Manna z nieba, czyli spadające z nieba dziki


ASF+ : Druga Zmiana Narodowi – mrożone dziki z nieba?

w poszukiwaniu drugiego dna ASF

 

ASF + : Druga Zmiana Narodowi – mrożone dziki z nieba?

 

Proszę Państwa, to nie są żadne podśmiechujki – poważne przyjrzenie się problemowi epidemii ASF każe postawić pytania fundamentalne – ale nie oparte o oficjalną narrację mediów czy polityków – tu uwaga!: wszystkich opcji. Podobnie jak w innych fundamentalnych dla rozwoju czy choćby przetrwania naszego Narodu – politycy wszystkich opcji milczą jak zaklęci. Morda w kubeł, cicho sza, ani słowa. Omerta – albo śmierć!

 

Prawda jest zaś taka, że wszystkie informacje pochodzące od ludzi, od rolników powodują narastające wątpliwości co do realnego zagrożenia ASF, a może czy do jego rzeczywistego istnienia. Sytuacja wygląda tak, że znajdowane są martwe dziki – i wkrótce po tym nie wiadomo skąd pojawia się inspekcja weterynaryjna – i dokonuje rzezi stad świń. Zdarzały się sytuacje, gdzie rolnik, znalazłszy martwego dzika, cichaczem go zakopywał, nikomu nie mówiąc – a i tak wkrótce na miejscu pojawiali się a to weterynarze, a to policja, twierdząc że w pobliżu znaleziono martwe zwierzę i trzeba wybijać stada, likwidować hodowle trzody. Skąd wiedzieli, skoro nikt ich nie powiadamiał?

 

Pewnego wyjaśnienia tej tajemnicy można doszukiwać się w innych powtarzających się pogłoskach. Otóż mówi się, że znajdowane padłe dziki są… zamrożone. Nawet jeżeli po wierzchu są miękkie, to próba głębszej ingerencji w ciało zwierzęcia wprawiała ludzi w osłupienie – wewnątrz dzik był zmrożony na kamień. Jeżeli były zamrożone, to kto je przechowywał i w jakim celu. Czy celu podrzucenia i sprowokowania wybicia zdrowych hodowli?

 

Kolejne informacje – podawane również przez prasę regionalną mówią o dzikach wiszących wysoko na drzewach (Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych – Dziennik Wschodni ). Jak to możliwe, przecież dziki nie latają – powie inteligentny mieszczuch siorbiąc kawę latte z wiadomego kubeczka – i zacznie znacząco kreślić kółko na czole. Ależ latają, powie kto inny – pod warunkiem że się im pomoże – na przykład wyrzucając je nad wybranym terenem ze … śmigłowca – albo innego samolotu. Znam teren nad którym stale, powtarzalnie latają na małej wysokości i z małą prędkością wojskowe Casy – zawsze parami. Często o zmierzchu. A to jakiś problem? – otworzyć drzwiczki desantowe i puścić dzika, żeby se polatał? A potem wysłać w ten rejon inspekcję.

 

Taki dzik, proszę Państwa na dobrą sprawę nie musi być chory – dlatego piszę że ta choroba może być równie prawdziwa jak uderzenie samolotów w WTC. Przecież chłop jak znajdzie – to sam nie zbada. Zbadają specjaliści – od dziesięcioleci hodowani przez PSL na zaufanych swoich ludzi. A to, że PSL dba – czy dbał o rolników – to przecież nikt nie ma złudzeń. Nawet gdyby PSL przeminął, wierni oddani ludzie w terenie pozostaną.

 

Więc wystarczy, żeby dzik się znalazł. Resztę zrobią służby. A służby biją świnie nie tylko w przewidzianym prawem promieniu rzekomego zagrożenia. Biją chwacko i na odlew – szerzej i szczodrzej – ale z jednym wyjątkiem.

 

Wyjątek pojawia się wtedy, gdy w okolicy jest ferma hodowli przemysłowej, dajmy na to – amerykańskiej. Zbudowana, przypuśćmy za kredyt bankowy. Wtedy, proszę Państwa, ta ferma NIE STANOWI zagrożenia. Tam się hodowli nie likwiduje. Kto potrafi rozwiązać tę zagadkę?

 

Pokuśmy się zatem o analizę. Służby weterynaryjne i wszystkie inne są służbami państwowymi. Powinny występować w imieniu Państwa (nie Państwa, Szanowni – tylko Państwa Polskiego) i w jego interesie. Podobnie ma się rzecz, z rządem, ministrem rolnictwa, ministrem środowiska. Czyli – powinni na przykład z troską pochylić się nad tymi przytoczonymi wyżej pogłoskami. Zwrócić się o wyjaśnienie. Wysłuchać tych, którzy widzieli co widzieli. Poszukać winnych. Złapać ich osądzić i ukarać. Podać rzecz do publicznej wiadomości, tak by uspokoić opinię publiczną, że nasze hodowle nie są już zagrożone.

 

Tymczasem wszystkie te organy robią to co zwykle w takich sytuacjach. Zamilczają temat. Udają, że nie ma sprawy. I że nie ma innego rozwiązania, tylko wybić świnie. Czyli doprowadzić do upadku gospodarstw.

 

Rozmowy z rządem są owocne jeżeli chodzi o deklaracje rządowe. Inaczej to wygląda gdy się posłucha hodowców. Pan premier, brat Bibiego, jak już wiemy, snuje wizje, opowiada ogólniki, obiecuje gruszki na wierzbie, worki dukatów i latające świnie (te ostatnie nawet się spełniają). Ale konkretów unika, spotkań roboczych w zasadzie również. Podobnie jak nowy minister rolnictwa – ten wręcz wygląda na coraz bardziej zniecierpliwionego – czego te chłopy chcą od niego? Przypomnijmy, że pan nowy minister od rolnictwa i rolników wcześniej był – a może jest nadal – przewodniczącym komisji ds polsko-żydowskich. To kto może wiedzieć czyje interesy realizuje?

 

Więc mamy upadek polskiego sektora hodowli trzody chlewnej, mamy katastrofę na rynku owoców miękkich, mamy problemy sadownictwa, mamy mordercze dla rolników embargo na dostawy do Rosji. Rolnicy z każdej strony dostają cięgi – a pomocy znikąd.

 

Spytajmy zatem, qui bono? Kto korzysta?

 

Korzystają wielcy zagraniczni producenci masowej nędznej jakości, fatalnie karmionej trzody z której produkowana jest szpikowana chemią żywność. Producenci mający u nas swe fermy – to te, na których ASF nie uświadczysz. Korzystają dostawcy i producenci zagranicznych produktów mięsnych.

KORZYSTAJĄ BANKI – banki finansujące te ogromne ponadnarodowe inwestycje. Czyje banki? – no przecież, że nie polskie. Jedyny polski bank, który może na tym odnosić korzyść, to ten co go Mateusz, brat Bibiego, tylko co do Polski sprowadził, chyba w ramach repolonizacji sektora bankowego – JP Morgan. Ale on taki polski, jak – ten burmistrz New Jersey, co to Państwo wiecie co – dla przykładu.

 

I to wszystko daje podstawy do postawienia ZNÓW pytania o motyw, o cel, o zamiar. Również o pytanie już stawiane: czy Dobra Zmiana – to rzeczywiście Dobra Zmiana – czy jedynie – Druga Zmiana – tam gdzie Rudy nie doprowadziłby nas siłą, tam sami pójdziemy, mamieni fantomami hojnie serwowanymi przez Drugą Zmianę – w rodzaju Powstania Warszawskiego, Żołnierzy Wyklętych, Panienki Jasnogórskiej, Jarosława Kaczyńskiego na kolanach, pieśni wojennych, łopocących sztandarów, Jezusa Króla Polski, pielgrzymek, co tam jeszcze Państwo sobie wymyślicie – a co stale nam pokazują w telewizjach, ze szczególnym wskazaniem na TVP – rzygać się zaczyna chcieć jak się na to patrzy.

 

Pielgrzymkę to trzeba odbyć ZARAZ – po rozum i odwagę – i uważnie nieustannie patrzeć im na ręce. A jak trzeba, przegnać bez litości, pozamykać w więzieniach razem z całą obecną opozycją – ale w osobnych celach, żeby znów czegoś nie uknuli.

 

Albo się ten Naród obudzi – i to jest temat NA WCZORAJ – albo go nie będzie.

Ale – jeżeli się nie obudzi – to chyba nie ma czego żałować – bo co wart naród, co przespał własną zagładę.

Dziękuję za uwagę

Neon24

Andrzej Tokarski

Dziki na działce

dziki maliny

 

dziki 2

 

Reklamy

86 uwag do wpisu “Manna z nieba, czyli spadające z nieba dziki

 1. KIKA JA NIE CHCĘ NIC MÓWIĆ ALE TY PEWNYCH DZIUR NIE POMYLIŁ . CHŁOPIE TO NIE TA DZIURA GDZIE TY SIĘ PCHASZ HA HA HA .

  Polubienie

 2. Proszę Państwa, to nie są żadne podśmiechujki…

  Wczoraj, spragniony nowalijek, wchodzę do osiedlowego warzywniaka i oooooooooo, co ja widzę! Chi, chi, chi… Leżał sobie samotnie w skrzynce i czekał na nabywcę. Myślę sobie, że będzie musiał długo leżeć, aż któregoś pięknego dnia wyląduje na śmietniku.

