Czy autyzm starożytnych kapłanów Izraela leży u podstaw Zabijającej Rozum Pustki żydo-chrześcijańskiej wiary?


No, “wymęczyłem” 2 komentarze, niestety w języku Panów Świata, do mego (nie wygłoszonego) wystąpienia na corocznej konferencji “Mut zur Ethik” w Sirnach (Thurgovie, CH) z początkiem września br. Zamieszczone one są, jako teksty PAN w Z-nem 34 A i 34B, do tego “strasznego” tekstu:

PAN w Z-nem (34): Will the „G-d blessed” Criminals realize their OT Plan of World Dominion?

ten drugi komentarz nosi tytuł:

Czy autyzm starożytnych kapłanów Izraela leży u podstaw Zabijającej Rozum Pustki żydo-chrześcijańskiej wiary?

Part 2

Motto:

I kłamcą był [św.] Paweł, kiedy mówi o boskości Chrystusa, że nie miał on “ani ojca, ani matki, ani genealogii”. Mój drogi przyjacielu, Maria nie urodziła Boga (…) ktoś kto jest stworzony nie może urodzić Stworzyciela (… Maria) urodziła człowieka, który był narzędziem Boga”

> Patriarcha Konstantynopola Nestoriusz do biskupa Rzymu Celestyna I, ctowany przez K. Deschnera w “Kryminalnej historii Chrześcijaństwa” tom 2, str. 105.

Spis treści:

Crześcijańskie “wysublimowane i uduchowione pisma” – Rola aniołów Allacha z zbawieniu Jezusa – Czy żydo-chrześcijański, autystyczny mindset (sposób myślenia) stoi za powstaniem antyszczepieniowej paranoi – Zabijające Rozum ZMYŚLENIA Żydowskiej Religii oraz Nauki

Czytać dalej, jak kto potrafi, w języku AUTYSTYCZNYCH PANÓW ŚWIATA

http://markglogg.eu/?p=2444

Ale najbardziej mnie ubawiło, już po rozesłaniu tego tekstu, dość licznym znajomym oraz korespondentom , gdy się doczytałem, że GŁÓWNYM IDEOLOGIEM ELIT REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ był polski historyk Antyku Tadeusz Zieliński: gdy wyjeżdżał w 1922 roku z RSSR do Polski, to na dworcu w Piotrogrodzie żegnał go osobiście Ludowy Komisarz Oświaty (Minister Kultury) RSSR Anatolij Łunczarski (a żona Lenina, Nadieżda Krupska – wychowana w Grójcu pod Warszawą, katoliczka z polskiej zruszczonej rodziny – jako nieformalny minister szkolnictwa średniego, organizowała to szkolnictwo w ZSSR biorąc za wzór “Państwo” Platona). Otóż Zieliński, mając obecnie zupełnie zapomniane wpływy wśród wczesnej sowieckiej elity, wyraźnie planował organizację, zdobytego przez bolszewików Imperium, na wzór “czczących naukę matematyki oraz geometrii” komun pitagorejskich antycznej Grecji, dokonując, jak podaje to Clare Kavanght (1994):

Zielinski 3 as ideologist of Soviet Revolution

A ramach przygotowania do lektury reklamowanego tutaj, liczącego zaledwie 3300 słów eseju, warto pooglądać tę kreskówkę, opisującą w takt pierwszej zwrotki znanej, bodajże żydowsko-amerykańskiej UDUCHOWIONEJ pieśni

“Ta Ziemia Święta do mnie należy”

https://youtu.be/4pKMV6e5kEo

Zakopane, Październik 24, roku 101 po

GREAT PROLETARIAN ANTI JUDEO-CHRISTIAN REVOLUTION

Reklamy

39 uwag do wpisu “Czy autyzm starożytnych kapłanów Izraela leży u podstaw Zabijającej Rozum Pustki żydo-chrześcijańskiej wiary?

 1. „Czy autyzm starożytnych kapłanów Izraela leży u podstaw Zabijającej Rozum Pustki żydo-chrześcijańskiej wiary?”

  Po pierwsze czy starożytni kapłani Izraela cierpieli na autyzm?Cóż…porównując opisy tekstów biblijnych Starego Testamentu do opisywanych symptomów chorobowych ludzi dotkniętych autyzmem należy stwierdzić,że TAK.Starożytni kapłani Izraela byli dotknięci chorobą autyzmu!

  Niech Czytelnik porówna sam:

  „Stereotypowe ruchy ciała, przywiązanie do rutyny i różnych innych rytuałów są nieodłączną cechą autyzmu”
  „(…)dzieci autystyczne często powtarzają stereotypowe ruchy, takie jak KIWANIE się, klepanie, wyrzucanie w górę ramion, kręcenie się wokół własnej osi, chodzenie w kółko, uderzanie głową, wachlowanie twarzy czy klaskanie w dłonie lub pstrykanie palcami. Czynności te dają im pewną stymulację czuciową(…)”
  „(…)Jeden z ojców powiedział nam, że ma wrażenie „… jakby jakaś siła pchała go [jego syna] do kiwania się w przód i w tył. Cały czas przy tym płacze, a gdy go zatrzymam, wydaje się autentycznie zadowolony(…)”
  Źródło:https://autyzmwszkole.com/2016/02/21/zachowania-stereotypowe/

  Kilka opisów biblijnych potwierdzających słuszność hipotezy Autora markglogg:

  ” Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w ofierze wołu i tuczne cielę.Dawid wtedy tańczył,z całym zapałem w obecności Pana(…) wśród radosnych okrzyków i grania na rogach(…) Mikal, córka Saula, wyglądała przez okno i ujrzała króla Dawida, jak podskakiwał i tańczył przed Panem: wtedy wzgardziła nim w sercu.”

  „Wrócił Dawid(…) Wyszła ku niemu Mikal, córka Saula, i powiedziała: «O, jak to wsławił się dzisiaj król izraelski, który się obnażył na oczach niewolnic sług swoich, tak jak się pokazać może ktoś niepoważny».Dawid odpowiedział Mikal: «Przed Panem, który wybrał mnie zamiast ojca twego i całej twej rodziny i ustanowił mnie wodzem ludu Pańskiego, Izraela, przed Panem będę tańczył.”
  Źródło:http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1213

  ” Mówił Pan do Mojżesza tymi słowami(…) Następnie Aaron gestem kołysania wobec Pana przekaże lewitów jako ofiarę ze strony Izraelitów(…) i ofiarujesz ich Panu gestem kołysania(…)Gdy ich oczyścisz i ofiarujesz gestem kołysania, przyjdą lewici służyć w Namiocie Spotkania(…) Aaron zaś gestem kołysania ofiarował ich Panu(…)”

  W sposób uproszczony można stwierdzić,że żydo-chrześcijaństwo jako owoc wiary chorych kapłanów Izraela dotkniętych autyzmem(wygodne życie kasty-bogaczy lewitów przez wiele pokoleń) można porównać dzisiaj do kultowych gadżetów elektronicznych Stevena Paula Jobs(dotknięty także autyzmem),którego użytkownicy(„owieczki=wierni”) zamieniają się w bezmyślne roboty-automaty.

  Polubienie

 2. A propos Rogera Garaudy, na którego się często Marek z Gąsieniców Głogoczowski powołuje, spieszę donieść za Michaelem Hoffmanem II, że niedawno zmarło się jego mentorowi, Robertowi Faurissonowi, jednemu z najgłośniejszych rewizjonistów holokaustu (w nomenklaturze judejskich mass mediów Faurisson był negacjonistą, co jest wierutną bzdurą, wykazaną choćby już w poniższym tribute article Hoffmana).
  W zeszył roku zmarł Ernst Zundel, bodaj jeszcze słynniejszy ‚negacjonista’ oraz prywatnie przyjaciel Faurissona. Do pełni szczęścia koszernych zamordystów i krępowaczy umysłów brakuje chyba tylko Davida Irvinga, którego niedawno spotwarzono w filmidle Kłamstwo.

  https://revisionistreview.blogspot.com/2018/10/faurisson-freedom-fighter-to-his-last.html

  Polubienie

 3. Ad Maksa
  Zdaniem Brata Nataniela alias Miltona Kapnera, owo kiwanie się ortodoksów symbolizuje… ruchy frykcyjne. Otóż starsi bracia w wierze podczas modlitwy dupcą jakoby judejską boginkę (tudzież żeński aspekt samego Jahwy) zwaną Szechina:

  Polubienie

 4. W rzeczywistości wszystkie rasy świata, bez względu na swoją inteligencję, mogą spojrzeć w przeszłość ku zagubionej cywilizacji, opartej na dzieleniu się i prawdziwej demokracji, w której byli niezależni i dostatni, w której wszyscy członkowie byli w stanie zaspokoić swoje potrzeby, pracując nie więcej niż 4 godziny dziennie, w którym wszyscy mieli dostęp do ziemi, gdzie społeczeństwo pozwalało wszystkim zaspokoić ich potrzeby społeczne i duchowe, co jest możliwe tylko w społeczeństwach rasowo homogenicznych.
  Cywilizacja ta przybierała różne formy wśród różnych ras, zgodnie z ich gustami i talentami. Biali ludzie wymyślili o wiele więcej rzeczy, ale ostatecznie wszystkie cywilizacje prosperowały na swój własny sposób. Niektórzy byli zamożni z dużymi wynalazkami, inni z małymi , ale byli jednak wolni i niezależni, i to jest największe bogactwo na tym świecie.
  Teraz stali się niewolnikami rynku i muszą sprzedawać swoich pracowników w zamian za głodowe pensje.
  Kiedy zdajemy sobie sprawę, że większość pracowników na całym świecie wydaje dziś 90% swojej pensji tylko po to, by opłacić czynsz i jedzenie, mając za mało wolnego czasu dla siebie, to nie przesadzilibyśmy, mówiąc, że dziki tubylec, który może uzyskać z lasu wszystko co potrzebuje, który pracuje tylko 4 godziny dziennie, tylko sezonowo … Jest on rzeczywiście bogatszy niż wielu ludzi w Ameryce czy Europie. Zwłaszcza, że ​​tubylec może decydować, kiedy pracuje, jak i gdzie.
  Opłacany niewolnik pracuje we wszystkich porach roku, w stałych godzinach, pod obserwacją i zagrożeniem utraty pracy, podczas gdy dziki tubylec dostosowuje się do rytmu Natury. Jeśli jest zmęczony, jeśli jest zbyt zimno na zewnątrz lub deszczowo, pozostaje w domu, a Natura jest wdzięczna za to, ponieważ praca bardziej niż sezonowo jest destrukcyjna dla Jej cykli.
  Nawiasem mówiąc, nie błagam o powrót do stylu łowiecko-zbierackiego i odrzucenia całej technologii. Chcę tylko podkreślić, że każda rasa ma własną koncepcję bogactwa i dobrobytu, ale we wszystkich przypadkach ma być w kontakcie z Naturą i z daleka od żydowskich pieniędzy.
  Możemy wykorzystać wszystkie technologie, których pragniemy, o ile zapomnimy o wzroście i zostawimy połowę planety dzikiej przyrodzie. Opracowalibyśmy technologię, która pomaga nam leczyć Naturę, zamiast ją niszczyć.
  Powinno też być jasne, że Natura jest hojna i nie oczekuje od nas zbyt dużej pracy, aby dobrze żyć. Więcej czasu dla niej, daje lepsze efekty.
  Dobry przykład tego pokazuje wielu kulturystów. Większość z nich zawodzi w swoich projektach, ponieważ wykonują za dużo cwiczeń. Wszyscy rodzimy się w żydowskich ideologiach, które przekonują nas, że jesteśmy leniwi i jakościowo zepsuci i że powinniśmy szukać doskonałości, aby uzyskać najmniejszą nagrodę.
  Natura mówi nam wręcz coś przeciwnego, że robienie zbyt wiele, zbyt wiele racjonalnego myślenia, zbyt dużo pracy, zbyt dużo dyscypliny przynoszą mniej rezultatów niż zrównoważone, radosne podejście. Wiele pracy mechanicznej nigdy nie pokona inspirowanej pracy we właściwym umiarze.
  Ktoś może tu odpowiedzieć, że większość ludzi jest leniwych i nie zrobiłaby nic, gdyby mieli wybór, ale dotyczy to tylko naszego żydowskiego świata. Kiedy możemy pracować tylko dla obcych projektów, kiedy nasza kultura obraca się tylko wokół konsumpcji, naturalne jest, że ludzie zaczynają odczuwać apatię, ale gdy tylko będziemy mogli podążać za naszą pasją i tworzyć kreatywne projekty, które przyniosą korzyści naszym ludziom, wszyscy zaczną się cieszyć z działania, nawet w dodatkowych godzinach.
  Możemy posunąć się tak daleko, aby podzielić historię na dwa rodzaje okresów: pierwotny i pożydowski. I możemy podzielić ludzkie cywilizacje pomiędzy Naturalną i Zjudaizowaną.
  http://www.renegadetribune.com/natural-vs-judaized-civilizations-religion-economy-in-antiquity/

  Polubienie

 5. Rosja może w najkrótszym możliwym czasie rozwiązać problem nieprzyjaznej Ukrainy, sztucznie stworzony przez Stany Zjednoczone. W rzeczywistości Moskwie brakuje jednego tylko zdecydowanego kroku w stronę milionów Ukraińców, którzy chcą uzyskać rosyjskie obywatelstwo. Jeśli uczyni się ten krok, to za około dwa tygodnie można przywrócić Ukrainie status państwa związkowego, nie wydając nawet jednego wojowniczego oświadczenia.

  Opinię tą podzielił się rosyjski polityk i publicysta Nikołaj Starikow z uczestnikami konferencji „Krym we współczesnym kontekście międzynarodowym”, podkreślając, że nadszedł czas, aby Rosja podjęła zdecydowane działania, aby problem nie zaszedł zbyt daleko. Przypomniał obecnym, że od kilku lat Amerykanie nieustannie tworzą na Ukrainie pewną przeciwwagę dla Rosji, aby prędzej czy później zainicjować konflikt między dwoma sąsiednimi państwami. Ta praktyka jest stara jak świat i jest czarną wizytówką amerykańskiej polityki zagranicznej. Waszyngton na początku prowokuje konflikt w regionie, który jest strategicznie dla niego korzystny, a następnie działa jako rodzaj światowego arbitra, spijając śmietankę.

  Starikow wyraził przekonanie, że USA zmieniły Ukrainę w antyrosyjskie państwo, tylko po to, zeby wywołać konflikt z potężnym sąsiadem.Jeszcze niedawno Kijów był najpewniejszym sojusznikiem Moskwy. Federacja Rosyjska ma wszelkie możliwości przywrócenia tego statusu Ukrainie bez doprowadzenia sprawy do poważnego konfliktu. Problem stworzony przez Amerykanów na Ukrainie może zostać rozwiązany w ciągu zaledwie kilku tygodni, po prostu rozpoczynając masową dystrybucję rosyjskich paszportów.
  Operacja pojednania, jak nazwał ją polityk, może być przeprowadzona w trzech etapach. Na początek Moskwa musi bezzwłocznie udzielić obywatelstwa wszystkim mieszkańcom republik Donbasu. Ten krok natychmiast usunie napięcia w regionie i zniszczy wszelkie wojujące plany Kijowa w zarodku. Nikt nie będzie walczył przeciwko obywatelom Federacji Rosyjskiej.
  Drugi etap można rozpocząć równocześnie z pierwszym – Rosja musi zadeklarować, że każdy Ukrainiec, który nie jest obciążony zbrodniami przeciwko rodakom i który nie jest zaangażowany w redystrybucję polityczną (w tym udział w grupach radykalnych), jest godny uzyskania rosyjskiego obywatelstwa. Jednocześnie sam proces powinien zostać zredukowany do maksymalnie dwóch dni. Na trzecim etapie konieczne będzie otwarcie kilkudziesięciu dodatkowych wydziałów konsularnych i punktów wydawania dokumentów, nawet wzdłuż granicy, jeśli na terytorium Ukrainy będzie to trudne.
  Według Starikowa powyższe środki przyciągną miliony Ukraińców w ciągu kilku dni, a problem nieprzyjaznego państwa zostanie rozwiązany sam. Kijów nie będzie w stanie kontynuować obecnej polityki wobec milionów obywateli Rosji wśród ludności. Według polityka, cała operacja zajmie dwa tygodnie a rezultaty będą natychmiastowe. Tylko w pokojowy sposób można rozwiązać problem manipulacji USA z Ukrainą i metoda opisana powyżej byłaby najbardziej idealna i skuteczna. Ukraina ponownie stanie się wiernym sojusznikiem, a Amerykanie się wycofają.(z tym, że nie na pewno, chyba że siłą militarną i zecydowanie- dop. włas.)
  https://zen.yandex.ru/media/id/599a78204ffd132db9f80444/rossiiskii-politik-rasskazal-kak-moskva-mojet-vernut-ukraine-status-soiuznika-vsego-za-paru-nedel-5bd32df845d57300ab3cf353?&from=feed

  Polubienie

 6. Osobę cierpiacą na autyzm przytłacza nadmiar bodźców (światło, dźwiek itd), dlatego taką wagę przywiązuje ona do rutyny, ciągłych powtarzalnych schematów zachowań. To jest cała nasza cywilizacja: samochody, neony, zgiełk i hałas.

