Piękny rycerz na białym koniu


Kaczyński raz zdobytej władzy nie odda nigdy, jeśli choćby jednym głosem wygra wybory. Kto tego nie rozumie, ten nie powinien zajmować się w Polsce polityką. Zdobycie 8-10 proc. przez „Koalicję Polską” (PSL z Kukizem?), a choćby i 35 proc. przez PO i jej koalicjantów nic nie da. Schetyna i Kosiniak-Kamysz zostaną przez wyborców ukarani za niezdolność do stworzenia wielkiej koalicji i odebranie ludziom nadziei na odsunięcie PiS od władzy. Wynik PO i reszty opozycji będzie przez to dodatkowo obniżony – po prostu wielu rozsądnych ludzi nie pójdzie głosować.

W domu zostaną też wyborcy Biedronia, którzy dostali w twarz. Zadziała efekt defetyzmu – za to Polska pisowska pójdzie tłumnie do urn; już się o to postarają pani z telewizji i pan za ołtarzem. PiS będzie triumfował i utworzy rząd – kto wie, czy w końcu nie z PSL, bo jak widać, ta partia jest zdolna do wszystkiego.

Mogę powiedzieć gorzkie „a nie mówiłem”. W 2016 r. pod auspicjami KOD i patronatem legendy opozycji i Solidarności Janusza Onyszkiewicza działał Komitet Wolność Równość Demokracja, powołany jako platforma dialogu między partiami opozycji. Brałem w tych rozmowach udział i pamiętam doskonale, jak lekceważąco podchodziły do nich duże partie. Tłumaczyliśmy wtedy politykom: przed wyborami stworzenie koalicji będzie trudne, trzeba już teraz rozmawiać, budować zaufanie, pracować nad programem, przyzwyczaić ludzi, że opozycja umie współpracować i jest gotowa połączyć siły, gdy trzeba będzie ratować kraj przed niszczycielami.

Na nic to, oni wiedzieli lepiej. A właściwie nie tyle wiedzieli lepiej, ile ani im się wtedy śniło, żeby porzucić partyjniacki egoizm i zacząć myśleć kategoriami dobra państwa. Dziś płacą za to cenę. Oddawszy władzę w ręce Kaczyńskiego, zaprzepaszczą swój życiowy dorobek, przechodząc do historii politycznej Polski pierwszych dekad XXI w. jako nieudolni biurokraci, niezdolni do podejmowania historycznych wyzwań. A przecież tak nie musiało być!

Jeszcze niedawno wszyscy liczyliśmy na dojrzałość polityków w chwili próby. Zawiedli. Zostawili nas na pastwę Kaczyńskiego i jego sitwy, która nie będzie już miała żadnych zahamowań – zniszczy wolne media, rozprawi się z uniwersytetami i intelektualistami, ocenzuruje kulturę, przejmie pełną polityczną kontrolę nad gospodarką i bez reszty zideologizuje na modłę endecką i klerykalną całą przestrzeń publiczną i szkolnictwo, odetnie nas od Unii Europejskiej i uzależni od łaski Putina.

A gdy skończy się koniunktura na Zachodzie, zacznie się kryzys gospodarczy, w który wejdziemy zadłużeni na miliardy dolarów łapówek, brutalnie wpychanych przez PiS do kieszeni dotychczasowych i potencjalnych wyborców. Taka przyszłość czeka nasz kraj i nas wszystkich.

I nikt nas nawet nie pożałuje, bo sami sobie zgotowaliśmy taki los. Sami się ośmieszyliśmy w oczach świata, dla którego jesteśmy już tylko jednym z wielu mało ważnych chorych krajów, dotkniętych chorobą wulgarnego populizmu i religijnego fanatyzmu. I nie przyjedzie już do nas na białym koniu piękny rycerz z Brukseli. Wie, że nie może i nie pomoże, skoro my nie chcemy pomóc ani sobie, ani jemu.

https://hartman.blog.polityka.pl/2019/07/12/zegnaj-demokracjo-zegnaj-tusku/

Twitter.

… piękny rycerz z Brukseli.

 

365 uwag do wpisu “Piękny rycerz na białym koniu

 1. Nocne obrady Sejmu i nadzwyczajny projekt PiS. Zmiany w kodeksie wyborczym?
  Późną nocą został skierowany do sejmowej komisji nadzwyczajnej projekt nowelizacji kodeksu wyborczego. Propozycja PiS zakłada, że o ważności wyborów ma rozstrzygać Izba Kontroli Sądu Najwyższego. – Problem będzie taki: jak wygrywacie wybory, to wybory są w porządku, a jak przegrywacie, to mówicie, że są sfałszowane – mówił Jerzy Meysztowicz z klubu PO-KO.

  Nowelizacja stanowi, że o ważności wyborów do Sejmu, Senatu, europarlamentu i wyborów prezydenckich będzie rozstrzygała Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Izba ma dokonywać rozstrzygnięć na podstawie sprawozdania z wyborów przedstawionego przez Państwową Komisję Wyborczą oraz po rozpoznaniu protestów.

  Sędziów do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych wybiera 25-osobowa Krajowa Rada Sądownictwa, w której 15 członków stanowią sędziowie wskazani przez Sejm. Wśród KRS jest również m.in. minister sprawiedliwości, a także czterech posłów i senatorów.

  Dotychczas kwestię ważności wyborów rozstrzygał Sąd Najwyższy, za wyjątkiem wyborów prezydenckich, którymi zajmowała się konkretna izba – Izba Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych. Została ona jednak zlikwidowana ustawą o Sądzie Najwyższym z grudnia 2017 r.

  „Jaką mamy gwarancję, że nie zakwestionujecie wyborów?”

  Posłanka PO-KO Małgorzata Chmiel alarmowała z mównicy sejmowej, że PiS zmienia prawo wyborcze „pod osłoną nocy i w ostatniej chwili”. – Pytam się: dlaczego zdecydowaliście się na tak błyskawiczną zmianę prawa i tuż przed wyborami? O ważności wyborów miałaby orzekać powołana przez PiS izba kontroli nadzwyczajnej decyzją jedynej słusznej partii, czyli wybierana przez członków PiS-u, parlamentarną większość. Za chwilę, szanowni państwo, sami z siebie będziecie wybierać – ironizowała.

  Polubienie

 2. PiS: Tu nie ma żadnego politycznego podtekstu
  Projektu broniła posłanka PiS Anna Kwiecień. Stwierdziła, że zarzut co do stronniczości Izby Kontroli jest „kompletnie nieuzasadniony”. Wskazywała, że zasiadają w niej sędziowie z tytułami naukowymi, wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego, UMCS, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Gdańskiego.

  – Czy państwo tym 20 wybitnym sędziom zarzucacie brak takich przymiotów jak bezstronność i niezależność? Nie chcę cytować nazwisk, ale to są osoby z ogromnymi dokonaniami w sądownictwie, z ogromnym bagażem naukowym, a państwo ośmielacie się zarzucać brak takich przymiotów. Ja naprawdę bym się wstydziła. Chyba mówicie to państwo na bazie swoich doświadczeń.Ta nowelizacja jest naprawdę nowelizacją, która tylko porządkuje i ujednolica, i nie ma tutaj żadnego podtekstu politycznego
  – zapewniała posłanka PiS.

  Polubienie

 3. Adminek piękna pogoda .Ukiś sobie ogóreczków trochę przytul żonkę do piersi pooddychaj przeponą .Daj spokój temu PIS.Prezes nie wie że ty istniejesz a jakby wiedział to i tak miałby ciebie w żopu.Szkoda zdrowia adminek na PIS.

  Polubienie

 4. Adminek ukisiłem do dziś 160 słoików ogóreczków zapraszam do mnie .Będzie wyżerka przy dobrej flaszce.
  sssssssssss

  Polubienie

 5. sssssssssssssssss ukisiłem do dziś 160 słoików ogóreczków

  Takiemu to dobrze, u nas na północy ogórki dopiero się zaczynają.

  Polubienie

 6. Adminek a u mnie już prawie na ukończeniu nie no przesadzam ale bliżej końca.Mam tych ogórków na kopy.
  Dzieci mi wczoraj przyszły do chałupy i się pytają : „proszę pana można zerwać paru ogórków na sałatkę”
  Wziąłem wiadro i im zerwałem.
  A po cholerę mi tyle.

  Polubienie

 7. Wężyk ja ci podsyłam informacje o PiS bo szykuje się straszna dyktatura. PiS wygrywa i koniec świata bliski, a w każdej wsi posterunek PiS–u i od tego momentu nikt nie PiSnie słowem, a kto będzie sPiSkował to do mamra na wiele lat, a może i na dożywocie.
  Kto do kościółka nie pójdzie, na tacę nie da, nie wyspowiada się, kto radia Maryje nie będzie słuchał, to samo do paki i do piekła.

  Polubienie

 8. Podobno już dla takich budują nową Berezę Kartuską .Nic trzeba będzie zwijać manele i zwiewać do prawdziwej demokracji do Baćki.
  A w niemieckiej coraz bardziej martwią się o zdrowie pani kanclerz .Jak czytam odnotowano że Angela na hymnie nie ma już siły stać tylko przynoszą jej siedlisko.
  Grunt że u nas wszyscy zdrowi apetyt mają co tam Reich.

  Adm 18 lipca 2019 o 1:02 PM
  Wężyk ja ci podsyłam informacje o PiS bo szykuje się straszna dyktatura. PiS wygrywa i koniec świata bliski, a w każdej wsi posterunek PiS–u i od tego momentu nikt nie PiSnie słowem, a kto będzie sPiSkował to do mamra na wiele lat, a może i na dożywocie.
  Kto do kościółka nie pójdzie, na tacę nie da, nie wyspowiada się, kto radia Maryje nie będzie słuchał, to samo do paki i do piekła.

  Polubienie

 9. Kikunia fajny gość ale nany coś nima.Adminek przyznaj się podpadłeś najbardziej inteligentnej kobiecie w sieci.

  Polubienie

 10. Polska sprowadzi do skarbców Narodowego Banku Polski 100 ton złota, które obecnie jest przechowywane w Banku Anglii. W Londynie pozostanie jeszcze prawie 129 ton polskiego złota, które ma być inwestowane tak, jak do tej pory.

  O planowanym przeniesieniu do polskiego skarbca 100 ton złota poinformował prezes NBP Adam Glapiński.

  – Operacja ta zostanie przeprowadzona zgodnie z harmonogramem zapewniającym jej bezpieczeństwo. Przedstawimy informację o jej dokonaniu już po jej zakończeniu. Złoto, które pozostanie w Londynie – ok. 129 ton – będzie inwestowane w dotychczasowy sposób” – powiedział prezes NBP podczas wystąpienia w Sejmie
  —————————-
  Gdzie się zasadzimy na to złoto?

  Polubienie

 11. Grzanuś,

  widzę, że motyl Ciebie po wojskowemu mobilizuje, bo zaraz mu odpowiadasz: „Rozkaz, panie Prezesie.”

  No, no Grzanuś – zaskakujesz Edzia.

  Jeszcze to:

  „grzanek
  18 lipca 2019 o 2:44 PM
  Ja też za kikunią, czasem fajne rzeczy wstawia 🙂”

  Czyżby to byli ci rycerze na białych koniach, których wyżej zapodałeś?
  Czyli jednak ewolucja działa?

  Do Wężusia … .

  Patrzę Wężuś, że w końcu polubili Ciebie na WPS, bo nawet masz tam swoją wizytówkę.

  Ps. Wężuś, a czemu Ty już nie pisujesz u Przemusia, czy może boisz się tamtejszego docenta Zenobiusza Furmana?

  Podobno głąby stamtąd pouciekali i zapanował tam świnty spokój, a więc mogą się teraz oddać studiowaniu biblii.

  Szkoda tylko Jantara, który mógł ożywić tamten portal dość ciekawymi wpisami, a tak teraz zostały same flaki z olejem, których pełno na koszernych portalach i znajdziesz je wszędzie za dotknięciem przysłowiowej różdżki.
  Tu chodziło o powiew świeżego powietrza w postaci ciekawych wpisów, a ostał się ino smród.
  I to jest podobno wolny blog?
  Wolny, to jest ten Wężuniu, na którym teraz piszemy.

  Polubienie

 12. Wężyk … .

  ZENOBIUSZ FURMAN (Docent)

  Docent „marcowy”, który już miał dostać mieszkanie po jednym syjoniście, ale się nie udało. Twierdzi, że prześladuje go pech, ale i ma trochę szczęścia. Woli „wzajemność” od „solidarności”. Zafascynowany myślistwem, i choć ani razu nie wystrzelił ze swojej dubeltówki, snuje fantasmagorie na tematy polowań. W ten sposób próbuje poderwać Ewę Majewską. „Popychadło” Anioła, którego poleceń wiernie słucha. Właściciel psa Teodora, któremu rozkazuje polować na karaluchy. Koniec końców związuje się z Bożeną Lewicką, która od początku darzy go afektem. Karierowicz, ale nieszkodliwy bo sparaliżowany strachem przez latanie samolotami.

  Winda jest, to znaczy windy brak… na razie, ale szyb jest, a jakby była potrzeba to kolega rozumie, tak… to nie o to chodzi. No więc szukajmy, gdzie to… gdzie to jest ten mój lokal… Dwanaście, to jest on. Numer dwanaście, to moje mieszkanie he, he.

  No ale panowie, z tą skrzynią to coś nie tak.

  Za chwileczkę, a co to jest tausena?

  Gdzie twoja ambicja, gdzie twoja duma?! Kundlu jeden, ja cię nauczę. Ty jesteś pies? Ty jesteś świnia! Świnia! Nie zaśmiecaj mi bloga.

  Teodor. Teodor rzecz jasna! Wyrzuca z pyska tego zająca, rzuca się na bestię, do gardła mu od razu. Walka była straszliwa, trwała nie wiem, piętnaście, dwadzieścia, może nawet pół godziny. Wie pani w tej sytuacji nikt czasu nie liczy oczywiście. No i na czym się skończyło, zagryziona bestia przez Teodora padła!

  To prawda. Wie pan u nas w instytucie właśnie, w powielarni pracował jeden taki młody i tak, pierwszy przychodził, ostatni wychodził. Wszyscy się dziwili. I co się okazało? Zrobił gońcównie dziecko.

  Teodor! Teodor wypluj to! Wypluj to, bo się otrujesz, rozumiesz?! Puść to! To Węża genitalia.

  A czy to ładnie, że w pana kraju Syjoniści biją murzynów?

  Tak jest. Pełna sala. Byli Indianie, znaczy Hindusi w turbanach, nawet murzyni.

  No pani mnie jeszcze nie zna. Dla mnie pół litra to tak jak dla innego… a nie ważne. Na przykład kiedyś z jednym bosmanem to całą noc piliśmy, szklankami. Spirytus! On potem padł oczywiście na ziemię, no a ja musiałem go transportować na statek, huragan był wtedy, burza straszliwa i… no nieważne. Proszę to przyjąć.

  Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna „minuta prawdy z Gniewko Jantarem w roli głównej”.

  Polubienie

 13. @Ps. Wężuś, a czemu Ty już nie pisujesz u Przemusia, czy może boisz się tamtejszego docenta Zenobiusza Furmana?

  Edziulka witam pomimo że ja się rzadko obrażam to pisać już tam nie będę.Doktór hamerycki przesadził .Też swoją godność mam .Niech sobie tam we dwóch piszą i się nawzajem miziają i lajkują. Blog jest bardzo dobry ale trzeba również umieć tworzyć pozytywne relacje z ludżmi a tego hamerycki doktór specjalista od Indian nie potrafi.
  Gdy masz inne zdanie jak on to zaraz jesteś zgniłym polakatolikem dlatego niech sobie tam piszą we dwójkę.

  Polubienie

 14. @No pani mnie jeszcze nie zna. Dla mnie pół litra to tak jak dla innego… a nie ważne. Na przykład kiedyś z jednym bosmanem to całą noc piliśmy, szklankami. Spirytus! On potem padł oczywiście na ziemię, no a ja musiałem go transportować na statek, huragan był wtedy, burza straszliwa i… no nieważne. Proszę to przyjąć.

  Docent Zenobiusz Furman.Padłem.

  Polubienie

 15. Wężyk … .

  „Gdy masz inne zdanie jak on to zaraz jesteś zgniłym polakatolikem dlatego niech sobie tam piszą we dwójkę.”

  Albo w stylu: … „katolicki świr” lub „ty już dla mnie nie istniejesz”.

  I to ma być Słowianin?

  Andrzej prawdopodobnie zakończył też u nich blogowanie.
  W sobotę ma być u nas, to sobie wypijemy dobrego piwa prosto z Czech i pogadamy o starych Polakach.

  Polubienie

 16. „Na przykład kiedyś z jednym bosmanem to całą noc piliśmy, szklankami. Spirytus! On potem padł oczywiście na ziemię, no a ja musiałem go transportować na statek, huragan był wtedy, burza straszliwa i… no nieważne. Proszę to przyjąć.”

  I nie udało się go na ten statek doprowadzić, bo flagowiec pochwyciła wielka kałamarnica olbrzymia i wciągnęła go w głębiny…

  Polubienie

 17. Wężuś … .

  A teraz Przemuś zapodał te same klimaty, które wrzucał wcześniej Andrzej i w obronie którego stanął potem Jantar.

  Przemek on Lipiec 18, 2019 o 1:53 pm said:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/07/18/antropogenne-ocieplenie-profesjonalnym-oszustwem-mafii-klimatycznej/

  Ciekawe, czy doktorek zruga Przemusia idąc tym samym tropem?
  Coś docentowi Zenobiuszowi Furmanowi zaczyna robić się wokół gorąco z tym ocieplaniem się klimatu, którego przyczyny sam gówno rozumie.
  No cóż, ale w jewUSrajskich pismach naukofych same tylko prawdy piszą, a wy reszta ciemniaki cicho siedzieć!

  Polubienie

 18. Edzio też to właśnie zauważyłem zrugać nie zruga bo nie widziałem aby towarzystwo wzajemnej adoracji krytykowało się wzajemnie ponadto podobno Przemek i doktór spotkali się w Polsce w dobrej knajpie pokuszali luksusowego żarcia popili super piwka przybili piątkę to gdzie by się teraz kłócili.

  Polubienie

 19. Andrzej prawdopodobnie zakończył też u nich blogowanie.
  W sobotę ma być u nas, to sobie wypijemy dobrego piwa prosto z Czech i pogadamy o starych Polakach.

  Edzio tylko niech mnie Andrzej mocno nie sztorcuje i niech tutaj coś pisze i zamieszcza filmy bo miał ciekawe.Niestety kusi mnie piwko ale cóż nie mogę bo ciśnienie w górę.Co najwyżej słaba herbata.

  Polubienie

 20. Adminek ciebie też tak bije kobita pałą po dupie.Jakiegoś baba wzięła bata końskiego i leje bidnego chłopa po żopie.
  Z taką babą to tylko konie kraść .Może słuchaczka ojczulka ?

  Polubienie

 21. „A teraz Przemuś zapodał te same klimaty, które wrzucał wcześniej Andrzej i w obronie którego stanął potem Jantar.”

  Widzę że na arenie blogowej toczą się starcia personalne jak w Koalicji Obywatelskiej ;P

  Polubienie

 22. Wężyk no przecież wiesz, że moja to mnie nie bije, ptasie mleczka kupuje, na spacerki każe wychodzić, skarpetki pierze, szyneczkę na bułeczki układa, soczki do herbaty przyrządza.
  Ja nie narzekam, ale jak bym tak stał przy szafie grającej i monety jak do śmietnika wrzucał to kto wie, jak by mnie potraktowała.

  Edward
  a z tym ZENOBIUSZEM FURMANEM (Docent) to jakaś ballada, bo nie kapuję o co w niej chodzi.

  Polubienie

 23. SSSSSSSSSSS Gdy masz inne zdanie jak on to zaraz jesteś zgniłym polakatolikem ….

  Wężyk to popatrz ty popatrz, ciebie mają za zgniłego polakokatoloka?
  a ja cię miałem za antykatolika i ateistę
  Toż ty jeszcze do nieba trafisz jako duchowy męczennik.

  Polubienie

 24. Adminek j jeszcze mnie na Wawelu pochowają na sto procent nie patrząc na moje niezadowolenie z tego powodu .Po prostu w nic nie wierzę bo dla mnie nic nigdy nie było i nie ma Bóg to twórczość ludzkiego umysłu bo człowiek zawsze potrzebował jakieś siły wyższej począwszy od Sumerów a skończywszy na dzisiejszych czasach .Jeżeli ktoś wierzy w raje , piekła , Boga żydowskiego i daje w kopercie katabasowi z mojej emeryturki 100 złotych w kopercie jak moja żona to niech to robi jej sprawa jej wybór ja to szanuję no i tyle.
  Mnie nauczono od zawsze umiesz liczyć licz na siebie bo żadne pasibrzuchy ci nie pomogą czy ktokolwiek inny bo każdy sobie rzepkę skrobie.Każdy ma prawo wierzyć w co chce raje , ambrozje , aniołków i cherubinów .Zeusa . Ledę , Apollina itp tylko niech nie wpierza mi się ze swoją wiarą w moje zycie mówiac mi jak żyć a sam nie mając żadnej rodziny a żona niech tam sobie słucha otyłych zakonników w telewizorze.Jej wybór.
  sssssssssssssss
  I to co pisał Borejko o jakiś wartościach duchowych to dla mnie między bajki włożyć za co też oberwał od doktóra z USA .Jego sprawa jego poglądy.
  Nawet Waldziemu zostały jeszcze jakieś cienkie dodatki jako produkt uboczny gdy był katolikiem i całował w dupę katabasów bo też opowiada o jakiś energiach które zostają po człowieku po jego śmierci.
  Dla mnie rodzisz się żyjesz potem umierasz zeżrą cię robaki na cmentarzu i po temacie .Co się tu zagłębiać i wierzyć w jakieś smoki dwugłowe z diademami na niebie , sąd ostateczny ale to nie mój biznes i nie moja sprawa.

  sssssssssss

  Polubienie

 25. @I to co pisał Borejko o jakiś wartościach duchowych to dla mnie między bajki włożyć za co też oberwał od doktóra z USA .Jego sprawa jego poglądy.

  Może dlatego Borejko znikł z blogu jak kamfora a kto go przepędził .Tylko głośno myślę.

