Wygrana – przegrana


Wyniki wyborów samorządowych 2018
W wyborach samorządowych 2018 (w głosowaniu do sejmików) zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość z poparciem na poziomie 32,3 proc. – wynika z sondażu exit poll pracowni Ipsos dla TVN, TVP i Polsatu.

Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska i Nowoczesna) – 24,7 proc.

Na podium także Polskie Stronnictwo Ludowe – 16,6 proc.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24076113,wyniki-wyborow-wspolpracownik-prezydenta-o-wyniku-pis-tak.html#s=BoxMMtImg2


Jeśli zdobywa się 32 procent głosów a reszta idzie na opozycję to w mojej ocenie jest to przegrana.

Przegraną potwierdza także fakt że w miastach pozostają poprzedni prezydenci z nadania PO i całe ich tam stworzone układy. To porażka PiS niewróżąca nic dobrego na przyszłość.

Jeśli w Warszawie wygrywa Trzaskowski, to można przypuszczać, że gdy stanie do konkurencji z Dudą też wygra.

Reklamy

123 uwagi do wpisu “Wygrana – przegrana

 1. O Polakach w komentarzach

  Stupid Poland took UK & USA advice to antagonize Germany in 1930’s
  Głupia Polska przyjęła porady Wielkiej Brytanii i USA, by zantagonizować Niemcy w latach trzydziestych
  Now the stupid Polaks are trying for another disastrous lose lose war.
  Polish administration must hate Polish People.l
  Teraz głupi Polacy próbują doprowadzić do następnej zgubnej katastrofy, przegranej wojny.
  Polska administracja musi nienawidzić polskiego narodu.

  The Polaks really give a bad name to Slavs, most of the time
  Polacy przez większość czasu wystawiają złą opinię Słowianom.

  Putin said it right ,,Poles are traitors to the Slavic race.
  Putin dobrze to powiedział , Polacy są zdrajcami rasy słowiańskiej.

  Sad to say, many are delusional and stupid. They do not learn from recent history. They are slaves to Jesuits.
  Niestety, wielu z nich ma urojenia i jest głupcami. Nie uczą się z najnowszej historii. Są niewolnikami jezuitów.

  Polish puppet politicians are a joke. They will bleed their economy of millions on the alleged Russian threat. Poland is just colony for the Yanks.
  Polscy marionetkowi politycy to żart. Będą wykrwawiali swoją gospodarką na miliony za rzekome rosyjskie zagrożenie. Polska jest po prostu kolonią dla Jankesów.

  I have been told that Polish elites are rife with Jews. This continues to make sense.
  Powiedziano mi, że polskie elity są pełne Żydów. W związku z tym to ma sens.

  Polubienie

 2. A dupa tam z PIS i ich porażkami .Wtopę zanotowali w Warszawie i to ich najbardziej boli . Dawać 500 plus rzucać sianem na lewo i prawo i taki słaby wynik bu bu ha ha ha .Gdyby tego 500 plus nie było pies z kulawą nogą by na nich nie zagłosował .
  PO , PIS , SLD .Tyle mnie ich wyniki w wyborach obchodzą co pierdnięcie sprzed 20 lat a adminek ma żałobę bu bu ha ha ha .Adminek walnij sobie flaszkę albo dobre winko .Chandra ci przejdzie i weż się za lepienie misek aby sprzedać je Niemcom po 10 euro od sztuki bo ani PIS ani żadna inna partyjka w niczym ci nie pomoże .
  Adminek umiesz liczyć .Licz na siebie bu bu ha ha ha .Jajca !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. Tak to adminka boli bo jakby wygrał PIS to byłaby zamiana układów PO na układy PIS bu bu ha ha ha .

  Przegraną potwierdza także fakt że w miastach pozostają poprzedni prezydenci z nadania PO i całe ich tam stworzone układy. To porażka PiS niewróżąca nic dobrego na przyszłość.

  Polubienie

 4. CZEGO NIE WIEMY O SZMULACH?

  Żydowskie POGO ;D

  KATOLICY TAŃCZĄ Z BIBLIĄ!

  CO ONI MAJĄ WSPÓLNEGO ZE SOBĄ, ŻE SIĘ KRĘCĄ W KÓŁECZKO?

  WSZYSTKIM SZAJBA ODBIŁA?

  Wirujący Derwisze z Aleppo

  https://www.miejski.pl/slowo-Szajba

  WSZYSTKO SIĘ KRĘCI W KÓŁECZKO – TOTALNA HIPNOZA!

  WONSZYK – PRZESTAŃ SIĘ WYGŁUPIAĆ! Chi, chi, chi…

  Hejka!

  Polubienie

 5. WIDZĘ ŻE KIKA PROFESOR ZWYCZAJNY TEZ W ŻAŁOBIE PO BEZNADZIEJNYM WYNIKU PISIORKÓW .TROCHĘ TO DZIWNE . KIKA NIE BÓJ NIC WALNIJ SETĘ I HUMOREK CI WRÓCI HA HA HA .
  MNIE NIC TAK NIE CIESZY JAK KIEPSKI WYNIK PIS . CUDOWNIE WPROST !!!!!!!!!!!!!!
  WIECZOREM SOBIE SZAMPANA ZA TO WYPIJĘ !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 6. Brawo pani Kempes

  Cytat:
  kempes
  22 października 2018 o 15:31
  ta audycja która sprezentował tam wincenty TO WZÓR GADANIA Z KATOLIKAMI. I NIE TYLKO. tak własnie z nimi rozmawiac powinno. brawa dla pana Krawca -chyba. osmieszeni katolicy -totalnie. TOTALNIE. wychodzi fanatyzm,niedouctwo,ciasne myslenie i horyzonty. bzdurne dogmaty. i.. olbrzymia hipokryzja. te audycje trzeba POWIELIC -JESLI AUTOR SIE ZGODZI. i jak po wyborach panowie?? ale pis płacze . dla mnie to jednak zadne zaskoczenie. pis udawał partie pro-społeczną . i w tym problem. udawał. a ludzie nia dali sie nabrac. powiekszyc elektorat mozna zas głownie…tylko o te ponad 40 procent nie chodzace na wybory . ale oni raczej na nikogo nie pojda.

  Polubienie

 7. OOOOOOOOCH, JUŻ SIĘ ROZRYCZAŁEM Z ,,BULU”, ŻE PiC PRZERŻNĄŁ COŚ TAM, COŚ TAM!

  CO TO BĘDZIE, CO TO BĘDZIE…

  Howling Wolves – Heulende Wölfe

  WYRYWAM OSTATNIE KOSMYKI Z DURNEJ ŁEPETYNY…

  … SKOŃCZĘ WYRYWANIE WŁOSÓW, ZACZNĘ GRYŹĆ ,,WŁASNY OGON!”

  Aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu… Aj waj, aj waj… ,,KOMUNO” WRÓĆ! Chi, chi, chi…

  Cha, cha, cha…

  Polubienie

 8. Ciesz się wężu ciesz, ale nie zapominaj, ze ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
  Jak już będziesz na tureckiej riwierze to pamiętaj zrobić kilka fotek, a do meczetu nie próbek wchodzić w buciorach bo dostaniesz pałą przez łeb. Takie tam panują zwyczaje. Ponoć piwa tam nie sprzedają, więc przygotuj się na suszę.
  Pamiętaj także że zarówno Ziobro jak i Jaki tak totalniakom jak Kaczyński pobłażać nie będą. A oni już są gotowi przejąć schedę po JK.

  Polubienie

 9. Antonina Świst

  Owszem, dobrze przeczytaliście: chociaż już wiadomo, że poległ z kretesem w Warszawie, to właśnie on może z czystym sumieniem otworzyć szampana. Dlaczego? Już wyjaśniam.

  Wynik wiceministra sprawiedliwości to trochę ponad 30 procent poparcia w wyścigu o fotel prezydenta stolicy. Jak na kandydata, który przyszedł znikąd – choć należałoby raczej powiedzieć „spod bloku” – jest to wynik absolutnie zawrotny! Co trzeci wrzucający kartę do biało-czerwonej urny w Warszawie zdecydował się oddać swój głos i swoje miasto w ręce chłopaka z Opola, zapiekłego wroga obowiązkowych szczepień, który kilka lat temu z uśmiechem satysfakcji zapowiadał, że tęcza na Placu Zbawiciela będzie płonąć jeszcze nie raz.
  Przyznacie, że jest to pewien polityczny fenomen. Zwłaszcza, że komisja weryfikacyjna Jakiego, przyjęta ciepło przez aktywistów lokatorskich, również już zaczyna zbierać cięgi za to, że przeistoczyła się w partyjną maszynkę do wyciągania afer z udziałem polityków PO, a zamiatania pod dywan i bagatelizowania afer z udziałem polityków PO.

