Dawać kasę frajerzy


Restytucja mienia ofiar Holocaustu. Prawie cały Senat USA chce od Polski załatwienia sprawy

Do Mike’a Pompeo trafił list, w którym senatorowie USA apelują o wywarcie nacisku na Polskę ws. restytucji mienia ofiar Holocaustu. Podpisało się pod nim aż 88 senatorów. – W korespondencji napisano w nim m.in, że wypowiedź premiera Morawieckiego, w której stwierdził, że Polska rozwiązała ten problem, była głęboko niepokojąca.
Inicjatorami listu otwartego do Mike’a Pomepo, szefa amerykańskiej dyplomacji, byli demokratka Tammy Baldwin oraz republikanin Marco Rubio. Cały list dostępny jest na stronie internetowej Baldwin.

Senatorowie USA: Czas poprzeć słowa czynami

„Z radością przyjęliśmy Pańskie wystąpienie w Warszawie w lutym tego roku, w którym wezwał Pan Polskę do podjęcia odpowiednich kroków w celu restytucji mienia prywatnego należącego do ofiar Holokaustu, ich rodzin i innych, którym został on skonfiskowany w czasach komunizmu. Odpowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, który stwierdził, że Polska rozwiązała ten problem, była głęboko niepokojąca. Jak Pan wie, problem nie został rozwiązany i tak po prostu nie zniknie” – napisali senatorowie.

Według nich to najwyższy czas, aby słowa poprzeć znaczącymi czynami – teraz, kiedy ocaleni z Holocaustu nadal żyją. „Zachęcamy do podejmowania odważnych inicjatyw, które pomogą Polsce rozwiązać tę kwestię tak szybko jak to możliwe” – podkreślono w liście.

Pod listem podpisała się grupa 88 senatorów. Onet.pl podaje jednak, że ta może się ona jeszcze zwiększyć.

„Czas jest tutaj bardzo cenny”

Sprawę skomentowała Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego. – Czas jest tutaj bardzo cenny. Biorąc pod uwagę, że ocalałych z Holocaustu jest coraz mniej, Polska powinna pilnie zająć się tym historycznym błędem – powiedział dyrektor operacyjny organizacji, Gideon Taylor. – Ten list pokazuje, że Kongres USA nie zapomniał o ocalałych z Holocaustu i pozostaje nieugięty w wyznaczeniu sprawiedliwości im należnej- dodał.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25061681,restytucja-mienia-ofiar-holocaustu-prawie-caly-senat-usa-chce.html#s=amtp_push

———————————

Komentarze z podanej strony

cztery0000ziobra

A to się PiSuar odkocha w Hameryce…

strange_email

Polski Senat wzywa naród amerykański do oddania ziem wyłudzonych lub zagrabionych rdzennym mieszkańcom kontynentu amerykańskiego. Póki jeszcze żyją w rezerwatach, które litościwe zorganizował im rząd amerykanski. Spieszmy się, czas mija!

mcguirre

No przecież Trump lubi Polaków bo za wszystko sami płacą 🙂

 

 

204 uwagi do wpisu “Dawać kasę frajerzy

 1. „Zachęcamy do podejmowania odważnych inicjatyw, które pomogą Polsce rozwiązać tę kwestię tak szybko jak to możliwe” – podkreślono w liście…..

  Zachęcamy do podejmowania odważnych inicjatyw….

  Też zachęcam naszych rządzących i liderów PiS na których mam zamiar zagłosować, ale warunek.
  Pokażcie temu Pompeo gest Kozakiewicza.

  Polubienie

 2. Ty adminek a ty przyznaj się bez bicia może ty też latał z Kuchcińskim hi hi hi .Tylko grzecznie pytam.
  Sprawa nigdy by nie wyszła na jaw gdyby mało rozgarnięta koleżaneczka sejmowa Kuchcińskiego nie umieściła zdjęć na swoim fejsie z podróży luksusowym samolocikiem bo tak bidactwo chciało się pochwalić w jakich luksusach latach z pisowską szyszką .
  Gdy wpisy i zdjęcia wykasowała było już za póżno bo zrobił się huczek i ludzie na dole wiedzieli co zacz.
  Luczek przyznasz weżusiowi rację .
  Istny pisowy dom wariatów prawda?
  sssssssssssss

  Polubienie

 3. @Też zachęcam naszych rządzących i liderów PiS na których mam zamiar zagłosować, ale warunek.
  Pokażcie temu Pompeo gest Kozakiewicza.

  A co ty w tym Kozakiewiczu i geście widzisz chyba głupotę ludzką i prędzej tobie adminek jaja powrócą do sprawności dwudziestolatka jak PIS pokaże taki gest swojemu panu któremu dupę liże od wielu lat a tak się pejsatki śmiali jak Gierek dał dzióbka Breżniewowi .Gierek przynajmniej w czółko miział Breżniewa a nie robił mu loda jak teraz się robi USA a dokładnie o tym w szczegółach mówił Radzio Sikorski.Warto posłuchać hi hi hi i nieważne że po kielichu dobrego winka hi hi hi.
  Adminek nie rób z siebie głupka i nie marz na jawie jakbyś jakiegoś skręta wypalił.
  hi hi hi
  sssssssssss
  Stary fajny kabareciarz z ciebie i za to cię lubię.
  ssssssssssssssssssss

  Polubienie

 4. Popatrz jak se żyją celebryty w III żydoRP podzcas rządów twoich mężów stanu adminek a naszego grzanusia nie stać na zwykły pokój z kuchnią ibiona mat .
  sssssss

  Polubienie

 5. Też zachęcam naszych rządzących i liderów PiS na których mam zamiar zagłosować, ale warunek.
  Pokażcie temu Pompeo gest Kozakiewicza.

  TE ADMINEK A PO CO GEST KOZAKIEWICZA LEPIEJ IDZ ZA RADĄ WALDKA I WYSTAW JAJA W KIERUNKU USA. PEWNIE SKOŃCZYSZ W KIEJKUTACH STARYCH JAKO TERRORYSTA HI HI HI .
  GEST GŁUPKA KOZAKIEWICZA NASZ ADMINEK WYMYŚLIŁ.
  SSSSSSSS

  Polubienie

 6. ADMINEK TAK NA KONIEC .WĘŻUS BĘDZIE TUTAJ ZAWSZE OSTRO ATAKOWAŁ WSZELKĄ PROPAGANDĘ PROPISOWĄ I LIZANIE JAJ PISOWI PAMIĘTAJ O TYM NO CHYBA ŻE MNIE ZBANUJESZ ALE PRZECIEŻ TY WEŻUSIA LUBISZ.
  PAMIĘTAJ WĘŻUS NIE DA CI SPOKOJU DO ŚMIERCI .ZAWSZE BĘDZIE OŚMIESZAŁ I ŻARTEM I CAŁKIEM POWAŻNIE TWOJE PISOWE ZADŻUMIENIE MÓZGU.
  SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 7. TE ADMINEK TAKIE COŚ POMPEO POKAŻ JAK BĘDZIE W POLSCE TYLKO PAMIĘTAJ TO NIE CZECHY . TUTAJ CIĘ NIKT ZA TEN WYCZYN NIE POKLEPIE PO RAMIENIU ANI NIE POSTAWI PIWA.
  MASZ ODWAGĘ NA TAKI CZYN ?
  ALE PAMIĘTAJ SZYKUJ POTEM SZCZOTECZKĘ I PASTĘ DO ZĘBÓW BO CZEKA CIĘ DŁUŻSZY POBYT W GUANTANAMO HI HI HI JAJCARZU.
  SSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 8. PYTANIE DO NASZEGO PROFESORA KIKI.

  PROFESORKU A TY MASZ ODWAGĘ NA ŻYWO WYPIĄĆ DUPĘ I POKAZAĆ JAJKA POMPEO CZY TYLKO MASZ MOC W SIEDZI W ICH KRYTYKOWANIU W SIECI I U PAZIULKI.
  WIESZ BO JAKBYŚ BYŁ CHĘTNY ALE SIĘ WSTYDZISZ BO MASZ ZA BARDZO OWŁOSIONE JAJKA I ŻOPĘ PRZYJEŻDZAJ DO WĘŻUSIA JA CIĘ ŁADNIE WYDEPILUJE INTYMNYM KREMEM DO DEPILACJI BIELENDA . POTEM JAJKA I ŻOPU POSYPIE CI FAJNYM PUDREM BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ JAK MODEL .

  TYLKO CZY TY JESTEŚ GOTOWY ABY WYPIĄĆ SWOJĄ ŻOPU? .RACZEJ NIE
  HI HI HI BO TY NIE TEN CZECH Z FILMA POWYŻEJ.
  HI HI HI
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 9. PAMIĘTAJ WĘŻUS NIE DA CI SPOKOJU DO ŚMIERCI,

  To znaczy, kiedy planujesz na cmentarz?. Data, godzina miejsce?
  Węźyk co ci tak spieszno. Nie umieraj.

  Polubienie

 10. Adminek tak się pisze do śmierci a skąd mi wiedzieć kiedy klapnę czy ja pejsaty Nostradam a drugi raz numeru już nie zrobię bo się drużyna wojaków nie nabierze i nie będzie beczeć rzewnie i wycierać śpików w chusteczkę po wężusiu.
  hi hi hi.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 11. Widzę adminek zero komentarza w kwestii jego mężów stanu no tak wiadomo uczą tego na kursach medialnych.Jeżeli informacja nie jest dla ciebie dobra to angielskim zwyczajem pejsatki mówią no comments albo jak coś ukradniesz i cię złapią krzycz nie twoja ręka hi hi hi.
  sssssssssssss

  Polubienie

 12. Jeśli Pompeo, lub ktokolwiek inny zacznie poruszać, czy naciskać naszych rządzących w temacie zwrotu mienia bez spadkowego, to oczywistym staje się pytanie ze strony polskiej, czy takie prawo istnieje w Stanach Zjednoczonych, a jeśli istnieje, to czy się go kiedykolwiek stosowało i w stosunku do jakiej grupy obywateli?
  To po pierwsze.
  Po drugie.
  Strona polska powinna wyjaśnić, że w przypadku zgody na procedowanie w Polsce prawa umożliwiającego wypłatę żydom owej fikcyjnej kwoty 300 mld dolarów, Polacy zmiotą ze sceny politycznej obecnych polityków i wybiorą osoby, które zwrócą kraj w stronę Rosji.
  Co więcej może to doprowadzić do łańcuszkowego odwracania się wszystkich pozostałych krajów dawnego bloku sowieckiego od zachodu i skierowanie ich na wschód ze sporą stratą USA, NATO i całego zachodniego świata.
  Tak to wygląda w rzeczywistości i tak powinien tą sprawę przedstawić władzom USA, minister spraw zagranicznych, Morawiecki, czy prezydent Duda. W końcu wymienieni też wiedzą czym wypłata takich roszczeń może się dla nich skończyć.
  Więc nie panikujmy, tylko myślmy trzeźwo, a nadto przecież warto pisać do rządzących, do posłów, zgłaszać podczas spotkań wyborczych i przy każdej innej okazji.

  PiS Dobra Zmiana sobie poradzi.
  My sobie poradzimy.
  W końcu Polacy nie gęsi i swój rozum mamy

  Polubienie

 13. Drżyj Krościenko, grzanuś nadchodzi! 😀 Pozdrowienia dla wszystkich a zwłaszcza Wężyka Krościenkowego rozrywkowego 😉

  Polubienie

 14. @PiS Dobra Zmiana sobie poradzi.
  My sobie poradzimy.
  W końcu Polacy nie gęsi i swój rozum mamy

  HA HA JAJCARZU ADMINKU . TWÓJ PIS CO NAJWYŻEJ BĘDZIE LIZAŁ DUPĘ USA JAK JA DZIŚ LIZAŁEM LODY KAKAOWE BO ŻONKA KUPIŁA NAPRAWDĘ PYSZNE A PIS Z TAKĄ OCHOTĄ POLIŻE SOBIE USMAŃSKĄ ŻOPĘ CO ROBI OD WIELU LAT A ADMNIEK JAJCARZY . IM SZYBCIEJ TO ZROZUMIESZ I PRZESTANIESZ KARMIĆ SIĘ MARZENIAMI TYM LEPIEJ DLA CIEBIE BO PRZESTANIESZ WIERZYĆ W KOSZER BAJKI O TYSIĄCU I JEDNEJ NOCY MÓJ TY PYSZCZKU PISOWY ADMINECZKU.

  GRZANUŚ POZDRÓWKA DRUHU . FAJNIE ŻE JESTEŚ W KROŚCIENKU .
  ZAKRĘĆ SIĘ TAM ZA TAKIMI BABAMI OCZYWIŚCIE W POLSKIEJ WERSJI.
  SZKODA ŻE TAM NIE MA WĘZUSIA BO BYM CI OD RAZU TAKĄ KOBITKĘ JAK TA U DOŁU PODŁAPAŁ
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 15. ceny rosną na inflacja dalej pewnie 1.9% he he
  według systemowej hydry

  kOMEDYJE SIĘ DZIEJĄ ZA RZĄDÓW PREZESA . CENY ROSNĄ JAK OSZALAŁE A INFLACJA DALEJ 1,9 PROCENTA . PREZES CZARODZIEJ HI HI HI
  SSSSSSSSSSSSSSSS SYSTEMOWA HYDRA HA HA HA SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 16. ZOBACZ ADMINEK JAK SIĘ Z CIEBIE ŚMIEJĄ W KRAJU ZNAD WIELKIEGO BAJORA Z TWOJEGO PISANIA I NIBY ŻE PIS POSTAWI SIĘ USA HI HI HI OJ KABARECIARZU TY.