  Polubienie

 26. Podsumowując .W każdym razie ja przez całe swoje życie nic złego nikomu nie zrobiłem.Nic nie ukradłem.Pracowałem ciężko bywało że kłócąc się z ojcem jak on zaczadzony był jakimiś wolnymi ojropami.A że się lubiłem zabawić z kobitkami w czasach kawalerskich i bardzo dobrze bo życie ma się jedno.
  Ja nie potrzebuje żadnych 10 przykazań aby żyć uczciwie do niczego nie jest mi to potrzebne ani tym bardziej jakieś sądy żydowskiego Boga który uzurpuje sobie prawo aby mnie oceniać i decydować o tym czy ja zdałem ten egzamin ziemski czy nie.
  Najświętszej Miriam też nie potrzebuje i jej modlitw.

  Polubienie

 27. Pewnie zrobiłem jeden dwa żarciki a może więcej aby się pośmiać i tyle .Na jeden nawet Edzio dał się nabrać czyli były zrobione profesjonalnie no i Edzio musisz to przyznać .Każdy to kupił.

  Polubienie

 28. @grzanek 19 lipca 2019 o 9:09 AM
  Wężyk przypomnij jajcarzu jak to było z tym twoim rzekomym zgonem 🙂

  Grzanuś geneza tego dowcipu jest prosta a został on zaczerpnięty od jednego z koszernych odcinków Kiepskich gdzie Ferdek parodiuje swoją śmierć i patrzy jaka będzie reakcja jego znajomych.Myślę zrobię sobie takie jajca jak Ferdzio i tak to było.Pewnie trochę głupie ale pierwszy raz w życiu koszerny serial był dla mnie inspiracją dla dowcipu .Udało się przednio ale to stare dzieje .Chyba 3 lata temu to było może dwa jakoś tak.

  Polubienie

 29. @grzanek 19 lipca 2019 o 9:14 AM
  I co z tym Zenkiem

  Z Zenkiem .Zenek należy do drużyny APA i był chory .Mam nadzieję że wyzdrowiał i czuję się lepiej.A Zyga to mój sąsiad i wziąłem jego imię jako nick .Przeciwieństwo mnie .Bardzo poważny i zawsze nieśmiały do kobiet.Pamiętam za czasów PRL to go spiłem aby w końcu chłopina podszedł do jakiejś baby na dancingu potańczył z baraszkowym finałem.

  Polubienie

 30. Grzanuś epitafium podawał tu tysiące razy Edzio.Zenek to członek APA fajny chłop.tobie się Zenek z Zygą myli.

  Polubienie

 31. Ale Andrzej był na ciebie ostro pogniewany, że na darmo ronił łzy po twoim zgonie 🙂 Zobacz wężyk, to jednak Andrzej ciebie musi lublu oczin sieriozno 🙂

  Polubienie

 32. Trochę to było głupie ale zazwyczaj żarty z koszernych filmów raczej inteligencją nie pałają no ale wiesz inteligentny Przemek to kupił i beczał co sam przyznał .Także perfekt żart przeprowadzony.

  Polubienie

 33. Nie wiem może wszyscy płakali.Głupio było do żartu się przyznać to zacząłem specjalnie pisać u Przemexa tym samym charakterem pisma tym samym stylem i żeby mógł jeszcze sprawdzić IP w wordpresie. Kiedy już traciłem nadzieję ze się zorientuje i miałem napisać prawdę o żarcie w końcu załapał na blogu i ze stylu pisania wywnioskował że go Zyga zrobił w chu… wot i cała historia.

  Polubienie

 34. Wężyk … .

  „ssssss
  19 lipca 2019 o 9:05 AM
  Pewnie zrobiłem jeden, dwa żarciki, a może więcej, aby się pośmiać i tyle. Na jeden nawet Edzio dał się nabrać, czyli były zrobione profesjonalnie – no i Edzio musisz to przyznać. Każdy to kupił.”

  Wystarczy, jak moja Iza kawę pije w swej jasnej, ulubionej bluzeczce, a ja jej przypomnę o odejściu i zmartwychwstaniu Zygi, to zaraz cała bluzka zaparskana kawą.

  Tak czułem i Andrzej też wielokrotnie pisał, że to blef.

  Wężuś, toś Ty jajcarz przedniej marki.

  ———————————
  sssssssssss
  19 lipca 2019 o 8:48 AM

  „@ I to co pisał Borejko o jakiś wartościach duchowych, to dla mnie, między bajki włożyć, za co też oberwał od doktóra z USA. Jego sprawa, jego poglądy.

  Może dlatego Borejko znikł z blogu jak kamfora, a kto go przepędził. Tylko głośno myślę.”

  Wężuś, a kiedy to starcie było, masz link?

  Wężuś, o ile dobrze pamiętam, to co najmniej dwa razy doktor wystartował do Ciebie … .
  Pierwszy raz, to kiedy zażartowałeś sobie z niego w jego zakładce (szczegółów nie będę przytaczał).
  Drugi raz, to przez Grzanka, który wdał się w dyskusję z doktorem na jakiś temat (nie pamiętam już), ale nie spodobało się to uczonemu i wyładował złość na Tobie, bo przytakiwałeś Grzankowi. Grzanka nie atakował, gdyż nie ten etap był jeszcze.
  Mam nadzieję, że Edzio się nie myli, a w końcu możesz to jeszcze raz prześledzić, o ile nie wykasowali.

  Polubienie

 35. Wężyk … .

  Twoja baba słucha Redemptorystów z Torunia, a tu popatrz tylko, jak ta laska trzyma w rękach szklanego bożka dzisiejszych czasów.
  Grzanek będzie miał ciężko, oj ciężko coś przytomnego znaleźć?

  U Ciebie Wężyk też pewnie podobnie – tyle, że w telewizor cały czas się gapi.

  Polubienie

 36. @Edziulka
  Grzanek będzie miał ciężko, oj ciężko coś przytomnego znaleźć?
  Otóż to Edziu, same zzombiałe lemingi.
  P.S. Kto zauważył, że babka powyżej ma jedno oko na Maroko, a drugie na Kaukaz?:D

  Polubienie

 37. Admin

  Adm
  18 lipca 2019 o 10:45 PM

  „Edward
  a z tym ZENOBIUSZEM FURMANEM (Docent) to jakaś ballada, bo nie kapuję o co w niej chodzi.”

  To taka analogia z docentem w Alternatywy 4 do naszego Wężusia najlepszego przyjaciela.

  W tym poniższym filmiku chcą mu kuchnię gazową przenosić.

  Polubienie

 38. Panie wąż, czy to prawda?

  A-PO-PiS – dwa w jednym, daje w Polsce popis!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Apophis_(demon)

  Apopis – najsłynniejszy demon Egiptu

  ,,Nic zatem dziwnego, że głównego demona mitologii egipskiej przedstawiano pod postacią olbrzymiego, żarłocznego węża. Jak czytamy w starożytnych przekazach, miał on „zły wygląd” i „zły charakter”. Wyłonił się z praoceanu razem z Re i od tamtej pory stał się jego zdeklarowanym wrogiem. Demon ten, zwany imieniem Apopis, był wcieleniem chaosu, nicości i ciemności.”

  http://szuflada.net/apopis-najslynniejszy-demon-egiptu/

  https://synonim.net/synonim/popis

  Niezłe z pana ziółko, panie SSSSSSSSSS!

  Polubienie

 39. Panie Pytuś sorku daj pan spokój i pisz tu pan z ksywką Kika a nie pan cudujesz.Dziękuję Edzio za wpisy.Zawsze byłem pewny że działamy na tych samych falach mimo głupich kłótni Andrzej też jest mi bratem.

  Polubienie

 40. Edzio dla mnie Putin w Rosji już jest cienki chociażby za poparcie kopalń BTC i brawa w temacie bitcoina .Fakty są faktami.Można posłuchać rosyjskich mediów.

  Polubienie

 41. @U Ciebie Wężyk też pewnie podobnie – tyle, że w telewizor cały czas się gapi.

  Edzio masz rację .Najgorzej od 21.00 do 21.20 .na Trwam .Sam nie wiem jak ja jeszcze żyję słuchając tego pierdzielenia .Mam cierpliwość.

  Polubienie

 42. @Wężuś, o ile dobrze pamiętam, to co najmniej dwa razy doktor wystartował do Ciebie … .
  Pierwszy raz, to kiedy zażartowałeś sobie z niego w jego zakładce (szczegółów nie będę przytaczał).
  Drugi raz, to przez Grzanka, który wdał się w dyskusję z doktorem na jakiś temat (nie pamiętam już), ale nie spodobało się to uczonemu i wyładował złość na Tobie, bo przytakiwałeś Grzankowi. Grzanka nie atakował, gdyż nie ten etap był jeszcze.
  Mam nadzieję, że Edzio się nie myli, a w końcu możesz to jeszcze raz prześledzić, o ile nie wykasowali.

  Edzio nie jestem w stanie tego znależć.Borejko w sumie fajny chłop tylko tam pisał a to o wartościach duchowych że to niemożliwe że człowiek się rodzi a potem śmierć robaczana że coś tu musi być duchowego.Mnie doktór zaatakował za wpis w którym z nim polemizowałem w temacie szacunku do PIS bo wygrał wybory w demokracji.
  Podobnych bzdur nie słyszałem i żeby takie rzeczy pisał doktorek z USA .Szacunek do PIS mam mieć a niby to z jakiej racji.Potem dopisał że książka jego ma być wydana w Polsce i to zaczęło mi się składać w całość.Nic tu nie sugeruje ale jakiś związek przyczynowo – skutkowy może być.
  Odpowiedziałem mu na ten jego wpis i wtedy mnie zaatakował typowo stylem który jego charakteryzuje.

  Polubienie

 43. @Tak czułem i Andrzej też wielokrotnie pisał, że to blef.

  Andrzej w sumie miał rację bo to inteligentny człowiek.W sumie jakieś z nim kłótnie ani mi ani jemu niepotrzebne.Powiem szczerze padałem ze śmiechu no i czy jest inny kabareciarz co by taki żart wymyślił chyba nie ma.

  Polubienie

 44. Wężyk … .

  To się porobiło u Przemusia?
  Ani jednego Twojego wpisu tam nie uświadczysz z ostatnich dni?
  Wpisy Jantara ostają, a Twoje idą do kosza, jak prowadzący zapewniał?
  Czystka w stylu Wujka Joe. Idą ciężkie czasy dla Ciebie Wężuniu.
  Jużci tam nie pofiglujesz?

  Polubienie

 45. Wężyk … .

  Widzisz kolego, jak Paź Królowej zmienia o 180 st. stanowisko wobec Putina, a jeszcze nie tak dawno z podobnymi do jego wpisami wypie-dalał na zbyty pysk, jak mawiał Nikoś.

  Wychodzi na to, że nasz Admin miał lepszego nosa od doktorka z WPS i przyjdzie taki czas, kiedy motyl wyciągnie grabę.

  Ps. 1. Były przypadki, kiedy motyl demaskował mejle zawierające imię i nazwisko blogującego, co jest haniebne i karalne.

  Ps. 2. Przyjdzie i taki czas, kiedy motyl zacznie pozytywnie pisać o Wujku Joe. Musi jeszcze dojrzeć (dorosnąć).
  Na razie anty-stalinista Pytuś jest tam górą, ale kiedyś też będzie musiał schować swój dyplom magistra / profesora i spieprzać z stamtąd tutaj.
  Na razie Pytuś tam sobie bryka.

  Polubienie

 46. Edziu mi śmierdzieć Putin zaczął a zresztą co będę pisał Edziu kilka wpisów umieściłem u Pazia to się zorientujesz.Czuję że będzie mój email na widok publiczny umieszczony i moje IP jak Paziu wstanie z popołudniowej drzemki .W kwestii emaila nie łamie prawa jeżeli umieszcza go publicznie na portalu bo się już pytałem speca nie wiem jak jest w kwestii publicznego podawania IP ale będę wiedział.Zaczynam się przekonywać do Stalina a zresztą czy można mieć do mnie pretensję .Mnie zawsze wychowano w nienawiści do Soso całe życie że też miałem nosa do żydosolidaruchów w stylu Szechtera czy Lewartowa coś jakieś przeczucie miałem że oni z mojego życia zrobią koszmar i się nie myliłem.

  Polubienie

 47. Poznań: Dzieci znalazły węża na placu zabaw.
  Do zdarzenia doszło w czwartek 18 lipca w godzinach popołudniowych. Straż Miejska Miasta Poznania otrzymała wówczas zgłoszenie, że na terenie Lasu Piątkowskiego, w pobliżu placu zabaw dla dzieci, znajduje się duży wąż.
  Osoby, które zgłosiły służbom, że dzieci bawiące się na placu zabaw zauważyły węża, zabezpieczyły teren, aby zwierzę nie mogło uciec. „W szczególności zadbano o spokój, ażeby nie spłoszyć gada. Takie zachowanie zgłaszających należy wyróżnić jako wzorowe” – czytamy we wpisie poznańskiej straży miejskiej.

  Na miejsce przyjechali strażnicy Eko Patrolu, którzy odłowili węża.
  ——————————
  No i po wężu.
  Pewnie resztę życia spędzi w worku, albo w ZOO
  A może zrobimy składkę i węża wykupimy?

  Polubienie

 48. Kużwa co w tym pejsatym kraju tak polują na węże .Przecież ja zawsze myślał ze żydzi lubią węże wszak o jednym bajki opowiadają jak to wycyngolił Ewę za pomocą jabłka.Robią te obławy na węże a co im ten wąż złego zrobił.

  Polubienie

 49. Wężuś … .

  Wielkie sprzątanie (czystka) trwa i nie długo śladu nie tylko w parkach, ale też u Przemusia po Tobie nie budziet.

  Ciekawe, jak biedny Grzanuś będzie sam teraz tam jajcarzył bez wonsza, ha, ha, ha!

  Polubienie

 50. No faktycznie u prezesa żałoba
  Skoro zawiódł się na Putinie to może PIS spojrzy na niego łaskawszym ockziem i kto wie może z adminkiem piątkę przybiją i będą tu razem pisać ale paziu jako adminek oj były tu pogrom.

  Panie Prezesie, co przeważyło o pańskiej wolcie w temacie Putina? Opinia płk. Kłaczkowa, opinia „ulicy” w Moskwie? Skąd ten nagły pesymizm?

  Polubienie

  Odpowiedz
  paziem
  19 lipca 2019 o 12:18
  To nie pesymizm tylko realizm oparty o własne obserwacje i liczne rozmowy w czasie mooich ostatnich pobytów w Rosji. Jasne, że nie mam dojścia do tajnych informacji, alewnioski potrafię wyciągać.

  Polubienie

 51. @Na razie anty-stalinista Pytuś jest tam górą, ale kiedyś też będzie musiał schować swój dyplom magistra / profesora i spieprzać z stamtąd tutaj.
  Na razie Pytuś tam sobie bryka.

  PROFESOR PYTUŚ VEL KIKA PISUJE TUTAJ OD POCZĄTKU POD NICKIEM ” PYTON W KROPKI BORDO”.

  SSSSSSSS

  Polubienie

 52. Edzio wiadomo ci coś w sprawie tego procesu tobie np termin itp.Była taka akcja PC im pozabierano mijają miesiące a tu procesu nie widać może uległ zapomnieniu hi hi hi.
  Piskorski udziela wywiadów na lewo i prawo ale motylowi nie udzielił a kiedy udzieli nie wiadomo a nasz grzanulka się tak cieszył i czeka na ten wywiad a tu dupa.

  Polubienie

 53. ,,Kużwa co w tym pejsatym kraju tak polują na węże.”

  Sorrki panie wąż, ale mamy w Polsce takie antywonszowe klimaty!

  Wąż z pióropuszem w pupie?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Quetzalcoatl

  Panie wąż, co to była za heca z połykaniem ludzi?

  Aztekowie

  https://www.religie.424.pl/aztekowie,3176,article.html

  Kuku, kuku, kukułeczka kuka – ma zamiar powrócić tak jak Mesjassssssssssz?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kukulkan

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://nothingiscanon.shoutwiki.com/wiki/Kukulkan&prev=search

  Polubienie

 54. Edward 19 lipca 2019 o 8:08 PM

  Widzę, że kikut to też niezły jajcarz!
  A u Przemusia żałoba, nawet Grzanusia nie widu!

  Marsz żałobny blogowy.

  Polubienie

 55. No i widzę, że Kika wrócił w wielkim stylu

  Kilka dni temu było już wejść 800, czyli nie jest źle. Wężyk uważaj co PiSzesz bo może połowa z tych co czytają tą stronę, może być na służbie i pod komendą ppłk Żeliwo, chociaż widzę, że Edward bardzo cię ostatnio polubił. Znaczy to że możesz Edwarda i jego Izę zaprosić do siebie na kiszone ogórki.

  Polubienie

 56. Jeżeli Edzio i Iza lubi ogórki nie sypane pyszniutkie wielgaśne a nie pizdryki to czemu nie.

  ssssssssssss

  Polubienie

 57. Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej poinformował, że brytyjski tankowiec Stena Impero został zatrzymany w Cieśninie Ormuz z powodu „naruszenia norm morskiego prawa międzynarodowego”.

  Poinformowano, że tankowiec został przekazany władzom „w celu podjęcia odpowiednich kroków”.

  O zatrzymaniu tankowca poinformowała stacja Press TV.

  Według agencji Reuters w Wielkiej Brytanii z powodu doniesień o zatrzymaniu tankowca zwołano specjalne posiedzenie rządowej komisji ds. nadzwyczajnych.

  Firma Stena Bulk & Northern Marine Management, zarządzająca zarejestrowanym w wielkiej Brytanii statkiem Stena Impero oświadczyła, że nie może skontaktować się z załogą po tym, jak podczas tranzytu przez Cieśninę Ormuz zbliżyły się do niego niezidentyfikowane małe statki i śmigłowiec.

  Według oświadczenia firmy, na pokładzie tankowca znajduje się 23 członków załogi.

  Incydent z brytyjskim tankowcem ma miejsce w dniu, gdy sąd w Gibraltarze ogłosił, że irański tankowiec Grace 1, zatrzymany na początku lipca, pozostanie zatrzymany jeszcze na 30 dni. Tankowiec przewoził około dwóch milionów baryłek ropy naftowej, kiedy został zatrzymany przez brytyjską piechotę morską (Royal Marines) pod zarzutem transportu ropy naftowej do Syrii i złamania tym samym międzynarodowych sankcji.

  Polubienie

 58. Adminek miałem to PAZIOWI wkleić ale może lepiej tobie.
  No to baczność i śpiewać a potem Kiejkuty Stare hi hi hi.

  Polubienie

 59. Iran zestrzelił drona USA jak niżej

  Iran’s IRGC force shoots down intruding US spy drone global hawk

  Miron Kopler
  4 tygodnie temu
  Great job Iran, in this case! —W tym przypadku, świetna robota Iranu!

  4

  Iran military

  Lesław Nowak
  Lesław Nowak
  1 tydzień temu
  B R A V O I R A N

  Polubienie

 60. Adminek miałem to PAZIOWI wkleić ale może lepiej tobie.
  No to baczność i śpiewać a potem Kiejkuty Stare hi hi hi.

  Polubienie

 61. Piskorski udziela wywiadów na lewo i prawo ale motylowi nie udzielił a kiedy udzieli nie wiadomo a nasz grzanulka się tak cieszył i czeka na ten wywiad a tu dupa.
  Masz rację wężuś, jestem wielce niepocieszony, że ZiemKosie nie dostąpili łaski u dra Piskorskiego. Podejrzewam, że ten wywiad byłby jednak dużo ciekawszy, niż ten u „chrabii”, bananowego komunisty Nowickiego czy tego dzieciaka z jakichś mediów „narodowych”. Oj pytania chyb byłyby jednak na nieco wyższym poziomie. Zakładając że motyl nerwusek z niczym by nie wyskoczył.

  Polubienie

 62. Grzanuś ja już nie zwolennik bitconia ale dziwi mnie że na Syberii nastawiali tyle kopalni więcej niż skwarków w dobrej kaszy a znając życie niezły biznes na kopaniu tego gówna robią pejsatki.

  Polubienie

 63. … „chociaż widzę, że Edward bardzo cię ostatnio polubił. Znaczy to że możesz Edwarda i jego Izę zaprosić do siebie na kiszone ogórki.”

  Adminie, a jakże miałoby być, jak przed zamknięciem bloga? Przecież poprawa stosunków między blogującymi u Ciebie była warunkiem otwarcia i trwania możliwości komentowanie na tym portalu.
  Więc po cóż miałbym ryzykować ponowne zablokowanie tej strony i utratę możliwości czytania figli Wężusia, a tym bardziej teraz, kiedy Przemuś za podszeptem zamknął drzwi na klucz Wężusiowi. A Grzanuś, co budziet dziełać? U motyla też niepewny los. A jak Admin lubi kino akcji, to moja Iza zaraz coś wymyśli, że Adminek znów będzie cichutko smutny na ławeczce siedział i patrzył na chmurki z łezką w oku.
  Tym bardziej, że kontakty Węża w Schwarzwaldzie ustały i zagrożenie dla PiS-u zmalało prawie do zera.
  Wąż stracił już swoje kły. Śpi teraz w swoim ogrodzie owinięty wokół pnia i pilnuje papierówek przed menelami, więc, gdzie mu teraz w głowie obalać PiS. Więc wojaki też wyluzowali. Starość nie radość Adminie, mam już 73 gwiazdkę, a moja Iza coraz to młodziej wygląda. Pewnie przez to, że figlować już nie mogę i babsko odżyło, ale pewnie dla innych. Moje to kocha tylko pieniądze.

  A ponadto teraz Adminie są wakacje, więc trza też odpocząć od wojowania z Wężem. Potem, jak komisja ustali, że trzeba zacząć wojować, to zaczniemy.
  Zenek już zdrowy, to będzie teraz raźniej od jesieni o ile bloga nie zamkniesz ponownie.

  Polubienie

 64. Grzanek

  Oj Grzanuś, aleś dzieciaku naiwny, jak dzidziuś we mgle.
  Rzeczony przez Ciebie doktor jest teraz pejsbukowym frendem doktora z blogu Przemusia.

  A Zenobiusz Furman nie lubi motyla, oj nie lubi (nawet podobno rzucił na niego klątwę i wymazał w nicość), więc może nie dojść szybko do spotkania.

  Trzymaj się Grzanuś … .

  Polubienie

 65. @Grzanek

  Oj Grzanuś, aleś dzieciaku naiwny, jak dzidziuś we mgle.
  Rzeczony przez Ciebie doktor jest teraz pejsbukowym frendem doktora z blogu Przemusia.

