Czy błogosławiony przez KK, USA/CIA oraz IL ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?


No to jeszcze, na oryginalnej stronie „Wiernipolsce” powtarzam:

Przy okazji komentowania mego wpisu „Siedem Świateł rozumu”

julius” zauważył:

8 listopada 2018 o 13:18 Edycja

Szef izraelskiego rządu powiedział, przemawiając do członków partii politycznej Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji.
Według Army Radio, oświadczenie zostało złożone przez Benjamina Netanyahu na posiedzeniu frakcji parlamentarnej, która odbyła się w poniedziałek. Źródło, które rozmawiało z dziennikarzami, dodaje także, że premier Izraela podkreślił, że w polityce zagranicznej najważniejsza jest siła i władza, ponieważ nikt nawet nie odważy się mówić o dużych krajach okupujących obce terytoria.
http://www.isra.com/news/222112?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
„W związku z powyższym czekamy na potwierdzenie oficjalnej okupacji Polski przez Izrael I USA.”

***

Otóż jest coś takiego, co niejako „samo się narzuca”, gdy choć trochę studiuje się wpisy jak ten powyżej, a także doniesienia oraz dyskusje w TVP, czy internetowe tytuły w rodzaju „11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu w IIIRP-Polin”. To zjawisko dokumentuje zwłaszcza okolicznościowy znaczek poczty „polskiej”, za 2 zł 60 gr : „Israel-70 / Poland-100 (lat), RAZEM w Świetlaną Przyszłość!”

JUDEOPOLONIA na wieczne czasy

Otóż w NOWOTWORZE ISRAEL-POLAND (proszę zauważyć TRÓJCĘ języków) bardzo zostały upublicznione ataki „rządowo-europejskie” na fakt, że „młodzi narodowcy” chcą nadać „marszowi Niepodległości” WYRAŹNIE FASZYSTOWSKI charakter, taki jak w roku ubiegłym. Oto pokazywany przez oficjalne media przykład tego faszyzmu:

My chcemy boga

Widoczne na zdjęciu hasło „My chcemy Boga!” wyraźnie zostało poparte zestawem sztandarów średniowiecznych Krzyżowców z „Pięcioma Ranami Chrystusa”. A zatem chodzi o „Nowych krzyżowców” spod znaku prezydenta Reagana i papieża Jana Pawła II, których „Drang nach Osten” uwidoczniła ilustracja do artykułu „Nowyje krestonoscy” opublikowanego w białoruskiej „Republice” w 2007 roku:

1. Wojtyla & Ragan in the name of Christ.jpg
Jakiego „boga” obaj ci Światowi Przywódcy mieli zamiar implantować na wschód od Niemna, Bugu oraz Sanu?

I tutaj wczorajszy dialog – internetowy, a więc cyfrowy – z mym młodszym kolegą, filokomunistą polskim z Paryża, dr socjologii Bruno Drweskim mnie nagle OŚWIECIŁ.

Otóż „Bruno” w replice na mój argument o istnieniu JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA, wzorowanego na naukach Pisma Świętego, zauważył, iż coś takiego jest niemożliwe w sytuacji istnienia monoteizmu, jako że “jest „pierwotna religia” czlowieka, mojzeszo-chrystusowo-islamsko …marksistowskiej ktora z zalozenia zwlacza lichwe i polyteizm materii, a wiec i pieniadza na recz jedynosci.

Moja odpowiedź:

>W czym zatem ta JEDYNOŚĆ się manifestuje w “pierwotnej religii” Mojżesza? Po prostu tym, że LUD MOJŻESZOWY JEST PRZEZ BOGA JEDYNYM WYBRANYM do panowania nad Ziemią. (Cytaty z Nauk Mojżesza na ten temat w Biblii obfitują: “i będzie Jedno stado i Jeden pasterz Dawid” – stąd przecież i u Hitlera “Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!”.

I dodałem:

>Problem z hellenizmem (którego nowoczesną wersję realizowali bolszewicy w podbitym przez nich Imperium Carów) jest taki, że nie było w nim JEDYNEGO antropomorficznego boga. Jeśli zaś chodzi o wymaganą JEDNOŚĆ to nią była, zarówno u starożytnych Hellenów jak i u współczesnych marksistów, obowiązująca nie tylko ich filozofów, ale i kapłanów, w starożytności zwłaszcza tych delfijskich, JEDNA TYLKO LOGIKA (“Poznaj siebie samego, a poznasz Wszechświat i bogów” – napis na tympanonie świątyni w Delfach.)

