jak mafia…


Zbigniew Ziobro skomentował w TVP Info ekspresowe tempo prac nad zmianami w ustawie o Sądzie Najwyższym. Minister wypowiedział się też na temat wwiezienia osób w bagażniku na teren Sejmu, które określił jako „metody znane ze świata mafii”.

Zbigniew Ziobro w sobotę był gościem programu „Minęła Dwudziesta” w TVP Info. Minister Sprawiedliwości w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem powiedział nie tylko co myśli o prof. Małgorzacie Gersdorf, ale też o Rafale Trzaskowskim.

– Nie ma pan wrażenia, że Rafał Trzaskowski jest politykiem, któremu chyba nie do końca chce się zdobyć Warszawę? Robi chyba wszystko, żeby nie do końca wygrać – stwierdził na początku rozmowy Krzysztof Ziemiec.

To, co mnie uderza, to że widzę człowieka bardzo zadufanego w sobie, ta bufonada to coś, co uderza w jego zachowaniu. Ale też agresja, brak osobistej pokory
– powiedział  O Rafale Trzaskowskim Zbigniew Ziobro.

Zbigniew Ziobro o „metodach znanych ze świata mafii”
Następnie rozmowa przeszła na temat piątkowych starć między policjantami a demonstrantami przed Sejmem. – Kto tu jest agresorem, każdy widzi. Być może ta agresja wynika z tego, że nie mają poparcia w społeczeństwie – powiedział o demonstrantach Zbigniew Ziobro.
– Osoby zupełnie już zdesperowane, które zostały wyrzucone z własnej partii, jak pan Petru i pani, nie opanowałem jeszcze nazwiska – kontynuował Ziobro. – Schmidt i Scheuring-Wielgus – pospieszył z pomocą Krzysztof Ziemiec.

W tej desperacji, by zaistnieć, stosują metody znane raczej ze świata mafii i gangsterów, przewożąc tych agresywnych protestujących w bagażniku samochodu
– powiedział Zbigniew Ziobro.

– Czy taki czyn powinien być ukarany? – dopytywał Ziemiec. – Myślę, że dla tych ludzi najsurowszą karą jest ośmieszenie, bo nawet PO odcinała się od tych zachowań, bo było im głupio. (…) To całkowicie urąga powadze parlamentaryzmu i parlamentarzysty. To jest śmieszne, a śmieszność najbardziej zabija w polityce – stwierdził Ziobro.

Zbigniewa Ziobro o „bitwie o sądy” i prof. Małgorzacie Gersdorf
Krzysztof Ziemiec odniósł się do piątkowego głosowania nad ustawą o Sądzie Najwyższym, która ostatecznie została przegłosowana. Dziennikarz stwierdził, że być może opozycja jest bezradna. – Narzuciliście bardzo szybkie tempo prac, nie mieli szans na jakiekolwiek poprawki, dyskusję – powiedział dziennikarz

– Myślę że to raczej świadomość przegranej bitwy o sądy. Opozycja miała wcześniej 8 lat, by zmienić polskie sadownictwo. A ono działa jak działa i nie budzi większej sympatii wśród Polaków – odpowiedział Ziobro.

Musieliśmy zareagować szybką nowelizacją, bo nie możemy nie reagować na próbę storpedowania procesu zmian w sądownictwie, które przeprowadzamy, poprzez jawne oświadczenia środowisk takich jak Iustita, które zapowiadają blokowanie naboru do SN poprzez torpedowanie procedur, które zostały przygotowane w ramach cywilizowanych zasad
– tłumaczył Zbigniew Ziobro.

Na pytanie, czy nie można było zmiany w przepisach o SN przeprowadzić mniej błyskawicznie, Ziobro stwierdził, że PiS „chciałby funkcjonować normalnie”, ale „nie ma takiej woli po drugiej stronie”.

Szef resortu sprawiedliwości ocenił też zachowanie pierwszej prezes Sądu Najwyższego, prof. Małgorzaty Gersdorf, którą nazwał „byłą pierwszą prezes”. – Stosuje obstrukcję i próbuje dezorganizować prace SN – powiedział.
Krzysztof Ziemiec przypomniał, że prof. Gersdorf była dzisiaj w Karlsruhe, gdzie nazywała siebie „pierwszą prezes Sądu Najwyższego”. – Pani Gersdorf jest w stanie spoczynku – powiedział Ziobro.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23702348,ziobro-o-politykach-ktorzy-wwiezli-do-sejmu-ludzi-w-bagazniku.html#Z_BoxMTPPush

jeden z komentarzy pod artykułem

pis-na-wode_fotomontaz
Panie Mr Zerro, odpowiem tym samym bolszewikom z PiS-u:
METODY HITLERA (rok 1935), Stalina, Bieruta, Putina, Erdogana, Kadafiego i prawie wszystkich afrykańskich dyktatorków !.
Jesteście PRZESTĘPCZĄ BANDĄ ZDEMORALIZOWANYCH KARIEROWICZÓW, jak psy posłusznych psychopatycznemu frustratowi-mścicielowi z Żoliborza !

(1) Odpowiedz
Mr. X29 minut temu0
@pis-na-wode_fotomontaz
Do listy dyktatorskiej możesz dopisać jeszcze Juliusza Cezara.
Akurat jego historia wpisuje się w dzień dzisiejszy.
Ważne jest aby wiedzieć jak skończył Juliusz Cezar.
Jak większość dyktatorów.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23702348,ziobro-o-politykach-ktorzy-wwiezli-do-sejmu-ludzi-w-bagazniku.html#Z_BoxMTPPush


Ciekawe kto tak sobie komentuje, czy to przypadkiem nie któryś z sędziów?

a może sama panie była sędzina …

Marne są te wasze końcówki karier kasty ludzi ,,zupełnie wyjątkowych”

Reklamy

145 uwag do wpisu “jak mafia…

 1. Dear God; They Caught Them ALL! Putin Gives Trump 160 Terabytes of Communication Intercepts; ALL people behind fake „Russia Collusion” – False Flag Chemical Attacks in Syria, Sabotage of Brexit, Nefarious Clinton activities & More

  Drogi Boże; Złapali ich Wszystkich! Putin daje Trumpowi 160 terabajtów przechwyconych informacji; WSZYSTKIE osoby stojące za fałszywą „Rosyjską zmową” – ataki chemiczne fałszywej flagi w Syrii, sabotaż Brexitu, działalność Nefarious Clintonowej i więcej.

  Na spotkaniu w Helsinkach, w Finlandii, między prezydentami Putinem a Trumpem z USA, Rosjanie przekazali Trumpowi co najmniej 160 TERABYTÓW danych bedących w posiadaniu rosyjskich agencji wywiadowczych, które ujawniają przerażające działania wielu, wielu ludzi, aby celowo podsycać społeczne, kulturowe nastroje i chaos polityczny, gwałtowne zamieszki, demonstracje, rozmazy mediów, fałszywe skandale i fałszywe wiadomości.
  http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/2855-dear

  Polubienie

 2. Sejm uchwalił w piątek ustawę powołującą spółkę Polskie Domy Drewniane, która w ramach programu Mieszkanie plus ma budować drewniane domy. Udziałowcami spółki będą Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Bank Ochrony Środowiska.

  Za głosowało 230 posłów, przeciw było 188. Od głosu wstrzymało się ośmiu posłów.

  Dla kogo domy
  Jak mówił w czwartek w Sejmie minister środowiska Henryk Kowalczyk, domy budowane w ramach spółki PDD, będą „dla osób o przeciętnych dochodach”. – Dla tych, których nie stać na kupno swojego mieszkania – podkreślił.

  Polubienie

 3. Adm 22 lipca 2018 o 11:10 AM
  Te materiały co ma Putin na PiSowców powinien jak najszybciej przekazać wężowi. Wąż miałcy uciechę.

  Za to adminek nalożyłby worek na siebie i pognał do canossy w ramach pokuty i wielkiego płaczu .

  Polubienie

 4. Adminek myślałem że ty mnie lubisz a ty ciągle mnie walisz po jajach jak Gołota Andrew Riddicka Bowe . Przecież ja nie mam jadu w ślinie w odróżnieniu od twoich idoli politycznych a jedynie miłość .

  Polubienie

 5. Czasami jak coś napiszę, a wydaje mi się, że winni przeczytać to rządzący to tekst wysłam na adres e–mailowy kilku czołowym politykom PiS. Adresy biorę oczywiście ze strony internetowej sejmu.
  Tekst który ostatnio wysłałem był zatytułowany ,,Własny dom za 30 tyś. zł?”

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2017/08/20/wlasny-dom-za-30-tys-zl/

  no i jak to mówią mądrej głowie dość po słowie.
  Panowie posłowie z PiS widocznie to co im się podeśle czytają. Może nie wszyscy ale mniejsza o to.
  Ważne, że jednak dotarło i dało do myślenia. Stąd dziś, a właściwie wczoraj usłyszałem w TVP jak pan premier Morawiecki coś tam o polskich domach z drewna mówił.
  Lasów u nas sporo, wichury co raz drzewa przewracają, więc mamy, chciał nie chciał gotowy materiał na domy, a domki z drewna buduje się dosyć łatwo i szybko.

  Sam w życiu dwie wiaty z drewna pobudowałem, więc wiem jak to się robi. W Obi różnego rodzaju metalowych złączek i połączeń jest spory wybór. Tartaki są, ci co mają traki objazdowe oferują przetarcie drewna w dość dobrych cenach, środki takie jak drewnochron czy siarczan miedzi ( roztwór 4% wystarczy) też można kupić, wiec nie ma problemu. Niech rząd jeszcze dał ludziom darmowe działki i sprawa braku mieszkań szybko by została rozwiązana.
  Tak czy inaczej PiS jest po raz kolejny u mnie na plus.

  Polubienie

 6. złośliwe komentarze w temacie domów

  maciej_nowaczyk4dlf 2018-07-20 18:48:06
  Zastali Polskę murowaną zostawią drewnianą.
  Kazimierz Wielki.

  kaaaaaaa 2018-07-20 18:19:51
  To smutne, że tyle drzew wycięto by ktoś/ktosie mógł/mogli zrobić wielki biznes. To wszystko podlane patriotycznym sosem ma być dla nas niewidoczne?

  BubuYogi
  BubuYogi 2018-07-20 18:05:16
  Takie domy już kiedyś budowano w Polsce. Budowały je tartaki dla swoich pracowników. Okazało się, że w Polsce jest zbyt wilgotny klimat żeby taki dom przetrwał. Nie mówię o domach z bali, a ścianach pokrytych deskami.

