Kontakt

Reklamy

12 uwag do wpisu “Kontakt

 1. Wciaz mi powraca jeden dylemat:
  to be ot not … jest czy nie ma?

  Wiekszego dobra, mniejszego zla,
  cos czego nie ma, dylemat trwa.

  Wieksze mi dobro zyc nie zatruje
  lecz zla mniejszego nie zmiarkuje

  Ktore to zlo byc moze mniejsze?
  Twoje? Adama czy Lozy Wiekszej?

  Moral:
  – gdy zlo na szali wazyc od biedy,
  dobro zwyciezy, tylko kiedy…

  Polubienie

 2. Panowie,

  Nie podajecie adresu e-mail wiec pisze tutaj. Na Forum Suwerennosc znalazlem taka wiadomosc:

  ——————————————————————————————
  List prezesa USOPAL

  Drodzy Rodacy,

  Jesteśmy w bardzo ważnym momencie, jakim są wybory prezydenckie w naszej Ojczyźnie. Ja osobiście i wszystkie organizacje, które z nami związane popieramy i będziemy popierać wszystkich kandydatów, którzy są patriotami polskimi. Wszyscy ludzie powinni iść do wyborów i głosować na prawdziwych Polaków. Przesyłamy dzisiaj odezwę jednego z naszych ugrupowań patriotycznych, jakim jest Stronnictwo Narodoweg im. R. Dmowskiego i ich kandydata. Jest to organizacja wielkich patriotów, którzy chcą dobra naszej Ojczyzny. Popieram pana pułkownika drużyn strzeleckich Ludwika Wasiaka i chce przekazać dalej tę odezwę . Naturalnie my tez popieramy wszystkich innych, którzy pracują dla dobra naszego kraju.

  Z głębokim poważaniem
  Jan Kobylański
  ——————————————————————————————-

  Moze w obecnej sytuacji warto byloby skontaktowac sie z Panem Kobylanskim, a moze i rowniez z „panem pułkownikiem drużyn strzeleckich”?

  Pozdrawiam,

  PR

  Polubienie

 3. Dzień dobry!

  Nazywam się Jan Cyraniak, mam 28 lat, jestem ojcem trójki dzieci, pracuję w biurze projektowym i studiuję architekturę na Politechnice Poznańskiej, jestem konserwatywnym „wolnym strzelcem” z wieloletnim stażem w internetowych okopach – i piszę do Państwa z prośbą o pewną niewielką przysługę, a także o opinię.

  Otóż pewien czas temu, zachęcony pomysłem znajomego, który poradził mi wykorzystanie mojej kolekcji kilkudziesięciu tysięcy zdjęć, założyłem kontrrewolucyjny fotoblog. Nazwałem go nieco zawadiacko: „Wandea, Ostoja Ciemnogrodu” – za francuskim departamentem, który zbuntował się przeciwko Rewolucji. Opisy do zdjęć mają za zadanie obnażanie absurdów nowoczesności, obronę starych wartości naszej cywilizacji, a także krytykę ideologii lewicowych – zdjęcia mają czynić całość atrakcyjną. Teksty są pisane nie z myślą o już przekonanych, ale o nieuświadomionych, szczególnie młodych – dlatego często pojawiają się rzeczy dla konserwatystów oczywiste, napisane w bezpośredni i prosty sposób. Blog można znaleźć pod tymi adresami w serwisie photoblog.pl:

  http://vendee.photoblog.pl/ oraz http://www.photoblog.pl/vendee

  Nie wiem na ile to przedsięwzięcie trafione, a na ile nie, ale ów znajomy zarzeka się, że w „propagandzie konserwatywnej” może to być „nowa jakość”. Zgromadziłem na razie ponad dwie setki regularnie odwiedzających, z czego się cieszę – jednak to nadal niewiele.

  I tutaj pojawia się owa przysługa: otóż w celu poszerzenia grupy odbiorców umyśliłem sobie zgłosić ów blog do konkursu na najlepszy fotoblog roku 2010 w serwisie fotograficznym SwiatObrazu.pl. Konkurs opiera się na głosowaniu, a głosować może każdy… przeto jeśli mają Państwo chwilę czasu, to chciałbym prosić o wsparcie mej inicjatywy, głosować można tutaj:

  http://www.swiatobrazu.pl/fotoblog/index.php?p=czytaj_blog&go=0bbzf6bd

  Żeby zagłosować wystarczy kliknąć na guzik „oddaj głos na ten fotoblog” i wpisać wygenerowany na stronie kod weryfikujący. Głosowanie jest darmowe i nie wymaga rejestracji czy podawania jakichkolwiek danych.