  A tak swoją drogą, to czy monotematyczność markglogg’a nie jest czasem objawem autyzmu? ;p

  Polubienie

 7. julius
  jest tylko jedno ale – Putin i jego szajka
  ————
  Czy Polacy są jeszcze katolikami???

  Finansowy sukces
  „Kler” bije rekordy nie tylko pod względem frekwencji w kinach, ale także finansowym. W samej Polsce film zarobił już ponad 87 milionów złotych, pokonując nie tylko „Quo Vadis” (które miało 69 mln zł zysku), ale i „Pana Tadeusza” (82,8 mln zł).

  Trzeba pamiętać, że film zarabia nie tylko w Polsce. Wyświetlany jest m.in. w Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie zyski tylko w pierwszy weekend wyświetlania sięgnęły 1,32 mln dol. I będą one rosnąć. Jak podaje Kino Świat, „Kler” został sprzedany także do Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Danii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Kanady i USA.
  Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24096654,kler-pokonal-juz-wszystkich-jest-najwiekszym-hitem-kinowym.html#BoxMTPPush

  Polubienie

 8. Obecny kryzys polityczny w Stanach Zjednoczonych może być poważniejszy niż konfrontacja w przededniu wojny domowej w 1861 roku. Według rosyjskich ekspertów, dla Rosji, jako geopolitycznego rywala Ameryki, „destrukcyjne procesy” w Stanach mogą przekształcić się w jeszcze większe niebezpieczeństwo, które pozostawi Moskwę sam na sam z Pekinem. W związku z tym, jak donosi korespondent RIA „New Day”, temat ten został omówiony dzisiaj na konferencji prasowej w Moskwie.

  Kierownik Laboratorium Nowej i Najnowszej Historii Europy i Ameryki, Wydziału Historycznego, Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. Łomonosowa Jurij Rogulew zauważył, że „epidemia” paczek z bombami, którą kilku znanych osobistości politycznych ostatnio otrzymało , świadczy o zaostrzeniu sprzeczności w społeczeństwie amerykańskim.

  „Wybuchowe przesyłki są prowokacją, mającą na celu oczernianie Trumpa i Republikanów, lub gorliwi zwolennicy struktur prawicowych i ultraprawicowych próbują zacząć niszczyć swoich przeciwników. Najprawdopodobniej jest to prowokacja, ale bardzo poważna. Społeczeństwo amerykańskie jest bardzo podzielone. Nie mogą się porozumieć „, powiedział Rogulew.

  Jednocześnie ekspert zauważył, że średnioterminowe wybory do Kongresu USA, które powinny się odbyć w listopadzie, raczej nie złagodzą sytuacji. „Same wybory prawdopodobnie nie wpłyną na nią w szczególny sposób, nie zmienią zasadniczo sytuacji, są pośrednie” – wyjaśnił.

  W związku z tym Konstantin Siwkow, doktor nauk wojskowych, wiceprezydent Rosyjskiej Akademii Nauk o Rakietach i Artylerii odpowiedzialny za Politykę Informacyjną, zauważył, że konfrontacja w USA jest teraz między globalistami a nacjonalistami i osiągnęła już poziom, na który dwa obozy nie mogą się zgodzić – zwycięstwo jednych oznacza „zniszczenie” innych.

  „Poważne procesy destrukcyjne w ramach amerykańskiego państwa, które obecnie warzą się w ramach wewnętrznego konfliktu elity, są jeszcze poważniejsze niż te, które doprowadziły do wojny domowej. Jest to konflikt między nacjonalistami i globalistami „- podkreślił.

  W tym samym czasie Siwkow wyraził przekonanie, że „zniszczenie” Stanów Zjednoczonych Ameryki, a nawet poważne wstrząsy wewnętrzne w Stanach Zjednoczonych są niezwykle niebezpieczne dla Rosji. „Musimy jasno zrozumieć, że Chiny są dziś naszym sojusznikiem tylko dlatego, że istnieje zewnętrzny wróg – Stany Zjednoczone Ameryki. Jeśli Rosja pozostanie twarzą w twarz z Chinami, wówczas sytuacja Rosji będzie znacznie gorsza. Ze względów ideologicznych jesteśmy antagonistami. Rosja jest krajem kapitalistycznym, a Chiny są krajem socjalistycznym(?) „- powiedział Siwkow.

  Według szefa Sektora analizy wojskowo-politycznej IMEMO im. E.M. Primakowa z Rosyjskiej Akademii Nauk, profesora MGIMO Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji Siergieja Oznobiszczewa, Chiny są bardzo zamknięte pod względem informacji i nic nie wiadomo o ich prawdziwych siłach wojskowych(? to Rosjanie mają kiepski wywiad albo ściema dla publiki).

  „Nie ma oficjalnych danych na ten temat, ale istnieją tysiące kilometrów podziemnych tuneli – co się tam dzieje – nikt nie wie, według niektórych źródeł, jak mówią,” zwycięstwo jest ukute „. Wszystko jest tylko w słowach: jesteśmy za pokojem i nie używamy broni jądrowej. W tym momencie zatem – uśmiecha się i kłania „- stwierdził.
  https://newdaynews.ru/inworld/648129.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  To niech się Rosjanie w końcu konkretnie określą kto jest ich wrogiem. Bo jak się przynajmniej w słowach okazuje „enemy nr 1” jak sam się od wewnątrz rozwali to jest niedobrze. Rakiety wymierzone przez tegoż wroga też nie dobrze, mowa nawet o jądrowym kontrataku na Yellowstone, żeby zniszczyć Amerykę a tu wróg sam się niszczy. Gorzej będzie jak Chiny połączą siły z USA(przy wygranej „globalistów”} co nie jest wcale takie wykluczone przy dużych środkach finansowych przerzuconych do tego kraju przez międzynarodowe żydostwo. Kapitał żydowski szybko po swiecie wędruje, może być z Chin wycofany jeśli z kolei Rosja skapituluje przed Stanami(„nacjonalistami”) i przyjmie propozycję wspólnego ataku na Chiny o co usilnie zabiega Trump.
  Bo wychodzi na to, że sytuacja się nie zmieniła i wspólnym wrogiem wwzystkich stron są tubylcze aryjskie narody całej Europy.

  Polubienie

 9. Dlaczego Żydzi sie kiwaja podczas modlitwy – Tajemniczy Świat Żydów

  Choroba sieroca

  ,,… 2. Faza rozpaczy: gwałtowność reakcji spada. Dziecko nadal płacze, ale mniej. Mogą występować zaburzenia łaknienia, apatia, smutek, lęk i strach przed innymi, moczenie nocne, spadek wagi, ograniczona aktywność ruchowa, męczliwość, bladość, automatyzmy ruchowe takie jak np. ssanie palca, KIWANIE SIĘ. Obniża się odporność organizmu na infekcje…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_sieroca

  PO CO ŻYĆ, JAK SIĘ WOKÓŁ SIEBIE NIE MA NIC DO KOCHANIA/MIŁOWANIA/PRZYTULANIA…?

  https://sjp.pl/autodestrukcja

  Autodestrukcja – 10 cech charakterystycznych

  https://pieknoumyslu.com/autodestrukcja-10-cech/

  https://pl.wiktionary.org/wiki/destrukcja

  Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się, ile jest w Polsce osieroconych dzieci, napotka na poważny problem.

  http://www.kazdyznas.pl/artykuly/wpis/che/dzieci-osierocone-w-liczbach-1

  Hej!

  Polubienie

 10. julius
  Jakby w Rosji istniały elity o mentalności Anglosasów, to natychmiast skorzystałyby z okazji i walnie dopomogły do rozpalenia się w USA wojny domowej, a następnie wykupywałyby za bezcen wszystkie tego kraju srebra rodowe.
  Ale Putin to ,,szachista” i ,,wielki mąż stanu”, czyli doopa i strachliwy zajac i nic z tych rzeczy nie zrobi.
  Ameryka może spać spokojnie.
  Co najwyżej strzelą prezydentowi Trumpowi w łeb i wybiorą innego.

  Polubienie

 11. ADMINEK ZAPAMIETAJ TO SOBIE BO PRZED MOIM WYJAZDEM NA WYCIECZKI TO MOJE OSTATNIE ZDANIE U CIEBIE .
  PUTIN TO TAKI JAK JA PŁOCHLIWY WĘZUS . WIDZISZ PUTINA WYOBRAŻ SOBIE CHARAKTER PŁOCHLIWY WĘZUSIA U CIEBIE NA PORTALU HA HA HA .