  ———————–
  Stodoły obite dechami niczym nie konserwowane stoją po sto lat –adm
  Solidnie zrobiony dom z drewna też tyle postoi.- adm

  Polubienie

 7. Adm 22 lipca 2018 o 11:43 AM
  Czasami jak coś napiszę, a wydaje mi się, że winni przeczytać to rządzący to tekst wysłam na adres e–mailowy kilku czołowym politykom PiS. Adresy biorę oczywiście ze strony internetowej sejmu.
  Tekst który ostatnio wysłałem był zatytułowany ,,Własny dom za 30 tyś. zł?”

  ADMINEK W SUMIE TO I DOBRZE ŻE WYSYŁASZ TYLKO CZY KTOŚ TO CZYTA . WYSYŁAJ DO OPOZYCJI BĘDZIE WIĘKSZA SZANSA ŻE PRZECZYTAJĄ PÓKI SĄ W OPOZYCJI . HA HA HA A RZĄD SIĘ WYZYWI BEZ TWOICH LISTÓW .

  Polubienie

 8. Tak czy inaczej PiS jest po raz kolejny u mnie na plus.

  A był kiedykolwiek na minus chyba nie . Adminek twoja miłość do PIS jest już ślepa . Adminku masz już 70 ke coś kolo tego i żeby tak zakochać się w partii politycznej . Dla mnie niezrozumiałe zjawisko . Naprawdę kolejny krok zapis , legitymacja , składki spotkania z posłami – po co pisać listy itp . Adminku o miłość twojego życia trzeba dbać a ty jak panna i chciałaby i się boi . Chwalisz PIS piszesz nam tu kronikę filmową ale zapisać się do PIS jakoś nie chcesz . Tu logiki nie ma .

  Polubienie

 9. Henry Kissinger: „Jesteśmy w bardzo, bardzo ciężkim okresie”
  Bardzo ciekawy wywiad (a dokładniej, powtórzenie rozmowy) Kissingera z głównym „Amerykanistą” Financial Times
  Dla siebie odnotuję (między innymi) następujące aspekty:
  1. Kissinger faktycznie obciążył NATO odpowiedzialnością za pogorszenie stosunków z Rosją.
  1.1 To zabawne, że według Kissingera Rosja jest „nie-westfalskim bytem”, którego NATO po prostu nie rozumie. Zastanawiam się, czy patriarcha amerykańskiej dyplomacji rozumie, że w istocie sparafrazował dobrze znane powiedzenie, że „Rosja nie może być zrozumiana przez umysł”.

  2. Kissinger uważa, że ​​Putin „pochodzi od Dostojewskiego”. (dobrze, nawiasem mówiąc, odwołuje się do filozoficznej podstawy)

  3. W odpowiedzi na pytanie dziennikarza o to, jaki okres historyczny można odnieść do dzisiejszych czasów, Kissinger wspomniał o roku 1938 i przededniach wojny. Zły znak. Miejmy nadzieję, że się pomylił.
  https://cont.ws/@crimsonalter/1011642

  Polubienie

 10. Wężu bij na alarm! Dziś 22 lipca, rocznica ogłoszenia Manifestu Lipcowego, a Waldi nadal milczy. Toż to musiało się coś stać!!!. :O

  Polubienie

 11. Milczenie Waldiego dziwne ale może pojechał się podleczyć na nerwy do ośrodka .Ostatnio był mocno nerwowy na filmikach ale to tylko hipoteza . Przynajmniej filmik na 22 lipca powinien być a tu null ha ha ha . Pamiętam czasy jak to świętowano dość hucznie ale dziś ci co świętowali wolą już tego nie pamiętać a ile byłych czerwonych pająków chodzi w procesji na Boże Ciało obok duchownego a jak ładnie śpiewają o 4 żywiołach .Jak to ludzie się zmieniają dla pieniędzy i wygodnego życia . W pale się nie mieści .

  Polubienie

 12. Coś widzę grzanek że ty strasznie za Waldim tęsknisz .Nie bój nic wakacje są .Robotę zaczynasz dopiero od 1 września także teraz nie musisz od Waldiego korepetycji pobierać o pozycji kwiat lotosu ani o życiu seksualnym przywódców chińskich .Masz wakacje a już od tygodnia pomstujesz i pytasz gdzie Waldi .To od pana Waldka filmików chyba można się uzależnić ha ha ha .

  Polubienie

 13. Zresztą Beatka u niego ma bana za wpis że za PRL też była pepsi – cola i cola -cola były tez pyszne ciasteczka i słodycze ( pycha bomboniery z Krakowa .Dziś już takich nie robią ) i ludzie też trochę chorowali na cukrzycę .Także pepsi to nie jest domena III RP .Waldi się wściekł i usunął Beatkę za głupią pepsi .

  Polubienie

 14. Grzanek jeszcze jedno jak to nie tajemnica .Ide dałeś za to cudo ? i jak bedziesz miał kanał dawaj link u pana tadka na kanale .

  Polubienie

 15. A nasz adminek świętuje 22 lipca? .Wypił chociaż dobre piwo z tej okazji czy też nie świętuje . Oj raczej chyba nie świętuje bo co by na to luba pisowa powiedziała ale niebawem 15 sierpnia także nasz adminek będzie świętował na cztery fajerki i browarka też stuknie a żona w ramach wyjątku pozwoli na piwko oraz gratisowo na konsumpcje ptasiego mleczka i duży piękny kawałek golonki wszak trzeba świętować wielkie święta .
  A ja to kiedyś bywało :

  Polubienie

 16. Wąż cenę masz w linku, kliknij sobie ‚kup teraz’ czy coś takiego, przekieruje wprost na Allegro. Ale od razu uprzedzam, że nie jest to jakaś wypasiona GoPro, tylko tzw. opcja, jak to się mówi, budżetowa 😉 Ale nagrywa przyzwoicie jak na moje potrzeby.

  Polubienie

 17. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej . pisze:

  Grzanek ja już sprzęt mam .Pytałem tak z ciekawości aby porównać ceny ale dzięki popatrzę z ciekawości .

  Dla naszego kochanego adminka z okazji 22 lipca musi być prezent i to będzie prezent nie byle jaki a wielki hit .Pani Beata Szydło pokazuje swoje broszki i jest w pełnej okazałości .
  I jak adminku podoba się fajny prezent . Myślę że będziesz zadowolony .
  A więc specjalnie dla adminka prezent .
  Kwiatów ci adminku nie wyslę odznaki ani nalepki z napisem PIS kocham cię love nie mam ale ten filmik to super prezent dla ciebie .

  Polubienie

 18. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  Grzanku kazdy jakieś hobby ma . Swoją drogą to dobrze że broszki bo jakby nam premier otworzyła laptopa i swoje portfolio kryptowalut a tam zakupiony bitcoin , Ripple – XRP , Monero , Litecoin to nasz adminek by padł na zawał albo by przeszedł do petru – swetru bu bu ha ha ha .
  Dobrze że hobby pani premier byłej to broszki bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 19. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  a nie kryptowaluty !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 20. Nawet znaki ostrzegawcze porozzstawiali. Cyrk 😀 Oni go szukają nad środkową Wisłą, a przecież wąż nadal (?) bawi w Krościenku 😉

  Polubienie

 21. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  Jak to to tak członek NATO potężnego paktu i jewrounii nie umie węża złapać bu bu ha ha ha .
  Ze świnią mieli lepsze sukcesy ufff w końcu złapali bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 22. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  jaka ta świnia Kargulowa cwana . ha ha ha . Będzie dobra kiełbasa z niej dla adminka jak mu zona pozwoli skosztować .
  Lubisz adminek galaretę ze świnskimi nózkami .Pycha !!!!!!!!!

  Polubienie

 23. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  Ja pierdziele 4 policjantów łapie jednego świniaka .Ja sam bym szybciej złapał .Cyrk .

  Polubienie

 24. Prezent dla adminka naszego kochanego . Niech nam żyje sławiąc PIS do końca swiata i dłużej częśc 2 pisze:

  Oni ze prosiakiem mają problem i machają rękami to gdzie do złapania węża bu bu ha ha ha .Trza wołać Amerykanów stacjonujących w Polsce po pomoc bu bu ha ha ha inaczej że świnki szyneczki nie będzie ha ha ha .

  Polubienie

 25. Takie cudeńka robi się na Białorusi pod okiem Anatolija Yunitzkyego i nie tylko bo także np w Australii i w wielu innych krajach .Za to w Polsce cóż zauważyłem w sieci mnóstwo hejtu oraz cisza jak makiem zasiał .
  Za 2 tygodnie Event na Białorusi .Ma być trochę Polaków .
  Oby nie było to co kiedyś pisał Kochanowski o nas.

  Polubienie

 26. Wygląda to znakomicie .Niespotykanie mądry człowiek z ogromnym doświadczeniem tworzy tak wspaniałe rzeczy mając wielu współpracowników .Mi to troszkę przypomina metodę Kaizen którą stosują Japończycy i dlatego tak odjechali całemu światu .
  A my cóż podziwiajmy kolekcję broszek rządzących .

  Polubienie

 27. A najważniejsze info to takie czy prezesa dalej boli kolano czy już skacze jak kózka ha ha ha . Dlatego nie oglądam TV .

  Polubienie

 28. Czego to Słowianin nie wymyśli 🙂 Oby tylko gość i jego projekt nie skończyli jak Lucjan Łągiewka 😦

  Polubienie

 29. Tam jest Białoruś i Łukaszenka Także spokojnie .Jak Kluska na pewno nie skończy ten Leonardo da Vinci naszych czasów na wypasaniu owiec . Projekt się rozwija . Po Evencie zamieszczę najnowsze filmy z Eventu . Kto by chciał tam na Białoruś pojechać to może się sam naocznie przekonać jak to wygląda na żywo .Event bodajże 4 sierpnia ale głowy nie dam trzeba dokładnie sprawdzić .
  Będzie losowanie i wśród uczestników Eventu kto wygra przejedzie się tym cudem aby samemu ocienić wieloletnią ciężką prace twórcy sky way.
  Wiele krajów jest tym oczarowanych i wyłożyło potężny pieniądz na te rozwiązania .

  Polubienie

 30. Krótko mówiąc: (super-szybka) kolejka linowa po płaskim. Niby banał, ale do tej pory nikt na to nie wpadł 🙂

  Polubienie

 31. I na tym to polega . Najbardziej ciśnie Australia w tym kierunku .Tam jeden z najbogatszych biznesmenów już nawet przekonał rząd australijski do tego i ciśnie w tym kierunku maksymalnie . Ponadto Korea Południowa ma duże chęciny na to ale nie tylko .Wiele innych krajów ale nie chcę juz mi się pisać .
  Jeżeli się nie mylę był nawet Event w Polsce ale zdaniem firmy nikt tutaj żadnego zainteresowania sky way nie wykazał za to jak poczytasz sieć to jest mnóstwo hejtu .
  Na ten event na Białoruś 4 sierpnia to raczej jadą Polacy który mają akcje sky way i chcą się naocznie przekonać jak to działa .
  Po 4 sierpnia umieszczę filmiki z Eventu .Każdy zobaczy jak to wygląda na Białorusi .

