

  Tych kłusowników żadne nauczanie nie zmieni mentalnie – tylko pewnie ołów.
  Dla papierków gotowi są oni do wszystkiego. Te morskie wilki i nie tylko w Polsce to najwięksi zbrodniarze.

  Polubienie

 36. Ad Na na na na

  Niech ci „rybacy” się zastanowią, co zrobią, gdy już tych ryb w morzu nie będzie, bo zrabują wszystko.

  ALE RIBA! Na na na na…

  Wszystkie rybki śpią w jeziorze, na, na, na, na i Święty Boże im nie pomoże, na, na, na, na… Motylki i inne żuczki, też przestają fruwać, na, na, na, na!

  Tysiące martwych ryb w wielu krajach i zmniejszenie populacji owadów w Niemczech o 80%! Co za tym stoi?

  http://dobrapogoda24.pl/artykul/masowe-zdychanie-ryb-owadow

  Ryby znikają w milczeniu

  https://www.tygodnikpowszechny.pl/ryby-znikaja-w-milczeniu-19276

  REFORMY POTRZEBNE NA GWAŁT, PANIE ,,KRÓLU” JEWROPY!

  Problem przełowienia coraz poważniejszy

  ,,Według najnowszych ustaleń REFORMY Wspólnej Polityki Rybołówstwa, państwa członkowskie Unii Europejskiej jak i Parlament Europejski zgodziły się na odbudowę zasobów rybnych, eliminację odrzutów i większy nacisk na ochronę środowiska.”

  http://www.portalspozywczy.pl/ryby/wiadomosci/problem-przelowienia-coraz-powazniejszy,102545.html

  SZMULOWSKI SOCJALIZM TAK JUŻ MA, ŻE CAŁY CZAS SĄ WOJNY, REWOLUCJE I REFORMY, A W TYM SAMYM CZASIE, KOSZER KAPITALIŚCI PRZELICZAJĄ KASĘ, na na na na…

  RYBY I DZIECI GŁOSU NIE MAJĄ, na na na na…!

  Hej!

  Polubienie

 37. Nana nie mam nic do fok ale u Jeznacha tez ma bana ? ja pierdziu gdzie ty bana nie masz nana . Tak na marginesie skontaktuj się z Brigitte Bardot może ci pomoże . ludzie czekają miesiącami na operacje .Leki drogie , badania drogie jak nie masz kasy to zdechniesz .Nie masz 3 stówki na dentystę to ci nikt zęba nie wyleczy na NFZ bardziej zepsują a tutaj foki wielki problem . Komedia .
  Wy się kur… martwice o ludzi aby nie zdychali jak zachorują bo nie mają pieniędzy .Potem przyjdzie czas na foki i pieski koszerni durnie .

  Polubienie

 38. Banda baranów . O ludzi się martwcie .KAZ zapłacił w USA za operację wyrostka robaczkowego 55 tysięcy USD z ubezpieczenia .Gdyby nie był ubezpieczony już by go robaki gryzły na cmentarzu .
  10 lat temu Polaka wrzucono jak kawałek gówna do samolotu do Judeopolonii z USA bo dostał udaru mózgu w markecie w USA tylko dlatego że nie był ubezpieczony . Pewnie niech go leczą w Polandii .
  Zakłamani jesteście i tyle .
  I dbajcie sobie o pieski strzyżcie ich bo mają za długie kudły aby nie o człowieka dbać .Człowiek niech zdycha bo nie jest ubezpieczony .
  Edward dajesz się na to gówno nabierać daj spokój chłopie .
  Banda zakłamanych hipokrytów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Edward ale się dajesz nabierać na pejsate sztuczki .Zal . Foczce życie uratują , pieska uratują ale ciebie w dupie będą mieć jak kasy przy dupie nie będziesz miał gdy zachorujesz .
  Spróbuj zachorować .Ja to przerabiałem .

