Układ sił na świecie


Nic nie trwa wiecznie.

Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca

Ponieważ wszystkie nowe systemy rosyjskiego uzbrojenia dają możliwość odwetowego ataku, to jeśli neokonserwatyści uznają, że nuklearna zagłada jest lepsza od utraty przez Amerykę hegemonii, to nic nie będzie w stanie ich powstrzymać.

Na przełomie roku, znany niezależny amerykański publicysta, były analityk CIA specjalizujący się w tematyce sowieckiej i rosyjskiej, zaprezentował globalną strategiczną ocenę 2018 i perspektywy na rok 2019
Artykuł jest na tyle dosadny i w mym odczuciu trafny, że pozwalam sobie zaprezentować go prawie w całości:
„Rok 2018 przejdzie do historii jako punkt zwrotny w geostrategicznej ewolucji naszej planety. Z wielu przyczyn tego zaprezentuję tylko te najważniejsze.
Imperium zawahało się wielokrotnie
Żydo-anglosaskie imperium wystosowało do swych adwersarzy wiele gróźb, ale w ostatecznym rozrachunku wycofywało się z nich. Wbrew pozorom Imperium jest w defensywie na wielu frontach, z których zacytuję tylko kilka najistotniejszych:
1.    Warto przypomnieć wszystkie gigantyczne groźby Trumpa w stosunku do Korei Północnej. Administracja promulgowała zamiar wysłania aż trzech grup lotniskowców ku wybrzeżom tego kraju, grożąc mu całkowitym unicestwieniem. Ostatecznie włączyła się w grę Korea Południowa, otwierając bezpośredni kanał negocjacji i wszystkie groźby USA obróciły się w niwecz.
2.    W kwietniu USA, Francja i Wielka Brytania zaatakowały Syrię w celu „ukarania” jej za rzekome użycie broni chemicznej.  Ze 103 rakiet, 71 było zestrzelonych przez Syryjczyków. Pomimo to żydomedia odtrąbiły wielki sukces tego przedsięwzięcia.
3.    Przez cały rok oczekiwaliśmy na ukraiński atak na Donbas, który nie zmaterializował się, zapewne z powodu ostrzeżenia Putina o zagrożeniu dla samej państwowości Ukrainy w przypadku takiego aktu.
4.    We wrześniu w Syrii izraelskie samoloty szturmowe skryły się za rosyjski IŁ 20, w wyniku czego zarówno samolot, jaki i załoga zostały zniszczone rakietą obrony przeciwlotniczej. W odpowiedzi na ten akt, Rosjanie przekazali Syrii nowoczesne systemy obrony przeciwlotniczej S-300, w rezultacie czego Izrael zmuszony był zaprzestać nalotów na to państwo. No nie zupełnie. W jednym przypadku izraelskie myśliwce skryły się za dwa pasażerskie samoloty.
5.    W grudniu Trump ogłosił wycofanie swych wojsk z Syrii. „Jedyne supermocarstwo”, „niezbędna nacja”, „przywódca wolnego świata”, nie było nawet w stanie poradzić sobie z osłabioną ofiarą i pomimo wieloletnich gróźb, musiało pozostawić „potwora” Assada u władzy.
6.    Do grona wielu mniejszych porażek zaliczyć można: fiasko morderstwa Kaszogi, fiasko wojny w Jemenie, Afganistanie, Iraku, nieudane próby usunięcia prezydenta Maduro w Wenezueli, oraz stopniową utratę kontroli nad UE, oraz katastrofę wojny gospodarczej z Chinami. Wspólnym mianownikiem wymienionych spraw jest niemoc Stanów w realizacji swych zadań. Pogarszają sytuację wewnętrzne walki w łonie elity. Gdy wszystko idzie dobrze panuje w jej łonie harmonia, gdy system się wali, każdy walczy tylko za siebie w myśl powiedzenia: Zwycięstwo ma wielu ojców, przegrana jest sierotą. W rzeczywistości USA nie jest super-mocarstwem, ale upadającym państwem w całym zakresie spraw, a główną przyczyną głoszenia mocarstwwego statusu jest jego potęgą nuklearna, na podobieństwo Rosji w latach 90-tych.   Co do amerykańskich sił zbrojnych to są one niezwykle skuteczne w zabijaniu mas ludzkich, głównie cywilów, ale nie są zdolne do osiągnięcia zadanych celów militarnych. Dla porównania, Rosja w krótkim czasie, małymi siłami  zdołała ustabilizować sytuację w Syrii, czego przez wiele lat nie mogły dokonać Stany.
Porażka próby podporządkowania, lub choćby kontroli Rosji
Amerykańska potęga wojskowa oparta jest na następujących elementach:
-strategiczne rakiety balistyczne
-lotnictwo
-lotniskowce
-systemy obrony antyrakietowej
-tysiąc (1000) baz wojskowych rozrzuconych po całym świecie
W odpowiedzi na te zagrożenia  Rosja wprowadziła najnowocześniejszy system obrony powietrznej zwanej przez dowódców amerykańskich Russia’s anti-access/area denial (A2/AD) oraz hyperdzwiękowe rakiety Kindżał, które spowodowały że cała nawodna flota USA staje sie bezużyteczną w ewentualnym ataku na Rosję. Rakiety owe mogą zniszczyć wszystkie amerykańskie okręty bez względu na ich systemy obrony przeciwlotniczej. Podobnie, zainstalowanie termonuklearnych rakiet Sarmat i Awangard spowodowało pełną bezużyteczność amerykańskiego systemu obrony antyrakietowej (ABM).
 W tym miejscu należy podkreślić, że żaden z rosyjskich systemów uzbrojenia nie jest w stanie zapobiec wyprzedającemu amerykańskiemu atakowi nuklearnemu lub konwencjonalnemu. Jedyne co one osiągają to pewność, że amerykańscy przywódcy nie będą dalej funkcjonować w iluzji możliwości uniknięcia rosyjskiego uderzenia odwetowego.
 Rosja ma obecnie więcej niż trzeba rakiet lądowych, morskich i lotniczych, by całkowicie zmieść z powierzchni ziemi Stany Zjednoczone w odwetowym uderzeniu. Na dodatek nowe rakiety dalekiego zasięgu są w stanie zniszczyć każdy cel położony w dowolnym miejscu planety.
Główna przyczyna dla której USA stały się potęgą w XX wieku to, to że były one chronione przez wielkie oceany, a wszyscy potencjalni przeciwnicy mieli swe gospodarki kompletnie zniszczone przez II wojnę światową. Miast wykorzystać tą ogromną przewagę, Stany spędziły większość wieku maltretując małe bezbronne kraje i zmuszając je do pełnej uległości w stosunku do wujka Szmula (żydoanglosaski wariant wujka Sama). Dzięki globalistom amerykańska potęga gospodarcza przestała istnieć. Dzięki neokonserwatystom i ich arogancji, USA są obecnie w konflikcie z większością kluczowych państw naszego globu. Próba podporządkowania sobie Rosji i Chin skatalizowała  powstanie między nimi antyamerykańskiego sojuszu. W rezultacie, chcąc je izolować, USA same wyizolowały się z ogromnej masy kontynentu Euroazjatyckiego. Nieskończenie głupia polityka uległości w stosunku do Izraela spowodowała wykluczenie Ameryki z bogatego w ropę Bliskiego Wschodu.
Perspektywy Ameryki w 2019 roku
 
Jeśli USA nie zmienią swej konfrontacyjnej polityki w stosunku do Rosji, starcia tych dwu mocarstw nie da się uniknąć. Rosja wycofała się tak daleko jak to jest możliwe i nie ma miejsca na dalsze ustępstwa. Z poufnego źródła wiem, że jeśliby Stany zaatakowały wojska rosyjskie w Syrii (jak tego chciał Bolton), to odpowiedzią byłoby uderzenie na nośniki amerykańskich rakiet w tym rejonie (okręty i samoloty). MIGi-31K z rakietami Kindżał były gotowe do ataku. Dzięki Bogu to nie nastąpiło, ale każda taka okazja zbliża nas do III wojny światowej.
Nie jest tajemnicą, jak diaboliczni, obłąkani i maniakalni są przywódcy Izraela. Istotne jest jednak, jak są oni głupi i nonszalanccy, oraz to że mają oni każdego waszyngtońskiego polityka w kieszeni. Dlatego USA nie tylko nie są supermocarstwem, ale nawet suwerennym państwem.
Imperium ma obecnie wiele problemów w Europie. Jeśli Ukraina zaatakuje Donbas lub Rosję, spowoduje to chaos i zalanie UE nowymi uchodźcami. W Unii zaczynają dominować eurosceptyczne odczucia, zwłaszcza we Włoszech, na Węgrzech i z innych powodów nawet w Polsce. Francja znajduje się na granicy wojny domowej, której następna runda może spowodować upadek tamtejszego reżimu.
W Ameryce łacińskiej, Imperium udało się usunąć wielu patriotycznych przywódców, ale ma kłopoty z zainstalowaniem pro-amerykańskich reżimów.
W Azji, Chiny oferują każdej amerykańskiej kolonii nowy model cywilizacyjny, który okazuje się być atrakcyjny. Mieszanka anglosaskiej arogancji, ignorancji i pychy traci swą moc w odniesieniu do ludów tego kontynentu. A USA nie mają im nic więcej do zaoferowania.
Konkluzja
Rosyjskie powiedzenie konstatuje, że  лучше ужасный конец чем ужас без конца . Nie ma wątpliwości, że upadek żydo-anglosaskiego Imperium będzie kontynuowany. Jedno co się nie zmieni, to możliwość  zniszczenia Rosji uderzeniem nuklearnym ze strony USA. Ponieważ wszystkie nowe systemy rosyjskiego uzbrojenia dają możliwość odwetowego ataku, to jeśli neokonserwatyści uznają, że nuklearna zagłada jest lepsza od utraty przez Amerykę hegemonii, to nic nie będzie w stanie ich powstrzymać.
Ostatnio spędziłem klika dni w Boca Raton, gdzie wypoczywa większość amerykańskiej „arystokracji”; życie jest dla nich łaskawe i nie ma wątpliwości, że jeśli ktoś zechce im odebrać status „przywódców planety” to zareagują z wściekłością.
Otwartym pozostaje więc pytanie, czy my (Ludzkość) potrafi odebrać im nuklearny guzik, zanim zdołają oni zrobić z niego użytek?
Nie wiem.

Ale, że Imperium trzeszczy w szwach to wiem na pewno.”

dr nowopolski

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/147067,globalizm-lepsza-okropna-smierc-niz-okropnosci-bez-konca

Reklamy

204 uwagi do wpisu “Układ sił na świecie


 1. Rosyjska „torpeda apokalipsy”. Ekspert ds. okrętów podwodnych ocenił potencjał rosyjskich dronów podwodnych i powiedział, że ta broń odwetowego uderzenia zniszczy każdego przeciwnika Rosji. Oceaniczny wielozadaniowy system „Posejdon”, opracowywany dla Marynarki Wojennej Rosji, niepokoi zachodnich ekspertów. Analityk i ekspert ds. rosyjskich okrętów Sutton powiedział, że „Posejdon” jest w stanie zniszczyć całe miasta na wybrzeżu i wywołać niszczycielskie tsunami, a także nazwał podwodny dron „torpedową apokalipsą”.Według zachodniego eksperta głowica ma moc dwóch megaton i może wymazać całe megamiasta z powierzchni ziemi, a także poradzić sobie z każdą grupą uderzeniową lotniskowca Marynarki Wojennej USA. „Posejdon” jest uważany za broń odwetowego uderzenia, która gwarantuje, że jakikolwiek kraj, który dokonał nagłego ataku nuklearnego na Rosję, natychmiast zostanie zdewastowany powiedział analityk. – Myślę że ładunek takiej torpedy jest kilkudziesięciokrotnie większy…Niestety tylko strach przed zagładą jest w stanie powstrzymać natowskich specjalistów od „demokracji” przed agresją i zbrodnią na masową skalę.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 68 / Neon24

  Polubienie

 2. Gorąco w USA. Donald Trump nie wyklucza ogłoszenia stanu wyjątkowego. Prezydent USA Donald Trump nie wykluczył dzisiaj ogłoszenia stanu wyjątkowego, by móc budować mur na granicy z Meksykiem bez zgody Kongresu. Powiedział też, że może utrzymać częściowe zawieszenie działania rządu federalnego „przez miesiące, a nawet przez lata”. Trump i przywódcy Demokratów uzgodnili dzisiaj przeprowadzenie podczas weekendu dodatkowych rozmów. Biały Dom mają reprezentować wiceprezydent Mike Pence, doradca i zięć Trumpa, Jared Kushner, oraz szefowa resortu bezpieczeństwa narodowego Kirstjen Nielsen. Trump podczas piątkowego spotkania dał do zrozumienia, że jak informuje Associated Press może utrzymać częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu federalnego (shutdown) „przez miesiące, a nawet lata”. Było to już drugie spotkanie Trumpa z Demokratami w ciągu trzech dni, związane z impasem w związku z żądaniem przez prezydenta środków na budowę muru na granicy z Meksykiem. Powiedzieliśmy prezydentowi, że potrzebne jest otwarcie (przywrócenie działania) rządu. Sprzeciwił się. Właściwie to powiedział, że utrzyma rząd zamknięty przez bardzo długi okres, przez miesiące albo i lata oświadczył po tym spotkaniu przewodniczący demokratycznej mniejszości w Senacie Chuck Schumer. AP odnotowuje, że Trump potwierdził te słowa. Zaznaczył zarazem, że ma nadzieję, iż shutdown nie będzie trwał tak długo. Prezydent powiedział też, że rozważa skorzystanie z nadzwyczajnych uprawnień, by szybko zbudować mur na granicy z Meksykiem bez aprobaty Kongresu. Nie wykluczył ogłoszenia w tym celu stanu wyjątkowego. Mogę to zrobić, jeśli zechcę. Możemy ogłosić stan wyjątkowy oświadczył. Zaznaczył jednak, że chce spróbować wynegocjowania z Kongresem środków na budowę muru. Powiedział też, że sądzi, iż impas w tej sprawie, który spowodował częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu, zakończy się szybciej niż ludzie myślą informuje AP. Izba Reprezentantów przegłosowała w czwartek dwie ustawy budżetowe, których celem jest zakończenie częściowego zawieszenia rządu federalnego. W ustawach nie przewidziano 5 mld dolarów na budowę muru na granicy z Meksykiem, czego domaga się Trump. Shutdown, czyli częściowe zawieszenie rządu federalnego w USA trwa od 22 grudnia. Wówczas to Senat nie zdołał zagłosować nad prowizorium budżetowym, gdyż Republikanie nie mieli szans na przeforsowanie ustawy przewidującej środki na budowę muru. Do przyjęcia ustawy budżetowej wymagana jest kwalifikowana większość, przynajmniej 60 głosów w Senacie, podczas gdy Partia Republikańska w izbie wyższej miała przewagę zaledwie dwóch głosów. Wcześniej ustawa przewidująca środki na budowę muru została przegłosowana w Izbie Reprezentantów głosami Republikanów, którzy mieli w niej przewagę. W czwartek w południe czasu amerykańskiego amerykański Kongres rozpoczął nową, 116. kadencję. Obecnie w Izbie Reprezentantów przewagę mają Demokraci (235-199), dzięki czemu mogli oni przegłosować ustawy nieprzewidujące funduszy na mur graniczny. Przegłosowanie takich ustaw zapowiadała nowa przewodnicząca Izby Nancy Pelosi, która oświadczyła, że nie ma argumentów mogących ją przekonać do zmiany stanowiska w sprawie muru. Ustawy trafią teraz do Senatu, gdzie przewagę mają Republikanie.

  kula Lis 68 / Neon24

  Polubienie

 3. Taki stan rzeczy z biegiem czasu zaczął drażnić liderów partii,pochodzenia nieżydowskiego – przede wszystkim Stalina. Podczas podpisywania słynnego paktu Ribbentrop-Mołotow, Stalin wyznał temu pierwszemu(jak z entuzjazmem donosił Hitlerowi), że na razie musi znosić dominację Żydów, ale zmieni to, gdy urosną rosyjskie kadry intelektualistów. W latach 1937-1939 straszliwy cios został zadany żydowskim przywódcom partii i państwa, władza (jako całość) wymknęła się z żydowskich rąk. Praktycznie cała partyjna „Gwardia Leninowska” została zniszczona, zamieniona w „obozowy pył”. W latach wojny potrzebna była wykształcona i wykwalifikowana kadra w nieograniczonych ilościach, a represje wobec żydowskich przywódców zostały zawieszone. Ale po wojnie Stalin energicznie wrócił do logicznego zakończenia tego, co wcześniej rozpoczął.

  Istnieje wersja, która póki co nie znajduje oficjalnego potwierdzenia, zgodnie z którą Stalin został otruty przez Żydów w przededniu „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” w ZSRR – przesiedlenia wszystkich Żydów do żydowskiego regionu autonomicznego na Dalekim Wschodzie. Przygotowania do tej akcji zostały już przeprowadzone: kampania „przeciw kosmopolityzmowi i służalczości wobec Zachodu”, która rozwijała się w całym kraju, „sprawa lekarzy”, „przypadek żydowskiego komitetu antyfaszystowskiego”, za udział w którym, w latach powojennych zostali aresztowani i skazani (wielu zastrzelono) wybitni przedstawiciele żydowskiej inteligencji itp. Było także doświadczenie w przymusowym przesiedleniu ludności. Nagła i tajemnicza śmierć Stalina zatrzymała bieg wydarzeń, uniemożliwiając logiczne zakończenie wieloletnich konsekwentnych wysiłków lidera.
  cdn.

  Polubienie

 4. Bardzo wielu Żydów (Kaganowicz, Mehlis i inni) utrzymało swoje pozycje do ostatnich lat życia Stalina, a jeszcze bardziej wzmocnili je w przyszłości. Kariera Jurija Andropowa ( jego matka, Żydówka o nazwisku Feinstein), który przewodził KGB przez wiele lat i został sekretarzem generalnym KPZR, okazała się najbardziej wyrazista. Andropow był oddany Związkowi Radzieckiemu i wierzył, że wszyscy sowieccy Żydzi powinni być tacy. Bardzo doceniał intelektualny potencjał Żydów i utrudnił ich emigrację do Izraela, zatrzymując Żydów w ZSRR wszystkimi środkami. (Wręcz przeciwnie, Polska w tym samym czasie praktycznie pozbyła się większości Żydów w sposób pokojowy.) W tym celu Andropow w 1983 r. utworzył antysyjonistyczny komitet sowieckiej ludności, obsadzony przez funkcjonariuszy KGB, ale na czele z „dyżurnymi” Żydami, którym był na przykład Generał Draguński . Wpływ Andropowa był bardzo długi – przez prawie trzydzieści lat jego polityka wobec Żydów określała stanowisko partii w tej sprawie. (Breżniew, który był żonaty z Żydówką, był protekcjonalny wobec Żydów i nie ingerował w tę sprawę).
  Ale ta polityka była głęboko wadliwa. Można śmiało powiedzieć, że Andropow wyhodował żmiję na piersi ZSRR, która po jego śmierci odwróciła się i ukłuła „rodzimą władzę” z całą siłą, prowokując pod pozorem restrukturyzacji – rewolucję burżuazyjno-demokratyczną, w wyniku której Rosjanie stracili wszystko ponownie, a Żydzi wszystko nabyli.
  cdn.

  Polubienie

 5. wychodzi na to ze mośki tych Rosjan też zdrowo wydymali .Jedno im trzeba przyznać mają talent do dymania innych.
  Swoją drogą bo ci nasz adminek jukius napisze że w internecie piszą bzdury i to może być nieprawda wszak monopol na prawdę ma tylko PIS.

  Polubienie

 6. Tak było kiedyś i nie chce być inaczej dzisiaj!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zimna_wojna

  SAMOLOCIKI I JAKIE PODOBNE – JAK DWIE KROPLE WODY DO PRZENOSZENIA BOMBEK CHOINKOWYCH!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_B-29_Superfortress

  TYM RAZEM SZASZA Z GRISZĄ ZNALEŹLI SUPERTAJNE PLANY SAMOLOCIKU U US-RAJCA NA STRYCHU!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tu-4

  JAKBY NIE ONI, TO NIE BYŁOBY ZABAWY JĄDERKAMI OBYDWU MOCARZY. BYŁ SAMOLOCIK ,,SKOPIOWANY”, TO TEŻ MUSIAŁA SIĘ ZNALEŹĆ BOMBECZKA Z KALKI ZROBIONA, KTÓRA ROBI WIELKIE BOOOOOM!

  Sprawa Rosenbergów

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Rosenberg%C3%B3w

  ILU US-RAJCY WYSŁALI TŁUMACZY, ABY PRZETŁUMACZYĆ ,,TAJNE” PLANY BOMBECZKI NA JĘZYK ROSYJSKI?

  Radziecki program nuklearny

  Oczywiście, że to jest lipna podróbka, przecież to widać, a my jesteśmy bardzo wierzący i uwielbiamy, jak ktoś nam pier…oli do uszka takie koszerne bajeczki!

  Kopia pierwszej radzieckiej bomby atomowej RDS-1. (RUSKI GŁODOMÓR?)

  US-RAJSKI TŁUŚCIOSZEK.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Radziecki_program_nuklearny

  Jak ZSRR budował bombę atomową.

  https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/311179896-Jak-ZSRR-budowal-bombe-atomowa.html

  Hej!