  Firma na początku 2019 roku wejdzie na giełdę .Tak przynajmniej obiecuje swoim inwestorom .

  Polubienie

 32. Po Evencie jak będę mial nowe filmiki na pewno tak dla ciekawości pokazę do obejrzenia bo naprawdę na mnie to już od 3 lat robi ogromne wrażenie . Niesamowita technologia .

  Polubienie

 33. Amicus Viperii 23 lipca 2018 o 12:06 PM
  Krótko mówiąc: (super-szybka) kolejka linowa po płaskim. Niby banał, ale do tej pory nikt na to nie wpadł

  A WPADŁ SŁOWIANIN I DLA NAS TO POWÓD DO DUMY I CHWAŁY .

  Polubienie

 34. Ooooooo, teoria drgającego drucika zaistniała na portalu WPiO!

  Teoria strun (TS)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_strun

  Gra-wi-tony jak gra-wi-tacja. Nie ma ich, ale istnieją, bo zostały nazwane – to się nazywa mieć ogromnego naukowego fioła, podniesionego do trzeciej potęgi głupoty.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Grawiton

  Teoria strun. Czy wszechświat jest symfonią?

  http://racjonalista.tv/teoria-strun-czy-wszechswiat-jest-symfonia/

  No cóż, wymierają stare naukowe pierdoły, ze swoimi paranoicznymi ideami, a nowe też chcą mieć swoje pięć minut, więc tworzą kolejne drzwi do lasu absurdów, w które będą ,,wierzyć” przez swoje całe drucikowe, trzęsące się życie! Oczywiście nic za darmo!

  Hej!

  Polubienie

 35. Hyperloop

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hyperloop

  https://www.inwestycjeprzyszlosci.pl/sky-way

  Hyperloop między Waszyngtonem i Nowym Jorkiem? Podróż zajęłaby 29 minut zamiast 4-5 godzin

  https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/hyperloop-superszybka-kolej-miedzy-nowym-jorkiem-a-waszyngtonem/gvm86wm

  Kolejna cwany sposób szmuli na wyciągnięcie pieniędzy z kieszeni polskich gojów i nie tylko…!

  Wygraliśmy! Polska na liście krajów, w których powstanie Hyperloop

  https://www.spidersweb.pl/2017/06/hyperloop-w-europie.html

  Hej!

  Polubienie

 36. Ad Snake

  Kika przyjeżdzaj na Event .Sam wypróbujesz to cacko niedowiarku.

  Oj, Woszuś, Wonszuś, cały czas nie doceniasz możliwości kiki!

  Niezwykly Swiat – Niemcy – Wuppertal – Podwieszana kolej cz. 2

  WUPPERTAL KOLEJKA MIEJSKA

  Wisząca kolej lotniskowa w Dusseldorfie

  Bywaj SSSSSS

  Polubienie

 37. Czy to są wijące się WONSZYKI? Chi, chi, chi…

  Lokomotif Super, Coba Hitung Berapa Gerbong Yang Ditariknya

  PUUUUAAAANJAAAAAAAANGG BANGEEEEEETTTTTT …. . Jadi

  US-rajski militarny złom jedzie na szrot?

  BNSF Military (Abrams Tanks) Train over Tehachapi

  Kiedy się skończą wygłupy idiotów w zielonych mundurkach, trwoniących ogromną kasę na swoje ekstrawagancje! Ze starego szmelcu robią sobie zapasy na trudne czasy!?

  US Military WORLDS LARGEST m1 Abrams Tank US Military WORLDS LARGEST m1 Abrams Tank Stockpile

  Hej!

  Polubienie

 38. Adminek wyszkolił się na pancernego to teraz czeka na Abramsy . Adminek a masz szarika jak towarzysza aby kierować Abramsem ?

  Polubienie

 39. A może to jakieś niemieckie złomy do nas jadą? .Kiedyś braliśmy taki złom .Myle się ?
  Mi to trochę przypomina ten hamerycki zółty ser cholernie niedobry co to w latach 80 druga połowa dawali księzule za free ludziom taki pomarańczowy kolor .
  Niedobre to było od groma ale Usmancy doszli do wniosku ze taniej wyjdzie wysyłać go do Polski niż wywalić w oceanie ha ha ha .

  Polubienie

 40. A Urban w zamian za ten serek chciał im wysyłać pierzyny i kołdry do spania bo w Usraju taka bida .
  w sumie to był dobry biznes .Lepszy niż robiony z NRD.
  My im jabłuszka , szyneczkę , kiełbaskę , zboże a co nam NRD w zamian ?
  długopisiki , ołowki , bombki na choinkę , cukierki , ciasteczka .
  Ot biznes życia bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 41. A Urban w zamian za ten serek chciał im wysyłać pierzyny i kołdry do spania bo w Usraju taka bida .
  w sumie to był dobry biznes .Lepszy niż robiony z NRD.
  My im jabłuszka , szyneczkę , kiełbaskę , zboże a co nam NRD w zamian ?
  długopisiki , ołowki , bombki na choinkę , cukierki , ciasteczka .
  Ot biznes życia bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 42. Właśnie zakupiłem bilet na autobus do Zakopca w relacji, co ciekawe, Kołobrzeg (gdzie wykładał nasz Filozof)–Zakopane. Czy to może być przypadek? 🙂 Panie Marku, wkrótce przybywam! Proszę mi zamówić ładną pogodę 😉

  Polubienie

 43. grzanek nie wal tyle browca to nic ci się nie pomyli ha ha ha .Wczoraj ześ wciagnał 4 zgrzewki to nie ma dziwne ha ha ha .

  Polubienie

 44. Ad Snake

  Ty, Wonszyk, to co robimy z tym Eventem? Jedziemy w odwiedziny do jajcarza/globalisty ,,baćki”?

  Macha baćka wędą, to i ryby będą…

  https://kresy24.pl/macha-backa-weda-to-i-ryby-beda/

  Baćka martwi się o cały kraj

  https://www.gosc.pl/doc/789775.Backa-martwi-sie-o-caly-kraj

  Szmulowski HANDELEK musi być, bo bez niego nie ma życia i podatków – IDIOCI!

  Białoruś: Łukaszenka i Putin w Mińsku o dalszej integracji, handlu i granicy

  http://forsal.pl/artykuly/1141736,bialorus-lukaszenka-i-putin-w-minsku-o-dalszej-integracji-handlu-i-granicy.html

  Coś ekstra dla Wonszyka! Na Białej Rusi będziesz sobie mógł pospekulować BITKONIAMI!

  Białoruski bank wprowadza kontrakty CFD na bitcoin’y

  https://bitcoinpl.org/bialoruski-bank-wprowadza-kontrakty-cfd-na-bitcoiny/

  Syjonistyczni globaliści psia ich mać! Na tym przykładzie dobrze widać, jak to nowe ścierwo banksterów, oplata pajęczyną cały świat.

  Jak uregulowany jest Bitcoin i inne kryptowaluty na wschodzie Europy?

  https://www.fxmag.pl/artykul/jak-uregulowany-jest-bitcoin-i-inne-kryptowaluty-na-wschodzie-europy

  ,,ŻEBRAK” rządzi Białą Rusią! Od 2010 r. konto bankowe musiało mu mocno spuchnąć! Ile ,,baćka” ma BITKONI na koncie osobistym? Wonsz, może coś wiesz w tym temacie?

  Baćka najbogatszym człowiekiem na Białorusi

  18.12.2010, godz. 12:08

  https://news.money.pl/artykul/backa;najbogatszym;czlowiekiem;na;bialorusi,220,0,739548.html

  Bywaj SSSSSS

  Polubienie

 45. Kika nie doceniasz mnie a musisz doceniać bo czytam specjalistyczne portale i to co piszesz o bitcoinie jest mi znane o ile to nie plotki .
  Słyszałem też że na Białorusi ma być kopalnia bitcoina podobna jak w antypejsatej Irlandii . Prawda to ?
  Zweryfikuje czas . zobaczymy .
  Nie wierz tak ślepo w te linki co tu wklejasz .
  Nie przesadzaj z tym bogactwem Łukaszenki . Na pewno ma 1000 razy mniej niż jego zachodnie odpowiedniki .
  Czy tak wygląda bogaty człowiek .No chyba żartujesz ha ha ha . Przecież on biedak jak mysz kościelna .

  Polubienie

 46. To jest dopiero bogacz .Widzisz róznicę między zdjęciami ale podobno pieniądze sa sexy jak mówią tutaj kołczowie bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 47. Do Stanów Zjednoczonych wysłano trzecią partię gazu LNG z Jamału. „Wygląda na to, że trzeci ładunek LNG z Rosji przetłoczony w Europie trafi do amerykańskiego terminalu Everett”, napisała na Twitterze redaktor ICIS, Ruth Liao. Według niej gaz skroplony jest transportowany przez Gaslog Hong Kong. Teraz jest na Oceanie Atlantyckim.

  „Amerykański” gaz dla Polski ale już po wyższej cenie, nie widząc swojej ziemi ojczystej powędruje w przeciwnym kierunku niż ten na mapie.

  Polubienie

 48. Jak syjonistyczna ,,dobra podmiana” panoszy się w Po—lin i udaje, że ,,dobrze” rządzi!

  Ekonomista: Podatek od handlu może obciążyć dostawców

  http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/937290,podatek-handlowy-dostawcy.html

  Rząd liczy, że jednak wprowadzi podatek od handlu

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podatek-od-sprzedazy-detalicznej,51,0,2405427.html

  Jak jest zmasowana akcja, to musi być też i reakcja!

  Ogromna sieć handlowa ucieka z Polski. Zakupów już tam nie zrobicie

  https://pikio.pl/ogromna-siec-handlowa-ucieka-z-polski-zakupow-juz-tam-nie-zrobicie/

  Tesco zamyka 18 sklepów w Polsce. Dlaczego brytyjska sieć decyduje się na taki krok? Lista sklepów Tesco do likwidacji

  http://www.gazetalubuska.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/a/tesco-zamyka-18-sklepow-w-polsce-dlaczego-brytyjska-siec-decyduje-sie-na-taki-krok-lista-sklepow-tesco-do-likwidacji,12904319/

  Znana sieć sklepów znika z polskiego rynku. Wkrótce zamknięcie placówek

  https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/grupa-aldo-do-konca-sierpnia-zamknie-14-sklepow-w-polsce,849250.html

  Likwidacja polskiej sieci. Zagraniczna konkurencja wygrała

  https://pikio.pl/likwidacja-polskiej-sieci/

  Tylko w tym roku Biedronka zamknęła 14 sklepów. Szok klientów ,,Jesteśmy w ciężkiej sytuacji”

  http://natemat.pl/187305,tylko-w-tym-roku-biedronka-zamknela-14-sklepow-szok-klientow-jestesmy-w-ciezkiej-sytuacji

  Q…, co się dzieje? Może ktoś wie o co chodzi? Gdzie będziemy teraz robić zakupy i płacić ,,dobrowolną daninę” VAT/BAT? Czy szmulom na ,,dobrowolnych datkach” od handelku już nie zależy?