  Smacznego, ale beze mnie. Cha, cha, cha…

  Hej!

  Polubienie

 3. CO NA TO KIKA?

  Znowu kika! O wojnach światowych słyszeli, a o wojnach gospodarczych – nie? O tym socjalistyczno/kołchoźniczym systemie, też nie słyszeli?

  https://synonim.net/synonim/korporacja

  BYŁA SOBIE POLSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ ŚWIATOWYM HANDELKIEM! SORRY JUŻ NIE JEST POLSKA!

  Animex

  W kwietniu 1999 amerykańska firma Smithfield Foods przejęła większościowy pakiet akcji ANIMEX S.A. stając się inwestorem strategicznym spółki.
  Od września 2013 Smithfield Foods, a tym samym także Animex są częścią chińskiej grupy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Animex

  Smithfield Foods

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Smithfield_Foods

  TO CHYBA JEST CHIŃSKA PRZYKRYWKA/ALIBI DLA US-RAJSKIEGO KOŁCHOZU!

  Shuanghui

  ,,… Kiedy nabył Smithfield Foods w 2013 r., Nadal był znany jako Shanghui…”

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Shuanghui&prev=search

  KIEDY TO SIĘ ZACZĘŁO?

  Te amerykańskie świnie (NIE, 04/2008)

  http://skibniewska.blogspot.com/2013/02/te-amerykanskie-swinie-nie-042008.html

  Holocaust na miarę XXI wieku: Smithfield, korporacja śmierci w Polsce

  https://jarek-kefir.org/2013/08/16/holocaust-na-miare-xxi-wieku-smithfield-korporacja-smierci-w-polsce/

  W Czaplinku ma powstać ferma. Megaferma. Największa ferma w Europie.

  https://xebola.wordpress.com/2017/07/05/w-czaplinku-ma-powstac-ferma-megaferma-najwieksza-ferma-w-europie/

  W PO—LIN NIKOMU NIC NIE ŚMIERDZI!?

  Śmierdząca sprawa: Smithfield zapłaci 50 mln dolarów odszkodowania?

  https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci-branzowe-swinie/smierdzaca-sprawa-smithfield-zaplaci-50-mln-dolarow-odszkodowania2/

  To teraz nie dziwcie się głupie goje, że mrożone dzikie świnie, doprawione odpowiednim wirusem ,,fikają” jak małpy po drzewach!

  To się nazywa ELIMINACJA WSZELAKIEJ KONKURENCJI, która stoi na drodze US-rajskiemu molochowi!

  NARESZCIE POLSKI CHŁOP POCZUJE CO TO JEST PRAWDZIWA WOLNOŚĆ! Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 4. To teraz nie dziwcie się głupie goje, że mrożone dzikie świnie, doprawione odpowiednim wirusem ,,fikają” jak małpy po drzewach!

  To się nazywa ELIMINACJA WSZELAKIEJ KONKURENCJI, która stoi na drodze US-rajskiemu molochowi!

  NARESZCIE POLSKI CHŁOP POCZUJE CO TO JEST PRAWDZIWA WOLNOŚĆ! Chi, chi, chi…

  KIKA BRAWA PRZYBIJAM CI ŁAPKĘ I JAKO ŻEM WĄŻ DO CIEBIE PEŁEN SZACUN.

  Polubienie

 5. Proszę – powalczmy o przywrócenie właścicielom=suwerenom=członkom spółdzielni i obywatelom gminy naturalnego prawa oglądu każdego dokumentu (zwłaszcza księgowego ) w wersji e niezwłocznie czyli np. w porcjach tygodniowych co tydzień z opóźnieniem kilku dni – bo to jest od kilkunastu lat możliwe i bez kosztowe, na już posiadanych urządzeniach do wykonywania, nawet dla RODO łatwo komputerowo zamazywać dane osobowe pozostawiając tylko pierwsze litery nazwiska i imienia ( więcej w załączniku ).

  Serdecznie zapraszam chociaż na chwilę na wieczorne darmowe, audiowizualne ( wszyscy widzimy się wzajemnie, rozmawiamy ), grupowe ( 25 osób ) rozmowy – Polaków i Słowian ze wszystkich kontynentów – codziennie w skype od godziny 20.30 i zwykle do północy u: henryksw

  pozdrawiam serdecznie Henryk Swół kom 601 42 44 90 hs421@wp.pl w skype: henryksw

  Polubienie

 6. Alert pogodowy: Od jutra będzie obowiązywać III, najwyższy stopień ostrzeżenia przed upałem

  W związku z czym proponuję.
  Nie wpadać w panikę.
  Nie pić wódki.
  Nie pić piwa.
  Nie uganiać się za babami.
  Chodzić do kościoła i modlić się w miłym chłodku.
  Nie wierzyć ze modły coś mogą zmienić.
  Przestać hodować świnie.
  Zakładać plantacje, winogron, pomarańczy, bananowe sady.
  Opalić się na murzyna.
  Jeździć na wakacie za koło podbiegunowe.
  A najlepiej emigrować w tamte okolice.

  Polubienie

 7. Wąż zapewnia pana pułkownika że się poprawił pracuje nad sobą i liczy na poparcie życząc pułkownikowi zdrówka jak najbardziej szczerze .

  Polubienie

 8. Adm 6 sierpnia 2018 o 4:20 PM
  Alert pogodowy: Od jutra będzie obowiązywać III, najwyższy stopień ostrzeżenia przed upałem

  ADMINEK TO TY SIEDZ W DOMU NIGDZIE NIE WYCHODZ .PRZYTUL SIĘ DO ZONY ZONA CIĘ POPIEŚCI I WŁĄCZCIE SOBIE TEN FILM SZCZEGÓLNIE POLECAM NA UPAŁY.
  HA HA HA .

  Polubienie

 9. No, no, jaka piękna odmiana.
  Jeszcze trochę i obywatel ważą zrozumie, że jedyną partią jaką a na dzień dzisiejszy trzeba popierać to partia PiS.
  Na jutro też,
  by nie było jak było, czyli ….uj, dupa i kamieni kupa.

  Polubienie

 10. ,,Proszę – powalczmy o przywrócenie właścicielom=suwerenom=członkom spółdzielni i obywatelom gminy naturalnego prawa oglądu każdego dokumentu (zwłaszcza księgowego)…”

  Ooooo, kolejne białe misiaczki, które chcą REFORMOWAĆ coś, co nie jest reformowalne!

  Konfederat Henryk Swół dobrym gospodarzem jest. Sejmik Wrocław

  JAK, MY ZROBIMY NOWE REFORMY, TO WSZYSTO BĘDZIE OK! PAN HENRYCZEK I SPÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI, MYŚLI ILUZORYCZNIE, ŻE ŻYJĄ SAMI NA BEZLUDNEJ WYSPIE, A SYJONISTYCZNA MAFIA RZĄDZĄCA, POZWOLI IM NA MAŁPIE FIGLE! OJ, BARDZO NAIWNI…

  https://synonim.net/synonim/iluzoryczny

  PIRAMIDĘ WSZELAKICH ABSURDÓW NALEŻY ZBURZYĆ DO FUNDAMENTÓW, A NIE REFORMOWAĆ! NA GRUZACH CHAOSU, TRZEBA WYBUDOWAĆ NOWO/STARĄ RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA OBOWIĄZYWAŁA PRZED WIEKAMI I BYŁA NORMALNOŚCIĄ, A NIE SZMULOSKIM BURDELEM!

  Aaaaaaaamen!

  Polubienie

 11. kika
  Nie chcę podawać nazwiska tego z zarostem i w okularach, znanego także jako Nikander, ale jedno mogę powiedzieć szczerze i otwarcie, to kabaret jednego aktora, pod tytułem ,,Umowy wzajemnie kontrolowane i odwrócone płatności”
  Jeśli ktoś nigdy nie miał biznesu, to z pewnością nie powinien pisać temu biznesowi prawa, przepisów czy zasad działania, bo po prostu w temacie nie siedział, nie poznał, nie posmakował.

  Polubienie

 12. Co do wybijania zdrowych polskich świnek. Tym powinien zająć się minister rolnictwa i minister spraw wewnętrznych. Takich weterynarzy co to sobie pod pozorem afrykańskim doprowadzają do bicia świń powinno się wyłapać, oskarżyć o nadużywanie stanowiska służbowego, doprowadzenia do szkód w rolnictwie, zażądać ich usunięcia poprzez wypłatę rolnikom równowartości w gotówce i na koniec pozbawić prawa do wykonywania zawodu, a już na koniec końców zamknąć dla przykładu na parę lat.
  Inaczej rolnicy będą mieli nie do końca uzasadnione pretensje do rządu i do partii PiS a to się może zemścić przy kolejnych wyborach.
  By tego uniknąć PiS–owcy pochylcie się nad tym tematem na poważnie.

  Polubienie

 13. sssssssssssss
  Adminek to jest ten Nikander ?

