Nowy „wspaniały” totalitarny covidowy świat…


blog polski

Polska, Słowiańszczyzna, polityka

15/05/2021 by opolczykpl

Nie zaskoczyły mnie doniesienia dojczlandzkich łże-mediów, jakoby u „zaszczepionych” na świrusa stwierdzano mimo to „infekcje”: u podwójnie „zaszczepionych” w Dojczlandii rzekomo stwierdzono 13 tys. przypadków „infekcji”  świrusem – mimo „pełnego” (dwukrotnego) „zaszczepienia”, czyli wstrzyknięcia ludobójczego koktajlu big pharmy bezczelnie zwanego „szczypionką”. U „pojedynczo zaszczepionych” stwierdzono rzekomo 44 tys. „infekcji” świrusem. Rzekomych zgonów na świrusa  było odpowiednio 662 u podwójnie „zaszczepionych” i 2000 u „zaszczepionych” pierwszą dawką:
„Berlin – In Deutschland wurden bisher rund 13.000 vollständig Geimpfte noch positiv auf das Coronavirus getestet (…).
Nach der ersten Impfung wurden nach Daten des Gesundheitsministeriums rund 44.000 Covid-19-Fälle gemeldet (…). 662 zweifach Geimpfte und rund 2000 einfach Geimpfte starben.”

https://www.berliner-zeitung.de/news/rund-13000-corona-infektionen-bei-vollstaendig-geimpften-li.159033

.

Są to oczywiście propagandowe kłamstwa i wymysły. Wystarczy stosować „testy”, dające pozytywny wynik przypadkowo, lub nawet bez pobrania wymazu u kogokolwiek, by żonglować liczbami nowych „infekcji”, nawet u podwójnie „zaszczepionych”. A spreparowanie takich testów dla big pharmy to pestka. Po co jest to robione? Przede wszystkim po to, by ofiary ludobójczego koktajlu zwalić w statystykach na świrusa – to on zabił tych ludzi a nie ludobójcze „szczepionki”. Dalej – umożliwi to, po krótkotwałym odkręceniu śruby (czasowej liberalizacji totalitarnych zakazów i nakazów) dla „zaszczepionych”, ponowne jej dokręcenie. Propaganda ogłosi, że jednak, jak się okazuje, nawet podwójne „zaszczepienie” nie daje gwarancji bezpieczeństwa przed kolejną infekcją, zwłaszcza przed świrusem rzekomo zmutowanym, więc namordniki i odstępy 1,5 metra będą znów obowiązywały wszystkich. Kontakty międzyludzkie będą nadal zakazane (pojedynczych ludzi łatwiej zastraszyć i zmusić do posłuszeństwa), konieczne będą też kolejne „zamknięcia” (lockdowny). I konieczne będą kolejne „szczepionki”. Najpierw trzecie – na nie już przygotowuje się psychicznie zastraszonych kowidian w Dojczlandii: „Czy konieczne będzie trzecie szczepienie na koronę?” (Ist eine dritte Corona-Impfung notwendig?):
https://www.hna.de/gesundheit/corona-impfung-auffrischung-experte-christian-bogdan-stiko-dritte-spritze-impfstoff-schutz-kassel-hna-90576313.html

A potem już co rok – aż do skutku – co zapowiada szef Pfizera: trzecie, a następnie coroczne szczepienia będą prawdopodobnie konieczne: (Pfizer-Chef: Wahrscheinlich dritte und jährliche Impfdosis notwendig)
https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/123033/Pfizer-Chef-Wahrscheinlich-dritte-und-jaehrliche-Impfdosis-notwendig

Npisałem – aż do skutku. Czyli dotąd, aż jakieś 90 % ludzi pójdzie do piachu. A reszta, zastraszona i sterroryzowana będzie posłusznie poddawać się nawet najdurniejszym zakazom i nakazom. Taki to nowy, „wspaniały”, totalitarny, covidowy świat szykuje nam globalna światowa lichwa. Tu przytoczę wypowiedź Jacquesa Attali (odkrywcy i mentora Macrona) w wywiadzie udzielonym Michel’owi Salomon’owi w roku 1981 – «L’Avenir de la vie», rok 1981:

“W przyszłości trzeba będzie znaleźć sposób na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od ludzi starych, ponieważ gdy tylko przekroczą oni 60-65 lat, żyją dłużej niż produkują i drogo kosztują społeczeństwo. Potem zajmiemy się słabymi, następnie bezużytecznymi, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo zawsze będzie ich coraz to więcej, a co najważniejsze, na końcu zabierzemy się za głupich. Pozbędziemy się ich, każąc im myśleć, że to dla ich własnego dobra. Nie będziemy w stanie przeprowadzać testów na inteligencję w stosunku do milionów ludzi, to nie jest możliwe! Znajdziemy coś lub spowodujemy coś; pandemię, która dotknie pewne warstwy społeczeństwa; prawdziwy lub nieprawdziwy kryzys gospodarczy; wirus, który uderzy w ludzi starych czy dorosłych – to nie ma znaczenia; słabi ulegną, bojaźliwi i głupi uwierzą we wszystko i będą prosić o wyleczenie ich. Zadbamy o to, aby zaplanować leczenie – leczenie, które stanie się rozwiązaniem (problemu). Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.”
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/13/selekcja-idiotow-dokona-sie-samoczynnie-pojda-do-rzezni-z-wlasnej-woli/

Nie bez znaczenia jest też, jak myślę, jego pochodzenie: Jak pisze wiki: „Urodził się w rodzinie sefardyjskich Żydów…”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali

Propaganda pro-„szczepionkowa” idzie pełną parą. Łże-media w Dojczlandii „informują” o rzekomych tysiącach  ludzi „wpychających” się do kolejek po ten ludobójczy koktajl, podających zawyżony wiek, lub zatrudnienie w uprzywilejowanych grupach zawodowych, mających pierwszeństwo w „selekcji idiotów”: Tausende Vordrängler wollen sich impfungen erschleichen (Tysiące przepychaczy chce wyłudzić dla siebie szczepionki):
https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/corona-impfung-impfzentren-klagen-ueber-tausende-vordraengler-17336265.html

Ma to u niezdecydowanych i wątpiących wywołać chęć do zaszczepienia się – skoro tysiące innych chce za wszelką cenę „wepchnąć” się do kolejki, by jak najszybciej dostać „zbawienny” ludobójczy koktajl, to coś w tym musi być. Wygląda na to, że jednak te „szczepionki” są potrzebne i konieczne.

Selekcja idiotów rzeczywiście trwa – i sami pchają się do rzeźni…

Jest więc tak – mimo iż nie ma żadnej pandemii, a covida-19 nigdy nie wyizolowano, odkrywane są coraz to nowe jego „mutacje”. Służy to naturalnie dalszemu utrzymywaniu społeczeństw w strachu i przerażeniu. Tłumaczy też nieskuteczność „szczepionek” – są bezsilne przeciwko nowym, groźnym mutacjom, co sprawia, że kolejne „szczepienia” będą konieczne. Koktajle big pharmy obliczone są na to, że dopiero po miesiącach, a nawet latach „zaszczepieni” będą masowo chorować i umierać. Zgony zwalane będą na kolejne mutacje świrusa. No i nasili się wściekła nagonka na opornych, odmawiających zgody na wstrzyknięcie sobie tego ludobójczego koktajlu – to przez nich nie jest możliwe opanowanie „pandemii”. No i wtedy, za pełną aprobatą zastraszonej większości wprowadzi się „szczepienia” przymusowe.

Przytoczę jeszcze obszerny fragment komentarza Metro. Należy jedynie pamiętać, że zwrot „terapia zastrzykowa” jest tylko szyderstwem – Metro wie, że jest to narzędzie depopulacji:

Kolejnym etapem/-/ będą /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ u osób, które zostały poddane /-/terapii zastrzykowej/-/. Hasbaryci mają za zadanie przedstawić owe /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ jako skutek działalności /-/złowrogiego koronawirusa/-/, który ciągle funkcjonuje z powodu obstrukcji irracjonalnych „antyszczepionkowców”. Tym samym argument o niskiej śmiertelności czy nieszkodliwości /-/złowrogiego koronawirusa/-/ straci rację bytu. Ponadto strach wywołany przez choroby i śmierć będące konsekwencją destrukcyjnych dla zdrowia zastrzyków zapędzi do oprawców ze strzykawkami więcej ludzi, a irracjonalni „antyszczepionkowcy” staną się publicznymi wrogami.
Dr Sherri Tenpenny z Ohio twierdzi że w brytyjskim rządowym raporcie przewiduje się iż 60%-70% osób które otrzymały dwie dawki zastrzyku – albo umrze albo trafi do szpitali – właśnie w wyniku zastosowania /-/terapii zastrzykowej/-/. Z kolei dr Larry Palevsky z NY przypuszcza że tylko 70% strzykawek zawiera prawdziwy zastrzyk a reszta neutralną sól fizjologiczną. Poza tym w USA są używane zastrzyki czterech producentów o dwóch odmiennych zasadach działania, Pfizer i Moderna a obok Astra Zeneca i J&J. Dr Palevsky mówi że białko do którego tworzenia mają pobudzić zastrzyki (spike protein) będzie niesłychanie szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Owe białko ma rozpocząć swoją destrukcyjną misję około pięciu miesięcy po zastrzykach które rozpoczęły ma przełomie 2020/21 roku. Człowieka będzie truć i zabijać trucizna, którą on sam będzie ciągle wytwarzał.
Aktualnie masy zaczynają być karmione propagandą o tym, że /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ są wynikiem działania (nowej odmiany?) /-/złowrogiego koronawirusa/-/, co ma oczywiście wywołać strach i pomóc wcisnąć zastrzyki w jak najwięcej ludzi jak najwięcej razy. To właśnie robią niewątpliwie sympatyczni interlokutorzy od Przemexa.
W Polsce kłopotliwym przykładem /-/kolejnego etapu/-/ była śmierć Krzysztofa Krawczyka. Krawczyk otrzymał zastrzyki i niby zmarł na C0VID (początkowo były takie doniesienia). Jego śmierć to był falstart który sprawił kłopot propagandzistom ponieważ mem o kolejnej fali aktywności (zmutowanego?) /-/złowrogiego koronawirusa/-/ nie został jeszcze uruchomiony w pełnej skali. Ktoś u Przemexa pisze o jakiejś Michalicy co zmarła w Szpitalu Bródnowskim na C0VID. Z prawdopodobieństwem bliskim pewności twierdzę że Michalica była urzędowo zaszczepiona (jak to celebrytka zapewne poza kolejnością) i zwyczajnie przedwcześnie zmarła w wyniku /-/terapii zastrzykowej/-/ dokładnie jak Krawczyk. Hasbaryci ten właśnie związek przyczynowo-skutkowy (zastrzyki, potem choroba czy śmierć) starają się ukryć.
Ludzie będą poważnie zapadać na zdrowiu i będą umierać. To będzie dotyczyć głównie osób poddanych /-/terapii zastrzykowej/-/. Głównie – bo w Anglosferze donoszą o kłopotach przede wszystkim z układem rozrodczym u kobiet które tylko przebywają obok osób poddanych /-/terapii zastrzykowej/-/. Dr Tenpenny przypomniała plany opracowania szczepionki która miała rozprzestrzeniać się „jak wirus” – czyżby to się udało? Lekarze doradzają unikanie towarzystwa osób które otrzymały zastrzyki, ten ogłasza że nie chce ich przyjmować w swoim gabinecie:
https://www.bitchute.com/video/0M4kUoInvM8h/
W Japonii osoby które zostały poddane /-/terapii zastrzykowej/-/ już nie mogą oddawać krwi, ten zakaz wprowadzono w celu ochrony publicznego banku krwi.
Konkludując: należy oczekiwać fali chorób i śmierci ale przyczyną będzie /-/terapia zastrzykowa/-/ a nie /-/złowrogi koronawirus/-/. Tylko propaganda będzie uporczywie przedstawiać te choroby i śmierć jako skutki działalności /-/złowrogiego koronawirusa/-/ i jego kolejnych odmian zapędzając ludzi do kolejnych trujących zastrzyków i demonizując przeciwników /-/terapii zastrzykowej/-/. Tak ma działać planowany Endlösung. To się zaczyna dziać, brytyjska pielęgniarka mówi że do tamtejszych szpitali trafia mnóstwo ludzi z powikłaniami po zastrzykach ale nigdy nie zaznacza się w żadnym formularzu że zostali poddani /-/terapii zastrzykowej/-/ (3:15):
https://www.bitchute.com/video/mhJReMwA3bgs/
Oni zapewne chorują na C0VID

Jeśliby obecną „pandemię” traktować jako materializację „selekcji idiotów” którą zapowiadał Jacques Attali czterdzieści lat temu (https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/13/selekcja-idiotow-dokona-sie-samoczynnie-pojda-do-rzezni-z-wlasnej-woli/) to przeszliśmy dopiero wstępny etap. Przynajmniej 80% testu dopiero przed nami.
https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/comment-page-14/#comment-90420

Widzę to podobnie…

Jak się to wszystko zakończy? Nadal nie wiem. Wiem, że w sumie dosyć dużo ludzi także nie wierzy w „groźnego” świrusa, nie chce się „szczepić”, ale z różnych powodów (strach, inercja) siedzą w domach i nie wychodzą na ulice. Jeśli nie wyjdą, okupant – światowa lichwa – zrealizuje jego plan nowego totalitarnego porządku i depopulacji jakichś 90 % mieszkańców Ziemi. Z tym, że w końcu wybijając najzdrowszych, zdegenerują gatunek ludzki do tego stopnia, że wymrze on doszczętnie. Tak jak ponad 99% wszystkich gatunków, jakie kiedykolwiek żyły na planecie Ziemia.

Mimo to nadal nie wpadam w przerażenie. Jeśli życie rozumne (?) na Ziemi zaginie, do kolejnej inkarnacji  – a to mnie niestety jeszcze czeka – poszukam  sobie innej planety, innej „Ziemi”. Takiej, gdzie istnieje życie naprawdę rozumne – sapiens – a nie stupidus – jak to jest obecnie obecnie u 95 % ludzi na Ziemi…

opolczyk

PS

A dla podniesienia ducha – jeszcze jedna piosenka wolności:

.

.

.

.

Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2021/05/15/nowy-wspanialy-totalitarny-covidowy-swiat/

117 uwag do wpisu “Nowy „wspaniały” totalitarny covidowy świat…

 1. Covidowcy, czy wiecie, że w Japonii osoby, które zostały poddane /-/terapii zastrzykowej/-/ już nie mogą oddawać krwi, ten zakaz wprowadzono w celu ochrony publicznego banku krwi.

  Polubienie

 2. Brawo meksykańskie Kobiety!

  Cherán kartele narkotykowe gangi i burmistrza

  W 2011 r. w meksykańskim Cherán wybuchło powstanie kobiet Miguel Tovar/LatinContent
  ◾Noizz
  ◾Big stories
  ◾Kobiety biegały po ulicach z maczetami. Przegoniły z Cherán kartele narkotykowe, gangi i burmistrza

  Kartele narkotykowe, gangi prowadzące nielegalną wycinkę drzew, skorumpowani politycy i bierność policji. Tak wyglądała codzienność meksykańskiego miasteczka Cherán, zamieszkiwanego przez rdzenną społeczność Purépecha (Tarasków). Tak było do 2011 r. Dziś mieszkańcy Cherán żyją na własnych zasadach i to, co martwi ich najbardziej, to bójka w barze. Wszystko dzięki kobietom, które w odpowiednim momencie wzięły sprawy w swoje ręce.
  ◾Michoacán to jeden z najbardziej doświadczonych przestępczością, korupcją i nierównościami regionów w Meksyku
  ◾Pod cichym przyzwoleniem rządzących, kartele i gangi pozbawiły Cherán aż 70 proc. lasów i nękały rdzenną społeczność
  ◾To kobiety zbuntowały się przeciwko rujnującej region polityce i przemocy, bały się, że będą następnym łupem
  ◾Aby się obronić, musieliśmy zmienić cały system – wyrzucić partie polityczne, wyrzucić ratusz, wyrzucić policję
  ◾Mieszkanki Cherán do dziś wspominają powstanie jako jeden z najstraszniejszych dni, jakie przeżyły. Nie mają jednak wątpliwości, że był to początek nowego, lepszego życia
  ◾Więcej takich tekstów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

  „To kobiety się zbuntowały”

  W 2011 r. w Cherán wybuchło powstanie. Poprowadziły je kobiety, które nie mogły dłużej patrzeć na bezczynność mężczyzn. Postawiły sprawę jasno – nielegalna wycinka lasów musi zakończyć się natychmiast, a z miasta zniknąć mają wszyscy odpowiedzialni za przemoc i niesprawiedliwość. Od karteli po burmistrza.

  – To kobiety się zbuntowały. Kiedy powiedziały swoim mężom, co się dzieje, nie mieli odwagi się z tym zmierzyć. Gdy one się zbuntowały, dopiero wtedy mężczyźni poszli za nimi – opowiada Adelaida Sánchez, która brała udział w powstaniu. Obecnie samotnie wychowuje dziecko i współtworzy lokalną policję.

  Region Michoacán to jedna z najbardziej doświadczonych przestępczością, korupcją i nierównościami część tego kraju. Meksykańska spirala przemocy nie omija nawet najmniejszych miast, takich jak Cherán. Morderstwa, porwania, wyłudzenia, gwałty, rabunkowa gospodarka i nielegalna wycinka drzew spotykały się z bezczynnością władz, policji i mężczyzn. Pod cichym przyzwoleniem rządzących, kartele i gangi pozbawiły Cherán aż 70 proc. lasów i nękały rdzenną społeczność.

  –Talamontes [uzbrojeni drwale] przyjeżdżali ciężarówkami i się z nas śmiali. Wychodzenie w nocy było niebezpieczne. Niebezpiecznie było pójść do lasu. Czasami wracałam do domu i płakałam, i płakałam – mówi Josefina Estrada, matka ośmiorga dzieci, która brała udział w powstaniu.

  Co kartele narkotykowe mają wspólnego z wycinką lasów?

  Otóż od lat dywersyfikują swój model biznesowy. Dążąc do jak największego zysku, starają się przejmować i zdominować każdą dochodową gałąź przemysłu. Do takich zalicza się właśnie pozyskiwanie drewna, które stanowiło podstawę gospodarki Cherán. Kiedy uzbrojeni drwale zbliżyli się do głównego źródła wody, cierpliwość mieszkanek się skończyła.

  – Skończymy z waszymi lasami, a potem zajmiemy się waszymi kobietami – cytuje Enéndiro Santa Clara, która słyszała rozmowy talamontes. – Najpierw lasy, potem kobiety. Może z tego powodu w pewnym momencie zdecydowałyśmy, właśnie jako kobiety, że zmierzymy się z tą sytuacją. Uzbroiłyśmy się, natychmiast, w cokolwiek tylko mogłyśmy – relacjonuje Adelaida.

  Cherán jest kobietą. I dostaje drugie życie

  – Wszyscy biegali po ulicach z maczetami. Kobiety biegały. Wszyscy zakrywali twarze. Było tylko słychać, jak ludzie krzyczą, a kościelne dzwony biją przez cały czas – opowiada Melissa Fabian, która miała wtedy 13 lat.

  Mieszkanki Cherán do dziś wspominają powstanie jako jeden z najstraszniejszych dni, jakie przeżyły. Nie mają jednak wątpliwości, że był to początek nowego, lepszego życia.

  – Chce mi się płakać, kiedy przypomnę sobie ten dzień. To było jak horror – ale to najlepsze, co mogłyśmy wtedy zrobić – dodaje organizatorka zrywu, Margarita Romero.

  Powstanie zakończyło się sukcesem, a Cherán zaczęło wszystko od nowa. Z miasta wygnano polityków i lokalnych biznesmenów, których uznano winnymi współpracy z przestępcami.

  – Aby się obronić, musieliśmy zmienić cały system – wyrzucić partie polityczne, wyrzucić ratusz, wyrzucić policję i to wszystko. Musieliśmy sami zorganizować swój sposób życia, żeby przetrwać – mówi Pedro Chavez, nauczyciel i jeden z lokalnych liderów.

  Szybko zakazano działania partii politycznych. Ów zakaz, z powodzeniem, funkcjonuje do dziś. Drogi wjazdowe do miasta doczekały się punktów kontrolnych. Specjalną ochronę otrzymały także lasy, których bronią uzbrojeni mieszkańcy. Rozwiązano także policję i zastąpiono ją lokalnymi siłami, które kobiety stworzyły od zera, wespół z mężczyznami.

  – Jestem samotną matką. Mam syna. To zmotywowało mnie, aby skończyć studia. To była największa motywacja, aby nie porzucać marzeń. Urocze, prawda? Studiowałam projektowanie systemów. Lubiłam to. Obroniłam się. 15 dni później zdecydowałam się dołączyć do lokalnej policji – opowiada Adelaida.

  – Musimy przestać i pokazać mieszkańcom naszego miasta, że my, jako kobiety, też możemy to robić. To nie jest tylko dla facetów. Możemy robić te same rzeczy. I możemy same za siebie mówić. Tak jak oni – dodaje.

  Eksperyment który nie miał prawa się udać – a jednak!

  Walka o samorządność Cherán trwała 3 lata. Mieszkańcy przed sądami argumentowali, że meksykańskie prawo przewiduje możliwość nadania autonomii rdzennym społecznościom. Według danych ONZ 15 proc. wszystkich mieszkańców Meksyku stanowi ludność tubylcza.

  Sprawa Cherán trafiła do meksykańskiego Sądu Najwyższego. W 2014 r. rozstrzygnięto ją na korzyść mieszkańców, którym przyznano autonomię i prawo do samorządności. W ten sposób Meksyk uszanował wolę swoich rdzennych mieszkańców – pozwolono im żyć w zgodzie ze swoimi zwyczajami i tradycją.

  Jak funkcjonuje dzisiejsze Cherán? Partie polityczne dalej są zakazane, nie przywrócono funkcji burmistrza i nie stworzono nowego ratusza. Nie znajdziemy tam politycznych sloganów i kampanii wyborczych.

  Miasto dzieli się na 4 części, które zarządzane są przez zgromadzenia lokalne. Członków wybiera się spośród 174 ognisk, tzw. fogatas. Sformatowano także radę miejską, którą tworzą przedstawiciele wszystkich zgromadzeń lokalnych. Każde z nich musi wybrać co najmniej 1 kobietę na 3 oddelegowanych członków. System z powodzeniem działa już 7 lat.

  A co z przestępczością – czy udało się ją zwalczyć? Przez 7 lat samodzielnego funkcjonowania Cherán doszło do zaledwie 9 morderstw, co w skali prowincji Michoacán urasta do rangi cudu. Przestępczość w Cherán praktycznie zniknęła. Przez prawie dekadę nie powróciły tam gangi i kartele narkotykowe, a w lasach posadzono tysiące nowych drzew. Najgorsze rzeczy, jakie zdarzają się w Cherán, to przemoc domowa oraz bójki w barze.

  – W Cherán czuję się bezpiecznie, bo nie muszę się obawiać, że wychodząc w nocy, coś mi się stanie – mówi Melissa.

  Pokój nie należy tylko do elit

  Historia Cherán to ewenement na skalę całego Meksyku. Nie dość, że stało się autonomicznym miastem, to jeszcze głównie za sprawą kobiet. To dowód na to, że spirala przemocy może występować tylko wtedy, kiedy dostaje przyzwolenie – szczególnie ze strony państwa i skorumpowanych władz. W tym niepozornym meksykańskim miasteczku to kobiety miały odwagę powiedzieć: basta!

  Cherán stało się oazą spokoju w niesamowicie niestabilnym sąsiedztwie. Pokój nie zaczął się od elit, lecz od solidarności społecznej, dzięki której funkcjonuje do dziś.

  – Dopóki pozostanie chociaż jedna osoba, która będzie chciała to utrzymać, wszyscy za nią staniemy. Jesteśmy dumni, bo coś zatrzymaliśmy i odważyliśmy się na coś, na co nie odważyła się żadna inna społeczność – mówi Melissa.