  Ta kampania pokazała też jedną, bardzo ważną rzecz: Patryk Jaki to ten typ polityka, który przed niczym się nie zawaha, nawet przed wyrzuceniem w ostatniej chwili partyjnej legitymacji i ogłoszeniem się kandydatem niezależnym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Po Twitterze już krążą żarty o facecie, który od poniedziałku rano przemierza okolice centrum Warszawy, gorączkowo czegoś szukając – najstarsi warszawiacy mówią, że to Patryk Jaki szuka swojej legitymacji. Ale prawda jest taka, że ten gest de facto wyraża ogrom jego poświęcenia dla sprawy.
  Jaki jeszcze nam wszystkim pokaże. To nie tylko moja prywatna opinia. Dr Marek Migalski w rozmowie z poniedziałkową „Rzeczpospolitą” również stwierdził, że kariera Patryka Jakiego dopiero się zaczyna. „Zrobił dobrą kampanię, ale nie był w stanie przeskoczyć samego siebie i strukturalnych obciążeń. Dzisiaj widać też, że zaczął się orientować na Kaczyńskiego, nie na Zbigniewa Ziobrę”. Wielu komentatorów twierdzi również, że za niepowodzenie w stolicy reprymendę od szefa wszystkich szefów dostanie właśnie Ziobro. Bo samemu kandydatowi z Opola nie można niczego zarzucić: dosłownie wychodził z siebie. Piekł kiełbaski, głaskał psa ze schroniska, obiecał dwie linie metra, parkingi i nową dzielnicę biznesową. Nie zrażał się niepowodzeniami, parł do przodu jak taran.

  – Myślę, że on sam może mówić o sobie, że jest wygranym, pokazał w tej kampanii, że jest politykiem, który nie tylko jest bardzo pracowity, ale też ma koncepcję i wizję. Przed nim jest duża przyszłość, trzymamy kciuki za to, żeby w kolejnych latach zdobywał te najwyższe laury – skomentowała kampanię wiceministra Beata Szydło i jej słowa mają wielką szansę okazać się prorocze.
  – Nieznany wcześniej kandydat, któremu takich szans nie dawano w Warszawie, osiągnął bardzo dobry wynik – podsumował w krótkich żołnierskich słowach Stanisław Piotrowicz.

  Leszek Miller natomiast wytknął sztabowi Jakiego, że ten zbyt dużo czasu i energii poświęcił na krytykę oponenta i zarazem sytuacji w mieście, zamiast przekuć ją w tworzenie planów rozwoju miasta. Merytorycznie miał oczywiście pełną słuszność. Jednak odbicie Platformie Warszawy naprawdę wiązało się z postawieniem kandydatowi PiS poprzeczki niewiarygodnie wysoko.

  Polubienie

 10. ADMINEK A NA GRZYBA MNIE WCHODZIĆ DO MECZETU . MNIE DO KOŚCIOŁA NIE ZAGNASZ A CO MÓWIĆ DO MECZETU.
  ZIOBRO , JAKI JAKO NASTĘPCY PREZESA ?
  PRĘDZEJ BĘDZIE KONIEC ŚWIATA .
  PREZES KOCHA WŁADZĘ . KOCHA RZĄDZIĆ . NIGDY NIE ODEJDZIE Z PIS CHYBA ŻE NA ZDROWIU BĘDZIE KULAŁ ALE JAK WIDAĆ JEST W SUPER FORMIE HA HA HA .

  Adm 22 października 2018 o 5:57 PM
  Ciesz się wężu ciesz, ale nie zapominaj, ze ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
  Jak już będziesz na tureckiej riwierze to pamiętaj zrobić kilka fotek, a do meczetu nie próbek wchodzić w buciorach bo dostaniesz pałą przez łeb. Takie tam panują zwyczaje. Ponoć piwa tam nie sprzedają, więc przygotuj się na suszę.
  Pamiętaj także że zarówno Ziobro jak i Jaki tak totalniakom jak Kaczyński pobłażać nie będą. A oni już są gotowi przejąć schedę po JK.

  Polubienie

 11. TO BĘDĘ PIŁ HERBATĘ BU BU HA HA A PRZED WYJAZDEM TYLE WYPIJE W POLSCE BROWARKA ABY MI STARCZYŁO NA ZAŚ BO TU MOŻNA PIĆ BROWAREK W KAŻDYCH ILOŚCIACH BU BU HA HA HA .

  Ponoć piwa tam nie sprzedają, więc przygotuj się na suszę.

  Polubienie

 12. Pytanie do grzanka . Grzanek a ziemkosie to w ogóle startowali z tą swoją partią w wyborach bo cisza jak makiem zasiał w tym temacie .Nie wiem czy startowali ale jak tak to czyżby taki wynik 0,0003 procenta .
  Pytam ciebie grzaneczku bo ty wiesz co u nich w trawie piszczy ha ha ha ssssssssssssss

  Polubienie

 13. Ciekawy artykuł .Zapraszam .

  PiS nie przejął wsi i definitywnie stracił duże miasta. To się zemści już w przyszłym roku
  Warunkiem koniecznym do tego, aby PiS mogło wygrać wybory w 2019 roku jest zwolnienie Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP i radykalna zmiana narracji stosowanych w serwisach info. Innej opcji „pośredniej” obecnie nie widzę. Kolejnymi warunkami są odpuszczenie „reformy” sądownictwa w wydaniu Zbigniewa Ziobry i złagodzenie sporu z Brukselą. Niespełnienie tych trzech podstawowych warunków spowoduje, że praca (do której wzywa Kaczyński) choćby była tytaniczna, to na niewiele się zda. Patryk Jaki w Warszawie (który wyszedł z siebie, aby zdobyć uznanie warszawiaków) jest tego najsmutniejszym przykładem.

  Czytaj więcej: http://niewygodne.info.pl/…/04593-PiS-nie-przejal-wsi-i-str…

  Polubienie

 14. „Kler”, nowy film Wojtka Smarzowskiego, obejrzało już 4 144 061 widzów. Oznacza to, że jest popularniejszy od „Avatara”, który zgromadził w kinach 3,67 mln i „Titanica”(3,51 mln). „Kler” nie tylko pokonał już barierę 4 mln widzów, ale zbliżył się również do pierwszej trójki najpopularniejszych filmów, które trafiły do polski kin po 1989 roku.

  Na szczycie wciąż plasują się: „Quo vadis (4,3 mln widzów), „Pan Tadeusz” (6,16 mln widzów) oraz „Ogniem i mieczem” (7,15 mln widzów). „Kler” ma wciąż duże szanse, aby wyprzedzić pierwszy z tych tytułów. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia film Smarzowskiego obejrzało kolejne 560 tysięcy widzów.
  Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24078872,kler-bije-rekord-za-rekordem-bariera-4-mln-widzow-pokonana.html#s=BoxOpImg2

  Polubienie

 15. I TO SĄ SUPER WIEŚCI .

  Adm 22 października 2018 o 6:51 PM
  „Kler”, nowy film Wojtka Smarzowskiego, obejrzało już 4 144 061 widzów. Oznacza to, że jest popularniejszy od „Avatara”, który zgromadził w kinach 3,67 mln i „Titanica”(3,51 mln). „Kler” nie tylko pokonał już barierę 4 mln widzów, ale zbliżył się również do pierwszej trójki najpopularniejszych filmów, które trafiły do polski kin po 1989 roku.

  Polubienie

 16. KONCZĄC TEN CYRK ZWIĄZANY Z WYBORAMI TO NIE MA BATA ALE TE TAŚMY Z MISKĄ RYZU PRZED WYBORAMI PISIORKOM ZASZKODZIŁY I TO MOCNO . NIE MA CO TEGO BAGATELIZOWAĆ BO KTO CHCE PRACOWAĆ ZA MICHĘ RYZU BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 17. SSSSSSS
  A co pomogło, że:

  Czy ktoś już zadał Państwowej Komisji Wyborczej pytanie skąd się wzięła w Warszawie epidemia stuprocentowych frekwencji w obwodach?

  ob.610 Ursynów 1355 głosów /1355 uprawn
  ob.390 Praga-Północ 708 głosów /706 uprawn
  ob.675 Włochy 921 głosów /918 uprawn
  nadużycie link skomentuj
  Husky

  No właśnie, cuda jakieś czy co?
  A może to się samo namnożyło?
  A żeby takie cudeńka mogły się zdarzyć do przedłużyli głosowanie do 21:00.
  Też podejrzana siurpryza.