Swiatynia Apollona
>A logika ma właściwości STWÓRCZE. Na przykład wskazała ona historykowi antyku, Tadeuszowi Zielińskiemu, że PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZAPISY HEBRAJSKIE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z LOGIKĄ – który to sposób wnioskowania ma charakter PONADCZASOWY i zapewne znany był umysłowo sprawnym ludom przed pojawieniem się techniki pisma. Stąd LOGICZNIE, PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE WINNI ODRZUCIĆ W CAŁOŚCI STARY TESTAMENT plus „LISTY” ŚW. PAWŁA, bo to przecież LOGICZNY BEŁKOT mający wywyższyć ambitną żydowską kapłańską miernotę – a ściślej psychopatów. (Pisze o tym T. Zieliński w “Hellenizm a judaizm” z 1927 roku, który w całości czytałem.)

No i ostatniej nocy nadeszła mnie myśl (używając przenośni starożtnych żydów, chrześcijan oraz muzułmanów, archanioł Gabriel mi we śnie przekazał), że przecież BOGIEM IZRAELA JEST SAM KOLEKTYWNY IZRAEL, a więc i w Warszawie, w roku ubiegłym, entuzjaści idący dumnie z hasłem „my chcemy Boga” ewidentnie dokumentowali, że chcą BOGA IZRAELA, dokładnie takiego samego jak ten czczony przez FASZYSTOWSKO-DEMOKRATYCZNY IZRAEL dzisiaj! Stąd właśnie okolicznościowy znaczek, przeciw któremu nikt z organizatorów tegorocznego Marszu nie protestuje. Żaden z nich też nie protestuje, że kolejne mocarstwo „pod Bogiem Izraela”, czyli STANY ZJEDNOCZONE, na prośbę „rządu Niepodległej”, buduje u nas swą bazę militarną – bo BAZĘ PROPAGANDOWĄ USA już mamy w Warszawie od trzech dziesięcioleci.

Co więcej, już w roku ubiegłym było widać, z jakiego rodzajami „wrogów BOGA w formie IL-USA” nasi „młodzi, silni narodowcy” chca walczyć:

– Przeciw „nachodźcom” z krajów islamu”.

-Przeciw bezbożnym z definicji „komunistom” i ich „pogrobowcom” w postaci Federacji Rosyjskiej, aktywnie się odwołującej do „cnót” prawosławia.

A zatem jesteśmy dzisiaj w Polsce świadkami najzwyklejszego SZTURMU IZRAELO-FASZYZMU, według uciekiniera z Izraela, mego korespondenta, filozofa i muzyka Gilada Atzmona, postępującego „od wewnątrz” szturmu (wypchanych mojżeszowym „Bogiem”) PAŃSTWA GANGSTERÓW.

I to jest dokładnie to, czegośmy się dorobili w Polsce, pod skrzydłami opiekuńczymi papieża Polaka Jana Pawła II, Mossadu-CIA, oraz „prezydenta wszystkich Polaków” Ronalda Reagana:

Pomnik Wdzięczności.JPG
orzel bez korony

Reklamy

19 uwag do wpisu “Czy błogosławiony przez KK, USA/CIA oraz IL ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?

 1. KW stał się JP2 dzięki protekcji CIA, aby w skatoliczonej Polsce rozpocząć – zasiać iskrę boga jahwe w celu dokonania w całej Europie Wschodniej dzieła, które to miało spodobać się najwyższemu. A więc nie lękajcie się bracia i siostry.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Będzie niebezpiecznie! Wojsko siłą zablokuje Marsz Niepodległości

  https://pikio.pl/andrzej-duda-marsz-niepodleglosci-wojsko/

  Rząd PiS po cichu uzbraja ONR w karabiny!

  https://pikio.pl/rzad-pis-po-cichu-uzbraja-onr-w-karabiny/

  Czy jesteście ślepi?! Powody, dla których PiS nie zdelegalizuje ONR

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1745518,1,czy-jestescie-slepi-powody-dla-ktorych-pis-nie-zdelegalizuje-onr.read

  ,,Sieci”: Brudna kasa na polski Majdan

  https://www.wsieciprawdy.pl/sieci-brudna-kasa-na-polski-majdan-pnews-3735.html

  UJAWNIAMY. 16 kroków, które mają sparaliżować Polskę i odsunąć PiS. Inżynierowie zbiorowej histerii mają chytry plan: „Wyłączmy rząd!”

  https://wpolityce.pl/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rząd

  Hej!