  Z tym pejsubkiem to jest zwykły algorytm.Doktór ma go wśród przyjaciół na pejsie .Oj niedowiary orgazmu dostanę a tych przyjaciół Piskorski ma pewnie setki a o doktórze z USA i tak nigdy nie słyszał ale jego przyjacielem na pejsie może być co to szkodzi ja też mogę być kumplem Piskorskiego na pejsie tylko on o mnie i tak nic nie będzie wiedział bo to zwykły algorytm a po trzecie mam w dupie pejsa i zakładanie tam konta.Wystarczy że na twitter mam to mi ciągle zawracają dupę emailami.

  Polubienie

 66. @Starość nie radość Adminie, mam już 73 gwiazdkę, a moja Iza coraz to młodziej wygląda. Pewnie przez to, że figlować już nie mogę i babsko odżyło, ale pewnie dla innych. Moje to kocha tylko pieniądze.

  No faktycznie Edzio nie pofiglujesz nie ten wiek .73 krzyżyk gdzie to do figlowania bardziej się myśli już o trumnie .Tylko mojego numeru nie powtarzaj bo w końcu zmartwychwstały Zyga jest tylko jeden.
  Twoja kocha pieniądze a moja to co kocha tylko moje pieniążki.
  Takie czasy już nie powrócą ale co się człowiek wybawił to jego.

  Edzio a ja myślał chłopie że ty tak z serca ze mną się bratasz a to tylko czysta taktyka hi hi hi.
  Na poważnie to zamierzam wycofać się z internetu po całości już niebawem.Będę oglądał w sieci i telewizji na DVD jesienią wieczorami i zimą też stare filmy z lat 60 – 70 moje ulubione.Olewam tą politykę ciepłym moczem PIS , PO , SLD i tego całego niemoralnego zepsutego szamba bo odseparowanie się od tego gówna może przedłuży mi życie o parę lat.

  PS JABŁONKA NIE OBRODZIŁA TAKI ROK TAKŻE MENEL MIC NIE UKRADNIE.
  TRZYMAJTA SIĘ WOJAKI Z DRUŻYNY APA I ZDRÓWKA DLA ZENKA
  ODMELDOWUJE SIĘ .
  SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 67. Czystka idzie jak za dobrego wujka Koby hi hi hi .
  Przemuś nie help.Nie rób tego.
  Od wtorku tam nie zaglądałem przed chwilą wchodzę a tutaj metody wujka Joe .Tylko kasowanie.
  Śmiech od rana jak śmietana jak mówi grzanek.
  Nie wiem czy Andrzej z grzankiem tam wrócą czy nie wrócą ich sprawa ale coś tak czują że ten blog słowiański to będzie tylko na poziomie KAZ – Przemek czyli poziom dwójkowy.
  Mimo to życzę powodzenia i udanej czystki.

  ssssssssssssss

  Przemek on Lipiec 20, 2019 o 5:05 am said:
  3600 prostackich wysrywów węża skasowanych. Wielka Czystka trwa.

  Polubienie

  Reply ↓
  Przemek on Lipiec 20, 2019 o 5:36 am said:
  Wąż otrzymuje całkowity, wieczysty i bezapelacyjny, zakaz pisania na moim blogu. Wszelkie ewentualne komentarze, które się pojawią zostaną wykasowane. Zmiana adresu IP, nazwy użytkownika, adresu mejl, nie ma sensu. Skasujemy wszystko co tylko będzie śmierdziało wężem lub stało obok niego.

  Wszelkie komentarze węża, pod jakąkolwiek nazwą użytkownika, napisane kiedykolwiek na moim blogu zostaną wykasowane. Niektóre komentarze będące odpowiedzią na komentarze węża również zostaną wykasowane.

  Do kiedy potrwa ? Pewnie do 1 stycznia 2020 roku.
  ssssssssssss

  Polubienie

 68. No to wężyk przejdzie do historii u przemexsa
  Edward
  jak znów wpadnę w depresję to strony nie będę zamykał. Sam się zamknę w piwnicy, komórce, na strychu, albo wyjadę do Afryki polować na węże i krokodyle

  Polubienie

 69. @jak znów wpadnę w depresję to strony nie będę zamykał. Sam się zamknę w piwnicy, komórce, na strychu, albo wyjadę do Afryki polować na węże i krokodyle

  U Przemexa czysta gonią węże admin też chce polować.Nic tylko ewakuacja.
  Edward jak adminek ma duży zapas prozacu to portal będzie trwał i trwał nie bój nic.
  ssssssssssss

  Polubienie

 70. Nie jeden, a dwa brytyjskie tankowce przejęte przez Iran.
  Dwa brytyjskie tankowce zostały przejęte przez Iran – poinformował szef MSZ Wielkiej Brytanii Jeremy Hunt. Wcześniej irańscy Strażnicy Rewolucji podnosili, że jeden z tankowców miał „nie przestrzegać międzynarodowych przepisów”.

  Tankowiec Stena Impero pod banderą Wielkiej Brytanii był w drodze Arabii Saudyjskiej, gdy doszło do jego przejęcia przez Iran, o czym poinformowali Strażnicy Rewolucji.
  Właściciel tankowca, firma Stena Bulk, przekazała, że tankowiec zmierza obecnie na północ w kierunku Iranu. Przekazano również, że łączność z tankowcem została utracona i nie ma kontaktu z załogą. Brytyjski rząd, potwierdził brak kontaktu i zapewnił, że stara się zdobyć informacje na temat 23 członków załogi tankowca. Z relacji armatora wynika, że do tankowca podpłynęły irańskie jednostki, miał też pojawić się helikopter. Nie ma informacji o tym, by marynarze zostali ranni.

  Przejęcie drugiego z tankowców
  W niewiele ponad godzinę później pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że Stena Impero nie jest jedynym tankowcem przejętym przez Iran. Drugim miał być Mesdar, pływający pod banderą Liberii, ale jego właścicielem jest brytyjska firma. Ten tankowiec także poruszał się w stronę Arabii Saudyjskiej, jednak w pewnym momencie nagle zmienił kurs i skierował się ku Iranowi.

  Ostatecznie przejęcie Mesdaru potwierdził szef brytyjskiego MSZ Jeremy Hunt. Zapewniał, że rząd w Londynie zbierze się jak najprędzej, by zabezpieczyć los załóg tankowców, jak i same statki. Z jego relacji wynika, że wśród marynarzy są osoby wielu narodowości.

  Polubienie

 71. baby1 7 godzin temu
  Jak Anglicy przejęli irański tankowiec, to było OK? To teraz mają zagwozdkę.
  —————————————
  Jak by tu powiedzieć– Oko za oko.
  W tym przypadku za jeden zajęty przez WB statek Iranu, Iran zajmuje dwa statki brytyjskie.
  Sytuacja może być jednak rozwiązania. WB + USA wysyła dwoje floty i odbija oba statki, albo WB zwalnia z aresztu zatrzymany statek irański, a Iran robi to samo ze statkami brytyjskimi.
  Ale jeśli komuś zależy na wojnie z Iranem….

  Polubienie

 72. Adm 20 lipca 2019 o 10:11 AM
  wężyk ty wiesz, że tu jesteś pod ochroną, ale inne węże afrykańskie, czy sułtańskie to już nie są.

  Adminek wiedziałem że na ciebie zawsze mogę liczyć.Póki co u mnie leje jak cholera to zapraszam wszystkich zwolenników PRL na Klossa – stopklatka godzina 10.50.

  Polubienie

 73. Adminek jeszcze jedno .Własnie zaraz idę po jakieś zakupy aby zdążyć jeszcze na Klossa bo muszę ci donieść że od jutra obowiązuje nowy prikaz pisowy że 3 niedziele w miesiącu są wolne także jakby co nie wybieraj się jutro po parówki do biedry bo zamknięta na cztery spusty.
  Niebawem będą cztery niedziele wolne.
  Adminek tak szczerze tobie się to podoba ?

  Polubienie

 74. No te baby do grobu doprowadzą .Zrobiła mi listę zakupów i do biedry kazała iść a sama Trwam ogląda.
  Adminek gdzie ty zdybał tą twoją babę ty mi powiedz bo ja już za stary jestem na zmiany bab.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 75. SSSSSSSSS 3 niedziele w miesiącu są wolne od handlu…
  Ale to dotyczy jedynie super sklepów. Na stadionie mamy flee market od 7:00 do 13:00 i ruch jak u żyda za kołnierzem
  U mnie słoneczko na całym niebie i zaraz idę na plaże.

  Polubienie

 76. Wężyk … .

  „Edzio a ja myślał chłopie że ty tak z serca ze mną się bratasz a to tylko czysta taktyka hi hi hi.”

  No widzisz Wężyk, jak między nami dobrze, to znów innym się to nie podoba, nawet Admin ma jakieś wtedy podejrzenia?

  Nie obawiaj się wojaków.
  Poczyniłeś duże postępy, bo lubisz Wujka Joe, a to bardzo wiele w zasypywaniu przepaści między nami.
  W protokole rozbieżności pomiędzy wojakami, a Tobą pozostały jeszcze scypionki, którymi chciałeś pospołu z doktorem z USraju scypić mojego przybranego szwagra Andrzeja.
  Andrzej, to wrażliwy człowiek i mógłby waszych aplikacji nie przeżyć i prosił nas o pomoc. Co innego Zenek, który wykaraskał się jakoś z guza na prostacie i silny, jak Tur. No cóż dobrze, ale już mu nie staje. Ledwie co go znajduje, aby wysikać.
  Odkąd wojaki zawitali na ten portal, to nasz Adminek też nieco wyluzowany, bo wcześniej Wąż bardzo go kąsał.

  Ps. Tak że Wężuś nie bój się Edzia, ale z tą trumną dla Edzia, to nie miałeś umiaru? Doktorek z USraju też wszelkich oponentów do żydowskiego nieba wysyła i może Ty trochę przesiąkłeś tym – przyznaj się Wężuś.

  Polubienie

 77. A na samym końcu wszystkim fanom Putina (rosyjski)

  Ostatnio opublikowano w Internecie fragmenty książki Berla Lazara „Żydowska Rosja”, w języku hebrajskim. Wiele linków zostało zablokowanych, a te, których nie udało się zablokować, zostały zainfekowane wirusem, więc nie próbuj kopiować plików z tych linków, powiedział szczegółowo isaak_rozovsky na swojej stronie w LiveJournal https: // isaak -rozovsky.livejournal.com/262181.html

  O czym mówili Putin i Berl Lazar

  „W jednej z naszych rozmów Putin powiedział mi:

  „Rebe, myślę o zmaksymalizowaniu migracji gojów z Azji Środkowej i Kaukazu, dając Chińczykom i Wietnamczykom zielone światło, pozwalając im osiedlać się w Rosji i przekazać im znacznie więcej praw niż rosyjskim gojom.

  Z powodu tak ostrego i dużego napływu, raz na zawsze w ciągu 10 lat rozwiążemy „kwestię rosyjską”, mieszając Rosjan z plemionami wschodnioazjatyckimi i zabijając na zawsze ich słowiańską tożsamość, z powodu której zmuszeni jesteśmy znosić tak wiele problemów ”.

  Nie zdziw się więc wyginięciem Rosjan we współczesnej Rosji, które jest systematycznie przeprowadzane

  Wniosek:

  Nie zachęcam czytelników do pokazywania ekstremizmu i podżegania do nienawiści etnicznej wobec Żydów, choćby dlatego, że w wyniku wielowiekowego doświadczenia przetrwania, Żydzi rozwinęli skuteczne metody walki z tym. Jedyną metodą walki jest walka w ramach prawa o usuniecie ich z władzy, pamiętając słowa wypowiedziane w styczniu 1991 r. przez prezydenta Światowego Kongresu Żydów Edgara Bronfmana, który przemawiając w Nowym Jorku w Centrum Kultury Wye z apelem „O stanie światowego żydostwa”, konkretnie powiedział:

  „Nie męczy mnie powtarzanie: istota demokracji nie leży w sile większości, ale w ochronie super-praw Żydów wobec większości”.

  Musimy więc być bardzo ostrożni w kwestii tego, czym jest demokracja.
  https://cont.ws/@fomabig/1392193

  Polubienie

 78. @Ps. Tak że Wężuś nie bój się Edzia, ale z tą trumną dla Edzia, to nie miałeś umiaru? Doktorek z USraju też wszelkich oponentów do żydowskiego nieba wysyła i może Ty trochę przesiąkłeś tym – przyznaj się Wężuś.

  Edzio sam dobrze wiesz swoje lata mamy no i niestety bliżej nam niż dalej do krainy wiecznych łowów.Sam bym chciał mieć dwadzieścia parę i obracać kobitki co weekend ale to se ne vrati PRL też już ne vrati.Jakby ktoś powiedział w latach 70 że będzie w 2019 roku rządził tu nieudacznik z kotem to bym się śmiechem zachlisnął.
  Żyjmy jak najdłużej w zdrowiu ale nie ma się co czarować to już nasza ostatnia prosta .Najgorzej jak kopnę w kalendarz i nikt w to nie uwierzy z powodu tego pierwszorzędnego dowcipu.
  PS .nie wierzę w żydowskiego zawsze mnie to śmieszyło od początku ale ślub kościelny trza było brać bo inaczej by cię zabili a już zwłaszcza mój skatoliczony ojciec .Pamiętasz scenę z Pawlaka jak rozbija wódkę to wiesz o co chodzi.
  sssssssss

  Polubienie

 79. Co do szczepionek ja swoje córeczkę szczepił w PRL miała nawet książeczkę szczepień jak wszystkie dzieci i szczepić trza było nie było zmiłuj.Córka na nic nigdy nie chorowała była zdrowa może dlatego nic nie mam do szczepień ale dziś w 2019 roku cholera wie co to za szczepienia są .Może macie racje.
  Żydzi powinni uchwalić prawo że to powinno być dobrowolne.Kto chce niech szczepi a kto nie chce niech nie szczepi ale wtedy goj by nie walił po pysku goja a jak jest miłość między gojami to oni dostają kurwicy i muszą mieszać.
  sssssssssss

  Polubienie

 80. @ No cóż dobrze, ale już mu nie staje. Ledwie co go znajduje, aby wysikać.

  Edzio Zenuś nie ma 20 lat żeby płakał że mu nie staje.W naszym wieku to już najmniejszy problem.Znałem człowieka który nie leczył prostaty i zmarł także Wacek koliberek to żaden problem grunt że Zenek ma się lepiej.

  Polubienie

 81. Wężuś … .

  Ciekawe, gdzie teraz podziewa się Jantar, a może majstruje przy kompie, aby otworzyć swój blog, jak coś pisał?
  Pewnie będziesz i do niego zaglądał, co?

  Polubienie

 82. pyton w kropki bordo … .

  Kika, zrzuć te kropki bordo i przedstaw się nam oficjalnie, jako kika22!
  Co się po kątach kryjesz, dyplom Ci ukradli na WPSie, czy co innego, a może boisz się, że Wężyk wywiesi zaraz kalendarz z Wujem Joe?
  Ujawnij się, to nie po 1945 r. lata, abyś po stodołach czyichś nocował, bo jeszcze trafisz na tę Wężusia i dopiero będzie. Zresztą u Wonsza w stodole stoją podobno teraz koparki i wydobywają bit-konie, to możesz oberwać od jego ochroniarzy.

  Ps. Wężyk, a książki o Indianach na jesienne wieczory może już zamówiłeś?

  Polubienie

 83. ,,…ale dziś w 2019 roku cholera wie co to za szczepienia są .Może macie racje…”

  Bez szczepienia nie przyjmą do żłobka?

  https://niezalezna.pl/257001-bez-szczepienia-nie-przyjma-do-zlobka

  CIEKAWE, CZY ANIOŁKI ZASZCZEPILI JEGO MIZERNE CIAŁKO, PRZECIW WŚCIEKLIZNIE HERODA? MOŻE JÓZEK Z MARYCHNĄ, UCIEKALI DO EGIPTU PRZED SZCZEPIONKAMI – KTO TO WIE?

  LOT-EM BLIŻEJ, Z LUFTHANSĄ TEŻ – OSIOŁEK TO PRZEŻYTEK! CZY IMIGRANCI, POSIADALI EGIPSKIE WIZY?

  Jezus, Maria i Józef byli świętymi imigrantami. Schronienia szukali w Egipcie

  https://nto.pl/jezus-maria-i-jozef-byli-swietymi-imigrantami-schronienia-szukali-w-egipcie/ar/9225538

  BARDZO MAŁO INFORMACJI ZOSTAWILI STAROŻYTNI MEDYCY, O CHOROBACH TRAPIĄCYCH ÓWCZESNĄ LUDZKOŚĆ. CZYŻBY TA WIEDZA ZOSTAŁA UKRYTA, PRZEZ OBECNYCH SZARLATANÓW?

  Tłok, śluz i wiatr – gdzie starożytni szukali przyczyn epidemii

  https://www.crazynauka.pl/tlok-sluz-i-wiatr-gdzie-starozytni-szukali-przyczyn-epidemii/

  https://pl.wiktionary.org/wiki/szarlatan

  KTO PAMIĘTA ,,SZYBKOWAR” I STRZYKAWKI ,,JEDNORAZOWEGO” UŻYTKU – RĄSIA W GÓRĘ?

  Polubienie

 84. @Wężuś … .

  Podglądam u Przemusia, a tam cisza, nawet Grzanuś ze specem od Indian nie jajcarzą?

  Edzio oczywiście że tam będzie cmentarz nie blog z dwoma osobami które nawzajem będą się lajkować i się popierać .Trochę to śmieszne.
  Oczywiście to wina węża bo trzeba sobie dogodzić dając mu bana .
  KAZ niewinny wszak to nie jego agresja i podły charakter odstraszyła od bloga mądrych ludzi tylko wąż.

  Edzio pamiętam jak drużyna nie dała powiedzieć złego słowa na intelektualistę z USA i jakie były brawa jak mnie gnoił a ja mówiłem niebawem wyjdzie szydło z worka i pokaże wam KAZ swoje prawdziwe oblicze.

  Polubienie

 85. Do czego to doszło doktór Wyspiańskiego cytuje ale to podobno też był niezły byczek Fernando bo zdaje się że złapał kiłę i umarł.
  Nie znam dobrze biografii Wyspiańskiego ale jeżeli to był polakatolik to doktór z USA polskiego pochodzenia cytuje na blogu słowiańskim polakatolika.
  Koniec świata. Piekła nie ma.
  ssssssssss

  kanassatego
  on Lipiec 20, 2019 o 12:25 pm said:
  Hej weżu, miałes, chamie, złoty róg (tu na Blogu Przemka)

  Miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie,

  Ostał ci się ino sznur …

  Amen!

  Polubienie

 86. @Ostał ci się ino sznur …

  Amen!

  No i jeszcze słowo amen czyli wyszło szydło z worka.KAZ używa słów polakatolickich .Największa niespodzianka 2019 roku.
  ssssssssssss

  Polubienie

 87. ssssssssss
  Wiesz wężyk ja to tak rozumuję. Ty jesteś jak sam o sobie piszesz prosty chłop, ale znasz dwa języki i świata widziałeś. Miałeś uprawę tytoniu, za parobka w swojej wsi nie robiłeś, zielonych jabłek sąsiadowi nie kradłeś, w wojsku byłeś, boksowałeś, panienki na ciebie leciały, jednym słowem dobrze ci się powodziło i stąd trzeba rzec, żeś był pan, a nie dziad.
  Innym, co się tak nie powodziło, co swojego nie mieli, co nimi sąsiedzi poniewierali, jak ze wsi wyjechali, jak dostali wizy do ameryki, to choć dalej dziadami są i pozostaną to chcą być ważni, chcą pokazać co to nie oni, że oni doktory, magistry uczone.
  Poproś niech taki pokaże ci swój dyplom, to ci pokaże wydrukowany z tz miling dyploma z internetowego programu w którym możesz wpisać dowolne imię i nazwisko, albo swoje i jak masz drukarkę to ci wydrukuje dyplom of Uniwesity z podpisami i z pieczątką. I już jesteś doktorem, albo profesorem i możesz pisać, że szczypionki są złe, że jest ocipienie klimatu i topnienie góry lodowej na Antarktydzie i w Honolulu.
  Tak więc dziś jestessssś Wąż, a jutro możesz być prof. Anthony Wąż.
  Tu w Polsce też poniektórzy po zawodówkach na wizytówkach się anonsują magister, inżynier, dyrektor, prezes, bo ważne, żeby bryka była duża i gruby portfel, a za uszami dalej bród i dziurawe skarpetki.

  Polubienie

 88. Wisła w Warszawie ma niecałe pół metra i wciąż wysycha. Prawdopodobnie padnie historyczny rekord

  Do odwołania zawieszono kursy promu „Pliszka”, a statek zabierający turystów na wycieczki do Serocka odpływa z innej przystani. To efekt bardzo niskiego poziomu wody w Wiśle, która w ostatnich dniach ma zaledwie 45 centymetry głębokości. W niektórych miejscach koryto rzeki jest prawie całkowicie suche. Wszystko wskazuje na to, że niedługo może zostać pobity historyczny rekord niskiego poziomu wody w Wiśle.
  ———————————–
  Hej Warszawiacy, czy ten obrazek to nie ściema?

  Polubienie

 89. @admineczku dziękuje za miłe słowa.
  Inaczej nie będę mówił jak prosty chłop bo jakże inaczej .Na PRL złego słowa nie dam powiedzieć bo dobrze mi było i to nie dlatego że człowiek był młody ale to też.
  Chłop był zawsze ze mnie z poczuciem humoru przystojniak jak cholera dobrze zbudowany no i baby na mnie leciały jak pszczoły do miodu co nie ukrywam.Przyjemne to było bo co się człowiek zabawił to jego.
  W internecie trochę wiedzy liznąłem od takich blogów jak twój .Trochę innych stron.W sumie się opłacało czegoś człowiek się nauczył i nie jest taki tępy.
  Znajomość niemieckiego to nie jest dla mnie żaden zaszczyt .Inaczej bym tu bazgrolił po niemiecku.
  Zapytałem się wnuczki czy ją uczyć niemieckiego.
  Odpowiedziała mi ” dziadek nie chcę bo to taki głupi język ” czym mnie nawet rozbawiła i ucieszyła.
  No i mi mówi:
  Dziadek chcę się uczyć hiszpańskiego.
  Dałem pieniądz na najlepszych korepetytorów .Niech się uczy.

