Kocham górali! Walczą o wolność. Naszą i Waszą…


blog polski by opolczykpl

Polska, Słowiańszczyzna, polityka

.


.
Na początku zamieszczam wywiad z inicjatorem góralskiego veta dla radia Zet:
.

.

A tu kolejna migawka z chyba najbardziej znanej obecnie restauracji-pizzerii w Polsce – U Trzech Braci w Cieszynie. Bez policji, spokojnie, górale wspierani m.in. przez Zamość samoorganizują się.

.

.

Nie można nie zauważyć u nich nastroju determinacji. Za przykładem U Trzech Braci kolejna pizzeria – Greta w Skoczowie pod Cieszynem – otworzyła podwoje:

.

.

I tu widać determinację i wolę walki o wolność!

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne restauracje, pensjonaty, sklepiki, knajpki i kafejki, które okupantowi powiedzą NIE! Veto! Nie będziecie nas wpędzać w bankructwo i odbierać nam naszej wolności!

Przypomniała mi się piosenka, którą śpiewaliśmy w obozie internowanych. W nieco zmienionej wersji jej refren brzmi tak:

Wyrwij murom zęby krat

zerwij namordnik, połam bat

a kowid runie, runie, runie

I powróci wolny świat.

.

opolczyk

.

.

.

Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2021/01/13/kocham-gorali-walcza-o-wolnosc-nasza-i-wasza/

13 uwag do wpisu “Kocham górali! Walczą o wolność. Naszą i Waszą…

 1. OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Tym wartościom, które podkreślane są przy zastosowaniu góralskiej gwary tym bardziej rokują, że górale będą im WIERNI.

 2. Orzel Morze 1 godzinę temu

  Dwudziesta dziewiąta minuta, a ja stwierdzam, że pobieram i archiwizuję tego górala, bo wielki to człowiek, z którym warto budować kraj.

 3. Kazimierczak,

  skończ człowieku wreszcie z zachwalaniem „cywilizacji łacińskiej”. Była zbrodnicza, totalitarna, ogłupiająca, żydogenna, zrodzona nad Jordanem i uprawiająca kult żydowskich idoli. Była najbardziej załganą cywilizacją – głosiła miłość bliźniego i nadstawianie policzka, a mordowała ludzi dziesiątkami milionów, uprawiała wielowiekowy terror, tortury i okaleczanie, akceptowała haniebne niewolnictwo i zniewolenie feudalne chłopstwa, gloryfikowała zbrodnicze wojny i krucjaty. Iluż zbrodniarzy czci kk jako „świętych”.
  Tak więc nie zaśmiecaj strony Wierni Polsce bredniami o zaletach tego zbrodniczego żydogennego tworu.
  Mało masz katolickich stron? Tam się zachwycaj tym żydogennym potworem.

 4. Andrzeju,

  niestety mam duże zastrzeżenia do wątku „finansowego” w filmie Górale Otwierają Biznesy! Sebastian Pitoń z Góralskie Veto Wyjaśnia JAK!
  Oni gdzieś od dwudziestej minuty rozmawiają o pieniądzach, kreacji pieniądza (drukowaniu ich). W moim przekonaniu nawet Pitoń nie za bardzo wie, czym jest i jak funkcjonuje bandycki system bankowy. A gospodarz programu tym bardziej jest w tej sprawie zielony. Nie wiem, na jakiej podstawie wielokrotnie mówią o tym, że to niby rząd drukuje pieniądze. Od złodziejskiej żydowskiej „transformacji” kreacja pieniądza i to w najwyższym stopniu złodziejska, jest w gestii żydo-banków. Okupacyjny rząd, jeśli potrzebuje pieniędzy, to je u żyda pożycza na lichwiarski procent – a nie drukuje. Inną sprawą jest to, że to właśnie tylko rząd powinien mieć prawo na kreację i druk pieniądza. Bo to daje państwu suwerenność finansową. Oczywiście, że i sam rząd powinien być suwerenny, służący interesom swojego państwa i obywateli.
  Będę musiał napisać kolejny raz o złodziejskim systemie bankowym, bo widzę, że tu są nadal ogromne nieporozumienia i zaległości.