  Polubienie

 17. @W końcu Polacy nie gęsi i swój rozum mamy

  ha ha ha jajcarzu adminku .No to fajny rozumek. Jajcarzysz adminku od samego rana i za to wężuś się kocha .A rozumek tylko pozazdrościć takiego rozumku u dołu.
  Do tego poziomu jeszcze wężuś nie doszedł ale obiecuje ciężko pracować aby do niego dojść.
  Harówka przede mną aby osiągnąć takie IQ jak ci na dole.
  Wyzwanie dla mnie jakby powiedział Brian Tracy hi hi hi.
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 18. BO JAK TO MAWIAŁ JEDEN Z PISIORCZYKÓW MEDIALNYCH 10 LAT TEMU :
  ” SPOKOJNIE PANOWIE GŁUPI LUDEK NA DOLE TO KUPI „.

  NA POCIESZENIE POWIEM ŻE NIE MIAŁ NA MYŚLI NASZEGO KOCHANEGO ADMINKA. HI HI HI
  SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 19. MASZ ADMINEK OGLĄDAJ SWOICH MATEMATYKÓW LWOWSKICH BANACHÓW W CZASIE SĄDY.
  SKĄD MA RZĄD SIANKO NA 500 PLUS ?
  OCZYWIŚCIE CIĘŻKA PRACA RZĄDU.

  TUMAŃSTWO NIEPRZECIĘTNE I PRZYKRO STWIERDZIĆ ALE TEN POLITYK PISOWSKI MIAŁ 100 % RACJĘ MÓWIĄC 10 LAT TEMU O CIEMNYM LUDKU NA DOLE HI HI HI.
  ALE PROPAGANDA!!!!!!!!!!!!
  HI HI HI
  PRL TAK NIE POTRAFIŁ ZA DIABŁA HI HI HI.

  Polubienie

 20. Ci obecni nie kradną jak mówi moherka na filmie.
  Oni tylko ljublju latać samolotami i dobrze zjeść.
  To misiaczki lubią najbardziej.
  No gdzież by kradli to najbardziej uczciwi ludzie na ziemi a że lubią latać nie za swoje i zajadać się pysznościami a kto nie lubi hi hi hi.
  ssssssssssssssssssssssssssss

  Mniam mniam pycha.

  i latać tez lubimy bo my uczciwi som a 4 miliony złotych z latania to szczegół bo my uczciwi som.
  hi hi hi

  Dawaj kika profesor dalszą uczciwość najuczciwszych ludzi świata.
  hi hi hi
  ssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 21. 220 kg krewetek kto tam to zeżre w tym knesejmie hi hi hi .To tam trzeba całego ludu Chin aby to zeżarł .Posrają się z tych krewetek no ale jak się kupuje nie za swoje.
  Adminek to twoi mężowie stanu tak lubią krewetki że wciągają aż 220 kg!!!!!!!!!!!!!!
  O BOŻE ŻYDOWSKI DLA MNIE SZOK HI HI HI .
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  ALE GUST MAJĄ NI MA CO .
  CIEKAWE CZY FILOZOF LUBI KREWETKI . POSŁEM NIE JEST TO NIE SPRÓBUJE HI HI HI .

  Polubienie

 22. @Strona polska powinna wyjaśnić, że w przypadku zgody na procedowanie w Polsce prawa umożliwiającego wypłatę żydom owej fikcyjnej kwoty 300 mld dolarów, Polacy zmiotą ze sceny politycznej obecnych polityków i wybiorą osoby, które zwrócą kraj w stronę Rosji.
  Co więcej może to doprowadzić do łańcuszkowego odwracania się wszystkich pozostałych krajów dawnego bloku sowieckiego od zachodu i skierowanie ich na wschód ze sporą stratą USA, NATO i całego zachodniego świata.
  Tak to wygląda w rzeczywistości i tak powinien tą sprawę przedstawić władzom USA, minister spraw zagranicznych, Morawiecki, czy prezydent Duda. W końcu wymienieni też wiedzą czym wypłata takich roszczeń może się dla nich skończyć.
  Więc nie panikujmy, tylko myślmy trzeźwo, a nadto przecież warto pisać do rządzących, do posłów, zgłaszać podczas spotkań wyborczych i przy każdej innej okazji.

  Adminek nie wiem jaką słoninkę zjadłeś dziś na obiad jak taką na trzy palce to daj spróbować bo imć też chciałbym smoka na niebie z dwoma głowami i trzema diademami zobaczyć hi hi hi
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 23. Chociaż kiedyś widziałem na niebie takie cuda po butelce dobrego samogonu ale to było dawno hi hi hi

  Ale ty widzę adminek jeszcze na starość masz fajne zajawki i dlatego bardzo ci tego zazdroszczę.
  Jak się mocno skupisz to na niebie takie cóś widzisz hi hi hi bo prędzej takie cóś zobaczysz jak stanie się ciałem to co napisałeś w temacie Morawieckiego i PIS hi hi hi .Oj ty jajcarzu i za to cię lubię bo jajcarzysz jak wężyk tylko potrafisz się maskować bo żeś skończył kursy medialne hi hi hi.
  sssssssssss
  sssssssssssssssssss

  Polubienie

 24. LIMIT NA TEN ROK WYCZERPANY .
  4 MLN ZŁOTYCH PASZŁO W KIEBIE NIE MATRY HI HI HI A DOPIERO SIERPIEŃ HI HI HI
  SSSSSSSSSSS

  Polubienie

 25. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października – poinformował rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski. Andrzej Duda podpisał oficjalne postanowienie w tej sprawie, inaugurując tym samym oficjalną kampanię wyborczą.

  Wężyk nałoży krawat, nową koszulę i pójdzie na wybory -jak zwykle po kościółku.

  Polubienie

 26. Wężyk zawsze robi to co mu żona karze, a nam tu bajki pisze, że nie chodzi ani do kościoła ani na wybory. Wąż jak wychodzi z kościoła to zawsze wielebnego proboszcza w rękę cmoknie i o błogosławieństwo prosi. Poczym podaje kopertę ze stówką. Bo tak mu małżonka w domku przypomina, żeby w kościele bąków nie puszczał, nie kichał, w sufit się nie gapił i do spowiedzi regularnie chodził.

  Na wyborach głosuje tak jak mu żona karze, to znaczy jak wskaże ojciec Rydzyk z Torunia

  Polubienie

 27. @Wężyk nałoży krawat, nową koszulę i pójdzie na wybory -jak zwykle po kościółku.

  A MOGĘ LICZYĆ NA PODWÓZKĘ LUKSUSOWYM SAMOLOTEM ZE STRONY MARSZAŁKA KUCHCIŃSKIEGO WTEDY NIE MA BATA IDĘ I GŁOSUJĘ NA PIS.
  TAKICH LUKSUSÓW TO JA JESZCZE PROSTY CHŁOP NIE WIDZIAŁ TAKŻE JEŻELI MARSZAŁEK KUCHCIŃSKI PRZEWIEZIE MNIE SAMOLOTEM TO JA GŁOSUJE NA PIS.
  BĘDZIE TO DLA MNIE NIESAMOWITE PRZEŻYCIE A JAK JESZCZE GOLNĘ TAM FAJNEGO SZAMPANIKA DLA KURAŻU GŁOSUJĘ NA PIS DO KOŃCA MOICH DNI .
  HI HI HI HA HA HA .
  SSSSSSSSSS

  Polubienie

 28. @Poczym podaje kopertę ze stówką. Bo tak mu małżonka w domku przypomina, żeby w kościele bąków nie puszczał, nie kichał, w sufit się nie gapił i do spowiedzi regularnie chodził.

  A co ja bidak zrobię jak mnie żona fochy stroi bo nie chcę jej dać stówki w kopercie no i cholera muszę w końcu dać co poradzę z babami adminku nie wygrasz.
  W dodatku muszę wyjść jak batman do mnie przychodzi i czekać na mrozie aż wylezie z mojego domu.

  No kużwa to moja Becia ma ze mną miód tylko co z nią będzie jak ja naprawdę umrę nie tak dla jaj ale faktycznie.
  ssssssssssssssss

  Polubienie

 29. NO PRZECIEŻ MÓWIŁEM ŻE W SAMOLOCIE CHCĘ SIĘ PRZEJECHAĆ NA WYBORY 13 PAŻDZIERNIKA A NIE FURMANKĄ .OD TYCH KREWETEK CZYŻBY SŁUCH SŁABSZY?.
  SZANSA JEST ŻE POLECĘ HI HI HI
  SSSSSSSSSSSSS HA HA HA .

  Polubienie

 30. OD TEGO WYDARZENIA SPORE POSTĘPY POCZYNIONO TAKŻE SZACUNECZEK .OGLĄDANIE RAMBO I UNIWERSALNEGO ŻOŁNIERZA NIE POSZŁO W LAS.
  BRAWO.

  SSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 31. O la Boga żydowskiego panienko Miriam koniec świata się zbliża atakują naszych wyższych duchownych i to kto LGBT .O jejku wszelkiej maści wrogowie Kościoła go atakują .Pejsaty jewrobarak i jego zboczenia.
  A kto do wejścia do jewrobaraku usilnie namawiał a komu ojro jewrobaraku nie śmierdziało.
  Oczywiście rebe Stasiu powie że papa nie miał wyjścia bo musiał wszak inaczej cała koszer ojropa by go utopiła.
  Oj rebe Stasiu z takim gadaniem to do ameb i pantofelków a takich tu znajdziesz miliony .Sonda w Białymstoku klasyczny przykład.

  Geje . Proszę bardzo macać się po jajach w waszym mirze domowym i tam się dmuchać ale niech ja tylko będę szedł ulicą i zobaczę obmacujących się gejów czy się całujących na ulicy i gdy moja wnuczka kochana to zobaczy to ja jeszcze nogę aby dać kopa w dupę potrafię uruchomić.
  Geje do swojego miru domowego weg .
  I co katole tak się boją LGBT wszak ich pan i Bóg Joszue Kościół on jest jego opoką i on nie zginie.
  Wierzyć w waszego Joszue i budować Kościoły których jest tu multum i będzie dobrze katole
  hi hi hi
  To wam wężuś mówi.

  https://popierajmy.pl/murem-za-abp-markiem-jedraszewskim?qval_i=ImxpbmsyPSZpbWllPVBpb3RyJm5hendpc2tvPUphZ29kYSZlbWFpbD1iZXJyeTMwQGdhemV0YS5wbCZpZHR5dHVsPURyb2dpJiI%3D&ka=561112

  Polubienie

 32. Zepsucie idzie po całości ale jak to się mówi batmany- katabaski spadły z deszczu pod rynnę i ja ateista krytykuje wszelkiej maści zboczenia jak to możliwe ja ateista wcielenie wszelkiego zła hi hi hi.
  Katabasiory mają to na co ciężko harowali całe 30 lat i ja ich nie żałuje.
  Gdybym był katabasiorem to bym słuchał całymi dniami tego poczciwca Natanka też katabasiora ale mającego jeszcze jakąś moralność chociaż czy ja wiem zepsucie i zgnilizna jest już tak duża że i Natanek nic tu nie zdziała a wężyk zawsze powtarzał że szanuje takich duchownych którzy jeszcze jakąś tam moralność mają i autentycznie wierzą w raje i nieba nie mając pociągu do pieniądza.
  A choćby i za ten jeden film trzeba Natanka pochwalić będąc oczywiście uczciwym.

  Katabasiory jeszcze coś by z tej instytucji mogły uratować gdyby słuchali z uwagą to co mówi ten księżulo poczciwy ale ani oni go słuchać nie będą a ponadto jest już na to za póżno.
  Ta instytucja upada tak czy owak najpierw na zachodzie na końcu u nas i jak zwykle najbardziej otumaniony Polak ostatni zgasi światło.
  ssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 33. No to możecie sobie pogratulować całkowitego upadku moralnego tego kraju i narodu a więc otwierajcie szampany i módlcie się aby boga żydowskiego nigdy nie było i aby był wymysłem bo jak istnieje czekają was straszne męki w tzw piekle czy jak to się tam nazywa.
  a wężuś ?
  Niczego się nie boi .Zawsze żył uczciwie ciężko pracował był moralny .Nikomu nic nie ukradł nikt przez niego nie płakał a jeszcze pomagał ludziom także się nie boi żadnej siły wyższej jakby się nie nazywała czy Bóg żydowski czy inaczej ale w istnienie takiej siły nie wierzy po to po prostu ludzka wyobrażnia gdyż człowiek zawsze potrzebował jakiś bogów zaczynając od Sumerów.
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 34. To jest autentyczna wiara i w jego Joszue Króla i Miriam .On w to wierzy autentycznie skromny księżulo który w dodatku ma zakaz odprawiania mszy i za to szacunek od ateisty wężyka bo wierzyć można w co się chce aby w to wierzyć prawdziwie.
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 35. No to może o nadciągającej katastrofie tak na koniec w drugiej kadencji PIS bo ja ostrzegam adminka mówię aby kupował złoto i srebro póki jeszcze ma czas a on się tylko śmieje tak ufa swoim pisiorom.
  Ciężko mu pojąć że idzie poważny kryzys i koszerna władza nad światem upadnie tak czy owak.

  https://www.fxmag.pl/artykul/polski-zloty-traci-dolar-usd-za-385-zl-bankom-centralnym-puszczaja-nerwy?utm_source=push&utm_medium=push_notification&utm_campaign=push_fx

  Polubienie

 36. No i jedziemy dalej z Kuchcińskim.Bo to nie koniec memów .Będziem to tłuc jeszcze długo na tym portalu aż adminek zauważy na kogo głosuje hi hi hi.
  sssssssssssssssssssss

  Polubienie

 37. Wężyk ty się w jakiegoś czarnowidza bawisz czy jak. Z kart nie wróżysz, a gadasz jak cyganka, kryzys będzie, kupuj ta ludziska złoto, dulary, sól i spirytus.
  Natanek szatanek co on może wiedzieć o Piłsudzkim czy Dmowskim. Znał ich, żył w ich otoczeniu?
  Coś tam przeczytał w Internecie, może Waldzia jakiś film na YT odsłuchał i pierdzieli swoje.