  Polubienie

 39. Dzięki grzanek ale juz kużwa szlag człowieka trafia jak takie durne nany czyta . Nie ma co to do roboty to tak pisze bo jej tylko ten portal pozostał .Chłopu by obiad ugotowała to by lepiej zrobiła a nie pisze durnoty .
  Zebyś ty się tak martwiła chorobami ludzi którzy grosza przy dupie nie mają w tym koszernym kapitalizmie i nie stać ich na wizyty u prywatnych lekarzy jak zachorują po 200pln za wizytę jak się foczkami martwisz .
  Nana nie odpowiadaj .Tobie już nie odpisze .
  Kto logicznie myśli .mnie poprze .

  Polubienie

 40. Ot katolik się odezwał. Może dla przykładu, zamiast inwestować w piłkarzykow, dał byś trochę kasy na chorych, albo jakiemuś z popeegierowskiej wsi dzieciakowi wyleczył zeby, aaa

  Polubienie

 41. No i w tym jednym przynajmniej Waldek ma rację, on od zawsze tępił takie absolutyzowanie piesków czy generalnie zwierzątek. Ludziom się w głowach pieprzy od tego dobrobytu.

  Polubienie

 42. słuchaj APA ja myślałem że my będziemy w zgodzie żyć skoro z Edwardem mamy sztamę ale zdaje się nic z tego .
  Katolikiem nie jestem także mnie nie obrażaj .
  Natomiast i tutaj podaj mi jakieś twoje dane wyślę dowody że pożyczyłem moim znajomym 2, 5 tysiąca na leczenie zębów . Podaj twój email niebawem wyślę ci dowody na to . APA żyjmy w zgodzie .My naprawdę nie jesteśmy wrogami a że postawiłem na drewno .Moje pieniądze .Moja decyzja . Ja was nie rozliczam na co wydajecie swoje pieniądze .

  Polubienie

 43. grzanek tu się tez z tobą zgadzam .Wyobraż sobie że widziałem kilka salonów gdzie się pieski strzyże za 150 pln specjalne sklepy ze słodyczami dla piesków a ludzie traktowani jak worek kartofli gdy zachorują bo pieniędzy nie mają .
  grzanek brawa dla ciebie .jesteś mi bratem .
  cytat grzanek

  No i w tym jednym przynajmniej Waldek ma rację, on od zawsze tępił takie absolutyzowanie piesków czy generalnie zwierzątek. Ludziom się w głowach pieprzy od tego dobrobytu.

  Polubienie

 44. „Natomiast i tutaj podaj mi jakieś twoje dane wyślę dowody że pożyczyłem moim znajomym 2, 5 tysiąca na leczenie zębów”

  Na jaki procent?

  Polubienie

 45. APA z tobą się nie da normalnie dyskutować .Także niech każdy pozostanie przy swoim .Grzanek nie odpisuj . Szkoda nerwów .

  Polubienie

 46. Na jaki procent?

  APA SKOŃCZMY TĄ DYSKUSJĘ BO TO NIE MA SENSU . NIE MA ANI OCHOTY ANI CHĘCI ABY WCHODZIĆ Z WAMI W PYSKÓWKĘ TAKŻE BEZ ODBIORU .

  Polubienie

 47. NO I ODDAWALI MI TE PIENIADZE W RATACH PRZEZ 2 LATA TAKŻE NAWET GDYBY NIE ODDALI BYM SIĘ NIE UPOMNIAŁ .WAŻNE ZE DZIECI PO NOCACH NIE PŁACZĄ ŻE ICH BOLĄ ZĘBY I TO JEST APA NAJWAZNIEJSZE .
  BEZ ODBIORU JUZ Z MOJEJ STRONY .

  Polubienie

 48. Panie grzanek,
  coś mi się wydaje, że chodzisz Pan do kościoła, bo zachowujesz się jak katolicki kuglarz.
  Trochę pomyśl Pan, bo skończysz tylko jako nauczyciel języka polskiego we wsi Durniowo.
  A te prześmiewki do WP, to jakbym słuchał błazna na odpuście w Rochalach.
  Napisz Pan lepiej tu nam, czy wytrzeźwiałeś już? Bo podobno Pański pryncypał już ma tego dość, a jeszcze do tego te przesłuchania.
  Zmień Pan ksywę, bo nie lubię grzanków – zwłaszcza w pierdziszo – grochowej!