  Polubienie

 90. a nasz sorek szaleje u PAZIA wkleja linków ile wlezie post za postem.Sporo ciekawego do poczytania ale profesorku znając nerwusa motyla twoje dni na WPS1 są policzone wrócisz tu ze skulonym ogonem jako Kika wróg PRL i przestaniesz się kryć za pytonem w kropki bordo.
  sssssssssssss

  Polubienie

 91. @Ujawnij się, to nie po 1945 r. lata, abyś po stodołach czyichś nocował, bo jeszcze trafisz na tę Wężusia i dopiero będzie. Zresztą u Wonsza w stodole stoją podobno teraz koparki i wydobywają bit-konie, to możesz oberwać od jego ochroniarzy.

  Ps. Wężyk, a książki o Indianach na jesienne wieczory może już zamówiłeś?

  Edziulka z bitconia się wyleczyłem .Pierwszy raz w życiu górę wzięła chciwość i miraże szybkiego zarobku na nowe Volvo.Koparek nigdy nie miałem.Chcieć myśleć o poważnym kopaniu trzeba dużo zainwestować sporo.Na ten moment to durnota bo bitcoin tani i trudność kopania bardzo duża.
  Powiem szczerze nigdy się Indianami nie interesowałem.Wolę stare filmy z lat 60 i 70 oczywiście szerokim łukiem omijam nóż w wodzie i inne pejsatkowe jajca .To nie dla mnie.
  Tym się nie zachwycam.Nic tam wybitnego nie widzę.
  ssssssssssssssss

  PS EDZIO W KOPANIE TO INWESTUJE WOWA I BAĆKO BO TYLE U SIEBIE KOPALŃ NASTAWIALI ŻE TRUDNO ZLICZYĆ.
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 92. Wowa też nie będzie siedział wiecznie na Kremlu.
  A ponadto coraz bardziej generały stają się nerwowi, którym wiele rzeczy nie podoba się.
  Wowa raczej już nic nie zrobi dobrego dla Rosji.

  Polubienie

 93. W Rosji ciekawie może być dopiero po Putinie. Jeśli będzie to Miedwiediew to rosyjska polityka dalej będzie defensywna i na kolanach, ale jeśli na Kreml dostanie się ktoś z charakterem to Ameryka będzie musiała zacząć się cofać.

  Polubienie

 94. Najlepsza rosyjska brońIran: Reakcja Rosji na ewentualną wojnę jest nieprzewidywalna © Sputnik .
  Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif oświadczył, że nie wie, w jaki sposób Rosja zareaguje na konflikt USA i Iranu, jeśli do niego dojdzie.

  Na pytanie dziennikarza, jakie działania podejmie Rosja wobec Iranu, jeśli wybuchnie wojna, Zarif oświadczył, że „jest to trudne do przewidzenia”.

  Zapewnił on przy tym, że wojna jest tym, czego „trzeba nam wszystkim unikać”, jednak Iran nie może „uciec” ze swojego własnego regionu.

  „Uważamy Rosję za ważnego partnera i ważnego sąsiada. Nie jesteśmy związani sojuszem wojskowym z Rosją, ale utrzymujemy dobre relacje” – powiedział Zarif w wywiadzie dla National Interest. Szef irańskiej dyplomacji zauważył, że Iran nie buduje polityki zagranicznej, „kierując się czyjąś ewentualną pomocą”, mając na myśli Rosję. Według jego słów Iran „nauczył się polegać na własnych siłach”.

  Zarif wyjaśnił, że pozycja Iranu „jest bardzo zbliżona” do pozycji Rosji i Chin, ale obydwa kraje podejmują decyzje, „kierując się interesem ich własnego bezpieczeństwa narodowego”. To samo robi Iran. Zdaniem irańskiego dyplomata w wielu sferach interesy narodowe kraju „są do siebie bardzo podobne”.

  Polubienie

 95. @A ponadto coraz bardziej generały stają się nerwowi, którym wiele rzeczy nie podoba się.
  Wowa raczej już nic nie zrobi dobrego dla Rosji.

  Taki hymn Edziu na pewno generałom się nie podoba .

  ale żeby udobruchać generałów można i tak pięknie śpiewać.

  Polubienie

 96. Ze Sputnika
  Andrzej Korycinski
  Rosja powinna dostarczyć Iranowi nowoczesne samoloty i inne środki w celu obrony przed pastuchami z za oceanu.

  Polityka Putina

  Zbigniew Sekulski
  Bez złudzeń , kolego. S 300 „dostarczali” 9 lat aż sie przestarzały wedle rozkazu z telAvivu

  Buhaha
  buhaha 😀
  Zareagują jak zawsze (Rosja). Jak pies. Pójdą do kąta jajka lizać.

  Zbigniew Sekulski
  ALEŻ WIADOMO ! Kreml ustami Pieskowa wyrazi ubolewanie. (Jeśli nie wbije noża w plecy by zrobić deal z USA) Przy dumnych Persach Rosjanie zachowują sie jak szubrawcy. Chyba zawsze jak przypomnieć sobie. Chroń panie boże przed takim sojusznikiem.

  ————————————–
  Jeśli taka polityka Putina rosyjskim generałom się nie podoba, to nie ma co się dziwić.

  Polubienie

 97. Putin to jednak talent .Czarny pas , ładnie śpiewa piknie gra na fortepianie no ale jednak białą flagę wywiesił.
  Jak chabad kogoś chwali i bije mu brawo znaczyt się czerwona flaga mocno gra.

  Polubienie

 98. 20 tys. ludzi na ulicach Moskwy. Wielki protest w związku z wyborami. „Tylko okupant boi się narodu”

  W Moskwie ponad 20 tysięcy osób demonstrowało w sobotę w obronie wolnych wyborów. Domagano się przywrócenia na listy wyborcze przedstawicieli organizacji opozycyjnych.
  Wcześniej moskiewskie komisje wyborcze pozbawiły opozycjonistów możliwości ubiegania się o mandaty w trakcie zaplanowanych na wrzesień wyborów do władz lokalnych.

  W trakcie demonstracji wznoszono hasła: „Oddacie nam wolne wybory”, „To miasto jest nasze” i „Hańba”.

  Przemawiając do zgromadzonych opozycyjny polityk Dmitrij Gudkow potępił prokremlowskich urzędników za łamanie konstytucyjnych praw obywateli. – Oni za nas decydują, co mamy mówić, co pisać, dokąd chodzić i co myśleć. Oni podobni są do okupantów, ponieważ tylko okupant boi się narodu – krzyczał ze sceny Dmitrij Gudkow.

  W podobnym tonie przemawiali inni liderzy opozycji. Zwolennicy opozycji zapowiedzieli, że tak jak w ciągu ostatniego tygodnia – nadal będą każdego dnia wychodzić na ulice Moskwy, dopóki nie zostaną spełnione ich żądania.

  Protesty w rosyjskiej stolicy odbywają się już o kilkunastu dni. Media podają, że ten sobotni był najliczniejszy z nich. O ile jednak agencje informują o 20 tys. uczestników, o tyle moskiewska policja i resort spraw wewnętrznych podają, że było to 12 tys. osób.

  Polubienie

 99. @Wowa też nie będzie siedział wiecznie na Kremlu.
  A ponadto coraz bardziej generały stają się nerwowi, którym wiele rzeczy nie podoba się.
  Wowa raczej już nic nie zrobi dobrego dla Rosji.

  dosłownie w środę wszystkie media garbatonoskowe w Judeopolonii piały zgodnym chórem że w Rosji coś kombinują w prawie aby Wowa porządził jeszcze długie lata.Jego z prezydenturą rosyjską rozłączy już tylko chyba naturalna śmierć.

  Polubienie

 100. Wężu, to się porobiło, co?
  Ale złożył ci życzenia, no rzesz … .
  Grzanek to zawału dostanie, jak z imprezy wróci.

  Polubienie

 101. Zaraz zaraz, bo czegoś tutaj nie rozumiem… Kaz poprztykał się z … Kmieciem, a wykasowano wpisy.. węża?? Że niby to wąż winny przybycia Gniewka? Co tu się odstawił za cyrk?

  Polubienie

 102. Musisz Wężu złożyć skargę do Naczelnego Wodza Indian w USraju

  Do miss Indian:

  lub do rektora UJ na takie zachowanie ich absolwenta.

  Polubienie

 103. grzanek
  20 lipca 2019 o 10:09 PM
  Zaraz zaraz, bo czegoś tutaj nie rozumiem… Kaz poprztykał się z … Kmieciem, a wykasowano wpisy.. węża?? Że niby to wąż winny przybycia Gniewka? Co tu się odstawił za cyrk?

  Nic Pan nie poradzi, panie Grzanek?
  Kto ma bloga – ten rządzi i tyle … .

  Może Pan coś napisze do nich w tej sprawie, powinny odpowiedzieć, dlaczego usunęli wpisy Węża? Pana jeszcze tolerują tam.

  Polubienie

 104. Grzanuś będę szukał wypowiedzi Swetru .Wiesz to nie było z you tube .Akurat zdaje się w kwietniu trafiłem w TV na koszer wiadomości gdzie Swetru w Polszmacie biadolił że jego kukłę też spalili do cna a prokurator w ogóle się tym nie zajął i Swetru beczał z tego powodu przed wszystkimi koszer kamerkami.
  No i oczywiście pejs dzieniakrzyny zaczęli pytać o zdanie w tej kwestii pisiorków tzw posłów czytaj pierdziuchów w ławy poselskie za 13 tys na miesiąc i co oni mówią :
  Cytat:
  „Polska byłaby nienormalnym krajem gdyby za spalenie kukły czyjeś osoby zamykano w więzieniu”.

  Żeby było zabawniej to chyba w tym samym czasie został skazany na pierdel facet który spalił kukłę Sorosa.Dlatego mówię tutaj jest kabaret.
  Wydaje mi się że ten Swetru to nie jest pejsatek a zwykły goj bo gdyby było inaczej ten co spalił jego kukłę oglądał by świat przez kraty.
  Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie Swetru .Nie jesteś Sorosem czy Rothschildem dlatego twoją spaloną kukłę wszyscy mają w dupie.
  Mam zabawę do tej pory jak sobie przypomnę jak on skomlał przed kamerami że sprawcy spalenia jego kukiełki nie ponieśli konsekwencji.

  Po drugie.
  Ban jest za krytykę KAZ tutaj na portalu i nieprzychylne opinie na temat doktóra.Po drugie dziwny facet z jednej strony pisze aby mieć szacunek do PIS bo wygrał demokratycznie .Dostaje ataku szału gdy ktoś ma inne zdanie .W tym samym czasie ma wyjść jego książka w Polsce jak pisał.Z drugiej strony podnieca się że jest przyjacielem Piskorskiego na pejsbuku a prawda jest taka że Piskorski ma setki znajomych o zadnym KAZ nic nie wie a to jest tylko zwykły algorytm pejsbukowy ci tzw przyjaciele.
  ssssssssssssssss

  Polubienie

 105. Ostał ci się ino sznur … . 20 lipca 2019 o 10:20 PM
  Musisz Wężu złożyć skargę do Naczelnego Wodza Indian w USraju

  No tak trza napisać skargę.

  Polubienie

 106. Wężyk … .

  „Dziś piszę skargę do Strasbourga.”

  Zapomniałeś jeszcze o Schwarzwaldzie.
  Tamten koleś mógłby tych obu Słowian na baczność postawić i dać dobrą reprymendę.
  Niechby zaciskali pośladki, zwłaszcza Przemuś – „wychowanek”, jak zapodał Jantar.

  Polubienie

 107. Wężyk … .

  Ten antyperelowski dusiciel pyton w kropki bordo, to rzeczywiście doby w linkach jest – istna encyklopedia na żądanie. Ma facet łeb, jak sklep – tylko błądzi w kwestii Wuja Joe.

  Polubienie

 108. Do Schwarzwaldu nie piszę Edziu zwłaszcza że link który podał SIR Przemysław w temacie ocieplenia z blogu polskiego bez komentarza ze strony KAZ.Tak jak kardynał nie opluje papy ( chyba że jakiś odszczepieniec ) tak tam nikt nie skrytykuje opolczyka nawet gdy ma takie samo zdanie jak Andrzej.Co innego wężuś po którym yntelektualista sobie jeżdził jak po łysej kobyle używając knajackiego języka jak najgorszy menel z butelką piwa w ręku.
  Tu wchodzi w grę tzw autorytet patrz UCZEŃ – MENTOR . Można mieć inne zdanie niż mentor ale nie mówi się tego głośno ewentualnie mówi się w sposób lightowy
  Co innego zwykły chłop.
  KAZ nie ma pojęcia jak układać pozytywne relacje z ludżmi .Sam pisał że w USraju ma niewielu Frjendów prawie wcale.Tutaj też wszystkich out z blogu.
  sssssssssss
  Do Schwarzwaldu to było moje jedyne pisemko w życiu ob mnie tym sługusem germańskim to Andrzej zdrowo po nerach przejechał.Tak jak napisałem pojechałem tam najwyżej na rok a zostałem długo a zresztą pracować tutaj w kraju rządzonym przez szechterów i lewartowów to ja już wolałem Niemcy i tam pracować.

  Polubienie

 109. Nie martw się panie Wąż … .

  Chochoł pojawia się również w finale „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, gdy gromada chłopów i inteligencji oczekuje dźwięku złotego rogu.

  Chochoł przyśpiewuje zgromadzonym do monotonnego tańca – „Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur.”

  Zgromadzeni pogrążeni w letargu dreptają w kółko. „Chocholi taniec” jest symbolem marazmu; bezsilności i apatii – może po przegranym starciu z Jantarem.

  Pozdrawiam … .

  Polubienie

 110. Jacek nie martwię się.Mam jeszcze ten blog.
  A tutaj widzę rebe przygotowuje się że mu jedną rękę odrobią ale ciągle jak widzę ma dwie ręce ale to jest cwany ogłupiacz.Niesamowite.
  Grzanuś widziałem jego filmik kiedyś i ku mojemu zdziwieniu jakiś moher zaczął Wojtyłę krytykować za poparcie dla UE itp jak rebe zaczął sprytnie bronić Wojtyły jak wyszedł inteligentnie z tego klinczu .Niewielu to potrafi.
  Grzanuś kto tego cwaniaka szkolił?.Twoja opinia.

  Polubienie

 111. Wchodzę sobie na bloga Przemexa a tam normalnie kostnica .Teksańska masakra piłą mechaniczną.

  Zobaczę jak Andrzej będzie tam wchodził i umieszczał fajne filmy to będę oglądał w końcu czytania nie zablokował.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 112. Brytyjski wywiad MI6 i brytyjskie rządowe centrum komunikacyjne (GCHQ) badają wersję „zaangażowania” Rosji w zatrzymanie przez władze Iranu brytyjskiego tankowca Stena Impero w Cieśninie Ormuz.
  podajeThe Sunday Mirror, cytując źródła.

  Według publikacji, służby bezpieczeństwa sprawdzają, czy tankowiec został zwabiony w pułapkę za pomocą fałszywych współrzędnych z sygnału GPS, które irański wywiad mógł rozprzestrzeniać za pomocą „rosyjskich technologii szpiegowskich”.
  Jak zauważyło jedno źródło: „Rosja ma technologię do fałszowania sygnałów GPS-u i mogła pomóc Iranowi w tej awanturze”.

  Z kolei brytyjski minister spraw zagranicznych Jeremy Hunt powiedział, że jeśli sytuacja z zatrzymaniem brytyjskiego tankowca Stena Impero w Cieśninie Ormuz nie zostanie rozwiązana w najbliższej przyszłości, Iran może spodziewać się poważnych konsekwencji.

  Ponadto Komitet Bezpieczeństwa Rządu Brytyjskiego „Cobra” zalecił, aby statki Zjednoczonego Królestwa tymczasowo nie zbliżały się do wód Cieśniny Ormuz.
  https://russian.rt.com/world/news/651674-tanker-iran-rossiya?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com%2F%3Ffrom%3Dspecial&utm_source=YandexZenSpecial

  Polubienie

 113. @grzanek 20 lipca 2019 o 10:22 PM
  Wężyk przyznaj się, coś ty im zrobił, że taka straszliwa krucjat antywężowa została uruchomiona?

  Kaza oskalpowałem z pióropusza maszynką Gillette a następnie łysinę mu polałem perfumami z jaśminu.
  sssssssssssssss

  Polubienie

 114. Wężyk, trzeba był skopiować ten wyraz (סַנְהֶדְרִין) i wkleić w wyszukiwarkę, a wtedy otrzymałbyś odpowiedź na Twoje wyżej postawione pytanie ad, kto szkolił redaktora Stanisława Michalkiewicza vel Blumsztajna.

  „Kaza oskalpowałem z pióropusza maszynką Gillette, a następnie łysinę mu polałem perfumami z jaśminu.
  sssssssssssssss”

  Ten Twój Kaz, to niech spierdziela z tego USraju, bo jeszcze trochę i będzie tam gorąco.
  W końcu możesz go zakwaterować w swojej stodole, jak skończysz kopanie?

  Dobrze, że ja powróciłem, bo bym dawno tam wąchał kwiatki od dołu – może bardziej trawkę na czas koszoną. He, he, he!

  Polubienie

 115. @Wężyk, trzeba był skopiować ten wyraz (סַנְהֶדְרִין) i wkleić w wyszukiwarkę, a wtedy otrzymałbyś odpowiedź na Twoje wyżej postawione pytanie ad, kto szkolił redaktora Stanisława Michalkiewicza vel Blumsztajna.

  „Kaza oskalpowałem z pióropusza maszynką Gillette, a następnie łysinę mu polałem perfumami z jaśminu.
  sssssssssssssss”

  Ten Twój Kaz, to niech spierdziela z tego USraju, bo jeszcze trochę i będzie tam gorąco.
  W końcu możesz go zakwaterować w swojej stodole, jak skończysz kopanie?

  Dobrze, że ja powróciłem, bo bym dawno tam wąchał kwiatki od dołu – może bardziej trawkę na czas koszoną. He, he, he!

  Zaraz Zenek skopiuje i zobaczę.A gdzie tam KAZ to imć mój. A wiesz mogę go zakwaterować moja stodoła imć do połowy pusta ewentualnie zatrudnię go jako ochroniarza .Będzie mi pilnował aby z ogrodu nic mi nie ginęło.

  Polubienie

 116. Swoją drogą mnie zawsze zastanawiało jeżeli tak się nie lubi kraju w którym się mieszka bo taki podły korporatyzm i dżuma to po co w nim siedzieć i się męczyć.
  Co innego jak ktoś musi aby zarobić na chleb ale taki doktór nic nie musi.
  sssssssssssss

  Polubienie

 117. „…kto szkolił redaktora Stanisława Michalkiewicza vel Blumsztajna.”

  Blumsztajn… ciekawe. Jeśli przyjąć że wasze teorie o „żydoagenturalności” Michalkiewicza są prawdziwe, to żydzi powinni jak najszybciej pozbyć się agenta, który demaskuje ich rzeczywistych stronników, ujawnia i wprost mowi o rzeczach, które organizacje żydowskie pragną zatajać. No ale rozumiem, że to tylko taki PODSTĘP, który ma prowadzić gojów na manowce, padam ze śmiechu.

  Polubienie

 118. ,,No ale rozumiem, że to tylko taki PODSTĘP, który ma prowadzić gojów na manowce, padam ze śmiechu.”

  Panie LuK, cała władza w ręce sowietów, a jedyna prawda, to gazeta PRAWDA (u nas była Trybuna Ludu).!

  PRAWDA I G… PRAWDA.

  RAD-osna demokracja – tylko taka, innej nie ma.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_rad

  ZSRR – kraina czerwonej ,,dobrej” RAD-Y!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C

  SOWIETY ZAWSZE SIĘ OBRACAJĄ W KÓŁECZKO I MAJĄ WYPISANE NA CZOLE KUKU NA MUNIU!

  https://pl.bab.la/slownik/niemiecki-polski/rad

  https://pl.wiktionary.org/wiki/mie%C4%87_kuku_na_muniu

  Michalkiewicz – psorek DOBRA RAD-A, albo chodząca gazeta PRAWDA.

  https://synonim.net/synonim/p%C3%B3%C5%82prawda

  STARODAWNA ZABAWA W KÓŁECZKO, PRZYWŁASZCZONA PRZEZ CZERWONE PRZYBŁĘDY.

  Polubienie

 119. Panie wąż, USTROJU się nie wybiera, tak samo jak matki czy ojca. USTRÓJ to jest AKWARIUM, w którym wszystko pływa. Dopóki istnieje AKWARIUM, dopóty może w nim trwać SYSTEM pasożytniczy, który w cyniczny sposób wykorzystuje jednostki.

  DO WSZYSZYSTKIEGO MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustr%C3%B3j_polityczny

  Inne nazwy tego samego parchatego g…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/System

  https://pl.wikipedia.org/wiki/System_partyjny

  Oczywiście pan wąż wierzy w parchate cuda, które krążą jak mantra wśród gojów!

  ,,A ,,pyton w kropki bordo” który wszystko zawdzięcza PRL…”

  https://pl.wiktionary.org/wiki/powtarza%C4%87_jak_mantr%C4%99

  NIGDY NIE BYŁO I NIE MA, PARCHATYCH CUDÓW NA KIJU – PANIE WĄŻ. TRZEBA TO PANU WIELOKROTNIE POWTARZAĆ?

  Panie wąż, PZPR to była partia, czy ,,kółeczko różańcowe?”

  Polubienie

 120. Jasne, że zabiera żeby dać. Ale też może zabrać i nic nie dać.
  Ponad to jest taka też możliwość, że zabierze, albo tobie, albo mnie, albo zachodniej korporacji, która przez kilka lat okradała nas z VAT i dać te pieniądze polskim rodzinom.
  Wiec tą panią Thatcher i jej mądrości można wyklejać i wypisywać na ścianach w londyńskich wucetach (wc) .
  pyton w kropki bordo, marsz na kurs z logiki i politologii I stopnia (podstawówki), a nie wężowi w głowie mącić, bo wąż to chłop, ale mądry chłop i swój rozum ma.
  Prawda wężu?

  Polubienie

 121. @bo wąż to chłop, ale mądry chłop i swój rozum ma.
  Prawda wężu?

  Oczywiście admineczku .Żelazna dama i Reagan to byli idole mojego ojca ja bym nawet na nich nie splunął .Szkoda śliny.

  Polubienie

 122. @Wężuś – kto szkolił? Na pewno nie byle Tymochowicz. Podejrzewam, że sztab najlepszych speców od socjotechniki. Ewentualnie samoprzeszkolenie na Bernaysach, Lippmanach i innych klasykach gatunku, bo to jednak inteligentny facet.