 5. Andrzeju,

  także zwróciłem uwagę na ten wątek „finansowy”, w którym obaj rozmówcy byli pogubieni odnośnie tak zwanej „kreacji” pieniądza, czyli robienia gojów w przysłowiowe bambuko.

  Ponadto w następnej dyskusji Sebastian Pitoń powoływał się na Tradera, jako jego finansowego doradcy.
  Moim zdaniem Trader tkwi w żydowskiej ekonomii i którą gojom roznieca – biorąc z tego przy okazji pewne profity.

  Jeśli Trader wypowiada się w kwestii Bitcoina takimi oto słowami:

  „Bitcoin przebił się do mainstremu, ponieważ powstał ze wspaniałej idei od początku wspieranej przez zapaleńców z całego świata. Deweloperzy, we wczesnym etapie rozwoju, angażowali się w ulepszenie Bitcoina nie dla chęci zysku, ale dla wprowadzenia pierwszego całkowicie zdecentralizowanego środka płatności. Dzięki tym osobom, po ponad 10 latach Bitcoin nadal się rozwija i zyskuje na popularności.”

  https://independenttrader.pl/na-co-stac-rynek-kryptowalut.html

  To czyj on doradca?

  Przecież żeby zrozumieć nie trzeba być wybitnym ekspertem finansowym, że Bitcoina i inne elektroniczne śmieci wymyślili cwaniacy z NSA za przyzwoleniem ma się rozumieć globalnej mafii finansowej w celu robienia gojów żądnych łatwego zarobku w przysłowiowego konia i to na wielu wiadomych płaszczyznach.

  Twórca Bitcoina i pozostałych kryptowalut dla gojów – NSA.

  Co to jest NSA?

  National Security Agency (NSA) – amerykańska wewnętrzna agencja wywiadowcza koordynująca m.in. zadania wywiadu elektronicznego, powstała w kwietniu 1952 roku na bazie struktury działającej od 1949 roku, Agencji Bezpieczeństwa Sił Zbrojnych (Armed Forces Security Agency – AFSA).

  NSA zajmuje powierzchnię 260 hektarów. Siedziba NSA jest najbardziej widoczną częścią światowego kompleksu jej dóbr, w skład którego wchodzą stacje naziemne w Sugar Grove w zachodniej Wirginii, tereny w stanie Waszyngton, Anchorage na Alasce i za granicą od Argentyny po Australię i Chińską Republikę Ludową.

  NSA przechwytuje i analizuje dane obcych państw w zakresie łączności radiowej, telefonicznej, internetowej oraz emisji wszelkiego rodzaju urządzeń radiolokacyjnych i systemów naprowadzania pocisków rakietowych. Podstawą technicznej infrastruktury szpiegowskiej jest system Echelon.

  NSA koordynuje wszelkie działania Stanów Zjednoczonych w zakresie kryptoanalizy i kryptobezpieczeństwa. Jej dwa podstawowe zadania to łamanie systemów kodowych i szyfrowych innych państw oraz ochrona bezpieczeństwa systemów informacyjnych (ang. Information System Security – INFOSEC) łączności amerykańskiej, w tym łączności Białego Domu.

  Agencja kieruje stamtąd globalną siecią dozoru źródeł emisji fal elektromagnetycznych, posługując się satelitami, samolotami i systemem stacji naziemnych. W Fort Meade znajduje się miejsce na parking samochodowy na ok. 18 tys. pojazdów.

  Komputerowe centrum badawcze NSA uważane jest za największe skupisko matematyków na świecie. Zatrudniająca w Fort Meade i jego okolicach ok. 20 tysięcy osób.

  Agencja jest największym pracodawcą w stanie Maryland. Niewykluczone, że w skali globalnej zatrudnia nawet 100 tysięcy osób. Fort Meade jest drugim co do wielkości odbiorcą elektryczności w stanie Maryland. Z corocznego budżetu NSA 21 milionów dolarów amerykańskich jest przekazywanych na jej opłacenie.