  Polubienie

 18. Wybory zostały sfałszowane przez PO/PSL i PKW. Nagle o 21.00 tłumy ludzi pod lokalem wyborczym? Rozdawali karty do głosowania bez wpisywania na listę. To można sprawdzić.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67

  Polubienie

 19. ADMINECZKU KOCHANIE PISOWE TY MOJE . CZEMU MY POLACY WSZĘDZIE WIDZIMY SPISKOWE TEORIE DZIEJÓW ?
  A GDYBY PIS WYGRAŁ MIAŻDZĄCO TEŻ BYŚ GRZMIAŁ CZEMU PKW NIKT TAKIEGO PYTANIA NIE ZADAŁ CZY BYŚ SIEDZIAŁ CICHO NIE DRĄŻĄC TEMATU BU BU HA HA HA .

  Adm 22 października 2018 o 7:21 PM
  SSSSSSS
  A co pomogło, że:

  Czy ktoś już zadał Państwowej Komisji Wyborczej pytanie skąd się wzięła w Warszawie epidemia stuprocentowych frekwencji w obwodach?

  ob.610 Ursynów 1355 głosów /1355 uprawn
  ob.390 Praga-Północ 708 głosów /706 uprawn
  ob.675 Włochy 921 głosów /918 uprawn
  nadużycie link skomentuj
  Husky

  No właśnie, cuda jakieś czy co?
  A może to się samo namnożyło?
  A żeby takie cudeńka mogły się zdarzyć do przedłużyli głosowanie do 21:00.
  Też podejrzana siurpryza.

  Polubienie

  Adm 22 października 2018 o 7:22 PM
  Wybory zostały sfałszowane przez PO/PSL i PKW. Nagle o 21.00 tłumy ludzi pod lokalem wyborczym? Rozdawali karty do głosowania bez wpisywania na listę. To można sprawdzić.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67

  Polubienie

 20. NO TAK RZĄDZI PIS A WYBORY FAŁSZUJE OPOZYCJA . JAJCA BU BU HA HA HA .

  Adm 22 października 2018 o 7:22 PM
  Wybory zostały sfałszowane przez PO/PSL i PKW. Nagle o 21.00 tłumy ludzi pod lokalem wyborczym? Rozdawali karty do głosowania bez wpisywania na listę. To można sprawdzić.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67

  Polubienie

 21. Co do Ziemkosi to niestety nie wiem wężusiu, ale co za problem zapytać u źródła? 😉 Nie bądź taki lękliwy, bo cię potem Opolczyk z Przemkiem wyśmiewają na blogu 🙂
  Co do tej ankiety z rzekomym 40% poparciem „młodych wykształconych z wielkich ośrodków” dla KODomitów… ja pierdolę… nawet nie chce mi się komentować. I niech mi ktoś odmówi racji Kmieciowi (Gniewko Jantar) w jego ostatnim wpisie na WPS cytowanym tutaj przez wężunia.

  Polubienie

 22. Na wszystkich etapach produkcji – od rozpoczęcia prac nad scenariuszem, do powstania ostatecznej wersji – film był konsultowany z przedstawicielami Kościoła katolickiego: zarówno obecnymi, jak i byłymi księżmi[2][12][6]. Podczas pracy nad filmem do reżysera zgłaszały się osoby skrzywdzone przez duchownych[12]. Fragmenty zeznań ofiar księży pedofilów, które pojawiają się w filmie, zostały zaczerpnięte z książki Ekke Overbeeka pt. „Lękajcie się. Ofiary pedofilii w polskim Kościele mówią”[12].

  „Kler” miał być filmem o wszystkich grzechach Kościoła[6]. Reżyser jako przyczyny jego nakręcenia filmu wskazał wszechobecność religii i Kościoła w życiu codziennym w Polsce[6], szczególną rolę księdza w społeczeństwie, a także afery pedofilskie na Zachodzie.
  Quote-alpha.png
  Ksiądz to zawód społecznego zaufania. Duszpasterze udzielają spowiedzi. Są wzorcem moralnym dla katolików. Kto, jak nie oni, powinien być kryształowy? Myślę, że gdyby nie wybuchły afery pedofilskie na Zachodzie, nie zrobiłbym „Kleru”[13].

  Zmontowany film został pokazany grupie księży, którzy przyznali, że nie obraża on uczuć religijnych i pokazuje Kościół takim, jakim naprawdę jest[14].

  Można domniemywać, ze film jest samokrytyką złożoną przez kościół jak kiedyś bywało to modne za starego ustroju. Teraz nastąpi oczyszczenie, baranki ochoczo przyklasną i ogłupianie stada będzie postępowało dalej.

  Polubienie

 23. GRZANECZKU ZIEMKOSI NIE MA CO PYTAĆ BO ONI ZARAZ KASUJĄ . OSTATNIO TWOJE I MOJE WPISY W TEMACIE CHŁOPA Z PIPKĄ POSZŁY NA KSIĘŻYC . PO DRUGO MASZ LINKA POCZYTAŁBYM SOBIE NA BLOGU OPOLCZYKA CO PISZE O MNIE PRZEMEX . PO TRZECIE CÓŻ JA JUŻ TAKI LEKLIWY WĘZYK POKOJOWY I BEZ JADU BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 24. NIC NA TO GRZANKU NIE PORADZISZ . POKOLENIE PO 89 ROKU TZW POOKRAGŁOSTOŁOWE JEST CAŁKOWICIE ZMARNOWANE ZRESZTĄ NIE TYLKO ONE .
  TEN FILM JUŻ PODAWAŁEM ALE JESZCZE RAZ PODAM :

  W TYM POKOLENIU NIC SIĘ JUZ NIE DA ZROBIĆ .MOŻE NASTEPNE POKOLENIE COŚ ZMIENI NA LEPSZE.

  BRAWA DLA TEGO GNIEWKA !!!!!!!!!!! PRAWDĘ NAPISAŁ .

  .grzanek 22 października 2018 o 7:35 PM
  Co do Ziemkosi to niestety nie wiem wężusiu, ale co za problem zapytać u źródła? 😉 Nie bądź taki lękliwy, bo cię potem Opolczyk z Przemkiem wyśmiewają na blogu 🙂
  Co do tej ankiety z rzekomym 40% poparciem „młodych wykształconych z wielkich ośrodków” dla KODomitów… ja pierdolę… nawet nie chce mi się komentować. I niech mi ktoś odmówi racji Kmieciowi (Gniewko Jantar) w jego ostatnim wpisie na WPS cytowanym tutaj przez wężunia.

  Polubienie

 25. Panowie Grzanku i Wężu

  Nie lękajcie się!

  „GRZANECZKU ZIEMKOSI NIE MA CO PYTAĆ BO ONI ZARAZ KASUJĄ . OSTATNIO TWOJE I MOJE WPISY W TEMACIE CHŁOPA Z PIPKĄ POSZŁY NA KSIĘŻYC . PO DRUGO MASZ LINKA POCZYTAŁBYM SOBIE NA BLOGU OPOLCZYKA CO PISZE O MNIE PRZEMEX . PO TRZECIE CÓŻ JA JUŻ TAKI LEKLIWY WĘZYK POKOJOWY I BEZ JADU BU BU HA HA HA .”

  Polubienie

 26. NIE LĘKAMY SIĘ ANDRZEJU !!!!!!!!!! MY JESTEŚMY RAMBO !!!!!!!!!! A GRZANEK TO SUPERMAN .

  andrzej 22 października 2018 o 8:10 PM
  Panowie Grzanku i Wężu

  Nie lękajcie się!

  Polubienie

 27. ADMINKU TO JEST PRYWATNA SPRAWA NA KOGO TAM GŁOSUJĄ . JEŻELI NAJDZIE IM OCHOTA MOGĄ GŁOSOWAĆ NAWET NA MAŁPĘ Z ZOO GUĆWIŃSKICH A TOBIE CO DO TEGO ? ZWIĄZANY Z TYM MIASTEM JESTEŚ CZY COŚ INNEGO .TO JEST ICH DECYZJA NA KOGO GŁOSUJĄ . MOGĄ NAWET ZAGŁOSOWAĆ NA BENNY HILLA .
  PO DRUGO .
  ADMINEK JAK POJAWI SIĘ EDWARD POZDRÓW GO I JEGO KOBIETĘ ODE MNIE BO MNIE NIE BĘDZIE NA FORUM W LISTOPADZIE I W KONCÓWCE PAŻDZIERNIKA .BĘDĘ SIĘ DOBRZE BAWIŁ NA WYCIECZKACH
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Adm 22 października 2018 o 11:14 PM
  w Olsztynie prowadzi ten facet

  Polubienie

 28. WITAM SERDECZNIE GRZANECZKA .
  A U PRZEMEXA PEANY POCHWALNE KU CHWALE CZESKICH KOBITEK BO JAKIE ONE SĄ CUDNE BO TE POLSKIE BABY TO BE I PRZEMEX NIGDY Z ZADNĄ NIE PÓJDZIE DO OŁTARZA .
  BU BU HA HA HA JAJCA!!!!!!!!!!!!!!!
  przemex pisze:
  Październik 22, 2018 o 8:21 pm
  Odechciało mi się małżeństwa na 175 000 lat.