  Anna Słania – ekspertka ds. bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, publicystka. Zainteresowana zagadnieniami współczesnych konfliktów zbrojnych, terroryzmu oraz humanitaryzmu w stosunkach międzynarodowych. Pracuje w nurcie dziennikarstwa pokoju. Członkini zespołu Salam Lab – Laboratorium Pokoju, gdzie tekst pierwotnie się ukazał. Możecie wspierać tę inicjatywę dobrowolnymi wpłatami w serwisie Patronite/SalamLab.

  Źródło: Noizz.pl https://noizz.pl/big-stories/w-meksykanskim-cheran-kobiety-przegonily-kartele-narkotykowe-gangi-i-burmistrza/968n1l0

  Polubienie

 3. Halina Prętka 22 godziny temu
  Jest dobrze! Będzie jeszcze dobrzej, aż się Mordowiecki ze swoim ministrem śmierci zdziwią.

  Polubienie

 4. Propaganda w agonii!

  Sypie się żydowska pandemia w Polsce, dlatego wymyślają różne sztuczki, nawet kombinują z dziećmi, jak Hitler pod koniec kwietnia w 1945 roku, aby „statystykę” otumanionych – wyszczepionych poprawić.

  Czyżby Żyd Goebbels przekonywał młodego niemieckiego chłopca, że warto dołączyć i umrzeć za walącą się w gruzy fałszywą ideę?

  Nawet „Nowy Ład” mający za zadanie przyćmić sypiący się w posadach żydowski reżim nie wiele już im da.

  Czas zastopować Zaleszczyki, a także tych co promują w necie zbrodnię … .
  Wystarczy tylko, aby nie szczepić się pod żadnym pozorem i naciskiem.
  Oni za to odpowiedzą!

  Polubienie

 5. Ad Andrzej 19 Maj 2021 o 5:53 PM
  Propaganda w agonii!

  Sypie się żydowska pandemia w Polsce, dlatego wymyślają różne sztuczki, nawet kombinują z dziećmi, jak Hitler pod koniec kwietnia w 1945 roku, aby „statystykę” otumanionych – wyszczepionych poprawić.
  *

  .
  Młodzież nie chce się szczepić. Katastrofa rządowego planu
  19 maja 2021 admin COVID, covid-19, koronawirus,
  .
  Rząd rozpoczyna szczepienia grupy nastolatków w wieku 16-18 lat. Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu do spraw szczepień przyznał, że zainteresowanie szczepieniami w tej grupie jest marginalne. Odpowiedzią rządu na taki stan rzeczy ma być kolejna kosztowna kampania medialna.

  Od północy dzisiaj, jeśli chodzi o 16- i 17-latków, zgłosiło się nieco ponad 40 tys. osób. To narazie niewielki poziom zainteresowania. Nie chcę podać dokładnego procentu, bo nie chcę popełnić błędu, ale jest wyraźnie mniejsze zainteresowanie niż wcześniejszych roczników. Będziemy nad tym pracować, realizując kampanię profrekwencyjną – przyznał Dworczyk.

  Planuje się zatrudnić youtuberów oraz influencerów do zachęcenia młodzieży do szczepień.
  (…)

  Czytaj dalej”
  https://portal-polski.pl/mlodziez-szczepienia/6306/

  Polubienie

 6. @presumer67

  „Planuje się zatrudnić youtuberów oraz influencerów do zachęcenia młodzieży do szczepień.
  (…)”

  A ten Żyd co robił, też zachęcał młodzież niemiecką (gojów) do pójścia na pewną śmierć.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Gdy Stany Zjednoczone przystąpiły do II wojny światowej, wyschło źródło dostaw amerykańskiej coli do Niemiec. Niemieccy pracownicy Coca-Coli musieli coś wymyślić u siebie.
  No i wymyślili lemoniadę Fantę. Fanta to nazistowski napój.

  Polubienie

 8. Kalina pisze: 19 Maj 2021 o 03:40

  Dla nadal wahających się … .
  O Modernie

  Departament Zdrowia stanu Connecticut oficjalnie opublikował składniki Moderny. Otóż szczepionka zawiera m.in. substancję chemiczną określoną jako SM-102.
  Karta Charakterystyki i Bezpieczeństwa Materiału tej substancji ostrzega: „nie dla ludzi i nie dla zwierząt”.

  Według producenta SM-102, Cayman Chemical Company, dlugotrwały i wielokrotny kontakt z tą substancją powoduje uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, nerek, wątroby, układu oddechowego.
  W artykule pełny skład szczepionki.
  ——————————-
  The SM-102 Material Safety Data Sheet describes this chemical as „NOT FOR HUMAN OR VETERINARY USE”

  According to the manufacturer, Cayman Chemical Company in their filing with the Occupational Safety and Health Administration (OSHA), this chemical causes „Acute Toxicity „Fatal in contact with skin.”

  In that same OSHA filing, the manufacturer declares SM-102 „Causes damage to the central nervous system, the kidneys, the liver and the respiratory system through prolonged or repeated exposure.”
  ———————
  Connecticut Publishes Moderna COVID Vax Ingredients: DEADLY POISON „SM-102 – Not for Human or Veterinary Use”
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-urgent-connecticut-publishes-moderna-covid-vax-ingredients-deadly-poison-sm-102-not-for-human-or-veterinary-use

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/05/16/po-drugiej-dawce/#comment-125192

  ***

  Czyli po ptokach, jeśli weźmiesz … .

  Polubienie

 9. Kontrowersyjny film Slavko Martinova, w którym anonimowy profesor z Korei Północnej z wielką pasją krytykuje zachodnią politykę, postępującą globalizację i zgnuśnienie moralne ludzi. W świetle jego argumentów KRLD wydaje się kojącą odskocznią od braku zasad moralnych, wszechobecnych korporacji i konsumpcyjnego trybu życia na Zachodzie. Pod adresem twórców wytaczano oskarżenia o zmowę z Koreą Północną. Rząd Korei Południowej prowadził śledztwo w ich sprawie. Nie obyło się także bez wizyty jednostek antyterrorystycznych. Polecam, mocny materiał dokumentalny. Telewizja kłamie. Włącz myślenie matrix mocny:

  Polubienie

 10. OT -Survivalowe https://topwar.ru/engine/data/emoticons/yes.gif
  .
  *
  Zagubione technologie starożytnych, czyli święta wiedza – dla ludzi!
  .
  Niektórzy nie rozumieją, że biznes wymaga umiejętności, dbałości o szczegóły i … obserwacji. A także chęć eksperymentowania i doświadczenie do analizy. Tylko w tym przypadku można zostać w biznesie (lub rzemiośle) opanowanym nie tylko jako zawodowy mistrz, ale także jako innowator i wynalazca.
  .

  .
  Każda firma ma subtelności i sztuczki, których nie można opisać w książkach, ale można je przekazać w studiach stacjonarnych, że tak powiem, na ilustracyjnym przykładzie. Ale można też przekazać nie każdemu i nie każdemu, ale tylko tym, którzy starają się przeniknąć i zrozumieć. Oznacza to, że uczeń musi mieć niezbędne cechy.

  Prosty przykład. Fakt, że ogień można uzyskać przez tarcie i że starożytni wytwarzali ogień w ten sposób, jest opisany w podręcznikach szkolnych. Aby wywołać to tarcie, ludzie używali kija, który szybko obracali dłońmi lub łukiem. W wyniku tarcia temperatura wzrasta, drewno ulega zwęgleniu i pojawiają się małe węgle. A już trzęsący się węgiel należy umieścić w łatwopalnym materiale i napompować.

  Na YouTube są filmy wideo z wizualną demonstracją tej metody wywoływania ognia. Wydawałoby się, co jeszcze jest potrzebne: spojrzeć i powtórzyć? Nie? Nie! Tutaj, bez osobistego przekazywania doświadczeń, pojawiają się trudności, które niektórzy pokonują, a inni nie.

  Podobnie nie powiodło się autorom jednego z kanałów Zen:


  .
  Teraz, po pomyślnym zastanowieniu się, jak „okłamują nas” nawet w delikatnym dzieciństwie (hee-hee), spróbujemy dowiedzieć się, czym jest sól utraconej technologii.
  .

  .
  Polecam włączenie napisów, a nawet skopiowanie ich tekstu tak, aby został zapamiętany z pomocą pamięci mięśniowej i zwrócono uwagę na każde słowo: o))) Swoją drogą to pomoże wtedy nie przegapić takich szczegółów lub ich braku w innych sprawach.

  Oglądamy kolejny film, zwracając uwagę na szczegóły, których jest już więcej:
  .

  .
  Teraz możesz wyróżnić główne subtelności, które należy w pierwszej kolejności zaobserwować, i samodzielnie przeprowadzić eksperyment.

  Następnie kliknij ten link i odkryj, co autorzy kanału Zen zaniedbali i dlaczego ich doświadczenie zawiodło.

  Dla zabawy zobacz inny sposób rozpalania ognia przez tarcie.
  .

  .
  I za pomocą pakuł z suchej trawy lub pokrzywy.
  .

  .
  Nawiasem mówiąc, Stanislav Drobyshevsky wspomina, jak cała ich drużyna nauczyła się rozpalać ogień w jednym z plemion. Obejrzyj o 34:48
  .
  .https://www.youtube.com/watch?v=NP71R2zMl6A
  .
  Co myślicie, panowie, odlewnicy granitu rapakivi -Rapa Nui*?
  Że nie ma tajemnic w branży kamieniarskiej, a zatem jest to niemożliwe?
  .

  .

  Polubienie

 11. tomasz pastuszek 10 godzin temu
  W przeszłości wstrzykiwali ludziom fenol. Społeczeństwa o tym zapomniały. Zresetowali im pamięć serialami w telewizji. Pełnym korytem i nieograniczoną dostępnością do papieru toaletowego.

  Polubienie

 12. ,,Osobiście wolę… Organy Pana Stalina ****
  .

  .
  Jak mawiał pewien niemiecki żyd, filozof, ekonomista
  ,,Każdy według zdolności, każdemu według potrzeb.”

  Zatem dla Kiki Leo Rojas gra El Condor Pasa na Organach Stalina Pana
  .

  .

  Polubienie

 13. Jan Tarnawa 1 godzinę temu.
  Złamiemy gnojów. I koniec! Pozamykamy, osądzimy i powiesimy – jakieś 2 miliony i po covidzie! Morawiecki, Niedzielski, policjanci, lekarze, urzędasy – 1989 okrągły stół! Dosyć!

  Polubienie

 14. *
  Rainer Fühlmich: „Będziemy potrzebować drugiej Norymbergi”
  .
  Na całym świecie uczciwi naukowcy, lekarze, prawnicy, politycy deklarują, że pandemia koronawirusa jest zbrodnią przeciwko ludzkości i że popełniają ją ci sami ludzie, którzy byli gotowi zniszczyć połowę świata podczas II wojny światowej …
  .

  .
  https: //www.brighteon.com/8d63 …

  * w pandanie *
  .
  Rainera Fullmicha przy wsparciu tysięcy prawników na całym świecie, którzy doprowadzili sprawę do sądu w związku ze skandalem Davos Covid19. ( źródło )

  Rainer Fuelmich jest prawnikiem, któremu udało się zdobyć niektóre wyroki skazujące giganta samochodowego Volkswagena za modyfikację katalizatorów i oszukiwanie numerów.

  I to jest ten sam prawnik, któremu udało się skazać Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze. ( źródło )

  Deutsche Bank zgodził się zapłacić ponad 130 mln USD za rozwiązanie / wykluczenie z tytułu zagranicznej korupcji i oszustw.

  Dr Fuellmich 15 lutego 2020 r .:

  „ Przesłuchania setek naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników, w tym o międzynarodowej renomie, przeprowadzone przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19 od 7 października 2020 r., Pokazały teraz z prawdopodobieństwem bliskim 100% pewności. Że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym ”.

  Sesje można znaleźć tutaj: https: //corona-ausschuss.de/si …

  „ Chodziło raczej o wzmocnienie władzy zdobytej nielegalnie kryminalnymi metodami skorumpowanej kliki Davos, przenosząc bogactwo ludności na członków Davos za plecami m.in. małych, a zwłaszcza średnich. jedynki. Duże firmy ”.

  Aby w pełni zrozumieć, o co toczy się ten nowy Trybunał Norymberski w celu osądzenia największej zbrodni wszechczasów, musimy zacząć od kłamstw Drostena i Cormana Drostena w artykule o PCR – procesie w imieniu Davos … w historia, która spowodowała niesamowite szkody i od której wszystko zależy. To jest podstawa dla wszystkich środków. Chodzi o to, że żaden środek nie może być uzasadniony. Jak możemy mówić o śmierci z korony, skoro test nie może tego ustalić. Ponownie, test PCR NIE MOŻE wykryć korony!

  Niech to zadziała, a następnie zastanów się dokładnie, co tak naprawdę nam zrobili … Wszystko, co dotyczy koronawirusa, opiera się na wyniku niedziałającego testu PCR.

  To takie proste. Być może więcej ludzi rozumie teraz, dlaczego ludzie, którzy lubią otrzymywać informacje i je rozpowszechniać, wyrywają sobie włosy z głowy?

  Dan Klaus Schwab, wielki architekt tej gigantycznej sytuacji zakładników, sponsorzy oligarchii finansowej, politycy na czele UE, uzbrojeni we wdrażanie wytycznych Drostena i WHO, skłonili wszystkie zachodnie rządy do podjęcia tragicznych decyzji. Nazwy dotyczące przechowalni, godziny policyjnej, obowiązkowego maskowania, dystansu społecznego i innych drakońskich środków przeciwko nieistniejącemu niebezpieczeństwu.

  Ponadto ludzie są motywowani do szczepień na podstawie kłamstwa. Jeśli to nie zadziała, rządy zmuszą ludność. Bezpośrednio lub pośrednio.

  „ To jest prawda, która usunie maski z osób odpowiedzialnych za popełnione zbrodnie ” – powiedział dr Fullmich.

  © W zeszłym tygodniu przygotowano Drugi Trybunał Norymberski i rozpoczął się pozew zbiorowy.

  https://cont.ws/@skobarj/1994315

  Polubione przez 1 osoba

 15. *

  Czy jest za wcześnie, by powiedzieć „radosna duma”? Nie według Orbitza.
  *
  Pielęgniarka uważa ciężarną transpłciową kobietę za otyłą. Następnie mężczyzna rodzi martwe dziecko
  .
  Kiedy mężczyzna przybył do szpitala z silnymi bólami brzucha, pielęgniarka nie uznała tego za nagły wypadek, zauważając, że był otyły i przestał przyjmować leki na ciśnienie krwi. W rzeczywistości był w ciąży – transpłciowy mężczyzna podczas porodu miał zakończyć się martwym porodem.

  Tragiczny przypadek, opisany w środowym czasopiśmie New England Journal of Medicine, wskazuje na większe problemy związane z przypisywaniem etykiet lub przyjmowaniem założeń w społeczeństwie, w którym coraz częściej występuje zróżnicowanie płci w sporcie, rozrywce i rządzie. W medycynie istnieje podobne ryzyko zaginięcia chorób, takich jak sierpowaty i mukowiscydoza, które w dużej mierze dotyczą określonych grup rasowych – piszą autorzy.

  „Nie chodzi o to, co stało się z tą konkretną osobą, ale jest to przykład tego, co dzieje się z osobami transpłciowymi wchodzącymi w interakcję z systemem opieki zdrowotnej” – powiedziała główna autorka, dr Daphna Stroumsa z University of Michigan, Ann Arbor.

  „Był słusznie zaklasyfikowany jako mężczyzna” w dokumentacji medycznej i wydaje się męski, powiedział Stroumsa. „Ale ta klasyfikacja zniechęciła nas do rozważenia jego rzeczywistych potrzeb medycznych”.
  (…)

  Czytaj dalej:
  https://eu.usatoday.com/story/news/health/2019/05/16/pregnant-transgender-man-births-stillborn-baby-hospital-missed-labor-signs/3692201002/

  Polubione przez 1 osoba

 16. Zbrojenia, a następnie drogą nikczemnych gier działania zbrojne II wojny światowej sfinansowała i sprokurowała w zmowie żydowska oligarchia finansowa z terenu USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec.
  Kiedy kukiełki na pokaz siedziały w norymberskich ławach, to przodownicy obmyślali już Plan Marshalla popijając doborowe whisky w kłębach dymu hawańskich cygar.
  Ich działania wojenne nawet nie tknęły.

  Polubione przez 1 osoba

 17. Łapy precz od Stawów Raszyńskich!

  Niedawno w lokalnej gazecie („Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego”) przeczytałem bulwersujący artykuł autorstwa Piotra Iwickiego. Okazuje się, że rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie w Falentach koło Raszyna w powiecie pruszkowskim (mieszkam kilkanaście km stąd) jest zagrożony!

  Część lokalnych radnych i niezależne raszyńskie media („Nasza Strefa”) donieśli o skandalicznych planach zmiany zagospodarowania części terenów tamtejszego rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie”. Część stawów miałaby zostać zasypana i prawdopodobnie pobudowanoby tam osiedle mieszkaniowe.

  Teren rezerwatu należy do Instytutu Technologiczno Przyrodniczego (ITP) w Falentach, którego wicedyrektor Piotr Trzosek jest fachowcem od działania w branży deweloperskiej. Gdy 5 maja wyszła na jaw ta informacja zawrzało. Władze gminy Raszyn mówiąc kolokwialnie rżną głupa udając że o niczym nie wiedziały. Jest to kłamstwo, bo radny Zawistowski i lokalne media ustalili, że władze gminy prowadziły rozmowy z ITP w tej sprawie, a ITP złożył wniosek o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu stawów.
  Wizerunkowo dla gminy sprawę jeszcze bardziej pogarsza to, że Rada Gminy Raszyn przyjęła uchwałę w sprawie rezerwatu, w której w jednym z akapitów potępia tych, którzy sprawę odkryli i nagłośnili w trosce o dobro jakim jest rezerwat z jego przyrodniczym bogactwem.
  W stanowisku Rady Gminy czytamy: „W ostatnim czasie w przestrzeni publicznej pojawiło się wiele informacji dotyczących zmian planów zagospodarowania przestrzennego terenów będących we władaniu Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach (dalej ITP), położonych na terenie Gminy Raszyn. Wywołały one szeroki oddźwięk wśród społeczności lokalnej jak i różnego rodzaju kół i stowarzyszeń przyrodniczych wyrażających swoje obawy o przyszłość Rezerwatu przyrody Stawy Raszyńskie wraz z otuliną. (…) Zgodnie z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym każdy właściciel gruntów ma prawo złożyć wniosek o zmianę MPZP a Rada Gminy nie ma wpływu na jego treść. Złożenie samego wniosku nie oznacza automatycznej zmiany MPZP ani też obowiązku gminy do wszczęcia takiej procedury.„

  Logiczne odczytanie tego akapitu wskazuje, że doszło do działania w sferze planistycznej, radni zaś starają się uchwałą odwrócić uwagę kierując ją na kwestie proceduralne. Stanowisko to stoi w sprzeczności z dokumentami, które radny Zawistowski opublikował zarówno w Internecie jak i lokalnej prasie. I tu dochodzimy do niesławnego zdania z ww. uchwały: „Rozpętana burza medialna pozbawiona jest rzeczywistych podstaw do kreowania fałszywego wizerunku Samorządu Gminy Raszyn i buduje nieprawdziwy, a wręcz krzywdzący obraz naszej gminy”.
  Samo stanowisko w swej treści pełne jest sprzeczności i aż rodzi się pytanie, o co w tym wszystkim chodzi? (Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo co chodzi jak mówił kiedyś ś.p. Andrzej Lepper – o papierki z wizerunkami królów wydawane przez Narodowy Bank Polski – przypis WS).
  Aby jeszcze podnieść temepraturę wydarzeń w Gminie Raszyn, warto dodać, że ITP rozpoczął prace (orka) na terenach, na których w czasie lęgowym takich prac nie wolno prowadzić (otulina rezerwatu). W tej kwestii zostało skierowane zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, poinformowane zostały również stosowne służby właściwe dla ochrony przyrody. Dlaczego? Zarządzenie nr 9 Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z dnia 15.04. 2011 r. w sprawie rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie” w par. 3 mówi: „Celem ochrony rezerwatu jest zachowanie cennego biotopu lęgowego wielu rzadkich gatunków ptaków oraz żerowisk o miejsc odpoczynku ptaków przelotnych.”

  Serial trwa. Skonsolidował on lokalną społeczność, która zwarła szeregi zarówno przeciwko wójtowi jak i ITP. Teraz ich działania będą pod lupą, a każdy ruch uważnie obserwowany. „Nasza Strefa” ujawniła: Uratowaliśmy 30 hekatrów. Presja ma sens. Pilnujcie rezerwatu!”.
  Nad Al. Krakowską zawisł wielki baner wyrażający dezaprobatę dla degeneracji terenu rezerwatu. Aby jeszcze bardziej uwypuklić absurdalność sytuacji, warto zauważyć to, co radny Zawistowski podkreślił we wpisie na FB 30.04: „ITP nie zrezygnował z działań, które mają doprowadzić do zmiany planów zagospodarowania działek, które są w użytkowaniu instytutu. Wycofał jedynie aktualny wniosek, ale niedługo złoży kolejny”.

  I jak tu wierzyć władzom, skoro ktoś wycofuje wniosek, którego podobno nie było? Jak interpretować stanowisko Rady, które w ostatnim akapicie brzmi jak odezwy z czasów stalinowskich, epoki potępiania wszystkich myślących inaczej? Co gorsze stanowisko stoi w całkowitej sprzeczności z faktami! I warto tu przypomnieć, że procedura zmiany planów inicjowania jest m.in. wnioskiem o ich zmianę. W tym świetle pismo dyrektora ITP z 28.04.2021 r. stawia wójta Andrzeja Zarębskiego i jego popleczników z Rady Gminy w bardzo niekorzystnym świetle.

  Tyle ze wspomnianego wyżej artykułu. Mój komentarz do tego jest krótki: Skandal! Dobrze, że mieszkańcy się obudzili i podnieśli alarm. Jako mieszkaniec powiatu pruszkowskiego w pełni ich popieram. Precz z ITP, wójtem i radą gminy. Ten geszeft nie może się udać. Beton nie przejdzie!

  O Stawach Raszyńskich można przeczytać tu: https://www.neverendingtravel.pl/2020/11/02/stawy-raszynskie-pod-warszawa/
  Dużo informacji przyrodniczych można znaleźć w materiałach RDOŚ: http://warszawa.rdos.gov.pl/files/artykuly/14609/Stawy-Raszy%C5%84skie-komplet_icon.pdf

  Petycję w sprawie powstrzymania działań niszczących rezerwat można podpisać tu: https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/grodziskmazowieckipartiazielonipl_stop_deweloperce_w_rezerwacie_przyrody_stawy_raszynskie/thanks/?aKYnglb&lgpdname=Pawe%C5%82

  https://wolnislowianie.wordpress.com/2021/05/19/lapy-precz-od-stawow-raszynskich/#comments

  Polubienie

 18. TAAAAA, ZROBIŁO SIĘ ZIELONO MI I BARDZO EKOLOGICZNIE, PONIEWAŻ KOCZOWNIK, NIGDY NIE CIERPIAŁ LASÓW I DRZEW!

  WYCINAJĄ RAJ I ZOSTANIE BIŁGO.

  Biłgoraj żegna się z lasem. Stuletnie drzewa mają być wycięte

  https://www.dziennikwschodni.pl/bilgoraj/bilgoraj-zegna-sie-z-lasem-stuletnie-drzewa-maja-byc-wyciete,n,1000289025.html

  TO TERAZ ZOBACZYLI, JAK WYGLĄDA RABUNKOWA GOSPODARKA ,,ZIELONO MI!”

  Mieszkańcy Biłgoraja żegnają się z lasem. „Oni nigdy nie widzieli, jak wygląda taki zrąb zupełny”

  https://www.dziennikwschodni.pl/bilgoraj/las-chce-zyc-a-my-z-nim-zdjecia,n,1000289190.html

  TERAZ SOBIE TROSZECZKĘ POGŁÓWKUJĄ, GDZIE SIĘ PODZIAŁ RAJ UTRACONY!

  http://www.bilgoraj.lbl.pl/hist/dzieje/nazwa.php

  JEST WIDOCZNY OPŁAKANY SKUTEK, A GDZIE SIĘ UKRYŁA RADOSNA PRZYCZYNA?