  Kilka lat temu nikander ogłosił, że polskie przedsiębiorstwa w wyniku reform Balcerowicza poniosły 200% strat, jak mu powiedziałem, że możliwość strat może sięgać jedynie 100% to w odpowiedzi wyzwał mnie od żydów.
  Ten ,,ekspert od odwróconych płatności” zapomniał tego co uczono w podstawówce na lekcjach matematyki, że całość to 100% i ani procenta więcej.

  Polubienie

 14. Adminek choroba żony niestety .
  Po drugie
  W normalnym kraju to byłby standard ale my zyjemy w kraju całkowicie nienormalnym gdzie wszystko jest na opak .
  Adminek tylko nie pisz w tej sprawie nigdzie listów bo po pierwsze nikt ich nie przeczyta a po drugie chyba się nie chcesz bawić w sponsora papieru toaletowego .
  Dziś już kolejek po niego nie ma a w carefourach można kupić o zapachu malinowym bez oddawania makulatury .
  Na pewno się jeszcze odezwę jak mi się sprawy rodzinne wyprostują .

  Adm 7 sierpnia 2018 o 7:42 AM
  Co do wybijania zdrowych polskich świnek. Tym powinien zająć się minister rolnictwa i minister spraw wewnętrznych. Takich weterynarzy co to sobie pod pozorem afrykańskim doprowadzają do bicia świń powinno się wyłapać, oskarżyć o nadużywanie stanowiska służbowego, doprowadzenia do szkód w rolnictwie, zażądać ich usunięcia poprzez wypłatę rolnikom równowartości w gotówce i na koniec pozbawić prawa do wykonywania zawodu, a już na koniec końców zamknąć dla przykładu na parę lat.
  Inaczej rolnicy będą mieli nie do końca uzasadnione pretensje do rządu i do partii PiS a to się może zemścić przy kolejnych wyborach.
  By tego uniknąć PiS–owcy pochylcie się nad tym tematem na poważnie.

  Polubienie

 15. Adminek wybacz mu w emocjach pisze się rózne bzdury ale chyba słów Kiezunia nie podważysz co rybeńko :
  czy napiszesz że to także bajki

  Tu drukowane :
  ” LUDZIE NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE .DOSTAJĄ PROPAGANDĘ I POZWALAJĄ SIĘ OSZUKIWAĆ .
  NIE ZNAJĄ PODSTAWOWYCH FAKTÓW NP TAKICH ZE ZAGRANICZNE BANKI ZARABIAJĄ W POLSCE 15 MLD ZŁOTYCH ROCZNIE A MYŚMY SPRZEDALI WSZYSTKIE NASZE BANKI ZA 25 MLD CHOĆ BYŁY WARTE 200 MLD ZŁOTYCH I DZIŚ NIE MAMY ŻADNEJ BANKOWOŚCI .
  TO JAK NIE MIEĆ ŻADNEJ BRONI IDĄC NA FRONT ”
  Koniec cytatu .

  JAK BĘDĘ CIEBIE KIEDYŚ ADMINEK WSPOMINAŁ TO ZAWSZE BĘDĘ MIAŁ W TWOJEJ SPRAWIE ZAGADKĘ TRUDNĄ DO ROZWIAŻANIA JAK CAŁKI MATEMATYCZNE JAK MOŻNA BYĆ TAK ZACZADZONYM PIS NIC Z TEGO NIE MAJĄC .
  BO JEŻELI CHODZI O TYCH CO BIORĄ 5 STÓW Z 500 PLUS NA COLĘ I PIZZE DLA DZIECI TO JA ICH NAWET ROZUMIEM ALE CIEBIE ANI TWOJEGO ZACHOWANIA LOGIKĄ NIE WYTŁUMACZYSZ
  .TRZYMAJ SIĘ .

  Polubienie

 16. NIKANDER W EMOCJACH PRZESZARŻOWAŁ Z PROCENTAMI A Z DRUGIEJ STRONY NIEŁADNIE ŻE NAZWAŁ CIĘ ŻYDEM ALE Z DRUGIEJ STRONY JEŻELI SIĘ POPIERA CAŁYM SERDUCHEM PARTYJKI POOKRĄGŁOSTOŁOWE JAK TY ADMINKU TO PRZECIEŻ NIKT CIĘ NIE BĘDZIE NAZYWAŁ ESKIMOSEM . CHYBA TO ROZUMIESZ PRAWDA ?.

  Polubienie

 17. BARDZO TANIUTKA PODMIANA! ROZPASANE BIZANCJUM W PO—LIN KWITNIE CAŁY CZAS! Chi, chi, chi…

  https://sjp.pl/rozpasany

  Wydamy fortunę na posłów

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wydamy-fortune-na-poslow/llvkwye#slajd-1

  Tak luksusowo poleci Duda do Australii

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tak-luksusowo-poleci-andrzej-duda-do-australii/ms7b5b1

  Bizantyjskie rozpasanie pisowskiej władzy szokuje.

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,165704415,165704415,Bizantyjskie_rozpasanie_pisowskiej_wladzy_szokuje_.html

  Hej!

  Polubienie

 18. ssssssssssssss….JEŻELI SIĘ POPIERA CAŁYM SERDUCHEM PARTYJKI POOKRĄGŁOSTOŁOWE ….
  Niezupełnie.
  PiS został utworzony znacznie później i nie przy okrągłym stole.
  Główny bohater okrągłego stołu niejaki Lechu co się Wałęsa, nie raz dawał do zrozumienia, że JK bardzo mu szkodzi na wątrobę.
  Obecnie w szczególności i to nie tylko jemu, ale i zdecydowanej większości z tamtego towarzystwa.
  W życiu obowiązuje pewna logika.
  Ta logika nakazuje żołnierzowi zarówno dyscyplinę jak i posłuszeństwo swojemu wodzowi.
  Każdy wróg będzie chętnie widział po drugiej stronie bunt i nieposłuszeństwo żołnierzy. Każdy wróg będzie podważał zaufanie do władzy, nakłaniał i wspierał buntowników.
  Czy zatem ci co atakują PiS działają na korzyść Polski czy na korzyść wroga?
  Czy jeśli PiS chce zdyscyplinować sędziów by można było zamykać złodziei, tych złodziei co kradli miliony i rujnowali naszą gospodarkę, źle robi czy dobrze. Uczciwy człowiek powie dobrze, złodziej i przestępca powie źle. Tenże złodziej bezie krzyczał, że to metody bolszewickie, że pis wprowadza totalitaryzm i zamordyzm i będzie pisał:
  Bizantyjskie rozpasanie pisowskiej władzy szokuje.
  Bo właśnie chodzi temu wrogowi by skłócić naród z pisowską władzą, by ,,było jak było” by było ,, …uj dupa i kamieni kupa. By władza wróciła do tych co nam wiek emerytalny podnieśli w górę, podobnie jak VAT i całowali po rączkach kanclerzynę i wyprzedawali za bezcen wszystko co polskie i co nasze.
  Chodzi o obalenie PiS, bo to partia która odeszła od polityki okrągłego stołu. A jak PiS obalą to kto sięgnie po władzę?
  Zastanów się wężu.
  Dla tego trzeba stanąć przy obecnej władzy i ją wspierać.
  Bo to nie prawda, że PiS–PO jedno zło, nie prawda, że to partia okrągłego stołu.
  To partia na wskroś przeciwna i PO i tym co rujnowali nam Polskę

  Polubienie

 19. Kika
  Żeby uwierzyć to chciałbym zobaczyć link

  …..Z ogłoszenia Centrum Obsługi Administracji Rządowej wynika, …..

  A swoją drogą to czasy małych fiatów 126 minęły.
  Moja żona też ma samochód z przyciemnianymi szybami poduszkami powietrza i coś tam coś tam jeszcze, dodam moja żona emerytka.

  Polubienie

 20. Ad Adm-inka

  A swoją drogą to czasy małych fiatów 126 minęły.

  Ładny mały ,,kaszlaczek” wyczarterowany od muslim z ZEA, za funt kłaków! Chi, chi, chi…

  https://www.miejski.pl/slowo-kaszlak

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarter

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zjednoczone_Emiraty_Arabskie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_777

  Delivery of Emirates’ 100th Boeing 777-300ER | Emirates Airline

  Business Class Seat Preview | Boeing 777 | Emirates Airline

  13 851 km – Odległość z: Polska do: Australia

  Ile kosztuje tankowanie samolotu? Te kwoty robią wrażenie

  https://businessinsider.com.pl/finanse/ile-kosztuje-tankowanie-samolotu-ceny-paliwa-lotniczego/y9vc2z1

  Hej!

  Polubienie

 21. Adminek a kiedy PO została utworzona chyba duzo pózniej niż PC no ale adminek wyznaje zasadę Kalego PO to same zło a PIS to aniołek .
  Adminek miej litość . Tutaj nie ma 5 letnich dzieci zapychających się kurczakiem i ciasteczkiem z macdunalda ha ha ha z 500 plus ha ha ha .