  Adm 27 października 2018 o 10:18 AM
  julius
  Jakby w Rosji istniały elity o mentalności Anglosasów, to natychmiast skorzystałyby z okazji i walnie dopomogły do rozpalenia się w USA wojny domowej, a następnie wykupywałyby za bezcen wszystkie tego kraju srebra rodowe.
  Ale Putin to ,,szachista” i ,,wielki mąż stanu”, czyli doopa i strachliwy zajac i nic z tych rzeczy nie zrobi.
  Ameryka może spać spokojnie.
  Co najwyżej strzelą prezydentowi Trumpowi w łeb i wybiorą innego.

  Polubienie

 12. TAK na koniec .Mówiłem adminkowi aby stworzył nowy temat i napisał swoje zdanie co sądzi o inicjatywie ziemkosi . Adminek nie bój się ziemkosi to twój portal i możesz pisać co chcesz.Jeżeli na nich nie zostawisz suchej nitki i wyśmiejesz zyskasz potężne uznanie u prezesa i sporo punktów w PIS zarobisz .To się zawsze może przydać .
  Jakieś 2 lata temu spotkałem jednego kolesia a on mi na to .Dobrze by się było jakoś uczepić tego PIS i trzymać z nimi ha ha ha .

  Polubienie

 13. No i hrabia też trochę się zdenerwował .W sumie to mu się nie dziwię .Marny i dramatyczny wynik wyborczy a tak ciężko pracował tyle czasu a tu taka klapa wyborcza. Widocznie nikt hrabiego nie potrzebuje .Adminek podawał wynik hrabiego bardzo słaby.

  Polubienie

 14. Luk (który oczywiście DOBRZE PATRZEĆ POTRAFI i chyba zna co nieco język PANÓW ŚWIATA) popisał się nam swoją spostrzegawczością:

  A tak swoją drogą, to czy monotematyczność markglogg’a nie jest czasem objawem autyzmu? ;p

  Najwyraźniej Luk zaliczył do przejawów autyzmu tych kilka, przetłumaczonych przeze mnie na język Lachów, zdań rozpoczynający dość krótki, jak na mnie, tekst złożony ze słów 3300:

  “I kłamcą był [św.] Paweł, kiedy mówi o boskości Chrystusa, że nie miał on “ani ojca, ani matki, ani genealogii”. Mój drogi przyjacielu, Maria nie urodziła Boga (…) ktoś kto jest stworzony nie może urodzić Stworzyciela (… Maria) urodziła człowieka, który był narzędziem Boga”

  Spis treści:

  Chrześcijańskie “wysublimowane i uduchowione pisma” – Rola aniołów Allacha z zbawieniu Jezusa – Czy żydo-chrześcijański, autystyczny mindset (sposób myślenia) stoi za powstaniem antyszczepieniowej paranoi – Zabijające Rozum ZMYŚLENIA Żydowskiej Religii oraz Nauki

  W istocie sprawa „żydochrześcijańskiego mindsetu” jest poważna i i pierwsi komentatorzy sygnalizowanego tekstu, Maks i Grzanek, nawet interesująco rozwinęli tę mą hipotezę, a Julius dodał, że wszystko zaczęło się DEBILNIE KISIĆ na świecie wraz z masowym pojawieniem się LUDU BOGA IZRAELA.

  W Referencji 2 przytaczam opinię na temat judaizmu, znakomitego historyka antyku, profesora Uniwersytetu w Petersburgu i następnie w Piotrogrodzie do 1922 roku, Tadeusza Zielińskiego. Otóż ten entuzjasta Cywilizacji Helleńskiej twierdził „Judaizm ostrzega on, jest „negatywnym źródłem chrześcijaństwa”; zagraża on jego helleńskiej inspiracji, którą Chrystus wprowadził do hebrajskiej tradycji. (…) i ta helleńska inspiracja, argumentuje Zieliński, tworzy z wszystkich chrześcijan, niezależnie od miejsca i czasu „prawdziwych dziedziców hellenizmu”.

  Aby było ciekawiej, z opracowania Clare Kavanaght (1994, zna ona i polski i rosyjski) niedwuznacznie wynika że tenże, doskonale znany wśród bolszewickiej elity, polski historyk był GŁÓWNYM IDEOLOGIEM BOLSZEWIZMU JAKO KOLEJNEGO ETAPU PONAD DWUTYSIĄCLETNIEJ JUŻ WALKI HELLENISTÓW Z HEBRAISTAMI, obecnie rozkwitającymi pod sztandarem GLOBALISTYCZNEGO ŻYDOAMERYKANIZMU!

  No i niestety, pod przywództwem JPII ij R. Reagana ta walka – jak na razie – została z kretesem PRZEGRANA:

  Zakopane, October 27, year 101

  after the

  GREAT PROLETARIAN ANTI JUDEO-CHRISTIAN REVOLUTION

  Polubienie

 15. „Steve Silberman, dziennikarz „Wire” odkrywa tajemniczą historię autyzmu oraz rzuca nowe światło na to, co słynni naukowcy usiłowali stłumić w zarodku, ukazując przy tym niezwykły potencjał osób dotkniętych autyzmem.Stawia tezę, że różnice neurologiczne takie jak autyzm, dysleksja czy ADHD nie są błędami natury ani produktami współczesnego zanieczyszczonego świata. Silberman twierdzi, że jest to efekt naturalnych wariacji w ludzkim genomie oraz że poszczególne przypadki powinny być rozpatrywane indywidualnie. Autor zauważa, że dzieci, które wcześniej zaliczane były to grupy tzw. dziwaków, obecnie traktowane są jako mali geniusze, a do osób w spektrum autyzmu zalicza takie postacie jak Steve Jobs czy Bill Gates.
  Ta przełomowa książka została uhonorowana nagrodą Baillie Gifford’a, najbardziej prestiżową nagrodą dla książek non-fiction w Wielkiej Brytanii i błyskawicznie weszła na szczyty listów bestsellerów New York Timesa. Zmienia perspektywę spojrzenia na autyzm i wyraźnie pokazuje, że losy naszych społeczeństw w dużym stopniu zależą od tego, jak różnorodność neurologiczna będzie traktowana w dzisiejszym świecie.”
  Źródło:https://www.samouzdrawianie.pl/autyzm-kalectwo-czy-dar/

  „Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności.”
  „Czcij różnorodność, byś nie skończył niczym kaktus na pustyni”.Autorem książki jest Steve Silberman, amerykański psycholog i publicysta, którego zainteresowała „epidemia” autyzmu w Dolinie Krzemowej(…) Czytamy również o tym, jak współczesne, świadome społeczeństwa wykluczają „innych”, inaczej myślących, inaczej dostrzegających świat i inaczej zachowujących się lub wyglądających(…)
  Autor rozprawia się z ideą antyszczepionkowców i oszustów „leczących” za pomocą „cudownych” diet i specyfików, aby dać rodzicom błędną nadzieję na „wyleczenie”.
  Źródło:http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4693659/neuroplemiona-dziedzictwo-autyzmu-i-przyszlosc-neuroroznorodnosci

  „Dolina Krzemowa powstała w bardzo sprzyjających okolicznościach. Było to miejsce, w którym panował dobry klimat. Deszcz padał tylko zimą, temperatura nie spadała poniżej 15 °C, natomiast latem nie przekraczała 30 °C. Nie było więc ani za gorąco, ani za zimno.”
  Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_Krzemowa

  „Bez zespołu Aspergera nie byłoby Doliny Krzemowej.AS’y, czyli dzieci z zespołem Aspergera, często mają świetną pamięć, choć nie zawsze trafnie rozpoznają emocje. Znane AS’y to: Lionel Messi, Albert Einstein, Wolfgang Amadeus Mozart i Andy Warhol. Jak żyć z dzieckiem – AS’em, rozmawiamy z Martą Iwanowską-Polkowską, psychologiem, coachem i matką syna z zespołem Aspergera.”
  Źródło:https://zdrowie.pap.pl/wywiad/strefa-psyche/bez-zespolu-aspergera-nie-byloby-doliny-krzemowej

  Anty-szczepionkowi fanatycy jeszcze tematu nie czytali…Zbyt wygodne-sterylne życie staje się przyczyną tego,że człowiek sam siebie doprowadza do stanu agonalnego.”Bieda” więc nie jest taka zła jeśli popatrzymy na człowieka tzw.zachodniej Europy(wielkich rozmiarów niemieckie nastolatki) lub otyli mieszkańcy USA.Czy PRL był więc tym „lepszym” systemem,którego Polacy nie docenili?