  CYTAT:
  andrzej pisze:
  Październik 22, 2018 o 9:20 pm
  Przemexie

  „Nie załamuj się, nie musi być przecież Polka!
  Obejrzyj filmik.

  Nie wężowaty napisał … .
  Ja mam kobietę ze Słowacji. Niesamowita kobieta, dobrze gotuje, kocha zwierzęta, uwielbia ze mną chodzić po górach, parkach, rozmawiać o literaturze i jarać jointy, a Polka to chce drogich wycieczek do Włoch, drogich samochodów i chcą tylko leżeć i pachnieć, a piesek niech skacze dookoła.
  Dodam jeszcze, że Słowaczki czy Czeszki mają spory dystans do siebie i ogromne poczucie humoru, nie robią grand o byle co jak Polka.”

  OJ JESZCZE TE CZESZKI BY WAS ZAMĘCZYŁY NA ŚMIERĆ BU BU HA HA HA . JAJCA .

  Polubienie

 29. STARE KAWALERY . GDZIE WY DO CZESZEK . ONE BY WAS W ŁÓZKU TAKICH ZATWARDZIAŁYCH KAWALERÓW BY ZAMĘCZYŁY PO CAŁOŚCI . BYŚCIE MIELI TAKIE ZAKWASY ZE HO HO .
  WY SZUKAJCIE POLEK BO POLKI MAJĄ :

  PO CO WAM CZESZKI CZY SŁOWACZKI BU BU HA HA HA . JAJCA !!!!!!!!!

  Polubienie

 30. Szanowny Adminie,

  Przejmujesz się motłochem, a dlaczego?

  PiS osiągnął to, co zamierzał. Czyli było to celowe działanie PiSu nie wychodzić poza pewną granicę „poparcia”. Być może wkrótce dowiemy się, dlaczego.

  Do takich refleksji doprowadziła mnie obserwacja sytuacji przed wyborami.
  Z okazji pięknej pogody jeździliśmy ze Starym na wycieczki w różne strony i widzieliśmy plakaty wyborcze na różnych słupach i słupkach, w miastach, miasteczkach i na wsiach.
  Nawet na dwa tygodnie przed wyborami nie było widać żadnych plakatów promujących kandydatów PiSu, a przynajmniej my takich nie spotkaliśmy.

  Myśleliśmy sobie nawet przy rybce w Gąskach, że PiS uderzy tuż przed samymi wyborami, ale nic takiego się nie stało. W dalszym ciągu na 10 plakatów wyborczych, banerów większych i mniejszych, nawet jeden nie był z ramienia PiSu.

  Tydzień przed wyborami było niewiele inaczej, choć może tu i ówdzie jakiś banerek promujący kandydata PiS był widoczny, jednakże wyłącznie w gąszczu innych, nie PiSowych kandydatów.

  Niemożliwe, żeby było to jakieś niedociągnięcie czy przeoczenie ze strony PiS, a więc było to najwyraźniej działanie celowe.
  W Warszawie prezes Kaczyński nie pokazywał się wszędzie z P.Jakim, lecz Jaki musiał raczej promować się sam.
  I na koniec zrezygnował ze wsparcia PiSu oddając legitymację partyjną.

  To były wyraźne sygnały, że PiS o nic walczyć nie będzie. Ile pójdzie samo, to pójdzie, ale żadnych nacisków nie będzie.
  Tak więc kandydaci występujący z ramienia PiS raczej sami się promowali, a nie korzystali ze wsparcia tej partii.

  Jeżeli konieczne jest by np. „nord stream 2” rozpoczął pracę bez zakłóceń, no to przecież musi „wygrać” frakcja niemiecka.
  Przy pomocy „fort tramp” być może załatwiono kwestię pozostania odwiecznie słowiańskich Ziem Zachodnich w Polsce, więc w tej sytuacji nie ma powodu dalej się jeżyć na niemiecką politykę ekspansji na Wschód.

  Więc można tylko powiedzieć, że PiS nie wygrał, ale w żadnym razie nie znaczy to, że PiS przegrał.

  Polubienie

 31. Re: Wężunio
  GDZIE WY DO CZESZEK . ONE BY WAS W ŁÓZKU TAKICH ZATWARDZIAŁYCH KAWALERÓW BY ZAMĘCZYŁY PO CAŁOŚCI . BYŚCIE MIELI TAKIE ZAKWASY ZE HO HO
  No powiem ci wężu, jako stary kawaler, który z definicji odwiedza czasem wiadome kanały, że jest w tym sporo więcej niż ziarno prawdy 🙂 Czeszki=ogień! Czeskie ‚aktorki’ nawet na Zachodzie robią furorę. Wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń czy wyników dla konkretnego zapytania w Google 😀

  Polubienie

 32. Panowie Szlachta, co Wy o tym sądzicie?

  Odbyły się kolejne WY-BORY/ZA-BORY do szmulowskich struktur i klanów MAFIJNYCH, zwanych dla jaj PARTIAMI POLITYCZNYMI o wpływy na kolejne lata i dostęp do obfitego koryta w Po—lin, którymi są samorządy. Chociaż KONSTYTUTA/PROSTYTUTA III RP pieprzy o jakimś dziwnym PODZIALE TRÓJWŁADZY, to tych WŁADZIÓW, może WŁADZ, szmule-srule natworzyli bez liku, oczywiście, że to wszystko jest dla WIELKIEGO DOBRA wszystkich gojów. Oni wszystko robią z ,,dobrego serduszka” za przysłowiową miseczkę ryżu dziennie, aby goj sobie beztrosko żył w tzw. UROJONYM SOCJALISTYCZNYM DOBROBYCIE – JAK PĄCZUŚ W MASEŁKU, albo w PTASIM PUCHU.

  JEDEN Z PRZYKŁADÓW JAK DZIAŁA SZMULOWSKA MAFIA W PO—LIN.

  Mafia w państwie, państwo w mafii?

  https://www.salon24.pl/u/trustandcontrol/742998,mafia-w-panstwie-panstwo-w-mafii

  MAFIA OSKARŻA MAFIĘ – ISTNY CYRK!

  PiS prezentuje nowy spot wyborczy. „Za PO trwało święto mafii VAT-owskich”

  https://www.wprost.pl/kraj/10147993/pis-prezentuje-nowy-spot-wyborczy-za-po-trwalo-swieto-mafii-vat-owskich.html

  Co to jest MAFIA (wł. La Cosa Nostra „NASZA SPRAWA”)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia

  Żydowska mafia – mechanizmy i cele

  https://treborok.wordpress.com/zydowska-mafia-mechanizmy-i-cele/

  CZY W PO—LIN NIE DZIAŁA WEEKENDOWY SAMOBÓJCA, KTÓRY ELIMINUJE Z ŻYCIA NIEPOTRZEBNYCH, UŻYTECZNYCH IDIOTÓW I W WAKUJĄCE MIEJSCE WSTAWIA NASTĘPNYCH?

  Koszer Nostra – tajemnice żydowskiej mafii

  https://facet.wp.pl/koszer-nostra-tajemnice-zydowskiej-mafii-6002229936116865a

  MNOŻENIE SZMULOWSKICH WŁADZ PRZEZ PĄCZKOWANIE.

  Kto pełni władzę centralną, a kto samorządową w Polsce?

  https://zapytaj.onet.pl/Category/006,011/2,21624603,Kto_pelni_wladze_centralna_a_kto_samorzadowa_w_Polsce.html

  JAKA PIĄTA WŁADZA, PRZECIEŻ W KONSTYTUCIE/PROSTYTUCIE, SĄ TYLKO TRZY?

  Lobbing – piąta władza w UE

  https://www.wnp.pl/artykuly/lobbing-piata-wladza-w-ue,-7296.html

  NIE ODDAMY NASZEJ KOCHANEJ SZMULOWSKIEJ WŁADZI, NIKOMU – PRZENIGDY, CHYBA, ŻE PO NASZYCH TRUPACH! ONA BYŁA, JEST I ZAWSZE BĘDZIE NASZA!

  Aaaaaaamen!