  Goje twierdzą, że kryptowaluty wypchają ich kieszenie, a tym samym uratują cały świat!

  Zabezpieczeniem bitcoina jest blockchain, zabezpieczeniem blockchaina jest funkcja haszująca o nazwie „sha-256”.
  Podstawą wiary w przyszłość bitcoina jest zatem wiara w to że „sha-256” nigdy nie zostanie złamane. Wiara ta w przypadku poprzedników funkcji „sha-256” czyli na przykład funkcji „md5”, „sha-0” oraz „sha-1” okazała się płonna.

  Prawdopodobnie cała rodzina funkcji (sha-0, sha-1, sha-2) już podczas ich projektowania została „wzbogacona”. Funkcje sha-0, sha-1 i sha-2 zostały zaprojektowane i opatentowane przez NSA. Funkcja sha-256, na której opiera się blockchain należy do rodziny funkcji sha-2.

  Bitcoin – elektroniczne cudo dla gojów – syjonistycznej agencji federalnej NSA.
  Brzmi nieźle, co?

  Bitcoin może prysnąć każdego dnia ot tak niczym bańka mydlana, a na razie robi swoją robotę.

  Ludzie nigdy nie nauczą się patrzeć na wstecz. Zawsze powiedzą, że teraz to będzie inaczej i jak stado baranów idą na rzeź. Ludzie piszą „bitcoina nie można zdelegalizować!” Tak samo pisano o złocie w USA w 1930. Wszystko można zdelegalizować, tylko ludzie mający ekspozycję na kryptowaluty wypierają to skutecznie ze swojej świadomości. Podobnie jak to, że bez maseczek da się żyć.

 6. Andrzeju,

  nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie uaktywniła się znana nam obu upierdliwa gnida. Szczuje na górali i na Pitonia. Oczywiście ląduje w „ściekach” – gdzie jest jego miejsce. Ale to tak na marginesie.

  Popełniłem wpis wyjaśniający bandycki system kreacji pieniądza. Napisałem też – jak i dlaczego powinien wyglądać. A także kto i dlaczego powinien kreować pieniądz.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2021/01/14/jeszcze-raz-o-zlodziejskim-bandyckim-wrecz-systemie-bankowym/

 7. opolczykpl 14 stycznia 2021 o 1:18 PM

  Andrzeju,

  „nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie uaktywniła się znana nam obu upierdliwa gnida. Szczuje na górali i na Pitonia. Oczywiście ląduje w „ściekach” – gdzie jest jego miejsce. Ale to tak na marginesie.”

  ==========================

  Andrzeju … .

  Ta gnida to chory człowiek lub zadaniowiec.

  Zauważyłem taką zależność, że zawsze opluwa i wyśmiewa tych, którzy próbują cokolwiek robić przeciwko okupantowi. Przyczepia się najdrobniejszych szczegółów, aby dokleić danej osobie, grupie społecznej przysłowiową łatkę, a zatem dyskredytować ją w oczach odwiedzających dany blog.

  Wiosną najeżdżał na przedsiębiorców, jak ci zaczęli przeciwstawiać się blokowaniu ostałej się jeszcze w polskich rękach gospodarki. Teraz pluje na Górali. Gdy podniesie się następna grupa społeczna, będzie opluwał następną!

  Tak, jak z WPS zrobił już śmietnik i śmiechowisko, którego nie daje się odwiedzać.
  Teraz próbuje przymilać się do pana Pawła nazywając go panem prezesem.
  Dziwię się, że pan Paweł daje się w dziecinny sposób ogrywać i toleruje go.
  Ponadto tamtejsi admini nie zwracają uwagi na jego szkalowanie, na Wierni Polsce, co jest niezrozumiałe dla mnie.

  Dziwne to rozbijackie zachowanie na WPS, do którego dołączył nawet góral spod samuśkich Tatr tytułujący się wszem i wszędzie, jako spec ds. szczepień Głogoczowski, ba nawet dołączył do niego za dzbanek wody tutejszy Dyl i inni przyklaskujący.
  W takim razie postawię pytanie: co dzieje się ze stroną WPS?

Możliwość komentowania jest wyłączona.