  Polubienie

 22. TW BOLEK PLUS TW BALBINA.

  BOLEK, BALBINA I…

  Jeśli Kaczyńscy wiedzieli, że Wałęsa jest agentem, to dlaczego zrobili z niego prezydenta? I co Lech robił przy okrągłym stole? Polityczne tajemnice braci

  https://wolnosc24.pl/2017/02/01/kaczynscy-swiadomie-zrobili-z-agenta-walesy-prezydenta-te-i-inne-tajemnice-braci/

  Jarosław Kaczyński -TW Balbina

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,160666697,160666697,Jaroslaw_Kaczynski_TW_Balbina.html

  Jarosław Kaczyński pali kukłę Wałesy (1993 rok)

  Hej!

  Polubienie

 23. kika22 7 sierpnia 2018 o 6:33 PM
  TW BOLEK PLUS TW BALBINA.

  HA HA HA
  KIKA BRAWA . NAPRAWDĘ CIĘ KOCHAM ZA TE WPISY . PRZYBIJAM ŁAPKĘ .

  Polubienie

 24. sssssssssssss
  kika
  Mówią, że świat się zmienia, poglądy ludzi także. Kiedyś wspierał Wałęsę, niedługo później palił jego kukłę.
  Był czas, ze chciał tworzyć rząd koalicyjny z Tuskiem, teraz zapewne chciałby go posadzić.
  Ponad to Kaczyński nie jest łasy na niemieckie granty i stanowiska w Brukseli, innym stołek w Brukseli się marzył i marzy.
  Kaczyński chce rządzić sam a nie pod dyktando Niemiec i tym się różni od wielu politycznych oponentów.
  Nikogo lepszego na tą chwilę nie mamy. Musicie to przyznać, a jak nie, to wskażcie lepszego.

  Polubienie

 25. „Kaczyński chce rządzić sam a nie pod dyktando Niemiec i tym się różni od wielu politycznych oponentów.”

  Kaczyński chce podlegać bezpośrednio pod Waszyngton i Tel-Aviv. Chce być samodzielnym wasalem bez pośrednictwa Niemiec. Wiadomo, ze Niemcy nic nie zrobią bez zgody Israela i USA, a to te dwa państwa utrzymują obecny status Niemiec jako wiodącego w Europie. Skoro w dużej mierze kolonizują Polskę poprzez Niemcy to najwyraźniej taka sytuacja w obecnej chwili im odpowiada.

  Polubienie

 26. TUSIO PO ANGIELSKU DOPIERDZIELA AZ MIŁO POSŁUCHAĆ ZA TO PO NIEMIECKU SZPRECHA PIERWSZA LIGA SAM SŁYSZAŁEM .NAPRAWDĘ BRAWA .

  Polubienie

 27. julius
  Kaczyński chce mieć dobre relacje z USA i z Izraelem jako zabezpieczenie nie tyle przed ,,zagrożeniem” rosyjskim, co niemieckim.
  Widać to było w czasie wizyty Trumpa w Warszawie gdzie Trump występował przed pomnikiem powstańców Warszawy z okresu II WŚ dając niejako do zrozumienia, że stoi po stronie nowego sojusznika jakim stała się Polska.
  Potwierdził to mówiąc o Międzymorzu i politycznym wzmocnieniu Polski jako przeciwwagi dla Niemiec i ich dominacji w Europie.

  Jest w Olsztynie cały kompleks koszarowy po byłej oficerskiej szkole LWP z czasów PRL. Za rządów Tuska mówiło się o projektach utworzeniu tam szkoły wojskowej NATO, czytaj Niemiec jako że miało to zostać sfinansowanie przez Bundeswerę.
  Wyobrażacie sobie jak by to wyglądała nasza suwerenność gdyby w mieście wojewódzkim Warmii i Mazur dawniej (Allenstein) stacjonowało 500 czy nawet 1000 niemieckich byczków wyszkolonych i uzbrojonych po zęby.
  Brakowałoby im tylko białych płaszczy z czarnym krzyżem byśmy znowu mieli tu państwo krzyżackie.
  Amerykanie państwa Pruskiego nam tu nie zrobią, z Niemcami byłoby to bardzo prawdopodobne.

  Polubienie

 28. U MNIE DZIŚ NA SŁONCU BYŁO 45 STOPNI TAKŻE ADMINEK JUTRO SIEDZIEC W DOMU BO SLOŃCE W TAKIM NATĘŻENIU SZKODZI HA HA HA I MOZNA PISAĆ RÓZNE ZAJAWKI HA HA HA .

  Polubienie

 29. „Trump występował przed pomnikiem powstańców Warszawy z okresu II WŚ dając niejako do zrozumienia, że stoi po stronie nowego sojusznika jakim stała się Polska.
  Potwierdził to mówiąc o Międzymorzu i politycznym wzmocnieniu Polski jako przeciwwagi dla Niemiec i ich dominacji w Europie.”

  To taka bajeczka dla polskiego ludu, jak ktoś kiedyś powiedział, że kupi każdą głupotę.
  Israel i USA są w stanie zniszczyć Niemcy sami i to bardzo szybko i nie potrzebują do tego
  Polski.

  Polubienie

 30. julius
  USA i Izrael nie mają najmniejszego powodu by mniszyć Niemcy, wszak to jest sojusznik i jakieś profity z Niemiec także się liczą, ale taki mały pstryczek w nos, pokazanie, że mogą postawić na Polskę i resztę krajów trójmorza, a Niemcy zepchnąć na margines, mocniej wydoić, ukarać za bratanie się z Rosją itp.
  To polityka która skłania USA do równoważenia i jednocześnie ograniczania wzrostu potęgi niemieckiej poprzez wspieranie Polski. To nam daje pewne gwarancje bezpieczeństwa bez których się obyć nie możemy.
  No chyba że znów postawimy na Rosję, ale jak wiemy Putinowska Rosja to obecnie żaden gwarant czego w sposób bolesny doświadczył Janukowycz na Ukrainie.

  Polubienie

 31. Janukowycz sam popełniał wiele błędów . Żył w dobrobycie i luksusie 1000 razy mniejszym niż jego odpowiednicy na Zachodzie co nie przeszkodziło aby tutaj medyja urabiały głupków i powtarzały miliony razy jaki ten Janukowycz to bogacz .

  Putin zrobił tyle ile mógł .Uratował mu dupę dzięki czemu Janukowycz wiedzie w Rosji żywot emeryta i pewnie ptasiego mleczka mu w Rosji nie brakuje w odróżnieniu od ciebie adminku bo tobie przy pisiorkowych rządach brakuje ptasiego mleczka nie licząc że żona ci nie chce kupić . Rzucą ci jakieś ochłapy w wysokości 5 pln rocznie to emerytury a ty wtedy piejesz z podniety jak kogut o 4 rano ha ha ha .
  Gdyby nie Putin Janukowycz .
  1.Albo siedziałby w najcięższym pierdlu na Ukrainie .
  2. Albo KS kulka w łeb i do piachu .
  Także adminek mniej pierdół dla czytelników prosimy .

  Polubienie

 32. ssssssssssss
  Napisałem ci niedawno:
  Nikogo lepszego na tą chwilę nie mamy. Musicie to przyznać, a jak nie, to wskażcie lepszego.

  Masz wężu kogoś lepszego niż Kaczyński to dawaj

  Polubienie

 33. WONSZ!

  ZA TO WKLEJENIE TEGO FILMIKU MOŻESZ MIEĆ NIEMAŁE KŁOPOTY – ZAPOMIAŁEŚ JUŻ?
  PRZECIEŻ ROZNOSISZ NIEPRAWDĘ!

  SSSSSSSSSS
  7 sierpnia 2018 o 8:35 PM

  Polubienie

 34. Szanowny Adminie,

  [Adm
  7 sierpnia 2018 o 7:17 PM ]

  „ Mówią, że świat się zmienia, poglądy ludzi także. Kiedyś wspierał Wałęsę, niedługo później palił jego kukłę.
  Był czas, ze chciał tworzyć rząd koalicyjny z Tuskiem, teraz zapewne chciałby go posadzić.”

  – Prezes Kaczyński tak robił, bo wówczas tworzyła się „nowa rzeczywistość” i nikt nie wiedział, komu z kim po drodze i jak powinien się zachować i co zrobić.
  – Nota bene, dziś, ósmego sierpnia bieżącego roku też się ta „nowa rzeczywistość” tworzy, bo i jak miałoby być inaczej? Ludzie oceniają wszystko z perspektywy czasu przeszłego i mają pretensje obecnie, w czasie teraźniejszym. Toż to głupota!
  – Więc zarzucanie Kaczyńskiemu tego, co on robił kiedyś nie ma najmniejszego sensu. Można to co najwyżej przyjąć do wiadomości, ale nie da się z tym nic zrobić dziś. Chyba że ktoś ma zamiar celowo niszczyć nasz kraj. Wtedy to każdy – pozorny – argument jest dobry i każdy głos rozsądku będzie zakrzyczany.

  „Ponad to Kaczyński nie jest łasy na niemieckie granty i stanowiska w Brukseli, innym stołek w Brukseli się marzył i marzy.”

