Co powiedział Putin


Europa wystawi się na odwet, jeśli zgodzi się na rozmieszczenie amerykańskich pocisków – Putina

Europe will expose itself to retaliation if it agrees to deploy US missiles – Putin

Więc mamy w internecie takie wpisy jak niżej:

Prezydent Władimir Putin powiedział wczoraj, że Rosja będzie musiała obrać za cel wszelkie kraje europejskie, które zgodzą się na przyjmowanie na swoje terytorium rakiet nuklearnych USA po wycofaniu się Waszyngtonu z traktatu o kontroli zbrojeń z czasów Zimnej Wojny.

Treaty on Intermediate-range Nuclear Forces (INF Treaty) czyli Układ o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu jest umową międzynarodową zawartą 8 grudnia 1987 r. w Waszyngtonie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Sowieckim o całkowitej likwidacji arsenałów rakietowych pocisków balistycznych pośredniego (IRBM) oraz średniego zasięgu (MRBM) obu układających się stron, a także o zakazie jej produkcji, przechowywania i używania.


Amerykanom do tej pory rakiety krótkiego i średniego zasięgu z głowicami jądrowymi w zasadzie nie były potrzebne. Teraz gdy budują i rozbudowują swoją obecność militarną w krajach Bałtyckich, w Polsce i w Rumuni stały się nagle potrzebne, bo od granic Łotwy do Moskwy to tylko 600 km. a z okolic Suwałk nie więcej jak 950 km, zatem właśnie takie rakiety są aktualnie pilnie potrzebne Amerykanom.

Do czego potrzebne?

Można się domyślać, że do planowanego ataku z wykorzystaniem zaskoczenia i uderzenia jako pierwsi. To dawało w każdej wojnie pewną przewagę i być w swych kalkulacjach amerykanie na to liczą, bo jak to się mówi, kto pierwszy ten lepszy.

Na neon 24 bloger Oscar tak pisze

….to oznacza że Rosja w samoobronie będzie musiała zniszczyć Polskę i natychmiast w pierwszej kolejności (bo bardzo blisko Moskwy). Zachodni bandyci mają nadzieję że atakując Rosję nagle z terenów przygranicznych Rosji.. zniszczą Rosję kosztem zniszczenia tylko tych przygranicznych regionów (w tym Polski).

Mnie się wydaje, że aż tak źle to nie będzie.

Będzie presja na Rosję, będą szantaże i naciski, ale na atak nuklearny się nie zdecydują.

To zbyt duże ryzyko dla strony która chciałaby zaatakować Rosję.

A już atak tylko z terytorium Polski, krajów Bałtyckich i Rumuni z użyciem kilkudziesięciu rakiet byłby wręcz szaleństwem.

Taką ilość rakiet Rosja najprawdopodobniej byłaby w stanie przechwycić i zniszczyć. W takim przypadku jej odwetowe uderzenie nastąpiłoby na wyrzutnie tych rakiet, by nie było możliwości ich ponownego użycia, czyli uderzenie na amerykańskie bazy i z pewnością na centrum dowodzenia zarówno politycznego jak i wojskowego. W tym konkretnym przypadku na ministerstwo obrony, jednym słowem na Warszawę.

Jedna czy dwie atomówki na Warszawę zlikwidowałyby, elity które zgodziły się na obecność Amerykanów i amerykańskich wyrzutni na terenie Polski.

Reszta Polski powinna być nietknięta.

Nie byłoby więcej uderzeń na Polskę gdyż priorytetem dla rosyjskich sztabowców i rosyjskich polityków byłoby śledzenie czy nie startują amerykańskie rakiety z innych zakątków świata, a nie marnowanie swoich rakiet na rozwalanie polskich miast i miasteczek.

Obecność całej amerykańskiej floty blisko obu wybrzeży USA mogłaby świadczyć, że Ameryka w wojnę swojego kraju nie chce wprowadzać, stąd ta osłona flotą, a jedynie zaplanowała wojnę swoich harcowników w Europie Wschodniej.