  Polubienie

 49. [pucyn
  26 czerwca 2018 o 2:07 PM ]

  zrobię wyjątek i ci odpowiem, bo widzę, że błądzisz.

  Nie mam bana u Jeznacha, lecz na tzw. neonie, gdzie usunęli też wszystkie moje komentarze. Twoich nie usuwali, bo są bez znaczenia, rozumiesz?

  Ale chciałam właściwie cię zapytać, ile kosztuje cię jedna foka żyjąca w Bałtyku – miesięcznie? Ile godzin na to pracujesz, żeby ona mogła tam żyć?

  Więc twoje zęby i te inne tak się mają do fok, jak ty do mnie, czyli nijak.

  To, co ludzie zabiją to już nie żyje. Tyle to powinieneś rozumieć.
  Jeżeli więc nie ma żadnej, ale to żadnej konieczności zabijać bałtyckie foki, to należy je zostawić w spokoju. A to, że pazernym „rybakom” nie wystarcza już, że dostają pieniądze szczególnie za to, żeby nie płynęli łowić, to już inna historia.
  I z ochroną fok czy ryb nie ma nic wspólnego a tym bardziej z jakąś bardot czy niechby tylko z moją skromną osobą.

  Jeżeli chodzi o zęby, to przecież musiałeś je zaniedbać, skoro ci się zepsuły i masz w nich dziury.
  Czy winne są temu foki?
  Ja mam zęby w porządku i nie płaczę ci w klapy, że mi brak na dentystę.

  Problem w tym, że ani na pieski ani na foki nigdy nie „przyjdzie czas” bo zawsze jakiś będzie miał w zębach dziury, wrzody na żołądku i inne choroby, więc zechce się leczyć i to na koszt społeczeństwa.

  Odpowiednia dieta oznacza zdrowie. Nic nie da ci lekarz, jeżeli jesz niewłaściwie dla ciebie produkty.
  Po prostu należy zobaczyć, co ci służy, a co nie i unikać tych szkodliwych, nawet gdybyś miał jeść kartofle i popijać je kefirem rezygnując z picy karbonara z fałszywym serem.

  Sam po sobie widzisz, czy postępujesz właściwie.

  Ja czekam na to, żeby mi kartofelki dorosły bo już mam nawet ładne marcheweczki i będę je jeść z kartofelkami duszone z masłem przez cały sezon, o ile nie weźmie mnie smak na fasolkę szparagową z rumianą bułeczką. Koperek już mam pocięty i zamrożony, więc na podorędziu i do fasolki i do kartofelków.

  Z życzliwości zapytam cię jeszcze czy wiesz, kiedy możesz mieć z własnej pracy zyski?
  Nie wiesz? To ci powiem: gdy pracujesz sam na siebie.
  W każdym innym przypadku albo jesteś zależny od siły roboczej osób z zewnątrz, albo jesteś tą siłą roboczą pracującą na właścicieli „środków produkcji”.

  Za każdym razem, kiedy chcesz coś od kogoś oznacza, że jesteś dziad i dupa, co sobie nie radzi z własnym życiem.

  I co? Czy naprawdę uważasz, że ja jestem do ciebie negatywnie nastawiona? A niby dlaczego miałabym być? Przecież ja mówię ci coś, co sam i tak wiesz, ale udajesz przed sobą, że nie wiesz i robisz z siebie łzawego idiotę, który musi żyć kosztem życia fok w Bałtyku.

  Kapustę idę obsypać, bo już pora. Więc nie musisz mi odpowiadać i będziesz miał dzięki temu więcej czasu dla siebie. Czy to nie wspaniale?

  Polubienie

 50. Pani Nano

  Foki i kormorany nie są własnością ludzi. Są własnością Boga.