  Che Guevara uważał:
  „Za główne zagrożenie uważał imperializm (szczególnie amerykański) któremu konfrontował państwa socjalistyczne. Jego zdaniem niektóre z państw socjalistycznych, przechodziły w stronę imperializmu. W 1965 roku w orędziu do Organizacji Wspólnoty Afro-Azjatyckiej o odejście od komunizmu oskarżał między innymi Związek Radziecki, ale nawet Mao Zedonga.” ———————–Przyszłość pokazała,że miał rację!!!
  Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara

  Polubienie

 16. Ech, panowie medycy…

  Pomyślcie troszeczkę, jak było kiedyś, a jak jest obecnie.

  MLEKO MATKI POASIADA NAJLEPSZE ,,ANTYBIOTYKI” CHRONIĄCE MALUCHA PRZED CHOROBAMI.

  Przeciwciała w mleku matki – noworodek pod ochroną

  https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/przeciwciala-w-mleku-matki-noworodek-pod-ochrona#

  DLACZEGO MLEKO MAMY JEST ŻYWE? – PRZECIWCIAŁA ODPORNOŚCIOWE W MLEKU MAMY

  http://www.mlecznewsparcie.pl/2017/03/dlaczego-mleko-mamy-jest-zywe-przeciwciala-odpornosciowe-w-mleku-mamy/

  COŚ, NASI PRZODKOWIE ZAPOMNIELI NAM PRZEKAZAĆ, ŻE TERAZ SZMULOWSKA HYDRA SZCZEPIONKOWA MOŻE SOBIE ZASZALEĆ – OCZYWIŚCIE NIC ZA DARMO.

  KIEDYŚ CZYTAŁEM KSIĄŻKĘ O CZYNGIS-CHANIE, OPISUJĄCĄ JEGO POCZĄTKI ŻYCIA.I JAK JEGO RODZICE, PO JEGO NARODZENIU, OD RAZU WRZUCILI MALCA DO PRZERĘBLA, ABY GO ZAHARTOWAĆ.

  HARTOWANIE DZIECKA ZIMNĄ WODĄ.

  https://www.ekorodzice.pl/hartowanie-dziecka-zimna-woda,408,28,1690.html

  To najbardziej szokujący sposób na podniesienie odporności dzieci, jaki kiedykolwiek widziałyśmy!

  https://mamadu.pl/130635,to-najbardziej-szokujacy-sposob-na-podniesienie-odpornosci-dzieci-jaki-kiedykolwiek-widzialysmy

  CZEMU ONE CHORUJĄ, PRZECIEŻ DOSTAŁY ,,CUDOWNE” SZCZEPIONKI UODPARNIAJĄCE? MAŁO TEGO, ŻE SAME CHRUJĄ, TO ZARAŻAJĄ WSZYSTKICH DOOKOŁA, KTÓRZY TEŻ BYLI ZASZCZEPIENI.

  https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby-zakazne/Co-atakuje-dzieci-w-zlobkach-i-przedszkolach-Choroby-ktorymi-dzieci-zarazaja-sie-najczęściej

  ILE GODZIN DZIENNIE, DZIECI PRZEBYWAJĄ PO ZA DOMEM W: ŻŁOBKACH, PRZEDSZKOLACH, SZKOŁACH. CZY U NICH NIE WYSTĘPUJĄ OBJAWY CHOROBY SIEROCEJ, ZWANE AUTYZMEM?

  http://www.modne.biz/porady-pytania-odpowiedzi/co-to-jest-choroba-sieroca.html

  W tym więzieniu siedzą dzieci

  ,,Najważniejsze, że jesteśmy razem”

  https://fakty.interia.pl/wielkopolskie/news-w-tym-wiezieniu-siedza-dzieci,nId,1272684

  Hej!

  Polubienie

 17. Fajne, to co Maks znalazł. Od siebie dodam, że wśród roślin, hodowanych w stresowych warunkach, znacznie się zwiększa ilość tak zwanych „sports” (jeśli dobrze pamiętam) bardzo się odróżniających od „standardowej reszty. I z tych „sports” i Łysenko i McClitock, w połowie ubiegłego wieku dobierali warianty („wariacje”) nadające się dla dalszej, z pożytkiem oczywiście dla człowieka, hodowli : Lionel Messi, Albert Einstein, Wolfgang Amadeus Mozart i Andy Warhol. Zwłaszcza ten drugi niezwykle się przysłużył dla SZCZĘŚCIA ludzkości…

  Polubienie

 18. Ad markglogg

  O walce między hebraistami a hellenistami:

  Nie posłał mnie Chrystus(…)abym głosił Ewangelię i to nie w mądrości słowa, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża. 18 Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia(…)Wytracę mądrość mędrców,
  a przebiegłość przebiegłych zniweczę(…)Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
  (…) spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących(…) my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan(…)To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.(…)
  27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
  Źródło:http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=286#P11

  Ilu katolików zna tą prześmiewczą mowę,która głosi wprost POCHWAŁĘ GŁUPOTY?

  Z Listu do Hebrajczyków czytamy:

  „Trzymajmy się jej [nadziei] jako bezpiecznej i silnej kotwicy duszy, kotwicy, która przenika poza zasłonę, gdzie Jezus jako poprzednik wszedł za nas, stawszy się arcykapłanem na wieki na wzór Melchizedeka (w. 19-20).”

  Kim był Melchizedek?

  „Gdy Abram wracał po zwycięstwie odniesionym nad Kedorlaomerem i królami, którzy z nim byli, wyszedł mu na spotkanie do doliny Szawe, czyli Królewskiej, król Sodomy. Melchizedek zaś, król Szalemu, wyniósł chleb i wino; a [ponieważ] był on kapłanem Boga Najwyższego, błogosławił Abrama, mówiąc:
  «Niech będzie błogosławiony Abram przez Boga Najwyższego, Stwórcę nieba i ziemi!
  Niech będzie błogosławiony Bóg Najwyższy,
  który w twe ręce wydał twoich wrogów!».
  Abram dał mu dziesiątą część ze wszystkiego (Rdz 14,17-21).”

  Morałem z Listu do Hebrajczyków(jeśli dobrze rozumiem) jest to, że kapłaństwo Chrystusowe przewyższa w wielu aspektach kapłaństwo ziemskich przedstawicieli (takich jak potomkowie Aarona czy Melchizedek).

  „Dziesięcinę pobiera zawsze ten, który jest większy, od tego, który jest mniejszy. Podobnie z błogosławieństwem: osoba wyższa funkcją może pobłogosławić osobę niższą. Autor Listu wskazuje tutaj, że Melchizedek pobłogosławił Abrahama, którego zarówno Aaron, jak i Lewi, prawnuk Abrahama – byli potomkami. A więc kapłani Starego Testamentu byli niżsi od Melchizedeka, który jako „kapłan Boga najwyższego” pobłogosławił ich przodka.”
  Źródło:http://dziennikparafialny.pl/2014/dlaczego-melchizedek-jest-taki-wazny/

  Moim zdaniem błędem jest identyfikowanie Boga Najwyższego z bogiem Mojżesza czyli krwawym,chciwym Jahwe.W Biblii występuje cały panteon bogów i to może wielu studiujących ową księgę wprowadzać w błąd.Interpretacja Jezusa z Nazaretu jest kluczowa.Można Go więc za świętym rozbójnikiem Pawłem/Szawłem przedstawiać jako „Chrystusa ukrzyżowanego” czyli cierpienie$zbawienie.Można też jako arcykapłana sprawiedliwości z Listu do Rzymian czyli pierwszego socjalistycznego buntownika przeciw bogaczom.Amen.

  Polubienie

 19. Ad Maksa

  Interpretacja Jezusa z Nazaretu jest kluczowa.

  Panie Maks, czy On sam zaprzecza własnym słowom i wysyła na Ziemię wymyślonego przez Jezuitów syna, którego nie posiada?

  http://www.biblia-internetowa.pl/Izaj/42/8.html

  JEZUS + JEZUITA = BÓG?

  To też jest przypadek i ,,wielka” potwarz, wobec tak ,,zacnego” zakonu?

  https://synonim.net/synonim/jezuita

  Kim są dwaj pozostali, przedstawieni na obrazku? Tylko jeden z nich ma podziurawione ręce i nogi!

  Czy ci dwaj pozostali robili za ,,damy” do towarzystwa?

  Co z tym zrobić panie Maksio – to też są wielkie brednie?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  Na dokładkę jeszcze to!

  Hej!