Jeśli to Rosjanie tak odczytają, jeśli tylko z tej części Europy rakiety wystartują, to może skończy się na krótkim regionalnym starciu.

Jeśli nerwy popuszczą to może dojść do wzajemnego zniszczenia.

W tym przypadku ci co przeżyją, będą mieli koszmar nie życie.

Klimat może tak się zmienić, że nastanie albo epoka lodowcowa, albo nieknocące się erupcje wulkanów, burz magnetycznych, trzęsień ziemi, następujące po sobie tsunami na wszystkich morzach i oceanach.

Coś co by można było nazwać końcem świata.

 

 

Reklamy

40 uwag do wpisu “Co powiedział Putin

 1. Część artykułu Michaiła Hazina, pochodzenie po ojcu żydowskie.
  W Rosji jak i wszędzie na swiecie przybierają różne oblicza. Ten uważa się akurat za patriotę. W Rosji mamy Żydów- patriotów, liberałów, monarchistów, nacjonalistów, komunistów i możnaby długo wymieniać. A wszyscy zajmują się jedynie grabieniem rdzennej ludności, wmawiając im, że robią to tylko dla ich dobra.

  Jak potoczy się sytuacja w Rosji. Oto jest pytanie

  W związku z tym powstaje fundamentalne pytanie: w jaki sposób można rozwiązać ten problem? Istnieją dwie grupy elity ( „liberałowie” i „patrioci”), pierwsi kontrolują politykę gospodarczą, ale nie mogą zapewnić wzrostu gospodarczego. Ci drudzy nie mają zespołu ekonomicznego i obawiają się MFW , chociaż są znacznie silniejsi niż pierwsza grupa w kraju. Co można zrobić w takiej sytuacji?

  Istnieje kilka odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że „liberałowie” są bardzo słabi. Nie udało im się stworzyć samowystarczalnej elity, oligarchowie stworzeni w wyniku prywatyzacji okazali się złymi przedsiębiorcami (byłoby dziwne jednak, gdyby było inaczej) i w rezultacie prawie wszystkie sprywatyzowane przedsiębiorstwa są nieopłacalne. W rezultacie nie mogą istnieć bez wsparcia z budżetu – a więc, przy okazji, stworzenia całkowitej korupcji w kraju. Oznacza to, że „liberalna” elita nie może wykorzystać zasobów swoich oligarchów do walki z „patriotami” / siłowikami, ponieważ oligarchowie nie mogą się spierać z tymi, którzy mogą nie wydzielać im pieniędzy.

  Ponadto relacje z MFW okazały się zbyt silne i cały czas są wyciągane na powierzchnię, co ma bardzo negatywny wpływ na polityczny obraz „liberałów”. Niemniej jednak właśnie ta sieć powiązań utrzymuje ich przy władzy, ale nie może zapewnić mniej więcej normalnego wzrostu gospodarczego. Oznacza to, że dyskusja nie polega teraz na usuwaniu „patriotów” z władzy, ale na utrzymywaniu w Rosji jak najdłuższych gospodarczych dźwigni i wyciskaniu z nich maksimum osobistych dochodów.

  Ale co powinni zrobić „patrioci” w takiej sytuacji?
  Przede wszystkim, z punktu widzenia teorii władzy, powinni byli zaoferować „wychodzącej” elicie liberalnej jakąś rekompensatę i miejsce „na dalsze świętowanie życia”. Nie tak niezwykłe jak wcześniej, ale w elicie. I myślę, że taka oferta została złożona. Ale odpowiedź była odmowna.

  Dlaczego? Prawdopodobnie istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy.
  Po pierwsze, elita „zachodniego” projektu, która za pośrednictwem MFW zarządza rosyjską gospodarką, wcale nie jest zainteresowana oddaniem tej kontroli. I odpowiednio, kiedy otrzymała od swojej „pomocniczej” struktury, rosyjskiej „liberalnej” grupy pytanie, czy możliwe byłoby przyjęcie propozycji od „patriotów”, usłyszała odpowiedzieć stanowczo odmowną.