  Polubienie

 7. ŻYDZI I PIERESTROJKA – DRUGA ROSYJSA KATASTROFA

  Wystarczy przyjrzeć się wynikom restrukturyzacji w gospodarce, polityce, prawodawstwie i mediach, aby zrozumieć, w jaki sposób odpowiada żydowskim zadaniom i celom. Ale Żydzi rozumieli to na długo przed rozpoczęciem radykalnych zmian w życiu ZSRR.
  Pozwólcie, że przypomnę wam bardzo charakterystyczną „uchwałę” ogólnokrajowej konferencji czytelników magazynu „Radziecka Rodzina”:Zebrani 21 września 1989 r. na ogólnokrajowej konferencji czytelników czasopisma „Radziecka Rodzina”,przedstawiciele żydowskiej kreatywnej inteligencji trzydziestu miast Związku Radzieckiego, pisarze, artyści, kompozytorzy, historycy, publicyści, nauczyciele, a także miłośnicy literatury żydowskiej, kultury i sztuki żydowskiej, deklarują, że przy obecnym gwałtownym skręcie w życiu naszego społeczeństwa, twórcze siły narodu żydowskiego wiążą swój los i swoją kulturę z „pierestrojką” (Pierestrojka i kwestia żydowska. – M. Aksoy, 1989. – tom I, s. 10.).
  Przytoczę również współczesnego politologa S.Karę-Murzu: „Żydzi w krytycznych momentach ostrych kryzysów w Rosji byli aktywną i wpływową częścią rewolucyjnej lub rządzącej mniejszości, a ich udział w obecnej” reformie „jest nieproporcjonalnie duży – jeśli nie w postaci oficera KGB w skórzanej kurtce z naganem, to w formie eksperta, bankiera i ideologa. Wzięli na siebie funkcje tarana, który zmiażdżył „stary reżim”. Są jak najbardziej modernizatorami i westernizerami, wykonawcami projektów, które wydają się najbardziej katastrofalne dla większości Rosjan.”
  Na poparcie swojej tezy Kara-Murza przytacza następujące statystyki: „13,2 procent Rosjan i 52,5 procent Żydów zgodziło się, że najlepsze społeczeństwa powstały na Zachodzie i musimy podążać za Zachodem. Według sondażu z 1991 roku pieriestrojka była już postrzegana jako katastrofa. Z pół tuzina „epok” w historii Rosji, które trzeba było ocenić, zajmuje jedno z ostatnich miejsc jako najgorsze dla wszystkich narodów ZSRR. Jedynie wśród respondentów żydowskich była na pierwszym miejscu”(Wielkomocarstwowy internacjonalizm – Prawda-5, nr 19/96).
  cdn.

  Polubienie

 8. Ta statystyka jest niezwykle wymowna. Mówi o tym, czyje interesy faktycznie stoją za wszystkimi zmianami w sferze gospodarki, polityki zagranicznej i polityki wewnętrznej Rosji w ostatniej dekadzie.
  Nie można nie wspomnieć o złowieszczym konflikcie żydowsko-rosyjskim, przejawiającym się wyraźnie w trakcie drapieżnej prywatyzacji, w procesie reform i aprobaty nowego reżimu w ogóle, w sferze ideologicznej walki, w mediach, zwłaszcza w telewizji. Szczerze antagonistyczne rozbieżności poglądów na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Rosji i Rosjan, charakterystyczne dla rosyjskiej i żydowskiej mentalności, wcale nie zawstydziły Żydów: ani tych, którzy prowadzili reformy i sformalizowali odpowiednią ideologię, ani tych, którzy ją uzasadniali, promowali i wspierali te reformy w mediach, ani tych, którzy brali udział w podziale radzieckiego majątku, jak również tych, którzy próbowali przerobić ducha „tego kraju”.
  Prywatyzacja (innymi słowy plądrowanie zagregowanego bogactwa narodowego) doprowadziła do dramatycznego wyniku: około 70% majątku byłego RSFSR znajduje się w rękach 200 żydowskich rodzin. Największymi właścicielami współczesnej Rosji są Żydzi. Rosyjskie aluminium okazało się być dla Żydów – bracia Cherny, potem Abramowicz i Deripaska, rosyjska ropa – od Abramowicza, Deripaski, Mamuta, Bieriezowskiego, Chodorkowskiego itd. Największymi przepływami finansowymi kierowali Żydzi Smoleńscy, Awen, Friedman, Rappoport, Malkin, Chodorkowski, Gusiński, Bieriezowski … I tak dalej.
  Żydzi – Mamut, Berezowski, Abramowicz – znaleźli się w roli osobistych bankierów (kasjerów) Jelcyna, zapewniając swoje finansowe dochody.
  Na szczególną uwagę zasługuje rola Żydów w zarządzaniu gospodarką, której smutne rezultaty są oczywiste: rosyjska gospodarka została zniszczona, kraj został cofnięty trzydzieści lat wstecz pod względem rozwoju, zadłużenie zagraniczne osiągnęło 150 miliardów dolarów, a Rosja musiała za to zapłacić udziałami strategicznych przedsiębiorstw, jedna czwarta budżetu ( !!!) szła na obsługę kredytu. Tymczasem przez wszystkie te lata Żydzi byli u steru gospodarki: Liwycz, Urinson, Czubajs, Niemcow, Yasin, Gajdar, Primakow, Kirijenko (Izrael), to wszystko – ich „zasługa” …
  cdn.

  Polubienie

 9. https://wolnemedia.net/45-postulatow-zoltych-kamizelek/

  45. Likwidacja obowiązkowych szczepień dla dzieci. Przymus administracyjno-prawny szczepień występuje w Europie Środkowej i jest specyfiką krajów postkomunistycznych. W Europie Zachodniej i w Skandynawii powszechna jest fakultatywność szczepień. W ostatnim czasie Francja zaczęła wprowadzać i rozszerzać przymus szczepienny. Od 2018 dotychczasową obligatoryjność szczepień przeciwko błonicy, tężcowi i polio, poszerzono o 8 kolejnych szczepionek: krztusiec, odra-świnka-różyczka, wirus zapalenia wątroby typu B, zapalenie opon mózgowych, pneumokoki i meningokoki C. Przeciwni przymusowi szczepiennemu są nie tylko antyszczepionkowcy, ale i zwolennicy szczepionek. Gary Finnegan na łamach „Vaccines Toda”y, magazynu związanego z przemysłem farmaceutycznym, wskazuje, że sensowność przymusu jest wątpliwa. Badania wskazują, że nie istnieje żaden związek między poziomem szczepienia społeczeństwa a jego przymusem.

  Jak się na to zapatrujesz, doktorze?

  Polubienie

 10. POLAK POTRAFI, ALE CO Z TEGO?

  KWIDZYN.TV: PALNIK DO SPALANIA DYMU „WERY” – PRZEŁOMOWY WYNALAZEK

  PO CO INACZEJ, JAK TAK JEST NAJPROŚCIEJ?!

  Hej!

  Polubienie

 11. Burza wokół książki Radosława Sikorskiego. Pisze o więzieniach CIA i rozmowie Tuska z Putinem
  „Dziennik Gazeta Prawna” opisał informacje zawarte w wydanej niedawno książce Radosława Sikorskiego. Były szef MSZ wspomina m.in. o willi w Starych Kiejkutach, w których mieli być przesłuchiwani więźniowie CIA, a także o propozycji, którą otrzymał Donald Tusk od Władimira Putina.
  „Dziennik Gazeta Prawna” szerzej opisał zawartość opublikowanej w październiku ubiegłego roku książki Radosława Sikorskiego zatytułowanej „Polska może być lepsza”. Sikorski w mediach społecznościowych reklamował pozycję jako „pierwszą książkę o kulisach polskiej dyplomacji”.

  Były marszałek Sejmu poprzedniej kadencji i były szef MSZ rządu PO-PSL opisuje m.in. kwestię tajnego więzienia CIA, które miało znajdować się w Ośrodku Szkolenia Agencji Wywiadu w Starych Kiejkutach. Tam, według medialnych doniesień i międzynarodowych raportów, mieli być przetrzymywani i torturowani terroryści. Baza w Kiejkutach miała być wykorzystywana przez Amerykanów w latach 2002-2003.

  Polscy politycy, m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski, przyznali po latach, że nawiązali w tej kwestii współpracę ze Stanami Zjednoczonymi, zaprzeczali jednak, że wiedzieli o tym, co działo się w ośrodku.

  Na ujawnienie większej liczby szczegółów zdecydował się teraz Radosław Sikorski w swojej książce. Stwierdził, że willa, w której Amerykanie trzymali terrorystów, została później „dla niepoznaki wyremontowana, dzięki czemu miał godziwe warunki noclegowe podczas dorocznych spotkań z narybkiem naszych szpiegów”.

  Sikorski potwierdził też wcześniejsze medialne doniesienia o tym, że CIA płaciło Polsce za udostępnienie ośrodka w Starych Kiejkutach. Napisał, że „pozwolono sobie na bezumowne branie milionów dolarów gotówki w kartonach”.

  Sikorski o propozycji Władimira Putina
  W książce były szef MSZ nawiązał też do rozmowy ówczesnego premiera Donalda Tuska z ówczesnym premierem Rosji Władimirem Putinem, która odbyła się na molo w Sopocie we wrześniu 2009 r. Putin miał proponować Tuskowi „podzielenie się wpływami na Ukrainie” i mówić o potencjalnych „korzyściach porozumienia z Rosją”, co miało de facto oznaczać wspólny rozbiór Ukrainy.

  Do publikacji ws. swojej książki Sikorski odniósł się w poniedziałek rano na Twitterze. „Prezydent Putin sugerował, że ‚Lwów to polskie’ miasto podczas oficjalnych rozmów w Sopocie” – napisał.

  Zasugerował także, że pisząc o więzieniu CIA nie ujawnił żadnych informacji, których ujawniać nie powinien. „Za umożliwienie CIA przesłuchań w Polsce musieliśmy ich ofiarom wypłacić wielkie odszkodowania. Bardzo jawnie” – skomentował.

  Jak ocenił w „DGP” wiceszef MSZ Bartosz Cichocki, podawanie tego typu szczegółów przez Sikorskiego jest nieodpowiedzialne. – Tak robi osoba, która żegna się z polityką. Trudno oceniać, gdy ktoś najpierw pisze, a potem myśli o tym, co napisał – ocenił. 

  Kariera polityczna Radosława Sikorskiego
  Radosław Sikorski w 1992 r. został wiceszefem MON w rządzie Jana Olszewskiego, w rządzie Jerzego Buzka w latach 1998-2001 był wiceministrem spraw zagranicznych. W 2005 r. został senatorem, kandydował z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. W tym samym roku objął tekę szefa MON w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a w 2006 r. – w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. W lutym 2007 r. podał się do dymisji.

  We wrześniu 2007 r. został posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej, w listopadzie został szefem MSZ. Funkcję pełnił przez 7 lat, po czym został marszałkiem Sejmu. Nie kandydował w wyborach parlamentarnych w 2015 r. 
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24338058,burza-wokol-ksiazki-radoslawa-sikorskiego-pisze-o-wiezieniach.html#s=amtp_push

  Polubienie

 12. No to teraz rzeczywiście będzie burza.
  Tusk, Sikorski, Putin, Lwów i zapewne banderowcy i Poroszenko
  Czy to znaczy, że Sikorski wsadził kij w mrowisko nie tylko Polskie?
  Nie lubi Tuska?
  A może chce przejść do obozu PiS
  Czekamy na II tom wspomnień pana byłego ministra.

  Polubienie

 13. Adminek taka dobra rada dla ciebie .Weż zonkę popieść ją trochę napij się piwa i nie wchodz do polityki bo ty jesteś zwykły Janusz i nic ponad to .

  Adm 7 stycznia 2019 o 12:59 PM
  No to teraz rzeczywiście będzie burza.
  Tusk, Sikorski, Putin, Lwów i zapewne banderowcy i Poroszenko
  Czy to znaczy, że Sikorski wsadził kij w mrowisko nie tylko Polskie?
  Nie lubi Tuska?
  A może chce przejść do obozu PiS
  Czekamy na II tom wspomnień pana byłego ministra.

  Polubienie

 14. Zresztą my wszyscy jesteśmy januszami także adminek daj sobie spokój z polityką bo twoje zdanie i uwielbienie dla PIS śmieszy nawet sam PIS.

  Polubienie

 15. Brawo andrzej

  andrzej pisze:
  Styczeń 7, 2019 o 12:23 pm
  Tak zwana solidurność, która objęła swym zasięgiem ówczesne terytorium PRL z hasłem – logo „Solidarność” – firmująca tak zwaną kolorową rewolucję finansowaną przez MŻ, a nadzorowaną przez CIA.
  Bolek – typowy przedstawiciel polakatolika prowadzony przez Z. Brzezińskiego doskonale pasował na wodza tej rewolucji.
  Całość czadzona duchem i nadzorowana przez samego JP-2, którego, jak sam oznajmił przy niebagatelnej pomocy zbiga los osadził w Watykanie. Stronę finansową przedsięwzięcia nadzorował dobrze nam znany i żyjący w dobrym zdrowiu do dziś p. Soros.
  Natomiast przyzwolenie, czyli zielone światła w Moskwie zapalali swoi ludzie – sekretarze partyjni, którzy tylko czekali, aby z uśpionych agentów w jarmułkach stać się miliarderami w jedną noc. I tak skurwysyny wszystkich krajów zjednoczyli się pod berłem pieniądza i wprowadzili nam demokrację.
  Hej!

  Polubienie

 16. Powyższy wpis jest andrzeja z blogu Przemexa .Andrzej nic dodać nic ująć .Cała prawda.Chciałbym cię osobiście poznać przyjeżdzaj do mnie na rancho popijemy , pogadamy miło spędzimy czas.

  Polubienie

 17. Wężyku bądź tak dobry i wklej waldziowi taki komentarz ode mnie: dość międlenia, pora przejść do czynów panie Pastuszka! Do końca stycznia czekam na newsa jak to jeden Sosnowiczanin rozwalił główki od szczebla radnego po preżydęta! Masz pan być na największych stacjach tewu! W minucie! Paniatno? Verba docent, exempla trahunt

  Polubienie

 18. Powiem ci grzanusiu że nawet bym to wkleił ale po co mi jakieś problemy .Ten jego kanał monitorują jakieś dzieciaki z gimnazjum mają tam zabawę .Waldziu może sobie mówić o rozwalaniu główek i namawiać do takich czynów. Waldzia chronią żółte papiery ja czegoś takiego nie mam więc jak wiesz grzanusiu wolę nikogo do przemocy nie namawiać .Wężuś kocha miłość a nie przemoc.
  PS
  WALDZIO SAM NIC NIE ZROBIŁ . SIEDZI SOBIE W DOMU BEZPIECZNIE. NASTUKA SOBIE SCHABOWYCH I JE ZJE WAŻY 120 KG ŻRE CO POPADNIE RUCHU NIE MA . JAK BYM GO WZIĄŁ NA PORANNY MÓJ BIEG CODZIENNY OD 6 RANO TO BY PO 5 MINUTACH BIEGU PLUŁ PLWOCINĄ I POWIETRZA NIE MÓGŁ ZŁAPAĆ ALE PIERWSZY DO DAWANIA RAD W KWESTII CUKRZYCY I DIETY.
  TAKI ODWAŻNY . NIECH SAM NASRA NA AMBASADĘ USA .CZEMU NIE RUSZY DUPY I SAM TEGO NIE ZROBI . MI DO TIURMY NIE SPIESZNO DLATEGO NAMAWIAŃ WALDZIA NIE SŁUCHAM.
  PIERDOL… BOHATER ZE SWOJEGO DOMU GDZIE NADAJE ZA POMOCĄ STAREJ KAMERKI .CWANIAK JEBANY.

  grzanek 7 stycznia 2019 o 3:13 PM
  Wężyku bądź tak dobry i wklej waldziowi taki komentarz ode mnie: dość międlenia, pora przejść do czynów panie Pastuszka! Do końca stycznia czekam na newsa jak to jeden Sosnowiczanin rozwalił główki od szczebla radnego po preżydęta! Masz pan być na największych stacjach tewu! W minucie! Paniatno? Verba docent, exempla trahunt

  Polubienie

 19. 😛 Przegapiłem, sry. Ale Zając mógłby po prostu powiedzieć waldziowi jak wyżej bez tych krwawych szczegółów 🙂 niech po prostu zamieni słowa w czyn i tyle. Za to chyba nikt Zajączka nie będzie mógł ścignąć. Ciekawe jak waldzio zareaguje.

  Polubienie

 20. Grzanuś .
  oto waldzia reakcja.
  Spierd.. żydzie.
  w sumie to jest chory człowiek .Nie chcę już go drażnić i tak jak człowieka to mi go szkoda.

  grzanek 7 stycznia 2019 o 4:01 PM
  😛 Przegapiłem, sry. Ale Zając mógłby po prostu powiedzieć waldziowi jak wyżej bez tych krwawych szczegółów 🙂 niech po prostu zamieni słowa w czyn i tyle. Za to chyba nikt Zajączka nie będzie mógł ścignąć. Ciekawe jak waldzio zareaguje.

  Polubienie

 21. Partia Oszustów – fakty

  Też jestem bardzo zniesmaczony rządami PO.Nie spodziewałem się takiej arogancji i pogardy dla innych. Powiem więcej. To zorganizowana grupa o charakterze przestępczym. Fenomen PO to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości.

  Nie zamierzam oczywiście polemizować z autorem, bo to nie ma sensu.W podobny sposob o „czasach” PO mysli w tej chwili przynajmniej 3/4 narodu Fakty jakie są każdy widzi.: Platforma to „Partia Oszustów”” tylko skończony niedorozwój jeszcze tego nie wie.Wolę być oszołomem,faszysta,PIS-iorem o tępym wzroku, niż takim „porządnym” człowiekiem jak niektórzy piszący tutaj notki czy komentarze…. biedni ludzie poprawiający swoje samopoczucie obrażając innych.

  Partia Oszustów – fakty

  Dokładnie tak samo jak Paweł Kukiz gardzę partią, której rozwinięcie skrótu PO oznacza „Partia Oszustów” – taka nazwa jest jak najbardziej na miejscu, chociaż z drugiej strony to jedyna „uczciwa” partia, która obiecuje, że nie spełni żadnych obietnic jak dostanie się do władzy. Elitarny pajac „antypisu” wybrany na prezydenta Warszawy – Rafał Trzaskowski – powyborczymi decyzjami podbija temat, w którym oszustwo, kłamstwo i manipulacja nie tylko zastępują normalne relacje partia – potencjalny wyborca, ale sprawiają, że te „wartości” nabierają cech rzetelnego programu, który umożliwia a) dojście do władzy, b) sprawowanie władzy, c) odzyskanie władzy, kiedy liczne oszustwa spowodowały utratę władzy i przejście do opozycji.

  To bez wątpienia polski fenomen polityczny, który stanowi eldorado dla badaczy postaw społecznych. W państwach o ugruntowanej demokracji, trudno sobie wyobrazić, żeby arogancja jakiejkolwiek partii, polegająca na oszukiwaniu wyborców obietnicami, nie spotkała się z ostrą reakcją wyborców – taka partia zwykle zostaje „uśmiercona” raz na zawsze, a jej liderzy wywiezieni na taczkach. W Polsce natomiast, na ideologii „antypisu”, w wyborczej manipulacji da się zrobić wszystko – łącznie z tym. że teoretycznie prezydentem jakiegoś miasta mógłby zostać np. Trynkiewicz.

  Incydent z Trzaskowskim, który „bez mydełka” zabawił się z tysiącami warszawiaków, którzy – o ironio – na tego elitarnego pajaca zagłosowali to i tak „pikuś” w w skali całego, wieloletniego bytu Platformy Oszustów, która – nawiasem pisząc – stała się kontynuatorką równie oszukańczych praktyk Kongresu Liberalno-Demokratycznego: partii wielokrotnie oskarżanej o korupcję (hasło „liberałowie-aferałowie”), która na jakiś czas schowała się pod skrzydła nowej nazwy – „mumii wolności”.

  Polska „platformiana” miała być krajem mlekiem i miodem płynącym. Prawie sto obietnic premiera Donalda Tuska ogłoszonych 23 listopada 2007 roku w czasie sejmowego exposé miało sprawić, że Polakom będzie się żyło lepiej. Wszystkim! W infrastrukturze, gospodarce, administracji czy też służbie zdrowia nie udało się przeprowadzić zapowiadanych kluczowych reform. Lista niespełnionych obietnic jest naprawdę długa. Publikacja i choćby krótkie omówienie tejże listy, miałoby objętość sporej objętościowo broszury, zatem w notce na potrzeby „Salonu” ograniczę się tylko do przypomnienia oszukańczych obiecanek w najbardziej istotnych obszarach, bez roztrząsania szczegółów. Jedziemy!

  FINANSE

  PO obiecywała uzdrowienie finansów publicznych poprzez zmniejszenie z jednej strony podatków, a z drugiej – wydatków państwa. Oszuści obiecywali także zlikwidowanie różnorodnych dodatkowych opłat i parapodatków (w tym abonamentu RTV) nakładane na przedsiębiorców i obywateli oraz ukrócenie władzy aparatu skarbowego wobec podatników. Miał także zostać zlikwidowany podatek od dochodów kapitałowych (tzw. podatek Belki). Żadna z tych obietnic nie została spełniona, a sytuacja finansów publicznych pod rządami PO uległa drastycznemu pogorszeniu. Po przejęciu władzy przez PO w 2007 roku zarówno podatki, jak i wydatki publiczne znacznie się zwiększyły. Zamiast obniżyć podatki, wprowadzano nowe i podnoszono stare, na przykład akcyzę na alkohol, papierosy i tytoń, samochody, oleje i paliwa opałowe, gaz do silników spalinowych czy quady, meleksy i skutery śnieżne, opłatę paliwową na olej napędowy, opłaty i podatki nakładane na branżę hazardową. Zamrożono progi podatkowe w PIT na lata 2011-13. Podniesiono wszystkie stawki podatku VAT, a wiele artykułów przeniesiono do wyższej stawki. Za rządów Platformy radykalnie zwiększyły się wydatki państwa. W górę poszybował dług publiczny.

  W ciągu niespełna 5 lat rządów Donald Tusk zadłużył Polskę o ponad 300 mld zł. w 2015 licznik długu publicznego uruchomiony w centrum Warszawy wskazywał 840 mld zł! Jacek Rostowski postulował ściągniecie licznika, tłumacząc to spadającym długiem publicznym w relacji do PKB. Tyle, że było to kolejne kłamstwo oszustów, ponieważ oficjalne statystyki nie brały pod uwagę części wydatków, które w przyszłości będą musiały zostać pokryte pieniędzmi podatników. Najlepszym przykładem jest tutaj skok na OFE, który nie zmniejszył zadłużenia publicznego, a jedynie przełożył w czasie wydatki państwa na emerytury. Na dodatek zamiast ulżyć osobom prowadzącym działalność gospodarczą, peowska skarbówka zwiększyła kontrole w firmach, by wycisnąć z przedsiębiorców ostatnią złotówkę. W planach było wyposażenie urzędników Rostowskiego w broń gumową, gazową i ogłuszającą, kajdanki, siatki i paralizatory, a policja skarbowa miała być uprawniona do stosowania środków przymusu przy wykonywaniu czynności służbowych.