  Wycinki w Polsce wzrosły o 58 proc. Przez nowy projekt resortu środowiska będzie jeszcze gorzej?

  https://smoglab.pl/wycinka-w-polsce-wzrosla-w-ostatnich-latach-o-60-proc-nowy-projekt-ms-moze-jeszcze-pogorszyc-sprawe/

  TO JEST OCZYWISTA OCZYWISTOŚ, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE, BEZ RADOSNEJ PRZYCZYNY, ORAZ JAK NIEWIADOMO O CO CHODZI TO, ZAWSZE CHODZI O PIERDOLONĄ MAMONĘ, WIADOMEGO POCHODZENIA!

  Cena drewna od miesięcy rośnie na giełdzie jak szalona – wyjaśniamy dlaczego

  https://strefainwestorow.pl/artykuly/surowce/20200902/cena-drewna-budowa-domow

  AJ WAJ, TO ŻYDOWSKIE LABORATORIA JESZCZE NIE WYMYŚLIŁY SZPRYCY NA SZYBKI WZROST DRZEW?

  Na całym świecie brakuje drewna. Czy to oznacza, że meble będą drożeć?

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/na-swiecie-brakuje-drewna-meble-beda-drozsze/5zwm1v7

  PRZECIEŻ ,,RADOSNE” SZCZYPIONKI DRZEW, SĄ OD DAWNA STOSOWANE PRZEZ NIEROZUMNYCH MATOŁÓW.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczepienie_(ogrodnictwo)

  Hej!

  Polubione przez 1 osoba

 19. Kika22

  Jedna fotka więcej znaczy jak 1000 słów!

  Kalkstein, jak zwykle na dobrej pozycji.
  Grunt to dobrze ustawić się … .

  Polubienie

 20. TAAAAA, A TAK WYGLĄDA ŻYDOWSKI ,,LAS!”

  https://synonim.net/synonim/betonowa+dżungla

  NY, CZYLI DAWNY NOWY AMSTERDAM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_Jork

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_Amsterdam

  NAMIASTKA DLA GOJÓW, CZYLI DAWNYCH LACHÓW.

  Central Park

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Central_Park

  KTO CHCE, KTO CHCE, MALOWANE OWCE? Chi, chi, chi…

  Co łączy owce z nowojorskim Central Parkiem?

  https://portalkomunalny.pl/co-laczy-owce-z-nowojorskim-central-parkiem-373454/

  MORZA I OCEANY TO TEŻ SĄ PUSTYNIE, CZYLI NATURALNE ŚRODOWISKO ŻYDOWSKICH KOCZOWNIKÓW! Cha, cha, cha…

  Holendrzy to Żydzi Europy

  https://www.wiatrak.nl/10792/holendrzy-zydzi-europy

  Hej!

  Polubienie

 21. TAAAAA, MOKUM – BEZPIECZNA PRZYSTAŃ.

  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Mokum&prev=search&pto=aue

  POLIN – TUTAJ SPOCZNIJ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polin

  NO TO ANGLOSASKIE ŻYDY, ZORGANIZOWALI IM ŚWIĘTY SPOKÓJ W POLIN, A NIE GDZIE INDZIEJ!

  Obóz zagłady

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Obóz_zagłady

  PO WIELU TRANSFORMACJACH ZACIEKLI MORDERCY SWOICH ZIOMALI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Markomanowie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sasi

  https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Bawarczycy;3875183.html

  NO CÓŻ, TO ZAWSZE BYŁY SKROMNE PASTUCHY…,

  https://podroze.se.pl/swiat/europa/niemcy/tu-krowy-plywaja-tratwa-zobacz-niezwykly-redyk-w-alpach-bawarskich/5385/

  … KTÓRE FUNTA KŁAKÓW NIE SĄ WARTE!

  https://synonim.net/synonim/bajer

  Hej!

  Polubienie

 22. Ja i Ty chcemy tańczyć tak jak tańczył Świat
  Tworzyć własne myśli w głowie
  Móc decydować znów o sobie!
  O o o o o
  W harmonii żyć ,
  Pełną piersią oddech brać
  Tak po prostu radować się
  Aż zawibruje z nami cały Świat.
  Jesteśmy jak wędrowne ptaki szukające swej wolności,
  I właśnie po to Tu jesteśmy!
  By Światu dać wolność pieśni.
  I tańcem też wam pokażemy
  Że milczenie się skończyło i nie wróci to co było,
  Bo ta prawda krzyczy w środku nas
  Że to już jest najwyższy czas
  Aby Jedność odtąd żyła w nas
  Gdy z ekranów znów nadają,
  Ci co fałsz nam swój podają, możesz tylko uśmiechnąć się,
  Mówiąc że to nie dotyczy mnie,
  Bo ja już prawdę o was całą wiem.
  „Dobra”, które nam podano przy okazji oszukano,
  Że „Porządek nowy” musi być
  Lecz my wiemy jak
  TU chcemy żyć,
  Konsumpcjonizm z naszej Ziemi zmyć
  My już wiemy kim jesteśmy, tę świadomość w sobie nieśmy i nie dajmy dalej siebie zwieść,
  By sztuczkami graczy lękać się,
  Próżno podsycacie podział serc.
  Więc musicie zmienić dietę, lub opuścić tę planetę,
  Bo karmienia strachem nastał kres.
  Przebudzenia fala niesie się !
  Z błyskiem Słońca już w nas teraz jest!

  Polubienie

 23. COVID-19 rozprzestrzenia się sztucznie – ekspert od broni biologicznej
  Koronawirus jest w dużej mierze rozprzestrzeniany sztucznie – powiedział ekspert ds. Broni biologicznej i chemicznej, członek komisji rozbrojenia Republiki Iraku, były doradca sekretarza generalnego ONZ Kofi Annana, były członek komisji ONZ ds. Broni biologicznej Igor Wiktorovicz Nikulin 20 maja IA Krasnaya Vesna.
  Zbyt wiele faktów wskazuje, że epidemia koronawirusa została przygotowana z wyprzedzeniem. I rozprzestrzenia się w dużej mierze sztucznie ”- powiedział ekspert od broni biologicznej.
  Dodał, że wszystkie fale są w jakiś sposób wybuchowe, jakby gdzieś miał miejsce specjalny, masowy atak i dziesiątki tysięcy chorych naraz. Na przykład, jak wyjaśnił lekarz, w jakiejś okolicy zachorowało kilkadziesiąt osób, a potem nagle – dziesiątki tysięcy.

  „Takie ogniska się zdarzają. Wygląda na to, że w końcu wirus ten rozprzestrzenia się głównie w aerozolu. Sugeruje to również, że jest sztuczny. Aerozol jest główną formą dystrybucji środków biologicznych, w różnych amunicjach, kasetach i tak dalej. To jest dokładnie znak, który wskazuje, że najprawdopodobniej ta sprawa nie jest czysta, nie naturalna ”- podsumował Nikulin.
  https://rossaprimavera.ru/news/7006c854?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 24. Amerykański wywiad sugeruje sztuczne pochodzenie COVID-19

  Hipotezę o powstaniu wirusa COVID-19 w laboratorium wyrazili przedstawiciele komisji wywiadu USA w raporcie o pochodzeniu koronawirusa, który wskazał Wuhan Institute of Virology – poinformował Washington Examiner 19 maja.
  Mówi się, że raport rozważa wersję sztucznego stworzenia wirusa i jego wycieku z laboratorium w Wuhan. Autorzy raportu twierdzą, że laboratorium Wuhan potajemnie współpracowało z chińskim wojskiem i prowadziło badania mające na celu wzmocnienie funkcji. Sugerowano, że finansowanie ze Stanów Zjednoczonych mogło pomóc laboratorium w tych eksperymentach.

  „Istnieje jednak przytłaczająca ilość poszlak potwierdzających wyciek laboratoryjny jako źródło COVID-19, podczas gdy nie ma znaczących dowodów na poparcie hipotezy naturalnej zoonotycznej” – czytamy w raporcie.
  Autorzy raportu zażądali zbadania faktów współpracy amerykańskich organizacji z laboratorium w Wuhan.

  „Rząd Stanów Zjednoczonych powinien również przedstawić pełne sprawozdanie z wszelkiej współpracy Stanów Zjednoczonych z laboratorium badawczym koronawirusa w Wuhan, w tym wsparcia dla tych projektów z funduszy rządu USA” – stwierdzili autorzy raportu.

  Wcześniej senator Rand Paul zasugerował, że dr Anthony Fauci był zaangażowany w powstanie pandemii COVID-19. Spekulacje oparto na finansowaniu z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) na badania związane z „wzmocnieniem funkcji” i edycją genów w Wuhan Institute of Virology.
  Czytaj całość
  https://rossaprimavera.ru/news/b4673264?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 25. Krysia z lasu pisze: 16 Maj 2021 o 13:34

  „Czy to tak ciężko zrozumieć taktyki ześwirowanych korpopsychopatów, których zadaniem jedynym jest utrzymywać określoną ilość populacji danych narodów oraz poprzez media i edukację gnoić ich mentalnie, aby nie wyskoczyli poza ramy postrzegania, zwanego poprawne politycznie. TO WŁAŚNIE POSTRZEGANIE ZABIJA NAS JAKO NARODY I SPOŁECZNOŚCI, OKREŚLAJĄC NAM, O CZYM MOŻEMY MYŚLEĆ I GŁOŚNO MÓWIĆ, A O CZYM NIE”.

  Dokładnie tak jest, drogi Devingo.
  Niewolnik i pan nie wzięli się znikąd.
  To niewolnik stworzył pana w dniu, w którym zaczął myśleć i zachowywać się dokładnie tak, jak drugi człowiek (jeszcze nie pan) tego oczekiwał.

  Praca i zapłata – jeden człowiek powiedział drugiemu: „będziesz u mnie pracował 10 h dziennie i dostaniesz za to tyle, by przeżyć”
  (w domyśle: do następnego dnia, by przyjść znów do pracy).

  Kto stworzył niewolnictwo? Ten, który za pracę dawał tylko na przeżycie, niczym zwierzęciu, czy ten, który zgodził się na to?

  Bieda, chęć przetrwania i biologiczne myślenie o własnej dupie (ewentualnie o zapewnieniu miski dla potomstwa) zrodziły w głowie człowieka status niewolnika.

  Niegdyś nieposłusznych skracano o głowy.
  Dziś nie jest to konieczne, bo głowy wypełnione są posłuszeństwem, a stało się to za przyczyną cudownego zjawiska częściowego bezrobocia, na jakie to zjawisko wpadli pracodawcy.

  TAW już od dawna głosił wszem i wobec, że wojny w rozumieniu militarnym nie będzie.
  Teraz to jasno widać, że nie ma potrzeby wojny w potocznym rozumieniu.
  Trwa wojna o głowy i ich sposób myślenia.

  Latami przygotowywano głowy do konkretnego uderzenia, jakie nastąpiło w marcu zeszłego roku.
  Zasiewano w nich medialny lęk (info o gwałtach, zamachach, wojnach, kradzieżach, morderstwach, wypadkach, katastrofach naturalnych. I wszędzie mowa o dzieciach – to działa najbardziej na psychikę).
  Na zasadzie: boisz się pięciu rzeczy, to i szósta fikcyjna stanie się twoją obsesją.

  Pytasz, drogi Devingo, czy to tak trudno zrozumieć, że rzecz rozgrywa się o sposób myślenia.

  To dylemat ludzkości od znanych nam jej dziejów i do tej pory nic się nie zmieniło.
  Raz ogłupionemu można wciskać następne kity.

  Ale problem tkwi w tym, że tylko do czasu.
  Są dwie opcje; albo głupi ginie, albo zaczyna się orientować, że dał się ogłupić. Włącza samodzielne myślenie.

  Najbliższe miesiące (może lata – transformacja społeczności trwa dłużej niż jednostki) pokażą, czy ludzie na świecie, pomni poniesionych ofiar, posłusznie będą nadal realizować na sobie wizje Orwella, czy włączą samodzielne myślenie.

  Jakie będą skutki broni biologicznej, którą rozprzestrzeniono po całym świecie, tego nie wiemy, bo rzecz to w dziejach ludzkości dotąd na taką skalę nieznana.

  Jedno jest pewne: niektóre państwa od początku nie dały się nabrać na misterny plan psychopatów, a obecnie coraz więcej społeczności wychodzi z ogłupiającej psychozy i zaczyna żyć normalnym życiem.

  Czekanie na to, że masy zaczną myśleć samodzielnie jest utopią.
  Okupant dobrze o tym wie.
  Masy nigdy nie myślały samodzielnie.
  Zawsze kierowały się propagandą i szły za tym, kto ją silniejszą stworzył.
  Czy to władca, czy okupant, czy wybitne jednostki pochodzące z mas (niekoniecznie) i działające dla dobra społeczności.

  Plandemia nad wyraz jasno to unaoczniła.
  Bez wpływu propagandy na masy (i to na bardzo płytkim poziomie!) żadna plandemia nie zaistniałaby.

  Kto dziś jest w posiadaniu mediów, ten ma władzę.
  Jedynie przejęcie mediów przez pronarodowe struktury może zmienić myślenie, postrzeganie rzeczywistości przez masy.
  Innego wyjścia nie widzę.

  Miłego!

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/05/15/obecna-wladza-dokonuje-zbrodni-na-narodzie-polskim-te-szczepionki-to-smierc-jan-zbigniew-potocki-prezydent-ii-rp/#comment-124957

  ***

  Krysia z lasu pisze: 16 Maj 2021 o 16:45

  „Wgrano Ludzkości.. Kiedy Ludzkość zatrybi, będzie Wolność”.

  Ludzkość od zawsze trybiła, co dla niej lepsze, pożyteczniejsze, zdrowsze i bezpieczne.
  Lecz nie trybiła tego, czy proklamuje to wróg, czy przyjaciel.
  Bieda ludzkości wynika z nieumiejętności odróżnienia wroga od przyjaciela.
  Obecnie część ludzkości również uwierzyła w to, co dobre dla niej – niestety zawierzyła słowom swojego wroga.
  Przyjdzie i czas na szukanie prawdziwych przyjaciół.

  Miłego!

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/05/15/obecna-wladza-dokonuje-zbrodni-na-narodzie-polskim-te-szczepionki-to-smierc-jan-zbigniew-potocki-prezydent-ii-rp/#comment-124974

  Polubienie

 26. „Die Zeit” o zaskakującym sojuszu Ukrainy z Turcją.
  .
  Gdy Waszyngton, Berlin i Paryż mają dla Ukrainy ciepłe słowa w konflikcie z Rosją, Ankara oferuje konkretne wsparcie – zauważa „Die Zeit”.
  (…)
  Prezydent Wołodymyr Zełenski siedzi przy telefonie i rozmawia z Amerykanami i Europejczykami. „A ostatnio niespodziewanie dostał wsparcie znad Morza Czarnego od kraju, o którym do tej pory wielu sądziło, że jest po stronie Rosji: od Turcji” – zauważa niemiecki tygodnik.
  (…)

  # Irytująca ostrożność Zachodu
  .
  Tygodnik przypomina, że nowy prezydent USA Joe Biden miesiącami kazał czekać Zełenskiemu na rozmowę, a Biały Dom sygnalizował, że Zełenski musi najpierw wdrożyć pilne reformy przeciwko korupcji, „zanim dostąpi zaszczytu rozmowy telefonicznej”. „Ale to nie reformy, a rosyjskie wrogie działania skłoniły Bidena do tego, by zadzwonić do Zełenskiego na początku kwietnia. Zapewnił go o nieograniczonym wsparciu dla terytorialnej integralności Ukrainy, ale nie powiedział, jak dokładnie chce ją wspierać” – zauważa „Die Zeit”.
  (…)
  Wskazuje, że Europejczycy są jeszcze ostrożniejsi niż USA w sprawie Ukrainy. Pierwsze, co o koncentracji rosyjskich wojsk usłyszał Zełenski z Paryża i Berlina na początku kwietnia, był apel do obu stron o zachowanie umiaru, co rozsierdziło Ukrainę, wyraźnie słabszą stronę w tym konflikcie. Zełenski miał być też zirytowany rozmową telefoniczną między kanclerz Angelą Merkel, prezydentem Francji Emmanuelem Macronem a Prezydentem Rosji Władimirem Putinem, do której nie doproszono prezydenta Ukrainy.
  (…)

  # „Wiarygodny strategiczny partner”

  „Niespodziewanie najbardziej interesujące oferty dla Ukrainy nadchodzą aktualnie z południa” – zauważa tygodnik. W połowie kwietnia Zełenski poleciał do Stambułu, gdzie prezydent Recep Tayyip Erdogan potępił aneksję Krymu przez Rosję. „Całkowicie otwarcie popiera on przystąpienie Ukrainy do NATO – bardziej empatycznie i zdecydowanie niż Europejczycy. Erdogan nie denerwuje też Zełenskiego reformami przeciwko korupcji, bo o tym on sam nie lubi słuchać” – pisze „Die Zeit”. I
  (…)
  Ukraińska wiceminister spraw zagranicznych Olha Stefaniszyna mówi „Die Zeit”, że Turcja stała się bardzo wiarygodnym strategicznym partnerem dla Ukrainy. „Zamierzamy zawrzeć umowę o wolnym handlu, ale przede wszystkim nasze przemysły zbrojeniowe i obronne pogłębiły współpracę” – dodaje Stefaniszyna.
  (…)
  Jak wskazuje tygodnik, Turcja dostarczy Ukrainie drony typu Bayraktar TB-2, które pomogły zdecydować o losach konfliktów w Syrii, Libii i Górskim Karabachu. Ukraina i Turcja chcą też razem zbudować nowy większy dron, wyposażony w ukraiński silnik, a także produkować silnik dla tureckiego czołgu Altay. Były doradca tureckich władz, a obecnie ekspert Suat Klinikloglu uważa, że sektory obronne Turcji i Ukrainy dobrze się uzupełniają. Ukraina, która nie ma wydolnych stoczni, kupuje cztery korwety od Turcji, a Ankara podpisała umowę kupna na ukraiński system obrony przeciwlotniczej.
  (…)

  # Putin może zaszkodzić Turcji.

  W ocenie „Die Zeit” Zełenski i Erdogan postrzegają region Morza Czarnego z podobnej perspektywy. „Dla Ukrainy aneksja Krymu to katastrofa, a dla Turcji zagrożenie” – wskazuje tygodnik, przypominając, że Turcja uważa się za obrońcę Tatarów krymskich, których polityczni przedstawiciele są dziś prześladowani przez rosyjskie władze półwyspu. Ważniejsze są jednak konsekwencje geopolityczne dla regionu Morza Czarnego. Turcję i NATO bardzo zaniepokoiły doniesienia o zablokowaniu przez Rosje na pół roku Cieśniny Kerczeńskiej, łączącej Morze Czarne z Azowskim.

  W Moskwie dostrzeżono ocieplenie między Ankarą a Kijowem. „Putin dobrze wie, co ma w ręku przeciwko Erdoganowi: Rosja dostarcza Turcji gaz ziemny i rakiety przeciwlotnicze, buduje elektrownię atomową i oprócz tego wysyła do Turcji turystów” – przypomina tygodnik. I dodaje, że także w Syrii Rosja może bardzo zaszkodzić Turcji. Z tych powodów „solidarność turecko-ukraińska może napotkać na granice” – ocenia „Die Zeit”.

  Czytaj całość:
  .
  https://www.dw.com/pl/die-zeit-o-zaskakuj%C4%85cym-sojuszu-ukrainy-z-turcj%C4%85/a-57286272
  .

  Polubienie

 27. Putin „buduje” Erdogana …
  .
  Delegacja turecka, która wczoraj odwiedziła Moskwę, składająca się z sekretarza prasowego prezydenta Ibrahima Kalina oraz ministra kultury i turystyki Mehmeta Ersoya, nie była w stanie jedną wizytą rozwiązać kwestii wznowienia normalnej komunikacji między Rosją a Turcją.
  .

  .
  Do 1 czerwca rosyjscy turyści – „tureccy patrioci” – o ciepłym „tureckim wybrzeżu” mogą spokojnie zapomnieć ..

  Na początek zostaną opracowane (!!!): – „wspólny plan działania i kryteria wznowienia ruchu lotniczego” (dziwne – czy to „PRZED – JAK”, nic z tego się nie wydarzyło). Podobnie: – „zostanie dokonana ogólna ocena sytuacji w Turcji”. A także: – „Przeprowadzono kontrolę obiektów infrastruktury turystycznej” (dziwne – a ” i dopiero wtedy (???) – decyzja zostanie podjęta.

  Oczywiście decyzja zapadnie na podstawie zapowiedzianego na spotkaniu absolutnego priorytetu strony rosyjskiej – „zapewnienia bezpieczeństwa życia i zdrowia obywateli rosyjskich”. Jednak od razu dołączył do złego „turecko-pro -Tureckie ”języki, w których zaznaczono, że zdrowie i bezpieczeństwo – to z pewnością bezwarunkowy priorytet strony rosyjskiej, ale – bynajmniej nie jedyny.

  Warto przypomnieć, że obecne zamknięcie Turcji jest już trzecim z rzędu od 2015 roku : – „kryzys lotniczy” z lat 2015-2016 ,, – koronawirus – 2021.

  A potem – „ZACZĘŁO” .. Wokół – „aby ułatwić otwieranie” i / lub – „aby poświadczyć tureckie obiekty” pod kątem „zgodności” z Rosją, po pierwszym zamknięciu zmaterializowała się pewna ilość „błotnistych ludzi”, takie jak – „DECYDUJĘ – WSZYSTKO”, próbując przejąć – „na pokaz” stronę turecką i obrócić nimi jak – „ zbudować niezawodny dach” – nad naprawdę zburzonym „budynkiem tureckiego przemysłu turystycznego”.

  Ale dość szybko dla wszystkich stało się jasne, że nie chodzi o „COVID”, a stan tureckich tawern i – karczm, sprawa jest zgoła inna.

  Między Rosją a Turcją toczy się „Wielka Gra” i przy takich „inicjatywach z ziemi” można łatwo nie tylko usunąć przyczyny, ale także … ale także dać do zrozumienia.

  Turcy rozumieją, kto jest „szefem” w rosyjskim domu i zdecydowali – nie będą rozmawiać z nikim „po pojęciach”.
  Na Wschodzie, zwłaszcza w Turcji, po DEKADACH bardzo bliskich turecko-rosyjskich „RELACJI TURYSTYCZNO-POMIDOROWYCH” doskonale rozumieją naszą „naturę”, a ludzkie słabości traktują „zrozumieniem”.
  Ale w tym przypadku WSZYSTKO okazało się dużo bardziej skomplikowane.
  Okazało się, że nie jest to łatwe – bo tu nie chodzi o miliardy pomidorów / hoteli, bo w tym przypadku chodzi o – całkowitą rewizję istoty relacji rosyjsko-tureckich.

  Wcześniej informowano, że po świętach Id al-Adha do Moskwy jedzie turecka delegacja TOP, składająca się z trzech ministrów: oprócz ministra kultury i turystyki są też ministrowie spraw zagranicznych i zdrowia.

  Właściwie przyjechał do Moskwy negocjować tylko ….. minister kultury i turystyki.

  Z tego faktu możemy wyciągnąć rzeczywisty wniosek:
  – nie było potrzeby trzech ministrów – polityka zagraniczna i zdrowotne aspekty sprawy „zniknęły” z porządku negocjacji.

  „Lanie” Turcji trwać będzie nadal.

  Bez względu na to, jak Turcja puka sobie w pierś i nie wprowadza „dezinformacji” w mediach typu – UKRAINA ZOSTAŁA ZASTĄPIONA – WSZYSTKO, każdy doskonale rozumie istotę sprawy.
  Turcja ponosi WIELE MILIARDÓW strat z powodu braku turystów z Rosji !!!
  I należy zauważyć, że nawet konflikt „izraelsko-palestyński” nie przyniósł Erdoganowi takich „dywidend”, jakich oczekiwał, nawet w samej Turcji. Niezadowolenie milionów Turków zaangażowanych w branżę turystyczną wywołuje poważne irytacje.