  Polubienie

 33. Przemex moze to twoja wymazona kobieta co ci ją mama znalazła w twojej wsi i cala rodzina cie usilnie namawia abyś w końcu się chajtnął bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 34. Właśnie, profesorze. Problem współczesnych samic homo sapiens w wieku rozpłodowym polega właśnie na tym, że całą swoją wartość budują w oparciu o fizyczny wygląd. Poza urodą nie mają niczego do zaoferowania. Dramat!

  Polubienie

 35. Po to mają taki wygląd, żeby zwabić najlepszego samca w stadzie(dziś wygląd i kasa). Jak już złapią odpowiedniego jelenia to wygląd idzie drastycznie w dół. Syndrom złapanego jelenia. 😂

  Polubienie

 36. Nie pisuje na WPS a ty chyba andrzej masz już na moim punkcie zajoba .Co jakiś smieciarz tam pierdnie to niby mam być ja.Pozdrów Edwarda.

  Polubienie

 37. a z czego ograbić ? . Pewnie przemkowi podpierdzieli rosół i kiełbasę z domu

  Mylisz się Przemuś. To rolniczka szuka Przemka…żeby go ograbić.

  Polubienie

 38. Wężu … .

  To co blok masz u nich?

  Jak Edward wróci z urlopu, to sam go zapytasz, jak było, a co to ja mam z nim jakiś prywatny kontakt?
  Co Ci znowu?
  Na WPS też pisuje jakiś Edward – może to ten sam?

  A na Twoim punkcie nie mam zajoba, a co to ja znów pedał! O co Ty mnie posądzasz – pytam się Ciebie?

  Polubienie

 39. andrzej
  a może wąż miał nadzieję, że sobie z nim pobaraszkujesz?
  Ostatnio wąż miał psa, Azorka, ale się z nim poszarpał o kość.
  No i wyszło jak wyszło.
  a wszystko odbyło się w węża dużym cudnym ogrodzie.
  Było straszno.

  Polubienie

 40. ssssssssssss
  Wygoń z domu Azorka, kup sobie kotka.
  Może nawiążesz kontat z prezesem, on ma kota, ty będziesz miał kota, będziecie mieli o czym pogadać.

  Polubienie

 41. Adminek ja mam kota inaczej na jesieni bym mial kupę myszy w domu .Uciekają z pól na jesieni . Prezes ? Nie dla mnie towarzystwo .Wolę pzremexa , gzranusia i andrzeja ha ha ha .

  Polubienie

 42. REKLAMA GRABI?

  http://i1.pudelekx.pl/784f1269e7f5db6f27c301a755fc2002a52d45eb/norwegian_military_girl_11-jpg

  DO CZEGO TO JEST POTRZEBNE KOBIECIE?

  TO MAJĄ BYĆ: PRZYSZŁE ŻONY, KOCHANKI, ,,DOBRE” MATKI, OPIEKUNKI DOMOWEGO OGNISKA? TO PERFIDNE Q… DZIEJE SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  KTO TO CELOWO ROBI? PEJSATE KRASNOLUDKI?

  https://synonim.net/synonim/odcz%C5%82owieczenie

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2129

  https://synonim.net/synonim/zezwierz%C4%99cenie

  Hej!

  Polubienie

 43. Ooooooo, q…wa, nie z miedzi, ani złota, a jaki skromny!?

  NECHU-SZTAN, CZYLI – PO NASZEMU DAR-OWANY SZTAN-DAR.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nechusztan

  … Anieli grają/, Króle witają/, Pasterze śpiewają/, Bydlęta klękają/. Cuda, cuda ogłaszają…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztandar

  MAŁE CO NIECO DLA WONSZYKA.

  Kamil Vandal Bernard: WALKA ŻYDÓW Z WĘŻEM, czyli wojna ciemnoty z mądrością i wiedzą.

  https://bialczynski.pl/2018/09/07/kamil-vandal-bernard-walka-zydow-z-wezem-czyli-wojna-ciemnoty-z-madroscia-i-wiedza/

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,580/k,2

  BĘDĄ WIDZIEĆ I NIE ZOBACZĄ, JAK BATMANY PRZEMYCAJĄ KULT SSSSSSSSYCZĄCEGO GADA, ZWINIĘTEGO NA PATYKU.

  PASTORAŁ

  Hej!

  Polubienie

 44. Ad Adm-inka

  Oj, Adm-inku, świat przez szmuli zwariował!

  KIEDYŚ TO BYŁO NORMĄ!

  DZISIAJ TO SIĘ NAZYWA… Chi, chi, chi…

  Nordic walking

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nordic_walking

  TO NIE DZIWOTA, ŻE SZANOWNI GRZANEK I PRZEMEX NIC NIE MOGĄ PODERWAĆ, JAK WSZYSTKIE ,,TOWARY” PRZEBYWAJĄ CAŁY CZAS W TERENIE! Cha, cha, cha…

  LASECZKI Z LASECZKAMI! Chi, chi, chi…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 45. SZANOWNY PROFESORZE ZWYCZAJNY KIKA . ONI NIE CHCĄ PODERWAĆ BO WOLĄ CZESZKI I SŁOWACZKI A PO DRUGO TE BABY Z KIJKAMI FAKTYCZNIE JAJCA JAK BERETY . W CZYM TE KIJKI MAJĄ NIBY POMÓC ? ZAMIAST POBIEGAĆ TO ŁAŻENIE Z KIJASAMI . JAJCA BU BU HA HA HA . DURNOTA LUDZKA OSIĄGNĘŁA APOGEUM A PEJSATKI RYCZĄ ZE ŚMIECHU .

  TO NIE DZIWOTA, ŻE SZANOWNI GRZANEK I PRZEMEX NIC NIE MOGĄ PODERWAĆ, JAK WSZYSTKIE ,,TOWARY” PRZEBYWAJĄ CAŁY CZAS W TERENIE! Cha, cha, cha…

  LASECZKI Z LASECZKAMI! Chi, chi, chi…

  Polubienie

 46. ADMINKU JA CI NATOMIAST NIE ŻYCZĘ SPOTKANIA PREZESA BO GDYBYŚ ADMINKU FAKTYCZNIE GO SPOTKAŁ A ON BY DO CIEBIE ZAGADAŁ TO TY Z WRAŻENIA I Z PODNIECENIA ORAZ ZASZCZYTU JAKI CIĘ SPOTKAŁ Z PEWNOŚCIĄ WYLĄDOWAŁBYŚ W TWORKACH A Z GŁOWĄ NIE MA ŻARTÓW DLATEGO JA ADMINKOWI NIE ŻYCZĘ ABY PREZESA SPOTKAŁ W REALU
  BU BU HA HA HA .

  Adm 23 października 2018 o 7:32 PM
  ssssssssssss
  Wygoń z domu Azorka, kup sobie kotka.
  Może nawiążesz kontat z prezesem, on ma kota, ty będziesz miał kota, będziecie mieli o czym pogadać.

  Polubienie

 47. Panie kika22

  „KTO TO CELOWO ROBI? PEJSATE KRASNOLUDKI?”

  Dodam jeszcze pytanie, co sobie myśli taka kobieta, że będzie zabijała córki i synów innych kobiet – matek?
  Przecież to się kłóci z rolą kobiety – istoty do rodzenia i pielęgnowania każdego nowego życia.
  Zastanawiam się na jaką karę zasługuje ten, który doprowadza do takich sytuacji.

  Polubione przez 1 osoba

 48. Ze trzy lata temu, kiedy była u mnie jeszcze ,,kondycja” idę sobie wąską ścieżką przez las, a tu naprzeciwko mnie takie cztery baby z kijkami krokiem zamaszystym i marszowym walą prosto na mnie.
  Co miałem robić? Ustąpiłem na bok, ale nie wytrzymałem by tego komicznego wyglądu nie skomentować..
  – Uch, jaka partyzantka, aż strach się bać.
  Baby przeszły bez słowa.

  doktor habilitowany
  To znaczy….?

  Polubienie

 49. Ad Andrzeja

  A może to już nie są kobiety?

  https://www.sadistic.pl/kobieta-w-wojsku-vt268731,45.htm

  Brutalne gwałty w amerykańskiej armii

  https://wiadomosci.wp.pl/brutalne-gwalty-w-amerykanskiej-armii-6082122739979393a

  O TYM SIĘ GŁOŚNO NIE MÓWI!