  @Luczek naiwny jak żuczek
  Blumsztajn… ciekawe. Jeśli przyjąć że wasze teorie o „żydoagenturalności” Michalkiewicza są prawdziwe, to żydzi powinni jak najszybciej pozbyć się agenta, który demaskuje ich rzeczywistych stronników, ujawnia i wprost mowi o rzeczach, które organizacje żydowskie pragną zatajać. No ale rozumiem, że to tylko taki PODSTĘP, który ma prowadzić gojów na manowce, padam ze śmiechu.
  To prawda, że z jednej strony alarmował jako jeden z pierwszych ws. ustawy 447, ale są tacy (np. Adminek), którzy argumentują, że to nie jest realne zagrożenie, bo ta ustawa jakoby nie ma mocy prawnej a poza tym wszystkie ew. należności Polska już dawno Żydom wypłaciła. Kto wie, może w tym jest jakaś logika.
  W każdym razie, z jednej strony co prawda ostrzega przed jej skutkami, ale z drugiej jest od lat naczelnym rajfurem ASE i w ogóle żydowskiego liberalizmu gospodarczego na Polskę, a to w długiej perspektywie (dekad a może i dłużej, zakładając że Polska nadal będzie istniała) mogą być DUŻO większe pieniądze, a przede wszystkim ogromna władza nad masą polskich gojów. Oprócz tego Michalkiewicz jest piewcą tyleż durnego co szkodliwego ‚hurrapatriotyzmu’ nieuwzględniającego polskiego interesu narodowego, całkowicie sprzecznego z myślą Dmowskiego czy ideami ruchu narodowego w ogóle.
  Zachęcam do lektury (komentarze użytkowników ‚p.e.1984’ i ‚Szczypior’):
  https://prawda2.info/viewtopic.php?p=248803#248803
  https://prawda2.info/viewtopic.php?p=248661#248661

  Polubienie

 123. Grzanuś z ust mi to wyjąłeś w temacie tego cwaniaczka rebe ale cwaniak pierwszej wody i do aby ogłupiać gojów wystarczy.
  Jeżeli ktoś opluwa historię Słowian przed 89 rokiem czy chwali pod niebiosa Wojtyłę to już dla mnie wieją na wietrze dwie czerwone flagi.
  Mentor rebego to zdaje się Ozjasz o ile się nie mylę.
  Dziś 22 lipca ale będzie cisza jak makiem zasiał .Większe uroczystości przewidziano na połowę sierpnia bo wtedy najświętsza panienka Miriam sprawiła cud nad cudami.
  Będą sobie pejsatki i szabasgoje rozpalać grille i pić hektolitry piwska a jak święto przypada w niedzielę to im PIS jeszcze w trybie nagłym uchwali w knesejmie wolny poniedziałek bo wiadomo nie sił iść do roboty w poniedziałek
  Adminek będziesz świętował cud nad cudami w końcu żydowski Bóg uratował nas przed bolszewią za wstawiennictwem świętej panienki .Potem był spokój i dopiero niebiosa interweniowały aby pomóc Bolkowi przy demontażu PRL jak on sam mówi jajcarz.
  ssssssssss

  Polubienie

 124. Oj Waldi, gdyby jeszcze nadawał, to by się dzisiaj rozdokazywał 🙂 Pewnie byłoby pokazywanie portretu Stalinu i wychwalanie manifestu PKWN 🙂

  Polubienie

 125. @grzanek 22 lipca 2019 o 8:06 AM
  Oj Waldi, gdyby jeszcze nadawał, to by się dzisiaj rozdokazywał 🙂 Pewnie byłoby pokazywanie portretu Stalinu i wychwalanie manifestu PKWN 🙂

  Grzanuś dziś to by były różne pozycje z portretem Stalina może coś w stylu kwiatu lotosu.A Waldzia szkoda .On ma wiedzę i inteligencję 1000 razy większą od kociarza ale cóż takich się wywala z jew tube w niebyt.Podejrzewam też że trochę Waldziu zbzikował bo na koniec wszystko robił na kanale aby jew tube go usunęła.W dodatku Waldek by nie wytrzymał bez obecności a tu już tyle czasu minęło .Stawiam hipotezę że ma poważne problemy.
  W sumie sam zaczynam iść bliżej Stalina i kto wie czy Waldziu nie ma racji.

  Polubienie

 126. Waldzia hasła typu:
  „STALINIE TY NASZ MORDECZKO – MORDUCHNO KOCHANA ”
  Przejdą do historii prawda grzanuś.?

  Polubienie

 127. @grzanek 22 lipca 2019 o 8:08 AM
  A tutaj Michał Nowicki syn Wandy Nowickiej:

  Grzanulka a to nie ten komunista co ma wypasioną willę za granicą i kupę siana tylko pytam bo nie jestem pewny.
  Imć komunista jak Kwach , Miller , Jaskiernia i Urban.Imć prawdziwi komuniści rozbijający się jak Urban Jaguarami i mający miliony na kontach hi hi hi.

  Polubienie

 128. Co do willi to nie wiem, ale pokazywał na kanale nie tak dawno jak spędza wakacje na Teneryfie i hotel był chyba co najmniej paro-gwiazdkowy 🙂

  Polubienie

 129. Z tego całego tałatajstwa to prawdziwym komunistą był Gomułka no i jeszcze jakieś zasady moralne miał Gierek nie ukradł ani złotówki własnemu krajowi a że jego zona latała do Paryża na przystrzyżenie włosków a nawet gdyby latała to za swoje a pejsatki powinni wiedzieć że nie zagląda się do cudzego portfela bo to nieładnie ale oni takich rzeczy nie wiedzą.

  Polubienie

 130. @grzanek 22 lipca 2019 o 8:28 AM
  Co do willi to nie wiem, ale pokazywał na kanale nie tak dawno jak spędza wakacje na Teneryfie i hotel był chyba co najmniej paro-gwiazdkowy 🙂

  Czyli taki z niego komunista jajcarz spędzający wakacje w kapitalistycznych hotelach paro-gwiazdkowych hi hi hi.Grzanuś nie bój nic on zakupów w biedrze nie robi.Pewnie też taki z niego komunista że w domu ogląda wszystkie kanały HBO i gówno jakie tam pokazują.
  Nam ci takich komunistów potrzeba.
  ssssssssssssssssssss

  Polubienie

 131. Prawda wężyk. To hańba w jakim zapomnieniu dokonywał żywota Gierek. Kiedyś ktoś wrzucał ten dokument, nie pamiętam czy ZiemKosie czy Przemek. A może jeszcze Palmer.

  Z tego co Waldi opowiadał, to Gomułka pozostawił po sobie bardzo skromny „majątek” w postaci znoszonych butów i czegoś tam jeszcze. Taki był „pazerny” w porównaniu z dzisiejszymi politykierami co już zaczynają jeździć po wsiach i miasteczkach, żeby tylko się dopchać do koryta na kolejną kadencję.
  Cholera szukałem jakiegoś okolicznościowego filmiku Waldzia na 22. lipca na Dailymotion, Facebook i YT (EriloTV) ale nic sensownego nie ma :/ A na pewno nagrywał taki film co roku.

  Polubienie

 132. Grzanuś to jest dopiero materiał na komunistę tylko czy jego by przyjęli skoro taki zafascynowany kawałkiem mięsa bułki i warzyw.
  Za Gomułki zjadł by talerz bigosu w knajpie z chlebkiem i by go przyjęli a w III RyPy taki wielki panisko rozsiądzie się wcina kawał miecha którego ja bym do ust nie wziął i baron Krzeszowski z Konona a dupa coraz szersza.
  sssssssssssss

  Polubienie

 133. Grzanuś w ostatnim filmiku Waldzia jak mu podesłałem na kanał ten film z Kononem płakał Waldziu że takiego Konona oglądają tysiące a jego prawie nikt.Też tego nie rozumiem ale czy tych ludzi tu żyjących da się zrozumieć raczej nie prawda grzanuś ?
  sssssssssss

  Polubienie

 134. Jeszcze jedno grzanuś ty to wiesz ale większość takich kononów tego nie wie.
  Macdunald nie robi biznesu na tych zasranych bułkach o smaku gumy.Oni skupują duże ilości nieruchomości na początek w dobrym miejscu potem ogłaszają że zamierzają obok budować macdunalda i te nieruchomości które kupili ich ceny zaraz potem wzrastają do niebotycznych rozmiarów .I oni następnie te nieruchomości wynajmują kosząc ogromny szmal i na tym walą potężną kasę a nie na bułkach z mięsem.
  Jeżeli jakiś goj postawi gdzieś taką obok budkę z bułkami ma swoje bułki z mięsem nawet lepsze musi przegrać bo mu macdunald takie warunki postawi konkurencyjne że goj zwija interes bo czy gojowi opłaca się robić promocje dość kosztowne czy sprzedawać za pół ceny swoje bułki z mięsem .Nie opłaca dlatego zwija biznes a macdonald za psi chu.. sprzedaje te bułki niszcząc konkurencje bo prawdziwy szmal idzie z nieruchomości jakie zakupił.
  Ma sens grzanuś taki model biznesowy ?
  sssssssssssssss

  Polubienie

 135. I tak właśnie grzanuś pierd… się na samym początku konkurencje a potem można walić ceny na księżyc ale to też trzeba mieć wyrobioną markę bo widzisz jak Konowi na widok bułki stają jaja.
  sssssssssssss

  Polubienie

 136. To jest właśnie istota kapitalizmu świetnie uchwycona przez wężusia. A dodać należy, że to gówno z MacDunalna ma w sobie tyle szkodliwego badziewia (pewnie całą tablicę Mendelejewa), te wszystkie E330.. że po pewnym czasie człowiek pewnie zaczyna świecić w ciemności. Spójrz no wężyk co się stało ze zdrowiem tego faceta po wdrożeniu takiej chameryckiej macdunaldowej diety:

  Ledwie się chłopina wyrwał kostusze 🙂

  Polubienie

 137. grzanek
  22 lipca 2019 o 8:28 AM

  Co do willi to nie wiem, ale pokazywał na kanale nie tak dawno jak spędza wakacje na Teneryfie i hotel był chyba co najmniej paro-gwiazdkowy 🙂

  Grzanuś, daj spokój z tymi gwiazdkami.
  Paro gwiazdkowy. to 2 – 3 gwiazdki, więc nic takiego, to żadne aj waj.
  Na Wyspach Kanaryjskich hotele 2-3 gwiazdkowe, to żaden luksus.
  Pierwszy lepszy z Polski i ciekawy świata dostaje do wyboru 3-4 gwiazdkowe, a ty zaraz myślisz, że taki gościu to burżuj.

  Polacy w każdym, jak nie widzą żyda to Janusza biznesu, czyli burżuja, a najlepsi są wtedy, kiedy znajdą się za granicą – wtedy zachowują się, jak prawdziwe pawiany w muzeum.
  A nie jeden utopił by drugiego w przysłowiowej łyżce wody.
  Zalecam mniej podejrzliwości, a więcej zdrowego rozsądku. Brać przykład od innych nacji, które bardziej solidarnie żyją.

  Wężuś potwierdzi, bo żył w Reichu podobno 20 lat.

  Polubienie

 138. „To prawda, że z jednej strony alarmował jako jeden z pierwszych ws. ustawy 447, ale są tacy (np. Adminek), którzy argumentują, że to nie jest realne zagrożenie, bo ta ustawa jakoby nie ma mocy prawnej a poza tym wszystkie ew. należności Polska już dawno Żydom wypłaciła. Kto wie, może w tym jest jakaś logika.”

  Jakieś 7-8 lat temu często kupowałem Najwyższy Czas (byłem wtedy liberalny gospodarczo) i pamiętam że już wtedy Michalkiewicz i inni pisali o roszczeniach żydowskich bardzo często. Nazywano to wówczas „oszołomstwem” no i standardowo „antysemityzmem”. Obecnie potwierdzanie tych informacji nie jest już oszołomstwem ani anty- bo dzięki Michalkiewiczowi i aliansowanej z nim Konfederacji Polacy w ogóle wiedzą że coś takiego ma miejsce. Tak, właśnie dzięki temu „żydowskiemu” środowisku ta informacja wypłynęła na światło dzienne i mediom głównego ścieku nie udało jej się zataić, ani zignorować.

  Polubienie

 139. Mój kuzyn, który mieszka i pracuje w dużej firmie, jako szef działu produkcji w USraju od 1985 roku, jak jest w Polsce na urlopie, to jeżeli ma coś do załatwienia w pracy za pomocą telefonu, a nie może połączyć się z przełożonymi, to informacje przekazuje zawsze pracownikowi innej nacji, nigdy za pośrednictwem Polaka, którzy też tam pracują. Powiedział, że jak Polak dotrze do głównego szefa, to zaraz będzie po nim (kuzynem) kopał. Ot taka to solidarność czystoludzka na emigracji.
  A Wężyk nie mieszka w USraju, a na odległość z stamtąd dostawał po jajach gorącym łańcuchem, co może potwierdzić sam.

  Polubienie

 140. Edzio trochu więcej jak 20 .
  Edzio luksus czy nie to zależy same gwiazdki to już mi pachną koszerną oceną a swoją drogą skoro taki komunista to nie mógł sobie pojechać na Filipiny i tam wakacje spędzać w hotelach tylko na kanary i pewnie HBO też ma abonament.
  Jakoś ciężko sobie wyobrażić Gomułkę wygrzewającego dupę nawet w hotelu jednogwiazdkowym na kanarach już bardziej żonę Gierka jak sobie robi trwałę u francuskiego mistrza grzebienia w Paryżu.
  Prawdziwych komunistów już nie ma a ten chłopak robi sobie niezłe jaja.
  Gomułka mieszkał w zasranym mieszkaniu w bloku chyba wsród zwykłych ludzi miał fajnego psa którego wyprowadzał codziennie na spacery nie znosił ochrony i to był ideowiec .Takich już dziś nie ma.
  sssssssssssss

  Polubienie

 141. @Wężuś potwierdzi, bo żył w Reichu podobno 20 lat.

  Z jednym Polakiem moim kolegą miałem styczność w Reichu i to tylko przez pierwsze dwa lata bo potem on wyjechał do Szwecji.Potem z Polakami styczności nie miałem.Cała fura była tylko dziwek z Polski ale ja z ich usług nie korzystał .Szkoda pieniędzy było.
  sssssssssssssss

  Polubienie

 142. LuK

  22 lipca 2019 o 10:11 AM

  „„To prawda, że z jednej strony alarmował jako jeden z pierwszych ws. ustawy 447, ale są tacy (np. Adminek), którzy argumentują, że to nie jest realne zagrożenie, bo ta ustawa jakoby nie ma mocy prawnej a poza tym wszystkie ew. należności Polska już dawno Żydom wypłaciła. Kto wie, może w tym jest jakaś logika.”

  Jakieś 7-8 lat temu często kupowałem Najwyższy Czas (byłem wtedy liberalny gospodarczo) i pamiętam że już wtedy Michalkiewicz i inni pisali o roszczeniach żydowskich bardzo często. Nazywano to wówczas „oszołomstwem” no i standardowo „antysemityzmem”. Obecnie potwierdzanie tych informacji nie jest już oszołomstwem ani anty- bo dzięki Michalkiewiczowi i aliansowanej z nim Konfederacji Polacy w ogóle wiedzą że coś takiego ma miejsce. Tak, właśnie dzięki temu „żydowskiemu” środowisku ta informacja wypłynęła na światło dzienne i mediom głównego ścieku nie udało jej się zataić, ani zignorować.”

  Żeby Stasia rozpracować, to należałoby zatrudnić się u niego, jako tragarz podczas jego wojaży po naszym kraju, kiedy to miesza gojom w głowach, jak przysłowiowy groch z kapustą.
  Na odległość i na podstawie czyichś osądów nie rozbierzesz tego.
  Zresztą, ja mam swoje przemyślenia w tej kwestii, ale z oczywistych względów nie będę tego upubliczniał.

  Polubienie

 143. @Powiedział, że jak Polak dotrze do głównego szefa, to zaraz będzie po nim (kuzynem) kopał. Ot taka to solidarność czystoludzka na emigracji.

  Oczywiście pewnie tak jest ale po co szukać zagranicy .U nas tutaj Polak Polaka wali po pysku chodzi na skargi a żad ma ubaw.
  Przykład
  .Trzeba by być kompletnym debilem do potęgi trzeciej aby wydzwaniać na infolinię i dopierd… swojemu pracodawcy dzięki któremu ma się chleb że kazał gdy to prawo wchodziło pracować niby pracownikowi w niedzielę w sklepie a przedsiębiorca po prostu zapomniał bo prawo dopiero weszło w życie.Infolinia była czerwona tak to Polak skarżył się na Polaka do pejsatej infolinii to co ty Edziu o zagranicy .Zobacz co jest w Judeopolonii.
  ssssssssssssssss

  Polubienie

 144. Tacy z was komuniści a żaden dziś nie wspomniał oprócz grzanusia i mnie o 22 lipca.Ja będę dziś świętował .W południe rozpalam grilla biała kiełbaska jest i butelka piwa jest.
  Dziś żona ma zakaz oglądania i słuchania ojczulkowych medyjów. Nie ma innej opcji.Nie w ten dzień.
  sssssssssssssssss
  Adminek świętujesz ?

  Polubienie

 145. Na początku się burzyła bo ona musi codziennie oglądać otyłych zakonników ale jak powiedziałem że odetnę szanowną małżonkę od moich pieniążków i robienia zakupów ubranek w drogich sklepach a jak jeszcze zaproponowałem że dziś ją w gratisie z zamian za niedogodności oglądania zakonników zawiozę do Kościółka na mszę to niepysznie ale się zgodziła.
  Waldziemu by się to nie spodobało ale w pieniądzach jest moc co nasz adminek i Edzio i grzanuś też potwierdzi.
  sssssssssss

  Polubienie

 146. @A Wężyk nie mieszka w USraju, a na odległość z stamtąd dostawał po jajach gorącym łańcuchem, co może potwierdzić sam.
  potwierdzam

  Polubienie

 147. Wężyk ty rąk po Waldziu nie załamuj, tylko bierz się do roboty i otwieraj kanał na YT i zacznij nadawać byle nie przeciw PiSowi bo ci kanał zamkną.
  Planowałeś przecież 72 lekcje niemieckiego, więc zrób nam 72 wykłady o PRL–u i jego solidnych zdobyczach. W ten sposób wszystkich zakasujesz.
  Grzanek też ma kamerę, więc zamiast łazikować po górach też coś mądrego może nagrać, o tym ze Kika ma potencjał profesorski i szerokie horyzonty myślowe nawet nie wspomina, tylko czekam na filmy.
  Ruszcie swoje zadki, zamiast narzekać, że ,,rzydy rzondom” czy ustawy ,,piszom”
  Co do amerykańskiej Ustawy 447. Ja bym z tego tragedii nie robił.
  Ja bym poszedł ich śladem. Też bym uchwalił Ustawę, że wszystko to co pozostało bez spadkowego po Polakach i ich potomkach zamieszkałych w USA należy się Polakom zamieszkałym w Polsce, a resztę niech oddadzą indianom
  I tak Manhattan to przecież własność Pułaskiego, nadana przez kongres, a ten był Polakiem.

  Polubienie

 148. Z tymi wyjazdami żony Gierka do fryzjerskich salonów w Paryżu to zwykłą ściema i lipa. W tamtym czasie mistrzem fryzjerstwa był niejaki Aleks. To on zbierał nagrody na międzynarodowych konkursach, także w Paryżu, a mieszkał i miał swój salon w Olsztynie.

  Polubienie

 149. @Adm 22 lipca 2019 o 2:18 PM
  Z tymi wyjazdami żony Gierka do fryzjerskich salonów w Paryżu to zwykłą ściema i lipa. W tamtym czasie mistrzem fryzjerstwa był niejaki Aleks. To on zbierał nagrody na międzynarodowych konkursach, także w Paryżu, a mieszkał i miał swój salon w Olsztynie.

  Adminek ja powtarzam tylko co mówili pejsatki zgodnym chórem w koszernej TV Pejs po 89 roku o żonie Gierka .Prawdopodobnie ściema ale Gierek żył i nigdy temu nie zaprzeczył.
  ssssssssssss

  Polubienie

 150. @Planowałeś przecież 72 lekcje niemieckiego, więc zrób nam 72 wykłady o PRL–u i jego solidnych zdobyczach. W ten sposób wszystkich zakasujesz.

  Planowałem ale tam jest tego w chu… i jeszcze więcej tak więc germanizują już po całości tymi kursami a po drugo adminek ja już za stary gdzie mi wiedzieć jak taki kanał się robi.Nie każdy jest tak utalentowany jak ty co by miał swój portal , kanał you tube czy kręcił michy na tokarce.

  Polubienie

 151. ja tylko wiem jak krowy się pasie , świnie karmi i przy tytoniu robi a w Niemczech byłem na kursach sprzedaży bo było to potrzebne do pracy np jak klientowi sprzedawać ? jak się zachowywać ? itp.
  Skąd mi wiedzieć jak się robi kanał you tube.


  sssss

  Polubienie

 152. Adminek dziwne żeby pejsatki obchodzili 22 lipca to nie te czasy .Dziś się obchodzi święta anglosaskie bo tak im bardziej pasuje.Jestem pewny że za jakieś 40 lat będą tutaj pokłony bić Perunowi a jak trzeba będzie to Zeusowi i Ledzie a nawet pocałują w dupę kulawego Hefajstosa hi hi hi.
  sssssssssssss

  Nie umiem i nie chce mi się szukać .Jew tube tak teraz usuwa niewygodne treści ze długo mój kanał by nie istniał ale może grzanulka ty byś taki kanał założył.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 153. „Żeby Stasia rozpracować, to należałoby zatrudnić się u niego, jako tragarz podczas jego wojaży po naszym kraju, kiedy to miesza gojom w głowach, jak przysłowiowy groch z kapustą.
  Na odległość i na podstawie czyichś osądów nie rozbierzesz tego.
  Zresztą, ja mam swoje przemyślenia w tej kwestii, ale z oczywistych względów nie będę tego upubliczniał.”

  Czyli mam rozumieć, że rozmawialiście z nim face to face i przy tych spotkaniach wypłynęło od niego coś, co by jego osobę w jakiś sposób kompromitowało?