  Termin wyborów ustalony, a po wyborach będziemy mieli nową rzeczywistość .
  Jeden naród, jedna partia, jeden wódz,
  innymi słowy
  Eine Nation, eine Partei, ein Führer
  Wężyk, a wówczas nie potrzebne nam będą złoto, srebro i dolary.
  Wszyscy będziemy mieli po równo.
  Będzie dobrze, a nawet jeszcze lepiej.

  Polubienie

 38. Adminek widzę że smalczyk u ciebie z cebulką z chlebkiem z rana jak śmietana bo widzę ze tęsknisz za wodzusiem dyktatorem hi hi hi jajcarzu.
  Nie ma człowieka który by żył w czasach marszałka i to na żywo widział to jest żaden argument .A co wiedzą w temacie historii twoje pisiorczyki dla których wzorem jest tenże Andrzej Albert ksywka w PRL.
  No przecież możesz słuchać tych histeryków i uważać że oni żyli w czasach II RP i się nie mylą wiedząc wszystko wciskając ciemnotę ludowi na dole.

  Wolę Natanka ponieważ on mówi prawdę co nie jest częstym zjawiskiem po 89 roku gdzie 99% to same kłamstwa dlatego tego duchownego szanuję a że wierzy i bardzo dobrze skoro jego wiara opiera się na szczerej miłości .Niech sobie wierzy .Wierzyć można we wszystko oby szczerze i z miłością .Taka wiara wtedy nie jest grożna dla nikogo.
  sssssssssssssssssssssssssss

  Widzę adminek nadciąga powoli atak deprechy bo mówi nasz adminio o jednym wodzu i partii .Tylko błagam adminek nie likwiduj portalu na dwa tygodnie.
  No i nankę trza poinformować że jest portal .Niech pisze ku chwale adminka.

  PS .Są dokumenty , archiwa.Znana jest postawa Sapiechy po śmierci wielkiego wodzusia II RP a Natanek się na to powołuje i mówi prawdę .Tego nie usłyszysz w Pejs TV.
  .A kryzys ?
  Wspomnisz moje słowa jak nadejdzie tylko wtedy będziesz miał z biedy łysą żopu
  hi hi hi .
  Trzymaj się adminek na razie.

  Niech ci się prezes nie marzy w stroju Selmana bo to ani 26 rok ani ten czas historyczny w dodatku to już stary dziad blisko 70 ki hi hi hi jajcarzu.
  ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 39. @Coś tam przeczytał w Internecie, może Waldzia jakiś film na YT odsłuchał i pierdzieli swoje.

  Waldziu zbzikował ale mówił dużo prawdy .Facet o ogromnej wiedzy .Samo to ze Erilo stworzył .Od niego adminek pobieraj korepetycje a nie go krytykuj.Wtedy będziesz miał szansę aby w głowie reaktywował ci się mózg hi hi .Jedna partia – jeden wódz nie dla mnie ale żarty z rana jak śmietana.PIS i prezesunio tyle mnie obchodzi co kilo kitu na agrafce a po jajkach z Kuchcińskim to już ma 100% Benny Hilla z tego PIS hi hi hi.
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 40. @Wszyscy będziemy mieli po równo.
  Będzie dobrze, a nawet jeszcze lepiej.

  A CO TO PREZES BĘDZIE KOMUNĘ PIERWOTNĄ WPROWADZAŁ . NIE MA BATA TRZA REAKTYWOWAĆ KANAŁ WALDZIA HI HI HI TYLKO CO NA TO POWIE BARAK JEWROPEJSKI A ZWŁASZCZA WIELCE PANUJĄCY PRZYWÓDCA ŚWIATA DEMOKRATYCZNEGO MORALNEGO DONALD TRUMP . KOMUNA PIERWOTNA W KOLONII USRAJU NAD WISŁĄ . TEGO JESZCZE NIE GRALI HI HI HI HA HA HA.REBE STASIU DOSTANIE ATAKU SRACZKI .
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 41. Weźcie się, rodacy, jakoś ogarnijcie umysłowo, w przeciwnym razie sprowadzicie na kraj nieszczęście. Bo ileż to roboty takie niewielkie państwo jak Polska zamienić w perzynę, a ludzi pozabijać?
  Przecież nie o to może nam chodzić.
  Medialny przewodnik niszczenia krajów w siedmiu krokach
  1. Na początku namierzają kraj gotowy na „zmianę reżimu” i okrzykują go „bandyckim państwem”, następnie…
  2. Uzbrajają, trenują, finansują lokalne grupy terrorystyczne poprzez CIA, MI6, Mossad, Al-Kaidę (operacje CIA), kartele narkotykowe (często operacje CIA) i nazywają je „bojownikami o wolność”, potem…
  3. Jako pozór, wystawiają na scenę Radę Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych zionącą śmiercią i zgubą milionów cywili, nazywają to „sankcjami Narodów Zjednoczonych w celu ochrony ludności cywilnej”, potem…
  4. Rozpowszechniają bezwstydne kłamstwa poprzez swoje „newsroomy” i płatnych żurnalistów, nazywając to „troską międzynarodowej społeczności wyrażoną przez uznane autorytety i analityków…”, potem…
  5. Bombardują, atakują i przejmują kontrolę nad wyznaczonym krajem, nazywając to „wyzwoleniem”, potem…
  6. Gdy namierzone państwo znajdzie się pod ich kontrolą, narzucają „rodzaj demokracji jaką my chcemy ujrzeć” (jak określiła Hilary Clinton przed wizytą w Egipcie i Tunezji 10 III 2011 r.), aż ostatecznie…
  7. Kradną smakowitą ropę, zasoby kopalin i dobra rolnicze włączając je w system globalnych korporacji elit, dyktują zgubny dług wobec sektora prywatnej bankowości i nazywają to „zagranicznymi inwestycjami i odbudową”.
  Ich hasłem przewodnim jest: „Siła i Hipokryzja”, których nieustannie używają do niszczenia całych krajów, zawsze w imię „wolności”, „demokracji”, „pokoju” i „praw człowieka”. Skrajna przemoc i siła jest używana w celu osiągnięcia ich celów i zamierzeń.
  Ich Starsi rekomendowali to wiele dekad temu w odbitce Światowej Dominacji napisanym na sędziwym manuskrypcie…
  „Co powiedziałeś…? Że nie chcesz być ‚wyzwolony’ i ‚zdemokratyzowany’?!?”
  „Zatem weź Hiroszimę, Nagasaki, Hanoi, Berlin, Drezno, Bagdad i Basrę! Weź Tokyo, Gazę, Liban, Kabul, Pakistan, Trypolis, Belgrad, Egipt, Salwador i Grenadę! I weź Panamę, Argentynę, Chile, Kubę, Dominikanę, Somalię, Afrykę!!”
  Zawsze bombarduj ludzi na drobne kawałki… Zawsze, oczywiście, w imię „wolności”, „demokracji”, „pokoju” i „praw człowieka”.
  Adrian Salbuchi jest politologiem, autorem, spikerem i komentatorem radiowym oraz telewizyjnym w Argentynie. http://www.asalbuchi.com.ar

  bardzo ciekawe artykuły pod tym linkiem https://ussus.wordpress.com/

  Polubienie

 42. Ad koras

  Spokojnie Koras, nie siej defetyzmu, PO—LIN jest w ,,dobrych” rękach SZATANA!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/defetyzm

  52. REPUBLIKA BANANOWA US-RAJU.

  Polska 52 stanem Stanów Zjednocznonych – z cyklu ,,Polska istnieje formalnie”

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/36945-polska-52-stanem-stan%C3%B3w-zjednoczonych-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie

  RZĄDZI JEDYNIE SŁUSZNA PARTIA I TAK JEJ DOPOMÓŻ DIABLE WSZECHMOGĄCY!

  Nowa kulturkampf w każdym ,,porządnym” domu.

  Koras, więc o co Ci chodzi? Zakręć pejsa i nie kwękaj!

  Hej!

  Polubienie

 43. USA. Policjanci na koniach prowadzili czarnoskórego mężczyznę jak niewolnika. „Scena jak z Django”

  DEMOKRACJA pełną gębą.

  Polubienie

 44. Adminek nie krytykować mi tu USA bo zadzwonię do posła PIS z twojego regionu że jako członek PIS w przyszłości uprawiasz wrogą propagandę skierowaną przeciwko naszemu sojusznikowi którego każdy Polak powinien kochać i wielbić .Mówi ci to coś hi hi hi ha ha ha
  ssssssssssss
  Zwolennik PIS jedzie po USA jak po łysej kobyle .Tego jeszcze nie grali nawet w Bennym Hillu i Egonie Olsenie hi hi hi ha ha ha sssssssssss

  Polubienie

 45. W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa pilne spotkanie, w którym biorą udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Najprawdopodobniej ma związek z nowymi okolicznościami, które pojawiły się w sprawie lotów marszałka Kuchcińskiego. Jak ujawniono, rządowym samolotem latali z nim m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister Andrzej Adamczyk czy Stanisław Piotrowicz z żoną. Loty miały status HEAD.

  Polubienie

 46. wężyk
  A nie przyszło ci to do głowy, że ja jako zaufany samego prezesa, mogę więcej niż pozostali szeregowi członkowie partii, w tym oczywiście krytykować i jechać po USA i nawet po Trumpie.

  A ponad to zastanawiam się czy nie przyjąć propozycji stanowiska marszałka po Kuchcińskim.
  Tylko, że ja powiedziałem sobie, wracając ostatnim moim lotem z USA, że jak szczęśliwie dolecę do Polski to koniec z lataniem do końca życia.
  A jak wiesz marszałek musi latać to tu to tam, albo z powrotem.
  O czym z resztą wie prezes wszystkich prezesów.

  Polubienie

 47. Adminek a co ja czytam przed chwilą w niemieckim internecie i naprawdę nie byle gdzie a w sieciowych wydaniach największych pism niemieckich o polityce.
  a to czytam.
  Na razie USA nie przewidują żadnych sankcji dla Polski ale apelują na razie o szybkie załatwienie naglącego problemu.
  Oj jacy łaskawcy .Nie przewidują na razie żadnych sankcji. UFFFFF ale mi ulżyło .Adminkowi pewnie też.

  No to się pisiorom mnożą problemy .Po wyborach muszą znależć 300 mld dolarów aby oddać żydom inaczej USA wezmie palę i będzie lać ile wlezie swoją kolonię.
  Jestem przekonany że w zębach te 300 mld usd oddadzą odszkodowań żydom niech no tylko ukochana demokratyczna metropolia bardziej przyciśnie swoją kolonię nad Wisłą.

  No i okazuje się że nie tylko Kuchciński latał ale i cała chmara innych VIPów pisowych podobno .Ot taka chryja i to na chwilę przed wyborami.
  Pisiory zwołują nadzwyczajne narady gdzie będą pierdzieć w stołki i zastanawiać się co z tym pasztetem robić a ja mam dla nich dobrą radę.
  Nic nie robić .Dopóki szmalec jest dla gojów w postaci 500 plus na frytki , colę i hamburgery wszyscy pisowscy mogą se latać jak Kuchciński a co tylko korzystać bo jak bydzie kasa na 500 plus to goje przymkną oko na jakieś tam latanie pisiorków za ich podatki i co mnie to obchodzi że jakiś status HEAD.
  Jajca po całości ale ten kraj to kabaret od 30 lat gdy rządzą nim pookrągłostołowe partyjki.
  Wiwat Benny Hill i Egon Olsen.
  sssssssssssssssss

  Polubienie

 48. Ha ha ha hi hi .
  Prokuratura się zajmie lotami Kuchcińskiego nie będzie to jednak śledztwo .To po co się tym zajmować.
  Jajca pisowe po całości.

  https://natemat.pl/281079,prokuratura-zajmie-sie-lotami-kuchcinskiego-wszczeto-procedure-sprawdzajac

  Dobrze że ja tak nie latałem bo już bym siedział w Kiejkutach Starych albo na Rakowieckiej ale jak wiadomo są równi i równiejsi i co wolno wojewodzie Kuchcińskiemu to nie tobie chłopie smrodzie z lubelskiego.
  hi hi hi ha ha ha .
  sssssssss.
  Pisowe jajca lepsze niż kolacja na wieczór hi hi hi ha ha ha.
  Dawaj więcej PIS takich jajec bo wężyk pada ze śmiechu a idą wybory to te loty to tylko preludium do jeszcze większych jaj hi hi hi .
  sssssssssss

  Polubienie

 49. Czy profesor Kika zgodzi się z tą tezą wężyka na temat pejs demokracji.Czy to nie jest jej fundament co sorku zwyczajny.

  Dobrze że ja tak nie latałem bo już bym siedział w Kiejkutach Starych albo na Rakowieckiej ale jak wiadomo są równi i równiejsi i co wolno wojewodzie Kuchcińskiemu to nie tobie chłopie smrodzie z lubelskiego.
  hi hi hi ha ha ha .
  sssssssss.

  Polubienie

 50. Jak niegdyś wspominał Michalkiewicz sprawa „kasy” została uzgodniona prawdopodobnie już za panowania świętego Lecha Kaczyńskiego. Jeśli jest to prawda to te wszystkie listy z Izraela i USA są jedynie ponaglaniem rządu, żeby zrobił to do czego poprzednie ekipy już się zobowiązały.