  – niemcy usiłowali już od dawna zdyskredytować obu braci Kaczyńskich w całkiem niedyplomatyczny sposób. Więc już wtedy było wiadomo, że Kaczyński nie będzie się z niemcami układał jeżeli nie będzie musiał.
  – Dla prezesa Kaczyńskiego praca w urzędach brukselskich to nie żaden awans; tam jest banda pomyleńców prześcigających się w wymyślaniu absurdów i oni dla pieniędzy zrobią wszystko.
  – Natomiast Kaczyński ponoć nie ma konta w banku, nie używa kart kredytowych, nie ma samochodu ani prawa jazdy i żyje skromnie. Oczywiście, na ile można skromnie żyć mając takie wpływy.
  – Nehru powiedział ponoć do Gandhiego, że zapewnienie mu życia w ascezie kosztuje więcej, niż gdyby Gandhi żył w luksusach. Coś w tym musi być, bo tak jest faktycznie.

  ”Kaczyński chce rządzić sam a nie pod dyktando Niemiec i tym się różni od wielu politycznych oponentów”

  – uważam, że sam to może się prezes Kaczyński podrapać za uchem, ale w pozostałych sprawach ma poważnie związane ręce i musi sprytnie lawirować między czyhającymi na nas bandytami chcącymi wywołać u nas katastrofę wojny domowej.

  „Nikogo lepszego na tą chwilę nie mamy.”

  – nie mamy i długo nie będziemy mieć. Prezes Kaczyński ma coś, czego ewentualny jego następca nie ma: Prezes Kaczyński ma doświadczenie w grach politycznych i zna graczy. To decydujący atut i dlatego możliwe było „wykrojenie” z budżetu i 500+ i pieniędzy na szkolne wyprawki dla uczniów, a także inne świadczenia socjalne, na które PO pieniędzy nie mogło znaleźć.
  – Jeżeli Polacy nie obronią PiSu, dostaną to, na co zasługują.

  „Musicie to przyznać, a jak nie, to wskażcie lepszego.”

  – tego jeszcze brakuje, żeby jakiś łachmyta, internetowy pomyleniec, wyznaczał nam wszystkim szefa rządu!!!
  – Wskazywać to on sobie może dla siebie prywatnie.
  – Ale nie w imieniu Polaków i to wszystkich Polaków.
  – Oni chcą usunąć PiS nie dlatego, że PiS źle rządzi a przeciwnie! Oni chcą usunąć PiS ponieważ PiS dobrze rządzi i robi to w interesie Polaków. Kłania się komu musi, podaje rękę komu musi, a poza tym robi co możliwe by Polaków wzmocnić, choć niektórzy patrząc tylko jednym, kaprawym okiem widzą co innego.
  – Należy wreszcie zrozumieć, że zmiana tego rządu nie byłaby wynikiem jakiegoś błędu ze strony obecnego rządu, lecz wynikła by z zamachu stanu.
  – Misterna konstrukcja PO poczyniona przez „niemców” poważnie się chwieje. Niemcy to przecież nie żadne niepodległe państwo, lecz de facto firma, z ograniczoną odpowiedzialnością. Oni realizują wytyczne zza oceanu i nie tylko tego, ale nie mają przecież wyjścia.
  – No więc i my realizujemy jakieś wytyczne, z tym, że może nie aż tak dokładnie jak od nas oczekują, stąd ataki na PiS i Kaczyńskiego.
  – Nie wiemy także, czy awantura gruzińska to nie była podpucha w celu wyeliminowania L.Kaczyńskiego już wtedy. Czytałam, że samolot prezydencki błąkał się po niebie i był narażony wtedy na zestrzelenie. Piloci ponoć nie mogli znikąd otrzymać rozkazów z braku orientacji, a sam Kaczyński mógł decydować tylko na podstawie tego, co sam wiedział, czyli na podstawie tego, co mu jego pracownicy powiedzieli.
  – Czy „służby” były lojalne wobec L.Kaczyńskiego czy realizowały inne wytyczne, tego nie możemy wiedzieć.
  – Faktem jest, że L.Kaczyński nie powinien był się w tą awanturę w ogóle włączać, a już na pewno nie osobiście.
  – Więc nie wiadomo, na ile decydował on samodzielnie, bo raczej można przyjąć, że nie tyle chciał co z jakiegoś powodu musiał, bądź ktoś go wprowadził w błąd.
  – Być może na skutek jakiegoś zbiegu okoliczności wtedy się nie udało wyeliminować Kaczyńskiego i zgonić tego na Rosję, no to zrobiono poprawkę w Smoleńsku.
  – Teraz natomiast udało się PiSowi umocnić stanowisko polityczne i stąd ataki na niego.
  Jeżeli przyjąć, że PO to dziecię niemieckich służb i PO chce usunięcia PiS, no to można również przyjąć, że obecnie nie są realizowane „interesy niemiec” w Polsce czyli realizowane są być może interesy polskie w Polsce.
  – Polakom powinno się to podobać, ale widać się nie podoba.
  – Czego więc chcą Polacy?
  – rzęchy folkswagenie już Polacy mają, mogą już Polki pracować jako służące w niemczech za 1000 ojro za pracę 24h na dobę zajmując się chorymi i niedołężnymi, niemieckimi starcami. „dobre niemieckie towary” wyrzucane przez niemców na śmietniki a wyciągane stamtąd przez Polaków, którzy te „dobra” sprzedają u nas, też są już w Polsce powszechnie dostępne.
  – Czegóż więc Polakom brak do szczęścia?
  – Czy Polacy chcą się tego dowiedzieć zmuszeni nędzą do szukania resztek żarcia wyrzucanego na śmietniki tym razem rodzime jak było to jeszcze całkiem niedawno?
  – Kiedyś nie wiedzieliśmy co to jest bezrobocie i się dowiedzieliśmy. Zapłaciliśmy za to utratą 10% populacji Polaków w wieku produkcyjnym, którzy wyjechali za chlebem na obczyznę.
  – Czego się dowiemy usuwając PiS od władzy?
  – I ile to nas będzie kosztować?
  – Ile razy możemy zaczynać od zera? I skąd przekonanie, że za każdym razem się nam to zaczynanie od zera uda?

  Polubione przez 1 osoba

 35. Masz wężu kogoś lepszego niż Kaczyński to dawaj.

  JAK TO, PRZECIEŻ JUŻ JEST…! Chi, chi, chi, jak ludzka pamięć jest zawodna, cha, cha, cha…

  CZEMU ,,ATEUSZ” KACZOREK NIE BYŁ NA PRZEDSTAWIENIU, KOLEJNEJ SZOPKI, WYSTAWIONEJ PRZEZ KATABASÓW?

  Jezus królem Polski? Co prezydent Duda robił w Łagiewnikach

  https://oko.press/jezus-krolem-polski-sie-wydarzylo-lagiewnikach-robil-prezydent-duda/

  CZY JEZUS WYRAZIŁ ZGODĘ NA TEN CAŁY CYRK?

  Czego właściwie królem został Jezus? Przeczytaliśmy akt uznania Chrystusa Królem i Panem

  http://natemat.pl/195069,czego-wlasciwie-krolem-zostal-jezus-przeczytalismy-za-was-akt-uznania-chrystusa-na-krolem-i-panem

  KICI, KICI, KICI… JEZUS, GDZIE JESTEŚ? POLSKI TRON CZEKA, WIERNY CIEMNY LUD WZNOSI DO CIEBIE MODŁY – A TY NIC!

  JA PIERDZIU, JESZCZE RAZ TO SAMO W NAWIEDZONEJ WARSZAWCE!!! CZEMU PAPA FRANEK, KRÓL ,,BUL” CAŁEJ GALAKTYKI, MILCZY W SPRAWIE SZALEŃSTW SWOICH PODWŁADNYCH KATABASÓW?

  Właśnie intronizowano Jezusa Chrystusa na Króla Polski. „Jezus kazał nam to zrobić 90 lat temu”

  https://pikio.pl/intronizacja-jezusa-na-krola-polski/

  CIP, CIP, CIP JEZUSEK PRZYBYWAJ, HAŁDA GRZECHÓW CZEKA DO WYKUPIENIA/ODKUPIENIA PO CENACH WOLNORYNKOWYCH! PO UDANEJ TRANSAKCJI, ZNOWU SIĘ ZABAWIMY W RZYMSKĄ SZUBIENICĘ! Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 36. Adm 8 sierpnia 2018 o 10:34 AM
  ssssssssssss
  Napisałem ci niedawno:
  Nikogo lepszego na tą chwilę nie mamy. Musicie to przyznać, a jak nie, to wskażcie lepszego.

  Masz wężu kogoś lepszego niż Kaczyński to dawaj

  ADMINEK TU W PUNKT CAŁKOWICIE SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM . NIE MA NIKOGO LEPSZEGO OD KACZYŃSKIEGO . TYPOWE MNIEJSZE ZŁO I NIE MA WYŚCIA TRZEBA GO POPIERAĆ INACZEJ PO RAZEM Z PETRU .
  ADMINEK ZA KILKA DNI CI PODESLĘ LINK DO MOJEGO KANAŁU O KRYPTOWALUTACH – BITCOIN , DASH , LITECOIN . ZOSTAWIĘ GO NA TWOIM KANALE .