  Generalnie prezydent Rosji zadecyduje. I będzie to decyzja, że ​​tak powiem – Prestiżowa.. Ale nie bądźmy naiwni – Putin podejmie decyzję biorąc pod uwagę nie tylko „stronę medyczną”, ale o ogólnym zarysie wzajemnych relacji i publicznie tuż przed wyborami „zbuduje” lub ,,zdołuje” pozycję Erdogana.
  W dzisiejszych czasach Putin przynajmniej – przed spotkaniem z Bidenem – może praktycznie – „WSZYSTKO”.

  Coś takiego..

  Czytaj całość
  https://cont.ws/@ghromchakov62/1995439
  .
  ********
  .
  Komentarz:
  Turcy popełnili niewybaczalny błąd, nawet nie ten, że sprzedali Ukrainie w 2018 r. sześć, a w 2019 r. dwanaście Bayraktarów TB2, ale to, że wkrótce ukraińsko-tureckie konsorcjum Black Sea Shield będzie produkowało drony nad Dnieprem, co zwiększy poziom wiedzy technologicznej Ukrainy i jej drony mogą stanowić zagrożenie dla separatystów z Donbasu.
  *!
  No cóż, tak to już jest jak zięciowie prezydentów poprzez ukochane córusie rządzą tatusiem.
  I to dotyczyło to zarówno Trampa, którego zięć Jared Kuschner kreował politykę zagraniczną USA na Bliskim Wschodzie przedkładając bieżące interesy Izraela ponad geostrategiczny interes Stanów Zjednoczonych (pokłosie tej polityki właśnie obserwujemy w Izraelu).
  Tak też i Erdogan pozwolił, by jego zięć współwłaściciel firmy produkującej drony w celach prestiżowych (zwycięska wojna tureckich dronów w Donbasie) przedłożył interes prywatnej firmy ponad geostrategiczne interesy kraju.
  Ukraińcy sprzedaliby im i tak silniki lotnicze, czołgowe i rakietowe, bo nikt tych posowieckich produktów na zachodzie nie kupi, nie musieli licencji dronów Ukrainie sprzedawać, nie spodobało się to UNI a Rosję wręcz wkurwiło.
  Nikomu nie zależy (nawet USA) by te dwa państwa zanadto się militarnie nie wzmocniły, bo są niesterowne.
  Zbytnio by się nad Morzem Czarnym ,,szarogęsiły” , mają być dla Rosji tylko ,,upierdliwe”, czyli takie lekkozbrojne zagończyki – harcowniki, tak jak my – nasze Wojsko Polskie.

  Wracając do Turcji tak chętnej w udostępnianiu licencji (Błaszczakowi ta licencja też się marzy).
  Całą tą sytuację przysłowiem podsumuję:
  Zamienił Stryjek siekierkę na kijek.

  Stracili już samoloty F-35, więc liczyli na współprace z Rosją (silnik i awionika) przy budowie swego samolotu, ale chyba z tej współpracy będą ,,nici”, są zbyt nielojalni, ot typowa cecha bliskowschodnia.
  .
  https://kresy.pl/wydarzenia/turecki-tf-x-potencjalnym-konkurentem-su-57-ale-rosjanie-proponuja-turkom-wspolprace/
  .
  https://www.defence24.pl/ile-bedzie-kosztowal-turecki-samolot-przyszlosci-tf-x

  .
  https://www.defence24.pl/ukraina-stawia-na-drony-z-turcji-oferuje-rakiety-i-silniki-lotnicze
  .
  https://kresy.pl/wydarzenia/turcja-rusza-seryjna-produkcja-nowych-ciezkich-dronow-bojowych-akinci-maja-trafic-m-in-na-ukraine-video/
  .
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-20/polska-armia-kupi-tureckie-drony-to-pomysl-kontrowersyjny/

  Polubienie

 28. Wojewoda unieważnia uchwałę dotyczącą obowiązkowych szczepień w Wałbrzychu. „To nie jest miasto-państwo”
  *
  .
  Pod koniec kwietnia z inicjatywy prezydenta Wałbrzycha miejscy radni przyjęli uchwałę o obowiązkowym szczepieniu przeciwko COVID-19 wszystkich mieszkańców powyżej 18 lat i osób pracujących w mieście. Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski postanowił ją unieważnić.

  – Rada Miejska nie ma takich praw, zachowuje się jak parlament. Wałbrzych to nie jest miasto-państwo – powiedział Obremski podczas środowego briefingu.
  .
  https://pbs.twimg.com/media/E1vJyljXsAEaHtG?format=jpg&name=small
  .

  Polubienie

 29. AJ WAJ, JUŻ SĄ ,,PRZECUDNE” WIZJE KOCZOWNIKÓW I JEST PIĘKNA CYTATA, CO CZEKA GOJÓW W MIEJSCOWOŚCI POLIN.

  Taka będzie Polska w 2040 roku. „Centrum świata przesuwa się na wschód”

  ,,… Tylko 10 proc. mieszkańców Dubaju to obywatele tego miasta. Są oni współczesną arystokracją i de facto nie muszą pracować. 90 proc. obywateli nie ma właściwie praw społecznych, politycznych czy ekonomicznych. Są może nie do końca współczesną klasą niewolniczą, bo to prawnie inaczej wygląda, ale są pod niewolą. I to jest symbol XXI wieku
  – mówił Pobłocki.

  Kwiecień najczarniejszym miesiącem pandemii. Tak wielu zgonów jeszcze nie było

  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,kwiecien-to-najczarniejszy-miesiac-pandemii-w-polsce–lacznie-ponad-14-tys–ofiar,artykul,73085566.html

  Hej!

  Polubione przez 1 osoba

 30. ANTHONY SPIDER 2 dni temu
  Drodzy Polacy wyciągnijmy wnioski z tej całej sytuacji w Palestynie. Za wszelką cenę brońmy swoich granic nawet za cenę życia obyśmy nigdy nie wpuścili tych zbrodniarzy do naszego kraju bo skończymy tak samo jak Palestyńczycy.

  Polubienie

 31. Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osoby, którym wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym kolejnym szczepieniu (tzw. wstrzyknięciu „przypominającym”). Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg (potwierdzają to badania dr Eweliny Król z Gdańska – szczegóły w: https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C82759%2Cwirusolog-o-perspektywie-szczepionki-przeciw-covid-19-i-pracach-polakow

  Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko MASOWE WYLUDNIENIE, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak niewiele znaczące incydenty. „Setki milionów osób już zaszczepionych SĄ JUŻ SKAZANE NA PEWNĄ ŚMIERĆ!- i to nieodwołalne i pełne bólu zgony! Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata, to tak zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”.

  Niech prokuratura dotrze do oryginału angielskiego wypowiedzi profesora i podejmie odpowiednie działania.

  Wypowiedź prof. Eweliny Król:

  Nauka Polska, PAP, dr. Ewelina Król, która chce stworzyć bezpieczną szczepionkę- jej wypowiedź: Aktualne szczepionki przeciwko koronawirusom napędzają zachorowania! Opiera się to na tej zasadzie, że konkretne białko wirusa, zawarte w szczepionce – glikoproteina S, zwana też białkiem spike, prowokuje układ immunologiczny zakażonego człowieka do patologicznie wzmożonej produkcji przeciwciał atakujących wirusa. Niestety, powoduje to też powstawanie przeciwciał, które mają niski poziom neutralizacji wirusa i łączą się z nim w taki sposób, że wirus łatwiej wnika do niektórych komórek i je niszczy. Może w ten sposób niszczyć serce, mózg, wątrobę, płuca, i inne ważne narządy. Zatem szczepionka, zamiast chronić przed infekcją, często ją aktywuje i napędza. Ekstremalnie wzmożona produkcja przeciwciał (po zaszczepieniu), może mieć katastrofalne skutki, i zamiast hamować epidemię, to będzie ją drastycznie wzmagać, ku uciesze producentów szczepionek i międzynarodowych faszystów, chcących ograniczenia wzrostu populacji na planecie.

  Tu właśnie jest udokumentowana wypowiedź prof. Król: https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C82759%2Cwirusolog-o-perspektywie-szczepionki-przeciw-covid-19-i-pracach-polakow

  Polubienie

 32. Koronasceptycy sięgają po symbole z czasów III Rzeszy. „Przerażająca kpina”

  Opinia publiczna w Niemczech dyskutuje o radykalizacji ruchu koronasceptyków spod znaku „Querdenken”, którego uczestnicy instrumentalizują narodowy socjalizm.
  .

  Ruch koronasceptyków spod znaku „Querdenken” instrumentalizuje narodowy socjalizm.

  *

  Na wiecu koronasceptyków młoda kobieta, przedstawiająca się jako Jana z Kassel, mówi: „Czuję się jak Sophie Scholl, bo od miesięcy działam w ruchu oporu”. Sophie Scholl i jej brat Hans należeli do grupy oporu Biała Róża, który od 1942 r. kolportował na Uniwersytecie w Monachium ulotki w walce z narodowym socjalizmem. Członkowie ruchu zostali zdemaskowani, skazani na śmierć i straceni.

  Jak absurdalne jest to porównanie, wyjaśnia Michael Blume, pełnomocnik ds. antysemityzmu w rządzie landowym Badenii-Wirtembergii: „W rzeczywistym porównaniu od razu byłoby jasne, że Sophie Scholl nigdy nie przemawiała podczas demonstracji zgłoszonej władzom, a nawet chronionej przez policję”.

  Chucpa czy niewiedza?

  Podczas innego wiecu koronasceptyków, jedenastoletnia dziewczynka powiedziała, że ​​potajemnie obchodziła swoje urodziny z przyjaciółmi, w obawie, ze zostanie zadenuncjowana przez sąsiadów. „Czułam się, jakbym była Anne Frank, musiałam siedzieć cicho jak myszka, żeby nas nie odkryto”. Niektórzy uczestnicy wieców trzymają plakaty z napisem: „Anne Frank byłaby z nami”. Młoda Żydówka Anne Frank przez miesiące ukrywała się z rodziną w okupowanym przez Niemców Amsterdamie, dopóki nie została odkryta, a później zamordowana w obozie koncentracyjnym.

  To tylko dwa przykłady tego, jak koronasceptycy utożsamiają się z bojownikami antyhitlerowskiego ruchu oporu lub z prześladowanymi Żydami. Niektórzy noszą na rękawie żółte gwiazdy Dawida z czasów hitlerowskich, na których napisane jest słowo „nieszczepiony”. Mężczyźni w strojach więźniów KZ trzymają tabliczki z napisem „Szczepienie czyni wolnym”, wzorując się na haśle „Praca czyni wolnym”, które widniało nad wejściem do obozów koncentracyjnych.

  O co im chodzi?

  „Takie porównania mają sugerować, że pandemiczne ograniczenie praw podstawowych prowadzi do ‘dyktatury pandemicznej’, która czyni ludzi ofiarami, tak samo jak nazistowska polityka prześladowań i eksterminacji – wyjaśnia historyk Jens-Christian Wagner. „To przerażająca kpina z nazistowskich ofiar i banalizacja nazistowskich zbrodni”.

  Michael Blume mówi w tym kontekście o „zazdroszczeniu ofiarom i odwróceniu winy”. Demonstranci nie chcieli być tylko „uznani za ofiary”. Oskarżaja oni również Żydów o „kultywowanie ‘kultu winy’ i paktowanie z demokratycznym rządem, który z kolei utożsamiają oni z narodowymi socjalistami”.

  „Querdenken” to więcej niż„myślący inaczej”

  Na stronie internetowej „Querdenken” można przeczytać: „Jesteśmy demokratami. W naszym ruchu nie ma miejsca na prawicowe, lewicowe, faszystowskie czy gardzące ludźmi ideologie”.
  Wyraźne powiązania z AfD

  Zauważalne są również powiązania między protestami antycovidowców z największą partią opozycyjną w Bundestagu – AfD.
  Jej przedstawiciele stawiają znowelizowaną ustawę rządu RFN o ochronie przed infekcjami na równi z ustawą o zezwoleniach narodowych socjalistów, przy pomocy której Hitler zapewnił sobie nieograniczoną władzę w 1933 roku.

  Jeszcze przed wybuchem pandemii AfD próbowała przywłaszczyć sobie do celów propagandowych postacie ruchu oporu przeciwko reżimowi hitlerowskiemu. Wielokrotnie powoływała się na jednego z uczestników zamachu na Hitlera, hrabiego Stauffenberga.

  W 2017 roku południowoniemieckie stowarzyszenie okręgowe AfD przeprowadziło autopromocję pod hasłem: „Sophie Scholl głosowałaby na AfD”. Obok zdjęcia Sophie widniała jej wypowiedź: „Nic nie jest bardziej niegodne narodu kultury niż pozwolenie, by bez oporu ‚rządziła’ nim klika władców sterowanych nieodpowiedzialnymi i mrocznymi instynktami”.
  (…)

  https://www.dw.com/pl/koronasceptycy-si%C4%99gaj%C4%85-po-symbole-z-czas%C3%B3w-iii-rzeszy-przera%C5%BCaj%C4%85ca-kpina/a-55729329

  ****
  Przeczytaj całość , a dowiesz się, koronosceptyku, jak Cię widzą , co o Tobie piszą, jak się Tobą brżydzą.

  ***

  @presumer67

  Jestem z razem z niemieckimi koronosceptykami.

  Andrzej

  Polubione przez 1 osoba

 33. Sophie Scholl jest ikoną sprzeciwu wobec nazistowskiej III Rzeszy, symbolem i wzorem bezprzykładnej odwagi cywilnej.
  *
  Od ubiegłego roku jej postać jest symbolem ruchu oporu i sprzeciwu wobec ograniczeniom koronowirusowym.
  Uczestnicy demonstracji przeciwko ograniczeniom wprowadzonym podczas pandemii koronawirusa coraz częściej porównują je z reżimem nazistowskim. Podczas jednej z nich pewna młoda kobieta, która przedstawiła się jako Jana z Kassel, powiedziała: „Czuję się jak Sophie Scholl, bo od miesięcy jestem tu aktywna w ruchu oporu”. Dla tych demonstrantów i aktywistów ruchu oporu, ograniczenia związane z koronakryzysem stanowią jakąś specjalną odmianę dyktatury, a raczej „koronadyktatury”.

  Z poniższego artykułu wybrałem tylko fragmenty dotyczące samej Sophie Scholl, bo artykuł napisał biograf stojący ,,po drugiej stronie barykady” Ruchu Oporu , wmawiający czytelnikom, że teraz Sophie by się nie buntowała, zaszczepiła i w masce chodziła.
  Nadgorliwość tego pismaka nie zna granic a służalczość wobec władzy sięga absurdu. Typowy, zwyczajny, Niemiec, co tylko potakuje i wypełnia firerów rozkazy.

  Sparafrazuję stare przysłowie ,,Tonący brzytwy się chwyta.”
  Tonący koronazizm brzydko się Sophii chwyta.

  *************

  Historia. Setna rocznica urodzin Sophie Scholl
  .

  .
  (…)
  Naziści wierzyli, że mają młodzież pod kontrolą.
  Sophie Scholl jednak nie chciała się im podporządkować i przyłączyła się do studenckiej grupy oporu Biała Róża.

  💥 Plany Hitlera wobec młodzieży.

  „Ta młodzież nie uczy się niczego innego niż myśleć i działać po niemiecku. Ci młodzi, dziesięcioletni chłopcy wstępują do naszej organizacji, gdzie po raz pierwszy mogą zaczerpnąć i zakosztować świeżego powietrza, a potem, po czterech latach, wstępują do Hitlerjugend, gdzie przebywają przez następne cztery lata. A wtedy nie oddajemy ich z powrotem w ręce starych wychowawców, tylko przyjmujemy ich od razu do partii, do Służby Pracy, do SA albo do SS, od których już się nie uwolnią przez całe swoje życie” – mówił Adolf Hitler.

  Ale nie wszyscy przedstawiciele młodzieży niemieckiej byli tak fanatyczni, jak sobie tego życzyli naziści. – Sądzili, że mają młodzież w garści, że ją całkowicie zindoktrynowali, dlatego byli tak bardzo zaskoczeni, gdy rzeczywistość okazała się inna niż ją kształtowali
  .

  Do dziś Sophie Scholl jest ikoną sprzeciwu wobec nazistowskiej III Rzeszy, symbolem i wzorem bezprzykładnej odwagi cywilnej.

  Uczestnicy demonstracji przeciwko ograniczeniom wprowadzonym podczas pandemii koronawirusa coraz częściej porównują je z reżimem nazistowskim i stylizują się na ofiary. Podczas jednej z nich pewna młoda kobieta, która przedstawiła się jako Jana z Kassel, powiedziała: „Czuję się jak Sophie Scholl, bo od miesięcy jestem tu aktywna w ruchu oporu”. Takie porównania mają sugerować, że ograniczenia związane z koronakryzysem stanowią jakąś specjalną odmianę dyktatury, czy raczej „koronadyktatury”.
  .
  Życie i śmierć za inne Niemcy.

  Los Sophie i Hansa Scholl został przesądzony 18 lutego 1943 roku. Tego dnia o 10:00 rano wnieśli na teren uniwersytetu ciężką walizkę wypełnioną ulotkami. Udało im się rozdać 1700 sztuk. Nagle, celowo lub przypadkiem, Sophie potyka się na emporze i ulotki sypią się z otwartej walizki na oszklony dziedziniec uniwersytetu. To ich zgubiło. Jest godzina 11:15. „Stać! Jesteście aresztowani!” – krzyczy uniwersytecki woźny Jakob Schmid, członek SA.

  Cztery dni później troje członków Białej Roży – Hans i Sophie Scholl oraz Christoph Probst – zostało skazanych przez Trybunał Ludowy w Monachium na karę śmierci przez ścięcie na gilotynie.

  „Taki piękny, słoneczny dzień, a ja muszę odejść. Ale ilu innych musi dziś umierać na polu bitwy, jak wielu młodych mężczyzn to spotyka… cóż znaczy moja śmierć, jeśli nasze działania poruszą tysiące ludzi…” – miała powiedzieć Sophie Scholl do swojej towarzyszki z celi Else Gebel, która później dała temu świadectwo.
  .
  Silny charakter i wrażliwe serce
  .
  Sophie Scholl godnie i z odwagą podeszła do gilotyny. Jej kat powiedział później, że jeszcze nigdy nie widział nikogo, kto tak odważnie zachował się w chwili śmierci. Dla Sophie Scholl było to oczywiste. Dla niej była to sprawa moralności i polityki, jedności w myśleniu i działaniu.

  Czytaj całość:
  https://www.dw.com/pl/historia-setna-rocznica-urodzin-sophie-scholl/a-57475677

  .
  ***

  @presumer67

  Żydohitlerowski reżim miał już inne plany, a ci odważni młodzi Niemcy stanęli godnie na jego drodze.
  Cześć pamięci Sophie Scholl i tym młodym Niemcom, którzy owych dni byli z nią i zginęli z rąk żydo-faszystowskich siepaczy.

  Dziękuję Ci za ten tekst … .

  Andrzej

  Polubione przez 1 osoba

 34. Krzysztof Wasowski 2 dni temu
  Drodzy Palestyńczycy przyjdźcie bronic Polaków w sprawie 447!

  Patrycja Sadowska 4 dni temu
  Icki wysłali z mlekiem matki Kłamstwo!

  Polubienie

 35. ŚWIAT OTWIERA OCZY!

  Ale słabo piętnuje zbrodnię Syjonu na Palestyńczykach!

  Lil-lake 3 dni temu
  Przeklęta nacja … . Wszędzie jej pełno i daje o tym znać w swój specyficzny sposób. Kiedyś to się skończy. Palestyna=Polska. Daję znak równości, bo sytuacja bliźniacza. Krzyk jest tylko wtedy gdy owa nacja dostaje klapsa, ale gdy ona rozdaje klapsy, to następuje cisza, w której brzmi głos innych tego świata – przyzwalamy.

  ***

  Grzyb Prawy 1 tydzień temu
  Maski opadły widać kto miesza światem.

  Polubienie


 36. .
  List otwarty od emerytowanych przywódców wojskowych USA do „dyktatorskiej” administracji Bidena sugeruje nadchodzące złe czasy.
  *
  W liście otwartym podpisanym przez około 124 emerytowanych generałów i admirałów USA, prezydent Joe Biden zostaje postawiony przed szeregiem kwestii, które obecnie dzielą naród, w tym krytyczną teorią rasy, murami granicznymi, stosunkami z Chinami i wynikiem 2020 r. wybory prezydenckie. Kwestionowany jest nawet temat kondycji psychicznej i fizycznej przywódcy USA.
  (…)

  Chociaż może być kuszące, aby zignorować paplaninę tych emerytów, ważne jest, aby zauważyć, że wielu sygnatariuszy było wojskowych wagi ciężkiej, jak dowódca marynarki wojennej John Poindexter i Army Brig. Gen. Don Bolduc, potencjalny kandydat w wyborach do Senatu w 2022 roku. Ci ludzie nie zniknęli z wojska tylko po to, by po przejściu na emeryturę grać w golfa. W rzeczywistości, teraz, gdy ci byli generałowie i admirałowie znów są legalnymi „cywilami”, mogą uczestniczyć w partyzanckiej polityce według własnego uznania.

  Co więcej, osoby o tak wysokiej pozycji mają tendencję do utrzymywania kontaktu z byłymi rówieśnikami. Trzymają rękę na pulsie, by tak rzec, wojska i narodu, a przynajmniej jego szerokiej części. Innymi słowy, ich ostrzeżenia i obawy, przedstawione w liście otwartym, są najprawdopodobniej podzielane przez setki, jeśli nie tysiące pełniących służbę mężczyzn i kobiet, a także zwykłych cywilów.
  .
  Ponieważ podział, który obecnie dzieli Demokratów i Republikanów, grozi przekształceniem się w ziejącą, nie do przebicia przepaść, z radykalnymi nowymi kwestiami, których nigdy nie rozważano przed wejściem na scenę polityczną, przyszłość nie wróży dobrze Stanom Zjednoczonym i ich politycznym sposobom ich rozwiązania.
  .
  Czytaj całość:
  https://www.strategic-culture.org/news/2021/05/14/open-letter-from-retired-us-military-leaders-dictatorial-biden-administration-suggests-bad-times-ahead/

  Polubienie


 37. .
  I tak po prostu, mandat dotyczący maski dobiegł końca

  Joaquin Flores – 19 maja 2021 r.
  .
  *** „ O ile nie umieścimy w konstytucji wolności medycznej, nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę”. ***
  .
  Ostrzeżenia generałów, że struktura amerykańskiego społeczeństwa została rozdarta. Dr Fauci pod ostrzałem podczas przesłuchań w Senacie. VAERS donosi, że amerykańska wersja szczepionek Covid mogła być przyczyną wielu tysięcy urazów i zgonów. Wtedy, tak po prostu, kończą się mandaty dotyczące masek; Dr Fauci ponownie zmienia melodię, mówiąc, że maski mogą spaść, zaledwie kilka dni po tym, jak powiedział, że możemy nosić maski na zawsze. CDC wydaje nowe wytyczne, a duże sieci handlowe zaczynają zmieniać swoje uprawnienia zamaskowanego klienta / zamaskowanego pracownika. Za jego przykładem podąża pół tuzina stanów, a inne mają podążać za nim.