  449,7 miliardów złotych zmarnowały w ciągu ostatnich ośmiu lat rządy Platformy Obywatelskiej i PSL – wynika z opracowania Fundacji Republikańskiej, opartego m.in. na raportach Najwyższej Izby Kontroli. Tę i tak szokującą liczbę zwiększa szereg innych pomniejszych działań i zaniedbań, które skutkowały marnotrawstwem publicznych pieniędzy. Nie będę wdawał się w szczegóły – wypełniłyby one z pięć notek – począwszy od wyłudzeń podatku VAT, poprzez straty budżetu na cenach transferowych, po wypłaty odszkodowań za jednorękich bandytów i okręt Gawron/Ślązak, czyli najdroższą motorówkę świata.

  BEZROBOCIE I POLITYKA SPOŁECZNA

  Tusk obiecywał w 2007 r. rozwojową politykę gospodarczą w celu zapewnienia równowagi ekonomicznej (…) „w połączeniu z aktywną polityką społeczną, pozwolą nam w 2012 roku na obniżenie bezrobocia do poziomu nie wyższego niż średnia europejska” – Tusk obiecał Polakom w roku 2007. W chwili przejęcia władzy przez koalicję PO-PSL stopa bezrobocia w Polsce wynosiła jedynie 11,2 proc., ale w lutym 2013 r. osiągnęła już 14,4 proc. i to mimo przymusowej emigracji 2 mln najbardziej uzdolnionych młodych ludzi z Polski.

  Skala bezrobocia wywoływała rzecz jasna wzrost wydatków na zasiłki dla bezrobotnych i politykę socjalną. W tuskowej Polsce znaleziono na to sposób: zmniejszenie obciążenie budżetu nie przez pobudzenie gospodarki, obniżkę podatków, przyciągnięcie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy. Rząd Donalda Tuska miał doprawdy oryginalny pomysł na osiągniecie tego celu – sowicie opłacana armia urzędników doradziła partii oszustów, cygar i pożyczonych zegarków, jak poprawić kompromitujące wskaźniki. Cóż z tego, że przygotowywane przez rząd zmiany wprowadzą jeszcze więcej bezrobotnych na ulice? Rząd Tuska postanowił – nie posiadający dochodów bezrobotni bez zasiłku, stracili prawo do bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Nawiasem pisząc to i tak mało, zważywszy na oszczędnościach z przedszkolaków ( dotacje do przedszkoli) i nieboszczykach ( zasiłek pogrzebowy). Rząd Platformy Obywatelskiej, jak i prezydent Bronisław Komorowski za jeden ze swoich największych sukcesów uważali politykę prorodzinną. Tymczasem jak wykazała kontrola NIK, takiej polityki właściwie nie było.

  SŁUŻBA ZDROWIA

  Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha stwierdziła , że starsi ludzie to kłopot, bo „chodzą do lekarza co dwa tygodnie dla rozrywki”.W czasach rządów Platformy Obywatelskiej służba zdrowia była w fatalnej kondycji. W 2009 roku lekarze wystosowali list do NFZ, w którym informowali, że jeżeli sytuacja się nie poprawi będą zmuszeni odwoływać zabiegi pacjentów, którzy bez operacji zagrożeni są śmiercią. Szpitale masowo odwoływały operacje. Przykładowo w listopadzie 2009 roku w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi kontrakt na 2009 rok przekroczony został o 3 mln złotych, w Świdnicy o 10 mln złotych. Przyczyną takiego stanu było wzrastające bezrobocie i emigracja, a w związku z tym mniejsze wpływy ze składek do NFZ.

  W Europejskim Konsumenckim Indeksie Zdrowia (EHCI), międzynarodowym rankingu z 2012 roku badającym jakość usług medycznych, Polska zajęła 27 miejsce w Europie. Patologia ministerstwa kierowanego przez Ewę Kopacz ( przekopano ziemię na metr) i duet Arłukowicz – Neumann sięgała takich absurdalnych przykładów, jak dziwna historia pani Zbigniewy Nowodworskiej, szefowej wielkopolskiego NFZ. która została odwołana ze stanowiska m.in. za nieprawidłowości przy podpisaniu kontraktów na działanie szpitalnych oddziałów ratunkowych i izb przyjęć oraz nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych. Ale… w dniu odwołania przedstawiła zwolnienie lekarskie, na którym przebywała co najmniej 14 miesięcy. Co miesiąc dostawała co najmniej 6,4 tys. zł chorobowego. Tymczasem maksymalna długość chorobowego to 182 dni. Jedyna możliwość, by być na zwolnieniu dłużej, to odzyskać zdolność do pracy choćby na jeden dzień i później zachorować na coś innego. Nie wiadomo na co chorowała Zbigniewa Nowodworska, ale choroba nie stanowiła przeszkody, aby prowadzić wywiady z lekarzami dla telewizji WTK.

  Zbigniewa Nowodworska należała wtedy do Platformy Obywatelskiej. Wygrała konkurs na szefa NFZ w Poznaniu, choć formalnie nie spełniała warunków – nie miała wymaganego wykształcenia. A Tusk często i bardzo, ale to bardzo gorliwie obiecywał poprawę w obszarze służby zdrowia. Bardziej kłamać chyba się nie da…

  EDUKACJA

  Tusk obiecywał wprowadzenie bonu oświatowego, aby w ten sposób państwo finansowało szkolnictwo podstawowe i średnie. PO chciała też wydłużyć godzinę lekcyjną do 60 minut. Oba postulaty nie zostały spełnione. W zamian za to, wbrew woli setek tysięcy rodziców, obniżono wiek rozpoczynania obowiązkowej nauki w szkole z 7 lat do 6 lat i zablokowała obywatelski projekt ustawy cofający reformę. Poziom edukacji drastycznie się obniżał, czego dowodem mogą być wyniki matur, których nie zdawał nawet co czwarty abiturient. Donald Tusk, w orędziu w maju 2008 roku, obiecywał że każdy uczeń w Polsce dostanie laptopa: „Tak jak każdy polski uczeń ma prawo do ciepłego posiłku, tak powinien mieć też dostęp do komputera, oprogramowania edukacyjnego i internetu. To zrewolucjonizuje polską edukację i wyrówna szanse między dziećmi z rodzin biednych i bogatych.” Z obietnic jak zawsze nic nie wyszło. Za to laptopy otrzymali członkowie rządu. Koszt zakupu 40 sztuk nowych laptopów używanych jedynie w czasie posiedzeń Rady Ministrów wyniósł 179 334 zł brutto.

  https://www.salon24.pl/u/okop/919077,partia-oszustow-fakty,2

  Polubienie

 22. Wężyk ja się polityką nie zajmuję. Zajmują się nią inni.
  Ja emeryt. Czasem jedynie coś napiszę, skopiuję, poinformuję.

  Polubienie

 23. Adminek ty jak tutaj piszesz o PO cwaniaczku i ich obietnicach to napisz czego nie zrobił PIS bo się kadencja kończy ty moje pisowe kochanie.
  Stoi dalej NFZ ? Stoi a co obiecywała pisdziawica w czasie kampanii.Gdzie jest program ochrony uzębienia dla polskich dzieci a co obiecywała PIS – owszczyzna w czasie kampanii w Trwam.
  Idzie kryzys potężny i nastąpi w czasie drugiej kadencji PIS .Zobaczymy co adminek wtedy na to jak zostanie w 2020 roku z gołą dupą.
  ssssssssssss

  Polubienie

 24. Pilne .Rotshild wysprzedaje pilne wszystkie swoje aktywa .Grzaneczku czego to jest znak może szybko idącego krachu giełdowego.
  ssssssssssssssssssss

  Polubienie

 25. Komentarze u Waldzia,
  zając

  Piotr Zajaczkowski
  Piotr Zajaczkowski
  16 minut temu
  Panie Waldziu piosenkę o panu spiewają

  Piotr Zajaczkowski
  Piotr Zajaczkowski
  1 godzinę temu
  Waldziu kocham cię ty mój antypejsatku.

  Piotr Zajaczkowski
  Piotr Zajaczkowski
  35 minut temu (edytowany)
  Waldziu pejsatki szykują krucjatę przeciwko tobie za urwanie ci jajek przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys USD.

  Piotr Zajaczkowski
  Piotr Zajaczkowski
  34 minuty temu
  WANTED WALDI PASTUSZKA.

  Czekista Biernacki
  Czekista Biernacki
  27 minut temu
  Wypierdalaj żydu to jest kanał dla Polaków, a nie dla żydowskich skurwysynów!

  Piotr Zajaczkowski
  Piotr Zajaczkowski
  15 minut temu
  Czekisto cymbale głupi przecież pan Waldzio w każdym swoim felietonie nazywa się gnojkiem każe ci spierd… z jego kanału .Nikt cię tu kuternogo nie chce a ty dalej swoje .Pan waldzio potwierdzi to co pisze.

  Polubienie

 26. Jeszcze jedno Grzanek jak chcesz kupić jakieś mieszkanie teraz to w tej chwili jest ostatni moment żebyś kupił taniej możesz mi wierzyć .Zbliża się kryzys i mieszkania pójdą w chu… w górę.

  Polubienie

 27. wąż został wyzwany od żydów cytat z kanału YT Waldiwgo

  ,,Wypierdalaj żydu to jest kanał dla Polaków,…”

  No, no wąż, jeszcze ci pejsy wyrosną

  Polubienie

 28. A grzanek to agent Sanhedrynu .Szalenie niebezpieczny ale o tym pisał szczypior u ziemkosi.Grzanuś to agent naprawdę wysokiej klasy skoro tylko szczypior go rozpracował i słał donosy do ziemkosi .Od tamtej pory nasz grzanuś nie dostał żadnego lajka na WPS1 , kasują mu tam posty i zdrowo opierdzielają.
  Szalom grzanus.

  Polubienie

 29. Adminku ten cały film o mnie .Waldziu na mnie organizuje łapankę a swoją drogą nic mu nie zrobią jeżeli ma żółte papiery.

  Polubienie

 30. Wężyk jak ty nie masz żółtych papierów to włóż żółtą kamizelkę. Może ci pomoże.
  Zapytaj Pastuszka czy ma żółte papiery i dodatkowe mocne zamki w drzwiach.

  Polubienie

 31. Adminek pytałem już to powyciągał jakąś furę swoich dokumentów jakieś dokumenty kolejowe cyrk był na filmiku natomiast żółtej kamizelki nie mam ale mam fajny brązowy kożuszek na zimę .Pamiętam czasy PRL jak żonie jeżdziłem do Kurowa po kożuch damski elegancki a jaki drogi był ale naprawdę piękny.
  Co ta moja baba zrobi jak ja umrę to nie wiem.
  Może ty ją adminek weżmież na utrzymanie .Co to dla ciebie.

  Polubienie

 32. A może waldziowi bym moją żonę podesłał on samotny ale znowu ona moherka i nie wie gdzie ma łechtaczkę czyli nie odpowiada kryteriom Waldzia.

  Polubienie

 33. Po raz pierwszy politykę zagraniczną ustalili Żydzi Kozyriew i Primakow. Najbardziej godnym ubolewania wynikiem polityki zagranicznej był upadek Rosji do pozycji amerykańskiego satelity. Najbardziej niebezpieczną prognozą był antymuzułmański i anty-chiński sojusz trzech krajów: Ameryki, Izraela i Rosji. Po 11 września 2001 r. ta prognoza zaczęła się sprawdzać w przerażającym tempie. W wyniku tej polityki Rosja została już wciągnięta w liczne konflikty ze światem muzułmańskim (chociaż w zasadzie nie ma nic wspólnego z muzułmanami), a teraz nawet nasze tradycyjnie dobre stosunki z krajami arabskimi, które budowano od dziesięcioleci, stały się znacznie bardziej skomplikowane.
  W polityce wewnętrznej ogromną rolę odegrali doradcy Jelcyna. Był czas, gdy 7 z 9 oficjalnych doradców było Żydami. Szczególnie złowieszczą rolę odegrali Livshits, Gajdar, Baturin, Satarow, Pain, Arbatow, Starowoitowa, których opinię Jelcyn wysoko cenił.
  Na powierzchnię życia politycznego wypłynęli nie tylko Żydzi o czystej krwi ale także pół-Żydzi: generałowie Ruckoj, Nikołajew i Rochlin, profesjonalni politycy Żyrinowski, Jawliński, Chakamada(pół-Żydówka,pół-Japonka) Niemcow, Kirijenko (Izraelita), itp. Z rzadkim wyjątkiem (Rochlin), są to ci sami wrogowie rosyjskiego narodu, jak wszyscy wymienieni powyżej.
  Moskwa, ogromna stolica ogromnego państwa, była kierowana przez Łużkowa (ćwierć Żyd, ćwierć Baszkir), opierająca się na Żydach i pół-rasowcach.
  Główne media znajdują się w rękach Żydów: NTV, ORT, TV-6, REN-TV, radio Echo Moskwy, największe gazety „Siegodnia”, „Kommersant”, „Niezawisimaja”, „Nowyje Izwestia”, „Moskowskij Komsomolec”, Nowaja Gazeta i wiele innych. itd. Cała armia dziennikarzy pochodzenia żydowskiego, lub związanych z Żydami (np. telewizyjna kotwica Kiselew, mąż Żydówki) niezawodnie kontroluje duchowe życie rosyjskiego nrodu. Tematyka żydowska nie schodzi z ekranów telewizyjnych, ze stron gazet, tak jakby to nie była Rosja, ale Izrael. Empatię dla Żydów, szacunek dla ich problemów nakłada się na odbiorców i czytelników.
  cdn.

  Polubienie

 34. CO TEN WALDZIU BREDZI, JAK POTŁUCZONY? PROBLEM MIESZKAŃ PO CZASACH PRL, NADAL JEST NIEROZWIĄZANY!

  Kiedy państwo się odwraca – czyli historia książeczek mieszkaniowych PKO

  https://businessinsider.com.pl/finanse/ksiazeczki-mieszkaniowe-pko-jak-panstwo-nie-dotrzymalo-obietnicy/zb61gcc

  Artykuły na temat: „książeczka mieszkaniowa”

  https://www.gazetaprawna.pl/tagi/ksiazeczka-mieszkaniowa

  Ponad 1 mln Polaków próbuje odzyskać pieniądze z książeczek mieszkaniowych. Walczą od 28 lat

  http://wyborcza.pl/7,155287,22902716,ksiazeczki-mieszkaniowe-z-groszami-minelo-28-lat-i-zaden-rzad.html?disableRedirects=true

  Hej!

  Polubienie

 35. Haha brawa wężuś, szalom 🙂 Szkoda tylko, że Waldzio wszystko już zdążył usunąć, bo po żadnym tego nie mogę znaleźć 😦 Tak czy owak Piotr Zajączkowski wymiata 🙂 Medal od prof. kiki zaiste zasłużony 😀

  Polubienie

 36. O tym, jakoby rzekomo Putin miał zaproponować Tuskowi podział Ukrainy było już głośno w 2014 roku. Odgrzewają stary kotlet.

  Jak donosi Observer, w wywiadzie opublikowanym w amerykańskiej edycji, w niedzielę 19 października 2014 r. Radosław Sikorski powiedział, że Putin w 2008 roku podczas wizyty ówczesnego polskiego premiera Donalda Tuska w Moskwie miał zasugerować Polsce uczestniczenie w podziale Ukrainy W szczególności zaproponował okupację Lwowa i zachodnich regionów Ukrainy.
  Później Sikorski powiedział, że niektóre z jego słów o tym, że prezydent Rosji Władimir Putin rzekomo proponował Tuskowi podział Ukrainy, zostały źle zinterpretowane w amerykańskim piśmie.
  Później Sikorski powiedział, że nie było spotkania Putina z Tuskiem, a zawiodła go pamięć.
  https://www.obozrevatel.com/politics/87529-razgovora-s-putinyim-o-razdele-ukrainyi-ne-byilo-eks-premer-polshi-tusk.htm

  Zdementował wersję z 2008 r. Pewnie w 2009 też pamięć go zawiodła. Nie wydaje się być możliwe aby człowiek formatu Putina miał rozmawiać o tym z już wtedy znanym z bycia „psem łańcuchowym” Angeli Merkel.

  Polubienie

 37. ad luk’a i jego komentu z 6 stycznia.

  https://wolnemedia.net/45-postulatow-zoltych-kamizelek/

  45. Likwidacja obowiązkowych szczepień dla dzieci. Przymus administracyjno-prawny szczepień występuje w Europie Środkowej i jest specyfiką krajów postkomunistycznych.

  Przeglądnąłem całość tych kilkuset „żądań” Ludu Usamochodowionego (bo tylko on posiada obowiązkowo, we francji, żółte kamizelki) i pomyślałem, że to jest istocie powtórka z paryskiego marca 68, z tym że O OBALENIU B.WYGODNEGO, DLA KAPITALISTÓW ORAZ MAS, rządów KAPITAŁU nie ma mowy: realizacja żądań wyższych płac oraz mniejszych podatków to przecież AUTOMAT rozwoju Cywilizacji TPD – chociażby odejście od najrozmaitszych USŁUG SPOŁECZNYCH automatycznie wymusza wzrost indywidualnych koszt tych usług (zwiększając w ten sposób zapotrzebowanie ludności na pieniądz).

  I tak widzę ten postulat likwidacji USŁUGI SPOŁECZNEJ w formie zniesienia (ponoć nie wprowadzonego jak dotąd we Francji?) obowiązku szczepień: nie będzie szczepień, będzie więcej chorób zakaźnych (oraz innych, jak np. autoimmunologicznych, typu astmy), które będą napędzać i biznes wytwarzających leki przeciw tym chorobom firm farmaceutycznym i gigantyczne, już teraz, zarobki lekarzy, którzy w zwalczaniu tych, niepotrzebnie się mnożących chorób, się wyspecjalizowali.

  Przynajmniej w Polsce ruch antyszczepieniowy jest b. wyraźnie ROZDMUCHIWANY przez „przeszkoloną” za Oceanem „czwórcę”

  Jak zatem wygląda stan zdrowotny IMPEIUM AMERICANUM, którego program dominacji świata – nie tylko finansowy, ale i poprzez mające na celu ZGNOJENIA, UPODLENIE podbitej ludności przewlekłymi chorobami, odbierajacymi wszelką chęć do WYRWANIA SIE Z MACEK CYWILIZACJI TPD chorobami

  Polubienie

 38. ZBROJENIA, ZBROJENIA… I TYLKO OBRZEZANY CH… WIE, PO CO I NA CO, NAM TO JEST POTRZEBNE!

  ŻYDOWSKI SZACHER-MACHER W II RP! JAK SIĘ SKOŃCZYŁO ,,WIELKIE” DOZBRAJANIE ARMII PRZEZ NARÓD, TO WIEMY Z TZW. KAMPANII WRZEŚNIOWEJ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_Obrony_Narodowej

  ZŁO-DZIEJE OD ZŁO-DZIEI, PRZEJMUJĄ ZŁO-TKO, KTÓRE NIE UJRZAŁO DODATKOWYCH: SAMOOTÓW, OKRĘTÓW, CZOŁGÓW, ARMAT, KARABINÓW MASZYNOWYCH ETC., NIBY TAK POTRZEBNYCH DLA ARMII II RP.

  Proces Tatar-Utnik-Nowicki, TUN

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_Tatar-Utnik-Nowicki

  https://sjp.pl/szacher-macher

  CO MOGĄ WYMYŚLEĆ MĄDREGO, KOLEJNE (NIE)RZĄDY SZMULOWSKICH PUSTAKÓW, UWAŻAJĄCYCH SIĘ ZA SPADKOBIERCÓW II RP – TYLKO POWTÓRKA Z ROZRYWKI, PRZEZNACZONA DLA GŁUPICH GOJÓW!

  DO TRZECH RAZY ,,MAG-ICZNA” SZTUCZKA, CZY JAKOŚ TAK?

  ,,Potrzeby przerastają możliwości budżetu”. MON pracuje nad nowym funduszem

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mon-chce-nowego-funduszu-potrzeby-przerastaja-mozliwosci-budzetu,866110.html

  https://pl.wiktionary.org/wiki/do_trzech_razy_sztuka

  http://www.synonimiczny.pl/slownik-synonimow/pu/pustak

  Z groteską PiS trzeba skończyć, bo wszyscy Polacy zostaną klaunami w cyrku PiS

  https://300spiritus.wordpress.com/2018/09/07/z-groteska-pis-trzeba-skonczyc-bo-wszyscy-polacy-zostana-klaunami-w-cyrku-pis/

  Hej!

  Polubienie

 39. Tak więc powstał tajny spisek między Rosją a Niemcami, gdzie imitują oni walkę publicznie, ale w rzeczywistości pomagają sobie nawzajem, odrzucić globalną dominację Stanów Zjednoczonych lub znacznie ją ograniczyć – na razie nie ma sił na więcej. I ani Rosja, ani Niemcy nie mają celu, jakim jest zniszczenie Stanów Zjednoczonych. Mają cel, aby samemu się wzmocnić.
  Niemcy zajęły stanowisko popierające wyrzucenie Rosji z Ukrainy i swój udział w okupacji tej ostatniej. Dlaczego to robią? Wydaje się, że Niemcy mają własne poglądy na temat Ukrainy i dążą do włączenia jej w swoją sferę wpływów. Tak, to pragnienie istnieje, ale dlaczego potrzebna jest ona Niemcom? W końcu Ukraina nie jest potrzebna aby być rynkiem zbytu dla niemieckich produktów a inwestycjami na Ukrainie niemiecki kapitał nie jest zainteresowany. Oznacza to, że Ukraina nie jest przedmiotem ekspansji kapitału niemieckiego. Dlaczego więc Niemcy kontrolują port w Mariupolu i rząd w Kijowie?
  Niemcy dążą do zwiększenia liczby punktów wpływów na Rosję tylko po to, by utrzymać swoją pozycję w kwestii gazu. Niemcy są zainteresowane ukraińską rurą jako przeciwwagą dla zbyt rozwijającego się Gazpromu.
  Waszyngton, Londyn, Warszawa, Kijów i kraje bałtyckie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że są świadkami niemieckiego europejskiego spektaklu, gdy Niemcy, po wzmocnieniu się na rosyjskim gazie, w porozumieniu z Francją, rozpoczną jutro zupełnie inne rozmowy i działania. W tym schemacie wszyscy obecni wasale Stanów Zjednoczonych w Europie będą przegrani. Niemcy wielokrotnie pokazywały, za kogo uważają Polaków, Ukraińców i Bałtów. A kiedy wzrośnie ich siła, znowu im to pokażą. Niech im się za dużo nie wydaje.
  Najstraszliwszym powodem do oburzenia dla Polski, Anglii i dzisiejszej Ukrainy jest to, że rozumieją, że Rosja gra Niemcami jak swoją pacynką. Rosja zyskuje czas, cierpiąc mało i czekając na moment,w którym chwyci zębami za gardło anglosaskie płotki i rozerwie je na strzępy. A najbardziej irytujące jest to, że zęby te nie będą rosyjskie, ale niemieckie.