  Polubienie

 20. No to, odnośnie tego KRZYŻA, którego PONADCZASOWĄ WARTOŚĆ rozsławił „wikary Chrystusa Ukrzyżowanego” Saul alias św. Paweł, przetłumaczę z mego tekstu Hadith (opowieść z wiązaną z Koranem) nt. Roli aniołów Allacha z zbawieniu Jezusa (patrz Spis treści):

  „Allach wiedząc o spisku żydów, zamierzających zabić Jezusa, wysłał na Ziemię trójkę aniołów Gibraela, Mikaila – i jeszcze jednego, którego imienia zapomniałem – do Wieczernika, w którym spali apostołwie po Ostatniej Wieczerzy. I ci aniołowie, poprzez wschodnie okno w wieczerniku WNIEBOWZIĘLI JEZUSA wprost do Boga. A gdy Judasz wraz ze strażą wysłaną przez Piłata wszedł do pomieszczenia w którym apostołowie spali, to nie widząc wśród nich Jezusa zapytał „Gdzie jest Jezus?” A w tym momencie ALLACH sprawił, że twarz Judasza zajaśniała tak jak Jezusa i apostołowie odpowiedzieli „Ty nim jesteś, Panie!”. I strażnicy pochwycili Judasza i powlekli go by mu zgotować przygotowaną dla Jezusa DROGĘ KRZYŻOWĄ.”

  (Proszę zauważyć, że w tym wypadku Żydzi planujący zabicie Jezusa oszczędzili 30 srebrników, które przyrzekli Judaszowi za jego dla nich usługę; w Koranie 4:157–158, this history is told in following verses: “And they did not kill him, nor did they crucify him; but [another] was made to resemble him to them. (…). And they did not kill him, for certain. Rather, Allah raised him to Himself “.)

  Polubienie

 21. Ad Marka

  ,,… I ci aniołowie, poprzez wschodnie okno w wieczerniku WNIEBOWZIĘLI JEZUSA wprost do Boga…”

  To jest bardzo ciekawy wątek, przemycany na kartach ,,żydowskich” książeczek. Swego czasu, pochyliłem się nad tym arcyważnym tematem, aby zrozumieć o co w tym wszystkim biega?

  SPOTKANIE TRZECIEGO STOPNIA, ALBO INACZEJ UFO/NOL.

  https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/171175,Bliskie-spotkania-trzeciego-stopnia

  Pewnego razu, jakaś ,,BEZPAŃSKA” GWIAZDKA LATAŁA SOBIE PO ŻYDOWSKIM NIEBIE.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Betlejemska

  SPOTKANIE Z GWIAZDORAMI NA GÓRZE TABOR – PO DZIŚ DZIEŃ NIE WIADOMO PO CO, NA CO I W JAKIM CELU! DLACZEGO TO SPOTKANIE JEST ,,PRZEMYCONE” NA KARTY NT?

  CZY OWA PRZEMIANA W ,,ŚWIATŁO” BYŁA POTRZEBNA DO NAWIĄZANIA KONTAKTU TELEPATYCZNEGO MIĘDZY UCZESTNIKAMI SPOTKANIA?

  ,,… A gdy schodzili z góry, przykazał im, aby nikomu nie rozpowiadali o tym, co widzieli, zanim Syn Człowieczy nie powstanie z martwych. Zachowali to polecenie, rozprawiając tylko między sobą, co znaczy powstać z martwych”…”

  https://www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/pismo-swiete-rozwazania/art,924,tam-przemienil-sie-wobec-nich-mk-9-2-10.html

  TELEPATIA – KOMUNIKACJA MIĘDZY ISTOTAMI DUCHOWYMI, PO DZIŚ DZIEŃ NIE ROZSZYFROWANA PRZEZ DURNĄ NAUKĘ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Telepatia

  JEST JESZCE TO.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychokineza

  NA TYM TRYPTYKU MAMY TOTALNY ODLOT.

  Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?

  https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Religia-vs-kosmici-Czy-swiete-obrazy-skrywaja-prawde-o-UFO-21548

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 22. A na tym obrazku z SIEDZĄCĄ TRÓJCĄ o identycznych twarzach, postawach i ubiorach, to wyraźnie wskazano KTO JEST KIM: w środku z masońskim „okiem boga” na piersiach TO BÓG OJCIEC, po jego PRAWICY z „Barankiem bożym” to CHRYSTUS ZBAWICIEL, a po LEWICY z „gołąbkiem” to oczywiście ucieleśnienie DUCHA BOŻEGO, trzeciego etapu w neoplatońskiej gradacji hipostazji ABSOLUT->LOGOS->DUCH ŚWIATA. Ciekawym, co sobie w grobie Platon myślał, na temat tego co wyprawiają z jego zrozumieniem świata TRÓJCOWI chrześcijanie. (Enead Plotyna, w przeciwieństwie do Dialogów Platona, po prostu nie dało się ze studentami czytać i szybko porzuciliśmy próby ich dyskusji).

  Polubienie

 23. Ad Marka

  A na tym obrazku z SIEDZĄCĄ TRÓJCĄ o identycznych twarzach, postawach i ubiorach, to wyraźnie wskazano KTO JEST KIM:

  MOŻE TRÓJCA, ALBO CZWÓRCA – KTO ICH TAM WIE O CO IM CHODZI?

  Stary Wodzu, raz siedzi po PRAWICY Madam…

  … drugim razem jest LEWAKIEM.

  CZY TO JEST POWRÓT DO KULTU BOGINI MATKI?

  Maryja Królową Nieba i Ziemi

  http://www.dowiary.pl/artykul/maryja-krolowa-nieba-i-ziemi/

  ,,CYWILBANDA” TAK TO SOBIE KIEDYŚ WYOBRAŻAŁA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodziny_Wenus

  KTO PO KIM, PRZEJMUJE ,,WŁADZĘ” NAD DUCHAMI?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Westalka

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Duchowie%C5%84stwo

  CHIŃSKIE TAO TEŻ TWIERDZI, ŻE WSZECHRZECZĄ JEST MATKA, A NIE OJCIEC!

  PRZECIEŻ TO JEST LOGICZNE, ŻE WSZYSTKO RODZI MATKA, A NIE JAKIŚ WYDUMANY PRZEZ JEZUITÓW, BIAŁY ,,PAPAMOBILE.” OJCIEC ZIEMIA – FAJNIE BRZMI! Chi, chi, chi…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 24. Ad Maks

  „Można też jako arcykapłana sprawiedliwości z Listu do Rzymian czyli pierwszego socjalistycznego buntownika przeciw bogaczom.Amen.”

  Zamiast „Listu do Rzymian” winno być Listu do Hebrajczyków.

  Ad kika22

  Identycznie termin „Jezuici”(fałszywy,podstępny etc.)został określony w książce „Jezuici. Towarzystwo Jezusowe i zdrada ideałów Kościoła rzymskokatolickiego” Malachi Martin.

  Sprawa Jezusa z Nazaretu(historyjka fasadowa?) jest dla mnie otwarta.Mahomet jak podał markglogg sobie świetnie poradził z „kultem ukrzyżowania Chrystusa”.Marcin Luter z Reformacją wyzwolił tzw.Europę Zachodnią od obłędów jezuickich.Prawosławie patrząc na rozwój Rosji po 1989 roku również stanowi lepszą alternatywę dla „szarego człowieka” niż Rzymski katolicyzm w Polsce.Każda religia to System(więzienie) wraz ze swoimi:kapłanami=strażnikami,wiernymi=więźniami(skojarzenie z Efektu Lucyfera Zimbardo).

  Teraz kilka wolnych skojarzeń:

  Spotkałem się z określeniem o „narodzie wybranym przez Boga” gdzie skryba przepisujący teksty biblijne pomylił się i oryginalnie powinno brzmieć: Naród Wygnany przez Boga. Logicznie cała historia miała by wtedy sens i morał w takim ujęciu.

  Czy Arka Przymierza jako symbol „trumny boga wewnętrznego” nie była swego rodzaju „budką telefoniczną”(dzisiejszy smartfon) służącą do kontaktów z Jahwe lub kondensatorem energii?Służbę przy niej posiadali na wyłączność jedynie potomkowie Lewiego(Jakuba) co zapewniało im lepszy rozwój mózgu(pewna postać autyzmu?)
  http://serwer1780201.home.pl/arka/dane/wwwold/11.html

  Czym była maszyna do produkcji manny?
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/134082/maszyna-do-produkcji-manny

  Polubienie

 25. No Arka (Skrzynia) Przymierza to nic innego jak pierwowzór skomputeryzowanego Sejfu Bankowego, w którym LUD BOŻY trzymał – i nadal trzyma – WEKSLE potwierdzające, że to ONI MAJĄ POSIĄŚĆ ZIEMIĘ, chwilowo tylko tę OBIECANĄ, ale (w niedalekiej przyszłości) CAŁĄ.