  Drugim powodem jest to, że sankcyjny konflikt postawił rosyjskich oligarchów z lat 90., którzy aktywnie wywozili skradziony (przepraszam, sprywatyzowany) kapitał za granicę, w trudnej sytuacji. Jeśli współpracujesz z „krwawym reżimem” (a akceptacja od niego konstruktywnych propozycji podchodzi pod współpracę), możesz stracić swój kapitał na Zachodzie. Przywrócenie kapitału do kraju jest również trudne, ponieważ kontrola nad finansami będzie musiała zostać oddana. I co pozostaje do zrobienia? Wybrali jedyną (choć tymczasową) opcję: przedstawiają swoją walkę z „krwawym reżimem”, jednocześnie wyjaśniając „siłowikom” w kuluarach, że nie mogą otwarcie inaczej postępować.

  Trzeci powód jest dość prosty. PR to jedno (szczególnie jeśli przeznaczysz na to dużo pieniędzy), inną rzeczą jest prawdziwa ocena. To, co oligarchowie demonstrują jako coś wartego miliardy dolarów, może w rzeczywistości okazać się mniej przekonującym aktywem. A kiedy konkretna propozycja przyszła od „patriotów”, oligarchowie odkryli, że nie pozostanie im zbyt wiele. I zaczęli długie, choć bezsensowne targi.

  Co robić „patriotom” w tej sytuacji?

  Przypominam, że w tym kontekście patrioci stanowią elitarną grupę, która koncentruje się na rozwoju własnej gospodarki i minimalizacji zewnętrznej kontroli nad krajem. Jednak dzisiaj nie ma polityki gospodarczej uzgodnionej w ramach konsensusu.

  Ale muszą wywierać maksymalną presję na „liberałach”, w tym stopniowo „odgryzać” części własności i stopniowo przygotowywać reformy polityczne, które będą legitymizować nową rewolucję w kategoriach stosunku do własności i roli państwa, wykonywać manewry polityczne w dziedzinie polityki zagranicznej, biorąc pod uwagę rolę „zachodniego” projektu globalnego.

  I co widzimy w praktyce? To właśnie widzimy! W miarę jak rola projektu „Zachód” słabnie, „patrioci” zwiększają presję na „liberałów”. Oczywiście w ramach modelu liberalnego, stworzonego w latach 90., nie można póki co jeszcze go zanegować, ponieważ jest to nieunikniona wojna z Zachodem. Sam Zachód stale wywiera coraz większy nacisk na „patriotów” (przedstawiając ich jako „krwawy reżim”), jednocześnie rozpaczliwie samemu załamując się od własnych patriotów (w tym Trumpa).

  Jednocześnie „patrioci” mają bardzo słabe ogniwo, które jeszcze nie pozwala im na ostateczne wyrugowanie liberałów. Nawiasem mówiąc, nie wiem, czy propozycja, o której pisałem powyżej, jest nadal ważna, czy też została już wycofana. Ale oczywiste jest, że miejsce dla „liberałów”, w miarę rozwoju sytuacji, staje się coraz mniej godne pozazdroszczenia. Ta słabość polega na tym, że nie mają jednej ideologicznej pozycji (sam patriotyzm to mało) ani uzgodnionej polityki gospodarczej, ani zespołu ekonomicznego. Oznacza to, że w godzinie „O” po prostu nie będzie nikogo, kto by zajmował biura uwolnione od liberałów.