  Ale amerykańsko-brytyjskim wasalom od tego jeszcze gorzej. Gdy Niemcy będą przypominać Polakom, Bałtom i Banderowitom wszystkie lata cierpliwości z powodu ich podłości do niemieckiego projektu, żadne błagania o litość nie pomogą. Wzmocnione na rosyjskim gazie, Niemcy po prostu nie zauważą obecnych amerykańskich kundli. Kiedy dotacje unijne dobiegną końca, Niemcy zaczną rozmawiać z Polską w innym języku.

  Trzeba powiedzieć, że Niemcy zawsze traktowali Polaków z najwyższą pogardą, o czym ci wiedzieli i nie mogli tego wybaczyć Niemcom. Z drugiej strony Francja uważa ​​za barbarzyńców wszystkich mieszkańców na wschód od Aachen (miasto na granicy Niemiec i Francji). Jeśli Francuzi nadal jakoś ironicznie akceptują zachodnich Niemców, odmawiając im europejskiego wyrafinowania, to Europa Wschodnia, począwszy od granicy byłej NRD, po prostu nie istnieje dla Francji. Bez względu na to, jak tolerancyjnie politycy mogą mówić głośno, ale wielowiekowe postawy tkwią w podświadomości i wpływają na podejmowane decyzje.

  Tak więc Rosja i Niemcy są współczesnymi Montecchi i Capulets Europy, którzy w ciągu dnia są werbalnie zaangażowani w rodzinne spory, a nocą odbywają tajne spotkania i planują wspólną przyszłość. To nie będzie wspólna rodzina, nie, wartości pozostaną inne, będą „przyjaciele domów”, domy handlowe, ale to „małżeństwo dla pozoru” przeważy nad siłą wielu małżeństw miłosnych (dawnych bratushki) lub przymusowych małżeństw (Nierówne małżeństwo Niemiec i Stanów Zjednoczonych). Niemcy i Rosja nie mają irracjonalnych emocji. Za dużo ich sojusz daje każdej ze stron, żeby można było z niego zrezygnować.
  Antyrosyjska retoryka publiczna Niemiec jest rozpraszającym manewrem, którego celem jest uspokojenie Stanów Zjednoczonych.
  Całe nieszczęście Niemiec polega na tym, że cała gra jest szyta białymi nitkami i jest zrozumiała dla wszystkich. To czyni ją wrażliwą. I tylko wytrwałość Rosji zostawia Niemcy z nadzieją uzyskania pożądanego statusu europejskiego, zamożnej i niezależnej wielkiej damy, a nie amerykańskiej dziewczyny do zabawy. Rosja pomoże Niemcom w wydostaniu się z niewoli amerykańskiej. Dopóki Rosja naciska, Niemcy się trzymają. Oba kraje są wytrwałe.
  Ale budowane są gazociągi, które wymagają coraz mniejszej wytrwałości. Po uruchomieniu obu strumieni świat zmierzy się z zupełnie inną sytuacją w Europie.
  Oczywiście Ameryka będzie mogła zniszczyć dom europejski siłą. Ale im później się tym zajmie, tym droższe okażą się dla niej skutki i tym mniejsze będą realne szanse na realizację tego, co mówił doradca Busha-seniora, Sergiejowi Kurginianowi na temat wojny nuklearnej w Europie. (Siergiej KurginIan na spotkaniu z doradcą Busha-seniora usłyszał, że nigdy nie będzie związku Niemiec i Rosji, ponieważ oznacza to wojnę nuklearną w Europie. Oczywiste jest, że Stany Zjednoczone zawiążą ją a nie Niemcy i Rosja.)
  Wszystko to stało się możliwe tylko dzięki Rosji. Tak więc odpłaci się Stanom Zjednoczonym za rozpad ZSRR. Stany doskonale rozumieją wszystko i widzą, co się dzieje. A ponieważ świat zmierza właśnie w tym kierunku, amerykańska wrogość wobec Rosji tylko wzrośnie. Ale nic nie można zrobić. Będziemy musieli jakoś z tym żyć. A jak żyć w Stanach z taką psycho-traumą jest tematem, którego nie da się rozwiązać bez dobrego psychologa. W Rosji jest takie jedno – nazwisko Shoigu. Używa terapii pod nazwą”Avangard” i „Posejdon”. Mówią, że to pomaga. Cóż uspokaja. Czasem na zawsze – na prośbę pacjenta. Tak więc eksperci mają rację twierdząc, że nie ma alternatywy dla rosyjskiego gazu w Europie. Na prawdę nie ma. Najważniejsze to przyzwyczaić się do tej myśli i nie denerwować się. Komórki nerwowe się nie regenerują.
  http://zavtra.ru/blogs/tajnij_sgovor?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  Autor jest Żydem, ale raczej „rosyjskim patriotą”.

  Polubienie

 40. Końcże tutaj, bo pisząc z kompa w Czytelni mejskiej w Z-nem, nagle musiałem się zalogować:

  …przewlekłymi chorobami, odbierającymi wszelką chęć do WYRWANIA SIĘ Z MACEK CYWILIZACJI TPD?

  poniżej dwa grafiki gigantycznego rozprzestrzenienia się CHORÓB CYWILIZACYJNYCH w (k)RAJU, w którym ewidentnie „wyszkolona” została powyższa CZWÓRCA przeciwszeczepiennego „apostolatu’ (Zieba ponoś nawet przeszedł kurs hipnozy by skutecznie mamić swoją klientelę „alternatywnej farmacji”).

  Poniżej przykład, jak gwałtownie narastająca EPIDEMIA AUTYZMU, jest związana – przy mniej więcej takim samym nasyceniu danego kraju zalecanym przez OMS/WHO szczepieniam, z AGRESYWNĄ TECHNIZACJĄ I CYFRYZACJA społeczeństwa. (Najlepiej to widać na przykładzie przed 120 laty prawie identycznej pod wzgledem rasowym, populacji Hong Kongu, CHRL i TAIWANU:

  A poiżej przykład, jak ta sama, przed ok. 150 laty, mieszanka BIAŁEJ ludności USA, z czasem stała się prawie DWUKROTNIE PODATNIEJSZA, na śmierć z powodu raka żołądka, w INDUSTRIALNYCH stanach „Unii” z czasów Wony secesyjnej w porównaniu z AGRARNYMI stanami „Konfederatów”.

  No i ci „superdemokratyczni’ Unici USA przodują obecnie na świecie w zakresie WSZYSTKICH CHORÓB CYWILIZACYJNYCH, ruch antyszczepienny do nich włączając:

  Czytaj więcej np. http://zakop.neon24.pl/post/147085,judaistyczne-uwarunkowanie-nauki-w-cywilizacji-t-p-d
  .
  A o Francuzach twierdzę, jak ich znam, PO PROSTU SIĘ NUDZĄ i próbuja wywołać coś w rodzaju ,b>Rewolucji Maoistowsko-Trockistowskiej,/b>, przeciw obezwładniającej świat TPD biurokracji.

  Polubienie

 41. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, sorry ale to co robisz to jest:

  https://pl.wiktionary.org/wiki/rozmienia%C4%87_si%C4%99_na_drobne

  Cały czas zapominasz, że to wszystko jest tym:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Globalizm

  Jeszcze to:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Geopolityka

  Wszystkie globalne, rządzące marionetki mają tak samo zaprogramowane czerepy!

  https://www.synonimy.pl/synonim/dwulicowo%C5%9B%C4%87/

  Chi, chi, chi…

  Pierwsza w Polsce debata polityczna z wykrywaczem kłamstw

  http://www.wykrywaczklamstw.pl/publikacje/pierwsza-w-polsce-debata-polityczna-z-wykrywaczem-klamstw/

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 42. To ze Rosja i Niemcy biznesowo się zżeniły to Ameryka już dawno zauważyła.
  Zauważyła też, że ta żeniaczka służy zarówno Niemcom jaki i Rosji, tej ostatniej pozwalając się na dosyć szybki rozwój, który sobie po prostu kupiła za ropę i gaz.
  Ale Amerykanie nie są głupcami i potrafią grać na wielu instrumentach na raz.
  Merkel jakby albo zgłupiała, albo zrobiła spory sabotaż, a może po prostu w obawie o swoje życie i pod groźbą zaprosiła afrykańskich i muzułmańskich nachodźców.
  To ostatnie ponoć to sprawka Sorosa, ale na pewno pomysł, pieniądze i nadzór amerykanów by rozsadzić Niemcy od środka.
  Pół milionowa armia ciapatych wyszkolona i stale zaopatrywana w broń przez USA będzie w stanie zrobić taką samą partyzancką wojnę w Niemczech, Francji i w każdym innym kraju europy zachodniej jaką robiła przez kilka lat w Syrii.
  Potęga gospodarcza Niemiec w takiej wojnie posypie się w gruzy.
  Piękną Francję spotka ten sam los.
  Tak więc żaden sojusz Niemiec z Rosją tych ostatnich nie uratuje. Wystarczy tylko decyzja amerykanów i wszystko zacznie się sypać.
  Projekt międzymorza zaoferowany przez Trumpa Polakom i kilku innym krajom tego regionu to nic innego jak taki sygnał ostrzegawczy dla Niemiec i ich zapatrzenie na związki gospodarcze z Rosją.
  Trump dość jasno powiedział Niemcom – Uważajcie, bo będzie po was, Niemcy znikną, zostanie proamerykański i anty rosyjski twór pod nazwą trój morze.

  Amerykanie mają silne ciągoty do panowania nad światem co daje im olbrzymie korzyści materialne i nie pozwolą by tandem Niemcy Rosja im to panowanie zakłócali.
  Rosji, jak się przekonali, ugryźć nie mogą, ale Niemcy, w których znajdują się amerykańskie bazy i amerykańskie magazyny broni, a ostatnio także kilkaset młodych sprawnych fizycznie i w wieku poborowym mężczyzn, zapewne wielu z doświadczeniem walk w Syrii i Iraku, zniszczyć w każdej chwili mogą i kto wie czy już wkrótce na to się nie zdecydują.

  Zapewne są także rosyjscy analitycy którzy taki scenariusz dostrzegają i trudno przypuszczać by Putin tego nie brał pod uwagę.
  Rewolucja w Niemczech, tak jak w swoim czasie rewolucja i obalenie cara w Rosji to znakomita okazja by się obłowić. W czasie rewolucji rosyjskiej elity wywoziły to co mogły zabrać najcenniejszego.
  Do krajów zachodnich i do USA nie tylko trafiało złoto i diamenty, trafiali też ludzie wybitni i wysokiej klasy specjaliści.
  Jeśli doszłoby do wybuchu wojny w Niemczech i Francji, to tamtejsi milionerzy, inżynierowie i biznesmeni natychmiast przeniosą się albo do USA, albo do Rosji.
  Niemcy zapewne w większości wybiorą sobie Rosję. Rosja na takim transferze, kapitału ludzkiego i finansowego z pewnością by ogromnie zyskała.
  Może Putin właśnie na to czeka.

  Polubienie

 43. mamy rodaka w Szkocji który do mnie napisał:

  Witam i bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, niebawem dokonam wpłaty na Pańskie konto celem zakupu dostępu do pobrania pdf*.

  Z zawodu i wykształcenia jestem artystą plastykiem, zawód wykonywany to grafik komputerowy i programista urządzeń CNC – mieszkam w Szkocji północnej a dokładnie w Highland w Inverness od 15 lat. Dodatkowo od praktycznie dziecka interesuje się kowalstwem artystycznym a dokładnie wyrobem białej broni, konkretnie szabli polskiej – mój dziadek był kowalem i stąd moje zainteresowania – w Polsce pobierałem nauki kowalstwa artystycznego – obecnie terminuję u światowej sławy miecznika Szkockiego Roba Millera na wyspie Sky – zamierzam otworzyć własną kuźnię aby przybliżyć mieszkańcom Szkocji tradycję związaną z przywiązaniem do wyrobu Szabli polskiej. Techniki złotnicze i grawerskie będą mi niezbędne przy wykonywaniu elementów ozdobnych białej broni.

  Pozdrawiam
  Roman Fxxxx
  —————————-

  I udało mi się znależć gościa o którym pisze w e-mailu

  The team visit Skye to discover how a Medieval sword is made today,and talk with the Swordsmith Rob Miller at Castle Keep

  Polubienie

 44. Nie no adminek wielki szacunek i gratulacje .Zarobisz na ptasie mleczko i to dwie paczki Wedla .Swoją drogą jak ja żałuje że nie napisał do ciebie sam prezes nasz wódz Jarosław Kaczyński z wielkimi pochwałami dla ciebie i chęcią kupna miseczki za 100 euro a co stać go.
  ALE NASZ ADMINEK BY SIĘ SPOCIŁ Z WRAŻENIA. BYŁYBY EMOCJE I KRZYK : PREZESIE KOCHAM I WIELBIĘ CIĘ .
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 45. Stare chłopy jeden przed 70 a drugi po 70 a kłócą się jak dzieci .Młodsi nie będą . Ze względów biologicznych to jest ostatnia prosta ich życia ziemskiego zamiast przybić sobie piątkę dać dziubka w czółko bo życie na tym padole się powoli kończy to tylko kłótnie i nienawiść.

  Polubienie

 46. Wąż, okazuje się, że ten wpływ na pogodę i na jej zmiany to nie sprawa prezesa wszystkich prezesów a jak namierzyli spece kogoś zupełnie innego. Mianowicie 70 km od Lublina w niewielkiej miejscowości żyje sobie wonsz wszystkich węszy i to on nam robi Harpy i zamiecie śnieżne, to znowu susze i ocieplenia klimatu.
  Co najgorsze nie ma na niego siły, no chyba że sobie wyskoczy do Krościeńka.
  Dziś sporo napadało i odśnieżanie odchodziło na całego.
  Ciężka praca śnieg odgarniać. A wszystko przez węża.

  Polubienie

 47. A adminek znowu o wojnie .Adminek wojna będzie jak zjesz zepsutego salcesonu a żona nie mogąc znieść twojego prukania wykopie cię z łoża .Wtedy woja będzie.

  Polubienie

 48. Żydzi przeniknęli nawet tam, gdzie nie wolno im było pełnić służby: do FSB, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Prokuratury, Ministerstwa Sprawiedliwości. Niedawno w tym samym czasie dwaj Żydzi zostali wiceministrami sprawiedliwości, Jududusz i Renow; Żydzi Baturin, Berezowski, Savostyanov pracowali w Radzie Bezpieczeństwa; Prokurator dzisiejszej Centralnej Dzielnicy Moskwy – Buksman, Żyd; były wiceminister spraw wewnętrznych Orłow, obecnie obywatel Izraela, jest Żydem; mówią o żydowskiej krwi w żyłach byłego ministra spraw wewnętrznych Rushaylo, który stał na czele Rady Bezpieczeństwa … I tak dalej. Żydzi ustalili w minionej dekadzie narodową politykę Rosji. To między inymi minister spraw zagranicznych Kozyriew, który wciągnął Rosję w międzynarodowe porozumienia w sprawie migracji i praw człowieka, a także doradca Jelcyna w sprawach stosunków narodowych – Emil Pain i jego konsultant naukowy Mukomel, szef Federalnego Służby ds. Usług Migracyjnych, Minister ds. Etnicznych Sapiro … Jednym słowem, możemy spokojnie powiedzieć że pod rządami Jelcyna Rosja znowu, podobnie jak w latach 1917-1937, była pod jarzmem Żydów.
  I znowu, jak w epoce rewolucji, Żydzi zniszczyli rosyjską elitę. Wtedy zrobili to, fizycznie rozprawiwszy się z nią, a dziś handlują najbardziej zdolnymi umysłowo, utalentowanymi rosyjskimi młodymi mężczyznami i pięknymi rosyjskimi dziewczętami, kierując ich do pracy za granicą. Wypompowują elitę jutra z Rosji, odcinając ludzi, pozbawiając kraj wybranej, lepszej puli genów. Fundacja Sorosa szczególnie wyróżniła się w tej sprawie.
  Jednocześnie Żydzi wysyłają migrantów z krajów trzeciego świata do Rosji, w tym z azjatyckich republik byłego ZSRR, dążąc do osłabienia i upłynnienia tworzącego się rosyjskiego etnosu co jest zabójcze dla nas. Rozumieją, że taka polityka, już zatwierdzona w Stanach Zjednoczonych, pomoże im skonsolidować ich dominację na zawsze.
  cdn.

  Polubienie

 49. Cenne informacje u góry ale pewne rzeczy ciężko zrozumieć.A gdzie ci rodowici Rosjanie .Nie przeciwstawiają się tylko dają tyłki do dymania. Wszędzie cwany żyd który każdego dyma .Nie do uwierzenia.
  Co adminek na to .Wszystkie narody dają się dymać bo z tego co pisze Julius chyba tak jest na czele z Rosją czyli mamy do czynienia z najbardziej sprytnym narodem świata skoro wszystkich dymają.
  A adminek co na to .
  Też go zydy dymają.
  Nic się nie bójcie .U dołu jedyny człowiek świata którego żydy nigdy nie wydymają .To pewne
  sssssssssss

  Polubienie

 50. Adminek a ty myślisz że ja dziś nie odśnieżał a kobita zamiast narobić mielonych i pomidorówki oglądała TRWAM.
  Czy ja nie jestem święty człowiek adminek a wojaki z APA tak mnie nienawidzą .

  Adm 8 stycznia 2019 o 10:20 PM
  Wąż, okazuje się, że ten wpływ na pogodę i na jej zmiany to nie sprawa prezesa wszystkich prezesów a jak namierzyli spece kogoś zupełnie innego. Mianowicie 70 km od Lublina w niewielkiej miejscowości żyje sobie wonsz wszystkich węszy i to on nam robi Harpy i zamiecie śnieżne, to znowu susze i ocieplenia klimatu.
  Co najgorsze nie ma na niego siły, no chyba że sobie wyskoczy do Krościeńka.
  Dziś sporo napadało i odśnieżanie odchodziło na całego.
  Ciężka praca śnieg odgarniać. A wszystko przez węża.

  Polubienie

 51. No i jeszcze w piątek wizyta katabasa i muszę wyjść z domu .Jak ja po śmierci nie trafię do pejsatego nieba to już nie wiem gdzie jest sprawiedliwość.
  ssssssssssss

  Polubienie

 52. Jelcyna już nie ma. CO SIĘ ZMIENIŁO?

  Jelcyn nie dzielił Żydów na „swoich” i „obcych”. Dla niego, który był żonaty z żydowską kobietą, Nainą Iosifovną (według Halakhi, głównego prawa narodu żydowskiego, jego córki, a zatem wnuki Jelcyna są Żydami), wszyscy Żydzi byli „swoimi”. On ich kochał, celowo zbliżał ich do siebie, wolał się z nimi konsultować. Jedyna „ofiara” w latach jego panowania, Żyd, bankier Smoleński, żyje szczęśliwie w Austrii, zatrzymując dużo pieniędzy. Bankructwo, które spotkało go w Rosji i zrujnowało miliony deponentów SBS-Agro, przynisło mu duże ilości pieniędzy.

  Putin wydaje się dzielić Żydów na „swoich” i „obcych”. Chociaż jego „prześladowanie” niektórych Żydów wydaje mi się wyłącznie ostentacyjne, nierzeczywiste. „Obcy” Żydzi – Berezowski, Gusiński – zostali zmuszeni do opuszczenia Rosji, ale uratowali życie( później je stracili), wolność i większość swojego kapitału. Abramowicz stracił Kreml, ale otrzymał Czukotkę z jej pokładami złota, jako „wypłatę”.

  Ponowna redystrybucja własności, która zaczęła się wbrew zapewnieniom Putina, nabrała tempa, ale to nie znaczy, że własność przenosiła się z rąk żydowskich na rosyjskie: nie, Żydzi dzielą ją między sobą. Na przykład udział braci Cherny w biznesie aluminiowym zmniejszył się, ale udział Abramowicza i Deripaski, itp., wzrósł. Grupa Alpha (Aven, Friedman, Rappoport) nadal jest jedną z najbardziej kwitnących grup biznesowych cieszących się nieustającą przychylnością Kremla. Do dziesięciu najbogatszych biznesmenów w Rosji należy siedmiu Żydów, jeden Azerbejdżanin (według niektórych źródeł, Żyd z Baku) i tylko dwóch Rosjan.
  Wraz z Putinem do władzy doszli nowi Żydzi: minister broni Klebanow, minister komunikacji Reiman, minister kultury Shvydkoi i inni, Kogan stał się „niekoronowanym królem” rodzimego Petersburga Putina. Komisja d/s tajnych pozycji budżetowych (wojsko, ministerstwo spraw wewnętrznych, przemysł obronny i kosmiczny itp.) w Komitecie Budżetowym Dumy Państwowej była kierowana przez Żyda Reznika. Najbardziej złowieszcza postać reżimu Jelcyna, Żyd Anatolij Czubajs, któremu, jak wiemy, Putin wiele zawdzięcza swojej karierze, nie traci znaczenia w ekonomii i polityce.
  cdn.

  Polubienie

 53. Jeszcze smutniejszym faktem było to, że dwie osoby, mające duży wpływ na powstawanie fundamentalnych stałych zasad polityki Kremla, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej – to Żydzi. To jest ówczesny szef Administracji Prezydenta Aleksander Wołoszyn, którego nazywano „żydowskim Bojarem na Kremlu” i prezes Fundacji Efaktywnej Polityki , popularny strateg polityczny Gleb Pawłowski. To oni zdecydowanie „ściągnęli” kampanię wyborczą Putina na siebie i był on za to im wdzięczny.
  Możemy założyć, że z odejściem ery Jelcyna, dominacja Żydów w Rosji nie tylko nie skończyła sie, ale wręcz przeciwnie – stała się silniejsza niż kiedykolwiek.
  cdn.

  Polubienie

 54. Myślę że pro. Kikę zadowoliłem powyższym filmem .Swoją drogą gdyby ta pani nie miała swojego faceta może byś się wokół niej zakręcił sorku .Całkiem całkiem jeszcze no chyba że ma swojego faceta to sprawa się rypła.
  Może pan Waldzio by się skusił ?
  sssssssssssssssss
  Co grzanuś myślisz?