  Nagrodą w konkursie jest jakiś aparat fotograficzny firmy, której aparatów nie używam [jestem fanatykiem Sony] i jakaś drukarka [której nie potrzebuję, bo mam świetną drukarkę], a na blogu nie ma ani mojego nazwiska, ani mojej twarzy – przeto niech będzie jasnym, iż nie startuję w tym konkursie dla nagrody czy dla sławy, ale jedynie dla reklamy zawartego na fotoblogu, reakcyjnego przesłania. Jak napisałem w swym opisie: „Dlatego chwytam za klawiaturę, wstawiam powstańczy emblemat Sacré-Cœur na avatara i ruszam na wojnę z Rewolucją. Niniejszy blog jest moją małą rebelią przeciwko zalewającej nas zewsząd fali lewicowej ideologii. Jest moim lasem wandejskim, ostoją zdrowego rozsądku i zapomnianych wartości, bastionem Ciemnogrodu.”

  Z tego powodu ośmielę się również zapytać Państwa czy nie byłoby możliwe w miarę możliwości rozpropagowanie sprawy głosowania w konkursie wśród znajomych oraz innych ludzi o sympatiach prawicowych [np. za pomocą e-maila, serwisów społecznościowych, portali internetowych, itp.]. Konkurs kończy się dopiero w sierpniu, przeto jest jeszcze sporo czasu na rozpropagowanie tej wiadomości i zdobycie ogromnej ilości głosów [z każdego IP można zagłosować na dany blog tylko raz]. Wyobrażają sobie Państwo co by było, gdyby konkurs na najlepszy fotoblog w Polsce wygrało coś opisanego jako „Ostoja Ciemnogrodu”? 🙂 To mogłoby sprawić, że kontrrewolucyjne przesłanie nie tylko trafi do wielu setek ludzi, ale także uzyska w ich oczach wysoki status, nawet jeśli go nie polubią 🙂

  [na razie mój banner wisi na konserwatyzm.pl, wsercupolska.org i u narodowców z fuckpc.com, istnieje też na facebooku strona propagująca głosowanie: http://www.facebook.com/event.php?eid=122581864441563 – można polecić znajomym, jeśli ma się tam konto]

  W miarę moich skromnych możliwości jestem gotów odwdzięczyć się za udzielone poparcie. Najprostsze byłoby umieszczenie linków do wskazanych stron w moich „linkach polecanych” u dołu opisów do zdjęć, ale chciałbym także nadmienić, że jeśli ktoś działający w szczytnym celu ma zapotrzebowanie na zdjęcia i grafikę komputerową [ulotki, plakaty, okładki, itp.], to proszę o kontakt. Nie jestem może profesjonalnym grafikiem, ale umiem to i owo w Photoshopie [zrobiłem min. trzy ostatnie okładki do „Pro Fide Rege et Lege”].

  Chciałbym też [w miarę możliwości] uzyskać od Państwa opinię o zawartości mego fotobloga, właściwej formuły, poprawności głoszonych tez i argumentów, sposobów na rozpropagowanie bloga oraz szans na przekonanie ludzi do prawicowych racji. Nie da się zadowolić wszystkich, ale do estetów chcę dotrzeć dobrą jakością zdjęć [z tym jest różnie, bo często „perełki” nie pasują do niczego, co bym akurat chciał napisać i trzeba wybrać coś średniawego], do myślących argumentacją, do niemyślących straszeniem euro-totalitaryzmem lub Islamem, do dziewczyn zdjęciami zachodów słońca, do rodziców [szczególnie matek] zdjęciami dzieci, itd. Wprowadziłem na blogu podział na kategorie, wygląda to tak:

  => Wandea – zdjęcia i informacje związane z Wandeą
  => Niebiosa – widoki nieba opatrzone przeróżnymi cytatami
  => ś.p. Cywilizacja Łacińska – obnażanie absurdów nowoczesności, obrona dawnego stylu życia
  => Ecclesia Catholica – przemyślenia na temat religii chrześcijańskiej
  => Tu i teraz – komentarze dotyczące wydarzeń bieżących
  => Czy Bóg istnieje? – przemyślenia na podstawie odkryć naukowych i archeologicznych
  => Amor Patriae – zdjęcia i teksty o charakterze patriotycznym