  W polityce nie ma zbiegów okoliczności iz pewnością w obliczu szybkiego tempa zmian, jakie zaszły w ubiegłym tygodniu, trudno jest uznać te wydarzenia za przypadkowe.
  (…)

  Co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych, co tak radykalnie zmieniło tutejszy dyskurs? Znowu w polityce nie ma zbiegów okoliczności. Trudno nie spojrzeć na list od 120 emerytowanych generałów i admirałów. Ich przesłanie ma znaczenie, może coś wielkiego. To nie są mężczyźni, którzy prowadzą życie prywatne lub żyją w bańkach. Na każdego emerytowanego generała lub admirała, który wyraził takie obawy, błędnie byłoby nie zakładać istnienia większej liczby generałów i admirałów na swoich stanowiskach, kierując się po prostu zasadami dotyczącymi wyrażania sprzeciwu wobec przemówień politycznych. Mają zwolenników i zwolenników nadal w wojsku. Ale w ramach konfliktu między elitami, w którym strony ustawiają się w szeregu wokół realizacji programu Wielkiego Resetowania,

  Ale oto ostatnia myśl o szczepieniach. Tylko może przez to wszystko wystarczająco dużo opinii publicznej zostało uodpornionych na politykę Wielkiego Kłamstwa polegającą na niekończących się blokadach i tyranii usprawiedliwionej przez pandemię. Na zakończenie warto zastanowić się nad ostrzeżeniami przekazanymi Amerykanom kilkaset lat temu przez dr Benjamina Rusha, osobistego lekarza George’a Washingtona i sygnatariusza Deklaracji Niepodległości:

  *** „ O ile nie umieścimy w konstytucji wolności medycznej, nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę. Ograniczenie sztuki uzdrawiania do jednej klasy ludzi i odmawianie równych przywilejów innym stworzy Bastylię nauk medycznych. Wszystkie takie prawa są nieamerykańskie i despotyczne…” ***
  .
  Czytaj całość:
  https://www.strategic-culture.org/news/2021/05/19/and-just-like-that-the-mask-mandate-ended/

  Polubienie

 38. OT zmiana tematu:

  ***
  https://cont.ws/uploads/posts/1532024.jpg?929240
  Zwierzęta.
  .
  ****
  .
  Cholerny kwiatek: nie owad, ale prawdziwy bionikul.
  Afrykańska potworna modliszka i jej życie
  .
  Kiedy ludzie odkrywają coś niezrozumiałego, niebezpiecznego lub po prostu przerażającego, spontanicznie wybucha: „Jakieś diabelstwo!”. Tak więc na naszych szerokościach geograficznych spacerując po plaży można znaleźć diabelski palec (skamieniały mięczak – belemnity), w lesie – śmiertelnie trujący grzyb satanistyczny (diabelski). A na wschodzie „czarnego kontynentu” rosną diabelskie kwiaty, a teraz nie mówimy o roślinności.
  .

  Dzień dobry, nie przyszedłem do was w spokoju.

  Diabelska modliszka zajęła cały Półwysep Somalijski oraz najbliższą Ugandę, Tanzanię i Malawi. Już sama nazwa wyjaśnia, co tam robi: przebiera się za lokalną roślinność. Oprócz krzaków owad przypomina raczej chińską wersję bionikula, ale w koronie dziwaczne narośla bezbłędnie maskują bestię. I to pomimo faktu, że nifiga owada nie jest mała – błąd rośnie do 13 centymetrów!
  .

  Nic niezwykłego, tylko nowa partia bionikuł.

  Przelatujące owady, którymi żeruje nasz bohater, zauważają złapanie dopiero wtedy, gdy znajdą się w wytrwałych przednich łapach „kwiatka”. A z nich jest tylko jedno wyjście – przez przewód pokarmowy. Drapieżniki, które mogą być zainteresowane modliszką jako przekąską, w ogóle nie zauważają złapania i przechodzą obok. Właściwie o to właśnie chodzi w udawaniu ikebany.
  .

  Być może najlepszym konkurentem muchołówki Venus.

  Obraz, jak zawsze, psuje mężczyzna: owad, który wygląda jak kwiat? Chcę, chcę, chcę wracać do domu w ten sposób! Czy trudno się nim opiekować, czy szybko umrze? Kup nowy! Więc te gavrikov są złapane na sprzedaż prawie na skalę przemysłową. Chociaż liczba gatunków nie jest jeszcze powodem do niepokoju, nadal nie jest to najlepszy pomysł. Na wolności, w najkorzystniejszym scenariuszu, owad żyje tylko rok (plus minus dwa miesiące).
  .

  Jestem liść-liść-liść, a nie śmiercionośną maszyną do zabijania owadów!

  Życie „diabelskiego kwiatu” nie błyszczy szczególnymi wydarzeniami: narodziny, ośmiokrotne linienie, debiut seksualny, śmierć. Jest wiele smutnych legend o nie do pozazdroszczenia losie modliszki męskiej, nie będziemy się powtarzać. Chrupią jednak chitynę na zębach ukochanej w dobrym celu – zdrowiu przyszłych córek i synów.
  .

  Żadna pani nie będzie chciała otrzymać takiego bukietu.

  Kobiety mają też dodatkowe zadanie – zrobić zakładki z kapsułkami z jajkami w różnych miejscach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wkrótce wyjdzie z nich od 30 do 80 „kwiatów życia”. Jednak zebranie bukietu i przekazanie go babci, tak jak ludzie, nie zadziała. Już na pierwszym etapie dzieciaki bardzo walczą: kto nie poluje, nie je i nie rośnie. Nic dziwnego, że w języku kultu nie ma słowa „wegan”.
  .

  Na różnych etapach nimfy są różnie ubarwione. Ten przeszedł przez co najmniej trzy linienie. A przekształcenie się w dorosłego owada zajmuje sześć miesięcy.

  Czego uczy nas ta historia? Nie idźcie, dzieci, na spacer do Afryki. Lub chodź, ale bardzo ostrożnie. I nie stąpaj po kolorach. W odpowiedzi mogą cię nadepnąć.
  .

  .
  Księga zwierząt była z tobą !
  .
  https://cont.ws/@vv900535441

  Polubienie

 39. TAAAAA, PALESTYNA, A CO TO QRWA JEST? KOLEJNE ŻYDOWSKIE TRANSFORMERSY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kanaan

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Filistea

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Filistyni

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fenicja

  https://histmag.org/Fenicjanie-najwieksi-zeglarze-starozytnosci-1647

  JEDNI WIĘKSI OD DRUGICH! TYLKO SIĘ LICZY PIERDOLONY, ŻYDOWSKI HANDEŁES I MAMONA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Radanici

  TAKICH RZECZY NIE MA NA PUSTYNI, MORZU, CZY OCEANIE!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/kraina_mlekiem_i_miodem_płynąca

  SŁOWIAŃSKI KANAAN I NASZA KANKA NA MLEKO, ALBO MIÓD!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niewolnictwo_Słowian

  Hej!

  Polubienie

 40. Wieści z Palestyny

  Izraelska skrajna prawica jest odpowiedzialna za eskalację napięć w Jerozolimie – poinformował premiera Netanjahu Kobi Szabtai, szef izraelskiej policji. Nazwał obecną sytuację kolejną Intifadą.

  Itamar Ben Gwir, członek Knesetu i lider skrajnie nacjonalistycznej partii Ocma Juhudit jest głównym odpowiedzialnym za zamieszki w Jerozolimie –
  .
  Już kilka tygodni temu zorganizował pochód nacjonalistów na Dzień Jerozolimy, który zakończył się zamieszkami we Wschodniej Jerozolimie. Szabtai twierdzi, że to nacjonaliści zaczęli prowokacje i wszczynali bójki z Arabami, a wszędzie gdzie pojawia się Ben Gwir, natychmiast sytuacja robi się nie do opanowania.

  Arabska dzielnica Szajch Dżarra, która jest punktem zapalnym od wielu lat, z powodu niejasnych praw własności budynków mieszkalnych, w których mieszka ludność arabska. Sąd znowu przełożył wydanie decyzji, jednak zarówno Palestyńczycy i Izraelczycy byli przekonani, że palestyńscy mieszkańcy będą musieli opuścić swoje domy w tej dzielnicy. To doprowadziło do zamieszek, w których aktywny udział brali ludzie Ben Gwira związani z Ocma Jehudit i skrajnie prawicową, kahanistyczną organizacją Lehava. Właśnie zdjęcie chuliganów z Lehawy świętujących pod Ścianą Płaczu, gdy w tyle paliły się drzewa przy meczecie Al-Aksa, obiegły cały świat.

  Ocma Jehudit i Lehava, z którymi działa Ben Gwir wzorują się na rabinie Kahanie i chcą kontynuować jego dzieło. To właśnie oni są odpowiedzialni za lincze w Lod, wybijanie szyb w arabskich sklepach i pobicie mężczyzny, którego tłum wyciągnął z samochodu.

  Opinia publiczna była wstrząśnięta przemocą prawicowych bojówek. W całym kraju i nie tylko, coraz więcej osób dołącza do protestów przeciwko wojnie i deklaruje solidarność z Palestyńczykami.

  Czytaj całość:
  https://strajk.eu/izraelscy-nacjonalisci-z-itamarem-ben-gwirem-na-czele-sa-odpowiedzialni-za-eskalacje-konfliktu/

  https://strajk.eu/izraelscy-nacjonalisci-z-itamarem-ben-gwirem-na-czele-sa-odpowiedzialni-za-eskalacje-konfliktu/

  Polubienie

 41. MŁODZIANKOWIE NIE WIEDZĄ, ŻE W PRL W TAKICH NACZYNKACH SIĘ NOSIŁO MLECZKO OD KRASULI I PSZCZELI MIODZIK.

  https://arena.pl/oferta/kanka-na-mleko-emaliowana-do-mleka-retro-2l-roba-40414205

  https://www.olx.pl/oferty/q-bańka-na-miód/

  ŻYDOWSKI BURD-EL NA KÓŁKACH I KOLEJNI TRANSFORMERSI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aramejczycy

  TATE ARAM – ŻONY BRAK! ROZMNAŻANIE WIATROPYLNE I PRZEZ PĄCZKOWANIE, ALBO CZĘSTE STOSUNKI Z KOZAMI I OWIECZKAMI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aram_(postać_biblijna)

  JĘZYK LATA, JAK ŁOPATA, NIE MA OJCA, ANI BRATA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Język_aramejski_judeo-palestyński

  KOLEJNE SEMICKIE CZARY-MARY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Asyria

  ZNIKNĘŁA LITERKA ,,A” I POWSTAŁO KADŁUBKOWE PAŃSTWO.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syria

  TAAAAA, ZAWSZE TRZEBA WYMYŚLIĆ COŚ NOWEGO, ABY GOJOM BYŁO ,,ŁATWIEJ” DOJŚĆ DO ŻYDOWSKIEJ ,,PRAWDY!”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syropalestyna

  Hej!

  Polubienie

 42. Ad presumer67

  TAAAAA, MODŁY I MODLISZKI.

  CZY MODLISZKI SIĘ MODLĄ?

  https://browsk.bialystok.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/czy-modliszki-sie-modla-

  MODŁY I LISZKI.

  https://pl.wiktionary.org/wiki/modły

  https://pl.wiktionary.org/wiki/liszka

  A DO KOGO SIĘ MODLĄ GŁUPIE GOJE?

  MODŁY I LITWA, CZYLI MOD-LITWA. Chi, chi, chi…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Modlitwa

  LITWO OJCZYZNO TY NASZA – MODŁY TOBIE SKŁADAMY. Cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Litwa

  BEEEEE…

  Hej!

  Polubienie

 43. NO CÓŻ, WET ZA WET!

  „Die Welt”: Kraje sąsiednie nie chcą niemieckiego prądu. Polska też grozi zamknięciem sieci dla Niemiec

  http://eko.org.pl/index_news.php?dzial=2&kat=20&art=1472

  KTO TUTAJ RZĄDZI LEON, CZY JEGO DZIECI?

  Trybunał UE nakazał Polsce natychmiastowe zaprzestanie wydobycia węgla w kopalni Turów

  https://next.gazeta.pl/next/7,172392,27112698,trybunal-ue-nakazal-polsce-natychmiastowe-zaprzestanie-wydobycia.html#s=BoxMMt3

  AJ WAJ,ZIELONO MI! LAWENDOWE I FIOŁKOWE POWIETRZE SIĘ WYDOBYWAJĄCE, ZE SZWABSKICH KOMINÓW!

  Elektrownia Niederaußem

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Elektrownia_Niederaußem

  RWE (koncern)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/RWE_(koncern)

  Węgiel brunatny w Czechach i w Niemczech – kontrowersje i perspektywy

  https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2021-03-31/wegiel-brunatny-w-czechach-i-w-niemczech-kontrowersje-i

  JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI…

  To już prawie pewne: Przez politykę rządu do Turowa nie trafią olbrzymie środki na sprawiedliwą transformację

  http://eko.org.pl/index_news.php?dzial=2&kat=20&art=2498

  TAAAAA, TERAZ PO WYCIĘCIU KONKURENCJI, TO JUŻ WSZYSCY MALKONTENCI, BĘDĄ KUPOWAĆ OD SZWABÓW ,,TANIUTKI” PRĄD!

  Ceny energii elektrycznej w Niemczech są najwyższe w Europie

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ceny-energii-elektrycznej-w-Niemczech-sa-najwyzsze-w-Europie-8004851.html

  Hej!

  Polubienie

 44. Polityczny Kabaret

  Czytelnicy Daily Mail o groźbie Putina „wybicia zębów” zagranicznym wrogom:
  ,,Putin musi zostać usunięty!”
  .
  Putin obiecał „wybić zęby” zagranicznym wrogom Rosji po potyczce na szczycie arktycznym, podała brytyjska gazeta. Reakcje czytelników na artykuł były w większości sarkastyczne, ironiczne i wściekłe:
  „Biden po prostu wyjmie protezę, nie trzeba niczego wybijać”.
  .

  .
  Prezydent Rosji Władimir Putin obiecał „wybić zęby” zagranicznym wrogom, jeśli spróbują odgryźć kawałek jego rozległego kraju. Stało się to po starciu Waszyngtonu z Moskwą na szczycie arktycznym w czwartek.

  Podczas napiętego szczytu sekretarz stanu Anthony Blinken ostrzegł swojego rosyjskiego odpowiednika Siergieja Ławrowa, że ​​Biegun Północny musi pozostać „wolny od konfliktów”.

  Blinken podkreślił potrzebę utrzymania „dobrych rządów i praworządności”, aby Arktyka pozostała „regionem wolnym od konfliktów, w którym państwa działają odpowiedzialnie”.

  Ławrow ostrzegł, że Moskwa „nie widzi powodu” konfliktu w Arktyce, ale ostrzegł Zachód przed militaryzacją u progu Rosji.

  Tymczasem obie strony umacniają swoją pozycję militarną: Stany Zjednoczone wysłały bombowce do Norwegii, a Rosja przeprowadziła duże ćwiczenia morskie i powietrzne, wspomina brytyjski Daily Mail.
  .
  Wcześniej w tym tygodniu ujawniono, że Rosja umocniła odległą bazę Arktycznych Sił Powietrznych za pomocą pocisków, radaru i pasa startowego. To znak, że Kreml stara się umocnić swoją dominację w spornym, bogatym w ropę regionie, który w tym tygodniu ogłosił „naszą ziemią” – podsumowuje publikacja.

  Komentarze czytelników:
  .
  Robco1
  Biden po prostu wyjmie protezę, bez potrzeby wybijania czegokolwiek.

  Theoaktree
  Z Bidenem w Białym Domu Ameryka straciła szacunek. Osłabiona i nienawidzi siebie.

  Bjerg
  Pod rządami Bidena amerykańskie siły zbrojne stają się słabsze i bardziej poprawne politycznie, a Rosjanie są coraz silniejsi i wściekli.

  Str8shooter
  Lalkarze Bidena właśnie wydali zezwolenie na rosyjski rurociąg do Niemiec. 16 000 Amerykanów było bezrobotnych. Wykwalifikowana praca.

  Wartość mojej-6d
  Przed kim będzie się bronić Rosja? To nic innego jak kolejna konfiskata ziemi ze względu na zasoby naturalne. A kiedy wszyscy patrzą na Rosję, co zamierzają zrobić Chiny?

  VALadyLovesDM
  Stany Zjednoczone nie mają przywództwa. Cały świat o tym wie. Jesteśmy pośmiewiskiem. Ten kretyński Joe próbuje zniszczyć armię, a większość wojska go nie lubi. Najgorszy prezydent w mojej pamięci. Pomyślałem, że po COVID-19 zrobimy sobie krótką przerwę. A Biden bardziej przypomina covid-20.

  Losowa osoba
  Nie martw się, Vlad, zęby Joe już wypadły.

  SigX
  Nie odrzucałbym słów Vlada. Obecna lewicowa administracja jest całkowicie nieadekwatna i nieprzygotowana.

  OverTheRainbow737
  Dwie wojny światowe, a nadal niczego się nie nauczyliśmy.

  TheLionessRampant
  Mamy tak wspaniałą planetę i rywalizujemy o to, kto szybciej ją zniszczy.

  Wilczy strzelec Coyg
  Wszyscy chwycili za broń przeciwko Sleepy Joe – Korea Północna, Hamas, Putin, Chiny… Co za absurd.

  Joeqsmith
  Ale Trump nie był zagrożony przez Putina, był już bezzębny z Rosją.

  MamasSweetieBoy
  Putin jest stokroć bardziej mężczyzną niż Biden.

  Woowoobaby
  Idiota.

  Tony Edwards
  Czyli pan, panie, również odniósł wrażenie, że Putin jako przywódca jest silniejszy niż Biden?

  Nic-pudełko
  Stany Zjednoczone miały armię, ale teraz wojsko wybiera dla siebie sukienki ciążowe, a nawet decyduje, jakiej są płci. Kiedy pokonamy poprawność polityczną i wrócimy do podstaw, znów będziemy mieć jedną z najlepszych armii na świecie.

  Jezza
  Głupie gadanie. Kobiety służą tak samo dobrze jak mężczyźni. I w przeciwieństwie do rosyjskich sił zbrojnych, dostają się do armii amerykańskiej zgodnie ze swoimi możliwościami, a nie z powodu lojalności wobec ukochanego przywódcy.

  Ruthe007
  Wszystko jest krystalicznie czyste. Rosja wie, że nasz prezydent to słaby, zgrzybiały staruszek. Niech nas bóg błogosławi. Świat i wszyscy nasi wrogowie śmieją się z nas i są gotowi na pełne pieprzenie Joe Bidena.

  Hambone65
  Biden był wiceprezydentem, gdy Putin najechał Ukrainę i ukradł jej Krym. Wy, którzy głosowaliście na Bidena, po raz kolejny osłabiliście Stany Zjednoczone. Jesteście rosyjskimi marionetkami.

  Tatuś wrócił
  Cóż, Putin łatwo wybije Bidenowi zęby. Z drugiej strony moja wnuczka też.

  Moonmad
  Nie ma ani jednego scenariusza, w którym Rosja mogłaby stracić. Ten patriotyczny naród opadnie na dno, zniesie oblężenie i trudy … A my, czy możemy szczerze powiedzieć to samo o sobie? Jesteśmy podzieleni, a nawet wstyd rozmawiać o historii lub demonstrować patriotyzm.

  kanapka z kurczakiem
  Tylko Trump mógł jakoś zmierzyć się z Rosją i Chinami. Biden po prostu ich przestrzega.

  Janice
  Putina trzeba usunąć.

  *
  Materiały InoSMI zawierają oceny wyłącznie zagranicznych mediów i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji InoSMI.

  https://inosmi.ru/politic/2

  Polubienie

 45. Polityczny Kabaret

  Jak Cię widzą, tak o Tobie piszą…


  .

  .
  ,,Co powinna zrobić Polska, jeśli strach przed Rosją nie pozwala spać jej przywódcom? Minister obrony bez zbędnych ceregieli prosi o umieszczenie na swoim terytorium wojsk NATO. Okazuje się, że niemowlę o imieniu Polska otrzymało w łóżku lalkę imieniem Armia Stanów Zjednoczonych, aby nie przestraszyć się w ciemności. Ale tu jest problem: prezydent Stanów Zjednoczonych i głównodowodzący armii amerykańskiej, nazwany przez Trumpa „Śpiącym Joe”, mogą zapomnieć, z kim został uśpiony i kto kogo powinien uratować po przebudzeniu.”

  *

  Daily Mail (Wielka Brytania):

  ,,Putin demonstruje tarczę antyrakietową do przechwytywania amerykańskich rakiet nuklearnych, podczas gdy Polska twierdzi, że Rosja chce przywrócić carskiemu imperium.
  .
  Will Stewart
  .
  ,,Wponiedziałek Rosja z powodzeniem przetestowała pocisk przeciwrakietowy A-235 Nudol na poligonie Sary-Shagan w Kazachstanie. Ma na celu udaremnienie ataku nuklearnego na Kreml i Moskwę, a także na ważne regiony przemysłowe Rosji.

  Tymczasem polski minister obrony ostrzegł, że prezydent Putin planuje odbudowę carskiego imperium. Powiedział, że potwierdzają to takie działania Rosji, jak naciski na Ukrainę, aneksja Krymu w 2014 r. I wojna z Gruzją w 2008 r. Minister zaznaczył, że Rosja zamierza przejąć cztery państwa NATO: Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię, które są częścią jej imperium. Z tego powodu – argumentuje minister – obecność NATO, w szczególności wojsk brytyjskich, na terytorium Polski ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa Polski.”

  Komentarze czytelników:

  Czyn 64
  Nie martw się. Sleepy Joe prześpi to i uratuje cię, jeśli pamięta, który kraj należy ocalić.

  b70822
  Kluczowym słowem w tym przerażającym artykule jest tarcza antyrakietowa. To znaczy defensywna

  MacTonto
  Rosja jest największym krajem na świecie, nie potrzebuje nowych ziem i nie może sobie pozwolić na zajęcie ich siłą. Na litość boską, zostawcie Rosję w spokoju, jeśli nie możecie z nią współistnieć..

  Darren
  To Polska chce odbudować imperium. Jak myślisz, dlaczego na Białorusi podjęto próbę zamachu stanu? Wydali ponad 50 milionów dolarów na to małe fiasko.

  wms00001, Wielka Brytania
  Jak to typowe dla Polski, która zawsze oczekuje, że ktoś inny będzie o nią walczył. Trzeba było ją oddać Niemcom i Rosji, teraz wszyscy byliby zadowoleni.

  Yuriy032, Rosja
  Spokojnie, nie potrzebujemy Warszawy. Rosjanie nie potrzebują Polski jako terytorium. Jeśli Rosja zostanie zaatakowana, Polska jako pierwsza zostanie zmieciona z powierzchni ziemi, ponieważ rozmieściła na swoim terytorium systemy rakietowe z czasem lotu 13–20 minut do Moskwy, a także inną infrastrukturę NATO. Muszą o tym pamiętać.

  Eliteforce1uk, Wielka Brytania
  Biały przywódca chrześcijański, który broni własnego narodu, jego historii i wartości i dlatego nazywamy go złym facetem?

  https://inosmi.ru/politic/20210428/249646742.html

  Polubienie

 46. DZIENNIK ZARAZY
  14.05.
  Przechodzimy przez szczyt zakażeń i pędzimy w dół.
  Bez maseczek?
  .

  .
  14 maja, dzień 438. – Wpis nr 427
  .
  Wiosna się rodzi, moc truchleje. Idzie fala odostrzeń. Przeszliśmy ponoć wierzchołek zakażeń i krzywa spada ostro w dół. Idą dobre wieści, zaś najbardziej widocznym znakiem będzie zdjęcie maseczek. Z tymi maseczkami, szczególnie na wolnym powietrzu, to już wiadomo było od dawna, że to medyczna ściema, coś na kształt nakazu noszenia maseczek w lasach, z początków pandemicznej improwizacji.
  (…)

  Czytaj dalej:
  https://dziennikzarazy.pl/14-05-przechodzimy-przez-szczyt-zakazen-i-pedzimy-w-dol-bez-maseczek/

  Polubienie

 47. Klęska propagandy „pandemicznej”, tylko 39,82% Polaków chce się „zaszczepić”

  Ponad pół roku PiS wbijał Polakom do głów sondaże, które mówiły o ponad 70% Polaków z utęsknieniem czkających na „szczepionkę”. Do ostatniej chwil Dworczyk powtarzał te zakupione za nasze pieniądze kłamstwa, co więcej opłacone przez KPRM radio RMF FM zamówiło sondaż z jeszcze bardziej absurdalnymi danymi, gdzie 70% Polaków chce zaszczepić dzieci. Na „ostatniej prostej”, żeby było zabawniej, Dworczyk mówił już o 48% „zaszczepionych” i chętnych do „szczepień”, co też było kłamstwo. Z propagandowej sztuczki polegającej na kumulowaniu rzeczywistych danych z wirtualną fikcją, rządowi macherzy korzystają non stop, ale fakty wyglądają zupełnie inaczej.