  Polubienie

 55. A co ty się wężu dziwisz, ze Żydzi dymają innych, albo że są inteligentni.
  Żydzi to naród WYBRANY i nie ma co się ani dziwić, ani zgrzytać zębami, ani im podskakiwać.
  Inaczej prokurator i prokuratorskie zarzuty.
  Grzanek, jak już sobie wybierzesz pannę to pamiętaj żeby to była żydówka. Dobrze na tym wyjdziesz. Kto wie może cię nawet na prezydenta wybiorą.
  Ty wężu w Krościenku też za byle babę się nie bierz. Koniecznie poszukaj żydówkę.
  A ten w złotej kamizelce…?
  Byś mnie nie obrażał myląc moją osobę z moim odźwiernym.

  Polubienie

 56. Ad Snake

  Myślę że pro. Kikę zadowoliłem powyższym filmem.

  Oj, Wonszyk, syjonistyczno/socjalistyczna patologia, którą wprowadzili parchy dla gojów, cały czas trwa!

  POPULISTYCZNE HASEŁKO, KTÓRE CAŁY CZAS OBOWIĄZUJE.

  WSZYSTKIE DZIECI SĄ WSPÓLNE, CZYLI NICZYJE I MOŻNA Z NIMI ROBIC CO SIĘ CHCE!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Populizm

  CZY TO NIE SĄ EFEKTY, SYJONISTYCZNO/SOCJALISTYCZNYCH (NIE)RZĄDÓW, ŻE GOJ ZACHOWUJE SIĘ GORZEJ JAK ZWIERZĘ, POZOSTAWIAJĄC SWOJE DZIECI NA ŁASKĘ I NIEŁASKĘ TZW. LOSU? PRZECIEŻ W TYM ,,DOBRYM” PRL-U, TEŻ BYŁ TEN SAM PROBLEM!

  Ile dzieci znajduje się w domach dziecka?

  http://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-dzieci-znajduje-sie-w-domach-dziecka/

  25 maja – Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego – co te parchate q… jeszcze wymyślą? 26 maja jest dniem mamusi – ot, taka przypadkowa zbieżność dat?

  W Polsce rocznie ginie ok. 7 tys. dzieci

  https://polskiobserwator.de/aktualnosci/w-polsce-rocznie-ginie-ok-7-tys-dzieci/

  NAJPIERW SOCJALISTYCZNA PRACA ZA MICHĘ RYŻU DZIENNIE, ALBO BRAK JAKIEJKOLWIEK ROBOTY, A PÓŹNIEJ JEST PRETEKST DO ODBIERANIA DZIECI RODZINIE!

  Co 5. dziecko jest odbierane z powodu biedy w rodzinie. Takie są oficjalne dane rządowe!

  https://pomorska.pl/co-5-dziecko-jest-odbierane-z-powodu-biedy-w-rodzinie-takie-sa-oficjalne-dane-rzadowe/ar/6462592

  ,,DOBRE” (NIE)RZĄDY PARCHÓW, ZWANE DLA JAJ ,,PAŃSTWEM” (państwo to MY, a nie oni), rozdają nieswoje pieniądze ERZACOM – PRZECIEŻ TRADYCYJNA POLSKA RODZINA TO NIENORMALNOŚĆ, WRĘCZ PATOLOGIA.

  JACY ONI SĄ HOJNI I TROSKLIWI ZA NIESWOJE PIENIĄDZE! KAŻDY IDIOTA DAJE SIĘ NA TO NABRAĆ, PONIEWAŻ JEST TO CZYSTA SOCJOTECHNIKA, OPANOWANA PRZEZ NICH DO PERFEKCJI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_spo%C5%82eczna_(politologia)

  Pomoc pieniężna dla rodzin zastępczych

  https://www.infor.pl/prawo/dziecko-i-prawo/rodzina-zastepcza/686638,Pomoc-pieniezna-dla-rodzin-zastepczych.html

  JUŻ PISAŁEM CO TO JEST ,,RODOWE GNIAZDO” I JAKĄ PEŁNI ROLĘ W NORMALNYM SPOŁECZEŃSTWIE! ONI TAŻE O TYM BARDZO DOBRZE WIEDZĄ I BURZĄ JE CELOWO, WPROWADZAJĄC NA ŚWIECIE TOTALNY CHAOS! TEN PROBLEM NIE DOTYCZY TYLKO POLSKI!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzina_(socjologia)

  Bywaj SSSSSS

  Polubienie

 57. Adminku no to chyba tylko z jednym wyjątkiem Waldzia bo Waldzio daje do wiwatu i już wszystkich żydów pogonił .Ten to ma farta i ani kot u niego prokuratora nie widział ani nic podobnego.
  ha ha ha ssssss

  A co do żydówki adminku .Waldziu był w związku z żydówką co opowiadał szczegółowo w swoich filmikach i na zdrowie mu to nie wyszło także ja bym wolał tysiąc razy mojego ukochanego moherka ogłupionego i leniwego od groma moją kochaną żoneczkę i nawet za 1000 żydówek bym jej nie oddał kolego sympatyczny.

  A co ty się wężu dziwisz, ze Żydzi dymają innych, albo że są inteligentni.
  Żydzi to naród WYBRANY i nie ma co się ani dziwić, ani zgrzytać zębami, ani im podskakiwać.
  Inaczej prokurator i prokuratorskie zarzuty.
  Grzanek, jak już sobie wybierzesz pannę to pamiętaj żeby to była żydówka. Dobrze na tym wyjdziesz. Kto wie może cię nawet na prezydenta wybiorą.
  Ty wężu w Krościenku też za byle babę się nie bierz. Koniecznie poszukaj żydówkę.
  A ten w złotej kamizelce…?
  Byś mnie nie obrażał myląc moją osobę z moim odźwiernym.
  sssssssssssssss

  Polubienie

 58. Jak grzankowi nożyczkami jaja utnie to grzanuś nasz na pewno na tym dobrze wyjdzie .Nie ma co .Grzanuś nie słuchaj się Tadeo szukaj Słowianki najlepiej Rosjanki może Czeszki piękne i nie moherowate kobity.

  Grzanek, jak już sobie wybierzesz pannę to pamiętaj żeby to była żydówka. Dobrze na tym wyjdziesz. Kto wie może cię nawet na prezydenta wybiorą.

  Polubienie

 59. sssssssssssssssss
  Wężu jak będziesz pisał o Waldim, to zawsze pisz tylko dobre rzeczy, bo tak mi się zdaje, że Waldi czyta tą stronę.
  Zauważ, że jego głowa od czasu kiedy napisałem, by kupił sobie dwie cegły i podłożył pod siedzenie, znajduje się na środku ekranu a nie na samym dole jak poprzednio. No chyba, że ty mu o tym napisałeś w komentarzu.

  Polubienie

 60. ja mu napisałem a że waldziu czyta tą stronę to jest oczywiste prawdopodobnie może tu pisać tylko pod nickiem którego nie znamy.

  Polubienie

 61. Zresztą on wypierd… TV to 24 / 24 h siedzi w sieci i polemizuje z pisowcami itp mocno się przy tym wkurwiając.Szkoda chłopa bo tylko zdrowie u niego na minusie z tych nerwów a efekty i tak jeden wielki ch.. bo ani Erilo prezydent Chin nie wziął i nie zaadoptował u siebie ani apelu Waldzia nikt nie słucha do świata .Pieniądz rządzi światem mimo apeli Waldzia , kościoły stoją .Pomimo wielkich apelów Waldzia stare baby dalej sobie nie mogą przypomnieć gdzie maja łechtaczkę .Te starsze kobitki wolą iść do Kościoła czy oglądać Tv Trwam zamiast pokitkać się ze swoim chłopem w łożu .Także apele Waldzia idą w chu… a jego sami zydzi mają za wariata w przeciwnym razie by miał już najazd i siedział w tiurmie.
  Także z apeli Waldzia dupa.

  Adm 9 stycznia 2019 o 6:18 PM
  sssssssssssssssss
  Wężu jak będziesz pisał o Waldim, to zawsze pisz tylko dobre rzeczy, bo tak mi się zdaje, że Waldi czyta tą stronę.
  Zauważ, że jego głowa od czasu kiedy napisałem, by kupił sobie dwie cegły i podłożył pod siedzenie, znajduje się na środku ekranu a nie na samym dole jak poprzednio. No chyba, że ty mu o tym napisałeś w komentarzu.

  Polubienie

 62. Efekt .Głupiejące chłopy bez sexu aż po ścianach łażą i to w tak młodym wieku ale skoro 50 letnia baba tylko kierunek Świebodzin to czemu się dziwić.

  Polubienie

 63. Myślę że grzanuś potwierdzi moje przemyslenia .
  Mnie jedno zastanawia jak te młode chłopy zdrowe jak kombajny mogą żyć bez baby i sexu .Adminek muszą do cholery chodzić po jakiś pensjonatach albo brać się za kobitki lekkich obyczajów ze swoich wiosek.
  Adminek my ja mieliśmy po 20ścia parę lat to już dawno byliśmy kozaki.
  Co ten Czarnobyl zrobił z tych młodych chłopów .

  Polubienie

 64. Waldi powinien sobie jeszcze sprawić jakiś mały stoliczek i ustawić pod ręką, a nie jak jakiś amerykański prostak kubek stawiać na ziemię i co rusz ginąc z ekranu bo po kubek musi się schylić. No i Polak to z kubka nie pije, tylko ze szklanki i nie popłuczyny trzy razy parzone z tej samej torebki tylko świeżą esencjonalną herbatkę. Czasami też wypadałoby z kieliszkiem czerwonego wina się pokazać, niech wiara wie, że Polaka nawet na emeryturze stać na winko.
  Przy takich filmach szczegóły techniczne się liczą.
  Z drugiej strony jak Cejrowski powiesił na ścianie Regana to Waldi może mieć Stalina.
  Grzanek też jak wiemy ma aparat, też filmy mógłby robić, a tu nic.

  Polubienie

 65. „Przeglądnąłem całość tych kilkuset „żądań” Ludu Usamochodowionego (bo tylko on posiada obowiązkowo, we francji, żółte kamizelki) i pomyślałem, że to jest istocie powtórka z paryskiego marca 68”

  Rozruchy rozpoczęły się o ile dobrze pamiętam od podwyżek opłat paliwowych za diesla. Miałyby one znaczące reperkusje dla nie tylko „usamochodowionych” osób prywatnych, ale również dla rolników i innych zmotoryzowanych grup zawodowych. Co tu dużo pisać, podwyżka na diesla miała na celu wyeliminowanie tego paliwa z rynku, by można było zrobić miejsce dla drogich aut elektrycznych. I tak globalizacja + odgórne narzucanie postępu technicznego, którego koszty zawsze mieli ponosić najmniej zarabiający spowodowały protesty. Zdecydowanie więc nie jest to powtórka z „marca68”, bo obecnie chodzi o „ludzi pracy”, a nie o studenckich nierobów z bogatych rodzin, które z nadmiaru hajsu oraz wolnego czasu postanowiły pobawić się w „marksizm&maoizm”.

  Polubienie

 66. Adminek gdzie on popłuczyny pije .
  Według słów Waldiego z filmu :
  Popijam pyszną izraelską kawę .Jest pyszna .Kupuje w specjalnym sklepie .
  Autentyk z jego filmu.
  Odnośnie kubka .Waldi pije kawę w kubku a wodę z kufla na piwo.

  Adm 9 stycznia 2019 o 7:08 PM
  Waldi powinien sobie jeszcze sprawić jakiś mały stoliczek i ustawić pod ręką, a nie jak jakiś amerykański prostak kubek stawiać na ziemię i co rusz ginąc z ekranu bo po kubek musi się schylić. No i Polak to z kubka nie pije, tylko ze szklanki i nie popłuczyny trzy razy parzone z tej samej torebki tylko świeżą esencjonalną herbatkę. Czasami też wypadałoby z kieliszkiem czerwonego wina się pokazać, niech wiara wie, że Polaka nawet na emeryturze stać na winko.
  Przy takich filmach szczegóły techniczne się liczą.
  Z drugiej strony jak Cejrowski powiesił na ścianie Regana to Waldi może mieć Stalina.
  Grzanek też jak wiemy ma aparat, też filmy mógłby robić, a tu nic.

  Polubienie

 67. Grzanek, jak już sobie wybierzesz pannę to pamiętaj żeby to była żydówka. Dobrze na tym wyjdziesz. Kto wie może cię nawet na prezydenta wybiorą.

  No, no, może Grzanuś nawet zostanie PIERWSZYM KRÓLEM ,,BULEM” w państwie Po—lin – kto to wie?

  DAWNO, DAWNO TEMU BYŁO TAK!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Estera_(posta%C4%87_biblijna)

  PÓŹNIEJ BYŁO TAK SAMO, KTOŚ ,,WIELKI” WLAZŁ DO ŻYDOWSKIEJ BUTELKI, NAJADŁ SIĘ GROCHU I… ZOSTAWIŁ PO SOBIE WIELKI SMRÓD!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_III_Wielki

  ESTERKA JAK ESTERA – CZY TO CZYSTY PRZYPADEK, A MOŻE TRADYCYJNY SZMULOWSKI KOŃ TROJAŃSKI?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Esterka

  http://bibliotekamalegoczlowieka.blogspot.com/2014/08/pan-pierdzioka-czyli-niekoniecznie.html

  OOOOOO, ON TEŻ I DO TEGO NOWE FAKTY HISTORYCZNE, O KTÓRYCH JUŻ DAWNO WIEM!?

  Czy Piłsudski był Żydem, Litwakiem?

  https://tajemnice.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/pilsudski-byl-zydem-litwiniakiem/

  CHAZARZY?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Litwacy

  FAŁSZYWY SZ-LACH-CIC Z WŁASNYM HERBEM! PANIE SZ-LACH-CIC, GDZIE SIĘ PODZIAŁA CAŁA PAŃSKA FAMILIA?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Pi%C5%82sudski

  Sami Piłsudscy i nie ma nikogo innego doma?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C5%82sudski_(herb_szlachecki)

  Hej!

  Polubienie

 68. Adminek grzanek nie ma żółtych papierów i za podobne felietony siedziałby już w Kiejkutach Starych .To wersja Hardcore dla grzanka .
  Natomiast wersja light by wyglądała tak dla grzanusia:

  ADMINEK TADEO ZAŁATW GRZANUSIOWI ŻÓŁTE PAPIERY TO NA PEWNO NAKRĘCI DUŻO LEPSZE FILMY NIŻ WALDI BARDZIEJ OSTRE . W PRZECIWNYM WYPADKU NIE DZIW SIĘ ŻE GRZANUŚ MAJĄC SPRZĘT NIC NIE NAGRYWA.
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 69. Wężu nie chodzi o to by grzanek dołączył do tych co są przeciw i płyną pod prąd do tyłu, ale by stworzył forum młodych pozytywnych, twórczych pro i za i zawsze był aktualne i na topie jednym słowem by płynął z nurtem i trzymał ze zdrowym pniem narodu. By popierał i budował siłę Polski i wszystkie dobre zmiany. By jednym słowem nie robił wrażenia faceta z żółtymi papierami, ale realisty, pozytywisty zadowolonego z rządów PiS
  A ponad to, ty sam zamiast planowych 72 lekcji niemieckiego co miało się zdarzyć już w styczniu ubiegłego roku, a się nie zdarzyło, mógłbyś pokazać, ze węże to nie gęsi swój język mają i Waldiemu w niczym nie ustępują.
  No wężyk bież się za robotę i dawaj swoje filmy. Nie bądź zającem.

  Polubienie

 70. Eurosceptyczny wicepremier i szef MSW Włoch Matteo Salvini po spotkaniach z szefem MSWiA i premierem przekazał, że „chciałby, aby powstała oś włosko-polska”. Wcześniej polityk mówił też o tym, że „Polska i Włochy będą bohaterami nowej wiosny europejskiej, renesansu odrodzenia prawdziwych europejskich wartości?.
  —————-
  I to też jest dobra zmiana, więcej krajów z Polską mniej z Niemcami i Brukselą
  Dyktat Timenmansów się skończy.

  Polubienie

 71. Kaczyński przyjął na Nowogrodzkiej Salviniego. Rozmowa była „pełna wzajemnego zrozumienia”

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjął w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie włoskiego wicepremiera i szefa MSW Matteo Salviniego. W spotkaniu uczestniczyli również m.in. wicemarszałek Senatu Adam Bielan i europoseł Tomasz Poręba.

  W biurze Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie doszło do spotkania włoskiego wicepremiera Matteo Salviniego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Według włoskich mediów, Matteo Salvini ma namawiać Jarosława Kaczyńskiego do sojuszu przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. 
  Wizyta Matteo Salviniego w Polsce
  Salviniemu zarzuca się prorosyjskie sympatie. Polityk publicznie stanął w obronie inspirowanego przez Rosję referendum z 2014 roku w sprawie statusu Krymu.

  Latem w rozmowie z „Washington Post” skrytykował rewolucję na kijowskim Majdanie, oceniając, że była finansowana przez zagraniczne siły. Matteo Salvini krytycznie odnosił się też do unijnych sankcji wobec Rosji. Jednak do tej pory rząd premiera Giuseppe Contego nie blokował na Radzie Europejskiej przedłużenia restrykcji.

  Włoski dziennik „Il Messaggero” napisał na swych stronach internetowych, że celem Salviniego w Warszawie jest porozumienie w sprawie migracji oraz usankcjonowanie „paktu suwerennościowców”, czyli partii stawiających na narodowy, a nie federacyjny charakter Unii Europejskiej.

  Dziennik twierdzi, że jeśli między liderami Ligi i PiS „będzie chemia”, to politycy spotkają się najpóźniej w lutym we Włoszech na wspólnej konwencji.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24346345,jaroslaw-kaczynski-przyjal-na-nowogrodzkiej-matteo-salviniego.html#a=66&c=154&s=BoxNewsImg2

  Polubienie

 72. Adminku doszedłem do wniosku że to nie ma sensu po tym jak sprawdziłem ile tego jest na youtube.Po drugie gdybym udzielał korepetycji z niemieckiego potwornie bym podpadł drużynie APA czego nie chcę i po trzecie niemiecki jest tak prosty język do nauczenia że największy tuman się nauczy jak zechce.

  Najnowsze wieści o druzynie APA .Ufff mam trochę spokoju .

  andrzej pisze:
  Styczeń 9, 2019 o 4:38 pm
  Wojaki balują teraz u Zenka w Kołbieli niedaleko Otwocka k. Warszawy.
  Zenek prawdopodobnie nie będzie już pisał, dał sobie spokój, gdyż nie wrócił jeszcze do pełnego zdrowia.
  Nawet i Edzio ze swoją Izą są razem z nimi, a więc będziesz miał teraz trochę spokoju.
  Tylko pamiętaj, nie dokuczaj mi i Przemkowi zanadto, bo oni przeglądają te same strony.

  Polubienie

 73. komentarze z podanej gazety

  zero_prezes 3 godziny temu

  spotkały się dwa pachołki Putina
  pan Mietek na grzebieniu grać zaczyna

  zero_prezes 3 godziny temu

  jebane pucybuty Putina przy jednym stole
  nie dziwi nic

  odprawa robocza agentury moskiewskiej najniższego szczebla…

  rgosc7 2 godziny temu

  Już tylko z faszystami preziowi po drodze…
  —————————————-
  – Do póki nie miałem Internetu to nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów– miał powiedzieć Stanisław Lem
  To się sprawdza każdego dnia. A podane komentarze są tego klasycznym przykładem.

  Polubienie

 74. Adminek a czemy ty nie chcesz sławić PIS na youtube .Chętnie bym popatrzył .Tylko kota prezesa puszczasz. Swoją drogą nie wiem już bym wolał zejść z tego świata jak wchodzisz jak ty w dupę PIS . Szlag by mnie trafił jak bym wchodził w dupę PIS jak ty adminku.
  Wybory.
  Gdy będą startować zagłosuję na partię ZiemKosi zgodnie z własnym sumieniem .

  Polubienie

 75. sssssssss
  Nic z tego zagłosujesz na Pis, wypijesz sobie i będziesz glosował na PiS zgodnie z tym co już obiecałeś. Ziemkosie nie wystartują.

  Polubienie

 76. Jak ZiemKosie nie wystartują Zmiana też nie to wypije ćwiartkę i jakoś na to PIS zagłosuje bo coż innego zostało skoro za miedzą czekają PO – jeby adminku.

  Polubienie

 77. Adminek weż znajdz temu Waldiemu jakąś babę w końcu bo ciągle o sexie gada. Jak nie pozycja lotosu w Chinach to o ciupcianiu Trockiego czy Forda albo o innych takich orgazmach .Ewidentnie Waldziowi kobity brakuje co widać i czuć.
  ssssssssssssssss

  Polubienie

 78. „Z p. Martyną Wojciechowską miałem sposobność zasiadać w sejmiku mazowieckim. Przez cały ten długi czas nie odezwała się ani razu” – tak o dyrektor departamentu NBP mówi były radny PO Wojciech Bartelski. Sprawdziliśmy – stenogramy potwierdzają jego słowa.
  Nie milknie zamieszanie wokół zarobków dyrektor departamentu komunikacji w Narodowym Banku Polskim Martyny Wojciechowskiej.

  Na środowej konferencji prasowej zastępczyni dyrektora departamentu kadr w NBP Ewa Raczko zdementowała doniesienia „Gazety Wyborczej” o tym, jakoby Wojciechowska zarabiała 65 tysięcy złotych miesięcznie.

  Konkretna kwota nie została jednak ujawniona. Nie ujawnił jej również na popołudniowej konferencji prezes NBP Adam Glapiński.
  ————————————————
  List otwarty do JK

  ,,Jak nie będziemy dobrze płacić to najlepsi fachowcy odejdą do prywatnych firm.”

  Najczęściej słyszymy takie uzasadnienia do horrendalnych zarobków.
  No w mordę jeża, macie nas za durniów, czy tylko durniów strugacie?
  Trzecia ewentualność to taka, że jednak durniami jesteście, pazernymi durniami.
  Jest mnóstwo zdolnych, wykształconych ludzi którzy was mogą zastąpić.
  Panie prezes, zrób pan z tym porządek.

  Polubienie

 79. Waszyngton nie zamierza w razie przekazania przez Rosję Japonii Wysp Kurylskich rozmieszczać tam swoich baz wojskowych – powiedział dowódca amerykańskich sił zbrojnych w Japonii generał Jerry Martinez.