  Pani Nano, a którego Boga, jeśli można wiedzieć?
  Czy tego żydowskiego Boga pieniądza Mamona – inaczej zwanego Jahwe, którego pewnie miała Pani w domyśle, jak wszyscy tak zwani chrześcijanie.

  Jeżeli Pani o tym Bogu myślała, to Pani wpis zawiera wiele sprzeczności, gdyż właśnie żydo-katolicki inaczej chrześcijański Bóg pieniądza Jahweh nawołuje swoich wyznawców do czynienia sobie całej ziemi wraz z inwentarzem żywym poddanej, więc oni czynią ją sobie poddaną, jak im nakazano.

  Natomiast panowie: wąż i grzanek swoimi wpisami ignorującymi całą resztę życia na matce ziemi poza chytrym człowiekiem – utwierdzają mnie jedynie w moim przekonaniu, że jednak mimowolnie realizują ten parszywy plan żydowskiego Boga Mamona, a więc mogą to być fałszywi i wrodzy Słowiańszczyźnie prorocy.

  Polubienie

 51. EDWARD DAJ CHŁOPIE ZYĆ . CO TY WYPISUJESZ .
  JA WSPOMAGAM ŻYDOWSKIEGO BOGA ?
  SZKODA JUZ COKOLWIEK PISAĆ LEPIEJ DAC SOBIE SPOKÓJ Z CZYTANIEM TAKICH DURNOT CO I GRZANKOWI POLECAM .

  Natomiast panowie: wąż i grzanek swoimi wpisami ignorującymi całą resztę życia na matce ziemi poza chytrym człowiekiem – utwierdzają mnie jedynie w moim przekonaniu, że jednak mimowolnie realizują ten parszywy plan żydowskiego Boga Mamona, a więc mogą to być fałszywi i wrodzy Słowiańszczyźnie prorocy.

  Polubienie

 52. EDWARD JA IGNORUJE CALĄ RESZTĘ ŻYCIA NA ZIEMI I DLATEGO MAM OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO PLUS MAŁEGO FAJNEGO MALTAŃCZYKA BIAŁEGO MAM TEZ KANARKA W DOMU .
  EDWARD POCZYTAJ JESZCZE RAZ TAK POWOLI O CZYM JA PISAŁEM . CO MIAŁEM NA MYSLI BO NIC NIE ZROZUMIAŁEŚ NIESTETY .

  Natomiast panowie: wąż i grzanek swoimi wpisami ignorującymi całą resztę życia na matce ziemi poza chytrym człowiekiem – utwierdzają mnie jedynie w moim przekonaniu, że jednak mimowolnie realizują ten parszywy plan żydowskiego Boga Mamona, a więc mogą to być fałszywi i wrodzy Słowiańszczyźnie prorocy.

  NA NANY WPISU SIE NIE USTOSUNKUJE . SZKODA CZASU I NERWÓW ALE JAK WIDAĆ Z TEGO CO ODPISAŁA TO MA ZERO ARGUMENTÓW I KLUCZY JAK NANA MA W ZWYCZAJU .

  Polubienie

 53. NANA ODPISZĘ CI KRÓTKO . NIC NIE PONIMAJESZ TAKŻE WEZ TŁUCZEK ZRÓB MĘZOWI SCHABOWYCH A POTEM NA OGRODZIE ZOBACZ JAK CI OGÓRKI ROSNĄ .
  U MNIE SUPER . RAZEM JE ZBIERZEM A POTEM RAZEM TE DRYBLASY UKISIM I WYPIJEMY RAZEM PIWKO PRZY GRILLU .
  HA HA HA .
  GDZIE JA PISAŁEM ŻE JA NIE MAM ZĘBÓW ? MAM WSZYSTKIE ZĘBY BEZ PROTEZY ZE TAK SIĘ POCHWALĘ .
  NAPISAŁEM TYLKO ZE WSPOMOGŁEM FINANSOWO DZIECI ABY ICH ZĘBY NIE BOLAŁY POŻYCZAJĄC ICH RODZICOM PIENIĄDZE .