  Do 19 maja w systemie e-pacjent wystawiono 34 900 000 skierowań dla Polek i Polaków powyżej 16 roku życia. W tym samym czasie 4,63 miliona osób przyjęło dwie dawki „szczepionek” albo jedną J&J. W systemie e-pacjent pozostało 9,26 miliona rejestracji z wyznaczonym terminem „szczepienia”. Jeśli dodamy te dwie liczby: 4,63 miliona i 9,26 miliona, to zobaczymy ilu Polaków naprawdę chcę się „zaszczepić” i jest to dokładnie 13,9 miliona, co stanowi 39,82% populacji „szczepiennej”. Pamiętać przy tym należy, że w systemie e–pacjent dzieją się cuda, ludzie rejestrowali się w kilku miejscach, najczęściej w samym systemie, a potem przychodzili bez rejestracji do tych punktów, gdzie były wolne miejsca. Najwięcej takich „szczepień” było przy słynnej „majówce J&J”, ale mamy teraz drugą falę związaną ze szczepieniami w zakładach pracy i na uczelniach. Innymi słowy, liczba zarejestrowanych w systemie z całą pewnością nie będzie odpowiadać liczbie ostatecznie zaszczepionych. Prawdopodobnie zatrzyma się to w okolicach 13,5 miliona, o ile marksiści z PiS–u nie przeprowadzą kolejnej manipulacji statystycznej albo nagonki straszącej Polaków utratą nie tylko wakacji, ale i pracy.

  Bardzo łatwo da się też przeprowadzić pełną symulację zainteresowania szczepionkami, z udziałem wszystkich Polaków, nie wyłączając dzieci. Jest nas 38 265 000, od tej liczby odejmijmy 34 900 000 skierowań i wyjdzie nam 3 365 000 dzieci poniżej 16 roku życia. Dodajemy całe 3 365 000, chociaż jest to w najwyższym stopniu nierealne, do liczby chętnych na „szczepienia”, czyli 13 900 000. Uzyskujemy 17 265 000 „chętnych do szczepień”, co stanowi 45% całej populacji. Przypomnę raz jeszcze, że o zaszczepieniu 3 365 000 dzieci poniżej 16 roku życia można zapomnieć, w grupie 16-17 lat zgłosiło się 40 000 na 700 000, jak podał Dworczyk. Polacy o „szczepieniu” dzieci nie chcą słyszeć, nawet ci, którzy sami się zaszczepili. O ile PiS poważy się na taką desperację, co niestety jest prawdopodobne, to statystyki szczepień i tak nie wzrosną powyżej 50%, natomiast notowania zamordystów mają szansę spaść poniżej 30%, bo propagandowy atak na dzieci i straszenie rodziców byłoby przekroczeniem kolejnej granicy. Wszystko wskazuje, że w przyszłym tygodniu ostatecznie dojdzie do wielkiej kompromitacji „Narodowego programu szczepień”. Wyjdą na jaw wszystkie rządowe kłamstwa i na tym nie koniec kłopotów.

  Coś trzeba będzie zrobić z grupą 60% Polaków, których dotąd się nieludzko poniewierało, nazywało oszołomami, „antyszczepionkowcami”, „foliarzami” i „szurami”. Mówimy nie tylko o 60% żywych i upokarzanych ludzi, ale o 60% klientów i 60% wyborców. Z tym autorskim bałaganem PiS zostanie i kompletnie nie ma pomysłu, jak z niego wyjść. W desperacji Dworczyk publicznie prosi o pomoc dziewczynę Urbana, niejaką Renatę Acostę, którą zresztą opłaca razem z jej szefem Mistewiczem. Dla wszystkich rozsądnych Polaków jest to dzień triumfu, po wielu miesiącach szczucia i poniżania, wygrywa zdrowy rozsądek, który przeciwstawił się prymitywnej propagandzie i brutalnemu marketingowi „suplementów diety”. Oczywiście te 60% Polaków, to nie są „płaskoziemcy” i prawdopodobnie 55% z nich nie kwestionuje szczepionek jako profilaktyki, tylko nie dało sobie wcisnąć maści na szczury, ze szczepionkami nie mającej nic wspólnego. Na koniec jeszcze jedna dobra informacja, na drugą dawkę z całą pewnością zgłosi się mniej niż na pierwszą, otwartym pozostaje pytanie o ile mniej. Na moje oko o 15–20%, co obniży liczbę „zaszczepionych” do 32-35%, a rząd zostanie ze “szczepionkami”, jak Himilsbach nie został za angielskim.

  ***

  klamar 20 maja 2021 At 15:02
  Niestety to nie rząd pozostanie z tymi “szczepionkami” jak Himilsbach z angielskim. To my, podatnicy z nimi zostaniemy. A dokładniej mówiąc, zostaniemy z horrendalnym długiem publicznym zaciągniętym za kupienie tych “szczepionek”. I nie tylko za kupienie “szczepionek”. Także z horrendalnymi kosztami idiotycznych “szpitali polowych” na stadionach i gdzie się tylko dało. Z horrendalnymi kosztami “dodatków covidowych” dla służby zdrowia. Również z kosztami wszystkich idiotycznych “lockdown’ów” i “obostrzeń”. I tak dalej. Niestety IMO w tzw. przestrzeni publicznej owe koszty i wynikające z nich zadłużenie publiczne zajmują stanowczo zbyt mało miejsca. A to przecież jest sedno problemu.
  To jest prawda i szczery powód do schadenfreude, że cała propaganda “szczepionkowa” tak się spektakularnie “posypała” i że ten żałosny przydupas, jakim jest Dworczyk, obecnie ma ciężko przefajdane. Bardzo jestem ciekaw czy i co oni jeszcze wymyślą. Obowiązku szczepienia nie wprowadza, bo to jest odpowiedzialność (również materialna) za NOP. Paszporty covidowe też prawdopodobnie się “posypią” (polecam link https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zaszczepieni-polacy-maj%c4%85-problem-z-wjazdem-do-grecji-ludzie-s%c4%85-w%c5%9bciekli/ar-BB1gSlax?ocid=st). Cała ta hucpa pandemijna powoli zaczyna się “sypać” w skali światowej. O ile słyszałem, polscy gastronomicy złożyli wreszcie od dawna zapowiadany pozew przeciwko Skarbowi Państwa za skutki bezprawnego lockodown’u. Również duża grupa światowych prawników i lekarzy podobno szykuje pozew zbiorowy za rozpętanie tej całej psychozy przeciwko WHO i jej pociotkom. Jednym słowem – chyba będzie się działo. Ale dla nas, dla Polski to niewielka pociecha. Morawiecki i jego banda “załatwili” Polskę na wiele lat. Z tego zadłużenia i z tych zobowiązań międzynarodowych Polsce będzie się bardzo trudno wydźwignąć.
  Idą coraz ciekawsze czasy. I chyba coraz smutniejsze. Szkoda.

  https://www.kontrowersje.net/kleska-propagandy-pandemicznej-tylko-3982-polakow-chce-sie-zaszczepic/

  Za ten cały cyrk zapłacimy my, wszyscy Polacy.

  Polubienie

 48. 4 MILIARDY ZŁOTYCH BANDA ZMORAWIECKIEGO WYRZUCIŁA W BŁOTO.

  „Wystarczy jeden dyżur w miesiącu na oddziale covidowym, jeden kontakt z pacjentem i do kieszeni lekarza wpada dodatkowe 15 tys. zł. To efekt polecenia ministra zdrowia, które zaczęło obowiązywać 1 listopada. Tylko do końca marca w całym kraju na dodatki przeznaczono ponad 4 mld zł” – donosi Onet.pl.”

  Całość czytaj w linku poniżej.

  https://nczas.com/2021/05/21/absurdalnie-wysokie-premie-covidowe-dla-lekarzy-nawet-15-tys-zl-za-dyzur-cwaniactwo-roszczeniowosc-dantejska-walka-o-dodatki/

  Polubienie

 49. NIE MÓJ CYRK I NIE MOJE, ŻYDOWSKIE MAŁPY W TYM CYRKU.

  ŻYDZI OD POTOPU NIE MAJĄ WŁASNEJ ZIEMI I DLATEGO CAŁY CZAS SZUKAJĄ JELENI.

  Palestyńczycy od 70 lat tracą ziemię!

  https://eliahukugielkopf.wordpress.com/2016/05/09/palestynczycy-od-70-lat-traca-ziemie/

  NIECH SIĘ MURY PNĄ DO GÓRY…, CZYLI MORALNOŚĆ KALEGO!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mur_bezpieczeństwa

  Izrael buduje podziemny mur wzdłuż granicy ze Strefą Gazy

  https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/530470,izrael-buduje-podziemny-mur-wzdluz-granicy-ze-strefa-gazy.html

  ŻYDZI ŻYDOM, ZAWSZE STWARZALI, ,,GODNE” WARUNKI BYTOWANIA.PRZECIEŻ W MIEŚCIE JEST WYGODNIEJSZE KOCZOWANIE, NIŻ NA PUSTYNI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Getto_żydowskie

  https://pl.wiktionary.org/wiki/moralność_Kalego

  Hej!

  Polubione przez 1 osoba

 50. THE NATIONAL INTEREST

  *
  https://nationalinterest.org/sites/default/files/styles/desktop__1260_/public/main_images/northkoreamissiles.jpg?itok=KNSbm6ww
  .
  Czy rakiety wystrzelone przez Hamas do Izraela pochodzą z Korei Północnej?
  .
  W ostatnich tygodniach Hamas wystrzelił tysiące rakiet w kierunku Izraela, powodując ofiary i niszcząc mienie – chociaż ocenia się, że izraelski system Żelaznej Kopuły zestrzelił ogromną większość rakiet. Większość ekspertów i uczonych obwinia Iran za duże dostawy rakiet, które Hamas wystrzelił w kierunku Izraela. Ale dowody wskazują, że w tej historii jest prawdopodobnie więcej.

  Według doniesień The Telegraph w lipcu 2014 roku Korea Północna zawarła umowę z Hamasem na sprzedaż organizacji terrorystycznej zarówno rakiet, jak i sprzętu komunikacyjnego.

  Ale jest większe wsparcie dla operacji bojowych, które Korea Północna zapewniła Hamasowi – niektóre z nich są bardzo istotne dla obecnego konfliktu. Korea Północna udzieliła Hamasowi pomocy w budowie rozległej sieci tuneli, która wspiera ich operacje bojowe. Te tunele są tak rozległe, że Izraelczycy nadali im przydomek „Metro”.

  Wreszcie, zdjęcia i inne raporty wskazują, że Korea Północna sprzedała Hamasowi (broń przeciwpancerną) swoją rodzimą wersję rosyjskiego 9K111 Fagot, który Koreańczycy nazywają „Bulsae-2”. Koreańczycy prawdopodobnie używali Iranu jako kanału sprzedaży, a zdjęcie przedstawiało członka brygad Izz ad-Din al-Qassam (lojalnych wobec Hamasu) z północnokoreańską wersją broni. Izraelskie czołgi (przynajmniej do tej pory) nie przekroczyły Gazy. Ale jeśli to zrobią, z pewnością jest to broń, która będzie stanowić zagrożenie.

  Teraz powinno być oczywiste, że północnokoreańska sprzedaż broni na Bliskim Wschodzie, do Iranu i Syrii oraz do takich przedstawicieli jak Hezbollah, Hamas i Huti stanowią zagrożenie dla amerykańskich interesów narodowych. W ciągu ostatnich dwóch lat po raz drugi widzieliśmy północnokoreańskie systemy uzbrojenia, które stanowią zagrożenie albo bezpośrednio dla sił amerykańskich, albo dla ważnych sojuszników amerykańskich.

  Jak wspomniałem w poprzednim artykule National Interest , 7 stycznia 2020 roku Iran wystrzelił pociski balistyczne w amerykańskie bazy w Iraku.
  Jeden zestaw wystrzelonych rakiet należał do serii „Qiam”, pocisków opartych na północnokoreańskim systemie Scud C (i rozprzestrzenianym do Iranu) – i prawdopodobnie również wzmocnionych przy pomocy Korei Północnej.
  .
  Niepowodzenie USA i ich sojuszników w regionie i gdzie indziej w powstrzymaniu trwającej północnokoreańskiej proliferacji wojskowej będzie oznaczać, że zagrożenie ze strony północnokoreańskiej sprzedaży broni będzie nadal zagrożeniem dla amerykańskich interesów narodowych i cennym źródłem dochodu, które wspiera północnokoreańskie wojsko i elitę władzy
  .
  https://nationalinterest.org/blog/korea-watch/are-rockets-fired-hamas-israel-coming-north-korea-185729.

  Polubione przez 1 osoba


 51. *! 🔞 dozwolone od 18+

  Temat (z Piekła rodem):
  Żydzi, psychopatia i satanizm. Krótki kurs dla polityków.
  .

  .
  Psychopatia jest chorobą (patologią), w której granica między normalnością a nieprawidłowością jest zatarta. Satanizm, kiedy bóg Żydów nienawidzi człowieka i ma demoniczne pochodzenie, jest nienormalny.
  (…)

  Światem rządzą chorzy psychicznie i duchowo sataniści, psychopaci i szaleńcy – to nie jest normalne, nie powinno tak być. Nie wierzysz jeszcze?
  .

  .
  Spójrz na ich twarze – to oni. Szaleńcy i sataniści, którzy budują „nowy porządek świata” na ziemi lub po prostu – światowy porządek szatana. Są dziś wszędzie, wśród nas. Przez tysiąclecia duchowo martwi i duchowo ślepi Żydzi („zagubione owce z domu Izraela”) prowadzili duchowo ślepych Gojów w otchłań satanizmu. Który jest dziś zainstalowany na całej ziemi.

  Satanizm to nie tylko kontrola i dominacja Żydów nad całym światem, jak to jest dzisiaj, ale także planowane zniewolenie i zniszczenie całej ludzkości oszukanej przez Żydów. A biblijny symbol ich wszechmocy – 666 – bez którego dziś nie da się nie sprzedawać, nie kupować, będący jednocześnie symbolem szatana – potwierdza to bezkompromisowo i bezwarunkowo.

  A jednocześnie – satanizm i wszechobecny 666 jest dobrze znanym i oczekiwanym przez całe ortodoksyjne królestwo Mesjasza-Antychrysta – Szatana w ciele. Jeden z wielu obsesyjnych, urojeniowych i szalonych pomysłów Żydów, niezmieniony przez ostatnie dwa tysiące lat.
  (…)

  Artykuł jest tak antyjewrejski, że przytoczyłem tylko te ”najdelikatniejsze – eufemistyczne ” fragmenty.

  Poniżej link do całego artykułu.

  https://cont.ws/@creatorgeorgiy/1996666

  Polubienie

 52. presumer67 22 Maj 2021 o 7:45 PM

  Większość drze mordy, jacy to źli psychopaci rzondzom światem, a zaraz potem po ich eliksiry ustawiają się potulnie w kolejkach.

  Polubione przez 1 osoba

 53. ZNOWU BIJĄ KONIA! Chi, chi, chi…

  Bitcoin zalicza krach. Notowania spadły poniżej 40 tys. dolarów

  https://www.money.pl/pieniadze/bitcoin-zalicza-krach-notowania-spadly-ponizej-40-tys-dolarow-6641269142305600a.html

  Bitcoin i inne kryptowaluty zaliczą najgorszy tydzień od początku pandemii?

  https://comparic.pl/bitcoin-btc-i-pozostale-kryptowaluty-to-moze-byc-najgorszy-tydzien-od-poczatku-pandemii-covid-19/

  JUŻ JELENIE I FRAJERZY ZAROBILI OGROMNE WOZY KA-PUCHY!

  Bitcoin to bańka spekulacyjna, uważa 74% ankietowanych przez Bank of America

  https://comparic.pl/bitcoin-to-banka-spekulacyjna-uwaza-74-ankietowanych-przez-bank-of-america/

  SZYBKI ZAROBEK!? Cha, cha, cha…

  KUKURYKU!

  Polubione przez 2 ludzi


 54. .
  Członkowie UE uzgadniają przepustki Covid-19 na letnie podróże
  .
  Ustawodawcy Unii Europejskiej i państwa członkowskie znaleźli w czwartek kompromis w sprawie wprowadzenia certyfikatów COVID-19 przed szczytem sezonu wakacyjnego, co ma na celu zwiększenie liczby podróży i turystyki po ograniczeniach pandemii koronawirusa.

  Wszystkie szczepionki autoryzowane przez Europejską Agencję Leków – obecnie są to szczepionki Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson – będą automatycznie rozpoznawane. Rządy krajowe będą mogły uwzględnić inne szczepionki, które nie otrzymały pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w UE.

  Zgodnie z tymczasowym porozumieniem rozporządzenie w sprawie certyfikatów obowiązywałoby przez 12 miesięcy.

  https://www.france24.com/en/europe/20210521-eu-members-agree-on-covid-19-passes-for-summer-travel

  Polubienie

 55. 6 + 6 + 6 = 18; 1 + 8 = 9

  Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana

  https://zastopujczas.pl/szatan/666-to-nie-jest-liczba-szatana/

  Enneada

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Enneada

  https://religie.wiara.pl/doc/1698912.Enneada

  DZIEWIĘĆ – OWE KSIĘGI NIGDY NIE ZOSTAŁY SPALONE! OPISUJĄ, PRZESZŁOŚĆ, TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ LUDZKOŚCI.

  Księgi sybillińskie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Księgi_sybillińskie

  LICZBA, KTÓRA MNIE ,,PRZEŚLADUJE” OD MOMENTU URODZENIA.

  Numerologiczna 9 – charakterystyka numerologicznej Dziewiątki

  https://astroweb.pl/numerologiczna-9.php

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moment_(czas)

  Bohdan Smoleń – Ani be, ani me, ani kukuryku (Official video)

  Hej!

  Polubienie

 56. Co to do cholery jest ta Manishka?

  Blog totalitarnej propagandy Patrioty Rosji
  20 maja 00:49 147 12502
  .

  .
  Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Rosja bierze udział w obrzydliwym gównie zwanym „Eurowizją” – to prawdziwe wymioty, poza tym w ostatnich latach zostało to w sposób zbyteczny upolitycznione.
  Ale nawet to jest bzdury. Szkoda, że ​​wysłaliśmy na te pieprzone zawody „Rosjankę” Maniszkę lub Manizę – rasowego straszydła Tadżika urodzonego w Duszanbe!

  Te tłuste, bezdźwięczne śmieci wypełzały na światło dzienne i na scenę w następstwie zbliżania się do mas uniwersalnych wartości ludzkich: fagoteria jako norma życia, feminizm jest dla nas wszystkim, trend o złu ksenofobii i ksenofobii. Oczywiście bezkompromisowa walka z przemocą domową – ten idiota jak Greta Thunberg w rosyjskim świetle!

  Wydaje się, że kierujemy się tradycyjnymi wartościami, ale wysyłamy osobę publiczną na międzynarodowe imprezy kultowe promujące obce nam „wartości” – bardzo konsekwentnie i logicznie, tak. Tę samą konsekwencję i konsekwencję potęguje fakt, że reprezentantką Rosji została tadżycka kobieta – oczywiście nie mamy prawdziwych rosyjskich śpiewaków, którzy śpiewają ustami i nie zasiadają w komitetach promujących pedały!

  Ze względu na zainteresowanie spojrzałem na występ tej „Rosjanki” i doznałem negatywnego szoku kulturowego: na scenie, w otoczeniu tłustego negritosoka, ta sama tłusta nierosyjska świnia w cygańskich ubraniach i dławiąc się „śpiewała” , nie popadanie w takt, „zrobienie koguta” i wpadanie w histeryczną histerię to prawdziwa nędzna i haniebna hańba!

  https://cont.ws/@sntdpni/1995232

  Jeszcze się taki nie urodził, co by ruskim patriotom dogodził

  Polubienie

 57. Kika22

  Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana
  https://zastopujczas.pl/szatan/666-to-nie-jest-liczba-szatana/

  Co to za sektę tu na blogu nam promujesz?
  Czy ty chociaż ,,po łebkach” wpierw przeczytasz to co linkujesz?

  O! Dla przykładu, jeden tylko artykuł z tego krypto’judejskiego portalu:

  ,,Izraelici musieli mieć fenomenalne umysły”.
  Posted on Kwiecień 9th, 2017 in Izrael – Wybrany Naród

  .https://zastopujczas.pl/wp-content/uploads/2017/04/umys%C5%82-768×500.jpg

  ,,Jeżeli myślisz, że dzisiejszy rozkwit nauki jest sukcesem naszej cywilizacji, to niekoniecznie masz rację.

  Oprócz intelektu, pomysłu, potrzeba finansów na realizację wielu projektów.

  Daleko nam do możliwości intelektualnych Izraela biblijnego

  Izraelici pozostawili po sobie zapis imienia Boga w formie יהוה (tetragram), którą transliterujemy na łacińskie znaki JHWH.

  Ciekawe, jak my odnajdowalibyśmy się, gdyby istniał alfabet, jaki stosował wybrany naród przez Boga?

  Pomyśl jak musieli być inteligentni, aby czytać teksty?

  Równie dobrze można na problem popatrzeć z innej strony.

  Pomyśl, jak nas ogłupiono przez te wszystkie wieki. Nasz umysł jest cząstką możliwości, jaką mieli Izraelici.

  Trzeba mieszkać w puszczy z dala od trujących nas psychopatów, aby nie zatruć umysłu i choć trochę przybliżyć się do możliwości intelektualnych, jaką mieli Izraelici.

  źródło: „Strażnicy fałszywego imienia” – Krzysztof Król.

  Książka „Strażnicy fałszywego imienia” porusza bardzo ważny temat interpretacji imienia zapisywanego literami JHWH. Okazuje się, że są osoby, którym zależy na tym, by nie poznano prawdy na temat prawidłowej wymowy imienia Bożego. Co ciekawe, spór wokół interpretacji tetragramu, służy odwróceniu uwagi od znacznie ważniejszego fałszerstwa związanego z imieniem Chrystusa.

  http://www.jeszu.pl/

  ,,Ojcze, wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią.” (ŁK 23, 34A)

  .

  Polubienie

 58. Matvienko vs Manizha: Kiriyenko i Ernst dostali „czarny ślad”?
  .

  .
  Marszałek Rady Federacji Walentyna Matwienko przeciwko hańbie Rosji o imieniu Manizha, którą Konstantin Ernst z Channel One wraz z kuratorami z administracji prezydenta przesyła do Eurowizji z piosenką „Russian Woman”, należy rozumieć jako polityczny sygnał.

  Valentina Ivanovna jest doświadczonym politykiem i jeśli się zapali (w tym przypadku Matwienko nie tylko skrytykował muzyczny nonsens Manizhy, który Ernst nazywa piosenką, ale polecił sprawdzić, jak Channel One wybrał tę samą Manizha), to Ernst wraz z kurator polityki wewnętrznej Kirienko wart wysiłku.

  Tak więc wojna psychiczna, o której mówił wczoraj asystent ministra obrony Andriej Ilnicki , trwa pełną parą.

  Sobczak z maniakiem , deputowani Partii Liberalno-Demokratycznej i EdRy z podziwem dla Czarnych, zwłoki Sobianina w WOGN , wreszcie tadżycka aktywistka LGBT Manizha na Eurowizji z piosenką „Russian Woman” – to wszystko epizody tej bardzo mentalnej wojny. A teraz pierwsza jasna odpowiedź.

  Bardzo mocno krytykowaliśmy Matwienkę i zasłużenie, ale tutaj pokazała się z najlepszej strony. Po prostu obejrzyj ten film.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Q3oFUxL3T-Q

  Senator Elena Afanasyeva poruszyła kwestię Manizh w Radzie Federacji:

  „Wielu Rosjan było zaskoczonych wyborem rosyjskiego wykonawcy na Eurowizję. Zaskoczony jej wyglądem, zaskoczony piosenką. W ogóle nie jest jasne, co to było – powiedziała.