  Hej!

  Polubienie

 49. Q…, co się dzieje? Może ktoś wie o co chodzi? Gdzie będziemy teraz robić zakupy i płacić ,,dobrowolną daninę” VAT/BAT? Czy szmulom na ,,dobrowolnych datkach” od handelku już nie zależy?

  Hej!

  KIKA CH…. Z BIEDRONKAMI , TESCAMI , ROSSMANAMI ITP . PŁAKAĆ PO NICH NIE BĘDĘ .
  I NIE PŁACZ MI TUTAJ Z TEGO POWODU !!!!!!
  JAK BEDZIESZ CHCIAL SOBIE KUPIĆ KILO KASZANKI I MLECZKO ABY SOBIE ZDROWO POPRUKAĆ PO SPOŻYCIU TEGO JEDZONKA KUPISZ GO SOBIE W
  PSS SPOŁEM !!!!!!!!!!
  NAPRAWDĘ DOBRY TOWAR TAM MAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 50. Ad Snake

  Czy tak wygląda bogaty człowiek .No chyba żartujesz ha ha ha . Przecież on biedak jak mysz kościelna.

  Ty, SSSSSS, on też się bratał z chłopami, jako wielki biedak, albo tylko reklamował nowy rodzaj pługa do orki, bo wieśniacy woleli używać, starą wypróbowaną sochę! Chi, chi, chi…

  Cesarz Józef II przy orce pola w Czechach. Propagandowa ilustracja ukazująca cesarza jako przyjaciela chłopów.

  Chłopi, włościanie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ch%C5%82opi

  Oni też są wielkimi miłośnikami polskiego wieśniaka, z nosa wydłubią i chłopu oddadzą!

  NOWE CHŁOPSKIE RUGI WPROWADZANE PRZEZ PiS.

  .7 plag wywołanych przez PiS, dręczących polską wieś

  https://www.psl.pl/7-plag-wywolanych-przez-pis-dreczacych-polska-wies/

  Wszystkie pytania są aktualne dla obecnego rządu!

  11 pytań do PIS o polskie rolnictwo

  http://lubelskiepsl.pl/index.php/298-11-pytan-do-pis-dotyczacych-polskiego-rolnictwa

  Rugi chłopskie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rugi

  Bywaj SSSSSS

  Polubienie

 51. Dziennik Ludowy
  / 15.08.1920
  / Lwów
  / Rok 3, Nr 198

  Jak się bawili bolszewicy w Brodach

  Bolszewicy zajęli Brody d. 26. lipca. Tego dnia o g. 3 i pół nad ranem wszedł do miasta oddział z kilkunastu jeźdźców. Przedstawiali oraz niezwykły: obszarpani, niektórzy w samych koszulach bez butów. Jeden z jeźdźców miał cylinder na głowie, inni – kapelusze filcowe. Niektórzy mówili dobrze po polsku.

  Ten pierwszy oddział usiłował dostać się do kooperatywy, następnie do redakcyi w hotelu Bristol, lecz bezskutecznie.

  Niespełna w godzinę przybył drugi patrol, stanowiąc większą siłę, bolszewicy wyłamali drzwi do restauracyi, kazali sobie pokazać spiżarnie i piwnice, zkąd zabrali doszczętnie wszystkie zapasy. Bezpośrednio po tym rabunku włamali się do jubilera Wagnera, zkąd zabrali wszystko co się dało: klejnoty i zegarki, oraz pieniądze.

  Obok togo rozpoczęli gorliwie pracę nad włamywaniem się do dalszych sklepów.

  O g. 6. rano samochodami przybył sztab pod wodzą jenerała Bajenkowa. Wszyscy członkowie sztabu (wśród nich jeden chińczyk) ubrani byli po cywilnemu, z czerwonemi gwiazdami bolszewickiemi.

  Grupa mieszkańców zwróciła się w delegacyi do sztabu z prośbą o powstrzymanie rabunków.

  Po krótkiej naradzie jeden z dostojników sztabowych udał się do bardzo zajętych rozbijaniem skjepu czerwonogwardzistów i rozkazał imieniem sztabu przerwanie tej ryzykownej pracy. W odpowiedzi kilku kozaków zwróciło się z „mocnemi słówkami” do dostojnika, gdy zaś ten również krzepko im odpowiedział, w wyniku wiele barwnego djalogu kozacy silne poturbowali sztabowca szablami.

  To zniechęciło go do dalszej interwencyi.

  Wkrótce sztab się powiększył. Przybyło jeszcze 6 automobilów. Dostajnicy z gwiazdami przyszli do restauracyi w Bristolu i polecili w ciągu dwu godzin przygotować obiad na 30 osób oraz dostarczyć wszystkie, będące w mieście gumy do automobilów.

  Żądanie to było o tyle trudne do wykonania, iż mieszkańcy Brodów widzieli gumy samochodów jedynie w ruchu. Nigdy zaś, jako żywo, składów gum nie posiadali.

  Również trudno było o obiad na 30 osób, jako że poprzednicy sztabowców zdołali obrabować restauracyę ze wszystkich zapasów, następnie zaś w sile znacznie zwiększonej, z całą znajomością rzeczy i z wprawą zdumiewającą, rabowali wszelkie inne sklepy z żywnością i towarami.

  Aby właściciela restauracyi zachęcić, obiecali mu iż jeżeli nie dostarczy gum i obiadu, będzie wraz z rodziną rozstrzelany.

  Gospodarz obiecał, i uczynił to, co mógł uczynić, uciekł.

  Rano o g. 11 przybył Budionnyj.

  Tego wodza dzikich hord tak opisują ci, co z nim rozmawiali: twarz szeroka, wąsy czarne do góry a la cesarz Wilhelm, z czasów gdy mu dobrze szły interesy, wygolony starannie. Wzrost średni. Przyjechał na koniu bułanym (jasno blond, jak określają informatorzy). Kurtka skórzana, dolna część sukiennna z lampasem czerwonym. Przy boku srebrna szabla. Na głowie – rosyjska czapka sukienna z gwiazdą bolszewicką.

  Za wodzem 6 czerkiesów w białych czapkach i 2 kozaków.

  Wódz wraz z orszakiem stanął w lokaju firmy Westa (księgarnia nakładowa). By snadź zyskać więcej miejsca, polecono wywieźć wszystek papier do druku, którego było podobno za milion zgórą marek.

  Kozacy skarżyli się, iż przy rabunku mają zbyt wiele pracy, muszą bowiem rozbijać sklepy. Aby im zadanie ułatwić, wydano rozkaz otwarcia wszystkich sklepów pad grozą rozstrzelania.

  Odtąd rabunek szedł o wiele szybciej i sprawniej.

  W miarę przybywania wojsk z karabinami maszynowemi na dorożkach, powozach t. zw. linijkach, rosła nadzieja, iż rabunek rychlej się skończy. Każda bowiem nowa grupa przedewszystkiem brała się do rabunku.

  Do g. 4 wszystkie sklepy były doszczętnie oczyszczone.

  Powodzenie przytem sprzyjało bandzie, bo w jednej z piwnic znaleziono znaczny zapas wódek, likierów i wina. W innem miejscu 23 beczki śledzi. Z solidarnością, godną uznania, wydano rozkaz skoncentrowania się w pobliżu piwnicy i po godzinie wszystkie butelki, były sumiennie opróżnione. Nie mogli jednak spożyć 23 beczek śledzi, wobec czego ozdabiano niemi bagnety. Wkrótce znaleziono kilkaset kapeluszy damskich, co pozwoliło kozactwu wnet przybrać głowy w sposób malowniczy i pełen rycerskiej fantazyi, zwłaszcza, że właścicielkę poczęstowano śledziem na bagnecie o tyle nieuważnie, iż bagnet wbił się w ciało.

  Mieszkańcy zachowali się spokojnie, uważając, iż nic lepszego zrobić nie mogą. Nie przeszkodziło to jednak, iż pijani kozacy rozpoczęli strzelaninę, podczas której zastrzelili stolarza Frenkla i handlarza soli Mendla Stojanowera, poczem przy trupie ojca zniewolili w kilkunastu jego córkę.

  Program popołudniowy polegał na odwiedzaniu mieszkań prywatnych. Zebrano grupę żydów z pośród inteligencyi i grożąc rewolwerami, oświadczono, aby każdy mieszkaniec bez oporu oddał wszystko, co posiada, w przeciwnym bowiem razie, jako kontrrewolucjonista, będzie rozstrzelany.

  Według posiadanych dokładnych spisów kazano się prowadzić do zamożniejszych mieszkańców. Rabowano systematycznie, partyami. Po jednej do tego samego lokalu wchodziła kolejno inna partya i brała resztę, jeżeli co było jeszcze do zabrania. Brano wszystko: kosztowności, pieniądze, zapasy żywności, odzież, bieliznę. Prowadzono przy tem handel zamienny: kazano zdejmować z siebie ubranie i bieliznę, oddając wzamian swe łachmany i bieliznę z robactwem wschodniem.

  Po burżujach przyszła kolej na robotników, sklepikarzy i włościan. Z całą systematycznością ograbiono wszystkie mieszkania, nawet nędzarzy. Wieczorem dopuszczano się masowo gwałtów nad kobietami i dziewczętami.

  W razie oporu – kula w łeb!

  Szczegół charakterystyczny: Na prośbę o interwencyę odpowiadano, iż według zasady armii bolszewickiej, wolno jest rabować przez 3 godziny. Ponieważ jednak Brody są dużem miastem i w 3 godziny niepodobna było zrabować wszystkiego – rabowano przez 9 dni.

  Ilu bolszewików było w Brodach – trudno odpowiedzieć. Jedni twierdzą, iż 10.000, inni, że 50.000,

  Przez cały czas pobytu dzikiej bandy, czyli przez 9 dni, nikt z mieszkańców nie kładł się do łóżka. Uprawiano rabunki i gwałty po całych nocach.