  Polubienie

 154. ale przecież pisiory były z koniem w koalicji to gdzie tu śmiech.Te pookrągłostołowe partyjki to jest straszne szambo.
  ssssssss

  Polubienie

 155. ssssssssss Jak wiesz koń porzucił własną stajnię i dał się ujeżdżać marszałkowi Sikorskiemu, Radkowi, a to już była inna stajnia i inny chlewik. z korytem

  Polubienie

 156. ssssssss
  22 lipca 2019 o 5:44 PM
  robie postepy.

  To może wtedy i Przemuś też się zreflektuje i Wężowi przywróci możliwość komentowania?
  A jeszcze, jak rozczaruje się tym panem, co podszepty czyni.
  Szkoda blogu, a tak dobrze się zapowiadało, kiedy zaprosiłeś Jantara Wężuniu.

  Polubienie

 157. No tak adminku jedno ciało zrośniete konia z Lepperem w koalicji się rozerwało i pisdziachnęło.Pamiętam że prezesunio odwołał swoje przedwyborcze spotkanie w Zamościu bo wybuchła afera z Lepperem i przełozył. Płacz był pewnie wśród zamojskich pisiorków niebywały bo ukochany prezes nie przyjechał a oni tak go oczekiwali jak dzieci świętego Mikołaja w grudniu z nowymi obietnicami popierdzielić trochę głupot ale potem była radość bo przyjechał parę tygodni póżniej.Wschód Polski lubelskie w tym powiat , zamojski , chełmski to są najbardziej zapisiaczone tereny w Polsce no i ciemnota tam straszna jakby powiedział doktór z USA polakatolicka.
  sssssssssss

  Polubienie

 158. ssssssss 22 lipca 2019 o 5:44 PM Edytuj


  robie postepy.

  Wężyk, to powiedz ile milionów ten gość zamordował obywateli radzieckich?
  O germanców nie pytam, bo ci padali jak muchy przy 40 stopniach mrozu

  Polubienie

 159. @To może wtedy i Przemuś też się zreflektuje i Wężowi przywróci możliwość komentowania?
  A jeszcze, jak rozczaruje się tym panem, co podszepty czyni.
  Szkoda blogu, a tak dobrze się zapowiadało, kiedy zaprosiłeś Jantara Wężuniu.

  KAZ ma tam status taki jak papa u polakatolików także nie ma opcji w tym kierunku .Zresztą nie wejdę już tam chyba że Andrzej zamieści coś ciekawego ale i Andrzeja tam zdaje się ni widu ni słychu bo przed chwilą sprawdzałem.w sumie blog kiła i mogiła ale oczywiście to wina wiejskiego wężunia.
  ssssssssss

  Polubienie

 160. @Adm 22 lipca 2019 o 7:02 PM
  ssssssss 22 lipca 2019 o 5:44 PM Edytuj

  robie postepy.

  Wężyk, to powiedz ile milionów ten gość zamordował obywateli radzieckich?
  O germanców nie pytam, bo ci padali jak muchy przy 40 stopniach mrozu

  Powołam się na Waldzia i napiszę że był tylko jeden wyrok śmierci a Waldzio wie co mówi.

  Polubienie

 161. No to mamy za dużo pieniędzy na rynku bez pokrycia i rośnie inflacja. BRAWO MY Z PIS.Od jesieni w drugiej kadencji będzie praca za miskę ryżu ku zdziwieniu adminka.
  sssssssssssss

  Polubienie

 162. Dziś sobie po ryneczku chodzę a tam pomidorki po 7.50 złoty za kilogram a fasolka po 12 złoty za kilo bób u nas zwany też bober po 14 złoty w małym woreczku.
  Na szczęście mam swoje na ogrodzie a patrzyłem z ciekawości.
  Masz ci los ten raj pisowy adminka.
  Oj niebawem będzie tu płacz i zgrzytanie zębów dla niektórych.
  ssssssssssssssssssss
  A co na to grzanulka?

  Polubienie

 163. Cytat:

  „Larry Peterson
  22 lipca 2019 o 17:11
  jest to celowe i świadome eksterminacyjne antypolskie działanie!!!
  Baba „przebrana w śmieszne średniowieczne łachy” pomyliła role i zagrała rolę prokuratora, siedząc na stolcu sędziowskim.
  Już po trzecim pytaniu można było się zorientować, że zadaje pytania pod z góry założona prokuratorską tezę.
  Trzeba podkreślić, że zmiany w tzw. regulacjach prawnych, praktycznie wykluczają sędziego z tzw. „inicjatywy dochodzeniowej”, która uniemożliwiała zachowanie bezstronności!!!
  Inaczej mówiąc sędzia ma rozstrzygać tylko na podstawie tego co przedstawiły strony i nie wychylać się w żadną stronę, bo jest to w sposób oczywisty stronnicze!!!!!
  W normalnym państwie powinna z mety(z urzędu) iść na tzw. dywanik i zostać zdegradowana do poziomu sprzątaczki i to pod warunkiem solennej obietnicy poprawy.
  Natomiast szmata prawnicza przyznana zapewne z tzw. urzędu albo jest skrajnie nieudolna albo działa na szkodę klienta.
  Powinna bowiem protestować przy każdym pytaniu baby, jako „pytaniu nie mającym związku ze sprawą”,
  Obiektywne pytania ze strony sędziny mogą dotyczyć tylko ustaleniu faktów tzw. „materialnych”, podczas gdy baba posunęła się aż do SUGEROWANIA znaczenia i z góry założonej interpretacji, a szmata nie zareagowała wnioskiem o wykluczenie baby, ani nawet protestami i wnioskami o oddalenie pytań.
  Swoistym kuriozum było, kiedy rzekomy „świadek”, który przecież nie był żadnym świadkiem, rzucił bardzo poważne oskarżenie Polski i Polaków, po czym powinien zostać natychmiast postawiony w stan oskarżenia, czyli konieczności udowodnienia tego!!!!!
  W razie niemożności udowodnienia jego bezpodstawnych oskarżeń, powinien odpowiadać karnie Z URZĘDU za:
  -fałszywe oskarżenia
  -znieważenie Polski i Polaków
  -antypolskie rasistowskie, ksenofobiczne zelżenie Narodu Polskiego
  -razem minimum 10 lat – jako recydywa – bezwzględnego więzienia, dla rzekomego „świadka”
  -dla baby udającej prokuratora – minimum 25 lat bezwzględnego więzienia

  Wyrok 6 lat więzienia w procesie o zelżenie Narodu Polskiego – Retropress
  http://retropress.pl/nowy-glos/wyrok-6-wiezienia-procesie-zelzenie-narodu-polskiego/

  Ps.
  Ta parodia „procesu” jest swoistym testem sprawdzającym tezę:

  „ Nie ma już Narodu Polskiego”

  czyli: czy taka teza jest obelgą dla Narodu Polskiego, czy niestety smutną prawdą.

  Polubione przez 1 osoba

  Odpowiedz

  Polubienie

 164. Z tą inflacją wężyk masz rację.
  Ale czy wiesz o tym że; –No bacy perfect
  Że każdy popełnia błędy, albo, że nie ma idealnych rozwiązań.
  Morawiecki jest młodym facetem, nigdy nie rządził, o gospodarce ma dość mgliste pojecie. O ludziach także. Nie pojmuje, że błędem jest ciągłe głoszenie, ze jest lepiej, że rząd ma pieniądze, bo ludziska jak to słyszą to wrzeszczą – to dawaj.
  Niestety pieniądz, praca i towar są ze sobą ściśle powiązany i nie da się tego oddzielić. Dasz pieniądze za darmo, zawsze zrobi się inflacja.
  Takie podwyżki wywalczyła solidarność tak skutecznie, że zarobki szły w miliony i trzeba było obcinać na banknotach aż cztery zera.
  Jedno jest dobre, więcej będzie dzieci. A to jest z korzyścią, bo społeczeństwo wyraźnie się starzało.

  Polubienie

 165. Grzanulka że to Kmieciu to ja już wczoraj wiedziałem dlatego u Dontadeo to wkleiłem.Nie da się ukryć charakteru pisma ani charakteru człowieka ale fajny nick sobie wybrał.
  Wracam dziś rano z biegów i widzę wśród ludu pisowego coraz większe niezadowolenie.
  Kuchareczka która chodzi do katabasków aby im klepać schabowego i mielić mielone z kartoszkami i suróweczką zaczepia mnie i mówi.
  ‚Patrz pan panie Piotrku kupiłam se śledzików z cebulką a one tak podrożały. ”
  A ja jej na to inaczej bym nie był żartownisiem.
  „A co się pani przejmuje.Zrób pani dziś ksiąciom ozorków świńskich i wynieś pani sobie po cichu ze trzy takie ozorki w biustonoszu i ma pani obiadek za darmo .Ani plebania nie ucierpi ani ksiącia z głodu nie wymrą wszak bliżnim trza pomagać.
  A ona do mnie :
  ” z pana to taki zartowniś.Żone byś pan do roboty pognał a nie samemu wszystko pan robisz ”
  hi hi hi
  ssssssssssssss

  Polubienie

 166. @edno jest dobre, więcej będzie dzieci. A to jest z korzyścią, bo społeczeństwo wyraźnie się starzało.

  I tu się zgadzam .U mnie kobiety na wsi zaciążają po całości .Jedną taką Ewę już ma dwójkę dzieci znam na wet na ty jestem.Całymi dniami siedzi na skwerku i żre z tymi dziećmi lody drożdzówki i pizze.
  Podchodzę do niej i mówię .
  „Ewa to widzę rozwiązanie blisko lada chwila. ”
  A ona mi na to :
  Nu tak .Bydzie dziewczynka no i dodatkowe pincet plus”
  Rozmowa autentyczna .Nic nie zmyslam.
  ssssssssssss

  Polubienie

 167. Z Warszawy donosi (Pm): W sobotę dn. 25 b. m. odbędzie się w warszawskim sądzie okr. sprawa, jakiej jeszcze w sądach polskich nie było.

  Obywatel polski oskarżony o zelżenie własnego narodu. Smutnym bohaterem tej sprawy jest ziemianin z pod Kutna hr. Lasocki. Dnia 26 lutego br. Lasocki przybył w towarzystwie znajomego do kawiarni Hotelu Europejskiego, jak sie później okazało, również ziemianina p. Żelichowskiego. P. Lasocki rozmawiał po niemiecku i w tym języku zwrócił sie również do kelnera. Kiedy kelner oznajmił, że nie rozumie po niemiecku, Lasocki odezwał się dalej w języku niemieckim: „Wy polskie świnie, jeżeli nie będziecie mówić po niemiecku, to będziecie dostawać w mordę!”

  http://retropress.pl/ilustrowany-kuryer-codzienny/hr-lasocki-kutna-osobisty-wrog-polski/

  Polubienie

 168. PiS zaczęło realizację ustawy 447 za plecami Polaków?

  Dr Ewa Kurek na antenie telewizji internetowej Niezależny Lublin ujawniła pisma, jakie otrzymały lubelskie muzea od urzędu marszałkowskiego na polecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Najwyższej Izby Kontroli. Dotyczą one majątkowych roszeń żydowskich.

  „W związku z kontrolą NIK w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, którą część zbiorów można uznać za część dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia (6 stycznia – przyp. red.) 2005 roku o mniejszościach narodowych oraz o języku regionalnym (…), tj. mniejszości białoruskiej, czeskiej, litewskiej, niemieckiej, ormiańskiej, rosyjskiej, słowackiej, ukraińskiej, żydowskiej” cytowała jedno z pism dr Ewa Kurek.

  Wiadomo, że nie chodzi tu o żadne zabytki ani ormiańskie, ani litewskie. Najwyższej Izbie Kontroli przypomnę jeszcze, że mieszkali na naszych ziemiach Holendrzy, Szwedzi, Szkoci, więc nie chodzi o pozostawione przez nich zabytki, tylko chodzi o sprawę żydowską oceniła historyk.

  „W związku z Zapytaniem Najwyższej Izby Kontroli delegatury urzędu marszałkowskiego w Lublinie w sprawach ochrony materialnego dziedzictwa kulturowego mniejszości narodowych proszę o udzielenie odpowiedzi w terminie do 31 maja 2019 roku na poniższe kwestie: Które nieruchomości będące własnością województwa lubelskiego, a zarządzane przez państwa (muzea i instytucje kultury) są ujęte w rejestrze zabytków? Które z wyżej wymienionych (zabytkowych) nieruchomości wojewódzkich stanowią dziedzictwo kulturowe mniejszości narodowych?” przytoczyła dalej Kurek.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/pis-zaczelo-realizacje-ustawy-447-za-plecami-polakow/

  Polubienie

 169. „Czy jądrowy Iran jest rzeczywiście zagrożeniem dla świata?”

  W propagandzie USA Iran przedstawiany jest jako kraj autodestrukcyjny, rządzony przez szalonych mułłów. W rzeczywistości rządzą nim pragmatyczni ludzie którym zależy na przetrwaniu i rozwoju własnego państwa więc nie ma mowy o podejmowaniu przez nich działań, które mógłby spowodować obrócenie własnego kraju w popiół na skutek wzajemnej wymiany atomowych ciosów.

  W ataku na Iran wezmą udział połączone siły USA i Izraela, mimo gigantycznej przewagi militarnej, będzie to niezwykle ryzykowny krok, który może słono kosztować obu najeźdźców, bo Iran to nie Afganistan czy Irak.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/czy-jadrowy-iran-jest-rzeczywiscie-zagrozeniem-dla-swiata/

  Polubienie

 170. Admineczku ciebie na tym portalu wykończą .Najpierw wąż antypisowy teraz Teodorek antypisowy i jak tu się dziwić że przeżywasz różne kryzysy psychiczne hi hi hi

  Polubienie

 171. A Teodor to nasz Sławobor Kika to pyton w kropki Bordo a kmieciu to Larry Peterson.Co wy pijecie ale dajcie spróbować wężusiowi.
  sssssssss

  Polubienie

 172. Wężyk, a mnie wczoraj zaczepił znany w okolicy złomiarza i mówi– Panie jak się to za rządów PiS poprawiło. Za PO ledwie na jedno piwko złomu nazbierałem, a teraz jak mamy PiS to ludziom jest tak dobrze, że wszystko co stare wyrzucają na śmietnik i kupują nowe. Ja to już byle żelastwa nie zbieram tylko to co dobre, mam już w domu sześć telewizorów, cztery pralki, dziesięć odkurzaczy i dwa samochody. Teraz rozglądam się za jaką używaną, ale na chodzie ciężarówką.
  –A masz pan prawo jazdy? –Pytam złomiarza.
  –Nie mam – odparł złomiarza– ale mandatów się nie boję, nawet jak by mi gliniarz wypisał 3000 zł to mam z czego płacić, tyle tego złomu teraz odstawiam na skup, że nawet i dziesięć takich mandatów mogę zapłacić a i tak będę żył jak lord. A wszystko dla tego, ze PiS rządzi i jest złom do zbierania.
  Wężyk wcale nie zmyślam, taka rzeczywistość.

  Polubienie

 173. Wczoraj pojechałem do sierocińca zawieść świeże malinki, jagody i trochę ptasiego mleczka, patrzę a tam pod bramą kolejka.
  Pytam się kobiety za czym ta kolejka a ona mi mówi – Za dziećmi.
  –Jak to za dziećmi?- Pytam zdziwiony.
  A ona mi odpowiada.
  – To nie wiesz pan, że za każde dziecko PiS płaci 500 zł? Ja to już mam trzynaścioro i chcę adaptować jeszcze siódemką. Będę miała co miesiąc dziesięć tysięcy zł i żyć nie umierać.

  Polubienie

 174. Ha ha ha komedia.Przykładowo baba ma czwórkę dzieci kasuje 2 tysiące złotych i udaje w Judeopolonii samotną matkę plus dodatkowo z tego powodu następny grosz oczywiście ślubu niet.
  A ile jest takich przypadków że Chłop dzieciorób zapieprza w UK i po cichu ładny grosz śle dodatkowo babie.A państwo nic z tym nie robi ale nie mój biznes nie moja sprawa.

  Ja mam jedną córkę dorosłą to na 500 plus bym się nie dorobił ale do groma czy ten prezes nie mógł rządzić wcześniej nie musiałbym wyjeżdzać do Reichu i tam pracować aby zarobić parę marek a potem ojro.
  Kużwa jak pech to pech.
  Grzanulka miałem pecha nie ?

  Polubienie

 175. Tak mi się wydaje, że Grzanka to ja widziałem pod tym sierocińcem, chciał adoptować pięcioro dzieci.
  Grzanet to ty?
  A LuK stał za nim. Kika był drugi w kolejce.

  Polubienie

 176. Oj Ryżego tu trza on tu z inflacji zrobi szybko deflację a PIS będzie się czepiał biednego grzanka i wyciągał od niego kasę od 2020 roku tzw bykowym no bo jak to to tak żeby chłop nie miał baby i sobie w wyroku nie podziubdział i kasa na 500 plus musi być a głownymi sponsorami będą byczki z bykowego którym się nie śpieszy do gdakającej baby co rano hi hi hi.Edzio uniknie bykowego bo sobie fajną 40 latkę przygruchał Izę to ty grzanuś szukaj sobie jakiejś babeczki bo cię ten PIS wykończy tymi podatkami.Sam widzisz co się dzieje.
  sssssssssssssss

  Polubienie

 177. @Adm 23 lipca 2019 o 10:21 AM
  Tak mi się wydaje, że Grzanka to ja widziałem pod tym sierocińcem, chciał adoptować pięcioro dzieci.
  Grzanet to ty?
  A LuK stał za nim. Kika był drugi w kolejce.

  Grzanuś 2, 5 tysiaka .To ładny pieniądz chcesz przytulić.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 178. Edward, wężyk, grzanek, mam prośbę
  Wejdźcie na stronę https://galeria24net.wordpress.com/ i napiszcie mi co widzicie, czy widoczne są obrazki i treść, czy tylko informacja, że strona jest prywatna.
  Strona jest w budowie i dopiero jak ją skończę i dopracuję zrobię ją publiczną, póki co jest prywatna by komentarzami nie utrudniano mi jej dopracowanie.
  Napiszcie w miarę szczegółowo co widać na ten moment.

  Polubienie

 179. @Adminek
  This site is marked private by its owner. If you would like to view it, you’ll need two things:

  A WordPress.com account. Don’t have an account? All you need is an email address and password — register here!
  Permission from the site owner. Once you’ve created an account, log in and revisit this screen to request an invite.

  If you already have both of these, great!

  Zaloguj się tutaj

  Polubienie

 180. Admineczku po wejściu na link takie coś widzę .

  This site is marked private by its owner. If you would like to view it, you’ll need two things:
  A WordPress.com account. Don’t have an account? All you need is an email address and password — register here!
  Permission from the site owner. Once you’ve created an account, log in and revisit this screen to request an invite.
  If you already have both of these, great!

  Kończę na razie bo znajoma chce aby jej urwać trochę fasolki i stoi obok płotu .Gdybym był młodszy to już bym wziął ją na ruszt ale cóż starość nie radość.

  Polubienie

 181. Spróbuj wężyk, a może ci się uda.
  Jak by tak wyszły z tego trojaczki, to by się kobiecie poprawiło 3x500zł plus i do tego alimenta.
  Chyba by nie narzekała.

  Polubienie

 182. Ministerstwo Obrony Rosji dementowało informację, że Siły Powietrzno-Kosmiczne kraju naruszyły rzekomo przestrzeń powietrzną Korei Południowej.

  Jak podkreśla resort, dwa bombowce strategiczne Tu-95MS wykonywały planowy lot nad wodami neutralnymi akwatorium Morza Japońskiego.

  „W rejonie wysp Dokdo do rosyjskich samolotów zbliżyły się dwa południowokoreańskie myśliwce F-16, które wykonały nieprofesjonalne manewry, przecinając kurs rosyjskich maszyn, przenoszących pociski i stwarzając zagrożenie dla ich bezpieczeństwa” – zaznaczyło ministerstwo.

  Południowokoreańscy piloci nie kontaktowali się z załogami Tu-95MS i po wyrzuceniu pułapek termicznych wykonali manewr, oddalając się od rosyjskich samolotów – dodano.

  Jak podkreślono, w trasie rosyjskich maszyn nie wprowadzono zmian i przebiegała zgodnie z zasadami międzynarodowymi, czyli w odległości ponad 25 km od wysp Dokdo.

  Rosyjski resort obrony poinformował również, że południowokoreańscy piloci nie po raz pierwszy bezskutecznie próbowali przeszkodzić w wykonywaniu lotów rosyjskiego lotnictwa nad wodami neutralnymi Morza Japońskiego, powołując się na pewną samowolnie ustanowioną przez Koreę Południową „strefę wykrywania obrony przeciwlotniczej”.
  „Podobne «strefy» nie są przewidziane przez regulamin międzynarodowy i nie są uznawane przez Federację Rosyjską, o czym niejednokrotnie informowano stronę południowokoreańską różnymi kanałami” – podkreślono w komunikacie. Oprócz tego Moskwa zdementowała doniesienia kolegów z Seulu o „wystrzałach ostrzegawczych”.

  Żadnego „ognia ostrzegawczego” ze strony południowokoreańskich myśliwców nie było. Gdyby rosyjscy piloci poczuli zagrożenie bezpieczeństwa, reakcja byłaby natychmiastowa – podkreślono.
  ———————
  Igrają z ogniem.

  Polubienie

 183. @Adm 23 lipca 2019 o 12:49 PM
  Spróbuj wężyk, a może ci się uda.
  Jak by tak wyszły z tego trojaczki, to by się kobiecie poprawiło 3x500zł plus i do tego alimenta.
  Chyba by nie narzekała.

  Adminek ja już nie chcę próbować ani ryzykować bo jak z chwili uciechy miałyby się znowu narodzić bliżniaczki takie jak te

  to byłby tu armagedon także wolę zrezygnować z tysiączka i nie mieć bliżniaków
  sssssssssss

  Polubienie

 184. Brawo wężyk. Gorzka prawda.
  Wacek
  23 lipca 2019 o 13:18

  Babciom radiomaryjnym od ojczulka toruńskiego staje grdyka z zazdrości jak zobaczą na ulicy jak chłopak całuję swoją dziewczynę albo po dupce ją maca.Sami zazdroszczą bo nie mogą to czepiają się młodzieży.
  Po drugie.Nic nie mam do gejów.Niech się po jajach macają ale w swoim domu niekoniecznie na ulicy.
  Po trzecie.Szlag człowieka trafia jak już to tyle lat czyta.Żyd tu robi co chce psuje demoralizuje LGBT a goj co nie myśli tylko bije brawo no cóż wystarczy dać parę stówek i ma się goja w kieszeni .Dajmy spokój tym żydom i ich zboczeniom bo gdybyśmy nie mieli gówna w mózgu to byśmy już dawno ich pogonili i nie byłoby w Judeopolonii żadnych zboczeń tylko czy my umiemy żyć bez macdunalda , coca – coli , carefourów i lidlów oraz biedronek szczerze w to wątpię.