  Ale nie można też czekać zbyt długo. Ponieważ „liberałowie”, biorąc pod uwagę wsparcie zewnętrzne, opierają się wystarczająco długo i uparcie, coraz więcej nowych sił rzuca się do walki. Doświadczenie pokazuje, że w takiej sytuacji w pewnym momencie jedna ze stron nie tylko się poddaje, ale znika, ponieważ po prostu nie ma żadnych rezerw. Nie ma wątpliwości, że „liberałowie” staną się taką partią (chciałbym, bo nie mają publicznego poparcia w kraju), co zrobią „patrioci” w tej sytuacji? Przypomina to sytuację z 1991 roku: KPZR zostało wyeliminowane, a następnie co robić? Jest to całkowicie niezrozumiałe …
  A patriotyczne siły zewnętrzne (Trump, Xi, „stare” elity kontynentalne Europy Zachodniej) będą domagać się wsparcia. I w jakim źródle, kto go dostarczy i wesprze? Problem polega na tym, że „patrioci” w Rosji są zbyt pochłonięci metodami walki aparatczyków (w ten sposób osiągnęli całkiem imponujące sukcesy), ale wyraźnie nie są gotowi do otwartego przejęcia władzy. A nadszedł już czas, czas którego nie ma tak dużo.

  Zauważamy przy okazji, że to właśnie ze względu na taki model, taktyczny charakter zderzenia dwóch elitarnych grup, niezwykle trudno jest ocenić konkretne działania konkretnych urzędników państwowych (w tym Putina). Nie wiemy, w jakiej konkretnej sytuacji wykonuje to czy owo działanie, a ponieważ taktyka wyraźnie zwycięża, wówczas próby opisania jego jednostkowych zachowań kosztem strategii, sukcesu nie dają. Ale to nie może trwać długo: skoro „liberałowie” nie zgodzili się na porozumienie między elitami, ryzykują utratę statusu elit w Rosji.

  Powtarzam, wynika to z faktu, że nie mają podstawowego zasobu gospodarczego: prywatyzacja się skończyła, oligarchowie lat 90. częściowo zapomnieli o tym, za co powinni być wdzięczni, częściowo stracili pieniądze, wzrost gospodarczy się skończył i szybko się nie wznowi. A to oznacza, że ​​możliwe jest, że w wyniku obecnych starć „liberalna” część rosyjskiej elity lat 90. – 2000 w końcu przejdzie do niebytu …
  Źródło http: //www.iarex.ru/articles/6 …

  Polubienie

 2. julius A ty co zrozumiałeś z tej paplaniny Hazina?
  …A to oznacza, że ​​możliwe jest,…
  Czy nie jest to – na dwoje babka wróżyła.
  ,,,przejdzie do niebytu …
  No jasne, na emerytury.

  Polubienie

 3. Ja pierdziele grzanek napierdziela wódkę z samego rana bu bu ha ha ha

  grzanek 26 października 2018 o 9:26 AM
  Smatri wonsz szto skazal Dziadzia Wowa. No smatri bystriej!

  Polubienie

 4. Mój sąsiad z działki powiedział mi kiedyś, że Putin jest gorszy od Hitlera.
  No i nie minęło wiele czasu jak pożegnał się z życiem.
  Tak sobie czasami myślę, że mówił takie rzeczy o Putinie nie tylko mnie, ale i wielu innym osobom. No i zmarło mu się nagle i niespodziewanie.
  Kiedy inny sąsiad zadzwonił do mnie i powiedział mi że jego pogrzeb jest ……
  Nie poszedłem, wolałem nie ryzykować swoim zdrowiem i życiem.
  Ja strachliwy nie jestem, ale jakby co, to powiem, że Putin to szachista i piszą o nim same dobre rzeczy.

  grzanek, a ty kto?
  Może ruski szpion?
  Skażij mienia.

  Polubienie

 5. Adminek jaki tam z grzanka ruski szpion .Grzanek wali od szóstej samogon zagryza salcesonem i pasztetową kupioną w biedrze i zaczął po ruski gaworzyć bu bu ha ha ha.

  grzanek, a ty kto?
  Może ruski szpion?
  Skażij mienia.