  Specjalny doradca ds. polityki zagranicznej premiera Shinzo Abe Katsuyuki Kawai
  © SCREENSHOT: KAWAIKATSUYUKI
  Japonia potrzebuje wsparcia USA w kwestii traktatu pokojowego z Rosją
  Strona japońska już wcześniej zapewniała, że na Kurylach — w razie otrzymania ich południowej części — nie będzie amerykańskich obiektów wojskowych. Tokio przypomniało też, że USA nie mogą tego dokonać bez uzgodnienia z Japonią.
  USA nie planują rozmieszczać wojsk na wyspach południowej części Kurylów, jeśli te zostaną przekazane Japonii — powiedział na środowej konferencji prasowej w Tokio dowódca amerykańskich sił zbrojnych w Japonii generał Jerry Martinez.

  Wyspy Kurylskie: Japonia uwzględni pozycję mieszkających na wyspach Rosjan
  Martinez wyraził nadzieję, że dialog japońskiego premiera Shinzo Abe i prezydenta Rosji Władimira Putina wyda „konstruktywny rezultat”, a także że obydwaj prezydenci znajdą „drogę do rozwiązania tego zastarzałego problemu”. W taki sposób odpowiedział na pytanie dotyczące zaniepokojenia Rosji traktatem pokojowym i roszczeniami terytorialnymi Japonii.
  Sam Shinzo Abe przekonuje, że rozmieszczone w kraju amerykańskie siły zbrojne są nader ważne z punktu widzenia zapewnienia pokoju i bezpieczeństwa na Dalekim Wschodzie.

  Jednocześnie Abe zapewniał, że nie są one wrogo nastawione wobec Rosji. Takie stanowisko według słów Abe Japonia wyrażała na rozmowach z Władimirem Putinem.
  Sputnik
  ——————————–
  USA tylko na to czeka, żeby się zainstalować na Kurylach

  Jak to mówią, durak zawsze budiet durak

  Polubienie

 80. Adminek gdzie ty się obudził? .To ty nie wiesz że od 89 roku jesteś Januszem na dole w tym kraju oj bidaku ależ się zdziwił że twoi mężowie stanu mają cie za Janusza bo kto obsadza niby szefa NBP a Glapiński to aby nie była szycha PC?.
  Oj duraku ty duraku .Idż rób miski dla Niemców po 10 ojro od sztuki i nie bierz się za politykę.

  Prędzej adminek twój prezes znajdzie sobie babę jak zrobi z tym porządek .Apelujesz już czwarty rok do prezesa aby robił porządki w tej stajni Augiasza a tu jeszcze coraz gorszy brud .Ludzie którzy mówią ci prawdę ich nie słuchasz tylko się z nich śmiejesz.
  Od jesieni 2019 będziesz znowu jękał i kwękach jaka baba po ślubie która chciałaby aby chłop zrobił jej dobrze a on tylko trzy ruchy i bok łózka i do wiedzenia.
  Nic ci tu PIS nie zrobi i przestań już żenującą błagać już czwarty rok o to prezesa wszystkich prezesów.
  PIS.

  Jak nie będziemy dobrze płacić to najlepsi fachowcy odejdą do prywatnych firm.”

  Najczęściej słyszymy takie uzasadnienia do horrendalnych zarobków.
  No w mordę jeża, macie nas za durniów, czy tylko durniów strugacie?
  Trzecia ewentualność to taka, że jednak durniami jesteście, pazernymi durniami.
  Jest mnóstwo zdolnych, wykształconych ludzi którzy was mogą zastąpić.
  Panie prezes, zrób pan z tym porządek.

  Polubienie

 81. Ja rozumiem że takie fuchy jak w NBP adminek trzyma dla młodych np dla swojego wnusia za kilka lat .Racjonalnie dobre myślenie.

  Polubienie

 82. @Panthadeo: Grzanek, jak już sobie wybierzesz pannę to pamiętaj żeby to była żydówka. Dobrze na tym wyjdziesz. Kto wie może cię nawet na prezydenta wybiorą Adminku, żeby było śmieszniej, już jakiś czas temu zauważyłem, że mam dziwną proclivity towards (potentially)Jewish-looking women 🙂

  Polubienie

 83. Teraz, bez żadnych politycznych gier i niedomówień, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji oświadczyło, że prace nad traktatem pokojowym mogą być kontynuowane tylko wtedy, gdy Japonia uzna skutki II wojny światowej i pełną suwerenność Rosji nad Wyspami Kurylskimi.
  Rosyjskie MSZ określiło swoje stanowisko. Japońskiemu ambasadorowi powiedziano również, że Japonia wypacza wypowiedzi W. Putina i innych rosyjskich polityków, w celu dezorientacji obywateli Rosji i Japonii. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji uważa działania Japonii za próbę specjalnego zniekształcenia informacji i zaostrzenia sytuacji wokół Wysp Kurylskich.
  Niewątpliwie powinny istnieć przyjazne stosunki i wspólne projekty między Rosją a Japonią, ale w tym celu Japonia musi porzucić wszelkie bezpodstawne roszczenia wobec Rosji dotyczące Wysp Kurylskich i jak reszta świata, uznają, że Wyspy Kurylskie są legalnym terytorium Rosji.
  https://zen.yandex.ru/media/anime/mid-rossii-chetko-oboznachil-poziciiu-rossii-po-kurilskim-ostrovam-i-vyzval-iaponskogo-posla-dlia-besedy-po-povodu-zaiavlenii-tokio-5c36e7b851ac1300abc2db37?from=feed

  Polubienie

 84. No to zwracam Rosjanom honor, widać nie takie oni duraki jak wcześniej sądziłem
  Grzanek, czy dobrze cię zrozumiałem, masz babę która wygląda na żydówkę.
  Wężu ja PiS od czasów Dobrej Zmiany popieram, nie znaczy to, że jak coś nie tak, to będę siedział cicho i nie opierniczę prezesa i nie pogonię im kota.
  Tak sobie myślę, że takie zachowanie winno być całego społeczeństwa.
  Rządźcie w naszym imieniu, ale nie zapominajcie, że to my was wybraliśmy innymi słowy pracownik ma tak pracować by zlecający czyli suweren był zadowolony, by mógł powiedzieć wywiązujecie się z nałożonych obowiązków należycie.
  Takie gadanie, że ,,rzydy rzondzom”, nic nie daje.
  Z drugiej strony trzeba pamiętać, że nie ma ludzi idealnych, każdy ma skłonność ciągnąć do siebie i dbać głównie o własny interes. Zatem musi być także nacisk społeczny na rządzących i kontrola ich zachowań.

  Polubienie

 85. WONSZ

  Co Ty nieboraku znów wypisujesz po necie?
  Że się boisz?
  Czego Ty ateista tak mocno się boisz, chyba nie Jahwe i jego armii aniołów, co?

  Przyjedź tu do Zenka, który ma swój domek w Kołbieli za ciężką pracę przy azbestach w USA (a teraz ledwie dycha) – on (Zenek) załatwi Ci żółte papiery – przepustkę do bycia odważnym i będziesz żył, jak lew w afrykańskiej sawannie.

  Tym czasem bywaj w zdrowiu!

  Polubienie

 86. @Panthadeo – no nie do końca. Po prostu podejrzanie często, kiedy wpadnie mi w oko jakaś babeczka, to ma ciemne oczy 🙂

  Polubienie

 87. WONSZ

  Przyjedź tu do nas, moja Iza zrobi Ci masaż – będziesz czuł się, jak młody bóg Perun.
  Co tam będziesz się przejmował, jak reszta ma wszystko tam, gdzie zwykle Słońce nie dochodzi.
  Bo jeszcze zgłupiejesz chłopie i będzie Ciebie szkoda. Wojaki z drużyny APA pamiętają i martwią się o Ciebie!
  Jak masz doła, to chlapnij setę i popraw drugą i zaraz inny świat.
  Nie przejmuj się – jeszcze prawdziwym Polakom słonko zaświeci!
  Edward też Ciebie lubi!
  Pozdrowienia od Izy i drużyny APA, w skład której i Zenek wchodzi.

  Polubienie

 88. Edzio ja się tylko mogę cieszyć że znam takiego gieroja internetowego jak ty .Z pewnością mi pomożesz i przytulisz do cyca powiesz dobre słowo aby tylko nie w języku francuskim z gogle tłumacza tylko po polsku po erilańsku też może być jak go znasz.
  Zdrowia dla Zenka ja natomiast zdrowy może dlatego że sprzedawałem pyszne ciasteczka w cukierni w Niemczech a to raczej robota przyjemna .Nie to co azbest.
  Wąż jutro z rana wyjeżdza z żoną do Dominikany na wycieczkę ale gdy wróci jeszcze tu posyczy jeżeli mu się zechce.
  Bywajcie drużyno APA.
  Bywaj Edzio ty mu supermanie .
  cmok Edzio przytul mnie my hero.
  ssssssssssssssssssss

  Polubienie

 89. Oczywiście drobna pomyłka .W sobotę z rana a jutro wizyta katabasa oczywiście ale w samochodzie przeczekam jakoś.
  sssssssssssss

  Polubienie

 90. Tak na koniec .Tadeo to w sumie chłopisko z poczuciem humoru którego da się lubić ale czasami te jego wiernopoddańcze pisowe wpisy potrafią doprowadzać do czarnej rozpaczy np cytat: „politycy PIS to mężowie stanu ”
  Takie pisanie to już odjazd całkowity a przecież nasz Tadeo nie ćpa.
  Trzymaj się adminku
  Zdrówka kolego.

  Polubienie

 91. ssssssssssssssssss
  „politycy PIS to mężowie stanu ”

  Wężu to ty się na żartach nie znasz.
  To było po to by wężusia wnerwić.
  Mąż stanu to jest Putin i jego żydowska obstawka….według niektórych.

  Grzanek, a ja już myślałem, ze tobie się tylko węże (rodzaj męski) podobają.

  Polubienie

 92. Ad Adm-inka

  Rządźcie w naszym imieniu, ale nie zapominajcie, że to my was wybraliśmy innymi słowy pracownik ma tak pracować by zlecający czyli suweren był zadowolony, by mógł powiedzieć wywiązujecie się z nałożonych obowiązków należycie.

  Oj, Adm-in, Ty w ogóle nie czujesz geopolitycznego bluesa! Republika bananowa, republika kolesi i to nazywasz rządami w NASZYM IMIENIU?

  Republika bananowa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Republika_bananowa

  Republika kolesi nad Wisłą

  https://prawy.pl/44499-republika-kolesi-nad-wisla/

  Armia nieproduktywnych użytecznych idiotów, która drąży społeczeństwo, jak komórka rakowa!

  W ramach postępu socjalizmu rośnie biurokracja. Gigantyczny wzrost urzędników za rządów PiS

  https://wolnosc24.pl/2018/07/19/w-ramach-postepu-socjalizmu-rosnie-biurokracja-gigantyczny-wzrost-urzednikow-za-rzadow-pis/

  Biurokracja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Biurokracja

  Był ,,gorszy” okupant ze Wschodu, teraz jest ,,lepszy” z Zachodu – zawsze jakiś mocarz musi pilnować gojów w republice bananowej.

  CZY BYŁO JAKIEŚ REFERENDUM W TEJ SPRAWIE – JA SOBIE NIE PRZYPOMINAM?

  MON: Ponad połowa Polaków chce utworzenia stałej bazy wojsk USA w naszym kraju

  https://www.defence24.pl/mon-ponad-polowa-polakow-chce-utworzenia-stalej-bazy-wojsk-usa-w-naszym-kraju

  Będzie więcej żołnierzy USA w Polsce. Ważny list ambasadorów

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/83705/Bedzie-wiecej-zolnierzy-USA-w-Polsce-Wazny-list-ambasadorow.html

  ,,Polska zapłaci miliardy za obecność wojsk USA”. Będziecie zdziwieni, ile płacą Niemcy

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/83705/Bedzie-wiecej-zolnierzy-USA-w-Polsce-Wazny-list-ambasadorow.html

  W KONSTYTUCJI III RP, CHYBA NIKT NIE NAPISAŁ, ŻE W PO—LIN, MA STACJONOWAĆ OKUPACYJNA ARMIA Z US-RAJU!

  NAZYWAJMY RZECZY PO IMIENIU!

  Zdrada stanu

  Art. 127.
  § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrada_stanu

  Panie Adm-in, kto obecnie ,,(nie)rządzi” w Po—lin i czyje są to decyzje w imieniu ,,przypadkowego społeczeństwa?”

  Hej!

  Polubienie

 93. Panie Adm-in, kto obecnie ,,(nie)rządzi” w Po—lin…

  Panie Kika i sssssssssss, czy żle się wam powodzi pod ,,(nie)rządami” w Po—lin,
  czy w PRL: było wam lepiej?

  Polubienie

 94. Adminek to że mi się powodzi powiedzmy nieżle nawet więcej nie chce bo pieniądze psują w nadmiarze to nawet 0,0001 procenta nie ma zasługi PIS .Kompletnie nic PIS nie zawdzięczam tej partyjce podobnie jak każdej innej która ukształtowała się po okrągłym żłobie .Oni dbają tylko o siebie i swoich pociotków niezależnie z jakiej opcji pochodzą a wybierani są w wyborach przez takich januszy.

  NIE MA CO LICZYĆ NA ŻADNE PARTYJKI A UMIESZ LICZYĆ TO LICZ GŁÓWNIE NA SIEBIE .
  PRL MIAŁ SWOJE WADY ALE NA PEWNO ŻYŁO SIĘ LEPIEJ CO NIE ZNACZY ŻE BYŁ TO USTRÓJ DOSKONAŁY.
  iIII RP I LUDZIE KTÓRZY RZĄDZĄ PO 89 ROKU POD PŁASZCZYKIEM DEMOKRACJI TO JEST PO PROSTU JEDEN WIELKI DRAMAT I TRAGEDIA W JEDNYM JAK SZAMPON Z ODŻYWKĄ.

  Polubienie

 95. Pewnie kiedyś władzę przejmą patrioci w Polsce którzy uprzątną stajnię Augiasza ale to za naszego życia nie będzie ale że nastąpi to wszyscy wiemy.

  Polubienie

 96. A jeżeli adminek wierzy że jego prezes jest taki pracuś i weżmie przykład z Heraklesa to chyba już adminek się rozczarował i dobrze wie ze nic z tego nie będzie a jeżeli nie wie to niech dalej marzy na jawie i śni ale obudzi się prędzej czy pożniej z ręką w gównianym pisowym nocniku.

  Polubienie

 97. Don Tadeo:
  Grzanek, a ja już myślałem, ze tobie się tylko węże (rodzaj męski) podobają.
  Węże, a właściwie jednego, to ja bardzo lubię, natomiast podobają mi się niestety samice homo sapiens, na moje nieszczęście. Wolałbym, żeby mi się nie podobały, wtedy życie byłoby dużo lżejsze 🙂

  Polubienie

 98. DonThadeo:
  Grzanek, a ja już myślałem, ze tobie się tylko węże (rodzaj męski) podobają.
  Węże, a właściwie jednego, to ja bardzo lubię, natomiast podobają mi się niestety samice hom o sapiens, na moje nieszczęście. Wolałbym, żeby mi się nie podobały, wtedy życie byłoby dużo lżejsze 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 99. Adminku przed chwilą czytałem na niemieckim internecie że kamizelki chcą w sobotę na hurra bij zabij zaatakować banki we Francji.
  No zaczynają się tam dziać komedie.!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 100. Panie Kika i sssssssssss, czy żle się wam powodzi pod ,,(nie)rządami” w Po—lin,
  czy w PRL: było wam lepiej?

  Panie Adm-in, mam ten komfort psychiczny, że nigdy nie brałem udziału w żadnej socjalistycznej partii i dzisiaj mogę to stwierdzić kategorycznie, że powrót do modelu rządów I RP jest jedynym słusznym rozwiązaniem dla Polski i Polaków!

  Tamten system się sprawdził i panował przez wieki, a obecny ma tylko 100 lat i od samego początku są same problemy!

  Adm-inek, powiedz to im, żeby sobie stworzył konstytutę/prostytutę, zamordystyczne prawa, partię PiS i armie darmozjadów, która żąda cały czas kolejnych haraczy, danin i podatków, w zamian nie dając prawie nic! Chi, chi, chi…

  https://pl.wiktionary.org/wiki/zamordyzm

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pszczo%C5%82a

  Czy to przypadek, wzorowanie się na pszczołach?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Burbonowie

  Im też możesz udzielić kilka dobrych porad, jak się mają rządzić przy pomocy szmulowskiej podłej podmiany, zwanej ,,dobrą zmianą”, ponieważ one ,,naprawdę” tego potrzebują! Cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mr%C3%B3wkowate

  Co faraon miał wspólnego z mrówkami!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mr%C3%B3wka_faraona

  Hej!

  Polubienie

 101. Jeśli ktoś nie wie, stara kobieta sfotografowała się na tle złotego fortepianu skradzionego z rezydencji Saddama Husseina. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że babcia jest Królową Wielkiej Brytanii.

  Polubienie

 102. Ad Juliusa

  KTO Z PEJSAMI PRZYSTAJE, TAKIM SIĘ SAM STAJE…

  https://pl.wiktionary.org/wiki/kto_z_kim_przestaje,_takim_si%C4%99_staje

  … A PRZY OKAZJI, ZATRACILI INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Instynkt

  https://www.synonimy.pl/synonim/wynaturzenie/

  Julius, czego dobrego można się spodziewać, po szmulach i szwabach, zwanych Anglosasami, przecież jedni i drudzy są PASOŻYDAMI – OKU-PAN-TAMI CAŁEGO ŚWIATA?

  KRĘTACTWA HISTORYCZNE TO ICH SPECJALNOŚĆ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anglosasi

  WELFOWIE, HANOWEROWIE, BAWARCZYCY… – Q… ICH MAĆ!?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Welfowie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Dynastia_hanowerska

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktoria_Hanowerska

  TUTAJ WSZYSTKO JEST OPISANE ZE SZCZEGÓŁAMI, ALE TRZEBA TROSZECZKĘ POMYŚLEĆ I DOPASOWAĆ Z TYM, CO SIĘ DO TEJ PORY WYDARZYŁO. KILKA RAZY TO PRZECZYTAŁEM I ZROZUMIAŁEM, ŻE TO WSZYSKO OBECNIE SIĘ DZIEJE! TEN SCENARJUSZ JUŻ BYŁ ,,GRANY” W DAWNYCH WIEKACH I TERAZ JEST KOLEJNA POWTÓRKA!

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=406

  WSZYSTKO JUŻ BYŁO I NIC NIE MA NOWEGO POD SŁOŃCEM – SZALONA KARUZELA!

  ,,… 9 To, co było, jest tym, co będzie,
  a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie:
  więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.
  10 Jeśli jest coś, o czym by się rzekło:
  ,,Patrz, to coś nowego” –
  to już to było w czasach,
  które były przed nami…”

  CZY KOMPUTERY TEŻ TAM BYŁY, A PICU, PICU, MÓJ UKRADZIONY XIĘŻYCU, KTÓRY POWTÓRNIE BĘDZIE ŚWIECIŁ JAK SŁOŃCE…? Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 103. kika22
  ,,że powrót do modelu rządów I RP jest jedynym słusznym rozwiązaniem dla Polski i Polaków!”

  I RP skończyła się rozbiorem Polski.
  No i ta pańszczyzna i dziesięcina na kościółek, magnateria, bezkrólewie, zrywane sejmiki, liberum veto i wolne elekcje w które mieszały się inne kraje.
  Czy aby na pewno dobrze wybrałeś?

  Polubienie

 104. Kika ja pierdolę I RP dla niego wzorem ha ha ha .Profesor może ty bimber w domu pędzisz ?
  I RP chu.. dupa i kamieni kupa dla sorka wzór.
  a to magnat się znalazł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 105. Adminek kur ja nigdy mieć nie chciałem to raczej męczyłem się z tym dla jajek bo zarobek był . Miałem różne liliputki z których zrezygnowałem bo wyfruwały z podwórka miałem tez takie kury które jaja bez cholesterolu zniosiły ponadto kaczory , kaczki , indyki .Zlikwidowałem to wszystko bo żona nie lubiła jak była młoda po ślubie tych kur po drugie skarżyła się że ciągle w kurze gówna wchodzi a na końcu zagroziła że nie będzie w nocy cudnego rypanka jak tych kur nie sprzedam tak jakbym sobie łamistrajka nie mógł znależć a że sam tego nie lubiłem to pozbyłem się kur.

  Adm 10 stycznia 2019 o 6:55 PM
  wężyk, odpowiedz na pytanie pana Wojtka Pajka pod filmem na YT
  co to za kury ?
  Ty ze wsi to chyba się znasz na kurach

  Polubienie

 106. ssssssssssssss
  a to magnat się znalazł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  a może kika to hrabia Jan Zbigniew Potocki?
  kika z jakich ty magnatów
  Radziwił Sierotka,
  Koniecpolski,
  Lubomirski,
  Jarema Wiśniowiecki?

  Polubienie

 107. Ale się uśmiałem i słowo honoru to nie mój komentarz .

  e komentarze
  Ryszard Ochódzki
  Ryszard Ochódzki2 godziny temu
  Waldku, uwielbiam twoje poczucie humoru, mimike twarzy, i fristajle o starych babach co ich swedzi. Ty to musisz miec cisnienie na wentyl, ciagle tylko o orgietkach nawijasz.
  Odpowiedz
  Ukryj odpowiedzi
  Waldek Pastuszka
  Waldek Pastuszka2 godziny temu
  Szkoda mi tej potężnej energii, jaką one reprezentują, a wręcz ich szkodliwość, gdyż mają b negatywny wpływ na wychów młodych cieląt.
  A że nikt tego tak mocno nie uwydatnia, jak ja i nie wstydzi się poruszać babskiego zakłamania, odbiór może być taki, jak twój.