  Jestem otwarty na wszelkie sugestie, rozumiem też, że treść mego fotobloga może nie odpowiadać Państwu w 100%. Na prawicy nie brak różnic w ocenie wielu tematów, z czego rodzą się dość ostre spory, które często przeradzają się w destruktywne i pełne emocji waśnie. Nie mam zamiaru się w te spory mieszać. Nie chcę walczyć wewnątrz prawicy, chcę kierować ku niej ludzi z zewnątrz. A to, co sobie wybiorą, zostawiam im – może dlatego, że sam nie wiem co wybrać. Ogólny zarys moich poglądów to wolnorynkowość w kwestii ekonomii, monarchizm w kwestii polityki i katolicyzm w kwestii religii. Sporów mających miejsce wewnątrz tych światopoglądów nie jestem w stanie rozstrzygnąć, a nawet nie mam na to specjalnie czasu. Dlatego proszę o wyrozumiałość w przypadku wykrycia u mnie „treści nieprawomyślnych” 🙂

  To tyle, dziękuję za wszystkie oddane na mój fotoblog głosy!

  Pozdrawiam serdecznie,

  Jan Cyraniak

  Polubienie

 4. Witam,
  Samo gadanie niewiele zmieni.
  Mamy zamiar zorganizować komitet wyborczy osób bezpartyjnych i wystartować w wyborach.
  Jeśli tego nie zrobimy to nic się nie zmieni, mało tego, po następnych wyborach rozkradną szpitale, sieci wodociągowe, zaczną wykup polskiej ziemi, ostatnich spółek skarbu państwa i będzie po nas.
  Będziemy tylko tanimi parobkami w swoim kraju.
  Jeśli ktoś z Was może wystartować lub jakoś pomóc zapraszamy.
  Informacje ogólne:
  http://bezpartyjnapolska.blogspot.com/
  http://zdrowykraj.blogspot.com/

  Organizujemy się na razie pejsbuku, bo jest to łatwe i wygodne.
  Jeśli obawiacie się inwigilacji zorganizujcie się gdziekolwiek sami i jakoś współdziałajmy.
  Na razie jest ok 200 osób teoretycznie chętnych.
  Jak będzie więcej organizujemy się terytorialnie.

  Jeśli ktoś ma konto na fb zapraszam od razu tu:
  http://www.facebook.com/groups/539237592772193/

  Z Pozdrowieniami,
  Bezpartyjna Polska

  Polubienie

 5. DLA MĄDRYCH LUDZI PRAWICY ! ! !
  Chciałem przypomnieć ,że światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC
  ,dominikanin Józef Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo
  niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego
  .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest – MĄDROŚĆ ! ! !.
  Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.To Polacy
  mają otworzyć oczy światu. Proszę przeczytać dzieło naszego mędrca
  STANISŁAWA STASZICA ,,RÓD LUDZKI ”
  . Nie Żydzi ,tylko Polacy naprawdę są narodem wybranym przez Boga .
  To żadne chciejstwo ,tylko namacalne gołe fakty, dnia codziennego ,które są trudne do zrozumienia dla filozofów ,bo prawda jest bardzo prosta.
  Głupi ludzie byle co jadają i byle co gadają .
  BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA, BY Z ŻYCIA MIAŁ RADOŚĆ, NIE CIERPIENIE !

  NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! ! POLACY MAJĄ BYĆ ,CHORZY I GŁUPI ,bo
  tak chcą nasi władcy !
  Nie ma dzieci niegrzecznych ,są tylko dzieci niewłaściwie żywione .
  Nie ma ludzi leniwych ,są tylko ludzie niewłaściwie żywieni.
  DR.JAN KWAŚNIEWSKI

  Polubienie

 6. Piszący w NEON24 to nas nareszcie chcą przygarnąć i zintegrować do walki o zwycięstwo.
  Oprócz osobistych spotkań proponuję także zdalne poprzez komunikatory internetowe SKYPE lub PALTALK
  Serdecznie zapraszam chociaż na chwilę i chociaż na próbę na wieczorne darmowe, audiowizualne ( wszyscy widzimy się wzajemnie, rozmawiamy i jednocześnie piszemy na tablicy wszystkim widzianej ), grupowe ( 25 osób ) rozmowy – Polaków i Słowian ze wszystkich kontynentów – codziennie w skype po godzinie 20.30 u: henryksw
  Henryk Swół Wrocław kom. 601 424 490 hs421@wp.pl

  Polubienie

 7. Proszę o usunięcie mojego komentarza, skopiowanego z serwisu YouTube, a umieszczonego bez mojej zgody na wiernipolsce.wordpress.com we wpisie z dnia 11 czerwca 2016 o 7:47 AM. Konto YT na którym umieszczono komentowany materiał zostało usunięte, materiał filmowy do którego odnosił się komentarz również nie jest dostępny. Nie wyrażam zgody na publikację moich opinii na portalu WordPress.com, w przypadku braku reakcji zostaną podjęte kroki przewidziane prawem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s