  Polubienie

 51. Adminek oglądaj ten film i wybierz najlepszą mielonkę i wysyłaj jutro żonkę niech ci idzie kupi z 10 sztuk bo po drugiej kadencji PIS takich rarytasów już nie będziesz probieren.
  Pozostanie ci jedynie pumpernikiel czarny i kwaszone mliko hi hi hi ha ha ha .
  ssssssssssssssss

  Polubienie

 52. A ja zaraz siadam i piszę do prezesa.
  – Panie prezes, a każ pan skontrolować gdzie i kto latał za czasów Donalda słonko Peru.
  Dla czego ,,Hej Jude” krótki filmik kosztował aż 7 milinów złotych i do czyjej trafił ten ,,piniond” kieszeni? Czy Donald kupił sobie stołek w Unii i ile to nas kosztowało? Itd. itp.
  I dawać to do prasy, wszystkie brudy spod dywanu.

  Polubienie

 53. @A ja zaraz siadam i piszę do prezesa.
  – Panie prezes, a każ pan skontrolować gdzie i kto latał za czasów Donalda słonko Peru.
  Dla czego ,,Hej Jude” krótki filmik kosztował aż 7 milinów złotych i do czyjej trafił ten ,,piniond” kieszeni? Czy Donald kupił sobie stołek w Unii i ile to nas kosztowało? Itd. itp.
  I dawać to do prasy, wszystkie brudy spod dywanu.

  Adminek czy ty oczadział ty chcesz pisać listy do kolegi Ryżego na boga żydowskiego najświętsza panienko daj spokój .Nie rób za kapustkę czyli Kohla hi hi hi ha ha ha .

  Gdyby prezesunio chciał to by całe PO do pierdla powsadzał już cztery lata temu a skończyło się ledwo na jednym wiceministrze finansów u Ryżego rządu tego co odpowiadał za hazard.Pewnie już i tak wyszedł i siedzi na wolności.Plus przymknęli przekręciarzy vatowskich którzy zaraz wyszli za kaucją podobnie szef KNF wyszedł po 30 dniach z paki czyli się nie nasiedział w ciupie.

  Tam ręka rękę myje i temat Kuchcińskiego i innych ViP-ów pisowych przeminie w ciągu tygodnia dwóch albo przykryją to czymś innych i po herbacie .Także adminek nie nerwujsia bo ci żyłka pęknie .Szkoda zdrowia.

  Polubienie

 54. Wężyk, muszę cię jednak edukować dogłębnie.
  Otóż kryzysy to są wówczas jak:
  po pierwsze:
  gdy na wojnę idą wszystkie chłopy i nie ma komu ziemi uprawiać.
  Wojny nie ma i nie będzie, a jak by się nawet zdarzyła to i tak chłopy zostaną w domu i na roli bo dziś wojny robi się nie piechota i na pieszko, a jedynie tym co lata po niebie, samoloty, rakiety drony.
  Po drugie
  Kryzys może się zdarzyć, jak się Polakom zechce odwrócić od Ameryki i od zachodu i skierować na wschód do Rosji i Chin. To wówczas zrobią nam majdan, burdel, sankcje gospodarcze, zamkną swoje fabryki, zrobią wojnę domową i będzie bieda.
  Póki co Polacy od zachodu i od Ameryki się odwracać nie chcą. Wybierzemy sobie PiS i będzie wszystko tak jak dzisiaj a nawet i lepiej.
  Więc weź na rozum i zrozum, nie ma powodów do kryzysu więc kryzysu nie będzie!!!!
  Zapisz to sobie wężykiem.
  Żydki amerykańskie chcieliby jakąś od nas kasę, ale nie dostaną bo nasz rząd kasę woli wydawać po swojemu na swoich i reszta na przyszłych wyborców. W ostateczności przydusi się polskich żydów i napuści ich na amerykańskich, że to co było bez spadkowego to żydów polskich a nie jUSAju i się im powie, że chcą bezprawnie okraść swoich braci zamieszkałych nad Wisłą. A poza tym w USA prawo bez spadkowe nie działa więc czemu ma działać niby gdzie indziej.
  Teraz wężyk wiesz, że kryzysu nie będzie w najbliższych 10 latach na mur beton.
  Możesz spać spokojnie.

  Polubienie

 55. Adminek zgłoszę się za rok góra dwa i wyślę ci bokserki na mój koszt za zostaniesz z łysą dupą gdy PIS odda 300 mld żydkom .Wspomnisz moje słowa bracie .Na dziś patrzysz na niebo i widzisz dwugłowego smoka z diademami chociaż to bajania nieprzeciętne ale masz prawo w to wierzyć.
  Przebudzenie dla ciebie i innych będzie straszne bo kryzys zrobi z was dziadów a potem słowa w stronę węzyka ” czemuś ja cię chłopie nie słuchałem i nie kupiłem srebra i złota”.
  Kryzys będzie potworny w 2021 roku ja tylko ostrzegam bo pejsata władza się załamuje i wszystko co za nią stoi.
  ssssssssssssssssss

  A więc kupuj te mielonki adminek aby cieszyć nimi twoje kubki smakowe bo w 2021 roku bydzie za póżno.
  hi hi hi ha ha ha

  Polubienie

 56. Imperium zła atakuje

  Jest lista lotów HEAD marszałka Stanisława Karczewskiego. W 2018 roku odbył 29 podróży, część z rodziną

  Polubienie

 57. Nawet kika profesor mnie poparł .Nic nie ma lepszego jak kupno złota nie na darmo usmańcy już nie mają zaufania do swojego pustego dolca i kupują w lombardach sztabki złota.
  Ewentualnie adminek wyciągaj kasę jaką trzymasz w bankach rothschildowskich w innym wypadku stracisz i będziesz beczał jak baran .Te ich zabezpieczenia do 50 tys ojro o dupę potłuc.
  ssssssssssss

  Polubienie

 58. @Adm 7 sierpnia 2019 o 8:07 PM
  Imperium zła atakuje

  Jest lista lotów HEAD marszałka Stanisława Karczewskiego. W 2018 roku odbył 29 podróży, część z rodziną

  A z kim latał z córką ,żonką , synkiem , chłopakiem córki , matką , ojcem , wujkiem , pradziadkiem , prababcią , ciocią ? hi hi ha ha ha .
  ssssssssss
  PIS głupszy od Egona Olsena hi hi hi ha ha ha .
  ssssssss

  Polubienie

 59. Chociaż w sumie to egon był inteligentny gorzej z Bennym i Kjeldem.Gdy widzę polityków PIS to od razu skojarzenia z Bennym i Kjeldem .Egon to jednak wyższa półka
  ssssssssssss

  Polubienie

 60. @kanassatego on Sierpień 7, 2019 o 3:28 pm said:
  Nadszedł chyba czas aby przynajmniej tu na Blogu Przemka (na pewno na mojej stronie, co już zaczynam robić) przeznaczyć segment na promowanie nauki. Jako Polacy mamy pewne znaczące osiągniecia, mimo że potencjał intelektualny i naukowy Polaków został systematycznie tłumiony setki lat przez zarazę katolicką.

  Oprócz, oczywiście np. Kopernika, mamy Marię Skłodowską, naukowca o sensacyjnych osiągnieciach. Przede wszystkim, powinniśmy konsekwentnie mówić o Marii Skłodowskiej, a nie a Marii Skłodowskiej-Curie, albo, co gorsza, o Marii Curie. Jednym ważnym powodem jest powszechne przekonanie, szczególnie wśród niedokształconych mas krajów anglosaskich i Zachodnich w ogóle, że Maria Skłodowska była Francuzką, na co wskazuje imię jej męża.

  Była pierwszą kobietą, która otrzymała nagrodę Nobla; była też pierwszą osobą i jedyną kobietą, która otrzymała nagrodę Nobla dwa razy; również jedyną osobą, która wygrała nagrodę Nobla w dwu różnych dyscyplinach naukowych (chemii i fizyce).

  I była Polką!

  Absolutna sensacja i nasza duma.

  No, ale zniewolone masy polakatolickie wolą chłopa z Wadowic i mitycznego żydowskiego Jezusicka.

  Cudze chwalicie …

  ZNALAZŁ SIĘ HAMERYCKI MĄDRALA I ON NAJLEPIEJ WIE KOGO SZANUJĄ POLACY A KOGO NIE.

  POLACY MAJĄ OGROMNY SZACUNEK DO CURIE – SKŁODOWSKIEJ . MAMY NAWET UMCS W LUBLINIE JEJ IMIENIA .
  PODOBNIE JEST Z KOPERNIKIEM.

  ZNALAZŁ SIĘ DOKTÓR HAMERYCKI OD LAT MIESZKAJĄCY W USA I ON BĘDZIE TU MNIE UCZYŁ KIM BYŁA SKŁODOWSKA CZY KOPERNIK.
  A SPRAWA Z WOJTYŁĄ TO INNA BAJKA NIE MAJĄCA NIC WSPÓLNEGO ANI ZE SKŁODOWSKĄ CZY KOPERNIKIEM.
  Z TEGO CO JA OBSERWUJE CORAZ WIĘCEJ POLAKÓW MA KRYTYCZNY STOSUNEK DO WOJTYŁY . NIE MA JUŻ TAK ŚLEPEJ MIŁOŚCI DO NIEGO JAK PO JEGO ŚMIERCI .

  ZGADZA SIĘ ZE MNĄ ADMINEK ?

  Polubienie

 61. POMYLIŁEM SIĘ BO PRAWIDŁOWO POWINNO BYĆ.
  MARIA SKŁODOWSKA – CURIE . NIE MÓWI SIĘ SAMA MARIA SKŁODOWSKA W POLSCE TYLKO Z DODATKIEM CURIE ZE WZGLĘDU NA SZACUNEK DLA JEJ MĘŻA KTÓRY RÓWNIEŻ BYŁ WYBITNYM NAUKOWCEM A WIĘC JEST MARIA SKŁODOWSKA – CURIE I TAKI JEST NAPIS NA UMCS I TAK JEST PRAWIDŁOWO CZY TO SIĘ HAMERYCKIEMU DOKTÓROWI PODOBA CZY NIE.
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 62. kika22
  Złoto jest najdroższe od sześciu lat

  https://businessinsider.com.pl/finanse/ceny-zlota-a-wojna-handlowa-usa-chiny/em484lr

  Wężyk kolego, u mnie z ekonomi to byś miał dwóję.
  Media trąbią, że złoto jest w chwili obecnej najdroższe od sześciu lat, a ty mi proponujesz bym kupował złoto.
  Jak jest najdroższe to się go sprzedaje.
  Kupuj wówczas jak będzie najtańsze, wówczas zarobisz, jak będziesz kupował gdy jest najdroższe to będziesz miał tak jak z bitcoin, do tyłu, stratę.
  Kapisz?

  Ja bym kupił ziemię tak ze 30ha, ale żona w tym temacie jest taka sama ciemna jak ty, na dodatek uparta.
  Z dopłat miałbym 30 tyś. rocznie za koszenie trawki.

  Polubienie

 63. Loty Kuchcińskiego z małżonką.

  Jak przepisy wewnętrzne sejmu RP tego nie zabraniają to zgodnie z polskim prawem co nie zabronione, nie jest przestępstwem.
  Przyjętą zasadą jest, że jak prezydent Trump leci do Polski to z małżonką. Nasz chyba też tak lata, a marszałek to jednak druga osoba w państwie i głupio byłoby, gdyby on leciał służbowym samolotem, a jego połowica za nim tłukła się II klasą pociągiem na własny koszt.
  Media tu robią z nas idiotów.

  Polubienie

 64. Adminek ze złotem to tak nie działa to nie forex czy ropa.Gdy kupisz złoto nawet drożej długoterminowo może ci się to opłacić chociaż nie zawsze bo złoto odporne jest na inflacje czyli na złocie tracisz mało a możesz zyskać
  Miałbyś rację jeżeli chodzi o spekulowanie parami walutowymi jak euro/usd czy ropa.
  Zloto to jest zawsze złoto .A skąd wiesz że jak teraz kupisz to nie zarobisz może być jeszcze droższe w przyszłości.
  sssssssssssss

  Polubienie

 65. @Adm 7 sierpnia 2019 o 10:18 PM
  Loty Kuchcińskiego z małżonką.

  Jak przepisy wewnętrzne sejmu RP tego nie zabraniają to zgodnie z polskim prawem co nie zabronione, nie jest przestępstwem.
  Przyjętą zasadą jest, że jak prezydent Trump leci do Polski to z małżonką. Nasz chyba też tak lata, a marszałek to jednak druga osoba w państwie i głupio byłoby, gdyby on leciał służbowym samolotem, a jego połowica za nim tłukła się II klasą pociągiem na własny koszt.
  Media tu robią z nas idiotów.

  ADMINEK TY JUŻ NIE ŚWIRUJ PAWIANA BO JAKBY TAKIE WYCIECZKI URZĄDZAŁO PO CZY NOWOCZESNA TO JUŻ BYŚ DAWNO POSTULOWAŁ ABY ICH POWIESIĆ NA DRZEWIE ZA JAJA. NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM TO NIE EGZAMIN Z MANIPULACJI CIALDINIEGO.
  SSSSSSSSSS

  Polubienie

 66. SSSSSSSSS Trzeba było złoto kupować jak było po 380$ za uncję a nie dziś gdy jest po 1500$
  Bo różni cwaniacy też nim tak manipulują, że znów byś stracił jak na bitcoinie

  Polubienie

 67. @Przyjętą zasadą jest, że jak prezydent Trump leci do Polski to z małżonką. Nasz chyba też tak lata, a marszałek to jednak druga osoba w państwie i głupio byłoby, gdyby on leciał służbowym samolotem, a jego połowica za nim tłukła się II klasą pociągiem na własny koszt.
  Media tu robią z nas idiotów.