  Polubienie

 37. WONSZ!

  OD KIEDY TY TAKI NAWRÓCONY, CO?
  A PRZECIEŻ NIE TAK DAWNO PLUŁEŚ WSZĘDZIE PO BLOGACH JADEM NA PIS ILE TYLKO MOGŁEŚ?

  I TAK PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ ZA TO WSZYSTKO – PRZECIEŻ KOPIE TWOICH WPISÓW MA POPDOBNO JUŻ ABW!

  MUSI CI RURA ZMIĘKNĄĆ, BO PÓJDZIESZ NA WIKT Z KAWY I RAZOWEGO CHLEBA.

  Polubienie

 38. ADMINEK U MNIE DZIŚ NA SŁOŃCU 43 STOPNIE BYŁO .ŻAR.
  JESZCZE JEDNO ADMINKU . WYPATRUJ U SIEBIE NA KANALE LINKU DO MOJEGO KANAŁU O KRYPTO .WLASNIE SKOŃCZYŁEM O LISKU .
  ZA PARĘ DNI CI WYŚLĘ .ZOBACZYSZ . OCENISZ . MOŻE TAK BYĆ ?

  Polubienie

 39. Ssssss
  Każdy wpis i komentarz na moim kanale automatycznie jest przesyłany na mój e- mail i wyświetlany na pulpicie, także nie ma obawy, jak tylko się pokaże to przeczytam.

  Polubienie

 40. No money for wages, schools, health care, but…
  Stock buybacks will hit $1 trillion in 2018

  By Barry Grey, 8 August 2018

  Trillions are being squandered on inflating stock prices and the fortunes of the CEOs and big investors, while the real wages of US workers continue to decline.
  Bankruptcy filings surge among older Americans
  Dwindling income, medical bills, debt push seniors into financial ruin

  Polubienie

 41. Od czasu do czasu wrzucam teksty nie tłumaczone bo w departamencie zamorskim USA angielski, można powiedzieć, urasta do miana języka urzędowego.

  Polubienie

 42. Buyback czyli wykup akcji własnych. Spólki w USA przeznaczają zyski i zaciągają kredyty na poczet przyszłych zysków w celu skupowania własnych akcji co powoduje, że na rynku amerykańskim trwa cały czas hossa. Mniej akcji to większy zysk na akcje pozostajace w obiegu.

  Polubienie

 43. komentarze spod filmu, wiecej pod filmem na kanale YT

  Hans Klatt
  1 dzień temu
  Kult Maria ma syna maria eeeeepicka

  32

  Roken
  Roken
  22 godziny temu (edytowany)
  prawda w oczy kole skoro oficjalny trailer trzeba oglądać poza oficjalnym kanałem 🙂 znak naszych czasów – wszystko ma wyglądać porządnie i nie nagannie, mimo że pod powierzchnią smród, gnój i pazerność.

  9

  Jarek Korgol
  Jarek Korgol
  1 dzień temu
  Film bardzo potrzebny z chęcią pójdę do kina.

  35

  Banks PL
  Banks PL
  1 dzień temu
  Masz oczy i uszy?
  Dla kogo potrzebny dla ludzi wysmiewajacych kosciol
  ktorzy przez jednostkowe przypadki wkladaja wszystkich do jednego worka

  Strielon
  Strielon
  1 dzień temu
  Banks PL kościół to mafia

  5

  Jarek Korgol
  Jarek Korgol
  1 dzień temu
  Normalni księża są wyjątkami, reszta to mafia. Taki film jest potrzebny. Żeby Kościół zaczął się oczyszczać z takich kanali.

  5

  Bodzio Ari
  Bodzio Ari
  22 godziny temu
  Banks PL No i widzisz jaki z Ciebie hipokryta ? Jednego sędziego przylapali na kradzieży to całe sądownictwo trzeba rozwalić ?

  1

  19851985marcin
  19851985marcin
  22 godziny temu
  Ciekawe ilu z was nie przyjęlo sakramentu komunii.

  Bodzio Ari
  Bodzio Ari
  22 godziny temu
  19851985marcin a co to ma do rzeczy? Powiem Ci więcej, jesteśmy ochrzczeni

  2

  ProjectSh4dow
  ProjectSh4dow
  17 godzin temu
  Będą rejestrować tych co pójdą , a potem ekskomunika i piekło 👹

  1

  1987Magnat
  1987Magnat
  1 dzień temu
  Ile co łaska ale nie mniej niż tys jakie to prawdziwe

  106

  Majkel
  Majkel
  1 dzień temu
  to na chuj im płacicie

  19

  Yuki Yuki
  Yuki Yuki
  1 dzień temu
  njlepsze jest to, ze wspieracie ich placac i biorac sluby koscielne mimo ze nie wierzycie, glownie dlatego, ze tak chce rodzina, ja tam piprze konwenanse i zostaje przy cywilnym albo wcale

  19

  Andrzej Jagielski
  Andrzej Jagielski
  1 dzień temu
  A gdzie pochowasz bliskich mieszkając na wsi, gdzie każdy każdego zna? Musisz zapłacić chociażby dla spokoju sumienia i żeby Cię sąsiedzi nie spalili na stosie (mimo, że sami mają nie jedno za uszami)

  4

  Piot rula
  Piot rula
  1 dzień temu
  Niestety masz razcję, na wsi z tym jest najgorzej..dlatego lepiej spierdalać stamtąd jak najszybciej. Nie przyjidź na msze w niedziele….ohoho o la boga…już powiedzo baby ze się tobą diabeł interesuje 🙂 Ludzie ze wsi są najbardziej ograniczenie umysłowo…

  5

  Sylwia Gorna
  Sylwia Gorna
  1 dzień temu
  u mnie nie u mnie ksiądz jest inny też tak kiedyś myślałam szliśmy prosić o chrzest z mężem. Powiedział 200 zł ale jak 1 osoba w rodzinie tylko pracuje to 100. Myślę że ksiądz ma już ponad 80 lat jest tam długie lata proboszczem może sobie więcej pozwolić

  losmen77
  losmen77
  22 godziny temu
  Andrzej Jagielski
  Współczuję strasznie, jednak w miescie troche sie to zmienia

  2

  K P
  K P
  1 dzień temu
  Mocne kurde. Idę do kina, dobry film dokumentalny się zapowiada.

  41

  demerzel
  demerzel
  1 dzień temu
  No nie gadajcie, że spadło z oficjalnego kanału XD

  51

  patrykoxd
  patrykoxd
  1 dzień temu
  demerzel Spadło . Jeszcze jak

  5

  demerzel
  demerzel
  1 dzień temu
  No to mirrorów trzeba narobić ogółem

  9

  Camil
  Camil
  18 godzin temu
  Jebać polską reżyserkę,czekam na film szkalujący imamów,Allah GMD

  2

  patrykoxd
  patrykoxd
  18 godzin temu
  Camil a Jak Pan Jezus powiedział ?

  3

  Camil
  Camil
  18 godzin temu
  Tak jak pan Jezus powiedział

  1

  SaturnineXTS
  SaturnineXTS
  17 godzin temu
  Camil szkalowanie arabow jest hujowe bo nikogo nie bulwersuje a tylko katole temu przyklaskujo bo daje im to poczucie ulgi, ze „wszystkim dostaje sie po rowno”. Choc nie oszukujmy sie, oni by tylko zadowoleni byli jakby sie tylko samym arabusom dostawalo, a im w ogole xD

  patrykoxd
  patrykoxd
  17 godzin temu
  SaturnineXTS można jak najbardziej jeszcze jak !

  Camil
  Camil
  17 godzin temu
  Szkalowanie arabów jest hujowe bo nikogo nie bulwersuje…xDDDd Ty kurwa chyba jakiś pijany jesteś,zaraz był by płacz lewaków że arabów szkalują xDD.Jebać,obecnie najgorsza rzecz to szkalowanie imigrantów,a że jest najgorsze to trzeba szkalować do bólu,robić filmy,sceny sztuki,wszystko ogólnie.

  Camil
  Camil
  17 godzin temu
  Aby pękły dupy dla aktywistek pro-refuuges które i tak są rozjebane po erasmusie xDD

  4

  Książę śMieszko
  Książę śMieszko
  16 godzin temu
  Camil czytam Twoje dzieła pod tym filmem i szanuję. Zapraszam i polecam, Fiotr Prączewski

  Camil
  Camil
  11 godzin temu
  Z tym debilami to trzeba iść prosto,bo ci wskoczą na łeb i obsrają debilizmem.

  1

  TROLL1987
  TROLL1987
  10 godzin temu
  Żyjemy w Polsce zbyt wielu imamów tu nie ma za to pazerny kler w ilościach hurtowych, także twój argument jest inwalidą trzeciej grupy.

  Wujas _
  Wujas _
  1 dzień temu
  Cenzura pislamistyczna działa. Ciemnogrodzkie kurwy przestraszyły się i usuwają trailer z sieci…a ten trailer to ledwie ułamek, promil przestępstw, które popełnia czarna mafia, cofająca ludzkość w rozwoju o setki lat.