  Trenów bolszewicy nie mają. Wobec tego zaopatrują się we wszystko tylko drogą rabunku. Oczywiście uformowano w Brodach czerezwyczajkę z napisem „Sledstwiennaja osobaja czerezwyczajnaja komisja”. Rozpoczęto w komisyi pracę od aresztowania ks. Praussa, ks. Duszyńskiego, pom. lekarza p. Daniluka i szeregu innych osób.

  W kościele i na plebanii dokonano rewizyi, połączonej z rabunkiem.

  Wśród kozactwa były kobiety w mundurach i kapeluszach damskich z gwiazdami bolszewickiemi.

  We wtorek d. 4 sierpnia Brody były odbite przez patrole polskie 49 pp. z grupy jen. Krajewskiego. Do czwartku jednak trwały utarczki w mieście i okolicach, podczas których bolszewicy ponieśli poważne straty. Budionnyj w ostatniej chwili ledwie zdołał uciec.

  Polubienie

 52. kika
  11. Dlaczego PiS blokuje rewolucję energetyczną na wsi?…i budowę przez rolników elektrowni słonecznych?

  Bo jak słonko zajdzie to skończy im się prąd i co wtedy?
  Czy nie lepiej by zajęli się budową elektrowni atomowych?

  Polubienie

 53. Adm przypomina:

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2017/08/20/wlasny-dom-za-30-tys-zl/

  no i jak to mówią mądrej głowie dość po słowie.
  Panowie posłowie z PiS widocznie to co im się podeśle czytają. Może nie wszyscy ale mniejsza o to.
  Ważne, że jednak dotarło i dało do myślenia. Stąd dziś, a właściwie wczoraj usłyszałem w TVP jak pan premier Morawiecki coś tam o polskich domach z drewna mówił.
  Lasów u nas sporo, wichury co raz drzewa przewracają, więc mamy, chciał nie chciał gotowy materiał na domy, a domki z drewna buduje się dosyć łatwo i szybko.

  A ja mu przypomnę, że w USA już pół wieku temu dla biedoty produkowano domki nawet nie z drewna ale po prostu Z TEKTURY. Po kilkuletnim użyciu taki domek nadaje się na przemiał, dostarczając podstawowego materiału do budowy kolejnych domków. By dzielnica nie wyglądała biednie wokół domu można robić wymyślne ozdoby – np. ŚREDNIOWIECZNE MURY FORTECZNE – po prostu z papieroplastyki. Konieczne jednak wywieszanie ostrzeżeń „Nie dotykać”, bo jakby ktoś nieopatrznie chciałby się oprzeć, mur by się zawalił, i dotykacz złamał rękę, za co zażądał by odszkodowania większego niż wartość całego tego, pomalowanego na różowo, pałacu z tektury.

  Polubienie

 54. Świetne zdanie panie doktorze .
  Nie ma co patrzeć co adminek pisal w sobotę bo walnął sobie browca :

  Konieczne jednak wywieszanie ostrzeżeń „Nie dotykać”, bo jakby ktoś nieopatrznie chciałby się oprzeć, mur by się zawalił, i dotykacz złamał rękę, za co zażądał by odszkodowania większego niż wartość całego tego, pomalowanego na różowo, pałacu z tektury.

  Polubienie

 55. Ad Snake

  JAK BEDZIESZ CHCIAL SOBIE KUPIĆ KILO KASZANKI I MLECZKO ABY SOBIE ZDROWO POPRUKAĆ PO SPOŻYCIU TEGO JEDZONKA KUPISZ GO SOBIE W PSS SPOŁEM !!!!!!!!!!

  Oj, nie wiem Wonszyk, oj nie wiem, czy sobie cosik kupisz w sklepikach PSS SPOŁEM? Powolutku z polskiego ryneczku, także znika PSS Społem!

  To koniec ,,Społem”. Ludzie stracą pracę?

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3623124,to-koniec-spolem-ludzie-straca-prace,id,t.html

  Ostatnie chwile PSS Społem Szczecinek

  http://www.gk24.pl/wiadomosci/szczecinek/art/4412087,ostatnie-chwile-pss-spolem-szczecinek,id,t.html

  Bułeczki mają być dmuchane, a chlebuś musi mieć tylko 60% mąki oraz ,,trujące” dodatki. Sorry taki mamy jewropejski klimat!

  Jak uratować chleb ,,Toruński”? Społem w likwidacji. Piekarnia na sprzedaż!

  http://www.nowosci.com.pl/torun/a/jak-uratowac-chleb-torunski-spolem-w-likwidacji-piekarnia-na-sprzedaz,12349911/

  A mogli być drugą ,,Biedronką”. Społem – największa sieć sklepów w Polsce stała się poczekalnią do emerytury

  http://natemat.pl/131409,spolem-maja-najwiecej-sklepow-w-polsce-i-lokalizacje-o-ktorych-lidl-i-biedronka-moga-pomarzyc-to-poczekalnie-do-emerytury

  Podatek uderzy w Społem. Czy ludzie stracą pracę!

  http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/prawo-i-podatki/a/podatek-uderzy-w-spolem-czy-ludzie-straca-prace,10146284/

  Ile mąki jest jeszcze w chlebie?

  ,,… – Ze względu na dużą ilość dodatków, mąki w czystym składniku w chlebie jest niekiedy zaledwie 60 procent. Pozostałe 40 proc. to są dodatki, głównie syntetyczne…”

  https://naszdziennik.pl/mysl/62473,ile-maki-jest-jeszcze-w-chlebie.html

  Hej!

  Polubienie

 56. julius
  Dziennik Ludowy pisał o Brodach i bolszewikach chyba z sufitu, strasznie i barwnie.
  Jak to na wojence bywa, rabunki, gwałty, zabójstwa.
  ————————-

  Awangarda absurdu

  Szanowni Państwo!

  Wystąpienia agenta o wdzięcznej ksywce Bolek, nudzą już chyba nawet najzagorzalszych zwolenników starego komunistycznego porządku i wiernych hasłu: „żeby wszystko było, tak jak było”. Te miliony, które nie stawiły się pod siedzibą sądu świadczą o tym dobitnie. Ile można wysłuchiwać „autorytetu moralnego III RP” o tym, że ma broń, której użyje, albo nie użyje, pokarze albo nie pokarze, a na pewno nie odda policji. Wszyscy już znamy na pamięć brednie o tym, jak to TW Bolek nie podpisał listy, którą może jednak podpisał, za co brał pieniądze, ale nie donosił, no może donosił, ale nieszkodliwie.

  Obecnie najtęższe głowy prawnicze wysilają się, nad odpowiedzią, czy będąc w stanie spoczynku można iść na urlop? Teoretycznie stan spoczynku wyklucza chodzenie, bo można się zmęczyć. Ale niezmordowana prezes w stanie spoczynku nie spocznie, póki zagrożone są interesy nadzwyczajnej ubeckiej kasty.

  Brnięcie od kłamstwa do kłamstwa jest zawsze nudne, o czym można się było także przekonać na „przesłuchaniu Polski”, przed gremium Unii Europejskiej. Występuje jakieś dziewczę z zarzutami do polskiego premiera, o rzekome łamanie prawa kobiet. Co można odpowiedzieć, że jej donosiciele są w błędzie? Powoływanie się na oczywistości, to tylko strata czasu.

  Nic więc dziwnego, że zapijaczony dygnitarz europejski pokazuje kto tu rządzi. Ale czy sterta nonsensów, jakimi zalewa nas Unia Europejska nie ma za zadanie skrywać czegoś, co te oczywiste bzdury mają przykryć? Obawiam się, że jest jeszcze gorzej. Po wyeliminowaniu prawdy i logiki z oficjalnego dyskursu, staniemy się bezradni i bezbronni, niezdolni odróżnić oczywistych absurdów takich chociażby jak wypowiadane przez Nowoczesnych posłów – wówczas już nawet cenzura Internetu stanie się zbędna.
  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 57. „Nowy Lepper” blokuje drogi Lubelszczyzny z powodu ASF.
  We wtorek 17 lipca, we wsi Dawidy w gminie Jabłoń w powiecie
  parczewskim, rolnicy zablokowali skrzyżowanie w proteście przeciwko wybijaniu zdrowych świń. Zaaresztowali też samochód i pracowników Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej. Na skutek protestu i zdecydowanej postawy hodowców. odstąpiono od wybicia zdrowych zwierząt.

  Polubienie

 58. Ad Snake

  ,,… Słyszałem też że na Białorusi ma być kopalnia bitcoina podobna jak w antypejsatej Irlandii. Prawda to?…”

  Atomowe fermy Łukaszenki będą „kopać” bitcoiny

  http://belsat.eu/pl/news/atomowe-fermy-lukaszenki-beda-kopac-bitcoiny/

  Białoruś chce ,,kopać” bitcoiny przy użyciu elektrowni atomowej.

  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/171229084-Bialorus-chce-kopac-bitcoiny-przy-uzyciu-elektrowni-atomowej.html

  Hmm….!!!???

  Syn górnika stworzył firmę wartą miliard. Założył kopalnię… bitcoinów

  https://finanse.wp.pl/syn-gornika-stworzyl-firme-warta-miliard-zalozyl-kopalnie-bitcoinow-6245736095172225a

  No nie, ale jaja jak berety! Wszystko przez pazerność na bitkonia! Chi, chi, chi…

  Skandal w rosyjskim ośrodku atomowym. Naukowcy kopali bitcoiny

  https://wiadomosci.wp.pl/skandal-w-rosyjskim-osrodku-atomowym-naukowcy-kopali-bitcoiny-6218832849574017a

  Cha, cha, cha…

  Hej!

  Polubienie

 59. wkradł się błąd nie Irlandia a Islandia .
  Kika a co ty się dziwisz że każdy na bitcoina łasy jak więzień po 20 letniej odsiadce na babę . zobacz na bitbay po ile stoi a zdaniem Johna McAfee dojdzie do miliona dolców spokojnie .
  Bitcoinowy szał nawet w Rosji ale także na Białorusi .Każdy chce zarobić bo pieniądze są sexy jak tutaj wszem i wobec pitolą różnej maści kołcze ha ha ha .