  Polubienie

 185. wiadomość która ucieszy profesora Kikę

  Pomimo „500 plus” liczba urodzeń spada. Dzieci rodzi się mniej niż przed wprowadzeniem programu

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy urodziło się w Polsce mniej dzieci, niż w roku 2016, kiedy po raz pierwszy uruchomiono program „500 Plus”. Rząd do tej pory zapewniał, że transfery socjalne pomogą zmienić model rodziny i zahamują spadek ludności Polski.
  Jednym z głównych celów programu „500 plus” było zachęcenie Polaków do zakładania rodzin i posiadania potomstwa. Z najnowszych danych wynika jednak, że liczba urodzeń w Polsce spada. I to do poziomu, który notowaliśmy w roku 2016, kiedy to po raz pierwszy uruchomiono rządowy program.

  Z analiz opublikowanych przez Rafała Hirscha, dziennikarza ekonomicznego wynika bowiem, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy urodziło się w Polsce 381,3 tys. dzieci. W całym roku 2018 przybyło ich w Polsce 388,2 tys., w 2017 402 tys., a w 2016 382,3 tys.
  https://pbs.twimg.com/media/EAJgzZPX4AAtaYQ?format=png&name=900×900

  I jak tu nie kochać żydów.
  Żyd ci prawdę powie
  W pół słowie
  Żyd ci kieszenie opróżni
  Żyd cię z bratem poróżni
  jak żyd cię nauczy pacierze
  To żyda będziesz miał za kołnierzem

  Polubienie

 186. Nie wierzę w tą informację admineczku.Co rusz to widać babę z brzuchem takie towarzystwo napalone na 500 plus a ty mówisz że dzieci się mniej rodzi.Niemożliwe.U mnie na wsi kupa młodych bab w ciąży.Po tym jak wprowadzili te 500 plus ludzie rozmnażają się jak króliki.
  Sama twoja Dulcynea mówiła jak była premierem że dzieci rodzi się dużo.
  ssssssssss
  Jeszcze by Edzio zmachał bachora aby zainkasować 500 plus ale już nie ten wiek.
  ssssssss

  Polubienie

 187. a ty mówisz że dzieci się mniej rodzi….

  wężyk, to nie ja mówię, to mówi , pisze niejaki Rafał Hirsch..( co się czyta Hirsz?).

  Polubienie

 188. Głowę dam sobie uciąć że po wyborach będzie przykręcanie śruby.Przecież tam tez nie siedzą idioci przy prezesie i nie tylko im w głowie w knesejmie czyścić paprochy z garniturka prezesa w zamian za dwójkę na liście.
  Wprowadzą modyfikację do tego 500 plus .Zostawią tylko najuboższym a reszcie tym co nie potrzebują zabiorą tylko nastąpi to w drugim kwartale 2020 roku.
  To 500 plus w tej formie jest już nie do utrzymania i prezes dobrze to wie.
  ssssssssssss

  Polubienie

 189. @I jak tu nie kochać żydów.
  Żyd ci prawdę powie
  W pół słowie
  Żyd ci kieszenie opróżni
  Żyd cię z bratem poróżni
  jak żyd cię nauczy pacierze
  To żyda będziesz miał za kołnierzem

  Adminek zapomniałeś dopisać że żyd na bitcoinie wygrzmoci.Ależ my goje biedni.
  ssssssssss

  Polubienie

 190. Niestety. Morawiecki mógłby pomyśleć nad jakimś rozdawnictwem mieszkaniowym. Co ludziom po 500+ jak nie ma gdzie mieszkać. Za Gomułki, ledwie 20 lat po wojnie oddawano do użytku więcej mieszkań rocznie niż we wspaniałej kapitalistycznej III RP.

  Polubienie

 191. Masz rację grzanuś a śmiano się w koszernych Barejach że się czekało 20 lat na mieszkanko.Gówno prawda .Te dzieciaki to by w III RYPY mieszkali pod mostem ale jak tatuś wyłoży 300 tys na mieszkanko kupi to można żyć.
  sssssssss

  Polubienie

 192. Kobieta która to budowała umarła.
  Dom od 45 lat stoi i niszczeje.
  Może czeka na Grzanka
  wpisz w google maps adres
  Olsztyn ul. Chłopska 5

  Polubienie

 193. Inny dom jest w Olsztynie ul. Sielska 6 tuż przy hotelu Omega za domkiem mniej niż sto metrów jest plaża miejska. Lokatorzy poszli mieszkać do bloku
  Obejrzyj sobie zdjęcie na Google maps, stoi dom stary typu wiejskiego.
  Na lewo od niego kolejny domek pusty, nie zamieszkały.
  Ale ty Grzanek lubisz mieszkać z mamą i tatą. Przyznaj się.

  Wężyk a ty stodoły do sprzedania nie masz? Może bym kupił.

  Polubienie

 194. „Niestety. Morawiecki mógłby pomyśleć nad jakimś rozdawnictwem mieszkaniowym. Co ludziom po 500+ jak nie ma gdzie mieszkać. Za Gomułki, ledwie 20 lat po wojnie oddawano do użytku więcej mieszkań rocznie niż we wspaniałej kapitalistycznej III RP.”

  Dzisiaj w TVNie „ekspert” stwierdził, że na Ukrainie jest tak duża korupcja, bo NIESTETY ukry nie doczekały się tam swojego Balcerowicza. Tak zwana telewizja dla inteligentów.

  Polubienie

 195. Nie przyznaję się. Dzięki za dobre rady, ale kto normalny z moim budżetem wziąłby taką ruderę. Na taki generalny remont trza kupę kasy. I to jeszcze na drugim końcu kraju (praca się ze mną nie przeniesie). U mnie w okolicach też gdzieniegdzie są pustostany ale dziękuję za taką spelunę.

  Polubienie

 196. Oczywiście obrazki będę jeszcze zmieniał. Jak się myszką najedzie na obrazek to pokazuje się treść.
  Działów jest 16, zastanawiam się czy jeszcze nie dodać cztery, tylko jakie?
  Nieruchomości i zwierzaki, kotki, myszki kozy, pieski na oddzielnych stronach, te można będzie wybrać w nagłówku

  Polubienie

 197. Z mieszkaniami Gomułka pomógł ludziom udzielając kredytu na 25 lat z oprocentowaniem jednego procenta, dając do 150 tyś zł na domek, a mieszkania spółdzielcze 10 tys. zł wkład własny i 20 tyś. dopłata z zakładu pracy, z tym że na mieszkania tego typu trzeba było czekać kilka lat.
  Teraz PiS mógłby zrobić podobnie.

  Polubienie

 198. OGŁASZAM ZBIÓRKĘ NA FAJNE MIESZKANKO DLA GRZANUSIA.
  POWIEDZMY NA RAZIE JEST SAM TO MU STARCZY 56 METRÓW KWADRATOWYCH Z DWOMA POKOJAMI , KUCHNIĄ , KIBELKIEM I ŁAZIENKĄ.
  BARDZO PROSZĘ WOJAKÓW O HOJNE DARY WSZAK NIE MUSZĄ JUŻ INWESTOWAĆ W INDIANIERSKIE KSIĄŻKI DOKTÓRA Z USAEJ.
  OTWIERACIE WOJACZKI SAKIEWKI Z DUTKAMI .

  WĘŻUS I ADMINEK TEŻ SIĘ DOŁOŻY.
  CENA 250 TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA TAKIE MIESZKANKO A WIĘC DO DZIEŁA.

  HASŁO DLA POMOCY DLA GRZANKA:

  SIE POMAGA GRZANUSIOWI NA NOWĄ CHAŁUPĘ.

  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 199. Grzanuś nie ma sprawy .A tak na poważnie ja sam już od długiego czasu zbieram pieniądze dla wnusi gdy jak będzie dorosła kupiła sobie jakieś mieszkanko w bloku w Lublinie.
  Nie wiem jakie ceny są teraz ale tak myślę że ze 60 metrów kwadratowych w Lublinie to ze 300 tysięcy złotych.
  Będzie dorosła to nie będzie brała kredytu na 100 lat na mieszkanie od pejsatych banksterów i to też będzie dla niej dobrze.
  Ta moja córka na nią nie ma co liczyć bo ma wyprany mózg polakatolicki .Dla niej ważne co tu i teraz a nie co będzie w przyszłości a mi chodzi aby w przyszłości moja wnusia miała jakieś fajne mieszkanko i nie na kredyt pejsaty.
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 200. @Adm 23 lipca 2019 o 10:06 PM
  Z mieszkaniami Gomułka pomógł ludziom udzielając kredytu na 25 lat z oprocentowaniem jednego procenta, dając do 150 tyś zł na domek, a mieszkania spółdzielcze 10 tys. zł wkład własny i 20 tyś. dopłata z zakładu pracy, z tym że na mieszkania tego typu trzeba było czekać kilka lat.
  Teraz PiS mógłby zrobić podobnie.

  Adminek czy ty upadł z krowy z samego rana.Ty chcesz aby polakatolicka partia nienawidząca Gomułki wyśmiewająca go w koszer mediach robiła to samo co Gomułka wielki Polak i patriota.To przecież był straszny ateista i wróg Kościoła.
  A rzeczywistość taka że gdy był pierwszym w Polsce powstało najwięcej Kościołów i najwięcej zostało wyświęconych taki to był wróg Kościoła no i podły człowiek bo brzydził się złodziejstwem i żył uczciwie i skromnie.No i oczywiście wielkie aj waj bo wydano wyrok śmierci na jednego aferzystę w czasie jego rządów.
  Aj waj aj waj skazano na śmierć jednego złodzieja .To nie przystoi w cywilizowanej ojropie pod nazwą barak jewropejski.
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 201. A żeby było zabawniej ten sędzia Kryże który go skazywał na tą śmierć w okresie Gomułki był potem wiceministrem sprawiedliwości w rządzie PIS i pokazywał się co tydzień na konferencjach prasowych z Ziobro w koszer TV.
  Grzanuś czy tu nie jest wariatkowo ?
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 202. Edzio wchodzę przed chwilą i widzę że Andrzej jest u Przemexa także pewnie jeszcze ten blog jego wpisy poczytam.Ważne że doktórowi wpis się Andrzeja spodobał także ok i doktór nie wychodzi z siebie.

  Polubienie

 203. Wężuś tak jak mówisz. Nie inaczej. Grzanuś potwierdza 🙂
  I sam Waldziu by pewnie potwierdził, gdyby nadawał.

  Polubienie

 204. Zero opinii o Galeri24Net.
  70 wejść i cisza.
  A przecież taka galeria to okazja między innymi dla wężyka i grzanka.
  Wężyk mógłby zamieścić ogłoszenie o treści;
  –Zamienię stare volvo na nowe i dodał żonę po pielgrzymce radia Maryja do Częstochowy
  a grzanek
  – Kupię dom w górach za złotówkę w dobrym stanie z widokiem.
  Ppłk. Żeliwo
  – Wąż poszukiwany, znalazcę czeka wysoka nagroda.
  Kika
  – Zamienię tytuł profesora na elektryczną hulajnogę.

  Polubienie

 205. No co mamy powiedzieć Adminku, cacy strona ale jeszcze za mało rzeczy powrzucałeś, żeby można to było jakoś sensownie ocenić. Jak już będzie miało ręce i nogi, to wtedy damy znać 😉

  Polubienie

 206. @Wężyk mógłby zamieścić ogłoszenie o treści;
  –Zamienię stare volvo na nowe i dodał żonę po pielgrzymce radia Maryja do Częstochowy
  a grzanek

  adminek zobaczę dziś wieczorem bo głównie czytuje twój portal .Volvo sprzedaje w piątek i już jestem po rozmowie z facetem od którego kupię 9 letnią skodę fabie naprawdę w dobrym stanie.Po chu.. mi nowszy planuje jeszcze pojeżdzić że trzy lata i koniec pieśni .Wypieprzę samochód i nie będę w ogóle jeżdził bo mi się już nie chce.Babie zamówię taxi bardziej mi się to opłaci niż utrzymanie samochodu.
  Mam pilniejsze wydatki niekoniecznie na pierdzikółko.
  sssssssss

  Polubienie

 207. @Ppłk. Żeliwo
  – Wąż poszukiwany, znalazcę czeka wysoka nagroda.

  Adminek to on mnie jeszcze poszukuje? .No nima dla węży spokoju jak nie pułkownik to doktór nerwus polskiego pochodzenia z USA .Dramat.

  Polubienie

 208. ZNOWU, KTOŚ MNIE PODSZCZYPUJE I CZOCHRA POD WŁOS! CHCE WYWOŁAĆ WILKA Z LASU – ALE NIE ZE MNĄ TAKIE NUMERY!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/nie_wywo%C5%82uj_wilka_z_lasu

  ,,– Zamienię tytuł profesora na elektryczną hulajnogę.”

  HMM, DO CZEGO MNIE TO JEST POTRZEBNE?

  Mania tytułowania.

  http://definicja.net/co-to-znaczy-Tytu%C5%82omania

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tytu%C5%82_naukowy_profesora

  Ja, nie mam takich ,,zboczeń” psychicznych, jak Na na na. Zawsze minimum słów, maksimum link-ów i od ,,wielbicieli wszelkiej maści” dostaję cięgi, za taki styl narracji! Oni nie wiedzą, że aby uprawiać taki ,,przestępczy” proceder, to jest potrzebna ,,skromna” wiedza, której nie sprzedają w SUPERMARKETACH.

  TYTUŁ + MANIA = MANIAK – MANIAKALNY, ZNACZY SIĘ ŚWIR.

  ,,przymus mówienia, gadatliwość zdająca się nie mieć końca (98% chorych)”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mania

  Profesja, psorek i ZAWÓD – więc o co chodzi?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Profesja_(zaw%C3%B3d)

  Język polski, nigdy nie kłamie!

  https://synonim.net/synonim/zaw%C3%B3d

  We wszystkich dziedzinach życia, panuje szmulowska GLOBALIZACJA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_bolo%C5%84ski

  ,,Rycerzyki na białych konikach” próbują to zmienić! Powodzenia jełopy, w podróży z motyką na słońce!

  Studia i tytuły naukowe odzyskają dawną świetność. Tego chce PiS

  https://www.pulshr.pl/edukacja/studia-i-tytuly-naukowe-odzyskaja-dawna-swietnosc-tego-chce-pis,28618.html

  Hej!

  Polubienie

 209. @Studia i tytuły naukowe odzyskają dawną świetność. Tego chce PiS

  Szkoda że docent Furman tego nie dożył za dużo pewnie pił.

  Witamy dawnego Kikunię nie profesora a docenta.
  sssssss

  Polubienie

 210. ,,Volvo sprzedaje w piątek i już jestem po rozmowie z facetem od którego kupię 9 letnią skodę fabie naprawdę w dobrym stanie.”

  KONIEC MITU SOLIDNEGO AUTKA?

  Bestseller Volvo do naprawy – akcja serwisowa na całym świecie

  https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/bestseller-volvo-do-naprawy-akcja-serwisowa-na-calym-swiecie/ynewnpb

  SKOŚNOOKIE VOLVO!

  Transakcja zakończona – Volvo sprzedane Chińczykom!

  https://autokult.pl/16004,transakcja-zakonczona-volvo-sprzedane-chinczykom

  Fabryka Volvo w Polsce największą w Europie.

  https://www.rp.pl/artykul/1155896-Fabryka-Volvo-w-Polsce-najwieksza-w-Europie.html

  10 lat koparek Volvo we Wrocławiu. Zobacz, jak wygląda fabryka

  https://wroclaw.naszemiasto.pl/10-lat-koparek-volvo-we-wroclawiu-zobacz-jak-wyglada/ar/c3-1591295

  Hej!

  Polubienie

 211. E tam ja nie narzekam dla mnie super autko a sprzedaje bo już nieco za stare i trochę się rozsypuje a 9 letnią Fabią ze trzy lata pojezdzę i out z samochodami.
  ssssssss

  Polubienie

 212. Pejsatki drukarze drukują szmal e tam na razie czyszczą drukarki.O la Boga żydowskiego co to będzie.
  ssssssssss

  Polubienie

 213. Ad Snake

  Sorek szperaczu wyzwanie dla ciebie .Szukaj czy w Judeopolonii tez tak robią?

  Wonsz, wszędzie robią tak samo – KŁANIA SIĘ NISKO, MAGICZNE SŁOWO GLOBALIZM!

  Syrop glukozowo-fruktozowy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syrop_glukozowo-fruktozowy

  Od kilku dekad, CUKIER KRYSZTAŁ już NIE KRZEPI!

  https://polki.pl/dieta-i-fitness/zdrowe-odzywianie,syrop-glukozowo-fruktozowy-dlaczego-jest-szkodliwy,10419863,artykul.html

  PO CO KOMUŚ, GŁUPIE POLSKIE CUKROWNIE, JAK MAMY POD RĄCZKĄ US-RAJSKI SYROPIK, KTÓRY ,,KRZEPI” INACZEJ?

  Po niemieckim przejęciu polskich cukrowni Unia znosi limity na cukier

  https://cyklista.wordpress.com/2017/10/03/po-niemieckim-przejeciu-polskich-cukrowni-unia-znosi-limity-na-cukier/

  Science Fiction dla głupich gojów – było i się powoli zmywa!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krajowa_Sp%C3%B3%C5%82ka_Cukrowa

  GDZIE ZNIKA ,,SZWABSKI” CUKIER, KTÓRY KRZEPI?

  Polski cukier wyruszył z Gdańska do Sudanu

  https://biznes.trojmiasto.pl/Polski-Cukier-wyruszyl-z-Gdanska-do-Sudanu-n119549.html

  ,,SAMO ZDROWIE,” KAŻDY GŁUPEK CI TO POWIE!

  http://www.konsumentalista.pl/produkty-ktorych-kupuje-2/

  Bywaj SSSSSSSSSS

  Polubienie

 214. Jak trwoga to do złota pierwsza zasada pejsatków jak pierwsza zasada Newtona co nie grzanulka?
  ssssssssssssss

  Polubienie

 215. OGÓRKI 4.50 ZŁOTYCH ZA KILO NAWET 5 ZŁOTY
  POMIDORY ŁADNE OD 6 DO 7 ZŁOTY BRZYDKIE NIEZJADLIWE 3 ZŁOTE
  FASOLKA 12 ZŁOTY

  BRAWO PIS
  BRAWO WY !!!!!!!!!!!!!!!

  ADMINECZEK TE PARĘ STÓWEK CO ŻEŚ DOSTAŁ SZYBKO CI Z KIESZENI ZABIORĄ ALBO JUŻ ZABRALI

  Polubienie

 216. Admineczku na koniec .Ponieważ jestem wielkim fanem boksu i PRL umożliwił mi naukę tego sportu to przedstawiam boksera który od dawna był promowany w Judeopolonii na polskiego Mike Tysona a ja powiem krótko Szpilka daj sobie spokój zostań tancerzem baletowym hi hi hi .
  a grzanusiowi podoba się Szpilka ?

  sssssssssss

  Polubienie

 217. No niestety adminek to jest boks .Tragedię się zdarzają no chyba że wszystko się kończy happy jak w amerykańskich bajkach typu Rocky robionych dla głupków wszak Rocky też sam samiuteńki rozwalał ruskich w Afganistanie a samotny wilk Norris armię wietnamską .Pejsatki mają fajną wyobrażnię a tutaj taki Stallone czy Norris to niemal Bóg .Ja pierd. zamiast mózgu siano.

  Polubienie

 218. Chociaż oni tego typu bajki wykorzystują jako motywację która ma pchnąć gojów do jeszcze cięższej pracy ku chwale banksterów mimo przeciwności losu bo jak Rocky dokonał niemożliwego to ty też możesz przenosić góry .Gojowi się rozmiękcza mózg hasłami w stylu ” jesteś wielki ” ” Możesz wszystko” a oni śmieją się po kątach.
  sssssssssssss

  Polubienie

 219. No tak ale i on by nie miał prawa grzanusiu przeżyć takiej ilości ciosu jakie w bajce dla gojów zainkasował Rocky Stallone.
  Dla mnie zawsze wzorem będzie Zbigniew Pietrzykowski .To dopiero był wspaniały bokser o którym nawet sami Polacy nie pamiętają bo ciągle w koszer mediach całowanie w dupę Claya a o Pietrzykowskim ani słowa ale czemu mnie to nie dziwi.
  Kogo jakiś Polak obchodzi który był lepszy od Claya a czemu nie wygrał do przemyśleń mi się już nie chce pisać.
  sssssss

  Polubienie

 220. Kto czytał ,,Wesele” Wyspiańskiego?

  Kto zna na pamięć ,Wesele Mańki”?