  Polubienie

 3. Teoria spisku czy „posłańcy zamachu” na Białorusi.

  Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa w Mińsku stała się platformą promocji młodych nacjonalistów, w szczególności marionetkowego think-tanku Mińsk Dialog. Należą do niego między innymi, stypendysta Chevening, Jewgienij Prejgerman(nazwisko niezbyt słowiańskie) rozpoczynający studia doktoranckie w Wielkiej Brytanii, zatrudniony przez brytyjski wywiad jak również znany już Denis Meljancow, związany z siłami nacjonalistycznymi na Litwie i EHU, a teraz pracujący dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, kiedy trzeba wydać oświadczenia, których Ministerstwo nie może samo wygłosić. I wreszcie jest tam Paul Hansbury, ich opiekun z ramienia MI6.
  Brytyjczycy, zgodnie z danymi operacyjnymi, przygotowują białoruskich nacjonalistów, opracowali program białorusinizacji, mają osobiste kontakty z Makeim i Łukaszenką.
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi żyje już w nowej rzeczywistości i intensywnie zmienia kraj, barwy narodowe kraju wróciły już do postaci przedreferendalnej czyli biało-czerwono-białej flagi.
  W rzeczywistości Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Mackey stały się odrębną gałęzią rządu, która odrzuca wyniki referendum z 1995 r., które to przywróciło język rosyjski do konstytucji i zaznaczyło chęć integracji z Rosją.
  Nacjonaliści z mińskiego dialogu i dziesiątków innych programów są przygotowywane na przyszłe elity polityczne Białorusi.
  Fundusze niemieckie i amerykańskie wykazują poważne zainteresowanie Białorusią. Wśród nich Fundacja Konrada Adenauera (Konrad-Adenauer-Stiftung, KAS), związana z partią rządzącą w Niemczech – CDU. W 2017 r. budżet KAS wyniósł 200 mln euro. Oficjalne Mińsk kilkakrotnie odmówiło rejestracji KAS na terytorium Białorusi, ale w 2015 r. zaczęło ściśle współpracować.
  Dr Wolfgang Sender jest oficerem niemieckich służb specjalnych, szefem regionalnego przedstawicielstwa na Białorusi niemieckiej Fundacji Konrada Adenauera. Doradza politykom w Europie i Niemczech, jak budować swoją politykę wobec Białorusi. Głównym zadaniem jest przeciwdziałanie rosyjskiej polityce zagranicznej, a także wzmocnienie współpracy między niemieckimi i białoruskimi politycznymi organizacjami pozarządowymi, promocja interesów niemieckiego biznesu, zbieranie informacji dla niemieckiego i amerykańskiego wywiadu, promowanie białoruskiego programu integracji w Europie i sojuszu euroatlantyckiego w Białorusi.
  Fundacja prowadzi prace wyjaśniające wśród niemieckich i europejskich polityków, aby bardziej aktywnie weszli w dialog z białoruskim rządem, wyjaśnia białoruskim władzom i społeczeństwu, że rozmieszczenie niemieckich żołnierzy na Litwie i amerykańskich żołnierzy w Polsce odbywa się wyłącznie w obronie Białorusi.
  Jako fundacja polityczna ma możliwość dostępu i kontaktu poza kanałami dyplomatycznymi do decydentów.
  W Białorusi promuje potrzebę wycofania się ze współpracy wojskowej i politycznej z Rosją. W ramach spotkań edukacyjnych omawia te kwestie z ekspertami, urzędnikami i zwykłymi ludźmi.
  Fundacja Konrada Adenauera finansuje wydarzenia niezależnej inicjatywy eksperckiej Dialogu w Mińsku. Regularne konferencje w Mińsku gromadzą czołowych ekspertów z UE, krajów Europy Wschodniej i USA, a także dyplomatów i przedstawicieli organizacji międzynarodowych.
  W konferencji biorą udział najwyżsi urzędnicy białoruscy. Większość dyskusji odbywa się w trybie zamkniętym na prasę. Działalność Dialogu w Mińsku koordynuje minister spraw zagranicznych Vladimir Makei.
  https://zen.yandex.ru/media/verdict/nemnogo-konspirologii-ili-vestniki-perevorota-v-belorussi-5bdbbf089fb30d00aa65a906?&from=feed