  Polubienie

 60. Nic więc dziwnego, że zapijaczony dygnitarz europejski pokazuje kto tu rządzi

  JAKI ZAPIJACZONY?. TO JEGO PRZECIEŻ DYGNITARZA EUROPEJSKIEGO BOLAŁY GOLENIE I WZIAŁ LEKI STĄD WYGLĄDAŁ JAK PIJANY POTEM POJECHAŁ NA FILIPINY I ZŁAPAŁ TAM GORĄCZKĘ FILIPIŃSKĄ KTÓRA MA TAKIE OBJAWY BO U NAS TEŻ SZEROKO BYŁA ZNANA .
  TAKŻE U NAS W POLSCE OFIARA WIRUSA „GORĄCZKA FILIPIŃSKA” WYGLĄDAŁA TAK.BU BU HA HA HA
  STRASZNIE GROŻNY WIRUS

  Polubienie

 61. Ad Snake

  ,,… Kika a co ty się dziwisz że każdy na bitcoina łasy jak więzień po 20 letniej odsiadce na babę . zobacz na bitbay po ile stoi a zdaniem Johna McAfee dojdzie do miliona dolców spokojnie…”

  No cóż, Wonszyk, jak Ci zarosły oczy wirtualną p… (wyraz niecenzuralny) i musisz wszystko robić tak, jak stado baranów – to Twój problem, a nie mój! Ja mogę po starej znajomości doradzi, a wybór należy tylko do Ciebie.

  Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

  http://biznes.interia.pl/waluty/news/amber-gold-niczego-nas-nie-nauczylo-wlasnie-rosnie-nowa,2544565,1023

  Co to jest piramida finansowa i jak się nie dać zrobić na kasę?

  https://akredo.pl/piramida-finansowa-sie-dac-zrobic-kase/

  „Bitcoin to piramida finansowa”. Jeden z największych banków w Azji ostrzega.

  http://www.rp.pl/Banki/311159931-Bitcoin-to-piramida-finansowa-Jeden-z-najwiekszych-bankow-w-Azji-ostrzega.html

  Chodzą pogłoski w necie, że globaliści szykują kolejny światowy kryzys.

  Nadchodzi największy w historii krach finansowy na świecie

  ,,… Pierwsze symptomy owego krachu można zaobserwować w nadmiernej zmienności kursów krypto walut, a szczególnie Bitcona. Banki przestały już na tym sztucznym tworze zarabiać i niektóre zaczęły zamykać konta na krypto walutach…”

  https://opoka.org.pl/biblioteka/X/XE/mk-analiza20180109.html

  Czy grozi nam globalny kryzys?

  http://rynekalternatywny.pl/2018/04/globalny-kryzys/

  Czy 2018 rok przyniesie ze sobą kryzys finansowy?

  https://ceo.com.pl/czy-2018-rok-przyniesie-ze-soba-kryzys-finansowy-38687

  Hej!

  Polubienie

 62. kika22 25 lipca 2018 o 12:41 AM
  Ad Snake

  SSSSS, czy o tym pamiętasz i panujesz nad tym parchatym ścierwem?

  Kika rozumiem że jesteś starszym panem który pobiera świadczenia z ZUS na swoje konto bankowe bo te czasy minęły jak pieniążki nosiły tacy listonosze jak np znany satyryk . Teraz mamy nowoczesność czyli konta w banku .
  kika mógłbyś ty mój braciszku kochany zrezygnować ze swoich świadczeń i próbować w takim mega kapitalistycznym kraju jak Polska bez tego parchatego ścierwa próbować żyć .
  Spróbuj żyć w gospodarce bez pieniądza a gwarantuję ci że zaraz ci wyłączą prąd , ogrzewanie .Nie zapłacisz także innych rachunków .
  Za co kupisz chleb i kawałek kiełbaski jak nie będziesz miał tego papierowego ścierwa w tym mega polskim kapitalizmie .
  Czasy dobrych prlowskich wujków się skończyły .To se ne wrati .
  Co kika podejmiesz wyzwanie .Spróbujesz żyć bez tych parchatych pieniędzy czy dalej będziesz z utęsknieniem czekał aż ci na konto ZUS wyśle pieniążki abyś mógł kupić sobie kawałek kiełbaski .
  Bądz konsekwentny .Zrezygnuj z koszernych wynalazków papierowych i żyj bez nich .Dasz radę? .
  Co do chciwości .
  Hameryki nie odkrywasz .Idż do kołcza zapłać 250 pln za godzinę pier…..głupot powie ci to samo że chciwość gubi w biznesie .
  Przyjacielu przecież ja sam wiem że te kryptowaluty śmierdzą jak gówno krowie na pastwisku ale ja w odróżnieniu od ciebie zamiast jęczeć próbuje się pod to podłączyć aby trochę zarobić bo wiem że te koszerne papiery są potrzebne mojej babie na waciki inaczej olałbym ten temat już dawno bo mi wystarczy browarek , trochę chleba i zwykła bułeczka oraz mój ogród i więcej nic do życia nie jest mi potrzebne .To jaki ja chciwiec ha ha ha .

  Polubienie

 63. Grzanku a czy szczypior coś pisał aby nie próbować na tym zarabiać i wykorzystać 5 minut swoje na zarobek aż pociąg poD nazwą KRYPTO nie walnie w drzewo i się nie rozwali .Chyba o tym grzanku nie pisał .Ja się ze szczypiorem zgadzam .Dawno już to czytałem ale ja zawsze wykorzystuje swoje 5 minut wsiadam do pociągu pod nazwą krypto ogałacam go z kasy a nastepnie wysiadam na minutę aż pociąg jeb…..

  Swoją drogą szczypior jest w super towarzystwie bo Warren Buffet też pluje na bitcoina niesamowicie podobnie twórca windowsa .
  Szczypior obok tych ludzi .
  CUD PO PROSTU CUD . PRAWDA GRZANEK . NO MUSISZ TO PRZYZNAĆ .

  Polubienie

 64. TO MUSI BYĆ DRUKOWANE .
  KIKA W JEDNYM ODDZIALE OBOK WARRENA BUFFETA I GATESA W KWESTII BITCOINA . TEGO NAWET KIKA SIĘ NIE SPODZIEWAŁ BO CHYBA TO ZASZCZYT DLA NASZEGO KIKI NIE JEST .

  Polubienie

 65. KOMENTARZ : BUFFET SPI NA ŁÓZKU ZŁOTYM I DZIŚ MOŻE TO MÓWIĆ BĘDĄC DZIADKIEM BARDZO STARSZYM PANEM ALE WYSTARCZY GDYBYŚMY GO ODMŁODZILI O 40 LAT A ZOBACZYĆ BY MOŻNA BYŁO Z JAKĄ OCHOTĄ ZARABIAŁBY TERAZ NA BITCOINIE W 2018 ROKU POWAŻNY PIENIĄDZ I JAK BY GO W PUPĘ CAŁOWAŁ OCZYWIŚCIE TEGO BITCOINA .

  Polubienie

 66. Krótko mówiąc, inwestując w bit-$zekle chce wąż wy******ać system 🙂 No to powodzenia, byle się tylko wąż na tym nie przejechał 😉

  Polubienie

 67. Grzanku ja wywalić system? .Gdzie przyjacielu .Ja chcę tylko zarobić na nowe volvo bo mam stare minus podatek .

  Polubienie

 68. Senat po wielogodzinnej debacie przyjął w nocy nowelizację Prawa o ustroju sądów powszechnych, która wprowadza m.in. zmiany w Sądzie Najwyższym. Za zmianami opowiedziało się 60 senatorów. Ostatnie minuty obrad były burzliwe.
  Najważniejsza ze zmian proponowanych przez PiS przewiduje przyspieszenie trybu wskazywania prezydentowi kandydatów na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego. Według nowych przepisów, będzie do tego potrzebnych 80, a nie – jak dotąd – 110 ze 120 sędziów Sądu Najwyższego. Oprócz tego, zgodnie z nowelizacją, jeśli kandydaci na sędziów Sądu Najwyższego będą się odwoływać od negatywnych opinii KRS do Naczelnego Sądu Administracyjnego, to nie wstrzyma to uprawomocnienia się decyzji Rady.

  Według senatorów PiS, nowelizacja usprawni funkcjonowanie sądów, w szczególności Sądu Najwyższego. Opozycja domaga się odrzucenia zmian, bo jej zdaniem ograniczają one niezależność sądów i są niezgodne z konstytucją i przepisami europejskimi.

  Teraz ustawa trafi na biurko prezydenta. 
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23713439,senat-w-nocy-przyjal-pakiet-ustaw-o-sadach-koncowka-obrad-byla.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 69. jeżeli Bitcoin dojdzie do 100 tysięcy USD wtedy sobie kupię nowe volvo i bardzo wtedy chciałbym zobaczyć wasze miny .

  Polubienie

 70. Z krypto walutami i z wszelkimi innymi piramidami finansowymi jest jak z łowieniem rybki. Najpierw się zanęca, później karmi się ją robakiem na haczyku, a na koniec wyciąga z wody by usmażyć na patelni.
  Bitcoin jest w fazie późnego zanęcania i wczesnego brania na hak.
  Wąż jak z niego nie uciekniesz, nie wycofasz many, to stracisz całą walutę jaką w niego włożyłeś.

  Polubienie

 71. Adminku nie kracz nie kracz .Za 2 lata pogadamy i zobaczymy kto miał rację czy ty nie mając nic czy ja nowe volvo . Pozyjemy zobaczymy .

  Polubienie

 72. Ja tam wierzę że cena bitcoina skoczy do 100 tysięcy USD ale gdyby twoje przewidywania się sprawdziły w co nie za bardzo wierzę to będę w czarnej żopie .Poczekamy i zobaczymy kto będzie się cieszył czy ty że straciłem pieniądze czy ja bo zarobię .

  Polubienie

 73. Jeszcze jedno . Ja tu nikogo do niczego nie namawiam .Jak pisze nasz cudny adminek ryzyko jest ja ryzykuję i tyle .

  Polubienie

 74. Na kogo zagłosował(a)byś w wyborach do Sejmu gdyby były dzisiaj?
  Kukiz’15 – 4% (215 głosów)
  Nowoczesna – 1% (68 głosów)
  Partia Razem – 1% (30 głosów)
  Platforma Obywatelska – 2% (124 głosy)
  Polskie Stronnictwo Ludowe – 0% (9 głosów)
  Prawo i Sprawiedliwość – 83% (4148 głosów)
  Sojusz Lewicy Demokratycznej – 1% (26 głosów)
  „Szczęść Boże!” Grzegorza Brauna – 2% (117 głosów)
  Wolność – 2% (95 głosów)
  Inna partia – 2% (77 głosów)
  Nie będę brał udziału w wyborach/nie wiem – 2% (75 głosów)
  Razem głosów: 4984

  Źródło:

  http://superklaster.pl/na-kogo-zaglosowalabys-w-wyborach-do-sejmu-gdyby-byly-dzisiaj
  ————————
  Co na to wąż?

  Polubienie

 75. Prawo i Sprawiedliwość – 83% (4148 głosów)

  Adminek ty tak na poważnie te 83 % ?
  widzę adminku że już z samego rana czy przedpołudnia twoje podniebienie kosztuje pyszną słoninkę z cebulką i dostałeś zajawek ale odrzuć bo to szkodliwe .
  PIS 83 % ? . To tak na trzeżwo ?
  ha ha ha .
  Na 50% poparcia zgoda ale adminku na litość twojego rozumu 83 % na PIS .Przestań jeść tą zepsutą słoninkę bo coś ma mózg ci żle działa .