  Sobczak z maniakiem , deputowani Partii Liberalno-Demokratycznej i EdRy z podziwem dla Czarnych, zwłoki Sobianina w WOGN , wreszcie tadżycka aktywistka LGBT Manizha na Eurowizji z piosenką „Russian Woman” – to wszystko epizody tej bardzo mentalnej wojny. A teraz pierwsza jasna odpowiedź.

  W tym samym czasie kanały TG związane z AP uruchomiły informator o Matwience – w szczególności plotki o jej rzekomym rychłym odejściu ze stanowiska przewodniczącej Rady Federacji.

  Nie jest to zaskakujące – bez względu na to, co napisał Ernst w swojej odpowiedzi dla Rady Federacji, w rzeczywistości wszyscy rozsądni ludzie rozumieją, że to nie jest kwestia głosowania.

  Kiriyenko przez całą swoją karierę polityczną był zaangażowany, otwarcie lub niezbyt mocno, w promowanie wszelkiego rodzaju destruktorów i propagandystów perwersji. Tak więc w młodości Kiriyenko wraz z Niemcowem promowali grupę TaTu wśród mas (jeśli ktoś zapomniał, są to dwie dziewczyny udające lesbijki, które odniosły szalone sukcesy na Zachodzie). Po kopaniu w AP Kirienko i jego podwładni zaczęli patronować Shnura, Eljays, Morgensterns itp. żołnierze wojny umysłowej (w języku Andrieja Ilnickiego), którzy dzięki wiedzy i błogosławieństwu podwładnego Kirienki z Departamentu Polityki Wewnętrznej zaczęli pojawiać się w telewizji i nie ustępowali licznym skargom i wypowiedziom policja od rodziców. Jedna historia z pocałunkami tej samej płci na forum Rosmolodezh na Krymie w 2019 roku ile to jest warte!

  Ani Kirijenko, ani żaden z jego ludzi nie został wtedy ukarany – choć była oczywista propaganda perwersji, a nawet z oczywistą kpiną z prezydenta Putina, który właśnie ogłosił w mediach upadek liberalizmu.

  Nie ma nic do powiedzenia o Ernście z jego Ksyushą Sobczak, Poznerach ( których nawet wypędzono z Gruzji brudną miotłą ) i innych Urgantach: wszystko jest jasne i otwarte i nie trzeba zgadywać, po której stronie ta postać walczy w „wojnie psychicznej”.

  I tak chłopaki w końcu dostali „cześć” od Matwienka. To znaczy, bądźmy szczerzy, od Putina. I to jest bardzo dobre. Po prostu dlatego, że nie można zignorować takiego „cześć” – w przeciwnym razie ludzie będą myśleli, że Putin jest tak słaby, że nie jest w stanie usunąć Ernsta, albo że jest z nimi na tej samej łodzi. Nie ma trzeciej.

  Projekt Manizha LGBT dobrze wpisuje się w ten ogólny kontekst NATO. Tak więc przemówienia Andrieja Ilnickiego i Walentyny Matwienki są wyraźnie powiązane i nie są przypadkowe.

  Czekamy na rozwój wydarzeń.

  Andrey Tsyganov

  https://cont.ws/@anton1993/1958884

  * Komentarz:

  Co niektórzy optymiści z branży oceniają, że Manisza ma szansę zdobyć co najwyżej piąte – ósme mięjsce, inni – realiści – stwierdzają, że będzie dobrze ja się uplasuję pomiędzy 10 a 20 miejscem.

  A co mi tam! Ja też powróżę.
  Łyknę sobie mocnej nalewki z tataraku
  i też będę miał wizję.  Ruską Maniszę o trzy miejsca wyprzedziła ukraińska Go_A ,,Shuma”.

  Oj! będzie się na Kremlu działo….

  Polubienie

 59. Ad presumer67

  Izraelici pozostawili po sobie zapis imienia Boga w formie יהוה (tetragram), którą transliterujemy na łacińskie znaki JHWH.

  TAAAAA, PARCHY POZOSTAWILI PO SOBIE TOTALNY BURD-EL NA KÓŁKACH!

  אדני

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adonai

  https://www.gnosis.art.pl/iluminatornia/mysterion/72_imiona_boga.htm

  Imiona Boga w judaizmie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_Boga_w_judaizmie

  SAME ŻYDOWSKIE RE-BUSY I TRZEBA MIEĆ ŁEB, JAK SKLEP, ABY TO WSZYSTKO OGARNĄĆ.

  Co oznacza monogram IHS?

  https://pl.aleteia.org/2017/05/31/co-oznacza-monogram-ihs/

  Chrystogram

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrystogram

  JESZCZE JEDNA CEGŁA W MURZE.

  Chi Rho

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chi_Rho

  PAN X, CZYLI WIELKA NIEWIADOMA NA LITERĘ ,,R!”

  Hej!

  Polubienie

 60. Hej!

  Covidowcy,
  szykować się do szczepień co pół roku, bo te, które wzięliście za niedługo będą jako w pełni niedziałające, czyli nie będą zabezpieczać was przed pojawiającym się co pół roku wyjątkowo zjadliwym świrusem.

  Bibi wyznacza trendy swoim, a zaraz potem cała reszta gojów – zapamiętajcie to sobie.

  Szczepienia będą powtarzane co pół roku.

  Premier Benjamin Netanjahu oświadczył w orędziu telewizyjnym, że zamówił kolejne 36 milionów preparatów genomicznych firmy Pfizer-BioNTech zwanych przez niektórych szczepionkami. Wyjaśnił też, że prawdopodobnie 9 milionów Izraelczyków będzie musiała przyjmować dwie dawki tych preparatów CO PÓŁ ROKU!

  „Wygląda na to, że mamy najgorszy ze scenariuszy poszczepionkowych i będziemy musieli wszystkich szczepić co pół roku. Zamówiliśmy już następne 36 mln dawek” – poinformował naród izraelski Netanjahu.

  Netanjahu stwierdził, że nie wiadomo jak długo będzie się utrzymywała „odporność” rzekomo zyskiwana po wstrzyknięciu sobie tych produktów. Zasugerował, że kolejne zastrzyki mogą być potrzebne co pół roku i dlatego paszport covidowy w Izraelu trzeba będzie odnawiać w takim interwale czasowym. Mowa o dwóch dawkach preparatu co 6 miesięcy. Właśnie z tego powodu zamówienie 36 milionów dawek, co powinno wystarczyć na rok „wyszczepiania”.

  Można się spodziewać, że wkrótce potrzeba przyjmowania tzw. dawek przypominających co kilka miesięcy, będzie również objawiona Polakom i innym narodom. Już teraz można o tym usłyszeć w nieśmiałych wystąpieniach dyrektorów firmy Pfizer. Podobnie sugerują inni producenci. Zapowiada się stały terror szczepionkowy, który może potrwać przez lata. Ludzie będą szczepieni do skutku, którym może być ostatnia wizyta na cmentarzu.

  Kolejna teoria spiskowa związana z pandemią covidka się sprawdziła. Większość ludzi nadal uważa, że wstrzykną sobie eksperymentalne preparaty stręczone im przez rządzących i to będzie koniec pandemii, a oni odzyskają normalne życie. Nic bardziej mylnego, ponieważ będzie to dopiero początek szalonego świata, w którym prawa człowieka będą warunkowane wstrzykiwaniem sobie jakiś chemicznych preparatów.

  Źródło: ZmianyNaZiemi.pl
  Za: https://wolnemedia.net/szczepienia-beda-powtarzane-co-pol-roku/

  BRAWO BIBI!
  Ty masz głowę na karku … .

  hashi

  KE przedwczoraj zamówiła u producentów 1800 mln szczypawek, na jednego dorosłego w UE przypada więc 6 sztuk, aż do roku 2023 kiedy zakończy się eksperyment medyczny. Co oznacza, że czeka nas 4 – 8 – 10 fala. Do tego wdrożony zostanie apartheid sanitarny, bez paszportu znaczne ograniczenia. To kolejny etap w budowie nowego faszystowskiego ładu. Realizują scenariusz Klausa Schwaba opisany w książce „The Great Reset Cov19”.

  Polubienie

 61. Ale jaja – rzekła by pani …

  Szansa dla młodych rolników!

  Warunkiem przystąpienia do konkursu ma być przekonanie procovidowe i oczywiście wyszczepienie się zgodnie z wytycznymi telawiwizji.

  Rolniku!

  Zaszczep się i wygraj … krowę!

  Inicjatywa wzbudziła duże zainteresowanie szczepieniami. Władze Tajlandii postanowiły zachęcić ludzi do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi, uruchamiając loterię, w której nagrodami są krowy.

  Od przyszłego miesiąca co tydzień będzie odbywała się loteria z nazwiskami osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 w hrabstwie Mae Chaem w prowincji Chiang Mai.

  Zwycięscy otrzymają młode krowy o wartości około 10 tys. batów tajlandzkich (tj. 318,78 dolarów) za sztukę. Inicjatywa już teraz budzi duże zainteresowanie wśród okolicznych mieszkańców.

  Część z nich planuje wygrać krowę na loterii, zamiast zdobyć na nią pieniądze. Inne prowincje również mają podobne kreatywne pomysły na pobudzenie akcji szczepień poprzez na przykład rozdawanie bonów żywnościowych, biżuterii, takiej jak złoty łańcuszek, lub rozdawanie gotówki.

  Autorstwo: tallinn
  Źródło: ZmianyNaZiemi.pl
  Za: https://wolnemedia.net/zaszczep-sie-i-wygraj-krowe/

  Polubienie

 62. „,,… Tylko 10 proc. mieszkańców Dubaju to obywatele tego miasta. Są oni współczesną arystokracją i de facto nie muszą pracować. 90 proc. obywateli nie ma właściwie praw społecznych, politycznych czy ekonomicznych. Są może nie do końca współczesną klasą niewolniczą, bo to prawnie inaczej wygląda, ale są pod niewolą. I to jest symbol XXI wieku
  – mówił Pobłocki.”

  Trzeba podziękować „wielkiemu” biznesowi, ale także zwykłym turystom, którym nie przeszkadza, że przyjeżdżają zostawiać hajs temu niewolniczemu państewku jakim jest ZEA.

  Polubienie

 63. Ad presumer67

  Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana

  TAAAAA, SZATAN – CUDACZNY KIJASZEK, KTÓRY ROBIŁ CZARY-MARY, A PÓŹNIEJ, KTOŚ GO ŻYDOM PODPIERDOLIŁ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nechusztan

  https://uwierzbogu.pl/czy-wiesz-co-sie-stalo-z-miedzianym-wezem-wykonanym-przez-mojzesza/

  SZTAN-SZ(A)TAN PRZETRWAŁ W ŻYDOWSKIEJ TRADYCJI. DZISIAJ PRZED NIM KLĘCZĄ I ROZDAJĄ CAŁUSKI.

  SZTAN I DAR.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztandar

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dar_(obiekt)

  BEZCZELNY WĄŻ, CZYLI SZATAN I KILKA ŻYDOWSKICH FOTEK NA TEN TEMAT!

  https://www.alamy.com/stock-photo-the-brazen-serpent-moses-erects-a-brass-serpent-or-nehustan-to-protect-83331293.html

  JĘZYKA POLSKA, TRUDNA JĘZYKA… Chi, chi, chi…

  https://synonim.net/synonim/szatan%2C+nie+człowiek

  Hej!

  Polubienie

 64. LuK

  Dubaj to kosmopolityczna ciekawostka – miasto na modłę amerykańską – oderwane dużymi nakładami finansowymi od tamtejszych warunków lokalnych, które prawie codziennie upominają się o swoje.
  Może niebawem okazać się, że trendy na Dubaj przeminie u gojów, jak przysłowiowa sraczka, co przy coraz to szczuplejszych zasobach nafty może okazać się dość trudnym okresem dla tego miasta.

  Dla ciekawskich wycieczki do i po Dubaju z mieszkającym obecnie w tym mieście – Polakiem – przewodnikiem: https://goldych.pl/

  Polubienie

 65. Grover Furr – Tajemnica Zbrodni Katyńskiej

  Projekt zainicjowany przez Odrodzenie Komunizmu dobiegł końca. Przedstawiamy czytelnikom tłumaczenie książki amerykańskiego profesora Grovera Furra pt. “Tajemnica Zbrodni Katyńskiej”. W książce tej rozprawia się on z kłamstwami i mitami narosłymi nad wydarzeniami w Katyniu, tak pielęgnowanymi przez władze III RP. Dowiemy się z niej faktów które bezsprzecznie wskazują kto i jak mordował polskich oficerów i bynajmniej nie są to żołnierze NKWD.

  Dzięki zaangażowaniu osób związanych z Odrodzeniem udało się nawiązać bezpośredni kontakt z profesorem Furrem. Dzieło tłumaczone było przez działaczy angażujących się w naszym ruchu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z książką nie tylko komunistów, ale także inne osoby poszukujące prawdy, chcące skonfrontować wersję oficjalną z zaprezentowanymi faktami. Znajdziemy w niej mnóstwo szczegółów, odnośników i przypisów. Tym samym udowadnia to, że nie są to niepodparte niczym słowa, ale swoista baza wiedzy, o rzeczach które działy się w Katyniu.

  Lektura jest wymagająca a autor poważnie traktuje swoich czytelników. Wie on dobrze, jak mocno zakorzeniona i powielana jest propaganda jakoby za tę zbrodnie odpowiedzialni byli komuniści. Podziwiamy profesora za skrupulatną pracę i gromadzenie faktów, które musiały zająć mu wiele czasu. Dziękujemy jako Polacy za wytężoną pracę na rzecz odkłamania historii naszego narodu i ruchu komunistycznego.

  https://odrodzenie.fr/2021/04/15/grover-furr-tajemnica-zbrodni-katynskiej/

  Pod poniższym linkiem możecie Państwo pobrać w formacie pdf tę książkę:

  .https://odrodzenie.fr/uploads/2021/04/Grover-Furr-Tajemnica-Zbrodni-Katynskiej.pdf

  Polubienie

 66. Zwycięscy otrzymają młode krowy o wartości około 10 tys. batów tajlandzkich (tj. 318,78 dolarów) za sztukę. Inicjatywa już teraz budzi duże zainteresowanie wśród okolicznych mieszkańców.

  STARE ŻYDOWSKIE NUMERY!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/tombola

  AVARITIA – DURNYM GOJOM, ZAWSZE PADA NA MÓZG!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chciwość

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Loteria

  W PRL, ŻYDOWSKA WŁADZUNIA, TEŻ SZUKAŁA JELENI I FRAJERÓW!

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/losy-prl-kilkanascie-sztuk-los-loteria-prl-i8399348221.html

  Reklama Telewizyjnej Loterii Fantowej „Teletombola” (1992)

  Hej!

  Polubienie

 67. Grover Furr – Tajemnica Zbrodni Katyńskiej

  TAAAAA, KOLEJNA ANGLOSASKA WRÓŻKA ZĘBUSZKA, KTÓRA PO-LACZKOM PISZE SAME PRAWDY OBJAWIONE.

  https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/laczki;8275.html

  SKRYBÓW BYŁO WIELU, ALE WARA WAM OD POLSKIEGO BURD-ELU, STWORZONEGO PRZEZ PASOŻYTÓW W ZIELONYCH MUNDURKACH!

  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Grover_Furr&prev=search&pto=aue

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Norman_Davies

  https://merlin.pl/zbrodnia-katynska-szlak-andersa-norman-davies/7353013/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Allen_Paul

  Katyń: okno na historię Polski. Rozmowa z Allenem Paulem

  https://muzhp.pl/pl/c/1068/katyn-okno-na-historie-polski-rozmowa-z-allenem-paulem

  GENERAŁ ANDERS I JEGO DRUŻYNA SIĘ NIE ZAKWALIFIKOWALI DO ROZWAŁKI PRZEZ STALINA-SRALINA – BARDZO DZIWNE?!

  Polskie Siły Zbrojne w ZSRR (1941–1942)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Siły_Zbrojne_w_ZSRR_(1941–1942)

  TUTAJ TEŻ NIE BYŁO RZEZI NIEWINIĄTEK?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Siły_Zbrojne_w_ZSRR_(1943–1944)

  Hej!

  Polubienie

 68. Ad LuK

  Obejrzyjcie jakie cacka leżą na wysypisku w Dubaju

  https://whatsnext.pl/wysypisko-samochodow-dubaj/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Beduini

  Nie wszystkim spada manna z nieba

  https://magazynkontynenty.pl/nie-wszystkim-spada-manna-z-nieba/

  Oktoberfest na pustyni i przez pół roku? Dlaczego nie. W Dubaju wszystko jest możliwe

  https://www.money.pl/gospodarka/oktoberfest-na-pustyni-i-przez-pol-roku-dlaczego-nie-w-dubaju-wszystko-jest-mozliwe-6634985706068576a.html

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 69. Kika22
  Masz dużo racji, bo najbardziej to obcy karmią Polaków w tej sprawie, jakby nasi byli na tyle głupi, aby nie potrafili połączyć ze sobą wydarzeń.
  Patrzę, że ciągle Polakami grają obce siły.

  👽

  Polubienie


 70. Kika22

  GENERAŁ ANDERS I JEGO DRUŻYNA SIĘ NIE ZAKWALIFIKOWALI DO ROZWAŁKI PRZEZ STALINA-SRALINA – BARDZO DZIWNE?!

  Jest takie stare polskie przysłowie:
  ,,Żyd Polaka oszwabi, a Żyda Ormianin ograbi.
  Ale po tej wojnie o Karabach, Gruzin go z przysłowia zbodzie.

  Ten Twój Sralin gruziński goj, był cwańszy od najcwańszych cwajcyngierów Żyda Lenina.
  Jak zrobili swoje, w nagrodę ustawił ich pod ścianą i poczęstował 5 gram ołowiem.

  A z Andersa zrobił Mojżesza II, by z ruskiej niewoli Żydów do Palestyny wyprowadził.
  A tych Żydów co się na Aliję do Palestyny nie załapali, zesłał na kraniec ziemi do Birobidżanu, tam gdzie nad RaSSiją nad Morzem Japońskim wschodzi słońce.

  A czemu? bo zachciało im się na Krymie stworzyć Chazarom Ziemię Obiecaną, ponoć im przez Lenina daną.
  Putin jest tu tylko egzekutorem testamentu – woli Stalina.

  Polubienie

 71. No i doigrał się pan Marek ze swoim promowaniem NWO

  Chciałbym przedstawić oficjalny komunikat redakcji portalu wiernipolsce1.wordpress.com

  Tytułowy artykuł dr Marka Głogoczowskiego jest ostatnim , Jego oraz jemu podobnych Covidowych-Propagandzistów, na naszym portalu. Piszę to z prawdziwym smutkiem widząc degenerację dyskursywnego myślenia kolegi Marka w kierunku władzy „globalnego Boga-Wszechmogącego, króla nieba i ziemi – podporządkowanej wybranym nadludziom”. Owi „wybrani nadludzie”, to garstka żydowskich psychopatów, i tych ” wybranych z nieżydowskim DNA”, którzy uznali się władzą daną im rzekomo przez Mędrców Syjonu.

  Kolega Marek, który latami walczył, posługując się dyskursywnym umysłem i zmysłowo-duchowym postrzeganiem przyrody i wszechświata, z prawdami rzekomo objawionymi,- pod koniec swego ziemskiego biegu na szczyty świata ( gdyż ponoć jedynie zdobywając minimum siedmiotysięczniki <>) stał się gorliwym wyznawcą wiary-covidowej i globalnego paszportu do raju na ziemi. Pełni On obecnie – świadomie, czy nieświadomie? – a rebours, ale w istocie tę samą, jedynie skarykaturyzowaną, rolę zaklinacza, jak ” funkcjonariusze Boga” na poniższym filmiku:

  Wolność ” do” przemieszczania się po ziemi, ale z czasem bez wątpienia i po własnym kraju, jest zawsze okupiona wyzbywaniem się wolności”do” myślenia i poznawania dzięki wolnemu duchowi – tajemnic bytu i istoty rzeczy widzialych i niewidzialych.

  Wrota dla dr Marka Głogoczowskiego w roli „misjonarza religii Covid-19″ na portalu wiernipolsce1.wordpress.com – są zamknięte”, w innej roli jak zawsze otwarte.

  PZ

  Polubienie

 72. andrzej
  Grover Furr – Tajemnica Zbrodni Katyńskiej

  Dzięki za link do książki. Z reguły nie czytałem ostatnich publikacji w temacie Katynia. Tą jednak ściągnąłem sobie na dysk twardy i poczytam.

  Polubione przez 1 osoba

 73. Zbliżająca się sprzedaż czarnoziemów na Ukrainie korporacjom transnarodowym doprowadzi do pojawienia się wielu bezrolnych i bezrobotnych chłopów, których miejsce stopniowo zajmą tani pracownicy gościnni z Azji i Afryki.

  O tym oświadczył politolog Kost Bondarenko podczas konferencji prasowej w Kijowie, donosi korespondent PolitNavigator.

  „Dopiero po tym we wsi mogą pojawić się bardzo poważne problemy, bo pojawi się taka kategoria ludzi jak bezrolni chłopi, z którymi dziś państwo nie wie, co robić.

  Kiedy po reformie 1861 r. Chłopi bezrolni pojawili się w carskiej Rosji, stali się podstawą rozwoju przemysłowego Imperium Rosyjskiego, a także opanowali Syberię, Daleki Wschód, Azję Środkową, gdzie mogli zdobyć ziemię.

  Ukraina nie ma terytorium, które można by zagospodarować, na które można by kierować. Ukraina nie ma planu rozwoju przemysłu. Ponadto następuje całkowita dezindustrializacja – prawdopodobnie jako element dekomunizacji ”- powiedział Bondarenko.

  Według jego prognoz, w miejsce pozostawionych bez ziemi i pracy chłopów ukraińskich najprawdopodobniej zaczną importować tanich robotników z Azji i Afryki, co nieuchronnie doprowadzi do konfliktów.

  „Idąc za przykładem Austro-Węgier, gdzie sytuacja była taka sama, zaczęli masowo emigrować do USA i Kanady. Nie wiadomo, dokąd ci bezrolni chłopi będą teraz emigrować.

  Dodatkowo może to prowadzić do tego, że nowi właściciele – przede wszystkim obcokrajowcy, bo już na Ukrainie mają już pozwolenie na zakup ziemi – pobudzą nowe procesy migracyjne i sprowadzą tu tańszą siłę roboczą, jak to się stało na całym świecie.

  Kiedy na Ukrainie pojawia się nowa tania siła robocza z Azji Południowo-Wschodniej, Afryki itp., może to prowadzić do nowych negatywnych procesów na wsi, gdzie może dojść do konfliktu interesów, biorąc pod uwagę konserwatyzm i ksenofobię ukraińskiej wsi.

  To znaczy, że trudno jest przewidzieć procesy demograficzne na najbliższe dziesięć lat, ale fakt, że obraz demograficzny ulegnie zmianie i będą miały poważne zjawiska kryzysowe, jest jednoznaczny – podsumował ekspert.
  https://www.politnavigator.net/ukrainskikh-krestyan-vydavyat-iz-strany-zameniv-afrikanskimi-gastarbajjterami-ehkspert.html

  Polubienie

 74. Andrzej

  ,,Powiada się na Bliskim Wschodzie, że w interesach Greka przechytrzy jedynie Żyd, ale Żyda – tylko Ormianin. Ten naród kupców i podróżników z Kaukazu ma opinię jednej z najbardziej obrotnych i przedsiębiorczych nacji na świecie. Jednak zbytnio nie kojarzy się Polakom z obecnością na ich ziemiach czy z istotną rolą w historii Rzeczpospolitej, choć powinien, bo obecność to wielowiekowa, jeżeli nie tysiącletnia, a pierwsze wzmianki o Ormianach na ziemiach Rusi Kijowskiej i Galicji pojawiają się już w XI wieku.”

  – Ile jest 2+2? – zapytano żydowskiego pierwszoklasistę. – A chodzi o sprzedaż czy o kupno?
  Takie same dowcipy opowiada się o Żydach, Grekach i Ormianach.