  I całkiem sprawnie się do tego BOŻEGO CELU ZBLIŻAJĄ.

  Polubienie

 26. „Aby było ciekawiej, z opracowania Clare Kavanaght (1994, zna ona i polski i rosyjski) niedwuznacznie wynika że tenże, doskonale znany wśród bolszewickiej elity, polski historyk był GŁÓWNYM IDEOLOGIEM BOLSZEWIZMU JAKO KOLEJNEGO ETAPU PONAD DWUTYSIĄCLETNIEJ JUŻ WALKI HELLENISTÓW Z HEBRAISTAMI, obecnie rozkwitającymi pod sztandarem GLOBALISTYCZNEGO ŻYDOAMERYKANIZMU!”

  Bolszoje jako kontynuatorzy hellenistów??? To że niektórzy z nich pewnie idealnym państwem platona się inspirowali nie czyni z nich z automatu hellenistów, no bez przesady. Helleniści byli co bądź kulturalnymi ludźmi, a nie niszczącymi wszystko co „stare” malpami.
  Czerwoni jako kontynuatorzy działa Hunów (pogromcow cywilizacji) moglbym zrozumieć, ale hellenistów, no bez żartów.

  Polubienie

 27. Ad LuK

  Hellenistów można utożsamiać zarówno z Bolszewizmem jak i z wojowniczymi Hunami,którzy pod wodzą Atylli zjednoczyli wszystkie plemiona scytyjskie.Aleksander Błok w wierszu „Scytowie” wspomina :

  „(…)
  I nie ruszymy się, gdy wściekły Hun
  Trupy ograbi i znieważy,
  W kościoły będzie konie gnać wśród łun

  I mięso białych braci smażyć!…
  O stary świecie! wiedz, ostatni raz
  Na jasne bratnich uczt igrzyska,
  Na ucztę pracy i pokoju — was

  Przyzywa lira barbarzyńska.”

  Kwestię pochodzenia Scytów i ich powiązań ze światem starożytnej Grecji jak również wpływu mnichów scytyjskich na kształt chrześcijaństwa opisał Edward Zwolski,Kasjodor i Jordanes,Historia Gocka czyli Scytyjska Europa.
  https://pl.scribd.com/document/381402745/Edward-Zwolski-Kasjodor-i-Jordanes-Historia-Gocka-Czyli-Scytyjska-Europa-1984

  Polubienie

 28. „Co o Hyperborei mówią Grecy

  Grecki geograf Feopont (IV w. pne.) mówi o hyperborejczykach, których półbóg Silen informuje frygijskiego króla Misadu w czasie ich rozmowy: „Europa, Azja i Afryka to wyspy, otoczone z wszystkich stron oceanem. Poza tym światem jest jeszcze wyspa z mnóstwem mieszkańców. Liczne wojska tej wyspy (imperium Atlantydy) próbowały wedrzeć się na te ziemie przeprawiwszy się przez ocean. Dotarli do ziem hyperborejczyków, których wszyscy uważali za najszczęśliwszych ludzi na tej części lądu (polarnej części współczesnej Rosji). Ale kiedy zdobywcy zobaczyli, jak żyją jej mieszkańcy (ukryli się w jaskiniach), uznali ich takimi nieszczęśliwymi, że zrezygnowali ze wszystkich swoich agresywnych zamiarów, wrócili do domu podpisując umowę o przyjaźni(…)
  „Grecy odnotowali, że w Hyperborei kwitły wysoka moralność, sztuka, religijno-ezoteryczne wierzenia i różne rzemiosła, niezbędne zaspakajające potrzeby kraju. Istniał rozwinięte rolnictwo, hodowlą, tkactwo, budownictwo, górnictwo, wyroby skórzane, obróbka i produkcja drewna. Hyperborejczycy mieli transport lądowy, rzeczny i morski, ożywiony handel z sąsiadami, a także z Indiami, Persją, Chinami, Europą.

  Wiadomo, że Helleni przenieśli się do Grecji z nad Morza Kaspijskiego około 4 tys. lat temu. Wcześniej żyli nad rzekami Chatanga i Oleniok, w sąsiedztwie hyperborejczyków, arimaspów, scytów. Dlatego u tych ludów tak wiele wspólnych historycznych relacji o sobie.”

  Hiperborejczyk Solarny
  ” O ludzie upadli w swoich bezwartościowych przekonaniach. Topicie się wśród waszych bóstw, które mogę obalić w sekundę. Są one jak piórko, polecą tak, jak w nie dmuchnę. Spłoną od płomienia zapałki. Macie na nie dowody, ale dowody czynicie wyższe nad nimi. Mówicie o rzeczach niepojętych, o wytworach waszych imaginacji, i nadajecie im wartość boga. Pobłądziliście w waszej wolności. Mój Bóg jest dla was niepojęty. Mojego Boga się nie dowodzi, i w tym tkwi jego moc. Jemu służę i Jego czczę. Nic mi do waszych bajek.”

  Źródła w formie linków do powyższych treści nie przechodzą,więc z nich zrezygnowałem.

  Polubienie

 29. „Hyperborea (gr. Ὑπερβόρεοι) – w mitologii greckiej legendarna kraina, która miała znajdować się daleko na nieokreślonej północy, za siedzibą wiatru północnego – Boreasza. Była to w wierzeniach Greków kraina wiecznej szczęśliwości, coś w rodzaju raju na ziemi, o błogosławionym klimacie, dającym bez wysiłku wszystko, co trzeba. Jej mieszkańcy, Hiperborejczycy, prowadzili beztroskie i szczęśliwe życie, wolne od chorób i cierpień, a nasyciwszy się nim, odbierali je sobie skacząc ze skały w morze.[potrzebne źródło]

  Hekatajos z Miletu umiejscowił na swojej mapie świata, pod koniec VI wieku p.n.e., Hiperboreę na północ od Tracji, za Górami Ryfejskimi. Hekatajos z Abdery przedstawiał mieszkańców Hiperborei w swoim traktacie O Hiperborejczykach (którego tylko fragmenty dotrwały do naszych czasów), jako rzeczywisty lud mieszkający gdzieś na dalekiej wyspie Oceanu Północnego.

  Teopomp z Chios utrzymywał, iż Hiperborejczycy są szczęśliwi (εὐδαιμονεστάτους) lecz w opinii najeźdźców zza morza biedni i nędzni (φαύλως καὶ ταπεινῶς) ”
  Źródło:Niezależne Forum Cheops: Hiperborea

  Ponowiłem próbę jednak nie udało się.Może system jakiś filter stosuje traktując wybrane informacje jako spam.

  Polubienie

 30. „Błok podkreślał również, iż kultura rosyjska była odrębna od zachodniej. W swoim słynnym wierszu „Scytowie” poeta podkreślał odrębność cywilizacyjną Rosji i zachodnich państw. Przez lata mieszkańcy stepów bronili zachodniej Europy przed dzikimi hordami koczowników, chłonąc jednak jej wartości kulturowe. Dlatego, choć po rewolucji bliżej było im do barbarzyńców, z którymi kiedyś walczyli, niż do europejczyków, to państwo Lenina stało się spadkobiercą dawnych antycznych cywilizacji:
  O stary świecie! Wiedz, ostatni raz / Na ostatnie bratnich uczt igrzyska, / Na ucztę pracy i pokoju – was / Przyzywa lira barbarzyńska .
  Niezwykle ciekawym wątkiem w rozważaniach i twórczości Aleksandra Błoka było chrześcijaństwo i jego sens. Już podczas puczu lipcowego zwrócił uwagę na podobieństwo łączące pierwszych męczeńskich wyznawców Jezusa z Nazaretu oraz bolszewików. Po rewolucji październikowej 1917 roku poeta stwierdził, iż całkowicie wolna i prawdziwa sztuka istniała w czasach Chrystusa, którą jego następcy zdegenerowali i zamienili w narzędzie władzy. Według poety prawdziwa sztuka przejawiała się jednak w walce z
  uciskiem. Dlatego zwrócić ludziom wolną sztukę może tylko wielka i światowa Rewolucja, która zburzy wielowiekowe kłamstwa [….] i porwie ludzi na wyżyny człowieczeństw.Błok początkowo myślał o napisaniu sztuki przedstawiającej Chrystusa jako pierwszego rewolucjonistę artystę, jednak porzucił ten pomysł. Wkrótce opublikował jedno ze swoich najsłynniejszych dzieł, czyli poemat Dwunastu.
  Poeta przedstawił w nim dwunastu żołnierzy popierających bolszewików, który jednak często odwołują się do Boga, a nawet według niektórych literaturoznawców są prowadzeni przez Chrystusa do boju.”
  http://www.academia.edu/6587296/Nowi_chrze%C5%9Bcijanie_czy_poga%C5%84scy_Scytowie_Wp%C5%82yw_bolszewik%C3%B3w_na_rosyjsk%C4%85_kultur%C4%99_po_rewolucji_pa%C5%BAdziernikowej_1917_roku_wed%C5%82ug_Aleksandra_B%C5%82oka_i_Jewgienija_Zamiatina_w_Historia-_Kultura-Pami%C4%99%C4%87_red._N._Niedzielska-Burdzy_Wroc%C5%82aw_2014_s._160-167

  Zamieszczam dla zapoznania się chodź interpretacje można stosować w dość szeroki sposób.Hunowie od strony matek „czarnoksiężniczki”(za co zostały wygnane ze swego rodzimego plemienia) są pochodzenia gockiego(patrz kultura wielbarska).Ich bogiem był Mars(Ares).Zamieszkiwali tereny „błot meockich” czyli Morze Azowskie(dzisiejszy Krym i Donbas).Biorąc pod uwagę postawę dzisiejszych mieszkańców tych terenów wobec „kolorowej rewolucji na Majdanie” to kto wie czy USA nie wsadziło „kija w mrowisko”.