  114

  SaturnineXTS
  SaturnineXTS
  Będzie beka w huj jak na ten film mnóstwo ludzi pójdzie chętnie i z własnej woli podczas, gdy na „Smoleńsk” musiano robić spędy xD

  Polubienie

 44. Z samego zwiastuna można sądzić , że ktoś mocno dowalił w KK.
  Jaka będzie reakcja kościoła na ten film?
  Czy nie będzie nacisków na PiS by film zdjąć z ekranów?
  Jak zareaguje o. Rydzyk?

  Polubienie

 45. Jaka będzie reakcja kościoła na ten film?
  Czy nie będzie nacisków na PiS by film zdjąć z ekranów?
  Jak zareaguje o. Rydzyk?

  Ad 1 .
  List biskupów do wiernych z apelem aby unikać tego filmu jak ognia .
  Ad 2 . Po co naciski ? PIS wie co ma robić .
  Ad 3 Wyśle mohery aby obok Kościoła rozdawały ulotki że film jest szkodliwy .
  Tajemnica rozwiązana .

  Polubienie

 46. Adm nie oglądaj tego filmu bo ci żona główkę wałkiem przetrzepie i obiadu nie ugotuje .Pamiętasz chyba jaki miałeś Wietnam gdy wyprosiłeś księdza po kolędzie .

  Polubienie

 47. Dzięki adm bo od 11 nie mam czasu i już bym nie sprawdził .Cholerny upał ale trzeba odpalać auto i jechać ale o tym ci wczoraj pisałem.
  Swoją drogą sprawdzę na allegro .Może ten film ktoś wystawił na sprzedaż chociaż jak dobrze rozumiem on jeszcze do kin nie wszedł czyli premiery nie miał i raczej nikt żadną płytą z tym filmem nie dysponuje .

  Polubienie

 48. Swoją drogą to nie wiem po co takie filmy się kręci .Przecież nikt tu interesu nie ma aby osłabiać Kościół bo po jakiego grzyba . Dziwne nieracjonalne zachowanie .

  Polubienie

 49. Weźcie to ludzie na logikę: kto u nas trzyma łapę na wszystkim?
  kaka.
  No to kto decyduje, jakie filmy będą robione?
  kaka.
  No i kto decyduje, jakie treści mają one zawierać?
  kaka
  No więc kto kształtuje „opinię publiczną” po swojemu?
  kaka
  A to, że się ludziska pobulwersują? Jest to działaniem zamierzonym i nie pomoże tu „interpretacja na niekorzyść kaka”. W głowie masz tak czy siak to, co ci tam kaka wsadziło czy to filmami czy to innymi kazaniami.
  Możliwe więc jest, że taki filmik ma za zadanie być zaworkiem bezpieczeństwa zastosowanym przez kaka żeby: 1. wyszła z ludzi para, bo każdy gdzieś tam ma jakieś zatargi osobiste z kaka i 2. żeby społeczeństwo się „ujawniło”, czyli żeby ludzie zajęli jakieś stanowisko, a zajmą na pewno, jeśli w tym filmie są sekwencje prowokacyjne. I wreszcie 3. gdy społeczeństwo się „ujawni” będzie możliwe zastosowanie odpowiedniej taktyki rządzenia na kolejne lata działalności kaka.

  W sytuacji, gdy PiS jest ponoć „żydowski” a PO „niemieckie” i kaka również „niemieckie”, bo i jakie inne? – to można przyjąć, że ożenek PiS z PO się nie udał i strony są w trakcie rozwodu, co by tłumaczyło ataki PO na PiS i brak reakcji ze strony kaka. Nigdy w historii kaka nie był neutralny, jako że całość polityki światowej od niemal dwóch tysięcy lat prowadzona jest przez kamedułów bosych w różnych wydaniach i ich braci, także przyrodnich.
  To, czy nas zmuszają do modlitw w tym a nie innym kościele nie ma dla nich znaczenia, bo dla nich się liczy tylko, że się modlimy.
  Na film można popatrzeć, czemu nie? Ale wyłącznie jak na film i nic poza tym. I Bóg uchowaj! wierzyć że treści tam przekazane są prawdziwe. One mają wywołać jakiś efekt ale nie musimy iść im aż tak na rękę, żeby był to efekt przez nich zamierzony.
  Każdy ratuje się jak może, kaka ratuje się tak?

  Polubienie

 50. JAKI PAN, TAKI KRAM – PAN KRAM-PUS!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_(mitologia)

  K(C)AP-ŁAN, K(C)AP-ELAN, K(C)AP-LICA.

  https://sjp.pl/cap

  KRAMPUS

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Krampus&prev=search

  NA NA NA, CHCESZ SZATANA? Chi, chi, chi…

  Krampus at the Christmas Market in Munich

  In Bavaria, Krampus Catches the Naughty | The New York Times

  Musisz to wiedzieć!(126) Czemu miał służyć (satanistyczny) rytuał przy otwarciu tunelu w Szwajcarii?

  Jakoś tak się dziwnie składa, że my też jesteśmy PANY! LACHY PANY! Cha, cha, cha…

  Hejka!

  Polubienie

 51. Polonia
  / 28.02.1937
  / Katowice
  / Rok 14, Nr 4445
  Zażydzona Temida
  W salach i na korytarzach sądów warszawskich

  Warszawa, w lutym 1937 r.

  Ogromny czworokątny gmach przy zbiegu ulicy Długiej i Nalewek, a więc już w „północnej” dzielnicy Warszawy. To gmach sądów grodzkich warszawskich. Na III I IV-ym piętrze po obu stronach obiegającego gmach cały obszernym kołem korytarza, poumieszczane są liczne sale sądowe i sekretariaty. W milionowej bowiem Warszawie oddziałów Sądu Grodzkiego jest około 30-tu, częściowo porozrzucanych po całym mieście, przeważnie zresztą w sądowej dzielnicy od Miodowej do Nalewki, częściowo skoncentrowanych w jednym gmachu przy ul. Długiej 50. Ruch więc na schodach i w ciasnym korytarzu jest ogromny.
  Na progu „ghetta”

  Ul. Miodowa, plac Krasińskich (gdzie mieszczą się Sądy Apelacyjny i Najwyższy) oraz Długa to nie jest jeszcze samo serce żydowskiej dzielnicy, to dopiero pas raczej „przygraniczny”, gdzie w powodzi żydowskich składów spotkać można jeszcze i polskie, gdzie na ulicy nie same chałaty jedynie i nie sam żargon rozbrzmiewa. Przewaga „narodu wybranego” zaznaczona tu jest jednak już bardzo wyraźnie, początek to bowiem największego w Europie zbiorowiska 300.000 żydów, jaki stanowi północna część Warszawy.

  Przewaga ta jeszcze wyraźniej zaznaczona jest na salach sądowych. Rozliczne interesy i najprzeróżniejsze kombinacje handlowe, którymi trudnią się synowie Izraela, oraz przysłowiowa ich skłonność do kłótni sprawia, że na 30 spraw na wokandzie sądowej co najmniej 20 z nich, to spory żydowskie.
  Sędziowie i aplikanci

  Wśród sędziów zasiadających w złotych łańcuchach za stołami, przeważają Polacy. Widać, że dawniej zwracano na to uwagę i że dbano o zapewnienie przynajmniej w sądach warszawskich przewagi polskiemu elementowi. Za to wśród aplikantów sądowych coraz rzadziej spotkać można twarz i nazwisko polskie, – zdecydowana przewaga należy do posiadaczy garbatych nosów i kędzierzawych czupryn. Niedawno przecież jedno z pism warszawskich podało zestawienie zajęć aplikantów sądowych jednego i oddziałów Sądu Warszawskiego, z którego wynikało, że wszyscy (dosłownie!) aplikanci w tym oddziale, to żydzi. A aplikanci ci to przecież przyszli sędziowie.
  W pokoju adwokatów

  W pokoju adwokatów gwar i ścisk niemal tak samo wielki, jak na korytarzu. Większość zgromadzonych z „mecenasów” w głośnych rozmowach i gwałtownych gestykulacjach uzewnętrznia swoją narodowość. Nie potrzeba tu pytać o nazwiska ani spoglądać na twarze, by odgadnąć, kim są ci hałaśliwi przedstawiciele polskiej palestry.

  I tylko gdzieś w kącie, dziwnie nie dostosowany do swego otoczenia, siedzi w spokoju i najczęściej samotnie adwokat Polak; stanowi on w tym pokoju wyraźną „mniejszość narodową”. A jeszcze gorzej jest wśród aplikantów adwokackich, zastępujących przeważnie swych patronów w Sądzie Grodzkim. Odsetek Polaków jest tu jeszcze mniejszy, przewaga żydowska dochodzi do 80 proc. Przekonać się o tym można dowolnie z listy aplikantów, ogłaszanych co pewien czas w Monitorze.
  Na korytarzach

  Na korytarzu i na widowni sal sądowych ścisk i tłok ogromny. Tłum czekających na swoją kolejkę i przysłuchujących się rozprawom ciekawskich, utrudnia poruszanie się w gmachu. I jakże często słychać w tym polskim sądzie koślawą polszczyznę lub po prostu żargon. Postacie, przybrane w podarte i poplamione chałaty, rzucające się w oczy swoją „obcością”, stanowią w tym tłumie większość znakomitą. Ciekawy i natrętny jest naród żydowski. Gdy któryś z nich ma sprawę w sądzie chociażby o 5 złotych, zlatuje się z nim do sądu cała masa krewnych, znajomych i sąsiadów, chcących za darmo uczestniczyć w interesującym widowisku.