  Polubienie

 4. markglogg
  9 listopada 2018 o 20:51 Edycja

  Właśnie ubiegłej nocy otrzymałem krótki komentarz od Bruno z Paryża,
  oto on:
  Ad Twojego (Bruno) stwierdzenia:

  Bo tak naprawde, religia to nie gra intelektualna ani wybor wedlug swych upodoban to wiara w to, ze „ktos” stworzyl swiat, go urzadzil w jakims tam celu, wiec jest prawda i falsz. A skoro wielobostwo upadl, to znaczy przynajmniej ze nikt za niego nie stoi i nie ma co sie tym bawic ale szukac prawde gdzie cos jest …Chyba, ze sie jes ateista.

  Moja M.G. odpowiedź:

  Właśnie o to chodzi. Zestaw religii ABRAHAMICZNYCH – bardzo miły dla egoizmu tak zwanego “ludu bożego” – utrzymuje, że ŚWIAT STWORZYŁ BÓG PO TO, ABY JEGO UMIŁOWANY GATUNEK ZWIERZĄT O NAZWIE HOMO (w domyśle IMBECYLIS) sobie nad nim POPANOWAŁ, władając nad wszystkim co się na tym świecie poruszać odważy: dosłownie wszystkim co po tej ziemi chodzi lub pełza, co pływa w wodzie i nawet nad “ptakami niebios”, które sobie bez potrzeby latają, świergotają i “nie pracując żyją”, jak tak zwane “niebieskie ptaki”.

  I jak twierdzi zapomniany obecnie historyk nauki Lynn White w “HISTORICAL ROOTS OF OUR ECOLOGICAL CRISIS” (Science, 1967), z tego BOŻEGO URZĄDZENIA ŚWIATA wynikła wręcz monstrualna dewastacja Ziemi oraz WSZYSTKIE, CORAZ LICZNIEJSZE, CHOROBY UMYSŁOWO-FIZJOLOGICZNE, z AUTYZMEM NA CZELE .

  LUDY ŚWIATA PO PROSTU CORAZ ŻARLIWIEJ
  WIERZĄ W DO DUPY BOGA, W TRÓJCY TPD (TECHNIKA, PIENIĄDZ, DUPA) JEDYNEGO,
  W STARYM TESTAMENCIE ŚWIATU PRZEZ OJCÓW ZAŁOŻYCIELI GLOBALNEGO IZRAELA OBJAWIONEGO:

  No i przedstawiciele ginącego gatunku HOMO SAPIENS muszą starać, by ten ŻYDOCHRZEŚCIJAŃSKI PAN ŚWIATA swoimi wspaniałymi, ZCYFRYZOWANYMI urzadzeniami kompletnie nas NIE PRZYSRAŁ.

  Dlatego definiuję, jeszcze raz, PRZECIW-BOŻE CELE PODHALAŃSKIEJ AKADEMII NAUK:

  Podstawowy cel (entelechia) działalności PAN w Z-nem:

  Akademia zajmuje się dokumentowaniem oraz promocją witalistycznego poglądu – w szczególności propagowanego przez zoologa i paleontologa Pierre-Paula Grassé (1895-1985) oraz biologa i psychologa Jeana Piageta (1896-1980) – że dzięki endogennej, immanentnej ich inteligencji, ustroje ożywione wyraźnie stawiają opór 2 Prawu Termodynamiki, prawu powodującemu że wszystkie bardziej złożone, nie animowane (nie ożywiane) struktury ulegają z czasem dezintegracji. A dzięki samo-konstruującym się w ten INTELIGENTNY sposób odruchom warunkowym (jest to trójstopniowy biochemiczny system RNA: Regeneracja→Nadregeneracja→Asocjacja) organizmy nabierają i długotrwałej odporności na powtarzające się zagrożenia ich bytu i przekazują predyspozycje do rekonstrukcji nabytych (względnie utraconych) odruchów kolejnym pokoleniom.