  Polubienie

 76. Adminek napisz tam poprawkę że to głosowali na PIS ci co biorą 5 stówek na pizze i colę dla dzieci wtedy nawet 98% to dla mnie nie nowość ale takiego zastrzeżenia nie zrobiłeś .Szkoda .

  Polubienie

 77. Ja natomiast pod to się podpinam i tak już do końca mojego życia . Nigdy żadnego udziału w wyborach zresztą nigdy nawet ani razu nie byłem co dla mnie jest osiągnięciem nie małym.

  Nie będę brał udziału w wyborach/nie wiem – 2% (75 głosów)

  Polubienie

 78. „Mobilizacja” na Wołyniu
  „Farmazoni” ogłosili pobór wojskowy – Lekarz „japoński” bada rekrutów i rezerwistów

  Z polskiego Wołynia nadchodzą fantastyczne wieści. W kilkunastu miasteczkach oraz w kilkudziesięciu wioskach ogłoszono zaciąg ochotnika do armji japońskiej. Wymieniane są wszelkie rodzaje broni, piechota, kawalerja, artylerja, marynarka, nawet lotnictwo. Każdy, za niewielką opłatą wpisowego, może otrzymać przepustkę na Daleki Wschód.

  Agenci występują w przepisowych „frenczach” i noszą czapeczki przypominające model japoński. Namawiają chłopców do wyjazdu, obiecując wysoki żołd za bicie „kitajców”. Werbunek odbywa się bez większych formalności. Poprostu „lekarz japoński”, asystujący podczas pertraktacyj, zagląda kandydatowi do gardła, bada puls i wystawia jakieś świadectwo z nieczytelnemi znakami.

  Zaciągnięcie się do wojska jest dość kosztowne. Za wyrobienie prawa służby w japońskim pułku ułańskim oszuści żądają 20 dolarów, za służbę w lotnictwie tyleż, za zapisanie się do piechoty 10 dolarów. Najdrożej jest oceniany pierwszy pułk szwoleżerów japońskich, bo aż na 35 dolarów.

  Po wpłaceniu należności, wieśniak otrzymuje „przepustkę” do Japonji przez Gdańsk. Agenci oświadczają mu zazwyczaj:

  – W Gdańsku zgłosicie się, gospodarzu, do wojskowej misji japońskiej, to tam wydadzą wam koc, buty, nowy garnitur, pieniądze na drogę i szyfkartę. Pojedziecie morzem, bo rusek teraz nie przepuszcza.

  Wieśniacy, wyzbywają się krów i koni, zbierają się grupami, byle dotrzeć do Gdańska. Dowiadują się na miejscu, że nikt nie słyszał o istnieniu japońskiej misji wojskowej.

  Po powrocie do wsi rodzinnej, kmiotek taki przez długi czas nie może zrozumieć, jak to jest naprawdę z tymi „Japońcami”. Pisuje do władz podania, łazi po urzędach, zaczepia prawdziwych rekrutów, pytając, czy czasem nie jadą na Daleki Wschód.

  W Równem, na rynku, zgromadzili się przed kilkoma dniami wieśniacy z okolicznych wiosek i przez pół dnia siedzieli cierpliwie. Podchodzi policjant i pyta:

  – Na kogo tak czekacie?

  – Na generała, panoczku. Japoński generał miał przyjechać i zabrać nas na kolej. My do wojska wstąpili, na wojnę z Kitajem…

  Oprócz powiatu rówieńskiego, oszuści zdążyli już zmobilizować okolice Baranowicz, Włodzimierza Wołyńskiego, Radzynia, a ostatnio ukazali się niedaleko Warszawy, mianowicie w Siedlcach.

  Ci ludzie dzisiaj zapewne tworzyliby elektorat PiS-u.

  Polubienie

 79. Kika ale nie odpowiedziałeś mi jakbyś sobie w gospodarce bez pieniądza poradził w końcu takiego starego wykę doświadczonego szperacza memów zagiąłem ha ha ha .

  Polubienie

 80. Jakbys Kikuniu zapłacił za czynsz , wodę , ogrzewanie , telefon , bułeczki , szyneczki , balerony , salcesony .Jednak ten dobry stary ZUS ciągle potrzebny i nie ma sensu tak go hejtować .
  Pewnego razu patrzę w TV a tu wielka gwiazda co powinna mieć kasy jak lodu żali się bo ona nie ma świadczeń .
  a czy szanowna artystka płaciła składki na ZUS chyba nie bo w kabaretach to się z ZUSu tylko jajca robi .Prawda adminku? .

  Polubienie

 81. julius
  Dziś to się do armii japońskiej na wojnę z Kitajem nikt nie da nabrać.
  Dziś są lepsze sztuczki zwane Bitcoin.
  Nie widzisz, nie pomacasz, nie powąchasz, a płacisz.
  Miliony ludzi na całym świecie się nabierają, jeden, że się wzbogaci i kupi sobie nowe audi, drugi że zarobi na nowe volvo, trzeci że zmieni sobie mieszkanie, czwarty że kupi dom, inny że pośle syna na studia i tak dalej.
  Żaden nie pomyśli, ze wszystko to nie jest by kogoś wzbogacić, tylko by oskubać jak największą masę ludzi, oskubać i puścić z torbami, a samemu zgarnąć jak najwięcej.

  Polubienie

 82. Ad Snake

  Jednak ten dobry stary ZUS ciągle potrzebny i nie ma sensu tak go hejtować.

  Oj, Wonszyk, przestań marudzić, lepiej pilnuj w stajni swoich bitkoni! Jednej górki finansowej Ci mało?

  ZUS, a schemat Ponziego

  http://finansowekaizen.pl/zus/

  ZUS gorszy niż Amber Gold? ,,Też piramida finansowa, tyle że przymusowa”

  http://natemat.pl/27487,zus-gorszy-niz-amber-gold-tez-piramida-finansowa-tyle-ze-przymusowa

  ZUS przyznał, że jest piramidą finansową.

  https://www.salon24.pl/u/fgb/875828,zus-przyznal-ze-jest-piramida-finansowa

  Hej!

  Polubienie

 83. Nasz adminek powinien ZUS bronić przed hejtem bo w końcu sam też ma jak pisał stamtąd świadczenia a nasz kikunia jak argumentów brak trzyma się ostatniej deski ratunku pisząc o marudzeniu węża a dalej nie odpowiedział jakby żył bez pieniędzy które mu śmierdzą i czy jest dumny z tego że w jednym szeregu stoi z Buffetem i twórcą bitcoina w kwestii poglądu na krypto .
  No ale Kika milczenie jest złotem i uniki też są złotem jak wąż ugryzł Kikę dwa razy w żopę .
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 84. Co by złego nie pisać na temat ZUSu, nikt nic lepszego nie wymyśli.
  To dzięki ZUS–owi ludzie na starość żyją po ludzku nie grzebiąc po śmietnikach (z wyjątkiem tych co mają dziadowanie we krwi, względnie całe życie byli menelami)

  Wonsz, Kika ci nie odpowie jak by żył bez pieniędzy, bo być może sam nie wie.
  Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby wyjechać do Afryki, gdzieś w okolice równika i wrócić na drzewo z którego pół miliona lat temu się zeszło.

  Polubienie

 85. ad Admina
  A propos tego drzewa, dzisiaj po raz kolejny oglądałem wideozapis z wejścia na Durny, co by sobie pewne kluczowe fragmenty wizualnie utrwalić w pamięci i przy okazji obserwacji, że ni stąd ni zowąd spociły mi się dłonie, naszła mnie taka refleksja: dlaczego właściwie przedstawicielom homo sapiens na widok przepaści pocą się dłonie? Przecież z punktu widzenia mechanizmów ewolucyjnych, to zupełnie kontrproduktywne, zupełnie bez sensu – przecież wspinacze robią wręcz wszystko, by tego potu na dłoniach nie było (stąd woreczek z magnezją), w przeciwnym razie „wyjeżdżałyby” im spod palców chwyty i mogłoby się skończyć (w przypadku „żywcowania”) tragedią. Otóż wrodzona inteligencja (od łac. inter-ligare – łączyć, kojarzyć ze sobą ;)) podpowiedziała mi, że ewolucja naszego gatunku, przynajmniej wg oficjalnej wykładni, przebiegała – jak zauważył Gospodarz – na drzewach, i podejrzewam, że mokra od potu dłoń ma zupełnie inną przyczepność na korze drzewa niż na (zwł. wyślizganym od deszczu) granicie.
  Może Pan Marek, jako specjalista od biologii oraz nb. doświadczony łojant, zechciałby się w tej kwestii wypowiedzieć?

  Polubienie

 86. A czymże się pan prezydent zasłużył, że chce nam zmieniać konstytucję?

  Adminku ja ciebie nie poznaję i ty zadajesz takie pytanie . Jakby chciała zmieniać konstytucję Dulcynea adminka to by adminek bił prawo a tutaj takie pytania .
  To ja adminkowi odpowiem czym zasłuzył się pan prezydent:
  1. Był europosłem gdzie ciężko w Brukseli pracował dla Polski.
  2. Ma bardzo ładną żonę .
  3. Doda mu wręczała piękny tort .
  4. Prezydent jest bardzo przystojny .
  5 . Jest wykształcony .
  6. Ma ogromne poparcie społeczne .
  7. Jest również rozrywkowy i dba o zdrowie .Lubi jeżdzić na nartach w zimie .
  I co adminku mało zasług .Popraw ty się popraw kochany nasz admineczku ha ha ha i nie krytykuj pana prezydenta pytając czym się zasłuzył bo zasługi ma wielkie .

  Polubienie

 87. Ad Grzanka

  ,,… że ni stąd ni zowąd spociły mi się dłonie, naszła mnie taka refleksja: dlaczego właściwie przedstawicielom homo sapiens na widok przepaści pocą się dłonie?…”

  Grzanek, a zwieracze nie popuszczają? Chi, chi, chi…

  ADRENALINA BUZUJE NA MAKSA – CO TY NA TO?

  BASE jumping

  https://pl.wikipedia.org/wiki/BASE_jumping

  BASE w Norwegii

  Uli Emanuele, au-delà des limites du base-jump

  PO CO TO ROBIŁ…?

  Ostatni skok króla. Nie żyje Uli Emanuele

  http://www.newsweek.pl/sport/uli-emanuele-rekord-base-jumpingu-i-wingsuitingu-lot-przez-szczeline,artykuly,366452,1.html

  Hej!

