O Bogu Mamonie

Archiwum  Marka Głogoczowskiego

https://wiernipolsce.wordpress.com/author/markglogg/

10 uwag do wpisu “O Bogu Mamonie

 1. O tym Bogu(?!) powinni wypowiedzieć się jego wyznawcy. Osobiście go nie znam.Jestem ateistą i poświęcam czas na pogłębianiu wiedzy o Kosmosie.Astronomia, astrofizyka, astrochemia, powstanie Wszechświata, gwiazd, planet, śledzenie pasjonujących badań nad powstaniem naszego Układu Słonecznego..dzieje Ziemi..a zwłaszcza jeszcze tej dzikiej , nie skażonej cywilizacją ..itp….żadna kula u nogi o nazwie religia nie ma prawa mi ciążyć.
  PSsss..t. według mnie Mamona to sprawa czysto ludzka.Nic nadprzyrodzonego.

  Polubienie

 2. Swiat jest rzadzony i kierowany przez tak zwanych ateistow ,wyniki widac jak na dloni
  Tam gdzie nie ma Boga tam czlowiek sie robi Bogiem .I taki Czlowiek Bog nie boji sie mordowac drugiego czlowieka .Wystarczy wspomniec Lenina ,Stalina, Hitlera i innych podobnych czlowiek Bogow .Teraz ateisci unijni szukuja wam nowa zaglade .Narazie walcza z krzyzem.Ale juz przygotowuje grunt zaglodzenia pol kontynentu .Wspolczuje ci ze akurat musisz byc w takim towarzystwie .Nie patrz sie za duzo w ten kosmos ,zobacz ile biedy na ziemi ,walcz z tym lewacko bankowym syfem .Komune zainstalowali wam swego czasu bankierzy z Nowego Yorku.Trocki sie klania
  Gardze tym lewackim gledzeniem o wyzszosci itd ,jest to leniwe durne myslenie
  W/g mnie kazdy lewak to pasozyt .Klania sie Sowiecki Hero wychowany w tym syfie ,ale wiary nie zatracil

  Polubienie

 3. Ja nie jestem katolikiem i nie byłem w wojsku, ponieważ nie chcę strzelać do innych ludzi nawet w zabawie. Jestem niewierzącym, ale Hitler był wierzącym katolikiem, Franko był wierzącym katolikiem i Mussolini był katolikiem. Pinochet, przyjaciel JPII był katolikiem i Bush młody i stary to katolicy. Chorwaci mordowali Serbów i są i byli katolikami, ? Prezydenci Polski są katolikami a wysyłają naszych katolików aby zabijali innowierców. W katolickich obozach mordowano Żydów.

  Polubienie

 4. I co z tego ze Hitler urodził sie katolikiem ,ale katolikiem nigdy nie był .I co bedziesz winił Papieza za jego grzechy ?.Z tymi Bushami to sprawdz jeszcze ,kim oni byli .Franco i Pinochet,owi wiele nie mozna zazucic .uratowali swoje kraje od tej zarazy co zwie sie KOMUNA .I za to mozna im dac duzo plusow .Porownaj wyczyny komuny w Polsce od 39 roku .W 45 roku oj przydal by sie nam jakis Polski Franco czy tez Pinoczet. Chorwaci mordowali Serbów i,Serbowie mordowali Chorwatow i co z tego ,Przestana mordowac jak naprawde wezma swoja wiare na serjo .
  Prezydenci Polski są katolikami .Wolne zarty ,jeden byl tylko ,ale go szybko zamordowano tj LK.O reszcie nie wspominaj ,i co z tego ze ten ostatni wpadnie do kosciola jakiegos ,aby pokazac sie wmediach i punkty zbierac .Swoja dusze juz dawno oddal w sluzbe szatana
  Jeszcze ci duzo brakuje wiedzy historycznej i logcznego myslenia Przyjdzie taki dzien ze moze sie obudzisz,moze to byc blisko kresu twoich dni na tym swiecie tj przed smiercia ktorej tez nie unikniesz

  Polubienie

 5. Ja sie juz dawno wyleczylem ,pora na was sie leczyc ,zdrowie umuslu to wazna rzecz ,
  .No ale pytanie jest jak wyleczyc leminga ? choroba ponoc nieuleczalna .Moze dr Kwasniewski byl dal rade ,specjalista od chorob nieuleczalnych

  Polubienie

 6. Joomla does not offer a built-in comment system, though, and if you desire a
  comment system you will have to download a plug-in that handles it.
  That’s not to say that this is an all-inclusive list of every piece of blogging software for
  the Windows platform – it’s definitely not.

  Polubienie

 7. „Widzę tylko nagłówek „O Bogu Mamonie”, nic innego (poza komentarzami) się nie wyświetla — czy tak ma być?”