  Polubienie

 6. Grzanek, a może podjąłbyś się poprawić tłumaczenie (translatorem) na j. rosyjski jeden z moich podręczników, albo powieść Miecz króla Jana?
  O ile na perfekt znacz ten język.
  Za kasę rzecz jasna.

  Polubienie

 7. Ja pierdziele grzanek napierdziela wódkę z samego rana bu bu ha ha ha
  😂Hahaha wonszyk prawie się oplułem kawą. O mały włos a miałbyś mnie na sumieniu jakbym się zakrztusił 😂

  Polubienie

 8. @Admin
  No i nie minęło wiele czasu jak pożegnał się z życiem.
  Heh, pamiętam jak sam wiele lat temu, kiedy byłem jeszcze bardzo młody i głupi (dzisiaj tylko głupi 😉 ), zindoktrynowany rusofobicznymi mediami pisiorkowymi, i pisałem jakieś durnowate, pełne świętego oburzenia, komentarze (a może to nawet było bezpośrednio do Wowy) nt. Putina to potem, zwł. po zruganiu mnie za to przez członków rodziny, autentycznie bałem się jakiś czas ‚czarnej Wołgi’ 😂

  Z tłumaczeniem niestety nie pomogę, bo ja niestety już nie z tego pokolenia, żeby znać rosyjski (co najwyżej ciut ze słuchu), nawet bukiew nie umiem a co dopiero mówić o jakimś płynnym posługiwaniu się; tylko czasem tak dla jajec coś wrzucę 😀

  Polubienie

 9. Ten mój sąsiad z działki, o którym wspomniałem w swoim ostatnim wpisie, który kiedyś powiedział, że Putin jest gorszy od Hitlera i który w jakiś czas później ni stąd ni zowąd zmarł…
  Zapomniałem dodać, że miał 82 lata.
  Ale do końca trzymał się dzielnie, plewił grządki, zbierał truskawki, przychodził na zebrania naszego stowarzyszenia (jedynego, które udało mi się założyć i zarejestrować) i zabierał zawsze głos. Był wojskowym, miał na pagonach dwie belki i trzy gwiazdki.
  Wężu, jaka to szarża, wszak byłeś w LWP?

  Polubienie

 10. Przemo poszedł się wykąpać potem idzie do Rossmana na zakupy po żel do higieny intymnej , dezodorant , mydło FA bo będzie miał randkę z 70 letnią babeczką wszak on takie lubi.

  grzanek 26 października 2018 o 11:57 AM
  A gdzie się podział nasz Przemo?:) I Opolczyk też już nie zaglądajet

  Polubienie

 11. Wonżyk co ty nie rób z Przemka gerontofila. Co prawda on tam pisał na blogu, że się boi ‚wpadki’ jak diabeł święconej wody, a wiadomo że z taką panią to nie grozi, ale mimo wszystko róbmy z niego aż takiego desperata. Ależ wąż dzisiaj dostanie cenzurą po jądrach nieatomowych 😀

  Polubienie

 12. andrzeju pozdrów drużynę APA .Nie znam kobiety .

  andrzej 26 października 2018 o 3:16 PM
  Wężu
  A gdybyś tak zaczął pisać na blogu pani Ani, co o tym sądzisz?
  Byłyby wtedy jądra nieatomowe.

  Polubienie

 13. BU BU HA HA HA

  Już wiadomo, że funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który spowodował kolizję w Imielinie, dostał mandat w wysokości 220 zł i sześć punktów karnych. To funkcjonariusz, który prowadził drugie z aut kolumny, właśnie nim jechała była premier Szydło.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24095960,kierowca-ktory-wiozl-beate-szydlo-wczesniej-nie-jezdzil-z.html#s=BoxOpMT

  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24095960,kierowca-ktory-wiozl-beate-szydlo-wczesniej-nie-jezdzil-z.html#s=BoxOpMT

  Polubienie

 14. BIEDULKI NIC NIE MAJĄ KONKRETNEGO DO ROBOTY, WIĘC KOLEJNY RAZ KOMBINUJĄ PRZY FAŁSZYWEJ PTICY!

  Polska będzie mieć nowe godło! Co się stanie z orłem?

  https://www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=5de40ee1-f98f-5b1d-b28d-e9e37d82458c&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

  IDEALNE GODŁO DLA PO—LIN! OBECNE MA WIELE BŁĘDÓW GRAFICZNYCH!