  Zgoda co do prezydenta zresztą o preziu nikt tu nie wspomina i ogólnie co mnie obchodzi żona Trumpka.
  Po drugo marszałek jako druga osoba w państwie i co z tego to już nie ma znaczenia.
  Niech sobie żonka Kuchcińskiego lata na balonie co mnie to obchodzi albo jeżdzi hulajnogą i tu nie chodzi nawet o jego żonę ale z tego co czytałem wojażował też chłopak jego córki czy na odwrót a także jego koleżaneczki z ławy sejmowej.
  Podobno sprawa z Kuchcińskim wypłynęła gdy jego sejmowa koleżaneczka mało rozgarnięta postanowiła sobie zrobić sweet focie jak to lata w luksusach i umieściła to na facebooku na swoim profilu.
  INACZEJ SPRAWA BY NIGDY Z LOTAMI NA JAW NIE WYSZŁA.
  OT I CAŁA TAJEMNICA LOTÓW
  Gdy się zorientowała te zdjęcia delete ale było za póżno .Goje zrobili z tego niezły huczek u niej na fejsie a stąd już bliska droga aby się wszyscy dowiedzieli o cudnych wojażach.
  Zresztą sam pisałeś że to nie tylko Kuchciński ale i inne pisowe vipy tak latały i tu się też przypominają loty do Madrytu.

  TAKŻE ADMINEK NIE STOSUJ MANIPULACJI CIALDINIEGO . MIEJ ODWAGĘ JAK CHŁOP POWIEDZIEĆ ZE TWOI MĘŻOWIE STANU PISOWI NICZYM NIE RÓŻNIĄ SIĘ OD PO GDZIE TUSIOWI PO CAŁEJ EUROPIE SZUKANO CYGAR I TEMAT ZAMYKAMY.
  HI HI HI
  HA HA HA.

  Polubienie

 68. Nie trafia to do mnie zupełnie ale jak będę miał chwilę to coś poszperam w tym temacie .
  A adminek co sądzi w temacie prałata .Prałat bohater oj jakoś mam wątpliwości.

  rzeczpospolitapolska
  8 sierpnia 2019 o 12:13
  Ks. Jankowski nie był znawcą polityki, popełniał błędy jak wielu zmanipulowanych Polaków (w latach 1980. udzielał schronienia takim antypolskim kreaturom jak np. Michnik) – potrafił jednak własne błędy weryfikować, ale był polskim patriotą, przyzwoitym człowiekiem także jako ksiądz – i jako ksiądz, ksiądz – Polak, miał odwagę mówić prawdę w kościele. Czy jest wielu takich ludzi w Kościele, czy jest wielu takich Polaków wśród nas, którzy nie boją się głosić publicznie swoich poglądów?

  Więcej znajdzie Pan tutaj: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/11/bronmy-polakow-przed-zydowskim-bandytyzmem-i-pomowieniami/

  Polubienie

 69. rzeczpospolitapolska
  8 sierpnia 2019 o 13:25
  Żydowska organizacja: Polska winna oddać sprawiedliwość – https://fakty.interia.pl/swiat/news-zydowska-organizacja-polska-winna-oddac-sprawiedliwosc,nId,3135909

  Ale najlepsze jest to:

  „Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone”
  __________________

  Ustalenia między syjonistycznym Waszyngtonem a wasalnym żydo-reżimem IIIŻydo-RP/Polin są takie, że sprawa jest odłożona na okres kampanii wyborczej. Dopiero po tym okresie Żydzi zaczną nas okradać jeszcze skuteczniej.

  Polubienie

 70. sssssssssssssss .Prałat bohater oj jakoś mam wątpliwości.

  I ty masz wątpliwości?
  Oni wszyscy są ,,bohaterami”, politycznie szkodliwi, społecznie pasożytniczy, historycznie zbrodniarze jakich mało. Wzniecanie wojen religijnych i w imię tz. wiary, palenie na stosach, tortury, pedofilie i inne zboczenia.
  Wężyk polecam ci książkę ,,Justyna” autorstwa markiza de Sade

  https://9.allegroimg.com/original/0c498e/f6f2cff34948b8082aa694069039

  Polubienie

 71. Marek Kuchciński ogłasza: Jutro złożę rezygnację. Jarosław Kaczyński: Pan marszałek nie złamał prawa.

  Marek Kuchciński wygłosił w czwartek oświadczanie, w którym oznajmił, że rezygnuje z funkcji marszałka Sejmu. Na konferencji w siedzibie PiS wystąpił też Jarosław Kaczyński, który zapowiedział, że „skoro opinia publiczna domaga się rygorów, to te rygory obowiązywać będą”.

  Naród suwerenem, a prasa jego batem.

  Polubienie

 72. Koment z Neony

  „Tylko, że tenże przywoływany Tusk, przez 3 i pół roku, co tydzień ponad 170 razy już w czwartek po 14tej leciał do Sopotu”

  Jeśli prawda, to też skandal. Widać to nie partia tylko długość geograficzna i obyczaje 😉
  nadużycie link skomentuj
  Pedant

  Polubienie

 73. Adminku zajmuj miejsce Kuchcińskiego .Właśnie nastąpiła dymisja .Nie mieli wyjścia bo praktycznie wybory za sekundę i gdyby tu była prawdziwa opozycja a nie jakiś przygłupi Schetyna to w kampanii wyborczej by ich zjadła na obiad a przynajmniej zabrała w granicach 10% głosów ale jest 500 plus to żadnych konsekwencji wspaniałych lotów i podziwiania widoków nie budiet.
  Wczoraj pierdzistołki pisowe na nadzwyczajnym zebraniu pewnie podjęli decyzję żeby chłopina Kuchciński odpoczął od latania samolocikami do listopada a decyzję pewnie taką podjął prezes wszystkich prezesów Słońce Giewontu hi hi hi .
  Dymisja .Dobre dla matołków na dole hi hi hi ha ha ha .
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 74. @Adm 8 sierpnia 2019 o 2:38 PM
  Koment z Neony

  „Tylko, że tenże przywoływany Tusk, przez 3 i pół roku, co tydzień ponad 170 razy już w czwartek po 14tej leciał do Sopotu”

  Jeśli prawda, to też skandal. Widać to nie partia tylko długość geograficzna i obyczaje 😉
  nadużycie link skomentuj
  Pedant

  To czemu go prezes nie ukarał wszak rządzi cztery lata ale czy kumpel kumpla ukarze hi hi hi ha ha ha.
  ssssssssssss

  Polubienie

 75. „po sławetnej turystycznej podróży Donakda Tuska wraz z rodziną do Peru i Chile, za 1,5 miliona zł na koszt obywateli.”

  To mniej więcej tyle co 20 lotów marszałka.
  nadużycie link skomentuj
  Pedant

  Polubienie

 76. Adm 8 sierpnia 2019 o 2:34 PM
  Marek Kuchciński ogłasza: Jutro złożę rezygnację. Jarosław Kaczyński: Pan marszałek nie złamał prawa.

  Marek Kuchciński wygłosił w czwartek oświadczanie, w którym oznajmił, że rezygnuje z funkcji marszałka Sejmu. Na konferencji w siedzibie PiS wystąpił też Jarosław Kaczyński, który zapowiedział, że „skoro opinia publiczna domaga się rygorów, to te rygory obowiązywać będą”.

  Naród suwerenem, a prasa jego batem.

  NIE NO JAJCARZĄ JUŻ PO CAŁOŚCI A WĘŻYK JUŻ ZDYCHA ZE ŚMIECHU. NO TAK MARSZAŁEK PISOWSKI PRAWA NIE ZŁAMAŁ ALE GDYBY TO BYŁ MARSZAŁEK Z PO TO JUŻ PRAWO BYŁOBY ZŁAMANE HI HI HI HA HA HA SSSSSSSSSSS
  BENNY HILLU WSTAŃ Z GROBU I OSIEDLIŁ SIĘ W JUDEOPOLONII . TO KRAJ DLA CIEBIE NA 100% HI HI HI HA HA HA .
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 77. ssssssssssssssss
  Tylko, że tenże przywoływany Tusk, przez 3 i pół roku, co tydzień ponad 170 razy już w czwartek po 14tej leciał do Sopotu, samolot czekał w Rębiechowie i w poniedziałek rano zawoził Rudego do Warszawy, bo już o 11-tej miał mecz z drużyną dziennikarzy TVN.
  nadużycie link skomentuj
  Janusz Kamiński

  Polubienie

 78. Kulisy dymisji. Kuchciński się bronił, ale prezes PiS „był surowy”, bo marszałek zataił informacje o lotach
  Marek Kuchciński nie chciał się podawać do dymisji, ale wymusił ją na nim Jarosław Kaczyński. Przeważyło to, że zatajał przed prezesem Prawa i Sprawiedliwości skalę wykorzystywania rządowych samolotów i śmigłowców.

  W sumie to żałosny facet, a prezes -twarda ręka.

  Polubienie

 79. ssssssssss jak dobrze!!!!!!
  Będzie jeszcze lepiej!!!!!!

  Ludzie, którzy wierzą jeszcze w mit, że do Polski na zakupy jeżdżą tylko biedni lub niezamożni, są w błędzie. Mieszkańcy Litwy, którzy regularnie przyjeżdżają na zakupy do Polski, opowiedzieli, że za marynarkę, która na Litwie kosztuje 400 euro, w Polsce płacą prawie dwa razy mniej.

  I nie jest to jedyna rzecz, po którą do Polski jeżdżą nie tylko mieszkańcy Liwy – pisze rosyjska wersja litewskiego portalu Delfi.

  Starszy ekonomista banku Luminor Žygimantas Mauricas powiedział, że Polska to unikalny kraj, który jest atrakcyjny nie tylko dla Litwinów. Według ekonomisty jest jak magnes, który przyciąga klientów prawie z całego świata. Na pytanie, ilu mieszkańców Litwy jeździ na zakupy do Polski, odpowiedział, że są to duże cyfry.

  „Polski Urząd Statystyczny co roku ocenia wielkość handlu na granicy. Litwa nie jest wyjątkiem. Ze wszystkich krajów sąsiedzkich ludzie masowo jadą do Polski po różne towary: jedzenie, lekarstwa, artykuły gospodarstwa domowego. Na przykład na Ukrainie i Słowacji bilans jest gorszy niż na Litwie. Dziwne, że sami Polacy nie jeżdżą na Ukrainę po tańsze towary, u Niemców bilans jest zły. Na Litwę w handlu przygranicznym przypada 4% i Polska jak magnes przyciąga kupców z całego świata” – powiedział Žygimantas Mauricas w wywiadzie dla DELFI.

  Co prawda takie działania mieszkańców Litwy przynoszą straty gospodarce kraju – podkreślił specjalista. „Ośmielę się powiedzieć, że straty są duże. Wysokość handlu na podstawie danych polskiej statystyki wynoszą 3,5% całego handlu detalicznego” – dodał ekonomista.

  Według ostatnich danych z 2017 roku w przeliczeniu pieniężnym było to 370 mln euro.

  „Większość pieniędzy mieszkańcy Litwy wydają nie na produkty spożywcze, które stanowią tylko 23%. Wydatki na nie z roku na rok nieznacznie rosną, ale większość mimo wszystko stanowią nie one. Ludzie jadą do Polski nie po produkty spożywcze, a po dobra konsumpcyjne” – powiedział Mauricas.

  To lekarstwa, meble, sprzęt AGD, materiały budowlane. Cały wachlarz towarów, które kupują nie tylko Litwini, ale również mieszkańcy innych sąsiednich państw. To nie problem Litwy, gdzie rzekomo wszystko jest drogie, to rezultat unikalności Polski, Polacy jak magnes przyciągają cenami i ofertami – podkreślił Mauricas.

  Polubienie

 80. Prezes rządzi cztery lata to trzeba było Ryżego z każdej złotówki rozliczyć i do pierdla wsadzić .Prezes słońce Giewontu miał wszelkie instrumenty do tego praktycznie wszystko kontrolując z tylnego siedzenia a Tusio w nagrodę wyjechał do Jewrobaraku i tam kosi 400 tysięcy euro rocznie mając do dyspozycji prywatnych kierowców czy samochody.
  Przecież skoro Kuchciński nie złamał prawa bo tak twierdzi słońce Giewontu znawca prawa to i prawa nie złamał Tusk.
  To są wszystko fajni koledzy i jeden drugiemu nie da krzywdy zrobić bo łączy ich okrągły żłób a ściślej jego ustalenia pomimo że ani Duda czy Ryży w nim nie brali udziału.
  ssssssssssss

  A WĄŻ SYCZY I PADA ZE ŚMIECHU . ELYTA III RP HI HI HI HA HA HA.

  Hasło pisowca sprzed 10 lat ciągle aktualne czyli :
  :” głupi ludek na dole to kupi” a wężuś pada ze śmiechu ale śmiech to zdrowie. hi hi hi ha ha ha .