  Polubienie

 54. NAWET CI SIĘ KOBITO PRZECZYTAĆ TEGO NIE CHCE CO PISZĘ TYLKO TWORZYĆ CUDA NA KIJU . PRZECIEŻ JA MAM WSZYSTKIE ZĘBY I TO BEZ PROTEZY .

  Polubienie

 55. Panie pucyn

  Pan się dziwi potem?

  Najpierw wyzywasz Pan ze swoim popieraczem wszystkich o odmiennym zdaniu od baranów, a potem płaczesz, że źle o Panu piszą. Uszanuj Pan innych.

  Rozpuściłeś się bowiem, jak dziadowski bicz. Daj Pan przykład kultury osobistej, wyrzuć Pan z siebie ducha katolickiego niewolnika, co to tylko wylezie z kościoła to zaraz prześmiewa się ze wszystkich.

  Pan ze swoim pomagierem nie macie w sobie Słowiańskiego ducha. Przykro was Panowie się czyta. Jeszcze u Pana te duże litery, miej Pan więcej szacunku dla czytających, bo tego nie da się czytać!

  Jak ja mam Pana popierać, jak tylko poprę kogoś innego, do którego nabrał Pan uprzedzenia, to zaraz Pan wchodzi na mnie!

  Po prostu może jesteś Pan zwykłym zadaniowcem?
  Gdyż nie piszesz Pan nic szczególnego – wnoszącego do poziomu dyskusji.

  Poz. jed.

  Polubienie

 56. EDWARD JA IGNORUJE CALĄ RESZTĘ ŻYCIA NA ZIEMI I DLATEGO MAM OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO PLUS MAŁEGO FAJNEGO MALTAŃCZYKA BIAŁEGO MAM TEZ KANARKA W DOMU .
  EDWARD POCZYTAJ JESZCZE RAZ TAK POWOLI O CZYM JA PISAŁEM . CO MIAŁEM NA MYSLI BO NIC NIE ZROZUMIAŁEŚ NIESTETY .

  Natomiast panowie: wąż i grzanek swoimi wpisami ignorującymi całą resztę życia na matce ziemi poza chytrym człowiekiem – utwierdzają mnie jedynie w moim przekonaniu, że jednak mimowolnie realizują ten parszywy plan żydowskiego Boga Mamona, a więc mogą to być fałszywi i wrodzy Słowiańszczyźnie prorocy.

  NA NANY WPISU SIE NIE USTOSUNKUJE . SZKODA CZASU I NERWÓW ALE JAK WIDAĆ Z TEGO CO ODPISAŁA TO MA ZERO ARGUMENTÓW I KLUCZY JAK NANA MA W ZWYCZAJU .

  Musi Pan zrozumieć, że to co Pan wyżej napisał ma się nijak do dyskusji w kwestii wpisu pani Nany.

  Typowo katolicki bełkot!

  Polubienie

 57. I JESZCZE JEDNO . JESTEM ZADANIOWCEM ZE HO HO
  BU BU HA HA HA .
  CZASU NA PIERDOŁY NIE MAM TAKZE PROSZĘ JUZ DO MNIE NIE PISAĆ ALE CZEKAJ PAN NA ODPOWIEDZ NANUNI . OBROBI OGRÓDEK WYPIELI PRZYJDZIE O 20 DO DOMU TO BEDZIESZ PAN MIAL OSTRĄ RIPOSTĘ .
  ZEGNAM .
  JAKBY CO TO TYLKO CZASAMI JESTEM NA BLOGU PZREMKA
  POZDRAWLAJU .

  Polubienie

 58. Pani Nana napisała swój artykuł, co nie oznacza, że macie Pan ze swoim pomagierem robić sobie kpiny z ww. piszącej i ją popierających.

  BO KUŹWA PÓJDĘ NA KURS WYDAWANIA ŻÓŁTYCH PAPIERÓW!

  Polubienie

 59. Jeszcze jedno Panie Wężu.

  Zapamiętaj to sobie!

  Każdy, kto nie pracuje na swoim, ale u przysłowiowego Janusza jest dla mnie DZIADEM!
  Co nie oznacza, że go lekceważę! Dziady – niewolnicy też muszą być!