  Najbardziej ogólnie możemy powiedzieć, że będąca manifestacją bio-programu LUCID (Life Universal Creative Intelligent Design), który poprzez mechanizm R→N→A spontanicznie łączy ze sobą (łac inter-ligare, stąd inteligencja) w wyższe bio-formy, pobudzone do działania bio-struktury, EWOLUCJA LAMARCKOWSKA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA POWSTANIE PIĘKNA WYSOKOZRÓŻNICOWANEJ PRZYRODY.

  Natomiast krytykowany przez PAN w Z-nem, oparty na hebrajsko-darwinowskimzrozumieniu świata, program HIDE (ang. Hebrew Inteligent Design of Evolution, po polsku znany jako IP, czyli Inteligentny Projekt) jest realizacją BIBLIJNEGO PLANU UNIFORMIZACJI ŚWIATOWEJ DEMAFORY, WYNISZCZENIA „ZBĘDNYCH” GATUNKÓW, ORAZ STWORZENIA OGÓLNEJ, ZAPEWNIAJĄCEJ PANOWANIE NARODU WYBRANEGO, BRZYDOTY (ang. HIDEousness)

  Innymi słowy PAN w Z-nem, demonstrując posiadającą cechy RAKA ZBIOROWEGO ROZUMU, agresywną neotenię (“embrionalizm”) JUDEO-DARWINOWSKICH koncepcji bio-rozwoju, wskazuje na zagrożenie – bez żadnej przesady – samego PROCESU ŻYCIA NA ZIEMI przez tak zwaną „hebraizację” kultury, szczególnie silnie występującą w społeczeństwach anglosaskich.

  markglogg
  9 listopada 2018 o 23:31 Edycja

  Na Neon24, gdy przed chwilą chciałem wkleić powyższy komentarz do tam opublikowanego, przez Darka K. mego mego wpisu nt. ŻYDOFASZYZMU, odezwał się przed chwilą automat (?)

  Blokada konta
  Twoje konto w serwisie zostało zablokowane. Logowanie nie będzie możliwe.
  I to jest dokładnie, realizowany przez KK, USA/CIA i IL (Izrael) ŻYDOFASZYZM W POLSCE DZISIAJ.

  MG. Oby Dariuszowi K. „nasi niewidzialni (ślepi) przewodnicy” nie zablokowali tam także konta.
  M.G.

  No i zdaje się, nie znany mi osobiście, administrator obecnej (PIERWOTNEJ!) wersji „wiernipolsce” zapytywal sie RETORYCZNIE, co to jest ODWAGA i dlaczego ją należy ćwiczyć od DZIECIŃSTWA.

  Mam nadzieję, że zaczyna „chwytać” o co, w tym, klasycznym „amerykańsko-żydowskim” NIEWIDZIALNYM zjawisku chodzi.

  M.G.

  Polubienie

 5. Do Grzanka … .

  Grzanku, podobno szukasz wszędzie węża?
  Pragnę Ciebie poinformować, że wąż nasz został prawdopodobnie smacznie zjedzony.
  Popatrz tylko … .

  Polubienie

 6. kika
  Komentarz wyciągnięty ze spamu
  Andrzej, ja reaguję z opóźnieniem, z tej racji że nie siedzę na okrągło przy komputerze.