  Polubienie

 81. Adminek a tam zaraz marszałek żałosny ja tu raczej nie widzę żeby prezesowi z garniturka luksusowego czyścił paprochy a więc Kuchciński -lotnik swój honor ma hi hi hi ha ha ha.
  Politycy w tym kraju to niekończący się kabareton od 30 lat i szabasgoje którzy ich popierają hi hi hi ha ha ha a wężyk pada ze śmiechu .
  sssssssss

  Polubienie

 82. A najbardziej wężyk lubi jak głupole w sieci z PO, Nowoczesnej i od Szechtera naparzają się słownie z pisiorami a prawda jest taka że jedni i drudzy to głupole nieprzeciętni i dają się manipulować ewentualnie jedni skorzystali i się dorobili na rządach PO i oni kochają PO i ryżego oraz gazetę Szechtera a inni dorobili się na rządach pisowych i oni kochają Niezależną.
  W sumie to oni tworzą razem taki kabareton który służy wężusiowi za wspomagacz dobrego humorui śmiechu.
  sssssssssssss
  Oto cytacik :

  andrzej.wald17 minut temu
  Oceniono 8 razy
  6
  Stara śpiewka, którą znamy. „Przez 8 lat rządów PO i Tuska” …… Panie Prezesie, gdzie ta „dobra zmiana”? Gdzie to skromne państwo? Gdzie umiar i przyzwoitość? Gdzie te wysokie standardy? W krajach skandynawskich, gdyby jakiś premier czy minister służbową limuzyną zawiózł dziecko do szkoły czy przedszkola to zostałby zdymisjonowany. Tym się różnią państwa o wysokich standardach etycznych od „Republic of Bananas” stworzonej przez Pana.

  Polubienie

 83. olal.bana.gwpół godziny temu
  Oceniono 1 razy
  1
  @june-of-44
  Czy jutro poznamy kolejnego pacholka na stanowisku Marszalka? Obstawiam Suskiego. Debil wiekszy od Kuchcinskiego ale wierny ponad prawo. Gdyby Obatel byl poslem postawil bym na ta prostacka szuje ale nie jest. Zostaje Suski.

  To dobre hi hi hi ha ha .Cytuję bo tez mi do głowy ten Suski przyszedł bo to faktycznie jest pisowy kozioł matołek jakich mało w Knesejmie ale co do BMW to wielki szacun Bierny – Mierny ale Wierny to on jest ponadprzeciętność.
  i jak tu nie rżeć że śmiechu jak koń.Hi hi hi ha ha ha.
  Suski na marszałka hi hi hi ha ha ha .
  ssssssssssss

  Polubienie

 84. Teraz nastąpiła licytacja kto więcej kradnie Tusk czy PIS.Jak ten kraj jeszcze funkcjonuje to chyba większy cud niż fatimski hi hi hi ha ha ha .
  sssssssssssssss

  cytat:

  kralik111pół godziny temu
  Oceniono 9 razy
  9
  @jurii.sachar

  Przed chwila pisales, ze tusk ma 300 latow do Gdanska, podczas gdy z dokumentow przedstawionych przez PiS wynika, ze bylo tych lotow 177 w 7 lat i wszystkie tanimi liniami lotniczymi, zalgana swinio 🙂

  Polubienie

 85. Z całego tego zamieszania trzeba chyba skorzystać. Zrobię prezesowi kotka z masy czekało podobnej na wzór tego konika poniżej i nich mnie zrobi marszałkiem. Ja lubię jeździć z żoną jej prywatnym albo biznesowym samochodem. Będzie tanie państwo.

  Polubienie

 86. Ale też uważam, że – wbrew opinii niektórych dziennikarzy prawicowych – ta decyzja była podjęta w odpowiednim czasie, a trzeba ją było podjąć po głębokim namyśle z uwzględnieniem ewentualnych konsekwencji.

  Dziś Marszałek Marek Kuchciński zapowiedział, że jutro poda się do dymisji. J. Kaczyński zapewnił też, że nie popełnił on żadnego czynu zabronionego prawnie oraz miał prawo do tych lotów, a jego rzecznik podkreślił, że lotów było zdecydowanie więcej za czasów Donalda Tuska i m.in. jego „wyjazdów rodzinnych w Dolomity” lub do Gdańska, czy też za premierowania Ewy Kopacz lub marszałkowania B. Borusewicza. J. Kaczyński podkreślił też to, że obecne władze prawnie uregulują ten obszar funkcjonowania państwa.

  Na konferencji J. Kaczyńskiego pokazano też jego wypowiedź z czasów rządów PO-PSL, gdzie też była mała afera dotycząca przelotów premiera D. Tuska. Wtedy J. Kaczyński stwierdził, że premier ma prawo do takich lotów i nie ma w tym nic szczególnego. Nie wykorzystywał tego faktu w jakiejkolwiek działalności politycznej, którą można by nazwać normalną walką w tym obszarze.

  Dziś opozycja robi zgoła inaczej. Temat rozdmuchano do niebotycznych rozmiarów, bowiem PO-KO nie ma żadnego pozytywnego pomysłu dla Polski i Polaków

  Polubienie

 87. https://www.tvp.info/43854516/sa-wyniki-sekcji-zwlok-brunona-kwietnia

  Brunon Kwiecień, architekt „planów zamachu” na sejm, zmarł przez krwotok wewnątrz czaszki. Ponoć czuł się dobrze, no i co z tego?

  Trzeba zaznaczyć, że został skazany za przygotowywanie „planów zamachu”, którymi wcześniej chwalił się publicznie w internecie. Powiem tak, gdyby świat miał tylko takich „terrorystów” jak Bruno Kwiecień, to świat byłby o wiele bezpieczniejszym miejscem do życia.

  https://dorzeczy.pl/kraj/110414/Nie-zyje-Brunon-Kwiecien-Wyborcza-Nie-mial-problemow-ze-zdrowiem-za-to-na-pienku-z-ABW.html

  Bruno w sądzie:

  „Przed sądem twierdzi, że stał się kozłem ofiarnym ABW, proponuje »Oskara dla agentów”«. Tłumaczy, że ci chcieli zablokować nową ustawę o służbach specjalnych, która ograniczała ich kompetencje” – przypomina „Wyborcza”.

  Polubienie

 88. Piskorski ma szczęście że jest działaczem politycznym bez żadnego znaczenia i powiązań, bo by jeszcze od ogłoszenia przez sąd decyzji o zwolnieniu z więzienia serce mu nie wytrzymało, i zamiast na wolność, to do worka by trafił.

  Polubienie

 89. @LuK 8 sierpnia 2019 o 5:17 PM
  To są właśnie na prawdę ciekawe tematy, a nie loty jakiegoś kacyka.

  Zgadza się LuK szacunek dla ciebie w pełnej rozciągłości.
  Poświęciłem swój czas temu kacykowi pisowskiemu tylko dlatego aby udowodnić że niczym ten PIS nie różni się od PO w temacie różnych kantów i przekrętów .To jest ten sam sort a że sytuacja była śmieszna to jeszcze trochę memów wkleiłem.
  Co do Kwietnia z niego taki terrorysta jak z kociarza Casanova.W temacie Piskorskiego masz rację .Gdyby coś znaczył dostałby pewnie zapalenia mózgu i pewnie zszedł jak Kwiecień czy Lepper.
  Władza po 89 roku jest to całkowite skorumpowanie i szambo .Jednak mam ciągle wiarę że kiedyś może za 30 – 40 lat będą rządzić tu patrioci a wtedy o prezesach , Ryżych nikt już nie będzie pamiętał ale to jest bardzo daleka przyszłość.

  Polubienie

 90. @Adm 8 sierpnia 2019 o 5:58 PM
  Ale obawiam się czy wężyk nie będzie się domagał 500+ dla węży.

  Adminek pisałem ci wczoraj że wężuś dostał podwyżkę emeryturki z czego się cieszy a po drugo nigdy nic nie wezmę żadnych zapomóg od tej władzuni i nic jej nie zawdzięczam .Wolałbym umrzeć niż skomleć o jakieś zapomogi lub spuszczać się z radości bo mi przed wyborami dano 12 stówek.
  Nie po to harowałem ciężko w Niemczech jak wół aby teraz żebrać o parę stówek u partyjek pookrągłostołowych .Żyję sobie dobrze i to mi starcza.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 91. Ad Snake

  ,,A WĄŻ SYCZY I PADA ZE ŚMIECHU . ELYTA III RP HI HI HI HA HA HA.”

  COSIK EKSTRA DLA WONSZA, ABY PRZESTAŁ SSSSSSYCZEĆ!

  Wstąp do PiS

  Członkostwo w Prawie i Sprawiedliwości

  http://pis.org.pl/partia/wstap-do-pis

  JĘZYK POLSKI UMIE NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU I JAKI JEST PRECYZYJNY!

  CZŁONEK PARTII, CZYLI…

  https://synonim.net/synonim/cz%C5%82onek

  … I JĘZYKOWE UBOGACENIA.

  https://synonimy.woxikon.pl/pl/wacek

  Kenijska partia, którą pokochali polscy wyborcy! Tylko czy… CHUJA wie dlaczego?

  Polacy zrobili taki nalot na profil partii politycznej z Kenii, że… zniknęła z Facebooka. Wszystko przez jej nazwę

  https://natemat.pl/274327,partia-chuja-partia-polityczna-z-kenii-podbija-polski-internet

  DAWAJ WONSZYK, BĘDZIESZ ROBIŁ ZA CZŁONKA W PiSSSSSSSSSS… Chi, chi, chi…

  Hej!

  Polubienie

 92. Ad Adm-inka

  Zrobiłem partyjną agitkę dla Wonsza i nie przeszło. To chyba przez kenijską partyjkę, która się ,,swojsko” nazywa.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 93. Polecam (mimo kiepskiej fonii) obejrzenie „służby specjalne” P.Vegi. Nie udało mi się znaleźć niestety fragmentu jak wyjaśniają działanie trucizny, która po kilku godzinach rozklada się nie zostawiając żadnych śladów.

  Polubienie

 94. Adminek tutaj rękami i nogami bronił kabareciarzy pisowskich i ich przekretów ale gdy ciągle w tym temacie dostawał baty od węzusia zdesperowany postanowił zagrać kartą PO Tusia i jego lotów.
  Własnie tego uczą na kursach medialnych hi hi hi ha ha ha.
  sssssssssssss

  Polubienie

 95. LuK
  8 sierpnia 2019 o 5:15 PM

  Piskorski ma szczęście że jest działaczem politycznym bez żadnego znaczenia i powiązań, bo by jeszcze od ogłoszenia przez sąd decyzji o zwolnieniu z więzienia serce mu nie wytrzymało, i zamiast na wolność, to do worka by trafił.

  chiba na odwrót. gdyby nie plecy M.Piskorskiego, to wachałby już kwiatki, jak cała reszta mało znanych ogółowi buntowników.pl

  Polubienie

 96. „chiba na odwrót. gdyby nie plecy M.Piskorskiego, to wachałby już kwiatki, jak cała reszta mało znanych ogółowi buntowników.pl”

  Jakie on ma plecy? Chyba tylko proste…

  Polubienie

 97. „” Komentarze z podanej strony
  (…)
  strange_email

  Polski Senat wzywa naród amerykański do oddania ziem wyłudzonych lub zagrabionych rdzennym mieszkańcom kontynentu amerykańskiego. Póki jeszcze żyją w rezerwatach, które litościwe zorganizował im rząd amerykanski. Spieszmy się, czas mija! „”

  Wszystko pięknie, tyle że…
  tego rodzaju fantazyjne wezwanie ze strony polskiego Sejmu pod adresem USA byłoby równoznaczne z przyznaniem się do organizacji przez naród polski holocaustu naszym przedwojennym obywatelom żydowskiego pochodzenia.
  A tym wszystkim organizacjom ‚Holocaust Industry’ właśnie w to graj

  Polubienie

 98. Ten Piotrowicz to jest dopiero jajcarz .Kabareciarze PISowscy gdzie w ich szeregach jest więcej kacyków prlowskich niż skwarków w dobrej kaszy hi hi hi haha ha ssssssssssss

  Polubienie

 99. Te adminek ja masz wyjątkową sytuacje .Dzwoń do Kuchcińskiego .Podrzuci cię na drugi koniec Polski do kochanki hi hi hi ha ha ha wszak ty pisowy gość.
  sssssssss

  Polubienie

 100. BARDZO ,,TANIUTKIE” BIZANTYJSKIE PAŃSTWO, ZWANE PRZEZ MALKONTENTÓW REPUBLIKĄ BANANOWĄ PO—LIN.

  DWA MAŁE LATAWCE, PRAWIE JAK ZA DARMO.

  Samoloty Gulfstream dla polskich VIP zakontraktowane. „Gotowość w 2017 roku”

  https://www.defence24.pl/samoloty-gulfstream-dla-polskich-vip-zakontraktowane-gotowosc-w-2017-roku

  Rządowy Gulfstream G550 – smukła sylwetka i bogate wnętrze

  https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/rzadowy-gulfstream-g550-smukla-sylwetka-i-bogate-wnetrze/jzwttsh

  TRZY ŚREDNIEJ WIELKOŚCI ,,DMUCHAWCE/LATAWCE – TERAZ CAŁY SEJM I SENAT SOBIE POLATA, OCZYWIŚCIE ŻE Z RODZINAMI, I ZNAJOMYMI KRÓLIKA”

  3 samoloty dla VIP-ów za 2 mld zł. MON podpisał umowę z Boeingiem

  https://forsal.pl/artykuly/1031950,3-samoloty-dla-vip-ow-za-2-mld-zl-mon-podpisal-umowe-z-boeingiem.html

  Polskie samoloty Boeing BBJ2 po pierwszym odbiorze. Gotowość operacyjna w 2020 roku

  https://www.defence24.pl/polskie-samoloty-boeing-bbj2-po-pierwszym-odbiorze-gotowosc-operacyjna-w-2020-roku

  ZAKUP NAJNOWSZEGO LOTNISKOWCA ,,ŻELAZNY KACZOR” DLA POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ?

  Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht. Rynkowa cena? 800 tys. do 1,2 mln. Nie złotych, euro

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23176484,pfn-dosypala-pieniedzy-na-jacht-promujacy-polske-za-sterami.html

  POPSULI LOTNISKOWIEC – PIS-OWSKIE PSUJE!

  Nie tylko SOP się rozbija. Nieudacznicy rozbili jacht, który miał promować Polskę

  http://polityczek.pl/uncategorised/10727-nie-tylko-sop-sie-rozbija-nieudacznicy-rozbili-jacht-ktory-mial-promowac-polske

  Kolejne problemy z jachtem I Love Poland. Nie może wystartować w elitarnych regatach przez niedopatrzenie

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25051433,kolejne-problemy-z-jachtem-i-love-poland-nie-moze-wystartowac.html

  CZY KTOŚ JESZCZE PAMIĘTA, JAKI TO BYŁ WIELKI CYRK, ODEGRANY PRZEZ SOLIDARUCHÓW?

  Pogoria

  http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/pogoria/

  Hej!

  Polubienie

 101. Ssssssssssss oferuje 20 zł + michę bo doskonale wie, że nigdy taka sytuacja się nie zdarzy, żebym musiał szukać roboty u wężyka.
  Musisz kolego wiedzieć, że poniektórym kryzysy odpowiadają, bo w takich momentach najbardziej zarabiają.
  Jeden bankrutuje a drugi go wykupuje, za grosze.
  Wężyk, a ta twoja twoja podwyżka to za co?
  Czy nie za to, że tak wytrwale krytykujesz PiS?
  Tak cię docenili?

  Polubienie

 102. @Adm 9 sierpnia 2019 o 2:19 PM
  Ssssssssssss oferuje 20 zł + michę bo doskonale wie, że nigdy taka sytuacja się nie zdarzy, żebym musiał szukać roboty u wężyka.

  Adminek zdarzy się zdarzy i to w 2021 lub 2022 roku gdy po rządach PIS będziesz chodził z gołą dupą przy ciężkim kryzysie ale pamiętaj u wężyka na rancho masz 20 złoty od godziny plus miska pyszne pulpety no pierożki ruskie sama pychota plus pyszna kawka i lody na deser a jedynie co mi tam będziesz robił to posprzątasz duży podwórek zakupy zrobisz żonę do lekarza podwieziesz do Lublina rynny wyczyścisz .Żadna robota a zarobisz ładny pieniądz w ciężkim kryzysie do której pisiory już niebawem doprowadzą hi hi hi ha ha ha.
  A jak się dobrze sprawdzisz i będziesz ciężko pracował to ci może nawet sztabkę złota dam hi hi hi ha ha ha
  sssssssss

  I taka micha za darmo .

  Oczekuję adminka w 2021 roku i bokserki też mu kupię po rządach pisowych bo oczywiście przyjedzie do mnie z gołym tyłkiem
  hi hi hi ha ha ha

  Polubienie

 103. A jak się dobrze sprawdzisz i będziesz ciężko pracował to ci może nawet sztabkę złota dam

  Widzę wężyk że u ciebie (złote) gruszki na wierzbie rosną.

  Dała bym ci chleba z masłem alem go zjadła….

  Polubienie

 104. Adminek zazdrośnik bo sam wie że rządy PIS zrobiły z niego dziada i te 12 stówek które dostał na waciki go nie uratowały bo poszły na kaszankę i słoninkę w Biedronce hi hi hi ha ha ha
  sssssssss

  Polubienie

 105. Wężyk, a dużo masz tych złotych sztabek?
  Bo widzisz zakopane pod jabłonką, teraz jak już się wygadałeś, to duże ryzyko.
  Ale jest wyjście, ja mam pancerną kasę z zamkiem cyfrowym, mógłbym ci te sztabki bezpiecznie przechowywać, aż do twojej śmierci.

  Polubienie

 106. @Adm 9 sierpnia 2019 o 6:15 PM
  Wężyk, a dużo masz tych złotych sztabek?
  Bo widzisz zakopane pod jabłonką, teraz jak już się wygadałeś, to duże ryzyko.
  Ale jest wyjście, ja mam pancerną kasę z zamkiem cyfrowym, mógłbym ci te sztabki bezpiecznie przechowywać, aż do twojej śmierci.

  ADMINECZKU NIE BÓJ ZABY KOCHANIENKI.SZTABKI BEZPIECZNIE . JEDNA CZEKA NA CIEBIE JAK DO MNIE PRZYJEDZIESZ Z GOŁĄ PUPCIĄ DO ROBOTY PRZEZ TAKICH LUKSUSOWYCH LOTNIKÓW JAK KUCHCIŃSKI. JEDNĄ CI ODSTĄPIĘ . A CO MI TAM HI HI HI HA HA HA .
  SSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 107. „Polska z roku na rok sprowadza coraz więcej śmieci. W 2018 r. pojawiło się w kraju 434 tysiące ton odpadów, głównie z Niemiec”

  BRAWO PIS . BRAWO WY!!!!!!!!!!!
  BRAWO PIS. BRAWO WY!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 108. Wężyk jak ty takich kabareciarzy pół politycznych oglądasz to nic dziwnego, że sam później o śmieciach piszesz false newsy..
  Dla przykładu ja żyją sobie zdrowo i bezstresowo w zgodzie z PiS i bieżącą polityką.
  Wczoraj jednakże popadłem omal nie w depresję.
  Wstałem o ósmej, pyszne śniadanie zjadłem o dziewiątej, o dziesiątej poszedłem na działkę podziwiać jak mój wnuczek ciężko pracuje od czwartej rano i zaglądam pod jeden krzaczek malin, wnuczka nie ma, zaglądam pod drugi krzaczek malin, wnuczka nie ma, zaglądam w pierwszy rządek szpaler i kolejne rządki szpalerów malin, wnuczka nie ma.
  Co jest?
  Myślę sobie.
  Po horyzoncie się rozglądam, wnuczka nie ma.
  Pytam więc syna, gdzie jest mój wnuczek co na wakacje pracuje ciężko i wydajnie od godziny czwartej rano?
  A syn mi mówi.
  –Najadł się malin, najadł się jagody i śpi w czaczy
  O w mordę jeża. Nie mogłem w to uwierzyć, więc idę do czaczy, czacza to taki daszek na drewnianych kołkach, coś jak wiata, albo altanka.
  Patrzę, a tam na długiej ławie zawieszonej pod dachem na łańcuchach, na miękkim kocyku śpi mój wnuczek.
  No i popatrz ty wężu jaka to dzisiejsza młodzież. Aby się najeść, i spać.
  Nie to co my, cośmy socjalistyczny dobrobyt PRL za kromkę chleba w trudzie i znoju budowali za młodych, lat by inni mieli co rozkradać i szabrować.
  Taka wężyk prawda.
  Pamiętasz te lata cośmy pracowali dla naszej socjalistycznej ojczyzny?

  Polubienie

 109. Wężyk, ja to do ciebie przyjechać nie mogę, żona każe mi siedzieć w domu i domu pilnować.
  Ale tak mi przyszło do głowy, że może mój wnuczek by do ciebie pojechał.
  Syn mu płaci za godzinę 10 zł. ty deklarujesz dwadzieścia i jeszcze sztabkę złota.
  To zróbmy tak, dwie dychy dla wnuczka i sztabka dla wnuczka jedna a mnie druga.
  W ogrodzie postaw czaczę i długą ławeczkę wyściełaną kocykiem. Ławeczka na łańcuszkach, taka bujana, żeby sobie na świerzym powietrzu w ciągu dnia mógł się zdrzemnąć godzinkę albo dwie.
  Dwa razy w tygodniu zawieziesz go do Lublina na basen bo treningi rzecz nie do odwołania i pływać musi. Kupisz kamerę i będziesz robił filmy jak pływa i na YT ładował, żebym wiedział co się dzieje i jakie robi postępy. No i o swoje jabłonki możesz być spokojny, że ci menele jabłek nie będą kradli.
  Wnuczek jest duży chłopak i silny.
  Możesz go nauczyć boksować, wiesz jak to się robi, raz lewym sierpowym, raz prawym. Potem prawy prosty i lewy prosty.
  A z tymi rynnami do oczyszczenia, to załatw jakiegoś dekarza, on to zrobi lepiej.
  Wężyk to jak?
  A sztabki muszą być po jednym kilogramnie .

  Polubienie

 110. Oj Adminek pracowało się i ciężko było oraz bywało że ojciec po dupie dał jak zasłużyłem .Gdzie mi tam było w głowie iść na milicję ze tato dał mi po tyłku pasem a teraz to norma w III żydo-RP po wprowadzeniu wychowania bestresowego Lewartowa.
  Z moim ojcem to ja popadł w czasach PRL w polityczny konflikt bo nie mogłem zrozumieć czemu on bije brawa żelaznej damie która niszczyła górników i kowbojowi Ronaldowi oraz występuję przeciwko swojej matce PRL której wszystko zawdzięcza.Dochodziło do kłótni między nami bo nie mogłem ścierpieć jak słucha gówna pod nazwą Wolna Ojropa.
  Co do wnusia.Adminek wakacje się kończą .Dajcie dzieciakowi trochę pożyć.Niech wnusio odpocznie zabawi się wyjedzie na jakąś wycieczkę w góry czy nad morze.
  Nie ma co go tak piłować .
  Jak mu adminek nie załatwisz jakieś dobrej fuchy po studiach gdzie będzie mógł się rozwijać to chłopak tak czy owak wyląduje na kasie w Biedronce albo w Lidlu ewentualnie carefour lub madcunaldzie a za dobrą tam pracę dadzą mu dodatkowo bułkę z gąbczastym mięskiem i colę z frytkami.
  A ciężko pracować jeszcze zdąży i płacić podatki na wojaże Kuchcińskich i innych kacyków pisowskich.
  sssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 111. Jak czytałem w internecie biesiada czyli żarcie i itp gdy była wizyta Orbana kosztowało podatników 16 tysięcy złotych o ile portale nie kłamią ale dla adminka wszystko co przeciw PIS to fake news hi hi hi.
  ssssssssssssss

  Polubienie

 112. Adminek miej jaja i przyznaj że twój PIS niczym nie różni się od PO , SLD czy PSL .Tacy sami krętacze i złodzieje .Żadnej różnicy nie ma bo to ta sama maż pookrągłostołowa ale ty nie chcesz tego widzieć wolisz wierzyć w uczciwy PIS zakłamując rzeczywistość czyli wierzysz w smoka dwugłowego z diademami na niebie.
  sssssssssssss

  Polubienie

 113. Karzę mu się zapisać do PiS -Dobra Zmiana i to jak najszybciej kiedy jeszcze żyje prezes.
  W końcu stare kadry odejdą na emerytury albo wymrą. Zaczną rządzić nowe kadry.

  Polubienie

 114. Nowe kadry zawsze adminku będą mieć więcej energii aby kraść i robić przekręty a i polatać też będą chciały.Kwestia tylko czy nowym kadrom starczy mamony aby płacić 500 złotych głupkom w zamian za głos w wyborach o to jest pytanie .Moim zdaniem mamona się skończy i co wtedy ?
  sssssssssssssssssssss
  Tylko się powołuje na to co powiedział znany medialny pisiorczyk 10 lat temu :
  ” Głupi ludek na dole to kupi ”
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 115. Wężyk kiedy twoja strona Internetowa i kanał na YT?
  Tu masz nowość jak można obrabiać materiał video.
  Może Grzanek to kupi

  Polubienie

 116. I wszyscy odbierają sobie życie .Luk przyznasz że to dziwne .Zdrowy chłopisko podobno pełen życia odebrał sobie życie.Leppera to przypomina ale nie tylko.
  Za umiejętności bokserskie szacunek .Mogłeś być mistrzem.
  Spoczywaj w pokoju.
  sssssssssss

  Polubienie

 117. @dr_dundersztyc7 godzin temu
  Oceniono 28 razy
  22
  @kris0104
  Raczej o podwójnej moralności i hipokryzji tych ludzi. Przez lata ludzie oburzali się aferami, a okazało się, że chodziło jedynie by „złodzieje” coś odpalili do kieszeni. Pomimo wzniosłych haseł o wstawaniu z kolan i odradzającym się patriotyzmie, mylonym z nacjonalizmem o silnym zabarwieniu rasistowskim, przeciętny Polak szybko wszedł w rolę współzłodzieja rozkradającego wspólne dobro ludzi mieszkających w tym kraju. I co więcej ta rola bardzo mu odpowiada.

  Całkowicie w punkt Peło fan i w miarę uczciwie zdiagnozował sytuację.Dopóki dajecie 500 plus to co nas jakieś Kuchcińskie i inne xińskie obchodzą .Kradnijcie ile wlezie abyście nam jakiś ochłap rzucili.
  Tylko to wszystko do czasu bo będzie potworny a ja wtedy adminka u siebie zatrudnię
  hi hi hi ha ha ha .
  ssssssssssss
  Ten kraj to benny hill.
  sssssssssssss

  Polubienie

 118. „I wszyscy odbierają sobie życie .Luk przyznasz że to dziwne .Zdrowy chłopisko podobno pełen życia odebrał sobie życie.”