  Oto idealne godło Polski? Nie zawiera sześciu błędów, które posiada obecne

  https://niezlomni.com/oto-idealne-godlo-polski-zawiera-szesciu-bledow-ktore-posiada-obecne-foto/

  Retusz symboli narodowych. Zmienią się flaga i orzeł

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/67903/Retusz-symboli-narodowych-Zmienia-sie-flaga-i-orzel.html

  CZY TO BYŁ NASZ PIERWOTNY SYMBOL NARODOWY – KURA/KOGUT, KRÓLEWSKI PTAK, KTÓRY RZECZYWIŚCIE NOSI KORONĘ NA GŁOWIE W WERSJI 2D, ZWANĄ GRZEBIENIEM.

  CZY TAK WYGLĄDA ORZEŁ?

  OŁAWA – JEDNA Z SIEDZIB PIASTÓW ŚLĄSKICH I HERB BIAŁY,,ORZEŁ”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82awa

  W TYM PRZYPADKU CZERWONY ,,ORZEŁ”, KTÓRY ŚPIEWA KUKURYKU.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82ubice

  Hej!

  Polubienie

 15. KIKA PROFESORZE ZWYCZAJNY A CO ONI MAJĄ INNEGO DO ROBOTY? . KIEDYŚ JEM SOBIE OBIAD WŁĄCZAM TV OBRADY SEJMU PATRZĘ I CO WIDZĘ JA PIERDZIELE CZYTANIE GAZET , DŁUBANIE W NOSIE DRAPANIE SIĘ W GŁOWĘ O MAŁO SIĘ NIE ZRZYGAŁEM JAK OBIAD JADŁEM . OD TAMTEJ PORY JUŻ TEGO BADZIEWIA NIE OGLĄDAM .

  SŁYSZAŁ KIKA PROFESOR . DALI GOJOM WOLNY DZIEŃ TAKŻE 12 LISTOPADA . OJ BEDZIE ZABAWA A SENAT TWIERDZI ŻE TO MOŻE BYĆ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ I MAMY PYSKÓWKĘ NA KOLEJNY TYDZIEŃ.
  I JAK TU NIE PAŚĆ ZE ŚMIECHU Z TYCH JAJEC BU BU HA HA HA .
  JAJCA !!!!!
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  kika22 26 października 2018 o 5:17 PM
  BIEDULKI NIC NIE MAJĄ KONKRETNEGO DO ROBOTY, WIĘC KOLEJNY RAZ KOMBINUJĄ PRZY FAŁSZYWEJ PTICY!

  Polubienie

 16. Ad Snake

  SŁYSZAŁ KIKA PROFESOR . DALI GOJOM WOLNY DZIEŃ TAKŻE 12 LISTOPADA.

  Oj, słyszał i jak zwykle, także dużo czytał…

  Internauci mają swoją teorię, dlaczego 12 listopada będzie wolne

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/dlaczego-12-listopada-bedzie-wolne-internauci-maja-swoja-teorie/wgbvrtx

  SSSSSSS, może to będzie nowe…?

  NO, DOBRZE, A CO Z TĄ ,,KREATURĄ”, KTÓRA SIEDZI WYSTRASZONA NA BABSKIEJ TARCZY, JAK KURA NA GRZĘDZIE I UDAJE GIEROJA?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_orze%C5%82_wojskowy

  Tarcza Amazonek

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tarcza_Amazonek

  https://sjp.pwn.pl/sjp/gieroj;2559209.html

  Lud Mazów – Amazonki-Mazonki

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2018/01/29/lud-mazow-amazonki-mazonki/

  Bywaj SSSSSSSS

  Polubienie

 17. grzanek 26 października 2018 o 3:18 PM Jaka Ania?