  Odwaga, no właśnie zastanawiam się do czego służy i czy przez wszystkich jest racjonalnie wykorzystywana.
  Co do panowania nad światem, żydów?
  Rzecz jest nie do osiągnięcia. Próbowali Asyryjczycy, Macedończycy, Rzymianie, Rosjanie Amerykanie. Tym ostatnim świat jednobiegunowy już się za moment skończy.
  Nie da rady. Nawet Chinom się to nie uda bo po sąsiedzku mają Indie i Japonie.
  Przecież to nie kto inny tylko dosyć łabski facet Kisinger przepowiedział, że Izrael zniknie za 30 lat.
  A czemu(?), bo kto jest na górze, tego popchną na dół.
  Któregoś dnia w USA dorwie się do władzy grupa ludzi niechętnie nastawiona do Żydów, jakiś tamtejszy Hitler i zacznie się kolejny holokaust, kolejne wypędzenie żydów z Egiptu, Hiszpanii Niemiec.
  Trzeba też zauważyć, że i KK jest na pozycji straconej. Kościoły pustoszeję, są wyburzane bądź zamieniane na hotele, restauracje, fabryczki.
  KK rządzącym jest już zbędny.
  Ambonę zastąpiły gazety, radio, telewizja, a wszystkie te media są w odpowiednich rękach które nie życzą sobie konkurencji KK w dziele panowania nad ludzkimi przekonaniami.
  Nagłaśnianie pedofilii księży nie robi się by się kościół naprawił, tylko po to by ludzie od kościoła odeszli i tym samym go unicestwili.

  Polubienie

 7. „Jak więc streścić właściwie stosunek wiary i rozumu? Oddajmy znów głos
  Leszkowi Kołakowskiemu: „Przekroczenie rygorów filozofii jest wiarą, filozofia jednak, jako myślenie o kulturze, ma powierzoną troskę o zbadanie sensu każdej wiary. W granicach swoich rygorów filozofia nie może przyjąć wiary, nie wyklucza jednakże przypuszczenia, iż wiara jest nieodzowną częścią owocowania kultury”59. Myśl tę kontynuuje dalej i twierdzi, że dociekania filozoficzne nikogo do wiary nie skłonią, chyba że będą służyć jako przyczyna okazjonalna, a nie sprawcza.
  Czy może zatem dziwić głos Leszka Kołakowskiego, jaki zabrał przed laty w dyskusji organizowanej przez miesięcznik „Znak”, w której przyznał, że darzy sympatią taką filozofię katolicką, która w sposób jawny afirmuje własną „irracjonalność”, to znaczy uznaje za własne słowa św. Pawła: Czyż nie
  uczynił Bóg głupstwem mądrości- świata? Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących(1 Kor 1,20-21)71?
  http://bazhum.muzhp.pl/media//files/Studia_Redemptorystowskie/Studia_Redemptorystowskie-r2005-t-n3/Studia_Redemptorystowskie-r2005-t-n3-s137-153/Studia_Redemptorystowskie-r2005-t-n3-s137-153.pdf

  https://books.google.nl/books?id=99zB7ZaUA9kC&pg=PA133&lpg=PA133&dq=b%C3%B3g+erazma+leszek+ko%C5%82akowski&source=bl&ots=HIYKnav56Q&sig=oG99d0rGJYKoaTvVZjZ_3C4txp0&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwie6-Ws68neAhXB6qQKHTrSBAoQ6AEwBHoECAMQAQ#v=onepage&q=b%C3%B3g%20erazma%20leszek%20ko%C5%82akowski&f=false–Erazm i jego Góg Leszek Kołakowski

  „Irracjonalność (od łac. irrationalis = nierozumowy) – zbiór postaw, zachowań i schematów myślowych cechujących się pozarozumowym podejściem do wyjaśniania problemów, tak praktyczno-życiowych, jak i np. naukowych i filozoficznych.W ujęciu światopoglądowym postawa charakterystyczna dla irracjonalizmu. W ujęciu potocznym irracjonalność odmawia rozumowi grania głównej roli w kształtowaniu przekonań na podstawie których podejmowane są decyzje. Jest antonimem racjonalności – postawy charakterystycznej m.in. dla racjonalizmu.
  Irracjonalność jako składnik osobowości jest obecna w każdym umyśle. Rozpatrując człowieka z poziomu jego rozumności, poszczególne osoby różnią się od siebie stosunkiem racjonalności do irracjonalności. Uwydatnienie się jednej z tych cech, determinuje czy danego osobnika postrzegamy jako myślącego i postępującego irracjonalnie czy racjonalnie. Postrzeganie społeczne irracjonalności jest zależne od tendencji jakie wykazuje dana społeczność – im bardziej społeczeństwo w swojej zbiorowości wykazuje skłonności do irracjonalnych zachowań i poglądów, tym słabsze jest postrzeganie jednostek postępujących irracjonalnie jako odstępstwa od normy.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Irracjonalno%C5%9B%C4%87

  Postawy Polaków na przestrzeni dziejów są właśnie skażone „irracjonalnością” wynikającą z wiary będącej zaprzeczeniem rozumu.Dziś to widać znakomicie ale analizując historię Polski i jej upadku to schemat jest taki sam(hebraizm w katolicyzmie zwycięża i unicestwia swych apologetów jak i „owieczki” więc przyszłość USA też ku temu zmierza!).