  Obiło mi się o uszy, że miał zeznawać ;P

  Polubienie

 119. Bo miał zeznawać i pewnie miał bardzo wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia a adminek przyparty do jaj już nie ma jak tego PIS bronić bo wyszło szydło z wora że to tacy sami złodzieje i kombinatorzy jak Peło. Adminio zmienia kota ogonem i pisze o jew tube i blogach.
  Adminek każdy wie że twój kochany PIS to takie same dziadostwo jak Peło i rządzą tylko dlatego że bawią się w dobrych wujków ale do czasu bo szmalcu niebawem zabraknie jak już nie zabrakło a tu jeszcze żydkom trza oddać 300 mld usd bo metropolia znad wielkiego bajora coraz bardziej naciska kolonię nad Wisłą.
  Tak adminek argumentów za PIS nie masz żadnych.Pękła bańka i jak się okazało ukazał się złodziejski nagi król hi hi ha ha ha
  sssssssssssssssssss

  Polubienie

 120. Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo w celi. Był oskarżony o gwałty na nieletnich i handel ludźmi.
  Amerykańskie media poinformowały, że oskarżony o liczne gwałty na nieletnich i kierowanie szajką handlarzy ludźmi Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo w celi. Milioner został aresztowany przed miesiącem.
  Jeffrey Epstein powiesić się w celi aresztu Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku – podają amerykańskie media. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie przekazana przez śledczych bądź straż więzienną, ale dziennikarze potwierdzają śmierć Epsteina w kolejnych źródłach. Do śmierci miało dojść w nocy. Zgłoszenie o zatrzymaniu krążenia przekazano chwilę przed 6:40 czasu nowojorskiego, a około 7:30 oskarżony miał być przewieziony z MCC do jednego z miejscowych szpitali.

  Polubienie

 121. Oj widzę, że wężykowi się marzy żeby zatrudnić adminka.
  Wężyk zatrudnia adminka.
  Marzenia wężyka
  Wężyk, pomarzyć sobie zawsze można.
  Indyk marzył o niedzieli, a w sobotę łeb mu ….
  Znasz ten wierszyk?

  Polubienie

 122. Epstein…

  maguniaklikunia godzinę temu

  Już go nie ma i nic nie zezna jak to było z synem królowej. Służby sekretne nie próżnują.

  saviour godzinę temu

  Wszyscy się tego spodziewali, ale przy tak wysokiej stawce nikt nie będzie się bawił w subtelności.
  kapłani Old World Order (lobby energetyczne, dyktatorzy, świętoszki wszelkich denominacji) byli zagrożeni, więc trzeba było poświęcić sutenera
  Teraz stare prawackie zboki nie będą miały kogo macać. Czas na wojnę, żeby trochę zabłąkanych sierotek się namnożyło!

  niewidzesensu godzinę temu

  To jest tak ordynarne że aż groteskowe. I to w demokracji o wysokim stopniu transparentności instytucji państwowych, anglosaskiej kulturze prawnej i jednym z najniższych poziomów korupcji na świecie. A my się dziwimy, że w Polsce takie cyrki się dzieją…

  aposlolas22 godzinę temu

  Bogate Sqrwysyny zacierają ślady?

  wojtek2784 godzinę temu

  Odwiedził go zbiorowy samobójca i zakończył aferę polityczną o rozmiarach globalnych.
  Trzeba się uczyć od starszych i mądrzejszych jak się rozwiązuje własne problemy.

  wesslingharald godzinę temu

  Marek Falenta to czyta i myśli : dzięki Bogu my żyjemy w Polsce … chociaż … czekaj …

  Polubienie

 123. Oczywiscie potworny kryzys i to już niebawem..
  ssssssss

  Kupię sobie dwa worki ziemniaków i przeżyję. Ewentualnie posadzę ziemniaczki na działce, trochę owsa na płatki owsiane i szczypiorek na wiosnę i żyć nie umierać. A w jeziorze rybki i szczupaki i węgorze i kaczki. A w lesie dzików stada nieprzebrane i sarenki i jelenie. Kurki w kurniku i jaja pełne kosze.
  Co mi kryzys.

  Polubienie

 124. Przewodniczący frakcji Lewicy w Bundestagu, Dietmar Barch, odpowiedział na słowa ambasadora USA Richarda Grenella o tym, że ​​Waszyngton może przenieść część amerykańskiego wojska z Niemiec do Polski.
  „Jeśli Amerykanie wycofają swoje wojska, powinni zabrać ze sobą broń nuklearną” – zacytował Barcha Hannoversche Allgemeine Zeitung.
  Poseł dodał, że amerykański arsenał nuklearny powinien zostać „zabrany do domu”, a nie do Polski, ponieważ taki rozwój wydarzeń doprowadzi do gwałtownego pogorszenia stosunków z Rosją, co jest sprzeczne z interesami Niemiec i całej Europy.
  https://ria.ru/20190810/1557372772.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 125. Troszkę nowinek z niemieckich forów politycznych.

  Czytam sobie długi wpis niejakiego Dietmara a on tam pisze że filipiński prezydent zdecydowanie nie chce dalszej współpracy z USA i opowiada się za bliskimi więzami z Rosją i Chinami.
  A ponadto poczytałem inne wypowiedzi i ostra jazda idzie po Usraju. Niemcy piszą wyrażnie że nie chcą amerykańskiego wojska u siebie ani nie chcą mieć nic wspólnego z tym krajem.

  USA UPADA CO WIDAĆ I CZUĆ ABY JAK NAJPRĘDZEJ.
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 126. NIE NO PISOWE JAJCA
  ” CICHO KURY PŁOSZYSZ . ALE KOCHANIE DZWONILI Z WARSZAWY . PREMIEREM ZOSTAŁAŚ ”

  PISOWE JAJA PO CAŁOŚCI.
  WĘŻYK MUSI TEN FILM ZOBACZYĆ.
  BĘDZIE ŚMIECH PO PACHY HI HI HI
  LUK TEŻ GO TOBIE POLECAM .
  SSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 127. @Adm 10 sierpnia 2019 o 8:09 PM
  w tym filmie tylko węża brakuje ze sztabką złota w bokserkach

  ADMINEK WKURZONY BO ZOBACZYŁ PISOWEGO BENNY HILLA . ADMINKU NAWET CI WSPÓŁCZUJĘ OTRZYJ ŁZY SAM SIĘ POŚMIEJ Z TEGO ŻE TEN 4 LETNI KABARETON POPIERAŁEŚ I POWIEDZ SOBIE PRZY GOLENIU ” JAKI TAKI INTELIGENTNY CHŁOP A POPIERAŁEM TAKICH IDIOTÓW ”
  NO NIE MOŻE BYĆ. ZOBACZYSZ ULŻY CI .
  HI HI HI HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 128. PODSUMOWANIE
  PEJSATKI I SZABASGOJE Z PO I KODU NAPARZAJĄ SIĘ Z PEJSATKAMI Z PIS A WĄŻ PADA ZE ŚMIECHU .
  ADMINEK JA MÓWIŁEM CAŁKIEM POWAŻNIE JAK JA UMRĘ W TYM KRAJU TO NA PEWNO ŻE ŚMIECHU . JA TO MAM ŻYCIE FAJNĄ EMERYTURKĘ DUŻY OGRÓDEK MAM NAWET ZDROWIE I KABARET DARMOWY W POSTACI POLITYKI .CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ HI HI HI .
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 129. Paweł Samoń
  10 sierpnia 2019 o 21:08
  Polacy sami trują się – nikt za nich tego nie robi.
  Człowiek kopie sobie grób własnymi zębami.
  A że lenistwo umysłowe ogranicza Polaków do nie czytania składu na danym produkcie to już nie moja sprawa.
  Polacy trują się sami i robią to w sposób świadomy bo tanio bo kupione w promocji.

  Polubienie

 130. Wężyk, a ty w swoim ogródku nawozów nie sypiesz?
  No to syp. Musisz wiedzieć, że człowiek potrzebuje chemii, bo sam jest całą chemią. Jak ci zabraknie potasu, to zaraz padasz i mdlejesz i jedynym wyjściem jest kroplówka z 9% roztworem potasu. I tak ze wszystkim, czegoś brakuje i już jest choroba i niemoc. Brakuje ci magnezu, źle, dostajesz skurczy mięśni, brakuje wapna, też niedobrze.
  Chemia trzyma cię przy życiu i cała tablica Mendelejewa.
  A co do filmu. Kiepski i nic co by człowieka wzruszało. Świat polityki na wesoło i nic ponad to.
  Odsunięci od koryta mocno się rozczarują licząc na to że wyborcy odejdą od PiS–u
  Że kobietę ze wsi od kurek wybrano na premiera?
  A co, profesor Buzek był lepszy od B. Szydło, albo taki Balcerowicz, czy Kwaśniewski?
  Bardziej ci odpowiadali ci profesorowie i niedoszli magistrzy?
  Wężyk, z czego ty się śmiejesz, bo ja mam wrażenie, że sam z siebie się śmiejesz.

  Polubienie

 131. Gdybym miał więcej czasu zrobiłbym filmik na YT z kilkoma wykładami na temat tych typowych durnot jakie powielane są w Internecie przez głupców dla głupców. Ale czy warto dla nich marnować swój czas zwarzywszy, ze głupiec głupcem się rodzi, głupcem żyje i głupim umiera?

  Polubienie

 132. @Odsunięci od koryta mocno się rozczarują licząc na to że wyborcy odejdą od PiS–u

  Odejdą odejdą jak zabraknie PIS mamony na łapówki wyborcze i inflacja zeżre im wszystko włącznie z tymi dutkami co dostawali w ramach łapówy przedwyborczej od pisiorów to jest pewne jak to że w połowie drugiej kadencji PIS będzie potężny kryzys finansowy.
  Cóż jak to u nas bywa po 8 latach rządów pisowych będzie tu Sahara i oczywiście wydeleguje się nowe gwiazdeczki koszernej polityki do przykręcania gojom śruby a zacznie się od odebrania 500 plus.Pewnie zostawią te parę stówek już totalnie najbiedniejszym ale wnusiowi adminka zabiorą bo wnusio adminka w żadnym razie tych 5 stów nie potrzebuje.Ma co jeść ma co pić jeszcze wdrażają go i męczą go robotą w wakacje aby dzieciak nabierał wprawy no bo w końcu ktoś tych lotników Kuchcińskich musi sponsorować i na schabowe bo już nie ośmiorniczki musi starczyć no i schaboszczaki dla pisowych muszą być polane pyszną słoninką ze skwaruszkami.
  Nie śmieję się z siebie tylko z naparzania jaki nie pejsatków z KOD i PO oraz Nowoczesnej przeciwko pejsatkom z PIS albo na odwrót zależy kto żre gotowane kartofelki przy korycie.
  To jest nawet śmieszniejsze od Monthy Pythona.
  A film Vegi trza oglądnąć .Wszak to darmowy kabareton dla wężusia.
  Tak adminek przeżywasz dramat i tragedię .Nawet ci współczuję bo zaufałeś zwykłym pajacom politycznym i to już każdy wie nawet babcie moherowe co już niektóre przeglądają na oczy ale ty ciągle w tym bajzlu tkwisz ale ja ciebie nawet rozumiem trza w przyszłości jakąś dobrą robótkę w przyszłości załatwić wnuczkowi to trzeba trochę ku temu popracować.Dramatem dziadka zawsze jest jak widzi wnusia przy kasie w Biedrze który mu sprzedaje salceson i żywiecką w folii dlatego ja nawet rozumiem adminka że chce tego uniknąć .
  hi hi hi ha ha ha sssssssss
  Także adminek dalej pracuj ciężko bo TKM jeszcze jakiś czas porządzi a jak nie to i z opozycją należy mieć super układy .To się zawsze przydaje hi hi hi ha ha ha .
  sssssssssssss

  Polubienie

 133. @Adm 11 sierpnia 2019 o 8:59 AM
  Gdybym miał więcej czasu zrobiłbym filmik na YT z kilkoma wykładami na temat tych typowych durnot jakie powielane są w Internecie przez głupców dla głupców. Ale czy warto dla nich marnować swój czas zwarzywszy, ze głupiec głupcem się rodzi, głupcem żyje i głupim umiera?

  Adminek rób filmiki broń PIS i Kuchcińskiego .Bydzie co oglądać bo widzę że aż cię korci.Wiem że przeżywasz dramat ale wężyk ci mówił od trzech lat że to tacy sami pajace polityczni i złodzieje jak reszta tej szarańczy to nie wierzyłeś.Zabrakło ci już nawet amunicji aby ich bronić bo tu nie ma czego bronić i żadnego kanału nie zrobisz hi hi hi ha ha ha.
  Tak po ludzku ci współczuję .Nie słuchasz teraz wężyka ostrzegającego przed kryzysem i znowu będziesz z tego powodu płakał ale wężyk robił co mógł abyś nie został dziadem z łysą dupą ale skoro go nie słuchasz to nic na to nie poradzi hi hi hi ha ha ha .
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 134. @Ale czy warto dla nich marnować swój czas zwarzywszy, ze głupiec głupcem się rodzi, głupcem żyje i głupim umiera?

  No tak no bo jak można być tak głupim i umieścić na swoim profilu na fejsie sweet focie z podróży luksusowym samolocikiem razem z marszałkiem .Toż to szczyt głupoty hi hi hi ha ha ha.hi hi hi ha ha ha.No i na białe mówić czarne to jest mądrość nieziemska hi hi hi ha ha ha.

  Polubienie

 135. A że dziś niedziela to wężuś życzy smacznego adminkowi i pani profesor naprawdę wybitnie mądrej osobie również.
  No to po jednym po śniadaniu.
  Adminek bierz tylko tam gdzie jest więcej ptasiej piany.
  hi hi hi ha ha ha .
  sssssssssssssssssss

  Polubienie

 136. No i jak z tego się nie śmiać i jak wężuś ma nie padać że śmiechu hi hi hi ha ha ha .No i przyjdzie w tym kraju umrzeć ale nie na zawał , wylew czy raka a normalnie ze śmiechu hi hi hi ha ha ha .
  sssssssssssss

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s