  I dla tego przeciskać się trzeba poprzez korytarz wśród tak licznych podnieconych, krzykliwych i gestykulujących żywo w takt żargonu tłumów.
  Naganiacze i „winkelkonsulenci”

  Nie wszyscy zresztą z nich przybyli na rozprawę z prostej ciekawości. Ten oto niepozorny osobnik, świdrujący żarzącymi się oczyma po korytarzu i zaczepiający co chwilę kogoś, – tutaj na schodach lub korytarzu sądowym wypracowuje swój chleb codzienny. To zawodowy naganiacz lub nielegalny „winkelkonsulent”. Gdy spostrzeże po niepewnym zachowaniu się jednej z stron w mającej za chwilę być wywołaną sprawie, że pozbawiona jest ona opieki adwokata i nie wie co z sobą robić, rozpoczyna uprzejmie niewinną rozmowę: „Pan ma sprawę? Ja miałem też, bardzo poważny proces, wygrał go mój adwokat. Bardzo dobry adwokat, Mieczysław (!) Rabinower. On jest tani, dasz pan kilka złotych a wygra zaraz. On zna dobrze sędziego”.

  I tak po chwili, gdzieś w kącie korytarza dochodzi do zaznajomienia się ogłupiałego klienta z posługującym się naganiaczami żydowskim adwokatem, – albo też tylko z pokątnym doradcą, specjalistą od wynajdywania „wybiegów formalnych”. Energiczna akcja prowadzona i przez władze policyjne i przez Radę Adwokacką niewiele tu pomaga, jakże trudno udowodnić jest bowiem cokolwiek w takim tłoku i przy zachowaniu pewnej ostrożności?

  A zdarza się, że naganiacz taki zaproponuje nie tylko poradę pokątną czy „ustosunkowanego” w sądzie adwokata, lecz że również za wyższą naturalnie stawkę zaoferuje w beznadziejnej sprawie fałszywego świadka. Zagrożone kilkuletnim więzieniem przestępstwo ujawnia się co prawda rzadziej.
  Odżydzenie sądownictwa i adwokatury, jest palącą koniecznością.

  Zbigniew Rakowski.

  Polubienie

 52. Polonia
  / 28.02.1937
  / Katowice
  / Rok 14, Nr 4445
  Zażydzona Temida
  W salach i na korytarzach sądów warszawskich

  Warszawa, w lutym 1937 r.

  Ogromny czworokątny gmach przy zbiegu ulicy Długiej i Nalewek, a więc już w „północnej” dzielnicy Warszawy. To gmach sądów grodzkich warszawskich. Na III I IV-ym piętrze po obu stronach obiegającego gmach cały obszernym kołem korytarza, poumieszczane są liczne sale sądowe i sekretariaty. W milionowej bowiem Warszawie oddziałów Sądu Grodzkiego jest około 30-tu, częściowo porozrzucanych po całym mieście, przeważnie zresztą w sądowej dzielnicy od Miodowej do Nalewki, częściowo skoncentrowanych w jednym gmachu przy ul. Długiej 50. Ruch więc na schodach i w ciasnym korytarzu jest ogromny.
  Na progu „ghetta”

  Ul. Miodowa, plac Krasińskich (gdzie mieszczą się Sądy Apelacyjny i Najwyższy) oraz Długa to nie jest jeszcze samo serce żydowskiej dzielnicy, to dopiero pas raczej „przygraniczny”, gdzie w powodzi żydowskich składów spotkać można jeszcze i polskie, gdzie na ulicy nie same chałaty jedynie i nie sam żargon rozbrzmiewa. Przewaga „narodu wybranego” zaznaczona tu jest jednak już bardzo wyraźnie, początek to bowiem największego w Europie zbiorowiska 300.000 żydów, jaki stanowi północna część Warszawy.

  Przewaga ta jeszcze wyraźniej zaznaczona jest na salach sądowych. Rozliczne interesy i najprzeróżniejsze kombinacje handlowe, którymi trudnią się synowie Izraela, oraz przysłowiowa ich skłonność do kłótni sprawia, że na 30 spraw na wokandzie sądowej co najmniej 20 z nich, to spory żydowskie.
  Sędziowie i aplikanci

  Wśród sędziów zasiadających w złotych łańcuchach za stołami, przeważają Polacy. Widać, że dawniej zwracano na to uwagę i że dbano o zapewnienie przynajmniej w sądach warszawskich przewagi polskiemu elementowi. Za to wśród aplikantów sądowych coraz rzadziej spotkać można twarz i nazwisko polskie, – zdecydowana przewaga należy do posiadaczy garbatych nosów i kędzierzawych czupryn. Niedawno przecież jedno z pism warszawskich podało zestawienie zajęć aplikantów sądowych jednego i oddziałów Sądu Warszawskiego, z którego wynikało, że wszyscy (dosłownie!) aplikanci w tym oddziale, to żydzi. A aplikanci ci to przecież przyszli sędziowie.
  W pokoju adwokatów

  W pokoju adwokatów gwar i ścisk niemal tak samo wielki, jak na korytarzu. Większość zgromadzonych z „mecenasów” w głośnych rozmowach i gwałtownych gestykulacjach uzewnętrznia swoją narodowość. Nie potrzeba tu pytać o nazwiska ani spoglądać na twarze, by odgadnąć, kim są ci hałaśliwi przedstawiciele polskiej palestry.

  I tylko gdzieś w kącie, dziwnie nie dostosowany do swego otoczenia, siedzi w spokoju i najczęściej samotnie adwokat Polak; stanowi on w tym pokoju wyraźną „mniejszość narodową”. A jeszcze gorzej jest wśród aplikantów adwokackich, zastępujących przeważnie swych patronów w Sądzie Grodzkim. Odsetek Polaków jest tu jeszcze mniejszy, przewaga żydowska dochodzi do 80 proc. Przekonać się o tym można dowolnie z listy aplikantów, ogłaszanych co pewien czas w Monitorze.

  Polubienie

 53. Na korytarzach

  Na korytarzu i na widowni sal sądowych ścisk i tłok ogromny. Tłum czekających na swoją kolejkę i przysłuchujących się rozprawom ciekawskich, utrudnia poruszanie się w gmachu. I jakże często słychać w tym polskim sądzie koślawą polszczyznę lub po prostu żargon. Postacie, przybrane w podarte i poplamione chałaty, rzucające się w oczy swoją „obcością”, stanowią w tym tłumie większość znakomitą. Ciekawy i natrętny jest naród żydowski. Gdy któryś z nich ma sprawę w sądzie chociażby o 5 złotych, zlatuje się z nim do sądu cała masa krewnych, znajomych i sąsiadów, chcących za darmo uczestniczyć w interesującym widowisku.

  I dla tego przeciskać się trzeba poprzez korytarz wśród tak licznych podnieconych, krzykliwych i gestykulujących żywo w takt żargonu tłumów.
  Naganiacze i „winkelkonsulenci”

  Nie wszyscy zresztą z nich przybyli na rozprawę z prostej ciekawości. Ten oto niepozorny osobnik, świdrujący żarzącymi się oczyma po korytarzu i zaczepiający co chwilę kogoś, – tutaj na schodach lub korytarzu sądowym wypracowuje swój chleb codzienny. To zawodowy naganiacz lub nielegalny „winkelkonsulent”. Gdy spostrzeże po niepewnym zachowaniu się jednej z stron w mającej za chwilę być wywołaną sprawie, że pozbawiona jest ona opieki adwokata i nie wie co z sobą robić, rozpoczyna uprzejmie niewinną rozmowę: „Pan ma sprawę? Ja miałem też, bardzo poważny proces, wygrał go mój adwokat. Bardzo dobry adwokat, Mieczysław (!) Rabinower. On jest tani, dasz pan kilka złotych a wygra zaraz. On zna dobrze sędziego”.

  I tak po chwili, gdzieś w kącie korytarza dochodzi do zaznajomienia się ogłupiałego klienta z posługującym się naganiaczami żydowskim adwokatem, – albo też tylko z pokątnym doradcą, specjalistą od wynajdywania „wybiegów formalnych”. Energiczna akcja prowadzona i przez władze policyjne i przez Radę Adwokacką niewiele tu pomaga, jakże trudno udowodnić jest bowiem cokolwiek w takim tłoku i przy zachowaniu pewnej ostrożności?

  A zdarza się, że naganiacz taki zaproponuje nie tylko poradę pokątną czy „ustosunkowanego” w sądzie adwokata, lecz że również za wyższą naturalnie stawkę zaoferuje w beznadziejnej sprawie fałszywego świadka. Zagrożone kilkuletnim więzieniem przestępstwo ujawnia się co prawda rzadziej.
  Odżydzenie sądownictwa i adwokatury, jest palącą koniecznością.

  Zbigniew Rakowski

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s