  Polubienie

 108. CZYM JEST WSPÓLNOTA ŻYDOWSKA W ROSJI?

  Dziś trzecia co do wielkości społeczność żydowska na świecie koncentruje się w Rosji. Mieszka tu ponad dwa miliony Żydów (z czego ponad milion w Rosji, około 600 tysięcy na Ukrainie, około 120 tysięcy na Białorusi) … „(” Międzynarodowa Gazeta Żydowska „nr 13/96).
  Antyasymilacja: na to czekaliśmy! Pod wpływem świadomej woli przywódców żydowskich, stymulowanych premią gotówkową, rozpoczęto aktywny proces odkrywania ukrytego żydostwa, ponownej identyfikacji i derusyfikacji.
  Według statystyk 58% żydowskich kobiet i 56% żydowskich mężczyzn było w mieszanych małżeństwach w ZSRR.) Ale są reprezentatywne dane o organizacjach żydowskich, pozwalając pośrednio sądzić reprezentację Żydów w naszym kraju. Nazwijmy niektóre z nich wybiórczo.
  W Rosji w szczególności: Hama, Khava, Joint, Vaad, B’nai Brit, Beitar, Beit Hillel, Sokhnut, Światowa Organizacja Syjonistyczna, Rosyjski Kongres Żydowski, Irgun Zioni – i wiele innych. „W sumie istnieje około pięciuset żydowskich stowarzyszeń o różnych kierunkach – młodzież, kobiety, sport, zakonnicy itd.” (Żydzi jednoczą się – „Rosyjski Telegraf” 30 września 1997 r.).
  W 1998 r. Powstało nowe znaczące stowarzyszenie – Żydowska Narodowo-Kulturowa Autonomia Federacji Rosyjskiej „Społeczność żydowska Rosji” (ENKA).
  Na przykład, tylko w samej Moskwie istnieją: Żydowskie Centrum Naukowe Rosyjskiej Akademii Nauk, Klub Kina Izraelskiego przy Muzeum Kina, Akademia Żydowska im. Maimonidesa, Instytut Izraela i Bliskiego Wschodu, pięć synagog, centrum charytatywne HAMA, targi pracy, obozy Kristall, Mendelejewo i Puszkino dla dzieci pod Moskwą, klub młodzieżowy Hillel, SPC „Holokaust”, klub „Arka”, Szkoła Konserwatywnego Judaizmu, itp. Dotyczy to także reszty kraju.
  Praktycznie w każdym numerze Międzynarodowej Gazety Żydowskiej znajdują się informacje o licznych wydarzeniach różnych organizacji żydowskich w Rosji. Wszystkie wydarzenia są narodowej żydowskiej specyfiki, wszystkie mają na celu wskrzeszanie i utrwalenie żydowskich tradycji. Wciągnąć w krąg swoich ludzi, do ich „trzody” wszystkie nowe „zagubione owce z Domu Izraela” – a nawet do prozelitów.

  Wynik? Setki tysięcy Żydów opuściło ziemie byłego ZSRR, ale oto cud: ani ich liczba, ani ich wpływ tutaj nie maleją. Radzikowski wspomina w tym samym artykule: „Żydzi dziś w Rosji, po 20 latach ciągłej emigracji młodych i najbardziej energicznych z nich, okazali się silniejsi niż 20 lat temu.” (Obraz hydry wyłania się, w którym dwa nowe natychmiast rosną na miejscu odciętej głowy).

  Każdy Żyd, który żyje w Rosji przez sam fakt jego istnienia, wzmacnia żydowską społeczność kraju, służy jako wsparcie dla planów przywódców rosyjskiego żydostwa. Ponieważ rosyjscy Żydzi są w większości dobrze wykształceni i zajmują ważne stanowiska w biznesie, polityce i mediach, oczywiste jest, że problem liczby Żydów jest jednocześnie problemem jakości społeczności żydowskiej.
  cdn.

  Polubienie

 109. Na koniec .Wyjasnienie dla drużyny APA w sprawie Waldzia .

  Druzyno nie śmieję się z Waldzia bo mam taki kaprys .Po prostu szkoda mi człowieka bo przez te krzyki ,nerwy na jego felietonach traci Waldzio kawał zdrowia .Chcę tam trochę wprowadzić śmiechu żeby Waldzio nieco wyluzował .Na pewno w wielu kwestiach ma rację i ma udane felietony jak weżmie coś na uspokojenie.
  Człowiek wyprzedził ludzi wśród których żyje o jakieś 50 lat w rozwoju i pomysłach dlatego jemu się ciężko żyje wśród januszy .Nie on pierwszy nie ostatni umrze w zapomnieniu nie zrozumiany przez otaczające go ameby i jak to w takich sytuacjach bywa ktoś za 50 lat odkryje jego prace nagłosni i Waldzio zostanie bohaterem narodowym z pomnikiem w każdym mieście ale to nie za jego życia.

  Polubienie

 110. Podobnie może być z Piskorskim z tym że Piskorski może dożyć swojej chwały i na stare lata jeszcze zostać prezydentem.

  Polubienie

 111. „Panie Adm-in, mam ten komfort psychiczny, że nigdy nie brałem udziału w żadnej socjalistycznej partii i dzisiaj mogę to stwierdzić kategorycznie, że powrót do modelu rządów I RP jest jedynym słusznym rozwiązaniem dla Polski i Polaków!”

  NiE I RP, tylko Królestwo Polskie (Polska Piastów).

  Polubienie

 112. Właśnie u Przemka napisałem wpis że u mnie 8.15 bo chodzi od 9.00 a zona już gotowa na zaszczyt obecności pasibrzucha i to jeszcze trzeba wyjść na dwór przed furtkę i go grzecznie zapraszać . Nic nie zrobię mam dwa piwa w aucie przeczekam ten zaszczyt jaki mój dom nawiedzi . Dałem 50 złotych niech da w kopercie.
  Zależy od katabasa .Niektórzy pchają się na silę a niektórzy czekają na zaproszenie .Ten pasibrzuch co dziś chodzi podobno trzeba go zapraszać do domu.
  Co roku męka z tymi brzuchaczami ale cóż poradzić z żoną nie będę się kłócił .

  Trzymaj się grzanuś

  Polubienie

 113. Nieznani sprawcy oblali czerwoną farbą pomnik Jana Pawła II przy kościele św. Mateusza w Starogardzie Gdańskim. Policja od wczoraj prowadzi dochodzenie w sprawie dewastacji rzeźby.

  Jak pisze Onet, zgłoszenie o oblaniu pomnika Jana Pawła II czerwoną farbą wpłynęło dopiero kilka dni po tym wydarzeniu. Policja przesłuchała już pierwszych świadków i zabezpieczyła monitoring.

  Pomnik papieża został już wyczyszczony za sprawą kibiców trzecioligowego klubu piłkarskiego KP Starogrard oraz lokalnych działaczy Kukiz’15. Jednym z inicjatorów akcji był Tomasz Walczak związany z tym ruchem. W rozmowie z Onetem on podkreślił, że tego samego dnia, gdy pomnik oblano farbą, ktoś na kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Starogardzie umieścił napis: „Pedofilia w Kościele”.

  Polubienie

 114. Ze dwa trzy lata temu zobaczyłem jak żona włożyła do koperty 20 zł.
  Pomyślałem, wezmę te dwie dychy i zamiast niej włożę karteczkę z napisem ,,Bóg zapłać za kolędowanie”
  No ale odpuściłem sobie.
  Ale jak by w tym roku włożyła 50 zł, to bym je wyjął i włożył tylko dychacza.
  Myślę że i tak byłoby to za dużo.
  A jak żona nie usłyszy dzwonka to temu chłopakowi co chodzi i pyta czy się księdza przyjmie to powiem – Nie

  Polubienie

 115. ABW zatrzymała Polaka i Chińczyka podejrzanych o współpracę z chińskimi służbami specjalnymi. Weijing W. to dyrektor polskiego oddział Huawei. Piotr D. to z kolei były wysoki rangą oficer ABW, obecnie ekspert ds. cyberbezpieczeństwa.
  Postawowienie o wydaniu nakazu aresztowania wydał w czwartek wieczorem Sąd Rejonowy w Warszawie.

  Jest to zapewne spełnienie „życzenia” zamorskiego kraju.
  W zaistniałej sytuacji można spodziewać się aresztowań Polaków przebywających w Chinach. Za przymknięcie Chinki w Kanadzie, w odwecie aresztowano parunastu obywateli Kanady przebywajacych w Chinach.

  Polubienie

 116. A jest tu jedna rzecz która się odbywa bez zgody metropolii znad wielkiego bajora . Tutaj nawet puścić bąka nie można bez ich yes dlatego tam jest metropolia a tutaj kolonia.

  Polubienie

 117. NO, CÓŻ, NAM MYŚLEĆ NIE KAZANO, LEPSZE TO CO JEST (WY-BOR-NY SOCJALIZM – OD SŁOWA WY-BORY), NIŻ TO CO BYŁO I ZOSTAŁO FAŁSZYWIE OPISANE, I PRAKTYCZNIE DO TEJ PORY JEST NIEPOZNANE!

  ZAWSZE MIAŁEM PROBLEMY Z NADMIAREM WIEDZY, CO INNEGO W DOMU SIĘ MÓWIŁO NA TEMAT HISTORII, W KSIĄŻKACH WSZYSTKO INACZEJ INTERPRETOWANO, A RESZTĘ DOKŁADAŁA FAŁSZYWA SZKOŁA/SCHOLA – DZISIAJ TO WIEM NA PEWNO, ŻE JEST PLUGAWA, WYMYŚLONA PRZEZ PARCHÓW Z PRZEZNACZENIEM DO TOTALNEJ INDOKTRYNACJI WSZYSTKICH GOJÓW OD DZIECKA, AŻ PO GRÓB.

  KTÓRY KRÓL JEST PRAWDZIWY?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cesarz

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3l

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wicekr%C3%B3l

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolna_elekcja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent

  NA KOGO ONI CAŁY CZAS CZEKAJĄ? CZEMU TEN PROCES NIGDY NIE ZOSTAŁ DOKŁADNIE OPISANY? CO MA WSPÓLNEGO NIEBO Z NADEJŚCIEM KRÓLA JEDYNEGO? CZEMU ZNAJĄCY PRAWDĘ BOJĄ SIĘ TEGO? GDZIE ON SIĘ OSTATNIO POJAWIŁ? W JAKIM K-RAJU?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomazaniec

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrystus_Kr%C3%B3l

  DLA KOGO I PO CO ZROBIONO TĘ CAŁĄ SZOPKĘ? GOŚCIA JESZCZE NIE MA, A ONI MU PRZYGOTOWALI ,,ŚWIĘTY KIB-EL” DO KIBLOWANIA (czytaj TRON) PLUS KORONA…!?

  Inthronizatio – wyniesienie na tron

  http://www.intronizacja.pl/

  MYŚLEĆ PANOWIE SZ-LACH-TA, TO NIE BOLI!

  Hej!

  Polubienie

 118. TVP nie czekała do niedzieli i już zaatakowała WOŚP obrzydliwą „dobranocką” z Owsiakiem
  TVP nie czekała do niedzieli i już zaatakowała WOŚP obrzydliwą ‚dobranocką’ z Owsiakiem

  Fot. Twitter / Barbara Piela
  W programie TVP Info „Minęła 20” pokazano kolejną animację Barbary Pieli. Tym razem tematem „dobranocki” była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sugeruje się w niej, że Jerzy Owsiak działa na zlecenie Hanny Gronkiewicz-Waltz.

  Polubienie

 119. LuK
  ,,NiE I RP, tylko Królestwo Polskie (Polska Piastów).”

  To co ja wiem to każdy z Piastów miał za żonę Niemkę, może z wyjątkiem czeskiej Dobrawy, ale ponoć jej matka to była też Niemką.
  Więc czy te kolejne króle Piasty to byli Polacy czy bardziej Niemcy?

  Polubienie

 120. A ch… tam z tym Owsiakiem i jego orkiestryją .Rządziło PO – jeby to miał 7 lat tłustych w mediach teraz rządzą mohery pisowe to ma w mediach 7 latach chudych.
  Niech nie narzeka .Żyje mu się w Judeopolonii jak pączek w maśle i nie ma co pierd… na ten temat.

  Nie dawać ani grosza na tą orkiestryje !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 121. Zbiorą 50 mln złotych i wielki mi pieniądz .Dla państwa to są marne grosze .W normalnym kraju nikt by tego nie organizował bo nie byłoby potrzeby . Psim obowiązkiem państwa jest mieć pieniądze na leczenie dzieci w końcu każdy płaci składki a nie wysyłać dzieciaki z puszkami na żebry i jeszcze w zimie.
  Durnota goni durnotę w tym kraju.
  A może chociaż wnusio adminka nie będzie łaził w mrożny dzień z puszką jak smród po gaciach.

  Polubienie

 122. Kika ja pierdolę I RP dla niego wzorem ha ha ha .Profesor może ty bimber w domu pędzisz?

  SPECJALNA KOREPETYCJA DLA OPÓŹNIONYCH W ROZWOJU, (MOŻE TAKŻE CHODZI O WODOGŁOWIE – KTO TO WIE?) I Z KLAPKAMI NA OCZACH ZAŁOŻONYMI PRZEZ SZMULI!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wodog%C5%82owie

  TO ONI ROZPIERDOLILI I PRZEHULALI I RP – COSIK TUTAJ NIE PASUJE, PANOWIE SZ-LACH-TA?

  https://synonim.net/synonim/szlachetny

  KTO KOŁO DUPY KRÓLA ZAWSZE SIĘ SZWENDAŁ, SZLACHTA CZY SZMULOWSKA ARYSTOKRACJA? FAŁSZYWA ŻYDOWSKA ARYSTOKRACJA CAŁY CZAS ISTNIEJE, A GDZIE SIĘ PODZIAŁA RODOWITA SZLACHTA Z CAŁEJ EUROPY?

  ARYSTOKRACJA CZY SZLACHTA – KTO I W JAKIM CELU WYMIESZAŁ TE DWA RÓŻNE POJĘCIA?

  Arystokracja polska

  ,,W Polsce szlachta stanowiła tak wielką masę społeczną, że pojęcie arystokracji nabrało odmiennego znaczenia, odnosząc się do grupy osób szlachetnie urodzonych, wyróżniających się od reszty tłumu szlacheckiego zarówno statusem majątkowym jak społecznym. Polska arystokracja, zwana możnowładcami, a później magnatami, która zgodnie z panującą doktryną jedności szlacheckiej powinna być równa pozostałej szlachcie, wyraźnie wyodrębniła się w osobną warstwę. Wprawdzie w popularnym mniemaniu „szlachcic na zagrodzie był równy wojewodzie”, ale był to raczej wyidealizowany obraz panujących stosunków społecznych. Inna interpretacja tego zdania oznacza, że każdy szlachcic, który potrafił zdobyć wielkie dobra (jak np. Jan Zamoyski) automatycznie wchodził w skład magnaterii, a równocześnie magnat, który utracił większość dóbr z obrębu tej magnaterii wypadał (jak np. rody Tęczyńskich czy Wiśniowieckich).

  W Polsce nie przyjął się zwyczaj oddzielania arystokracji od ogółu szlachty za pomocą hierarchii tytułów (jedyny wyjątek dotyczył książęcych tytułów dla kniaziów litewskich i ruskich). Arystokracja wywierała decydujący wpływ na losy Rzeczypospolitej i skupiała w swym ręku wszystkie ważniejsze urzędy publiczne, ostentacyjnie nieraz odcinając się od reszty „braci szlacheckiej”, przy czym kryterium był stan posiadania, a nie pochodzenie. Rody arystokratyczne Polski były też często siłą napędową rozwoju kultury, sztuki, nauki, kształcąc swą młodzież i sponsorując zdolną młodzież z niższych stanów, a wreszcie fundując szkoły, uczelnie i biblioteki, a w razie potrzeby wystawiając własne wojsko, przyczyniając się do rozbudowy floty i umocnień, a nawet opłacając wojska najemne.”

  ŻYDOWSKA ARYSTOKRACJA I NAJLEPSI – KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ Z CZOSNKOWYCH PARCHÓW.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Arystokracja

  SPORO POZYTYWNYCH SYNONIMÓW SOBIE PRZYWŁASZCZYLI/ZAWŁASZCZYLI, PARCHATE PRZY-BŁĘDY!

  https://synonim.net/synonim/arystokracja

  TUTAJ TEŻ JEST WIELE KŁAMSTW I ISTNE POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM POJĘCIOWYM – OTO WŁAŚNIE CHODZI, ŻEBY PRAWDA NIE UJRZAŁA ŚWIATŁA DZIENNEGO!

  Szlachta

  Szlachta (ze starodolnoniemieckiego slahta; współcz. niem. Geschlecht „ród”, łac. generosus „urodzony”, bene natus „dobrze urodzony”, nobilis „sławny”)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlachta

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlachta_w_Polsce

  SZWABSKA SZLACHTA WYWODZI SIĘ OD SŁOWA S-LA(C)H-TA/GESCH-LECH-T- DLA KOGO TEN BAJEREK?

  AD-EL – A CO TO TAKIEGO? MOŻE TO JEST OD ŻYDOWSKIEGO IMIENIA AD-EL-A, ALBO AD-ELAJDA…?

  https://pl.wiktionary.org/wiki/Adel

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adela

  JESZCZE JEDNO – SZLACHTA NIDY SIĘ NIE KRĘCIŁA WOKÓŁ KRÓLEWSKICH DUP I NIE PRZEBYWAŁA W PAŁACACH, PONIEWAŻ BYLI ,,UWIĄZANI” DO ZIEMI I DO SWOICH RODOWYCH DWORÓW, RAZEM ZE ,,SWOIMI” CHŁOPAMI, ALE TO INNA ,,BAJKA!”

  DWÓR NIE RÓWNA SIĘ PAŁACOWI!

  Hej!

  Polubienie

 123. DWÓR I DWORZANIE, GDZIE W TYM JEST LOGIKA – FAŁSZYWE PEJSATE PAC-MANY?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_dw%C3%B3r_szlachecki

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dworzanin

  AHA JESZCZE BYLI TAJEMNICZY KRÓLEWSCY DWORZANIE, KTÓRZY CAŁY CZAS PRZEBYWALI W SWOICH PAŁACACH I KRÓLEWSKICH?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Dworzanie_kr%C3%B3lewscy

  Wart Pac pałaca, a pałac Paca

  https://pl.wikiquote.org/wiki/Wart_Pac_pa%C5%82aca,_a_pa%C5%82ac_Paca

  JAK SIĘ NIE MA RODOWITYCH SZLACHECKICH KORZONKÓW, TO KONIECZNIE TRZEBA JE SOBIE DOROBIĆ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pacowie_herbu_Gozdawa

  TO JEST KLASYCZNY SZLACHECKI DWÓR, BARDZO SKROMNY, WYBUDOWANY NA WSI! Chi, chi, chi…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac_w_Wilanowie

  WILANÓW, MOŻE MILANÓW, JAKI PROBLEM ODWRÓCIĆ LITERKĘ ,,M” I ZROBIĆ ,,W”!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilan%C3%B3w

  Hej!

  Polubienie

 124. Kika i własnie dlatego nie powinniśmy domagać się powrotu I RP czy innego chamerykańskiego międzymorza.

  „To co ja wiem to każdy z Piastów miał za żonę Niemkę, może z wyjątkiem czeskiej Dobrawy, ale ponoć jej matka to była też Niemką.
  Więc czy te kolejne króle Piasty to byli Polacy czy bardziej Niemcy?”

  To chyba lekka przesada, ale nie dam sobie ręki uciąć, że tak nie było.

  Polubienie

 125. Tworzenie państwowości polskiej przez drużyny mieszka I (mieszek czyli portfel) wyglądało to tak jak scenariusz filmu gansterskiego albo fakty żywcem wyjęte z kryminalnych kronik polski lat 90-ych. A mianowicie, podjeżdzały karki do miejscowości i żądały bardzo dużej kasy za „ochrone” w innym wypadku lub w razie niezapłacania za ochrone, najeżdzano ziemie a wszystkich młodych wiązanao w pęta i paszli na handel. starych zabijano na miejcu i grabiono ich majątek. Słowo „slave” pochodzi od niewolnik i było kojarzone w swiecie arabskim a nawet chinskim z tanimi i popularnymi niewolnikami. bywało często tak że z powodu nadmiaru „towaru” sprzedawano ich na tuziny, kopy lub dodawano gratis do jakiegoś innego towaru. innym razem wycieńczonych długim marszem i głodem, a następnie brakiem popytu, konających z głodu i chorób słowiańskich niewolników dobijano i zakopywano w masowych dołach gdzie popadnie i zastępowano nowymi, taki był ruch w interesie. To nie jest żadna spiskowa teoria a fakty znane od dosyć dawna każdemu poważnemu historykowi albo archeologowi, niewierzycie zpytajcie.. Ten proceder trwał dość długo by całkowicie wyludnić sporą część obszaru polski i nietylko polski. Kiedy zakazano masowego handlu ludzmi to „karki” zaczeły łapać ludzi i koncentrować ich na swojej ziemi celem pracy niewolniczej przy karczowaniu lasów i uprawy roli z której także czerpali niemałe korzyści, tak narodziły się pierwsze folwarki gdzie półludzie/półzwierzęta czyli słowiańskie chamy tyrały na swoich panów, wsumie to polsce trwało do czsów wjazdu hitlera w 1939r

  Polubienie

 126. no i zapomniałem jeszcze dodać mały szczegół choć ważny. młodych schwytanych słowiańskich chłopaków kastrowano na miejscu albo w grodach

  Polubienie

 127. Powszechnie używane określenie Słowianie jest błędne. Prawidłowo należy mówić Sławianie. Oto cytat z przedwojennej publikacji z 1924 r. Dr. Jana Sasa Zubrzyckiego pt. „Sława” dotyczący tego zagadnienia „W języku polskim aż do połowy wieku XIX-go wymawiano i zawsze pisano: Sławianie. Dopiero od niedawna rozpowszechniono u nas w Polsce określenie: Słowianie, jakoby nazwa nasza nie pochodziła w istocie od sławy, tylko od słowa. Wielka to różnica, zestawiająca dwie wartości bardzo odmienne. W zgodzie z dążeniem powszechnym, aby umniejszyć wszystko co polskie na każdym kroku i w każdym miejscu, zakrzątano się w czasach ostatnich tak skutecznie, że pokolenie dzisiejsze nie ma już zgoła wyobrażenia, jaka może być różnica między Sławianinem, a Słowianinem i co gorsza nie może w to uwierzyć, że Sławianin pochodził od Sławy!”
  I kolejny ważny cytat tym razem ze str. 7 „A ta idea aryjskiego-sławiańskiego Ducha Sławy, Miru i Pokoju rozpościerała i rozchodziła się wraz z plemieniem naszem od Azji aż het za Ren wgłąb dzisiejszej Francji poprzez całą olbrzymią wschodnią i środkową Europę; ona rozsiedliła się i rozgościła z nieprzeliczonemi rzeszami plemienja „sławiańskiego” na ziemi italskiej i półwyspie bałkańskim, zaludniając i użyźniając pracą pługa a zdobiąc warownymi grodami i świątyniami rozległe obszary lądu europejskiego!”

  Tak więc od dziś mówmy o nas prawidłowo – Sławianie.