  Marek Głogoczowski odpowiada:

  po prostu ZGUBIŁ SIĘ KLUCZ DO TEJ POD-STRONY „WIERNI POLSCE” i nic nie potrafię tutaj już wkleić. Proszę się przełączać na http://www.markglogg.eu – PODHALAŃSKA AKADEMIA NAUK w Z-nem.

  Polubienie

 8. Szpiegostwo !
  Są niewidoczni, którzy nami rządzą.
  Wysłałem mój rękopis do wszystkich głównych wydawnictw (francuskich, belgijskich, szwajcarskich, kanadyjskich i odpowiedzieli chórem, że moja praca nie mogłaby się zmieścić w ich redakcji, ponieważ nie jest to ta linia myślenia. ​​Wolność wypowiedzi w demokracjach zachodnich zatem, to świetny wabik. Ogromna mistyfikacja. Pawła Sethe, redaktor niemieckiego dziennika Frankfurter Allgemeine Zeitung , przedstawił swoją rezygnację w tych słowach: „Wolność prasy jest wolnością około 200 osób rozprzestrzeniajacych ich opinie”. Wraz z nadejściem systemu bankowego, wszystkie minione konflikty, a ostatnio „rewolucje” w krajach arabskich – służą jedynie zaspokoinu chciwości bez granic małej kasty międzynarodowego kapitału. Ponadto, należy pamiętać, że zachodnie banki centralne porzuciły swoją suwerenność dla światowych finansów. Planeta jest dla bogatych. Wszystkie kryzysy od czasów Wielkiego Kryzysu z 1929 roku do bankructw wpływających na Grecje, Hiszpanie, Portugalie, Francje, jutro i w całej Europie, znajdują swoje źródło w ostrych wzrostach stóp bez powodów procentowych, decyduje międzynarodowa mafia finansowa. Liderzy tradycyjnych politycznych sił, które na przemian są u władzy w demokracjach na rozkazy kartelu mafii, jako organizacji terrorystycznej (lewej i prawej strony od 1970 roku, islamiści od końca XX wieku); Ich celem jest, zmusić ludzi do zgody i poddania się pojedynczo globalnej sile, która rzekomo ma ich chronić, a której przywódcami będą oczywiście sponsorzy mafii finansowej. Żołnierzami tej armii cieni są organizacje międzynarodowe (ONZ, MFW, NATO, …) pracujący w kierunku dezintegracji suwerennych kompetencji państw.
  Poprzez uczestnictwo w pogrzebie króla Hassana II Maroko, 23 lipca 1999 roku, dokonano podwójne niepokojącego odkrycia… Po pierwsze, była to ceremonia, w której uczestniczyli wszyscy „możni” polityki planety (George Bush, Bill Clinton, Jacques’a Chiraca, Giscard, Jaser Arafat, Ehud Barak, …), tak niesamowite, jak może sie wydawać, nie posiadali żadnej szczególnej ochrony. Szefowie państw doszli do wniosku i byli pewni, że żadngo ataku terrorystycznego nie odbędzie tego dnia. Amerykański prezydent Franklin Delano Roosevelt, mówił: „W polityce nic nie dzieje przez przypadek. Gdy wystąpi zdarzenie, to jest pewne, że zostało zaplanowane… Wielkie wydarzenia z historii: rewolucja francuska, wojny napoleońskie, wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych, pierwsza i druga wojny światowe, konflikty na Bliskim Wschodzie, ataki terrorystyczne, wojny w Iraku i Afganistanie, Traktat z Maastricht, globalne systemy finansowe… Badania, wzmocnione wypowiedziami wielu polityków, doprowadziły do postawienia się po stronie zwolenników „teori spiskowych.” Np. spisek w celu osłabienia państwa i ustanowienie ponadnarodowego rządu. Polityka na Bliskim Wschodzie, celowo nieuczciwie i arogancko, lecz nieuchronnie doprowadzi do wzrostu liczby okrucieństw i ataków islamskich. Wszystkie kraje arabskie, część Afryki i Azji, spadnie pod parasol islamskich fundamentalistycznych reżimów. Pojawienie się rządu światowego będzie wynikiem globalnej wojny cywilizacji między Zachodem a światem muzułmańskim. I oczywiście nie będą powoływać się na szalone, lub rasistowskei teorie, które obfitują w internecie, ale na obiektywne analizy faktów, chronologii, które nie mogą być zbiegiem okoliczności, a przede wszystkim na badaniach setek dokumentów urzędowych i książek napisanych wcześniej przez dziennikarzy śledczych.
  – „Żydzi i muzułmanie”…
  Z wywiadu z Hakam Guedira.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s