  PTSD

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_stresu_pourazowego

  https://portal.abczdrowie.pl/przyczyny-ptsd

  ,,W wojsku przyznać się do PTSD to wstyd”. Ci, którzy się przełamią z trudem odnajdują pomoc

  https://natemat.pl/90157,w-wojsku-przyznac-sie-do-ptsd-to-wstyd-ci-ktorzy-sie-przelamia-z-trudem-odnajduja-pomoc

  PTSD, gdy życie rozpada się na milion kawałków

  http://sanitatis.com.pl/artykuly/51-ptsd.html

  To jest jak zaraza. Dotyka nie tylko tych, którzy jeżdżą na wojnę

  https://polskatimes.pl/to-jest-jak-zaraza-dotyka-nie-tylko-tych-ktorzy-jezdza-na-wojne/ar/10638360

  Women in Army/Kobiety w Wojsku

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 50. GRZANECZEK ZASZALALEŚ NA WPS . BRAWA.
  INFO Z OSTATNIEJ CHWILI .
  PRZEMEX ZLE UKISIŁ KAPUCHĘ Z BECZKI ŚMIERDZI . WYLEWA SIĘ Z BECZKI Z TEGO TEŻ WZGLĘDU TATO PRZEMEXA ZABRAŁ MU PC I SMARTFONA I PRZEMEX MA SZLABAN NA SIEĆ DO NIEDZIELI . TAKZE GRZANKU NIE BÓJ NIC Z NASZYM PRZEMKIEM WSZYSTKO OK . PO PROSTU MYŚLAŁ O BABACH I ZLE UKISIŁ KAPUCHĘ !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 51. BU BU HA HA HA . TO TYLKO NA NIEGO GŁOSOWAŁA TYLKO RODZINA I ZNAJOMI BU BU HA HA HA . ADMIN WIESZ CZY ZIEMKOSIE STARTOWALI I JAKI WYNIK ?

  ADMINEK BYŁO STARTOWAĆ .BYŁBYŚ LEPSZY OD PANA HRABIEGO BU BU HA HA HA .

  JAJCA!!!!!!!!!!!

  Adm 24 października 2018 o 3:27 PM
  POTOCKI Jan – KW II Rzeczpospolita Polska 0,24 proc. (2 117 głosów)
  To hrabia Potocki(?), ale sukces.

  Polubienie

 52. GRZANEK WKLEJ TO NA WPS 1 TEGO EDWARDA KTÓRY TYLE MIECHÓW HRABIEMU TAM SŁODZIŁ CIEBIE TAM GNOIŁ CHYBA NERWICA WEZMIE HA HA HA . JAJCA !!!!!!!!

  Polubienie

 53. Wstrząsające wyznanie molestowanego ministranta w „Uwadze” TVN. Ksiądz: Wyspowiadałem się
  ….
  Dziennikarze ustalili, że ksiądz był bardzo blisko z rodziną chłopaka i często gościł w ich domu podczas rodzinnych uroczystości. Ostatnio odwiedził rodzinę chłopaka ponownie i zaprosił 21-latka do siebie. Były ministrant wziął kamerę i postanowił nagrać zachowanie księdza. Słychać na nim, że chłopak zareagował odmową na propozycję kontaktu seksualnego. – A ja mogę zw***ć? – zapytał ksiądz. …..
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24085050,wstrzasajace-wyznanie-molestowanego-ministranta-w-uwadze-tvn.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 54. ADMINECZKU PYTANIE . PYTANIE MAM DO CIEBIE .
  PRZED CHWILĄ PRZESTAŁEM OGLĄDAĆ FILM O ŻYCIU GOMUŁKI Z 2014 ROKU NA TV HISTORIA . ZDANIE JAKIE MI UTKWIŁO Z TEGO FILMU BRZMI . WYPOWIEDZIAŁ JE JEDEN Z HISTORYKÓW III RP .
  CYTAT MNIEJ WIĘCEJ :
  ” NAJBARDZIEJ HAŃBIĄCYM ZDANIEM JAKIE WYPOWIEDZIAŁ GOMUŁKA W SWOIM ŻYCIU BYŁO ZDANIE DOTYCZĄCE WALKI Z V KOLUMNĄ .”
  I PYTANIE DO KOCHANEGO PISOWEGO ADMINKA .
  ADMINEK JAKO LUBY PISOWY ZGADZA SIĘ Z TYM ZDANIEM JAK JEGO MĘŻOWIE STANU CZY MA INNY POGLĄD .
  PROSZĘ U UZASADNIENIE
  BU BU HA HA HA . JAJCA !!!!!!!!!! SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 55. PRZEMEX A CO TO JEST ? PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ . LALKĘ CHCESZ MI SWOJĄ ODSPRZEDAĆ ?
  A NA JAKIEGO GRZYBA MI ONA POTRZEBNA ?
  BU BU HA HA
  TY LEPIEJ DOBRZE UKIŚ TĄ KAPUSTĘ BO BECZKA CI CAŁY DOM ZASMRODZIŁA A NIE FJU BZDZIU CI W GŁOWIE BU BU HA HA HA
  JAJCA !!!!!!!

  przemex 24 października 2018 o 3:11 PM
  A kupiłeś już, wonszu, spankadoo?
  Jest tańsze niż kobita i nie narzeka! I pamiętaj aby Beatka Cię nie przyłapała, bo zamieszkasz pod mostem!

  Polubienie

 56. A to zależy. Jeśli węża zaliczyć do V kolumny to tak, jeśli zaliczyć do III to nie, ale zależy jeszcze to od tego, w której kolumnie znajdzie się wąż podczas najbliższego marszu Niepodległości, czy w V czy w III Wazy Zygmunta, króla polskiego i litewskiego
  Gomułka, wężu to był wielki patriota, a idiotów nie należy ani słuchać ani oglądać, bo można dostać rozwolnienia.

  Polubienie

 57. ADMINEK GDZIE TY Z TAKIMI POGLĄDAMI SPRZECZNYMI Z POLITYKĄ HISTORYCZNĄ DO PIS W DODATKU BRAWA BIJĄCY ” KLEROWI „.
  PRZECIEZ ONI W TYM PIS BY CI JAJA URWALI ZANIM TWOJA PISOWA LEGITYMACJA ZDOŁAŁA BY WYSTYGNĄĆ A PREZES DOSTAŁBY ROZSTROJU NERWOWEGO PO MINUCIE ROZMOWY Z TOBĄ
  BU BU HA HA HA . JAJCA !!!!!!!!!!!!!!!!

  Gomułka, wężu to był wielki patriota, a idiotów nie należy ani słuchać ani oglądać, bo można dostać rozwolnienia.
  ADMINKU I TY JESTEŚ ZWOLENNIK PIS? . JAKBY PREZES TO TWOJE ZDANIE USŁYSZAŁ TO CHYBA DOSTAŁBY ATAKU SZAŁU A TY PARĘ KIJÓW NA GOŁY TYŁEK :

  Gomułka, wężu to był wielki patriota, a idiotów nie należy ani słuchać ani oglądać, bo można dostać rozwolnienia.
  BU BU H

  Polubienie

 58. Jakie sankcje? USA, Japonia i Indie dołączają do nowego rosyjskiego projektu LNG

  Rosyjski koncern energetyczny Rosnieft ‚zbuduje nowy zakład produkujący skroplony gaz ziemny (LNG) we współpracy z US ExxonMobil, japońską firmą SODECO i indyjskimi raportami ONGC Videsh, Reuters.

  Według informacji agencji prasowej koszt szacowany na 15 miliardów dolarów zostanie rozłożony między cztery firmy. Rosneft, Exxon, SODECO i ONGC Videsh są partnerami projektu LNG Sachalin-1. Nowy zakład miał zostać zbudowany przez Rosneft i Exxon, ale do projektu dołączyły później firmy indyjskie i japońskie.

  Sachalin-1 jest prowadzony przez Exxon z 30-procentowym udziałem. Kolejne 30 procent należy do SODECO, a Rosneft i ONGC Videsh posiadają po 20 procent. LNG nie jest przedmiotem antyrosyjskich sankcji, ale rosyjskie firmy borykają się z problemami z uzyskaniem pożyczek za granicą.

  Amerykański LNG z Sachalinu. Polska podpisała umowę na odbiór LNG z nieistniejących na razie fabryk skraplania. Nie są one nawet jeszcze w fazie projektu. Muszą się znaleźć inwestorzy, którzy wyłożą środki finansowe.

  Polubienie

 59. ssssssssssss
  Ty nie wszystko wiesz, stąd takie a nie inne twoje komentarze, że by mnie z PIS zaraz wyrzucili bo ja piszę to czy tamto niezgodne z linią partii.
  Otóż nie. Ja mam taki tajny niepisany i nieczytany układ w którym przekonałem kogo potrzeba, że:
  Łódź płynie tam gdzie dobry sternik sobie tego życzy niezależnie od wiatrów, które wieją w jego żagle.
  I prezes wszystkich prezesów mnie rozumie, bo to jest dla niego oczywista oczywistość.
  Raz nawet zdarzyło się, gdy pogoda nagle diametralnie zmieniła się, płynąć kajakiem w gradową burzę mając na sobie jedynie slipki, z jednym dwu piórowym wiosłem .
  Dało się? Dało!
  A później kajak na plecy i pod górkę do domu.