  Polubienie

 128. Za to zdanie to ci waldzio powinien w dupę gorące KFC włozyć

  re. nazwa słowianin pochodzi od słowa niewolnik „slave”, albo i na na odwrót :))

  Polubienie

 129. sam se włóż głupi kmiotku. czym się tak jarasz chopie , jeszcze mało wiesz o prawdziwej historii

  Polubienie

 130. Ekspert się znalazł od historii na miarę Paczkowskiego , Roszkowskiego ,Tazbira i innych .Wracaj do kuchni smażyć mielone.

  Polubienie

 131. Śmiech na sali. przecież oficjalnie nikt ci prawdy nie poda na tacy niewolniku . gdzie ty mieszkasz
  ps uważaj bo jeszcze ci zwieracze popuszczą z tej dumy narodowej

  Polubienie

 132. Jak ja cię ugryzę w dupę pejsatku jakem wonsz z raju to tobie zwieracze szybciej puszczą i nawet pejsaty stoperan ci nie pomoże.
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 133. Niewolnictwo, karki, tłamszenie buntowników? Niech ktoś mi poda państwo, które wtedy tak nie postępowało.
  Gdyby nie centralizm pierwszych piastów zaprowadzany siłą, to Polska nigdy by nie zaistniała na mapie Europy, bo wewnętrzni buntownicy rozsadziliby kraj od wewnątrz zapewniając niemieckim krzyżowcom czysty „wjazd” bez jakiegokolwiek większego oporu na tych ziemiach. Wieleci i inni słowianie zachodni z obecnych terytoriów wsch. niemiec postawili na działania na własną rękę i obecnie (oprócz Serbów Łużyckich) możemy już tylko o nich poczytać w książkach. Gdyby obecnie Polska miała króla(realnego, nie jak ta liberalna marionetka w Hiszpanii np), to w jego oraz jego państwa interesie byłaby sprzedaż takich „proeuropejskich” wrogów suwerenności Polski w niewolę do jakichś islamskich państewek gdzieś w Afryce. Nikt by za nimi nie płakał, tylko dlatego, że większość stanowiliby słowianie.

  Polska piastowska nie była idealnym państwem, bo miała problemy np z książętami udzielnymi, dziedziczeniem itd. W Turcji osmańskiej problem ambicji książąt był rozwiązywany w sposób drastyczny, co możemy np zobaczyć we „Wspaniałym Stuleciu”, tak na marginesie. Natomiast sam centralizm władzy, jej nie wybieralność, trzymanie za mordę magnaterię (oligarchię) jest o niebo lepszym konceptem niż róbta co chceta i sprzedawajta a’la rzecz POSPOLITA szlachecka i król z totolotka.

  Polubienie

 134. To zdanie węzykiem

  Natomiast sam centralizm władzy, jej nie wybieralność, trzymanie za mordę magnaterię (oligarchię) jest o niebo lepszym konceptem niż róbta co chceta i sprzedawajta a’la rzecz POSPOLITA szlachecka i król z totolotka.

  Polubienie

 135. Ad Do wszystkich fanów polski piastowej

  re. nazwa słowianin pochodzi od słowa niewolnik „slave”, albo i na na odwrót :))

  Sprawdźmy, co Ten socjalistyczny towarzysz FAN, może PAN LACH nam tutaj BAJDURZY!

  KTO WYMYŚLIŁ SŁOWO, JAKO ,,SŁOWO” I GDZIE ONO BYŁO PIERWOTNIE PRZECHOWYWANE?

  1 Na początku było Słowo1,
  a Słowo było u Boga1,
  i Bogiem było Słowo.
  2 Ono było na początku u Boga.
  3 Wszystko przez Nie się stało,
  a bez Niego nic się nie stało,
  co się stało2.
  4 W Nim było życie3,
  a życie było światłością3 ludzi,
  5 a światłość w ciemności świeci
  i ciemność jej nie ogarnęła.

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=340

  I BÓG SOBIE STWORZYŁ NIEWOLNIKÓW – BARDZO DZIWNE?

  http://www.eioba.pl/a/3uy4/slowianie-dzieci-bogow

  TO SOBIE STWÓRCA TEŻ DLA JAJ WYMYŚLIŁ? ALEŻ OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ, ŻE TO SĄ PEWNIKIEM GERMANIE!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Goci

  KULTURA BYŁA I SIĘ ZMYŁA, JAK WSZYSTKO CO JEST OPISANE W SZMULOWSKIEJ HISTORII, TYLKO KRĘTACTWO U SZMULI JEST NIEŚMIERTELNE I SOBIE PAN-UJE ODWIECZNIE!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_wielbarska

  Aj waj! Coś takiego! Kto to wymyślił – chyba nierasowy szmul, który nie ma obrzezanej kuśki i kręconego pejsa?

  Słowianie i ukryta historia Polski

  http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/narody/goci/index,pl.html

  Q…WA MAĆ, ALBO GERMANIE ALBO GOCI, A SZWABY – PEJSATY CH… IM NA DROGĘ! DLA KRZYŻAKÓW I NIEMCÓW, POPROSZĘ O TEN SAM ZESTAW!

  POCHODZENIE I SZSZEGÓŁY NIE SĄ ZNANE, ALE GDZIEŚ HEN, HEN, ZOSTAŁY PATYKIEM NA PIACHU ZAPISANE!

  Gotów (Goti, Gotones, Gothones, Gutones, Gutonen, Gotar, Ostrogoths, & nbsp; Visigoths)

  POCHODZENIE

  Wydarzenia we wnętrzu terytorium germańskiego we wczesnych wiekach, których szczegóły nie są znane, doprowadziły do ​​przemian i migracji wśród ludów germańskich i innych narodów.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.worldhistory.biz/modern-history/83267-goths-gothi-gotones-gothones-gutones-gutonen-gotar-ostrogoths-nbsp-visigoths.html&prev=search

  PRZEDSTAWIŁEM MALUTKI PRZYKŁADZIK ZAKŁAMANEJ SZMULOWSKIEJ HISTORYJI!

  ONA JUŻ WIE, CO DLA NAS JEST DOBRE!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzina_(socjologia)

  Hej!

  Polubienie

 136. Gwoli przypomnienia, ponieważ repetitio est mater studiorum!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/repetitio_est_mater_studiorum#la

  CO TO JEST SOCJALIZM I JAKA ,,SKĄPA” WŁADZA W NIM PANUJE – MOŻE TO JEST PIES OGRODNIKA?

  Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy!

  CO TO JEST WŁADZA LUDOWA I JAK REAGUJE, GDY LUD NAGLE DOSTAJE SRACZKI?

  Józef Cyrankiewicz Poznański C cut

  LUD PRACUJĄCY MIAST I WSI – CO TO JEST TEN LUD?

  W PO—LIN WYTRYCHAMI POSUGUJĄ SIĘ ZŁO-DZIEJE!

  https://sjp.pl/s%C5%82owo+wytrych

  Wytrych???

  ,,… W Polsce, zgodnie z kodeksem wykroczeń, art. 129 § 1, posiadanie lub wyrabianie wytrychów przez osoby nietrudniące się zawodem, w którym jest to niezbędne, jest karalne. Dzieje się tak niezależnie od przeznaczenia wytrychów lub intencji posiadacza…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrych

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lud

  TO JEST PARCHATA WŁADZA LUDOWA – PLEMNIKI Z CZOSNKOWYM FARSZEM, RAJSKIEGO ADASIA? Chi, chi, chi, ale jaja sadzone na pejsach! Cha, cha, cha…

  https://synonim.net/synonim/lud

  Repetitio est mater studiorum!

  Hej!

  Polubienie

 137. Profesorze Kika juz o 8 wychodzę z domu i kierunek Dominikana ale tak na koniec napiszę .
  CZY SZANOWNEGO PROFESORA NIE ZGWAŁCIŁ MOŻE KIEDYŚ WYGŁODZONY KOMUNISTA ?

  Polubienie

 138. Nazywano nas Lachami, Lechitami, Polanami.
  Słowianie to narody słowiańskie, Czesi, Słowacy, Rosjanie, narody Jugosławii itd.
  Czy Słowianie czy jednak Sławianie?
  A jakie są nasze słowiańskie imiona?
  WiaczySław,
  MieczySław,
  MiroSław
  RadoSław
  MściSław,
  WieSław
  WieSława,
  DobroSława
  ZdziSław
  ZdziSława
  GromoSław
  BoguSław
  BoguSława, itd
  I chyba dla tego obcy kupcy czy podróżnicy gdy trafiali na ziemie na których spotykali ludzi z niezmiernie wielką ilością imion brzmiących jak wyżej, nazwali nas Sławianami
  Niewolnik, w języku angielskim to– slave
  Słowianin, w języku angielskim to– slav
  Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma wyrazami?
  Slave i slav
  Taka jak miedzy wół i muł
  lub
  Tył, mył, gdzie jedna litera a dwa różne znaczenia.
  Jedna literka ó zamknięcie z kreską w przypadku wół
  W innym układzie u otwarte gdy piszemy muł, krzyżówka konia z osłem.
  Mamy tu dwa zupełnie różne zwierzęta.
  Wiec ty podpisujący się ,, Do wszystkich fanów polski piastowej”
  Nie bździj.
  Bo nieładnie pachniesz.

  Polubienie

 139. Należy również dodać, że Żydzi nie tylko opuszczają kraje byłego ZSRR do Izraela, ale także wracają. Tak więc, zgodnie z oficjalnymi statystykami, 15% Żydów, którzy opuścili Ukrainę dla swojej „historycznej ojczyzny”, już powróciło do „prehistorii”. W Rosji odsetek ten jest nieznany, ale niewiele mniej. W każdym razie istnieje duża liczba takich „repatriantów”. Ich powrót w widoczny sposób wpływa nie tylko na ilościowe, ale również jakościowe parametry społeczności żydowskiej, ponieważ migranci są najbardziej aktywną częścią narodu żydowskiego, działający zdecydowanie i posiadający zwiększony instynkt przetrwania.

  Eskalacja napięcia na Bliskim Wschodzie z pewnością doprowadzi do masowego powrotu Żydów do Rosji. Dla nas, Rosjan, jest to równoznaczne z katastrofą. Ale nie tylko dla nas.

  Polubienie

 140. ROSJA – KLUCZ DO NOWEJ HISTORII LUDZKOŚCI

  Niewątpliwie emigracja Żydów do Izraela stanowi zagrożenie dla świata arabskiego. Jest to zrozumiałe. Ale znacznie większym zagrożeniem dla Arabów (i dla całej ludzkości) będzie Rosja w przypadku, gdy dominacja Żydów w niej stanie się silniejsza i przybierze taki sam charakter, jak w Stanach Zjednoczonych. A jak do tej pory, sprawa idzie właśnie w tym kierunku.

  Jeśli dziś wyrzucimy wszystkich Żydów z Izraela, „wyrzucimy Izrael do morza”, wówczas Żydzi znów będą rozpierzchać się w różnych krajach świata, przebijać się na kluczowe stanowiska w najważniejszych sektorach życia i osłabiać pozycję rdzennej ludności.

  Z Żydami zebranymi w jednym miejscu – w Izraelu można sobie poradzić, jeśli narody, które znają zgubną rolę tego plemienia i cały ciężar jego jarzma, będą działać razem. Nikt nigdy nie będzie w stanie poradzić sobie z Żydami rozproszonymi po całym świecie, ale jednocześnie zajmującymi kluczowe stanowiska w finansach i polityce różnych krajów. Oznacza to, że środki finansowe, polityczne i inne zasoby wszystkich tych krajów zostaną oddane na służbę dominacji żydowskiej. To musi być jasno zrozumiane.

  Polubienie

 141. Jest jeszcze jedno znamienite i powszechnie nadawane imię biorące się ze słowa SłowJanie, to imię to Jan i nosili je tak znakomici wodzowie i politycy jak Jan Zamojski czy Jan III (tego imienia) Sobieski.
  Warto dodać, że nie kto inny tylko Słowianie zajmują, bo zajęli największy w przeszłości obszar na kuli ziemskiej, patrz Rosja, ale i inne kraje Słowiańskie.
  Więc takie popierdółki, że Słowianin znaczy tyle co niewolnik, mogą głosić tylko ci z pośród nacji które w przeszłości dostały od Słowian mocno w d……ę.

  Polubienie

 142. Ad Adm-ina

  Jest jeszcze jedno znamienite i powszechnie nadawane imię biorące się ze słowa SłowJanie, to imię to Jan i nosili je tak znakomici wodzowie i politycy jak Jan Zamojski czy Jan III (tego imienia) Sobieski.

  Adm-in, a ten pejsaty Zamojski, to chyba się pisze przez literkę ..Y”, a nie ,,J”.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Zamoyski

  OD XVI DO XVIII W. W POLSCE OBOWIĄZYWAŁA KLASZTORNA LATINA ZRESZTĄ, JAK W PRAWIE CAŁEJ ÓWCZESNEJ JEWROPIE! JĘZYK POLSKI I INNE POMIESZANE JĘZYKI POWSTAŁY TROSZECZKĘ PÓŹNIEJ! W KLASZTORACH NA DZIKIM WSCHODZIE BYŁO CO INNEGO TWORZONE!

  NA FORUM ROMANUM WSPOMINAŁEM O TYM, ŻE BEZ ZASAD GRAMATYKI NIE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ JĘZYKA PISANEGO I CZYTANEGO.

  https://pl.wikisource.org/wiki/Encyklopedia_staropolska/Alwar

  LITERA J. – TUTAJ TEŻ SĄ KRĘTACTWA, ŻE LITERA ,,J” ISTNIEJE OD WIEKÓW, ABO I WIĘCEJ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/J

  IOHANNES DE ZAMOSCIO, CZYLI PEJSATY (J)ANCIO Z ZAMOŚCIA – TAK SAMO, JAK ZBYSZKO Z BOGDAŃCA, CZY (J)URAND ZE SPYCHOWA.

  XVII W.

  Portret Jana Zamoyskiego, miedzioryt Dominika Custosa z około 1600 roku

  BARDZO CZĘSTO, PEJSOM TWORZONO NAZWISKA OD MIEJSCA ICH ZAMIESZKANI/POCHODZENIA, NP. WARSZWSKI, KRAKOWSKI, KRAKOWIAK, MAZOWIECKI, KALISZ, SANDOMIERSKI TARNOWSKI I ZAMOYSKI Z ZAMOŚCIA ETC.

  KOLEJNE SZMULOWSKIE KRĘTACTWA! PO JASNĄ CHOLERĘ TO ZROBILI, PRZECIEŻ W PEJSATEJ BIBLII NIE MA NAZWISK CZY WYZWISK! TO (J)ZUICI NA SIŁĘ WCISNĘLI (J)EZUSKOWI Z NAZARETU LUB BETLE(J)EM – JAK KTO WOLI, PRZYDOMEK/PSEUDONIM CHRYSTUS/XRISTOS.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_nazwiska

  https://sjp.pwn.pl/sjp/przydomek;2511975.html

  Adm-inie serdeńko, czy Ty zawsze pamiętasz o tym, jak ,,roztrząsasz” zagadnienia historyczne?

  ,,… W średniowiecznej Polsce podobnie jak w innych krajach Europy analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi. Pierwszym władcą Polski potrafiącym czytać i pisać był Mieszko II, a ostatnim nie posiadającym tej umiejętności Kazimierz Jagiellończyk[2]. W Rzeczypospolitej Obojga Narodów analfabetami w połowie XVIII w. było jeszcze ponad 90% społeczeństwa. Nieznaczna poprawa nastąpiła w okresie zaborów. W Królestwie Polskim i w Galicji około 1870 r. analfabeci stanowili około 80% ogółu ludności, a w zaborze pruskim już tylko 30%…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

  LOLEK WADOWICKA KREMÓWKA I ,,I”, JAK (J)AŚKO MUZYKANT! LATINA XXI W.! Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 143. Kika, ja tylko biorę przykład z innych i pisze jak mi pasuje, w tym i historię.
  Mówisz Mieszko umiał czytać i pisać?
  Mieszko tak jak ostatni Benedykt znał się na komputerze i Internecie, bo pokazali mu, to jest papieżowi, może papiżowi, który klawisz jest enter by nacisnął i stworzył stronę Watykanu, tak pewnie i Mieszko czytał i pisał.
  Chociaż z drugiej strony to kto wie, czy to nie on wynalazł i zatwierdził polski alfabet, ten bez ą ę ś ć ź ł ó tyle tylko, że klechy, te z Niemiec i z klasztorów tego nie chcieli stosować, więc mamy siano i groch z kapustą a nie alfabet. Co gorsza nie wiemy gdzie jest i, a gdzie j, czemu u, a nie ó, czemu ch, a nie h,
  Anglicy i Amerykanie mają jeszcze gorzej porąbany, bo u nich wu wu wu, to jest dabliu, dabliu, dabliu, czemu u nich I jest aj, a A ej, czemu o jest oł, a g jest dży?

  Polubienie

 144. Ad Snake

  Profesorze Kika juz o 8 wychodzę z domu i kierunek Dominikana ale tak na koniec napiszę.

  Oj, Wonszuś, co Ty wiesz – tyle co zjesz? Chi, chi, chi… i wy-STAR-CZY, ponieważ uwiąd STAR-CZY nie pozwala na riki tiki, bara bara! Cha, cha, cha…

  https://sjp.pwn.pl/sjp/uwiad-starczy;2533951.html

  LINIE LOTNICZE CONDOR, ZAPEWNIĄ TANIE PRZELOT! Chi, chi, chi…

  Bardzo tanie loty do Dominikany z Dusseldorfu za 568 PLN!

  https://www.fly4free.pl/dominikana-super-tanio-568pln/

  ADAM CHROLA – Riki Tiki, Bara Bara – (co powie moja stara?)

  Bywaj SSSSSSS

  Polubienie

 145. Sama Rosja znajduje się dziś na pozycji kluczowego kraju, gdzie decyduje się o losie nowego porządku światowego lub, mówiąc wprost, o losie żydowskich rządów na świecie. Jeśli żydowskie jarzmo w Rosji uda się zrzucić, wówczas Izrael i Ameryka nie będą w stanie oprzeć się reszcie ludzkości. Ale jeśli światowe żydostwo uzyska przewagę nad Rosją, ze wszystkimi jej zasobami, w tym ludzkimi i intelektualnymi, wtedy nikt na świecie nigdy nie będzie w stanie opierać się. W tym przypadku Żydzi będą mogli wygrać w XXI wieku globalną walkę z Arabami, Chińczykami i Hindusami i ustanowić ich władzę nad całym światem w całej przewidywalnej przyszłości.
  Dlatego konieczne jest jasne zrozumienie: walka z żydowskimi rządami w Rosji jest głównym frontem walki przeciwko żydowskim rządom na całym świecie. A los nie tylko narodów białej rasy, ale także Arabów, Chińczyków i Hindusów – wszystkich narodów świata – zależy od sukcesu walki z żydowskimi rządami w Rosji.
  Żydzi stale i chętnie rozpowszechniają mit o sobie jako dobrych, racjonalnych, gorliwych panach, których dominacja jest z góry określona przez wolę Najwyższego i ostatecznie przynosi wszystkim dobry i racjonalny porządek światowy. Ale każdy, kto kiedykolwiek był pod żydowskim jarzmem, wie, że to nie jest prawda.
  Trzeba przede wszystkim pokrzyżować żydowskie plany, aby zmienić Rosję w Amerykę.
  Jakie są te plany i dlaczego nie powinny one zostać zrealizowane?
  cdn.

  Polubienie

 146. No, ciekawe co Julius ostatnio napisał.

  Żydzi (czyli ludzie żyjący dla „boga” TPD, spełniającego potrzeby WIECZNIE SIEDZACEJ RZYCI – jak ten dekujący się w swym „świętym namiocie” biblijny Jakub – Izrael) stale i chętnie rozpowszechniają mit o sobie jako dobrych, racjonalnych, gorliwych panach, których dominacja jest z góry określona przez wolę Najwyższego i ostatecznie przynosi wszystkim dobry i racjonalny porządek światowy. …Trzeba przede wszystkim pokrzyżować żydowskie plany (zamiany Planety w kolonię LUDU RZYĆ WIELBIĄCEGO).
  Jakie są te plany i dlaczego nie powinny one zostać zrealizowane?

  W szczegółach zarysowałem to już z 15 lat temu w eseju:

  Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
  Słowa kluczowe:
  Nieruchomy Poruszacz, Jahwe, Przeciw-Eros, antysokratyzm, anty-lamarckizm

  Wprowadzenie

  Nieżyjący już francuski historyk nauki Pierre Thuiller, w swej ostatniej przed śmiercią książce “La grande implosion” (1) zwrócił uwagę, że historia zarówno naukowych jak i religijnych koncepcji świata przypomina wzrost nowych odmian roślin. W pewnym momencie, zapoczątkowanym przez pojedynczych
  ludzi, następuje “mutacja” poprzednio istniejących światopoglądów (względnie paradygmatów, czyli bardziej ograniczonych koncepcji wycinków rzeczywistości). Następnie, już w zasadzie bez żadnych większych zmian koncepcyjnych, te “nowostworzone” poglądy rozpowszechniają się świecie, aż do ich, podobnego do masowego wymierania całych rzędów roślin i zwierząt, względnie nagłego wygaśnięcia. (Niedawno byliśmy świadkami na przykład wielkiego, nagłego wymarcia w Europie Wschodniej gatunku filozofów zwanych marksistami, który to gatunek przez kilka wcześniejszych dekad dominował w tej części świata.)

  Tenże Pierre Thuiller, pisząc w 1992 roku o spodziewanej przezeń na początku XXI wieku “implozji” kultury Europy, podkreśla, że współczesna zachodnia nauka ma swe źródło poznawcze w judeochrześcijańskich koncepcjach przyrody. Te koncepcje pojawiły się prawie dokładnie dwa tysiące lat temu, dzięki “mutacji” wcześniejszych wierzeń judejskich, zagrożonych w swym bycie przez dominującą (zarówno fizycznie jak i duchowo) zhellenizowaną kulturę Rzymu.

  Tak jak w religii, właściwym twórcą wierzeń nowotestamentowych był Święty Paweł, tak na terenie filozofii twórcą synkretyzmu helleńsko-judejskiego był Philo Judeaus, żyjący w Aleksandrii w okresie działalności w Palestynie Jezusa z Nazaretu. W sytuacji coraz bardziej agresywnej proliferacji tak zwanych “judeo-amerykańskich”, wzorców kulturowych na całym świecie, warto powrócić do tekstów źródłowych, z których z czasem wyrosły wszystkie, epatujące swymi jarmarcznymi kolorkami reklam, “sztuczne kwiaty” Nowego Światowego Porządku.

  Czytać wiecej: http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=5479

  Może zrobię jakąś kompilację tej dość obszernej pracy sprzed ponad 14 lat – MG

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s