  Polubienie

 8. Trzeba też zauważyć, że i KK jest na pozycji straconej. Kościoły pustoszeję, są wyburzane bądź zamieniane na hotele, restauracje, fabryczki.

  O tych burzonych KOŚ-ciółkach, wybudowanych ku czci edomickiego BOGA KOS-A, kiedyś, gdzieś czytałem, ale nie pamiętam, w której to było książęce.

  PRZEPOWIEDNIA, KTÓRA SIĘ JUŻ SPRAWDZA. URO-BOR-OS DZIAŁA NIEZAWODNIE, JAK NAJLEPSZY SZWAJCARSKI ZEGAREK.

  ,,Gdy niektórzy mówili o świątyni, że jest przyozdobiona pięknymi kamieniami i darami, Jezus powiedział:
  – Przyjdzie czas, kiedy z tego, na co patrzycie, nie zostanie kamień na kamieniu, który by nie był zwalony.”

  https://ewangelista.blog.deon.pl/2013/11/17/17-11-13nie-zostanie-kamien-na-kamieniu/

  ZASTANÓWMY SIĘ, CZY W ZEG-ARK-U WSZYSTKO SIĘ NIE POWTARZA W KÓŁECZKO?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Uroboros

  BOR-OWANIE CZYLI WIERCENIE, ALBO OBR-ACANIE – OBR TO TEŻ BOR – BOR-USY, BOR-OWIKI TOŻE.

  https://synonim.net/synonim/wiercenie

  NO WŁAŚNIE, KIM BYLI I KIM SĄ OBECNIE, PONIEWAŻ W PRZYRODZIE NIC NIE GINIE, EWENTUALNIE MOŻNA SIĘ PRZEFARBOWAĆ, ZMIENIAJĄC KILKAKROTNIE NAZWĘ I KAMUFLAŻ. WSZYSCY ŻYDZI ROBIĄ TO NAGMINNIE.

  Ammon, Moab i Edom – kim byli?

  E-DOMICKI BOŻEK KOS.

  ,,… Choć żaden tekst biblijny nie wspomina imienia głównego edomskiego bóstwa, bazując na odkrytych inskrypcjach, wiemy, że był nim KOS (może to też być COS, KRAMPUS, CAP, lub grecki PAN). Odkryto liczne miejsca edomskiego kultu, a także wiele figurek religijnych. Jednym z najbardziej specyficznych znalezisk jest edomicka bogini mająca na głowie trzy rogi, odnaleziona w Qitmit w Izraelu…”

  http://slowodaje.net/ammon-moab-edom-byli/

  CZY TO JEST WSPÓŁCZESNY BÓG E-DOMU, ZWANY PRZEZ WIELU ROGATYM DIABŁEM LUB SZATANEM?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet

  http://forum.przyszloscwprzeszlosci.pl/viewtopic.php?t=268

  Hej!

  Polubienie

 9. Fragment
  Tutaj musimy zrozumieć, że Amerykanie zmienili już „wektor ataku” z zachodniego na wschodni. Z tej strony Europy, gdzie ostatnie dziesięciolecia NATO aktywnie rozszerzało się do granic Rosji, „nie ma już nic do złowienia”. A „marsz na Moskwę” z tego kierunku nie przyniesie spodziewanego efektu. Zgodnie z logiką Amerykanów, cała rosyjska armada powinna ugrzęznąć na kierunku europejskim, żeby nie przejawiać aktywności w regionie Pacyfiku, gdzie Stany Zjednoczone będą gotowe do walki z Chinami o dominację nad światem już w latach 2025-2035.
  Można przypuszczać, że Rosja najpierw odeprze agresję, a następnie, jak zwykle, „pojedzie do Berlina” a Stany Zjednoczone zorganizują swoje starcia z Chinami jeden na jeden.
  https://svpressa.ru/war21/article/215235/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  Z artykułu nasuwa się wniosek, że USA chcą poświęcić Europę Środkowo Wschodnią i część Niemiec czyli dawny Pakt Warszawski dla wygrania wojny z Chinami.