  Polubienie

 60. GRZANECZLU NIE TYLKO CIEBIE DOPROWADZILI DO SZEWSKIEJ PASJI .TERAZ TRWA TAM PYSKÓWKA Z NIEJAKIM KOJAKIEM BO JEGO TEŻ WPISY OUT. NASZE WPISY TEŻ USUNIĘTO GDY KOMENTOWALIŚMY ZDJĘCIE KOBITEK TAŃCZĄCYCH KANKANA A ZWŁASZCZA JEDNEJ KOBITKI . PEWNIE FRUSTRACJA . OSIĄGNIĘĆ W POLITYCE ŻADNYCH . OPOLCZYK DOBRZE IM MÓWIŁ ABY SIĘ JEDYNIE SKUPILI NA PUBLICYSTYCE BO W POLITYCE MARNE SZANSE. W DODATKU NIEDAWNO MIELI NAJAZDY. ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY . TO ZA DUŻO TROCHĘ JAK NA CZŁOWIEKA .TAK MYŚLĘ.
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 61. Wężu to u mnie jest chyba bardziej przytulnie. Nikt cię za Funesa nie straszy, piszesz co chcesz, piwkiem popijasz, dyskusje o Gomułce na TV Historia oglądasz i tylko złodzieje cie z jabłuszek okradają. Jak by nie oni to żyć nie umierać.
  W dodatku wąż zaraz się ucieszy jak zobaczy że prezesa na zjeździe Solidarności niet
  Może zachorował na kolano, a może już odszedł.

  Polubienie

 62. Straszyli, już nie straszą.
  ————————–
  Co tym czasem na froncie?
  Niektórzy wojskowi amerykanie wierzą że III wojna światowa, chyba raczej wojna USA- Rosja rozpocznie się w ciągu najbliższego roku.
  Niektóre informacje jakby potwierdzały, że coraz bliżej do starcia.
  —————————–
  Atak na rosyjską bazę w Syrii koordynowali Amerykanie.

  Podczas jednego ze zmasowanych nalotów dronów na rosyjską bazę lotniczą Hmeimim w Syrii sterowanie odbywało się z amerykańskiego samolotu rozpoznawczego, powiedział wiceminister obrony Aleksander Fomin.

  „Wtedy wysłano jednocześnie 13 bezzałogowych statków powietrznych. Leciały w jednolitym szyku bojowym, prowadzone przez wspólny zespół, w tym czasie amerykański samolot rozpoznawczy Poseidon-8 patrolował akwen Morza Śródziemnego przez osiem godzin” — sprecyzował, występując w ramach VIII Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa Siangshan w Pekinie.

  Drony mogą pracować zarówno w trybie autonomicznym, jak i w trybie ręcznym, jeśli trwa tłumienie radioelektroniczne.
  „Oto ręczne sterowanie wykonuje nie jakiś chłop, a normalny Poseidon-8 wyposażony w nowoczesny sprzęt” — podkreślił wiceminister.

  Według niego wpadając w zasłonę walki radioelektronicznej, drony wycofały się, aby otrzymać nowe rozkazy.

  „Zaczęto nimi sterować z kosmosu i podpowiadać, gdzie są tak zwane dziury, przez które zaczęły przenikać, a następnie zostały zniszczone. To także musi zostać zatrzymane” — podsumował Fomin.

  Terroryści w Syrii aktywnie wykorzystują bezzałogowe statki powietrzne, w szczególności podczas ataków na Hmeimim. Tylko w sierpniu tego roku obrona powietrzna bazy zestrzeliła 47 dronów.

  Ministerstwo obrony wielokrotnie zaznaczało, że pomimo niepozornego wyglądu, w dronach zastosowano nowoczesne technologie: systemy nawigacyjne, kierowania i zrzucania ładunku wybuchowego.

  Według rosyjskich wojskowych to jednoznacznie wskazuje, że „jakaś strona, która posiada technologię wytwarzania takich środków, dostarczyła je międzynarodowym grupom terrorystycznym”. -Sputnik

  Polubienie

 63. Tym razem dwudniowa wizyta amerykańskiego polityka Johna Boltona miała całkowicie nowy charakter.

  W ostatni wtorek, 23 października, amerykański doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego John Bolton zakończył wizytę w Rosji, której najważniejszym wydarzeniem było spotkanie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

  Sytuacja została skomentowana dla Kommersanta przez międzynarodowego analityka politycznego i szefa Instytutu Gospodarki Światowej i Stosunków Międzynarodowych Rosyjskiej Akademii Nauk Fiedora Wojtołowskiego. Według eksperta, dzisiaj Ameryka próbuje „zmienić równowagę sił i uzyskać przewagę na jakościowo nowym poziomie”. Powodem tego był fakt, że Rosja ma wielki potencjał strategiczny, który jest dość porównywalny z możliwościami Stanów Zjednoczonych.

  Według Wojtołowskiego, stosunki między Rosją a Stanami Zjednoczonymi będą teraz budowane w oparciu nie o zasady strategicznego partnerstwa, ale o pozycje strategicznego odstraszania.

  „Ten model będzie zawierał zarówno symetryczne, jak i asymetryczne kroki” – powiedział politolog.

  Władimir Wasiliew, główny badacz w Instytucie Studiów Amerykańskich i Kanadyjskich Rosyjskiej Akademii Nauk, jest pewien, że Waszyngton bezpośrednio naciska na bezwarunkową kapitulację Moskwy:
  „Ameryka dzisiaj próbuje wysłać Moskwie jasny sygnał: dostarczcie nam akt bezwarunkowej kapitulacji, ponieważ wciąż jesteśmy silniejsi”
  https://politros.com/130570-bezogovorochnaya-kapitulyaciya-ekspert-rasskazal-kakimi-stanut-otnosheniya-rf-i-ssha?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 64. WIDZISZ GRZANEK JAK BRAK BABY DZIAŁA ŻLE NA KONCENTRACJĘ . NAROBIŁEŚ TAM TYLKO DYMU BU BU HA HA HA .SSSSSSSSSSS

  grzanek 25 października 2018 o 12:07 PM
  Wonżyk jednak się pomyliłem. Mój komentarz jednak wisi, WPS jest w porządku

  Polubienie

 65. Niektórzy wojskowi amerykanie wierzą że III wojna światowa, chyba raczej wojna USA- Rosja rozpocznie się w ciągu najbliższego roku.

  Wojny nie będzie, dwa mocarne debile nie chcą polskiej TUSZONKI! Wojaki-cudaki, chyba nie będą wojować z pustymi brzuchami?

  Rosja wprowadza embargo na polskie produkty

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosja-wprowadza-embargo-na-polskie-produkty-3095004.html

  Sektor rolno-spożywczy a rosyjskie embargo

  https://www.newsweek.pl/biznes/finanse-osobiste/sektor-rolno-spozywczy-a-rosyjskie-embargo/c4j3kfg

  Latające dziki lądujące na drzewach i jest pretekst do wprowadzenia embarga.

  Latające dziki. Tajemnice ASF

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/latajace-dziki-tajemnice-asf/

  CZY TE ,,KWICZĄCE” MIĘCHO JEST POLSKIE? CO DZISIAJ W PO—LIN JEST POLSKIE – CH…, D… I KAMIENI KUPA?! Chi, chi, chi…

  ????????????????????????? Cha, cha, cha…

  USA wprowadza embargo na polskie mięso

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/usa-wprowadza-embargo-na-polskie-mieso,170,0,2419114.html

  Q… mać, to była pomyłka!?

  Embargo przez pomyłkę. To nie o polską wieprzowinę chodziło Amerykanom

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/embargo-przez-pomylke-to-nie-o-polska,112,0,2419312.html

  KWICZĄCE RYJE W PUSZKACH, TO TAKŻE TOWAR STRATEGICZNY, TAK SAMO JAK RAKIETKI/BAGIETKI, CZY KULE HARMATNIE!

  Hej!

  Polubienie

 66. 11 LISTOPADA, PUTANA I TRAMPEK SPOTKAJĄ SIĘ W PA-RYŻU, BĘDĄ GAWĘDZIĆ Z MAKARONEM O GLOBALNYCH LOSACH ŚWIATA PRZY MISCE RYŻU! CZY ATRAKCJĄ SPOTKANIA, BĘDZIE OGLĄDANIE NA ŻYWO, WOJENKI POLSKO-POLSKIEJ NA ULICACH W PO—LIN?

