Komunikat – Komentarze


Szanowni Państwo.

Dawałem wam całkowicie wolną rękę i nieograniczone niczym ( no prawie niczym) pole do hasania na tym portalu. Ale jest coś takiego jak:

Regulamin wordpress

Kodeks karny

I wprowadzona bodaj w 2015 r. Ustawa o nękaniu, przewidująca za takie właśnie zachowania karę więzienia do 3 lat i jakąś  tam grzywnę w wysokości…..

Są też chyba paragrafy za wymuszanie i zastraszanie czy przymuszanie do określonych czynów poprzez stosowanie zastraszenia.

Natomiast nie wiem czy jest w polskim kodeksie karnym paragraf zabraniający i stosujący kary za używanie w internetowym awatarze wizerunku takiego czy innego komika francuskiego.

Jeśli ktoś z państwa w którymś z komentarzy dopatrzy się naruszenia polskiego prawa to winien to zgłosić w pierwszym rzędzie administratorowi strony.

Ale w tym przypadku wymagam, aby zgłaszający podał dokładnie w jakim zakresie to prawo zostało naruszone podając jednocześnie konkretny przepis w tym paragraf i jego całą treść tak bym nie musiał ja szperać, szukać i sprawdzać, czy komentujący dopuścił się naruszenia prawa czy nie. Czy tylko został niesłusznie o to posądzony.

Wszelkie inne sugestie i okólniki, że coś tam i ktoś tam naruszył, bo europejska ustawa RAM tam sram tam itp będą przeze mnie usuwane, a zgłaszający te pierdolniki –okólniki otrzyma żółtą kartę, a to już będzie prowadziło do jego całkowitego zablokowania na stałe i na dobre.

Obecnie wprowadziłem w panelu administracyjnym ustawienie umożliwiające komentowanie na portalu tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.

By sobie ten kto w swych żarcikach posunął się o krok za daleko poniał, że nie wszystko jest na portalu dozwolone.

Robie to tylko i wyłącznie dla tego by nie mieć jakichkolwiek kłopotów, czy nawet dodatkowej pracy z tą stroną związanej.

Ja mam swojej roboty aż po same uszy i nie mam czasu na inne pierdoły jak chociażby usuwanie czyichś awatarów czy komentarzy.

Możliwość komentowania dla wszystkich, przywrócę może jutro może po jutrze.

Jak mi się humor poprawi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s