  *******

  Poniżej link na blog Jana M Fijor’a

  Radio Erewań (I)

  ,, Wykorzystując rzadkie w rejonie Kaukazu chwile pokoju, wyjechałem z kolegą w końcu czerwca 2010 roku do Armenii i Gruzji, aby przyjrzeć się z temu bliskiemu, a zarazem egzotycznemu kawałkowi globu.

  Stereotypy

  Oto garść prawd obiegowych, krążących na temat Ormian, czyli mieszkańców pradawnej Armenii.

  Prawda I: Ormianie to prastary naród, którego dzieje sięgają potopu. Ślady arki Noego znaleźli uczeni u podnóża świętej góry Ormian, Araratu. Jeśli nawet nie była to arka biblijna, historia Armenii i tak sięga, co najmniej, 5000 lat, czyniąc ten kaukaski kraik jedną z najstarszych państwowości na Ziemi. Nie tylko wiek ma znaczenie. W I wieku p.n.e. Armenia była ponadto najpotężniejszym państwem Azji Mniejszej, rozciągającym się od morza (Kaspijskiego) do morza (Śródziemnego), od Mezopotamii po Kaukaz. Potem swój mocarstwowy status utraciła, stając się na kilkaset lat ważną stroną w rywalizacji między Rzymem a Partami (Persami).

  Prawda II: Armenia przyjęła chrześcijaństwo już w 301 roku i była pierwszym krajem, w którym nowe wyznanie stało się obowiązującą religią państwową. Od tego czasu Ormianie słyną, jako naród tolerancyjny i szczerze miłujący Boga.

  Prawda III: Pobożni Ormianie, to naród znany z wyjątkowej przebiegłości i pomysłowości. Jeden Ormianin – głosi stare porzekadło – potrafi sprzedać trzech Greków, jeden Grek zaś trzech Żydów. Słowem: jeden Ormianin jest w stanie sprzedać (czytaj: oszwabić: dziewięciu Żydów). Zawdzięcza to wyjątkowemu (w skali globu) talentowi do handlu, i przedsiębiorczości. Wśród największych krezusów świata Ormianie zajmują czołową pozycję, nawet przed Żydami.

  Stereotypy

  Oto garść prawd obiegowych, krążących na temat Ormian, czyli mieszkańców pradawnej Armenii.

  Prawda I: Ormianie to prastary naród, którego dzieje sięgają potopu. Ślady arki Noego znaleźli uczeni u podnóża świętej góry Ormian, Araratu. Jeśli nawet nie była to arka biblijna, historia Armenii i tak sięga, co najmniej, 5000 lat, czyniąc ten kaukaski kraik jedną z najstarszych państwowości na Ziemi. Nie tylko wiek ma znaczenie. W I wieku p.n.e. Armenia była ponadto najpotężniejszym państwem Azji Mniejszej, rozciągającym się od morza (Kaspijskiego) do morza (Śródziemnego), od Mezopotamii po Kaukaz. Potem swój mocarstwowy status utraciła, stając się na kilkaset lat ważną stroną w rywalizacji między Rzymem a Partami (Persami).

  Prawda II: Armenia przyjęła chrześcijaństwo już w 301 roku i była pierwszym krajem, w którym nowe wyznanie stało się obowiązującą religią państwową. Od tego czasu Ormianie słyną, jako naród tolerancyjny i szczerze miłujący Boga.

  Prawda III: Pobożni Ormianie, to naród znany z wyjątkowej przebiegłości i pomysłowości. Jeden Ormianin – głosi stare porzekadło – potrafi sprzedać trzech Greków, jeden Grek zaś trzech Żydów. Słowem: jeden Ormianin jest w stanie sprzedać (czytaj: oszwabić: dziewięciu Żydów). Zawdzięcza to wyjątkowemu (w skali globu) talentowi do handlu, i przedsiębiorczości. Wśród największych krezusów świata Ormianie zajmują czołową pozycję, nawet przed Żydami.

  Czytaj dalej:
  https://www.fijor.com/2010/07/13/radio-erwan-i/

  *******

  Polubienie

 75. – . Myślnik

  Komentarz powinienem zaadresować do Ciebie, ale
  tak skromny – masz pseudonim, że na pierwszy rzut oka go nie zauważyłem.
  Myślałem, że nadal z Andrzejem rozmawiam.

  Polubienie

 76. Białoruskie służby specjalne zatrzymały założyciela Nexty
  Pułkownik Cassad Dzisiaj 15:50


  https://pbs.twimg.com/media/E2EptewWQAU2XLs?format=jpg&

  Pietrow i Boszirow znowu w akcji

  Białoruskie służby specjalne zatrzymały byłego redaktora naczelnego kanału TG Nextę Romana Protasewicza.
  Postać leciała regularnym lotem Ryanair z Aten do Wilna. Kiedy tablica przeleciała nad terytorium Białorusi, dotarła wiadomość o wydobyciu liniowca, w wyniku którego samolot wylądował na terytorium Białorusi w towarzystwie myśliwca Białoruskich Sił Powietrznych, gdzie wrażliwe i uprzejme KGB oficerowie białoruscy już czekali na Protasewicza.

  Przed Protasewiczem długa perspektywa współpracy z polskimi służbami specjalnymi, apele o wymordowanie pracowników struktur władzy Białorusi, wezwania do zamieszek, obalenie obecnego rządu itp. itp. Z silnym pragnieniem mogą przeciągnąć się tam aż do wyroku śmierci, ale postać może odjechać na 20 lat. Uważa się, że wspólnik Protasewicza Putilo nie przeleci nad terytorium Białorusi. Już Juanita Tikhanovskaya wezwała do zakazu lotów nad Białorusią (należało zażądać od NATO „wprowadzenia strefy zakazu lotów”). Ogólnie rzecz biorąc, polsko-litewska opozycja powinna teraz ostrożniej wybierać loty do krajów bałtyckich.

  A jeśli chodzi o krzyki, jak to się stało, że oszukali samolot. Przypomnę, że w ten sposób mieli zostać zatrzymani PK Wagnera , którzy mieli wystartować regularnym lotem z Mińska, a następnie pod jakimś pretekstem zostali umieszczeni w Kijowie, gdzie wszyscy mieli zostać związani. Tutaj w zasadzie widzimy, jak tę samą operację odegrały białoruskie służby specjalne. I w przeciwieństwie do Ukrainy, gdzie agent FSB otoczony przez Zełenskiego ujawnił całą operację (co doprowadziło do rezygnacji szefa Głównego Zarządu Wywiadu MON i szefa KGB Białorusi), w tym przypadku KGB żadnych problemów z tajemnicą. Nie jest jeszcze jasne, czy rosyjskie służby specjalne pomogły swoim białoruskim kolegom.

  Ogólnie rzecz biorąc, białoruskie służby specjalne miały ,,popisówkę”, wszystko było pięknie urządzone.

  Po zeszłorocznych ościeżach i przęsłach, taka wspaniała operacja w pogoni za niedawno odkrytym spiskiem na życie Łukaszenki..
  W zasadzie nie zdziwię się, jeśli w przyszłym tygodniu zobaczymy wyznaniowe zeznanie Protasewicza, w którym zaczyna on ,,kablować” swoich wspólników w polsko-litewskiej opozycji.
  .
  https://pbs.twimg.com/media/E2EpIuHXEAYf2I4?format=jpg&
  .
  https://pbs.twimg.com/media/E2Eu-lWWUAEaEyB?format=jpg&
  .
  https://cont.ws/@Colonel-Cassad/1998045

  Polubienie

 77. Ad presumer67

  Jest takie stare polskie przysłowie:

  AKTUALNE JEST CAŁY CZAS, PONIEWAŻ NAM ŻYDY HISTORIĘ NAPISALI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_piekiełko

  Piekło polskie

  http://www.zlote-mysli.blue-world.pl/wiersz/konstanty-ildefons-galczynski/pieklo-polskie/sort,title,ASC/

  1926 R. – POCZĄTEK POLSKIEGO PIEKŁA I ZARAZEM KATYNIA, SMOLEŃSKA , OSTASZKOWA ETC.

  Przewrót majowy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przewrót_majowy

  Zamach majowy, czyli wojna domowa po polsku

  https://muzhp.pl/pl/c/2251/zamach-majowy-czyli-wojna-domowa-po-polsku

  STALIN-SRALIN W POLSKIM WYDANIU, KTÓRY BEZ ŻADNYCH SZKÓŁ WOJSKWYCH ZOSTAŁ MARSZAŁKIEM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Józef_Piłsudski

  LITWAK, KTÓRY ZAPOCZĄTKOWAŁ ŻYDOWSKI BURD-EL NA KÓŁKACH W POLIN NUMER 2!

  HISTORIA JEST DLA MĄDRYCH

  https://poprawnamaturahistorii.pl.tl/J%F3zef-Pi%26%23322%3Bsudski.htm

  Hej!

  Polubienie

 78. .
  KONSERWATYZM.PL – Portal Myśli Konserwatywnej

  .
  Magdalena Ziętek-Wielomska: “WIELKI RESET to świat niewolników”, czyli Tajemnice Epidemii.
  .

  .

  Polubienie

 79. Ta roślina rośnie wszędzie, oduczy palenia, naprawi nerwy i wątrobę oraz uchroni oczy.
  Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny.


  .
  ******
  .
  BABKA LANCETOWATA i jej niesamowite właściwości. (NIEZŁE ZIÓŁKO)
  Babka lancetowata jest znana już od wieków jako roślina lecznicza, która posiada niesamowite właściwośći. Sprawdź, co można z niej przygotować i w jaki sposób może pomóc w Twoich dolegliwościach.

  .https://www.youtube.com/watch?v=4hkCaGpDX6U

  Polubienie

 80. Babka uczyla mnie o tamowaniu krwi za posrefnictwem babki. Ale reszte jej cudownych wlasciwosci poznaje dopiero teraz.
  Przyznam ze cala zime 2019/2020 pilam napary z babki lancetowatej i tymianku i jedzac miod w ktorym topilam i babke i tymianek leczac sie z wiadomo czego… Az doszlam do mleka cebuli i masla. Te rosliny itd uratowaly mi zycie.

  Polubienie

 81. BROŃ ATOMOWA UBOGICH

  Koszt operacji na wielką skalę, przeciwko populacji gojów (km2)

  Broń konwencjonalna: $2.000
  Broń jądrowa: $800
  Broń chemiczna (paralityczno – drgawkowa): $600
  Broń biologiczna: $1 (słownie: jeden dolar)!

  (United Nations panel 1969)

  ***

  SKUTECZNOŚĆ BRONI MASOWEGO RAŻENIA

  Biologiczna – 30 kg wąglika zabija 20.000 – 80.000 gojów.
  Jądrowa – 40.000 gojów.
  Chemiczna – 300 kg sarinu – 200 – 300 gojów.
  Konwencjonalna – 6 gojów.

  Na podstawie Biura Technologicznego Kongresu USA.

  Dżuma jako broń biologiczna
  Trwają badania do użycia drogą inhalacyjną z pominięciem niewygodnego wektora (pchły), ponad 10 instytutów i tysiące naukowców Biopreparatu pracują nad dżumą.

  ***

  W USA trwają badania nad białkiem roślinnym – rycyną.
  Jest to dimeryczne białko bardzo odporne na temperaturę (140oC przez 20 min.).

  Tutaj tak zwany świrus C-19 to przysłowiowy pikuś, o którym na samą myśl goje dostają sraczki.

  Toksyczna rycyna A (pomarańczowa).

  Rycyna B (niebieska – transportująca) – wiąże się z powierzchnią komórki i ułatwia endocytozę.

  Rycyna A to enzym degradujący rybozomy (uniemożliwia syntezę białek).

  1gram potrafiłby zabić ponad 100.000 gojów.

  ***

  Jeśli ludzkość nie zastopuje w tym kierunku badań to czeka ją tragiczny los.

  Polubienie

 82. rzeczpospolitapolska 23 Maj 2021 o 19:08

  W powszechnych żydo-mediach od wielu dni płacz i lament, bo tylko 30% Polaków dało się ogłupić syjonistycznej covid-propagandzie i zaszczepiło się. Czyli nie jest tak źle z myśleniem u Polaków.
  Prawdopodobnie poparcie akcesji w referendum unijnym miało podobny wskaźnik, też 30% – bo, że zostało sfałszowane to jest pewne, inaczej żydowski reżim nie zniszczyłby całej referendalnej dokumentacji miesiąc po referendum.

  Dlatego żydowski rząd PiS zaproponował:

  ***

  rzeczpospolitapolska 23 Maj 2021 o 19:10

  ***

  rzeczpospolitapolska 23 Maj 2021 o 19:11

  ***

  rzeczpospolitapolska 23 Maj 2021 o 19:13

  ***

  rzeczpospolitapolska 23 Maj 2021 o 19:15

  Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi – https://anthony.neon24.pl/post/161981,szczepionkowa-depopulacja

  https://pubmedinfo.org/2021/05/23/szczepionki-na-covid-zdziesiatkuja-swiatowa-populacje/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/05/23/wolnosc-i-demokracja-w-ue-tylko-dla-zaszczepionych-i-slusznie/#comments

  Polubienie

 83. Tomasz Płaski 7 godzin temu
  Żyjemy w epoce, w której „nauka” i „medycyna” dosłownie funkcjonują jako organizacje bioterrorystyczne, budując i uwalniając śmiercionośną broń biologiczną, a nawet wstrzykując ją ludziom pod pozorem „zdrowia publicznego”.

  fader padre 7 godzin temu
  Bez względu na to czy te mendy są głupie, czy nie to jednak są mordercami i muszą ponieść karę.

  Leszek Wawro 7 godzin temu
  Witam. Rządzący wiedzą doskonale że 20% zaszczepionych już nigdy nie trafi do szpitala, bo i kto by ich tam przyniósł z cmentarza. Te pozostałe 80% procent rozłoży się na dwa trzy lata maksymalnie 5 lat i też nie będzie problemu z leczeniem ich. Tak sobie to zaplanowali globaliści, którzy to finansują z naszych podatków. Pozdrawiam.

  Polubienie

 84. Niedzielski zatrzymany przez obywateli! Pokazał kim naprawdę jest.

  Niedzielski zatrzymany w swoim bloku przez niezadowolonych Polaków.

  darek 1 dzień temu
  Niedzielski na pewno w domu jest bardzo wrażliwy i płacze przy oglądaniu melodramatów.
  Tak właśnie zachowywali się niemieccy zarządcy obozów koncentracyjnych.

  Polubienie

 85. K D 5 godzin temu
  Dwa szydy pinokio Morawiecki i Raus chcą Polaków popchać do wojny w interesie Usraela, jakże podobna sytuacja do 39 kiedy szyd Beck w interesie Anglii wrzucił Polskę do rozpalonego pieca, rodacy – Polacy nie dajmy się podpuścić, żadnej prowokacji, żadnej bratniej wojny ze Słowianami – Białorusinami, Pinokio niech posłuży się swoimi braćmi, którzy tańczyli na lotnisku i pili w Leżajsku, od Polaków i Białorusi WARA!

  Polubienie

 86. Miliony Polaków nie chce się zaszczepić wbrew zaleceniom naukowców

  Marucha w dniu 2021-05-23 (Niedziela)

  [Jeden taki „naukowiec”, prof. Simon, jak gdyby nigdy nic reklamuje w TV szmaty na pysk, mając w dupie zasady etyki lekarskiej. Ech, tak móc mu przygrzmocić brukowcem w tę szeroką mordę… – Marucha]

  Wielu z nich wyraża zaniepokojenie i na razie niezobowiązująco przebąkuje o obowiązku szczepień.

  W niechęci do szczepień naukowcy upatrują objawów głupoty i szaleństwa, z których ludzi należy leczyć. Najlepiej przymusowo, jak to się robi z osobami chorymi psychicznie, które należy ubezwłasnowolnić.

  W ocenie naukowców szczepionki są jawne (transparentne), tzn. znany jest ich skład, sposób wytwarzania oraz mechanizm działania. Opracowywane były od lat, jedynie „lifting modelu” na SARS-CoV-2 to działalność ostatniego roku. Eksperymentalność zastosowania jest znacznie mniejsza niż w innych terapiach genowych, ryzyko również. A przecież chorzy nie protestują przeciwko usiłowaniom ratowania ich życia za pomocą nowatorskich metod. Dlaczego więc ludzie nie chcą się szczepić?

  Naukowcy zapominają o jednym. O degradacji wiarygodności nauki, na przekór niewątpliwym osiągnięciom naukowym. O degradacji zaufania do osób … zaufania publicznego.

  Wielu chorych ludzi nie idzie do lekarza, bowiem wątpi w to, czy lekarz im pomoże. Przecież może zaszkodzić. Tak może. Epikryza na wypisie ze szpitala często dowodzi, że leczono tam chorego o całkowicie odmiennych objawach, niż te zgłaszane przy przyjęciu. Nie wspominając już o ryzyku drobnych, aczkolwiek śmiertelnych pomyłek, czy patologiach typu „łowcy skór”. [Czy patologiach lekceważenia wszelkich chorób, prócz osławionego „covid” – admin]

  Ale największe spustoszenie w umysłach ludzi zasiał domiar niesprawiedliwości. Większość ludzi w ogóle nie korzysta z „opieki” niezawisłych sądów. Powszechna jest opinia, iż wyrok sądowy nie opiera się na sprawiedliwości, prawie, czy zaistniałych faktach. Jest „z czapy”. Jak gra losowa.

  Szczepienia to jak gra w ruską ruletkę. Co z tego, że szansa wygranej niepomiernie większa — 999999/1000000, a nie tylko 5/6. Zasada ta sama. Wielu ludzi gra w totka przy znikomej szansie. Ilu z nich zagrałoby o milion w ruską ruletkę, przy szansie wygranej bliskiej pewności, tj. 5/6?

  Niewielu. Większość jest tchórzem podszyta.

  (c) interesariusz

  http://niepodlegly.pl

  Za: https://marucha.wordpress.com/2021/05/23/miliony-polakow-nie-chce-sie-zaszczepic-wbrew-zaleceniom-naukowcow/#more-92712

  Polubienie

 87. Ad presumer67

  Książka „Strażnicy fałszywego imienia” porusza bardzo ważny temat interpretacji imienia zapisywanego literami JHWH. Okazuje się, że są osoby, którym zależy na tym, by nie poznano prawdy na temat prawidłowej wymowy imienia Bożego. Co ciekawe, spór wokół interpretacji tetragramu, służy odwróceniu uwagi od znacznie ważniejszego fałszerstwa związanego z imieniem Chrystusa.

  TAAAAA, MÓJ CI TO BURD-EL I WSZYSTKIM BAŁWANOM OD NIEGO WARA!

  ,,Ja, Pan, a takie jest moje imię, nie oddam mojej czci nikomu ani mojej chwały bałwanom.”

  http://www.biblia-internetowa.pl/Izaj/42/8.html

  JA, PAN BACA, PAN WSZYSTKICH PAŃ I PANÓW.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_(mitologia)

  DLA KOCZOWNIKA NIE MA PROBLEMÓW, ABY NA PUSTYNI ULEPIĆ BAŁWANA.

  BAŁAWN EMMANUEL, KTÓRY ZOSTAŁ JEZUSEM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Emmanuel

  Księga Izajasza

  ,,Słuchajcie więc, domu Dawidowy:
  Czyż mało wam
  naprzykrzać się ludziom,
  iż naprzykrzacie się także mojemu Bogu?
  14 Dlatego Pan sam da wam znak:
  Oto Panna pocznie i porodzi Syna,
  i nazwie Go imieniem Emmanuel.
  15 Śmietanę i miód spożywać będzie,
  aż się nauczy odrzucać zło, a wybierać dobro.
  16 Bo zanim Chłopiec będzie umiał odrzucać zło,
  a wybierać dobro,
  zostanie opuszczona kraina,
  której dwóch królów ty się uląkłeś…”

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=479

  ŻYDOWSKIE CZARY-MARY I Z EMMANUELA POWSTAŁ JEZUS, KTÓRY SIĘ URODZIŁ W DOMU, A NIE W BYDLĘCEJ SZOPIE.

  ,,… 18 Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego2. 19 Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie3. 20 Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie4 i rzekł: «Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. 21 Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów». 22 A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez Proroka: 23 Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel5, to znaczy: „Bóg z nami”. 24 Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie, 25 lecz nie zbliżał się do Niej, aż porodziła Syna, któremu nadał imię Jezus…”

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=244

  ,,…10 Gdy ujrzeli gwiazdę, bardzo się uradowali. 11 Weszli do DOMU i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon…”

  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=245

  WNIOSEK Z TEGO TAKI, ŻE GARBATE ANIOŁKI, TO WIELKIE KŁAMCZUCHY, KTÓRE SIĘ MIJAJĄ Z PRAWDĄ!

  Dlaczego „Jezus”, a nie „Emmanuel”?

  https://biblista.pl/ukryte/pytania/295-pytania-do-biblii/2732-40-dlaczego-jezus-a-nie-emmanuel.html

  Hej!

  Polubienie

 88. paziem 23 Maj 2021 o 23:22

  Żydowska trollnia, jak to w jej zwyczaju, raz opluwa Marka Głogoczowskiego, a za chwile z tego samego IP, wychwala go. Znane jest to i od wieków ćwiczone. Na Bałuckim Rynku, oazie żydowskiego handlu w Łodzi, zawsze jeden Żyd sprzedawał solone śledzie, a kilka kroków od niego inny – wodę gazowaną, aby ugasić pragnienie po słonych śledziach :))) Dlatego żydowska trollnia będzie wyrzucana z polskiego domu.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/05/23/wolnosc-i-demokracja-w-ue-tylko-dla-zaszczepionych-i-slusznie/#comment-200298

  ***

  Skąd my to znamy?

  Andrzej

  Polubienie

 89. Kate Shemirani (born 1965 or 1966)[1] is a British conspiracy theorist, anti-vaxxer and former nurse. She is best known for promoting conspiracy theories about COVID-19, vaccinations and 5G technology.[2] Shemirani has been described by The Jewish Chronicle as a leading figure of a movement that includes conspiracy theorists as well as far-left and far-right activists.[3]

  Shemirani describes herself as a „Natural Nurse in a Toxic World”.[4] She was suspended by the Nursing and Midwifery Council in July 2020, in response to complaints that she was spreading misinformation about COVID-19 and about vaccines.[5][6]

  Kate Shemirani (ur. 1965 lub 1966) [1] jest brytyjską teoretyczką spiskową, przeciwniczką szczepień i byłą pielęgniarką. Jest najbardziej znana z promowania teorii spiskowych na temat COVID-19, szczepień i technologii 5G. [2] Shemirani została opisana przez The Jewish Chronicle jako czołowa postać ruchu, który obejmuje zarówno teoretyków spiskowych, jak i skrajnie lewicowych i skrajnie prawicowych działaczy. [3]

  Shemirani opisuje siebie jako „Naturalną pielęgniarkę w toksycznym świecie”. [4] Została zawieszona przez Radę Pielęgniarek i Położnych w lipcu 2020 r. W odpowiedzi na skargi, że szerzyła dezinformacje na temat COVID-19 i szczepionek. [5] [6]

  Polubienie

 90. Jedni zarabiają na szczepionkach, leczeniu itp. a inni na ksziążkach. Im bardziej sensacyjna tym lepiej sie sprzeda

  Koronawirus – fałszywy alarm?
  Autor: Dr Karina Reiss Dr Sucharit Bhakdi
  Wydawca: Prohibita
  ISBN: 9788365546739
  EAN: 9788365546739
  oprawa: Miękka
  podtytuł: Liczby, konkrety, konteksty
  format: 205×145 mm
  język: polski
  liczba stron: 170
  rok wydania: 2020
  Opis
  Żaden temat nie ciąży nad naszymi czasami tak bardzo jak koronawirus i żaden tak nie napawa lękiem. Sprzeczne opinie, fake newsy, doniesienia kontrolowane politycznie – to wszystko wprowadza zamęt. Odmienność poglądów prowadzi do zaciekłych sporów. Jaka jest prawda? Jakie są fakty? Co jest kwestią interpretacji? Niniejsza książka rzeczowo wprowadza ład. Dostarcza danych naukowych i podbudowanych faktów. Niech Czytelnik skonstruuje sobie własną opinię i poprze ją rzetelną wiedzą.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.