  Data i miejsce spotkania Trump-Putin potwierdzone

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/spotkanie-putin-trump-11-listopada-w-paryzu,878500.html

  MIJA 100 LAT OD ZAKOŃCZENIA PIERWSZEJ WOJENKI ŚWIATOWE – MOŻE SIĘ UDA KOLEJNĄ SPROWOKOWAĆ? TFU, TFU, OBYM SIĘ MYLIŁ!

  Hej!

  Polubienie

 67. Wykończą nam kobitę.

  W miejscowości Imielin w województwie śląskim doszło do „zdarzenia drogowego” z udziałem kolumny rządowej. W jednym z aut znajdowała się była premier Beaty Szydło

  „Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko” – napisała na Twitterze wicepremier Beata Szydło.

  – W kolizji uczestniczyły trzy samochody. Samochód marki peugeot kierowany przez mężczyznę w wieku 77 lat oraz dwa samochody z kolumny rządowej
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24090673,kolizja-rzadowej-kolumny-z-beata-szydlo-byla-premier-nie-ma.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 68. Parlament jest zaniepokojony banalizacją faszyzmu, rasizmu i ksenofobii i w przyjętej dziś rezolucji wzywa państwa członkowskie UE do wprowadzenia zakazu działalności grup neofaszystowskich i neonazistowskich.
  Przeciw wprowadzeniu rezolucji głosowali m.in. europosłowie PiS

  Ciekawe tylko czy PiS stoi za tzw. „katolickimi ugrupowaniami faszystowskimi” nie majacymi nic wspólnego z prawdziwym nacjonalizmem czy wlicza w to równięż wszelkie prorosyjskie „faszyzmy”.

  Polubienie

 69. Amerykanie mają swoją bodajże piątą poprawkę do konstytucji gwarantujacą wolność słowa i zrzeszania się. W zwiazku z tym działania przeciwko tzw. antypaństwowcom można prowadzić tylko przy pomocy mediów, działań politycznych itp. nie wykluczają oczywiście „metod pozaprawnych”. W Europie tego przywileju biali tubylcy nie mają i można z nimi robić co się rzewnie podoba.

  Polubienie

 70. .https://youtu.be/sdsGd9hwyc8
  Jeszcze raz MI-28 bo się spodobało

  Miło jest usłyszeć raczej niedyplomatyczne słowa na forum ONZ. Ambasador ONZ w Syrii Bashar Al-Jaafari w ten weekend ostro skrytykował ambasadora Arabii Saudyjskiej w ONZ. Ten ostatni zażądał mianowicie nowej konstytucji dla Syrii.

  W ostrej odpowiedzi ambasador Syrii w ONZ Bashar al-Jaafari powiedział:
  „Po pierwsze, Arabia Saudyjska nie ma nawet konstytucji ani też parlamentu. Nie ma nawet prawdziwej nazwy. Nazwa kraju to nazwa rodziny rządzącej (rodzina Saudów – Arabia Saudyjska). To jak mówienie: Makron-isze Królestwo Francji, Theresy-May Królestwo Wielkiej Brytanii lub Stany Zjednoczone Trumpa. Tak mniej więcej by się te kraje mogły nazywać.
  Po drugie, reżim, który porywa premiera innego kraju, aresztuje własnych książąt i biznesmenów, dopóki nie wykupią się na wolność jest reżimem który nie zna szacunku.
  Reżim, który ukrywa opozycyjnego członka rządu, który należał do jego własnych tajnych służb (mowa o zabitym Khasoggi) i pracował przez lata w Waszyngtonie. Który był prawą ręką saudyjskiego ministra spraw zagranicznych, nie wiem, czy słyszał pan o nim (sarkazm) – zniknął w saudyjskiej ambasadzie w Istambule i do dnia dzisiejszego niejasne jest, co tak naprawdę się wydarzyło – taki reżim nie może rozmawiać o prawie i uczuciach innych. Smród tych czynów otacza ten reżim.
  Po trzecie, saudyjski ambasador w ONZ mówił o woli pośpiechu na rzecz pomocy syryjskiemu narodowi. Ignoruje on po prostu fakt, że to reżim saudyjski jest przede wszystkim odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się i wyrost ilościowy terrorystów salafickich w Syrii, Iraku, Afganistanie, Libanie, Jordanii i Egipcie, a także Libii, Nigerii i Azji Południowo-Wschodniej.

  I idzie w swojej oskarżającej Saudów przemowie jeszcze dalej. Jeśli chcecie usłyszeć całą jego mowę na forum ONZ, możecie ją obejrzeć w załączonym filmie wideo (angielskie napisy).

  Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RFKAx3mcCI8&feature=youtu.be
  https://kodluch.wordpress.com/2018/10/24/24-10-2018-syria-1116-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-55617

  Polubienie

 71. Kandydat nauk politycznych, politolog Dmitrij Jewestafiew w radiu Sputnik wyraził opinię, że punkt widzenia UE w sprawie rozmieszczenia rakiet nie jest interesujący dla Waszyngtonu.

  „Nie sądzę, aby w tej kwestii osiągnięto konsensus we współczesnym formacie Unii Europejskiej, a jednocześnie poszczególne kraje UE mogą zdecydować, że nie będą rozmieszczać amerykańskich pocisków. Tylko to nie będzie miało znaczenia ponieważ jest już jasne, do których krajów zostaną skierowane: to są kraje bałtyckie, Polska, Rumunia, a to wystarczy Amerykanom do ich planów … Mogą rozmieścić swoje rakiety w Europie w ramach stosunków dwustronnych, a reszty Europy,krajów członkowskich UE, UE jako całości, a nawet NATO nie muszą o nic prosić.
  https://ria.ru/radio_brief/20181025/1531501724.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com%2F%3Ffrom%3Dspecial

  Polubienie

 72. SAM MAM PRAWO JAZDY OD 30 LAT I NA PEWNO TRZEBA UWAŻAĆ NA DROGACH ALE WAŻNIEJSZE TO SIĘ NAUCZYĆ JEŻDZIĆ BO JA CIĄGLE SŁYSZĘ O STŁUCZKACH .

  Adm 25 października 2018 o 5:54 PM
  Wykończą nam kobitę.

  W miejscowości Imielin w województwie śląskim doszło do „zdarzenia drogowego” z udziałem kolumny rządowej. W jednym z aut znajdowała się była premier Beaty Szydło

  „Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko” – napisała na Twitterze wicepremier Beata Szydło.

  Polubienie

 73. POLONEZ NAWET SWOJSKO BRZMI, DOLECI TAKA OWAKA NA ŻOLIBORZ I WYPŁOSZY KACZORA RAZEM Z KOTEM!

  Białoruś testuje system rakietowy Polonez o zasięgu 300 km

  https://www.defence24.pl/bialorus-testuje-system-rakietowy-polonez-o-zasiegu-300-km

  https://www.dystans.org/Brze%C5%9B%C4%87

  Białoruś: testy bojowe rakiety Polonez. Nagrody od Łukaszenki

  https://www.polskieradio.pl/75/921/Artykul/1632695,Bialorus-testy-bojowe-rakiety-Polonez-Nagrody-od-Lukaszenki-WIDEO

  NO, NO, NO, CO ZA SKUTECZNOŚĆ! DLA MNIE NIC NOWEGO – TO JEST KOLEJNE NAKRĘCANIE MILITARYSTYCZNEJ SPRĘŻYNY/SPIRALI ZBROJENIOWEJ!

  Amerykańskie rakiety bezużyteczne? Raport z Syrii

  https://www.salon24.pl/u/mstanowiec/860082,amerykanskie-rakiety-bezuzyteczne-raport-z-syrii

  https://sjp.pwn.pl/slowniki/militarystyczny.html

  LUDZKA GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC – PIĘKNE BUUUUUUUUMBONIERKI ZA OGROMNĄ KASĘ PODATNIKÓW!

  Rockets Fails Compilation – Kompilacja katastrof rakiet

  HMM, ZIELONE DUPKI MAJĄ JEDNĄ WADĘ NIE POTRAFIA WALCZYĆ Z BIEDĄ I UBUSTWEM – SĄ W TYM TEMACIE BEZRADNI JAK DZIECI WE MGLE. W TYM BEZNADZIEJNYM PRZYPADKU, ŻADNA RAKIETA CZY KA-RABIN NIE POMOŻE, W SWOICH ARSENAŁACH NIE MAJĄ NA TO DZIADOSTWO ODPOWIEDNIEJ PANI BRONI!

  Aaaaaaaaamen!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s