  Grzanku

  To ta, która prowadzi bloga o sprawach damsko – męskich.
  Kilka jej filmików zapodałem wczoraj u Przemexa.

  Właśnie namawiałem węża, aby napisał coś u niej na blogu, może było by ciekawie? Podobno wąż to bies na baby?

  Polubienie

 18. Grzanku … .
  Przemka też namawiałem, ale nie odpowiedział mi, może go wkurzyłem?
  Ale przecież ja tylko zażartowałem sobie. W końcu jakby puknął do niej, to korona by mu z głowy nie spadła, a może byłoby trochę jąder nieatomowych.

  A może Grzanku Ty coś jej napiszesz, bo mówiła, że czeka na ciekawe pytania.

  Polubienie

 19. Andrjuszka Przemex do niej nie zagada ani się z nią nie umówi .Ona nie ma 70 lat .
  Z ostatniej chwili .
  Randka Przemexa z 70 latką przebiegła w miłej atmosferze .Na obiad przemex poczęstował ją jajkami gotowanymi w koszulkach plus pyszne kartofle kompot i na deser piernik.Kobitka po obiedzie wysłuchała wykładu przemexa na temat polityki Putina w Rosji i roli Stalina w uwolnieniu świata od faszystów . Na koniec spotkania kobitka zapytała przemexa czy spotkają się jeszcze na to przemex odpowiedział że nie bo jest jednak dla niego za droga w utrzymaniu i ma małą rentę ha ha ha ale było miło .

  andrzej 26 października 2018 o 8:19 PM
  Grzanku … .
  Przemka też namawiałem, ale nie odpowiedział mi, może go wkurzyłem?
  Ale przecież ja tylko zażartowałem sobie. W końcu jakby puknął do niej, to korona by mu z głowy nie spadła, a może byłoby trochę jąder nieatomowych.

  A może Grzanku Ty coś jej napiszesz, bo mówiła, że czeka na ciekawe pytania.

  Polubienie

 20. Ty przemex znaj dobroć węża niejadowitego i nieco płochliwego .On jako casanova który już z niejednego pieca chleb jadł ustępuje tobie miejsca boś stary kawaler i potrzebujesz kobity aby nie zgłupieć ha ha ha .Doceń to !!!!!!!!!!!!!!! ssssssssssssssss

  przemex 26 października 2018 o 8:42 PM
  A może wonsz zagada? W końcu taki doświadczony kasanowa, który bez kobiety się nie obejdzie?

  Polubienie

 21. I to mówi stary kawaler co piczki jeszcze na oczy nie widział jakby powiedział Waldi bu bu ha ha ha .
  Jajca.

  przemex 26 października 2018 o 8:59 PM
  Nie masz jaj, wonszu. Boisz się kobiet? Wstyd!

  Polubienie

 22. andrzej pisze:
  Październik 26, 2018 o 9:47 am
  Przemku, a może by tak za panią Anię. Lubi zwierzaki, jak Ty, więc mielibyście o czym rozmawiać na randce.

  Przemex miał ostatnio dobry humor ale że już sam andrzej zaczął go namawiać na łowy to przemexa rozsierdziło zdrowo i stracił humorek .Teraz jest w depresji . Andrzej z przemexem tak nie żartuj bo on się na żartach nie zna a tylko go wkurzysz .To nie wąż żartowniś że takie żarty od ciebie pod adresem węzusia a są ich setki na blogu przemexa bierze na żart i się nie obraża bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 23. Panowie tak już na poważnie .Zegnam się . Będę z zoną zaliczał wycieczki i dobrze się bawił .Do zobaczenia w połowie grudnia .
  Trzymajta się pisowy adminku .Trzymajta się stare kawalery .Pozdrawiam
  ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s