  Trzymaj się Pan i pomyśl o urlopie nad polskim morzem z dala od bałtyckich fok, bo mogą wziąć odwet, jak im ktoś wytłumaczy co Pan o nich pisze i sądzi.
  Pa!

  Polubienie

 60. Dobra zmiana, ciąg dalszy

  – Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności gruntów – poinformowało Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Według resortu projekt wzmacnia prawa osób zamieszkującym na gruntach publicznych oddanych w użytkowanie wieczyste.
  – Dzięki ustawie od 1 stycznia 2019 roku wszyscy, którzy w Polsce posiadają mieszkanie albo dom, będą ich pełnymi właścicielami. To ok. 2,5 mln domów i mieszkań. Jesteśmy na to przygotowani, zabezpieczyliśmy również środki na potrzeby ksiąg wieczystych i sądownictwa, tak by ta operacja przebiegała sprawnie – powiedział wiceminister Artur Soboń, cytowany w komunikacie.

  Resort tłumaczy, że najważniejszą korzyścią dla właścicieli lokali będzie przewidywalność wysokości opłat przekształceniowych, które zastąpią zmienne (często gwałtownie zwiększające się) opłaty z tytułu użytkowania wieczystego. Efektem przyjętej dziś przez rząd ustawy jest wyeliminowanie dotychczasowych problemów z aktualizacją opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanych na cele mieszkaniowe.
  Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23597670,rzad-przyjal-nowele-dot-przeksztalcenia-uzytkowania-wieczystego.html#BoxMTPPush
  ———————-
  To zamknie Niemcom możliwośc dochodzenia ,,swoich ” majątków w dawnych Prusach i na Śląsku

  Polubienie

 61. A czegóż to chcą ode mnie @APA & Edward? Czy ja choćby słowo w ich kierunku napisał? Nie przypominam sobie. Na prostackie zaczepki nie odpisuję.

  Polubienie

 62. Grzanek olej temat a tak naprawdę witam i pozdrawiam bo tylko wpadniesz w pyskówkę .Szkoda nerwów .

  Polubienie

 63. Na zestawie zdjęć poniżej, symbole “Synagogi Szatana” już zostały wmontowane w wyposażenie nowych ŻYDOPRAWOSŁAWNYCH cerkwi w Rosji – już w roku 2000 Aleksander Zinowiew nam mówił w Belgradzie, że połowa popów w Rosji to judaiści!

  Polubienie

 64. TRZECIA ŚWIĄTYNIA SZATANA? Chi, chi, chi…

  Bitwa o Trzecią Świątynię w Jerozolimie czyli zapowiedź Apokalipsy

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bitwa-o-trzecia-swiatynie-jerozolimie-czyli-zapowiedz-apokalipsy-2017-12

  MIZERNA REPLIKA PROTOTYPU JUŻ DZIAŁA W REALU, TYLKO JHWH MA GO W…! Cha, cha, cha…

  The Reconstructed Tabernacle- Timna National Park, Israel, near Eilat

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/05/swiatynia-boza.html

  KOMUŚ SIĘ BARDZO SPIESZY I TWORZY WIRTUALNE FAKTY DOKONANE!

  Trzecia Świątynia już wzniesiona… !!! – Aktualizacja!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-trzecia-swiatynia-juz-wzniesiona-2016-11

  P.S. Po jasny ch… (wyraz niecenzuralny) im ten świątek, jak za każdym razem ktoś go burzy. Chciałbym też zauważyć, że pierwszy przybytek był zbudowany z libańskiego cedru, a nie z kamieni!

  http://objawienie365.blogspot.com/2014/05/swiatynia-boza.html

  Hej!

  Polubienie

 65. Już pejstube usunęła z pola widzenia ,,wozy drabiniaste” Lewego, kosztujące małe co nieco! Nic nie szkodzi!

  Samochody polskiej REPREZENTACJI

  KOLEKCJA SAMOCHODÓW ROBERT LEWANDOWSKI 2018

  Hej!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s