  Wesele Mańki

  Odświętne szaty przybrały burdele
  Na Mańki kurwy starej wesele
  A pod oknami oblubienicy
  Zeszły się kurwy z całej dzielnicy
  Oraz alfonsów całe grono
  Żeby zobaczyć Mańkę skurwioną

  Za alfonsami przyszli jebacze
  Za jebaczami stoją trębacze
  I idąc razem czwórkami w kupach
  Kurwą fanfary oparli na dupach
  Za trębaczami szły stare kurwy
  Co będąc jeszcze u szczytu formy
  Po 300% dawały normy

  No a za nimi szły strojne dziewuszki
  To kurew nadzieja na nowicjuszki
  Na końcu chłopcy wraz z dziewczętami
  Niosąc na wierzchu chuje z jajami
  Wreszcie ciągnione przez białe kozy
  Majestatycznie jadą powozy

  W tym pierwszym z – podniesioną głową
  Tesć jedzie razem z tesciową
  W drugim powozie przebrane w szaty
  Jadą skurwiałe swaty
  W trzecim powozie słynny z urody
  Jedzie z Mańką pan młody
  Na jego piersi przypięte wspaniale
  Wiszą cztery złote medale:

  Pierwszy z kutasem i pizdą złotą
  za pierdolenie i walkę z cnotą
  Drugi z wizerunkiem złotych picek
  za pierdolenie wielu prawiczek
  Ze złotym jajem jest medal Trzeci
  za kurs jebania dla szkolnych dzieci
  Czwarty zaś dostał za trzepanie wała
  Na nim jest napis „Jebakom chwała”

  Cieszy się Mańka ze swego męża
  I nagle piersi dumnie wypręża
  W panieńskim stanie nieraz te cyce
  Obsługiwały trzy okolice

  Bo Mańka kurwa od urodzenia
  Zdradzała talent do pierdolenia
  A gdy skończyła cztery lata
  Została zgwałcona przez swego brata

  A gdy ją bardzo swędziała sraka
  Ojcu dawała dupy na raka
  A gdy dorosła do latek wielu
  To pracowała w miejskim burdelu

  Na początek z matką obie
  Otworzyły burdel sobie
  Zleciły ojcu rolę woźnego
  Który alfonsem był od tego

  Pewna babunia choć 100 lat liczyła
  Dobrze w tym burdelu się pierdoliła
  Na złość dziadkowi co do tej pory
  Do zdrady z kurwą zawsze był skory

  I nieźle im tam się powodziło
  Bo Mańka była fachową siłą
  Bowiem umiała ona z łatwoscią
  Przez noc dać dupy 30 gościom

  I prześcignęła w tym swoją matkę
  Choć kurs jebania skończyła w kratkę
  Teraz jedzie Mańka wesoła
  WIWAT MISTRZYNI tłum chórem woła

  Wnet przed największym stanęli burdelem
  Gdzie się miało odbyć wesele
  Na rogu stoi staruszek z brodą
  By ich przywitać ognistą wodą

  I powitalną mowę już zagaja
  Z zakłopotaniem drapie się w jaja
  Życzę ci młody panie – żeby ci pała
  Przez całe życie nie opadała

  Mówiąc te słowa chuja wyjmuje
  I drzwi burdelu otwiera chujem
  Dziwią się starzy, dziwią się młodzi
  Orszak weselny do sali wchodzi
  Gdzie, ustawione w wielką podkowę
  Stoją nakryte stoły dębowe

  Biedny staruszek tak był wzruszony
  Że zamiast kwiatów wręczał kondony
  Na sale wchodzi staruszek z bródką
  Dziwne zawody ogłasza krótko
  Ten kto na chuju podniesie wiadro wody
  Będzie zwycięzcą i wygra zawody

  Dwie blade kurwy sędziego córki
  Leją do wiader wodę z menzurki
  Dwa skurwysyny w dupę jebane
  Oparły sprytnie chuje o ścianę

  Sędzia widząc te machinacje
  Odebrał im sportowe legitymacje
  A pierdolony pewien Turek
  Obwiązał sobie chuja na sznurek

  Wtem sznurek pęka, i wiadro spada
  A kutas w czoło pierdolnął dziada.
  Znów wchodzi staruszek z brodą białą
  Z siniakiem na czole lecz głową całą

  I nowe zawody ogłasza do tego
  Kto z wszystkich chuja ma największego
  Jego czeka największa nagroda
  Bo da mu dupy sama panna młoda

  Dłuższego nikt nie miał od Mańki małżonka
  Co metrowego wyłożył członka
  A na tapczanie czekała Mania
  Cała już drżąca i pełna oddania

  I gdy zaczęli tę pozę nową
  Nie wytrzymała zgraja nerwowo
  Tłum się rozdzielił i już po chwili
  Wszyscy na wzajem się pierdolili

  A że tłum pizdy był zgłodniały
  Więc się omyłki często zdarzały
  I jakiś pijak zalany wódką
  Jebał niechcący staruszka z bródką

  A ksiądz kapelan tak się napalił
  Że sam przejebał większe pół sali
  Zaś stary Alfons za swoim synem
  Jebali kurwy pod pianinem

  A jedna kurwa znana w powiecie
  Dawała wszystkim na parapecie
  A Turek jebiąc ostro na stole
  Poparzył sobie jaja w rosole

  Wreszcie nad ranem na całej sali
  Nawet najlepsi jebać przestali
  Tylko w kąciku tam na tapczanie
  Jeszcze pan młody pierdolił Manię

  Polubienie

 221. jurek-de1 03.08.08, 12:49
  Raz mówiła c*pa dupie.
  Nie możemy chodzić w kupie,
  bo ty pierdzisz, hałasujesz
  i apetyt ludziom psujesz.
  Na to d**a obrażona!
  Ach, ty cipo pie**olona.
  Ciebie j**ią, tobie płacą,
  a mnie biją ch*j wie za co.

  GDZIŚ W WENECJI NA GONDOLI MAGDA S. Z TOMKIEM K. SIE……..
  KOŁYSZE I ZAKŁUCA NOCNA CISZĘ.

  NA KAMIENIU SIEDZI GLIZDA MÓWI ŻE JĄ BOLI …….
  GŁOWA BO TO STREFA ATOMOWA.

  W LEŚNICZÓWCE ŚFISTY, GWIZDY KTOŚ DOBIERA SIĘ DO…….
  DRZEWA BO NA OPAŁ MU POTRZEBA.

  NAD SADZAWKĄ LECI MUCHA BOCIAN ZARAZ JĄ ………..
  WYPRZEDZI BO JĄ TRZY GODZINY ŚLEDZI.

  Polubienie

 222. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński na loty rządowym samolotem zabierał ze sobą rodzinę. Jak informuje Radio ZET, podczas sześciu lotów na pokładzie samolotu poza marszałkiem byli członkowie jego najbliższej rodziny: córka, synowie lub żona.

  Mariusz Gierszewski, dziennikarz rozgłośni, opublikował na Twitterze dokumenty potwierdzające, że do takiej sytuacji doszło. „Nie wiadomo, czy rodzina zapłaciła za te loty” – dodaje Gierszewski.

  Kierowca Beaty Kempy pobity w Brukseli. Europosłance PiS nic się nie stało. Jak sama relacjonuje, zniszczony jest samochód.
  TVP Info jako pierwsze poinformowało o ataku na europosłankę Prawa i Sprawiedliwości, Beatę Kempę. Z informacji stacji wynikało, że 3 mężczyzn zaatakowało samochód, którym podróżowała Kempa, przed hotelem w Brukseli. Kierowca europosłanki miał zostać pobity przez napastników – nie ma informacji, w jakim jest stanie. Z relacji TVP Info wynikało, że Beata Kempa „schroniła się w hotelu”. Nie podano, jakie było tło ataku, ani przed jakim hotelem do niego doszło.

  Próbowaliśmy dodzwonić się do kilku polityków PiS w Brukseli i Warszawie, ale na razie nie udało nam się z nimi skontaktować. Z kolei korespondentka Polskiego Radia rozmawiała z samą Beatą Kempą. Ta opisała, że kierowca, który podjechał po nią pod hotel w Brukseli został zaatakowany. Europosłanka w rozmowie z brukselska korespondentką Polskiego Radia powiedziała, że widziała zajście, wycofała się do hotelu i nie odniosła żadnych obrażeń. Kierowca, który miał przywieźć europosłankę do Parlamentu Europejskiego został natomiast poturbowany, auto – jak relacjonowała Beata Kempa – zastało zniszczone.

  Polubienie

 223. Adminek a co ty taki zdziwiony .Przecież to u góry normalna rzecz .Gdy się jest przy korycie to się korzysta .Gotowane kartofelki dla świń pycha.
  sssssssssss

  Polubienie

 224. Wężyk, to ty takie brzydkie wierszyki pisujesz?
  …Odświętne szaty przybrały burdele…

  Ile ty razy byłeś w tym burdelu, przyznaj się

  Polubienie

 225. To nie moja twórczość ja pisać nie umiem.
  sssssssss
  W burdelu nie byłem nigdy w PRL nie było tego syfubo to było moralne państwo za to teraz w III RyPy jest pewnie mnóstwo pensjonatów gdzie się takie rzeczy robi.Nikt nigdy gołych bab w kiosku w PRL nie widział za to po 89 roku w każdym kiosku zdjęcia gołych bab.Tfu tak odmieniono oblicze tej ziemi.
  Węzyk jest moralny.Zabawa z kobitkami w soboty po dancingu to nie jest żaden burdel i to węzykiem adminek.
  sssssssssss

  Polubienie

 226. „III wojna światowa wybuchnie, gdy opustoszeją kościoły” (Sputnik)

  Jest powszechnie wiadomym, że wężyk do kościoła nie chodzi, zatem logiczny wniosek to III wojna światowa wybuchnie przez….no przez kogo(?)…….
  przez wężyka.

  Polubienie

 227. Adminek popraw bloga bo nie widać kto autorem wpisu jest a adminek wkurzony bo zobaczył jak jego mężyce i mężowie stanu korzystają z tego jak są przy korycie bo gotowane kartofelki za darmo są pycha.
  W drugiej kadencji pewnie będą im jak ryżemu szukać cygar po całym świecie jak zabraknie najgorzej ze trudno załatwić kubańskie hi hi hi
  sssssssssssss

  Polubienie

 228. No zobacz grzanuś kasia skrzyneczka w końcu zauważyła do czego doprowadziło wychowanie bezstresowe w szkołach wprowadzane przez Lewartowa.
  To jest własnie zepsuta młodzież III RyPy jako pokłosie reform Lewartowa.
  Może adminek swojego wnusia uratuje przed zepsuciem odnowionego oblicza ziemi III RyPy
  sssssssssssss

  Polubienie

 229. Syn właśnie podesłał mi zdjęcia z nad morza. Wygląda na to że wnuczek wzrostem sięga mu już do połowy czoła, a syn ma 193 cm wzrostu. A wnuczek zdał dopiero do ósmej klasy. Chyba przekroczy dwa metry wzrostu i jak mi się wydaje jest bardzo silny. Inaczej nie byłby w stanie wygrywać ze starszymi od siebie na pływalni.
  Trochę żałuję, że w swoim czasie nie posłałem synów na naukę boksu. Kliczko nie miałby szansy na mistrza świata w wadze ciężkiej.
  Pietrzykowski był dosyć dobry technicznie ale kondycyjnie nie był najlepszy i z Cassusem Clayem na ringu zawodowym nigdy by nie wygrał.

  Polubienie

 230. @Pietrzykowski był dosyć dobry technicznie ale kondycyjnie nie był najlepszy i z Cassusem Clayem na ringu zawodowym nigdy by nie wygrał.

  Uważam ze by wygrał kwestia tylko przygotowania go kondycyjnego aby walczyć zawodowo.Był lepszy od Claya a takich Kubańczyków to by spokojnie zjadał na obiad.

  Mleliśmy super bokserów o których goj nic nie wie za to zachwyty na banderowskimi Kliczkami czy Lennoxem Lewisem.Rzygać się chce co wojaki i grzanuś potwierdzą.Teraz to jest jedna wielka chujnia na czele z Adamkami czy Szpilkami.Świetnym bokserem był Gołota no niestety słaba psychika i myślenie dupą na ringu zamiast głową doprowadziło do tego że nie zunifikował trzech pasów WBA , WBC , IBF.
  sssssssssssssss

  Polubienie

 231. @Trochę żałuję, że w swoim czasie nie posłałem synów na naukę boksu. Kliczko nie miałby szansy na mistrza świata w wadze ciężkiej.

  Adminek Kliczko przereklamowany przez koszer media w Reichu i Polin był i to bardzo .Lennox go rozłożył na łopatki co do Pietrzykowskiego to uważam ze gdyby został wdrożony do boksu zawodowego Clay by zebrał baty.Pietrzykowski był wybitnym bokserem.
  Takich Kubańczyków to by jadł na obiad.

  Za to dziś w III RyPy jakieś Adamki , Szpilki .Szkoda na to czasu i ich boks.

  Polubienie

 232. Adminek chyba nadzorcy wordpresa się wkurzyli na mnie bo dwa moje wpisy się nie ukazały.Wyciagnij z kosza jakby co kolego.
  sssssssss

  Polubienie

 233. @Jest powszechnie wiadomym, że wężyk do kościoła nie chodzi, zatem logiczny wniosek to III wojna światowa wybuchnie przez….no przez kogo(?)…….
  przez wężyka.

  Drugi wąż Franek Dolas.
  Brawo ja

  Polubienie

 234. „NOE/NOEL ŻYŁ 900 LAT? KOLEJNA SZMULOWSKA MITOMANIA!

  NOE ŻYŁ 79 LAT?! —TO PRAWDA.”

  Biblia to misz masz mitów sumeryjskich i egipskich, odpowiednio zniekształconych, by wyszło coś totalnie bez sensu.

  https://forum.interia.pl/noe-zyl-79-lat-to-prawda-tematy,dId,2580268

  „Potop nie był tym za co wszyscy go uznają. Deszcz nie zalał ziemi–zamiennikiem deszczu, wody, rzeki są –narody, tłumy,ludy i języki. Tak więc biblijnym potopem był– potok i zalew słów jakie wpadły do pamięci Noego. Wszystko to rozgrywało się w jego głowie. ”

  Jak czytasz biblię dosłownie, stajesz się idiotą, jeżeli niedosłownie… chyba jeszcze większym.

  pozdro kika

  Polubienie

 235. Nie ma to jak dwóch głupków kłoci się w TV garbatonosowej i wyrzucają w szambo swoje śmieci .To raj dla węzusia
  ssssssss

  Polubienie

 236. Dwóch pajaców jaja ogolić maszynką i do żłobka wybudowanego przez PIS i jeszcze dać im 500 plus.
  sssssssss

  Polubienie

 237. Wężyk zauważyłeś jak się zemścili?
  Ledwie podałem, że wężyk nie chodzi do kościoła i już mu dwa wpisy wrzucili do kosza.
  Gołota był słabo odporny na ciosy. Tak szybko dać się Lenoxsowi znokautować. Z Tysonem też mu nie wyszło.
  O godzinie 21:00 film naTV4 ,,Żołnierze Panfiłowa” film rosyjski z 2016 r. może warto obejrzeć.

  Polubienie

 238. @Gołota był słabo odporny na ciosy. Tak szybko dać się Lenoxsowi znokautować. Z Tysonem też mu nie wyszło.

  Adminek tu działała jego fatalna psychika.Mieć na widelcu Riddicka i walić go po jajach debil i tyle dlatego jak w każdym sporcie musisz być mocny psychicznie inaczej spierd… z ringu przed Tysonem oblewany colą przez łachmyciarzy z Detroit.
  ssssssssssss

  Polubienie

 239. Holyfield technik bez też jakieś ciosowej petardy a sprowadził Tysona do parteru czyli jednak można jak się mysli i jest się świetnym technicznie co do Pietrzykowskiego zawsze będę uważał że był lepszy od Claya.
  sssssssss

  Polubienie

 240. @O godzinie 21:00 film naTV4 ,,Żołnierze Panfiłowa” film rosyjski z 2016 r. może warto obejrzeć.

  Zobaczę może dobry.

  Polubienie

 241. Doktór kupił se smartfyna i uczy się pisać a niby taki wróg nowości był .Indianie się w grobie przewracają jak to się mówi można koszer nowości odrzucać ale do czasu i całkiem dobre teksty Andrzeja o smartyfonach nic tu nie pomogą.
  Pejsate nowości złapią każdego nawet fanów Indian.

  Canassatego
  on Lipiec 25, 2019 o 6:07 pm said:
  Hej Przemek pisze po raz pierwszy z mojego pierwszego iPhona gdzieś z NM. Może sie uda!

  Polubione przez 1 osoba

  Reply ↓

  Przemek
  on Lipiec 25, 2019 o 7:15 pm said:
  Jak na pierwszy raz, to nieźle.

  A co na to nasze kochane wojaki .Doktór i smartfon zdaje się idzie XXI wiek jeszcze tylko grzanuś musi wywalić w kebie nie matry swoją Nokię.sssssssssssssss

  Polubienie

 242. A jak coś napisze na smartfonie np na fejsie do Piskorskiego to dostanie orgazmu wszak to friendy pejsbukowe algorytmiczne i jeden drugiego nie zna ani na oczy nie widział ale pejsate cuda są nie znasz człowieka a on jest dla ciebie kumplem.

  Canassatego
  on Lipiec 25, 2019 o 6:07 pm said:
  Hej Przemek pisze po raz pierwszy z mojego pierwszego iPhona gdzieś z NM. Może sie uda!

  Polubione przez 1 osoba

  Polubienie

 243. Grzanuś grzanulka a ty dalej z nokią .nie no wielki szacunek od wężusia ale coś tak czuję ze niebawem też już smartfonika przytulisz i będziesz do wężusia pisał.

  HEJ WĘżUS DZIŚ PIERWSZY RAZ MAM W RĄSIACH SMARTFONA I ZACZYNAM PISAĆ .COŚ PIĘKNEGO A NAWET MAM DO SKLEPU 10 METRÓW OD DOMU A WYCIĄGAM SWOJEGO SMARTFONA BO BEZ JEGO POMOCY NIE TRAFIĘ DO TEGO SKLEPIKU.
  HI HI HI
  SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 244. Jak węzus lubi pejsate jaja bo bez nich nie wiedziałby co znaczy poczucie humoru i śmiech.
  sssssssssss
  A grzanuś potwierdzi ?

  Polubienie

 245. I wybaczcie wojaki bo teraz muszą być wielkie litery jako podsumowanie tego wiekopomnego wydarzenia w postaci pisania z iPhona DOKTÓRA Z USA.

  MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG INDIAŃSKI ZOSTAŁ CI JEDYNIE SZNUR W POSTACI IPHONA . JAK ZABŁĄDZISZ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ZNALEŻĆ DROGI ON CI POMOŻE I BILETY TEŻ CI ZABUKUJE.
  HI HI HI
  TO TAKA MOJA ODPOWIEDZ BO NA CHAMSTWO NALEŻY ODPOWIADAĆ CHAMSTWEM NO I JASIU WĘZYKIEM TO :

  Polubienie

 246. Adminek miej poczucie humoru i się pośmiej trochę z pejsatych jaj .Wężyk daje ci je na tacy.Nie bój nic za cztery lata przy następnej kampanii wyborczej 12 stówek ci dadzą tylko wtedy za nie jedynie kupisz kilo boczku hi hi hi.
  ssssssss

  Polubienie

 247. Wężuś co ty ja nigdy never! jakby Kaz powiedział 🙂
  A na cholerę mnie toto, jak ja na dobrą sprawę nie mam do kogo dzwonić 😛 Internety mam w komputerze i to mnie wężyk wystarczy.

  Polubienie

 248. Grzanuś może węzusia deprecha wzięla .Adminek masz tam jeszcze zapasy prozacu po twoim ostatnim ataku hi hi hi
  sssssssssss

  Polubienie

 249. Wężusia? No co ty wężyk, a ja myślał, że ty najradośniejszy polski patriota i ciebie żadne chandry i inne melancholie się nie imają 🙂
  A co to się stało? Wicher przyszedł i stodołę porwał czy drzewo na Volviaka spadło?;)

  Polubienie

 250. Wszystkie koparki mi ze stodoły do bitconia pokradli hi hi hi .Całe trzy i co ja tera będę kopał a ile prądu poszło.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 251. Grzanuś a co do volviaka jutro z rana jadę do Puław go sprzedać mam już nagraną 9 letnią skodę fabię 3 lata pojeżdzę a potem na złom to pierdzikółko jak mawiał Waldi bo mi się już nie chce jeżdzić.
  ssssssss

  Polubienie

 252. Masz rację wężyk, oczy już nie te, nie ma co ryzykować. Teraz na emeryturce to ciebie powinni wozić a nie ty kogoś 😉 Jak tyś te latorośle wychował 😛

  Polubienie

 253. Szkoda gadać grzanulenka .Jedną latorośl mam na polakatolika wychowana ale w zasadzie to się nie wtrącałem dlatego taka córeczka moja głupiutka nieco jest ale cóż poradzić .
  Jak ja wnusi ze swojej krwawicy nie uskładam na fajne mieszkanko gdy dorośnie to pewnie nikt tego nie zrobi.
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 254. Kim Dzong Un straszy „nową, ultranowoczesną” bronią. Przeprowadził „ostrzegawcze” testy

  W czwartek w Korei Północnej odbyły się testy rakiet krótkiego zasięgu. Kim Dzong Un przekazał, że to „ostrzeżenie” dla Korei Południowej, która planuje wspólne ze Stanami Zjednoczonymi ćwiczenia wojskowe
  W Korei Północnej w czwartek odbyły się – jak poinformował Pjongjang – testy „kierowanej broni taktycznej nowego typu”. W komunikacie podkreślono, że chodzi o „ultranowoczesną” broń.

  Według agencji informacyjnej KCNA, próby zostały zorganizowane i były nadzorowane przez koreańskiego przywódcę Kim Dzong Una, który miał poznać w ten sposób nowo wdrożony do użytku system rakietowy. Oświadczył on, że testy rakiet krótkiego zasięgu to demonstracja siły, która jest „ostrzeżeniem” dla Korei Południowej.

  Polubienie

 255. @Wężyk
  Jak ja wnusi ze swojej krwawicy nie uskładam na fajne mieszkanko gdy dorośnie to pewnie nikt tego nie zrobi. ssssssssssssssssss
  Wspaniały z ciebie dziadziuś 🙂 Szkoda że moi tak nie myśleli, chociaż z drugiej strony mieli tyle wnucząt, że gdyby pomogli jednemu to dla reszty by nie starczyło i wojna domowa gotowa 😀

  Polubienie

 256. @Adminek, wczoraj w pejsatej TVP pokazywali, jak u nas gdzieś w Polsce kładli kamień węgielny pod budowę rodzimej produkcji rakiet przeciwokrętowych. Kto wie, jakby Johny Danniels ze swoimi koneksjami zrobił naszej fabryce dobry PR to moglibyśmy te rakietki opychać światu jako obronę przeciw zakusami straszliwej KRLD 🙂

  Polubienie

 257. Grzanuś gdyby Daniels był kobietą można by go nazwać Femme fatale polskiej polityki .Pytanie czy on ma cały mózg , pól mózgu czy 1/ 3
  ssssssssssssss
  Myślę że jednak równa do pisowych i połowę mózgu w Judeopolonii osiągnie.
  sssssssss

  Polubienie

 258. Grzanulka żaden fake jak sam widzisz .Przecież masz klasyczny przykład pisiorków w judeopolonii .Mają jedną trzecią mózgu a z jakimi sukcesami rządzą .Gdyby mieli 50% mózgu byłoby tu księstwo Monaco no niestety sprawa się rypła i tą połowę mózgu szybko nie osiągną ze szkodą dla ojczyzny naszego kochanego adminka.
  sssssssssssss

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s