  Polubienie

 10. Adm dziś sobota a ty dziś u góry dałeś kazanie niedzielne.Ile się na tacę należy.

  NA TACĘ SIĘ KŁADZIE CO ŁASKA, ALE ZAZWYCZAJ TAUSEND DULARÓW! ,,ŚMIERDZĄCE” DULARY MOGĄ TEŻ BYĆ CANADYJSKIE. PRZECIEŻ MAMY ,,ZA-ZWYCZAJ”, PECUNIA NON OLET! Chi, chi, chi…

  https://synonim.net/synonim/co+%C5%82aska

  https://synonim.net/synonim/zazwyczaj

  AKTUALNE PRZELICZNIKI.

  1 dolar amerykański = 3,78284932 zło-tego polskiego

  1 dolar kanadyjski = 2,86308733 zło-tego polskiego

  1 dolar australijski = 2,73500006 zło-tego polskiego

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pecunia_non_olet

  CO ŁASKA TO JEST DOBRO, A ZAZWYCZAJ TO JEST ZŁO PANUJĄCE W KRK!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dualizm_(religia)

  RABINI ORAZ BATMANY NIE POTRAFIĄ TEŻ ODRÓŻNIĆ CO TO JEST TORA I TORUS – ZRESZTĄ, KAŻDA ,,MĄDRA” BABKA NA DWOJE WRÓŻY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Torus_(matematyka)

  https://pl.wiktionary.org/wiki/na_dwoje_babka_wr%C3%B3%C5%BCy%C5%82a

  Hej!

  Polubienie

 11. @ andrzej – jeżeli to prawda, to sssssswieć panie nad jego jadowitą duszyczką ;(

  @ Gąsienica –
  Traf chciał, że dopiero teraz sprawdziłem na mapie, gdzie dokładnie mieści się siedziba PAN. Nic dziwnego, że Gąsienica darzy sukienkowych tak głębokim afektem 😀 Mnie też by cholera brała na sam ich widok, gdybym mieszkał niecałe 70 m od ich przybytku. Toż przecież tam musi być harmider że ja cię przepraszam. Same ich pieśni i inkantacje to (strzelam) pewnie z 200 dB, a jak jeszcze biją dzwony… Cud że ta drewniana chałupa jeszcze stoi 😀

  Polubienie

 12. Szanowny Julius dalej swoje! Tym razem wektory?

  ,,Agresywne manewry” chińskiego okrętu. Amerykański niszczyciel musiał zmienić kurs

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/amerykanski-niszczyciel-zmuszony-do-zmiany-kursu-przez-chinski-okret,872873.html

  Nowoczesne siły zbrojne Chin zagrażają dominacji USA na Pacyfiku

  https://www.tvp.info/38720043/nowoczesne-sily-zbrojne-chin-zagrazaja-dominacji-usa-na-pacyfiku

  Doradca Trumpa: USA zmierzają do wojny z Chinami

  https://www.defence24.pl/doradca-trumpa-usa-zmierzaja-do-wojny-z-chinami

  Australia stworzy fundusz, żeby ograniczyć wpływy Chin na południowym Pacyfiku

  http://wyborcza.pl/7,75399,24147305,australia-stworzy-fundusz-zeby-ograniczyc-wplywy-chin-na-poludniowym.html?disableRedirects=true

  Julius, w necie g… feke news-y cały czas powstają sposób lawinowy, przecież pismaki z czegoś muszą żyć i miej to głęboko w d…, ponieważ szkoda na to czasu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fake_news

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 13. Ad Kika22
  Nie nazwałbym tego fake newsami. Są to raczej różne scenariusze czy też prognozy dotyczące przyszłych działań państw, które mogą ale nie muszą się spełnić. Jedno jest pewne, ze na pewno zaistnieje jeden ze scenariuszy ale który to będzie to na dzisiaj nie wiadomo.
  Z poważaniem

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s