  Polubienie

 88. kika22 25 lipca 2018 o 6:55 PM
  Hmm…!

  Wonsz, przeszło 40 lat ,,tyrałem” – mówi Tobie to coś!?

  Kikuniu każdy gdzieś tyrał .Ja zaczynałem tyrać mając lat 18 jednoczesnie tyrajac w polu całymi dniami przy 35 stopniach .
  Każdy tyrał oprócz nierobów i darmozjadów .
  40 lat tyrania .
  To teraz ZUS ci płaci nalezne pieniązki i super . Wypracowałeś sobie . Nie ma co hejtować ani pieniędzy ani ZUS bo bez nich byś zginął jak szara mysz w tym kapitalistycznym raju .
  Myslisz że nie znam ludzi którzy u schyłku komuny oddali ziemię i do dziś KRUS im płaci .Mało bo mało ale płaci .Co by bez tego KRUS zrobili? . Śmierć głodowa bo cię nawet do domu starców nie wezmą .Musisz mieć emeryturkę albo rentę którą oni pobierają na twoje utrzymanie .
  coś zle piszę ?

  Polubienie

 89. A ZE ZUS FUNKCJONOWAŁ W MIARĘ ZNOŚNIE PRZED 89 ROKIEM TO INNA BAJKA .
  DZIŚ WYSTARCZY WZIĄŚĆ DO REKI POZYCJE – KSIAŻKI TZW KOŁCZÓW CZY BIZNESMENÓW Z Z ZACHODU CZY USA TO TAM DOPIERO JEST HEJT NA TAKIE INSTYTUCJE JAK ZUS A TO ŻE W XXI NIE SPEŁNIAJĄ JUZ SWOJEJ ROLI ZE SĄ PRZESTARZAŁE I MUSZĄ UPAŚĆ W CIĄGU 10 LAT .
  A ZRESZTĄ WEJDZ NA WEBINAR JAKIEGOŚ BIZNESMENA CZY KOŁCZA TO JUŻ JEST TOTALNY HEJT ZUSU .
  PEWNIE KIKA JESTEŚ OFIARĄ TAKICH WEBINARÓW !!!!!!!! HA HA HA .

  Polubione przez 1 osoba

 90. ZGADZAM SIĘ Z ADMINKIEM TO JEST INSTYTUCJA Z DUŻYMI WADAMI ALE PÓKI CO NIKT NIC INNEGO NIE WYMYŚLIŁ A KŁAPAĆ DZIOBAMI JAK KOLCZE CZY BIZNESMENI TO POTRAFI KAŻDY .

  Polubienie

 91. ZAPOMNIAŁEM DOPISAĆ KIKUNI NA KONIEC

  HEJ I TRZYMAJ SIĘ .
  NO MUSZĘ KIKUNIU POWIEDZIEĆ DZIŚ 3 DO JAJA DLA MNIE SKORO JUŻ WYCIĄGASZ TWOJĄ KARÓWKĘ PRZEZ 40 LAT TO JUŻ INNYCH ARGUMENTÓW NIE MASZ .

  SWOJĄ DROGĄ JA PRZEZ SWOJE ZYCIE NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM ZJAWISKIEM ABY KTOŚ SIĘ PRZYZNAŁ ŻE JEST LENIEM I NIEROBEM .
  JAK SIĘ SŁYSZY ROZMOWY TO TYLKO TAKIE :
  ” JA HAROWAŁEM 25 LAT ” .E TAM CO TO JEST A JA HAROWAŁEM 30 LAT ” – E TAM CO TO JEST NASTĘPNY SIĘ ODZYWA .
  „CHŁOPY A JA HAROWAŁEM W SWOIM ŻYCIU 38 LAT „.
  W KONCU KTOS MĄDRY POMYSLAŁ I MOWI :
  ” JAK MOGLEŚ HAROWAĆ W ŻYCIU 38 LAT JAK TY MASZ DOPIERO 37 LAT „.
  AUTENTYCZNA SYTUACJA W PUBIE PRZY BROWARKACH .

  Polubienie

 92. grzanek
  Stałem nad przepaścią na takim specjalnym balkoniku w Jugosławii.
  Mdliło mnie dosyć nieprzyjemnie.
  To samo uczucie miałem jadąc autokarem siedząc przy szybie, gdy widziałem krawędź drogi i przepaść, też w Jugosławii.
  W samolocie przy oknie też się widzi przepaść, niektórzy też czują paraliżujący lęk z tego powodu.
  Leciałem kilka razy.
  Ostatnim razem gdy leciałem z USA do Polski powiedziałem sobie – Jak dolecę, to więcej już nigdzie latać nie będę.
  No i siedzę w domu.
  Pchać się na krawędź nad przepaść głupia sprawa nie uważasz?
  Bo po co na co?

  Polubienie

 93. ssssssssssss
  Mądrze piszesz wężu.
  Wypłaty z ZUS to stałe pewne zabezpieczenie.
  Jak ktoś chce więcej, a ma siły, to zawsze może sobie dorobić.
  Jest jeszcze takie dobre rozwiązanie jak na przykład wynajmowanie posiadanych lokali.
  Biznesu się już nie prowadzi, a lokal jaki się kiedyś pobudowało, już jest zbędny, więc się go wynajmuje za dobrą kasę, to samo z dodatkowymi mieszkaniami nad lokalem.
  I żyć nie umierać.

  Polubienie

 94. Czasami trasa wiedzie nad przepaścią i innej drogi po prostu nie ma, więc nie rozpatrywałbym tego w kategoriach głupie–mądre. Ale fakt, że jeśli nie ma potrzeby się pchać, to nie ma sensu. Takich durni np. w ogóle nie rozumiem (chyba tylko dla szpanu to robią): https://www.youtube.com/watch?v=pBhumQ7eDhM

  Mnie się na taki widok pocą dłonie, podobno b. wielu (większości?) osób też, dlatego spytałem. Widać każdy organizm reaguje trochę inaczej.

  Polubienie

 95. grzanek a po co ci tak szarżować .Było jechać tam gdzie ja byłem do Krościenka : widoki piekne , góry małe , można się wykąpać w wodzie , fajne kiełbaski z rożna , puby , całkiem całkiem kobitki .Byłem 8 dni .Zyć nie umierać a ty wybierasz extrema .

  Polubienie

 96. Adminku coś mi się wydaje ze z tych 500 plus dla seniorów chyba nici będą a tak chwaliłeś za to PIS .Adminku fajny chłop z ciebie ale bądż obiektywny bo ciągle piszesz a ile to PIS obietnic spełnił .
  Admineczku drogi a może napiszesz tak w słupku ile nie spełnił .
  Widzę adminkowi coraz mniej się podoba prezydent Duda i coraz bardziej go krytykuje chociaż jeszcze na początku kadencji wychwalał go i wielbił jak ” słońce Karpat w Rumunii ” co można sobie poczytać .
  Adminku tak szczerze masz jakieś przecieki że kandydatem PIS w następnych wyborach będzie ” dulcynea ” . Masz znajomości w rządzie to może coś wiesz kogo tam nasz ” Chrobry ” może zarekomendować na kandydata na prezydenta z płci pięknej .
  Gdyby nasz wódz taka kandydatkę podał idę od razu na wybory chociaż od 89 roku nie byłem .Potrzebna jest kobieta na tym urzędzie w dodatku piękna .

  Polubienie

 97. No sorry wąż tak już mam. Wszystkie znakowane już dawno zdeptane, pozostał mi tylko off-road. Mam wszelako nadzieję, że w następną sobotę, najdalej niedzielę, znowu zacznę nadawać 🙂 Trzymaj za mnie ogonek Wężu! 🙂

  Polubienie

 98. Obowiązkowo grzanek trzymam ogonek tylko pamiętaj w wolnym czasie jak nie będziesz chodził po górach nie pij dużo no i uważaj abyś jakiegoś wiewióra czy trypa nie złapał jak zwał jak zwał bo ty chyba jeszcze grzanku mało doświadczony .
  Trzymam mocno ogonek i wracaj w zdrowiu bo wizyty u seksuologów chyba takie tanie nie są a raczej jak sądzę z NFZ nie korzystasz ha ha ha .
  Trzymaj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 99. Grzanku bohater tego filmu też złapał coś niemiłego po przypadkowym kontakcie z piękną panią no ale on miał doświadczonego kolegę który z nim poszedł do lekarza skórnego .
  Tak to się wtedy nazywało .

  Polubienie

 100. Oczywiście grzanku znasz mnie i wiesz że sobie żartuje ale tak juz powaznie .Uważaj bo wiesz góry to nie przelewki sam wiesz .

  Polubienie

 101. Nie no jasne 😉 Ale wiesz wężu jak to jest, człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi 🙂
  Oby tylko pogoda dopisała, wtedy mój los będzie w większym stopniu w moich rękach.

  Polubienie

 102. Grzanek na niedźwiedzie uważaj. Podobno w górach polują na samotnych turystów.
  U nas na równinach i dołkach tylko wilki samotniki i dziki.
  Tych ostatnich na pęczki i na kopy.
  Zrobiłem sobie potężny drąg z warsztatowym ciężkim śrubokrętem na szpicy i teraz jestem bezpieczny.
  Kiedyś z wilczurem po lasach grasowałem, teraz już psa nie mam, no to muszę mieć jakiś oszczep, bo jakoś tak biegać jakbym zapomniał, więc ucieczką nie sposób się ratować.
  A tak ja z włócznią i dzik do mnie nie podejdzie, nie taki on głupi.
  Pamiętaj o zdjęciach i filmach.

  Polubienie

 103. No tak, miśki to obok eksponowanych, ‚napowietrznych’ odcinków tras, moje największe zmartwienie. Jako że chodzę już w zasadzie wyłącznie poza szlakami, czuję się zawsze trochę tak, jakbym wchodził do Parku Jurajskiego. Ale przez -naście sezonów nic się nie stało i mam nadzieję, że ten trend się utrzyma i w tym roku 🙂

  Polubienie

 104. Podobno jakis nawalony zdrowo koleś w USraju odpoczywał w górach jak to tam bywa w USA coś powąchał jakieś zioło plus wódeczka naszła chłopu ochota na sex i pomylił niedzwiedzia z piękną kobietą .Zaczął niedzwiedzia obmacywać po jajkach co się dla usmańca skończyło tragedią .

  Także grzanek żadnego alkoholu .Pamiętaj
  Na podstawie tego programu info .
  Jajca w tym USA
  ha ha ha

  Polubienie

 105. Od 4 minuty 30 sekundy.
  Są tez niedzwiedzie które zostały zgwałcone przez Gruzinów ha ha ha .

  Też trza na nich uważać bo się mszczą ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s