  Polubienie

 31. Ad Maks i jego ostatnia uwaga. Proszę popatrzeć na opracowane tej Clare Kavanagh (zna ona zarówno polski jak i rosyjski). Ten Alelsander Błok (błok?), podobnie jak Wiaczesław Iwanow i Mandelstam, też byli uczniami naszego „hellenistcznego guru rewolucji bolszewickiej”!

  A pojękiwanie „Luk’a” że komuniści potrafili tylko niszczyć, to brak rozeznania co się wokół nas dzieje. Niszczyli RAKOWE PASOŻYTY LUDZKOŚCI. Zarówno banki jak i hotele oraz kościoły były zaniedbane (te ostatnie zwłaszcza w ZSRR), ale szkolnictwo kwitło, co dobrze widać chociażby po mnie samym (nb. latem jeździłem jako tzw „sternik” na studenckie obozy żeglarskie, a potem jako ibnstruktor na obozy taternickie).. A bez tego szkolnictwa niemożliwe było i zwycięstwo w tzw. Wojnie Ojczyźnianej i loty kosmiczne i rozwój kultury w PRL-u, którego ślady zachowały się w piosenkach przypominanych w „Radio Pogoda”, którego wczoraj miałem przyjemność słuchać w Krakowie. A w alpinizmie to przecież byliśmy samą światową czołówką, właśnie za tych – trzeba przyznać nie najwygodniejszych – czasów.

  Polubienie

 32. ,,Kultura helleńska”, jest tak samo ,,prawdziwa”, jak i cała reszta, ponieważ została napisana przez szmuli w klasztorach z przeznaczeniem dla ogłupienia gojów.

  JAK SIĘ NIE PŁACI ŻADNYCH DATKÓW/PODATÓW, WYMYŚLONYCH PRZEZ PASOŻYDÓW, TO GOŚCIA MOŻNA UGOŚCIĆ NAWET MISKĄ RYŻU.

  Encyklopedia staropolska/Gościnność

  https://pl.wikisource.org/wiki/Encyklopedia_staropolska/Go%C5%9Bcinno%C5%9B%C4%87

  Gość w dom, Bóg w dom

  https://pl.wiktionary.org/wiki/go%C5%9B%C4%87_w_dom,_B%C3%B3g_w_dom

  TE BARDZO SKROMNE OBYCZAJE,WIATR NAM PRZYWIAŁ Z AKROPOLU!

  Zastaw się, a postaw się – o polskiej gościnności

  https://e-polish.eu/blog/zastaw-sie-a-postaw-sie-o-polskiej-goscinnosci/

  RODOWICI HELLENI ZWANI POTOCZNIE GREKAMI.

  Romanioci

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Romanioci

  Hej!

  Polubienie

 33. O tym jak KGB potraktowało pisarza amerykańskiego w ZSRR opowiada Richard Lourie autor „Autobiografii Stalina” a przyjaciel Czesława Miłosza oraz były wykładowca w Berkeley.Warto wysłuchać między 08′-12′(https://www.youtube.com/watch?v=0ylQe6akGEICytuję).Cytuję:”Proszę być tak uprzejmym i pójść ze mną(…)Nie masz paszportu,mówisz świetnie po rosyjsku,masz dobrą kamerę jak sądzisz co powinniśmy myśleć na twój temat?(…)”Zdałem sobie sprawę(…)mówić tylko prawdę(…)i prawda wygrała(…)”

  Do opisu rzeczywistości czy też zmagań pomiędzy hebraistami a hellenistami świetnie może posłużyć:„Granica kręgu IV” M.C. Escher – widzisz więcej białych aniołów, czy czarnych diabłów? (http://andrew-vysotsky.blogspot.com/2013/05/efekt-lucyfera-czesc-druga.html).

  Myśli autora blogu:

  „W czasach, gdy byliśmy pod „okupacją” Moskwy, gdy rządziła komuna, Stany i Europa Zachodnia jawiły się większości z nas jako raj na ziemi, kraina swobód i prawdziwej demokracji będącej przeciwieństwem władzy ludu pracującego miast i wsi(…)w czasie, gdy u nas komunistyczna władza strzelała do górników i stoczniowców, gdy pałowała studentów, w tej naszej kochanej demokracji strzelała ostrą amunicją do Murzynów, Irlandczyków, pacyfistów, studentów i do kogo jej tylko pasowało. Jest jednak kilka różnic. U nas, pod tą przeklętą okupacją, strzelano do ludzi, którzy jawnie nawoływali do obalenia panującego ustroju przy pomocy siły. To w każdym państwie i w każdym ustroju spotka się z podobną ripostą. W tym samym czasie demokracje zachodnie strzelały do ludzi, którzy wcale nie chcieli obalać ustroju, a żądali jedynie zniesienia segregacji rasowej, zaprzestania wojny w Wietnamie czy zmian w funkcjonowaniu szkolnictwa wyższego.(…)”

  Spostrzeżenie,które uratowało „chłopka roztropka” przed śmiercią „Świątyni Ludu „w Gujanie:

  „(…)pierwszym sygnałem ostrzegawczym, ale za to bardzo wyraźnym, było, iż w tej wspólnocie wybranych nikt się nie uśmiechał(…)Zawsze wiem, nawet idąc leśną przecinką czy górską ścieżką, iż jestem w Polsce. Nie tylko po śmieciach zalegających w najbardziej nawet nieprawdopodobnych miejscach i napisach typu „Legia Pany”, ale przede wszystkim po tym, że ludzie przestają się do ciebie uśmiechać, a gdy ich pozdrowisz, odpowiadają niechętnie lub wręcz patrzą na ciebie jak na wariata(…)”
  Źródło:(patrz link powyżej)

  Wiedza jaka płynie z Efektu Lucyfera jest taka,że jednostki religijne wierzące w jakieś „bóstwo” są bardziej podatne na manipulacje i wpływ(i o to chodzi!).Zwykli parafianie stają się w odpowiednich sytuacjach automatycznymi katami(gwałtowna negatywna zmiana charakteru).Przeciwieństwem są jednostki mające umysł filozofa,gnostyka,myśliciela(niezależne wolne umysły) które „postawą bohaterską” nie ulegają siłom sytuacyjnym.
  Więcej można znaleźć tutaj:http://www.lozagaja.pl/index.php/wybrane-deski/efekt-lucyfera-czyli-jak-ewoluowala-moja-wiara-w-bezstronnosc-nauki

  Polubienie

 34. Spostrzeżenie,które uratowało „chłopka roztropka” przed śmiercią „Świątyni Ludu „w Gujanie”:

  „(…)pierwszym sygnałem ostrzegawczym, ale za to bardzo wyraźnym, było, iż w tej wspólnocie wybranych nikt się nie uśmiechał(…)”

  Następnie opis rzeczywistości w Polsce oczami autora blogu:

  Zawsze wiem, nawet idąc leśną przecinką czy górską ścieżką, iż jestem w Polsce. Nie tylko po śmieciach zalegających w najbardziej nawet nieprawdopodobnych miejscach i napisach typu „Legia Pany”, ale przede wszystkim po tym, że ludzie przestają się do ciebie uśmiechać, a gdy ich pozdrowisz, odpowiadają niechętnie lub wręcz patrzą na ciebie jak na wariata(…)”
  http://andrew-vysotsky.blogspot.com/2013/05/efekt-lucyfera-czesc-druga.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s